ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 15:05
    Братовчеди 12-сериен тв филм /Италия, 2011г./, 1 епизод, режисьор Виторио Синдони, в ролите: Джулио Скарпати, Нино Фрасика, Еуридиче Евита Аксен и др.
  • 16:00
    По света и у нас Информационна емисия
  • 16:10
    Новини на турски език
  • 16:25
    Телепазарен прозорец
Пълна програма
  • 15:00
    Премиера: "Италианската булка" - сериал, с.1, еп.114
  • 16:00
    Премиера: "Клиника край езерото" - сериал, с.2, еп. 28
  • 17:00
    bTV Новините
  • 17:30
    "Лице в лице" - публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова
Пълна програма
  • 14:30
    "Прости ми"(премиера) - сериен филм
  • 16:00
    Новините на NOVA
  • 16:30
    "Завинаги свързани" (премиера) - сериен филм
  • 17:55
    "Теглене на Лото 5 от 35 - "Златната топка"
Пълна програма
  • 15:30
    Новините ON AIR
  • 16:00
    Безценна перла - семеен сериал
  • 17:30
    Новините ON AIR
  • 17:50
    Директно - вашето мнение на живо в ефир - актуално токшоу с Димитър Абрашев
Пълна програма
  • 15:05
    Бизнес старт - сутрешен блок с Иван Нончев и Живка Попатанасова /п./
  • 16:00
    Водещите новини
  • 16:05
    Блестящи идеи - документална поредица на Bloomberg
  • 17:00
    Водещите новини
Пълна програма
  • 09:00
    Временно не се излъчва по решение на СЕМ
Пълна програма
  • 15:15
    Откуп; сезон 1, епизод 6, екшън, криминален, Канада, 2017
  • 16:05
    Морски детективи; сезон 10, епизод 5, екшън, криминален, САЩ, 2012
  • 16:55
    Царство; сезон 1, епизод 20, драма, романтичен, САЩ, 2014
  • 17:45
    4исла; сезон 3, епизод 7, криминален, драма, САЩ, 2006
Пълна програма
  • 15:35
    Диви и истински: Нокти, удари, хаос
  • 16:30
    Майстори на къщи в клоните на дърветата: Най-голямата къща на дърво
  • 17:25
    Мънго - ловецът на мистерии: Южноамериканският Йети от Аржентина
  • 18:20
    Супер крокодилът-човекоядец
Пълна програма
  • 15:10
    "Неделя - Ден Господен" - предаване за православна култура /п/ 2
  • 16:00
    Новини
  • 16:10
    "Българска душа" - предаване за български фолклор /п/
  • 17:00
    Новини
Пълна програма
  • 15:10
    "Червени рози" - сериал
  • 16:00
    Новини
  • 16:10
    "Буря от любов" - сериал
  • 17:00
    Новини
Пълна програма
  • 14:30
    Music Arena
  • 16:00
    TV Shop
  • 16:15
    Hit Mix
  • 17:00
    Standard MNG
Пълна програма
  • 09:00
    Временно не се излъчва по решение на СЕМ
Пълна програма
  • 15:25
    Децата.com детско предаване /БНТ 2 Русе/п/
  • 15:55
    Информация за времето - по градове
  • 16:00
    България днес информационен блок
  • 17:30
    Местно време /БНТ 2 Русе/
Пълна програма
  • 15:45
    Бени и Арт документален филм
  • 16:00
    България днес информационен блок
  • 17:30
    Местно време /БНТ 2 Русе/
  • 18:00
    По света и у нас
Пълна програма
  • 15:46
    Robin Hood: Mischief in Sherwood
  • 16:05
    Inspector Gadget
  • 16:15
    Inspector Gadget
  • 16:30
    Mr Bean: The Animated Series
Пълна програма
  • 15:00
    Премиера: "Платина" - сериал, с.3, еп.2
  • 16:00
    "Извън играта" - сериал, с.7, еп.10
  • 17:00
    "Тежки престъпления" - сериал, с.4, еп. 19
  • 18:00
    "Легендите на утрешния ден" - сериал, еп. 13
Пълна програма
  • 14:30
    Премиера: "Момчето с механичното сърце" - анимация, приключенски, драма (Франция, Белгия, 2013), сценарист - Матиас Малзию, режисьори - Стефан Берла, Матиас Малзию
  • 16:30
    "Увлечение" - комедия,романтичен (Великобритания, Германия, 2011), режисьор - Джон МакКей, актьори - Ана Чанселър, Анди Макдауъл, Имелда Стантън и др.
  • 19:00
    "Съпруга под прикритие" - драма, криминален (Канада, 2016), режисьор - Чад Кроучук, актьори - Джуъл Стейт, Райън Робинс, Мартин Куминс, Леа Гибсън и др.
  • 21:00
    Премиера: "Забвение" - фантастика, екшън (САЩ, 2013), режисьор - Джоузеф Косински, актьори - Том Круз, Морган Фрийман, Олга Куриленко, Андреа Райсбороу, Николай Костер-Валдау, Мелиса Лео и др.
Пълна програма
  • 15:30
    "Новите съседи" /п./- комедиен сериал
  • 17:00
    "Комиците" - комедийно предаване
  • 18:00
    "Онези от партера" - сериал, с.1
  • 19:00
    "Стажанти" - сериал, с.2
Пълна програма
  • 14:30
    ТВ Пазар
  • 16:00
    Премиера: "Шоуто на д-р Оз" - токшоу
  • 17:00
    "Какво ядем?"
  • 18:00
    "От обич" - сериал
Пълна програма
  • 15:45
    Нинджаго: Майсторите на Спинджицу
  • 16:10
    Бен 10
  • 16:20
    Бен 10
  • 16:30
    Бен 10
Пълна програма
  • 14:20
    "Торденшолд и Колд", комедийна драма, Дания, 2016; реж. Хенрик Рубен Генц, с Якоб Офтербо, Мартин Бух, Натали Мадуеньо, Кенет М. Кристенсен, Давид Денсик, [15+]
  • 16:00
    "Посипани с пепел", военна драма, Латвия, 2016; реж. Дейвис Симанис Джуниър, с Улрих Матес, Агнесе Кируле, Дмитрий Ялдовс, Леонид Ленц, Том Липайниекс, [15+]
  • 17:45
    "Маслиновото дръвче (2016)", драма, Испания, 2016; реж. Исиар Боляин, с Анна Кастило, Хавиер Гутиерес, Пеп Амброс, Мануел Кукала, Мигел Анхел Аладрен, [12+]
  • 19:25
    "Хеди", драма, Тунис, 2016; реж. Мохамед Бен Атия, с Майд Мастура, Рим Бен Месауд, Саба Бузуита, Омния Бен Гали, Хаким Бумсауди, [12+]
Пълна програма
  • 15:05
    "Икономика на брака", драма, Франция, 2016; реж. Жоаким Лафоше, с Беренис Бежо, Седрик Кан, Марте Келер, Жад Сонтийенс, Марго Сонтийенс, [12+]
  • 16:45
    "Никой не се спасява сам", романтична драма, Италия, 2015; реж. Серджо Кастелито, с Рикардо Скамарчо, Ясмине Тринка, Анна Галиена, Анджела Молина, Марина Роко, [15+]
  • 18:25
    "Булката", романтична драма, Испания, 2015; реж. Паула Ортиз, с Мануела Велес, Алекс Гарсия, Имна Куеста, Асиер Етксеандиа, Летисия Долера, [12+]
  • 20:00
    "Новият свят (2015)", драма, Полша, 2015; реж. Елжбета Бенковска, Лукаш Осталски, Михал Вавжецки, с Олга Кавали-Аксионова, Хасан Акуч, Карина Минаева, Юлиан Швежевски, Ирена Мелцер, [12+]
Пълна програма
  • 15:00
    CNNMoney with Maggie Lake
  • 16:00
    International Desk (with World Sport)
  • 17:00
    Connect the World with Becky Anderson
  • 18:00
    Quest Express
Пълна програма
  • 15:30
    "Ритъмът на мечтите" - сериал, /п/
  • 17:00
    "Моят живот"- сериен филм, /п/
  • 18:00
    "Пепел от рози" - сериен филм
  • 19:00
    "Дъщерята на Ананди" - сериен филм, /п/
Пълна програма
  • 15:45
    "Операция Делта форс 2: Тревога" - екшън с уч. Майкъл Макгрейди, Джон Саймън Джоунс, Тод Дженсън, Гавин Худ, Кенет Кампбел и др., /п/
  • 17:55
    "Без багаж" - предаване за туризъм
  • 18:30
    "Господари на ефира"- забавно предаване, /п/
  • 19:00
    "Уокър - тексаският рейнджър"- сериал, сезон 6
Пълна програма
  • 15:00
    Изоставени конструкции: Призрачни кораби
  • 16:00
    Тираджии в пустошта: Епизод 1
  • 17:00
    Съкровища в склада: Епизод 5
  • 17:30
    Съкровища в склада: Епизод 3
Пълна програма
  • 15:26
    Опасно за живота: Естествен подбор
  • 16:14
    Ловци на митове: Специален А-екип
  • 17:02
    НАСА: Неразгадани архиви: Съдбовна космическа разходка
  • 17:50
    Човек в опасност: Окото на бурята
Пълна програма
  • 14:00
    Наследниците
  • 16:00
    Наследниците 2
  • 18:00
    Soy Luna S2
  • 19:00
    Къмпиране
Пълна програма
  • 15:45
    "Спортна лаборатория"
  • 16:00
    "Спортна лаборатория"
  • 16:15
    "Въпросите на Мили"
  • 16:25
    "Въпросите на Мили"
Пълна програма
  • 15:30
    Бакуган - анимационен сериал
  • 16:00
    Писма от Феликс - анимационен сериал
  • 16:15
    Приключенията на Чък и приятели - анимационен сериал
  • 16:30
    Клуб Уинкс - анимационен сериал
Пълна програма
  • 15:00
    Делници - с Николай Колев
  • 18:00
    Новини
  • 18:30
    Делници - с Николай Колев
  • 19:00
    Шоколад и пипер - 75 еп. - Сериал
Пълна програма
  • 15:45
    Без коментар: кадри от актуални събития без журналистически коментар
  • 16:15
    Фокус
Пълна програма
  • 14:30
    Колоездене, Световно първенство: Индивидуално по часовник (младежи), пряко
  • 19:00
    Снукър: "Уърлд оупън"
  • 21:25
    Новини
  • 21:30
    "Линдзи Вон: В преследване на историята"
Пълна програма
  • 14:30
    Снукър: "Уърлд оупън", пряко
  • 17:30
    Мотокрос: Гран При на Монбелиар
  • 18:15
    Супербайк: Гран При на Португалия
  • 18:45
    Суперспорт: Гран При на Португалия
Пълна програма
  • 15:20
    Опасни пътища, сезон 1, еп. 3
  • 16:20
    Царе на дърворезбата, сезон 1, еп. 12
  • 16:45
    Голямата страшна гора, сезон 1, еп. 9
  • 17:40
    Призраци от автоморгата, сезон 4, еп. 10
Пълна програма
  • 15:15
    Extreme Sports Channel 2013
  • 16:10
    X Games - Minneapolis
  • 17:05
    Winter X Games - Aspen
  • 18:00
    Ama Motocross Series Highlights
Пълна програма
  • 13:20
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 16:30
    Песните на... /половин час с хитовете на изпълнител от ефира на ФЕН ТВ/
  • 17:00
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 18:00
    Багрите на България /фолклорна и народна музика/
Пълна програма
  • 15:30
    Хавайски живот
  • 16:00
    Основен ремонт в Детройт
  • 16:30
    Основен ремонт в Детройт
  • 17:00
    Разбивачи на дворове
Пълна програма
  • 15:10
    Д-р Зоуи Харт - трети сезон, еп. 8
  • 16:05
    Анатомията на Грей - единадесети сезон, еп. 2
  • 17:05
    Отчаяни съпруги - трети сезон, еп. 22
  • 18:00
    Отчаяни съпруги - трети сезон, еп. 23
Пълна програма
  • 15:00
    Комисар Монталбано - сериал, еп. 4
  • 17:15
    Лас Вегас - пети сезон, еп. 13
  • 18:10
    Убийства в Рая - пети сезон, еп. 2
  • 19:15
    Честни измамници - четвърти сезон, еп. 3
Пълна програма
  • 14:15
    "Междузвездни войни: Епизод І - Невидима заплаха", екшън - фантастика, САЩ, 1999; реж. Джордж Лукас, с Лиъм Нийсън, Юън Макгрегър, Натали Портман, Джейк Лойд, Иън Макдайърмид, [12+]
  • 16:30
    "Отворете очи", документален, САЩ, 2015; реж. Айрин Тейлър Бродски, [12+]
  • 17:10
    "Пасажери (2016)", фантастика, САЩ, 2016; реж. Мортън Тилдъм, с Дженифър Лорънс, Крис Прат, Майкъл Шийн, Лорънс Фишбърн, Анди Гарсия, [12+]
  • 19:10
    "Смелата Ваяна", анимационна комедия, САЩ, 2016; реж. Рон Клемънтс, Джон Мъскър, [0+]
Пълна програма
  • 15:35
    Забранена история, сезон 3, еп. 6
  • 16:20
    Страхотни изобретения, сезон 2, еп. 11
  • 16:50
    Ловецът на оръжия, сезон 2, еп. 1
  • 17:40
    Загадки в музея, сезон 2, еп. 22
Пълна програма
  • 15:00
    Изковани в огъня: Любимците на публиката
  • 16:00
    В търсене на Хитлер: Убежището на Хитлер
  • 17:00
    Американски антиквари: Още една тухла в стената
  • 18:00
    Шон Бийн представя: Ватерло: Епизод 1
Пълна програма
  • 15:00
    НАСЛУКА – тв поредица, пети сезон, 43 еп. /п/
  • 16:00
    Ловци на акули – тв поредица, Америка, трети сезон, 1 еп.
  • 17:00
    КОНЕТЕ
  • 18:00
    Рейсинг екстрийм – тв поредица, четвърти сезон, 12 еп. /п/
Пълна програма
  • 15:45
    "Трансформърс - роботи спасители"
  • 16:05
    "Отгатни колко те обичам"
  • 16:30
    "ЯЯ и Зук"
  • 16:35
    "Меси отива в Окидо"
Пълна програма
  • 15:45
    Време, календар, хороскоп
  • 16:00
    "Всеки следобед" с Криси"
  • 17:00
    НОВИНИ
  • 17:25
    Телемаркет
Пълна програма
  • 02:45
    JDM
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:30
    Драконова топка Z (анимация)
  • 19:00
    Хартли (фейлетон)
Пълна програма
  • 15:05
    "Опасна жена" - драма / романс с Дебра Уингър, Барбара Хърши.
  • 16:45
    "Даскали" - комедия/драма с Алън Гарфийлд, Лий Грант.
  • 18:30
    "Уили / Мили" - комедия / фентъзи с Пати Дюк, Джон Глоувър.
  • 19:55
    "Безчувствен" - комедия с Матю Пери, Лин Колинс.
Пълна програма
  • 15:05
    PORSCHE GT3 CUP CANADA
  • 15:55
    BRITISH PORSCHE CLUB CHAMPIONSHIP
  • 16:45
    VW RACING CUP UK
  • 17:10
    THE TKM FESTIVAL, KIMBOLTON
Пълна програма
  • 15:00
    Майки тийнейджърки 2
  • 16:00
    Пич, оправи ми колата
  • 16:30
    Пич, оправи ми колата
  • 17:00
    MTV Къщурки - реалити шоу
Пълна програма
  • 15:45
    Hot Right Now!
  • 16:00
    Young, Hot And Loaded: Top 20
  • 17:30
    Hot Right Now!
  • 18:00
    Fifth Harmony's Leading Ladies...
Пълна програма
  • 15:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 17:00
    Rocks Rated!
  • 18:00
    Rock Solid Playlist
  • 19:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
Пълна програма
  • 15:45
    Най-дивият град в Аляска, сезон 1, еп. 7
  • 16:15
    Диви същества с Доминик Монахан, сезон 3, еп. 3
  • 17:00
    Животинска полиция "Финикс", сезон 1, еп. 7
  • 17:50
    Градът на бялата мечка, сезон 1, еп. 11
Пълна програма
  • 15:00
    Разследване на самолетни катастрофи - сезон 10, еп. 9
  • 16:00
    Разследване на самолетни катастрофи - сезон 10, еп. 10
  • 17:00
    Да поговорим за звездите, еп. 15
  • 18:00
    Да поговорим за звездите, еп. 7
Пълна програма
  • 15:04
    Най-смъртоносното трио: Малки убийци
  • 15:51
    Най-смъртоносното трио: Скоростта убива
  • 16:37
    Най-смъртоносните змии в света
  • 17:24
    Най-смъртоносният животински апокалипсис
Пълна програма
  • 14:00
    Футбол: Барнзли - Астън Вила, мач от Чемпиъншип, повторение - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 16:00
    Футбол: Амиен - Марсилия, мач от френската Лига 1, повторение
  • 18:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 18:05
    Футбол: Хъл Сити - Съндърланд, мач от Чемпиъншип, повторение
Пълна програма
  • 15:15
    "Времето ще покаже"
  • 16:00
    "Мъжко / Женско"
  • 17:00
    "Времето ще покаже"
  • 18:00
    "Вечерни новини" (със субтитри)
Пълна програма
  • 15:00
    "Планета Хит" - нон-стоп хитове
  • 16:00
    "Картини от Света" - музикална импресия
  • 16:05
    "Планета Live" - музикална програма
  • 16:40
    "3 плюс" - инфо бюлетин
Пълна програма
  • 15:30
    "Бащино огнище" - предаване за традициите
  • 16:00
    "Музикална съкровищница" - фолклорна програма
  • 16:30
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 16:40
    "Пъстра броеница" - фолклорна програма
Пълна програма
  • 14:05
    "Планета Live" - музикална програма
  • 16:00
    "Звездите на България" - музикална програма
  • 16:30
    "Ретро" - музикална програма
  • 17:00
    "Show Time" - музикална програма
Пълна програма
  • 15:40
    "По средата" - сериал
  • 16:35
    "Теория за големия взрив" - сериал
  • 18:00
    "Тафф" - булеварден журнал
  • 19:00
    Новини
Пълна програма
  • 14:00
    Италия, Серия А: Сасуоло - Ювентус
  • 16:00
    Италия, Серия А: Милан - Удинезе
  • 18:00
    Италия, Серия А: Дженоа - Лацио
  • 20:00
    УЕФА Шампионска лига - магазинно предаване
Пълна програма
  • 15:00
    "В капана на подозренията" - доку-поредица
  • 18:00
    "Съблазнителни измами" - доку-поредица
  • 18:30
    "Сред нас" - сериал
  • 19:00
    "Експлозивно" - журнал
Пълна програма
  • 13:00
    "Утрото на Русия"
  • 18:00
    Вести
  • 18:35
    Вести-Москва
  • 18:50
    "За най-важното"
Пълна програма
  • 15:00
    "Особено мнение"
  • 16:00
    Сериал: "Ловът на Пепеляшка"
  • 17:00
    "Особено мнение"
  • 18:00
    "Пълен албац"
Пълна програма
  • 15:00
    "Патрулна обиколка" - репортаж
  • 16:00
    "Патрулна обиколка: Берлин" - репортаж
  • 17:00
    "Клиниката на Зюдринг" - сериал
  • 18:00
    "Съдба - и изведнъж всичко е различно" - сериал
Пълна програма
  • 15:15
    "Паралакс" 2 /повторение/
  • 16:00
    "Първото благо"- с водещ проф. Цветан Димитров /повторение/
  • 17:00
    "Петър Мичев - Педро" - док.филм
  • 17:30
    Новини - информационна емисия на ТВ "СКАТ" /на живо/
Пълна програма
  • 14:00
    Футбол
  • 17:00
    Жилет футбол
  • 19:00
    Футбол
  • 21:30
    Спортна програма
Пълна програма
  • 09:00
    Временно не се излъчва по решение на СЕМ
Пълна програма
  • 15:35
    Ritter hoch 3
  • 15:55
    King Julien
  • 16:25
    Mr. Bean - Die Cartoon-Serie
  • 16:55
    Dragons - Die Wachter von Berk
Пълна програма
  • 15:30
    Детски свят - Маша и мечока - анимация
  • 15:55
    Вкаменената сватба-документален филм
  • 16:30
    Новини
  • 16:50
    Исторически календар
Пълна програма
  • 12:02
    We Love Music
  • 18:02
    1 Artist 3 Hits
  • 18:12
    Top 10
  • 19:02
    New 4 U
Пълна програма
  • 15:30
    Хубава, секси или отблъскваща: Аннабел
  • 16:00
    Различни хора, различни сватби - Америка: Шумни, горди роми
  • 17:00
    90 дни до сватбата: Заживяха ли щастливо?: Щастлива съпруга, щастлив живот?
  • 18:00
    Кажете ДА на булчинската рокля - Великобритания: Драматична рокля
Пълна програма
  • 15:30
    Модерното изкуство на Китай
  • 16:30
    Виж България - Албена, място, където пясъкът среща морето
  • 17:00
    Йордания, мистично кралство в пустинята
  • 17:30
    Община Дупница - От векове за векове
Пълна програма
  • 15:30
    Първокласни RV каравани
  • 16:00
    Препродаване и преместване в Тексас
  • 17:00
    Невъзможен хотел
  • 18:00
    Странни храни в Америка
Пълна програма
  • 15:30
    Първокласни RV каравани
  • 16:00
    Препродаване и преместване в Тексас
  • 17:00
    Невъзможен хотел
  • 18:00
    Странни храни в Америка
Пълна програма
  • 14:40
    Чичо Бък, САЩ, комедия, 1989
  • 16:20
    Бягство, САЩ, трилър, с Килиън Мърфи, Танди Нютън, 2011
  • 17:50
    Синьо увлечение, САЩ, романтичен, с Кейт Босуърт, Мишел Родригес, 2002
  • 19:30
    Хелбой, САЩ, екшън/приключенски/фентъзи, с Рон Пърлман, 2004
Пълна програма
  • 15:30
    Новини
  • 16:00
    Новини
  • 16:30
    Новини
  • 17:00
    Новини
Пълна програма
  • 15:45
    Домашна кухня с Джейми Оливър - първи сезон, еп. 8
  • 16:10
    Рокери лакомници: Пътешествие на Север - кулинарно предаване, еп. 6
  • 17:00
    Вечеря за приятели - кулинарно предаване, еп. 2
  • 17:50
    Като по учебник с Кари Озмънд - кулинарно предаване, еп. 74
Пълна програма
  • 15:00
    2-4-1 Хитове!
  • 16:00
    Ние обичаме 2000 +
  • 17:00
    Ние обичаме 2010 +
  • 18:00
    Музиката никога не е била толкова добра
Пълна програма
  • 14:00
    Хайд Парк на Хъдсън - Драма, 2012, Режисьор: Роджър Мичел, В ролите: Бил Мъри, Лора Лини, Оливиа Уилямс
  • 16:00
    И още нещо - Комедия, Романтичен, 2003, Режисьор: Уди Алън, В ролите: Уди Алън, Джейсън Бигс, Кристина Ричи, Фишър Стивънс, Дани Де Вито
  • 18:00
    Само през трупа й - Романтичен, Комедия, 2008, Режисьор: Джеф Лоуъл, В ролите: Ева Лонгория, Линдзи Слоун, Пол Ръд, Джейсън Бигс, Лейк Бел, Стивън Рут, Али Хилис
  • 20:00
    Бащата на изобретението - Комедия, 2010, Режисьор: Трент Купър, В ролите: Кевин Спейси, Вирджиния Мадсън, Хедър Греъм, Джак Макгий, Камила Бел, Джони Ноксвил, Майкъл Росенбаум, Ред Уест
Пълна програма
  • 15:00
    "Моето дете, твоето дете - А как възпитаваш ти?" - доку-поредица
  • 16:00
    "Кралица на пазаруването" - доку-поредица
  • 17:00
    "4 сватби и едно вълшебно пътешествие" - доку-поредица
  • 18:00
    "Между тюл и сълзи" - доку-поредица
Пълна програма
  • 15:30
    Спорт
  • 16:00
    Здравословен живот
  • 16:30
    Ретро музика
  • 17:00
    Публицистика
Пълна програма
  • 15:20
    Излъжи ме - първи сезон, еп. 10
  • 16:15
    Престъпления от класа - втори сезон, еп. 12
  • 17:10
    Хавай 5-0 - трети сезон, еп. 8
  • 18:05
    От местопрестъплението: Маями, еп. 4
Пълна програма
  • 14:00
    Club Bangers!
  • 16:00
    Ibiza Classics
  • 17:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 17:40
    Miami 2 Ibiza
Пълна програма
  • 15:30
    FASHION FILMS
  • 16:00
    FASHION FILMS
  • 16:30
    FASHION FILMS
  • 17:00
    DESIGNERS
Пълна програма
  • 14:30
    Снукър: "Уърлд оупън", пряко
  • 17:30
    Мотокрос: Гран При на Монбелиар
  • 18:15
    Супербайк: Гран При на Португалия
  • 18:45
    Суперспорт: Гран При на Португалия
Пълна програма
  • 13:40
    Big Fat Hits
  • 17:00
    Pop Superstars
  • 19:00
    Can't Stop The Hits
  • 22:00
    Big Fat Hits
Пълна програма
  • 15:20
    "Лов на неизрядни платци" - 17 и 18 еп.
  • 16:10
    "Съдия Джуди"- 241 и 242 еп.
  • 17:00
    "Богата булка, бедна булка" - 8 еп.
  • 17:50
    "Удивителни медицински истории" - 2 еп.
Пълна програма
  • 15:45
    Телепазар
  • 16:00
    Новини
  • 16:10
    Спорт
  • 16:15
    Телевизионен пазар
Пълна програма
  • 15:30
    Планета охотника
  • 16:00
    Охота с луком
  • 16:30
    Оружейные дома Европы
  • 17:00
    "Радзишевский и К" в поисках рыбацкого счастья
Пълна програма
  • 14:00
    "Непознати роднини" - комедия с уч. на Дани Де Вито, Кейти Бейтс, Рон Ливингстън, Бевърли Д'Анджело, Нийв Кембъл и др., /п/
  • 15:50
    "Спектър на утехата" - с уч. на Даниел Крейг, Олга Куриленко, Джуди Денч, Джефри Райт,Дейвид Харбър и др., /п/
  • 18:00
    "От местопрестъплението: Маями" - сериал, сезон 6
  • 19:00
    "Скандал" - сериал, сезон 2
Пълна програма
  • 15:15
    Dual Survival: Split Up
  • 16:00
    Weird Creatures With Nick Baker: Worm Lizard
  • 16:45
    Deadliest Catch: Vital Signs
  • 17:30
    Through the Wormhole with Morgan Freeman: When Does Life Begin?
Пълна програма
  • 15:45
    KEEP FIT
  • 16:00
    WEATHER FORECAST
  • 16:05
    BASIC LEXIS
  • 16:15
    STEP BY STEP
Пълна програма
  • 15:30
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета
  • 16:00
    Режи!
  • 17:00
    Кухнята
  • 18:00
    Да готвиш наистина
Пълна програма
  • 15:45
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 16:10
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 16:25
    Bunsen is a Beast
  • 16:55
    Опасният Хенри
Пълна програма
  • 14:30
    Колоездене, Световно първенство: Индивидуално по часовник (младежи), пряко
  • 19:00
    Снукър: "Уърлд оупън"
  • 21:25
    Новини
  • 21:30
    "Линдзи Вон: В преследване на историята"
Пълна програма
  • 14:15
    "Междузвездни войни: Епизод І - Невидима заплаха", екшън - фантастика, САЩ, 1999; реж. Джордж Лукас, с Лиъм Нийсън, Юън Макгрегър, Натали Портман, Джейк Лойд, Иън Макдайърмид, [12+]
  • 16:30
    "Отворете очи", документален, САЩ, 2015; реж. Айрин Тейлър Бродски, [12+]
  • 17:10
    "Пасажери (2016)", фантастика, САЩ, 2016; реж. Мортън Тилдъм, с Дженифър Лорънс, Крис Прат, Майкъл Шийн, Лорънс Фишбърн, Анди Гарсия, [12+]
  • 19:10
    "Смелата Ваяна", анимационна комедия, САЩ, 2016; реж. Рон Клемънтс, Джон Мъскър, [0+]
Пълна програма
  • 09:30
    Playlist
  • 18:00
    Lucky 7
  • 19:00
    Hip-Hop of BG
  • 19:30
    Music of BG
Пълна програма
  • 15:30
    The Lion Guard
  • 16:00
    Sheriff Callie's Wild West
  • 16:30
    Mickey And The Roadster Racers
  • 17:00
    Sofia The First
Пълна програма
  • 15:45
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 16:10
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 16:25
    Bunsen is a Beast
  • 16:55
    Опасният Хенри
Пълна програма
  • 15:00
    Smells Like The 90s
  • 17:00
    90s Vs 00s
  • 18:00
    Monday Memories
  • 22:00
    Guess The Year
Пълна програма
  • 15:20
    Blood Relatives: No Rest for the Wicked
  • 16:10
    Betrayed: The Devil You Know
  • 17:00
    Disappeared: Too Young for Love
  • 17:50
    Murder Chose Me: Looking for Love
Пълна програма
  • 15:40
    Clubland: Olympiacos
  • 16:05
    Top: Social Networks
  • 16:31
    Entourage: SL Benfica
  • 17:00
    Premiere The Truth About...: Football in Brazil
Пълна програма
  • 15:35
    Fishing University
  • 16:00
    Steve Gruber's The Wildlife
  • 16:25
    Steve Gruber's The Wildlife
  • 16:50
    Steve Gruber's The Wildlife
Пълна програма
  • 15:00
    Изковани в огъня: Любимците на публиката
  • 16:00
    В търсене на Хитлер: Убежището на Хитлер
  • 17:00
    Американски антиквари: Още една тухла в стената
  • 18:00
    Шон Бийн представя: Ватерло: Епизод 1
Пълна програма
  • 15:00
    Разследване на самолетни катастрофи - сезон 10, еп. 10
  • 16:00
    Да поговорим за звездите, еп. 15
  • 17:00
    Да поговорим за звездите, еп. 7
  • 18:00
    Морски вълци: Северът срещу Юга III, еп. 4
Пълна програма
  • 15:00
    Премиера: "Италианската булка" - сериал, с.1, еп.114
  • 16:00
    Премиера: "Клиника край езерото" - сериал, с.2, еп. 28
  • 17:00
    bTV Новините
  • 17:30
    "Лице в лице" - публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова
Пълна програма
  • 15:10
    Красавицата и Звяра; сезон 4, епизод 2, драма, ужаси, САЩ, 2016
  • 16:10
    Тийн вълк; сезон 5, епизод 10, драма, научна фантастика, САЩ, 2015
  • 17:10
    Тийн вълк; сезон 5, епизод 11, драма, научна фантастика, САЩ, 2015
  • 18:10
    Най-добрият тунинг; сезон 3, епизод 12, спорт, риалити, 2013
Пълна програма
  • 15:15
    Царство; сезон 3, епизод 4, драма, романтичен, САЩ, 2015
  • 16:10
    Отмъщението; сезон 2, епизод 15, драма, мистерия, Турция, 2013
  • 18:10
    Отмъщението; сезон 2, епизод 16, драма, мистерия, Турция, 2013
  • 20:20
    Царство; сезон 3, епизод 5, драма, романтичен, САЩ, 2015
Пълна програма
  • 15:00
    Неразрешени случаи: Малки изгубени момиченца
  • 16:00
    Разтърсващи престъпления: Сюзи Ламплю
  • 17:00
    Градски кошмари: Окървавени ръце
  • 18:00
    Архив "Убийства" с Фред Дайнидж: Убийствата в Мурс
Пълна програма
  • 14:10
    Добрият Том Томпсън
  • 16:10
    Подземен сблъсък
  • 18:10
    Церемонията
  • 20:00
    Обиколка за милиони
Пълна програма
  • 15:10
    Особое мнение
  • 16:00
    Сериал "Время любить" 16+
  • 17:00
    Новости RTVi
  • 17:10
    Особое мнение
Пълна програма
  • 15:42
    "От архивите на "СКАТ" - продължение
  • 16:00
    Класическа музика:
  • 16:30
    "Новини" - информационна емисия на ТВ СКАТ
  • 16:40
    "Вятърът, вълните и морето" - документален филм /повторение/
Пълна програма
  • 15:30
    SpongeBob SquarePants
  • 16:00
    Ridiculousness
  • 16:30
    Ridiculousness
  • 17:00
    Punk'd
Пълна програма
  • 15:25
    Squirting All Over Her (18+)
  • 15:50
    Dat Pearl Necklace! (18+)
  • 16:13
    Sensual Lesbian Tribbing Orgasms (18+)
  • 16:36
    High End Massaging (18+)
Пълна програма
  • 14:20
    Тенис: Анастасия Павлюченкова - Сара Ерани (Grand Prix SAR La Princesse Lalla Meyrem, Рабат; WTA International - I полуфинал, повторение)
  • 15:50
    Тенис: Анастасия Павлюченкова - Франческа Скиавоне (Grand Prix SAR La Princesse Lalla Meyrem, Рабат; WTA International - финал, повторение)
  • 18:00
    "Footbrazil" - 18 еп., обзорно предаване
  • 18:30
    "Спорт +" спортно обзорно предаване (повторение)
Пълна програма
  • 15:00
    Формула Е - обзор на сезона
  • 16:00
    Спортна треска
  • 17:00
    Дивия Франк в Бразилия документален филм /1 епизод/
  • 17:50
    Световен шампионат по мотокрос, МХ2, Гран при на Монтбеляр
Пълна програма
  • 15:00
    Венеция/Венеция
  • 17:15
    Копнеещи сърца
  • 19:55
    Момичето
  • 22:00
    Сляпа лудост
Пълна програма
  • 15:10
    БРЮКСЕЛ В ПРЕВОД - повторение
  • 15:50
    История на храните - повт.
  • 15:55
    Прогноза за времето и агропрогноза
  • 16:00
    Новини
Пълна програма
  • 15:30
    ANIMAL ALLIES - LONDON'S CAT OVERPOPULATION
  • 16:00
    SHARKS: THE REAL THREAT
  • 17:00
    RIVERS OF OUR TIME - BICOL RIVERT, PHILIPPINES
  • 17:30
    RIVERS OF OUR TIME - MEKONG RIVER, THAILAND
Пълна програма
  • 15:20
    World Series of Boxing - WSB
  • 16:10
    Explosion Fight Night
  • 17:10
    FightBox King of Kings Heroes Series
  • 19:35
    Beyond MMA - Mixed Martial Arts
Пълна програма
  • 14:00
    Коко преди Шанел
  • 15:50
    Да събудиш Уоли: Историята на Уолтър Грецки
  • 17:15
    Хърби Хенкок: Възможности
  • 18:45
    Неговото дело и слава
Пълна програма
  • 15:30
    The Adventures of Danny & The Dingo
  • 16:00
    Nuclear Cowboyz 2011
  • 16:30
    Nuclear Cowboyz 2012
  • 17:00
    On Surfari
Пълна програма
  • 15:25
    Спешна медицинска помощ за животни (1)
  • 15:50
    Спешна медицинска помощ за животни (2)
  • 16:20
    Дивата природа на Нова Зеландия (1)
  • 17:10
    Надежда за дива природа (13)
Пълна програма
  • 15:30
    Монтана - Очарователно откритие
  • 16:00
    Професия турист
  • 16:30
    Виж България - Бургас и други морски градове
  • 17:00
    Дълг, чест и храброст
Пълна програма
  • 12:00
    Световни боксови супер серии: Международна галавечер в Ливърпул,
  • 16:00
    Световни боксови супер серии: След големия сблъсък, 2-и епизод, повторение
  • 16:30
    "Домът на футбола", предаване за български футбол (2017-18), 10-и епизод, повторение
  • 17:30
    Футбол: Локомотив Пловдив - Славия, мач от Първа професионална лига, повторение
Пълна програма
  • 14:00
    Тенис: Japan Women's Open Tennis, Токио (WTA International - финал, повторение)
  • 16:30
    Футбол: Атлетико /М/ - Малага (Примера Дивисион, сезон 2017/18 - повторение)
  • 18:30
    "Footbrazil" - 18 еп., обзорно предаване
  • 19:00
    Футбол: Крузейро - Байя (Бразилско първенство, сезон 2017 - повторение)
Пълна програма
  • 14:00
    Футбол: Манчестър Юнайтед - Евертън, мач от английската Висша лига, повторение
  • 16:00
    Съботен обзор на кръга в английската Висша лига (2017-18), 5-и епизод, повторение
  • 17:00
    Футбол: Уест Бромич Албиън - Уест Хям Юнайтед, мач от английската Висша лига, запис
  • 19:00
    Неделен обзор на кръга във френската Лига 1 (2017-8), 6-и епизод
Пълна програма
  • 15:20
    Кръвожадни роднини: Няма спокойствие за злото
  • 16:10
    Предателства: Епизод 4
  • 17:00
    Изчезнали: Твърде млади за любов
  • 17:50
    Убийствата сами ме избраха: В търсене на любовта
Пълна програма
  • 15:00
    "Един прекрасен ден", магазинно предаване с водещ Каролина Братанова
  • 16:30
    еМисия България LIVE
  • 18:30
    Централни Новини на BIT LIVE
  • 19:00
    "Спорно за спорта" с Кирил Веселински LIVE
Пълна програма
  • 15:30
    Carp Zoom - Риболов за удоволствие по Балатон
  • 16:00
    Решенията на Валтер - На канала с платики
  • 16:30
    Мач-риболов - Настройване за състезание
  • 17:00
    Дневник на любителя на фин монтаж - Риболов за една мечта
Пълна програма
  • 14:25
    "Смърфовете", анимация, САЩ, 2011; реж. Раджа Госнъл, с Ханк Азария, Джейма Мейс, София Вергара, Нийл Патрик Харис, [0+]
  • 16:05
    "Вмешателство (2016)", комедийна драма, САЩ, 2016; реж. Клеа Дювал, с Клеа Дювал, Мелани Лински, Наташа Лайон, Винсънт Пиаца, Джейсън Ритър, [15+]
  • 17:35
    "Ще умра от срам I, 4 еп.", стендъп комедия, САЩ, 2017; реж. Дейвид Евънс, с Мелиса Лео, Майкъл Ангарано, Ери Грейнър, Кларк Дюк, Арджей Сайлър, [15+]
  • 18:30
    "Цветарница на мистериите: Езикът зад зъбите", детективска драма, Канада, 2016; реж. Брадли Уолш, с Брук Шийлдс, Бренън Елиът, Бо Бриджис, Кейт Дръмонд, Джеймс Кейд, [12+]
Пълна програма
  • 15:30
    "Първи контакт", трилър - фантастика, САЩ, 2016; реж. Дени Вилньов, с Ейми Адамс, Джеръми Ренър, Форест Уитакър, Майкъл Стълбарг, Марк О'Брайън, [12+]
  • 17:30
    "Перфектният ритъм", музикална комедия, САЩ, 2012; реж. Джейсън Мур, с Анна Кендрик, Ребъл Уилсън, Британи Сноу, Ана Кемп, Скайлар Остин, [12+]
  • 19:25
    "Рей Донован V, 5 еп.", криминална драма, САЩ, 2017; реж. Дейвид Холандър, с Лив Шрайбър, Пола Малкъмсън, Еди Марсан, Даш Михок, Джон Войт, [18+]
  • 20:25
    "Баща в излишък", семейна комедия, САЩ, 2015; реж. Шон Андърс, с Уил Феръл, Марк Уолбърг, Линда Карделини, Томас Хейдън Чърч, Скарлет Естевес, [12+]
Пълна програма
  • 15:45
    Fashion 24 Hours : ?Elisabeth Visoanska
  • 16:00
    Video Fashion News
  • 16:15
    Video Fashion News
  • 16:30
    British Style
Пълна програма
  • 15:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 16:00
    Спомените на една градска градина (образователен документален филм)
  • 16:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 17:00
    Есен в Боженци (образователен документален филм)
Пълна програма
  • 15:30
    Футбол: Холандска Ередивизи
  • 17:30
    Автомобилизъм: Австралийски Суперкарс шампионат
  • 19:00
    Футбол: Холандска Ередивизи
  • 20:00
    Новини
Пълна програма
  • 13:30
    Тенис: WTA Квебек
  • 16:00
    Автомобилизъм: Рали крос
  • 17:55
    Новини
  • 18:00
    ММА: Ultimate Fighting Championship 2017
Пълна програма
  • 15:35
    Paw Patrol
  • 15:55
    Little Charmers
  • 16:10
    Ben & Holly's Little Kingdom
  • 16:20
    Dora the Explorer
Пълна програма

Сериали

National Geographic 16:00
Разследване на самолетни катастрофи - сезон 7, еп. 5
RTVi Russia 16:00
Сериал "Время любить" 16+
Хоби ТВ 16:00
Ловци на акули – тв поредица, Америка, трети сезон, 10 еп.
bTV 16:00
Премиера: "Клиника край езерото" - сериал, с.2, еп. 72
bTV Action 16:00
"Готъм" - сериал, еп. 7

Всички предавания

Спорт

National Geographic Wild 15:51
Най-смъртоносното трио: Игри на глада
Nova Sport 16:00
Баскетбол: Барселона - Валенсия, мач от испанската баскетболна лига, повторение
Diema Sport 16:00
"Домът на футбола", предаване за български футбол (2017-18), 19-и епизод, повторение
Mtel Sport 1 16:00
Тенис: ATP Лондон
Mtel Sport 2 16:00
Футбол: Индийска суперлига

Всички предавания

Филми

Cinemax 15:55
"Виридиана", комедийна драма, Испания, 1961; реж. Луис Бунюел, със Силвия Пинал, Франсиско Рабал, Фернандо Рей, Хосе Калво, Маргарита Лозано, [15+]
Telekabel 15:55
Гората -документален филм
HBO 2 16:00
"Късметлията", биографична драма, САЩ, 2005; реж. Рон Хауърд, с Ръсел Кроу, Рене Зелуегър, Пол Джиамати, Крейг Биерко, Пади Консидайн, [12+]
TVT 16:00
С вкуса на Златна Добруджа (рецепти от Алфатар) (образователен документален филм)
Diema 16:00
"Трите нинджи: Битка в лунапарка" - приключенски екшън с уч. на Хълк Хоган, Лоуни Андерсън, Джим Варни, Матю Ботъшис и др., /п/

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания



{START_COUNTER}