ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 13:50
    Oddbods
  • 13:58
    Oddbods
  • 14:05
    Coconut, the Little Dragon
  • 14:17
    Coconut, the Little Dragon
Пълна програма
  • 13:50
    Време за приключения
  • 13:59
    Време за приключения
  • 14:10
    Време за приключения
  • 14:25
    Невероятният свят на Гъмбол
Пълна програма
  • 13:30
    Аз съм по средата
  • 14:00
    Soy Luna S2
  • 15:00
    Виолета
  • 16:00
    Групата на Алекс
Пълна програма
  • 13:30
    Граф Монте Кристо- анимационен филм
  • 14:15
    Кърби - анимационен сериал
  • 14:45
    Хари в царството на динозаврите - анимационен сериал
  • 15:00
    Най-малкият зоомагазин - анимационен сериал
Пълна програма
  • 13:35
    "Барни и приятели"
  • 14:00
    "Твоят универсум"
  • 14:10
    "Аги Баги"
  • 14:30
    "Джармис"
Пълна програма

Сериали

Fox Channel 13:55
Семейство Симпсън - двадесет и четвърти сезон, еп. 11
Film Plus 14:00
Пряко: Футбол: Селта /Виго/ - Ейбар (Примера Дивисион, сезон 2017/18)
AXN Black 14:00
Престъпления без граници; сезон 1, епизод 10, криминален, драма, Франция, 2013
e-kids 14:00
Писма от Феликс - анимационен сериал
Viasat Nature 14:10
Пол О'Грейди за любовта към кучета, сезон 3, еп. 4

Всички предавания

Спорт

Film Plus 14:00
Пряко: Футбол: Селта /Виго/ - Ейбар (Примера Дивисион, сезон 2017/18)
Sky Sports 14:00
Жилет коледен футбол
Eurosport 2 14:00
Олимпийски игри: Хокей на лед, малък финал (мъже), директно
Ring.BG 14:00
УЕФА Шампионска лига: Челси - Барселона
EuroNews 14:15
Спорт

Всички предавания

Филми

HBO3 13:55
"Животът и смъртните случаи на Робърт Дърст, 3 еп.", документален, САЩ, 2015; реж. Андрю Джареки, [12+]
AXN Black 14:00
Престъпления без граници; сезон 1, епизод 10, криминален, драма, Франция, 2013
BNT2 14:00
Безмислици игрален филм /п/
Diema Family 14:00
"На предела на любовта" - романтичен филм с уч. на Тереза Щолце, Щефен Грот, Томас Фрич, Макс Алберти и др.
TVT 14:00
Оазисите на Странджа: Малко Търново и Бръшлян (образователен документален филм)

Всички предавания

Рио-2016

Eurosport 2 14:00
Олимпийски игри: Хокей на лед, малък финал (мъже), директно
BNT HD 15:00
Зимни олимпийски игри: Бързо пързаляне с кънки, масов старт /мъже/ пряко предаване от Кангнън
Eurosport 15:15
Олимпийски игри: Хокей на лед, малък финал (мъже), директно

Всички предавания

Peyongchang-2018

Eurosport 2 14:00
Олимпийски игри: Хокей на лед, малък финал (мъже), директно
BNT HD 15:00
Зимни олимпийски игри: Бързо пързаляне с кънки, масов старт /мъже/ пряко предаване от Кангнън
Eurosport 15:15
Олимпийски игри: Хокей на лед, малък финал (мъже), директно

Всички предавания



{START_COUNTER}