ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 15:00
    Братовчеди тв филм /5 епизод/
  • 16:00
    По света и у нас Информационна емисия
  • 16:10
    Новини на турски език
  • 16:25
    Телепазарен прозорец
Пълна програма
  • 15:00
    Премиера: "Италианската булка" - сериал, с.1, еп.118
  • 16:00
    Премиера: "Клиника край езерото" - сериал, с.2, еп. 32
  • 17:00
    bTV Новините
  • 17:30
    "Лице в лице" - публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова
Пълна програма
  • 14:30
    "Прости ми"(премиера) - сериен филм
  • 16:00
    Новините на NOVA
  • 16:30
    "Завинаги свързани" (премиера) - сериен филм
  • 17:55
    "Теглене на Лото 5 от 35 - "Златната топка"
Пълна програма
  • 15:30
    Новините ON AIR
  • 16:00
    Безценна перла - семеен сериал
  • 17:30
    Новините ON AIR
  • 17:50
    Директно - вашето мнение на живо в ефир - актуално ток шоу с Димитър Абрашев
Пълна програма
  • 15:05
    Бизнес старт - сутрешен блок с Иван Нончев и Живка Попатанасова /п./
  • 16:00
    Водещите новини
  • 16:05
    Студио 1 - документална поредица на Bloomberg
  • 17:00
    Водещите новини
Пълна програма
  • 10:00
    Временно не се излъчва по решение на СЕМ
Пълна програма
  • 15:10
    Откуп; сезон 1, епизод 10, екшън, криминален, Канада, 2017
  • 16:00
    Морски детективи; сезон 10, епизод 9, екшън, криминален, САЩ, 2012
  • 16:50
    Царство; сезон 2, епизод 2, драма, романтичен, САЩ, 2014
  • 17:40
    4исла; сезон 3, епизод 12, криминален, драма, САЩ, 2007
Пълна програма
  • 15:35
    Диви и истински: Да измамиш смъртта
  • 16:30
    Майстори на къщи в клоните на дърветата: Международна дейност: Бразилия
  • 17:25
    Мънго - ловецът на мистерии: Маймуночовекът от Индия
  • 18:20
    Акулата-гигант
Пълна програма
  • 15:10
    "Неделя - Ден Господен" - предаване за православна култура /п/ 2 част
  • 16:00
    Новини
  • 16:10
    "Българска душа" - предаване за български фолклор /п/
  • 17:00
    Новини
Пълна програма
  • 15:10
    "Червени рози" - сериал
  • 16:00
    Новини
  • 16:10
    "Буря от любов" - сериал
  • 17:00
    Новини
Пълна програма
  • 14:30
    Music Arena
  • 16:00
    TV Shop
  • 16:15
    Hit Mix
  • 17:00
    Standard MNG
Пълна програма
  • 10:00
    Временно не се излъчва по решение на СЕМ
Пълна програма
  • 15:25
    Децата.com детско предаване /БНТ 2 Русе/п/
  • 15:55
    Информация за времето - по градове
  • 16:00
    България днес информационен блок
  • 17:30
    Местно време /БНТ 2 Русе/
Пълна програма
  • 15:45
    Афиш културно-информационно предаване /п/
  • 16:00
    България днес информационен блок
  • 17:30
    Местно време /БНТ 2 Русе/
  • 18:00
    По света и у нас
Пълна програма
  • 15:46
    Robin Hood: Mischief in Sherwood
  • 16:05
    Inspector Gadget
  • 16:15
    Inspector Gadget
  • 16:30
    Mr Bean: The Animated Series
Пълна програма
  • 15:00
    Премиера: "Платина" - сериал, с.3, еп.7
  • 16:00
    "Менталист: Крадецът на мисли" - сериал, с.6, еп.2
  • 17:00
    Премиера: "Тежки престъпления" - сериал, с.5, еп. 1
  • 18:00
    "Под наблюдение" - сериал, с.3, еп. 2
Пълна програма
  • 15:45
    "В бялата пустош" - драма, военен ( Норвегия, Швеция, Франция, 2012), режисьор - Петер Нес, актьори - Флориан Лукас, Дейвид Крос, Рупърт Гринт, Стиг Хенрик Хоф, Лахлан Найбоа, Сондре Крогтофт Ларсен, Кнут Йонер, Мортен Фалдас и др.
  • 18:00
    "Последният самурай" - драма, екшън, исторически, САЩ, 2013 г., режисьор - Едуард Зуик, актьори - Том Круз, Тимоти Спол, Били Конъли и дрвам
  • 21:00
    Премиера: "Снежанка и ловецът" - екшън, приключенски, драма (САЩ, 2012), режисьор - Рупърт Сандърс, актьори - Кристен Стюарт, Крис Хемсуърт, Чарлийз Терон, Тоби Джоунс, Сам Клафлин и др.
  • 23:30
    "Интервю с вампир" - ужаси (САЩ, 1994), режисьор - Нийл Джордан, актьори -  Том Круз, Брад Пит, Кирстен Дънст, Крисчън Слейтър,  Антонио Бандерас, Стивън Риа, Танди Нютън и др.
Пълна програма
  • 15:30
    "Новите съседи" /п./- комедиен сериал
  • 17:00
    "Комиците" - комедийно предаване
  • 18:00
    "Онези от партера" - сериал, с.2
  • 19:00
    "Стажанти" - сериал, с.2
Пълна програма
  • 14:30
    ТВ Пазар
  • 16:00
    "Фермата" - риалити, с.3
  • 17:30
    "Какво ядем?"
  • 18:00
    "От обич" - сериал
Пълна програма
  • 15:45
    Ok K.O.!
  • 15:50
    Бен 10
  • 16:00
    Бен 10
  • 16:10
    Бен 10
Пълна програма
  • 14:20
    "Отнетият живот на Тимофей Берьозин ", драма, САЩ, 2006; реж. Скот Бърнс, с Пади Консидайн, Рада Мичъл, Оскар Айзък, Николай Лий Каас, Джейсън Флеминг, [15+]
  • 15:55
    "Дебелака и Малчугана", историческа драма, САЩ, 1989; реж. Роланд Жофе, с ол Нюман, Дуайт Шулц, Бони Белеия, Джон Кюсак, Лора Дърн, [12+]
  • 18:00
    "Завръщане в утрешния ден", научно-фантастична драма, Белгия, 2015; реж. Лукас Босюи, с Коен Дьо Грав, Матео Симони, Робрехт Ванден Торен, Карина Смулдерс, Шарлот Ан Бонгартс, [12+]
  • 19:30
    "Рара", драма, Чили, 2015; реж. Пепа Сан Мартин, с Джулия Люберт, Емилия Осандон, Мариана Лойола, Агустина Муньос, Кока Гуазини, [12+]
Пълна програма
  • 14:20
    "Експрес до Маракеш", приключенска комедия, Италия, 1989; реж. Габриел Салваторес, с Диего Абатантуоно, Фабрицио Бентивольо, Кристина Марсилач, Джузепе Чедерна, Джиджо Алберти, [15+]
  • 16:10
    "Медитеранеа", драма, Италия, 2015; реж. Джонас Карпиняно, с Кудус Сейон, Аласан Си, Пий Амато, Франческо Папасерджо, Винченцина Сичилиано, [12+]
  • 18:00
    "3000 нощи", драма, Палестина, 2015; реж. Май Масри, с Майса Абд Елхади, Хюсеин Наклех, Абеер Хадад, Надера Омран, Райда Адон, [15+]
  • 19:45
    "Мърморко", комедийна драма, Финландия, 2014; реж. Доме Карукоски, с Анти Литя, Петра Фрей, Мари Перанкоски, Икка Форш, Виктор Древитски, [12+]
Пълна програма
  • 15:00
    CNNMoney with Maggie Lake
  • 16:00
    International Desk (with World Sport)
  • 17:00
    Connect the World with Becky Anderson
  • 18:00
    Quest Express
Пълна програма
  • 15:30
    "Ритъмът на мечтите" - сериал, /п/
  • 17:00
    "Моят живот"- сериен филм, /п/
  • 18:00
    "Пепел от рози" - сериен филм
  • 19:00
    "Дъщерята на Ананди" - сериен филм, /п/
Пълна програма
  • 15:00
    "В.И.П." - сериал, сезон 4
  • 16:00
    "Операция Делта форс 3: Ясна мишена" - екшън с уч. Джим Фитцпатрик, Браян Дженъс, Грег Колинс, Джон Саймън Джоунс, Гавин Худ, Дейвид Дюкас и др., /п/
  • 17:55
    "Без багаж" - предаване за туризъм
  • 18:30
    "Господари на ефира"- забавно предаване, /п/
Пълна програма
  • 15:00
    Възходът на машините: Перфектният драгстър
  • 16:00
    Тираджии в пустошта: Епизод 6
  • 17:00
    Съкровища в склада: Епизод 10
  • 17:30
    Съкровища в склада: Епизод 8
Пълна програма
  • 15:26
    Опасно за живота: Да угодиш на тълпата
  • 16:14
    Ловци на митове: Полети на фантазията
  • 17:02
    НАСА: Неразгадани архиви: Възходът на ледените същества
  • 17:50
    Войни на сметището: Пералня-катапулт
Пълна програма
  • 15:00
    Виолета
  • 16:00
    Групата на Алекс
  • 16:30
    Лив и Мади: калифорнийски стил
  • 17:00
    11
Пълна програма
  • 15:45
    "Спортна лаборатория"
  • 16:00
    "Спортна лаборатория"
  • 16:15
    "Въпросите на Мили"
  • 16:25
    "Въпросите на Мили"
Пълна програма
  • 15:30
    Бакуган - анимационен сериал
  • 16:00
    Писма от Феликс - анимационен сериал
  • 16:15
    Приключенията на Чък и приятели - анимационен сериал
  • 16:30
    Клуб Уинкс - анимационен сериал
Пълна програма
  • 15:00
    Делници - с Николай Колев
  • 18:00
    Новини
  • 18:30
    Делници - с Николай Колев
  • 19:00
    Шоколад и пипер - 80 еп. - Сериал
Пълна програма
  • 15:45
    Без коментар: кадри от актуални събития без журналистически коментар
  • 16:15
    Фокус
Пълна програма
  • 15:30
    Снукър: "Уърлд оупън", финал
  • 17:00
    Колоездене, Световно първенство: Общ старт (мъже)
  • 18:30
    Тенис, АТP: Турнир в Санкт Петербург, финал
  • 20:00
    Футбол, МЛС: Канзас Сити - ЛА Галакси
Пълна програма
  • 15:30
    Футбол, МЛС: Канзас Сити - ЛА Галакси
  • 17:00
    Тенис, АТP: Турнир в Санкт Петербург, финал
  • 18:30
    Снукър: "Уърлд оупън", финал
  • 20:30
    Колоездене, Световно първенство: Общ старт (мъже)
Пълна програма
  • 15:20
    Опасни пътища, сезон 3, еп. 2
  • 16:20
    Царе на дърворезбата, сезон 1, еп. 3
  • 16:45
    Голямата страшна гора, сезон 1, еп. 4
  • 17:40
    Призраци от автоморгата, сезон 5, еп. 2
Пълна програма
  • 15:15
    Extreme Sports Channel 2013
  • 16:10
    X Games - Minneapolis
  • 17:05
    Winter X Games - Aspen
  • 18:00
    Mantracker Season 4
Пълна програма
  • 13:20
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 16:30
    Песните на... /половин час с хитовете на изпълнител от ефира на ФЕН ТВ/
  • 17:00
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 18:00
    Багрите на България /фолклорна и народна музика/
Пълна програма
  • 15:30
    Хавайски живот
  • 16:00
    Основен ремонт във Виктория
  • 16:30
    Основен ремонт във Виктория
  • 17:00
    Разбивачи на дворове
Пълна програма
  • 15:10
    Д-р Зоуи Харт - трети сезон
  • 16:05
    Анатомията на Грей - единадесети сезон
  • 17:05
    Отчаяни съпруги - четвърти сезон
  • 18:00
    Отчаяни съпруги - четвърти сезон
Пълна програма
  • 15:00
    Младият Монталбано - втори сезон
  • 17:15
    Лас Вегас - пети сезон
  • 18:10
    Убийства в Рая - пети сезон
  • 19:15
    Честни измамници - четвърти сезон
Пълна програма
  • 14:50
    "Изисквания как да бъдеш нормален човек", комедия, Испания, 2015; реж. Летисия Долера, с Летисия Долера, Мануел Бурке, Силвия Мунт, Хорди Лодра, Александра Хименес, [12+]
  • 16:15
    "Съюзени", шпионски трилър, САЩ, 2016; реж. Робърт Земекис, с Брад Пит, Марион Котийар, Лизи Каплан, Джарeд Харис, Саймън МакБърни, [15+]
  • 18:20
    "Джеръд Кармайкъл: 8", стендъп комедия, САЩ, 2017; реж. Бо Бърнам, с Джеръд Кармайкъл, [15+]
  • 19:20
    "Майк и Дейв си търсят гаджета", комедия, САЩ, 2016; реж. Джейк Шимански, със Зак Ефрон, Адам Дивайн, Анна Кендрик, Обри Плаза, Стивън Рут, [15+]
Пълна програма
  • 15:20
    Забранена история, сезон 4, еп. 5
  • 16:10
    Страхотни изобретения, сезон 2, еп. 16
  • 16:40
    Ловецът на оръжия, сезон 2, еп. 6
  • 17:30
    Загадки в музея, сезон 2, еп. 27
Пълна програма
  • 15:00
    Изковани в огъня: Копие за лов на глигани
  • 16:00
    В търсене на Хитлер: Комплексът
  • 17:00
    Американски антиквари: Шокиран и пиян
  • 18:00
    Шон Бийн представя: Ватерло: Епизод 2
Пълна програма
  • 15:00
    НАСЛУКА – тв поредица, пети сезон, 44 еп. /п/
  • 16:00
    Ловци на акули – тв поредица, Америка, трети сезон, 2 еп.
  • 17:00
    КОНЕТЕ
  • 18:00
    Рейсинг екстрийм – тв поредица, четвърти сезон, 13 еп. /п/
Пълна програма
  • 15:45
    "Трансформърс - роботи спасители"
  • 16:05
    "Отгатни колко те обичам"
  • 16:30
    "ЯЯ и Зук"
  • 16:35
    "Меси отива в Окидо"
Пълна програма
  • 15:45
    Време, календар, хороскоп
  • 16:00
    "Всеки следобед" с Криси"
  • 17:00
    НОВИНИ
  • 17:15
    Телемаркет
Пълна програма
  • 02:45
    JDM
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:30
    Драконова топка Z (анимация)
  • 19:00
    Хартли (фейлетон)
Пълна програма
  • 14:05
    "Танковете на смъртта" - военен с Брус Дейвисън, Дейвид Патрик Кели.
  • 15:50
    "Най-добрите холивудски режисьори І, еп.7 - Милош Форман" - поредица
  • 16:20
    "Той е моето момиче" - комедия с Т.К. Картър, Дейвид Холидей.
  • 18:05
    "Как да убиете жена си" - комедия с Джак Лемън, Вирна Лизи, Тери Томас, Клер Тревор.
Пълна програма
  • 14:40
    FORMULA V8 3,5 CHAMPIONSHIP HIGHLIGHTS
  • 16:20
    CIK-FIA WORLD KARTING CHAMPIONSHIP
  • 16:45
    TRIAL DE CAHORS
  • 17:10
    FRENCH TRACTOR PULLING
Пълна програма
  • 15:00
    Майки тийнейджърки UK
  • 16:00
    Пич, оправи ми колата
  • 16:30
    Пич, оправи ми колата
  • 17:00
    MTV Къщурки - реалити шоу
Пълна програма
  • 15:40
    Busted: MTV Crashes Plymouth
  • 16:00
    Zara Larsson's Lush Pop 20
  • 17:30
    Hot Right Now!
  • 18:00
    KSI: In The Zone
Пълна програма
  • 15:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 17:00
    Rocks Rated!
  • 18:00
    Rock Solid Playlist
  • 19:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
Пълна програма
  • 15:45
    Най-дивият град в Аляска, сезон 1, еп. 9
  • 16:15
    Диви същества с Доминик Монахан, сезон 3, еп. 8
  • 17:00
    Животинска полиция "Финикс", сезон 1, еп. 8
  • 17:50
    Градът на бялата мечка, сезон 1, еп. 4
Пълна програма
  • 15:00
    Разследване на самолетни катастрофи - сезон 11, еп. 6
  • 16:00
    Разследване на самолетни катастрофи - сезон 11, еп. 7
  • 17:00
    Да поговорим за звездите, еп. 13
  • 18:00
    Да поговорим за звездите, еп. 5
Пълна програма
  • 15:04
    Най-смъртоносните животни на планетата: Зъби
  • 15:51
    Най-чудатите твари в света: Чудати създания на сушата
  • 16:37
    Най-чудатите твари в света: Чудати създания в небето
  • 17:24
    Най-чудатите твари в света: Чудати създания в океана
Пълна програма
  • 14:00
    Футбол: Сент Етиен - Рен, мач от френската Лига 1, повторение - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 16:00
    Футбол: Марсилия - Тулуза, мач от френската Лига 1, повторение
  • 18:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 18:05
    Футбол: Шефилд Уенздей - Шефилд Юнайтед, мач от Чемпиъншип, повторение
Пълна програма
  • 15:15
    "Времето ще покаже"
  • 16:00
    "Мъжко / Женско"
  • 17:00
    "Времето ще покаже"
  • 18:00
    "Вечерни новини" (със субтитри)
Пълна програма
  • 15:00
    "Планета Хит" - нон-стоп хитове
  • 16:00
    "Картини от Света" - музикална импресия
  • 16:05
    "Планета Live" - музикална програма
  • 16:40
    "3 плюс" - инфо бюлетин
Пълна програма
  • 15:30
    "Бащино огнище" - предаване за традициите
  • 16:00
    "Музикална съкровищница" - фолклорна програма
  • 16:30
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 16:40
    "Пъстра броеница" - фолклорна програма
Пълна програма
  • 14:05
    "Планета Live" - музикална програма
  • 16:00
    "Звездите на България" - музикална програма
  • 16:30
    "Ретро" - музикална програма
  • 17:00
    "Show Time" - музикална програма
Пълна програма
  • 15:45
    "По средата" - сериал
  • 16:40
    "Теория за големия взрив" - сериал
  • 18:00
    "Тафф" - булеварден журнал
  • 19:00
    Новини
Пълна програма
  • 14:00
    Италия, Серия А: Ювентус - Торино
  • 16:00
    Италия, Серия А: Сампдория - Милан
  • 18:00
    Италия, Серия А: Интер - Дженоа
  • 20:00
    Жилет световен спорт
Пълна програма
  • 15:00
    "В капана на подозренията" - доку-поредица
  • 18:00
    "Съблазнителни измами" - доку-поредица
  • 18:30
    "Сред нас" - сериал
  • 19:00
    "Експлозивно" - журнал
Пълна програма
  • 12:00
    "Утрото на Русия"
  • 17:00
    Вести
  • 17:35
    Вести-Москва
  • 17:50
    "За най-важното"
Пълна програма
  • 15:00
    "Особено мнение"
  • 16:00
    Сериал: "Ловът на Пепеляшка"
  • 17:00
    "Особено мнение"
  • 18:00
    "Пълен албац"
Пълна програма
  • 15:00
    "Патрулна обиколка" - репортаж
  • 16:00
    "Патрулна обиколка: Берлин" - репортаж
  • 17:00
    "Клиниката на Зюдринг" - сериал
  • 18:00
    "Съдба - и изведнъж всичко е различно" - сериал
Пълна програма
  • 15:15
    "Паралакс" 2 (п)
  • 16:00
    "Първото благо"- с водещ проф. Цветан Димитров (п)
  • 17:00
    "Спомени от Попово" - Димо Коларов
  • 17:30
    Новини - информационна емисия (на живо)
Пълна програма
  • 14:00
    Футбол
  • 17:00
    Жилет футбол
  • 19:00
    Футбол
  • 21:30
    Спортна програма
Пълна програма
  • 10:00
    Временно не се излъчва по решение на СЕМ
Пълна програма
  • 15:35
    Grizzy & die Lemminge
  • 16:25
    Mr. Bean - Die Cartoon-Serie
  • 16:55
    Dragons - Die Wachter von Berk
  • 17:20
    Ben 10
Пълна програма
  • 15:30
    Детски свят - Маша и мечока - анимация
  • 15:55
    Художникът на птиците-документален филм
  • 16:30
    Новини
  • 16:50
    Исторически календар
Пълна програма
  • 12:02
    We Love Music
  • 18:02
    1 Artist 3 Hits
  • 18:12
    Top 10
  • 19:02
    New 4 U
Пълна програма
  • 15:30
    Хубава, секси или отблъскваща: Джералдин
  • 16:00
    Различни хора, различни сватби - Америка: Големи мечти, по-големи проблеми
  • 17:00
    90 дни до сватбата: Заживяха ли щастливо?: Епизод 6
  • 18:00
    Кажете ДА на булчинската рокля - Австралия: Ние сме семейство
Пълна програма
  • 15:30
    "Новият Китай" в първите си 60 години
  • 16:00
    Виж България - Копривщица
  • 16:30
    Да спасим къмпинг Корал!
  • 17:00
    Една одисея из Цикладските острови на Гърция
Пълна програма
  • 15:30
    Първокласни RV каравани
  • 16:00
    Препродаване и преместване в Тексас
  • 17:00
    Невъзможен хотел
  • 18:00
    Странни храни в Америка
Пълна програма
  • 15:30
    Първокласни RV каравани
  • 16:00
    Препродаване и преместване в Тексас
  • 17:00
    Невъзможен хотел
  • 18:00
    Странни храни в Америка
Пълна програма
  • 15:05
    Видове, САЩ, екшън/ужаси/фантастика, 1995
  • 16:50
    Небеса, Италия,САЩ, драма/трилър, с Джовани Рибизи, Кейт Бланшет, 2002
  • 18:25
    Ожених се за убийца, САЩ, комедия/криминален/романтичен, 1993
  • 19:55
    Този неловък момент, САЩ, комедия/романтичен, със Зак Ефрон, 2014
Пълна програма
  • 15:30
    Новини
  • 16:00
    Новини
  • 16:30
    Новини
  • 17:00
    Новини
Пълна програма
  • 15:45
    Домашна кухня с Джейми Оливър - втори сезон
  • 16:10
    Рокери лакомници: Азиатско приключение - кулинарно предаване
  • 17:00
    Вечеря за приятели - кулинарно предаване
  • 17:50
    Като по учебник с Кари Озмънд - кулинарно предаване
Пълна програма
  • 15:00
    2-4-1 Хитове!
  • 16:00
    Ние обичаме 2000 +
  • 17:00
    Ние обичаме 2010 +
  • 18:00
    Музиката никога не е била толкова добра
Пълна програма
  • 14:00
    Хайд Парк на Хъдсън - Драма, 2012, Режисьор: Роджър Мичел, В ролите: Бил Мъри, Лора Лини, Оливиа Уилямс
  • 16:00
    И още нещо - Комедия, Романтичен, 2003, Режисьор: Уди Алън, В ролите: Уди Алън, Джейсън Бигс, Кристина Ричи, Фишър Стивънс, Дани Де Вито
  • 18:00
    Само през трупа й - Романтичен, Комедия, 2008, Режисьор: Джеф Лоуъл, В ролите: Ева Лонгория, Линдзи Слоун, Пол Ръд, Джейсън Бигс, Лейк Бел, Стивън Рут, Али Хилис
  • 20:00
    Бащата на изобретението - Комедия, 2010, Режисьор: Трент Купър, В ролите: Кевин Спейси, Вирджиния Мадсън, Хедър Греъм, Джак Макгий, Камила Бел, Джони Ноксвил, Майкъл Росенбаум, Ред Уест
Пълна програма
  • 15:00
    "Моето дете, твоето дете - А как възпитаваш ти?" - доку-поредица
  • 16:00
    "Кралица на пазаруването" - доку-поредица
  • 17:00
    "4 сватби и едно вълшебно пътешествие" - доку-поредица
  • 18:00
    "Между тюл и сълзи" - доку-поредица
Пълна програма
  • 15:30
    Спорт
  • 16:00
    Здравословен живот
  • 16:30
    Ретро музика
  • 17:00
    Публицистика
Пълна програма
  • 15:20
    Излъжи ме - втори сезон
  • 16:15
    Престъпления от класа - трети сезон
  • 17:10
    Хавай 5-0 - трети сезон
  • 18:05
    От местопрестъплението: Маями - десети сезон
Пълна програма
  • 14:00
    Club Bangers!
  • 16:00
    Ibiza Classics
  • 17:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 17:40
    Miami 2 Ibiza
Пълна програма
  • 15:30
    FASHION FILMS
  • 16:00
    FASHION FILMS
  • 16:30
    FASHION FILMS
  • 17:00
    DESIGNERS
Пълна програма
  • 15:30
    Футбол, МЛС: Канзас Сити - ЛА Галакси
  • 17:00
    Тенис, АТP: Турнир в Санкт Петербург, финал
  • 18:30
    Снукър: "Уърлд оупън", финал
  • 20:30
    Колоездене, Световно първенство: Общ старт (мъже)
Пълна програма
  • 13:40
    Big Fat Hits
  • 17:00
    Pop Superstars
  • 19:00
    Can't Stop The Hits
  • 22:00
    Big Fat Hits
Пълна програма
  • 15:20
    "Лов на неизрядни платци" - 1 и 2 еп.
  • 16:10
    "Съдия Джуди"- 251 и 252 еп.
  • 17:00
    "Богата булка, бедна булка" - 13 еп.
  • 17:50
    "Човекът, чийто ръце избухнаха"
Пълна програма
  • 15:45
    Телепазар
  • 16:00
    Новини
  • 16:10
    Спорт
  • 16:15
    Телевизионен пазар
Пълна програма
  • 15:30
    Уральская рыбалка
  • 16:00
    Охота с луком
  • 16:30
    Оружейные дома Европы
  • 17:00
    "Радзишевский и К" в поисках рыбацкого счастья
Пълна програма
  • 15:00
    "007 координати: Скайфол" - екшън с уч. на Даниел Крейг, Хавиер Бардем, Джуди Денч, Наоми Харис, Ралф Файнс и др., /п/
  • 18:00
    "От местопрестъплението: Кибер атаки" - сериал, сезон 1
  • 19:00
    "Скандал" - сериал, сезон 2
  • 20:00
    "От местопрестъплението" - сериал, сезон 4
Пълна програма
  • 15:15
    Man, Woman, Wild: Tasmania
  • 16:00
    Weird Creatures With Nick Baker: Anteaters
  • 16:45
    Deadliest Catch: Collison Course
  • 17:30
    Through the Wormhole with Morgan Freeman: Did God Create Evolution?
Пълна програма
  • 15:45
    KEEP FIT
  • 16:00
    WEATHER FORECAST
  • 16:05
    BASIC LEXIS
  • 16:15
    STEP BY STEP
Пълна програма
  • 15:30
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета
  • 16:00
    Режи!
  • 17:00
    Кухнята
  • 18:00
    Да готвиш наистина
Пълна програма
  • 15:45
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 16:10
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 16:25
    Bunsen is a Beast
  • 16:55
    Опасният Хенри
Пълна програма
  • 15:30
    Снукър: "Уърлд оупън", финал
  • 17:00
    Колоездене, Световно първенство: Общ старт (мъже)
  • 18:30
    Тенис, АТP: Турнир в Санкт Петербург, финал
  • 20:00
    Футбол, МЛС: Канзас Сити - ЛА Галакси
Пълна програма
  • 14:50
    "Изисквания как да бъдеш нормален човек", комедия, Испания, 2015; реж. Летисия Долера, с Летисия Долера, Мануел Бурке, Силвия Мунт, Хорди Лодра, Александра Хименес, [12+]
  • 16:15
    "Съюзени", шпионски трилър, САЩ, 2016; реж. Робърт Земекис, с Брад Пит, Марион Котийар, Лизи Каплан, Джарeд Харис, Саймън МакБърни, [15+]
  • 18:20
    "Джеръд Кармайкъл: 8", стендъп комедия, САЩ, 2017; реж. Бо Бърнам, с Джеръд Кармайкъл, [15+]
  • 19:20
    "Майк и Дейв си търсят гаджета", комедия, САЩ, 2016; реж. Джейк Шимански, със Зак Ефрон, Адам Дивайн, Анна Кендрик, Обри Плаза, Стивън Рут, [15+]
Пълна програма
  • 09:30
    Playlist
  • 18:00
    Lucky 7
  • 19:00
    Hip-Hop of BG
  • 19:30
    Music of BG
Пълна програма
  • 15:30
    The Lion Guard
  • 16:00
    Sheriff Callie's Wild West
  • 16:30
    Mickey And The Roadster Racers
  • 17:00
    Sofia The First
Пълна програма
  • 15:45
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 16:10
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 16:25
    Bunsen is a Beast
  • 16:55
    Опасният Хенри
Пълна програма
  • 15:00
    Smells Like The 90s
  • 17:00
    90s Vs 00s
  • 18:00
    Monday Memories
  • 22:00
    Guess The Year
Пълна програма
  • 15:20
    Blood Relatives: Southern Helle
  • 16:10
    Betrayed: Dancing with Death
  • 17:00
    Disappeared: One Way Ticket
  • 17:50
    Murder Chose Me: My First Homicide
Пълна програма
  • 15:40
    Clubland: FC Porto
  • 16:05
    Top: Charitable Footballers
  • 16:30
    In the Name of Good: Lance Armstrong
  • 17:01
    In the Name of Good: Rio Mavuba
Пълна програма
  • 15:35
    Fishing University
  • 16:00
    Steve Gruber's The Wildlife
  • 16:25
    Steve Gruber's The Wildlife
  • 16:50
    Hot Rods & Reels
Пълна програма
  • 15:00
    Изковани в огъня: Копие за лов на глигани
  • 16:00
    В търсене на Хитлер: Комплексът
  • 17:00
    Американски антиквари: Шокиран и пиян
  • 18:00
    Шон Бийн представя: Ватерло: Епизод 2
Пълна програма
  • 15:00
    Разследване на самолетни катастрофи - сезон 11, еп. 7
  • 16:00
    Да поговорим за звездите, еп. 13
  • 17:00
    Да поговорим за звездите, еп. 5
  • 18:00
    Морски вълци: Северът срещу Юга III, еп. 5
Пълна програма
  • 15:00
    Премиера: "Италианската булка" - сериал, с.1, еп.118
  • 16:00
    Премиера: "Клиника край езерото" - сериал, с.2, еп. 32
  • 17:00
    bTV Новините
  • 17:30
    "Лице в лице" - публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова
Пълна програма
  • 15:10
    Красавицата и Звяра; сезон 4, епизод 7, драма, ужаси, САЩ, 2016
  • 16:10
    Тийн вълк; сезон 5, епизод 15, драма, научна фантастика, САЩ, 2015
  • 17:05
    Тийн вълк; сезон 5, епизод 16, драма, научна фантастика, САЩ, 2016
  • 18:00
    Щура надпревара; сезон 1, епизод 5, риалити, Унгария, 2016
Пълна програма
  • 15:20
    Царство; сезон 3, епизод 9, драма, романтичен, САЩ, 2015
  • 16:15
    Отмъщението; сезон 2, епизод 20, драма, мистерия, Турция, 2013
  • 18:20
    Отмъщението; сезон 2, епизод 21, драма, мистерия, Турция, 2013
  • 20:25
    Царство; сезон 3, епизод 10, драма, романтичен, САЩ, 2015
Пълна програма
  • 15:00
    Неразрешени случаи: Кладенецът/Бившият съпруг убиец
  • 16:00
    Бандите във Великобритания: с Гари и Мартин Кемп: Източен и Западен Лондон
  • 17:00
    Градски кошмари: Най-жестокото срязване
  • 18:00
    Фрицъл, представен от Фред Дайнидж
Пълна програма
  • 14:00
    Единственият
  • 15:50
    Пътят
  • 18:00
    Операция Валкирия
  • 20:20
    Присъдата
Пълна програма
  • 15:10
    Особое мнение
  • 16:00
    Сериал "Время любить" 16+
  • 17:00
    Новости RTVi
  • 17:10
    Особое мнение
Пълна програма
  • 06:30
    "Фолклорна дъга": "Децата на Орфей" /2 част
Пълна програма
  • 15:30
    SpongeBob SquarePants
  • 16:00
    Ridiculousness
  • 16:30
    Ridiculousness
  • 17:00
    Punk'd
Пълна програма
  • 15:25
    What The Client Wants, The Client Gets (18+)
  • 15:50
    The Replacement Masseuse (18+)
  • 16:10
    Big Boob Babes Tribbing Lesbian Sex (18+)
  • 16:35
    A Regal Rub Down (18+)
Пълна програма
  • 12:00
    Тенис: Toray Pan Pacific Open, Токио (WTA Premier - повторение)
  • 18:30
    "Спорт +" спортно обзорно предаване (повторение)
  • 19:30
    Футбол: Барселона - Ейбар (Примера Дивисион, сезон 2017/18 - повторение)
  • 21:30
    "Код Спорт" - спортно обзорно предаване (повторение)
Пълна програма
  • 14:30
    Европейско първенство по волейбол /жени/: Русия - България пряко предаване от Баку
  • 16:30
    Спортна треска
  • 17:30
    Дивия Франк в Африка документален филм /1 епизод/
  • 18:15
    Европейско първенство по баскетбол: Словения - Сърбия - финал
Пълна програма
  • 14:50
    Най-смешните скечове на Абът и Костел 1
  • 16:35
    Най-смешните скечове на Абът и Костел 2
  • 18:05
    Регина
  • 20:00
    Историята на Лейпъл
Пълна програма
  • 15:10
    БРЮКСЕЛ В ПРЕВОД - повторение
  • 15:50
    История на храните - повт.
  • 15:55
    Прогноза за времето и агропрогноза
  • 16:00
    Новини
Пълна програма
  • 15:30
    LOW COST - BERLIN
  • 16:00
    TRACK RIDER - VIETNAM
  • 17:00
    3D SAFARI 1
  • 17:30
    3D SAFARI 2
Пълна програма
  • 15:15
    World Series of Boxing - WSB
  • 16:05
    WUSHU Championship
  • 16:15
    Japan Queen Tournament
  • 16:30
    Ultimate First League
Пълна програма
  • 15:40
    Кметицата-кексче
  • 17:05
    Деликатност
  • 18:55
    Пясъчният човек
  • 20:25
    Когато Доли Партън ми беше майка
Пълна програма
  • 15:30
    The Adventures of Danny & The Dingo
  • 16:00
    Nuclear Cowboyz: Behind The Scenes
  • 16:30
    Making of MotoWars
  • 17:00
    On Surfari
Пълна програма
  • 15:25
    Спешна медицинска помощ за животни (1)
  • 15:50
    Спешна медицинска помощ за животни (2)
  • 16:20
    Дивата природа на Нова Зеландия (1)
  • 17:10
    Надежда за дива природа (13)
Пълна програма
  • 15:30
    Монтана - Очарователно откритие
  • 16:00
    Професия турист
  • 16:30
    Виж България - Бургас и други морски градове
  • 17:00
    Дълг, чест и храброст
Пълна програма
  • 15:30
    "Домът на футбола", предаване за български футбол (2017-18), 11-и епизод, повторение
  • 16:30
    Студио "Втора професионална лига", директно
  • 17:00
    Футбол: Ботев Враца - Царско село, мач от Втора професионална лига, директно
  • 18:55
    Студио "Втора професионална лига", директно
Пълна програма
  • 14:00
    Тенис: MOSELLE OPEN, Мец (2017 ATP WORLD TOUR 250 - повторение)
  • 19:00
    Футбол: Реал /М/ - Бетис (Примера Дивисион, сезон 2017/18 - повторение)
  • 21:00
    Тенис: Korea Open, Сеул (WTA International - четвъртфинали, повторение)
Пълна програма
  • 14:00
    Футбол: Саутхямптън - Манчестър Юнайтед, мач от английската Висша лига, повторение
  • 16:00
    Съботен обзор на кръга в английската Висша лига (2017-18), 6-и епизод, повторение
  • 17:00
    Футбол: Манчестър Сити - Кристъл Палас, мач от английската Висша лига, запис
  • 19:00
    Неделен обзор на кръга във френската Лига 1 (2017-8), 7-и епизод
Пълна програма
  • 15:20
    Кръвожадни роднини: Южен ад
  • 16:10
    Предателства: Смъртоносни танци
  • 17:00
    Изчезнали: Еднопосочен билет
  • 17:50
    Убийствата сами ме избраха: Моето първо убийство
Пълна програма
  • 15:00
    "Един прекрасен ден", магазинно предаване с водещ Каролина Братанова
  • 16:30
    еМисия България LIVE
  • 18:30
    Централни Новини на BIT LIVE
  • 19:00
    BIT СПОРТ LIVE
Пълна програма
  • 15:30
    Pergeto akademia - A pisztrang es a Bajnok
  • 16:00
    На фокус Йожеф Ач - Крайбрежни шарани
  • 16:30
    IPCC 2016. II. полуфинал
  • 17:00
    Риболов в Австралия - Северни мечти
Пълна програма
  • 15:40
    "Гадже за лудата Мери", комедийна драма, Ирландия, 2016; реж. Дарън Торнтън, със Сиана Кърслейк, Тара Лий, Чарли Бейли, Денис МакКормак, Барбара Бренан, [15+]
  • 17:05
    "Ще умра от срам I, 5 еп.", стендъп комедия, САЩ, 2017; реж. Джейк Шрайър, с Мелиса Лео, Майкъл Ангарано, Ери Грейнър, Кларк Дюк, Арджей Сайлър, [15+]
  • 18:10
    "Чудовищни камиони", комедия - фантастика, САЩ, 2016; реж. Крис Уедж, с Лукас Тил, Джейн Леви, Томас Ленън, Бари Пепър, Роб Лоу, [12+]
  • 20:00
    "Безсмъртната Хенриета Лакс", драма, САЩ, 2017; реж. Джордж С. Улф, с Опра Уинфри, Роуз Бърн, Рене Елиз Голдсбъри, Кортни Б. Ванс, Редж И. Кати, [12+]
Пълна програма
  • 15:20
    "Тадж Махал (2015)", трилър, Франция, 2015; реж. Николас Саада, със Стейси Мартин, Луи-Ду Де Льонксан, Джина МакКий, Алба Роруочър, Фред Епу, [12+]
  • 16:55
    "Междузвездни войни: Епизод І - Невидима заплаха", екшън - фантастика, САЩ, 1999; реж. Джордж Лукас, с Лиъм Нийсън, Юън Макгрегър, Натали Портман, Джейк Лойд, Иън Макдайърмид, [12+]
  • 19:10
    "Рей Донован V, 6 еп.", криминална драма, САЩ, 2017; реж. Дейвид Холандър, с Лив Шрайбър, Пола Малкъмсън, Еди Марсан, Даш Михок, Джон Войт, [18+]
  • 20:10
    "Контрабанда", крими - екшън - трилър, САЩ, 2012; реж. Балтазар Кормакър, с Марк Уолбърг, Кейт Бекинсейл, Бен Фостър, Джовани Рибизи, Лукас Хаас, [15+]
Пълна програма
  • 15:45
    Fashion 24 Hours : Yulia Lobova-Harfouch
  • 16:00
    Video Fashion News
  • 16:15
    Video Fashion News
  • 16:30
    The Ultimate Style Guide
Пълна програма
  • 15:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 16:00
    В Габрово и сърцето на Балкана (образователен документален филм)
  • 16:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 17:00
    До Дунав и езерото на пеликаните (образователен документален филм)
Пълна програма
  • 14:05
    Голф: Европейски тур
  • 17:25
    Новини
  • 17:30
    Голф: "Светът на голфа"
  • 18:30
    Колоездене: "На колела"
Пълна програма
  • 14:30
    Мотоциклетизъм: Moto GP
  • 16:00
    Новини
  • 16:05
    Футбол: Руска Премиер лига
  • 18:00
    Мотоциклетизъм: Moto GP
Пълна програма
  • 15:35
    Paw Patrol
  • 15:55
    Little Charmers
  • 16:10
    Ben & Holly's Little Kingdom
  • 16:20
    Dora the Explorer
Пълна програма

Сериали

National Geographic 16:00
Разследване на самолетни катастрофи - сезон 7, еп. 5
RTVi Russia 16:00
Сериал "Время любить" 16+
Хоби ТВ 16:00
Ловци на акули – тв поредица, Америка, трети сезон, 10 еп.
bTV 16:00
Премиера: "Клиника край езерото" - сериал, с.2, еп. 72
bTV Action 16:00
"Готъм" - сериал, еп. 7

Всички предавания

Спорт

National Geographic Wild 15:51
Най-смъртоносното трио: Игри на глада
Nova Sport 16:00
Баскетбол: Барселона - Валенсия, мач от испанската баскетболна лига, повторение
Diema Sport 16:00
"Домът на футбола", предаване за български футбол (2017-18), 19-и епизод, повторение
Mtel Sport 1 16:00
Тенис: ATP Лондон
Mtel Sport 2 16:00
Футбол: Индийска суперлига

Всички предавания

Филми

Cinemax 15:55
"Виридиана", комедийна драма, Испания, 1961; реж. Луис Бунюел, със Силвия Пинал, Франсиско Рабал, Фернандо Рей, Хосе Калво, Маргарита Лозано, [15+]
Telekabel 15:55
Гората -документален филм
HBO 2 16:00
"Късметлията", биографична драма, САЩ, 2005; реж. Рон Хауърд, с Ръсел Кроу, Рене Зелуегър, Пол Джиамати, Крейг Биерко, Пади Консидайн, [12+]
TVT 16:00
С вкуса на Златна Добруджа (рецепти от Алфатар) (образователен документален филм)
Diema 16:00
"Трите нинджи: Битка в лунапарка" - приключенски екшън с уч. на Хълк Хоган, Лоуни Андерсън, Джим Варни, Матю Ботъшис и др., /п/

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания



{START_COUNTER}