ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 04:40
    Още от деня /п/
  • 05:50
    Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня
  • 06:00
    Денят започва Сутрешен информационен блок с водещи Иво Никодимов и Юлия Стефанова
  • 09:00
    По света и у нас Информационна емисия
Пълна програма
  • 04:30
    "Опасни улици" - сериал, еп. 698
  • 05:30
    "Лице в лице" /п./ - публицистично предаване
  • 06:00
    "Кунг фу панда: Легенда за страхотния боец" - анимация
  • 06:30
    "Тази сутрин" - информационно предаване
Пълна програма
  • 04:00
    "Двете лица на Истанбул"- сериен филм /п/
  • 05:20
    "Часът на Милен Цветков" - предаване на NOVA /п/
  • 06:20
    "Здравей, България" - сутрешен блок
  • 09:30
    "На кафе" - предаване на NOVA
Пълна програма
  • 04:00
    Опорни хора - изповедите на значимите за обществото пред Ганиела Ангелова/п./
  • 05:00
    Гол - спортно шоу с Ники Александров, Борис Касабов и Томислав Русев /п./
  • 06:00
    Директно /п./
  • 06:30
    България сутрин - важните неща рано сутрин с Лора Инджова, Константина Живова и Симеон Белев
Пълна програма
  • 01:00
    Повторения
  • 07:00
    Бизнес старт - сутрешен блок с Иван Нончев и Живка Попатанасова
  • 09:00
    Boom&Bust с Владимир Сиркаров и Кузман Илиев /п./
  • 10:00
    Водещите новини
Пълна програма
  • 04:20
    Морски детективи; сезон 9, епизод 17, екшън, криминален, САЩ, 2012
  • 05:10
    4исла; сезон 3, епизод 18, криминален, драма, САЩ, 2007
  • 05:55
    4исла; сезон 3, епизод 19, криминален, драма, САЩ, 2007
  • 07:00
    Морски детективи; сезон 9, епизод 17, екшън, криминален, САЩ, 2012
Пълна програма
  • 04:15
    Оцелях след нападение на животни: Акули-убийци
  • 05:02
    Дивият Индокитай: Малайзия
  • 05:49
    Диви и истински: Да измамиш смъртта
  • 06:36
    С човекоподобните маймуни: Епизод 3
Пълна програма
  • 00:00
    "Добро утро, българи" - сутрешен блок /п/ 02:00 - "На жълтите павета" - публицистично предаване /п/ 02:30 - Избрано от "В окото на бурята" - публицистично предаване 04:00 - Повторения
  • 07:00
    "Добро утро, българи" - сутрешен блок
  • 09:00
    Новини
  • 09:10
    Интервютата на Алфа Тв
Пълна програма
  • 04:45
    "W като Wissen - Знание"
  • 05:10
    "Горещи теми" - булеварден журнал
  • 05:45
    Документация
  • 06:30
    Сутрешен информационно-забавен журнал
Пълна програма
  • 00:00
    Where Is The Party
  • 06:00
    Tick-Tack
  • 10:00
    Hit Mix
  • 14:00
    Standard BIH
Пълна програма
  • 04:20
    Пътешествия документална поредица
  • 04:50
    Местно време /БНТ 2 Пловдив/п/
  • 05:20
    България днес информационен блок /п/
  • 06:50
    Потребителската кошница /п/
Пълна програма
  • 04:00
    Шоуто на Канала /п/
  • 05:05
    Здравето отблизо /п/
  • 05:45
    Афиш културно-информационно предаване /п/
  • 06:00
    Денят започва сутрешен блок
Пълна програма
  • 04:45
    The Garfield Show
  • 04:56
    The Garfield Show
  • 05:10
    The Garfield Show
  • 05:20
    The Garfield Show
Пълна програма
  • 04:00
    "Под наблюдение" - сериал, с.3, еп. 3
  • 05:15
    "Менталист: Крадецът на мисли" - сериал, с.6, еп.2
  • 06:00
    "Пингвините от Мадагаскар" - анимация
  • 08:00
    "Стрелата" - сериал, с. 4 еп. 13
Пълна програма
  • 01:30
    "Дневниците на вампира" - сериал, с.5, еп. 18,19,20
  • 06:00
    "Дневниците на вампира" - сериал, с.5, еп. 17,18
  • 08:00
    "Оцеляване" - сериал, еп.10
  • 09:15
    "Снежанка и ловецът" - екшън, приключенски, драма (САЩ, 2012), режисьор - Рупърт Сандърс, актьори - Кристен Стюарт, Крис Хемсуърт, Чарлийз Терон, Тоби Джоунс, Сам Клафлин и др.
Пълна програма
  • 04:00
    "Онези от партера" /п./ - сериал
  • 05:00
    "Стажанти" /п./- сериал
  • 06:00
    "Модерно семейство" - сериал, с.6
  • 07:00
    "Стажанти" - сериал
Пълна програма
  • 04:30
    "Сияйна луна" - сериал
  • 05:00
    "Какво ядем?"
  • 06:00
    "Тайните на времето" - сериал
  • 08:00
    "От обич" - сериал
Пълна програма
  • 04:35
    Анджело е върхът
  • 04:50
    Невероятният свят на Гъмбол
  • 05:00
    Невероятният свят на Гъмбол
  • 05:11
    Невероятният свят на Гъмбол
Пълна програма
  • 04:35
    "Пелтек", късометражна драма, Великобритания, 2015; реж. Бенджамин Клиъри, с Матю Нийдам, Клои Пери, Ерик Ричард, Софи Елърби, Ричард Мейсън, [12+]
  • 04:50
    "Младият Уинстън", биографичен, Великобритания, 1972; реж. Ричард Атенбъроу, със Саймън Уорд, Ан Банкрофт, Робърт Шоу, Джак Хоукинс, Джон Майлс, [12+]
  • 05:30
    "Завръщане в утрешния ден", научно-фантастична драма, Белгия, 2015; реж. Лукас Босюи, с Коен Дьо Грав, Матео Симони, Робрехт Ванден Торен, Карина Смулдерс, Шарлот Ан Бонгартс, [12+]
  • 07:00
    "Дебелака и Малчугана", историческа драма, САЩ, 1989; реж. Роланд Жофе, с ол Нюман, Дуайт Шулц, Бони Белеия, Джон Кюсак, Лора Дърн, [12+]
Пълна програма
  • 04:05
    "Новият свят (2015)", драма, Полша, 2015; реж. Елжбета Бенковска, Лукаш Осталски, Михал Вавжецки, с Олга Кавали-Аксионова, Хасан Акуч, Карина Минаева, Юлиан Швежевски, Ирена Мелцер, [12+]
  • 07:00
    "Медитеранеа", драма, Италия, 2015; реж. Джонас Карпиняно, с Кудус Сейон, Аласан Си, Пий Амато, Франческо Папасерджо, Винченцина Сичилиано, [12+]
  • 08:50
    "Сувенир", романтична комедия, Белгия, 2016; реж. Баво Дефюрн, с Изабел Юпер, Кевин Азаис, Йохан Лейзен, Бенджамин Бутбул, Ян Хаменекер, [12+]
  • 10:20
    "Мърморко", комедийна драма, Финландия, 2014; реж. Доме Карукоски, с Анти Литя, Петра Фрей, Мари Перанкоски, Икка Форш, Виктор Древитски, [12+]
Пълна програма
  • 04:00
    CNN Tonight with Don Lemon
  • 05:00
    Amanpour
  • 05:30
    African Voices
  • 06:00
    CNN Newsroom (with World Sport)
Пълна програма
  • 02:30
    Еротичен телепазар
  • 06:00
    "Моята карма"- сериен филм
  • 07:00
    "Непростимо" - теленовела
  • 08:00
    "Докоснати от слънцето" - сериал, /п/
Пълна програма
  • 02:50
    "Най-доброто оръжие" - риалити, сезон 1, /п/
  • 06:00
    "Без багаж" - предаване за туризъм, /п/
  • 06:30
    "Най-доброто оръжие" - риалити, сезон 1
  • 07:30
    "Хамелеонът " - сериал, сезон 2, /п/
Пълна програма
  • 04:20
    Да продадеш колата си: Порше 912Е от 1976
  • 05:10
    Как се прави...: Бекон/ Машина за сняг/ Луксозен автомобил
  • 05:35
    Как се прави...: Дървени играчеки, ретро тостери, лабораторни фурни
  • 06:00
    Да продадеш колата си: Лотус Елан
Пълна програма
  • 04:36
    Как са го направили?: Епизод 3
  • 05:00
    Фабрика за храна: Чудеса с миксера
  • 05:24
    НАСА: Неразгадани архиви: Епизод 15
  • 06:12
    НАСА: Неразгадани архиви: Призраци на комета
Пълна програма
  • 04:45
    Бранди и господин Уискърс
  • 05:05
    Стридок
  • 05:25
    Псевдокотка
  • 05:45
    Псевдокотка
Пълна програма
  • 04:00
    "Тайните правила на модерния живот - алгоритми"
  • 05:00
    "Птицечовка - най-странното животно"
  • 06:00
    "Музиката на простите числа" - еп. 3
  • 06:30
    "Животът се подписва"
Пълна програма
  • 07:00
    Клуб Уинкс - анимационен сериал
  • 07:45
    Приключенията на Чък и приятели - анимационен сериал
  • 08:00
    Кученце в джобче - анимационен сериал
  • 08:30
    Трансформъри: Роботи-спасители - анимационен сериал
Пълна програма
  • 04:00
    Светът и всичко в него - със Симеон Идакиев
  • 05:00
    Наследницата - 82 еп. - Сериал
  • 06:00
    Делници - с Николай Колев
  • 10:00
    Времена и нрави - с проф. Юлиан Вучков
Пълна програма
  • 07:15
    Спорт
  • 07:22
    Култура 1
  • 07:41
    Анализи
  • 07:46
    Преглед на програмата / Преглед на печата
Пълна програма
  • 04:00
    Футбол, МЛС: Канзас Сити - ЛА Галакси
  • 05:30
    Снукър: "Уърлд оупън", финал
  • 07:00
    Колоездене, Световно първенство: Общ старт (мъже)
  • 08:30
    Тенис, АТP: Турнир в Санкт Петербург, финал
Пълна програма
  • 04:00
    Тенис, АТP: Турнир в Санкт Петербург, финал
  • 05:00
    Колоездене, Световно първенство: Общ старт (мъже)
  • 06:30
    Тенис, АТP: Турнир в Санкт Петербург, финал
  • 08:00
    Снукър: "Уърлд оупън", финал
Пълна програма
  • 00:15
    Търсачи на съкровища, сезон 3, еп. 2
  • 06:05
    Треска за нефрит, сезон 1, еп. 5
  • 06:25
    Треска за нефрит, сезон 1, еп. 6
  • 07:15
    Треска за нефрит, сезон 1, еп. 10
Пълна програма
  • 03:10
    Fighting Fear
  • 05:00
    Now Boarding
  • 05:25
    Now Boarding
  • 05:55
    Extreme Sports Channel 2013
Пълна програма
  • 01:30
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 05:00
    Багрите на България /фолклорна и народна музика/
  • 07:00
    Утрото /сутрешен музикален блок/
  • 11:00
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
Пълна програма
  • 04:30
    Хавайски живот
  • 05:00
    Особени жилища
  • 06:00
    Ловци на къщи
  • 06:30
    Ловци на къщи
Пълна програма
  • 04:20
    Посрещнете руснаците - първи сезон
  • 05:10
    Кухнята на Джейми - Австралия - кулинарно предаване
  • 06:00
    Кухнята на Джейми - Австралия - кулинарно предаване
  • 06:50
    Будни цяла нощ - първи сезон
Пълна програма
  • 03:30
    Младият Монталбано - втори сезон
  • 05:15
    Елементарно, Уотсън - трети сезон
  • 06:00
    Честни измамници - четвърти сезон
  • 06:45
    Младият Монталбано - втори сезон
Пълна програма
  • 03:35
    "Не познавате Джак", биографична драма, САЩ, 2010; реж. Бари Левинсън, с Ал Пачино, Сюзан Сарандън, Дани Хюстън, Бренда Вакаро, Джон Гудман, [12+]
  • 05:25
    "Оризонт", драма, Румъния, 2015; реж. Мариан Крисан, с Андрас Хатхази, Родика Лазар, Жолт Богдан, Валериу Андриута, Емилиан Опреа, [15+]
  • 07:00
    "Изисквания как да бъдеш нормален човек", комедия, Испания, 2015; реж. Летисия Долера, с Летисия Долера, Мануел Бурке, Силвия Мунт, Хорди Лодра, Александра Хименес, [12+]
  • 08:30
    "Коралайн", анимация, САЩ, 2009; реж. Хенри Селик, [7+]
Пълна програма
  • 04:10
    Средновековните мъртъвци, сезон 2, еп. 2
  • 05:45
    Времето, което промени света, сезон 1, еп. 1
  • 06:10
    Мистериите на кралските убийства, сезон 1, еп. 5
  • 07:00
    Ловецът на оръжия, сезон 2, еп. 6
Пълна програма
  • 04:00
    TBC
  • 05:45
    Лесни машини за големи пари: Загадъчният триколесен мотоциклет
  • 06:10
    Надпревара за находки: Най-добрите покупки на Бари: Провалите на Бари
  • 07:00
    Най-доброто от "На лов за автомобили": Най-доброто: Живописни клиенти
Пълна програма
  • 04:00
    През планини и морета – тв поредица
  • 05:00
    Риболовен филм
  • 06:00
    В кухнята на баба - тв поредица, 40 еп.
  • 06:30
    Документален филм
Пълна програма
  • 04:35
    "Меси отива в Окидо"
  • 05:00
    "Сега знаеш"
  • 05:20
    "Дудлибу"
  • 06:00
    "Твоят универсум"
Пълна програма
  • 02:00
    07:00 - Повторения
  • 05:30
    "Спорт в обектива"/п/
  • 06:30
    "Кухнята на Звездев"/п/
  • 07:00
    "Всяка сутрин" - сутрешен блок
Пълна програма
  • 02:45
    JDM
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:30
    Драконова топка Z (анимация)
  • 19:00
    Хартли (фейлетон)
Пълна програма
  • 04:20
    "Лудото парти" - драма с Джеймс Коко и Ракел Уелч.
  • 05:35
    "Клоуни убийци от космоса" - комедия / фантастика / с Грант Крамър, Сузан Снайдър, Джон Алън Нелсън, Ройъл Дано.
  • 07:00
    "Той е моето момиче" - комедия с Т.К. Картър, Дейвид Холидей.
  • 08:40
    "Давай, Колумб" - приключенски / екшън филм с Джим Дейл, Бърнард Крибинс, Морийн Липман, Питър Ричардсън.
Пълна програма
  • 04:25
    MOBIL 1 THE GRID
  • 04:50
    FRENCH TRACTOR PULLING
  • 05:15
    FRENCH TRACTOR PULLING
  • 05:40
    MSA BRITISH RALLYCROSS CHAMPIONSHIP
Пълна програма
  • 03:45
    Само хитове - маратон
  • 07:00
    Само хитове
  • 08:00
    Да създадеш
  • 09:00
    Бременна на 16 - реалити шоу
Пълна програма
  • 04:15
    Bebe Rexha: The Ride
  • 05:00
    Martin Garrix's Sick Beats
  • 06:30
    Hot Right Now!
  • 07:00
    Hot Right Now!
Пълна програма
  • 06:00
    AM Mayhem
  • 09:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 11:00
    Super Massive Rock Stars!
  • 13:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
Пълна програма
  • 04:40
    Най-дивият град в Аляска, сезон 1, еп. 9
  • 05:10
    Най-дивият град в Аляска, сезон 1, еп. 8
  • 05:35
    Пол О'Грейди за любовта към кучета, сезон 4, еп. 2
  • 06:00
    Тайният живот на зоопарка, сезон 1, еп. 5
Пълна програма
  • 04:10
    Свободен живот, еп. 9
  • 04:55
    Детективи на дивата природа, еп. 8
  • 05:15
    Не знаех това, еп. 9
  • 05:35
    Тайнствени досиета, еп. 6
Пълна програма
  • 04:40
    Териториални войни: Лъвове и хипопотами
  • 05:26
    На куката: Риболов на чудовища: Речен вълк
  • 06:13
    Райски острови: Родени от огън
  • 07:00
    Надпревара за живот: Тичай като вятъра
Пълна програма
  • 02:30
    Край на програмата
  • 10:00
    Баскетбол: Валенсия - Уникаха, полуфинален мач за Суперкупата на Испания, повторение
  • 12:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 12:05
    Неделен обзор на кръга във френската Лига 1 (2017-18), 7-и епизод, повторение
Пълна програма
  • 03:55
    "Роден бряг" - сериен филм
  • 05:00
    Новини
  • 05:05
    "Роден бряг". Продължение
  • 06:00
    Телеканал "Добро утро"
Пълна програма
  • 04:00
    "Класика в жанра" - хитовете през годините
  • 05:00
    "Бащино огнище" - програма за традициите
  • 05:30
    "Златни хитове" - най-доброто
  • 06:00
    "Картини от България" - музикална импресия
Пълна програма
  • 04:30
    "Фолклорна китка" - избрани песни
  • 05:30
    "Росна китка" - музика за настроение
  • 06:30
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 06:40
    "Росна китка" - музика за настроение
Пълна програма
  • 04:00
    "Планета Live" - музикална програма
  • 06:00
    "Промо" - нови видеоклипове
  • 06:05
    "Планета Хит" - хитове без край
  • 07:00
    "Картини от България" - музикална импресия
Пълна програма
  • 04:20
    "Двама мъже и половина" - сериал
  • 05:25
    "Малколм" - сериал
  • 05:45
    "Малколм" - сериал
  • 06:10
    "Как срещнах майка ви" - сериал
Пълна програма
  • 03:20
    УЕФА Шампионска Лига: Монако - Порто
  • 06:00
    Дивата муха
  • 08:30
    УЕФА Лига Европа - магазинно предаване
  • 09:30
    УЕФА Шампионска лига - магазинно предаване
Пълна програма
  • 01:30
    "Кости" - драма/крими сериал
  • 05:10
    "В капана на подозренията" - доку-поредица
  • 07:00
    "Добро утро, Германия" - сутрешен журнал
  • 09:30
    "Добри времена, лоши времена" - сериал
Пълна програма
  • 03:00
    Сериал: "Обикновен живот"
  • 06:20
    "Бялата гвардия"
  • 07:50
    "Културната революция"
  • 08:35
    Сериал: "Семеен детектив"
Пълна програма
  • 04:00
    "Обложката"
  • 05:00
    Сериал: "Бандитският Петербург"
  • 06:00
    Особено мнение; Икономически новини
  • 07:00
    Анимация
Пълна програма
  • 03:35
    "Престъпни намерения" - криминален сериал
  • 05:25
    "Съдба - и изведнъж всичко е различно" - сериал
  • 05:45
    "Полицаите от Рур: Die Ruhrpottwache" - криминален сериал
  • 06:30
    Сутрешен информационно-забавен журнал и спорт
Пълна програма
  • 04:00
    "Разбулване" - (п)
  • 05:00
    "Облаче ле бяло" - предаване за българите в чужбина п))
  • 06:00
    Документален филм
  • 06:15
    "Всички на мегдана" поздравителен концерт(п)
Пълна програма
  • 04:30
    Футбол от Азия
  • 06:15
    Футбол
  • 07:45
    Скай спортс класика
  • 08:00
    Приключенски спортове
Пълна програма
  • 01:20
    Infomercials
  • 06:55
    Olivia
  • 07:05
    Peter Hase
  • 07:15
    Peter Hase
Пълна програма
  • 03:50
    Избрани предавания на Телекабел ТВ
  • 06:30
    Безценна перла - ТВ сериал - Бразилия - 67 епизод
  • 07:30
    Детски свят - Маша и мечока - анимация
  • 08:00
    Новини
Пълна програма
  • 01:00
    We Love Music
  • 06:00
    Snooza
  • 09:00
    21:00 Zoom
  • 09:02
    Snooza
Пълна програма
  • 04:48
    Истински истории за изневяра: Епизод 34
  • 05:12
    Кажете ДА на булчинската рокля - Австралия: Ние сме семейство
  • 05:36
    Кажете ДА на булчинската рокля - Австралия: Голям бюджет, малък бюджет
  • 06:00
    Кажете ДА на булчинската рокля - Великобритания: Драматична рокля
Пълна програма
  • 05:00
    Неизвървените пътеки на Пирин
  • 05:30
    Магията на Китай - Чаят
  • 06:00
    Пътеводител на пътешественика - Хаити
  • 06:30
    Майстор на акварела
Пълна програма
  • 04:00
    Алкохолно пътешествие
  • 05:00
    Странни храни в Америка
  • 06:00
    Загадки в музея
  • 07:00
    Търсене на дом по света
Пълна програма
  • 04:00
    Алкохолно пътешествие
  • 05:00
    Странни храни в Америка
  • 06:00
    Загадки в музея
  • 07:00
    Търсене на дом по света
Пълна програма
  • 02:40
    Хипнотизаторът, Швеция, детективски/трилър, 2012
  • 06:15
    Роксан, САЩ, комедия/романтичен, със Стив Марти, Дарил Хана, 1987
  • 08:00
    Спасение!, САЩ, комедия, с Джена Малоун, Манди Мур, 2004
  • 09:30
    Бетовен 2, САЩ, комедия/семеен/детски, 1993
Пълна програма
  • 04:30
    "Най - големите природни бедствия на планетата: Горски пожари" - 12 еп., документален филм
  • 05:00
    "Животни герои: Делфините, които спасиха сърфист" - 2 еп., документален филм
  • 05:30
    "Армада - неразказаната история" - 1 еп., документален филм
  • 06:30
    "Свободна зона" - публицистично предаване (повторение)
Пълна програма
  • 04:45
    Пекарната на Рудолф - първи сезон
  • 05:10
    Пекарната на Рудолф - първи сезон
  • 05:35
    Лесни рецепти - първи сезон
  • 06:00
    Пекарната на Рудолф - първи сезон
Пълна програма
  • 01:00
    VH1 микс
  • 07:00
    Стани и засияй с VH1
  • 09:00
    Хитовете не лъжат!
  • 12:00
    Познайте годината!
Пълна програма
  • 04:00
    Калифорния - Криминален, Трилър, 1993, Режисьор: Доминик Сена, В ролите: Брад Пит, Джулиет Луис, Кати Ларсън
  • 06:00
    История с пчели - Анимация, Комедия, 2007, Режисьор: Стив Хикнър, Саймън Дж. Смит, В ролите: Джери Зайнфелд, Рене Зелуегър, Матю Бродерик
  • 08:00
    Омагьосаната къща - Анимация, 2013, Режисьор: Бен Стасен, Джеръми Дегрусон, В ролите: Синда Адамнс, Джордж Баибт
  • 09:30
    Ронал Варварина - Анимация, Приключенски, Комедия, 2011, Режисьор: Филип Айнщайн Липски, Торбьорн Кристоферсен, Крестен Андерсен, В ролите: Андерс Юл, Лаерке Унтер-Андерсен
Пълна програма
  • 01:20
    "Медици детективи: Тайните на съдебната медицина" - криминален сериал
  • 06:05
    "CSI: Ню Йорк" - криминален сериал
  • 06:50
    "CSI: Ню Йорк" - криминален сериал
  • 07:45
    "Дай ме под съд" - доку-поредица
Пълна програма
  • 04:00
    Документална поредица /п/
  • 05:00
    Публицистика /п/
  • 06:00
    Eкология
  • 06:30
    Здравословен живот /п/
Пълна програма
  • 04:25
    Психаротерапия - трети сезон
  • 04:50
    Американски татко - четвърти сезон
  • 05:10
    Демоните на Да Винчи - трети сезон
  • 06:00
    Касъл - седми сезон
Пълна програма
  • 00:00
    Club MTV!
  • 06:00
    AM Rush
  • 09:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 09:40
    Miami 2 Ibiza
Пълна програма
  • 04:30
    TOP PHOTOSHOOTS
  • 05:00
    DESIGNERS
  • 05:30
    DESIGNERS
  • 06:00
    DESIGNERS
Пълна програма
  • 00:40
    Non-Stop Hits
  • 06:00
    Wake Up With Hits!
  • 09:00
    Big Fat Hits
  • 11:00
    Nothing But Hits
Пълна програма
  • 04:20
    "Съдия Джуди" - 171-172 еп.
  • 05:10
    "Съдия Джуди" - 121-122 еп.
  • 06:00
    "Съдебни медици" - 37 и 38
  • 07:00
    "Истински спасителни операции" - 14 еп.
Пълна програма
  • 00:00
    05.00 Нощен новинарски информационен блок
  • 05:00
    Новини, спорт и времето
  • 06:30
    "Европа сутрин" - сутрешен блок
  • 09:00
    новини
Пълна програма
  • 04:40
    Мой мир - рыбалка
  • 05:20
    Кухня с Сержем Марковичем
  • 05:35
    В Индийском океане...
  • 06:05
    Уральская рыбалка
Пълна програма
  • 04:30
    "Отмъщението" - сериал, сезон 2, /п/
  • 06:00
    "Джи Ай Джо: Ренегати" - анимационен сериал
  • 06:30
    " Отмъщението" - сериал, сезон 2
  • 07:30
    "Скандал" - сериал, сезон 2, /п/
Пълна програма
  • 04:45
    Man, Woman, Wild: Utah
  • 05:30
    Through the Wormhole with Morgan Freeman: Will Sex Go Extinct?
  • 06:15
    Cake Boss: Episode 20
  • 06:37
    Cake Boss: Episode 21
Пълна програма
  • 04:30
    Човек, огън, храна
  • 05:00
    Режи!
  • 06:00
    Надпревара в супермаркета
  • 07:00
    Босата контеса: Завръщане към класиката
Пълна програма
  • 04:45
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 05:10
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 05:30
    Every Witch Way
  • 05:50
    Харви Клюн
Пълна програма
  • 04:00
    Футбол, МЛС: Канзас Сити - ЛА Галакси
  • 05:30
    Снукър: "Уърлд оупън", финал
  • 07:00
    Колоездене, Световно първенство: Общ старт (мъже)
  • 08:30
    Тенис, АТP: Турнир в Санкт Петербург, финал
Пълна програма
  • 03:35
    "Не познавате Джак", биографична драма, САЩ, 2010; реж. Бари Левинсън, с Ал Пачино, Сюзан Сарандън, Дани Хюстън, Бренда Вакаро, Джон Гудман, [12+]
  • 05:25
    "Оризонт", драма, Румъния, 2015; реж. Мариан Крисан, с Андрас Хатхази, Родика Лазар, Жолт Богдан, Валериу Андриута, Емилиан Опреа, [15+]
  • 07:00
    "Изисквания как да бъдеш нормален човек", комедия, Испания, 2015; реж. Летисия Долера, с Летисия Долера, Мануел Бурке, Силвия Мунт, Хорди Лодра, Александра Хименес, [12+]
  • 08:30
    "Коралайн", анимация, САЩ, 2009; реж. Хенри Селик, [7+]
Пълна програма
  • 05:00
    Lucky 7
  • 05:30
    Fresh morning :)
  • 06:00
    "Tick-tack"-етно и поп музика
  • 10:00
    "New video" -избрани нови видеоклипове, премиера
Пълна програма
  • 04:35
    Loopdidoo
  • 04:50
    Calimero
  • 05:05
    Art Attack
  • 05:30
    HENRY HUGGLEMONSTER
Пълна програма
  • 04:45
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 05:10
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 05:30
    Every Witch Way
  • 05:50
    Харви Клюн
Пълна програма
  • 01:00
    All Night Long!
  • 07:00
    Wake Me Up Before You Go Go
  • 09:00
    Nothing But Classics
  • 11:00
    Guess The Year
Пълна програма
  • 04:36
    The Perfect Murder: Driving With The Devil
  • 05:24
    Nowhere to Hide: Kiss & Run
  • 06:12
    Obsession: Dark Desires: Final Fantasy
  • 07:00
    Disappeared: Long Lost Love
Пълна програма
  • 04:31
    In the Name of Good: Didier Drogba
  • 05:00
    Body & Soul: Mo Farah
  • 05:10
    My Style: Federer & Radcliffe
  • 05:30
    Up Close With: Caroline Wozniacki
Пълна програма
  • 04:30
    Steve Gruber's The Wildlife
  • 04:55
    Steve Gruber's The Wildlife
  • 05:20
    Steve Gruber's The Wildlife
  • 06:00
    Fly Rod Chronicles
Пълна програма
  • 04:00
    TBC
  • 05:45
    Лесни машини за големи пари: Загадъчният триколесен мотоциклет
  • 06:10
    Надпревара за находки: Най-добрите покупки на Бари: Провалите на Бари
  • 07:00
    Най-доброто от "На лов за автомобили": Най-доброто: Живописни клиенти
Пълна програма
  • 04:35
    Тайнствени досиета, еп. 7
  • 05:00
    Мегаполиси, еп. 1
  • 05:20
    Мегаполиси, еп. 2
  • 05:45
    Пробив в системата, еп. 9
Пълна програма
  • 04:30
    "Опасни улици" - сериал, еп. 698
  • 05:30
    "Лице в лице" /п./ - публицистично предаване
  • 06:00
    "Кунг фу панда: Легенда за страхотния боец" - анимация
  • 06:30
    "Тази сутрин" - информационно предаване
Пълна програма
  • 02:10
    От здрач до зори; сезон 2, епизод 7, ужаси, екшън, САЩ, 2015
  • 05:00
    Телешоп
  • 07:00
    Телешоп
  • 10:00
    Щура надпревара; сезон 1, епизод 5, риалити, Унгария, 2016
Пълна програма
  • 03:50
    Свидетелите; сезон 2, епизод 2, криминален, мистерия, Франция, 2017
  • 05:00
    Телешоп
  • 07:00
    Телешоп
  • 12:00
    Отмъщението; сезон 2, епизод 21, драма, мистерия, Турция, 2013
Пълна програма
  • 04:00
    60 дни в затвора: Атланта: Епизод 12
  • 05:00
    Какво е нужно за убийство: За отмъщението и убийството
  • 05:30
    Какво е нужно за убийство: Убиецът с прякор "Пчелата"
  • 06:00
    Неразрешени случаи: Кладенецът/Бившият съпруг убиец
Пълна програма
  • 04:40
    Черен динамит
  • 06:20
    Черният балон
  • 08:20
    На Земята
  • 10:20
    Горе във вилата
Пълна програма
  • 04:00
    Сериал "Странствия и невероятные приключения одной любви" 16+
  • 05:00
    Мультфильмы
  • 06:30
    Особое мнение
  • 07:05
    Новости RTVi
Пълна програма
  • 04:25
    Ridiculousness
  • 04:50
    Nitro Circus
  • 05:15
    Another Period
  • 05:40
    SpongeBob SquarePants
Пълна програма
  • 04:36
    Revenge Times 2 (18+)
  • 04:58
    Young Bitchy Boss (18+)
  • 05:03
    Taxi Service (18+)
  • 05:29
    Doctor Orgasm (18+)
Пълна програма
  • 02:00
    Тенис: Toray Pan Pacific Open, Токио (WTA Premier - повторение)
  • 07:30
    Пряко: Тенис: Wuhan Open, Ухан (WTA Premier 5)
  • 17:30
    Тенис: MOSELLE OPEN, Мец (2017 ATP WORLD TOUR 250 - повторение)
  • 19:30
    Футбол: Реал /М/ - Бетис (Примера Дивисион, сезон 2017/18 - повторение)
Пълна програма
  • 03:15
    Световен автомобилен шампионат по издръжливост
  • 05:20
    Световен шампионат по мотокрос, МХGP, Гран при на Монтбеляр
  • 06:05
    Формула Е - обзор на сезона
  • 07:00
    Арена спорт обзор на деня
Пълна програма
  • 05:30
    Късна емисия новини - п.
  • 05:55
    ч.- Прогноза за времето и агропрогноза
  • 06:00
    Говори България - повторение
  • 06:55
    Прогноза за времето и агропрогноза
Пълна програма
  • 04:00
    HOSPITAL FOR THE KING OF THE SKY, A
  • 05:00
    LAKE LUGU'S LOVERS
  • 06:00
    DISCOVERING THE WORLD - TAXI DRIVERS NEW YORK
  • 07:00
    PASSPORT TO EXPLORE - PORTLAND
Пълна програма
  • 04:15
    Cage contender
  • 05:30
    Ultimate Ring of Combat
  • 07:05
    WUSHU Championship
  • 07:15
    Japan Queen Tournament
Пълна програма
  • 04:30
    American Misfits
  • 05:00
    The Captain and Casey Show
  • 05:30
    The Captain and Casey Show
  • 06:00
    The Captain and Casey Show
Пълна програма
  • 04:40
    Ловци на митове (7)
  • 05:30
    Загадки в музея (8)
  • 06:15
    Забранена история (2)
  • 06:59
    END
Пълна програма
  • 04:30
    Професия турист
  • 05:00
    Богинята майка Рила, част 1
  • 05:30
    Да бдим над терасите
  • 06:00
    Сайгон, Банкок - Открийте 10-те разлики, част 2
Пълна програма
  • 01:00
    Край на програмата
  • 08:00
    Футбол: Ботев Враца - Царско село, мач от Втора професионална лига, повторение
  • 10:00
    Футбол: Пирин - Верея, мач от Първа професионална лига, повторение
  • 12:00
    Студио: Обзор на кръга в Първа професионална лига (2017-18), 10-и епизод, повторение
Пълна програма
  • 01:00
    Тенис: Toray Pan Pacific Open, Токио (WTA Premier - полуфинали, повторение)
  • 05:00
    Тенис: Korea Open, Сеул (WTA International - финал, повторение)
  • 07:30
    Пряко: Тенис: Wuhan Open, Ухан (WTA Premier 5)
  • 17:30
    "Код Спорт" - спортно обзорно предаване (повторение)
Пълна програма
  • 03:00
    Край на програмата
  • 08:00
    Формула 1: Първа тренировка за Голямата награда на Сингапур, повторение
  • 09:10
    Формула 1: Втора тренировка за Голямата награда на Сингапур, повторение
  • 10:50
    Формула 1: Трета тренировка за Голямата награда на Сингапур, повторение
Пълна програма
  • 04:36
    Перфектното убийство: Да шофираш с дявола
  • 05:24
    Не можеш да се скриеш: Изчезналият мениджър
  • 06:12
    Мрачна обсебеност: Последна фантазия
  • 07:00
    Изчезнали: Отдавна изгубена любов
Пълна програма
  • 04:00
    "Star box", предаване за българския и световния шоу бизнес, (п)
  • 06:00
    Новини, (п)
  • 06:30
    "Код 11-13", информационно - новинарско шоу (п)
  • 08:30
    "Спорно за спорта" с Кирил Веселински, (п) 1 част
Пълна програма
  • 03:10
    "Дамата, която живее в своя ван", биографична комедия, Великобритания, 2015; реж. Никълъс Хитнър, с Маги Смит, Алекс Дженингс, Доминик Купър, Джеймс Кордън, Джим Броудбенд, [12+]
  • 04:55
    "Справедливост", драма, САЩ, 2016; реж. Мийра Менън, с Ана Гън, Джеймс Пюрфой, Сара Меган Томас, Алисиа Райнър, Крейг Бийрко, [15+]
  • 07:00
    "Амелия", САЩ, 2009; реж. Мира Наир, с Хилари Суонк, Ричард Гиър, Юън Макгрегър, Кристофър Еклестън, Джо Андерсън, [12+]
  • 08:55
    "Гадже за лудата Мери", комедийна драма, Ирландия, 2016; реж. Дарън Торнтън, със Сиана Кърслейк, Тара Лий, Чарли Бейли, Денис МакКормак, Барбара Бренан, [15+]
Пълна програма
  • 04:25
    "Борджиите ІІІ, 3 еп. - Брат и сестра", комедия, Унгария, 2013; реж. Джон Амиел, с Джеръми Айрънс, Франсоа Арно, Холи Грейнджър, Джоан Уоли, Лоте Вербек, [15+]
  • 05:30
    "Приятели с пари", комедийна драма, САЩ, 2006; реж. Никол Холофсенер, с Дженифър Анистън, Френсис МакДорманд, Джоан Кюсак, Катрин Кийнър, Саймън МакБърни, Грег Джърман, [12+]
  • 07:00
    "Бруно и Бутс: Отиди скочи в басейна", романтична комедия, Канада, 2016; реж. Вивиено Калдинели, с Джони Грей, Калан Потър, Питър Келеган, Джошуа Килимник, Айзея Леа, [7+]
  • 08:30
    "Сезоните", документален, Франция, 2015; реж. Жак Перен, Жак Клузо, [7+]
Пълна програма
  • 00:00
    Нощна програма на ТВТ (Галерия България)
  • 06:50
    ТВТ представя България - документален филм на ТВТ
  • 07:00
    Братята, влюбени в България (1 част) (образователен филм за културно-исторически туризъм)
  • 07:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
Пълна програма
  • 04:00
    Професионални майстори на родеото
  • 06:00
    Футбол: Китайска суперлига
  • 08:00
    Голф: Европейски тур
  • 11:30
    Футбол: Холандска Ередивизи
Пълна програма
  • 04:00
    Мотоциклетизъм: Спидуей
  • 05:00
    Автомобилизъм: Nascar Cup Series
  • 06:00
    Футбол: Руска Премиер лига
  • 08:00
    Мотоциклетизъм: Moto 3
Пълна програма
  • 04:45
    Max & Ruby
  • 05:05
    The Day Henry Met...
  • 05:10
    Nella the Princess Knight
  • 05:20
    Nella the Princess Knight
Пълна програма

Сериали

RTL 04:45
"От местопрестъплението: Маями" - криминален сериал
AXN 04:45
Дог и Бет на лов за бегълци; сезон 3, епизод 5, криминален, риалити, САЩ, 2015
Fox Channel 04:50
Семейният тип - седми сезон
Utilisima 04:50
От любов към храната - първи сезон
PRO 7 04:50
"Смешно отделение: Scrubs" - комедиен сериал

Всички предавания

Спорт

Film Plus 05:00
Тенис: Дария Гаврилова - Петра Квитова (The Classic Birmingham, Бирмингам; WTA Premier - повторение)
Mtel Sport 2 05:00
Голф: "Светът на голфа"
Eurosport 2 05:00
Колоездене: Обиколка на Франция, девети етап, обзор
BiT 05:00
BIT СПОРТ, (п)
ТВ Европа 05:00
Новини, спорт и времето

Всички предавания

Филми

Skat+ 05:00
"Християнството по българските земи" - документален филм /1 част
TV1 05:00
Научнопопулярен филм
TV1000 05:05
Един не чул, друг не видял, САЩ, комедия/криминален, 1989
EPIC Drama 05:10
Господин Селфридж, сезон 1, еп. 8, Великобритания, исторически/драма, 2012
MGM 05:20
"На брега на реката" - драма / криминален с Денис Хопър, Киану Рийвс.

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}