ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 13:45
    Опасно правосъдие: Беглецът
  • 14:40
    Най-дивите острови на Индонезия: Острови на мусоните
  • 15:35
    Тексаски закони: Играта започва
  • 16:30
    Майстори на къщи в клоните на дърветата: Къщичка за ски на дърво
Пълна програма
  • 13:00
    Един мъж и една жена в пустошта: Ботсвана
  • 14:00
    Един мъж и една жена в пустошта: Луизиана
  • 15:00
    Един мъж и една жена в пустошта: Аляска
  • 16:00
    Тираджии в пустошта: епизод 7
Пълна програма
  • 13:50
    Как изобретихме света: Самолети
  • 14:38
    Машините на Леонардо: Обсадна стълба
  • 15:26
    Фабрика за храна: САЩ: Родени за успех
  • 15:50
    Фабрика за храна: САЩ: Златни възможности
Пълна програма
  • 13:45
    Търсачи на съкровища, сезон 4, еп. 4
  • 14:30
    Каубои в студени води, сезон 3, еп. 7
  • 15:20
    Големият див север, сезон 1, еп. 4
  • 16:05
    72 опасни места за живеене, сезон 1, еп. 4
Пълна програма
  • 13:25
    В изгнание, сезон 1, еп. 1
  • 14:25
    Загадки в музея, сезон 2, еп. 24
  • 15:15
    Забранена история, сезон 3, еп. 1
  • 16:05
    Страхотни изобретения, сезон 2, еп. 30
Пълна програма
  • 12:00
    Автомобилна нация
  • 14:00
    Спецове в заложната къща: Залози, за бога!
  • 14:30
    Спецове в заложната къща: Паякът залог
  • 15:00
    Изковани в огъня: Изборът на феновете
Пълна програма
  • 13:10
    Кучетата и техният таен живот, сезон 1, еп. 2
  • 14:00
    Животинският инстинкт на Крис Хъмфри, сезон 1, еп. 1
  • 14:25
    Животинският инстинкт на Крис Хъмфри, сезон 1, еп. 2
  • 14:55
    Градът на бялата мечка, сезон 1, еп. 4
Пълна програма
  • 13:00
    Роден на пътя, еп. 4
  • 14:00
    Мигове от катастрофата 4, еп. 6
  • 15:00
    Разследване на самолетни катастрофи - сезон 13, еп. 11
  • 16:00
    Разследване на самолетни катастрофи, еп. 8
Пълна програма
  • 13:26
    Дивата природа на Европа: Живите води на Европа
  • 14:17
    Върховни животни: Орангутани, миещи мечки и готини котки
  • 15:04
    Върховни животни: Лъвове, бухали и жаби
  • 15:51
    Върховни животни: Слонове, котки и октоподи
Пълна програма
  • 13:30
    Българската следа в "Рали Дакар", част 1
  • 14:30
    Зелен свят - Екотуризъм
  • 15:00
    Елена
  • 15:30
    Рай на края на земята
Пълна програма

Сериали

Fox Channel 13:55
Семейство Симпсън - двадесет и четвърти сезон, еп. 11
Film Plus 14:00
Пряко: Футбол: Селта /Виго/ - Ейбар (Примера Дивисион, сезон 2017/18)
AXN Black 14:00
Престъпления без граници; сезон 1, епизод 10, криминален, драма, Франция, 2013
e-kids 14:00
Писма от Феликс - анимационен сериал
Viasat Nature 14:10
Пол О'Грейди за любовта към кучета, сезон 3, еп. 4

Всички предавания

Спорт

Film Plus 14:00
Пряко: Футбол: Селта /Виго/ - Ейбар (Примера Дивисион, сезон 2017/18)
Sky Sports 14:00
Жилет коледен футбол
Eurosport 2 14:00
Олимпийски игри: Хокей на лед, малък финал (мъже), директно
Ring.BG 14:00
УЕФА Шампионска лига: Челси - Барселона
EuroNews 14:15
Спорт

Всички предавания

Филми

HBO3 13:55
"Животът и смъртните случаи на Робърт Дърст, 3 еп.", документален, САЩ, 2015; реж. Андрю Джареки, [12+]
AXN Black 14:00
Престъпления без граници; сезон 1, епизод 10, криминален, драма, Франция, 2013
BNT2 14:00
Безмислици игрален филм /п/
Diema Family 14:00
"На предела на любовта" - романтичен филм с уч. на Тереза Щолце, Щефен Грот, Томас Фрич, Макс Алберти и др.
TVT 14:00
Оазисите на Странджа: Малко Търново и Бръшлян (образователен документален филм)

Всички предавания

Рио-2016

Eurosport 2 14:00
Олимпийски игри: Хокей на лед, малък финал (мъже), директно
BNT HD 15:00
Зимни олимпийски игри: Бързо пързаляне с кънки, масов старт /мъже/ пряко предаване от Кангнън
Eurosport 15:15
Олимпийски игри: Хокей на лед, малък финал (мъже), директно

Всички предавания

Peyongchang-2018

Eurosport 2 14:00
Олимпийски игри: Хокей на лед, малък финал (мъже), директно
BNT HD 15:00
Зимни олимпийски игри: Бързо пързаляне с кънки, масов старт /мъже/ пряко предаване от Кангнън
Eurosport 15:15
Олимпийски игри: Хокей на лед, малък финал (мъже), директно

Всички предавания



{START_COUNTER}