ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 15:00
    Вяра и общество с Горан Благоев /п/
  • 16:00
    По света и у нас Информационна емисия
  • 16:10
    Новини на турски език
  • 16:25
    Специализирано предаване за хора с увреден слух
Пълна програма
  • 15:00
    Премиера: "Италианската булка" - сериал, с.1, еп.132
  • 16:00
    Премиера: "Клиника край езерото" - сериал, с.2, еп. 46
  • 17:00
    bTV Новините
  • 17:30
    "Лице в лице" - публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова
Пълна програма
  • 14:30
    "Прости ми"(премиера) - сериен филм
  • 16:00
    Новините на NOVA
  • 16:30
    "Завинаги свързани" (премиера) - сериен филм
  • 17:55
    "Теглене на Лото 5 от 35 - "Златната топка"
Пълна програма
  • 15:30
    Новините ON AIR
  • 16:00
    Безценна перла - семеен сериал
  • 17:30
    Новините ON AIR
  • 17:50
    Директно - вашето мнение на живо в ефир - актуално ток шоу с Димитър Абрашев
Пълна програма
  • 15:05
    Бизнес старт - сутрешен блок с Иван Нончев и Живка Попатанасова /п./
  • 16:00
    Водещите новини
  • 16:05
    Отвътре - документална поредица на Bloomberg
  • 17:00
    Водещите новини
Пълна програма
  • 15:05
    Морски детективи; сезон 10, епизод 23, екшън, криминален, САЩ, 2013
  • 16:05
    Царство; сезон 2, епизод 16, драма, романтичен, САЩ, 2015
  • 17:05
    4исла; сезон 4, епизод 2, криминален, драма, САЩ, 2007
  • 18:05
    Киберпрестъпления; сезон 1, епизод 13, криминален, драма, САЩ, 2015
Пълна програма
  • 15:35
    Тексаски закони: Играта започва
  • 16:30
    Майстори на къщи в клоните на дърветата: Къщичка за ски на дърво
  • 17:25
    Спасяване на диви животни: Епизод 6
  • 18:20
    Кучета 101: нови трикове: Муцуна, което само една майка може да обича
Пълна програма
  • 15:10
    "Извънредно включване" - публицистично предаване /п/
  • 15:40
    Народна музика
  • 16:00
    Новини
  • 16:10
    Избрано от "Неделник с Волен Сидеров" - обзорно предаване
Пълна програма
  • 15:10
    "Червени рози" - сериал
  • 16:00
    Новини
  • 16:10
    "Буря от любов" - сериал
  • 17:00
    Новини
Пълна програма
  • 14:30
    Music Arena
  • 16:00
    TV Shop
  • 16:15
    Hit Mix
  • 17:00
    Standard SRB
Пълна програма
  • 14:30
    Каблуи игрален филм /п/
  • 15:55
    Информация за времето - по градове
  • 16:00
    България днес информационен блок
  • 17:30
    Местно време /БНТ 2 София/
Пълна програма
  • 15:35
    Robin Hood: Mischief in Sherwood
  • 15:46
    Robin Hood: Mischief in Sherwood
  • 16:05
    Inspector Gadget
  • 16:16
    Inspector Gadget
Пълна програма
  • 15:00
    Премиера: "Платина" - сериал, с.3, еп.21
  • 16:00
    "Менталист: Крадецът на мисли" - сериал, с.6, еп.16
  • 17:00
    Премиера: "Тежки престъпления" - сериал, с.5, еп. 15
  • 18:00
    "Под наблюдение" - сериал, с.3, еп. 16
Пълна програма
  • 14:45
    "Робосапиен: рестарт" - драма, приключенски , САЩ, 2015, режисьор - Шон Макнамара, актьори - Ким Коутс, Пенелъпи Ан Милър, Джей Хед, Жоаким Де Алмейда, Дейвид Ейгенберг, Боби Колман, Питър Джайсън, Шон Макнамара и др.
  • 16:30
    "Английският учител" - драма, комедия (САЩ, 2013), режисьор - Крейг Зиск, актьори - Чарли Сакстън, Ники Блонски, Грег Киниър, Нейтън Лейн,Майкъл Ангарано, Джулиан Мур, Лили Колинс и др.
  • 18:30
    "Вината в нашите звезди" - драма (САЩ, 2014), режисьор - Джош Бун, актьори - Шайлийн Уудли, Нат Улф, Лора Дърн, Ансел Елгорт, Лоте Вербек, Сам Трамел и др.
  • 21:00
    "Червената шапчица" - драма,трилър (САЩ, Канада, 2011), режисьор -Катрин Хардуик, актьори - Гари Олдман, Аманда Сайфред, Лукас Хаас, Джули Кристи, Били Бърк, Вирджиния Мадсън, Майкъл Шанкс, Кристин Уилис, Макс Айрънс, Шайло Фернандез и др.
Пълна програма
  • 15:30
    "Новите съседи" /п./- комедиен сериал
  • 17:00
    "Аламниту: Добре дошли в България" - комедийно предаване
  • 18:00
    "Теория за големия взрив" - сериал, с.3
  • 19:00
    "Стажанти" - сериал, с.2
Пълна програма
  • 14:30
    ТВ Пазар
  • 16:00
    "Фермата" - риалити, с.3
  • 18:00
    "От обич" - сериал
  • 19:00
    "Лекар в планината" - сериал, с.3, еп.1
Пълна програма
  • 15:20
    Нинджаго: Майсторите на Спинджицу
  • 15:45
    ОК, Кей О! Да бъдем герои
  • 15:50
    Бен 10
  • 16:00
    Бен 10
Пълна програма
  • 15:30
    "Боен кон", военна драма, САЩ, 2011; реж. Стивън Спилбърг, с Джеръми Ървайн, Питър Мълан, Емили Уотсън, Нилс Ареструп, Дейвид Тюлис, [12+]
  • 17:55
    "Обикновени хора", драма, САЩ, 2004; реж. Джим МакКей, със Стивън Акселрод, Бриджит Баркан, Рон Бътлър, Редж И. Кати, Джордан Джелбър, [15+]
  • 19:25
    "Розали Блум", комедия, Франция, 2015; реж. Жулиен Рапену, с Ноеми Лвовски, Киан Кожанди, Алис Исааз, Анемон, Сара Жироду, [12+]
  • 21:00
    "Песента на Шарлът", драма - фентъзи, Канада, 2015; реж. Никълас Хъмфрис, с Иуан Рион, Катeлин Мейджър, Брендън Тейлър, Джеси Фрейзър, Стив Брадли, [18+]
Пълна програма
  • 14:15
    "Ангел унищожител", комедийна драма, Мексико, 1962; реж. Луис Бунюел, със Силвия Пинал, Енрике Рамбал, Жаклин Андере, Енрике Рамбал, Клаудио Брук, [12+]
  • 15:45
    "Майка", комедия, САЩ, 1996; реж. Албърт Брукс, с Албърт Брукс, Деби Рейнолдс, Лиса Кудроу, Роб Мороу, [12+]
  • 17:30
    "Разрушение", комедийна драма, САЩ, 2015; реж. Жан-Марк Вале, с Джейк Джилънхол, Наоми Уотс, Крис Купър, Джуда Люис, Си Джей Уилсън, [12+]
  • 19:15
    "Песен по залез слънце", драма, Великобритания, 2015; реж. Терънс Дейвис, с Агинес Дейн, Питър Мълан, Кевин Гътри, Джак Грийнлес, Иън Пири, [12+]
Пълна програма
  • 15:00
    CNNMoney with Maggie Lake
  • 16:00
    International Desk (with World Sport)
  • 17:00
    International Desk
  • 17:15
    Marketplace Africa
Пълна програма
  • 15:30
    "Ритъмът на мечтите" - сериал, /п/
  • 17:00
    "Моят живот"- сериен филм, /п/
  • 18:00
    "Пепел от рози" - сериен филм
  • 19:00
    "Докоснати от слънцето" (премиера) - сериал
Пълна програма
  • 15:00
    "В.И.П." - сериал, сезон 4
  • 16:00
    "Денят на Бастилията" - криминален екшън с уч. на с уч. на Идрис Елба, Ричард Мадън, Хосе Гарсия, Шарлот ле Бон, Кери Райли и др., /п/
  • 17:55
    "Без багаж" - предаване за туризъм
  • 18:30
    "Господари на ефира"- забавно предаване, /п/
Пълна програма
  • 15:00
    Един мъж и една жена в пустошта: Аляска
  • 16:00
    Тираджии в пустошта: епизод 7
  • 17:00
    Съкровища в склада: Епизод 11
  • 17:30
    Съкровища в склада: Епизод 9
Пълна програма
  • 15:26
    Фабрика за храна: САЩ: Родени за успех
  • 15:50
    Фабрика за храна: САЩ: Златни възможности
  • 16:14
    Ловци на митове: Летяща гилотина
  • 17:02
    Как изобретихме света: Самолети
Пълна програма
  • 15:00
    Виолета
  • 16:00
    Групата на Алекс
  • 16:30
    Елена от Авалор
  • 17:00
    Приключенията на Рапунцел и разбойника
Пълна програма
  • 15:35
    "За играчките"
  • 15:45
    "Спортна лаборатория"
  • 16:00
    "Спортна лаборатория"
  • 16:15
    "Въпросите на Мили"
Пълна програма
  • 15:30
    Бакуган - анимационен сериал
  • 16:00
    Писма от Феликс - анимационен сериал
  • 16:15
    Приключенията на Чък и приятели - анимационен сериал
  • 16:30
    Клуб Уинкс - анимационен сериал
Пълна програма
  • 15:00
    Делници - с Николай Колев
  • 18:00
    Новини
  • 18:30
    Делници - с Николай Колев
  • 19:00
    Шоколад и пипер - 94 еп. - Сериал
Пълна програма
  • 15:15
    Фокус
  • 15:45
    Без коментар: кадри от актуални събития без журналистически коментар
  • 16:15
    Фокус
Пълна програма
  • 15:00
    Колоездене, Обиколка на Турция: Мармарис - Селджук (четвърти етап), пряко
  • 17:00
    Тенис, WTA: Турнир в Линц, пряко
  • 22:55
    Новини
  • 23:00
    Футбол, Световно първенство за юноши до 17 г.: Германия - Гвинея
Пълна програма
  • 14:15
    Футбол, Световно първенство за юноши до 17 г.: Германия - Гвинея, пряко
  • 16:15
    Футбол, Световно първенство за юноши до 17 г.: Турция - Парагвай
  • 17:15
    Футбол, Световно първенство за юноши до 17 г.: Испания - КНДР, пряко
  • 19:15
    Колоездене, Обиколка на Турция: Мармарис - Селджук (четвърти етап)
Пълна програма
  • 15:20
    Големият див север, сезон 1, еп. 4
  • 16:05
    72 опасни места за живеене, сезон 1, еп. 4
  • 16:50
    Най-трудното оцеляване Аляска, сезон 1, еп. 10
  • 17:35
    Каубои в студени води, сезон 2, еп. 8
Пълна програма
  • 15:15
    Night Of The Jumps
  • 16:10
    X Games - Minneapolis
  • 17:05
    X Games Austin
  • 18:00
    Mantracker Season 5
Пълна програма
  • 15:30
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 18:00
    Багрите на България /фолклорна и народна музика/
  • 19:00
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 20:00
    ЗОНА ЗА ПОЗДРАВИ - LIVE /телевизионно шоу за поздрави - на живо/
Пълна програма
  • 15:30
    Ловци на острови
  • 16:00
    Експресни ремонти
  • 17:00
    Преобразяване на двора
  • 17:30
    Преобразяване на двора
Пълна програма
  • 15:10
    Подли камериерки - трети сезон, еп. 5
  • 16:05
    Анатомията на Грей - единадесети сезон, еп. 21
  • 17:05
    Отчаяни съпруги - пети сезон, еп. 20
  • 18:00
    Отчаяни съпруги - пети сезон, еп. 21
Пълна програма
  • 15:05
    Мистериите на Мис Фишър - втори сезон, еп. 12
  • 16:05
    Мистериите на Мис Фишър - втори сезон, еп. 13
  • 17:10
    Агенция "Рош" - втори сезон, еп. 5
  • 18:15
    Престъпни намерения - десети сезон, еп. 3
Пълна програма
  • 15:30
    "Сайдер с Роузи", драма, Великобритания, 2015; реж. Филипа Лоуторп, с Тимъти Спол, Саманта Мортън, Джорджи Смит, Теди-Роуз Малесън-Алън, Дилън Търланд, [12+]
  • 17:05
    "Кунг-фу панда 3", анимационна комедия, САЩ, 2016; реж. Алесандро Карлони, Дженифър Ю Нелсън, [0+]
  • 18:35
    "Филми и звезди ІХ, 41 еп.", документален, Холандия, 2017, [12+]
  • 19:05
    "Размяната", комедия, САЩ, 2011; реж. Дейвид Добкин, с Райън Рейнолдс, Джейсън Бейтман, Лесли Ман, Оливия Уайлд, Алън Аркин, [15+]
Пълна програма
  • 15:15
    Забранена история, сезон 3, еп. 1
  • 16:05
    Страхотни изобретения, сезон 2, еп. 30
  • 16:35
    Бойни кораби, сезон 1, еп. 10
  • 17:25
    Загадки в музея, сезон 3, еп. 10
Пълна програма
  • 15:00
    Изковани в огъня: Изборът на феновете
  • 16:00
    Пиратското съкровище на рицарите тамплиери: Горящият кръст
  • 17:00
    Американски антиквари: Великите умове се татуират еднакво
  • 18:00
    Автомобилна нация
Пълна програма
  • 15:30
    Риболовен филм - Америка
  • 16:30
    КОНЕТЕ
  • 17:00
    Риболовен филм
  • 18:00
    С въдица в ръка – тв поредица, втори сезон, 90 еп. /п/
Пълна програма
  • 15:20
    "Хари и неговата кофа, пълна с динозаври"
  • 15:45
    "Трансформърс - роботи спасители"
  • 16:05
    "Конни"
  • 16:30
    "Меси отива в Окидо"
Пълна програма
  • 15:30
    Топ шоп
  • 15:45
    Време, календар, хороскоп
  • 16:00
    "Всеки следобед" с Криси"
  • 17:00
    НОВИНИ
Пълна програма
  • 02:45
    JDM
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:30
    Драконова топка Z (анимация)
  • 19:00
    Хартли (фейлетон)
Пълна програма
  • 15:15
    "Поверително от училището за изкуства" - комедия/драма с Джон Малкович, Анджелика Хюстън.
  • 16:55
    "Непорочност" - драма с Шер, Барбара Лондон, Стивън Уитакър, Том Нолан.
  • 18:20
    "Сбогом, Сабата" - екшън / приключенски с Юл Бринър, Дийн Рийд.
  • 20:05
    "Лох Нес" - драма / семеен с Тед Дансън, Джоли Ричардсън, Ян Холм, Джеймс Фрейн.
Пълна програма
  • 15:30
    THE INSIDE LINE
  • 15:55
    BIKE WORLD
  • 16:20
    ITALIAN MOTORCYCLE ROAD RACE HIGHLIGHTS
  • 17:10
    ITALIAN MOTORCYCLE ROAD RACE HIGHLIGHTS
Пълна програма
  • 15:00
    Майки тийнейджърки
  • 16:00
    Пич, оправи ми колата
  • 16:30
    Пич, оправи ми колата
  • 17:00
    MTV Къщурки - реалити шоу
Пълна програма
  • 15:30
    Hot Right Now!
  • 16:00
    MTV Asks Louis Tomlinson
  • 16:25
    MTV Asks Niall Horan
  • 16:50
    Solo 1D Boys!
Пълна програма
  • 15:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 17:00
    Rocks Rated!
  • 18:00
    Rock Solid Playlist
  • 19:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
Пълна програма
  • 15:20
    Градът на бялата мечка, сезон 1, еп. 5
  • 15:45
    Градът на бялата мечка, сезон 1, еп. 6
  • 16:15
    Най-свирепите животни!, сезон 1, еп. 6
  • 17:05
    Гранични ветеринари, сезон 1, еп. 5
Пълна програма
  • 15:00
    Разследване на самолетни катастрофи - сезон 13, еп. 11
  • 16:00
    Разследване на самолетни катастрофи, еп. 8
  • 17:00
    Да поговорим за звездите, еп. 19
  • 18:00
    Да поговорим за звездите, еп. 20
Пълна програма
  • 15:04
    Върховни животни: Лъвове, бухали и жаби
  • 15:51
    Върховни животни: Слонове, котки и октоподи
  • 16:37
    Върховни животни: Прасета, вълци и гарвани
  • 17:24
    Върховни животни: Тигри, носорози и голи плъхове
Пълна програма
  • 14:00
    Футбол: Пари Сен Жермен - Бордо, мач от френската Лига 1, повторение, в паузата -"Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 16:00
    Футбол: Монако - Монпелие, мач от френската Лига 1, повторение
  • 18:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 18:05
    Баскетбол: Фуенлабрада - Уникаха, мач от испанската баскетболна лига, повторение
Пълна програма
  • 15:15
    "Хайде да се оженим!"
  • 16:05
    "Мъжко / Женско"
  • 17:00
    "Времето ще покаже"
  • 18:00
    "Вечерни новини" (със субтитри)
Пълна програма
  • 15:00
    "Планета Хит" - нон-стоп хитове
  • 16:00
    "Картини от Света" - музикална импресия
  • 16:05
    "Планета Live" - музикална програма
  • 16:40
    "3 плюс" - инфо бюлетин
Пълна програма
  • 15:30
    "Това е България" - музикално информационно предаване
  • 16:00
    "Музикална съкровищница" - фолклорна програма
  • 16:30
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 16:40
    "Пъстра броеница" - фолклорна програма
Пълна програма
  • 14:05
    "Планета Live" - музикална програма
  • 16:00
    "Звездите на България" - музикална програма
  • 16:30
    "Ретро" - музикална програма
  • 17:00
    "Show Time" - музикална програма
Пълна програма
  • 14:25
    "Двама мъже и половина" - сериал
  • 15:40
    "По средата" - сериал
  • 16:35
    "Теория за големия взрив" - сериал
  • 18:00
    "Тафф" - булеварден журнал
Пълна програма
  • 14:00
    Италия, Серия А: Беневенто - Интер
  • 16:00
    Италия, Серия А: Аталанта - Ювентус
  • 18:00
    Италия, Серия А: : Милан - Рома
  • 20:00
    Италия, Серия А - преди кръга
Пълна програма
  • 15:00
    "Синята светлина" - доку-поредица
  • 16:00
    "В капана на подозренията" - доку-поредица
  • 18:00
    "Съблазнителни измами" - доку-поредица
  • 18:30
    "Сред нас" - сериал
Пълна програма
  • 14:45
    "Смехът е разрешен"
  • 17:00
    Вести
  • 17:15
    "Верни на клетвата"
  • 18:00
    "Пешком..."
Пълна програма
  • 15:00
    "Особено мнение"
  • 16:00
    Сериал: "Ловът на Пепеляшка"
  • 17:00
    "Особено мнение"
  • 18:00
    "Кейс"
Пълна програма
  • 15:00
    "Патрулна обиколка" - репортаж
  • 16:00
    "Патрулна обиколка: Берлин" - репортаж
  • 17:00
    "Клиниката на Зюдринг" - сериал
  • 18:00
    "Съдба - и изведнъж всичко е различно" - сериал
Пълна програма
  • 15:15
    "Дискусионно студио"/повторение/
  • 16:15
    "Магията на природата" - док. филм
  • 16:30
    "Край Босфора".. с водещ Любомир Желев /повторение/
  • 17:30
    Новини - информационна емисия на ТВ "СКАТ"/на живо/
Пълна програма
  • 14:00
    Дартс: Световно първенство в Пърфлийт
  • 19:00
    Обзор на футболната лига
  • 19:30
    Футбол Мундиал
  • 20:00
    Футболна сутрин
Пълна програма
  • 15:35
    Grizzy & die Lemminge
  • 15:55
    King Julien
  • 16:55
    Dragons - Die Wachter von Berk
  • 17:20
    Der gestiefelte Kater - Abenteuer in San Lorenzo
Пълна програма
  • 15:30
    Детски свят - Маша и мечока - анимация
  • 16:00
    България в картини - документален филм
  • 16:30
    Новини
  • 16:50
    Исторически календар
Пълна програма
  • 12:02
    We Love Music
  • 18:02
    1 Artist 3 Hits
  • 18:12
    Top 10
  • 19:02
    New 4 U
Пълна програма
  • 15:00
    Пълна промяна: Отслабване: Джейми - част 2
  • 16:00
    Различни хора, различни сватби - Америка: Ромски бал: запомняща се вечер
  • 17:00
    90 дни до сватбата: Заживяха ли щастливо?: Епизод 2
  • 18:00
    Нещо ново, нещо назаем: Ако роклята стане...
Пълна програма
  • 15:30
    Рай на края на земята
  • 16:00
    Виж България - Кюстендил, неостаряващият град
  • 16:30
    Виж България - Храмовете на Кюстендил
  • 17:00
    Светлината на Холандия
Пълна програма
  • 15:30
    Първокласни RV каравани
  • 16:00
    Препродаване и преместване в Тексас
  • 17:00
    Невъзможен хотел
  • 18:00
    Странни храни в Америка
Пълна програма
  • 15:30
    Първокласни RV каравани
  • 16:00
    Препродаване и преместване в Тексас
  • 17:00
    Невъзможен хотел
  • 18:00
    Странни храни в Америка
Пълна програма
  • 14:30
    Тихият американец, Великобритания,САЩ,Виетнам, драма/ романтичен, 2002
  • 16:10
    Синьо увлечение 2, Южна Африка,САЩ, драма/романтичен/спортен, 2011
  • 17:55
    Срещи в парка, САЩ, романтичен, с Джош Хартнет, Роуз Бърн, Даян Крюгер, 2004
  • 19:50
    Сърцето на дракона, САЩ, приключенски/фентъзи, с Денис Куейд, гласа на Шон Конъри, 1996
Пълна програма
  • 15:30
    Новини
  • 16:00
    Новини
  • 16:30
    Новини
  • 17:00
    Новини
Пълна програма
  • 15:25
    Супер храни с Джейми - кулинарно предаване, еп. 4
  • 16:20
    Menu Fantastike Britanike 12, еп. 11
  • 16:50
    Menu Fantastike Britanike 12, еп. 12
  • 17:30
    Храните на моята земя Португалия - кулинарно предаване, еп. 9
Пълна програма
  • 13:00
    Бой банди срещу гърл банди: Топ 50
  • 18:00
    Нека патрито да започне!
  • 21:00
    Подгряване за уикенда!
Пълна програма
  • 14:00
    Авантаджии - Комедия, 2012, Режисьор: Дан Росен, В ролите: Оливия Мън, Джейн Сиймур, Натали Моралес, Зоуи Бойл, Клифтън Колинс - мл., Дейв Фоули,
  • 16:00
    Инстинкт за отмъщение - Криминален, Драма, Трилър, 2007, Режисьор: Франк. Рейес, В ролите: Даня Рамирес, Майкъл Филип Дел Рио, Рик Гонзалес, Мани Перез, Уонда Де Хесус
  • 18:00
    Колумбиана - Екшън, Криминален, Драма, 2011, Режисьор: Оливие Мегатон, В ролите: Зоуи Салдана, Майкъл Вартан, Джорди Молла, Лени Джеймс, Сам Дъглас
  • 20:00
    Балистик - Екшън, Криминален, Фантастика, 2002, Режисьор: Каос, В ролите: Антонио Бандерас, Луси Лиу, Талиса Сото
Пълна програма
  • 15:00
    "Моето дете, твоето дете - А как възпитаваш ти?" - доку-поредица
  • 16:00
    "Кралица на пазаруването" - доку-поредица
  • 17:00
    "4 сватби и едно вълшебно пътешествие" - доку-поредица
  • 18:00
    "Между тюл и сълзи" - доку-поредица
Пълна програма
  • 15:30
    Спорт
  • 16:00
    Здравословен живот
  • 16:30
    Ретро музика
  • 17:00
    Публицистика
Пълна програма
  • 15:20
    Излъжи ме - втори сезон, еп. 16
  • 16:15
    Престъпления от класа - трети сезон, еп. 15
  • 17:10
    От местопрестъплението: Маями - десети сезон, еп. 3
  • 18:05
    Как се запознах с майка ви - четвърти сезон, еп. 3
Пълна програма
  • 14:00
    Club Bangers!
  • 16:00
    Dance Classics!
  • 17:00
    New Music Fridays
  • 18:00
    Weekend Warm Up!
Пълна програма
  • 15:30
    TOP PHOTOSHOOTS
  • 15:55
    F-PEOPLE
  • 16:00
    BRIDAL
  • 16:25
    FASHION WEEK
Пълна програма
  • 14:00
    Big Fat Hits
  • 17:00
    New Music Fridays
  • 18:00
    MTV's Party Hits!
Пълна програма
  • 15:20
    "Лов на неизрядни платци" - 3 и 4 еп.
  • 16:10
    "Съдия Джуди"- 19 и 20 еп.
  • 17:00
    "Богата булка, бедна булка" - 1 еп.
  • 17:50
    "Спешни случаи" - 19 и 20 eп.
Пълна програма
  • 15:30
    новини
  • 15:45
    ч.- Телепазар
  • 16:00
    Новини
  • 16:10
    Прогноза за времето
Пълна програма
  • 15:35
    Планета охотника
  • 16:05
    Трофеи
  • 16:30
    Водный мир
  • 17:00
    Карпфишинг
Пълна програма
  • 13:45
    "Бейб в града" приключенска комедия с уч. на Магда Шубански, Джеймс Кромуел, Мики Руни, Мери Стейн и др.
  • 15:45
    "Елизиум" - екшън- фантастика с уч. на Мат Деймън, Джоди Фостър, Диего Луна, Хосе Пабло Кантийо, Уилям Фихтнър Алис Брага, Талиса Сото, Майкъл Шанкс, Шарлто Копли и др., /п/
  • 18:00
    "От местопрестъплението: Кибер атаки" - сериал, сезон 2
  • 19:00
    "Скандал" - сериал, сезон 3
Пълна програма
  • 15:15
    Lost & Found with Mike & Jesse: Time to Thank the Unsung Heroes!
  • 16:00
    Tanked: Tanks For The Memories
  • 16:45
    Deadliest Catch: We're Not Gonna Take It
  • 17:30
    How the Universe Works: Solar Systems
Пълна програма
  • 15:30
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета
  • 16:00
    Режи!
  • 17:00
    Кухнята
  • 18:00
    Да готвиш наистина
Пълна програма
  • 15:20
    Като вещиците
  • 15:45
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 16:10
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 16:25
    Бънсен Звяра
Пълна програма
  • 15:00
    Колоездене, Обиколка на Турция: Мармарис - Селджук (четвърти етап), пряко
  • 17:00
    Тенис, WTA: Турнир в Линц, пряко
  • 22:55
    Новини
  • 23:00
    Футбол, Световно първенство за юноши до 17 г.: Германия - Гвинея
Пълна програма
  • 15:30
    "Сайдер с Роузи", драма, Великобритания, 2015; реж. Филипа Лоуторп, с Тимъти Спол, Саманта Мортън, Джорджи Смит, Теди-Роуз Малесън-Алън, Дилън Търланд, [12+]
  • 17:05
    "Кунг-фу панда 3", анимационна комедия, САЩ, 2016; реж. Алесандро Карлони, Дженифър Ю Нелсън, [0+]
  • 18:35
    "Филми и звезди ІХ, 41 еп.", документален, Холандия, 2017, [12+]
  • 19:05
    "Размяната", комедия, САЩ, 2011; реж. Дейвид Добкин, с Райън Рейнолдс, Джейсън Бейтман, Лесли Ман, Оливия Уайлд, Алън Аркин, [15+]
Пълна програма
  • 09:30
    Playlist
  • 18:00
    Lucky 7
  • 19:00
    Hip-Hop of BG
  • 19:30
    Music of BG
Пълна програма
  • 15:30
    Doc McStuffins
  • 16:00
    Puppy Dog Pals
  • 16:30
    Mickey And The Roadster Racers
  • 17:00
    Sofia The First
Пълна програма
  • 15:20
    Като вещиците
  • 15:45
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 16:10
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 16:25
    Бънсен Звяра
Пълна програма
  • 15:00
    Smells Like The 90s
  • 17:00
    90s Vs 00s
  • 18:00
    Flashback Fridays
  • 22:00
    Welcome To The Weekend!
Пълна програма
  • 15:20
    Tabloid with Jerry Springer: Fame and Misfortune
  • 16:10
    Reasonable Doubt: Beneath The Surface
  • 17:00
    Disappeared: Running for Her Life
  • 17:50
    California Investigator: Rules Of Engagement
Пълна програма
  • 15:10
    Top: Football vs Actors
  • 15:40
    Top: Money
  • 16:05
    Top: Early Talents
  • 16:30
    Up Close With: Keizer & Van Iersel
Пълна програма
  • 15:35
    The Gunfather
  • 16:00
    Midway USA's Gun Stories
  • 16:25
    Gun Stories
  • 16:50
    Gun Stories
Пълна програма
  • 15:00
    Изковани в огъня: Изборът на феновете
  • 16:00
    Пиратското съкровище на рицарите тамплиери: Горящият кръст
  • 17:00
    Американски антиквари: Великите умове се татуират еднакво
  • 18:00
    Автомобилна нация
Пълна програма
  • 15:00
    Разследване на самолетни катастрофи, еп. 8
  • 16:00
    Да поговорим за звездите, еп. 19
  • 17:00
    Да поговорим за звездите, еп. 20
  • 18:00
    Технически постижения, еп. 1
Пълна програма
  • 15:00
    Премиера: "Италианската булка" - сериал, с.1, еп.132
  • 16:00
    Премиера: "Клиника край езерото" - сериал, с.2, еп. 46
  • 17:00
    bTV Новините
  • 17:30
    "Лице в лице" - публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова
Пълна програма
  • 15:10
    Конан; сезон 1, епизод 8, приключенски, научна фантастика, САЩ, 1997
  • 16:10
    Тийн вълк; сезон 6, епизод 10, драма, научна фантастика, САЩ, 2016
  • 17:10
    Престъпления без граници; сезон 3, епизод 1, криминален, драма, Франция, 2015
  • 18:15
    Скорпион; сезон 2, епизод 9, екшън, драма, САЩ, 2015
Пълна програма
  • 14:40
    Ченгета новобранци; сезон 2, епизод 2, криминален, драма, Канада, 2011
  • 15:40
    4исла; сезон 4, епизод 5, криминален, драма, САЩ, 2007
  • 16:40
    Отмъщението; сезон 1, епизод 8, драма, мистерия, Турция, 2013
  • 17:55
    Отмъщението; сезон 1, епизод 9, драма, мистерия, Турция, 2013
Пълна програма
  • 15:00
    Неразрешени случаи: В търсене на БТК убиеца, Денис Рейдър
  • 16:00
    Първите 48 часа: Нощно бягство
  • 17:00
    Първите 48 часа: Краят на работния ден/Семейни дела
  • 18:00
    Разтърсващи престъпления: Австралия: Атентатите на ул. "Ръсъл"
Пълна програма
  • 15:25
    Да се събудиш в Рино; Романтична комедия, САЩ, 2002
  • 17:20
    Робинзон Крузо; Приключенски, САЩ, 1997
  • 19:10
    Робиня съм аз;Трилър, Великобритания, 2010
  • 20:50
    Войната е опиат; Драма, САЩ, 1999,Военна драма
Пълна програма
  • 15:10
    Особое мнение
  • 16:00
    Сериал "Ищу невесту без приданого" 16+
  • 17:00
    Новости RTVi
  • 17:10
    Особое мнение
Пълна програма
  • 15:30
    "Новини" - информационна емисия на ТВ СКАТ
  • 15:42
    "От архивите на "СКАТ" - продължение
  • 16:00
    Класическа музика:
  • 16:30
    "Новини" - информационна емисия на ТВ СКАТ
Пълна програма
  • 15:30
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 16:00
    Ridiculousness
  • 16:30
    Ridiculousness
  • 17:00
    Punk'd
Пълна програма
  • 15:23
    Erotic Doll (18+)
  • 15:45
    Student Shows Off Her Cute Nipples (18+)
  • 16:07
    All The Better To Fuck You With (18+)
  • 16:33
    Ya Gotta Try Before Ya Buy! (18+)
Пълна програма
  • 09:00
    Пряко: Тенис: Prudential Hong Kong Tennis Open, Хонг Конг - четвъртфинали (WTA International)
  • 17:00
    Тенис: Йелена Остапенко - Беатрис Хадад Мая (KEB Hana Bank Incheon Airport Korea Open, Сеул; WTA International - финал, повторение)
  • 19:30
    Футбол: Севиля - Малага (Примера Дивисион, сезон 2017/18 - повторение)
  • 21:30
    Футбол: Примера Дивисион - обзор на изминалия кръг
Пълна програма
  • 15:10
    БРЮКСЕЛ В ПРЕВОД - повторение
  • 15:55
    Музикална пауза
  • 16:00
    Новини
  • 16:10
    Прогноза за времето и агропрогноза
Пълна програма
  • 15:30
    FORCE OF THE AIR, THE - MIST IN FRAY JORGE
  • 16:00
    RISE OF ECOLOGY
  • 17:00
    HOMES OF BRAZIL ? THE FAVELAS
  • 17:30
    HOMES OF BRAZIL ? SALVADOR
Пълна програма
  • 13:00
    Siesta Boxing Terminator The Homecoming
  • 16:30
    OZ Academy
  • 17:00
    Superkombat Fighting Championship
  • 19:00
    World Series of Boxing - WSB
Пълна програма
  • 15:30
    Pull
  • 16:00
    World of X Games 2016
  • 16:30
    World of X Games 2016
  • 17:00
    Drive Thru Europe
Пълна програма
  • 15:25
    Спешна медицинска помощ за животни (2)
  • 15:50
    Спешна медицинска помощ за животни (3)
  • 16:20
    Дивата природа на Нова Зеландия (5)
  • 17:10
    Животински лудории (11)
Пълна програма
  • 15:30
    Челопеч - Където слънцето първо огрява
  • 16:00
    Община Драгоман - Бит и обичаи
  • 16:30
    Голф
  • 17:00
    Онсен, изворите с горещи сърца - Бепу и Юфуин
Пълна програма
  • 15:00
    Футбол: Ботев Пловдив - Септември, мач от Първа професионална лига, повторение
  • 17:00
    Студио "Втора професионална лига", директно
  • 17:30
    Футбол: Монтана - Царско село, мач от Втора професионална лига, директно
  • 19:25
    Студио "Втора професионална лига", директно
Пълна програма
  • 15:30
    Формула 1: Състезание за Голямата награда на Япония, повторение
  • 17:30
    Студио "Формула 1", повторение
  • 18:00
    Студио "Волейбол", директно
  • 18:30
    Волейбол: Хебър - Нефтохимик, мач от Суперлигата, директно
Пълна програма
  • 15:20
    Престъпления от таблоидите: Слава и нещастие
  • 16:10
    Спорни убийства: Под повърхността
  • 17:00
    Изчезнали: Бягай, спасявай се!
  • 17:50
    Калифорнийски следовател: Правилата на годежа
Пълна програма
  • 15:00
    "Един прекрасен ден", магазинно предаване с водещ Каролина Братанова
  • 16:30
    еМисия България LIVE
  • 18:30
    Централни Новини на BIT LIVE
  • 19:00
    BIT СПОРТ LIVE
Пълна програма
  • 13:55
    "Х-мен Началото: Върколак", екшън - фентъзи, САЩ, 2009; реж. Гавин Худ, с Хю Джакман, Лив Шрайбър, Дани Хюстън, Уил Ай Ем, Лин Колинс, [12+]
  • 15:40
    "Чудовищни камиони", комедия - фантастика, САЩ, 2016; реж. Крис Уедж, с Лукас Тил, Джейн Леви, Томас Ленън, Бари Пепър, Роб Лоу, [12+]
  • 17:25
    "Бялата кралица I, 6 еп.", историческа драма, Великобритания, 2013; реж. Джейми Пейн, с Ребека Фъргюсън, Макс Айрънс, Аманда Хейл, Фей Марсей, Анюрин Барнард, [18+]
  • 18:30
    "Моят сляп брат", романтична комедия, САЩ, 2016; реж. Софи Гудхарт, с Адам Скот, Ник Крол, Джени Слейт, Зоуи Казан, Чарли Хюсън, [15+]
Пълна програма
  • 14:45
    "Облачно с кюфтета", анимационна комедия, САЩ, 2009; реж. Фил Лорд, Кристофър Милър, [0+]
  • 16:15
    "Отбор "Луди глави" - легендата е жива", приключенски - семеен, Германия, 2016; реж. Йоахим Мазанек, с Михаел Зомерер, Аарон Кисьоф, Рон Антони Рензенбринк, Вико Мюке, Бенет Майер, [7+]
  • 17:55
    "До самия край", биографична драма, САЩ, 2016; реж. Джей Роуч, с Брайън Кранстън, Антъни Маки, Мелиса Лео, Брадли Уитфорд, Стивън Рут, [12+]
  • 20:05
    "Сестра Джаки I, 7 еп.", комедийна драма, САЩ, 2009; реж. Стийв Бушеми, с Иди Фалко, Мерит Уивър, Пол Шулце, Доминик Фумуза, Руби Джеринс, [15+]
Пълна програма
  • 15:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 16:00
    Иконописецът (образователен филм за арт туризъм и обичаи)
  • 16:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 17:00
    Хисаря. Чудотворната вода (образователен филм за културно-исторически туризъм)
Пълна програма
  • 14:15
    Тенис: ATP 1000 Шанхай
  • 16:55
    Новини
  • 17:00
    Мотоциклетизъм: Moto GP
  • 18:00
    Футбол: Руска Премиер лига
Пълна програма
  • 14:35
    Футбол: Китайска суперлига
  • 16:30
    Голф: Европейски тур
  • 18:55
    Новини
  • 19:00
    Студио "Футбол"
Пълна програма
  • 15:35
    Paw Patrol
  • 15:55
    Little Charmers
  • 16:10
    Ben & Holly's Little Kingdom
  • 16:20
    Dora the Explorer
Пълна програма

Сериали

PRO 7 15:45
"По средата" - сериал
Viasat Explorer 15:50
Австралийски търсачи на злато, сезон 2, еп. 5
AXN Black 16:00
Престъпления без граници; сезон 3, епизод 1, криминален, драма, Франция, 2015
Diema Family 16:00
"Слънце и Луна" - сериал /п/
Viasat Nature 16:00
Дънди Кенгуруто, сезон 1, еп. 4

Всички предавания

Спорт

Diema Sport 2 16:00
"Формула 1 Токшоу", предаване за Формула 1, 16-и епизод, повторение
Nova Sport 16:00
Футбол: Марсилия - Гингам, мач от френската Лига 1, повторение
Mtel Sport 1 16:00
Тенис: WTA Квебек
Ring.BG 16:00
УЕФА Шампионска лига: Реал М - Рома

Всички предавания

Филми

HBO 15:45
"Среднощен чудак", фантастика - драма, САЩ, 2016; реж. Джеф Никълс, с Майкъл Шанън, Джойл Едджертън, Кирстен Дънст, Адам Драйвър, Джейдън Либърхър, [12+]
HBO HD 15:45
"Среднощен чудак", фантастика - драма, САЩ, 2016; реж. Джеф Никълс, с Майкъл Шанън, Джойл Едджертън, Кирстен Дънст, Адам Драйвър, Джейдън Либърхър, [12+]
TVT 16:00
Без пътека. Белият Улей (образователен филм за природен туризъм)
AXN Black 16:00
Престъпления без граници; сезон 3, епизод 1, криминален, драма, Франция, 2015
Cinemax 2 16:00
"Любов и пътуване във времето", романиика - научна фантастика, Нова Зеландия, 2016; реж. Хейдън Джей Уийл, с Хейдън Джей Уийл, Мишел Най, Коен Холоуей, Ник Блейк, Джулиан Денисън, [12+]

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}