ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 23:40
    От битки изтощен игрален филм /Франция, 2014г./, режисьор Оливие Паншо, в ролите: Жалил Леслер, Чеки Карио, Хиам Абас и др. (12)
Пълна програма
  • 23:00
    "Бел Ами" - драма (Великобритания, Франция, Италия, САЩ, 2012), режисьор - Деклан Донлан, Ник Ормерод, актьори - Кристин Скот Томас, Холидей Грейнджър, Колм Мийни, Ума Търман, Робърт Патинсън, Кристина Ричи, Филип Гленистър и др.
Пълна програма
  • 22:00
    "007 координати: Скайфол" - с уч. на Даниел Крейг, Хавиер Бардем, Джуди Денч, Наоми Харис, Ралф Файнс и др.
Пълна програма
  • 23:00
    Един по-добър живот - драма, Франция, 2011 г.; режисьор: Седрик Кан; в ролите: Гийом Кане, Лайла Бехти
Пълна програма
  • 22:00
    Бизнесът на Азия - документална поредица на Bloomberg
Пълна програма
  • 23:45
    Друговремец; сезон 2, епизод 5, драма, романтичен, САЩ, 2016
Пълна програма
  • 23:50
    Диви и истински: Борба за оцеляване
Пълна програма
  • 22:00
    "Неделник" с Волен Сидеров - публицистично предаване
Пълна програма
  • 23:30
    "Темите на деня" - новини и коментари
Пълна програма
  • 23:25
    Добър ден с БНТ 2 /п/
Пълна програма
  • 23:30
    Часът на студентите: Ателие /п/
Пълна програма
  • 23:41
    The Garfield Show
Пълна програма
  • 22:00
    "Смело сърце" - драма, исторически (САЩ, 1995), режисьор - Мел Гибсън, актьори - Мел Гибсън, Софи Марсо, Патрик Макгуън, Катрин Маккормас, Брендън Глийсън, Ангъс Макфейдън, Алън Армстронг, Йън Банън, Брайън Кокс и др.
Пълна програма
  • 23:30
    "В бялата пустош" - драма, военен ( Норвегия, Швеция, Франция, 2012), режисьор - Петер Нес, актьори - Флориан Лукас, Дейвид Крос, Рупърт Гринт, Стиг Хенрик Хоф, Лахлан Найбоа, Сондре Крогтофт Ларсен, Кнут Йонер, Мортен Фалдас и др.
Пълна програма
  • 23:30
    "Приятели" /п./ - комедиен сериал
Пълна програма
  • 23:30
    "Изборът на Лара" - сериал, с.1
Пълна програма
  • 23:30
    Кунг фу пилета
  • 23:52
    Кунг фу пилета
Пълна програма
  • 23:45
    "Деветият живот на Луи Дракс", трилър - мистерия, Канада, 2015; реж. Александър Аджа, с Джейми Дорнан, Сара Гадън, Ейдън Лонгоуърт, Аарън Пол, Оливър Плат, [15+]
Пълна програма
  • 23:20
    "Хармония", психологическа драма, Япония, 2016; реж. Коджи Фукада, с Таданобу Асано, Марико Цуцуи, Канджи Фурутачи, Таига, Момоне Шинокава, [12+]
Пълна програма
  • 22:00
    "Загадки от Флоренция" - романтична драма с уч. на Симоне Ханзелман, Рене Ифра, Надежда Бренике, Михаил Мендел, Руфъс Бек и др., /п/
Пълна програма
  • 23:00
    Професионална борба: "Челен сблъсък"
Пълна програма
  • 23:30
    Как се прави...: Епизод 3
Пълна програма
  • 23:40
    НАСА: Неразгадани архиви: Плутон под напрежение
Пълна програма
  • 23:30
    Групата на Алекс
Пълна програма
  • 23:00
    "Тайните правила на модерния живот - алгоритми"
Пълна програма
  • 21:35
    Пълна къща - сериал
Пълна програма
  • 23:30
    Психологически портрет - с Рени Анастасова
Пълна програма
  • 23:00
    Тенис, АТP: Турнир в Санкт Петербург, финал
  • 23:55
    Новини
Пълна програма
  • 23:30
    Футбол, МЛС: Канзас Сити - ЛА Галакси
Пълна програма
  • 23:30
    Каубои в студени води, сезон 3, еп. 8
Пълна програма
  • 23:25
    Extreme Fighting Championship
Пълна програма
  • 21:00
    ЗОНА ЗА ПОЗДРАВИ - LIVE /телевизионно шоу за поздрави - на живо/
Пълна програма
  • 23:00
    Безплатна ваканционна къща
Пълна програма
  • 23:50
    Кралици на ужаса - втори сезон
Пълна програма
  • 23:50
    Полицаите от Чикаго - първи сезон
Пълна програма
  • 23:05
    "От другата страна на вратата", хорър - мистерия, Великобритания, 2016; реж. Джоханес Робъртс, със Сара Уейн Келис, Джеръми Систо, София Розински, Логан Криран, Сучитра Пилай, [15+]
Пълна програма
  • 23:35
    Машини за убиване, сезон 1, еп. 6
Пълна програма
  • 23:00
    Премиера Американски изкормвач в Лондон: Епизод 3
Пълна програма
  • 23:00
    АКТУАЛНО - тв поредица, пети сезон, 45 еп. /п/
Пълна програма
  • 23:45
    "Моите приятели животните"
Пълна програма
  • 22:30
    "Беновска пита"/п/
Пълна програма
  • 23:45
    Субкултура
Пълна програма
  • 23:00
    "Бягството" - екшън със Стивън Болдуин, Лорънс Фишбърн.
Пълна програма
  • 23:25
    WORLD SUPERBIKE CHAMPIONSHIP
Пълна програма
  • 23:30
    Абсурди
Пълна програма
  • 23:45
    DNCE Isle Of MTV 2017: World Stage
Пълна програма
  • 21:00
    Sunday Sessions
Пълна програма
  • 22:50
    Гигантите на природата отвътре, сезон 3, еп. 6
  • 23:55
    Супер-ветеринар, сезон 4, еп. 5
Пълна програма
  • 23:00
    Пробив, еп. 4
Пълна програма
  • 23:03
    Завръщането на лъвовете
  • 23:52
    Земеровки-убийци
Пълна програма
  • 23:30
    Обзор на кръга в Чемпиъншип (17-18), 7-и епизод, повторение
Пълна програма
  • 23:40
    Филм "...в стил JAZZ"
Пълна програма
  • 21:00
    "Фен Клуб" - музика по избор на зрителите
Пълна програма
  • 23:30
    "Музикален пъзел" - избрани песни
Пълна програма
  • 23:00
    "Планета Хит" - хитове без край
Пълна програма
  • 23:45
    "Битка Лос Анджелис: Световна инвазия" - военен филм, САЩ, 2011
Пълна програма
  • 22:00
    Бойни вечери
Пълна програма
  • 23:50
    "Шпигел ТV"
Пълна програма
  • 23:50
    Вести
Пълна програма
  • 23:30
    Сериал: "Автобусът"
Пълна програма
  • 21:15
    "Ангели и демони" - трилър, САЩ, 2009
  • 23:55
    "Седем" - мистъри трилър, САЩ, 1995
Пълна програма
  • 23:30
    "Фронтално" / повторение/
Пълна програма
  • 22:00
    Голове в неделя
Пълна програма
  • 23:05
    Murder She Solved - Frauen auf Taterjagd
Пълна програма
  • 22:20
    Мустанг - драма, Турция/Франция/Катар/Германия, 2015, Режисьор: Денис Гамзе Ергювен, С: Гюнеш Сенсой, Дога Догушлу, Тугба Сунгьорогу, Елит Исджан, Илайда Акдоган Номинация "Оскар" в категорията чуждоезичен филм за 2016 г.
Пълна програма
  • 23:00
    Кейси Антъни: Американска криминална мистерия: Изгубеното малко момиче
Пълна програма
  • 23:30
    На възрастта на императорският дворец
Пълна програма
  • 23:00
    Алкохолно пътешествие
Пълна програма
  • 23:00
    Алкохолно пътешествие
Пълна програма
  • 23:00
    Видове, САЩ, екшън/ужаси/фантастика, 1995
Пълна програма
  • 23:00
    "Спорт +" спортно обзорно предаване (повторение)
Пълна програма
  • 23:45
    Домашна кухня с Джейми Оливър - първи сезон
Пълна програма
  • 22:00
    Съучастникът - Трилър, Екшън, Драма, 2004, Режисьор: Майкъл Ман, В ролите: Том Круз, Джейми Фокс, Джейда Пинкет Смит
Пълна програма
  • 21:15
    "Перфектна вечеря от професионалисти" - доку-поредица
Пълна програма
  • 21:30
    "Розета" - драма, Белгия/Франция, режисьор Жан-Пиер, Люк Дарден, участват: Емили Дьокен, Оливие Гурме, Фабрицио Ронджоне, Ан Йерно и др.
Пълна програма
  • 22:55
    Пришиване - втори сезон
  • 23:55
    Заразата - четвърти сезон
Пълна програма
  • 19:40
    Nothing But Hits
Пълна програма
  • 23:40
    "Да хванеш убиец" - 2 еп.
Пълна програма
  • 23:00
    Вечерен новинарски блок
Пълна програма
  • 23:50
    Крылатые охотники
Пълна програма
  • 23:30
    "От местопрестъплението" - сериал, сезон 4, /п/
Пълна програма
  • 23:30
    Cake Boss: Pipes, A Phoenix & A Problematic Kitchen
  • 23:52
    Cake Boss: Snooki, Super Anthony & A Ship
Пълна програма
  • 23:30
    Кулинарната академия на Джени и Реза
Пълна програма
  • 23:50
    Кръстници вълшебници
Пълна програма
  • 23:00
    Тенис, АТP: Турнир в Санкт Петербург, финал
  • 23:55
    Новини
Пълна програма
  • 23:05
    "От другата страна на вратата", хорър - мистерия, Великобритания, 2016; реж. Джоханес Робъртс, със Сара Уейн Келис, Джеръми Систо, София Розински, Логан Криран, Сучитра Пилай, [15+]
Пълна програма
  • 23:50
    Кръстници вълшебници
Пълна програма
  • 19:00
    Nothing But The 90s
Пълна програма
  • 23:40
    True Nightmares: Friends Like These
Пълна програма
  • 23:50
    Body & Soul: Mo Farah
Пълна програма
  • 23:30
    Trophy Hunter's TV
  • 23:55
    Trophy Hunter's TV
Пълна програма
  • 23:00
    Премиера Американски изкормвач в Лондон: Епизод 3
Пълна програма
  • 23:00
    Прекрасният нов свят, еп. 1
Пълна програма
  • 23:00
    "Бел Ами" - драма (Великобритания, Франция, Италия, САЩ, 2012), режисьор - Деклан Донлан, Ник Ормерод, актьори - Кристин Скот Томас, Холидей Грейнджър, Колм Мийни, Ума Търман, Робърт Патинсън, Кристина Ричи, Филип Гленистър и др.
Пълна програма
  • 23:00
    Дог и Бет на лов за бегълци; сезон 3, епизод 3, криминален, риалити, САЩ, 2015
Пълна програма
  • 23:20
    Списъкът с клиенти; сезон 1, епизод 9, драма, САЩ, 2012
Пълна програма
  • 23:00
    Деца убийци: Съперничество между братя и сестри/Изкормвача от Уоруик
Пълна програма
  • 22:50
    Прокълнатите
Пълна програма
  • 23:30
    Русский акцент
Пълна програма
  • 23:30
    "Новини" - информационна емисия на ТВ СКАТ
Пълна програма
  • 23:50
    The Replacement Masseuse (18+)
Пълна програма
  • 23:45
    Тенис: Toray Pan Pacific Open, Токио - финал (WTA Premier - повторение)
Пълна програма
  • 23:35
    Европейско първенство по волейбол /жени/: България - Турция
Пълна програма
  • 22:55
    Код 37 2/13
  • 23:55
    Фатален грях
Пълна програма
  • 23:40
    Агромаркет
  • 23:55
    Музикална пауза
Пълна програма
  • 23:00
    LAKE LUGU'S LOVERS
Пълна програма
  • 23:45
    Застой в любовта
Пълна програма
  • 23:00
    Team Extreme!
Пълна програма
  • 23:30
    Бъди там - България в музика и картини
Пълна програма
  • 23:00
    Футбол: Ботев Пловдив - Локомотив Пловдив, мач от Първа професионална лига, повторение
Пълна програма
  • 22:00
    Пряко: Футбол: Флумененсе - Палмейрас (Бразилско първенство, сезон 2017)
Пълна програма
  • 22:00
    Футбол: Марсилия - Тулуза, мач от френската Лига 1, директно
  • 23:55
    Студио "Лига 1", директно
Пълна програма
  • 23:40
    Истински кошмари: Ето такива приятели
Пълна програма
  • 23:00
    "Карамел" - предаване за красиви жени и интересни мъже, (п)
Пълна програма
  • 23:30
    Решенията на Валтер - На щека по следите на шараните от кариерата
Пълна програма
  • 23:30
    "Стая 104 I, 6 еп.", комедия, САЩ, 2017; [15+]
Пълна програма
  • 23:45
    "Възкресение", историческа драма, САЩ, 2016; реж. Кевин Рейнолдс, с Джоузеф Файнс, Том Фелтън, Питър Фърт, Клиф Къртис, Мария Бото, [15+]
Пълна програма
  • 23:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
Пълна програма
  • 22:00
    ММА: Ultimate Fighting Championship 2017
Пълна програма
  • 21:05
    Автомобилизъм: Nascar Cup Series
Пълна програма

Сериали

AXN 23:50
Свидетелите; сезон 2, епизод 1, криминален, мистерия, Франция, 2017
Viasat Nature 23:50
Дивото Борнео, сезон 1, еп. 2
Fox Life 23:55
Малки сладки лъжкини - трети сезон, еп. 17
Fox Crime 23:55
Кралицата на Юга - първи сезон, еп. 6

Всички предавания

Спорт

Mtel Sport 1 23:50
Студио "Баскетбол"

Всички предавания

Филми

MGM 23:50
"Кофи" - екшън филм / криминален с Пам Гриър, Букър Брадшоу, Роберт Докуй, Уилям Елиът.
VOX 23:55
"Зеленият фенер" - приключенски филм / фантастика / екшън, САЩ, 2011

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания



{START_COUNTER}