ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 04:40
    Още от деня /п/
  • 05:50
    Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня
  • 06:00
    Денят започва Сутрешен информационен блок с водещи Иво Никодимов и Юлия Стефанова
  • 09:00
    По света и у нас Информационна емисия
Пълна програма
  • 04:30
    "Опасни улици" - сериал, еп. 694
  • 05:30
    "Лице в лице" /п./ - публицистично предаване
  • 06:00
    "Кунг фу панда: Легенда за страхотния боец" - анимация
  • 06:30
    "Тази сутрин" - информационно предаване
Пълна програма
  • 04:00
    "Двете лица на Истанбул"- сериен филм /п/
  • 05:20
    "Часът на Милен Цветков" - предаване на NOVA /п/
  • 06:20
    "Здравей, България" - сутрешен блок
  • 09:30
    "На кафе" - предаване на NOVA
Пълна програма
  • 04:30
    Характери /п./
  • 05:00
    Провокативно - ток шоу с Милена Фучеджиева /п./
  • 06:00
    Директно /п./
  • 06:30
    България сутрин - важните неща рано сутрин с Лора Инджова, Константина Живова и Симеон Белев
Пълна програма
  • 01:00
    Повторения
  • 07:00
    Бизнес старт - сутрешен блок с Иван Нончев и Живка Попатанасова
  • 09:00
    Update - предаване за високите технологии с водещ Бойчо Попов/Елена Кирилова /п./
  • 10:00
    Водещите новини
Пълна програма
  • 04:20
    От здрач до зори; сезон 3, епизод 2, екшън, ужаси, САЩ, 2016
  • 05:10
    4исла; сезон 1, епизод 4, криминален, драма, САЩ, 2005
  • 05:55
    4исла; сезон 1, епизод 5, криминален, драма, САЩ, 2005
  • 07:00
    Морски детективи; сезон 9, епизод 12, екшън, криминален, САЩ, 2012
Пълна програма
  • 04:15
    Майстори на къщи в клоните на дърветата: Стъклена къща на дърво
  • 05:02
    Опасната бахамска синева: Епизод 6
  • 05:49
    Диви и истински: Сватбена катастрофа
  • 06:36
    С човекоподобните маймуни: Примати за месо
Пълна програма
  • 03:00
    Повторения
  • 07:00
    "Добро утро, българи" - сутрешен блок
  • 09:00
    Новини
  • 09:10
    Избрано от "Капиталът" - публицистично предаване
Пълна програма
  • 03:55
    Майшбергер
  • 05:00
    Документация
  • 06:00
    "Репорт"
  • 06:30
    Сутрешен информационно-забавен журнал
Пълна програма
  • 00:00
    Where Is The Party
  • 06:00
    Tick-Tack
  • 10:00
    Hit Mix
  • 14:00
    Standard GR
Пълна програма
  • 04:50
    Местно време /БНТ 2 Благоевград/п/
  • 05:20
    България днес информационен блок /п/
  • 06:50
    Потребителската кошница /п/
  • 07:00
    Добро утро с БНТ2 информационен блок
Пълна програма
  • 04:30
    Фарът документален филм
  • 05:05
    Здравето отблизо /п/
  • 05:45
    Малки истории /п/
  • 06:00
    Денят започва сутрешен блок
Пълна програма
  • 04:45
    The Garfield Show
  • 04:56
    The Garfield Show
  • 05:10
    The Garfield Show
  • 05:21
    The Garfield Show
Пълна програма
  • 04:30
    "Легендите на утрешния ден" - сериал, еп. 15
  • 05:15
    "Извън играта" - сериал, с.7 еп.11
  • 06:00
    "Пингвините от Мадагаскар" - анимация
  • 08:00
    "Стрелата" - сериал, с. 4 еп. 10
Пълна програма
  • 02:00
    "Дневниците на вампира" - сериал, с.6, еп. 11,12
  • 06:00
    "Дневниците на вампира" - сериал, с.6, еп. 9,10
  • 07:45
    "Оцеляване" - сериал, еп.6
  • 09:00
    "Без инструкции" - комедия, драма (Мексико, 2013), режисьор - Еухенио Дербес, актьори - Еухенио Дербес, Джесика Линдзи, Даниел Реймънд, Лорето Пералта и др.
Пълна програма
  • 04:00
    "Онези от партера" /п./ - сериал
  • 05:00
    "Стажанти" /п./- сериал
  • 06:00
    "Модерно семейство" - сериал, с.5
  • 07:00
    "Стажанти" - сериал
Пълна програма
  • 04:30
    "Сияйна луна" - сериал
  • 05:00
    "Шоуто на д-р Оз" - токшоу
  • 06:00
    "Тайните на времето" - сериал
  • 08:00
    "От обич" - сериал
Пълна програма
  • 04:50
    Невероятният свят на Гъмбол
  • 05:00
    Невероятният свят на Гъмбол
  • 05:11
    Невероятният свят на Гъмбол
  • 05:25
    Невероятният свят на Гъмбол
Пълна програма
  • 03:55
    "Алена", хорър - драма, Швеция, 2015; реж. Даниел Ди Градо, с Амалия Холм, Моли Натли, Феличе Янкел, Ребека Ниман, Фани Клефелт, [18+]
  • 07:00
    "Далечен гръм", драма, САЩ, 1988; реж. Рик Розентал, с Ралф Макио, Джон Литгоу, Кери Кийн, Реб Браун, Джанет Марголин, [15+]
  • 08:55
    "Моят свекър, мърморкото", комедийна драма, Германия, 2015; реж. Свен Бозе, с Михаел Гвиздек, Май Дуонг Кию, Щефан Мур, Симон Шварц, Роберт Палфрадер, [12+]
  • 10:30
    "Театърът представя II - Надарен", късометражна драма, Великобритания, 2013; реж. Марк Евънс, с Рис Айфънс, Сара Смарт, Ния Робъртс, Шон Филипс, Найджъл Линдзи, [12+]
Пълна програма
  • 04:25
    "Белите рицари", драма, Белгия, 2015; реж. Жоаким Лафоше, с Венсан Линдон, Луиз Бургуан, Валери Донзели, Реда Катеб, Бинту Римтобай, [12+]
  • 05:05
    "Ученикът", драма, Русия, 2016; реж. Кирил Серебреников, с Петр Скворцов, Александр Горчилин, Александра Ревенко, Виктория Исакова, Юлия Ауг, [15+]
  • 07:00
    "Момичето с пистолета", комедийна драма, Италия, 1968; реж. Марио Моничели, с Моника Вити, Станли Бейкър, Корин Редгрейв, Антъни Буут, Карло Джофре, [12+]
  • 08:40
    "Не съм негодник", драма, Франция, 2015; реж. Еманюел Финкиел, с Никола Дювошел, Мелани Тиери, Марин Кайон, Дрис Рамди, Никола Бриде, [15+]
Пълна програма
  • 04:00
    CNN Tonight with Don Lemon
  • 05:00
    Amanpour
  • 06:00
    CNN Newsroom (with World Sport)
  • 07:00
    CNN Newsroom
Пълна програма
  • 02:30
    Еротичен телепазар
  • 06:00
    "Моята карма"- сериен филм
  • 07:00
    "Непростимо" - теленовела
  • 08:00
    "Докоснати от слънцето" - сериал, /п/
Пълна програма
  • 03:30
    "Най-доброто оръжие" - сериал, сезон 1, /п/
  • 06:00
    "Без багаж" - предаване за туризъм, /п/
  • 06:30
    "Най-доброто оръжие" - сериал, сезон 1
  • 07:30
    "Хамелеонът " - сериал, сезон 2, /п/
Пълна програма
  • 04:20
    Да продадеш колата си: Шевролет Корвет от 1968
  • 05:10
    Как се прави...: Шпага/ Понтон/ Шкаф-часовник/ Фитил
  • 05:35
    Как се прави...: Комерсиални дронове, аквариумни рибки, чистачки за писта, перца за бадминтон
  • 06:00
    Да продадеш колата си: Форд Косуърт
Пълна програма
  • 04:36
    Как са го направили?: Кибритени клечки/ Хром
  • 05:00
    Фабрика за храна: Шоколадов портокал
  • 05:24
    Тайни под земята: Бермудския триъгълник на големите езера
  • 06:12
    НАСА: Неразгадани архиви: Нацисти на Луната
Пълна програма
  • 04:45
    Ранди Кънингам
  • 05:05
    Стридок
  • 05:25
    Псевдокотка
  • 05:45
    Псевдокотка
Пълна програма
  • 04:00
    "Великите идеи на Джеймс Мей"
  • 05:00
    "Историята на математиката"
  • 06:00
    "e?: Транспорт"
  • 06:30
    "e?: Транспорт"
Пълна програма
  • 07:00
    Клуб Уинкс - анимационен сериал
  • 07:45
    Приключенията на Чък и приятели - анимационен сериал
  • 08:00
    Кученце в джобче - анимационен сериал
  • 08:30
    Трансформъри: Роботи-спасители - анимационен сериал
Пълна програма
  • 04:00
    При Жорж - музика, изкуство, култура - с Жорж Ганчев
  • 05:00
    Наследницата - 78 еп. - Сериал
  • 06:00
    Делници - с Николай Колев
  • 09:45
    Темида - цената на истината - с Нина-Никол Хамилтън
Пълна програма
  • 07:15
    Спорт
  • 07:22
    Култура 1
  • 07:41
    Анализи
  • 07:46
    Преглед на програмата / Преглед на печата
Пълна програма
  • 04:00
    Снукър: "Уърлд оупън"
  • 06:00
    "Линдзи Вон: В преследване на историята"
  • 06:30
    Рали: Европейски шампионат Италия
  • 07:00
    Автомобилизъм: Купа "Бланпен" Нюрбургринг
Пълна програма
  • 04:00
    Колоездене, Световно първенство: Индивидуално по часовник (мъже)
  • 05:00
    Рали: Европейски шампионат Италия
  • 05:30
    Автомобилизъм: Световен ендурънс шампионат Остин
  • 06:00
    Снукър: "Уърлд оупън"
Пълна програма
  • 00:15
    Търсачи на съкровища, сезон 4, еп. 6
  • 06:05
    Треска за нефрит, сезон 2, еп. 13
  • 06:25
    Треска за нефрит, сезон 2, еп. 14
  • 07:15
    Треска за нефрит, сезон 1, еп. 6
Пълна програма
  • 04:05
    Extreme Fighting Championships
  • 05:00
    Selfmade
  • 05:25
    Selfmade
  • 05:55
    Extreme Sports Channel 2013
Пълна програма
  • 01:15
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 05:00
    Багрите на България /фолклорна и народна музика/
  • 07:00
    Утрото /сутрешен музикален блок/
  • 10:00
    Без етикет /лайфстайл предаване на ФЕН ТВ, повторение/
Пълна програма
  • 04:30
    Хавайски живот
  • 05:00
    Особени жилища
  • 06:00
    Ловци на къщи
  • 06:30
    Ловци на къщи
Пълна програма
  • 04:20
    Дизайнери в действие - риалити, еп. 10
  • 05:10
    Кулинарното бягство на Джейми - кулинарно предаване, еп. 5
  • 06:00
    Кулинарното бягство на Джейми - кулинарно предаване, еп. 6
  • 06:50
    Будни цяла нощ - първи сезон, еп. 10
Пълна програма
  • 03:30
    Младият Монталбано - втори сезон, еп. 2
  • 05:15
    Елементарно, Уотсън - трети сезон, еп. 5
  • 06:00
    Честни измамници - четвърти сезон, еп. 4
  • 06:45
    Младият Монталбано - втори сезон, еп. 1
Пълна програма
  • 04:50
    "Коледа по дяволите", драма - фентъзи, САЩ, 2015; реж. Майкъл Доуърти, с Адам Скот, Тони Колет, Дейвид Кохнър, Алисън Толман, Емджей Антъни, [15+]
  • 07:00
    "Междузвездни войни: Епизод ІІ - Клонираните атакуват", екшън - фантастика, САЩ, 2002; реж. Джордж Лукас, с Юън Макгрегър, Натали Портман, Хейдън Кристенсън, Кристофър Лий, Самюъл Л. Джаксън, [12+]
  • 09:20
    "Гадже за лудата Мери", комедийна драма, Ирландия, 2016; реж. Дарън Торнтън, със Сиана Кърслейк, Тара Лий, Чарли Бейли, Денис МакКормак, Барбара Бренан, [15+]
  • 10:40
    "Киното през обектива на "Магнум"", документален, Франция, 2017; реж. Софи Басалер, [12+]
Пълна програма
  • 04:30
    Конспирация, сезон 1, еп. 3
  • 05:25
    Забранена история, сезон 1, еп. 2
  • 06:15
    Викингите, сезон 1, еп. 3
  • 07:00
    Ловецът на оръжия, сезон 2, еп. 2
Пълна програма
  • 04:00
    Планинари: Чукът си знае работата
  • 04:55
    Изковани в огъня: Меч кора
  • 05:45
    Лесни машини за големи пари: Дивият
  • 06:10
    Надпревара за находки: Маями: Дива игра на карти
Пълна програма
  • 04:00
    Риболов с Върхара – тв поредица, втори сезон
  • 05:00
    Традиции и обичаи
  • 06:00
    Киноложка изложба
  • 06:30
    24-ри кадъра – тв поредица, 42 еп.
Пълна програма
  • 04:35
    "Меси отива в Окидо"
  • 05:00
    "Сега знаеш"
  • 05:20
    "Дудлибу"
  • 06:00
    "Твоят универсум"
Пълна програма
  • 02:00
    07:00 - Повторения
  • 06:30
    "Кухнята на Звездев"/п/
  • 07:00
    "Всяка сутрин" - сутрешен блок
  • 11:00
    Време, календар, хороскоп
Пълна програма
  • 02:45
    Тюбс
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:30
    Драконова топка Z (анимация)
  • 19:00
    Хартли (фейлетон)
Пълна програма
  • 04:00
    "Виетнам, щата Тексас" - екшън с Робърт Гинти, Хаинг С. Нгор.
  • 05:25
    "Тайнствена среща" - комедия с Итън Хоук, Браян Макнамара, Фишър Стивънс.
  • 07:00
    "Пет дни до полунощ 1.3" - сериал
  • 07:45
    "Лодкарят" - уестърн с Лий Ван Клийф, Уорън Оутс, Форест Тъкър, Мариет Хартли.
Пълна програма
  • 04:25
    FIM SIDECARCROSS WORLD CHAMPIONSHIP
  • 08:00
    FIM MX2 WORLD CHAMPIONSHIP REPLAY
  • 08:50
    FIM MX2 WORLD CHAMPIONSHIP REPLAY
  • 09:40
    TCR ASIA SERIES
Пълна програма
  • 03:45
    Само хитове - маратон
  • 07:00
    Само хитове
  • 08:00
    Да създадеш
  • 09:00
    Бременна на 16 - реалити шоу
Пълна програма
  • 04:50
    Hot Spot: Martin Garrix
  • 05:00
    Zara Larsson's Lush Pop 20
  • 06:30
    Hot Right Now!
  • 07:00
    Hot Right Now!
Пълна програма
  • 06:00
    AM Mayhem
  • 09:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 11:00
    Super Massive Rock Stars!
  • 13:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
Пълна програма
  • 04:45
    Най-дивият град в Аляска, сезон 1, еп. 9
  • 05:05
    Най-дивият град в Аляска, сезон 1, еп. 7
  • 05:30
    Най-дивият град в Аляска, сезон 1, еп. 8
  • 06:00
    Тайният живот на зоопарка, сезон 1, еп. 1
Пълна програма
  • 04:10
    Свободен живот, еп. 5
  • 04:55
    Детективи на дивата природа, еп. 4
  • 05:15
    Не знаех това, еп. 5
  • 05:35
    Тайнствени досиета, еп. 2
Пълна програма
  • 04:40
    Ухапи, ужили, убий
  • 05:26
    Риболов на чудовища: Райските кътчета на Тайланд
  • 06:13
    Змии в града: Психо мамба
  • 07:00
    Светът на дивото: Открият океан
Пълна програма
  • 02:30
    Край на програмата
  • 09:00
    Дартс: Шампионска лига 2017, втори ден, повторение
  • 12:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 12:05
    Футбол: Рен - Ница, мач от френската Лига 1, повторение
Пълна програма
  • 03:55
    "Роден бряг" - сериен филм
  • 05:00
    Новини
  • 05:05
    "Роден бряг". Продължение
  • 06:00
    Телеканал "Добро утро"
Пълна програма
  • 04:00
    "Класика в жанра" - хитовете през годините
  • 05:00
    "Митове и легенди" - документална поредица
  • 05:30
    "Златни хитове" - най-доброто
  • 06:00
    "Картини от България" - музикална импресия
Пълна програма
  • 04:30
    "Фолклорна китка" - избрани песни
  • 05:30
    "Росна китка" - музика за настроение
  • 06:30
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 06:40
    "Росна китка" - музика за настроение
Пълна програма
  • 04:00
    "Планета Live" - музикална програма
  • 06:00
    "Промо" - нови видеоклипове
  • 06:05
    "Планета Хит" - хитове без край
  • 07:00
    "Картини от България" - музикална импресия
Пълна програма
  • 04:45
    "Малколм" - сериал
  • 05:45
    "Малколм" - сериал
  • 06:10
    "Как срещнах майка ви" - сериал
  • 06:50
    "Кое е това ново момиче" - комедиен сериал
Пълна програма
  • 03:20
    Италия, Серия А: Беневенто - Рома
  • 06:00
    Дивата муха
  • 08:00
    Екстремни спортове
  • 09:00
    Италия, Серия А: Дженоа - Лацио
Пълна програма
  • 01:30
    "От местопрестъплението: По следите на извършителите" - криминален сериал
  • 05:40
    "В капана на подозренията" - доку-поредица
  • 07:00
    "Добро утро, Германия" - сутрешен журнал
  • 09:30
    "Добри времена, лоши времена" - сериал
Пълна програма
  • 04:00
    "Хуморина"
  • 07:20
    "Бялата гвардия"
  • 08:50
    "Изкуственият отбор"
  • 09:35
    Сериал: "Семеен детектив"
Пълна програма
  • 04:00
    "Търсим изход"
  • 05:00
    Сериал: "Бандитският Петербург"
  • 06:00
    Особено мнение; Икономически новини
  • 07:00
    Анимация
Пълна програма
  • 04:20
    "Патрулна обиколка: Берлин" - репортаж
  • 05:45
    "Полицаите от Рур: Die Ruhrpottwache" - криминален сериал
  • 06:30
    Сутрешен информационно-забавен журнал и спорт
  • 11:00
    "Клиниката на Зюдринг" - сериал
Пълна програма
  • 04:00
    "Алтернативи" - публицистично предаване за малкия и среден бизнес /повторение/
  • 05:00
    "Разбулване" - /повторение/
  • 06:00
    Документален филм
  • 06:15
    "Всички на мегдана" поздравителен концерт/ повторение/
Пълна програма
  • 03:30
    Футбол
  • 05:00
    Мастърс футбол
  • 08:00
    Кучетата: новини от надбягванията с хрътки
  • 08:30
    Моторници
Пълна програма
  • 01:30
    Infomercials
  • 06:55
    Olivia
  • 07:05
    Peter Hase
  • 07:15
    Peter Hase
Пълна програма
  • 04:45
    Избрани предавания на Телекабел ТВ
  • 06:30
    Безценна перла - ТВ сериал - Бразилия - 63 епизод
  • 07:30
    Детски свят - Маша и мечока - анимация
  • 08:00
    Новини
Пълна програма
  • 01:00
    We Love Music
  • 06:00
    Snooza
  • 09:00
    21:00 Zoom
  • 09:02
    Snooza
Пълна програма
  • 04:48
    Истински истории за изневяра: Епизод 26
  • 05:12
    Кажете ДА на булчинската рокля - Великобритания: Рокля от пръв поглед
  • 05:36
    Кажете ДА на булчинската рокля - Великобритания: Нестандартни рокли
  • 06:00
    Кажете ДА на булчинската рокля - Великобритания: Епизод 25
Пълна програма
  • 04:30
    Професия турист
  • 05:30
    Големият потапник в планината Чанбай
  • 06:00
    Светлината на Холандия
  • 07:00
    Поморие - Полетът на мечтите
Пълна програма
  • 04:00
    Най-малко посещаваният път
  • 05:00
    Странни храни в Америка
  • 06:00
    Загадки в музея
  • 07:00
    Търсене на дом по света
Пълна програма
  • 04:00
    Най-малко посещаваният път
  • 05:00
    Странни храни в Америка
  • 06:00
    Загадки в музея
  • 07:00
    Търсене на дом по света
Пълна програма
  • 02:50
    Баскетболни дневници, САЩ, биографичен/криминален/драма, с Леонардо ДиКаприо, 1995
  • 06:40
    Обсебване, САЩ, драма/мистерия/трилър, 2008
  • 08:05
    Ожених се за убийца, САЩ, комедия/криминален/романтичен, 1993
  • 09:35
    Яростни топки, САЩ, комедия/криминален/спортен, с Кристофър Уокън, 2007
Пълна програма
  • 04:30
    "Уникална анатомия: Кости" - 1 еп., документален филм
  • 05:30
    "Гениални изобретения" - 2 еп., документален филм
  • 06:30
    "Свободна зона" - публицистично предаване (повторение)
  • 07:30
    Новини
Пълна програма
  • 04:45
    Пекарната на Рудолф - първи сезон, еп. 145
  • 05:10
    Пекарната на Рудолф - първи сезон, еп. 144
  • 05:35
    Лесни рецепти - първи сезон, еп. 270
  • 06:00
    Пекарната на Рудолф - първи сезон, еп. 133
Пълна програма
  • 01:00
    VH1 микс
  • 07:00
    Стани и засияй с VH1
  • 09:00
    Хитовете не лъжат!
  • 12:00
    Познайте годината!
Пълна програма
  • 04:00
    Инстинкт - "Колкото толкова") в този провокативен психологически трилър от режисьора на "Феномен" и "Докато ти спеше"!", Anthony Hopkins, Cuba Gooding Jr., Donald Sutherland, Режисьор: Драма, Трилър, В ролите: Джон Търтълтауб
  • 06:00
    Омагьосаната къща - Анимация, 2013, Режисьор: Бен Стасен, Джеръми Дегрусон, В ролите: Синда Адамнс, Джордж Баибт
  • 08:00
    Астерикс: Имението на боговете  - Анимация, 2014, Режисьор: Александър Астие, Луи Клиши, В ролите: Роджър Карел
  • 09:30
    Омагьосаното езеро - Семеен, 2011, Режисьор: Клод Нуридсани, Мари Перену, В ролите: Симон Делан, Линдзи Енок, Жан-Клод Ериняк, Денис Подалид
Пълна програма
  • 01:40
    "Медици детективи: Тайните на съдебната медицина" - криминален сериал
  • 06:10
    "CSI: Ню Йорк" - криминален сериал
  • 06:50
    "CSI: Ню Йорк" - криминален сериал
  • 07:45
    "Дай ме под съд" - доку-поредица
Пълна програма
  • 04:00
    Документална поредица /п/
  • 05:00
    Публицистика /п/
  • 06:00
    Eкология
  • 06:30
    Здравословен живот /п/
Пълна програма
  • 04:50
    Американски татко - четвърти сезон, еп. 3
  • 05:10
    Демоните на Да Винчи - трети сезон, еп. 3
  • 06:00
    Касъл - четвърти сезон, еп. 23
  • 06:45
    Касъл - седми сезон, еп. 1
Пълна програма
  • 00:00
    Club MTV!
  • 06:00
    AM Rush
  • 09:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 09:40
    Miami 2 Ibiza
Пълна програма
  • 04:30
    DESIGNERS
  • 05:00
    FASHION FILMS
  • 05:30
    FASHION FILMS
  • 06:00
    FASHION FILMS
Пълна програма
  • 00:40
    Non-Stop Hits
  • 06:00
    Wake Up With Hits!
  • 09:00
    Big Fat Hits
  • 11:00
    Nothing But Hits
Пълна програма
  • 04:20
    "Съдия Джуди" - 163-164 еп.
  • 05:10
    "Съдия Джуди" - 113-114 еп.
  • 06:00
    "Съдебни медици" - 29 и 30
  • 07:00
    "Истински спасителни операции" - 10 еп.
Пълна програма
  • 00:00
    05.00 Нощен новинарски информационен блок
  • 05:00
    Новини, спорт и времето
  • 06:30
    "Европа сутрин" - сутрешен блок
  • 09:00
    новини
Пълна програма
  • 04:50
    Крылатые охотники
  • 05:05
    Охота: собачья работа
  • 05:35
    Прикладная ихтиология
  • 06:05
    Уральская рыбалка
Пълна програма
  • 03:45
    "Отмъщението" - сериал, сезон 2, /п/
  • 06:00
    "Джи Ай Джо: Ренегати" - анимационен сериал
  • 06:30
    " Отмъщението" - сериал, сезон 2
  • 07:30
    "Скандал" - сериал, сезон 2, /п/
Пълна програма
  • 04:45
    Man, Woman, Wild: Aitutaki
  • 05:30
    Through the Wormhole with Morgan Freeman: Is Reality Real?
  • 06:15
    Cake Boss: Color, Camouflage & Cupcake Day
  • 06:37
    Cake Boss: Key To The City & A Key-Tar Cake
Пълна програма
  • 04:30
    Човек, огън, храна
  • 05:00
    Режи!
  • 06:00
    Надпревара в супермаркета
  • 07:00
    Босата контеса: Завръщане към класиката
Пълна програма
  • 04:45
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 05:10
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 05:30
    Every Witch Way
  • 05:50
    Харви Клюн
Пълна програма
  • 04:00
    Снукър: "Уърлд оупън"
  • 06:00
    "Линдзи Вон: В преследване на историята"
  • 06:30
    Рали: Европейски шампионат Италия
  • 07:00
    Автомобилизъм: Купа "Бланпен" Нюрбургринг
Пълна програма
  • 04:50
    "Коледа по дяволите", драма - фентъзи, САЩ, 2015; реж. Майкъл Доуърти, с Адам Скот, Тони Колет, Дейвид Кохнър, Алисън Толман, Емджей Антъни, [15+]
  • 07:00
    "Междузвездни войни: Епизод ІІ - Клонираните атакуват", екшън - фантастика, САЩ, 2002; реж. Джордж Лукас, с Юън Макгрегър, Натали Портман, Хейдън Кристенсън, Кристофър Лий, Самюъл Л. Джаксън, [12+]
  • 09:20
    "Гадже за лудата Мери", комедийна драма, Ирландия, 2016; реж. Дарън Торнтън, със Сиана Кърслейк, Тара Лий, Чарли Бейли, Денис МакКормак, Барбара Бренан, [15+]
  • 10:40
    "Киното през обектива на "Магнум"", документален, Франция, 2017; реж. Софи Басалер, [12+]
Пълна програма
  • 02:00
    Playlist
  • 05:00
    Urban TV
  • 05:30
    Fresh morning :)
  • 11:00
    Music of BG
Пълна програма
  • 04:50
    Calimero
  • 05:05
    Art Attack
  • 05:30
    HENRY HUGGLEMONSTER
  • 05:45
    ZOU
Пълна програма
  • 04:45
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 05:10
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 05:30
    Every Witch Way
  • 05:50
    Харви Клюн
Пълна програма
  • 01:00
    All Night Long!
  • 07:00
    Wake Me Up Before You Go Go
  • 09:00
    Nothing But Classics
  • 11:00
    Guess The Year
Пълна програма
  • 04:36
    Murder Chose Me: Dreams Of My Mother
  • 05:24
    A Crime to Remember: The Gentleman Killer
  • 06:12
    I'd Kill for You: First to Die
  • 07:00
    Disappeared: Too Young for Love
Пълна програма
  • 04:30
    Star Rated: Best Fighting Movies
  • 05:00
    Ultimate Clash: Alves vs Marquinhos
  • 05:30
    Football Stars: Kaka
  • 06:00
    Top: Martial Arts Fails
Пълна програма
  • 04:30
    Steve Gruber's The Wildlife
  • 04:55
    Steve Gruber's The Wildlife
  • 05:20
    Steve Gruber's The Wildlife
  • 06:00
    Fly Rod Chronicles
Пълна програма
  • 04:00
    Планинари: Чукът си знае работата
  • 04:55
    Изковани в огъня: Меч кора
  • 05:45
    Лесни машини за големи пари: Дивият
  • 06:10
    Надпревара за находки: Маями: Дива игра на карти
Пълна програма
  • 04:35
    Тайнствени досиета, еп. 3
  • 05:00
    Строителна зона, еп. 22
  • 05:20
    Строителна зона, еп. 23
  • 05:45
    Пробив в системата, еп. 5
Пълна програма
  • 04:30
    "Опасни улици" - сериал, еп. 694
  • 05:30
    "Лице в лице" /п./ - публицистично предаване
  • 06:00
    "Кунг фу панда: Легенда за страхотния боец" - анимация
  • 06:30
    "Тази сутрин" - информационно предаване
Пълна програма
  • 02:10
    От здрач до зори; сезон 2, епизод 3, ужаси, екшън, САЩ, 2015
  • 05:00
    Телешоп
  • 07:00
    Телешоп
  • 10:00
    Щура надпревара; сезон 1, епизод 1, риалити, Унгария, 2016
Пълна програма
  • 02:40
    Профилиране; сезон 7, епизод 3, криминален, трилър, Франция, 2016
  • 05:00
    Телешоп
  • 07:00
    Телешоп
  • 12:00
    Отмъщението; сезон 2, епизод 17, драма, мистерия, Турция, 2013
Пълна програма
  • 04:00
    Бягство от полигамията: Почитай баща си
  • 05:00
    Акил, преследвачът на бегълци: Епизод 1
  • 05:30
    Какво е нужно за убийство: Беглец и убиец
  • 06:00
    Неразрешени случаи: Белег от ухапване/Справедливост за Елена
Пълна програма
  • 04:05
    Зелен дракон
  • 06:30
    Дивата Америка
  • 08:35
    Космически воини
  • 10:30
    Салон за красота
Пълна програма
  • 04:00
    "Мечтатели. Леонардо да Винчи"
  • 05:00
    Мультфильмы
  • 06:30
    Особое мнение
  • 07:05
    Новости RTVi
Пълна програма
  • 04:30
    "Гложенският манастир" - документален филм
  • 05:00
    "Храмове на българската памет - Дойран" - документален филм
  • 05:30
    "Кървава чешма" - документален филм /2 част
  • 06:00
    "Неизвървените пътеки на Пирин" - документален филм
Пълна програма
  • 04:50
    Nitro Circus
  • 05:15
    Big Time In Hollywood
  • 05:40
    SpongeBob SquarePants
  • 06:05
    SpongeBob SquarePants
Пълна програма
  • 04:45
    Fuck-Raising (18+)
  • 05:09
    Foot Job? Cum On (18+)
  • 05:31
    A Private Party (18+)
  • 06:00
    Show My Dad Who's Boss! (18+)
Пълна програма
  • 04:00
    "Не е виновно кучето" - 3 еп., документален филм
  • 05:00
    Тенис: Гарбине Мугуруса - Симона Халеп (Western & Southern Open, Синсинати; WTA Premier 5 - финал, повторение)
  • 06:00
    "Дневниците на големите мечки" - 1 еп., документален филм
  • 07:00
    "Животни герои: Прасето потърсило помощ" - 5 еп., документален филм
Пълна програма
  • 03:05
    Европейско първенство по баскетбол: Италия - Сърбия - четвъртфинална среща
  • 06:05
    Световен рали шампионат: Рали Германия - обзорна програма
  • 07:00
    Арена спорт обзор на деня
  • 07:30
    Рейсинг.БГ предаване за европейския автомобилнен шампионат GT4
Пълна програма
  • 05:30
    Късна емисия новини - п.
  • 05:55
    ч.- Прогноза за времето и агропрогноза
  • 06:00
    Новини
  • 06:15
    Прогноза за времето и агропрогноза
Пълна програма
  • 04:30
    MEXICAN PEOPLE, THE - CULTURE AND IDENTITY IN THE GLOBAL AGE
  • 05:00
    RISE OF ECOLOGY
  • 06:00
    FACING THE GIANT BEES
  • 07:00
    ALL ABOARD - INDIA, NORTH EAST EXPRESS
Пълна програма
  • 03:05
    Superkombat Fighting Championship
  • 07:35
    Japan Queen Tournament
  • 07:45
    Ultimate First League
  • 08:15
    Taekwondo
Пълна програма
  • 04:30
    American Misfits
  • 05:00
    The Captain and Casey Show
  • 05:30
    The Captain and Casey Show
  • 06:00
    The Captain and Casey Show
Пълна програма
  • 04:35
    Ловци на митове (8)
  • 05:30
    Загадки в музея (9)
  • 06:15
    Забранена история (3)
  • 06:59
    END
Пълна програма
  • 04:30
    Професия турист
  • 05:00
    Неизвървените пътеки на Пирин
  • 05:30
    Янгшоу - глобалното село на Китай
  • 06:00
    Караконджули в Хималаите
Пълна програма
  • 04:15
    Край на програмата
  • 08:00
    Футбол: Лудогорец - Ботев Пловдив, мач от Първа професионална лига, повторение
  • 10:00
    Футбол: Локомотив Пловдив - Славия, мач от Първа професионална лига, повторение
  • 12:00
    "Головете на кръга", обзорно предаване за Първа професионална лига, 9-и епизод, повторение
Пълна програма
  • 01:00
    Тенис: MOSELLE OPEN, Мец (2017 ATP WORLD TOUR 250 - повторение)
  • 06:30
    Пряко: Тенис: Toray Pan Pacific Open, Токио (WTA Premier)
  • 09:00
    Пряко: Тенис: Toray Pan Pacific Open, Токио (WTA Premier)
  • 15:00
    Пряко: Тенис: MOSELLE OPEN, Мец (2017 ATP WORLD TOUR 250)
Пълна програма
  • 03:15
    Футбол: Челси - Нотингам Форест, мач от трети кръг на Карабао къп, повторение
  • 05:15
    Край на програмата
  • 08:00
    Футбол: Рединг - Суонси Сити, мач от трети кръг на Карабао къп, повторение
  • 10:00
    Футбол: Лестър Сити - Ливърпул, мач от трети кръг на Карабао къп, повторение
Пълна програма
  • 04:36
    Убийствата сами ме избраха: Мечтите на майка ми
  • 05:24
    Престъплението, което ще се помни: Убиецът-джентълмен
  • 06:12
    Убивам заради теб: Първият, който ще умре
  • 07:00
    Изчезнали: Твърде млади за любов
Пълна програма
  • 04:00
    "Star box", предаване за българския и световния шоу бизнес, (п)
  • 05:00
    "Спорно за спорта" с Кирил Веселински, (п)
  • 05:30
    "Аз уча английски" с Николая
  • 06:00
    Новини, (п)
Пълна програма
  • 03:50
    "Лошата сестра (2015)", романтична драма, САЩ, 2015; реж. Дъг Кембъл, с Алишиа Очши, Девън Уъркхайзър, Райън Нюман, Хелън Еъйгънбърг, Робърт Лийшок, [15+]
  • 06:15
    "Уолъс и Громит: Въпрос на хляб и смърт", анимация, Великобритания, 2008; реж. Ник Парк, [0+]
  • 07:00
    "Костенурките нинджа: На светло", анимационна комедия, САЩ, 2016; реж. Дейв Грийн, с Меган Фокс, Уил Арнет, Лора Лини, Стивън Амел, Ноел Фишър, [12+]
  • 08:55
    "Овцата Шон IV, 25 - 27 еп.", анимация, Великобритания, 2014; реж. Кристофър Садлър, [0+]
Пълна програма
  • 04:30
    "Филми и звезди ІХ, 34 еп.", документален, Холандия, 2017, [12+]
  • 05:15
    "Добрият германец ", военна драма, САЩ, 2006; реж. Стивън Содърбърг, с Джордж Клуни, Кейт Бланшет, Тоби Магуайър, Бо Бриджис, Тони Къран, [15+]
  • 07:00
    "Перфектният ритъм 2", музикална комедия, САЩ, 2015; реж. Елизабет Банкс, с Анна Кендрик, Ребъл Уилсън, Хейли Стайнфелд, Британи Сноу, Скайлар Остин, [12+]
  • 08:55
    "Баба", комедийна драма, САЩ, 2015; реж. Пол Уийтц, с Лили Томлин, Джулия Гарнър, Марша Гей Хардън, Джуди Гриър, Лавърн Кокс, [12+]
Пълна програма
  • 00:00
    Нощна програма на ТВТ (Галерия България)
  • 06:50
    ТВТ представя България - документален филм на ТВТ
  • 07:00
    Песента на русалките (образователен филм за еко туризъм)
  • 07:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
Пълна програма
  • 04:00
    Футбол: Руска Премиер лига
  • 06:00
    Футбол: Холандска Ередивизи
  • 08:00
    Автомобилизъм: Nascar Cup Series
  • 11:30
    Автомобилизъм: Австралийски Суперкарс шампионат
Пълна програма
  • 04:00
    Хокей на лед: NHL
  • 06:00
    Плажен футбол: Европейска лига
  • 07:00
    Плажен футбол: Европейска лига
  • 08:00
    Хокей на лед: NHL
Пълна програма
  • 04:45
    Max & Ruby
  • 05:05
    The Day Henry Met...
  • 05:10
    Nella the Princess Knight
  • 05:35
    Shimmer and Shine
Пълна програма

Сериали

Fox Channel 04:50
Семейният тип - седми сезон
Utilisima 04:50
От любов към храната - първи сезон
PRO 7 04:50
"Смешно отделение: Scrubs" - комедиен сериал
RTVi 05:00
Сериал: "Бандитският Петербург"
Fox Crime 05:00
Веществени доказателства: Рим - първи сезон

Всички предавания

Спорт

Film Plus 05:00
Тенис: Дария Гаврилова - Петра Квитова (The Classic Birmingham, Бирмингам; WTA Premier - повторение)
Mtel Sport 2 05:00
Голф: "Светът на голфа"
Eurosport 2 05:00
Колоездене: Обиколка на Франция, девети етап, обзор
BiT 05:00
BIT СПОРТ, (п)
ТВ Европа 05:00
Новини, спорт и времето

Всички предавания

Филми

Skat+ 05:00
"Християнството по българските земи" - документален филм /1 част
TV1 05:00
Научнопопулярен филм
TV1000 05:05
Един не чул, друг не видял, САЩ, комедия/криминален, 1989
EPIC Drama 05:10
Господин Селфридж, сезон 1, еп. 8, Великобритания, исторически/драма, 2012
MGM 05:20
"На брега на реката" - драма / криминален с Денис Хопър, Киану Рийвс.

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}