ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 09:15
    Денят започва с Култура Информационен културен блок с водещи Анна Ангелова и Димитър Стоянович
  • 11:00
    Здравето отблизо Здравно предаване с водещ Мария Андонова
  • 11:40
    Телепазарен прозорец
  • 12:00
    По света и у нас Информационна емисия
Пълна програма
  • 09:30
    "Преди обед" - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
  • 12:00
    bTV Новините - обедна емисия
  • 12:30
    "Шоуто на Слави" /п/- вечерно ток шоу
  • 13:30
    Премиера: "Градско момиче" - сериал, с. 1, еп. 68
Пълна програма
  • 09:30
    "На кафе" - предаване на NOVA
  • 11:30
    "Бон Апети" - предаване
  • 12:00
    Новините на NOVA
  • 12:30
    "Двете лица на Истанбул"- сериен филм
Пълна програма
  • 09:50
    Клик - комедийно шоу с Аспарух Йорданов или мрежата се смее /п./
  • 10:30
    околоСВЕТСКО с Бойка Делиева и Константина Живова
  • 12:30
    Новините ON AIR
  • 13:00
    Безценна перла - семеен сериал
Пълна програма
  • 10:05
    В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки/ Велко Каменов /п./
  • 10:30
    Investbook с Димитър Вучев/п./
  • 11:00
    Водещите новини
  • 11:05
    Светът е бизнес с Ивайло Лаков и Николай Кръстев /п./
Пълна програма
  • 09:00
    Временно не се излъчва по решение на СЕМ
Пълна програма
  • 09:35
    Възприятия; сезон 2, епизод 3, криминален, драма, САЩ, 2013
  • 10:30
    Скрити доказателства; сезон 3, епизод 1, криминален, драма, САЩ, 2013
  • 11:25
    Царство; сезон 2, епизод 17, драма, романтичен, САЩ, 2015
  • 12:25
    4исла; сезон 4, епизод 3, криминален, драма, САЩ, 2007
Пълна програма
  • 10:05
    Най-дивите острови на Индонезия: Тайни светове
  • 11:00
    Тежки времена в Града на маймуните: Въстанието на Черните нокти
  • 11:28
    Тежки времена в Града на маймуните: Боговете на войната
  • 11:55
    Мънго - ловецът на мистерии: Чудовището с глава на куче и тяло на прасе от Намибия
Пълна програма
  • 10:10
    "Капиталът" - публицистично предаване /п/
  • 11:00
    Новини
  • 11:10
    АТАКА в действие
  • 11:30
    Публицистично предаване на телевизия RT
Пълна програма
  • 10:05
    "Червени рози" - сериал
  • 10:55
    "Буря от любов" - сериал
  • 11:45
    "Майстори да се справят с ежедневието"
  • 12:15
    "Кой знае подобно нещо?" - куиз шоу
Пълна програма
  • 10:00
    Hit Mix
  • 14:00
    Standard BIH
  • 14:30
    3 IN 1
  • 14:45
    Music Arena
Пълна програма
  • 09:00
    Временно не се излъчва по решение на СЕМ
Пълна програма
  • 10:00
    Пътувай с БНТ 2 /БНТ 2 Благоевград/п/
  • 10:30
    Лошите добри приятели детски тв филм /9 епизод/
  • 10:55
    Космически кораб "Догстар" детски тв филм /1 сезон, 12 епизод/
  • 11:20
    Сагуа - сиамската котка анимационен филм /60 и 61 епизод/
Пълна програма
  • 09:15
    Денят започва с Култура
  • 11:00
    Здравето отблизо
  • 11:40
    Потребителската кошница
  • 11:50
    Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня
Пълна програма
  • 10:20
    Baby Looney Tunes
  • 10:29
    Baby Looney Tunes
  • 10:45
    Baby Looney Tunes
  • 10:54
    Baby Looney Tunes
Пълна програма
  • 10:00
    "Кости" - сериал, с.9, еп. 13
  • 11:00
    "Под наблюдение" - сериал, с.3, еп. 17
  • 12:00
    "Тежки престъпления" - сериал, с.5, еп. 16
  • 13:00
    "Национален парк Йелоустоун" - научно-популярен филм
Пълна програма
  • 09:00
    "Червената шапчица" - драма,трилър (САЩ, Канада, 2011), режисьор -Катрин Хардуик, актьори - Гари Олдман, Аманда Сайфред, Лукас Хаас, Джули Кристи, Били Бърк, Вирджиния Мадсън, Майкъл Шанкс, Кристин Уилис, Макс Айрънс, Шайло Фернандез и др.
  • 11:15
    "Дневниците на вампира" - сериал, с.7, еп. 5,6
  • 13:15
    "Ризоли и Айлс: Криминални досиета" - сериал, с.4, еп.13
  • 14:15
    "Лятото на Дакота" - драма, семеен (САЩ, 2014), режисьор -  Тим Армстронг, актьори -  Хейли Рем, Брайън Дечарт, Глин Термен, Емили Бет Рикардс, Уолт Робертс, Кимбърли Уейлън, Ембер Доун Лендрум, Лесли-Ен Хаф, Дерик Стрикленд  и др.
Пълна програма
  • 10:00
    "Аз, моя милост и Айрийн" - комедия, романтичен (САЩ, 2000), режисьори - Боби Фарели и Питър Фарели, актьори - Джим Кери, Рене Зелуигер, Крис Купър, Рикард Дженкинс и др.
  • 12:00
    "Фитнес Тони" - комедиен сериал
  • 13:00
    "Слънчева Филаделфия" - сериал
  • 13:30
    "Теория да големия взрив" - сериал
Пълна програма
  • 10:00
    "Нишките на събдата" - сериал
  • 11:00
    "Част от мен" - сериал
  • 12:30
    "Светлината на моя живот" - сериал
  • 13:30
    "Сияйна луна" - сериал, еп.266,267
Пълна програма
  • 10:15
    Ние, мечоците
  • 10:25
    Ние, мечоците
  • 10:36
    Ние, мечоците
  • 10:50
    Време за приключения
Пълна програма
  • 10:05
    "Благодаря за танца", късометражна драма, Норвегия, 2016; реж. Хенрик Мартин Далсбакен, със Стейн Винге, Ян Малмшьо, Лиа Бойсен, Алма Флигел Оврен, Ингар Хелге Гимле, [12+]
  • 10:25
    "3000 нощи", драма, Палестина, 2015; реж. Май Масри, с Майса Абд Елхади, Хюсеин Наклех, Абеер Хадад, Надера Омран, Райда Адон, [15+]
  • 12:10
    "Пеле: Раждането на една легенда", биографична драма, САЩ, 2016; реж. Джефри Зимбалист, Майкъл Зимбалист, с Кевин Де Паула, Леонардо Лима Карвальо, Сеу Жоржи, Мариана Нунес, Винсент Д'Онофрио, [12+]
  • 14:00
    "Чисти ръце", криминална драма, Холандия, 2015; реж. Тйебо Пенинг, с Йерун Ван Конингсбрухе, Текла Ройтен, Теун Куибоер, Анджела Драйв Кеес Хеел, [15+]
Пълна програма
  • 10:10
    "Да говориш лъжи в Америка", комедийна драма, САЩ, 1997; реж. Гай Фърланд, с Кевин Бейкън, Брад Ренфро, Максимилиан Шел, Калиста Флокхарт, Пол Дули, [12+]
  • 11:50
    "Надвиснала буря", биографична драма, Великобритания, 2002; реж. Ричард Лонкрейн, с Албърт Фини, Ванеса Редгрейв, Джим Броудбент, Линус Роуч, Лина Хийди, [12+]
  • 13:25
    "Гибор отива на война", комедия, Канада, 2015; реж. Филип Фалардю, с Патрик Хуард, Сюзан Клемон, Ирденс Екзантюз, Клемон Дюфрен-Делиер, Соня Корду, [12+]
  • 15:05
    "Амнезия (2015)", драма, Швейцария, 2015; реж. Барбет Шрьодер, с Марте Келер, Макс Риймелт, Бруно Ганц, Корина Кирхоф, Джоел Базман, [12+]
Пълна програма
  • 07:00
    CNN Newsroom
  • 10:30
    Inside Africa
  • 11:00
    Amanpour
  • 12:00
    New Day
Пълна програма
  • 09:30
    "Борбата на Пола" - теленовела, /п/
  • 10:30
    "Жертви на модата" - риалити, сезон 11, /п/
  • 11:30
    "Пепел от рози" - сериен филм, /п/
  • 12:30
    "Семейни войни" - телевизионна игра, /п/
Пълна програма
  • 10:00
    "В.И.П." - сериал, сезон 4, /п/
  • 11:00
    "Уокър - тексаският рейнджър"- сериал, сезон 7, /п/
  • 12:00
    "Драга фамилия" - сериал, сезон 1, /п/
  • 13:00
    "Военни престъпления" - сериал, сезон 8
Пълна програма
  • 10:00
    Ловци на трофеи: Епизод 2
  • 11:00
    Да продадеш колата си: Фиат Дино Купе 900
  • 12:00
    Треска за злато: Преломният момент
  • 13:00
    Треска за злато: Пътят към златото
Пълна програма
  • 10:14
    Фабрика за храна: Епизод 3
  • 10:38
    Невидими светове: В нашия свят
  • 11:26
    Машините на Леонардо: Картечница
  • 12:14
    Ловци на митове: Трагедия с тръбите
Пълна програма
  • 10:00
    Пен Зироу: Почасов герой
  • 10:25
    Междузвездни войни: Приключенията на Фримейкър
  • 10:30
    Клонинги в мазето: Бионичен остров
  • 11:00
    11
Пълна програма
  • 10:15
    "За играчките"
  • 10:25
    "За играчките"
  • 10:35
    "За играчките"
  • 10:45
    "Спортна лаборатория"
Пълна програма
  • 10:05
    Най-малкият зоомагазин - анимационен сериал
  • 10:30
    Франклин - анимационен сериал
  • 11:00
    Плодчетата - анимационен сериал
  • 11:30
    Чудовища и пирати - анимационен сериал
Пълна програма
  • 10:00
    Времена и нрави - с проф. Юлиан Вучков
  • 13:00
    Новини
  • 13:30
    Наследницата - 98 еп. - Сериал
  • 14:45
    Новини
Пълна програма
  • 10:15
    Без коментар: кадри от актуални събития без журналистически коментар
  • 10:45
    Международни събития
  • 11:10
    Спортът днес
  • 11:15
    Фокус
Пълна програма
  • 10:00
    Футбол, МЛС: НЙ Ред булс - Атланта
  • 11:00
    "Олимпийски истории"
  • 13:00
    Куриози
  • 13:15
    Футбол, МЛС: Обзор на седмицата
Пълна програма
  • 08:15
    Снукър: "Англия оупън"
  • 10:30
    Скуош: US Open
  • 11:30
    "Линдзи Вон: Преследвайки историята"
  • 12:00
    Снукър: "Англия оупън"
Пълна програма
  • 10:20
    По следите на торнадото, сезон 1, еп. 12
  • 10:45
    72 опасни места за живеене, сезон 1, еп. 6
  • 11:30
    Дивото зове, сезон 1, еп. 7
  • 12:15
    Дивото зове, сезон 1, еп. 8
Пълна програма
  • 09:45
    Pro Bull Riders
  • 10:40
    Mountain Movers
  • 11:35
    X Games - Austin
  • 12:30
    Mantracker Season 5
Пълна програма
  • 07:00
    Утрото /сутрешен музикален блок/
  • 11:00
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 12:00
    Фолклорна усмивка /музикално-развлекателно предаване на ФЕН ФОЛК ТВ, повторение/
  • 12:15
    Багрите на България /фолклорна и народна музика/
Пълна програма
  • 10:00
    Основен ремонт в Детройт
  • 10:30
    Основен ремонт в Детройт
  • 11:00
    Разбивачи на дворове
  • 11:30
    Разбивачи на дворове
Пълна програма
  • 09:35
    Отчаяни съпруги - пети сезон, еп. 22
  • 10:30
    Отчаяни съпруги - пети сезон, еп. 23
  • 11:30
    Неустоими измамници - първи сезон, еп. 7
  • 12:25
    Кралски особи - сериал, еп. 10
Пълна програма
  • 09:55
    Военна прокуратура - трети сезон, еп. 3
  • 10:55
    Отдел "Разследване на катастрофи" - сериал, еп. 16
  • 11:20
    Елементарно, Уотсън - трети сезон, еп. 24
  • 12:15
    Военни престъпления: Лос Анджелис - пети сезон, еп. 18
Пълна програма
  • 09:10
    "Баба", комедийна драма, САЩ, 2015; реж. Пол Уийтц, с Лили Томлин, Джулия Гарнър, Марша Гей Хардън, Джуди Гриър, Лавърн Кокс, [12+]
  • 10:30
    "Филми и звезди ІХ, 41 еп.", документален, Холандия, 2017, [12+]
  • 11:00
    "Спилбърг", документален, САЩ, 2017; реж. Сюзън Лейси, [0+]
  • 13:35
    "Съобщение за теб", романтична драма, Германия, 2016; реж. Каролине Херфурт, с Каролине Херфурт, Фридрих Мюке, Нора Чирнер, Фредерик Лау, Катя Рийман, [12+]
Пълна програма
  • 10:10
    Невидими убийци от Едуардианската епоха
  • 11:15
    Невидими убийци от епохата на Тюдорите
  • 12:20
    Невидими убийци у дома след войната
  • 13:25
    В изгнание, сезон 1, еп. 3
Пълна програма
  • 10:00
    Изковани в огъня: Нож кпинга
  • 11:00
    Американски антиквари: Великата конфронтация на тиквите
  • 12:00
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Новак, но със стари номера
  • 12:30
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Школата на коравите
Пълна програма
  • 10:00
    През планини и морета – тв поредица
  • 11:00
    Риболовен филм
  • 12:00
    В кухнята на баба - тв поредица, 1 еп.
  • 12:30
    Документален филм
Пълна програма
  • 10:20
    "Хари и неговата кофа, пълна с динозаври"
  • 10:45
    "ЯЯ и Зук"
  • 11:00
    "Дот
  • 11:25
    "Конни"
Пълна програма
  • 09:00
    "Беновска пита"/п/
  • 11:00
    Време, календар, хороскоп
  • 11:15
    Топ Шоп
  • 11:30
    "Пулс" с Гергана Добрева/п/
Пълна програма
  • 02:45
    JDM
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:30
    Драконова топка Z (анимация)
  • 19:00
    Хартли (фейлетон)
Пълна програма
  • 10:00
    "Уили / Мили" - комедия / фентъзи с Пати Дюк, Джон Глоувър.
  • 11:25
    "Почти комедия" - комедия с Росана Аркет и Ерик Робъртс.
  • 13:10
    "Синьо небе" - драма / романс с Джесика Ланг, Томи Лий Джоунс.
  • 14:50
    "Приключението на Колтър" - приключенски / семеен филм с Джереми Шеймъс, Джим Стафърд.
Пълна програма
  • 10:05
    ITALIAN MOTORCYCLE ROAD RACE HIGHLIGHTS
  • 10:55
    ITALIAN MOTORCYCLE ROAD RACE HIGHLIGHTS
  • 11:45
    TCR INTERNATIONAL SERIES REPLAY
  • 13:00
    FIA WRC BEST OF
Пълна програма
  • 10:00
    Срещи катастрофи
  • 10:30
    Срещи катастрофи
  • 11:00
    Да разбереш Джейн
  • 12:00
    Само хитове
Пълна програма
  • 09:00
    Charli XCX's Kickass Hits
  • 10:30
    Hot Right Now!
  • 12:00
    The Vamps Live @ V Festival 2017
  • 12:25
    Jonas Blue Live @ V Festival 2017
Пълна програма
  • 09:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 11:00
    Super Massive Rock Stars!
  • 13:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 13:40
    2017 Festival Fever!
Пълна програма
  • 10:15
    Градът на бялата мечка, сезон 1, еп. 8
  • 10:40
    Градът на бялата мечка, сезон 1, еп. 9
  • 11:10
    Планетата Европа, сезон 1, еп. 5
  • 12:05
    Най-големите миграции в природата, сезон 1, еп. 2
Пълна програма
  • 10:00
    Познатата Вселена, еп. 5
  • 11:00
    Най-трудните ремонти на света, еп. 4
  • 12:00
    Роден на пътя, еп. 7
  • 13:00
    Роден на пътя, еп. 8
Пълна програма
  • 10:16
    Струпване на акули
  • 11:05
    Прекрасно причудливи: Да те побият тръпки!
  • 11:30
    Прекрасно причудливи: Чудати чаровници
  • 11:53
    Кръстопът на акули
Пълна програма
  • 10:00
    Баскетбол: Валенсия - Реал Мадрид, мач от испанската баскетболна лига, повторение
  • 12:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 12:05
    Футбол: Бирмингам Сити - Кардиф Сити, мач от Чемпиъншип, повторение
  • 14:00
    Футбол: Сент Етиен - Метц, мач от френската Лига 1, повторение - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
Пълна програма
  • 09:30
    "Пробни покупки"
  • 10:30
    "Живей здравословно!"
  • 11:00
    "Модна присъда"
  • 12:00
    Новини (със субтитри)
Пълна програма
  • 10:05
    "Планета Хит" - нон-стоп хитове
  • 10:40
    "3 плюс" - инфо бюлетин
  • 11:00
    "Бъди звезда" - тв шоу
  • 12:00
    "Класика в жанра" - хитовете през годините
Пълна програма
  • 10:00
    "Звездите на България" - музикален гост
  • 10:30
    "Музикална съкровищница" - фолклорна програма
  • 11:00
    "Златна колекция" - хитовете през годините
  • 11:30
    "Музикален пъзел" - избрани песни
Пълна програма
  • 10:00
    "Звездно" - тв шоу
  • 11:00
    "Картини от Света" - музикална импресия
  • 11:05
    "От А до Я" - рецитали
  • 11:30
    "Планета Хит" - хитове без край
Пълна програма
  • 09:55
    "Двама мъже и половина" - сериал
  • 11:10
    "По средата" - сериал
  • 12:05
    "Майк и Моли" - комедиен сериал
  • 12:30
    "Как срещнах майка ви" - сериал
Пълна програма
  • 10:00
    Италия, Серия А: Сампдория - Аталанта
  • 12:00
    Италия, Серия А: Фиорентина - Удинезе
  • 14:00
    Италия, Серия А: Интер - Милан
  • 16:00
    Италия, Серия А: Ювентус - Лацио
Пълна програма
  • 10:00
    "Сред нас" - сериал
  • 10:30
    "Съблазнителни измами" - доку-поредица
  • 11:00
    "Семейство Тровато: Разкрития на измами от детективите" - доку поредица
  • 13:00
    "12 часа" - обеден информационен журнал
Пълна програма
  • 09:00
    "Утрото на Русия"
  • 14:00
    Вести
  • 14:35
    Вести-Москва
  • 14:50
    "За най-важното"
Пълна програма
  • 10:00
    Сериал: "Улиците на разбитите фенери"
  • 11:00
    "Германия през седмицата"
  • 11:30
    "Американски ликбез"
  • 12:00
    "Пълен Албац"
Пълна програма
  • 06:30
    Сутрешен информационно-забавен журнал и спорт
  • 11:00
    "Клиниката на Зюдринг" - сериал
  • 12:00
    "В името на справедливостта: Ние се борим за Вас!" - поредица
  • 13:00
    "Адвокатите на пост" - поредица
Пълна програма
  • 10:15
    НОВИНИ - сутрешна емисия
  • 10:30
    "Директно за култура " с водещ Любомир Захариев /на живо/
  • 12:30
    НОВИНИ - обедна емисия /на живо/
  • 12:45
    Китка народни песни
Пълна програма
  • 10:00
    Добро утро, спортни фенове!
  • 11:00
    Новини от конните надбягвания
  • 11:35
    Аеробика
  • 12:00
    Футболна екстра
Пълна програма
  • 09:00
    Временно не се излъчва по решение на СЕМ
Пълна програма
  • 09:55
    Calimero
  • 10:25
    Mister Maker
  • 10:55
    Thomas & seine Freunde
  • 11:10
    LazyTown - Los geht's
Пълна програма
  • 10:15
    Исторически календра
  • 10:25
    Това е само краят на света - драма, Канада/Франция, 2016, режисьор Ксавие Долан, с Гаспар Юлиел, Натали Бай, Леа Сейду, Венсан Касел, Марион Котийар
  • 12:00
    Новини
  • 12:20
    Исторически календар
Пълна програма
  • 10:12
    Top 10
  • 11:02
    New 4 U
  • 11:25
    Deja Voice
  • 12:02
    Airplay Chart
Пълна програма
  • 10:00
    Дегустация на сляпо: Епизод 13
  • 10:30
    Дегустация на сляпо: Епизод 14
  • 11:00
    Маниаци-чистофайници: Подлезът
  • 12:00
    90 дни до сватбата: Заживяха ли щастливо?: Епизод 8
Пълна програма
  • 10:00
    Зелен свят - Природа и устойчив лов
  • 10:30
    Бъди там - България в музика и картини
  • 11:00
    Домът на Джордж Истман в Ню Йорк
  • 11:30
    Бъди там - България в музика и картини
Пълна програма
  • 10:00
    Невъзможен хотел
  • 11:00
    Загадки в музея
  • 12:00
    Експедиция в неизвестното
  • 13:00
    Търсене на дом по света
Пълна програма
  • 10:00
    Невъзможен хотел
  • 11:00
    Загадки в музея
  • 12:00
    Експедиция в неизвестното
  • 13:00
    Търсене на дом по света
Пълна програма
  • 09:10
    Диамантената сълза, САЩ, драма/романтичен, с Брайс Далас Хауърд, Крис Евънс, 2008
  • 10:50
    На ръба, САЩ, драма/романтичен, с Лив Тайлър, Чарли Хънам, 2011
  • 12:30
    Мажоретки: Всичко или нищо, САЩ, комедия/спортен, 2006
  • 14:05
    Джей и мълчаливият Боб отвръщат на удара, САЩ, приключенски/комедия, 2001
Пълна програма
  • 10:00
    Новини
  • 10:30
    Новини
  • 11:00
    Новини
  • 11:30
    Новини
Пълна програма
  • 10:00
    Великото британско меню, еп. 16
  • 10:30
    Като по учебник с Кари Озмънд - кулинарно предаване, еп. 15
  • 10:55
    Като по учебник с Кари Озмънд - кулинарно предаване, еп. 16
  • 11:20
    Кухня без граници - четвърти сезон, еп. 12
Пълна програма
  • 09:00
    Хитовете не лъжат!
  • 12:00
    Познайте годината!
  • 13:00
    Хитовете не лъжат!
  • 15:00
    2-4-1 Хитове!
Пълна програма
  • 09:30
    Ронал Варварина - Анимация, Приключенски, Комедия, 2011, Режисьор: Филип Айнщайн Липски, Торбьорн Кристоферсен, Крестен Андерсен, В ролите: Андерс Юл, Лаерке Унтер-Андерсен
  • 11:00
    What if - Комедия, 2014, Режисьор: Майкъл Доус, В ролите: Даниел Радклиф, Джемима Рупър, Меган Хефърн, Адам Драйвър, Меган Парк, Рейф Спол, Зои Казан, Аманда Крю
  • 12:30
    Бащата на изобретението - Комедия, 2010, Режисьор: Трент Купър, В ролите: Кевин Спейси, Вирджиния Мадсън, Хедър Греъм, Джак Макгий, Камила Бел, Джони Ноксвил, Майкъл Росенбаум, Ред Уест
  • 14:00
    Колко е важно да бъдеш сериозен - Комедия, Романтичен, Исторически, 2002, Режисьор: Оливър Паркър, В ролите: Рупърт Еверет, Рийз Уидърспун, Колин Фърт, Франсис Оконър, Джуди Денч, Том Уилкинсън
Пълна програма
  • 08:45
    "Дай ме под съд" - доку-поредица
  • 11:55
    "4 сватби и едно вълшебно пътешествие" - доку-поредица
  • 13:00
    "Кралица на пазаруването" - доку-поредица
  • 14:00
    "Между тюл и сълзи" - доку-поредица
Пълна програма
  • 10:00
    Eкология
  • 10:30
    Сериал/п/
  • 11:30
    Публицистика /п/
  • 12:00
    "Географски ширини" - документална поредица
Пълна програма
  • 10:15
    Как се запознах с майка ви - четвърти сезон, еп. 10
  • 10:45
    Светкавицата - трети сезон, еп. 17
  • 11:40
    Кости - шести сезон, еп. 16
  • 12:35
    Агент Картър - първи сезон, еп. 6
Пълна програма
  • 09:40
    DJ Duel
  • 11:00
    Big Tunes!
  • 13:00
    EDM Anthems
  • 14:00
    Club Bangers!
Пълна програма
  • 10:00
    TOP MODELS
  • 10:25
    FASHION WEEK
  • 10:30
    TOP MODELS
  • 10:55
    F-PEOPLE
Пълна програма
  • 08:15
    Снукър: "Англия оупън"
  • 10:30
    Скуош: US Open
  • 11:30
    "Линдзи Вон: Преследвайки историята"
  • 12:00
    Снукър: "Англия оупън"
Пълна програма
  • 09:00
    Big Fat Hits
  • 11:00
    Nothing But Hits
  • 13:00
    MTV's Euro Top 10
  • 13:40
    Big Fat Hits
Пълна програма
  • 09:55
    "Спешни случаи" - 3 и 4 eп.
  • 10:45
    "Богата булка, бедна булка" - 3 еп.
  • 11:35
    "Обрано, ограбено, върнато" - 11 eп.
  • 12:00
    "Съдия Джуди" - 64 и 65 еп.
Пълна програма
  • 10:15
    Топ шоп
  • 10:30
    новини
  • 10:50
    Спорт
  • 11:00
    Новини
Пълна програма
  • 10:05
    Планета охотника
  • 10:30
    Трофеи
  • 11:00
    Водный мир
  • 11:30
    Карпфишинг
Пълна програма
  • 08:30
    "Убийства в Мидсъмър" - сериен филм, сезон 12
  • 11:00
    "Невъзможен романс" - романтична комедия с уч. на Шон Робъртс, Алекса ПенаВега, Лея Гибсън, Крис Шийлдс и др., /п/
  • 13:10
    "Наследникът"- семеен с уч. на Джон Невил, Джеймс Дуън, Кортни Дрейпър, Оливър Муирхад и др., /п/
  • 15:10
    "Американска схема" - криминален с уч. на Крисчън Бейл, Брадли Купър, Ейми Адамс, Дженифър Лорънс, Джереми Ренър, Луис Си Кей, Джак Хюстън и др., /п/
Пълна програма
  • 10:00
    I'm Alive: Brotherhood
  • 10:45
    I'm Alive: Last Man Standing
  • 11:30
    Deadliest Catch: So You Wanna Be a Boat Owner
  • 12:15
    Tanked: Most Challenging Tanks
Пълна програма
  • 10:20
    HERE AND THERE
  • 10:30
    ENGLISH IS THE KEY
  • 10:40
    SPEAK UP
  • 10:45
    LABOUR OF LOVE
Пълна програма
  • 09:55
    Трапезата на Сиба
  • 10:25
    Трапезата на Сиба
  • 10:55
    Да готвиш наистина
  • 11:25
    Да готвиш наистина
Пълна програма
  • 10:20
    Костенурките нинджа
  • 10:50
    Кръстници вълшебници
  • 11:15
    Кръстници вълшебници
  • 11:45
    Спонджбоб Квадратни Гащи
Пълна програма
  • 10:00
    Футбол, МЛС: НЙ Ред булс - Атланта
  • 11:00
    "Олимпийски истории"
  • 13:00
    Куриози
  • 13:15
    Футбол, МЛС: Обзор на седмицата
Пълна програма
  • 09:10
    "Баба", комедийна драма, САЩ, 2015; реж. Пол Уийтц, с Лили Томлин, Джулия Гарнър, Марша Гей Хардън, Джуди Гриър, Лавърн Кокс, [12+]
  • 10:30
    "Филми и звезди ІХ, 41 еп.", документален, Холандия, 2017, [12+]
  • 11:00
    "Спилбърг", документален, САЩ, 2017; реж. Сюзън Лейси, [0+]
  • 13:35
    "Съобщение за теб", романтична драма, Германия, 2016; реж. Каролине Херфурт, с Каролине Херфурт, Фридрих Мюке, Нора Чирнер, Фредерик Лау, Катя Рийман, [12+]
Пълна програма
  • 10:20
    "Hit mix"-музикален микс от хитови видеоклипове
  • 11:00
    Поп Топ с Мартин Геновски
  • 11:30
    Playlist of BG
  • 17:00
    Urban TV
Пълна програма
  • 10:00
    PJ Masks
  • 10:30
    Miles From Tomorrow
  • 11:00
    Goldie & Bear
  • 11:30
    Mickey And The Roadster Racers
Пълна програма
  • 10:20
    Костенурките нинджа
  • 10:50
    Кръстници вълшебници
  • 11:15
    Кръстници вълшебници
  • 11:45
    Спонджбоб Квадратни Гащи
Пълна програма
  • 09:00
    Nothing But Classics
  • 11:00
    Guess The Year
  • 12:00
    We Are The 80s
  • 14:00
    25 Years Since...
Пълна програма
  • 10:20
    Tabloid with Jerry Springer: Love You to Death
  • 11:10
    Betrayed: Flirting With Death
  • 12:00
    Disappeared: Secrets of a Son
  • 12:50
    California Investigator: Oh Sister Where Art Thou
Пълна програма
  • 10:10
    Clubland: AS Roma
  • 10:40
    Clubland: PSV Eindhoven
  • 11:05
    Clubland: Liverpool
  • 11:35
    Clubland: Valencia
Пълна програма
  • 10:10
    Jim Shockey's Hunting Adventures
  • 10:35
    Jim Shockey's Hunting Adventures
  • 11:00
    Eastman's Hunting TV
  • 11:25
    Eastman's Hunting TV
Пълна програма
  • 10:00
    Изковани в огъня: Нож кпинга
  • 11:00
    Американски антиквари: Великата конфронтация на тиквите
  • 12:00
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Новак, но със стари номера
  • 12:30
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Школата на коравите
Пълна програма
  • 10:00
    Най-трудните ремонти на света, еп. 4
  • 11:00
    Роден на пътя, еп. 7
  • 12:00
    Роден на пътя, еп. 8
  • 13:00
    Мигове от катастрофата 5, еп. 2
Пълна програма
  • 09:30
    "Преди обед" - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
  • 12:00
    bTV Новините - обедна емисия
  • 12:30
    "Шоуто на Слави" /п/- вечерно ток шоу
  • 13:30
    Премиера: "Градско момиче" - сериал, с. 1, еп. 68
Пълна програма
  • 10:00
    Скорпион; сезон 2, епизод 10, екшън, драма, САЩ, 2015
  • 11:00
    Престъпления без граници; сезон 3, епизод 2, криминален, драма, Франция, 2015
  • 12:00
    Телешоп
  • 14:00
    Ханибъл постмортем; сезон 1, епизод 5, криминален, драма, САЩ, 2014
Пълна програма
  • 07:00
    Телешоп
  • 12:00
    Отмъщението; сезон 1, епизод 10, драма, мистерия, Турция, 2013
  • 13:15
    Телешоп
  • 13:30
    Ченгета новобранци; сезон 2, епизод 4, криминален, драма, Канада, 2011
Пълна програма
  • 10:00
    Големите обири: Обирът на склада на фирма "Бринкс" на летище "Хийтроу"
  • 11:00
    Големите обири: Обирът на депото на "Секюрити Експрес"
  • 12:00
    Големите обири: Обирът в "Куполът на хилядолетието"
  • 13:00
    Големите обири: Обирът на депозитния сейф на "Найтсбридж"
Пълна програма
  • 10:10
    Дъщерята на шефа;Комедия, САЩ, 2003
  • 11:55
    Церемонията; Романтична Комедия, САЩ, 2011
  • 13:45
    Момчетата на мама; Криминална драма, САЩ, 1994
  • 15:40
    Хелън; Драма, САЩ, Германия, 2009
Пълна програма
  • 10:00
    Худ.фильм "Любовь под надзором" 16+
  • 11:40
    Док.фильм "Неизвестная планета"
  • 12:15
    "Золотой век"
  • 13:00
    Сериал "Исчезнувшие" 16+
Пълна програма
  • 10:15
    Китка народни песни
  • 10:30
    "Новини" - информационна емисия на ТВ СКАТ
  • 10:45
    "Мраморният град Лютица" - документален филм /повторение/
  • 11:00
    Концерт на акордеонен квартет към НЧ"Васил Левски"
Пълна програма
  • 10:00
    Punk'd
  • 10:25
    Punk'd
  • 10:50
    Instant Mom
  • 11:15
    Спонджбоб Квадратни Гащи
Пълна програма
  • 10:07
    Bake Sale Bang (18+)
  • 10:31
    Pussy Pick-Up (18+)
  • 10:56
    Facial For Blonde Flight Attendant (18+)
  • 11:19
    My Stepsister (18+)
Пълна програма
  • 09:00
    Футбол: Хетафе - Реал /М/ (Примера Дивисион, сезон 2017/18 - повторение)
  • 11:00
    Тенис: Prudential Hong Kong Open, Хонг Конг (WTA International - финал, повторение)
  • 13:00
    Пряко: Тенис: VTB Kremlin Cup, Москва (WTA Premier)
  • 21:00
    Тенис: If STOCKHOLM OPEN, Стокхолм (2017 ATP WORLD TOUR 250 - повторение)
Пълна програма
  • 09:45
    Футбол: България - Украйна - квалификация за европейско първенство за юноши до 17 г.
  • 11:30
    Баскетбол: Балкан - Лукойл Академик - среща от Националната баскетболна лига
  • 13:15
    Арена Баскет
  • 14:05
    Спортни новини
Пълна програма
  • 10:20
    Агротема
  • 10:30
    Агрофорум - повт.
  • 11:00
    Новини
  • 11:15
    Прогноза за времето и агропрогноза
Пълна програма
  • 10:10
    Спешна медицинска помощ за животни (1)
  • 10:35
    Спешна медицинска помощ за животни (2)
  • 11:00
    Надежда за дива природа (13)
  • 11:55
    Бебета в зоопарка (1)
Пълна програма
  • 10:00
    WWF - Хората и парковете
  • 10:30
    Бъди там - България в музика и картини
  • 11:00
    Поети в кадър - еп.12
  • 11:30
    Бъди там - България в музика и картини
Пълна програма
  • 10:00
    Футбол: Ботев Пловдив - Верея, мач от Първа професионална лига, повторение
  • 12:00
    Студио: Обзор на кръга в Първа професионална лига (2017-18), 12-и епизод, повторение
  • 13:00
    Класика от Първа професионална лига - Левски - ЦСКА (2016-17), повторение
  • 13:30
    Футбол: Етър - Левски, мач от Първа професионална лига, повторение
Пълна програма
  • 09:00
    Футбол: Васко да Гама - Ботафого (Бразилско първенство, сезон 2017 - повторение)
  • 11:00
    Футбол: Атлетико /М/ - Барселона (Примера Дивисион, сезон 2017/18 - повторение)
  • 13:00
    Пряко: Тенис: If STOCKHOLM OPEN, Стокхолм (2017 ATP WORLD TOUR 250)
  • 17:00
    "Екстремни серии по ветроходство" - 3 еп., спортно-обзорно предаване
Пълна програма
  • 10:00
    Футбол: Тотнъм Хотспър - АФК Борнемут, мач от английската Висша лига, повторение
  • 12:00
    Неделен обзор на кръга в английската Висша лига (2017-8), 8-и епизод, повторение
  • 13:00
    Футбол: Ливърпул - Манчестър Юнайтед, мач от английската Висша лига, повторение
  • 15:00
    Футбол: Лестър Сити - Уест Бромич Албиън, мач от английската Висша лига, повторение
Пълна програма
  • 10:20
    Престъпления от таблоидите: Обич до смърт
  • 11:10
    Предателства: Да флиртуваш със смъртта
  • 12:00
    Изчезнали: Тайните на сина
  • 12:50
    Калифорнийски следовател: Сестро, къде си?
Пълна програма
  • 10:00
    "Честно казано" с Люба Кулезич, (п)
  • 11:00
    "Код 11-13", информационно - новинарско шоу LIVE
  • 13:00
    "Спорно за спорта" с Кирил Веселински, (п)
  • 14:00
    Стажанта броди (п)
Пълна програма
  • 10:00
    IBCC 2017. 2. част
  • 10:30
    Рибата, рибарят и готвачът - В английската градина
  • 11:00
    Решенията на Валтер - За шаран на фидер на Матйер
  • 11:30
    Carpzoom - Начало на есенния сезон
Пълна програма
  • 09:30
    "Алвин и Чипоносковците: Голямото чипоключение", комедия, САЩ, 2015; реж. Уолт Бекър, с Джейсън Лий, Тони Хейл, Кимбърли Уилямс-Пейсли, Джош Грийн, Бела Торн, [0+]
  • 11:05
    "Цветарница на мистериите: Отрязано в зародиш", детективска драма, Канада, 2016; реж. Брадли Уолш, с Брук Шийлдс, Бренън Елиът, Бо Бриджис, Кейт Дръмонд, Клеър Ранкин, [12+]
  • 12:35
    "Късметлията", биографична драма, САЩ, 2005; реж. Рон Хауърд, с Ръсел Кроу, Рене Зелуегър, Пол Джиамати, Крейг Биерко, Пади Консидайн, [12+]
  • 15:00
    "Мадона: Rebel Heart Tour", концерт, САЩ, 2016; реж. Нейтън Рисман, Дани Б. Тъл, с Мадона, [12+]
Пълна програма
  • 09:55
    "Момичето от Дания", биографична драма, Великобритания, 2015; реж. Том Хупър, с Еди Редмейн, Алисия Викандер, Амбър Хърд, Матиас Шьонертс, Бен Уишоу, [15+]
  • 11:55
    "Сестра Джаки I, 7 еп.", комедийна драма, САЩ, 2009; реж. Стийв Бушеми, с Иди Фалко, Мерит Уивър, Пол Шулце, Доминик Фумуза, Руби Джеринс, [15+]
  • 12:25
    "Сестра Джаки I, 8 еп.", комедийна драма, САЩ, 2009; реж. Стийв Бушеми, с Иди Фалко, Мерит Уивър, Пол Шулце, Доминик Фумуза, Руби Джеринс, [15+]
  • 12:55
    "Семейство Даръл І, 3 еп.", биографична драма, Великобритания, 2016; реж. Стив Барън, с Кийли Хоус, Джош О'Конър, Майло Паркър, Дейзи Уотърстоун, Калъм Уудхаус, [12+]
Пълна програма
  • 10:15
    From The Runway - Fashion Week
  • 10:30
    Inside Fashion Week
  • 10:45
    Inside Fashion Week
  • 11:00
    Beyond the Runway
Пълна програма
  • 10:00
    Средновековните паметници на Станимака (образователен филм за туристически маршрут)
  • 10:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 11:00
    Градът на кипарисите: Севлиево (образователен филм за културно-исторически туризъм)
  • 11:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
Пълна програма
  • 08:00
    Тенис: ATP 1000 Шанхай
  • 11:00
    Автомобилизъм: Nascar Cup Series
  • 12:00
    Баскетбол: Еврокупа
  • 12:30
    Мотоциклетизъм: Moto 3
Пълна програма
  • 10:00
    Хокей на лед: NHL
  • 12:30
    Баскетбол: Евролига
  • 13:00
    Футбол: Украинска Висша лига
  • 15:00
    Баскетбол: Еврокупа
Пълна програма
  • 10:20
    Paw Patrol
  • 10:45
    Rusty Rivets
  • 10:55
    Wallykazam
  • 11:20
    Fresh Beat Band of Spies
Пълна програма
  • 10:00
    Състезаниетонаживотаим
  • 11:15
    Миговеоткатастрофата
  • 12:20
    Биографии-Светътнаизвестните
  • 13:20
    Тайнатанапирамидите
Пълна програма

Сериали

AXN Black 10:20
Престъпления без граници; сезон 1, епизод 3, криминален, драма, Франция, 2013
Viasat Explorer 10:20
Риболовна надпревара, сезон 1, еп. 3
AXN 10:25
Киберпрестъпления; сезон 1, епизод 4, криминален, драма, САЩ, 2015
RTR 10:25
Сериал: "Красив живот"
Fox Crime 10:25
Веществени доказателства: Рим - втори сезон, еп. 10

Всички предавания

Спорт

Mtel Sport 1 11:00
Футбол: Холандска Ередивизи
ТВ Европа 10:50
Спорт
Eurosport 11:00
Биатлон, Световна купа Хохфилцен: Щафета (мъже)
Eurosport HD 11:00
Биатлон, Световна купа Хохфилцен: Щафета (мъже)

Всички предавания

Филми

AXN Black 10:20
Престъпления без граници; сезон 1, епизод 3, криминален, драма, Франция, 2013
Box TV 10:20
"Hit mix"-музикален микс от хитови видеоклипове
AXN 10:25
Киберпрестъпления; сезон 1, епизод 4, криминален, драма, САЩ, 2015
Cinemax 10:25
"Пряко от Багдад", военна драма, САЩ, 2002; реж. Мик Джaксън, с Майкъл Кийтън, Хелена Бонъм Картър, Лили Тейлър, Брус МакГил, Дейвид Съчет, [12+]
Fen TV 10:30
Утрото /сутрешен музикален блок/

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания



{START_COUNTER}