ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 15:00
    Братовчеди тв филм /4 епизод/
  • 16:00
    По света и у нас Информационна емисия
  • 16:10
    Новини на турски език
  • 16:20
    Телепазарен прозорец
Пълна програма
  • 15:00
    Премиера: "Италианската булка" - сериал, с.1, еп.117
  • 16:00
    Премиера: "Клиника край езерото" - сериал, с.2, еп. 31
  • 17:00
    bTV Новините
  • 17:30
    "Лице в лице" - публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова
Пълна програма
  • 14:30
    "Прости ми"(премиера) - сериен филм
  • 16:00
    Новините на NOVA
  • 16:30
    "Завинаги свързани" (премиера) - сериен филм
  • 17:55
    "Теглене на Лото 5 от 35 - "Златната топка"
Пълна програма
  • 15:30
    Новините ON AIR
  • 16:00
    Безценна перла - семеен сериал
  • 17:30
    Новините ON AIR
  • 17:50
    Директно - вашето мнение на живо в ефир - актуално ток шоу с Димитър Абрашев
Пълна програма
  • 15:05
    Бизнес старт - сутрешен блок с Иван Нончев и Живка Попатанасова/п./
  • 16:00
    Водещите новини
  • 16:05
    Блестящи идеи - документална поредица на Bloomberg
  • 17:00
    Водещите новини
Пълна програма
  • 10:00
    Временно не се излъчва по решение на СЕМ
Пълна програма
  • 15:10
    Откуп; сезон 1, епизод 9, екшън, криминален, Канада, 2017
  • 16:00
    Морски детективи; сезон 10, епизод 8, екшън, криминален, САЩ, 2012
  • 16:50
    Царство; сезон 2, епизод 1, драма, романтичен, САЩ, 2014
  • 17:40
    4исла; сезон 3, епизод 10, криминален, драма, САЩ, 2006
Пълна програма
  • 15:35
    Диви и истински: Борба за оцеляване
  • 16:30
    Майстори на къщи в клоните на дърветата: Уединена къща в клоните на дърветата - подарък
  • 17:25
    Войната за спасяването на китовете: С кука
  • 18:20
    Войната за спасяването на китовете: Желание за хвърляне на предмети
Пълна програма
  • 15:30
    АТАКА в действие
  • 16:00
    Новини
  • 16:10
    Избрано от "Неделник с Волен Сидеров" - обзорно предаване
  • 17:00
    Новини
Пълна програма
  • 15:10
    "Червени рози" - сериал
  • 16:00
    Новини
  • 16:10
    "Буря от любов" - сериал
  • 17:00
    Новини
Пълна програма
  • 14:30
    Music Arena
  • 16:00
    TV Shop
  • 16:15
    Hit Mix
  • 17:00
    Standard RO
Пълна програма
  • 10:00
    Временно не се излъчва по решение на СЕМ
Пълна програма
  • 15:25
    Време за губене /БНТ 2 Пловдив/п/
  • 15:55
    Информация за времето - по градове
  • 16:00
    България днес информационен блок
  • 17:30
    Местно време /БНТ 2 Варна/
Пълна програма
  • 15:45
    Малки истории
  • 16:00
    България днес информационен блок /п/
  • 17:30
    Местно време /БНТ 2 Варна/
  • 18:00
    По света и у нас
Пълна програма
  • 15:46
    Robin Hood: Mischief in Sherwood
  • 16:05
    Inspector Gadget
  • 16:15
    Inspector Gadget
  • 16:30
    Mr Bean: The Animated Series
Пълна програма
  • 15:00
    Премиера: "Платина" - сериал, с.3, еп.5
  • 16:00
    "Извън играта" - сериал, с.7, еп.13
  • 17:00
    "Тежки престъпления" - сериал, с.4, еп. 22
  • 18:00
    "Легендите на утрешния ден" - сериал, еп. 16
Пълна програма
  • 14:15
    "Рок завинаги" - мюзикъл, драма, комедия (САЩ, 2012), режисьор - Адам Шанкман, актьори - Джулиян Хоф, Дакота Сейдж Грант, Матю Ръш Съливан, Диего Бонета, Ръсел Бранд, Алек Болдуин, Том Круз,  Мери Джей Блайдж, Пол Джиамати, Катрин Зита-Джоунс и др.
  • 16:45
    "Гарфийлд" - комедия, семеен (САЩ, 2004), режисьор - Петър Хеуит, актьори - Брекин Мейър, Дженифър Лав Хюит, Стивън Тоболовски, Бил Мъри и др.
  • 18:30
    "Номер 42-ри" -  драма, биографичен, спортен (САЩ, 2013), режисьор - Брайън Хелгеланд, актьори - Чадуик Босман, Харисън Форд, Кристофър Мелони, Джуд Тейлър и др.
  • 21:00
    "Топ Гън" - екшън, драма, романтичен (САЩ,1986), режисьор -  Тони Скот, актьори - Том Круз, Тим Робинс, Кели Макгилис, Вал Килмър, Антъни Едуардс и др.
Пълна програма
  • 15:30
    "Новите съседи" /п./- комедиен сериал
  • 17:00
    "Комиците" - комедийно шоу
  • 18:00
    "Онези от партера" - сериал, с.1
  • 19:00
    "Стажанти" - сериал, с.2
Пълна програма
  • 14:30
    ТВ Пазар
  • 16:00
    Премиера: "Шоуто на д-р Оз" - токшоу
  • 17:00
    "Бангкок - традиция, култура, разнообравие" - документален филм
  • 18:00
    "От обич" - сериал
Пълна програма
  • 15:45
    Нинджаго: Майсторите на Спинджицу
  • 16:10
    Бен 10
  • 16:20
    Бен 10
  • 16:35
    Малки Титани: В готовност
Пълна програма
  • 14:25
    "Демон", хорър - драма, Полша, 2015; реж. Марчин Врона, с Итай Тиран, Агниешка Зулевска, Томаш Шухардт, Анджей Грабовски, Катаржина Херман, [15+]
  • 16:00
    "Клеър в действие", драма, САЩ, 2016; реж. Лиза Робинсън, Ани Дж. Хауъл, с Бетси Бранд, Крис Бийтъм, Зев Хауърт, Анна Маргарет Холиман, Сакина Джафри, [12+]
  • 17:25
    "Лен и компания", комедийна драма, САЩ, 2015; реж. Тим Годсол, с Рис Айфънс, Джуно Темпъл, Джак Килмър, Киър Гилкрист, Катрин Хан, [12+]
  • 19:05
    "Местни новини", романтична драма, САЩ, 2001; реж. Ласе Халстрьом, с Кевин Спейси, Джулиан Мур, Джуди Денч, Кейт Бланшет, ийт Постлетуейт, [15+]
Пълна програма
  • 14:25
    "Американскo жиголо", криминална драма, САЩ, 1980; реж. Пол Шрейдър, с Ричард Гиър, Лорън Хътън, Ектор Елизондо, Нина Ван Паланд, Бил Дюк, [15+]
  • 16:20
    "Плачът на планината", драма, Китай, 2015; реж. Лари Янг, с Юейтинг Ланг, Зий Уанг, Джин Гуо, Тайшенг Чен, Айлей Ю, [15+]
  • 18:10
    "Кампер", комедийна драма, Полша, 2016; реж. Лукаш Гжегоржек, с Пьотр Журавски, Марта Ниерадкевич, Шейли Хименес, Юстина Сувала, Яцек Брачиак, [12+]
  • 19:45
    "Софи и изгряващото слънце", романтична драма, САЩ, 2016; реж. Маги Грийнуолд, с Джулиан Никълсън, Такаши Ямагучи, Марго Матиндейл, Даян Лад, Лорейн Тусейнт, [15+]
Пълна програма
  • 15:00
    CNNMoney with Maggie Lake
  • 16:00
    International Desk (with World Sport)
  • 17:00
    Connect the World with Becky Anderson
  • 18:00
    Quest Express
Пълна програма
  • 15:30
    "Ритъмът на мечтите" - сериал, /п/
  • 17:00
    "Моят живот"- сериен филм, /п/
  • 18:00
    "Пепел от рози" - сериен филм
  • 19:00
    "Дъщерята на Ананди" - сериен филм, /п/
Пълна програма
  • 15:00
    "В.И.П." - сериал, сезон 4
  • 16:00
    "Тенекиеният човек" - приключенски с уч. на Зоуи Дешанел, Алан Къминг, Нийл МакДона, Катлийн Робъртсън, Раул Трухильо, Ричард Драйфус и др., III част
  • 17:55
    "Без багаж" - предаване за туризъм
  • 18:30
    "Господари на ефира"- забавно предаване, /п/
Пълна програма
  • 15:00
    Тежко избавление: Епизод 7
  • 16:00
    Тираджии в пустошта: Епизод 4
  • 17:00
    Съкровища в склада: Епизод 8
  • 17:30
    Съкровища в склада: Епизод 6
Пълна програма
  • 15:26
    Хакер в дивата природа: Корабокрушенец
  • 16:14
    Ловци на митове: Междузвездни войни - митовете отвръщат на удара
  • 17:02
    НАСА: Неразгадани архиви: Плутон под напрежение
  • 17:50
    Войни на сметището: Триколки
Пълна програма
  • 15:00
    Виолета
  • 16:00
    Групата на Алекс
  • 16:30
    Лив и Мади: калифорнийски стил
  • 17:00
    11
Пълна програма
  • 15:45
    "Спортна лаборатория"
  • 16:00
    "Спортна лаборатория
  • 16:15
    "Въпросите на Мили"
  • 16:25
    "Въпросите на Мили"
Пълна програма
  • 15:30
    Бакуган - анимационен сериал
  • 16:00
    Писма от Феликс - анимационен сериал
  • 16:15
    Приключенията на Чък и приятели - анимационен сериал
  • 16:30
    Клуб Уинкс - анимационен сериал
Пълна програма
  • 15:00
    Делници - с Николай Колев
  • 18:00
    Новини
  • 18:30
    Делници - с Николай Колев
  • 19:00
    Шоколад и пипер - 78 еп. - Сериал
Пълна програма
  • 15:45
    Без коментар: кадри от актуални събития без журналистически коментар
  • 16:15
    Фокус
Пълна програма
  • 14:30
    Снукър: "Уърлд оупън", пряко
  • 17:30
    Тенис, АТP: Турнир в Санкт Петербург, пряко
  • 21:55
    Новини
  • 22:00
    Снукър: "Уърлд оупън"
Пълна програма
  • 14:00
    Тенис, АТP: Турнир в Санкт Петербург, пряко
  • 17:30
    Футбол, МЛС: Обзор на седмицата
  • 18:00
    Колоездене, Световно първенство: Индивидуално по часовник (мъже)
  • 20:00
    "Линдзи Вон: В преследване на историята"
Пълна програма
  • 15:20
    Опасни пътища, сезон 2, еп. 3
  • 16:20
    Царе на дърворезбата, сезон 1, еп. 1
  • 16:45
    Голямата страшна гора, сезон 1, еп. 2
  • 17:40
    Призраци от автоморгата, сезон 4, еп. 13
Пълна програма
  • 15:15
    Extreme Sports Channel 2013
  • 16:10
    X Games - Minneapolis
  • 17:05
    Winter X Games - Aspen
  • 18:00
    Ama Motocross Series Highlights
Пълна програма
  • 13:20
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 18:00
    Багрите на България /фолклорна и народна музика/
  • 19:00
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 20:00
    Зона за поздрави /телевизионно шоу за поздрави/
Пълна програма
  • 15:30
    Хавайски живот
  • 16:00
    Основен ремонт във Виктория
  • 16:30
    Основен ремонт във Виктория
  • 17:00
    Разбивачи на дворове
Пълна програма
  • 15:10
    Д-р Зоуи Харт - трети сезон, еп. 11
  • 16:05
    Анатомията на Грей - единадесети сезон, еп. 5
  • 17:05
    Отчаяни съпруги - четвърти сезон, еп. 5
  • 18:00
    Отчаяни съпруги - четвърти сезон, еп. 6
Пълна програма
  • 15:05
    Младият Монталбано - втори сезон, еп. 3
  • 17:15
    Лас Вегас - пети сезон, еп. 16
  • 18:10
    Убийства в Рая - пети сезон, еп. 5
  • 19:15
    Честни измамници - четвърти сезон, еп. 6
Пълна програма
  • 15:40
    "Камбанка и тайната на крилете ", анимация, САЩ, 2012; реж. Робъртс Ганъуей, Пеги Холмс, [0+]
  • 17:00
    "Чудовищни камиони", комедия - фантастика, САЩ, 2016; реж. Крис Уедж, с Лукас Тил, Джейн Леви, Томас Ленън, Бари Пепър, Роб Лоу, [12+]
  • 18:45
    "Воден ефект", романтична комедия, Франция, 2016; реж. Солвей Анспах, Жан-Люк Геже, с Флоранс Лоаре Каи, Самир Гуезми, Дида Йонсдотир, Филип Ребо, Естебан, [12+]
  • 20:10
    "Виктория I, 3 еп.", биографична драма, Великобритания, 2016; реж. Том Вон, с Джена Колман, Катрин Флеминг, Даниела Холц, Нел Хъдсън, Том Хюз, [12+]
Пълна програма
  • 15:25
    Забранена история, сезон 4, еп. 3
  • 16:15
    Страхотни изобретения, сезон 2, еп. 14
  • 16:45
    Ловецът на оръжия, сезон 2, еп. 4
  • 17:35
    Загадки в музея, сезон 2, еп. 25
Пълна програма
  • 15:00
    Изковани в огъня: Меч кора
  • 16:00
    В търсене на Хитлер: "Зад кулисите" на разследването
  • 17:00
    Американски антиквари: Роден за лоши дела
  • 18:00
    Сами: Изгубени и намерени: Пристъп на ярост
Пълна програма
  • 15:00
    ХОБИ НОВИНИ
  • 16:00
    Риби и такъми – тв поредица, четвърти сезон, 24 еп.
  • 17:00
    МОЕТО ХОБИ
  • 18:00
    ЗА РИБА – тв поредица, пети сезон, 40 еп.
Пълна програма
  • 15:45
    "Трансформърс - роботи спасители"
  • 16:05
    "Отгатни колко те обичам"
  • 16:30
    "ЯЯ и Зук"
  • 16:35
    "Меси отива в Окидо"
Пълна програма
  • 15:45
    Време, календар, хороскоп
  • 16:00
    "Всеки следобед" с Криси"
  • 17:00
    НОВИНИ
  • 17:25
    Телемаркет
Пълна програма
  • 02:45
    Тюбс
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:30
    Драконова топка Z (анимация)
  • 19:00
    Хартли (фейлетон)
Пълна програма
  • 15:25
    "Упадъкът на Римската империя, първа част" - драма със София Лорен и Стивън Бойд.
  • 16:40
    "Упадъкът на Римската империя, втора част" - драма със София Лорен и Стивън Бойд.
  • 18:15
    "Пръстенът на мускетарите" - приключенски филм / екшън с Дейвид
  • 19:40
    "Объркан свят" - драма с Голди Хоун, Арлис Хауърд.
Пълна програма
  • 15:30
    FIM MX2 WORLD CHAMPIONSHIP REPLAY
  • 16:20
    FIM SIDECARCROSS WORLD CHAMPIONSHIP
  • 17:10
    FIM MOTOCROSS OF EUROPEAN NATIONS
  • 17:35
    THE INSIDE LINE
Пълна програма
  • 15:00
    Майки тийнейджърки 2
  • 16:00
    Пич, оправи ми колата
  • 16:30
    Пич, оправи ми колата
  • 17:00
    MTV Къщурки - реалити шоу
Пълна програма
  • 15:30
    Hot Right Now!
  • 16:00
    Justin Bieber: MTV World Stage
  • 16:25
    Sean Paul: MTV Live Stage
  • 16:50
    Sigala Live @ MTV Brand New 2017
Пълна програма
  • 15:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 17:00
    Rocks Rated!
  • 18:00
    Rock Solid Playlist
  • 19:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
Пълна програма
  • 15:25
    Най-дивият град в Аляска, сезон 1, еп. 11
  • 15:50
    Най-дивият град в Аляска, сезон 1, еп. 12
  • 16:15
    Диви същества с Доминик Монахан, сезон 3, еп. 6
  • 17:05
    Животинска полиция "Финикс", сезон 1, еп. 10
Пълна програма
  • 15:00
    Разследване на самолетни катастрофи - сезон 11, еп. 2
  • 16:00
    Разследване на самолетни катастрофи - сезон 11, еп. 3
  • 17:00
    Да поговорим за звездите, еп. 19
  • 18:00
    Геният, еп. 8
Пълна програма
  • 15:04
    Завръщането на лъвовете
  • 15:51
    Животни на годината за 2017 г.
  • 16:37
    Ледена мечка
  • 17:24
    Дивият Йелоустоун: Вълчица
Пълна програма
  • 14:00
    Футбол: Тулуза - Бордо, мач от френската Лига 1, повторение, в паузата -
  • 16:00
    Футбол: Барнзли - Астън Вила, мач от Чемпиъншип, повторение
  • 18:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 18:05
    Футбол: Дижон - Сент Етиен, мач от френската Лига 1, повторение
Пълна програма
  • 15:15
    "Времето ще покаже"
  • 16:00
    "Мъжко / Женско"
  • 17:00
    "Времето ще покаже"
  • 18:00
    "Вечерни новини" (със субтитри)
Пълна програма
  • 15:00
    "Планета Хит" - нон-стоп хитове
  • 16:00
    "Картини от Света" - музикална импресия
  • 16:05
    "Планета Live" - музикална програма
  • 16:40
    "3 плюс" - инфо бюлетин
Пълна програма
  • 15:30
    "Поздрав от България" - избрана фолклорна програма
  • 16:00
    "Музикална съкровищница" - фолклорна програма
  • 16:30
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 16:40
    "Пъстра броеница" - фолклорна програма
Пълна програма
  • 14:05
    "Планета Live" - музикална програма
  • 16:00
    "Звездите на България" - музикална програма
  • 16:30
    "Ретро" - музикална програма
  • 17:00
    "Show Time" - музикална програма
Пълна програма
  • 15:40
    "По средата" - сериал
  • 16:40
    "Теория за големия взрив" - сериал
  • 18:00
    "Тафф" - булеварден журнал
  • 19:00
    Новини
Пълна програма
  • 14:00
    Италия, Серия А: Беневенто - Рома
  • 16:00
    Италия, Серия А: Милан - СПАЛ
  • 18:00
    Италия, Серия А: Лацио - Наполи
  • 20:00
    УЕФА Шампионска лига - магазинно предаване
Пълна програма
  • 15:00
    "В капана на подозренията" - доку-поредица
  • 18:00
    "Съблазнителни измами" - доку-поредица
  • 18:30
    "Сред нас" - сериал
  • 19:00
    "Експлозивно" - журнал
Пълна програма
  • 13:05
    Игрален филм
  • 21:15
    "Безсмертнова"
  • 22:10
    Игрален филм: "Здрав брак"
  • 23:50
    Концерт
Пълна програма
  • 15:00
    "Особено мнение"
  • 16:00
    Сериал: "Ловът на Пепеляшка"
  • 17:00
    "Особено мнение"
  • 18:00
    "48 минути"
Пълна програма
  • 15:00
    "Патрулна обиколка" - репортаж
  • 16:00
    "Патрулна обиколка: Берлин" - репортаж
  • 17:00
    "Клиниката на Зюдринг" - сериал
  • 18:00
    "Съдба - и изведнъж всичко е различно" - сериал
Пълна програма
  • 15:30
    "Облаче ле бяло" - предаване за българите в чужбина / повторение/
  • 16:30
    "Паралакс" - публицистично предаване /повторение/
  • 17:30
    Новини - информационна емисия на ТВ "СКАТ"/на живо/
  • 17:45
    "Всички на мегдана" поздравителен концерт/на живо/
Пълна програма
  • 14:00
    Дартс: Световно първенство в Пърфлийт
  • 19:00
    Баскетбол от НБА
  • 19:30
    Футбол Мундиал
  • 20:00
    Дартс: Световно първенство в Пърфлийт
Пълна програма
  • 10:00
    Временно не се излъчва по решение на СЕМ
Пълна програма
  • 15:35
    Ritter hoch 3
  • 15:55
    King Julien
  • 16:25
    Mr. Bean - Die Cartoon-Serie
  • 16:55
    Dragons - Die Wachter von Berk
Пълна програма
  • 15:30
    Детски свят - Маша и мечока - анимация
  • 15:55
    Златната църква на цар Симеон - документален филм
  • 16:30
    Новини
  • 16:50
    Исторически календар
Пълна програма
  • 12:02
    We Love Music
  • 18:02
    1 Artist 3 Hits
  • 18:12
    Top 10
  • 19:02
    New 4 U
Пълна програма
  • 15:30
    Хубава, секси или отблъскваща: Джаки
  • 16:00
    Различни хора, различни сватби - Америка: Любовта е борба
  • 17:00
    90 дни до сватбата: Заживяха ли щастливо?: Епизод 4
  • 18:00
    Кажете ДА на булчинската рокля - Великобритания: Много мнения
Пълна програма
  • 15:30
    Магията на Китай - Черните елфи
  • 16:00
    Виж България - Бургас, мегаполисът на брега
  • 16:30
    Виж България - Мистичният храм в Добърско
  • 17:00
    Абай Кунанбаев
Пълна програма
  • 15:30
    Първокласни RV каравани
  • 16:00
    Препродаване и преместване в Тексас
  • 17:00
    Невъзможен хотел
  • 18:00
    Странни храни в Америка
Пълна програма
  • 15:30
    Първокласни RV каравани
  • 16:00
    Препродаване и преместване в Тексас
  • 17:00
    Невъзможен хотел
  • 18:00
    Странни храни в Америка
Пълна програма
  • 15:10
    Ловен сезон 2, САЩ, приключенски/анимационен/комедия, 2008
  • 16:25
    Завист, САЩ, комедия, с Бен Стилър, Джак Блек, 2004
  • 18:00
    Есен в Ню Йорк, САЩ, драма/романтичен, с Ричард Гиър, 2000
  • 19:45
    Завръщане в бъдещето II, САЩ, приключенски/комедия/фентъзи, 1989
Пълна програма
  • 15:30
    Новини
  • 16:00
    Новини
  • 16:30
    Новини
  • 17:00
    Новини
Пълна програма
  • 15:45
    Домашна кухня с Джейми Оливър - втори сезон, еп. 1
  • 16:10
    Рокери лакомници: Азиатско приключение - кулинарно предаване, еп. 3
  • 17:00
    Вечеря за приятели - кулинарно предаване, еп. 5
  • 17:50
    Като по учебник с Кари Озмънд - кулинарно предаване, еп. 80
Пълна програма
  • 15:00
    2-4-1 Хитове!
  • 16:00
    Ние обичаме 2000 +
  • 17:00
    Ние обичаме 2010 +
  • 18:00
    Музиката никога не е била толкова добра
Пълна програма
  • 14:00
    Адаптация - Комедия, Криминален, 2002, Режисьор: Спайк Джоунс, В ролите: Никълъс Кейдж, Мерил Стрийп, Крис Купър, Маги Джиленхол, Тилда Суинтън и др.
  • 16:00
    Хейвън Сез.1, Еп.11 - Криминален, Драма , Фентъзи, 2010, Режисьор: Scott Shepherd, David MacLeod, Michael Rosenberg, В ролите: Емили Роуз, Лукас Брайънт, Ерик Балфур
  • 17:00
    Бандити - Комедия, Криминален, 2001, Режисьор: Бари Левинсън, В ролите: Брус Уилис, Били Боб Торнтън, Кейт Бланшет
  • 19:00
    Любов, Сватба, Брак - Комедия, 2011, Режисьор: Дермът Мълроуни, В ролите: Манди Мур, Келан Лъц, Джейн Сиймур, Джесика Зор, Джеймс Бролин
Пълна програма
  • 15:00
    "Моето дете, твоето дете - А как възпитаваш ти?" - доку-поредица
  • 16:00
    "Кралица на пазаруването" - доку-поредица
  • 17:00
    "4 сватби и едно вълшебно пътешествие" - доку-поредица
  • 18:00
    "Между тюл и сълзи" - доку-поредица
Пълна програма
  • 15:30
    Спорт
  • 16:00
    Здравословен живот
  • 16:30
    Ретро музика
  • 17:00
    Документален филм
Пълна програма
  • 15:20
    Излъжи ме - първи сезон, еп. 13
  • 16:15
    Престъпления от класа - втори сезон, еп. 15
  • 17:10
    Хавай 5-0 - трети сезон, еп. 11
  • 18:05
    От местопрестъплението: Маями, еп. 10
Пълна програма
  • 14:00
    Club Bangers!
  • 16:00
    Ibiza Classics
  • 17:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 17:40
    Miami 2 Ibiza
Пълна програма
  • 15:30
    FASHION FILMS
  • 16:00
    FASHION FILMS
  • 16:30
    FASHION FILMS
  • 17:00
    DESIGNERS
Пълна програма
  • 14:00
    Тенис, АТP: Турнир в Санкт Петербург, пряко
  • 17:30
    Футбол, МЛС: Обзор на седмицата
  • 18:00
    Колоездене, Световно първенство: Индивидуално по часовник (мъже)
  • 20:00
    "Линдзи Вон: В преследване на историята"
Пълна програма
  • 13:40
    Big Fat Hits
  • 17:00
    Pop Superstars
  • 19:00
    Can't Stop The Hits
  • 22:00
    Big Fat Hits
Пълна програма
  • 15:20
    "Лов на неизрядни платци" - 23 и 24 еп.
  • 16:10
    "Съдия Джуди"- 247 и 248 еп.
  • 17:00
    "Богата булка, бедна булка" - 11 еп.
  • 17:50
    "Удивителни медицински истории" - 5 еп.
Пълна програма
  • 15:45
    Телепазар
  • 16:00
    Новини
  • 16:10
    Прогноза за времето
  • 16:15
    Телевизионен пазар
Пълна програма
  • 15:30
    Уральская рыбалка
  • 16:00
    Охота с луком
  • 16:30
    Оружейные дома Европы
  • 17:00
    "Радзишевский и К" в поисках рыбацкого счастья
Пълна програма
  • 15:15
    "Легенди за страстта" - драма с уч. на Брад Пит, Антъни Хопкинс, Ейдън Куин, Джулия Ормонд, Хенри Томас, Карина Ломбард и др., /п/
  • 18:00
    "От местопрестъплението: Кибер атаки" - сериал, сезон 1
  • 19:00
    "Скандал" - сериал, сезон 2
  • 20:00
    "От местопрестъплението" - сериал, сезон 4
Пълна програма
  • 15:15
    Man, Woman, Wild: Aitutaki
  • 16:00
    Weird Creatures With Nick Baker: Marsupial Mole
  • 16:45
    Deadliest Catch: Rise and Fall
  • 17:30
    Through the Wormhole with Morgan Freeman: Do We Have Free Will?
Пълна програма
  • 15:45
    KEEP FIT
  • 16:00
    WEATHER FORECAST
  • 16:05
    BASIC LEXIS
  • 16:15
    STEP BY STEP
Пълна програма
  • 15:30
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета
  • 16:00
    Режи!
  • 17:00
    Кухнята
  • 18:00
    Да готвиш наистина
Пълна програма
  • 15:45
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 16:10
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 16:25
    Bunsen is a Beast
  • 16:55
    Опасният Хенри
Пълна програма
  • 14:30
    Снукър: "Уърлд оупън", пряко
  • 17:30
    Тенис, АТP: Турнир в Санкт Петербург, пряко
  • 21:55
    Новини
  • 22:00
    Снукър: "Уърлд оупън"
Пълна програма
  • 15:40
    "Камбанка и тайната на крилете ", анимация, САЩ, 2012; реж. Робъртс Ганъуей, Пеги Холмс, [0+]
  • 17:00
    "Чудовищни камиони", комедия - фантастика, САЩ, 2016; реж. Крис Уедж, с Лукас Тил, Джейн Леви, Томас Ленън, Бари Пепър, Роб Лоу, [12+]
  • 18:45
    "Воден ефект", романтична комедия, Франция, 2016; реж. Солвей Анспах, Жан-Люк Геже, с Флоранс Лоаре Каи, Самир Гуезми, Дида Йонсдотир, Филип Ребо, Естебан, [12+]
  • 20:10
    "Виктория I, 3 еп.", биографична драма, Великобритания, 2016; реж. Том Вон, с Джена Колман, Катрин Флеминг, Даниела Холц, Нел Хъдсън, Том Хюз, [12+]
Пълна програма
  • 09:30
    Playlist
  • 18:00
    Lucky 7
  • 19:00
    Hip-Hop of BG
  • 19:30
    Music of BG
Пълна програма
  • 15:30
    The Lion Guard
  • 16:00
    Sheriff Callie's Wild West
  • 16:30
    Mickey And The Roadster Racers
  • 17:00
    Sofia The First
Пълна програма
  • 15:45
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 16:10
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 16:25
    Bunsen is a Beast
  • 16:55
    Опасният Хенри
Пълна програма
  • 15:00
    Smells Like The 90s
  • 17:00
    90s Vs 00s
  • 18:00
    Throwback Thursdays
  • 22:00
    Guess The Year
Пълна програма
  • 15:20
    Blood Relatives: Murder Mansion
  • 16:10
    Web of Lies: New Year's Retribution
  • 17:00
    Disappeared: Hard Life in the Big Easy
  • 17:50
    Murder Chose Me: Snake Eyes
Пълна програма
  • 15:40
    Up Close With: Sumotori
  • 16:05
    Top: Coaches' Favourites
  • 16:30
    Entourage: Laird Hamilton
  • 16:44
    Entourage: Atalanta
Пълна програма
  • 15:35
    American Archer
  • 16:00
    SCI Expedition Safari
  • 16:25
    SCI Expedition Safari
  • 16:50
    SCI Expedition Safari
Пълна програма
  • 15:00
    Изковани в огъня: Меч кора
  • 16:00
    В търсене на Хитлер: "Зад кулисите" на разследването
  • 17:00
    Американски антиквари: Роден за лоши дела
  • 18:00
    Сами: Изгубени и намерени: Пристъп на ярост
Пълна програма
  • 15:00
    Разследване на самолетни катастрофи - сезон 11, еп. 3
  • 16:00
    Да поговорим за звездите, еп. 19
  • 17:00
    Геният, еп. 8
  • 18:00
    Втора световна война: Ад под водата, еп. 1
Пълна програма
  • 15:00
    Премиера: "Италианската булка" - сериал, с.1, еп.117
  • 16:00
    Премиера: "Клиника край езерото" - сериал, с.2, еп. 31
  • 17:00
    bTV Новините
  • 17:30
    "Лице в лице" - публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова
Пълна програма
  • 15:10
    Красавицата и Звяра; сезон 4, епизод 5, драма, ужаси, САЩ, 2016
  • 16:10
    Тийн вълк; сезон 5, епизод 13, драма, научна фантастика, САЩ, 2015
  • 17:10
    Тийн вълк; сезон 5, епизод 14, драма, научна фантастика, САЩ, 2015
  • 18:10
    Щура надпревара; сезон 1, епизод 3, риалити, Унгария, 2016
Пълна програма
  • 15:20
    Царство; сезон 3, епизод 7, драма, романтичен, САЩ, 2015
  • 16:15
    Отмъщението; сезон 2, епизод 18, драма, мистерия, Турция, 2013
  • 18:20
    Отмъщението; сезон 2, епизод 19, драма, мистерия, Турция, 2013
  • 20:25
    Царство; сезон 3, епизод 8, драма, романтичен, САЩ, 2015
Пълна програма
  • 15:00
    Неразрешени случаи: Чудовището/Обещанието на братовчеда
  • 16:00
    Бандите във Великобритания: с Гари и Мартин Кемп: Манчестър
  • 17:00
    Градски кошмари: Детективи под наблюдение
  • 18:00
    Разтърсващи престъпления: Кристофър Фостър
Пълна програма
  • 14:15
    Всичко ни е наред
  • 16:15
    Бели пясъци
  • 18:15
    Мераклии
  • 20:10
    Неочакван обрат
Пълна програма
  • 15:10
    Особое мнение
  • 16:00
    Сериал "Ищу невесту без приданого" 16+
  • 17:00
    Новости RTVi
  • 17:10
    Особое мнение
Пълна програма
  • 15:42
    "От архивите на "СКАТ" - продължение
  • 16:00
    Класическа музика:
  • 16:30
    "Новини" - информационна емисия на ТВ СКАТ
  • 16:40
    "Стражът на Стремската котловина" - документален филм /повторение/
Пълна програма
  • 15:30
    SpongeBob SquarePants
  • 16:00
    Ridiculousness
  • 16:30
    Ridiculousness
  • 17:00
    Punk'd
Пълна програма
  • 15:24
    Pok-Her Asshole (18+)
  • 15:49
    Euro Blonde Has Cute Small Tits (18+)
  • 16:15
    Erotic Doll (18+)
  • 16:37
    Veruca's Promise (18+)
Пълна програма
  • 11:00
    Пряко: Тенис: Guangzhou International Women's Open, Гуанджоу - четвъртфинали (WTA International)
  • 18:00
    Пряко: Тенис: MOSELLE OPEN, Мец (2017 ATP WORLD TOUR 250)
  • 21:00
    Пряко: Футбол: Виляреал - Еспаньол (Примера Дивисион, сезон 2017/18)
  • 23:00
    Пряко: Футбол: Леванте - Реал /Сосиедад/ (Примера Дивисион, сезон 2017/18)
Пълна програма
  • 15:15
    Европейско първенство по баскетбол: Словения - Латвия - четвъртфинална среща
  • 17:10
    Дивия Франк в Бразилия документален филм /4 епизод/
  • 17:55
    Европейско първенство по баскетбол: Италия - Сърбия - четвъртфинална среща
  • 19:45
    Футбол: Арсенал - Кьолн - среща от турнира "Лига Европа"
Пълна програма
  • 14:10
    Нечий герой
  • 16:00
    Историята на Лейпъл
  • 18:00
    Войната в "Роял Палас"
  • 20:10
    Бързо момиче
Пълна програма
  • 15:00
    Говори България - повторение
  • 16:00
    Новини
  • 16:10
    Прогноза за времето и агропрогноза
  • 16:15
    История на храните - повт.
Пълна програма
  • 15:30
    PASSPORT TO EXPLORE - SAN DIEGO
  • 16:00
    GRAVEYARDS - USHUAIA GRAVEYARD
  • 16:30
    GRAVEYARDS - ROSARIO'S GRAVEYARD
  • 17:00
    CULTURAL FLAVOURS - GREECE
Пълна програма
  • 14:25
    King of Kings Heroes Grand Prix
  • 16:15
    Ultimate First League
  • 16:30
    Taekwondo
  • 16:45
    WUSHU Championship
Пълна програма
  • 15:15
    Смотанякът Макс
  • 16:55
    Хайди
  • 18:45
    Регресия
  • 20:25
    Малки жълти лимони
Пълна програма
  • 15:30
    The Adventures of Danny & The Dingo
  • 16:00
    Firsthand
  • 16:30
    Firsthand
  • 17:00
    World of X Games 2015
Пълна програма
  • 15:25
    Спешна медицинска помощ за животни (7)
  • 15:50
    Спешна медицинска помощ за животни (1)
  • 16:20
    Дивата природа на Нова Зеландия (4)
  • 17:05
    Животни, които са променили историята (3)
Пълна програма
  • 15:30
    Крайбрежният регион южно от река Яндзъ
  • 16:00
    Образи от България - Севлиево
  • 16:30
    Екстремни спортове
  • 17:00
    Нощното осветление в Арашияма
Пълна програма
  • 15:30
    Футбол: Литекс - Витоша, мач за Купата на България, повторение
  • 17:30
    Студио: Обзор на кръга във Втора професионална лига (2017-18), 8-и епизод, повторение
  • 18:30
    "Преди кръга", предаване за български футбол (2017-18), 10-и епизод, директно
  • 19:30
    Студио "Купа на България", директно
Пълна програма
  • 15:00
    Пряко: Тенис: MOSELLE OPEN, Мец (2017 ATP WORLD TOUR 250)
  • 23:00
    Тенис: Guangzhou International Women's Open, Гуанджоу - четвъртфинали (WTA International - повторение)
Пълна програма
  • 14:00
    Футбол: Манчестър Юнайтед - Бъртън Албиън, мач от трети кръг на Карабао къп, повторение
  • 16:00
    Футбол: Челси - Нотингам Форест, мач от трети кръг на Карабао къп, повторение
  • 18:00
    Формула 1: Квалификация за Голямата награда на Сингапур, повторение
  • 19:00
    "Светът на Висшата лига", предаване за английски футбол (2017-18), 12-и епизод
Пълна програма
  • 15:20
    Кръвожадни роднини: Убийствено имение
  • 16:10
    Мрежа от лъжи: Новогодишно възмездие
  • 17:00
    Изчезнали: Тежък живот
  • 17:50
    Убийствата сами ме избраха: Епизод 7
Пълна програма
  • 15:00
    "Един прекрасен ден", магазинно предаване с водещ Каролина Братанова
  • 16:30
    еМисия България LIVE
  • 18:30
    Централни Новини на BIT LIVE
  • 19:00
    "Спорно за спорта" с Кирил Веселински LIVE
Пълна програма
  • 15:30
    На спининг! По Балатон
  • 16:00
    Решенията на Валтер - На щека по следите на шараните от кариерата
  • 16:30
    Цветето на Тиса
  • 17:00
    Дневник на любителя на фин монтаж - Нашата обща страст
Пълна програма
  • 15:05
    "Натрапница", комедийна драма, САЩ, 2015; реж. Лорен Лорен, със Сюзън Сарандън, Роуз Бърн, Дж. К. Симънс, Джеръд Кармайкъл, Сесили Стронг, [12+]
  • 16:50
    "Съвременно семейство VІІІ, 16 еп.", комедия, САЩ, 2016; реж. Джим Хенз, с Ед О'Нийл, Джули Боуен, Тай Бърел, Джеси Тайлър Фъргюсън, София Вергара, [12+]
  • 17:10
    "Съвременно семейство VІІІ, 17 еп.", комедия, САЩ, 2016; реж. Крис Коч, с Ед О'Нийл, Джули Боуен, Тай Бърел, Джеси Тайлър Фъргюсън, София Вергара, [12+]
  • 17:30
    "Съвременно семейство VІІІ, 18 еп.", комедия, САЩ, 2016; реж. Гейл Манкузо, с Ед О'Нийл, Джули Боуен, Тай Бърел, Джеси Тайлър Фъргюсън, София Вергара, [12+]
Пълна програма
  • 14:50
    "Хюстън, имаме проблем!", документален, Словения, 2016; реж. Жига Вирц, [12+]
  • 16:15
    "Еверест (2015)", драма, Великобритания, 2015; реж. Балтазар Кормакър, с Джейсън Кларк, Джош Бролин, Джон Хоукс, Робин Райт, Майкъл Кели, [12+]
  • 18:15
    "Дългият път на Били Лин", военна драма, САЩ, 2016; реж. Анг Лий , с Джо Алуин, Кристен Стюарт, Крис Тъкър, Гарет Хедлънд, Вин Дизел, [15+]
  • 20:05
    "Обител на лъжата ІV, 3 еп. - Хаосът е заразителен", комедия, САЩ, 2015; реж. Дейзи фон Шерлер Майер, с Дон Чийдъл, Кристен Бел, Бен Шуорц, Джош Лоусън, Донис Ленърд Джуниър, [15+]
Пълна програма
  • 15:45
    Video Fashion News
  • 16:00
    On the Label
  • 16:15
    On the Label
  • 16:30
    Behind the Cover
Пълна програма
  • 15:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 16:00
    Дебнево (образователен филм за селски туризъм)
  • 16:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 17:00
    Бъта - селото на чешитите (образователен филм за селски туризъм)
Пълна програма
  • 15:00
    Автомобилизъм: Австралийски Суперкарс шампионат
  • 16:25
    Новини
  • 16:30
    Автомобилизъм: Nascar Cup Series
  • 20:00
    Новини
Пълна програма
  • 15:35
    Футбол: Китайска суперлига
  • 17:30
    Голф: Европейски тур
  • 20:30
    Лека атлетика: "Атлетикс"
  • 21:00
    Новини
Пълна програма
  • 15:35
    Paw Patrol
  • 15:55
    Little Charmers
  • 16:10
    Ben & Holly's Little Kingdom
  • 16:20
    Dora the Explorer
Пълна програма

Сериали

National Geographic 16:00
Разследване на самолетни катастрофи - сезон 7, еп. 5
RTVi Russia 16:00
Сериал "Время любить" 16+
Хоби ТВ 16:00
Ловци на акули – тв поредица, Америка, трети сезон, 10 еп.
bTV 16:00
Премиера: "Клиника край езерото" - сериал, с.2, еп. 72
bTV Action 16:00
"Готъм" - сериал, еп. 7

Всички предавания

Спорт

National Geographic Wild 15:51
Най-смъртоносното трио: Игри на глада
Nova Sport 16:00
Баскетбол: Барселона - Валенсия, мач от испанската баскетболна лига, повторение
Diema Sport 16:00
"Домът на футбола", предаване за български футбол (2017-18), 19-и епизод, повторение
Mtel Sport 1 16:00
Тенис: ATP Лондон
Mtel Sport 2 16:00
Футбол: Индийска суперлига

Всички предавания

Филми

Cinemax 15:55
"Виридиана", комедийна драма, Испания, 1961; реж. Луис Бунюел, със Силвия Пинал, Франсиско Рабал, Фернандо Рей, Хосе Калво, Маргарита Лозано, [15+]
Telekabel 15:55
Гората -документален филм
HBO 2 16:00
"Късметлията", биографична драма, САЩ, 2005; реж. Рон Хауърд, с Ръсел Кроу, Рене Зелуегър, Пол Джиамати, Крейг Биерко, Пади Консидайн, [12+]
TVT 16:00
С вкуса на Златна Добруджа (рецепти от Алфатар) (образователен документален филм)
Diema 16:00
"Трите нинджи: Битка в лунапарка" - приключенски екшън с уч. на Хълк Хоган, Лоуни Андерсън, Джим Варни, Матю Ботъшис и др., /п/

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания



{START_COUNTER}