ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 12:30
    Градски лентяй игрален филм /Великобритания, 2012г./, режисьор Джеймс Ларкин, в ролите: Фиона Гилис, Джефри Стретфийлд, Ейдриън Лукис и др.
  • 14:00
    Телепазарен прозорец
  • 14:15
    Туристически маршрути
  • 14:45
    Светът на Япония: Моменти от Ишикава документална поредица
Пълна програма
  • 13:30
    Премиера: "Градско момиче" - сериал, с. 1, еп. 66
  • 15:00
    Премиера: "Италианската булка" - сериал, с.1, еп.132
  • 16:00
    Премиера: "Клиника край езерото" - сериал, с.2, еп. 46
  • 17:00
    bTV Новините
Пълна програма
  • 13:30
    "Остани с мен" (премиера) - сериен филм
  • 14:30
    "Прости ми"(премиера) - сериен филм
  • 16:00
    Новините на NOVA
  • 16:30
    "Завинаги свързани" (премиера) - сериен филм
Пълна програма
  • 13:30
    VIB /п./
  • 14:00
    Характери /п./
  • 14:30
    Опорни хора - изповедите на значимите за обществото пред Ганиела Ангелова/п./
  • 15:30
    Новините ON AIR
Пълна програма
  • 12:00
    В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки/ Велко Каменов
  • 14:00
    Update - предаване за високите технологии с водещ Бойчо Попов/Елена Кирилова /п./
  • 15:00
    Водещите новини
  • 15:05
    Бизнес старт - сутрешен блок с Иван Нончев и Живка Попатанасова /п./
Пълна програма
  • 13:10
    Киберпрестъпления; сезон 1, епизод 12, криминален, драма, САЩ, 2015
  • 14:05
    Възприятия; сезон 2, епизод 1, криминален, драма, САЩ, 2013
  • 15:05
    Морски детективи; сезон 10, епизод 23, екшън, криминален, САЩ, 2013
  • 16:05
    Царство; сезон 2, епизод 16, драма, романтичен, САЩ, 2015
Пълна програма
  • 13:45
    Опасно правосъдие: Беглецът
  • 14:40
    Най-дивите острови на Индонезия: Острови на мусоните
  • 15:35
    Тексаски закони: Играта започва
  • 16:30
    Майстори на къщи в клоните на дърветата: Къщичка за ски на дърво
Пълна програма
  • 13:40
    АТАКА в действие
  • 14:00
    Новини
  • 14:10
    "Избрано от "Добро утро, българи"
  • 15:00
    Новини
Пълна програма
  • 13:15
    ARD бюфет
  • 14:00
    Обеден журнал
  • 15:00
    Новини
  • 15:10
    "Червени рози" - сериал
Пълна програма
  • 10:00
    Hit Mix
  • 14:00
    Standard SLO
  • 14:30
    Music Arena
  • 16:00
    TV Shop
Пълна програма
  • 11:00
    Парламентарен контрол пряко предаване от Народното събрание
  • 14:00
    Кратки новини
  • 14:15
    Китай: Земя на чудеса Разнообразни етнически групи
  • 14:30
    Каблуи игрален филм /п/
Пълна програма
  • 13:45
    Денят започва с Култура /п/
  • 15:30
    100 години Българска изтребителна авиация документален филм
  • 16:00
    България днес информационен блок
  • 17:30
    Местно време /БНТ 2 София/
Пълна програма
  • 13:50
    Oddbods
  • 13:58
    Oddbods
  • 14:05
    Coconut, the Little Dragon
  • 14:17
    Coconut, the Little Dragon
Пълна програма
  • 13:00
    10 000 години пр.н.е." - приключенски, драма (САЩ, Нова Зеландия, 2008), режисьор - Роланд Емерих, актьори - Камила Бел, Стивън Стрейт,Клиф Къртис, Джоуел Върджил, Афиф Бен Бадра и др.
  • 15:00
    Премиера: "Платина" - сериал, с.3, еп.21
  • 16:00
    "Менталист: Крадецът на мисли" - сериал, с.6, еп.16
  • 17:00
    Премиера: "Тежки престъпления" - сериал, с.5, еп. 15
Пълна програма
  • 13:45
    "Ризоли и Айлс: Криминални досиета" - сериал, с.4, еп.11
  • 14:45
    "Робосапиен: рестарт" - драма, приключенски , САЩ, 2015, режисьор - Шон Макнамара, актьори - Ким Коутс, Пенелъпи Ан Милър, Джей Хед, Жоаким Де Алмейда, Дейвид Ейгенберг, Боби Колман, Питър Джайсън, Шон Макнамара и др.
  • 16:30
    "Английският учител" - драма, комедия (САЩ, 2013), режисьор - Крейг Зиск, актьори - Чарли Сакстън, Ники Блонски, Грег Киниър, Нейтън Лейн,Майкъл Ангарано, Джулиан Мур, Лили Колинс и др.
  • 18:30
    "Вината в нашите звезди" - драма (САЩ, 2014), режисьор - Джош Бун, актьори - Шайлийн Уудли, Нат Улф, Лора Дърн, Ансел Елгорт, Лоте Вербек, Сам Трамел и др.
Пълна програма
  • 13:30
    "Теория да големия взрив" - сериал
  • 14:30
    "Двама мъже и половина" - комедиен сериал
  • 15:00
    "Приятели" /п./ - комедиен сериал
  • 15:30
    "Новите съседи" /п./- комедиен сериал
Пълна програма
  • 13:30
    "Сияйна луна" - сериал, еп.262,263
  • 14:30
    ТВ Пазар
  • 16:00
    "Фермата" - риалити, с.3
  • 18:00
    "От обич" - сериал
Пълна програма
  • 13:50
    Време за приключения
  • 13:59
    Време за приключения
  • 14:10
    Време за приключения
  • 14:25
    Невероятният свят на Гъмбол
Пълна програма
  • 13:40
    "Уиски, танго, фокстрот", биографична драма, САЩ, 2016; реж. Глен Фикера, Джон Рекуа, с Тина Фей, Марго Роби, Мартин Фрийман, Алфред Молина, Били Боб Торнтън, [15+]
  • 15:30
    "Боен кон", военна драма, САЩ, 2011; реж. Стивън Спилбърг, с Джеръми Ървайн, Питър Мълан, Емили Уотсън, Нилс Ареструп, Дейвид Тюлис, [12+]
  • 17:55
    "Обикновени хора", драма, САЩ, 2004; реж. Джим МакКей, със Стивън Акселрод, Бриджит Баркан, Рон Бътлър, Редж И. Кати, Джордан Джелбър, [15+]
  • 19:25
    "Розали Блум", комедия, Франция, 2015; реж. Жулиен Рапену, с Ноеми Лвовски, Киан Кожанди, Алис Исааз, Анемон, Сара Жироду, [12+]
Пълна програма
  • 12:05
    "Зарови сърцето ми в Ундид Ний", драма, САЩ, 2007; реж. Ив Симоно, с Ейдън Куин, Адам Бийч, Ана Пакуин, Аугуст Шеленбърг, Дж. К. Симънс, [12+]
  • 14:15
    "Ангел унищожител", комедийна драма, Мексико, 1962; реж. Луис Бунюел, със Силвия Пинал, Енрике Рамбал, Жаклин Андере, Енрике Рамбал, Клаудио Брук, [12+]
  • 15:45
    "Майка", комедия, САЩ, 1996; реж. Албърт Брукс, с Албърт Брукс, Деби Рейнолдс, Лиса Кудроу, Роб Мороу, [12+]
  • 17:30
    "Разрушение", комедийна драма, САЩ, 2015; реж. Жан-Марк Вале, с Джейк Джилънхол, Наоми Уотс, Крис Купър, Джуда Люис, Си Джей Уилсън, [12+]
Пълна програма
  • 13:30
    World Sport
  • 14:00
    News Stream (with World Sport)
  • 15:00
    CNNMoney with Maggie Lake
  • 16:00
    International Desk (with World Sport)
Пълна програма
  • 13:30
    "Борбата на Пола" (премиера) - теленовела
  • 14:30
    "Жертви на модата" - риалити, сезон 11
  • 15:30
    "Ритъмът на мечтите" - сериал, /п/
  • 17:00
    "Моят живот"- сериен филм, /п/
Пълна програма
  • 13:00
    "Военни престъпления" - сериал, сезон 8
  • 14:00
    "Елементарно, Уотсън" - сериал, сезон 2
  • 15:00
    "В.И.П." - сериал, сезон 4
  • 16:00
    "Денят на Бастилията" - криминален екшън с уч. на с уч. на Идрис Елба, Ричард Мадън, Хосе Гарсия, Шарлот ле Бон, Кери Райли и др., /п/
Пълна програма
  • 13:00
    Един мъж и една жена в пустошта: Ботсвана
  • 14:00
    Един мъж и една жена в пустошта: Луизиана
  • 15:00
    Един мъж и една жена в пустошта: Аляска
  • 16:00
    Тираджии в пустошта: епизод 7
Пълна програма
  • 13:50
    Как изобретихме света: Самолети
  • 14:38
    Машините на Леонардо: Обсадна стълба
  • 15:26
    Фабрика за храна: САЩ: Родени за успех
  • 15:50
    Фабрика за храна: САЩ: Златни възможности
Пълна програма
  • 13:30
    Аз съм по средата
  • 14:00
    Soy Luna S2
  • 15:00
    Виолета
  • 16:00
    Групата на Алекс
Пълна програма
  • 13:35
    "Сръчни пръсти"
  • 13:55
    "Сръчни пръсти"
  • 14:15
    "Всичко за децата"
  • 14:45
    "Всичко за децата"
Пълна програма
  • 13:30
    Граф Монте Кристо- анимационен филм
  • 14:15
    Кърби - анимационен сериал
  • 14:45
    Хари в царството на динозаврите - анимационен сериал
  • 15:00
    Най-малкият зоомагазин - анимационен сериал
Пълна програма
  • 13:30
    Наследницата - 96 еп. - Сериал
  • 14:45
    Новини
  • 15:00
    Делници - с Николай Колев
  • 18:00
    Новини
Пълна програма
  • 13:45
    Фокус
  • 14:15
    Спорт
  • 14:45
    Поща
  • 15:12
    Преди една година
Пълна програма
  • 13:00
    Тенис, WTA: Турнир в Линц
  • 14:00
    Колоездене, Обиколка на Турция: Фетие - Мармарис (трети етап)
  • 15:00
    Колоездене, Обиколка на Турция: Мармарис - Селджук (четвърти етап), пряко
  • 17:00
    Тенис, WTA: Турнир в Линц, пряко
Пълна програма
  • 13:00
    Футбол, Световно първенство за юноши до 17 г.: Турция - Парагвай
  • 14:15
    Футбол, Световно първенство за юноши до 17 г.: Германия - Гвинея, пряко
  • 16:15
    Футбол, Световно първенство за юноши до 17 г.: Турция - Парагвай
  • 17:15
    Футбол, Световно първенство за юноши до 17 г.: Испания - КНДР, пряко
Пълна програма
  • 13:45
    Търсачи на съкровища, сезон 4, еп. 4
  • 14:30
    Каубои в студени води, сезон 3, еп. 7
  • 15:20
    Големият див север, сезон 1, еп. 4
  • 16:05
    72 опасни места за живеене, сезон 1, еп. 4
Пълна програма
  • 13:25
    Alpine Adventurer Series 3
  • 14:20
    Monster Jam
  • 15:15
    Night Of The Jumps
  • 16:10
    X Games - Minneapolis
Пълна програма
  • 13:30
    Феномени /на живо/
  • 15:30
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 18:00
    Багрите на България /фолклорна и народна музика/
  • 19:00
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
Пълна програма
  • 13:30
    Ловци на къщи
  • 14:00
    Евтин дом на плажа
  • 14:30
    Евтин дом на плажа
  • 15:00
    Ловци на острови
Пълна програма
  • 13:45
    "В търсене на малък дом" - първи сезон, еп. 10
  • 14:15
    Без пукната пара - трети сезон, еп. 24
  • 14:40
    Семеен пъзел - първи сезон, еп. 1
  • 15:10
    Подли камериерки - трети сезон, еп. 5
Пълна програма
  • 13:10
    Батъл Крийк- първи сезон, еп. 5
  • 14:05
    Късметлията - втори сезон, еп. 4
  • 15:05
    Мистериите на Мис Фишър - втори сезон, еп. 12
  • 16:05
    Мистериите на Мис Фишър - втори сезон, еп. 13
Пълна програма
  • 13:40
    "Гражданинът", драма, Унгария, 2016; реж. Роланд Враник, с Др. Марцело Кейк-Бали, Агнеш Мар, Аргхаван Шекари, Тибор Гашпар, Тунде Салонтаи, [12+]
  • 15:30
    "Сайдер с Роузи", драма, Великобритания, 2015; реж. Филипа Лоуторп, с Тимъти Спол, Саманта Мортън, Джорджи Смит, Теди-Роуз Малесън-Алън, Дилън Търланд, [12+]
  • 17:05
    "Кунг-фу панда 3", анимационна комедия, САЩ, 2016; реж. Алесандро Карлони, Дженифър Ю Нелсън, [0+]
  • 18:35
    "Филми и звезди ІХ, 41 еп.", документален, Холандия, 2017, [12+]
Пълна програма
  • 13:25
    В изгнание, сезон 1, еп. 1
  • 14:25
    Загадки в музея, сезон 2, еп. 24
  • 15:15
    Забранена история, сезон 3, еп. 1
  • 16:05
    Страхотни изобретения, сезон 2, еп. 30
Пълна програма
  • 12:00
    Автомобилна нация
  • 14:00
    Спецове в заложната къща: Залози, за бога!
  • 14:30
    Спецове в заложната къща: Паякът залог
  • 15:00
    Изковани в огъня: Изборът на феновете
Пълна програма
  • 13:30
    ЗА РИБА – тв поредица, пети сезон, 43 еп.
  • 14:30
    Ловци на мигове – тв поредица, 15 еп.
  • 15:00
    АВТО-МОТО ХОБИ – тв поредица, пети сезон, 47 еп.
  • 15:30
    Риболовен филм - Америка
Пълна програма
  • 13:35
    "Барни и приятели"
  • 14:00
    "Твоят универсум"
  • 14:10
    "Аги Баги"
  • 14:30
    "Джармис"
Пълна програма
  • 13:45
    Телемаркет
  • 14:00
    НОВИНИ
  • 14:30
    "Кухнята на Звездев"
  • 15:00
    НОВИНИ
Пълна програма
  • 02:45
    JDM
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:30
    Драконова топка Z (анимация)
  • 19:00
    Хартли (фейлетон)
Пълна програма
  • 13:25
    "Капоти" - драма / криминален с Филип Сиймур Хофман, Катрин Кийнър, Клифтън Колинс мл., Боб Балабан.
  • 15:15
    "Поверително от училището за изкуства" - комедия/драма с Джон Малкович, Анджелика Хюстън.
  • 16:55
    "Непорочност" - драма с Шер, Барбара Лондон, Стивън Уитакър, Том Нолан.
  • 18:20
    "Сбогом, Сабата" - екшън / приключенски с Юл Бринър, Дийн Рийд.
Пълна програма
  • 13:25
    BLANCPAIN GT SPORTS CLUB CHAMPIONSHIP
  • 14:15
    BRITISH PORSCHE CLUB CHAMPIONSHIP
  • 15:05
    FORMULA DRIFT SERIES
  • 15:30
    THE INSIDE LINE
Пълна програма
  • 12:00
    Само хитове
  • 14:00
    Майки тийнейджърки
  • 15:00
    Майки тийнейджърки
  • 16:00
    Пич, оправи ми колата
Пълна програма
  • 13:15
    Isle Of MTV Malta 2017 Highlights
  • 14:00
    Charli XCX's Kickass Hits
  • 15:30
    Hot Right Now!
  • 16:00
    MTV Asks Louis Tomlinson
Пълна програма
  • 13:40
    The Decade's Biggest Anthems!
  • 15:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 17:00
    Rocks Rated!
  • 18:00
    Rock Solid Playlist
Пълна програма
  • 13:10
    Кучетата и техният таен живот, сезон 1, еп. 2
  • 14:00
    Животинският инстинкт на Крис Хъмфри, сезон 1, еп. 1
  • 14:25
    Животинският инстинкт на Крис Хъмфри, сезон 1, еп. 2
  • 14:55
    Градът на бялата мечка, сезон 1, еп. 4
Пълна програма
  • 13:00
    Роден на пътя, еп. 4
  • 14:00
    Мигове от катастрофата 4, еп. 6
  • 15:00
    Разследване на самолетни катастрофи - сезон 13, еп. 11
  • 16:00
    Разследване на самолетни катастрофи, еп. 8
Пълна програма
  • 13:26
    Дивата природа на Европа: Живите води на Европа
  • 14:17
    Върховни животни: Орангутани, миещи мечки и готини котки
  • 15:04
    Върховни животни: Лъвове, бухали и жаби
  • 15:51
    Върховни животни: Слонове, котки и октоподи
Пълна програма
  • 12:05
    Баскетбол: Тенерифе - Валенсия, мач от испанската баскетболна лига, повторение
  • 14:00
    Футбол: Пари Сен Жермен - Бордо, мач от френската Лига 1, повторение, в паузата -"Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 16:00
    Футбол: Монако - Монпелие, мач от френската Лига 1, повторение
  • 18:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
Пълна програма
  • 12:15
    "Времето ще покаже"
  • 15:00
    Новини (със субтитри)
  • 15:15
    "Хайде да се оженим!"
  • 16:05
    "Мъжко / Женско"
Пълна програма
  • 13:05
    "От извора" - българска народна музика
  • 14:00
    "Избери песен" - музикална игра
  • 15:00
    "Планета Хит" - нон-стоп хитове
  • 16:00
    "Картини от Света" - музикална импресия
Пълна програма
  • 13:40
    "На мегдана" - инструментална и танцова музика
  • 14:00
    "Фолклорна китка" - избрани песни
  • 14:30
    "Поздрав от България" - избрана фолклорна програма
  • 15:00
    "Златна колекция" - хитовете през годините
Пълна програма
  • 13:00
    "Show Time" - музикална програма
  • 14:00
    "Картини от Света" - музикална импресия
  • 14:05
    "Планета Live" - музикална програма
  • 16:00
    "Звездите на България" - музикална програма
Пълна програма
  • 13:25
    "2 разорени момичета: Без пукната пара" - сериал
  • 14:25
    "Двама мъже и половина" - сериал
  • 15:40
    "По средата" - сериал
  • 16:35
    "Теория за големия взрив" - сериал
Пълна програма
  • 12:00
    Италия, Серия А: Наполи - Каляри
  • 14:00
    Италия, Серия А: Беневенто - Интер
  • 16:00
    Италия, Серия А: Аталанта - Ювентус
  • 18:00
    Италия, Серия А: : Милан - Рома
Пълна програма
  • 13:00
    "12 часа" - обеден информационен журнал
  • 15:00
    "Синята светлина" - доку-поредица
  • 16:00
    "В капана на подозренията" - доку-поредица
  • 18:00
    "Съблазнителни измами" - доку-поредица
Пълна програма
  • 13:20
    Вести-Москва
  • 14:00
    Вести
  • 14:15
    "Русия, моя любов"
  • 14:45
    "Смехът е разрешен"
Пълна програма
  • 13:00
    Игрален филм
  • 15:00
    "Особено мнение"
  • 16:00
    Сериал: "Ловът на Пепеляшка"
  • 17:00
    "Особено мнение"
Пълна програма
  • 13:00
    "Адвокатите на пост" - поредица
  • 14:00
    "Патрулна обиколка: Специалистите" - репортаж
  • 15:00
    "Патрулна обиколка" - репортаж
  • 16:00
    "Патрулна обиколка: Берлин" - репортаж
Пълна програма
  • 13:00
    "Прокудени от бащин край" с водещ Стоян Райчевски /повторение/
  • 14:00
    "Дискусионно студио"/повторение/
  • 15:00
    Новини - информационна емисия на ТВ "СКАТ" /на живо/
  • 15:15
    "Дискусионно студио"/повторение/
Пълна програма
  • 13:00
    Гинес ръгби клуб
  • 14:00
    Дартс: Световно първенство в Пърфлийт
  • 19:00
    Обзор на футболната лига
  • 19:30
    Футбол Мундиал
Пълна програма
  • 13:45
    Go Wild! - Mission Wildnis
  • 14:10
    ALVINNN!!! und die Chipmunks
  • 14:40
    Ninjago - Wettkampf der Elemente
  • 15:35
    Grizzy & die Lemminge
Пълна програма
  • 12:20
    Изискана кухня - комедия, романтичен, Франция, 2012, режисьор Кристиан Венсан, с Катрин Фро, Иполит Жирардо, Жан Д’Ормесон, Артур Дюпон, Жан-Марк Руло, Лоран Пуатрено
  • 14:00
    Фолклорна трапеза - музикално-кулинарно предаване
  • 15:00
    Детски свят - Покахонтас - анимация
  • 15:30
    Детски свят - Маша и мечока - анимация
Пълна програма
  • 12:02
    We Love Music
  • 18:02
    1 Artist 3 Hits
  • 18:12
    Top 10
  • 19:02
    New 4 U
Пълна програма
  • 13:00
    Моето 300-килограмово тяло: Епизод 2
  • 15:00
    Пълна промяна: Отслабване: Джейми - част 2
  • 16:00
    Различни хора, различни сватби - Америка: Ромски бал: запомняща се вечер
  • 17:00
    90 дни до сватбата: Заживяха ли щастливо?: Епизод 2
Пълна програма
  • 13:30
    Българската следа в "Рали Дакар", част 1
  • 14:30
    Зелен свят - Екотуризъм
  • 15:00
    Елена
  • 15:30
    Рай на края на земята
Пълна програма
  • 13:30
    Търсене на дом по света
  • 14:00
    Търсене на дом по света
  • 14:30
    Търсене на дом по света
  • 15:00
    Първокласни RV каравани
Пълна програма
  • 13:30
    Търсене на дом по света
  • 14:00
    Търсене на дом по света
  • 14:30
    Търсене на дом по света
  • 15:00
    Първокласни RV каравани
Пълна програма
  • 12:55
    В изгнание, Канада,Китай,Франция,САЩ, екшън/приключенски, с Никълъс Кейдж, Хейдън Кристенсен, 2014
  • 14:30
    Тихият американец, Великобритания,САЩ,Виетнам, драма/ романтичен, 2002
  • 16:10
    Синьо увлечение 2, Южна Африка,САЩ, драма/романтичен/спортен, 2011
  • 17:55
    Срещи в парка, САЩ, романтичен, с Джош Хартнет, Роуз Бърн, Даян Крюгер, 2004
Пълна програма
  • 13:30
    Новини
  • 14:00
    Новини
  • 14:30
    Новини
  • 15:00
    Новини
Пълна програма
  • 13:30
    От любов към храната с приятели - кулинарно предаване, еп. 4
  • 13:55
    Печивата на Марта Стюарт - кулинарно предаване, еп. 13
  • 14:25
    Вкусове от света с Рейчъл Ку - кулинарно предаване, еп. 7
  • 14:55
    На баба момчето - кулинарно предаване, еп. 13
Пълна програма
  • 13:00
    Бой банди срещу гърл банди: Топ 50
  • 18:00
    Нека патрито да започне!
  • 21:00
    Подгряване за уикенда!
Пълна програма
  • 12:30
    Нещо назаем - Комедия, Драма, Романтичен, 2011, Режисьор: Люк Грийнфилд, В ролите: Кейт Хъдсън, Джон Красински, Ашли Уилямс, Стив Хауей, Дженифър Гудуин, Колин Еглисфилд
  • 14:00
    Авантаджии - Комедия, 2012, Режисьор: Дан Росен, В ролите: Оливия Мън, Джейн Сиймур, Натали Моралес, Зоуи Бойл, Клифтън Колинс - мл., Дейв Фоули,
  • 16:00
    Инстинкт за отмъщение - Криминален, Драма, Трилър, 2007, Режисьор: Франк. Рейес, В ролите: Даня Рамирес, Майкъл Филип Дел Рио, Рик Гонзалес, Мани Перез, Уонда Де Хесус
  • 18:00
    Колумбиана - Екшън, Криминален, Драма, 2011, Режисьор: Оливие Мегатон, В ролите: Зоуи Салдана, Майкъл Вартан, Джорди Молла, Лени Джеймс, Сам Дъглас
Пълна програма
  • 13:00
    "Кралица на пазаруването" - доку-поредица
  • 14:00
    "Между тюл и сълзи" - доку-поредица
  • 15:00
    "Моето дете, твоето дете - А как възпитаваш ти?" - доку-поредица
  • 16:00
    "Кралица на пазаруването" - доку-поредица
Пълна програма
  • 12:30
    "Коледен сняг" -семеен, драма, САЩ, режисьор Трейси Трост, участват: Катрин Мери Стюард, Мюс Уотсън, Камерън Тен, Нейпъл Антъни Куин и др./п/
  • 14:00
    Eкология
  • 14:30
    История/п/
  • 15:00
    "ТВ меню"/п/
Пълна програма
  • 13:30
    Касъл - осми сезон, еп. 13
  • 14:25
    Касъл - осми сезон, еп. 14
  • 15:20
    Излъжи ме - втори сезон, еп. 16
  • 16:15
    Престъпления от класа - трети сезон, еп. 15
Пълна програма
  • 13:00
    New Music Fridays
  • 14:00
    Club Bangers!
  • 16:00
    Dance Classics!
  • 17:00
    New Music Fridays
Пълна програма
  • 13:30
    SWIMWEAR
  • 13:55
    F-PEOPLE
  • 14:00
    FASHION FILMS
  • 14:25
    FASHION WEEK
Пълна програма
  • 13:00
    New Music Fridays
  • 14:00
    Big Fat Hits
  • 17:00
    New Music Fridays
  • 18:00
    MTV's Party Hits!
Пълна програма
  • 13:15
    "Истински спасителни операции" - 7 еп.
  • 14:05
    "Кошмарни съседи" - 4 еп.
  • 14:55
    "Ловци на глави в САЩ" - 10 еп.
  • 15:20
    "Лов на неизрядни платци" - 3 и 4 еп.
Пълна програма
  • 13:45
    Телестар
  • 14:00
    Новини
  • 14:15
    "В обектива"
  • 14:30
    новини
Пълна програма
  • 13:40
    Уральская рыбалка
  • 14:05
    Популярная охота
  • 14:20
    Крылатые охотники
  • 14:35
    Рыболов-эксперт
Пълна програма
  • 13:45
    "Бейб в града" приключенска комедия с уч. на Магда Шубански, Джеймс Кромуел, Мики Руни, Мери Стейн и др.
  • 15:45
    "Елизиум" - екшън- фантастика с уч. на Мат Деймън, Джоди Фостър, Диего Луна, Хосе Пабло Кантийо, Уилям Фихтнър Алис Брага, Талиса Сото, Майкъл Шанкс, Шарлто Копли и др., /п/
  • 18:00
    "От местопрестъплението: Кибер атаки" - сериал, сезон 2
  • 19:00
    "Скандал" - сериал, сезон 3
Пълна програма
  • 13:45
    Cake Boss: State Fair, Syracuse Bound & Special Anniversary
  • 14:07
    Cake Boss: Transport Troubles & Two Brides
  • 14:30
    Risking It All: Home Sweet Home?
  • 15:15
    Lost & Found with Mike & Jesse: Time to Thank the Unsung Heroes!
Пълна програма
  • 13:50
    ENGLISH UP
  • 14:00
    THE LAST UNICORN
  • 15:35
    ECTV EXTREME
  • 15:45
    KEEP FIT
Пълна програма
  • 13:35
    Гражданка в ранчото
  • 14:00
    Трапезата на Сиба
  • 14:30
    Трапезата на Сиба
  • 15:00
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета
Пълна програма
  • 13:45
    Ники, Рики, Дики и Дона
  • 14:15
    Ники, Рики, Дики и Дона
  • 14:40
    Геймърки
  • 15:00
    Геймърки
Пълна програма
  • 13:00
    Тенис, WTA: Турнир в Линц
  • 14:00
    Колоездене, Обиколка на Турция: Фетие - Мармарис (трети етап)
  • 15:00
    Колоездене, Обиколка на Турция: Мармарис - Селджук (четвърти етап), пряко
  • 17:00
    Тенис, WTA: Турнир в Линц, пряко
Пълна програма
  • 13:40
    "Гражданинът", драма, Унгария, 2016; реж. Роланд Враник, с Др. Марцело Кейк-Бали, Агнеш Мар, Аргхаван Шекари, Тибор Гашпар, Тунде Салонтаи, [12+]
  • 15:30
    "Сайдер с Роузи", драма, Великобритания, 2015; реж. Филипа Лоуторп, с Тимъти Спол, Саманта Мортън, Джорджи Смит, Теди-Роуз Малесън-Алън, Дилън Търланд, [12+]
  • 17:05
    "Кунг-фу панда 3", анимационна комедия, САЩ, 2016; реж. Алесандро Карлони, Дженифър Ю Нелсън, [0+]
  • 18:35
    "Филми и звезди ІХ, 41 еп.", документален, Холандия, 2017, [12+]
Пълна програма
  • 09:30
    Playlist
  • 18:00
    Lucky 7
  • 19:00
    Hip-Hop of BG
  • 19:30
    Music of BG
Пълна програма
  • 13:30
    Sofia The First
  • 14:00
    Jake and the Never Land Pirates
  • 14:30
    PJ Masks
  • 15:00
    My Friends Tigger & Pooh
Пълна програма
  • 13:45
    Ники, Рики, Дики и Дона
  • 14:15
    Ники, Рики, Дики и Дона
  • 14:40
    Геймърки
  • 15:00
    Геймърки
Пълна програма
  • 12:00
    We Are The 80s
  • 14:00
    15 Years Since...
  • 15:00
    Smells Like The 90s
  • 17:00
    90s Vs 00s
Пълна програма
  • 13:40
    I Almost Got Away With It: Got To Be Part Of The Pittsburgh Six
  • 14:30
    Beauty Queen Murders: Last Call
  • 15:20
    Tabloid with Jerry Springer: Fame and Misfortune
  • 16:10
    Reasonable Doubt: Beneath The Surface
Пълна програма
  • 13:50
    Top: Biggest Sport Deals
  • 14:15
    Top: Football vs Rap
  • 14:45
    Top: Football Transfers
  • 15:10
    Top: Football vs Actors
Пълна програма
  • 13:30
    Field & Stream's The Gun Nuts
  • 13:55
    Field & Stream's The Gun Nuts
  • 14:20
    Field & Stream's The Gun Nuts
  • 14:45
    The Gunfather
Пълна програма
  • 12:00
    Автомобилна нация
  • 14:00
    Спецове в заложната къща: Залози, за бога!
  • 14:30
    Спецове в заложната къща: Паякът залог
  • 15:00
    Изковани в огъня: Изборът на феновете
Пълна програма
  • 13:00
    Мигове от катастрофата 4, еп. 6
  • 14:00
    Разследване на самолетни катастрофи - сезон 13, еп. 11
  • 15:00
    Разследване на самолетни катастрофи, еп. 8
  • 16:00
    Да поговорим за звездите, еп. 19
Пълна програма
  • 13:30
    Премиера: "Градско момиче" - сериал, с. 1, еп. 66
  • 15:00
    Премиера: "Италианската булка" - сериал, с.1, еп.132
  • 16:00
    Премиера: "Клиника край езерото" - сериал, с.2, еп. 46
  • 17:00
    bTV Новините
Пълна програма
  • 12:00
    Телешоп
  • 14:05
    Ханибъл постмортем; сезон 1, епизод 1, криминален, драма, САЩ, 2014
  • 14:15
    Скорпион; сезон 2, епизод 8, екшън, драма, САЩ, 2015
  • 15:10
    Конан; сезон 1, епизод 8, приключенски, научна фантастика, САЩ, 1997
Пълна програма
  • 13:30
    Щура надпревара; сезон 1, епизод 9, риалити, Унгария, 2016
  • 14:40
    Ченгета новобранци; сезон 2, епизод 2, криминален, драма, Канада, 2011
  • 15:40
    4исла; сезон 4, епизод 5, криминален, драма, САЩ, 2007
  • 16:40
    Отмъщението; сезон 1, епизод 8, драма, мистерия, Турция, 2013
Пълна програма
  • 13:00
    Разтърсващи престъпления: Джеръми Бамбър
  • 14:00
    Какво е нужно за убийство: Разглезен, пропаднал и безмилостен
  • 14:30
    Какво е нужно за убийство: Раздвоена личност
  • 15:00
    Неразрешени случаи: В търсене на БТК убиеца, Денис Рейдър
Пълна програма
  • 13:35
    Боже, това е мъж!; Комедия, САЩ, 2002
  • 15:25
    Да се събудиш в Рино; Романтична комедия, САЩ, 2002
  • 17:20
    Робинзон Крузо; Приключенски, САЩ, 1997
  • 19:10
    Робиня съм аз;Трилър, Великобритания, 2010
Пълна програма
  • 13:00
    Худ.фильм "Дедлайн" 16+
  • 14:00
    Док.фильм "Неизвестная планета"
  • 14:30
    "Американский ликбез" Американская мечта
  • 15:00
    Новости RTVi
Пълна програма
  • 13:45
    "Шарена седянка" - поздравителен концерт, 2 част /на живо/
  • 14:30
    "Новини" - информационна емисия на ТВ СКАТ
  • 14:45
    "От архивите на "СКАТ"
  • 15:30
    "Новини" - информационна емисия на ТВ СКАТ
Пълна програма
  • 13:45
    Punk'd
  • 14:10
    Instant Mom
  • 14:35
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 15:00
    Спонджбоб Квадратни Гащи
Пълна програма
  • 13:35
    The Babysitter (18+)
  • 14:00
    Golf Lesson (18+)
  • 14:29
    The Porn Artist (18+)
  • 15:00
    Student Gets Ultimate Fantasy Fuck (18+)
Пълна програма
  • 09:00
    Пряко: Тенис: Prudential Hong Kong Tennis Open, Хонг Конг - четвъртфинали (WTA International)
  • 17:00
    Тенис: Йелена Остапенко - Беатрис Хадад Мая (KEB Hana Bank Incheon Airport Korea Open, Сеул; WTA International - финал, повторение)
  • 19:30
    Футбол: Севиля - Малага (Примера Дивисион, сезон 2017/18 - повторение)
  • 21:30
    Футбол: Примера Дивисион - обзор на изминалия кръг
Пълна програма
  • 13:50
    "Рали Китай" - състезание от "Дакар сериите" обзор
  • 14:40
    Спортни новини
  • 14:50
    Мотоспорт Екстра
  • 15:20
    Светът на конете предаване за конен спорт
Пълна програма
  • 13:35
    До Нова година
  • 15:30
    Войната в "Роял Палас"
  • 17:40
    Париж 36
  • 20:05
    Красив хоризонт
Пълна програма
  • 13:45
    Музикална пауза
  • 14:00
    Новини
  • 14:15
    Прогноза за времето и агропрогноза
  • 14:25
    Борсова информация
Пълна програма
  • 13:00
    LAKE LUGU'S LOVERS
  • 14:00
    ZOG AND THE FLOOD
  • 15:30
    FORCE OF THE AIR, THE - MIST IN FRAY JORGE
  • 16:00
    RISE OF ECOLOGY
Пълна програма
  • 13:00
    Siesta Boxing Terminator The Homecoming
  • 16:30
    OZ Academy
  • 17:00
    Superkombat Fighting Championship
  • 19:00
    World Series of Boxing - WSB
Пълна програма
  • 13:35
    Най-щастливият дракон
  • 15:10
    Смотанякът Макс
  • 16:50
    Лъки Люк
  • 18:30
    Клара и тайната на мечките
Пълна програма
  • 13:30
    Drive Thru Europe
  • 14:00
    Ellismania
  • 14:30
    Custom
  • 14:45
    Northbound
Пълна програма
  • 13:40
    Зоопаркът - Дъблин (7)
  • 14:05
    Зоопаркът - Дъблин (8)
  • 14:35
    Ветеринарна клиника за дребни животни (4)
  • 15:00
    Ветеринарна клиника за дребни животни (5)
Пълна програма
  • 13:30
    Нигерия кърви пертол
  • 14:30
    WWF - Отглеждане на млади гори в Странджа
  • 15:00
    Професия турист
  • 15:30
    Челопеч - Където слънцето първо огрява
Пълна програма
  • 13:30
    Студио: Обзор на кръга във волейболната Суперлига (2017-18), 1-и епизод, повторение
  • 14:30
    Класика от Първа професионална лига - Берое - Локомотив Пловдив (16-17), повторение
  • 15:00
    Футбол: Ботев Пловдив - Септември, мач от Първа професионална лига, повторение
  • 17:00
    Студио "Втора професионална лига", директно
Пълна програма
  • 13:00
    Футбол: Украйна - Хърватия, квалификационен мач за Световно първенство 2018, повторение
  • 15:00
    Студио "Формула 1", повторение
  • 15:30
    Формула 1: Състезание за Голямата награда на Япония, повторение
  • 17:30
    Студио "Формула 1", повторение
Пълна програма
  • 13:40
    Почти ми се размина: Шесторката от Питсбърг
  • 14:30
    Убийства на кралици на красотата: Последно обаждане
  • 15:20
    Престъпления от таблоидите: Слава и нещастие
  • 16:10
    Спорни убийства: Под повърхността
Пълна програма
  • 13:00
    "Хайд Парк", дискусионно предаване със Силвия Великова и Поли Паунова (п)
  • 15:00
    "Един прекрасен ден", магазинно предаване с водещ Каролина Братанова
  • 16:30
    еМисия България LIVE
  • 18:30
    Централни Новини на BIT LIVE
Пълна програма
  • 13:30
    Рибата, рибарят и готвачът - По Дунава
  • 14:00
    Кухнята на ловците - С Миклош Юхас
  • 14:30
    Школа за стрелци - Представяме стрелбището в Рацкеве
  • 15:00
    Ловна треска - Лов отсам и оттатък границата 2. част
Пълна програма
  • 12:00
    "Питър Пан", семеен, Австралия, 2003; реж. Пол Джон Хогън, с Джейсън Айзъкс, Джеръми Съмптър, Рейчъл Хърд-Ууд, Лин Редгрейв, Ричард Бриърс, [0+]
  • 13:55
    "Х-мен Началото: Върколак", екшън - фентъзи, САЩ, 2009; реж. Гавин Худ, с Хю Джакман, Лив Шрайбър, Дани Хюстън, Уил Ай Ем, Лин Колинс, [12+]
  • 15:40
    "Чудовищни камиони", комедия - фантастика, САЩ, 2016; реж. Крис Уедж, с Лукас Тил, Джейн Леви, Томас Ленън, Бари Пепър, Роб Лоу, [12+]
  • 17:25
    "Бялата кралица I, 6 еп.", историческа драма, Великобритания, 2013; реж. Джейми Пейн, с Ребека Фъргюсън, Макс Айрънс, Аманда Хейл, Фей Марсей, Анюрин Барнард, [18+]
Пълна програма
  • 13:50
    "Добрата битка I, 6 еп.", драма, САЩ, 2017; реж. Джим МакКей, с Кристин Барански, Роуз Лесли, Ерика Тазъл, Куш Джъмбо, Делорой Линдо, [15+]
  • 14:45
    "Облачно с кюфтета", анимационна комедия, САЩ, 2009; реж. Фил Лорд, Кристофър Милър, [0+]
  • 16:15
    "Отбор "Луди глави" - легендата е жива", приключенски - семеен, Германия, 2016; реж. Йоахим Мазанек, с Михаел Зомерер, Аарон Кисьоф, Рон Антони Рензенбринк, Вико Мюке, Бенет Майер, [7+]
  • 17:55
    "До самия край", биографична драма, САЩ, 2016; реж. Джей Роуч, с Брайън Кранстън, Антъни Маки, Мелиса Лео, Брадли Уитфорд, Стивън Рут, [12+]
Пълна програма
  • 13:45
    Fash-back
  • 14:00
    Style Codes
  • 14:15
    Style Codes
  • 14:30
    From The Runway - Fashion Week
Пълна програма
  • 13:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 14:00
    Пътят на заточението (образователен документален филм)
  • 14:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 15:00
    Градът на кипарисите: Севлиево (образователен документален филм)
Пълна програма
  • 12:10
    Тенис: ATP 1000 Шанхай
  • 14:10
    Новини
  • 14:15
    Тенис: ATP 1000 Шанхай
  • 16:55
    Новини
Пълна програма
  • 11:00
    Голф: Европейски тур
  • 14:35
    Футбол: Китайска суперлига
  • 16:30
    Голф: Европейски тур
  • 18:55
    Новини
Пълна програма
  • 13:50
    The Day Henry Met...
  • 13:55
    Blaze and the Monster Machines
  • 14:20
    Blaze and the Monster Machines
  • 14:40
    Zack & Quack
Пълна програма

Сериали

Film Plus 14:00
Пряко: Футбол: Селта /Виго/ - Ейбар (Примера Дивисион, сезон 2017/18)
AXN Black 14:00
Престъпления без граници; сезон 1, епизод 10, криминален, драма, Франция, 2013
e-kids 14:00
Писма от Феликс - анимационен сериал
Viasat Nature 14:10
Пол О'Грейди за любовта към кучета, сезон 3, еп. 4
Bulgaria ON AIR 14:10
Мамчета - комедиен сериал /п./

Всички предавания

Спорт

Film Plus 14:00
Пряко: Футбол: Селта /Виго/ - Ейбар (Примера Дивисион, сезон 2017/18)
Sky Sports 14:00
Жилет коледен футбол
Eurosport 2 14:00
Олимпийски игри: Хокей на лед, малък финал (мъже), директно
Ring.BG 14:00
УЕФА Шампионска лига: Челси - Барселона
EuroNews 14:15
Спорт

Всички предавания

Филми

AXN Black 14:00
Престъпления без граници; сезон 1, епизод 10, криминален, драма, Франция, 2013
BNT2 14:00
Безмислици игрален филм /п/
Diema Family 14:00
"На предела на любовта" - романтичен филм с уч. на Тереза Щолце, Щефен Грот, Томас Фрич, Макс Алберти и др.
TVT 14:00
Оазисите на Странджа: Малко Търново и Бръшлян (образователен документален филм)
Vivacom Arena 14:00
Да живее Франция - Комедия, 2013, Режисьор: Мишел Юн, В ролите: Мишел Юн, Хосе Гарсия, Венсан Москато, Жан-Луи Барселона, Муса Маскри, Изабел Фунаро, Клод Перон, Франк Гастамбиде, Жан Франсуа Кайри

Всички предавания

Рио-2016

Eurosport 2 14:00
Олимпийски игри: Хокей на лед, малък финал (мъже), директно
BNT HD 15:00
Зимни олимпийски игри: Бързо пързаляне с кънки, масов старт /мъже/ пряко предаване от Кангнън
Eurosport 15:15
Олимпийски игри: Хокей на лед, малък финал (мъже), директно

Всички предавания

Peyongchang-2018

Eurosport 2 14:00
Олимпийски игри: Хокей на лед, малък финал (мъже), директно
BNT HD 15:00
Зимни олимпийски игри: Бързо пързаляне с кънки, масов старт /мъже/ пряко предаване от Кангнън
Eurosport 15:15
Олимпийски игри: Хокей на лед, малък финал (мъже), директно

Всички предавания



{START_COUNTER}