ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 17:25
    Войната за спасяването на китовете: Да признаеш грешката си
  • 18:20
    Войната за спасяването на китовете: Безстрашните
  • 19:15
    Лошо куче!: Разглезени домашни любимци
  • 20:10
    Братя в блатата: Партньори в тинята
Пълна програма
  • 18:00
    Да продадеш колата си: Cadillac V8 от 1916
  • 19:00
    Как се прави...: Епизод 33
  • 19:30
    Как са го направили?: Опал/Самолети/Нуга
  • 20:00
    Аукционни войни в Канада: Изненади
Пълна програма
  • 17:50
    Човек в опасност: Ръбът на кратера
  • 18:40
    Ловци на митове: Специални видео игри
  • 19:30
    Фабрика за храна: САЩ: Сертификат "Органично"
  • 19:55
    Фабрика за храна: САЩ: Среднощен загар
Пълна програма
  • 17:40
    Призраци от автоморгата, сезон 4, еп. 8
  • 18:25
    Превозвачи на къщи, сезон 1, еп. 7
  • 18:50
    Супер-превозвачи, сезон 2, еп. 3
  • 19:40
    Риболовни войни, сезон 1, еп. 13
Пълна програма
  • 17:35
    Загадки в музея, сезон 2, еп. 20
  • 18:25
    Подемът на цивилизацията, сезон 2, еп. 2
  • 19:20
    Приказки от кралската спалня, сезон 0, еп. 0
  • 20:20
    Забранена история, сезон 3, еп. 5
Пълна програма
  • 18:00
    Сами: Изгубени и намерени: Обсебени
  • 19:00
    Планинари: Речна буря
  • 20:00
    Изковани в огъня: Издание за шампиони
  • 21:00
    Американски антиквари: Самолети, пламъци и автомобили
Пълна програма
  • 18:00
    Градът на бялата мечка, сезон 1, еп. 9
  • 18:25
    Пол О'Грейди за любовта към кучета, сезон 1, еп. 7
  • 18:50
    Пол О'Грейди за любовта към кучета, сезон 2, еп. 1
  • 19:15
    Супер-ветеринар, сезон 4, еп. 13
Пълна програма
  • 18:00
    Геният, еп. 3
  • 19:00
    Втора световна война: Ад под водата, еп. 4
  • 20:00
    Втора световна война: Ад под водата, еп. 5
  • 21:00
    Странната война на нацистите, еп. 1
Пълна програма
  • 18:11
    Най-смъртоносните животни на планетата: Война на световете
  • 19:00
    Риболов на чудовища: Щука-алигатор
  • 19:48
    На куката: Риболов на чудовища: Сьомгодзила
  • 20:37
    Най-смъртоносните животни на планетата: Игра на тронове
Пълна програма
  • 18:00
    Тракийско наследство
  • 18:30
    Миревата къща
  • 19:00
    Да сме живи, да сме здрави
  • 19:30
    WWF - Отглеждане на млади гори в Странджа
Пълна програма

Сериали

Viasat History 18:20
Дълбоко в историята на времето, сезон 1, еп. 1
Viasat Explorer 18:25
Превозвачи на къщи, сезон 1, еп. 13
Viasat Nature 18:25
Пол О'Грейди за любовта към кучета, сезон 3, еп. 4
AXN 18:30
4исла; сезон 2, епизод 2, криминален, драма, САЩ, 2005
e-kids 18:30
Ангели и приятели - анимационен сериал

Всички предавания

Спорт

Diema Sport 2 18:30
"Формула 1 Токшоу", предаване за Формула 1, 14-и епизод, повторение
Eurosport 19:00
Тенис, АТP: Турнир в Санкт Петербург, пряко
Eurosport 2 19:00
Колоездене, Световно първенство: Общ старт (девойки)
Eurosport 2 No Bundesliga 19:00
Колоездене, Световно първенство: Общ старт (девойки)
Eurosport HD 19:00
Тенис, АТP: Турнир в Санкт Петербург, пряко

Всички предавания

Филми

HBO 2 18:25
"Минута мълчание", романтична драма, Германия, 2016; реж. Торстен Шмит, с Йонас Най, Юлия Кошиц, Уве Прайс, Йоханес Алмайер, Хени Рентс, [12+]
AXN 18:30
4исла; сезон 2, епизод 2, криминален, драма, САЩ, 2005
MCM 18:30
Драконова топка Z (анимация)
БНТ 18:30
Денят на Независимостта документален филм /България, 2008г./, режисьор Христо Живков
bTV Cinema 18:30
"Рок завинаги" - мюзикъл, драма, комедия (САЩ, 2012), режисьор - Адам Шанкман, актьори - Джулиян Хоф, Дакота Сейдж Грант, Матю Ръш Съливан, Диего Бонета, Ръсел Бранд, Алек Болдуин, Том Круз,  Мери Джей Блайдж, Пол Джиамати, Катрин Зита-Джоунс и др.

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания



{START_COUNTER}