ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 23:40
    Фестивалът в Гластънбъри
Пълна програма
  • 23:00
    "Здрач"- екшън, трилър, романтичен (САЩ, 2008), режисьор - Катрин Хардуик, актьори - Келън Лъц, Робърт Патинсън, Кристен Стюарт, Кам Гигандет, Били Бърк, Питър Фачинели,Ашли Грийн, Рейчъл Лефевр, Елизабет Рийсър, Ники Рийд, Тейлър Лаутнър и др.
Пълна програма
  • 22:40
    "Завръщане в бъдещето II" - с уч. на Майкъл Джей Фокс, Кристофър Лойд, Леа Томпсън, Били Зейн, Елизабет Шу, Томас Ф.Уилсън и др.
Пълна програма
  • 23:00
    Любовта е странно нещо - драма, САЩ, 2014 г.; режисьор: Айра Сакс; в ролите: Чарли Тан, Алфред Молина, Джон Литгоу, Мариса Томей, Кристиан Коулсън, Хариет Сенсъм Хари
Пълна програма
  • 22:00
    Бизнесът на Азия - документална поредица на Bloomberg
Пълна програма
  • 23:00
    Друговремец; сезон 2, епизод 6, драма, романтичен, САЩ, 2016
Пълна програма
  • 23:50
    Диви и истински: Сватбена катастрофа
Пълна програма
  • 23:00
    "Българска душа" - фолклорно предаване
Пълна програма
  • 22:45
    "Север - Северозапад: Капитан Хук" - криминален филм, ФРГ, 2014
Пълна програма
  • 23:25
    Добър ден с БНТ 2 /п/
Пълна програма
  • 23:45
    По света и у нас
Пълна програма
  • 23:40
    The Garfield Show
Пълна програма
  • 22:00
    "Робин Худ" - екшън, приключенски, драма (САЩ, 2010), режисьор - Ридли Скот, актьори - Ръсел Кроу, Кейт Бланшет, Макс вон Сюдов, Уилям Хърт, Марк Стронг, Оскар Айзък, Дани Хюстън, Ейлийн Аткинс, Марк Ади, Матю Макфейдън, Кевин Дюранд, Скот Граймс и др.
Пълна програма
  • 21:00
    "Специален доклад" - екшън, трилър, криминален, фантастика, драма (САЩ, 2002), режисьор - Стивън Спилбърг, актьори - Том Круз, Макс фон Сюдов,  Стив Харис, Колин Фарел, Саманта Мортън, Патрик Килпатрик и др.
Пълна програма
  • 23:30
    "Приятели" /п./ - комедиен сериал
Пълна програма
  • 23:30
    "Изборът на Лара" - сериал, с. 1
Пълна програма
  • 23:30
    Кунг фу пилета
  • 23:52
    Кунг фу пилета
Пълна програма
  • 22:00
    "Дони Браско", криминална драма, САЩ, 1997; реж. Майк Нюъл, с Джони Деп, Ал Пачино, Майкъл Мадсън, Бруно Кърби, Джеймс Русо, [18+]
Пълна програма
  • 23:05
    "Кралица Кристина", биографична драма, Финландия, 2015; реж. Мика Каурисмаки, с Малин Буска, Сара Гадон, Майкъл Нюквист, Лукас Браянт, Лаура Бирн, [15+]
Пълна програма
  • 23:00
    World Sport
Пълна програма
  • 22:00
    "Страсти от миналото" - романтична драма с уч. на Стефан Лука, Рейвън Хенсън, Макс Урлахер, Катя Щудт и др., /п/
Пълна програма
  • 23:20
    Професионална борба: "Първична сила"
Пълна програма
  • 23:00
    Дяволският каньон: Епизод 4
Пълна програма
  • 23:40
    Човек в опасност: Окото на бурята
Пълна програма
  • 23:30
    Групата на Алекс
Пълна програма
  • 23:00
    "Страховити чудовища"
Пълна програма
  • 21:35
    Пълна къща - сериал
Пълна програма
  • 23:30
    Шесто чувство
Пълна програма
  • 23:45
    Снукър: "Уърлд оупън"
Пълна програма
  • 22:00
    Футбол, МЛС: НЙ Сити - Хюстън, пряко
Пълна програма
  • 23:30
    Каубои в студени води, сезон 2, еп. 7
Пълна програма
  • 23:25
    Extreme Fighting Championship
Пълна програма
  • 21:00
    ЗОНА ЗА ПОЗДРАВИ - LIVE /телевизионно шоу за поздрави - на живо/
Пълна програма
  • 23:30
    Карибски живот
Пълна програма
  • 23:50
    Кралици на ужаса - втори сезон
Пълна програма
  • 23:50
    Полицаите от Чикаго - първи сезон
Пълна програма
  • 22:55
    "Пасажери (2016)", фантастика, САЩ, 2016; реж. Мортън Тилдъм, с Дженифър Лорънс, Крис Прат, Майкъл Шийн, Лорънс Фишбърн, Анди Гарсия, [12+]
Пълна програма
  • 23:50
    Машини за убиване, сезон 1, еп. 5
Пълна програма
  • 23:30
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Доброта, благост и огнени сака
Пълна програма
  • 23:00
    МОЕТО ХОБИ
Пълна програма
  • 23:45
    "Моите приятели животните"
Пълна програма
  • 23:30
    "Спорт в обектива/п/
Пълна програма
  • 23:45
    Синтез
Пълна програма
  • 23:00
    "Клифърд" - комедия с Мартин Шорт, Чарлс Гродин, Мери Стийнбъргън, Дабни Колман.
Пълна програма
  • 23:25
    SUPERCAR CHALLENGE
Пълна програма
  • 23:30
    Абсурди
Пълна програма
  • 23:25
    Hottest Beach Videos!
Пълна програма
  • 17:40
    Saturday Night Rocks!
Пълна програма
  • 23:45
    Супер-ветеринар, сезон 4, еп. 3
Пълна програма
  • 23:00
    Държавата - първи сезон, еп. 4
Пълна програма
  • 23:03
    Дивите 24 часа: Животът на екватора
  • 23:52
    Дивите 24 часа: Австралия: След мусона
Пълна програма
  • 23:00
    Баскетбол: Валенсия - Уникаха, полуфинален мач за Суперкупата на Испания, запис
Пълна програма
  • 22:55
    Филм "Любов в големия град"
Пълна програма
  • 21:00
    "Фен Клуб" - музика по избор на зрителите
Пълна програма
  • 23:30
    "Музикален пъзел" - избрани песни
Пълна програма
  • 23:00
    "Планета Хит" - хитове без край
Пълна програма
  • 21:15
    "Междузвездни войни, Епизод ІІ: Клонираните атакуват" - фантастика / приключенски филм, САЩ, 2002
Пълна програма
  • 23:40
    Италия, Серия А: Рома - Удинезе
Пълна програма
  • 21:15
    "Суперталантът" - шоу
Пълна програма
  • 23:50
    Вести
Пълна програма
  • 23:30
    Сериал: "Автобусът"
Пълна програма
  • 23:30
    "Ченгето на мола" - екшън комедия, САЩ, 2009
Пълна програма
  • 23:30
    "Телевизионен форум"с водещ Стефан Солаков / повторение/
Пълна програма
  • 22:50
    Lucky Luke - Daisy Town
Пълна програма
  • 22:20
    Новини от планетата Марс - комедия, Франция/Белгия, 2016, режисьор: Доминик Мол, с Венсан Макен, Веерле Бетенс, Франсоа Дамиенс
Пълна програма
  • 23:00
    Необикновените сватби: Епизод 2
Пълна програма
  • 23:30
    Крайбрежният регион южно от река Яндзъ
Пълна програма
  • 23:00
    Странни храни с Андрю Цимерн
Пълна програма
  • 23:00
    Странни храни с Андрю Цимерн
Пълна програма
  • 23:20
    Убий Бил: част 2, САЩ, екшън/драма/трилър, реж. Куентин Тарантино, 2004
Пълна програма
  • 23:00
    "Историята с... Божидар Димитров" - предаване за история (повторение)
Пълна програма
  • 23:45
    Домашна кухня с Джейми Оливър - първи сезон
Пълна програма
  • 23:00
    Тотално поп парти
Пълна програма
  • 22:00
    Апокалипто - Екшън, Драма, Приключенски, 2006, Режисьор: Мел Гибсън, В ролите: Джерардо Терасена, Раул Трухио, Далия Хернандес
Пълна програма
  • 21:15
    "Обществен враг" - екшън филм, САЩ, 1998
Пълна програма
  • 21:30
    "Хани и Нани" - приключенски, САЩ, режисьор Дагмар Сеуме, в ролите: Близначките Яна Мюнстер и Софи Мюнстер, Сузане фон Борсоди, Ханелоре Елснер и др.
Пълна програма
  • 22:55
    Агент Картър - първи сезон
  • 23:55
    Завинаги - първи сезон
Пълна програма
  • 23:30
    TOP PHOTOSHOOTS
Пълна програма
  • 19:40
    MTV's VIP Hits
Пълна програма
  • 23:40
    "Да хванеш убиец" - 1 еп.
Пълна програма
  • 23:00
    Вечерен новинарски блок
Пълна програма
  • 23:45
    Рецепты старого Тифлиса
Пълна програма
  • 23:00
    "От местопрестъплението" - сериал, сезон 4, /п/
Пълна програма
  • 23:30
    Risking It All: No Turning Back
Пълна програма
  • 23:50
    WHAT DID THEY SAY
  • 23:55
    NATIONAL PARKS
Пълна програма
  • 23:30
    Подставени клиенти
Пълна програма
  • 23:50
    Кръстници вълшебници
Пълна програма
  • 23:45
    Снукър: "Уърлд оупън"
Пълна програма
  • 22:55
    "Пасажери (2016)", фантастика, САЩ, 2016; реж. Мортън Тилдъм, с Дженифър Лорънс, Крис Прат, Майкъл Шийн, Лорънс Фишбърн, Анди Гарсия, [12+]
Пълна програма
  • 23:50
    Кръстници вълшебници
Пълна програма
  • 19:00
    Nothing But The 90s
Пълна програма
  • 23:40
    Cell Block Psychic: What Are Vikky's Secrets?
Пълна програма
  • 23:50
    Top: Watches Victims
Пълна програма
  • 23:30
    Trophy Hunter's TV
  • 23:55
    Trophy Hunter's TV
Пълна програма
  • 23:30
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Доброта, благост и огнени сака
Пълна програма
  • 23:00
    Последните дни на Осама бин Ладен, еп. 1
Пълна програма
  • 23:00
    "Здрач"- екшън, трилър, романтичен (САЩ, 2008), режисьор - Катрин Хардуик, актьори - Келън Лъц, Робърт Патинсън, Кристен Стюарт, Кам Гигандет, Били Бърк, Питър Фачинели,Ашли Грийн, Рейчъл Лефевр, Елизабет Рийсър, Ники Рийд, Тейлър Лаутнър и др.
Пълна програма
  • 23:50
    Най-добрият тунинг; сезон 3, епизод 1, спорт, риалити, 2013
Пълна програма
  • 23:20
    Свидетелите; сезон 2, епизод 2, криминален, мистерия, Франция, 2017
Пълна програма
  • 22:00
    Зловещи тайни: Изгубените деца от "Дозиър"
Пълна програма
  • 22:35
    Машината
Пълна програма
  • 23:00
    "Израиль за неделю"
Пълна програма
  • 23:50
    "Другата история" - предаване за българската памет /повторение/
Пълна програма
  • 22:00
    Тенис: MOSELLE OPEN, Мец - I полуфинал (2017 ATP WORLD TOUR 250 - повторение)
Пълна програма
  • 22:30
    Измамата игрален филм /копродукция, 1999г./, режисьор Стюарт Купър, в ролите: Боби Филипс, Робърт Уагнър, Стивън Макхати и др.(12)
Пълна програма
  • 23:20
    Секретарката
Пълна програма
  • 23:35
    Агромаркет
  • 23:55
    Музикална пауза
Пълна програма
  • 23:00
    DEEP DEEP BLUE
Пълна програма
  • 23:40
    King of Kings Heroes Grand Prix
Пълна програма
  • 23:30
    Дневникът на едно пиянде
Пълна програма
  • 23:00
    Action Sports Plus Special
Пълна програма
  • 23:20
    Майстори на шпионажа (4)
Пълна програма
  • 23:30
    Бъди там - България в музика и картини
Пълна програма
  • 23:00
    Футбол: Дарби Каунти - Бирмингам Сити, мач от Чемпиъншип, запис
Пълна програма
  • 23:45
    "Footbrazil" - 19 еп., обзорно предаване
Пълна програма
  • 22:00
    Футбол: Стоук Сити - Челси, мач от английската Висша лига, запис
Пълна програма
  • 23:40
    Убитите говорят с мен: Тайните на Вики
Пълна програма
  • 22:00
    "Карамел" - предаване за красиви жени и интересни мъже
Пълна програма
  • 23:30
    Решенията на Валтер - На фин на едно малко езеро
Пълна програма
  • 22:05
    "Петдесет нюанса сиво", еротична драма, САЩ, 2015; реж. Сам Тейлър-Джонсън, с Дакота Джонсън, Джейми Дорнан, Дженифър Или, Елоиз Мъмфорд, Виктор Расък, [18+]
Пълна програма
  • 23:40
    "Историята на прислужницата I, 3 еп.", фантастична драма, САЩ, 2017; реж. Рийд Морано, с Елизабет Мос, Джоузеф Файнс, Ивон Страховски, Самира Уили, Алексис Бледъл, [18+]
Пълна програма
  • 23:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
Пълна програма
  • 23:00
    Мотоциклетизъм: Спидуей
Пълна програма
  • 23:10
    Мотоциклетизъм: Moto 2
Пълна програма

Сериали

AXN 23:50
Свидетелите; сезон 2, епизод 1, криминален, мистерия, Франция, 2017
Viasat Nature 23:50
Дивото Борнео, сезон 1, еп. 2
Fox Life 23:55
Малки сладки лъжкини - трети сезон, еп. 17
Fox Crime 23:55
Кралицата на Юга - първи сезон, еп. 6

Всички предавания

Спорт

Mtel Sport 1 23:50
Студио "Баскетбол"

Всички предавания

Филми

MGM 23:50
"Кофи" - екшън филм / криминален с Пам Гриър, Букър Брадшоу, Роберт Докуй, Уилям Елиът.
VOX 23:55
"Зеленият фенер" - приключенски филм / фантастика / екшън, САЩ, 2011

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания



{START_COUNTER}