ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 14:50
    Отвъд скока документален филм /България 2017г./, режисьор Валентина Фиданова-Коларова
  • 15:50
    Ерудитъ 1928 /60 години от рождението на Христо Гърбов/ игрален филм /България, 2005г./, режисьор Андрей Слабаков, в ролите: Ернестина Шинова, Христо Гърбов, Тончо Токмакчиев, Иван Панев и др.
  • 17:00
    Непозната земя
  • 17:30
    Спортна треска Обзорно спортно предаване
Пълна програма
  • 15:00
    "Седем часа разлика" - сериал, с.2, еп.4
  • 16:00
    "Бригада Нов дом" - социален проект с водещ Мария Силвестър (сезон 2)
  • 17:00
    "120 минути" - публицистично предаване с водещ Светослав Иванов
  • 17:50
    Спорт тото
Пълна програма
  • 14:15
    "Пръстен до пролетта" - с уч. на Рейчъл Бостън, Кърби Мороу, Джеси Мос, Али Либерт и др.
  • 16:00
    "Мис Пепеляшка" - тв реалити
  • 17:00
    "Съдби на кръстопът" - предаване на NOVA
  • 17:55
    "Теглене на Лото 5 от 35 - "Златната топка"
Пълна програма
  • 15:30
    Характери - неизвестните изповеди на известните, автор: Биляна Митева
  • 16:00
    Семена от древността - филм
  • 16:30
    Опорни хора - изповедите на значимите за обществото пред Ганиела Ангелова
  • 17:30
    Видимо и невидимо - коментарно предаване за измеренията на свободата с Калин Манолов
Пълна програма
  • 14:00
    Очи в очи - документална поредица на Bloomberg
  • 16:00
    Шефове - документална поредица на Bloomberg
  • 17:30
    В развитие - блок с Вероника Денизова/Делян Петришки/ Велко Каменов /п./
  • 19:00
    Светът е бизнес с Ивайло Лаков - най-интересното от седмицата
Пълна програма
  • 09:00
    Временно не се излъчва по решение на СЕМ
Пълна програма
  • 15:20
    4исла; сезон 3, епизод 12, криминален, драма, САЩ, 2007
  • 16:10
    4исла; сезон 3, епизод 13, криминален, драма, САЩ, 2007
  • 17:00
    4исла; сезон 3, епизод 14, криминален, драма, САЩ, 2007
  • 17:50
    4исла; сезон 3, епизод 15, криминален, драма, САЩ, 2007
Пълна програма
  • 15:35
    Братя в блатата: Педикюр за прасета
  • 16:03
    Братя в блатата: Стоическо спокойствие
  • 16:30
    Братя в блатата: Секс, челюсти и прегръдката на алигатора
  • 16:58
    Братя в блатата: Надпреварата с трикракия алигатор
Пълна програма
  • 14:10
    "Неделя - Ден Господен" - предаване за православна култура /п/
  • 16:00
    Новини
  • 16:10
    АТАКА в действие
  • 16:30
    Публицистично предаване на телевизия RT
Пълна програма
  • 14:30
    "Любов под знака на дракона" - любовен филм, ФРГ, 2008
  • 16:00
    Автомобилизъм: DTM
  • 17:30
    Репортаж
  • 18:15
    Избори за Бундестаг 2017-та - актуални репортажи
Пълна програма
  • 14:45
    Hit Mix
  • 17:00
    Music Arena
  • 20:00
    Balkan Party
Пълна програма
  • 09:00
    Временно не се излъчва по решение на СЕМ
Пълна програма
  • 15:35
    Пътешествия документална поредица /п/
  • 16:05
    Днес и утре
  • 16:25
    Как е устроена Земята документална поредица, Великобритания, 2013 г. /4 епизод/
  • 17:10
    Пътувай с БНТ 2 /БНТ 2 Варна/
Пълна програма
  • 15:30
    Отблизо с Мира Добрева
  • 16:30
    Животът е вкусен
  • 17:30
    История.bg 1100 години от битката при Ахелой /п/
  • 18:30
    Добър ден с БНТ 2
Пълна програма
  • 15:30
    80 Scooby-Doo's Arabian Nights
  • 16:50
    The HAPPOS Family
  • 16:55
    Pink Panther and Pals
  • 17:02
    Pink Panther and Pals
Пълна програма
  • 15:00
    "Стрелата" - сериал, с.4, еп. 12,13
  • 17:00
    "Дивата муха"- предаване за екстремни спортове
  • 17:30
    "МИСИЯ МОЯТ ДОМ" - предаване за строителство, ремонти, обзавеждане и дизайн
  • 18:00
    "Пета предавка" - автомобилно предаване
Пълна програма
  • 15:30
    "Специален доклад" - екшън, трилър, криминален, фантастика, драма (САЩ, 2002), режисьор - Стивън Спилбърг, актьори - Том Круз, Макс фон Сюдов,  Стив Харис, Колин Фарел, Саманта Мортън, Патрик Килпатрик и др.
  • 18:30
    "Забвение" - фантастика, екшън (САЩ, 2013), режисьор - Джоузеф Косински, актьори - Том Круз, Морган Фрийман, Олга Куриленко, Андреа Райсбороу, Николай Костер-Валдау, Мелиса Лео и др.
  • 21:00
    "Интервю с вампир" - ужаси (САЩ, 1994), режисьор - Нийл Джордан, актьори -  Том Круз, Брад Пит, Кирстен Дънст, Крисчън Слейтър,  Антонио Бандерас, Стивън Риа, Танди Нютън и др.
  • 23:30
    "В бялата пустош" - драма, военен ( Норвегия, Швеция, Франция, 2012), режисьор - Петер Нес, актьори - Флориан Лукас, Дейвид Крос, Рупърт Гринт, Стиг Хенрик Хоф, Лахлан Найбоа, Сондре Крогтофт Ларсен, Кнут Йонер, Мортен Фалдас и др.
Пълна програма
  • 15:00
    "Приятели" - комедиен сериал, с.6
  • 17:30
    "На по-добро място" - комедиен сериал
  • 19:00
    "Двама бащи, двама синове"- сериал
  • 20:30
    "Гранд хотел Будапеща" - драма, комедия (САЩ, Германия, 2014), режисьор -  Уес Андерсън, актьори - Ралф Файнс, Едуард Нортън, Ф. Мъри Ейбрахам, Харви Кайтел, Том Уилкинсън, Джеф Голдблум, Ейдриън Броуди, Бил Мъри, Оуен Уилсън, Джъд Лоу, Уилям Дефо и др.
Пълна програма
  • 14:30
    ТВ Пазар
  • 16:00
    "Фермата" - риалити, с.3
  • 19:00
    "Истински истории" - риалити сериал
  • 20:00
    "Cool…T" - лайфстайл предаване с водеща Петя Дикова
Пълна програма
  • 15:38
    Малки Титани: В готовност
  • 15:50
    Малки Титани: В готовност
  • 15:59
    Малки Титани: В готовност
  • 16:09
    Малки Титани: В готовност
Пълна програма
  • 14:25
    "Златни години", криминална комедия, Великобритания, 2016; реж. Джон Милър, с Бърнард Хил, Вирджиния МакКена, Сю Джонсън, Фил Дейвис, Брад Мур, [12+]
  • 16:00
    "Калифорния (2015)", романтична драма, Бразилия, 2015; реж. Марина Персон, с лара Гало, Кайо Блат, Кайо Хорович, Ливия Хихон, Летисия Фанани, [12+]
  • 17:30
    "Новата Ева", драма, Словакия, 2015; реж. Марко Шкоп, с Емилия Вашариова, Милан Ондрик, Анико Варгова, Жофия Мартишова, Габриела Долна, [12+]
  • 19:20
    "Лов на диви хора", приключенска комедия, Нова Зеландия, 2016; реж. Тейка Уейтити, със Сам Нийл, Джулиан Денисън, Рис Дарби, Рима Те Виата, Рейчъл Хаус, [12+]
Пълна програма
  • 14:20
    "Студен фронт", драма - мистерия, Русия, 2016; реж. Роман Волобуев, със Светлана Устинова, Даша Найшулер, Александър Молохников, Татяна Абраменко, Полина Аскери, [12+]
  • 15:50
    "Мол Фландърс", романтична драма, САЩ, 1996; реж. Пен Деншам, с Робин Райт Пен, Морган Фрийман, Стокард Ченинг, Бренда Фрикър, Джон Линч, [12+]
  • 17:55
    "Град Лондон", драма - мистерия, САЩ, 2016; реж. Дерик Борт, с Даниъл Хътълстоун, Дъгрей Скот, Наташа МакЕлън, Джонатан Рийс Майърс, Том Хюз, [12+]
  • 19:25
    "Последен курс за Дарвин", комедийна драма, Австралия, 2015; реж. Джеръми Симс, с Майкъл Катън, Нингали Лоуфорд-Уолф, Марк Коулс Смит, Ема Хамилтън, Джаки Уивър, [12+]
Пълна програма
  • 15:00
    State of the Union with Jake Tapper
  • 16:00
    Fareed Zakaria GPS
  • 17:00
    Connect the World with Becky Anderson
  • 18:00
    World Sport
Пълна програма
  • 14:10
    "Загадки от Флоренция" - романтична драма с уч. на Симоне Ханзелман, Рене Ифра, Надежда Бренике, Михаил Мендел, Руфъс Бек и др.
  • 16:00
    "Магда" (премиера) - сериал, сезон 2
  • 17:00
    "Сезонът на черешите" (премиера) - сериал, 3 епизода
  • 20:00
    "Под венчило 2" - романтичен филм с уч. на Сента Бергер, Фридрих фон Тюн, Лиза Мартинек, Тим Бергман и др.
Пълна програма
  • 15:30
    "Топ Гиър" - предаване за автомобили, 2 епизода
  • 17:45
    "От глупав по-глупав: Завръщането" - комедия с уч. на Джим Кери, Джеф Даниълс, Катлийн Търнър, Роб Ригъл, Лори Холдън и др., /п/
  • 20:00
    "Операция Делта форс 3: Ясна мишена" - екшън с уч. Джим Фитцпатрик, Браян Дженъс, Грег Колинс, Джон Саймън Джоунс, Гавин Худ, Дейвид Дюкас и др.
  • 22:00
    "Кобра 11: Обади се!" - сериал, сезон 19
Пълна програма
  • 15:30
    Крале на аукциона: Бюро на Томас Джеферсън / Антична игра
  • 16:00
    Скрап в Полша: Епизод 5
  • 17:00
    Смъртоносен улов: В пламъци
  • 18:00
    Треска за злато: Пътят на Паркър: Пътят на Паркър: В надпревара със студа
Пълна програма
  • 15:26
    Фабрика за храна: Сняг и лед
  • 15:50
    Фабрика за храна: Шоколадов портокал
  • 16:14
    Фабрика за храна: Сладко и пикантно
  • 16:38
    Фабрика за храна: Фантастични вкусове
Пълна програма
  • 15:30
    БИЗААРДВАРК
  • 16:00
    Лив и Мади: калифорнийски стил
  • 16:30
    Лив и Мади: калифорнийски стил
  • 17:00
    Огнен дух
Пълна програма
  • 15:30
    "Въпроси от науката"
  • 16:00
    "Доказано от опит"
  • 16:15
    "Доказано от опит"
  • 16:30
    "Да изобретяваме"
Пълна програма
  • 15:30
    Плодчетата - анимационен сериал
  • 16:00
    Динозавърчета - анимационен сериал
  • 16:15
    Франклин - анимационен сериал
  • 16:45
    Чудовища и пирати - анимационен сериал
Пълна програма
  • 15:00
    Здраве от природата - с проф. Христо Мермерски
  • 16:00
    Светът и всичко в него - със Симеон Идакиев
  • 17:00
    Трансформъри: Роботи-спасители - 25 еп.- Анимация
  • 17:30
    Шпионката на Коко - Скрита камера
Пълна програма
  • 15:45
    Без коментар: кадри от актуални събития без журналистически коментар
  • 16:15
    Фокус
Пълна програма
  • 11:00
    Колоездене, Световно първенство: Общ старт (мъже), пряко
  • 18:15
    Снукър: "Уърлд оупън", финал
  • 20:10
    Новини
  • 20:15
    Колоездене, Световно първенство: Общ старт (мъже)
Пълна програма
  • 14:30
    Снукър: "Уърлд оупън", финал, пряко
  • 16:15
    Футбол, Бундеслига: Хановер - Кьолн, пряко
  • 18:30
    Куриози
  • 19:00
    Футбол, Бундеслига: Байер - Хамбургер, пряко
Пълна програма
  • 15:15
    Каубои в студени води, сезон 2, еп. 5
  • 16:00
    Каубои в студени води, сезон 2, еп. 6
  • 16:45
    Каубои в студени води, сезон 2, еп. 7
  • 17:30
    Каубои в студени води, сезон 2, еп. 8
Пълна програма
  • 15:15
    Lost Prophets 1
  • 16:10
    Red Bull Global Rallycross Highlights
  • 17:05
    Extreme Sports Channel 2013
  • 18:00
    Gotta Grudge
Пълна програма
  • 13:00
    Зона за поздрави /телевизионно шоу за поздрави/
  • 18:00
    Багрите на България /фолклорна и народна музика/
  • 19:00
    Зад кулисите /музикално предаване на ФЕН ТВ, премиера/
  • 19:15
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
Пълна програма
  • 15:30
    Ловци на острови
  • 16:00
    Експресни ремонти
  • 17:00
    Преобразяване на двора
  • 17:30
    Преобразяване на двора
Пълна програма
  • 15:10
    Игра на лъжи - втори сезон
  • 16:05
    Любовни авантюри - четвърти сезон
  • 17:00
    Училище за булки - игрален филм
  • 19:00
    Мики - първи сезон
Пълна програма
  • 15:15
    "Частни детективи" - първи сезон
  • 16:10
    Монк - шести сезон
  • 17:05
    Монк - седми сезон
  • 18:05
    Четири жени и едно погребение - пети сезон
Пълна програма
  • 14:15
    "Роуг 1: История от Междузвездни войни", екшън - фантастика, САЩ, 2016; реж. Гарет Едуардс, с Фелисити Джоунс, Диего Луна, Бен Менделсън, Риз Ахмед, Дони Йен, [12+]
  • 16:30
    "Джак Рийчър: Не се връщай", екшън - крими - трилър, САЩ, 2016; реж. Едуард Зуик, с Том Круз, Коби Смълдърс, Алдис Ходж, Даника Ярош, Патрик Хойзингер, [15+]
  • 18:25
    "В кадър ХІV, 39 еп.", документален, САЩ, 2017; [12+]
  • 18:55
    "Ад (2016)", екшън - крими - трилър, САЩ, 2016; реж. Рон Хауърд, с Том Ханкс, Фелисити Джоунс, Омар Си, Ирфан Хан, Сидсе Бабет Кнудсен, [12+]
Пълна програма
  • 15:25
    Вълци, сезон 1, еп. 1
  • 16:20
    Вълци, сезон 1, еп. 2
  • 17:15
    Вълци, сезон 1, еп. 3
  • 18:15
    Вълци, сезон 1, еп. 4
Пълна програма
  • 15:30
    Надпревара за находки: Маями: Братко, къде са ми парите?
  • 16:00
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Вълнение заради котенце и агония заради пушено месо
  • 16:30
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Сладостта на успеха
  • 17:00
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Ще има кървави пари
Пълна програма
  • 15:30
    АВТО-МОТО ХОБИ - тв поредица, пети сезон, 45 еп.
  • 16:00
    През планини и морета - тв поредица
  • 17:00
    АКТУАЛНО - тв поредица, пети сезон, 45 еп. /п/
  • 18:00
    Документален филм
Пълна програма
  • 15:45
    "Трансформърс - роботи спасители"
  • 16:05
    "Отгатни колко те обичам"
  • 16:30
    "ЯЯ и Зук"
  • 16:35
    "Меси отива в Окидо"
Пълна програма
  • 15:30
    "Патарински Live/п/
  • 16:00
    "Четвърта инстанция"- токшоу
  • 16:55
    Телемаркет
  • 17:00
    "Беновска пита"
Пълна програма
  • 00:15
    Рок-нощ
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:45
    Риплей
  • 19:00
    CAUETivi
Пълна програма
  • 14:45
    "Малката вещица" - комедия / младежки филм с Дан Готие, Робин Лайвли.
  • 16:15
    "Дилемата на Джони" - комедия / младежки с Робърт Дауни мл., Пол Глийсън.
  • 17:40
    "Да наследиш вятъра" - драма със Спенсър Трейси, Фредерик Марч, Джийн Кели, Флорънс Елдридж.
  • 19:45
    "Замръзване" - комедия с Джон Литгоу, Тери Гар, Ранди Куейд.
Пълна програма
  • 12:45
    (Live) EUROPEAN LE MANS SERIES
  • 17:20
    RED BULL MOTO GP ROOKIES CUP
  • 18:05
    ITALIAN MOTORCYCLE ROAD RACING CHAMPIONSHIP
  • 18:50
    ITALIAN MOTORCYCLE ROAD RACING CHAMPIONSHIP
Пълна програма
  • 15:00
    Майки тийнейджърки
  • 16:00
    Майки тийнейджърки
  • 17:00
    Пич, оправи ми колата
  • 17:30
    Пич, оправи ми колата
Пълна програма
  • 15:30
    Hot Right Now!
  • 16:00
    MTV Presents Varna 2017
  • 16:25
    Hottest Beach Videos!
  • 17:00
    Isle Of MTV Malta 2017 Highlights
Пълна програма
  • 12:40
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 17:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 17:40
    Super Massive Rock Stars!
  • 19:00
    Ultimate Weekend Anthems!
Пълна програма
  • 15:35
    Пингвините - шпиони в стадото, сезон 1, еп. 2
  • 16:30
    Пингвините - шпиони в стадото, сезон 1, еп. 3
  • 17:25
    Замръзнала планета, сезон 1, еп. 1
  • 18:20
    Замръзнала планета, сезон 1, еп. 2
Пълна програма
  • 15:00
    Мръсна работа, еп. 1
  • 16:00
    Оцеляване в Америка, еп. 6
  • 17:00
    Оцеляване в Америка, еп. 1
  • 18:00
    Разследване на самолетни катастрофи, еп. 6
Пълна програма
  • 15:04
    20 животни, които ще ви убият
  • 15:51
    Дивите острови на Европа
  • 16:37
    Небесно сафари: Австралия
  • 17:24
    Пума срещу вълк
Пълна програма
  • 15:30
    Съботен обзор на кръга във френската Лига 1 (2017-18), 7-и епизод
  • 16:00
    Футбол: Сент Етиен - Рен, мач от френската Лига 1, директно
  • 17:55
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 18:00
    Футбол: Страсбург - Нант, мач от френската Лига 1, директно
Пълна програма
  • 15:10
    За юбилея на Йосиф Кобзон. Премиера. "Има какво да се обича и какво да се пази"
  • 16:20
    Премиера. Юбилейна вечер на Йосифа Кобзон
  • 21:00
    Неделно "Време". Информационно-аналитическа програма
  • 22:30
    "Какво? Къде? Кога?" - есенна серия на игрите
Пълна програма
  • 15:00
    "Бъди звезда" - тв шоу
  • 16:00
    "Картини от Света" - музикална импресия
  • 16:05
    "Планета Live" - музикална програма
  • 16:40
    "3 плюс" - инфо бюлетин
Пълна програма
  • 15:30
    "Поздрав от България" - избрана фолклорна програма
  • 16:00
    "Музикална съкровищница" - фолклорна програма
  • 16:30
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 16:40
    "Пъстра броеница" - фолклорна програма
Пълна програма
  • 14:05
    "Планета Live" - музикална програма
  • 16:00
    "Звездите на България" - музикална програма
  • 16:30
    "Ретро" - музикална програма
  • 17:00
    "Show Time" - музикална програма
Пълна програма
  • 14:10
    "Отново на 17" - комедия, САЩ, 2009
  • 16:05
    "Междузвездни войни, Епизод ІІ: Клонираните атакуват" - фантастика / приключенски филм, САЩ, 2002
  • 19:00
    Новини
  • 19:10
    "Семейство Симпсън" - анимационен сериал
Пълна програма
  • 15:30
    УЕФА Шампионска лига - магазинно предаване
  • 16:00
    ПРЯКО: Италия, Серия А: Интер - Дженоа
  • 18:00
    Екстремни спортове
  • 19:30
    Мобил 1
Пълна програма
  • 14:20
    "Нинджа бойци Германия" - шоу
  • 16:45
    "25-те най-страхотни мигове, уловени от камерата" - шоу
  • 18:45
    "Ексклузивно - уикенд" - журнал за звездите
  • 19:45
    Новини
Пълна програма
  • 12:00
    "Утрото на Русия"
  • 17:00
    Вести
  • 17:35
    Вести-Москва
  • 17:50
    "За най-важното"
Пълна програма
  • 15:00
    Сериал: "Автобусът"
  • 16:00
    "Арт-навигатор"
  • 16:30
    "Руски кцент"
  • 17:00
    "Забранено за тъпаци"
Пълна програма
  • 15:30
    "Д-р Дулитъл" - комедия, САЩ, 1998
  • 17:05
    "Ченгето на мола" - екшън комедия, САЩ, 2009
  • 18:55
    "Голямото печене" - шоу
  • 19:20
    "Юлия Лайчик издирва: Обади се!" - репортаж
Пълна програма
  • 15:00
    "Прокудени от бащин край" с водещ Стоян Райчевски /на живо/
  • 16:00
    "Първото благо" с водещ Цветан Димитров /на живо/
  • 17:00
    .Документален филм на Елена Димитрова
  • 17:30
    Новини - информационна емисия на ТВ "СКАТ" /на живо/
Пълна програма
  • 15:30
    Футболна сутрин: върховите моменти
  • 17:00
    Коледното педаване на Джими Хил
  • 18:30
    Голове в неделя
  • 20:30
    Футболна сутрин: върховите моменти
Пълна програма
  • 09:00
    Временно не се излъчва по решение на СЕМ
Пълна програма
  • 15:45
    Die Tom und Jerry Show
  • 16:35
    Die Tom und Jerry Show
  • 17:05
    Barbie - Fairytopia
  • 18:15
    Ninjago - Das Jahr der Schlangen
Пълна програма
  • 14:30
    Зимна нощ в Барселона - драма, романтичен, Испания, 2015, Режисьор: Дани де ла Орден, с Алекс Маруни, Александра Хименес, Абел Фолк
  • 16:10
    Щрак - комедийно шоу
  • 16:30
    Час пик - предаване на Телекабел ТВ
  • 17:05
    Безценна перла - ТВ сериал - 91 и 92 епизод
Пълна програма
  • 15:00
    Your Voice
  • 18:00
    New 4 U
  • 18:25
    Deja Voice
  • 19:00
    Airplay Chart
Пълна програма
  • 15:30
    Кажете ДА на булчинската рокля - Великобритания: Моята сватба, моята рокля
  • 16:00
    Кажете ДА на булчинската рокля - Великобритания: Рокля от пръв поглед
  • 16:30
    Кажете ДА на булчинската рокля - Великобритания: Нестандартни рокли
  • 17:00
    Кажете ДА на булчинската рокля: Епизод 4
Пълна програма
  • 15:30
    Песента на Монголия
  • 16:00
    Занаяти в Невестино
  • 16:30
    Национален парк Централен Балкан
  • 17:00
    Произведено в Япония, Нови епизоди
Пълна програма
  • 15:30
    Реставратори
  • 16:00
    Реставратори
  • 16:30
    Реставратори
  • 17:00
    Строителство извън мрежата
Пълна програма
  • 15:30
    Реставратори
  • 16:00
    Реставратори
  • 16:30
    Реставратори
  • 17:00
    Строителство извън мрежата
Пълна програма
  • 14:20
    Челюсти 3, САЩ, приключенски/ужаси/трилър, 1983
  • 15:55
    Есен в Ню Йорк, САЩ, драма/романтичен, с Ричард Гиър, 2000
  • 17:40
    Булката беглец, САЩ, комедия/романтичен, с Джулия Робъртс, Ричард Гиър, 1999
  • 19:35
    Послания от мрака, САЩ, драма/мистерия, с Ричард Гиър, Лора Лини, 2002
Пълна програма
  • 15:30
    Новини
  • 16:00
    Новини
  • 16:30
    Новини
  • 17:00
    Новини
Пълна програма
  • 15:45
    Домашна кухня с Джейми Оливър - втори сезон
  • 16:10
    Ваканцията на Бил - кулинарно предаване
  • 16:35
    Ваканцията на Бил - кулинарно предаване
  • 17:00
    Вечеря за приятели - кулинарно предаване
Пълна програма
  • 13:00
    Най-горещите хитове на лято 2017
  • 18:00
    Вечни хитове
  • 22:00
    Тор 10 на VH1 от тази седмица
  • 23:00
    VH1 Chill
Пълна програма
  • 14:00
    Да отгледаш Боби - Комедия, 2011, Режисьор: Фамке Янсен, В ролите: Мила Йовович, Бил Пулман, Марша Крос, Спенсър Лист, Джъстин Хол, Шели Фок
  • 16:00
    Дрилбит Тейлър - Комедия, 2008, Режисьор:  Steven Brill, В ролите: Оуен Уилсън, Джош Патрик
  • 18:00
    LOL - Комедия, Романтичен, 2012, Режисьор: Лиза Азуелос, В ролите: Майли Сайръс, Дъглас Буут, Ашли Грийн
  • 20:00
    Нещо назаем - Комедия, Драма, Романтичен, 2011, Режисьор: Люк Грийнфилд, В ролите: Кейт Хъдсън, Джон Красински, Ашли Уилямс, Стив Хауей, Дженифър Гудуин, Колин Еглисфилд
Пълна програма
  • 14:55
    "Между тюл и сълзи" - доку-поредица
  • 16:55
    "Веднъж на къмпинг, винаги на къмпинг" - доку-поредица
  • 18:00
    "авто мобил" - журнал
  • 19:15
    "Предлага се трошка, търси се колата мечта" - доку-поредица
Пълна програма
  • 15:30
    "ТВ меню"
  • 16:00
    Здравословен живот /п/
  • 16:30
    Сериен филм/п/
  • 17:30
    "Географски ширини" - док. поредица
Пълна програма
  • 14:25
    Свободна игра - игрален филм
  • 16:45
    Завинаги - първи сезон
  • 17:40
    Хавай 5-0 - трети сезон
  • 18:35
    Хавай 5-0 - трети сезон
Пълна програма
  • 13:00
    Big Tunes!
  • 16:00
    DJ Duels
  • 17:00
    Club Bangers!
  • 20:00
    Dance Classics!
Пълна програма
  • 15:30
    FASHION FILMS
  • 16:00
    FASHION FILMS
  • 16:30
    FASHION FILMS
  • 17:00
    DESIGNERS
Пълна програма
  • 14:30
    Снукър: "Уърлд оупън", финал, пряко
  • 16:15
    Футбол, Бундеслига: Хановер - Кьолн, пряко
  • 18:30
    Куриози
  • 19:00
    Футбол, Бундеслига: Байер - Хамбургер, пряко
Пълна програма
  • 14:40
    Can't Stop The Hits
  • 17:00
    Hot Right Now!
  • 18:00
    Pop Superstars
  • 19:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
Пълна програма
  • 14:30
    "Съдия Джуди" - 246-250 еп.
  • 16:35
    "Ловци на глави в САЩ" - 8 еп.
  • 17:00
    "Лов на неизрядни платци" - 19-22 еп.
  • 18:40
    "Съдебни медици" - 27 и 28 еп.
Пълна програма
  • 15:35
    прогноза за времето и спорт
  • 16:00
    Новини
  • 16:15
    Спорт
  • 16:30
    новини
Пълна програма
  • 15:30
    Планета охотника
  • 15:55
    На охотничьей тропе
  • 16:25
    Горная охота с Эдуардом Бендерским
  • 16:50
    Нахлыст
Пълна програма
  • 15:10
    "Робинзон Крузо" - приключенски с уч. на Пиърс Броснан, Поли Уокър, Уилям Такату, Ян Харт, Джеймс Фрейн и др., /п/
  • 17:00
    "София - Ден и Нощ" - риалити сериал, 3 епизода, /п/
  • 20:00
    "От местопрестъплението" - сериал, сезон 4
  • 21:00
    "Дивергенти 3: Предани" (премиера) - екшън с уч. на Шейлийн Удли, Тео Джеймс, Наоми Уотс, Джеф Даниълс, Октавия Спенсър, Рей Стивънсън, Зоуи Кравиц, Енсел Елгорт, Маги Кю и др.
Пълна програма
  • 15:15
    Deadliest Catch: Nowhere to Go But Down
  • 16:00
    Deadliest Catch: Rise and Fall
  • 16:45
    Deadliest Catch: No Exit
  • 17:30
    Deadliest Catch: Collison Course
Пълна програма
  • 15:45
    KEEP FIT
  • 16:00
    WEATHER FORECAST
  • 16:05
    BASIC LEXIS
  • 16:15
    STEP BY STEP
Пълна програма
  • 15:00
    Режи!
  • 16:00
    Босата контеса
  • 16:30
    Босата контеса
  • 17:00
    Гражданка в ранчото
Пълна програма
  • 15:35
    Геймърки
  • 16:00
    Костенурките нинджа
  • 16:25
    Bunsen is a Beast
  • 16:55
    Bunsen is a Beast
Пълна програма
  • 11:00
    Колоездене, Световно първенство: Общ старт (мъже), пряко
  • 18:15
    Снукър: "Уърлд оупън", финал
  • 20:10
    Новини
  • 20:15
    Колоездене, Световно първенство: Общ старт (мъже)
Пълна програма
  • 14:15
    "Роуг 1: История от Междузвездни войни", екшън - фантастика, САЩ, 2016; реж. Гарет Едуардс, с Фелисити Джоунс, Диего Луна, Бен Менделсън, Риз Ахмед, Дони Йен, [12+]
  • 16:30
    "Джак Рийчър: Не се връщай", екшън - крими - трилър, САЩ, 2016; реж. Едуард Зуик, с Том Круз, Коби Смълдърс, Алдис Ходж, Даника Ярош, Патрик Хойзингер, [15+]
  • 18:25
    "В кадър ХІV, 39 еп.", документален, САЩ, 2017; [12+]
  • 18:55
    "Ад (2016)", екшън - крими - трилър, САЩ, 2016; реж. Рон Хауърд, с Том Ханкс, Фелисити Джоунс, Омар Си, Ирфан Хан, Сидсе Бабет Кнудсен, [12+]
Пълна програма
  • 14:00
    Поп Топ с Мартин Геновски
  • 22:00
    FIreStage
  • 23:00
    Music of BG
Пълна програма
  • 15:30
    Lady and The Tramp 2
  • 16:50
    Disney Lights, Camera, Lexi!
  • 17:00
    Doc McStuffins
  • 17:30
    My Friends Tigger & Pooh
Пълна програма
  • 15:35
    Геймърки
  • 16:00
    Костенурките нинджа
  • 16:25
    Bunsen is a Beast
  • 16:55
    Bunsen is a Beast
Пълна програма
  • 13:00
    Nothing But The 90s
  • 19:00
    Nothing But The 90s
Пълна програма
  • 15:20
    A Crime to Remember: The Newlydeads
  • 16:10
    Fatal Encounters: Game Over
  • 17:00
    Blood Relatives: Duct Tape Divorce
  • 17:50
    Blood Relatives: Four Women and a Funeral
Пълна програма
  • 15:40
    The Burning Issue: Episode 25
  • 16:05
    Top: Sportsmen Diet
  • 16:30
    Entourage: Manchester United
  • 17:00
    The Truth About...: Endurance Sports
Пълна програма
  • 15:35
    Trophy Hunters TV
  • 16:00
    Adventures Abroad
  • 16:25
    Adventures Abroad
  • 16:50
    Major League Fishing
Пълна програма
  • 15:30
    Надпревара за находки: Маями: Братко, къде са ми парите?
  • 16:00
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Вълнение заради котенце и агония заради пушено месо
  • 16:30
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Сладостта на успеха
  • 17:00
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Ще има кървави пари
Пълна програма
  • 15:00
    Оцеляване в Америка, еп. 6
  • 16:00
    Оцеляване в Америка, еп. 1
  • 17:00
    Разследване на самолетни катастрофи, еп. 6
  • 18:00
    В зората на човечеството, еп. 1
Пълна програма
  • 15:00
    "Седем часа разлика" - сериал, с.2, еп.4
  • 16:00
    "Бригада Нов дом" - социален проект с водещ Мария Силвестър (сезон 2)
  • 17:00
    "120 минути" - публицистично предаване с водещ Светослав Иванов
  • 17:50
    Спорт тото
Пълна програма
  • 14:00
    Анимакс Mюзикс 2017 г. Осака; сезон 1, епизод 1, концерт, Япония, 2017
  • 16:05
    Тоталкар; сезон 2, епизод 7, спорт, Унгария, 2016
  • 16:40
    Тоталкар; сезон 2, епизод 8, спорт, Унгария, 2016
  • 17:15
    Тоталкар; сезон 2, епизод 9, спорт, Унгария, 2016
Пълна програма
  • 15:15
    Отмъщението; сезон 2, епизод 17, драма, мистерия, Турция, 2013
  • 17:20
    Отмъщението; сезон 2, епизод 18, драма, мистерия, Турция, 2013
  • 19:25
    Възприятия; сезон 1, епизод 3, криминален, драма, САЩ, 2012
  • 20:25
    Възприятия; сезон 1, епизод 4, криминален, драма, САЩ, 2012
Пълна програма
  • 15:00
    Градски кошмари: Признанията на един убиец
  • 16:00
    Ловецът на убийци: Нощни ужаси
  • 17:00
    Ловецът на убийци: Затегни болтовете
  • 18:00
    Неразрешени случаи: Кладенецът/Бившият съпруг убиец
Пълна програма
  • 14:35
    Присъдата
  • 16:45
    Пазителят
  • 18:40
    Американски бандити
  • 20:35
    Пътят
Пълна програма
  • 15:00
    "Открытый урок с Д. Быковым"
  • 16:00
    "Тайм-код"
  • 17:00
    Док.фильм "Новый век русского театра" Молодые театры
  • 18:00
    Новости RTVi
Пълна програма
  • 15:42
    "От архивите на "СКАТ" /продължение/
  • 16:00
    Класическа музика:
  • 16:30
    "Новини" - информационна емисия на ТВ СКАТ
  • 16:40
    "Духовното единство на Балканите" - документален филм /повторение/
Пълна програма
  • 15:30
    SpongeBob SquarePants
  • 16:00
    The King of Queens
  • 16:30
    The King of Queens
  • 17:00
    The King of Queens
Пълна програма
  • 15:43
    Sleepover (18+)
  • 16:08
    Stud Cums In Busty Blonde's Mouth (18+)
  • 16:31
    A Private Tape: My Wife And I (18+)
  • 17:00
    Big Dick Treat For Hyper Cutie (18+)
Пълна програма
  • 15:00
    Тенис: Korea Open, Сеул - финал (WTA International - повторение)
  • 17:15
    Пряко: Футбол: Хетафе - Виляреал (Примера Дивисион, сезон 2017/18)
  • 19:15
    Тенис: MOSELLE OPEN, Мец - финал (2017 ATP WORLD TOUR 250 - повторение)
  • 21:45
    Пряко: Футбол: Реал /Сосиедад/ - Валенсия (Примера Дивисион, сезон 2017/18)
Пълна програма
  • 14:30
    Европейско първенство по волейбол /жени/: България - Турция пряко предаване от Баку
  • 16:30
    Световен рали шампионат: Преди Рали Каталуня - магазинно предаване
  • 17:00
    Европейско първенство по баскетбол: финал
  • 19:00
    Бартер игрален филм /България, 2015г./, режисьор Атанас Киряков, в ролите: Филип Аврамов, Татяна Лолова, Михаил Мутафов, Койна Русева, Калин Вельов и др.
Пълна програма
  • 14:10
    Каквото искаш
  • 16:15
    Семейство Орхейм
  • 18:15
    Розата на Натали
  • 20:05
    До Нова година
Пълна програма
  • 15:35
    Агротема
  • 15:50
    Музикална пауза
  • 16:00
    Новини
  • 16:10
    Прогноза за времето и агропрогноза
Пълна програма
  • 15:00
    GREENPEACE, THE STORY
  • 16:00
    UNDERWATER, DOWN TO EARTH
  • 17:00
    CULTURAL FLAVOURS - THAILAND
  • 17:30
    CULTURAL FLAVOURS - INDIA
Пълна програма
  • 15:35
    King of Kings Heroes Grand Prix
  • 17:20
    Explosion Fight Night
  • 18:25
    OZ Academy
  • 19:00
    World Karate Federation 2016
Пълна програма
  • 14:20
    Обратно движение
  • 16:00
    Крокодилите 2
  • 17:30
    Любов и други неприятности
  • 19:00
    Упадъкът на мъжката империя
Пълна програма
  • 15:30
    16 Below - Generation 3
  • 16:00
    Flip Feast Tour
  • 16:30
    Santa Cruz Euro Skate
  • 17:00
    Pull
Пълна програма
  • 15:20
    Животни, които са променили историята (3)
  • 16:15
    Животински лудории (11)
  • 16:45
    Животински лудории (12)
  • 17:15
    Гепардите от дълбините на океана
Пълна програма
  • 15:30
    Древните постройки в Хонджоу
  • 16:00
    Виж България - Пазарджик, благородното преобразяване
  • 16:30
    Виж България - Велинград, спа столицата на Балканите
  • 17:00
    Абай Кунанбаев
Пълна програма
  • 15:00
    Футбол: Черно море - Етър, мач от Първа професионална лига, повторение
  • 17:00
    Студио "Първа професионална лига", директно
  • 17:30
    Футбол: Ботев Пловдив - Локомотив Пловдив, мач от Първа професионална лига, директно
  • 19:25
    Студио "Първа професионална лига", директно
Пълна програма
  • 12:30
    Тенис: MOSELLE OPEN, Мец - полуфинали (2017 ATP WORLD TOUR 250 - повторение)
  • 16:30
    Пряко: Тенис: MOSELLE OPEN, Мец - финал (2017 ATP WORLD TOUR 250)
  • 19:00
    Тенис: Toray Pan Pacific Open, Токио - финал (WTA Premier - повторение)
  • 20:30
    Ветроходство: М32 SERIES - Чикаго, САЩ - обзор
Пълна програма
  • 15:15
    Футбол: Шефилд Уенздей - Шефилд Юнайтед, мач от Чемпиъншип, директно
  • 17:30
    Студио "Висша лига", директно
  • 18:00
    Футбол: Брайтън & Хоув Албиън - Нюкасъл Юнайтед, мач от английската Висша лига, директно
  • 19:55
    Студио "Висша лига", директно
Пълна програма
  • 15:20
    Престъплението, което ще се помни: Новите мъртви
  • 16:10
    Фатални срещи: Край на играта
  • 17:00
    Кръвожадни роднини: Развод с тиксо
  • 17:50
    Кръвожадни роднини: Четири жени и едно погребение
Пълна програма
  • 15:00
    най-доброто от "Един прекрасен ден" - 2 част
  • 16:30
    най-доброто от еМисия България - 2 част
  • 17:30
    "Голямото интервю", знаменити личности пред BiT, (п)
  • 18:30
    БЛИЦ НОВИНИ +++"Просто Диков", авторско предаване на Сашо Диков, премиера
Пълна програма
  • 15:30
    Maconka XII. EPBC
  • 16:00
    Сомове от дълбините на Ебро
  • 16:30
    IPCC 2016. I. полуфинал
  • 17:00
    Дневник на любителя на фин монтаж - По топли води в студено време
Пълна програма
  • 15:45
    "Съвременно семейство VІІІ, 17 еп.", комедия, САЩ, 2016; реж. Крис Коч, с Ед О'Нийл, Джули Боуен, Тай Бърел, Джеси Тайлър Фъргюсън, София Вергара, [12+]
  • 16:10
    "Съвременно семейство VІІІ, 18 еп.", комедия, САЩ, 2016; реж. Гейл Манкузо, с Ед О'Нийл, Джули Боуен, Тай Бърел, Джеси Тайлър Фъргюсън, София Вергара, [12+]
  • 16:35
    "Обичам те, Бет Купър", романтична комедия, САЩ, 2009; реж. Крис Кълъмбъс, с Хейдън Панетиър, Пол Ръст, Джак Т. Карпентър, Лорън Лондън, Лорън Сторм, [12+]
  • 18:20
    "Планът на Маги", романтична драма, САЩ, 2015; реж. Ребека Милър, с Грета Геруиг, Итън Хоук, Джулиан Мур, Бил Хедър, Мая Рудолф, [12+]
Пълна програма
  • 15:45
    "Обител на лъжата ІV, 4 еп.", комедия, САЩ, 2015; реж. Виктор Нели Джуниър, с Дон Чийдъл, Кристен Бел, Бен Шуорц, Джош Лоусън, Донис Ленърд Джуниър, [15+]
  • 16:15
    "Обител на лъжата ІV, 5 еп.", комедия, САЩ, 2015; реж. Дон Чийдъл, с Дон Чийдъл, Кристен Бел, Бен Шуорц, Джош Лоусън, Донис Ленърд Джуниър, [15+]
  • 16:40
    "Обител на лъжата ІV, 6 еп. - Вярвай ми, получавам предостатъчно ерекции", комедия, САЩ, 2015; реж. Джон Дал , с Дон Чийдъл, Кристен Бел, Бен Шуорц, Джош Лоусън, Донис Ленърд Джуниър, [15+]
  • 17:10
    "Дамата, която живее в своя ван", биографична комедия, Великобритания, 2015; реж. Никълъс Хитнър, с Маги Смит, Алекс Дженингс, Доминик Купър, Джеймс Кордън, Джим Броудбенд, [12+]
Пълна програма
  • 15:45
    Fash-back
  • 16:00
    Masters of Style
  • 16:15
    Masters of Style
  • 16:30
    Masters of Style
Пълна програма
  • 15:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 16:00
    Братята, влюбени в България (1 част) (образователен филм за културно-исторически туризъм)
  • 16:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 17:00
    Братята, влюбени в България (2 част) (образователен филм за културно-исторически туризъм)
Пълна програма
  • 15:30
    Футбол: Холандска Ередивизи
  • 17:25
    Новини
  • 17:30
    Голф: Европейски тур
  • 22:00
    ММА: Ultimate Fighting Championship 2017
Пълна програма
  • 15:00
    Мотоциклетизъм: Moto GP
  • 16:20
    Студио "Футбол"
  • 16:30
    Футбол: Руска Премиер лига
  • 18:25
    Студио "Футбол"
Пълна програма
  • 15:30
    Paw Patrol
  • 15:55
    Paw Patrol
  • 16:20
    Shimmer and Shine
  • 16:40
    Shimmer and Shine
Пълна програма

Сериали

National Geographic 16:00
Разследване на самолетни катастрофи - сезон 7, еп. 5
RTVi Russia 16:00
Сериал "Время любить" 16+
Хоби ТВ 16:00
Ловци на акули – тв поредица, Америка, трети сезон, 10 еп.
bTV 16:00
Премиера: "Клиника край езерото" - сериал, с.2, еп. 72
bTV Action 16:00
"Готъм" - сериал, еп. 7

Всички предавания

Спорт

National Geographic Wild 15:51
Най-смъртоносното трио: Игри на глада
Nova Sport 16:00
Баскетбол: Барселона - Валенсия, мач от испанската баскетболна лига, повторение
Diema Sport 16:00
"Домът на футбола", предаване за български футбол (2017-18), 19-и епизод, повторение
Mtel Sport 1 16:00
Тенис: ATP Лондон
Mtel Sport 2 16:00
Футбол: Индийска суперлига

Всички предавания

Филми

Cinemax 15:55
"Виридиана", комедийна драма, Испания, 1961; реж. Луис Бунюел, със Силвия Пинал, Франсиско Рабал, Фернандо Рей, Хосе Калво, Маргарита Лозано, [15+]
Telekabel 15:55
Гората -документален филм
HBO 2 16:00
"Късметлията", биографична драма, САЩ, 2005; реж. Рон Хауърд, с Ръсел Кроу, Рене Зелуегър, Пол Джиамати, Крейг Биерко, Пади Консидайн, [12+]
TVT 16:00
С вкуса на Златна Добруджа (рецепти от Алфатар) (образователен документален филм)
Diema 16:00
"Трите нинджи: Битка в лунапарка" - приключенски екшън с уч. на Хълк Хоган, Лоуни Андерсън, Джим Варни, Матю Ботъшис и др., /п/

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания



{START_COUNTER}