ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 04:40
    Още от деня коментарно предаване/п/
  • 05:50
    Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня
  • 06:00
    Денят започва Сутрешен информационен блок с водещи Иво Никодимов и Юлия Стефанова
  • 09:00
    По света и у нас Информационна емисия
Пълна програма
  • 04:30
    "Опасни улици" - сериал, еп. 697
  • 05:30
    "Домашен арест" /п./ - сериал
  • 06:00
    "Кунг фу панда: Легенда за страхотния боец" - анимация
  • 06:30
    "Тази сутрин" - информационно предаване
Пълна програма
  • 04:00
    "Двете лица на Истанбул"- сериен филм /п/
  • 05:20
    "Часът на Милен Цветков" - предаване на NOVA /п/
  • 06:20
    "Здравей, България" - сутрешен блок
  • 09:30
    "На кафе" - предаване на NOVA
Пълна програма
  • 04:30
    Колела - автомобилно предаване с Константин Томов /п./
  • 05:00
    Опорни хора - изповедите на значимите за обществото пред Ганиела Ангелова/п./
  • 06:00
    Директно /п./
  • 06:30
    България сутрин - важните неща рано сутрин с Лора Инджова, Константина Живова и Симеон Белев
Пълна програма
  • 01:00
    Повторения
  • 07:00
    Бизнес старт - сутрешен блок с Иван Нончев и Живка Попатанасова
  • 09:00
    Invest/Or с Радина Колева/ Велко Каменов/п./
  • 10:00
    Водещите новини
Пълна програма
  • 04:25
    4исла; сезон 4, епизод 16, криминален, драма, САЩ, 2008
  • 05:30
    4исла; сезон 2, епизод 22, криминален, драма, САЩ, 2006
  • 06:10
    4исла; сезон 2, епизод 23, криминален, драма, САЩ, 2006
  • 07:00
    Морски детективи; сезон 9, епизод 15, екшън, криминален, САЩ, 2012
Пълна програма
  • 04:15
    Акулата-гигант
  • 05:02
    Малко и ужасно: Мини куджо
  • 05:49
    Малко и ужасно: Кутре-чудовище
  • 06:36
    С човекоподобните маймуни: Епизод 2
Пълна програма
  • 04:00
    Повторения
  • 07:00
    "Добро утро, българи" - сутрешен блок
  • 09:00
    Новини
  • 09:10
    Публицистично предаване на телевизия RT
Пълна програма
  • 04:25
    Документация
  • 06:00
    "Заглавия, тези, темпераменти"
  • 06:30
    Сутрешен информационно-забавен журнал
  • 10:00
    Новини екстра
Пълна програма
  • 00:00
    Where Is The Party
  • 06:00
    Tick-Tack
  • 10:00
    Hit Mix
  • 14:00
    Standard AL
Пълна програма
  • 04:50
    Местно време /БНТ 2 Русе/п/
  • 05:00
    Пътувай с БНТ 2 /БНТ 2 Варна/п/
  • 05:30
    Културата на чая документален филм /п/
  • 06:00
    Специалитетите на Бабет кулинарно предаване, Франция /5 епизод/
Пълна програма
  • 04:05
    Вяра и общество с Горан Благоев /п/
  • 05:10
    Зелената линейка
  • 06:00
    Денят започва сутрешен блок
  • 09:00
    По света и у нас
Пълна програма
  • 04:45
    The Garfield Show
  • 04:56
    The Garfield Show
  • 05:10
    The Garfield Show
  • 05:21
    The Garfield Show
Пълна програма
  • 04:45
    "Пета предавка" - автомобилно предаване
  • 06:00
    "Пингвините от Мадагаскар" - анимация
  • 08:00
    "Стрелата" - сериал, с. 4 еп. 12
  • 09:00
    "Менталист: Крадецът на мисли" - сериал, с.6, еп.1
Пълна програма
  • 02:00
    "Дневниците на вампира" - сериал, с.5, еп. 19,20
  • 06:00
    "Дневниците на вампира" - сериал, с.5, еп. 15,16
  • 07:45
    "Оцеляване" - сериал, еп.9
  • 09:00
    "Талисманът" - драма (САЩ, 2012), режисьор - Скот Хикс, актьори - Зак Ефрон, Тейлър Шилинг, Блайт Данър , Адам ЛеФевр, Джо Крест, Райли Томас Стюарт, Кортни Джеймс Кларк, Камеран Бенфилд и др.
Пълна програма
  • 04:00
    "Онези от партера" /п./ - сериал
  • 05:00
    "Партньори" /п./- сериал
  • 06:00
    "Модерно семейство" - сериал, с.6
  • 07:00
    "Стажанти" - сериал
Пълна програма
  • 04:30
    "Сияйна луна" - сериал
  • 06:00
    "Тайните на времето" - сериал
  • 08:00
    "От обич" - сериал
  • 09:00
    "Лекар в планината" - сериал
Пълна програма
  • 04:50
    Невероятният свят на Гъмбол
  • 05:00
    Невероятният свят на Гъмбол
  • 05:11
    Невероятният свят на Гъмбол
  • 05:25
    Невероятният свят на Гъмбол
Пълна програма
  • 03:40
    "Повторна смърт", драма - мистерия, САЩ, 1991; реж. Кенет Брана, с Кенет Брана, Анди Гарсия, Ема Томпсън, Дерек Джакоби, Хана Шайгала, [15+]
  • 05:20
    "Златни години", криминална комедия, Великобритания, 2016; реж. Джон Милър, с Бърнард Хил, Вирджиния МакКена, Сю Джонсън, Фил Дейвис, Брад Мур, [12+]
  • 07:00
    "Калифорния (2015)", романтична драма, Бразилия, 2015; реж. Марина Персон, с лара Гало, Кайо Блат, Кайо Хорович, Ливия Хихон, Летисия Фанани, [12+]
  • 08:30
    "Сталкер (1979)", научно-фантастична драма, Русия, 1979; реж. Андрей Тарковски, с Александър Кайдановский, Анатолий Солоницин, Алиса Фрейндлих, Николай Гринко, Наталия Абрамова, [12+]
Пълна програма
  • 04:45
    "Планините се движат", драма, Китай, 2015; реж. Дзанг Дзиа, с Тао Дзао, Йи Жанг, Джин Донг Лианг, Зиджиан Донг, Силвия Чанг, [12+]
  • 05:40
    "Репетиция на оркестър", драма, Италия, 1978; реж. Федерико Фелини, с Балдуин Баас, Клара Колосимо, Елизабет Лаби, Роналдо Бонаки, Фердинандо Вилела, [12+]
  • 07:00
    "Мол Фландърс", романтична драма, САЩ, 1996; реж. Пен Деншам, с Робин Райт Пен, Морган Фрийман, Стокард Ченинг, Бренда Фрикър, Джон Линч, [12+]
  • 09:00
    "3000 нощи", драма, Палестина, 2015; реж. Май Масри, с Майса Абд Елхади, Хюсеин Наклех, Абеер Хадад, Надера Омран, Райда Адон, [15+]
Пълна програма
  • 04:00
    CNN Tonight with Don Lemon
  • 05:00
    Talk Asia
  • 06:00
    CNN Newsroom (with World Sport)
  • 07:00
    CNN Newsroom
Пълна програма
  • 02:30
    Еротичен телепазар
  • 06:00
    "Моята карма"- сериен филм
  • 07:00
    "Непростимо" - теленовела
  • 08:00
    "Докоснати от слънцето" - сериал, /п/
Пълна програма
  • 03:40
    "Най-доброто оръжие" - риалити, сезон 1, /п/
  • 06:00
    "Младият Херкулес" - сериал
  • 06:30
    "Най-доброто оръжие" - риалити, сезон 1
  • 07:30
    "Хамелеонът " - сериал, сезон 2, /п/
Пълна програма
  • 04:20
    Да продадеш колата си: Мерцедес 500 Sec от 1983
  • 05:10
    Съкровища в склада: Епизод 1
  • 05:35
    Съкровища в склада: Епизод 2
  • 06:00
    Да продадеш колата си: Триумф
Пълна програма
  • 04:36
    Как са го направили?: Епизод 2
  • 05:24
    Ловци на митове: Недовършена работа
  • 06:12
    Ловци на митове: Полети на фантазията
  • 07:00
    Как са го направили?: Епизод 1
Пълна програма
  • 04:45
    Бранди и господин Уискърс
  • 05:05
    Стридок
  • 05:25
    Псевдокотка
  • 05:45
    Псевдокотка
Пълна програма
  • 04:00
    "Страховити чудовища"
  • 05:00
    "Новият свят на Дарвин"
  • 06:00
    "Разгадана еволюция"
  • 07:00
    "Експресът на учените"
Пълна програма
  • 07:00
    Клуб Уинкс - анимационен сериал
  • 07:45
    Приключенията на Чък и приятели - анимационен сериал
  • 08:00
    Кученце в джобче - анимационен сериал
  • 08:30
    Трансформъри: Роботи-спасители - анимационен сериал
Пълна програма
  • 04:00
    Военна прокуратура - 3 еп. - Сериал
  • 05:30
    Отблизо - с Боряна Райчева
  • 06:00
    Делници - с Николай Колев
  • 10:00
    Здраве от природата - с проф. Христо Мермерски
Пълна програма
  • 07:15
    Спорт
  • 07:22
    Култура 1
  • 07:41
    Анализи
  • 07:46
    Преглед на програмата / Преглед на печата
Пълна програма
  • 04:00
    Тенис, АТP: Турнир в Санкт Петербург, финал
  • 05:30
    Колоездене, Световно първенство: Общ старт (мъже)
  • 07:00
    Тенис, АТP: Турнир в Санкт Петербург, финал
  • 08:00
    Футбол, МЛС: Канзас Сити - ЛА Галакси
Пълна програма
  • 04:00
    Супербайк: Гран При на Португалия
  • 05:00
    Тенис, АТP: Турнир в Санкт Петербург, финал
  • 06:30
    Снукър: "Уърлд оупън", финал
  • 08:00
    Колоездене, Световно първенство: Общ старт (мъже)
Пълна програма
  • 00:15
    Търсачи на съкровища, сезон 4, еп. 10
  • 06:10
    Каубои в студени води, сезон 2, еп. 2
  • 07:15
    Треска за нефрит, сезон 1, еп. 9
  • 07:40
    Опасни пътища, сезон 3, еп. 1
Пълна програма
  • 04:35
    Natural Games
  • 05:05
    Red Bull Global Rallycross Highlights
  • 05:55
    Extreme Sports Channel 2013
  • 07:00
    Now Boarding
Пълна програма
  • 01:00
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 05:00
    Багрите на България /фолклорна и народна музика/
  • 06:45
    Фолклорна усмивка /музикално-развлекателно предаване на ФЕН ФОЛК ТВ, повторение/
  • 07:00
    Утрото /сутрешен музикален блок/
Пълна програма
  • 04:30
    Хавайски живот
  • 05:00
    Особени жилища
  • 06:00
    Ловци на къщи
  • 06:30
    Ловци на къщи
Пълна програма
  • 04:20
    Посрещнете руснаците - първи сезон
  • 06:00
    Кухнята на Джейми - Австралия - кулинарно предаване
  • 06:50
    Будни цяла нощ - първи сезон
  • 07:15
    Будни цяла нощ - първи сезон
Пълна програма
  • 03:30
    Младият Монталбано - втори сезон
  • 05:05
    Четири жени и едно погребение - пети сезон
  • 06:00
    Честни измамници - четвърти сезон
  • 06:45
    Младият Монталбано - втори сезон
Пълна програма
  • 03:15
    "Наследството на Борн", екшън - трилър, САЩ, 2012; реж. Тони Гилрой, с Джеръми Ренър, Рейчъл Уайз, Едуард Нортън, Стейси Кийч, Оскар Айзък, [15+]
  • 05:05
    "Краят на света", фантастика - комедия, Великобритания, 2013; реж. Едгар Райт, със Саймън Пег, Ник Фрост, Мартин Фрийман, Пади Консидин, Еди Марсан, [15+]
  • 07:00
    "Роуг 1: История от Междузвездни войни", екшън - фантастика, САЩ, 2016; реж. Гарет Едуардс, с Фелисити Джоунс, Диего Луна, Бен Менделсън, Риз Ахмед, Дони Йен, [12+]
  • 09:15
    "Джак Рийчър: Не се връщай", екшън - крими - трилър, САЩ, 2016; реж. Едуард Зуик, с Том Круз, Коби Смълдърс, Алдис Ходж, Даника Ярош, Патрик Хойзингер, [15+]
Пълна програма
  • 04:05
    Средновековните мъртъвци, сезон 2, еп. 1
  • 04:55
    Конспирация, сезон 1, еп. 8
  • 05:15
    Забранена история, сезон 2, еп. 2
  • 06:05
    Бойни кораби, сезон 1, еп. 6
Пълна програма
  • 04:00
    Загадъчни антиквари: Викинг и проклятие
  • 04:55
    Изковани в огъня: Древногръцки меч "ксифос"
  • 05:20
    На лов за автомобили: Корветът на Карл
  • 05:45
    Изковани в огъня: Гладиаторска ножица
Пълна програма
  • 04:00
    Ловци на акули – тв поредица, Америка, трети сезон, 2 еп.
  • 05:00
    КОНЕТЕ
  • 06:00
    Рейсинг екстрийм – тв поредица, четвърти сезон, 13 еп. /п/
  • 06:30
    Риболов на чудовища – тв поредица, Америка, четвърти сезон, 5 еп.
Пълна програма
  • 04:35
    "Меси отива в Окидо"
  • 05:00
    "Сега знаеш"
  • 05:20
    "Дудлибу"
  • 06:00
    "Твоят универсум"
Пълна програма
  • 02:00
    07:00 - Повторения
  • 05:30
    "Спорт в обектива"/п/
  • 06:30
    "Кухнята на Звездев"/п/
  • 07:00
    "Всяка сутрин" - сутрешен блок
Пълна програма
  • 02:45
    JDM
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:30
    Драконова топка Z (анимация)
  • 19:00
    Хартли (фейлетон)
Пълна програма
  • 04:10
    "Сред приятели" - драма / криминален с Майкъл Артура, Брет Ламбсон.
  • 05:00
    "Отвличащият кучета" - комедия с Жоаким Лопес, Кели Фрейтас.
  • 07:00
    "Да наследиш вятъра" - драма със Спенсър Трейси, Фредерик Марч, Джийн Кели, Флорънс Елдридж.
  • 09:05
    "Почти комедия" - комедия с Росана Аркет и Ерик Робъртс.
Пълна програма
  • 03:35
    BLANCPAIN GT SERIES SPRINT CUP HIGHLIGHTS
  • 05:40
    STOP AND GO
  • 05:55
    MOBIL 1 THE GRID
  • 06:25
    EUROPEAN LE MANS SERIES HIGHLIGHTS
Пълна програма
  • 03:45
    Само хитове - маратон
  • 07:00
    Само хитове
  • 08:00
    Да създадеш
  • 09:00
    Бременна на 16 - реалити шоу
Пълна програма
  • 04:45
    Hot Right Now!
  • 05:00
    Steve Aoki's MTV Residency
  • 06:30
    Hot Right Now!
  • 07:00
    Hot Right Now!
Пълна програма
  • 06:00
    AM Mayhem
  • 09:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 11:00
    Super Massive Rock Stars!
  • 13:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
Пълна програма
  • 04:45
    Най-дивият град в Аляска, сезон 1, еп. 7
  • 05:00
    Парк за всички сезони, сезон 2, еп. 1
  • 05:25
    Парк за всички сезони, сезон 2, еп. 2
  • 06:00
    Тайният живот на зоопарка, сезон 1, еп. 4
Пълна програма
  • 04:10
    Свободен живот, еп. 8
  • 04:55
    Детективи на дивата природа, еп. 7
  • 05:15
    Не знаех това, еп. 8
  • 05:35
    Тайнствени досиета, еп. 2
Пълна програма
  • 04:40
    Изумителната къща на паяците
  • 05:26
    Помощ за дивата природа
  • 06:13
    Най-чудатите твари в света: необичайни ферми
  • 07:00
    Надпревара за живот: Тревопасни
Пълна програма
  • 02:30
    Край на програмата
  • 10:00
    Баскетбол: Финал за Суперкупата на Испания, повторение
  • 12:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 12:05
    Футбол: Астън Вила - Нотингам Форест, мач от Чемпиъншип, повторение
Пълна програма
  • 03:55
    "Роден бряг" - сериен филм
  • 06:00
    Телеканал "Добро утро"
  • 09:00
    Новини
  • 09:15
    Телеканал "Добро утро"
Пълна програма
  • 04:00
    "Класика в жанра" - хитовете през годините
  • 05:00
    "Звездно" - тв шоу
  • 05:30
    "Златни хитове" - най-доброто
  • 06:00
    "Картини от България" - музикална импресия
Пълна програма
  • 04:30
    "Фолклорна китка" - избрани песни
  • 05:30
    "Росна китка" - музика за настроение
  • 06:30
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 06:40
    "Росна китка" - музика за настроение
Пълна програма
  • 04:00
    "Планета Live" - музикална програма
  • 06:00
    "Промо" - нови видеоклипове
  • 06:05
    "Планета Хит" - хитове без край
  • 07:00
    "Картини от България" - музикална импресия
Пълна програма
  • 04:10
    "Апартамент 23" - комедиен сериал
  • 04:59
    "Семеен човек" - комедиен сериал
  • 06:05
    "Последният мъж на света" - сериал
  • 06:25
    "Моите момчета" - сериал
Пълна програма
  • 04:00
    Италия, Серия А: Интер - Дженоа
  • 05:00
    Дивата муха
  • 06:00
    Дивата муха
  • 08:00
    Екстремни спортове
Пълна програма
  • 01:55
    "От местопрестъплението: Маями" - криминален сериал
  • 05:35
    "В капана на подозренията" - доку-поредица
  • 07:00
    "Добро утро, Германия" - сутрешен журнал
  • 09:30
    "Добри времена, лоши времена" - сериал
Пълна програма
  • 03:00
    Сериал: "Обикновен живот"
  • 07:20
    "Енигма. Кристиан Тилеман"
  • 08:10
    Сериал: "Семеен детектив"
  • 10:00
    Токшоу: "Пряко предаване"
Пълна програма
  • 04:00
    "Разбор на полетите"
  • 05:00
    Документален екран
  • 06:00
    "Страната и хората"
  • 07:00
    Анимация
Пълна програма
  • 04:45
    "Специален отряд на морската пехота: Л.А." - криминален сериал
  • 06:30
    Сутрешен информационно-забавен журнал и спорт
  • 11:00
    "Клиниката на Зюдринг" - сериал
  • 12:00
    "В името на справедливостта: Ние се борим за Вас!" - поредица
Пълна програма
  • 04:30
    МФФ Бургас - 2009
  • 05:30
    "Ако зажалиш..." - стари градски песни с Бони Милчева /повторение/
  • 07:30
    Китка народна музика
  • 07:45
    НОВИНИ - сутрешна емисия + песен
Пълна програма
  • 04:45
    Футбол
  • 06:30
    Силови спортове: Серии Юнайтид Стронгман
  • 07:00
    Ръгби
  • 07:30
    Футбол Мундиал
Пълна програма
  • 01:20
    Infomercials
  • 06:55
    Olivia
  • 07:05
    Peter Hase
  • 07:15
    Peter Hase
Пълна програма
  • 04:00
    Избрани предавания на Телекабел ТВ
  • 06:30
    Безценна перла - ТВ сериал - Бразилия - 66 епизод
  • 07:30
    Детски свят - Маша и мечока - анимация
  • 08:00
    Новини
Пълна програма
  • 01:00
    We Love Music
  • 06:00
    Snooza
  • 09:00
    21:00 Zoom
  • 09:02
    Snooza
Пълна програма
  • 04:48
    Истински истории за изневяра: Епизод 32
  • 05:12
    Кралят на тортите: Огнени дракони и котешка сватба
  • 05:36
    Кралят на тортите: Епизод 2
  • 06:00
    Кралят на тортите: Епизод 3
Пълна програма
  • 04:30
    Професия турист
  • 05:00
    Професия турист
  • 05:30
    Искам да съм там - Боянската църква
  • 06:00
    Лейкланд - Ирландия
Пълна програма
  • 04:00
    Експедиция в неизвестното - специално издание
  • 05:00
    Загадки в музея
  • 06:00
    Загадки в музея
  • 07:00
    Търсене на дом по света
Пълна програма
  • 04:00
    Експедиция в неизвестното - специално издание
  • 05:00
    Загадки в музея
  • 06:00
    Загадки в музея
  • 07:00
    Търсене на дом по света
Пълна програма
  • 04:35
    Агнец божий, САЩ, комедия/драма, 2013
  • 05:25
    Децата, Великобритания, ужаси/мистерия/трилър, 2008
  • 06:50
    Битка в Сиатъл, Канада,Германия,САЩ, екшън/драма, 2007
  • 08:30
    Смъртна заплаха, САЩ, екшън/криминален/драма, 2007
Пълна програма
  • 04:30
    "Изкуството - тогава, сега и завинаги: Бисера Вълева" - 31 еп., предаване за изкуство
  • 05:00
    "Репортажът" - информационно предаване
  • 05:30
    "Най - великата битка на Александър Македонски" - документален филм
  • 06:30
    "Свободна зона" - публицистично предаване (повторение)
Пълна програма
  • 04:45
    Пекарната на Рудолф - първи сезон
  • 05:10
    Лесни рецепти - първи сезон
  • 05:35
    Лесни рецепти - първи сезон
  • 06:00
    Пекарната на Рудолф - първи сезон
Пълна програма
  • 01:00
    VH1 микс
  • 07:00
    Стани и засияй с VH1
  • 09:00
    Хитовете не лъжат!
  • 12:00
    Познайте годината!
Пълна програма
  • 04:00
    Късметлиите - Комедия, 2008, Режисьор: Нейл Бъргър, В ролите: Тим Робинс, Рейчъл Макадамс, Майкъл Пеня, Дирк Уитънборн, 
  • 06:00
    Пчеличката Мая: Филмът - Анимация, 2014, Режисьор: Алексис Стадерман, Глен Фрейсър, В ролите: Коди Сит Макфии
  • 08:00
    История с пчели - Анимация, Комедия, 2007, Режисьор: Стив Хикнър, Саймън Дж. Смит, В ролите: Джери Зайнфелд, Рене Зелуегър, Матю Бродерик
  • 09:30
    Цветна мозайка - Комедия, Семеен, Фентъзи, 2009, Режисьор: Робърт Родригес, В ролите: Джими Бенет, Джеймс Спейдър, Кат Денингс
Пълна програма
  • 01:35
    "Медици детективи: Тайните на съдебната медицина" - криминален сериал
  • 06:10
    "CSI: Ню Йорк" - криминален сериал
  • 06:50
    "CSI: Ню Йорк" - криминален сериал
  • 07:45
    "Дай ме под съд" - доку-поредица
Пълна програма
  • 04:00
    Документална поредица /п/
  • 05:00
    Сериен филм /п/
  • 06:00
    Eкология
  • 06:30
    Здравословен живот /п/
Пълна програма
  • 04:50
    Американски татко - четвърти сезон
  • 05:35
    Семейство Симпсън - седемнадесети сезон
  • 06:00
    Касъл - седми сезон
  • 06:45
    Касъл - седми сезон
Пълна програма
  • 00:00
    Club MTV!
  • 06:00
    AM Rush
  • 09:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 09:40
    Miami 2 Ibiza
Пълна програма
  • 04:30
    FASHION FILMS
  • 05:00
    DESIGNERS
  • 05:30
    DESIGNERS
  • 06:00
    DESIGNERS
Пълна програма
  • 00:40
    Non-Stop Hits
  • 06:00
    Wake Up With Hits!
  • 09:00
    Big Fat Hits
  • 11:00
    Nothing But Hits
Пълна програма
  • 04:20
    "Съдия Джуди" - 169-170 еп.
  • 05:05
    "Спешни случаи" - 10 и 11 еп.
  • 06:00
    "Богата булка, бедна булка" - 8 еп.
  • 07:00
    "Истински спасителни операции" - 13 еп.
Пълна програма
  • 00:00
    05.00 Нощен информационен блок
  • 05:00
    Новини, спорт и времето
  • 06:30
    "Европа сутрин" - сутрешен блок
  • 09:00
    новини
Пълна програма
  • 04:50
    На рыбалку вместе с папой
  • 05:20
    Горная охота с Эдуардом Бендерским
  • 05:50
    Охотничье оружие. Вопросы эксперту
  • 06:05
    Оружие для ОХОТЫ
Пълна програма
  • 04:10
    "Отмъщението" - сериал, сезон 2, /п/
  • 06:00
    "Джи Ай Джо: Ренегати" - анимационен сериал
  • 06:30
    "Отмъщението" - сериал, сезон 2
  • 07:30
    "Скандал" - сериал, сезон 2, /п/
Пълна програма
  • 04:45
    My Trip From Hell
  • 05:30
    Deadliest Catch: Rise and Fall
  • 06:15
    Deadliest Catch: No Exit
  • 07:00
    Weird Creatures With Nick Baker: Slow Loris
Пълна програма
  • 04:30
    Човек, огън, храна
  • 05:00
    Звездата на Food Network за деца
  • 06:00
    Надпревара в супермаркета
  • 07:00
    Босата контеса: Завръщане към класиката
Пълна програма
  • 04:45
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 05:05
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 05:30
    Every Witch Way
  • 05:50
    Харви Клюн
Пълна програма
  • 04:00
    Тенис, АТP: Турнир в Санкт Петербург, финал
  • 05:30
    Колоездене, Световно първенство: Общ старт (мъже)
  • 07:00
    Тенис, АТP: Турнир в Санкт Петербург, финал
  • 08:00
    Футбол, МЛС: Канзас Сити - ЛА Галакси
Пълна програма
  • 03:15
    "Наследството на Борн", екшън - трилър, САЩ, 2012; реж. Тони Гилрой, с Джеръми Ренър, Рейчъл Уайз, Едуард Нортън, Стейси Кийч, Оскар Айзък, [15+]
  • 05:05
    "Краят на света", фантастика - комедия, Великобритания, 2013; реж. Едгар Райт, със Саймън Пег, Ник Фрост, Мартин Фрийман, Пади Консидин, Еди Марсан, [15+]
  • 07:00
    "Роуг 1: История от Междузвездни войни", екшън - фантастика, САЩ, 2016; реж. Гарет Едуардс, с Фелисити Джоунс, Диего Луна, Бен Менделсън, Риз Ахмед, Дони Йен, [12+]
  • 09:15
    "Джак Рийчър: Не се връщай", екшън - крими - трилър, САЩ, 2016; реж. Едуард Зуик, с Том Круз, Коби Смълдърс, Алдис Ходж, Даника Ярош, Патрик Хойзингер, [15+]
Пълна програма
  • 01:00
    Music of BG
  • 05:00
    Lucky 7
  • 05:30
    Fresh morning :)
  • 09:00
    Lucky 7
Пълна програма
  • 04:50
    Calimero
  • 05:05
    Art Attack
  • 05:30
    HENRY HUGGLEMONSTER
  • 05:45
    ZOU
Пълна програма
  • 04:45
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 05:05
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 05:30
    Every Witch Way
  • 05:50
    Харви Клюн
Пълна програма
  • 01:00
    All Night Long!
  • 07:00
    Wake Me Up Before You Go Go
  • 09:00
    Nothing But Classics
  • 11:00
    Guess The Year
Пълна програма
  • 04:36
    Murder Chose Me: My First Homicide
  • 05:24
    The Perfect Murder: The Body In The Swamp
  • 06:12
    Betrayed: Dancing with Death
  • 07:00
    Disappeared: Hard Life in the Big Easy
Пълна програма
  • 04:30
    Up Close With: Nataliya Dobrynska
  • 05:00
    Top: Watches Victims
  • 05:30
    Clubland: FC Porto
  • 06:00
    The Truth About...: Endurance Sports
Пълна програма
  • 04:30
    Steve Gruber's The Wildlife
  • 04:55
    Steve Gruber's The Wildlife
  • 05:20
    Best of the West, The
  • 06:00
    Fly Rod Chronicles
Пълна програма
  • 04:00
    Загадъчни антиквари: Викинг и проклятие
  • 04:55
    Изковани в огъня: Древногръцки меч "ксифос"
  • 05:20
    На лов за автомобили: Корветът на Карл
  • 05:45
    Изковани в огъня: Гладиаторска ножица
Пълна програма
  • 04:35
    Тайнствени досиета, еп. 6
  • 05:00
    Строителна зона, еп. 28
  • 05:20
    Строителна зона, еп. 29
  • 05:45
    Пробив в системата, еп. 8
Пълна програма
  • 04:30
    "Опасни улици" - сериал, еп. 697
  • 05:30
    "Домашен арест" /п./ - сериал
  • 06:00
    "Кунг фу панда: Легенда за страхотния боец" - анимация
  • 06:30
    "Тази сутрин" - информационно предаване
Пълна програма
  • 02:10
    От здрач до зори; сезон 2, епизод 6, ужаси, екшън, САЩ, 2015
  • 05:00
    Телешоп
  • 07:00
    Телешоп
  • 10:00
    Щура надпревара; сезон 1, епизод 4, риалити, Унгария, 2016
Пълна програма
  • 03:40
    Свидетелите; сезон 2, епизод 1, криминален, мистерия, Франция, 2017
  • 05:00
    Телешоп
  • 07:00
    Телешоп
  • 12:00
    Отмъщението; сезон 2, епизод 20, драма, мистерия, Турция, 2013
Пълна програма
  • 04:00
    Разтърсващи престъпления: Австралия: Робърт Фаркхорсън
  • 05:00
    Ваканция с призраци
  • 06:00
    Първите 48 часа: Майка на две деца
  • 07:00
    Неразрешени случаи: Кладенецът/Бившият съпруг убиец
Пълна програма
  • 04:35
    Къща на духовете 2
  • 06:20
    Чудотворецът
  • 08:10
    Сивия бухал
  • 10:25
    Животното
Пълна програма
  • 04:00
    Сериал "Странствия и невероятные приключения одной любви" 16+
  • 05:00
    Мультфильмы
  • 06:00
    Худ.фильм "Деревня Утка" 6+
  • 07:30
    "Американский ликбез" Американская мечта
Пълна програма
  • 05:00
    "Оттук започва християнска България" - документален филм
  • 05:30
    "На ползу роду в с.Баляново" - документален филм
  • 06:00
    "За българския произход на св.св.Кирил и Методий" - документален филм
  • 06:30
    "Фолклорна дъга": "Децата на Орфей" /2 част
Пълна програма
  • 04:50
    Nitro Circus
  • 05:15
    Jackass
  • 05:40
    Jackass
  • 06:05
    Jackass
Пълна програма
  • 04:41
    Teasing Gone Too Far (18+)
  • 05:00
    Post Breakup Massage (18+)
  • 05:23
    Sensual Rub (18+)
  • 05:45
    Snapping Pics & Eating Pussy (18+)
Пълна програма
  • 04:00
    Тенис: Toray Pan Pacific Open, Токио (WTA Premier - повторение)
  • 05:00
    "Спорт +" спортно обзорно предаване (повторение)
  • 06:00
    "С всяка глътка въздух... Какво представлява атмосферата?" - документален филм
  • 07:00
    Футбол: Фламенго - Аваи (Бразилско първенство, сезон 2017 - повторение)
Пълна програма
  • 04:35
    Световен шампионат по мотокрос, МХ2, Гран при на Монтбеляр
  • 05:00
    Европейско първенство по баскетбол: финал
  • 07:00
    Арена спорт обзор на деня
  • 07:30
    Европейско първенство по бокс за младежи репортаж от Албена
Пълна програма
  • 05:00
    Новини
  • 05:15
    Прогноза за времето и агропрогноза
  • 05:25
    Борсова информация
  • 05:30
    Агрокоментар
Пълна програма
  • 04:00
    ST. PAUL WINTER CARNIVAL
  • 05:00
    HOSPITAL FOR THE KING OF THE SKY, A
  • 06:00
    DISCOVERING THE WORLD - TOKYO - PLANET EDO
  • 07:00
    PASSPORT TO EXPLORE - ORLANDO
Пълна програма
  • 04:30
    All Japan Pro Wrestling - AJPW
  • 05:35
    Art of Fighting
  • 07:05
    Japan Queen Tournament
  • 07:15
    Ultimate First League
Пълна програма
  • 04:30
    American Misfits
  • 05:00
    The Captain and Casey Show
  • 05:30
    The Captain and Casey Show
  • 06:00
    The Captain and Casey Show
Пълна програма
  • 04:35
    Ловци на митове (6)
  • 05:05
    Разследване на самолетни катастрофи от времето на Втората световна война (4)
  • 05:10
    Разследване на самолетни катастрофи от времето на Втората световна война (2)
  • 06:00
    Загадки в музея (26)
Пълна програма
  • 04:30
    Професия турист
  • 05:00
    Богинята майка Рила, част 2
  • 05:30
    Магията на Китай - Танцьорите
  • 06:00
    Сайгон, Банкок - Открийте 10-те разлики, част 1
Пълна програма
  • 04:30
    Край на програмата
  • 08:00
    Футбол: Ботев Пловдив - Локомотив Пловдив, мач от Първа професионална лига, повторение
  • 10:00
    Футбол: Септември - Лудогорец, мач от Първа професионална лига, повторение
  • 12:00
    Световни боксови супер серии: Международна галавечер в Хюстън,
Пълна програма
  • 01:00
    Тенис: Korea Open, Сеул (WTA International - полуфинали, повторение)
  • 06:00
    "Летище: В денонощен ритъм" - 1 еп., документален филм
  • 07:00
    "Бен и Джеймс срещу Арабската пустиня" - 1 еп., документален филм
  • 08:00
    Тенис: Korea Open, Сеул (WTA International - четвъртфинали, повторение)
Пълна програма
  • 04:15
    Край на програмата
  • 08:00
    Футбол: Брайтън & Хоув Албиън - Нюкасъл Юнайтед, мач от английската Висша лига, повторение
  • 10:00
    Футбол: Уест Хям Юнайтед - Тотнъм Хотспър, мач от английската Висша лига, повторение
  • 12:00
    Футбол: Бърнли - Хъдърсфийлд Таун, мач от английската Висша лига, запис
Пълна програма
  • 04:36
    Убийствата сами ме избраха: Моето първо убийство
  • 05:24
    Перфектното убийство: Трупът в блатото
  • 06:12
    Предателства: Смъртоносни танци
  • 07:00
    Изчезнали: Тежък живот
Пълна програма
  • 03:00
    "Просто Диков", авторско предаване на Сашо Диков, (п)
  • 05:00
    най-доброто от "Спорно за спорта" с Кирил Веселински, (п)
  • 05:30
    "Аз уча английски" с Николая, (п)
  • 06:00
    Просто Диков", авторско предаване на Сашо Диков (п)
Пълна програма
  • 03:15
    "Коледа по дяволите", драма - фентъзи, САЩ, 2015; реж. Майкъл Доуърти, с Адам Скот, Тони Колет, Дейвид Кохнър, Алисън Толман, Емджей Антъни, [15+]
  • 04:55
    "Дългият път на Били Лин", военна драма, САЩ, 2016; реж. Анг Лий, с Джо Алуин, Кристен Стюарт, Крис Тъкър, Гарет Хедлънд, Вин Дизел, [15+]
  • 06:30
    "В кадър ХІV, 39 еп.", документален, САЩ, 2017; [12+]
  • 07:00
    "Голямото приключение на Пух: Търсенето на Кристофър Робин", анимация, САЩ, 1997; реж. Карл Джиърс, [0+]
Пълна програма
  • 03:55
    "Гората (2016)", мистерия - хорър, САЩ, 2016; реж. Джейсън Зада, с Натали Дормър, Тейлър Кини, Юкиоши Озава, Оуен Макен, Рина Такасаки, [15+]
  • 05:45
    "Корави момичета", документален, Унгария, 2016; реж. Естер Нордин, [15+]
  • 07:00
    "Воден ефект", романтична комедия, Франция, 2016; реж. Солвей Анспах, Жан-Люк Геже, с Флоранс Лоаре Каи, Самир Гуезми, Дида Йонсдотир, Филип Ребо, Естебан, [12+]
  • 08:25
    "Ханкок", екшън - комедия, САЩ, 2008; реж. Питър Бърг, с Уил Смит, Шарлийз Терон, Джейсън Бейтман, Еди Марсън, Джони Галеки, Томас Ленън, [12+]
Пълна програма
  • 00:00
    Нощна програма на ТВТ (Галерия България)
  • 06:50
    ТВТ представя България - документален филм на ТВТ
  • 07:00
    Благословените извори (образователен филм за спа туризъм)
  • 07:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
Пълна програма
  • 04:00
    Футбол: Украинска Висша лига
  • 06:00
    Футбол: Холандска Ередивизи
  • 08:00
    ММА: Ultimate Fighting Championship 2017
  • 11:00
    Мотоциклетизъм: Спидуей
Пълна програма
  • 04:00
    Футбол: Холандска Ередивизи
  • 05:00
    Футбол: Руска Премиер лига
  • 07:00
    Trans World Sport
  • 08:00
    Автомобилизъм: Nascar Cup Series
Пълна програма
  • 04:45
    Max & Ruby
  • 05:05
    The Day Henry Met...
  • 05:10
    Nella the Princess Knight
  • 05:35
    Shimmer and Shine
Пълна програма

Сериали

RTVi 05:00
Сериал: "Бандитският Петербург"
Fox Crime 05:00
Веществени доказателства: Рим - първи сезон
bTV Lady 05:00
"Земя на честта" - сериал
bTV Comedy 05:00
"Модерно семейство" - сериал
Viasat Nature 05:05
Животински лудории, сезон 1, еп. 7

Всички предавания

Спорт

Film Plus 05:00
Тенис: Дария Гаврилова - Петра Квитова (The Classic Birmingham, Бирмингам; WTA Premier - повторение)
Mtel Sport 2 05:00
Голф: "Светът на голфа"
Eurosport 2 05:00
Колоездене: Обиколка на Франция, девети етап, обзор
BiT 05:00
BIT СПОРТ, (п)
ТВ Европа 05:00
Новини, спорт и времето

Всички предавания

Филми

Skat+ 05:00
"Християнството по българските земи" - документален филм /1 част
TV1 05:00
Научнопопулярен филм
TV1000 05:05
Един не чул, друг не видял, САЩ, комедия/криминален, 1989
EPIC Drama 05:10
Господин Селфридж, сезон 1, еп. 8, Великобритания, исторически/драма, 2012
MGM 05:20
"На брега на реката" - драма / криминален с Денис Хопър, Киану Рийвс.

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}