ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 18:00
    Животът е вкусен Кулинарно риалити с водещ Ути Бъчваров
  • 19:00
    Умно село Пан Богдан разсъждава за битието /Богдан Глишев/
  • 19:50
    Лека нощ, деца! Случки с бърколини
  • 20:00
    По света и у нас Информационна емисия
Пълна програма
  • 18:00
    "Карбовски: Втори план" - документална поредица с водещ Мартин Карбовски
  • 19:00
    bTV Новините - централна емисия
  • 19:30
    bTV Репортерите - поредица за журналистически филми и разследвания
  • 20:00
    "Генезис" - екшън,трилър,фантастика (САЩ, Великобритания, 2010), режисьор - Кристофър Нолан, актьори - Леонардо Ди Каприо,Марион Котияр, Джоузеф Гордън-Левит, Кен Уатанабе, Елън Пейдж,Майкъл Кейн, Килиън Мърфи, Том Беринджър, Лукас Хаас, Дилийп Рао,Том Ха
Пълна програма
  • 18:00
    "Ничия земя" - предаване
  • 19:00
    Новините на NOVA - централна емисия
  • 19:30
    НАЦИОНАЛНА ЛОТАРИЯ
  • 20:00
    "Джак Ричър" - с уч. на Том Круз, Розамунд Пайк, Ричард Дженкинс, Дейвид Ойелоуо, Вернер Херцог, Робърт Дювал и др.
Пълна програма
  • 17:30
    Брюксел 1 - предаване за Европа и гражданите с Милена Милотинова
  • 18:30
    Новините ON AIR
  • 19:00
    Клик - комедийно шоу с Аспарух Йорданов или мрежата се смее
  • 19:50
    Късни цветя - романтичен, Франция, Белгия, Великобритания, 2011 г.; режисьор: Джули Гаврас; в ролите: Уилям Хърт, Изабела Роселини, Дорийн Мантли, Кейт Ашфилд, Ейдан Макардли, Арта Доброши, Саймън Кало и др.
Пълна програма
  • 17:30
    В развитие - блок с Вероника Денизова/Делян Петришки/ Велко Каменов /п./
  • 19:00
    Investbook с Димитър Вучев - най-интересното от седмицата
  • 19:30
    Update - предаване за високите технологии с водещ Бойчо Попов/Елена Кирилова
  • 20:00
    Клуб Investor с Ивайло Лаков
Пълна програма
  • 10:00
    Временно не се излъчва по решение на СЕМ
Пълна програма
  • 17:50
    4исла; сезон 2, епизод 17, криминален, драма, САЩ, 2006
  • 18:40
    4исла; сезон 2, епизод 18, криминален, драма, САЩ, 2006
  • 19:30
    4исла; сезон 2, епизод 20, криминален, драма, САЩ, 2006
  • 20:20
    4исла; сезон 2, епизод 21, криминален, драма, САЩ, 2006
Пълна програма
  • 18:20
    Доктор Джеф: ветеринарят от Скалистите планини: Епизод 2
  • 19:15
    Майстори на къщи в клоните на дърветата: Стъклена къща на дърво
  • 20:10
    Спасяване на диви животни: Епизод 3
  • 21:05
    Опасната бахамска синева: Епизод 5
Пълна програма
  • 18:10
    "На жълтите павета" - публицистично предаване
  • 18:40
    Атака в действие
  • 19:00
    Новини
  • 19:10
    Публицистично предаване на телевизия RT
Пълна програма
  • 18:10
    "Горещи теми" - булеварден журнал
  • 18:50
    Новини
  • 19:00
    Спортен преглед
  • 21:00
    Новини
Пълна програма
  • 18:15
    Hit Mix
  • 20:00
    Balkan Party
Пълна програма
  • 10:00
    Временно не се излъчва по решение на СЕМ
Пълна програма
  • 17:25
    Иван Георгиев - Рембранда документален филм
  • 19:00
    Часът на зрителите
  • 19:30
    България новини
  • 20:00
    Ниро Улф: "Шах на царя" сериен тв филм /5 епизод/
Пълна програма
  • 18:00
    Потребителската кошница
  • 18:30
    Добър ден с БНТ 2
  • 19:30
    Абсурдите с БНТ 2 /БНТ 2 Варна/
  • 20:00
    По света и у нас
Пълна програма
  • 18:20
    Grizzy and the Lemmings
  • 18:25
    Grizzy and the Lemmings
  • 18:32
    Grizzy and the Lemmings
  • 18:45
    The Tom and Jerry Show
Пълна програма
  • 18:00
    "Пета предавка" - автомобилно предаване
  • 18:45
    "300" - екшън, драма, исторически, приключенски (САЩ, 2006), режисьор - Зак Снайдър, актьори - Доминик Уест, Родриго Санторо, Майкъл Фасбендер, Лена Хийди, Джерард Бътлър и др.
  • 21:00
    bTV Новините - централна емисия
  • 21:45
    bTV Репортерите - предаване за журналистически филми и разследвания
Пълна програма
  • 18:00
    "Като на кино" - предаване за кино с водещ Михаил Дюзев
  • 19:00
    "Талисманът" - драма (САЩ, 2012), режисьор - Скот Хикс, актьори - Зак Ефрон, Тейлър Шилинг, Блайт Данър , Адам ЛеФевр, Джо Крест, Райли Томас Стюарт, Кортни Джеймс Кларк, Камеран Бенфилд и др.
  • 21:00
    "Специален доклад" - екшън, трилър, криминален, фантастика, драма (САЩ, 2002), режисьор - Стивън Спилбърг, актьори - Том Круз, Макс фон Сюдов,  Стив Харис, Колин Фарел, Саманта Мортън, Патрик Килпатрик и др.
Пълна програма
  • 17:30
    "Супермаркет" - комедиен сериал
  • 18:30
    "На по-добро място" - комедиен сериал
  • 19:00
    "Двама бащи, двама синове"- сериал
  • 20:30
    "Пингвините от Мадагаскар" - анимация, комедия (САЩ, 2014), сценаристи - Джон Абъд, Ерик Дарнел, Том МакГрат, Майкъл Котън, режисьор - Саймън Дж. Смит
Пълна програма
  • 16:00
    "Фермата" - риалити, с.3
  • 19:00
    "Истински истории" - риалити сериал
  • 20:00
    "Търси се" - телевизионно предаване с водещи Меги и Нели
  • 21:00
    "Милост" - сериал, еп. 25
Пълна програма
  • 18:10
    Бен 10
  • 18:25
    The Big Big Big Big Cartoon Network Show! - Season 2
  • 18:35
    Бен 10
  • 18:50
    The Big Big Big Big Cartoon Network Show! - Season 2
Пълна програма
  • 17:25
    "На безценица", комедийна драма, Франция, 2014; реж. Луи-Жюлиен Пети, с Оливие Бартелеми, Корин Масиеро, Паскал Демолон, Сара Сюко, М'Барек Белкук, [12+]
  • 19:10
    "Пряко от Багдад", военна драма, САЩ, 2002; реж. Мик Джaксън, с Майкъл Кийтън, Хелена Бонъм Картър, Лили Тейлър, Брус МакГил, Дейвид Съчет, [12+]
  • 21:00
    "Дръзки 5 еп. ", драма, САЩ, 2015; реж. Пол Хагис, с Оскар Айзък, Катрин Кийнър, Алфред Молина, Уинона Райдър, Латаня Ричардсън Джаксън, [15+]
  • 22:00
    "Дони Браско", криминална драма, САЩ, 1997; реж. Майк Нюъл, с Джони Деп, Ал Пачино, Майкъл Мадсън, Бруно Кърби, Джеймс Русо, [18+]
Пълна програма
  • 18:20
    "Моос", романтична комедия, Холандия, 2016; реж. Йоб Госхалк, с Йип Смит, Даниел Корнелисен, Мишел Ромейн, Линеке Рийксман, Фредерик Бром, [12+]
  • 19:55
    "Между морето и сушата", драма, Колумбия, 2016; реж. Карлос Дел Кастильо, с Миле Вергара, Вивиана Серна, Вики Ернандес, Маноло Круз, Хорхе Као, [12+]
  • 21:30
    "Студен фронт", драма - мистерия, Русия, 2016; реж. Роман Волобуев, със Светлана Устинова, Даша Найшулер, Александър Молохников, Татяна Абраменко, Полина Аскери, [12+]
  • 23:05
    "Кралица Кристина", биографична драма, Финландия, 2015; реж. Мика Каурисмаки, с Малин Буска, Сара Гадон, Майкъл Нюквист, Лукас Браянт, Лаура Бирн, [15+]
Пълна програма
  • 18:00
    World Sport
  • 19:00
    CNN Newsroom
  • 19:30
    Inside Africa
  • 20:00
    CNN Newsroom
Пълна програма
  • 17:00
    "Сезонът на черешите" (премиера) - сериал, 3 епизода
  • 20:00
    "Под венчило" - романтичен филм с уч. на Фридрих фон Тюн, Сента Бергер, Лиза Мартинек, Тим Бергман, Фриц Карл и др.
  • 22:00
    "Страсти от миналото" - романтична драма с уч. на Стефан Лука, Рейвън Хенсън, Макс Урлахер, Катя Щудт и др., /п/
Пълна програма
  • 17:50
    "Изчезнал по време на акция" - екшън с уч. на Чък Норис, М.Емет Уолш, Джеймс Хонг, Ави Клеймбърг, Дейвид Трес и др.
  • 20:00
    "От глупав по-глупав: Завръщането" - комедия с уч. на Джим Кери, Джеф Даниълс, Катлийн Търнър, Роб Ригъл, Лори Холдън и др.
  • 22:15
    "Кобра 11: Обади се!" - сериал, сезон 19
  • 23:20
    Професионална борба: "Първична сила"
Пълна програма
  • 18:00
    Легенда за златото на крокодилите: Реки от злато
  • 19:00
    Треска за злато: Спомени за Джон Шнабел
  • 20:00
    Подводни войни: Австралия: Последната граница
  • 21:00
    Дивото семейство от Аляска: Епизод 26
Пълна програма
  • 17:50
    Ловци на митове: Недовършена работа
  • 18:40
    Ловци на митове: Полети на фантазията
  • 19:30
    НАСА: Неразгадани архиви: Епизод 14
  • 20:20
    Тайни под земята: Бермудския триъгълник на големите езера
Пълна програма
  • 17:00
    Принцесата и жабокът
  • 18:40
    Стридок
  • 19:00
    Къмпиране
  • 19:30
    Клонинги в мазето: Бионичен остров
Пълна програма
  • 17:15
    Токшоу на фенове
  • 19:30
    Автомобилизъм: ТТ купата в Шпилбърг/Австрия - пряко
  • 20:00
    Колежански футбол: топсреща 1 - пряко
  • 23:30
    Колежански футбол: топсреща 2 - пряко
Пълна програма
  • 18:20
    "За играчките"
  • 18:30
    "Да изобретяваме"
  • 18:55
    "Да изобретяваме"
  • 19:20
    "Въпросите на Мили"
Пълна програма
  • 18:20
    Ангели и приятели - анимационен сериал
  • 18:45
    Трансформъри: Роботи-спасители - анимационен сериал
  • 19:30
    Покемон - анимационен сериал
  • 20:00
    Кученце в джобче - сериал
Пълна програма
  • 18:20
    Отблизо - с Боряна Райчева
  • 18:40
    Темида - цената на истината - с Нина-Никол Хамилтън
  • 19:00
    Диви сърца - 2 еп. - Сериал
  • 20:00
    Премълчани истини - с Минчо Христов
Пълна програма
  • 14:30
    Снукър: "Уърлд оупън", пряко
  • 18:30
    "Линдзи Вон: В преследване на историята"
  • 19:00
    Тенис, АТP: Турнир в Санкт Петербург
  • 20:40
    Новини
Пълна програма
  • 16:15
    Футбол, Бундеслига: Лайпциг - Айнтрахт, пряко
  • 18:30
    Футбол, Бундеслига: Хофенхайм - Шалке
  • 19:30
    Футбол, Бундеслига: Борусия Д - Борусия М, пряко
  • 21:30
    Куриози
Пълна програма
  • 18:15
    Каубои в студени води, сезон 3, еп. 8
  • 19:00
    Каубои в студени води, сезон 2, еп. 1
  • 19:45
    Каубои в студени води, сезон 2, еп. 2
  • 20:30
    Каубои в студени води, сезон 2, еп. 3
Пълна програма
  • 18:00
    Gotta Grudge
  • 18:25
    Bullrun - Cops, Cars & Superstars
  • 18:55
    Bullrun - Cops, Cars & Superstars
  • 19:20
    Bullrun - Cops, Cars & Superstars
Пълна програма
  • 18:00
    Багрите на България /фолклорна и народна музика/
  • 19:00
    Без етикет /лайфстайл предаване на ФЕН ТВ, премиера/
  • 19:15
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 19:30
    Песните на... /половин час с хитовете на изпълнител от ефира на ФЕН ТВ/
Пълна програма
  • 18:00
    Живот на остров
  • 18:30
    Живот на остров
  • 19:00
    Обиколката на красотата с Рейчъл Хънтър
  • 19:30
    Обиколката на красотата с Рейчъл Хънтър
Пълна програма
  • 18:00
    Лекарите от Чикаго - втори сезон
  • 19:00
    Лекарите от Чикаго - втори сезон
  • 20:00
    Изумруденият град - първи сезон
  • 21:00
    Игра на лъжи - втори сезон
Пълна програма
  • 18:05
    Четири жени и едно погребение - пети сезон
  • 19:10
    Военни престъпления - трети сезон
  • 20:05
    Военни престъпления - трети сезон
  • 21:00
    Късметлията - втори сезон
Пълна програма
  • 18:10
    "Морис от Америка", комедийна драма, САЩ, 2016; реж. Чад Хартиган, с Маркийс Крисмас, Крейг Робинсън, Карла Юри, Якуб Гершал, Лина Келър, [15+]
  • 19:40
    "Шимпанзе", документален, САЩ, 2012; реж. Алистър Фодърджил, Марк Линфийлд, [0+]
  • 21:00
    "Приятелю, Тед 2", комедия, САЩ, 2015; реж. Сет МакФарлейн, с Марк Уолбърг, Аманда Сайфред, Джесика Барт, Джовани Рибизи, Морган Фрийман, [15+]
  • 22:55
    "Пасажери (2016)", фантастика, САЩ, 2016; реж. Мортън Тилдъм, с Дженифър Лорънс, Крис Прат, Майкъл Шийн, Лорънс Фишбърн, Анди Гарсия, [12+]
Пълна програма
  • 17:45
    Шпионските тайни за бившия крал, сезон 1, еп. 1
  • 18:35
    Шпионските тайни за бившия крал, сезон 1, еп. 2
  • 19:30
    Източна Прусия по времето на Хитлер, сезон 1, еп. 1
  • 20:15
    Източна Прусия по времето на Хитлер, сезон 1, еп. 2
Пълна програма
  • 17:00
    Как светът изгражда Америка: Епизод 2
  • 19:00
    Най-доброто от "На лов за автомобили": Уникални поръчки
  • 19:30
    Най-доброто от "На лов за автомобили": Най-доброто: безумни автомобили
  • 20:00
    Колите, изградили образа на Америка: Епизод 1
Пълна програма
  • 18:00
    Ловци на акули - тв поредица, Америка, трети сезон, 2 еп.
  • 19:00
    В кухнята на баба - тв поредица, 40 еп.
  • 19:30
    Риболовни страсти - тв поредица
  • 20:30
    Дестинация България
Пълна програма
  • 18:05
    "Кипър"
  • 18:25
    "Строителят Боб"
  • 18:35
    "Анджелина балерина"
  • 19:00
    "Томас и приятели "
Пълна програма
  • 17:00
    "Офанзива" с Любо Огнянов
  • 19:00
    НОВИНИ
  • 19:30
    Холивуд с Ивелина Кунчева
  • 20:00
    Интервю с Наделина Анева
Пълна програма
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:45
    Ултра хип-хоп
  • 20:00
    Топкласация
  • 21:00
    JDM
Пълна програма
  • 17:05
    "Клас" - комедия / романтичен с Жаклин Бисе, Роб Лоуи.
  • 18:40
    "Брейк" - музикален / драма с Финеас Нюборн мл., Бен Локи, Трейси "Айс Ти" Мероу, Лусинда Дики.
  • 20:05
    "Дилемата на Джони" - комедия / младежки с Робърт Дауни мл., Пол Глийсън.
  • 21:30
    "Малката вещица" - комедия / младежки филм с Дан Готие, Робин Лайвли.
Пълна програма
  • 18:10
    RED BULL MOTO GP ROOKIES CUP
  • 18:55
    STOP AND GO
  • 19:15
    FIM MX BEHIND THE GATE
  • 19:40
    FIM SIDECARCROSS WORLD CHAMPIONSHIP
Пълна програма
  • 18:00
    МTV къщурки - реалити шоу
  • 18:30
    МTV къщурки - реалити шоу
  • 19:00
    МTV къщурки - реалити шоу
  • 19:30
    МTV къщурки - реалити шоу
Пълна програма
  • 18:00
    MTV's Hottest Summer Superstar:...
  • 19:30
    Hot Right Now!
  • 20:00
    2017's Best Hits... So Far! Top 40
  • 23:00
    MTV Presents Varna 2017
Пълна програма
  • 17:40
    Saturday Night Rocks!
Пълна програма
  • 17:55
    Пол О'Грейди за любовта към кучета, сезон 4, еп. 8
  • 18:25
    Пол О'Грейди за любовта към кучета, сезон 5, еп. 1
  • 18:50
    Пол О'Грейди за любовта към кучета, сезон 5, еп. 2
  • 19:20
    Пол О'Грейди за любовта към кучета, сезон 5, еп. 3
Пълна програма
  • 18:00
    Геният, еп. 10
  • 19:00
    90-те: Десетилетието, което ни свърза, еп. 6
  • 20:00
    Генералите, еп. 2
  • 21:00
    Проектът на Себастиан Юнгер: Рестрепо, еп. 1
Пълна програма
  • 18:11
    Дивите 24 часа: Тасмания - островът на дявола
  • 19:00
    Премиера Гений ли е кучето ви: Най-доброто в шоуто
  • 19:48
    Дивата Австралия: Джурасик джунгла
  • 20:37
    Да уловиш гигант
Пълна програма
  • 18:00
    Футбол: Монпелие - Пари Сен Жермен, мач от френската Лига 1, директно, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 20:00
    Класика от Висшата лига - Уест Хям Юнайтед - Тотнъм Хотспър (2006-07), повторение
  • 20:30
    Класика от Висшата лига - Саутхямптън - Манчестър Юнайтед (1995-96), повторение
  • 21:00
    Футбол: Лион - Дижон, мач от френската Лига 1, директно
Пълна програма
  • 18:15
    Филм "Операция "Ы" и други приключения на Шурик"
  • 19:55
    "Днес вечерта"
  • 21:00
    "Време"
  • 21:20
    "Днес вечерта"
Пълна програма
  • 18:00
    "Планета Хит Микс" - музикална програма
  • 19:00
    "Горещи хитове" - избрани песни
  • 20:00
    "Звездите празнуват" - музикална програма
  • 21:00
    "Фен Клуб" - музика по избор на зрителите
Пълна програма
  • 18:00
    "Музикален пъзел" - избрани песни
  • 18:30
    "Добра среща " - музика по избор на зрителите
  • 20:30
    "Бащино огнище" - предаване за традициите, премиера
  • 21:00
    "Гласове от България" - музикална програма
Пълна програма
  • 18:00
    "Това е България" - документална поредица
  • 19:00
    "Картини от Света" - музикална импресия
  • 19:05
    "Мегамикс" - само хитове
  • 19:35
    "Планета Хит" - хитове без край
Пълна програма
  • 18:00
    "Тафф" - булеварден журнал
  • 19:00
    Новини
  • 19:10
    "Теория за големия взрив" - сериал
  • 20:05
    "Галилей" - научен журнал
Пълна програма
  • 18:00
    УЕФА Лига Европа - магазинно предаване
  • 19:00
    ПРЯКО: Италия, Серия А: Спал - Наполи
  • 21:00
    УЕФА Шампионска лига - магазинно предаване
  • 21:45
    ПРЯКО: Италия, Серия А: Ювентус - Торино
Пълна програма
  • 15:45
    "Семейство Тровато: Разкрития на измами от детективите" - доку поредица
  • 18:45
    "Най-доброто от… Най-бързите шоу класации" - шоу
  • 19:45
    Новини
  • 20:05
    "Експлозивно - уикенд" - журнал
Пълна програма
  • 17:50
    "За най-важното"
  • 18:45
    "Културният отдих"
  • 19:15
    Сериал: "Следствени тайни"
  • 20:00
    Вести
Пълна програма
  • 18:00
    "Цената на победата"
  • 19:00
    Документален екран
  • 20:00
    "Израел през седмицата"
  • 21:00
    Игрален филм
Пълна програма
  • 18:00
    "Патрулна обиколка: Специалистите" - репортаж
  • 20:55
    Новини
  • 21:15
    "Нежна полиция" - екшън комедия, САЩ, 2013
  • 23:30
    "Ченгето на мола" - екшън комедия, САЩ, 2009
Пълна програма
  • 17:45
    "Паралакс" - публицистично предаване
  • 19:30
    Новини - централна информационна емисия на ТВ "СКАТ" /на живо/
  • 19:50
    "Другата история" - предаване за българската памет
  • 20:00
    "От българско, по- българско" с Галя Асенова /на живо/
Пълна програма
  • 16:30
    Футболна сутрин: коледно издание
  • 19:30
    Висшата лига в аванс
  • 20:00
    Бокс
Пълна програма
  • 10:00
    Временно не се излъчва по решение на СЕМ
Пълна програма
  • 18:15
    Ninjago - Das Jahr der Schlangen
  • 18:45
    Inspector Gadget
  • 19:15
    Spirit: wild und frei
  • 19:45
    Woozle Goozle
Пълна програма
  • 17:05
    Безценна перла - ТВ сериал - 89 и 90 епизод
  • 19:00
    Час пик - предаване на Телекабел ТВ
  • 19:20
    Един по-добър живот - драма, Франция, 2011, режисьор Сдерик Кан, с Лейла Бехти, Гийом кане, Слиман Кетаби и др.
  • 22:00
    Час пик - предаване на Телекабел ТВ
Пълна програма
  • 18:00
    New 4 U
  • 18:25
    Deja Voice
  • 19:00
    Closeup
  • 20:00
    We Love Music
Пълна програма
  • 18:00
    Истински истории за изневяра: Епизод 21
  • 18:30
    Истински истории за изневяра: Епизод 22
  • 19:00
    Кралят на кухнята: Епизод 21
  • 19:30
    Кралят на кухнята: Италиански селски блюда
Пълна програма
  • 18:00
    Импресия Португалия
  • 18:30
    Професия турист
  • 19:00
    Средиземноморският изумруд - Сардиния
  • 19:30
    Турция - Малко познатата
Пълна програма
  • 18:00
    Странни храни с Андрю Цимерн
  • 19:00
    Невъзможен хотел
  • 20:00
    Строителство извън мрежата
  • 21:00
    Експедиция в неизвестното - специално издание
Пълна програма
  • 18:00
    Странни храни с Андрю Цимерн
  • 19:00
    Невъзможен хотел
  • 20:00
    Строителство извън мрежата
  • 21:00
    Експедиция в неизвестното - специално издание
Пълна програма
  • 17:55
    Завръщане в бъдещето III, САЩ, приключенски/комедия/фентъзи, 1990
  • 19:50
    Тихият американец, UK/САЩ/Виетнам, романтичен, с Брендън Фрейзър, 2002
  • 21:30
    Убий Бил: част 1, САЩ, екшън/драма/трилър, с Ума Търман, 2003
  • 23:20
    Убий Бил: част 2, САЩ, екшън/драма/трилър, реж. Куентин Тарантино, 2004
Пълна програма
  • 18:00
    Новини
  • 18:30
    Новини
  • 19:00
    Новини
  • 19:30
    Новини
Пълна програма
  • 18:15
    Като по учебник с Кари Озмънд - кулинарно предаване
  • 18:35
    Печивата на Марта Стюарт - кулинарно предаване
  • 19:00
    Печивата на Марта Стюарт - кулинарно предаване
  • 19:25
    Италианска кухня със Силвия Колока - кулинарно предаване
Пълна програма
  • 18:00
    Най-горещите хитове на лято 2017
  • 23:00
    Тотално поп парти
Пълна програма
  • 18:00
    Без гребло - Приключенски, Комедия, Мистерия, 2004, Режисьор: Стивън Брил, В ролите: Матю Прайс, Декс Шепърд, Матю Лилард, Сет Грийн, Бони Съмървил 
  • 20:00
    Без гребло 2 - Приключенски Комедия, Режисьор: Елори Елкейен, В ролите: Елън Албертини Доу, Робърт Бланч, Мадисън Бонтемпо, Уил Къди, Оливър Джеймс, Мадисън Райли, Кристофър Търнър
  • 22:00
    Апокалипто - Екшън, Драма, Приключенски, 2006, Режисьор: Мел Гибсън, В ролите: Джерардо Терасена, Раул Трухио, Далия Хернандес
Пълна програма
  • 13:55
    "Кралица на пазаруването" - доку-поредица
  • 19:00
    "Куче - котка - мишка" - журнал за домашни любимци
  • 20:10
    "3 ангела за животните" - доку-поредица
  • 21:15
    "Обществен враг" - екшън филм, САЩ, 1998
Пълна програма
  • 17:30
    "Географски ширини" - док. поредица
  • 18:30
    "Футболни герои"
  • 19:00
    Ретро музика
  • 19:30
    Сериен филм/п/
Пълна програма
  • 17:40
    Хавай 5-0 - трети сезон
  • 18:35
    Хавай 5-0 - трети сезон
  • 19:30
    Свободна игра - игрален филм
  • 22:00
    Макгайвър - първи сезон
Пълна програма
  • 17:00
    Weekend Warm Up!
  • 20:00
    Club Bangers!
Пълна програма
  • 18:00
    TOP PHOTOSHOOTS
  • 18:30
    TOP PHOTOSHOOTS
  • 19:00
    FASHION FILMS
  • 19:30
    FASHION FILMS
Пълна програма
  • 16:15
    Футбол, Бундеслига: Лайпциг - Айнтрахт, пряко
  • 18:30
    Футбол, Бундеслига: Хофенхайм - Шалке
  • 19:30
    Футбол, Бундеслига: Борусия Д - Борусия М, пряко
  • 21:30
    Куриози
Пълна програма
  • 18:00
    Pop Superstars
  • 19:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 19:40
    MTV's VIP Hits
Пълна програма
  • 17:00
    "Лов на неизрядни платци" - 15-18 еп.
  • 18:40
    "Съдебни медици" - 25 и 26 еп.
  • 19:30
    "Кеш и Кари" - 3 и 4 еп.
  • 20:20
    "Кошмарни наематели, бедни хазяи" - 5 еп.
Пълна програма
  • 18:15
    "В обектива"
  • 18:30
    Централна емисия Новини
  • 19:15
    "Ексклузивно" - публицистика
  • 20:00
    Новини
Пълна програма
  • 18:15
    Охотничье оружие. Вопросы эксперту
  • 18:30
    Оружие для ОХОТЫ
  • 18:55
    Рыболовные путешествия
  • 19:50
    Дело вкуса
Пълна програма
  • 18:00
    "Кънки с остър връх 2: Борба за златото" - романтичен филм с уч. на Кристи Карлсън Романо, Рос Томас, Скот Томпсън Бейкър, Ким Киндрик, Стефани Крамер и др.
  • 20:00
    "От местопрестъплението" - сериал, сезон 4
  • 21:00
    "Робинзон Крузо" - приключенски с уч. на Пиърс Броснан, Поли Уокър, Уилям Такату, Ян Харт, Джеймс Фрейн и др.
  • 23:00
    "От местопрестъплението" - сериал, сезон 4, /п/
Пълна програма
  • 18:15
    Through the Wormhole with Morgan Freeman: Is Reality Real?
  • 19:00
    Through the Wormhole with Morgan Freeman: Do We Have Free Will?
  • 19:45
    Through the Wormhole with Morgan Freeman: Is There a God Particle?
  • 20:30
    Through the Wormhole with Morgan Freeman: Did God Create Evolution?
Пълна програма
  • 18:20
    A SCHOOL DAY IN THE UK
  • 18:30
    KIDS IN ACTION
  • 18:35
    CRAFTY HANDS
  • 18:45
    YUMMY FOR MUMMY
Пълна програма
  • 18:00
    Трапезата на Сиба
  • 18:30
    Трапезата на Сиба
  • 19:00
    Анна Олсън: Сладкарски изделия
  • 19:30
    Анна Олсън: Сладкарски изделия
Пълна програма
  • 18:15
    Кръстници вълшебници
  • 18:45
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 19:10
    Костенурките нинджа
  • 19:40
    School of Rock
Пълна програма
  • 14:30
    Снукър: "Уърлд оупън", пряко
  • 18:30
    "Линдзи Вон: В преследване на историята"
  • 19:00
    Тенис, АТP: Турнир в Санкт Петербург
  • 20:40
    Новини
Пълна програма
  • 18:10
    "Морис от Америка", комедийна драма, САЩ, 2016; реж. Чад Хартиган, с Маркийс Крисмас, Крейг Робинсън, Карла Юри, Якуб Гершал, Лина Келър, [15+]
  • 19:40
    "Шимпанзе", документален, САЩ, 2012; реж. Алистър Фодърджил, Марк Линфийлд, [0+]
  • 21:00
    "Приятелю, Тед 2", комедия, САЩ, 2015; реж. Сет МакФарлейн, с Марк Уолбърг, Аманда Сайфред, Джесика Барт, Джовани Рибизи, Морган Фрийман, [15+]
  • 22:55
    "Пасажери (2016)", фантастика, САЩ, 2016; реж. Мортън Тилдъм, с Дженифър Лорънс, Крис Прат, Майкъл Шийн, Лорънс Фишбърн, Анди Гарсия, [12+]
Пълна програма
  • 18:00
    The Lion Guard
  • 18:30
    Lady and The Tramp 2
  • 19:50
    Disney Lights, Camera, Lexi!
  • 20:00
    The Adventures of Disney Fairies
Пълна програма
  • 18:15
    Кръстници вълшебници
  • 18:45
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 19:10
    Костенурките нинджа
  • 19:40
    School of Rock
Пълна програма
  • 13:00
    Nothing But The 90s
  • 19:00
    Nothing But The 90s
Пълна програма
  • 17:50
    Murder Chose Me: The Woman In The Leopard Print Dress
  • 18:40
    Murder Chose Me: Dreams Of My Mother
  • 19:30
    Murder Chose Me: Snake Eyes
  • 20:20
    Murder Chose Me: Domino Effect
Пълна програма
  • 18:20
    Star Rated: Amazing Mansions
  • 18:50
    Top: Watches Victims
  • 19:15
    Clubland: FC Porto
  • 19:45
    Entourage: Ferrari Team
Пълна програма
  • 17:40
    Major League Fishing
  • 18:30
    American Rifleman
  • 18:55
    American Rifleman
  • 19:20
    Carter's W.A.R
Пълна програма
  • 17:00
    Как светът изгражда Америка: Епизод 2
  • 19:00
    Най-доброто от "На лов за автомобили": Уникални поръчки
  • 19:30
    Най-доброто от "На лов за автомобили": Най-доброто: безумни автомобили
  • 20:00
    Колите, изградили образа на Америка: Епизод 1
Пълна програма
  • 18:00
    90-те: Десетилетието, което ни свърза, еп. 6
  • 19:00
    Генералите, еп. 2
  • 20:00
    Проектът на Себастиан Юнгер: Рестрепо, еп. 1
  • 21:00
    Държавата - първи сезон, еп. 3
Пълна програма
  • 18:00
    "Карбовски: Втори план" - документална поредица с водещ Мартин Карбовски
  • 19:00
    bTV Новините - централна емисия
  • 19:30
    bTV Репортерите - поредица за журналистически филми и разследвания
  • 20:00
    "Генезис" - екшън,трилър,фантастика (САЩ, Великобритания, 2010), режисьор - Кристофър Нолан, актьори - Леонардо Ди Каприо,Марион Котияр, Джоузеф Гордън-Левит, Кен Уатанабе, Елън Пейдж,Майкъл Кейн, Килиън Мърфи, Том Беринджър, Лукас Хаас, Дилийп Рао,Том Ха
Пълна програма
  • 18:15
    Тоталкар; сезон 2, епизод 7, спорт, Унгария, 2016
  • 18:50
    Тоталкар; сезон 2, епизод 8, спорт, Унгария, 2016
  • 19:25
    Тоталкар; сезон 2, епизод 9, спорт, Унгария, 2016
  • 20:00
    Анимакс Mюзикс 2017 г. Осака; сезон 1, епизод 1, концерт, Япония, 2017
Пълна програма
  • 18:20
    Възприятия; сезон 1, епизод 5, криминален, драма, САЩ, 2012
  • 19:20
    Списъкът с клиенти; сезон 1, епизод 8, драма, САЩ, 2012
  • 20:15
    Списъкът с клиенти; сезон 1, епизод 9, драма, САЩ, 2012
  • 21:15
    Списъкът с клиенти; сезон 1, епизод 10, драма, САЩ, 2012
Пълна програма
  • 18:00
    ЗЛОТО ОТБЛИЗО: Удушвача от Съфолк
  • 19:00
    ЗЛОТО ОТБЛИЗО: Изкормвача от Камдън
  • 20:00
    Първите 48 часа: Опасен бизнес
  • 21:00
    Ловецът на убийци: Информаторът
Пълна програма
  • 16:30
    Охлаждане
  • 18:30
    Пазителят
  • 20:25
    Забравените от Хуарес
  • 22:35
    Машината
Пълна програма
  • 18:15
    Особое мнение
  • 19:00
    "Израиль за неделю"
  • 20:00
    Худ.фильм "Бедный, бедный Павел" 12+
  • 22:00
    Док.фильм "Новый век русского театра" Молодые театры
Пълна програма
  • 18:00
    "Фолклорна дъга": "Жажда за огън" - концерт-спектакъл на ДЮТА"Зорница" /1 част
  • 18:30
    "Новини" - информационна емисия на ТВ"СКАТ"
  • 18:50
    "Живей като другите и бъди благословен" - документален филм
  • 19:30
    "Новини" - информационна емисия на ТВ"СКАТ"
Пълна програма
  • 18:15
    Lip Sync Battle
  • 18:40
    Lip Sync Battle
  • 19:05
    Stand Up and More
  • 19:30
    Punk'd
Пълна програма
  • 18:12
    Priya's Private Pounding (18+)
  • 18:33
    Pussy Perpetrator (18+)
  • 18:53
    Incredible Pleasures (18+)
  • 19:18
    Riding The Rabbit Vibe (18+)
Пълна програма
  • 17:00
    Пряко: Тенис: MOSELLE OPEN, Мец - II полуфинал (2017 ATP WORLD TOUR 250)
  • 19:30
    Пряко: Футбол: Малага - Атлетик /Б/ (Примера Дивисион, сезон 2017/18)
  • 21:30
    "Footbrazil" - 19 еп., обзорно предаване
  • 22:00
    Тенис: MOSELLE OPEN, Мец - I полуфинал (2017 ATP WORLD TOUR 250 - повторение)
Пълна програма
  • 16:30
    Европейско първенство по баскетбол: полуфинална среща
  • 18:30
    Извън играта
  • 19:00
    Съдилището игрален филм /копродукция, 2013г./, режисьор Стефан Командарев, в ролите: Асен Блатечки, Мики Манойлович, Ованес Торосян, Ина Николова, Васил Василев-Зуека, Параскева Джукелова, Христо Мутафчиев и др.
  • 20:50
    Имало едно време… три царства документален филм /България, 2016 г./, режисьор Степан Поляков
Пълна програма
  • 17:50
    Кунфуистка
  • 19:55
    Тялото
  • 22:00
    Вълци 1/4
  • 23:20
    Секретарката
Пълна програма
  • 18:00
    Седмичен обзор
  • 18:40
    Прогноза за времето и агропрогноза
  • 18:45
    Борсова информация
  • 18:50
    Агротема
Пълна програма
  • 18:00
    MALICE OR MUTINY
  • 19:00
    WAR AGAINST SAND
  • 20:00
    WHAT'S COOKING IN THE WORLD? - DOMINICA
  • 20:30
    WHAT'S COOKING IN THE WORLD? - GUYANA
Пълна програма
  • 18:15
    Taekwondo
  • 18:30
    WUSHU Championship
  • 18:45
    Japan Queen Tournament
  • 19:00
    Journey Fight
Пълна програма
  • 17:05
    Ще се омъжиш ли за мен?
  • 18:35
    Дни и облаци
  • 20:30
    Жени вамп
  • 22:00
    Модус 7
Пълна програма
  • 18:20
    Northbound
  • 18:30
    World of X Games 2016
  • 19:00
    World of X Games 2015
  • 20:00
    World of X Games 2016
Пълна програма
  • 18:10
    Ветеринарна клиника за дребни животни (3)
  • 18:35
    Ветеринарна клиника за дребни животни (4)
  • 19:00
    Майстори на шпионажа (1)
  • 19:50
    Майстори на шпионажа (2)
Пълна програма
  • 18:00
    Манастирите на България
  • 18:30
    Фестивал на зелениката
  • 19:00
    Легендите оживяват - Свежен, с.2 еп. 3
  • 19:30
    Зелен свят - Life at 20
Пълна програма
  • 17:30
    Футбол: Пирин - Верея, мач от Първа професионална лига, директно
  • 19:25
    Студио "Първа професионална лига", директно
  • 20:00
    Футбол: Черно море - Етър, мач от Първа професионална лига, директно
  • 21:55
    Студио "Първа професионална лига", директно
Пълна програма
  • 17:15
    Пряко: Футбол: Алавес - Реал /М/ (Примера Дивисион, сезон 2017/18)
  • 19:15
    Тенис: Guangzhou International Women's Open, Гуанджоу - финал (WTA International - повторение)
  • 21:45
    Пряко: Футбол: Жирона - Барселона (Примера Дивисион, сезон 2017/18)
  • 23:45
    "Footbrazil" - 19 еп., обзорно предаване
Пълна програма
  • 17:00
    Футбол: Саутхямптън - Манчестър Юнайтед, мач от английската Висша лига, директно
  • 18:55
    Студио "Висша лига", директно
  • 19:30
    Футбол: Лестър Сити - Ливърпул, мач от английската Висша лига, директно
  • 21:25
    Студио "Висша лига", директно
Пълна програма
  • 17:50
    Убийствата сами ме избраха: Жената в леопардовата рокля
  • 18:40
    Убийствата сами ме избраха: Мечтите на майка ми
  • 19:30
    Убийствата сами ме избраха: Епизод 7
  • 20:20
    Убийствата сами ме избраха: Ефектът на доминото
Пълна програма
  • 17:30
    "О!здравей" предаване за здравословен начин на живот с водещ Магдалена Гигова, (п)
  • 18:30
    БЛИЦ НОВИНИ +++Стажанта броди, авторско предаване на Сашо Диков
  • 19:00
    "Хайд Парк", дискусионно предаване със Силвия Великова и Поли Паунова, (п)
  • 21:00
    "Голямото интервю", знаменити личности пред BiT
Пълна програма
  • 18:00
    TopMixTV - Печелившо място
  • 18:30
    По следите на плячката - По земята на дивото прасе
  • 19:00
    Дивото прасе
  • 19:30
    Енергофиш - Енергофиш магазин 9.
Пълна програма
  • 18:00
    "Момичето от Дания", биографична драма, Великобритания, 2015; реж. Том Хупър, с Еди Редмейн, Алисия Викандер, Амбър Хърд, Матиас Шьонертс, Бен Уишоу, [15+]
  • 20:00
    "69-и награди "ЕМИ®" /запис/", специално събитие, САЩ, 2017, [7+]
  • 22:05
    "Петдесет нюанса сиво", еротична драма, САЩ, 2015; реж. Сам Тейлър-Джонсън, с Дакота Джонсън, Джейми Дорнан, Дженифър Или, Елоиз Мъмфорд, Виктор Расък, [18+]
Пълна програма
  • 18:15
    "Аферата ІІ, 9 еп.", драма, САЩ, 2015; реж. Джефри Райнър, с Доминик Уест, Рут Уилсън, Мора Тиърни, Джошуа Джаксън, Джулия Голдани Телс, [15+]
  • 19:10
    "Аферата ІІ, 10 еп.", драма, САЩ, 2015; реж. Скот Уинант, с Доминик Уест, Рут Уилсън, Мора Тиърни, Джошуа Джаксън, Джулия Голдани Телс, [15+]
  • 20:10
    "Рей Донован V, 5 еп.", криминална драма, САЩ, 2017; реж. Дейвид Холандър, с Лив Шрайбър, Пола Малкъмсън, Еди Марсан, Даш Михок, Джон Войт, [18+]
  • 21:10
    "В сенките I, 1 еп.", драма, Румъния, 2015; реж. Игор Кобилянски, с Шерван Павлу, Мария Обретин, Андреа Василе, Щефан Велничук, Серджиу Костаче, [18+]
Пълна програма
  • 18:15
    Masters of Style
  • 18:30
    Masters of Style
  • 18:45
    Masters of Style
  • 19:00
    Designer's Cut
Пълна програма
  • 18:05
    Диалоги о рыбалке. Волжские озёра
  • 18:35
    Уровень. Дом из бруса. Часть первая
  • 19:25
    Завод Лэйверстоук. Капитальная реставрация. Фильм третий
  • 20:25
    Война за жизнь
Пълна програма
  • 18:00
    Особености на баташката кухня (образователен филм за познавателен туризъм)
  • 18:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 19:00
    Тайните на странджанската кухня (образователен филм за познавателен туризъм)
  • 19:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
Пълна програма
  • 17:50
    Голф: Европейски тур
  • 20:30
    Студио "Футбол"
  • 20:45
    Футбол: Холандска Ередивизи
  • 22:40
    Студио "Футбол"
Пълна програма
  • 16:30
    Футбол: Руска Премиер лига
  • 18:25
    Студио "Футбол"
  • 19:00
    Футбол: Руска Премиер лига
  • 20:55
    Студио "Футбол"
Пълна програма
  • 18:15
    Rusty Rivets
  • 18:35
    Blaze and the Monster Machines
  • 19:00
    Blaze and the Monster Machines
  • 19:25
    Paw Patrol
Пълна програма

Сериали

Viasat Explorer 18:25
Превозвачи на къщи, сезон 1, еп. 13
Viasat Nature 18:25
Пол О'Грейди за любовта към кучета, сезон 3, еп. 4
AXN 18:30
4исла; сезон 2, епизод 2, криминален, драма, САЩ, 2005
e-kids 18:30
Ангели и приятели - анимационен сериал
RTL 18:30
"Сред нас" - сериал

Всички предавания

Спорт

Diema Sport 2 18:30
"Формула 1 Токшоу", предаване за Формула 1, 14-и епизод, повторение
Eurosport 19:00
Тенис, АТP: Турнир в Санкт Петербург, пряко
Eurosport 2 19:00
Колоездене, Световно първенство: Общ старт (девойки)
Eurosport 2 No Bundesliga 19:00
Колоездене, Световно първенство: Общ старт (девойки)
Eurosport HD 19:00
Тенис, АТP: Турнир в Санкт Петербург, пряко

Всички предавания

Филми

HBO 2 18:25
"Минута мълчание", романтична драма, Германия, 2016; реж. Торстен Шмит, с Йонас Най, Юлия Кошиц, Уве Прайс, Йоханес Алмайер, Хени Рентс, [12+]
AXN 18:30
4исла; сезон 2, епизод 2, криминален, драма, САЩ, 2005
MCM 18:30
Драконова топка Z (анимация)
БНТ 18:30
Денят на Независимостта документален филм /България, 2008г./, режисьор Христо Живков
bTV Cinema 18:30
"Рок завинаги" - мюзикъл, драма, комедия (САЩ, 2012), режисьор - Адам Шанкман, актьори - Джулиян Хоф, Дакота Сейдж Грант, Матю Ръш Съливан, Диего Бонета, Ръсел Бранд, Алек Болдуин, Том Круз,  Мери Джей Блайдж, Пол Джиамати, Катрин Зита-Джоунс и др.

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания



{START_COUNTER}