ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 13:30
    Музикална сцена БНТ1 Международен фестивал за поп и рок музика София 2017 гала вечер
  • 14:35
    Книжарят документален филм /Франция, България, 2016г./, режисьори: Асен Владимиров и Катрин Бернщайн
  • 15:30
    Приключенията на Бейли: Изгубеното кученце игрален филм /САЩ, 2010г./, режисьор Стийв Франке, в ролите: Рик Шу, Лиз Франке, Марк Сторард, Дюк Франке и др.
  • 17:00
    Непозната земя
Пълна програма
  • 13:00
    "Загадки при разпродажби: Убийство като по роман" - драма (Канада, 2016), режисьор - Норма Бейли, актьори - Стив Бейсик, Ева Бърн, Конър Станхоуп, Лори Лъглин и др.
  • 15:00
    "Седем часа разлика" - сериал, с.2, еп.10
  • 16:00
    "Бригада Нов дом" - социален проект с водещ Мария Силвестър (сезон 2)
  • 17:00
    "120 минути" - публицистично предаване с водещ Светослав Иванов
Пълна програма
  • 12:30
    "Любовен танц" - с уч. на Джени Гарт, Дан Пейн, Корбин Бърнсен, Фиона Врум и др.
  • 14:15
    "Есенни сънища" (премиера) - с уч. на Джил Уaгнър, Колин Еглесфийлд, Даниел Бейкър, Бил Доу и др.
  • 16:00
    "Мис Пепеляшка" - тв риалити
  • 17:00
    "Съдби на кръстопът" - предаване на NOVA
Пълна програма
  • 13:30
    Походът на императорите - филм, Франция, 2015 г.; режисьор: Люк Жаке
  • 15:00
    VIB /Very Important Bulgarians/ - портрети на българи със световно признание и постижения, автор: Биляна Митева
  • 15:30
    Характери - неизвестните изповеди на известните, автор: Биляна Митева
  • 16:00
    Семена от древността - филм
Пълна програма
  • 12:00
    Блестящи идеи - документална поредица на Bloomberg
  • 14:00
    Студио 1 - документална поредица на Bloomberg
  • 17:00
    В развитие - блок с Вероника Денизова/Делян Петришки/ Велко Каменов /п./
  • 18:30
    Светът е бизнес с Ивайло Лаков и Николай Кръстев - най-интересното от седмицата
Пълна програма
  • 13:30
    4исла; сезон 2, епизод 13, криминален, драма, САЩ, 2006
  • 14:30
    Морски детективи: Лос Анджелис; сезон 7, епизод 5, криминален, екшън, САЩ, 2015
  • 15:25
    Морски детективи: Лос Анджелис; сезон 7, епизод 6, криминален, екшън, САЩ, 2015
  • 16:20
    Елементарно, Уотсън!; сезон 4, епизод 21, криминален, драма, САЩ, 2016
Пълна програма
  • 13:45
    Спасяване на диви животни: Епизод 6
  • 14:40
    Кучета 101: нови трикове: Муцуна, което само една майка може да обича
  • 15:08
    Кучета 101: нови трикове: Животът на богатите и известните
  • 15:35
    Тежки времена в Града на маймуните: Чужденецът
Пълна програма
  • 13:10
    "Българска душа" - фолклорно предаване /п/
  • 14:00
    Новини
  • 14:10
    "Неделя - Ден Господен" - предаване за православна култура /п/
  • 16:00
    Новини
Пълна програма
  • 13:45
    Журнал Европа
  • 14:30
    "Един тризнак рядко идва сам" - семеен филм, ФРГ, 2012
  • 16:00
    Спортна програма
  • 18:15
    Новини
Пълна програма
  • 11:15
    Music Arena
  • 14:30
    TV Shop
  • 14:45
    Hit Mix
  • 17:00
    Music Arena
Пълна програма
  • 13:00
    Добър ден с БНТ 2
  • 14:00
    Героят на семейството игрален филм /п/
  • 15:40
    Пътешествия документална поредица /п/
  • 16:10
    Япония днес
Пълна програма
  • 13:35
    Библиотеката
  • 14:35
    Приказка за Змея и самодивата концерт под диригентството на Найден Тодоров, с участието на актьорите Деян Донков и Ангелина Гаврилова
  • 15:30
    Отблизо с Мира Добрева
  • 16:30
    Животът е вкусен
Пълна програма
  • 13:45
    Bunnicula
  • 13:55
    Bunnicula
  • 14:10
    Bunnicula
  • 14:20
    Bunnicula
Пълна програма
  • 12:30
    "Индиана Джоунс и последният кръстоносен поход" - приключенски, комедия (САЩ, 1989), режисьор - Стивън Спилбърг, актьори - Харисън Форд, Шон Конъри, Джон Рис-Дейвис, Денхолм Елиът, Алисън Дуди и др.
  • 15:00
    "Стрелата" - сериал, с.5, еп. 2,3
  • 17:00
    "Дивата муха"- предаване за екстремни спортове
  • 17:30
    "МИСИЯ МОЯТ ДОМ" - предаване за строителство, ремонти, обзавеждане и дизайн
Пълна програма
  • 13:45
    "Хари Потър и даровете на смъртта" (част 2)" - драма, фентъзи, приключенски (САЩ, 2011), режисьор - Дейвид Йейтс, актьори -  Домнал Глийсън, Даниел Радклиф, Ема Уотсън, Рупърт Гринт, Тимъти Спол, Хелена Бонъм Картър, Майкъл Гембън, Алън Рикман, Кели Макдо
  • 16:15
    "Sucker Punch: Измислен свят" - екшън, трилър, фентъзи, САЩ , 2011 г. Режисьор: Зак Снайдър; В ролите: Емили Браунинг, Карла Гуджино, Джейми Чънг, Ванеса Хъджинс, Джена Малоун, Аби Корниш,Скот Глен, Джон Хам, Оскар Айзък и др.
  • 18:30
    "Бандата на Оушън 2" - екшън, комедия, криминален (САЩ, 2004), режисьор -  Стивън Содърбърг, актьори -  Джаред Харис, Джордж Клуни, Мат Деймън, Анди Гарсия, Дон Чийдъл, Бърни Мак, Джулия Робъртс, Кейси Афлек, Скот Каан, Венсан Касел, Еди Джеймисън, Катрин
  • 21:00
    "Лигата на необикновените" - екшън, фентъзи, приключенски (САЩ, Германия, 2003), режисьор - Стивън Норингтън, актьори - Насирудин Шах, Ричард Роксбърг, Шон Конъри, Пета Уилсън, Джейсън Флеминг, Стюърт Таунзенд, Макс Райън, Тони Карън и др.
Пълна програма
  • 12:00
    "Новите съседи " /п./- комедиен сериал
  • 15:00
    "Приятели" - комедиен сериал, с.10
  • 17:30
    " Двама мъже и половина" - комедиен сериал
  • 20:30
    "Чужденецът" - комедия, романтичен (България, 2012), режисьор - Ники Илиев, актьори - Георги Кадурин, Любомир Ковачев, Саня Борисова, Ники Илиев, Катрин Готие, Елен Колева, Валентин Гошев, Асен Блатечки, Кристоф Ламбер и др.
Пълна програма
  • 13:00
    "MasterChef" - с.3
  • 14:30
    ТВ Пазар
  • 16:00
    "Фермата" - риалити, с.3
  • 19:00
    "Истински истории" - риалити сериал
Пълна програма
  • 13:50
    Невероятният свят на Гъмбол
  • 14:01
    Невероятният свят на Гъмбол
  • 14:15
    Невероятният свят на Гъмбол
  • 14:25
    Невероятният свят на Гъмбол
Пълна програма
  • 12:45
    "Зулендър 2", комедия, САЩ, 2016; реж. Бен Стилър, с Бен Стилър, Оуен Уилсън, Уил Феръл, Пенелопе Крус, Кристън Уийг, [15+]
  • 14:30
    "Калифорния (2015)", романтична драма, Бразилия, 2015; реж. Марина Персон, с лара Гало, Кайо Блат, Кайо Хорович, Ливия Хихон, Летисия Фанани, [12+]
  • 16:00
    "Приятен разговор", психологическа драма, САЩ, 1985; реж. Джойс Чопра, с Трийт Уилямс, Лора Дърн, Мери Кей Плейс, Елизабет Беридж, Левон Хелм, [15+]
  • 17:35
    "Фехтовачът", драма, Финландия, 2015; реж. Клаус Харо, с Март Аванди, Урсула Ратасеп, Лембит Улфсак, Алис Копел, Кирил Каро, [12+]
Пълна програма
  • 13:30
    "Семейно щастие", драма, Унгария, 2016; реж. Саболч Хайду, с Оршоя Торок-Илиш, Ерика Танко, Саболч Хайду, Домокос Сабо, Луйза Хайду, [12+]
  • 15:00
    "Алойс", драма, Швейцария, 2016; реж. Тобиас Ньоле, с Георг Фридрих, Тилда Фон Овербек, Камил Крейчи, Юфей Ли, Кой Лий, [12+]
  • 16:30
    "Гадже за 5 минути", романтична комедия, САЩ, 2008; реж. Питър Солет, с Майкъл Сера, Кат Денингс, Арън Ю, Рафи Гаврон, Ери Грейнър, [12+]
  • 18:05
    "Завръщане в утрешния ден", научно-фантастична драма, Белгия, 2015; реж. Лукас Босюи, с Коен Дьо Грав, Матео Симони, Робрехт Ванден Торен, Карина Смулдерс, Шарлот Ан Бонгартс, [12+]
Пълна програма
  • 13:00
    CNN Newsroom
  • 14:00
    Inside Politics
  • 15:00
    State of the Union with Jake Tapper
  • 16:00
    Fareed Zakaria GPS
Пълна програма
  • 12:15
    "Време за любов" - романтичен с уч. на Софи Шут, Джулиан Вайгенд, Джуило Ричарели и др.
  • 14:10
    "Ангел пазител"(премиера) - романтична драма с уч. на Сюзан Анбех, Хайко Рупрехт, Джереми Мокридж, Джозеф Лоренц и др.
  • 16:00
    "Магда" (премиера) - сериал, сезон 3
  • 17:00
    "Стая 309" (премиера) - сериал, 3 епизода
Пълна програма
  • 13:30
    "Звярът" - сериал
  • 14:30
    "Гаражът на Джей Лено" - риалити, сезон 2
  • 15:30
    "Топ Гиър" - предаване за автомобили, 2 епизода
  • 17:40
    "Плачът на слънцето" - екшън с уч. на Брус Уилис, Моника Белучи, Кол Хаузър, Иймън Уокър, Джони Меснър, Том Скерит и др., /п/
Пълна програма
  • 13:30
    Съкровища в склада: Епизод 8
  • 14:00
    Съкровища в склада: Епизод 11
  • 14:30
    Съкровища в склада: Епизод 7
  • 15:00
    Крале на аукциона: Автомат М16 / Музикален стол
Пълна програма
  • 13:50
    Ловци на митове: Летяща гилотина
  • 14:38
    Ловци на митове: Самолет от тиксо
  • 15:26
    Фабрика за храна: Шест на осем
  • 15:50
    Фабрика за храна: Зърнена закуска Шредис
Пълна програма
  • 13:30
    Аз съм по средата
  • 14:00
    Пижамаски
  • 14:25
    Междузвездни войни: Приключенията на Фримейкър
  • 14:30
    Пен Зироу: Почасов герой
Пълна програма
  • 13:40
    "Фактология"
  • 14:05
    "Фактология"
  • 14:30
    "Въпроси от науката"
  • 15:00
    "Въпроси от науката"
Пълна програма
  • 13:30
    Ангели и приятели - анимационен сериал
  • 14:00
    Писма от Феликс - анимационен сериал
  • 14:30
    Приключенията на Чък и приятели - анимационен сериал
  • 15:00
    Най-малкият зоомагазин - анимационен сериал
Пълна програма
  • 13:00
    Като прашец от глухарче - Драма
  • 15:00
    Здраве от природата - с проф. Христо Мермерски
  • 16:00
    Светът и всичко в него - със Симеон Идакиев
  • 17:00
    Клуб Уинкс - 6 еп.- Анимация
Пълна програма
  • 13:45
    Фокус
  • 14:15
    Спорт
  • 14:45
    Поща
  • 15:12
    Преди една година
Пълна програма
  • 13:00
    Колоездене, Обиколка на Турция: Истанбул - Истанбул (шести етап), пряко
  • 15:00
    Тенис, WTA: Турнир в Линц
  • 16:00
    Тенис, WTA: Турнир в Линц, финал, пряко
  • 18:00
    Футбол, Световно първенство за юноши до 17 г.: Германия - Гвинея
Пълна програма
  • 13:00
    Футбол, Световно първенство за юноши до 17 г.: Англия - Ирак
  • 14:00
    Световен шампионат за туристически автомобили: Китай
  • 15:30
    Супербайк: Шампионат на Великобритания, пряко
  • 16:15
    Футбол, Бундеслига: Байер - Волфсбург, пряко
Пълна програма
  • 13:20
    Най-трудното оцеляване Аляска, сезон 1, еп. 4
  • 14:05
    Най-трудното оцеляване Аляска, сезон 1, еп. 5
  • 14:55
    Най-трудното оцеляване Аляска, сезон 1, еп. 6
  • 15:40
    Най-трудното оцеляване Аляска, сезон 1, еп. 7
Пълна програма
  • 13:50
    Bullrun - Cops, Cars & Superstars
  • 14:20
    Bullrun - Cops, Cars & Superstars
  • 14:45
    Bullrun - Cops, Cars & Superstars
  • 15:15
    Mountain Movers
Пълна програма
  • 13:00
    Зона за поздрави /телевизионно шоу за поздрави/
  • 15:00
    Феномени /на живо/
  • 17:00
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 18:00
    Багрите на България /фолклорна и народна музика/
Пълна програма
  • 13:30
    Ловци на къщи
  • 14:00
    Евтин дом на плажа
  • 14:30
    Евтин дом на плажа
  • 15:00
    Ловци на острови
Пълна програма
  • 13:20
    Д-р Зоуи Харт - първи сезон, еп. 13
  • 14:15
    Без пукната пара - първи сезон, еп. 5
  • 14:40
    Без пукната пара - първи сезон, еп. 6
  • 15:10
    Без пукната пара - първи сезон, еп. 7
Пълна програма
  • 13:20
    Убийства в Мидсъмър - шести сезон, еп. 2
  • 15:15
    "Частни детективи" - първи сезон, еп. 7
  • 16:10
    Монк - седми сезон, еп. 12
  • 17:05
    Монк - седми сезон, еп. 13
Пълна програма
  • 13:50
    "(500) мига от любовта", романтична комедия, САЩ, 2009; реж. Марк Уеб, с Джоузеф Гордън-Левит, Зоуи Дешанел, Джефри Ерънд, Клоу Грейс Мориц, Матю Грей Гъблър, [12+]
  • 15:25
    "Първи контакт", трилър - фантастика, САЩ, 2016; реж. Дени Вилньов, с Ейми Адамс, Джеръми Ренър, Форест Уитакър, Майкъл Стълбарг, Марк О'Брайън, [12+]
  • 17:20
    "Абсолютно съвършени: Филмът", комедия, Великобритания, 2016; реж. Манди Флетчър, с Дженифър Сондърс, Джоана Лъмли, Джулия Соуалха, Джун Уитфийлд, Джейн Хорокс, [15+]
  • 18:50
    "В кадър ХІV, 42 еп.", документален, САЩ, 2017, [12+]
Пълна програма
  • 13:15
    Най-големите измами в историята, сезон 1, еп. 2
  • 14:05
    Най-големите измами в историята, сезон 1, еп. 3
  • 14:55
    Най-големите измами в историята, сезон 1, еп. 4
  • 15:45
    Най-големите измами в историята, сезон 1, еп. 5
Пълна програма
  • 13:00
    Автомобилна нация
  • 15:00
    Надпревара за находки: Маями: Да върви по дяволите, че и с раница
  • 15:30
    Надпревара за находки: Маями: Мацки - врагове
  • 16:00
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Стълкновение в Тинсълтаун
Пълна програма
  • 13:30
    Риби и такъми – тв поредица, четвърти сезон, 25 еп.
  • 14:30
    Документален филм
  • 15:30
    АВТО-МОТО ХОБИ – тв поредица, пети сезон, 47 еп. /п/
  • 16:00
    През планини и морета – тв поредица
Пълна програма
  • 13:35
    "Барни и приятели"
  • 14:00
    "Твоят универсум"
  • 14:10
    "Аги Баги"
  • 14:30
    "Джармис"
Пълна програма
  • 13:00
    "Всеки следобед с Криси", избрано
  • 14:00
    НОВИНИ
  • 14:15
    Телемаркет
  • 14:30
    "Патарински Live"/п/
Пълна програма
  • 00:15
    Рок-нощ
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:45
    Риплей
  • 19:00
    CAUETivi
Пълна програма
  • 12:25
    "Да наследиш вятъра" - драма със Спенсър Трейси, Фредерик Марч, Джийн Кели, Флорънс Елдридж.
  • 14:30
    "Томи" - мюзикъл с Роджър Долтри и Оливър Рийд.
  • 16:25
    "Както трябва" - комедия/драма с Джесси Бердсолл, Хелена Бонъм Картър, Питър Кук, Джейн Хорокс.
  • 18:05
    "Опасна жена" - драма / романс с Барбара Хърши, Лори Меткалф.
Пълна програма
  • 13:50
    NORTHERN OFF ROAD CHAMPIONSHIP
  • 14:15
    BO'NESS HILLCLIMB REVIVAL
  • 15:30
    FIA WRC BEST OF
  • 16:20
    HUNGARORING CLASSIC
Пълна програма
  • 13:00
    Класация Евро Топ
  • 15:00
    Майки тийнейджърки
  • 16:00
    Майки тийнейджърки
  • 17:00
    Моите сладки 16 години - реалити шоу
Пълна програма
  • 13:00
    MTV World Stage
  • 14:00
    Rudimental's Mixtape
  • 15:30
    Hot Right Now!
  • 16:00
    MTV Asks Louis Tomlinson
Пълна програма
  • 12:40
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 17:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 17:40
    Super Massive Rock Stars!
  • 19:00
    Ultimate Weekend Anthems!
Пълна програма
  • 13:35
    Супер-ветеринар, сезон 4, еп. 13
  • 14:30
    Пингвините - шпиони в стадото, сезон 1, еп. 1
  • 15:25
    Пингвините - шпиони в стадото, сезон 1, еп. 2
  • 16:20
    Пингвините - шпиони в стадото, сезон 1, еп. 3
Пълна програма
  • 13:00
    Изследователи на акули, еп. 6
  • 14:00
    Мръсна работа, еп. 6
  • 15:00
    Мръсна работа, еп. 7
  • 16:00
    Оцеляване в Америка, еп. 10
Пълна програма
  • 13:26
    Кралството на океаните: Титаните на дълбините
  • 14:17
    Кралството на океаните: Пясъчни войни
  • 15:04
    Кралството на океаните: Раят на хищника
  • 15:51
    Кралството на океаните: Огън и лед
Пълна програма
  • 12:05
    Футбол: Дижон - Пари Сен Жермен, мач от френската Лига 1, повторение
  • 14:00
    Класика от Висшата лига - Ливърпул - Манчестър Юнайтед (2000-01), повторение
  • 14:30
    Класика от Висшата лига - Уулвърхямптън Уондърърс - Челси (2003-04), повторение
  • 15:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
Пълна програма
  • 13:00
    "Теория на заговора"
  • 13:55
    Комедии "Кралицата на бензиностанцията"
  • 15:20
    Филм "Свадба с чеиз"
  • 17:25
    Премиера. Юрий Антонов, Николай Басков, Полина Гагарина и другие в празничния концерт за Деня на селскостопанските трудженици
Пълна програма
  • 13:05
    "От извора" - българска народна музика
  • 14:00
    "Избери песен" - музикална игра
  • 15:00
    "Бъди звезда" - тв шоу
  • 16:00
    "Картини от Света" - музикална импресия
Пълна програма
  • 13:40
    "Наздравица" - фолклорна програма
  • 14:00
    "Фолклорна китка" - избрани песни
  • 14:30
    "Поздрав от България" - избрана фолклорна програма
  • 15:00
    "Златна колекция" - хитовете през годините
Пълна програма
  • 13:00
    "Show Time" - музикална програма
  • 14:00
    "Картини от Света" - музикална импресия
  • 14:05
    "Планета Live" - музикална програма
  • 16:00
    "Звездите на България" - музикална програма
Пълна програма
  • 11:55
    "Руби Спаркс" - любовна комедия, САЩ, 2012
  • 14:05
    "Голямото последно отброяване" - шоу
  • 16:20
    "Междузвездни войни, Епизод VІ: Завръщането на джедаите" - фантастичен филм, САЩ, 1983
  • 19:00
    Новини
Пълна програма
  • 13:30
    ПРЯКО: Италия, Серия А: Фиорентина - Удинезе
  • 15:30
    УЕФА Шампионска лига - магазинно предаване
  • 16:00
    ПРЯКО: Италия, Серия А: Сампдория - Аталанта
  • 18:00
    Екстремни спортове
Пълна програма
  • 11:50
    "В капана на подозренията специално" - доку-поредица
  • 14:45
    "Шеф под прикритие" - доку-поредица
  • 18:45
    "Ексклузивно - уикенд" - журнал за звездите
  • 19:45
    Новини
Пълна програма
  • 09:00
    "Утрото на Русия"
  • 14:00
    Вести
  • 14:35
    Вести-Москва
  • 14:50
    "За най-важното"
Пълна програма
  • 13:00
    Игрален филм
  • 15:00
    Сериал: "Автобусът"
  • 16:00
    "Арт-навигатор"
  • 16:30
    "Руски кцент"
Пълна програма
  • 12:45
    "Гениално разминаване" - комедийно шоу
  • 14:45
    "Дрилбит Тейлър: Един мъж за всички катастрофи" - комедия, САЩ, 2008
  • 16:35
    "Шпиони: Сюзън Купър под прикритие" - комедия, САЩ, 2014
  • 18:55
    "Голямото печене" - шоу
Пълна програма
  • 12:45
    "Кръшно хоро, нашенско" - неделен поздравителен концерт /на живо/
  • 14:00
    "Разбулване"- с водещ Николай Панков / на живо/
  • 15:00
    "Прокудени от бащин край" с водещ Стоян Райчевски /на живо/
  • 16:00
    "Първото благо" с водещ Цветан Димитров /на живо/
Пълна програма
  • 13:30
    Голове в неделя
  • 15:30
    Футболна сутрин: върховите моменти
  • 17:00
    Коледното педаване на Джими Хил
  • 18:30
    Голове в неделя
Пълна програма
  • 12:45
    Asterix bei den Olympischen Spielen
  • 14:40
    Barbie und das Geheimnis von Oceana 2
  • 15:55
    Die Tom und Jerry Show
  • 16:20
    Die Tom und Jerry Show
Пълна програма
  • 12:25
    Вълк - 1,40, драма, приключенски, ОАЕ/Катар/Йордания/Великобритания, Режисьор: Нажи Абу Нуоар, В ролите: Джак Фокс, Хюсеин Саламех, Хасан Мутлаг, Джасир Айд, Маржи Аудха
  • 14:15
    Кралицата на пустинята- драма, биографичен, исторически, САЩ/Мароко, 2015, режисьор: Вернер Херцог, с Никол Кидман, Джеймс Франко, Робърт Патисън, Деймиън Люис, Джени Агатър
  • 16:00
    Щрак - комедийно шоу
  • 16:30
    Час пик - предаване на Телекабел ТВ
Пълна програма
  • 11:00
    We Love Music
  • 14:00
    Closeup
  • 15:00
    Your Voice
  • 18:00
    New 4 U
Пълна програма
  • 13:00
    Това е животът: Добрият самарянин и невероятно ДНК разкритие
  • 14:00
    6 дъщери: Родителите ги няма и петзначките си играят!
  • 15:00
    Нещо ново, нещо назаем: Булки под прикритие
  • 15:30
    Нещо ново, нещо назаем: Досадната майка
Пълна програма
  • 13:30
    Караконджули в Хималаите
  • 14:00
    10 интересни факта от българската история, част 2
  • 14:30
    Зелен свят - На крилете на орела
  • 15:00
    Професия турист
Пълна програма
  • 13:00
    Строителство в Аляска
  • 14:00
    Строителство в Аляска
  • 15:00
    Реставратори
  • 15:30
    Реставратори
Пълна програма
  • 13:00
    Строителство в Аляска
  • 14:00
    Строителство в Аляска
  • 15:00
    Реставратори
  • 15:30
    Реставратори
Пълна програма
  • 13:20
    Срещи в парка, САЩ, романтичен, с Джош Хартнет, Роуз Бърн, Даян Крюгер, 2004
  • 15:15
    Стопаджията, САЩ, ужаси/трилър, 2007
  • 16:40
    Семеен сблъсък, САЩ, драма/трилър, с Джон Траволта, 2001
  • 18:10
    Страшен филм 2, САЩ, комедия, 2001
Пълна програма
  • 12:30
    "Код Спорт" - спортно обзорно предаване
  • 14:00
    Новини
  • 14:30
    Новини
  • 15:00
    Новини
Пълна програма
  • 13:30
    Сладкишите на Хиде - кулинарно предаване, еп. 11
  • 14:00
    Сладкишите на Хиде - кулинарно предаване, еп. 12
  • 14:30
    Австралийска кухня със Сара ла Фонтейн - кулинарно предаване, еп. 1
  • 15:00
    Супер храни с Джейми - кулинарно предаване, еп. 4
Пълна програма
  • 13:00
    Хитовете от 2015 срещу хитовете от 2016
  • 18:00
    Вечни хитове
  • 22:00
    Тор 10 на VH1 от тази седмица
  • 23:00
    VH1 Chill
Пълна програма
  • 12:30
    Без гребло 2 - Приключенски Комедия, Режисьор: Елори Елкейен, В ролите: Елън Албертини Доу, Робърт Бланч, Мадисън Бонтемпо, Уил Къди, Оливър Джеймс, Мадисън Райли, Кристофър Търнър
  • 14:00
    Да отгледаш Боби - Комедия, 2011, Режисьор: Фамке Янсен, В ролите: Мила Йовович, Бил Пулман, Марша Крос, Спенсър Лист, Джъстин Хол, Шели Фок
  • 16:00
    Дрилбит Тейлър - Комедия, 2008, Режисьор:  Steven Brill, В ролите: Оуен Уилсън, Джош Патрик
  • 18:00
    LOL - Комедия, Романтичен, 2012, Режисьор: Лиза Азуелос, В ролите: Майли Сайръс, Дъглас Буут, Ашли Грийн
Пълна програма
  • 06:15
    "Криминални намерения: Престъпленията във визир" - крими сериал
  • 14:55
    "Между тюл и сълзи" - доку-поредица
  • 16:55
    "Веднъж на къмпинг, винаги на къмпинг" - доку-поредица
  • 18:00
    "авто мобил" - журнал
Пълна програма
  • 13:00
    "Чети по устните ми" - трилър, Франция, режисьор: Жак Одиар, в ролите: Венсан Касел, Еманюел Дево, Оливие Перие,
  • 14:30
    Спорт
  • 15:00
    "Холивудски знаменитости" - документална поредица
  • 15:30
    "ТВ меню"
Пълна програма
  • 13:00
    Кости - шести сезон, еп. 15
  • 13:55
    Семейство Симпсън - седемнадесети сезон, еп. 19
  • 14:25
    Приказки за лека нощ - игрален филм
  • 16:15
    Семейство Симпсън - седемнадесети сезон, еп. 20
Пълна програма
  • 13:00
    Big Tunes!
  • 16:00
    DJ Duels
  • 17:00
    Club Bangers!
  • 20:00
    Dance Classics!
Пълна програма
  • 13:30
    TOP PHOTOSHOOTS
  • 13:55
    F-PEOPLE
  • 14:00
    FASHION FILMS
  • 14:25
    FASHION WEEK
Пълна програма
  • 13:00
    MTV's 20 Most Wanted Vidz!
  • 14:40
    Can't Stop The Hits
  • 17:00
    Hot Right Now!
  • 18:00
    Pop Superstars
Пълна програма
  • 13:40
    "Майстори на сделките" - 16 еп.
  • 14:30
    "Съдия Джуди" - 16-20 еп.
  • 16:35
    "Ловци на глави в САЩ" - 1 еп.
  • 17:00
    "Лов на неизрядни платци" - 17-20 еп.
Пълна програма
  • 13:45
    Спорт
  • 14:00
    Новини
  • 14:15
    "В обектива"
  • 14:30
    новини
Пълна програма
  • 13:50
    Рыбалка сегодня
  • 14:05
    Рецепты старого Тифлиса
  • 14:20
    Нож-помощник
  • 14:35
    Оружейные дома мира
Пълна програма
  • 13:00
    "Море от пламъци" - екшън с уч. на Марк Уолбърг, Дилан О'Браян, Кейт Хъдсън, Кърт Ръсел, Джон Малкович, Джина Родригез, Итън Саплий, Джо Крести и др., /п/
  • 15:10
    "Двойници" - екшън с уч. на Силвестър Сталоун, Бърт Рейнолдс, Кип Парду, Тил Швайгер, Джина Гершон, Естела Уорън, Кристиан Де Ла Фуенте и др., /п/
  • 17:00
    "София - Ден и Нощ" - риалити сериал, 3 епизода, /п/
  • 20:00
    "От местопрестъплението" - сериал, сезон 5
Пълна програма
  • 13:45
    How the Universe Works: Planets
  • 14:30
    Deadliest Catch: Kicking Off with a Bang
  • 15:15
    Deadliest Catch: The Storm of the Season
  • 16:00
    Deadliest Catch: Sleeping with the Enemy
Пълна програма
  • 13:50
    SPEAK UP
  • 13:55
    NATIONAL PARKS
  • 14:00
    MINORS DETAILS
  • 15:25
    ECTV EXTREME
Пълна програма
  • 13:35
    Човек, огън, храна
  • 14:05
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета
  • 14:30
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета
  • 15:00
    Режи!
Пълна програма
  • 13:45
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 14:15
    Опасният Хенри
  • 14:40
    Опасният Хенри
  • 15:05
    Геймърки
Пълна програма
  • 13:00
    Колоездене, Обиколка на Турция: Истанбул - Истанбул (шести етап), пряко
  • 15:00
    Тенис, WTA: Турнир в Линц
  • 16:00
    Тенис, WTA: Турнир в Линц, финал, пряко
  • 18:00
    Футбол, Световно първенство за юноши до 17 г.: Германия - Гвинея
Пълна програма
  • 13:50
    "(500) мига от любовта", романтична комедия, САЩ, 2009; реж. Марк Уеб, с Джоузеф Гордън-Левит, Зоуи Дешанел, Джефри Ерънд, Клоу Грейс Мориц, Матю Грей Гъблър, [12+]
  • 15:25
    "Първи контакт", трилър - фантастика, САЩ, 2016; реж. Дени Вилньов, с Ейми Адамс, Джеръми Ренър, Форест Уитакър, Майкъл Стълбарг, Марк О'Брайън, [12+]
  • 17:20
    "Абсолютно съвършени: Филмът", комедия, Великобритания, 2016; реж. Манди Флетчър, с Дженифър Сондърс, Джоана Лъмли, Джулия Соуалха, Джун Уитфийлд, Джейн Хорокс, [15+]
  • 18:50
    "В кадър ХІV, 42 еп.", документален, САЩ, 2017, [12+]
Пълна програма
  • 11:00
    Music of BG
  • 14:00
    Поп Топ с Мартин Геновски
  • 22:00
    FIreStage
  • 23:00
    Music of BG
Пълна програма
  • 13:30
    PJ Masks
  • 14:00
    My Friends Tigger & Pooh
  • 14:30
    My Friends Tigger & Pooh
  • 15:00
    My Friends Tigger & Pooh
Пълна програма
  • 13:45
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 14:15
    Опасният Хенри
  • 14:40
    Опасният Хенри
  • 15:05
    Геймърки
Пълна програма
  • 13:00
    90s Vs 00s
  • 19:00
    90s Vs 00s
Пълна програма
  • 13:40
    I Almost Got Away With It: Got To Crawl My Way To Freedom
  • 14:30
    I Almost Got Away With It: Got To Be Part Of The Pittsburgh Six
  • 15:20
    I Almost Got Away With It: Got To Hit Homes On Halloween
  • 16:10
    Fatal Encounters: Road Kill
Пълна програма
  • 13:51
    Up Close With: Julie Kitchen
  • 14:15
    Fight Stars: Ronda Rousey
  • 14:45
    Top: Strong Girls
  • 15:10
    Up Close With: Majlinda Kelmendi
Пълна програма
  • 13:30
    Shooting Gallery
  • 14:20
    Buccaneers & Bones
  • 14:45
    Buccaneers & Bones
  • 15:10
    Raised Hunting
Пълна програма
  • 13:00
    Автомобилна нация
  • 15:00
    Надпревара за находки: Маями: Да върви по дяволите, че и с раница
  • 15:30
    Надпревара за находки: Маями: Мацки - врагове
  • 16:00
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Стълкновение в Тинсълтаун
Пълна програма
  • 13:00
    Мръсна работа, еп. 6
  • 14:00
    Мръсна работа, еп. 7
  • 15:00
    Оцеляване в Америка, еп. 10
  • 16:00
    Оцеляване в Америка, еп. 2
Пълна програма
  • 13:00
    "Загадки при разпродажби: Убийство като по роман" - драма (Канада, 2016), режисьор - Норма Бейли, актьори - Стив Бейсик, Ева Бърн, Конър Станхоуп, Лори Лъглин и др.
  • 15:00
    "Седем часа разлика" - сериал, с.2, еп.10
  • 16:00
    "Бригада Нов дом" - социален проект с водещ Мария Силвестър (сезон 2)
  • 17:00
    "120 минути" - публицистично предаване с водещ Светослав Иванов
Пълна програма
  • 12:00
    Телешоп
  • 14:00
    Най-добрият тунинг; сезон 1, епизод 3, спорт, риалити, Финландия, 2012
  • 14:35
    Най-добрият тунинг; сезон 1, епизод 4, спорт, риалити, Финландия, 2012
  • 15:10
    Щура надпревара; сезон 1, епизод 3, риалити, Original Production, Унгария, 2016
Пълна програма
  • 13:15
    Възприятия; сезон 2, епизод 3, криминален, драма, САЩ, 2013
  • 14:15
    Възприятия; сезон 2, епизод 4, криминален, драма, САЩ, 2013
  • 15:15
    Сиси; романтичен, драма, Австрия, 1955
  • 17:20
    Сиси; романтичен, драма, Австрия, 1955
Пълна програма
  • 13:00
    ЗЛОТО ОТБЛИЗО: Убит от мафията
  • 14:00
    Градски кошмари: Съвършеното убийство
  • 15:00
    Градски кошмари: Окървавени ръце
  • 16:00
    Ловецът на убийци: Телефонът замлъкна
Пълна програма
  • 13:30
    Семейство Джоунс; Драма, САЩ, 2009
  • 15:25
    Измишльотини; Комедия, САЩ, 2013
  • 17:10
    Екстракт; Комедия, САЩ, 2009
  • 19:00
    Жената в черно; Трилър, драма, ужаси, Великобритания, 2012, режисьор: Джеймс Уоткинс, в ролите: Киъран Хайндс, Даниел Радклиф
Пълна програма
  • 13:00
    Худ.фильм "Три женщины Достоевского" 16+
  • 15:00
    "Открытый урок с Д. Быковым"
  • 16:00
    "Тайм-код"
  • 17:00
    Док.фильм "Новый век русского театра" Молодые театры
Пълна програма
  • 13:45
    "Песента ме крепи" - документален филм /повторение/
  • 14:30
    "Новини" - информационна емисия на ТВ СКАТ
  • 14:45
    "От архивите на "СКАТ"
  • 15:30
    "Новини" - информационна емисия на ТВ СКАТ
Пълна програма
  • 13:45
    Instant Mom
  • 14:10
    Stand Up and More
  • 14:35
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 15:00
    Спонджбоб Квадратни Гащи
Пълна програма
  • 13:41
    Lingerie Massage (18+)
  • 14:00
    Overprotecting My Cock (18+)
  • 14:17
    Orifice Space (18+)
  • 14:36
    Teacher Tease (18+)
Пълна програма
  • 11:30
    Пряко: Тенис: Prudential Hong Kong Open, Хонг Конг - финал (WTA International)
  • 14:00
    Тенис: Давид Гофен - Александър Долгополов (Shenzen Open, Шенджен; 2017 ATP WORLD TOUR 250 - финал, повторение)
  • 16:15
    Ветроходство: М32 SERIES - Чикаго, САЩ - обзор
  • 17:15
    Пряко: Футбол: Жирона - Виляреал (Примера Дивисион, сезон 2017/18)
Пълна програма
  • 13:50
    Обзор "Световни футболни квалификации"
  • 14:20
    Дейвид Бекъм: В непознатото документален филм /1 част/
  • 15:05
    Извън играта
  • 15:35
    Световен автомобилен шампионат по издръжливост
Пълна програма
  • 13:45
    Мама Гого
  • 15:35
    Променливи басни: Три прасенца и едно бебе
  • 17:10
    Променливи басни: Костенурка срещу заек
  • 18:45
    Променливи басни: Шоуто на Златокоска и трите мечки
Пълна програма
  • 13:30
    Зоологика - п
  • 14:00
    Акценти
  • 14:10
    Прогноза за времето и агропрогноза
  • 14:15
    Агрокоментар
Пълна програма
  • 13:00
    ANIMAL X NATURAL MYSTERY UNIT - ALIEN BIG CATS
  • 14:00
    ALL ABOUT ANIMALS EP 17
  • 14:30
    ALL ABOUT ANIMALS EP 18
  • 15:00
    ANIMAL ALLIES - PLUGGER THE HORSE
Пълна програма
  • 12:35
    Аутсайдерите
  • 14:10
    Черният кон
  • 16:00
    Малки жълти лимони
  • 17:35
    Хърби Хенкок: Възможности
Пълна програма
  • 13:30
    Firsthand
  • 14:00
    World of X Games 2016
  • 14:30
    EMENTA SB
  • 14:52
    EMENTA SB
Пълна програма
  • 13:35
    Зоопаркът - Дъблин (1)
  • 14:00
    Зоопаркът - Дъблин (2)
  • 14:25
    Бебета в зоопарка (1)
  • 14:55
    Бебета в зоопарка (2)
Пълна програма
  • 13:30
    Мото тур Мароко 2010- еп.1
  • 14:00
    5 факта за управлението на цар Самуил
  • 14:30
    Зелен свят - Надежда за червеногушата гъска
  • 15:00
    Вятърът, вълните и морето
Пълна програма
  • 13:30
    Баскетбол: Мач от испанската баскетболна лига, директно
  • 15:10
    Студио "Чемпиъншип", директно
  • 15:15
    Футбол: Дарби Каунти - Нотингам Форест, мач от Чемпиъншип, директно
  • 17:10
    Студио "Чемпиъншип", директно
Пълна програма
  • 11:30
    Пряко: Тенис: Prudential Hong Kong Open, Хонг Конг - финал (WTA International)
  • 14:00
    Тенис: Кристина Макхейл - Зарина Диас (Japan Women's Open Tennis, Токио; WTA International - I полуфинал, повторение)
  • 16:20
    Тенис: Яна Фет - Мию Като (Japan Women's Open Tennis, Токио; WTA International - II полуфинал, повторение)
  • 19:05
    Тенис: Гарбине Мугуруса - Симона Халеп (Western & Southern Open, Синсинати; WTA Premier 5 - финал, повторение)
Пълна програма
  • 12:00
    Футбол: Уотфорд - Арсенал, мач от английската Висша лига, повторение
  • 14:00
    Съботен обзор на кръга в английската Висша лига (2017-18), 8-и епизод
  • 15:00
    Студио "Висша лига", директно
  • 15:30
    Футбол: Брайтън & Хоув Албиън - Евертън, мач от английската Висша лига, директно
Пълна програма
  • 13:40
    Почти ми се размина: Пълзене към свободата
  • 14:30
    Почти ми се размина: Шесторката от Питсбърг
  • 15:20
    Почти ми се размина: Обир на къща на Хелоуин
  • 16:10
    Фатални срещи: Убийство на пътя
Пълна програма
  • 13:00
    "Шоуто на играчите" вечерно ток шоу с Павел и Христо, (п)
  • 14:00
    "PLAYGASM" с Краси Петров, (п)
  • 15:00
    най-доброто от "Един прекрасен ден" - 2 част
  • 16:30
    най-доброто от еМисия България - 2 част
Пълна програма
  • 13:30
    Рибен рай - По следите на едрите шарани 17. част - Между два фронта в Палоташ
  • 14:00
    Ловна треска - Ловен парк в Радейов
  • 14:30
    Пейтер Пал Халми - Предзимно
  • 15:00
    Кухнята на ловците - С Миклош Юхас
Пълна програма
  • 13:40
    "Смелата Ваяна", анимационна комедия, САЩ, 2016; реж. Рон Клемънтс, Джон Мъскър, [0+]
  • 15:25
    "Изпечено убийство: Смъртоносна рецепта", детективска драма, САЩ, 2016; реж. Кристофър Табори, с Алисън Суини, Гейбриъл Хогън, Камерън Матисън, Барбара Нивън, Лиза Дюръпт, [12+]
  • 16:50
    "Подмазвачи", комедийна драма, Холандия, 2016; реж. Роберт Ян Вестейк, с Лиополд Уит, Тим Линд, Хелън Белбин, Джули МакЛелан, Майлс Джап, [12+]
  • 18:25
    "Тролчета", анимация - фентъзи, САЩ, 2016; реж. Уолт Дорн, Майк Мичъл, [0+]
Пълна програма
  • 13:45
    "Сестра Джаки I, 1 еп.", комедийна драма, САЩ, 2009; реж. Алън Култър, с Иди Фалко, Мерит Уивър, Пол Шулце, Доминик Фумуза, Руби Джеринс, [15+]
  • 14:15
    "Сестра Джаки I, 2 еп.", комедийна драма, САЩ, 2009; реж. Крейг Зиск, с Иди Фалко, Мерит Уивър, Пол Шулце, Доминик Фумуза, Руби Джеринс, [15+]
  • 14:45
    "Сестра Джаки I, 3 еп.", комедийна драма, САЩ, 2009; реж. Крейг Зиск, с Иди Фалко, Мерит Уивър, Пол Шулце, Доминик Фумуза, Руби Джеринс, [15+]
  • 15:10
    "Сестра Джаки I, 4 еп.", комедийна драма, САЩ, 2009; реж. Стийв Бушеми, с Иди Фалко, Мерит Уивър, Пол Шулце, Доминик Фумуза, Руби Джеринс, [15+]
Пълна програма
  • 13:45
    Inside Fashion Week
  • 14:00
    Weekend Special
  • 14:15
    Weekend Special
  • 14:30
    Red Carpet Fashion Show
Пълна програма
  • 13:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 14:00
    В сърцето на Източните Родопи (образователен документален филм)
  • 14:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 15:00
    Покривите на София (образователен филм за познавателен туризъм)
Пълна програма
  • 11:30
    Тенис: ATP 1000 Шанхай
  • 14:40
    Новини
  • 14:45
    Тенис: "ATP WT Uncovered"
  • 15:15
    Студио "Футбол"
Пълна програма
  • 13:30
    Голф: Европейски тур
  • 16:10
    Студио "Футбол"
  • 16:30
    Футбол: Руска Премиер лига
  • 18:25
    Новини
Пълна програма
  • 13:35
    Blaze and the Monster Machines
  • 14:00
    Blaze and the Monster Machines
  • 14:20
    Blaze and the Monster Machines
  • 14:45
    Team Umizoomi
Пълна програма
  • 13:50
    Суперколивдействие
  • 15:00
    Световнакласа"Прага"
  • 15:40
    Световнакласа"Берлин"
  • 16:30
    Световнакласа"Джърси"
Пълна програма

Сериали

Fox Channel 13:55
Семейство Симпсън - двадесет и четвърти сезон, еп. 11
Film Plus 14:00
Пряко: Футбол: Селта /Виго/ - Ейбар (Примера Дивисион, сезон 2017/18)
AXN Black 14:00
Престъпления без граници; сезон 1, епизод 10, криминален, драма, Франция, 2013
e-kids 14:00
Писма от Феликс - анимационен сериал
Viasat Nature 14:10
Пол О'Грейди за любовта към кучета, сезон 3, еп. 4

Всички предавания

Спорт

Film Plus 14:00
Пряко: Футбол: Селта /Виго/ - Ейбар (Примера Дивисион, сезон 2017/18)
Sky Sports 14:00
Жилет коледен футбол
Eurosport 2 14:00
Олимпийски игри: Хокей на лед, малък финал (мъже), директно
Ring.BG 14:00
УЕФА Шампионска лига: Челси - Барселона
EuroNews 14:15
Спорт

Всички предавания

Филми

HBO3 13:55
"Животът и смъртните случаи на Робърт Дърст, 3 еп.", документален, САЩ, 2015; реж. Андрю Джареки, [12+]
AXN Black 14:00
Престъпления без граници; сезон 1, епизод 10, криминален, драма, Франция, 2013
BNT2 14:00
Безмислици игрален филм /п/
Diema Family 14:00
"На предела на любовта" - романтичен филм с уч. на Тереза Щолце, Щефен Грот, Томас Фрич, Макс Алберти и др.
TVT 14:00
Оазисите на Странджа: Малко Търново и Бръшлян (образователен документален филм)

Всички предавания

Рио-2016

Eurosport 2 14:00
Олимпийски игри: Хокей на лед, малък финал (мъже), директно
BNT HD 15:00
Зимни олимпийски игри: Бързо пързаляне с кънки, масов старт /мъже/ пряко предаване от Кангнън
Eurosport 15:15
Олимпийски игри: Хокей на лед, малък финал (мъже), директно

Всички предавания

Peyongchang-2018

Eurosport 2 14:00
Олимпийски игри: Хокей на лед, малък финал (мъже), директно
BNT HD 15:00
Зимни олимпийски игри: Бързо пързаляне с кънки, масов старт /мъже/ пряко предаване от Кангнън
Eurosport 15:15
Олимпийски игри: Хокей на лед, малък финал (мъже), директно

Всички предавания



{START_COUNTER}