ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 15:05
    Братовчеди тв филм /2 епизод/
  • 16:00
    По света и у нас Информационна емисия
  • 16:10
    Новини на турски език
  • 16:25
    Телепазарен прозорец
Пълна програма
  • 15:00
    Премиера: "Италианската булка" - сериал, с.1, еп.115
  • 16:00
    Премиера: "Клиника край езерото" - сериал, с.2, еп. 29
  • 17:00
    bTV Новините
  • 17:30
    "Лице в лице" - публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова
Пълна програма
  • 14:30
    "Прости ми"(премиера) - сериен филм
  • 16:00
    Новините на NOVA
  • 16:30
    "Завинаги свързани" (премиера) - сериен филм
  • 17:55
    "Теглене на Лото 5 от 35 - "Златната топка"
Пълна програма
  • 15:30
    Новините ON AIR
  • 16:00
    Безценна перла - семеен сериал
  • 17:30
    Новините ON AIR
  • 17:50
    Директно - вашето мнение на живо в ефир - актуално токшоу с Димитър Абрашев
Пълна програма
  • 15:05
    Бизнес старт - сутрешен блок с Иван Нончев и Живка Попатанасова /п./
  • 16:00
    Водещите новини
  • 16:05
    Блестящи идеи - документална поредица на Bloomberg
  • 17:00
    Водещите новини
Пълна програма
  • 12:00
    Временно не се излъчва по решение на СЕМ
Пълна програма
  • 15:10
    Откуп; сезон 1, епизод 7, екшън, криминален, Канада, 2017
  • 16:00
    Морски детективи; сезон 10, епизод 6, екшън, криминален, САЩ, 2012
  • 16:50
    Царство; сезон 1, епизод 21, драма, романтичен, САЩ, 2014
  • 17:40
    4исла; сезон 3, епизод 8, криминален, драма, САЩ, 2006
Пълна програма
  • 15:35
    Диви и истински: Сватбена катастрофа
  • 16:30
    Майстори на къщи в клоните на дърветата: Къща в стил "Дивия запад"
  • 17:25
    Проект "Гризли": Завръщане в гората
  • 18:20
    След нападението: Морски лъв и кенгуру
Пълна програма
  • 15:10
    "В окото на бурята" - коментарно предаване с Магдалена Ташева, 2 част, /п/
  • 16:00
    Новини
  • 16:10
    "Демократизирането" на света" - Геноцидът над индианците в Северна Америка - документален филм
  • 16:30
    "На нож: Булаир" - документален филм
Пълна програма
  • 15:10
    "Червени рози" - сериал
  • 16:00
    Новини
  • 16:10
    "Буря от любов" - сериал
  • 17:00
    Новини
Пълна програма
  • 14:45
    Music Arena
  • 16:00
    TV Shop
  • 16:15
    Hit Mix
  • 17:00
    Standard BG
Пълна програма
  • 12:00
    Временно не се излъчва по решение на СЕМ
Пълна програма
  • 15:30
    Благуните детски куклен тв сериал /2 сезон, 12 епизод/п/
  • 15:55
    Информация за времето - по градове
  • 16:00
    България днес информационен блок
  • 17:30
    Местно време /БНТ 2 Пловдив/
Пълна програма
  • 15:45
    Малки истории
  • 16:00
    България днес информационен блок
  • 17:30
    Местно време /БНТ 2 Пловдив/
  • 18:00
    По света и у нас
Пълна програма
  • 15:46
    Robin Hood: Mischief in Sherwood
  • 16:05
    Inspector Gadget
  • 16:15
    Inspector Gadget
  • 16:30
    Mr Bean: The Animated Series
Пълна програма
  • 15:00
    Премиера: "Платина" - сериал, с.3, еп.3
  • 16:00
    "Извън играта" - сериал, с.7, еп.11
  • 17:00
    "Тежки престъпления" - сериал, с.4, еп. 20
  • 18:00
    "Легендите на утрешния ден" - сериал, еп. 14
Пълна програма
  • 14:45
    "Гарфийлд" - комедия, семеен (САЩ, 2004), режисьор - Петър Хеуит, актьори - Брекин Мейър, Дженифър Лав Хюит, Стивън Тоболовски, Бил Мъри и др.
  • 16:15
    "Крадецът на книги" - драма (САЩ, Германия, 2013), режисьор - Брайън Пърсивал, актьори - Роджър Алам, Софи Нелис, Джефри Ръш, Емили Уотсън, Кристен Блок и др.
  • 19:00
    "В бялата пустош" - драма, военен ( Норвегия, Швеция, Франция, 2012), режисьор - Петер Нес, актьори - Флориан Лукас, Дейвид Крос, Рупърт Гринт, Стиг Хенрик Хоф, Лахлан Найбоа, Сондре Крогтофт Ларсен, Кнут Йонер, Мортен Фалдас и др.
  • 21:00
    Премиера: "Мисията невъзможна: Престъпна нация" - екшън, приключенски, трилър (САЩ, 2015), режисьор - Кристофър Макуори, актьори - Том Круз, Джеръми Ренър, Саймън Пег, Шон Харис, Ребека Фъргюсън, Алек Болдуин,  Саймън Макбърни и др.
Пълна програма
  • 15:30
    "Новите съседи" /п./- комедиен сериал
  • 17:00
    "Аламинут" - комедийно предаване
  • 18:00
    "Онези от партера" - сериал, с.1
  • 19:00
    "Стажанти" - сериал, с.2
Пълна програма
  • 14:30
    ТВ Пазар
  • 16:00
    Премиера: "Шоуто на д-р Оз" - токшоу
  • 17:00
    "Търси се" - телевизионно предаване с водещи Меги и Нели
  • 18:00
    "От обич" - сериал
Пълна програма
  • 15:45
    Нинджаго: Майсторите на Спинджицу
  • 16:10
    Бен 10
  • 16:20
    Бен 10
  • 16:35
    Малки Титани: В готовност
Пълна програма
  • 14:10
    "Почти на 17", комедийна драма, САЩ, 2016; реж. Кели Фримън Крейг, с Хейли Стайнфелд, Хейли Лу Ричардсън, Блейк Дженър, Кира Седжуик, Уди Харелсън, [12+]
  • 15:55
    "Далечен гръм", драма, САЩ, 1988; реж. Рик Розентал, с Ралф Макио, Джон Литгоу, Кери Кийн, Реб Браун, Джанет Марголин, [15+]
  • 17:50
    "Виктория (2016)", комедийна драма, Франция, 2016; реж. Жюстин Трие, с Виржини Ефира, Венсан Лакост, Мелвил Пупу, Лоран Потрану, Лор Калами, [12+]
  • 19:25
    "Спящ гигант", драма, Канада, 2015; реж. Андрю Сивидино, с Джаксън Мартин, Ник Сирино, Рийс Мофет, Дейвид Дишър, Ерика Бродски, [15+]
Пълна програма
  • 14:55
    "Мисис Харис", драма, САЩ, 2005; реж. Филис Наги, с Анет Бенинг, Бен Кингсли, Елън Бърстин, Франсис Фишър, Филип Бейкър Хол, [15+]
  • 16:30
    "Момичето с пистолета", комедийна драма, Италия, 1968; реж. Марио Моничели, с Моника Вити, Станли Бейкър, Корин Редгрейв, Антъни Буут, Карло Джофре, [12+]
  • 18:10
    "Фехтовачът", драма, Финландия, 2015; реж. Клаус Харо, с Март Аванди, Урсула Ратасеп, Лембит Улфсак, Алис Копел, Кирил Каро, [12+]
  • 19:45
    "Изтощително лято", драма, Италия, 2016; реж. Габриеле Мучино, с Брендо Пачито, Матилда Луц, Тейлър Фрей, Джоузеф Харо, Джесика Рот, [15+]
Пълна програма
  • 15:00
    CNNMoney with Maggie Lake
  • 16:00
    International Desk (with World Sport)
  • 17:00
    Connect the World with Becky Anderson
  • 18:00
    Quest Express
Пълна програма
  • 15:30
    "Ритъмът на мечтите" - сериал, /п/
  • 17:00
    "Моят живот"- сериен филм, /п/
  • 18:00
    "Пепел от рози" - сериен филм
  • 19:00
    "Дъщерята на Ананди" - сериен филм, /п/
Пълна програма
  • 15:00
    "В.И.П." - сериал, сезон 4
  • 16:00
    "Тенекиеният човек" - приключенски с уч. на Зоуи Дешанел, Алан Къминг, Нийл МакДона, Катлийн Робъртсън, Раул Трухильо, Ричард Драйфус и др., I част
  • 17:55
    "Без багаж" - предаване за туризъм
  • 18:30
    "Господари на ефира"- забавно предаване, /п/
Пълна програма
  • 15:00
    Треска за злато: Смърт във водата
  • 16:00
    Тираджии в пустошта: Епизод 2
  • 17:00
    Съкровища в склада: Епизод 6
  • 17:30
    Съкровища в склада: Епизод 4
Пълна програма
  • 15:26
    НАСА: Неразгадани архиви: Епизод 14
  • 16:14
    Ловци на митове: Семейство Симпсън
  • 17:02
    НАСА: Неразгадани архиви: Отговорни ли сме за ядрен взрив на Юпитер?
  • 17:50
    Войни на сметището: Бъгита за дюни
Пълна програма
  • 15:00
    Виолета
  • 16:00
    Групата на Алекс
  • 16:30
    Лив и Мади: калифорнийски стил
  • 17:00
    11
Пълна програма
  • 15:45
    "Спортна лаборатория"
  • 16:00
    "Спортна лаборатория"
  • 16:15
    "Въпросите на Мили"
  • 16:25
    "Въпросите на Мили"
Пълна програма
  • 15:30
    Бакуган - анимационен сериал
  • 16:00
    Писма от Феликс - анимационен сериал
  • 16:15
    Приключенията на Чък и приятели - анимационен сериал
  • 16:30
    Клуб Уинкс - анимационен сериал
Пълна програма
  • 15:00
    Делници - с Николай Колев
  • 18:00
    Новини
  • 18:30
    Делници - с Николай Колев
  • 18:55
    Темида - цената на истината - с Нина-Никол Хамилтън
Пълна програма
  • 15:45
    Без коментар: кадри от актуални събития без журналистически коментар
  • 16:15
    Фокус
Пълна програма
  • 14:30
    Снукър: "Уърлд оупън", пряко
  • 17:30
    Супербайк: Гран При на Португалия
  • 18:00
    Суперспорт: Гран При на Португалия
  • 18:30
    Супербайк: Гран При на Португалия
Пълна програма
  • 15:30
    Колоездене, Световно първенство: Индивидуално по часовник (юноши)
  • 16:30
    Колоездене, Световно първенство: Индивидуално по часовник (жени), пряко
  • 18:00
    Куриози
  • 18:15
    Футбол, Бундеслига: Обзор на четвъртия кръг
Пълна програма
  • 15:20
    Опасни пътища, сезон 2, еп. 1
  • 16:20
    Царе на дърворезбата, сезон 1, еп. 13
  • 16:45
    Голямата страшна гора, сезон 1, еп. 10
  • 17:40
    Призраци от автоморгата, сезон 4, еп. 11
Пълна програма
  • 15:15
    Extreme Sports Channel 2013
  • 16:10
    X Games - Minneapolis
  • 17:05
    Winter X Games - Aspen
  • 18:00
    Ama Motocross Series Highlights
Пълна програма
  • 13:20
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 16:00
    Без етикет /лайфстайл предаване на ФЕН ТВ, повторение/
  • 16:15
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 18:00
    Багрите на България /фолклорна и народна музика/
Пълна програма
  • 15:30
    Хавайски живот
  • 16:00
    Основен ремонт в Детройт
  • 16:30
    Основен ремонт в Детройт
  • 17:00
    Разбивачи на дворове
Пълна програма
  • 15:10
    Д-р Зоуи Харт - трети сезон, еп. 9
  • 16:05
    Анатомията на Грей - единадесети сезон, еп. 3
  • 17:05
    Отчаяни съпруги - четвърти сезон, еп. 1
  • 18:00
    Отчаяни съпруги - четвърти сезон, еп. 2
Пълна програма
  • 15:00
    Младият Монталбано - втори сезон, еп. 1
  • 17:15
    Лас Вегас - пети сезон, еп. 14
  • 18:10
    Убийства в Рая - пети сезон, еп. 3
  • 19:15
    Честни измамници - четвърти сезон, еп. 4
Пълна програма
  • 13:45
    "Междузвездни войни: Епизод ІІ - Клонираните атакуват", екшън - фантастика, САЩ, 2002; реж. Джордж Лукас, с Юън Макгрегър, Натали Портман, Хейдън Кристенсън, Кристофър Лий, Самюъл Л. Джаксън, [12+]
  • 16:05
    "Принцесата лебед и тайната на замъка", анимация - фентъзи, САЩ, 1997; реж. Ричард Рич, [0+]
  • 17:15
    "Гадже за лудата Мери", комедийна драма, Ирландия, 2016; реж. Дарън Торнтън, със Сиана Кърслейк, Тара Лий, Чарли Бейли, Денис МакКормак, Барбара Бренан, [15+]
  • 18:40
    "Прегради", драма, САЩ, 2016; реж. Дензъл Уошингтън, с Дензъл Уошингтън, Вайола Дейвис, Стивън МакКинли Хендерсън, Джован Адепо, Ръсел Хорнсби, [12+]
Пълна програма
  • 15:20
    Забранена история, сезон 4, еп. 1
  • 16:10
    Страхотни изобретения, сезон 2, еп. 12
  • 16:40
    Ловецът на оръжия, сезон 2, еп. 2
  • 17:30
    Загадки в музея, сезон 2, еп. 23
Пълна програма
  • 15:00
    Изковани в огъня: Мечове пеперуда
  • 16:00
    В търсене на Хитлер: Приятели във висшите кръгове
  • 17:00
    Американски антиквари: Корав орех
  • 18:00
    Загадъчни антиквари: Ножът/Епохата на Джим Бауи
Пълна програма
  • 15:00
    Риболовни страсти – тв поредица
  • 16:00
    През планини и морета – тв поредица
  • 17:00
    Риболовен филм
  • 18:00
    В кухнята на баба - тв поредица, 39 еп.
Пълна програма
  • 15:45
    "Трансформърс - роботи спасители"
  • 16:05
    "Отгатни колко те обичам"
  • 16:30
    "ЯЯ и Зук"
  • 16:35
    "Меси отива в Окидо"
Пълна програма
  • 15:45
    Време, календар, хороскоп
  • 16:00
    "Всеки следобед" с Криси"
  • 17:00
    НОВИНИ
  • 17:25
    Телемаркет
Пълна програма
  • 02:45
    JDM
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:30
    Драконова топка Z (анимация)
  • 19:00
    Хартли (фейлетон)
Пълна програма
  • 14:10
    "Лодкарят" - уестърн с Лий Ван Клийф, Уорън Оутс, Форест Тъкър, Мариет Хартли.
  • 15:55
    "С празни ръце" - драма / комедия с Джеф Бриджис, Сали Фийлд, Арнолд Шварценегер.
  • 17:35
    "Ски патрул" - комедия с Роджър Роуз, Ивет Нипар, Т.К. Картър, Лесли Джордан.
  • 19:05
    "Пътеводител на птичаря към всичко" - комедия с Коди Смит-Макфий, Джеймс Ле Грос.
Пълна програма
  • 15:30
    VW RACING CUP UK
  • 15:55
    TCR ASIA SERIES
  • 16:20
    TCR ASIA SERIES
  • 16:45
    VIRGIN AUSTRALIA SUPERCARS CHAMPIONSHIP HIGHLIGHTS
Пълна програма
  • 15:00
    Майки тийнейджърки 2
  • 16:00
    Пич, оправи ми колата
  • 16:30
    Пич, оправи ми колата
  • 17:00
    MTV Къщурки - реалити шоу
Пълна програма
  • 15:30
    Hot Right Now!
  • 16:00
    MTV Crashes Plymouth 2017: The...
  • 16:45
    Hot Right Now!
  • 17:00
    MTV Presents Varna 2017
Пълна програма
  • 15:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 17:00
    Rocks Rated!
  • 18:00
    Rock Solid Playlist
  • 19:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
Пълна програма
  • 15:45
    Най-дивият град в Аляска, сезон 1, еп. 9
  • 16:15
    Диви същества с Доминик Монахан, сезон 3, еп. 4
  • 17:05
    Животинска полиция "Финикс", сезон 1, еп. 8
  • 17:55
    Градът на бялата мечка, сезон 1, еп. 12
Пълна програма
  • 15:00
    Разследване на самолетни катастрофи - сезон 10, еп. 11
  • 16:00
    Разследване на самолетни катастрофи - сезон 10, еп. 12
  • 17:00
    Да поговорим за звездите, еп. 20
  • 18:00
    Геният, еп. 6
Пълна програма
  • 15:04
    Ум на гигант
  • 15:51
    Крокодилски бойни полета
  • 16:37
    Борбата на мечките Гризли
  • 17:24
    Върховен язовец
Пълна програма
  • 14:00
    Футбол: Хъл Сити - Съндърланд, мач от Чемпиъншип, повторение - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 16:00
    Футбол: Рен - Ница, мач от френската Лига 1, повторение
  • 18:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 18:05
    Футбол: Барнзли - Астън Вила, мач от Чемпиъншип, повторение
Пълна програма
  • 15:15
    "Времето ще покаже"
  • 16:00
    "Мъжко / Женско"
  • 17:00
    "Времето ще покаже"
  • 18:00
    "Вечерни новини" (със субтитри)
Пълна програма
  • 15:00
    "Планета Хит" - нон-стоп хитове
  • 16:00
    "Картини от Света" - музикална импресия
  • 16:05
    "Планета Live" - музикална програма
  • 16:40
    "3 плюс" - инфо бюлетин
Пълна програма
  • 15:30
    "Поздрав от България" - избрана фолклорна програма
  • 16:00
    "Музикална съкровищница" - фолклорна програма
  • 16:30
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 16:40
    "Пъстра броеница" - фолклорна програма
Пълна програма
  • 14:05
    "Планета Live" - музикална програма
  • 16:00
    "Звездите на България" - музикална програма
  • 16:30
    "Ретро" - музикална програма
  • 17:00
    "Show Time" - музикална програма
Пълна програма
  • 15:45
    "По средата" - сериал
  • 16:40
    "Теория за големия взрив" - сериал
  • 18:00
    "Тафф" - булеварден журнал
  • 19:00
    Новини
Пълна програма
  • 14:00
    Италия, Серия А: Дженоа - Лацио
  • 16:00
    Италия, Серия А: Кротоне - Интер
  • 18:00
    Италия, Серия А: Рома - Верона
  • 20:00
    Италия, Серия А - обзор
Пълна програма
  • 15:00
    "В капана на подозренията" - доку-поредица
  • 18:00
    "Съблазнителни измами" - доку-поредица
  • 18:30
    "Сред нас" - сериал
  • 19:00
    "Експлозивно" - журнал
Пълна програма
  • 13:00
    "Утрото на Русия"
  • 18:00
    Вести
  • 18:35
    Вести-Москва
  • 18:50
    "За най-важното"
Пълна програма
  • 15:00
    "Особено мнание"
  • 16:00
    Сериал: "Ловът на Пепеляшка"
  • 17:00
    "Особено мнение"
  • 18:00
    "Обложката"
Пълна програма
  • 15:00
    "Патрулна обиколка" - репортаж
  • 16:00
    "Патрулна обиколка: Берлин" - репортаж
  • 17:00
    "Клиниката на Зюдринг" - сериал
  • 18:00
    "Съдба - и изведнъж всичко е различно" - сериал
Пълна програма
  • 15:15
    "Петър Парликов - един българин в молдовска Трърдица" - док филм
  • 16:00
    "Ако зажалиш..."с водещ Бони Милчева / повторение /
  • 17:30
    Новини - информационна емисия на ТВ "СКАТ"/на живо/
  • 17:45
    "Всички на мегдана" поздравителен концерт/на живо/
Пълна програма
  • 14:00
    Дартс: Световно първенство в Пърфлийт - пряко
  • 19:00
    Кучетата: новини от надбягванията с хрътки
  • 19:30
    Футбол от Азия
  • 20:00
    Дартс: Световно първенство в Пърфлийт - пряко
Пълна програма
  • 12:00
    Временно не се излъчва по решение на СЕМ
Пълна програма
  • 15:35
    Ritter hoch 3
  • 15:55
    King Julien
  • 16:25
    Mr. Bean - Die Cartoon-Serie
  • 16:55
    Dragons - Die Wachter von Berk
Пълна програма
  • 15:30
    Детски свят - Маша и мечока - анимация
  • 15:55
    Да повярваш в себе си- документален филм
  • 16:30
    Новини
  • 16:50
    Исторически календар
Пълна програма
  • 14:02
    We Love Music
  • 18:02
    1 Artist 3 Hits
  • 18:12
    Top 10
  • 19:02
    New 4 U
Пълна програма
  • 15:30
    Хубава, секси или отблъскваща: Такуойа
  • 16:00
    Различни хора, различни сватби - Америка: Враждуващи семейства и разбити сърца
  • 17:00
    90 дни до сватбата: Заживяха ли щастливо?: Когато миналото се завърне
  • 18:00
    Кажете ДА на булчинската рокля - Великобритания: Рокля от пръв поглед
Пълна програма
  • 15:30
    Човекът и чайките
  • 16:00
    Виж България - Балша, началото на Балкана
  • 16:30
    Виж България - Берковица, старинна и съвременна
  • 17:00
    Турция - приказка без край
Пълна програма
  • 15:30
    Първокласни RV каравани
  • 16:00
    Препродаване и преместване в Тексас
  • 17:00
    Невъзможен хотел
  • 18:00
    Странни храни в Америка
Пълна програма
  • 15:30
    Първокласни RV каравани
  • 16:00
    Препродаване и преместване в Тексас
  • 17:00
    Невъзможен хотел
  • 18:00
    Странни храни в Америка
Пълна програма
  • 14:55
    Още една комедия, САЩ, комедия, с Дейвид Лео Шулц, 2011
  • 16:35
    Обсебване, САЩ, драма/мистерия/трилър, 2008
  • 18:00
    Синьо увлечение 2, Южна Африка,САЩ, драма/романтичен/спортен, 2011
  • 19:55
    Перфектното бягство, САЩ, мистерия/трилър, с Мила Йовович, 2009
Пълна програма
  • 15:30
    Новини
  • 16:00
    Новини
  • 16:30
    Новини
  • 17:00
    Новини
Пълна програма
  • 15:45
    Домашна кухня с Джейми Оливър - първи сезон, еп. 10
  • 16:10
    Рокери лакомници: Азиатско приключение - кулинарно предаване, еп. 1
  • 17:00
    Вечеря за приятели - кулинарно предаване, еп. 3
  • 17:50
    Като по учебник с Кари Озмънд - кулинарно предаване, еп. 76
Пълна програма
  • 15:00
    2-4-1 Хитове!
  • 16:00
    Ние обичаме 2000 +
  • 17:00
    Ние обичаме 2010 +
  • 18:00
    Музиката никога не е била толкова добра
Пълна програма
  • 14:00
    Колко е важно да бъдеш сериозен - Комедия, Романтичен, Исторически, 2002, Режисьор: Оливър Паркър, В ролите: Рупърт Еверет, Рийз Уидърспун, Колин Фърт, Франсис Оконър, Джуди Денч, Том Уилкинсън
  • 16:00
    Хейвън Сез.1, Еп.9 - Криминален, Драма , Фентъзи, 2010, Режисьор: Scott Shepherd, David MacLeod, Michael Rosenberg, В ролите: Емили Роуз, Лукас Брайънт, Ерик Балфур
  • 17:00
    22 Куршума - Криминален, Екшън, Трилър, 2010, Режисьор: Ришар Бери, В ролите: Жан Рено, Жозефин Бери, Кад Мерад, Ришар Бери, Габриела Рай
  • 19:00
    Дред - Екшън, Фантастика, 2012, Режисьор: Пийт Травис, В ролите: Карл Ърбан, Оливия Трилби, Лена Хеди
Пълна програма
  • 15:00
    "Моето дете, твоето дете - А как възпитаваш ти?" - доку-поредица
  • 16:00
    "Кралица на пазаруването" - доку-поредица
  • 17:00
    "4 сватби и едно вълшебно пътешествие" - доку-поредица
  • 18:00
    "Между тюл и сълзи" - доку-поредица
Пълна програма
  • 15:30
    Спорт
  • 16:00
    Здравословен живот
  • 16:30
    Ретро музика
  • 17:00
    Публицистика
Пълна програма
  • 15:20
    Излъжи ме - първи сезон, еп. 11
  • 16:15
    Престъпления от класа - втори сезон, еп. 13
  • 17:10
    Хавай 5-0 - трети сезон, еп. 9
  • 18:05
    От местопрестъплението: Маями, еп. 6
Пълна програма
  • 14:00
    Club Bangers!
  • 16:00
    Ibiza Classics
  • 17:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 17:40
    Miami 2 Ibiza
Пълна програма
  • 15:30
    TOP PHOTOSHOOTS
  • 16:00
    TOP PHOTOSHOOTS
  • 16:30
    TOP PHOTOSHOOTS
  • 17:00
    FASHION FILMS
Пълна програма
  • 15:30
    Колоездене, Световно първенство: Индивидуално по часовник (юноши)
  • 16:30
    Колоездене, Световно първенство: Индивидуално по часовник (жени), пряко
  • 18:00
    Куриози
  • 18:15
    Футбол, Бундеслига: Обзор на четвъртия кръг
Пълна програма
  • 13:40
    Big Fat Hits
  • 17:00
    Pop Superstars
  • 19:00
    Can't Stop The Hits
  • 22:00
    Big Fat Hits
Пълна програма
  • 15:20
    "Лов на неизрядни платци" - 19 и 20 еп.
  • 16:10
    "Съдия Джуди"- 243 и 244 еп.
  • 17:00
    "Богата булка, бедна булка" - 9 еп.
  • 17:50
    "Удивителни медицински истории" - 3 еп.
Пълна програма
  • 15:45
    Телепазар
  • 16:00
    Новини
  • 16:10
    Прогноза за времето
  • 16:15
    Телевизионен пазар
Пълна програма
  • 15:30
    Уральская рыбалка
  • 16:00
    Охота с луком
  • 16:30
    Оружейные дома Европы
  • 17:00
    "Радзишевский и К" в поисках рыбацкого счастья
Пълна програма
  • 14:00
    "На среща с любовта"- романтична комедия с уч. на Шенае Гримс, Андрю Уокър, Бейли Мадисън и др.
  • 15:50
    "Тримата мускетари" - приключенски с уч. на Логан Лърман, Мила Йовович, Люк Евънс, Орландо Блум, Матю Макфейдън, Рей Стивънсън, Кристоф Валц, Мадс Микелсън и и др., /п/
  • 18:00
    "От местопрестъплението: Маями" - сериал, сезон 6
  • 19:00
    "Скандал" - сериал, сезон 2
Пълна програма
  • 15:15
    Dual Survival: Soaked
  • 16:00
    Weird Creatures With Nick Baker: Axolotl
  • 16:45
    Deadliest Catch: I Don't Wanna Die
  • 17:30
    Through the Wormhole with Morgan Freeman: Can Our Minds Be Hacked?
Пълна програма
  • 15:45
    KEEP FIT
  • 16:00
    WEATHER FORECAST
  • 16:05
    BASIC LEXIS
  • 16:15
    STEP BY STEP
Пълна програма
  • 15:30
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета
  • 16:00
    Режи!
  • 17:00
    Кухнята
  • 18:00
    Да готвиш наистина
Пълна програма
  • 15:45
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 16:10
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 16:25
    Bunsen is a Beast
  • 16:55
    Опасният Хенри
Пълна програма
  • 14:30
    Снукър: "Уърлд оупън", пряко
  • 17:30
    Супербайк: Гран При на Португалия
  • 18:00
    Суперспорт: Гран При на Португалия
  • 18:30
    Супербайк: Гран При на Португалия
Пълна програма
  • 13:45
    "Междузвездни войни: Епизод ІІ - Клонираните атакуват", екшън - фантастика, САЩ, 2002; реж. Джордж Лукас, с Юън Макгрегър, Натали Портман, Хейдън Кристенсън, Кристофър Лий, Самюъл Л. Джаксън, [12+]
  • 16:05
    "Принцесата лебед и тайната на замъка", анимация - фентъзи, САЩ, 1997; реж. Ричард Рич, [0+]
  • 17:15
    "Гадже за лудата Мери", комедийна драма, Ирландия, 2016; реж. Дарън Торнтън, със Сиана Кърслейк, Тара Лий, Чарли Бейли, Денис МакКормак, Барбара Бренан, [15+]
  • 18:40
    "Прегради", драма, САЩ, 2016; реж. Дензъл Уошингтън, с Дензъл Уошингтън, Вайола Дейвис, Стивън МакКинли Хендерсън, Джован Адепо, Ръсел Хорнсби, [12+]
Пълна програма
  • 11:30
    Playlist of BG
  • 17:00
    Urban TV
  • 17:30
    Music of BG
Пълна програма
  • 15:30
    The Lion Guard
  • 16:00
    Sheriff Callie's Wild West
  • 16:30
    Mickey And The Roadster Racers
  • 17:00
    Sofia The First
Пълна програма
  • 15:45
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 16:10
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 16:25
    Bunsen is a Beast
  • 16:55
    Опасният Хенри
Пълна програма
  • 15:00
    Smells Like The 90s
  • 17:00
    90s Vs 00s
  • 18:00
    Timeless Tuesdays
  • 22:00
    Guess The Year
Пълна програма
  • 15:20
    Blood Relatives: Duct Tape Divorce
  • 16:10
    Disappeared: The Last Summer
  • 17:00
    Disappeared: Footprints in the Sand
  • 17:50
    Murder Chose Me: The Woman In The Leopard Print Dress
Пълна програма
  • 15:40
    National Icons: Golfers Special
  • 16:05
    Top: Biggest Trashings
  • 16:31
    Entourage: Fiorentina
  • 17:00
    Top: Martial Arts Fails
Пълна програма
  • 15:35
    Bucks Of Tecomate,The
  • 16:00
    All Access Outdoors
  • 16:25
    All Access Outdoors
  • 16:50
    All Access Outdoors
Пълна програма
  • 15:00
    Изковани в огъня: Мечове пеперуда
  • 16:00
    В търсене на Хитлер: Приятели във висшите кръгове
  • 17:00
    Американски антиквари: Корав орех
  • 18:00
    Загадъчни антиквари: Ножът/Епохата на Джим Бауи
Пълна програма
  • 15:00
    Разследване на самолетни катастрофи - сезон 10, еп. 12
  • 16:00
    Да поговорим за звездите, еп. 20
  • 17:00
    Геният, еп. 6
  • 18:00
    Големи ремонти: Аляска, еп. 7
Пълна програма
  • 15:00
    Премиера: "Италианската булка" - сериал, с.1, еп.115
  • 16:00
    Премиера: "Клиника край езерото" - сериал, с.2, еп. 29
  • 17:00
    bTV Новините
  • 17:30
    "Лице в лице" - публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова
Пълна програма
  • 15:05
    Красавицата и Звяра; сезон 4, епизод 3, драма, ужаси, САЩ, 2016
  • 16:05
    Тийн вълк; сезон 5, епизод 11, драма, научна фантастика, САЩ, 2015
  • 17:05
    Тийн вълк; сезон 5, епизод 12, драма, научна фантастика, САЩ, 2015
  • 18:05
    Щура надпревара; сезон 1, епизод 1, риалити, Унгария, 2016
Пълна програма
  • 15:25
    Царство; сезон 3, епизод 5, драма, романтичен, САЩ, 2015
  • 16:20
    Отмъщението; сезон 2, епизод 16, драма, мистерия, Турция, 2013
  • 18:25
    Отмъщението; сезон 2, епизод 17, драма, мистерия, Турция, 2013
  • 20:25
    Царство; сезон 3, епизод 6, драма, романтичен, САЩ, 2015
Пълна програма
  • 15:00
    Неразрешени случаи: Белег от ухапване/Справедливост за Елена
  • 16:00
    Бандите във Великобритания: с Гари и Мартин Кемп: Глазгоу
  • 17:00
    Градски кошмари: Да убиеш истината
  • 18:00
    Архив "Убийства" с Фред Дайнидж: Ханрати
Пълна програма
  • 15:00
    Завинаги с теб
  • 16:50
    Хамлет
  • 19:00
    Момиче от Джърси
  • 21:00
    Прокълнати
Пълна програма
  • 15:10
    Особое мнение
  • 16:00
    Сериал "Время любить" 16+
  • 17:00
    Новости RTVi
  • 17:10
    Особое мнение
Пълна програма
  • 15:42
    "От архивите на "СКАТ": - продължение
  • 16:00
    Класическа музика:
  • 16:30
    "Новини" - информационна емисия на ТВ СКАТ
  • 16:40
    "Етъра - четирите годишни времена" - документален филм
Пълна програма
  • 15:30
    SpongeBob SquarePants
  • 16:00
    Ridiculousness
  • 16:30
    Ridiculousness
  • 17:00
    Punk'd
Пълна програма
  • 15:46
    Hungarian Beauty With Perfect Body (18+)
  • 16:12
    Meddling Mother-In-Law (18+)
  • 16:36
    Sales Pitch (18+)
  • 17:00
    Priya's Private Pounding (18+)
Пълна програма
  • 15:00
    Пряко: Тенис: MOSELLE OPEN, Мец (2017 ATP WORLD TOUR 250)
  • 21:00
    Пряко: Футбол: Валенсия - Малага (Примера Дивисион, сезон 2017/18)
  • 23:00
    Футбол: Крузейро - Байя (Бразилско първенство, сезон 2017 - повторение)
Пълна програма
  • 15:30
    Европейско първенство по баскетбол: финал
  • 17:30
    Дивия Франк в Бразилия документален филм /2 епизод/
  • 18:20
    Световен рали шампионат: Рали Германия - финален етап
  • 19:40
    Футбол: Истанбул Башакшехир - Лудогорец - среща от турнира "Лига Европа"
Пълна програма
  • 15:40
    Кунфуистка
  • 17:45
    Наградата
  • 19:50
    Семейство Орхейм
  • 22:00
    Пет невести
Пълна програма
  • 15:10
    БРЮКСЕЛ В ПРЕВОД - повторение
  • 15:50
    Прогноза за времето и агропрогноза
  • 15:55
    Музикална пауза
  • 16:00
    Новини
Пълна програма
  • 15:30
    ANIMAL ALLIES - LACK OF VITAMIN A IN LIONS
  • 16:00
    TOUGH ENOUGH
  • 17:00
    RIVERS OF OUR TIME - LIJIANG RIVER, CHINA
  • 17:30
    RIVERS OF OUR TIME - THE RED RIVER, VIETNAM
Пълна програма
  • 14:40
    NEW Extreme IV
  • 17:40
    World Series of Boxing - WSB
  • 18:35
    Superkombat Fighting Championship
  • 21:00
    NEW Extreme IV
Пълна програма
  • 15:40
    Многодетен баща: По японски
  • 17:00
    Семейство Орхейм
  • 18:40
    Тайната на Чанда
  • 20:25
    Първото куче
Пълна програма
  • 15:30
    The Adventures of Danny & The Dingo
  • 16:00
    Check 1,2
  • 16:30
    Check 1,2
  • 17:00
    World of X Games 2016
Пълна програма
  • 15:25
    Спешна медицинска помощ за животни (3)
  • 15:50
    Спешна медицинска помощ за животни (4)
  • 16:20
    Дивата природа на Нова Зеландия (2)
  • 17:15
    Тайният живот на езерата (3)
Пълна програма
  • 15:30
    Магията на Китай - Танцьорите
  • 16:00
    Виж България - София, Витоша, Балша
  • 16:30
    Виж България - Кюстендил
  • 17:00
    Средиземноморският изумруд - Сардиния
Пълна програма
  • 15:30
    Студио "Купа на България", директно
  • 16:00
    Футбол: Несебър - ЦСКА, мач за Купата на България, директно
  • 17:55
    Студио "Купа на България", директно
  • 19:00
    Футбол: Ботев Гълъбово - Левски, мач за Купата на България, директно
Пълна програма
  • 15:00
    Пряко: Тенис: MOSELLE OPEN, Мец (2017 ATP WORLD TOUR 250)
  • 23:00
    Пряко: Футбол: Барселона - Ейбар (Примера Дивисион, сезон 2017/18)
Пълна програма
  • 15:00
    Футбол: Челси - Арсенал, мач от английската Висша лига, повторение
  • 17:00
    Футбол: Нюкасъл Юнайтед - Стоук Сити, мач от английската Висша лига, запис
  • 19:00
    Класика от Висшата лига - Арсенал - Уест Бромич Албиън (2002-03), повторение
  • 19:30
    "Светът на Висшата лига", предаване за английски футбол (2017-18), 11-и епизод, повторение
Пълна програма
  • 15:20
    Кръвожадни роднини: Развод с тиксо
  • 16:10
    Изчезнали: Последното лято
  • 17:00
    Изчезнали: Стъпки в пясъка
  • 17:50
    Убийствата сами ме избраха: Жената в леопардовата рокля
Пълна програма
  • 15:00
    "Един прекрасен ден", магазинно предаване с водещ Каролина Братанова
  • 16:30
    еМисия България LIVE
  • 18:30
    Централни Новини на BIT LIVE
  • 19:00
    "Спорно за спорта" с Кирил Веселински LIVE
Пълна програма
  • 15:30
    Риболов без граници - Специален фидер за едри шарани
  • 16:00
    Решенията на Валтер - Платики от Венецианското езеро
  • 16:30
    Бъди там! - Връзване на муха
  • 17:00
    Дневник на любителя на фин монтаж - Тайните на състезателите
Пълна програма
  • 15:30
    "Костенурките нинджа: На светло", анимационна комедия, САЩ, 2016; реж. Дейв Грийн, с Меган Фокс, Уил Арнет, Лора Лини, Стивън Амел, Ноел Фишър, [12+]
  • 17:20
    "Играчи ІІІ, 9 еп.", спортна комедия, САЩ, 2017; реж. Дейвид Катънбърг, с Дуейн "Скалата" Джонсън, Джон Дейвид Уошингтън, Омар Бенсън Милър, Донован Картър, Роб Кордри, [15+]
  • 17:50
    "Заместник-директори ІІ, 1 еп.", комедия, САЩ, 2017; реж. Джоди Хил, с Дани МакБрайд, Уолтън Гогинс, Кимбърли Хъбърт Грегъри, Джорджия Кинг, Шион МакКинли, [15+]
  • 18:25
    "Абсолютно съвършени: Филмът", комедия, Великобритания, 2016; реж. Манди Флетчър, с Дженифър Сондърс, Джоана Лъмли, Джулия Соуалха, Джун Уитфийлд, Джейн Хорокс, [15+]
Пълна програма
  • 14:55
    "Пътуването на Фани", военна драма, Франция, 2016; реж. Лола Доайон, с Леони Сушо, Фантин Ардюан, Жулиан Люпро, Райън Броди, Анаис Мейрингер, [12+]
  • 16:30
    "Перфектният ритъм 2", музикална комедия, САЩ, 2015; реж. Елизабет Банкс, с Анна Кендрик, Ребъл Уилсън, Хейли Стайнфелд, Британи Сноу, Скайлар Остин, [12+]
  • 18:25
    "Дамата, която живее в своя ван", биографична комедия, Великобритания, 2015; реж. Никълъс Хитнър, с Маги Смит, Алекс Дженингс, Доминик Купър, Джеймс Кордън, Джим Броудбенд, [12+]
  • 20:10
    "Обител на лъжата ІІІ, 11 еп. - Заедно", комедия, САЩ, 2014; реж. Стивън Хопкинс, с Дон Чийдъл, Кристен Бел, Бен Шуорц, Джош Лоусън, Даун Оливиери, [15+]
Пълна програма
  • 15:45
    Masters of Style
  • 16:00
    Designer's Cut
  • 16:15
    Designer's Cut
  • 16:30
    British Style
Пълна програма
  • 15:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 16:00
    Гордо изкуство (образователен филм за арт туризъм и обичаи)
  • 16:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 17:00
    Старопланински събор "Балкан фолк `2017", Велико Търново (образователен филм за арт туризъм и обичаи)
Пълна програма
  • 14:30
    Автомобилизъм: Nascar Cup Series
  • 18:00
    Автомобилизъм: Рали крос
  • 19:00
    Тенис: "ATP WT Uncovered"
  • 19:30
    Футбол: Руска Премиер лига
Пълна програма
  • 14:35
    ММА: Ultimate Fighting Championship 2017
  • 17:25
    Новини
  • 17:30
    Голф: Европейски тур
  • 21:00
    Новини
Пълна програма
  • 15:35
    Paw Patrol
  • 15:55
    Little Charmers
  • 16:10
    Ben & Holly's Little Kingdom
  • 16:20
    Dora the Explorer
Пълна програма

Сериали

National Geographic 16:00
Разследване на самолетни катастрофи - сезон 7, еп. 5
RTVi Russia 16:00
Сериал "Время любить" 16+
Хоби ТВ 16:00
Ловци на акули – тв поредица, Америка, трети сезон, 10 еп.
bTV 16:00
Премиера: "Клиника край езерото" - сериал, с.2, еп. 72
bTV Action 16:00
"Готъм" - сериал, еп. 7

Всички предавания

Спорт

National Geographic Wild 15:51
Най-смъртоносното трио: Игри на глада
Nova Sport 16:00
Баскетбол: Барселона - Валенсия, мач от испанската баскетболна лига, повторение
Diema Sport 16:00
"Домът на футбола", предаване за български футбол (2017-18), 19-и епизод, повторение
Mtel Sport 1 16:00
Тенис: ATP Лондон
Mtel Sport 2 16:00
Футбол: Индийска суперлига

Всички предавания

Филми

Cinemax 15:55
"Виридиана", комедийна драма, Испания, 1961; реж. Луис Бунюел, със Силвия Пинал, Франсиско Рабал, Фернандо Рей, Хосе Калво, Маргарита Лозано, [15+]
Telekabel 15:55
Гората -документален филм
HBO 2 16:00
"Късметлията", биографична драма, САЩ, 2005; реж. Рон Хауърд, с Ръсел Кроу, Рене Зелуегър, Пол Джиамати, Крейг Биерко, Пади Консидайн, [12+]
TVT 16:00
С вкуса на Златна Добруджа (рецепти от Алфатар) (образователен документален филм)
Diema 16:00
"Трите нинджи: Битка в лунапарка" - приключенски екшън с уч. на Хълк Хоган, Лоуни Андерсън, Джим Варни, Матю Ботъшис и др., /п/

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания



{START_COUNTER}