ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 09:10
    Опасно правосъдие: Беглецът
  • 10:05
    Най-дивите острови на Индонезия: Острови на мусоните
  • 11:00
    Тежки времена в Града на маймуните: Чужденецът
  • 11:28
    Тежки времена в Града на маймуните: Непозната земя
Пълна програма
  • 10:00
    Ловци на трофеи: Епизод 10
  • 11:00
    Да продадеш колата си: Фолксваген Карман Гиа
  • 12:00
    Един мъж и една жена в пустошта: Тазмания
  • 13:00
    Един мъж и една жена в пустошта: Ботсвана
Пълна програма
  • 09:50
    Как са го направили?: Епизод 15
  • 10:14
    Фабрика за храна: Епизод 1
  • 10:38
    Фабрика за храна: САЩ: Родени за успех
  • 11:02
    Фабрика за храна: САЩ: Златни възможности
Пълна програма
  • 09:30
    Голямото местене, сезон 5, еп. 4
  • 10:20
    По следите на торнадото, сезон 1, еп. 10
  • 10:45
    72 опасни места за живеене, сезон 1, еп. 4
  • 11:30
    Царе на строителството с дървен материал, сезон 2, еп. 9
Пълна програма
  • 09:20
    Най-големите измами в историята, сезон 1, еп. 4
  • 10:10
    Разбойници, пирати и измамници, сезон 1, еп. 1
  • 11:15
    Разбойници, пирати и измамници, сезон 1, еп. 2
  • 12:20
    Разбойници, пирати и измамници, сезон 1, еп. 3
Пълна програма
  • 10:00
    Сами: Изгубени и намерени: Специална среща
  • 11:00
    Американски антиквари: Има нещо странно тук
  • 12:00
    Автомобилна нация
  • 14:00
    Спецове в заложната къща: Залози, за бога!
Пълна програма
  • 09:55
    Градът на бялата мечка, сезон 1, еп. 1
  • 10:20
    Градът на бялата мечка, сезон 1, еп. 2
  • 10:45
    Градът на бялата мечка, сезон 1, еп. 3
  • 11:15
    Планетата Европа, сезон 1, еп. 3
Пълна програма
  • 10:00
    Китай 2049, еп. 1
  • 11:00
    Най-трудните ремонти на света, еп. 2
  • 12:00
    Роден на пътя, еп. 3
  • 13:00
    Роден на пътя, еп. 4
Пълна програма
  • 09:26
    Дивата природа на Европа: Зеленото сърце на Европа
  • 10:16
    Удивителни зъби
  • 11:05
    Дивата природа на Европа: Живот под нулата
  • 11:53
    Очевидци в света на хищниците: Голямата бяла акула
Пълна програма
  • 10:00
    Зелен свят - Стопани на природата
  • 10:30
    Бъди там - България в музика и картини
  • 11:00
    Музеят Изабела Стюард Гарднър
  • 11:30
    Бъди там - България в музика и картини
Пълна програма

Сериали

AXN Black 10:00
Ханибъл постмортем; сезон 3, епизод 5, криминален, САЩ, 2015
The World 10:00
Състезанието на живота им - сезон 2, еп.2
bTV Action 10:00
"Кости" - сериал, с.11, еп. 3
bTV Comedy 10:00
"Момиче за един сезон" - комедия, трилър (САЩ, 2005), режисьори - Боби Фарели, Питър Фарели, актьори - Марк Стронг, Дрю Баримор, Джими Фалън, Лени Кларк, Миранда Блек и др.
bTV Lady 10:00
"Истинска звезда" - сериал

Всички предавания

Спорт

Diema Sport 10:00
Волейбол: Монтана - ЦСКА, мач от Суперлигата, повторение
Diema Sport 2 10:00
Футбол: Саутхямптън - Арсенал, мач от английската Висша лига, повторение
Film Plus 10:00
Футбол: Реал /М/ - Севиля (Примера Дивисион, сезон 2017/18 - повторение)
Mtel Sport 1 10:00
Баскетбол: Евролига
Nova Sport 10:00
Футбол: Рединг - Кардиф Сити, мач от Чемпиъншип, повторение

Всички предавания

Филми

Planeta Folk 10:00
"Звездите на България" - музикален гост
TVT 10:00
Плевен. Вълни по равнината (2 част) (документален филм от ФИЛМ ФЕСТ ВИЖ.БГ)
bTV Comedy 10:00
"Момиче за един сезон" - комедия, трилър (САЩ, 2005), режисьори - Боби Фарели, Питър Фарели, актьори - Марк Стронг, Дрю Баримор, Джими Фалън, Лени Кларк, Миранда Блек и др.
MGM 10:00
"Светлината на блуждаещия огън" - драма / семеен филм с Лесли Нилсън, Типи Хедрен, Фей Грант, Лара Паркър.
AXN Black 10:20
Престъпления без граници; сезон 1, епизод 3, криминален, драма, Франция, 2013

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания



{START_COUNTER}