ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 09:00
    Денят започва с Георги Любенов Публицистично предаване
  • 11:00
    Отблизо с Мира Добрева Развлекателно предаване
  • 12:00
    По света и у нас Информационна емисия
  • 13:00
    Отворени досиета 2 Стефан Сираков. Преследването на "бившите хора" и техните семейства /3 филм/
Пълна програма
  • 08:00
    "Тази събота и неделя" - предаване с водещи Мариана Векилска, Жени Марчева и Диана Любенова
  • 11:00
    "Търси се…" - токшоу с водещи Меги и Нели
  • 12:00
    bTV Новините - обедна емисия
  • 12:30
    "Домашен арест" - сериал, с.4, еп. 5
Пълна програма
  • 08:00
    "Събуди се..." - предаване
  • 11:00
    "Съдебен спор" - предаване на NOVA
  • 12:00
    Новините на NOVA
  • 12:30
    "Любовен танц" - с уч. на Джени Гарт, Дан Пейн, Корбин Бърнсен, Фиона Врум и др.
Пълна програма
  • 10:00
    Новините ON AIR
  • 10:30
    Провокативно - това, за което мълчим, ток шоу с Милена Фучеджиева
  • 11:30
    Новините ON AIR
  • 12:00
    Глухар - криминален сериал
Пълна програма
  • 10:00
    Investbook с Димитър Вучев - най-интересното от седмицата
  • 11:00
    Светът е бизнес с Ивайло Лаков и Николай Кръстев - най-интересното от седмицата
  • 12:00
    Блестящи идеи - документална поредица на Bloomberg
  • 14:00
    Студио 1 - документална поредица на Bloomberg
Пълна програма
  • 10:00
    Временно не се излъчва по решение на СЕМ
Пълна програма
  • 09:35
    Морски детективи: Лос Анджелис; сезон 7, епизод 6, криминален, екшън, САЩ, 2015
  • 10:30
    4исла; сезон 2, епизод 10, криминален, драма, САЩ, 2005
  • 11:30
    4исла; сезон 2, епизод 11, криминален, драма, САЩ, 2005
  • 12:30
    4исла; сезон 2, епизод 12, криминален, драма, САЩ, 2006
Пълна програма
  • 10:05
    Майстори на къщи в клоните на дърветата: Уединени къщи в клоните на дърветата IV
  • 11:00
    Майстори на къщи в клоните на дърветата: Къща на дърво в дзен стил
  • 11:55
    Майстори на къщи в клоните на дърветата: Къщичка за ски на дърво
  • 12:50
    Царицата на лъвовете: Епизод 1
Пълна програма
  • 09:00
    "Неделя - Ден Господен" - предаване за православна култура
  • 11:00
    Новини
  • 11:10
    "Капиталът" - публицистично предаване /п/
  • 12:00
    Новини
Пълна програма
  • 09:10
    "Пиперените зрънца" - сериал
  • 10:30
    "Предаването с мишката" - детска програма
  • 11:03
    "Siebensch?n" - филм приказка, ФРГ, 2014
  • 12:00
    "Трите пера" - филм приказка, ФРГ, 2014
Пълна програма
  • 10:00
    Hit Mix
  • 11:00
    3 IN 1
  • 11:15
    Music Arena
  • 14:30
    TV Shop
Пълна програма
  • 10:00
    Временно не се излъчва по решение на СЕМ
Пълна програма
  • 09:00
    Неделна литургия пряко предаване от София
  • 10:35
    Часът на зрителите /п/
  • 11:05
    Изкуството на 21 век /п/
  • 11:30
    Часът на студентите: Ателие
Пълна програма
  • 10:00
    Иде нашенската музика фолклорно шоу
  • 11:00
    Вяра и общество с Горан Благоев
  • 12:00
    По света и у нас
  • 13:00
    Извън играта
Пълна програма
  • 10:20
    Robin Hood: Mischief in Sherwood
  • 10:31
    Robin Hood: Mischief in Sherwood
  • 10:45
    Inspector Gadget
  • 10:56
    Inspector Gadget
Пълна програма
  • 07:30
    "Стоте" - сериал, с.4, еп. 14,15,16
  • 10:30
    10 000 години пр.н.е." - приключенски, драма (САЩ, Нова Зеландия, 2008), режисьор - Роланд Емерих, актьори - Камила Бел, Стивън Стрейт,Клиф Къртис, Джоуел Върджил, Афиф Бен Бадра и др.
  • 12:30
    "Индиана Джоунс и последният кръстоносен поход" - приключенски, комедия (САЩ, 1989), режисьор - Стивън Спилбърг, актьори - Харисън Форд, Шон Конъри, Джон Рис-Дейвис, Денхолм Елиът, Алисън Дуди и др.
  • 15:00
    "Стрелата" - сериал, с.5, еп. 2,3
Пълна програма
  • 09:00
    "Вината в нашите звезди" - драма (САЩ, 2014), режисьор - Джош Бун, актьори - Шайлийн Уудли, Нат Улф, Лора Дърн, Ансел Елгорт, Лоте Вербек, Сам Трамел и др.
  • 11:30
    "Шрек Трети" - комедия, анимация (САЩ ,2007), режисьори - Крис Милър, Раман Хаи
  • 13:45
    "Хари Потър и даровете на смъртта" (част 2)" - драма, фентъзи, приключенски (САЩ, 2011), режисьор - Дейвид Йейтс, актьори -  Домнал Глийсън, Даниел Радклиф, Ема Уотсън, Рупърт Гринт, Тимъти Спол, Хелена Бонъм Картър, Майкъл Гембън, Алън Рикман, Кели Макдо
  • 16:15
    "Sucker Punch: Измислен свят" - екшън, трилър, фентъзи, САЩ , 2011 г. Режисьор: Зак Снайдър; В ролите: Емили Браунинг, Карла Гуджино, Джейми Чънг, Ванеса Хъджинс, Джена Малоун, Аби Корниш,Скот Глен, Джон Хам, Оскар Айзък и др.
Пълна програма
  • 10:00
    "Нощ в музея: Тайната на гробницата" -  комедия,  приключенски,  семеен,  фентъзи (САЩ, Великобритания, 2014) ,режисьор - Шон Леви, актьори - Бен Стилър, Робин Уилямс, Оуен Уилсън, Стив Куган, Рики Джарвис,  Дан Стивънс,  Скайлър Джисондо, Патрик Галахар,
  • 12:00
    "Новите съседи " /п./- комедиен сериал
  • 15:00
    "Приятели" - комедиен сериал, с.10
  • 17:30
    " Двама мъже и половина" - комедиен сериал
Пълна програма
  • 09:30
    "Нишките на съдбата" - сериал
  • 11:30
    "Топ модели"
  • 12:30
    "Какво ядем?"
  • 13:00
    "MasterChef" - с.3
Пълна програма
  • 10:10
    Невероятният свят на Гъмбол
  • 10:25
    Невероятният свят на Гъмбол
  • 10:36
    Невероятният свят на Гъмбол
  • 10:50
    Голямото, ГоЛяМо, ГОЛЯМО предаване на Cartoon Network!
Пълна програма
  • 10:20
    "Лукас и Аспергер", късометражна драма, Дания, 2015; реж. Андреас Густафсон, с Карл Оскар Майер, Ерик Шмид, Йен Майер, Регице Еструп, [12+]
  • 10:50
    "Под вулкана", драма, САЩ, 1984; реж. Джон Хюстън, с Албърт Фини, Жаклин Бисе, Антъни Андрюс, Игнасио Лопес Тарсо, Кейти Джурадо, [15+]
  • 12:45
    "Зулендър 2", комедия, САЩ, 2016; реж. Бен Стилър, с Бен Стилър, Оуен Уилсън, Уил Феръл, Пенелопе Крус, Кристън Уийг, [15+]
  • 14:30
    "Калифорния (2015)", романтична драма, Бразилия, 2015; реж. Марина Персон, с лара Гало, Кайо Блат, Кайо Хорович, Ливия Хихон, Летисия Фанани, [12+]
Пълна програма
  • 10:20
    "Чирак", драма, Сингапур, 2016; реж. Бу Джънфенг, с Фирдаус Рахман, Уан Ханафи Су, Мастура Ахмад, Буун Пин Кох, Никсън Ченг, [15+]
  • 12:00
    "Всичко, което сте искали да знаете за секса, но сте се страхували да попитате", комедия, САЩ, 1972; реж. Уди Алън, с Уди Алън, Джон Карадайн, Лу Якоби, Луиз Ласър, Антъни Куейл, [12+]
  • 13:30
    "Семейно щастие", драма, Унгария, 2016; реж. Саболч Хайду, с Оршоя Торок-Илиш, Ерика Танко, Саболч Хайду, Домокос Сабо, Луйза Хайду, [12+]
  • 15:00
    "Алойс", драма, Швейцария, 2016; реж. Тобиас Ньоле, с Георг Фридрих, Тилда Фон Овербек, Камил Крейчи, Юфей Ли, Кой Лий, [12+]
Пълна програма
  • 10:00
    CNN Newsroom
  • 12:00
    Erin Burnett OutFront (CNNI)
  • 12:30
    Inside Africa
  • 13:00
    CNN Newsroom
Пълна програма
  • 09:45
    "Звездни стажанти" - предаване
  • 10:45
    "Бон апети" - предаване, 3 епизода
  • 12:15
    "Време за любов" - романтичен с уч. на Софи Шут, Джулиан Вайгенд, Джуило Ричарели и др.
  • 14:10
    "Ангел пазител"(премиера) - романтична драма с уч. на Сюзан Анбех, Хайко Рупрехт, Джереми Мокридж, Джозеф Лоренц и др.
Пълна програма
  • 07:30
    "Уокър - тексаският рейнджър" - сериал, сезон 3, 3 епизода
  • 11:00
    "Потоп" - екшън с уч. на Робърт Карлайл, Том Харди, Джесалин Гилсиг, Том Къртни, Джоан Уоли, Дейвид Съчет, Найджъл Планър, Ралф Браун, Ралф Браун, Готфрид Джон, Пип Торънс, Дейвид Хайман и др. , II част
  • 13:00
    "Без багаж" - предаване за туризъм
  • 13:30
    "Звярът" - сериал
Пълна програма
  • 10:00
    Тираджии: Епизод 6
  • 11:00
    Скрап в Полша: Епизод 3
  • 12:00
    Битки за багаж: Сафари
  • 12:30
    Битки за багаж: Суами
Пълна програма
  • 09:50
    Машините на Леонардо: Обсадна стълба
  • 10:38
    Машините на Леонардо: Бойна колесница
  • 11:26
    Ловци на митове: Най-голямата люлка на Нютон
  • 12:14
    Ловци на митове: Права линия
Пълна програма
  • 10:00
    Пен Зироу: Почасов герой
  • 10:30
    Клонинги в мазето: Бионичен остров
  • 11:00
    БИЗААРДВАРК
  • 11:30
    МУЛАН
Пълна програма
  • 10:05
    "Тайната лаборатория на Томас Едисон"
  • 10:30
    "Тайната лаборатория на Томас Едисон"
  • 10:55
    "Изумителни постижения"
  • 11:25
    "Изумителни постижения"
Пълна програма
  • 10:00
    Франклин - анимационен сериал
  • 10:25
    Най-малкият зоомагазин - анимационен сериал
  • 10:50
    Динозавърчета - анимационен сериал
  • 11:10
    Чудовища и пирати - анимационен сериал
Пълна програма
  • 10:00
    Пътуващо читалище - с Ивайло Шопски
  • 11:00
    Кардиограма - с проф. Д-р Надка Бояджиева
  • 12:00
    Политика и спорт - с Иван Търпоманов
  • 13:00
    Като прашец от глухарче - Драма
Пълна програма
  • 10:15
    Без коментар: кадри от актуални събития без журналистически коментар
  • 10:45
    Международни събития
  • 11:10
    Спортът днес
  • 11:15
    Фокус
Пълна програма
  • 10:00
    Автомобилизъм: Световен ендурънс шампионат Маунт Фуджи, пряко
  • 11:15
    Футбол, Световно първенство за юноши до 17 г.: Англия - Ирак
  • 12:15
    Колоездене, Обиколка на Турция: Селджук - Измир (пети етап)
  • 13:00
    Колоездене, Обиколка на Турция: Истанбул - Истанбул (шести етап), пряко
Пълна програма
  • 09:15
    Футбол, Световно първенство за юноши до 17 г.: Англия - Ирак
  • 10:30
    Лека атлетика: Маратон на Амстердам, пряко
  • 13:00
    Футбол, Световно първенство за юноши до 17 г.: Англия - Ирак
  • 14:00
    Световен шампионат за туристически автомобили: Китай
Пълна програма
  • 10:15
    Най-трудното оцеляване Аляска, сезон 1, еп. 10
  • 11:05
    Най-трудното оцеляване Аляска, сезон 1, еп. 1
  • 11:50
    Най-трудното оцеляване Аляска, сезон 1, еп. 2
  • 12:35
    Най-трудното оцеляване Аляска, сезон 1, еп. 3
Пълна програма
  • 09:45
    Mountain Movers
  • 10:40
    Red Bull Global Rallycross Highlights
  • 11:35
    Blood, Sweat & Gears Series 5
  • 12:30
    Gotta Grudge
Пълна програма
  • 07:00
    Утрото /сутрешен музикален блок/
  • 10:30
    Песните на... /половин час с хитовете на изпълнител от ефира на ФЕН ТВ/
  • 11:00
    Без етикет /лайфстайл предаване на ФЕН ТВ, повторение/
  • 11:15
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
Пълна програма
  • 10:00
    Грандиозни ремонти на кухни
  • 10:30
    Грандиозни ремонти на кухни
  • 11:00
    Шедьоври от битпазара
  • 11:30
    Шедьоври от битпазара
Пълна програма
  • 10:05
    Осем прости правила - първи сеозн, еп. 14
  • 10:30
    Осем прости правила - първи сеозн, еп. 15
  • 10:55
    Уитни- първи сезон, еп. 18
  • 11:25
    Уитни- първи сезон, еп. 19
Пълна програма
  • 08:25
    Убийства в Мидсъмър - шести сезон, еп. 1
  • 10:25
    Четири жени и едно погребение - шести сезон, еп. 3
  • 11:25
    "Агата Рейзин" - първи сезон, еп. 3
  • 12:20
    "Агата Рейзин" - първи сезон, еп. 4
Пълна програма
  • 09:10
    "Сезоните", документален, Франция, 2015; реж. Жак Перен, Жак Клузо, [7+]
  • 10:45
    "Аз, проклетникът", анимация, САЩ, 2010; реж. Пиер Кофин, Крис Рено, [0+]
  • 12:20
    "Шоуто на ужасите на Роки Хорър", хорър - мюзикъл, САЩ, 2016; реж. Кени Ортега, с Лавърн Кокс, Виктория Джъстис, Райън МакКартан, Аналей Ашфорд, Адам Ламбърт, [12+]
  • 13:50
    "(500) мига от любовта", романтична комедия, САЩ, 2009; реж. Марк Уеб, с Джоузеф Гордън-Левит, Зоуи Дешанел, Джефри Ерънд, Клоу Грейс Мориц, Матю Грей Гъблър, [12+]
Пълна програма
  • 10:00
    Времето, което промени света, сезон 1, еп. 5
  • 10:30
    Вълци, сезон 1, еп. 1
  • 11:25
    Елизабет I, сезон 1, еп. 2
  • 13:15
    Най-големите измами в историята, сезон 1, еп. 2
Пълна програма
  • 10:00
    Спецове в заложната къща: Силата на пинбола
  • 10:30
    Спецове в заложната къща: В търсене на Рафаел
  • 11:00
    Спецове в заложната къща: Най-старият номер
  • 11:30
    Спецове в заложната къща: Старецът Кори
Пълна програма
  • 10:00
    През планини и морета – тв поредица
  • 11:00
    АКТУАЛНО – тв поредица, пети сезон, 48 еп. /п/
  • 12:00
    Документален филм
  • 13:00
    Киноложка изложба
Пълна програма
  • 10:00
    "Дот"
  • 11:25
    "Конни"
  • 11:50
    "Отгатни колко те обичам"
  • 12:00
    "Зоопаркът на Сузи"
Пълна програма
  • 10:15
    "Холивуд" с Ивелина Кунчева/п/
  • 10:45
    Интервю с Наделина Анева/п/
  • 11:15
    Топ Шоп
  • 11:30
    "Кухнята на Звездев"/п/
Пълна програма
  • 00:15
    Рок-нощ
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:45
    Риплей
  • 19:00
    CAUETivi
Пълна програма
  • 08:50
    "Планината на смелостта" - драма / семеен с Джулиет Кейтън, Чарли Шийн, Джоан Кларк, Лесли Карон.
  • 10:30
    "F / X" - екшън / трилър с Браян Браун, Браян Денехи, Даян Венора, Клиф де Янг.
  • 12:25
    "Да наследиш вятъра" - драма със Спенсър Трейси, Фредерик Марч, Джийн Кели, Флорънс Елдридж.
  • 14:30
    "Томи" - мюзикъл с Роджър Долтри и Оливър Рийд.
Пълна програма
  • 08:00
    (Live) FIA WORLD ENDURANCE CHAMPIONSHIP
  • 11:20
    PORSCHE GT3 CUP CANADA
  • 12:10
    VW RACING CUP UK
  • 12:35
    THE FLYING LAP
Пълна програма
  • 10:00
    Vidiots
  • 10:30
    Vidiots
  • 11:00
    Британски хитове - класация на Лаура Уайтмор: Топ 20
  • 13:00
    Класация Евро Топ
Пълна програма
  • 09:00
    Zara Larsson's Lush Pop 20
  • 10:30
    Hot Right Now!
  • 11:00
    US Hotlist Top 20
  • 12:30
    Beyonce: The Ultimate Hits
Пълна програма
  • 09:00
    Rocks Rated!
  • 12:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 12:40
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 17:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
Пълна програма
  • 10:20
    Гранични ветеринари, сезон 1, еп. 11
  • 10:50
    Супер-ветеринар, сезон 4, еп. 10
  • 11:45
    Супер-ветеринар, сезон 4, еп. 11
  • 12:40
    Супер-ветеринар, сезон 4, еп. 12
Пълна програма
  • 10:00
    Говорещият с кучета 9, еп. 2
  • 11:00
    Изследователи на акули, еп. 4
  • 12:00
    Изследователи на акули, еп. 5
  • 13:00
    Изследователи на акули, еп. 6
Пълна програма
  • 10:16
    Светкавични акули
  • 11:05
    Дивата Южна Африка: Сблъсък на течения
  • 11:53
    Дивата Южна Африка: Земята на гигантите
  • 12:42
    Дивата Южна Африка: Убийците на Калахари
Пълна програма
  • 10:00
    Футбол: Уулвърхямптън Уондърърс - Астън Вила, мач от Чемпиъншип, повторение
  • 12:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 12:05
    Футбол: Дижон - Пари Сен Жермен, мач от френската Лига 1, повторение
  • 14:00
    Класика от Висшата лига - Ливърпул - Манчестър Юнайтед (2000-01), повторение
Пълна програма
  • 10:05
    "Честна дума"
  • 10:55
    Премиера. "Моята майка готовит по-вкусно!"
  • 12:00
    Новини (със субтитри)
  • 12:15
    Премиера "Главният котарак на страната"
Пълна програма
  • 10:05
    "Планета Хит" - нон-стоп хитове
  • 10:40
    "3 плюс" - инфо бюлетин
  • 11:00
    "Бащино огнище" - програма за традициите
  • 12:00
    "По ноти" - уикенд музикална линия
Пълна програма
  • 10:10
    "Музикална съкровищница" - фолклорна програма
  • 11:00
    "Златна колекция" - хитовете през годините
  • 11:30
    "Музикален пъзел" - избрани песни
  • 12:30
    "Звездите на България" - музикален гост и инфо
Пълна програма
  • 10:00
    "Бъди звезда" - фен-шоу
  • 11:00
    "Картини от Света" - музикална импресия
  • 11:05
    "От А до Я" - рецитали
  • 11:30
    "Планета Хит" - хитове без край
Пълна програма
  • 09:40
    "Наследниците 2" - фентъзи филм, САЩ, 2017
  • 11:55
    "Руби Спаркс" - любовна комедия, САЩ, 2012
  • 14:05
    "Голямото последно отброяване" - шоу
  • 16:20
    "Междузвездни войни, Епизод VІ: Завръщането на джедаите" - фантастичен филм, САЩ, 1983
Пълна програма
  • 09:30
    Италия, Серия А: Ювентус - Лацио
  • 11:30
    Италия, Серия А: Рома - Наполи
  • 13:30
    ПРЯКО: Италия, Серия А: Фиорентина - Удинезе
  • 15:30
    УЕФА Шампионска лига - магазинно предаване
Пълна програма
  • 09:55
    "Семейство Тровато: Разкрития на измами от детективите" - доку поредица
  • 11:50
    "В капана на подозренията специално" - доку-поредица
  • 14:45
    "Шеф под прикритие" - доку-поредица
  • 18:45
    "Ексклузивно - уикенд" - журнал за звездите
Пълна програма
  • 09:00
    "Утрото на Русия"
  • 14:00
    Вести
  • 14:35
    Вести-Москва
  • 14:50
    "За най-важното"
Пълна програма
  • 10:00
    "Заснето в СССР"
  • 12:00
    "Страната и хората"
  • 13:00
    Игрален филм
  • 15:00
    Сериал: "Автобусът"
Пълна програма
  • 09:15
    "Ние сме Германия" - шоу / класация
  • 11:20
    "Жени бомби" - скеч комедийно шоу
  • 12:45
    "Гениално разминаване" - комедийно шоу
  • 14:45
    "Дрилбит Тейлър: Един мъж за всички катастрофи" - комедия, САЩ, 2008
Пълна програма
  • 10:15
    НОВИНИ - сутрешна емисия
  • 10:30
    "Фронтално" с водещ Стефан Солаков /на живо/
  • 12:30
    НОВИНИ - обедна емисия /на живо/
  • 12:45
    "Кръшно хоро, нашенско" - неделен поздравителен концерт /на живо/
Пълна програма
  • 08:30
    Голове в неделя
  • 10:30
    Футболна сутрин: върховите моменти
  • 12:00
    Предаването на Джими Хил
  • 13:30
    Голове в неделя
Пълна програма
  • 10:00
    Временно не се излъчва по решение на СЕМ
Пълна програма
  • 09:50
    Wir sind die Croods!
  • 10:25
    Spirit: wild und frei
  • 10:55
    Mr. Bean - Die Cartoon-Serie
  • 11:20
    Ninjago - Wettkampf der Elemente
Пълна програма
  • 10:00
    60 минути - предаване на Телекабел ТВ
  • 11:05
    Холивудски знаменитости: Джони Деп
  • 12:00
    Час пик - предаване на Телекабел ТВ
  • 12:15
    Исторически календар
Пълна програма
  • 10:00
    New 4 U
  • 10:25
    Deja Voice
  • 11:00
    We Love Music
  • 14:00
    Closeup
Пълна програма
  • 10:00
    6 дъщери: Пълно преобразяване за петзначки
  • 11:00
    Различни хора, различни сватби - Америка: Големи мечти, по-големи проблеми
  • 12:00
    Различни хора, различни сватби - Америка: Ромски любовен триъгълник
  • 13:00
    Това е животът: Добрият самарянин и невероятно ДНК разкритие
Пълна програма
  • 10:00
    Фолклорна трапеза
  • 11:00
    Балкан фолк
  • 12:00
    Христо и Жеравна
  • 12:30
    Обичам те, Чирпане!
Пълна програма
  • 10:00
    Невъзможен хотел
  • 11:00
    Преобразяване на RV каравани
  • 12:00
    Риболов за Големия шлем с Робсън Грийн
  • 13:00
    Строителство в Аляска
Пълна програма
  • 10:00
    Невъзможен хотел
  • 11:00
    Преобразяване на RV каравани
  • 12:00
    Риболов за Големия шлем с Робсън Грийн
  • 13:00
    Строителство в Аляска
Пълна програма
  • 09:20
    Синьо увлечение 2, Южна Африка,САЩ, драма/романтичен/спортен, 2011
  • 11:05
    Обратна тяга, САЩ, приключенски/драма/трилър, с Кърт Ръсел, 1991
  • 13:20
    Срещи в парка, САЩ, романтичен, с Джош Хартнет, Роуз Бърн, Даян Крюгер, 2004
  • 15:15
    Стопаджията, САЩ, ужаси/трилър, 2007
Пълна програма
  • 10:00
    "Какво е да си био?" - забавно-информационно предаване
  • 10:30
    Новини
  • 11:00
    Новини
  • 11:30
    Новини
Пълна програма
  • 10:20
    Печивата на Марта Стюарт - кулинарно предаване, еп. 12
  • 10:50
    Печивата на Марта Стюарт - кулинарно предаване, еп. 13
  • 11:20
    Супер храни с Джейми - кулинарно предаване, еп. 2
  • 12:20
    Menu Fantastike Britanike 12, еп. 7
Пълна програма
  • 09:00
    Лениви неделни мелодии
  • 11:00
    Познайте годината!
  • 12:00
    Тор 10 на VH1 от тази седмица
  • 13:00
    Хитовете от 2015 срещу хитовете от 2016
Пълна програма
  • 09:30
    Футболен татко - Комедия, Семеен, Спортен, 2005, Режисьор: Джес Дилън, В ролите: Уил Фарел, Робърт Дювал, Джош Хътчерсън
  • 11:00
    Без гребло - Приключенски, Комедия, Мистерия, 2004, Режисьор: Стивън Брил, В ролите: Матю Прайс, Декс Шепърд, Матю Лилард, Сет Грийн, Бони Съмървил 
  • 12:30
    Без гребло 2 - Приключенски Комедия, Режисьор: Елори Елкейен, В ролите: Елън Албертини Доу, Робърт Бланч, Мадисън Бонтемпо, Уил Къди, Оливър Джеймс, Мадисън Райли, Кристофър Търнър
  • 14:00
    Да отгледаш Боби - Комедия, 2011, Режисьор: Фамке Янсен, В ролите: Мила Йовович, Бил Пулман, Марша Крос, Спенсър Лист, Джъстин Хол, Шели Фок
Пълна програма
  • 06:15
    "Криминални намерения: Престъпленията във визир" - крими сериал
  • 14:55
    "Между тюл и сълзи" - доку-поредица
  • 16:55
    "Веднъж на къмпинг, винаги на къмпинг" - доку-поредица
  • 18:00
    "авто мобил" - журнал
Пълна програма
  • 10:00
    Спорт
  • 10:30
    Пътешествия
  • 11:00
    Документален филм /п/
  • 12:00
    Eкология
Пълна програма
  • 10:15
    Под наблюдение - втори сезон , еп. 4
  • 11:10
    Под наблюдение - втори сезон , еп. 5
  • 12:05
    Кости - шести сезон, еп. 14
  • 13:00
    Кости - шести сезон, еп. 15
Пълна програма
  • 09:40
    Essential Mix
  • 13:00
    Big Tunes!
  • 16:00
    DJ Duels
  • 17:00
    Club Bangers!
Пълна програма
  • 10:00
    FITNESS
  • 10:25
    FASHION WEEK
  • 10:30
    TOP MODELS
  • 10:55
    F-PEOPLE
Пълна програма
  • 09:15
    Футбол, Световно първенство за юноши до 17 г.: Англия - Ирак
  • 10:30
    Лека атлетика: Маратон на Амстердам, пряко
  • 13:00
    Футбол, Световно първенство за юноши до 17 г.: Англия - Ирак
  • 14:00
    Световен шампионат за туристически автомобили: Китай
Пълна програма
  • 09:00
    Big Fat Hits
  • 11:00
    MTV's Euro Top 10
  • 11:40
    Pop Superstars
  • 13:00
    MTV's 20 Most Wanted Vidz!
Пълна програма
  • 10:20
    "Истории за осиновявания" - 12 и 13 еп.
  • 11:10
    "Спешни случаи" - 14 и 15 еп.
  • 12:00
    "Кошмарни съседи" - 2 еп.
  • 12:50
    "Кеш и Кари" - 4 и 5 еп.
Пълна програма
  • 10:15
    Телестар
  • 10:30
    новини
  • 10:35
    "Кариера"
  • 11:00
    Новини
Пълна програма
  • 10:20
    Морская охота
  • 10:50
    В поисках хорошего клева
  • 11:20
    Морская подводная охота
  • 11:45
    Охотничьи традиции и этика
Пълна програма
  • 09:00
    "Палето Кестен: Героят на Сентрал парк" - семеен филм с уч. на Бари Бостуик, Абигейл Бреслин, Кристин Тучи, Итън Филипс и др., /п/
  • 11:00
    "Флинтстоун 2: Да живее Рок Вегас" - комедия с уч. на Марк Ади, Стивън Болдуин, Кристен Джонстън, Джейн Краковски, Джоан Колинс, Алън Къминг, Томас Гибсън и др., /п/
  • 13:00
    "Море от пламъци" - екшън с уч. на Марк Уолбърг, Дилан О'Браян, Кейт Хъдсън, Кърт Ръсел, Джон Малкович, Джина Родригез, Итън Саплий, Джо Крести и др., /п/
  • 15:10
    "Двойници" - екшън с уч. на Силвестър Сталоун, Бърт Рейнолдс, Кип Парду, Тил Швайгер, Джина Гершон, Естела Уорън, Кристиан Де Ла Фуенте и др., /п/
Пълна програма
  • 10:00
    Tanked: Tanks For The Memories
  • 10:45
    How the Universe Works: Black Holes
  • 11:30
    How the Universe Works: Big Bang
  • 12:15
    How the Universe Works: Galaxies
Пълна програма
  • 10:20
    HERE AND THERE
  • 10:30
    ENGLISH IS THE KEY
  • 10:40
    EVOLUTION
  • 10:45
    LABOUR OF LOVE
Пълна програма
  • 10:20
    Гражданка в ранчото
  • 10:50
    Трапезата на Сиба
  • 11:20
    Трапезата на Сиба
  • 11:50
    Анна Олсън: Сладкарски изделия
Пълна програма
  • 10:20
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 10:50
    АЛВИННН!!! и катеричоците
  • 11:00
    АЛВИННН!!! и катеричоците
  • 11:20
    Кръстници вълшебници
Пълна програма
  • 10:00
    Автомобилизъм: Световен ендурънс шампионат Маунт Фуджи, пряко
  • 11:15
    Футбол, Световно първенство за юноши до 17 г.: Англия - Ирак
  • 12:15
    Колоездене, Обиколка на Турция: Селджук - Измир (пети етап)
  • 13:00
    Колоездене, Обиколка на Турция: Истанбул - Истанбул (шести етап), пряко
Пълна програма
  • 09:10
    "Сезоните", документален, Франция, 2015; реж. Жак Перен, Жак Клузо, [7+]
  • 10:45
    "Аз, проклетникът", анимация, САЩ, 2010; реж. Пиер Кофин, Крис Рено, [0+]
  • 12:20
    "Шоуто на ужасите на Роки Хорър", хорър - мюзикъл, САЩ, 2016; реж. Кени Ортега, с Лавърн Кокс, Виктория Джъстис, Райън МакКартан, Аналей Ашфорд, Адам Ламбърт, [12+]
  • 13:50
    "(500) мига от любовта", романтична комедия, САЩ, 2009; реж. Марк Уеб, с Джоузеф Гордън-Левит, Зоуи Дешанел, Джефри Ерънд, Клоу Грейс Мориц, Матю Грей Гъблър, [12+]
Пълна програма
  • 05:30
    Fresh morning :)
  • 11:00
    Music of BG
  • 14:00
    Поп Топ с Мартин Геновски
  • 22:00
    FIreStage
Пълна програма
  • 10:00
    PJ Masks
  • 10:30
    Sofia The First
  • 11:00
    Sofia The First
  • 11:30
    Mickey And The Roadster Racers
Пълна програма
  • 10:20
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 10:50
    АЛВИННН!!! и катеричоците
  • 11:00
    АЛВИННН!!! и катеричоците
  • 11:20
    Кръстници вълшебници
Пълна програма
  • 07:00
    90s Vs 00s
  • 13:00
    90s Vs 00s
  • 19:00
    90s Vs 00s
Пълна програма
  • 10:20
    Disappeared: Running for Her Life
  • 11:10
    Grave Secrets: Her Mother's Secrets
  • 12:00
    I Almost Got Away With It: Got To Pretend To Be A Cop
  • 12:50
    I Almost Got Away With It: Got To Get Out Of Debt
Пълна програма
  • 10:10
    The Burning Issue: Extreme Sports
  • 10:40
    The Burning Issue: Track and Field
  • 11:05
    The Burning Issue: Dream Team
  • 11:35
    The Burning Issue: Golf
Пълна програма
  • 10:10
    Gridiron Outdoors
  • 10:35
    Gridiron Outdoors
  • 11:00
    American Rifleman
  • 11:25
    Wardens
Пълна програма
  • 10:00
    Спецове в заложната къща: Силата на пинбола
  • 10:30
    Спецове в заложната къща: В търсене на Рафаел
  • 11:00
    Спецове в заложната къща: Най-старият номер
  • 11:30
    Спецове в заложната къща: Старецът Кори
Пълна програма
  • 10:00
    Изследователи на акули, еп. 4
  • 11:00
    Изследователи на акули, еп. 5
  • 12:00
    Изследователи на акули, еп. 6
  • 13:00
    Мръсна работа, еп. 6
Пълна програма
  • 08:00
    "Тази събота и неделя" - предаване с водещи Мариана Векилска, Жени Марчева и Диана Любенова
  • 11:00
    "Търси се…" - токшоу с водещи Меги и Нели
  • 12:00
    bTV Новините - обедна емисия
  • 12:30
    "Домашен арест" - сериал, с.4, еп. 5
Пълна програма
  • 10:15
    Най-добрият тунинг; сезон 1, епизод 4, спорт, риалити, Финландия, 2012
  • 10:50
    Щура надпревара; сезон 1, епизод 4, риалити, Original Production, Унгария, 2016
  • 12:00
    Телешоп
  • 14:00
    Най-добрият тунинг; сезон 1, епизод 3, спорт, риалити, Финландия, 2012
Пълна програма
  • 07:00
    Телешоп
  • 12:00
    Възприятия; сезон 2, епизод 2, криминален, драма, САЩ, 2013
  • 13:00
    Телешоп
  • 13:15
    Възприятия; сезон 2, епизод 3, криминален, драма, САЩ, 2013
Пълна програма
  • 10:00
    Неразрешени случаи: Отвлечен/Обещанието на следователя
  • 11:00
    ЗЛОТО ОТБЛИЗО: Убиец в пустошта: Брадли Мърдок
  • 12:00
    ЗЛОТО ОТБЛИЗО: Зеленоокото чудовище: Елиът Търнър
  • 13:00
    ЗЛОТО ОТБЛИЗО: Убит от мафията
Пълна програма
  • 09:20
    Хелън; Драма, САЩ, Германия, 2009
  • 11:40
    Увлечението; Драма, САЩ, 1993
  • 13:30
    Семейство Джоунс; Драма, САЩ, 2009
  • 15:25
    Измишльотини; Комедия, САЩ, 2013
Пълна програма
  • 09:00
    Худ.фильм "Бубен, барабан" 12+
  • 10:35
    Док.фильм "Неизвестная планета"
  • 11:00
    "Израиль за неделю"
  • 12:15
    "Золотой век"
Пълна програма
  • 10:15
    Китка народни песни
  • 10:30
    "Новини" - информационна емисия на ТВ СКАТ
  • 10:45
    "Пренасяне мощите на света Петка" - документален филм /повторение/
  • 11:00
    Класическа музика: Концерт на Шнитке и Пипков /1 част
Пълна програма
  • 10:00
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 10:25
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 10:50
    Stand Up Express
  • 11:15
    Ridiculousness
Пълна програма
  • 10:01
    Asian Pussy Rubbed On Teen's Face (18+)
  • 10:24
    Teacher Knows Breast (18+)
  • 10:46
    Bake Sale Bang (18+)
  • 11:10
    You Taste So Good (18+)
Пълна програма
  • 08:00
    Тенис: Prudential Hong Kong Open, Хонг Конг - полуфинали (WTA International - повторение)
  • 11:30
    Пряко: Тенис: Prudential Hong Kong Open, Хонг Конг - финал (WTA International)
  • 14:00
    Тенис: Давид Гофен - Александър Долгополов (Shenzen Open, Шенджен; 2017 ATP WORLD TOUR 250 - финал, повторение)
  • 16:15
    Ветроходство: М32 SERIES - Чикаго, САЩ - обзор
Пълна програма
  • 09:45
    Маратон на София пряко предаване
  • 10:45
    Световен автомобилен шампионат по издръжливост пряко предаване от Фуджи /Япония/
  • 11:00
    Маратон на София пряко предаване
  • 13:00
    Аз съм…
Пълна програма
  • 10:20
    Агротема
  • 10:30
    Агрофорум - повторение
  • 11:00
    Новини
  • 11:15
    Прогноза за времето и агропрогноза
Пълна програма
  • 10:00
    Ветеринарна клиника за дребни животни (3)
  • 10:25
    Ветеринарна клиника за дребни животни (4)
  • 10:55
    Планетата Европа (2)
  • 11:50
    Спешна медицинска помощ за животни (3)
Пълна програма
  • 10:00
    Зелен свят - Екотуризъм
  • 10:30
    Бъди там - България в музика и картини
  • 11:00
    Поети в кадър - еп.10
  • 11:30
    Бъди там - България в музика и картини
Пълна програма
  • 09:00
    Футбол: Славия - Дунав, мач от Първа професионална лига, повторение
  • 11:00
    Футбол: Черно море - Лудогорец, мач от Първа професионална лига, повторение
  • 13:00
    Класика от "А" Професионална футболна група - Монтана - Черно море (15-16), повторение
  • 13:30
    Баскетбол: Мач от испанската баскетболна лига, директно
Пълна програма
  • 09:00
    Тенис: Йелена Остапенко - Беатрис Хадад Мая (KEB Hana Bank Incheon Airport Korea Open, Сеул; WTA International - финал, повторение)
  • 11:30
    Пряко: Тенис: Prudential Hong Kong Open, Хонг Конг - финал (WTA International)
  • 14:00
    Тенис: Кристина Макхейл - Зарина Диас (Japan Women's Open Tennis, Токио; WTA International - I полуфинал, повторение)
  • 16:20
    Тенис: Яна Фет - Мию Като (Japan Women's Open Tennis, Токио; WTA International - II полуфинал, повторение)
Пълна програма
  • 10:00
    Футбол: Кристъл Палас - Челси, мач от английската Висша лига, повторение
  • 12:00
    Футбол: Уотфорд - Арсенал, мач от английската Висша лига, повторение
  • 14:00
    Съботен обзор на кръга в английската Висша лига (2017-18), 8-и епизод
  • 15:00
    Студио "Висша лига", директно
Пълна програма
  • 10:20
    Изчезнали: Бягай, спасявай се!
  • 11:10
    Гробовни тайни: Тайните на майка ?
  • 12:00
    Почти ми се размина: Фалшивото ченге
  • 12:50
    Почти ми се размина: Бягство от дълговете
Пълна програма
  • 09:00
    най-доброто от "Честно казано" с Люба Кулезич - 2 част
  • 11:00
    най-доброто от "Код 11-13", информационно шоу и новини в развитие - 2 част
  • 13:00
    "Шоуто на играчите" вечерно ток шоу с Павел и Христо, (п)
  • 14:00
    "PLAYGASM" с Краси Петров, (п)
Пълна програма
  • 10:00
    На фин монтаж с Колмич - За червеноперка с Йожеф Варга
  • 10:30
    Рибата, рибарят и готвачът - В Тапиосентмартон
  • 11:00
    Енергофиш - Енергофиш магазин 10.
  • 11:30
    Мач-риболов - Идеи за състезание в речни води
Пълна програма
  • 08:45
    "Берголио, папа Франсиско", биографична драма, Аржентина, 2015; реж. Беда Докампо Фейхоо, с Дарио Грандинети, Силвия Абаскал, Летисия Бредиче, Лаура Новоа, Леонор Мансо, [12+]
  • 10:30
    "Сърцето на дракона 3: Проклятието на магьосника", фентъзи - драма, САЩ, 2015; реж. Колин Тийг, с Джулиан Морис, Тамзин Мърчант, Джаса Ахлувалиа, Джонджо О'Нийл, Доминик Мафам, [12+]
  • 12:05
    "Всичко за Стив", романтична комедия, САЩ, 2009; реж. Фил Трейл, със Сандра Бълок, Томас Хейдън Чърч, Брадли Купър, Кен Джонг, Ди Джей Куолс, [12+]
  • 13:40
    "Смелата Ваяна", анимационна комедия, САЩ, 2016; реж. Рон Клемънтс, Джон Мъскър, [0+]
Пълна програма
  • 10:15
    "Планът на Маги", романтична драма, САЩ, 2015; реж. Ребека Милър, с Грета Геруиг, Итън Хоук, Джулиан Мур, Бил Хедър, Мая Рудолф, [12+]
  • 11:55
    "Виктория I, 6 еп.", биографична драма, Великобритания, 2016; реж. Оли Блекбърн, с Джена Колман, Катрин Флеминг, Даниела Холц, Нел Хъдсън, Том Хюз, [12+]
  • 12:45
    "Бялата кралица I, 7 еп.", историческа драма, Великобритания, 2013; реж. Колин Тийг, с Ребека Фъргюсън, Макс Айрънс, Аманда Хейл, Фей Марсей, Анюрин Барнард, [18+]
  • 13:45
    "Сестра Джаки I, 1 еп.", комедийна драма, САЩ, 2009; реж. Алън Култър, с Иди Фалко, Мерит Уивър, Пол Шулце, Доминик Фумуза, Руби Джеринс, [15+]
Пълна програма
  • 10:15
    Fashion 24 Hours
  • 10:30
    Fashion 24 Hours
  • 10:45
    Fashion 24 Hours
  • 11:00
    Fashion 24 Hours
Пълна програма
  • 10:00
    Сватбата (образователен документален филм)
  • 10:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 11:00
    Родопски скъпоценности (образователен филм за семеен туризъм)
  • 11:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
Пълна програма
  • 09:30
    Футбол: Холандска Ередивизи
  • 11:30
    Тенис: ATP 1000 Шанхай
  • 14:40
    Новини
  • 14:45
    Тенис: "ATP WT Uncovered"
Пълна програма
  • 09:00
    Тенис: WTA Тиендзин
  • 11:30
    Футбол: Руска Премиер лига
  • 13:25
    Новини
  • 13:30
    Голф: Европейски тур
Пълна програма
  • 10:20
    Paw Patrol
  • 10:45
    Rusty Rivets
  • 11:00
    Blaze and the Monster Machines
  • 11:45
    Blaze and the Monster Machines
Пълна програма
  • 10:10
    Невероятниятсвятнаавтомобилите
  • 11:15
    Светътнахищниците:Лъвове
  • 12:20
    Биографии-Светътнаизвестните
  • 13:50
    Суперколивдействие
Пълна програма

Сериали

AXN Black 10:20
Престъпления без граници; сезон 1, епизод 3, криминален, драма, Франция, 2013
Viasat Explorer 10:20
Риболовна надпревара, сезон 1, еп. 3
AXN 10:25
Киберпрестъпления; сезон 1, епизод 4, криминален, драма, САЩ, 2015
RTR 10:25
Сериал: "Красив живот"
Fox Crime 10:25
Веществени доказателства: Рим - втори сезон, еп. 10

Всички предавания

Спорт

Mtel Sport 1 11:00
Футбол: Холандска Ередивизи
ТВ Европа 10:50
Спорт
Eurosport 11:00
Биатлон, Световна купа Хохфилцен: Щафета (мъже)
Eurosport HD 11:00
Биатлон, Световна купа Хохфилцен: Щафета (мъже)

Всички предавания

Филми

AXN Black 10:20
Престъпления без граници; сезон 1, епизод 3, криминален, драма, Франция, 2013
Box TV 10:20
"Hit mix"-музикален микс от хитови видеоклипове
AXN 10:25
Киберпрестъпления; сезон 1, епизод 4, криминален, драма, САЩ, 2015
Cinemax 10:25
"Пряко от Багдад", военна драма, САЩ, 2002; реж. Мик Джaксън, с Майкъл Кийтън, Хелена Бонъм Картър, Лили Тейлър, Брус МакГил, Дейвид Съчет, [12+]
Fen TV 10:30
Утрото /сутрешен музикален блок/

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания



{START_COUNTER}