ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 13:55
    Референдум /п/
  • 14:55
    Телепазарен прозорец
  • 15:10
    Спасителен отряд Калифорния тв филм /7 епизод/
  • 16:00
    По света и у нас Информационна емисия
Пълна програма
  • 13:30
    Премиера: "Градско момиче" - сериал, с. 1, еп. 69
  • 15:00
    Премиера: "Италианската булка" - сериал, с.1, еп.135
  • 16:00
    Премиера: "Клиника край езерото" - сериал, с.2, еп. 49
  • 17:00
    bTV Новините
Пълна програма
  • 13:30
    "Остани с мен" (премиера) - сериен филм
  • 14:30
    "Прости ми"(премиера) - сериен филм
  • 16:00
    Новините на NOVA
  • 16:30
    "Завинаги свързани" (премиера) - сериен филм
Пълна програма
  • 13:00
    Безценна перла - семеен сериал
  • 14:00
    Авиошоу с Александър Богоявленски /п./
  • 14:30
    Опорни хора - изповедите на значимите за обществото пред Ганиела Ангелова /п./
  • 15:30
    Новините ON AIR
Пълна програма
  • 12:00
    В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки/ Велко Каменов
  • 14:00
    Invest/Or с Радина Колева/ Велко Каменов/п./
  • 15:00
    Водещите новини
  • 15:05
    Бизнес старт - сутрешен блок с Иван Нончев и Живка Попатанасова /п./
Пълна програма
  • 13:10
    Киберпрестъпления; сезон 2, епизод 2, криминален, драма, САЩ, 2015
  • 14:10
    Възприятия; сезон 2, епизод 4, криминален, драма, САЩ, 2013
  • 15:10
    Скрити доказателства; сезон 3, епизод 2, криминален, драма, САЩ, 2013
  • 16:05
    Царство; сезон 2, епизод 19, драма, романтичен, САЩ, 2015
Пълна програма
  • 13:45
    Опасно правосъдие: На пътя на закона
  • 14:40
    Най-дивите острови на Индонезия: Земята на драконите
  • 15:35
    Тексаски закони: Разузнаване в Мексиканския залив
  • 16:30
    Майстори на къщи в клоните на дърветата: Епизод 5
Пълна програма
  • 13:40
    АТАКА в действие
  • 14:00
    Новини
  • 14:10
    Избрано от "Добро утро, българи"
  • 15:00
    Новини
Пълна програма
  • 13:15
    ARD бюфет
  • 14:00
    Обеден журнал
  • 15:00
    Новини
  • 15:10
    "Червени рози" - сериал
Пълна програма
  • 10:00
    Hit Mix
  • 14:00
    Standard GR
  • 14:30
    Music Arena
  • 16:00
    TV Shop
Пълна програма
  • 13:00
    Добро утро с БНТ2 информационен блок /п/
  • 14:35
    Културни адреси: София, Европа документална поредица /1 епизод/п/
  • 15:00
    Америка днес
  • 15:55
    Информация за времето - по градове
Пълна програма
  • 13:30
    Време за губене /БНТ 2 Пловдив/п/
  • 14:00
    Денят започва с Култура /п/
  • 15:45
    Малки истории /п/
  • 16:00
    България днес информационен блок
Пълна програма
  • 13:50
    Oddbods
  • 13:58
    Oddbods
  • 14:05
    Coconut, the Little Dragon
  • 14:17
    Coconut, the Little Dragon
Пълна програма
  • 13:00
    "Коста Рика: Резерват "Гуанакасте" - научно-популярен филм
  • 14:00
    "Колумбия: Национален парк Малпело" - научно-популярен филм
  • 15:00
    Премиера: "Платина" - сериал, с.3, еп.24
  • 16:00
    "Менталист: Крадецът на мисли" - сериал, с.6, еп.19
Пълна програма
  • 13:15
    "Ризоли и Айлс: Криминални досиета" - сериал, с.4, еп.14
  • 14:15
    "Момичета и момчета" - комедия, романтичен (САЩ, Канада, 2006), режисьор - Ник Хурън, актьори - Самайра Армстронг, Кевин Зегърс, Емили Хампшир, Шери Милър, Робърт Джой, Шарън Озбърн, Катрин Хагис, Дан Уори-Смит и др.
  • 16:15
    "Бандата на Оушън 2" - екшън, комедия, криминален (САЩ, 2004), режисьор -  Стивън Содърбърг, актьори -  Джаред Харис, Джордж Клуни, Мат Деймън, Анди Гарсия, Дон Чийдъл, Бърни Мак, Джулия Робъртс, Кейси Афлек, Скот Каан, Венсан Касел, Еди Джеймисън, Катрин
  • 19:00
    "Любов в багажа" - комедия (САЩ, 2013), режисьор - Дейвид Е. Талберт, актьори - Пола Патън, Дерек Люк, Тай Дигс, Борис Коджоу, Трей Сонгс, Джил Скот, Адам Броуди, Дженифър Луис, Джимон Хонсу, Лорън Лондон, Тия Мори, Кристина Милиан и др.
Пълна програма
  • 13:30
    "Теория да големия взрив" - сериал
  • 14:30
    "Двама мъже и половина" - сериал
  • 15:30
    "Новите съседи" /п./- комедиен сериал
  • 17:00
    "Шоуто на Слави" - вечерно токшоу
Пълна програма
  • 13:30
    "Сияйна луна" - сериал, еп.268,269
  • 14:30
    ТВ Пазар
  • 16:00
    Премиера: "Шоуто на д-р Оз" - токшоу
  • 17:00
    "Cool…T" - лайфстайл предаване с водеща Петя Дикова
Пълна програма
  • 13:50
    Време за приключения
  • 14:00
    Време за приключения
  • 14:10
    Време за приключения
  • 14:25
    Невероятният свят на Гъмбол
Пълна програма
  • 13:30
    "Време за война", биографична драма, САЩ, 2002; реж. Джон Франкенхаймър, с Майкъл Гамбън, Доналд Съдърланд, Алек Болдуин, Брус МакГил, Джеймс Фрейн, [12+]
  • 16:10
    "Сблъсък", драма, Египет, 2016; реж. Мохамед Диаб, с Нели Карим, Хани Адел, Тарек Абдел Азиз, Ахмед Малек, Ахмед Даш, [15+]
  • 17:50
    "Зоология", драма, Русия, 2016; реж. Иван И. Твердовски, с Наталия Павленкова, Дмитрий Грошев, Ирина Чипиженко, Маша Токарева, Александр Горчилин, [15+]
  • 19:20
    "Лен и компания", комедийна драма, Канада, 2015; реж. Тим Годсол, с Рис Айфънс, Джуно Темпъл, Джак Килмър, Киър Гилкрист, Катрин Хан, [12+]
Пълна програма
  • 13:30
    "Ако…", драма, Великобритания, 1968; реж. Линдзи Андерсън, с Малкълм МакДауъл, Дейвид Ууд, Ричард Уоруик, Кристин Нунан, Робърт Суон, [15+]
  • 15:20
    "Планина", драма, Израел, 2015; реж. Яеле Кайам, с Шани Клайн, Авшалом Полак, Хаитам Ибрахем Омари, [12+]
  • 16:45
    "Сталкер (1979)", научно-фантастична драма, Русия, 1979; реж. Андрей Тарковски, с Александър Кайдановский, Анатолий Солоницин, Алиса Фрейндлих, Николай Гринко, Наталия Абрамова, [12+]
  • 19:25
    "Сувенир", романтична комедия, Белгия, 2016; реж. Баво Дефюрн, с Изабел Юпер, Кевин Азаис, Йохан Лейзен, Бенджамин Бутбул, Ян Хаменекер, [12+]
Пълна програма
  • 13:30
    World Sport
  • 14:00
    News Stream (with World Sport)
  • 15:00
    CNNMoney with Maggie Lake
  • 16:00
    International Desk (with World Sport)
Пълна програма
  • 13:30
    "Борбата на Пола" (премиера) - теленовела
  • 14:30
    "Жертви на модата" - риалити, сезон 11
  • 15:30
    "Ритъмът на мечтите" - сериал, /п/
  • 17:00
    "Моят живот"- сериен филм, /п/
Пълна програма
  • 13:00
    "Военни престъпления" - сериал, сезон 8
  • 14:00
    "Елементарно, Уотсън" - сериал, сезон 2
  • 15:00
    "В.И.П." - сериал, сезон 4
  • 16:00
    "Договорът" - екшън с уч. на Морган Фрийман, Джон Кюсак, Бил Смитрович, Джейми Андерсън, Меган Додс и др., /п/
Пълна програма
  • 13:00
    Оцеляване на предела: Северна Африка
  • 14:00
    Оцеляване на предела: Беър Грилс - Топ 25
  • 15:00
    Оцеляване на предела: Грузия/Източна Европа
  • 16:00
    Тираджии в пустошта: епизод 10
Пълна програма
  • 13:50
    Възходът на машините: Супер самолет
  • 14:38
    Машините на Леонардо: Самоходни колички
  • 15:26
    В червеевата дупка с Морган Фрийман: Можем ли всички да станем гении?
  • 16:14
    Ловци на митове: Митове по избор
Пълна програма
  • 13:30
    Аз съм по средата
  • 14:00
    Soy Luna S2
  • 15:00
    Виолета
  • 16:00
    Групата на Алекс
Пълна програма
  • 13:55
    "Сръчни пръсти"
  • 14:15
    "Всичко за децата"
  • 14:45
    "Всичко за децата"
  • 15:15
    "За играчките"
Пълна програма
  • 13:30
    Алиса в страната на чудесата - анимационен филм
  • 14:15
    Кърби - анимационен сериал
  • 14:45
    Хари в царството на динозаврите - анимационен сериал
  • 15:00
    Най-малкият зоомагазин - анимационен сериал
Пълна програма
  • 13:30
    Наследницата - 99 еп. - Сериал
  • 14:45
    Новини
  • 15:00
    Делници - с Николай Колев
  • 18:00
    Новини
Пълна програма
  • 13:45
    Фокус
  • 14:15
    Спорт
  • 14:45
    Поща
  • 15:12
    Преди една година
Пълна програма
  • 13:30
    Автомобилизъм: "WTCC магазин"
  • 14:00
    Снукър: "Англия оупън"
  • 15:00
    Снукър: "Англия оупън", пряко
  • 19:00
    "ФИФА футбол мондиал"
Пълна програма
  • 13:15
    Футбол, Световно първенство за юноши до 17 г.: Осминафинал
  • 14:15
    Футбол, Световно първенство за юноши до 17 г.: Осминафинали, пряко
  • 19:30
    Автомобилизъм: "WTCC магазин"
  • 20:00
    Автомобилизъм: Световен ендурънс шампионат Маунт Фуджи
Пълна програма
  • 13:45
    Треска за нефрит, сезон 3, еп. 3
  • 14:05
    Треска за нефрит, сезон 3, еп. 4
  • 14:30
    Каубои в студени води, сезон 2, еп. 2
  • 15:20
    Големият див север, сезон 1, еп. 7
Пълна програма
  • 13:25
    Alpine Adventurer Series 3
  • 14:20
    Monster Jam
  • 15:15
    Mountain Movers
  • 16:10
    Pro Bull Riders
Пълна програма
  • 13:30
    Феномени /на живо/
  • 15:30
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 16:00
    Зад кулисите /музикално предаване на ФЕН ТВ, повторение/
  • 16:15
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
Пълна програма
  • 13:30
    Здравословни гурме ястия
  • 14:00
    Живот на остров
  • 14:30
    Живот на остров
  • 15:00
    Хавайски живот
Пълна програма
  • 13:45
    "В търсене на малък дом" - първи сезон, еп. 3
  • 14:15
    Семеен пъзел - първи сезон, еп. 6
  • 14:40
    Семеен пъзел - първи сезон, еп. 7
  • 15:10
    Подли камериерки - трети сезон, еп. 8
Пълна програма
  • 13:10
    Батъл Крийк- първи сезон, еп. 7
  • 14:05
    Нюанси синьо - втори сезон, еп. 4
  • 15:05
    Мистериите на Мис Фишър - трети сезон, еп. 5
  • 16:05
    Мистериите на Мис Фишър - трети сезон, еп. 6
Пълна програма
  • 12:55
    "Приключенията на Шаркбой и Лавагърл", приключенски, САЩ, 2005; реж. Робърт Родригес, с Тейлър Лотнър, Тейлър Дули, Кейдън Бойд, Джордж Лопес, Дейвид Аркет, [7+]
  • 14:25
    "Стар Трек: Отвъд", екшън - фантастика, САЩ, 2016; реж. Джъстин Лин, с Крис Пайн, Закари Куинто, Саймън Пег, Зоуи Салдана, Джон Чо, [12+]
  • 16:30
    "Аферата ІІІ, 5 еп.", драма, САЩ, 2016; реж. Джефри Райнър, с Доминик Уест, Рут Уилсън, Мора Тиърни, Джошуа Джаксън, Джулия Голдани Телс, [15+]
  • 17:25
    "Аферата ІІІ, 6 еп.", драма, САЩ, 2017; реж. Агниешка Холанд, с Доминик Уест, Рут Уилсън, Мора Тиърни, Джошуа Джаксън, Джулия Голдани Телс, [15+]
Пълна програма
  • 13:40
    В изгнание, сезон 1, еп. 4
  • 14:35
    Загадки в музея, сезон 2, еп. 27
  • 15:25
    Забранена история, сезон 3, еп. 4
  • 16:15
    Страхотни изобретения, сезон 2, еп. 3
Пълна програма
  • 13:30
    Търсачи на автомобили: Подеми и спадове
  • 14:00
    Спецове в заложната къща: Сухопътно или водоходно
  • 14:30
    Спецове в заложната къща: Две димящи никелови дула
  • 15:00
    Изковани в огъня: Мечът анелас
Пълна програма
  • 13:30
    НАСЛУКА – тв поредица, пети сезон, 48 еп.
  • 14:30
    С въдица в ръка – тв поредица, 78 еп. /п/
  • 15:00
    МОЕТО ХОБИ
  • 15:30
    Историческа възстановка
Пълна програма
  • 13:35
    "Барни и приятели"
  • 14:00
    "Твоят универсум"
  • 14:10
    "Аги Баги"
  • 14:30
    "Джармис"
Пълна програма
  • 13:45
    Телемаркет
  • 14:00
    НОВИНИ
  • 14:30
    "Кухнята на Звездев"
  • 15:00
    НОВИНИ
Пълна програма
  • 02:45
    Тюбс
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:30
    Драконова топка Z (анимация)
  • 19:00
    Хартли (фейлетон)
Пълна програма
  • 13:45
    "Накъдето те води сърцето" - биографичен филм / драма с Дейвид Карадайн, Рони Кокс, Мелинда Дилън, Гейл Стрикланд.
  • 16:10
    "Оръдие за Кордоба" - уестърн с Джордж Пепард, Джована Рали, Раф Валоун, Питър Дуал.
  • 17:50
    "Чатахучи" - биографичен филм / драма с Нед Бийти, Денис Хопър.
  • 19:25
    "Преследване" - екшън с Джеймс Раян, Андре Джейкъбс.
Пълна програма
  • 13:25
    SUPERCAR CHALLENGE
  • 14:15
    FERRARI CHALLENGE EUROPE
  • 15:05
    LOTUS CUP EUROPE
  • 15:55
    BIKE WORLD
Пълна програма
  • 12:00
    Само хитове
  • 14:00
    Майки тийнейджърки
  • 15:00
    Майки тийнейджърки
  • 16:00
    Пич, оправи ми колата
Пълна програма
  • 13:40
    Dua Lipa: MTV Live Stage
  • 14:00
    Dua Lipa's Hotter Than Hell Hits
  • 15:30
    Hot Right Now!
  • 16:00
    Raye Live @ V Festival 2017
Пълна програма
  • 13:40
    2017 Festival Fever!
  • 15:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 17:00
    Rocks Rated!
  • 18:00
    Rock Solid Playlist
Пълна програма
  • 13:10
    Великото преселение, сезон 1, еп. 2
  • 14:00
    Родени в дивата природа, сезон 1, еп. 3
  • 14:55
    Градът на бялата мечка, сезон 1, еп. 8
  • 15:20
    Градът на бялата мечка, сезон 1, еп. 9
Пълна програма
  • 13:00
    Роден на пътя, еп. 10
  • 14:00
    Мигове от катастрофата 5, еп. 3
  • 15:00
    Разследване на самолетни катастрофи, еп. 1
  • 16:00
    Разследване на самолетни катастрофи, еп. 10
Пълна програма
  • 13:26
    Мистериозните маймуни от Шангри-Ла
  • 14:17
    Най-смъртоносните в Африка: Убийствена тактика
  • 15:04
    Най-смъртоносните в Африка: Смъртоносни оръжия
  • 15:51
    Най-смъртоносните в Африка: Хищно сътрудничество
Пълна програма
  • 12:05
    Футбол: Уулвърхямптън Уондърърс - Астън Вила, мач от Чемпиъншип, повторение
  • 14:00
    Футбол: Монпелие - Ница, мач от френската Лига 1, повторение - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 16:00
    Футбол: Лион - Монако, мач от френската Лига 1, повторение
  • 18:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
Пълна програма
  • 12:15
    "Времето ще покаже"
  • 15:00
    Новини (със субтитри)
  • 15:15
    "Хайде да се оженим!"
  • 16:00
    "Мъжко / Женско"
Пълна програма
  • 13:05
    "От извора" - българска народна музика
  • 14:00
    "Избери песен" - музикална игра
  • 15:00
    "Планета Хит" - нон-стоп хитове
  • 16:00
    "Картини от Света" - музикална импресия
Пълна програма
  • 13:40
    "На мегдана" - инструментална и танцова музика
  • 14:00
    "Фолклорна китка" - избрани песни
  • 14:30
    "Поздрав от България" - избрана фолклорна програма
  • 15:00
    "Златна колекция" - хитовете през годините
Пълна програма
  • 13:00
    "Show Time" - музикална програма
  • 14:00
    "Картини от Света" - музикална импресия
  • 14:05
    "Планета Live" - музикална програма
  • 16:00
    "Звездите на България" - музикална програма
Пълна програма
  • 13:30
    "2 разорени момичета: Без пукната пара" - сериал
  • 14:25
    "Двама мъже и половина" - сериал
  • 15:40
    "По средата" - сериал
  • 16:35
    "Теория за големия взрив" - сериал
Пълна програма
  • 12:00
    УЕФА Шампионска лига: Лайпциг - Порто
  • 14:00
    УЕФА Шампионска лига: Монако - Бешикташ
  • 16:00
    УЕФА Шампионска лига: Манчестър Сити - Наполи
  • 18:00
    УЕФА Шампионска лига: Реал М - Тотнъм
Пълна програма
  • 13:00
    "12 часа" - обеден информационен журнал
  • 15:00
    "Синята светлина" - доку-поредица
  • 16:00
    "В капана на подозренията" - доку-поредица
  • 18:00
    "Съблазнителни измами" - доку-поредица
Пълна програма
  • 09:00
    "Утрото на Русия"
  • 14:00
    Вести
  • 14:35
    Вести-Москва
  • 14:50
    "За най-важното"
Пълна програма
  • 13:00
    Игрален филм
  • 15:00
    "Особено мнение"
  • 16:00
    Сериал: "Ловът на Пепеляшка"
  • 17:00
    "Особено мнение"
Пълна програма
  • 13:00
    "Адвокатите на пост" - поредица
  • 14:00
    "Патрулна обиколка: Специалистите" - репортаж
  • 15:00
    "Патрулна обиколка" - репортаж
  • 16:00
    "Патрулна обиколка: Берлин" - репортаж
Пълна програма
  • 13:00
    "Здравословно" с Христо Деянов /повторение/
  • 14:00
    "Дискусионно студио"/повторение/
  • 15:00
    Новини - информационна емисия на ТВ "СКАТ" /на живо/
  • 15:15
    "От българско, по - българско" с Галя Асенова /повторение/
Пълна програма
  • 13:00
    Обзор на футболната лига
  • 14:00
    Дартс: Световно първенство в Пърфлийт - пряко
  • 19:00
    Супер лига 2005: обзор на годината
  • 19:30
    Нокаутите на 2005-а
Пълна програма
  • 13:35
    Go Wild! - Mission Wildnis
  • 14:05
    ALVINNN!!! und die Chipmunks
  • 15:00
    Angelo!
  • 15:25
    Grizzy & die Lemminge
Пълна програма
  • 12:30
    Концерт на Роксет
  • 14:15
    Биографии на известни личности- Бийтълс
  • 15:00
    Детски свят - Покахонтас - анимация
  • 15:30
    Детски свят - Маша и мечока - анимация
Пълна програма
  • 12:02
    We Love Music
  • 18:02
    1 Artist 3 Hits
  • 18:12
    Top 10
  • 19:02
    New 4 U
Пълна програма
  • 13:00
    Това е животът: Да повярваш в шанса и да намериш семейство
  • 14:00
    6 дъщери: Кошмарът преди Великден
  • 15:00
    Пълна промяна: Отслабване: Трина - част 1
  • 16:00
    Различни хора, различни сватби - Америка: Епизод 2
Пълна програма
  • 13:30
    Мото тур Мароко 2010- еп.4
  • 14:00
    Революционера Гоце Делчев
  • 14:30
    Зелен свят - Надежда за червеногушата гъска
  • 15:00
    Приказка за Балчик
Пълна програма
  • 13:30
    Търсене на дом по света
  • 14:00
    Търсене на дом по света
  • 14:30
    Търсене на дом по света
  • 15:00
    Първокласни RV каравани
Пълна програма
  • 13:30
    Търсене на дом по света
  • 14:00
    Търсене на дом по света
  • 14:30
    Търсене на дом по света
  • 15:00
    Първокласни RV каравани
Пълна програма
  • 13:50
    Президентска стража 2, САЩ, екшън/драма/трилър, с Чък Норис, 2002
  • 15:20
    Подмяната, САЩ, Биография/криминален/драма, с Анджелина Джоли, Джон Малкович, 2008
  • 17:40
    Изоставени, САЩ, трилър, с Никълъс Кейдж, Леа Томпсън, 2014
  • 19:30
    Подземен свят, UK/ САЩ, екшън/фентъзи/трилър, с Кейт Бекинсейл, 2003
Пълна програма
  • 13:30
    Новини
  • 14:00
    Новини
  • 14:30
    Новини
  • 15:00
    Новини
Пълна програма
  • 13:55
    Печивата на Марта Стюарт - кулинарно предаване, еп. 3
  • 14:25
    Вкусове от света с Рейчъл Ку - кулинарно предаване, еп. 10
  • 14:55
    Лесни рецепти на път - кулинарно предаване, еп. 3
  • 15:25
    Супер храни за семейството с Джейми - кулинарно предаване, еп. 1
Пълна програма
  • 13:00
    Хитовете не лъжат!
  • 15:00
    2-4-1 Хитове!
  • 16:00
    Ние обичаме 2000 +
  • 17:00
    Ние обичаме 2010 +
Пълна програма
  • 12:30
    Дред - Екшън, Фантастика, 2012, Режисьор: Пийт Травис, В ролите: Карл Ърбан, Оливия Трилби, Лена Хеди
  • 14:00
    Една добра жена - Комедия, Романтичен, 2004, Режисьор: Майк Баркър, В ролите: Скарлет Йохансон, Хелън Хънт, Том Уилкинсън, Стивън Кембъл Мур
  • 16:00
    Хейвън Сез.1, Еп.10 - Криминален, Драма , Фентъзи, 2010, Режисьор: Scott Shepherd, David MacLeod, Michael Rosenberg, В ролите: Емили Роуз, Лукас Брайънт, Ерик Балфур
  • 17:00
    Неизживян живот - Драма, 2005, Режисьор: Ласе Халмстриом, В ролите: Джош Лукас, Морган Фрийман, Робърт Редфорд, Дженифър Лопес
Пълна програма
  • 13:00
    "Кралица на пазаруването" - доку-поредица
  • 14:00
    "Между тюл и сълзи" - доку-поредица
  • 15:00
    "Моето дете, твоето дете - А как възпитаваш ти?" - доку-поредица
  • 16:00
    "Кралица на пазаруването" - доку-поредица
Пълна програма
  • 12:30
    "Облаците на Силс Мария" - драма, Франция/Германия/Швейцария, режисьор Оливие Асаяс, в ролите: Жулиет Бинош, Кристен Стюарт и др./п/
  • 14:00
    Eкология
  • 14:30
    История/п/
  • 15:00
    "ТВ меню"/п/
Пълна програма
  • 13:30
    Касъл - осми сезон, еп. 19
  • 14:25
    Касъл - осми сезон, еп. 20
  • 15:20
    Излъжи ме - втори сезон, еп. 19
  • 16:15
    Престъпления от класа - четвърти сезон, еп. 2
Пълна програма
  • 13:00
    EDM Anthems
  • 14:00
    Club Bangers!
  • 16:00
    Dance Classics!
  • 17:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
Пълна програма
  • 13:55
    F-PEOPLE
  • 14:00
    FASHION FILMS
  • 14:25
    FASHION WEEK
  • 14:30
    FASHION FILMS
Пълна програма
  • 13:40
    Big Fat Hits
  • 17:00
    MTV's 20 Most Wanted Vidz!
  • 18:40
    Can't Stop The Hits
  • 22:00
    Big Fat Hits
Пълна програма
  • 13:15
    "Истински спасителни операции" - 10 еп.
  • 14:05
    "Кошмарни съседи" - 7 еп.
  • 14:55
    "Ловци на глави в САЩ" - 13 еп.
  • 15:20
    "Лов на неизрядни платци" - 9 и 10 еп.
Пълна програма
  • 13:45
    Телестар
  • 14:00
    Новини
  • 14:15
    "В обектива"
  • 14:30
    новини
Пълна програма
  • 13:55
    Энциклопедия охоты
  • 14:25
    На рыбалку вместе с папой
  • 14:50
    Кухня с Сержем Марковичем
  • 15:05
    Сезон охоты
Пълна програма
  • 13:40
    "Палето Кестен: Героят на Сентрал парк" - семеен филм с уч. на Бари Бостуик, Абигейл Бреслин, Кристин Тучи, Итън Филипс и др., /п/
  • 15:30
    "3 дни да убиеш" - екшън-трилър с уч. на Кевин Костнър, Амбър Хърд, Хейли Стейнфелд, Кони Нилсен, Томас Лемарки и др., /п/
  • 18:00
    "От местопрестъплението: Кибер атаки" - сериал, сезон 2
  • 19:00
    "Скандал" - сериал, сезон 3
Пълна програма
  • 13:45
    Cake Boss: Coffins, Costumes & Cake on a Gurney
  • 14:07
    Cake Boss: Soap, Sonograms & Surprise
  • 14:30
    I'm Alive: A New Day
  • 15:15
    I'm Alive: Lost
Пълна програма
  • 13:50
    ENGLISH UP
  • 14:00
    HOODWINKED!
  • 15:15
    SPOT ON THE MAP
  • 15:25
    WORTH SEEING
Пълна програма
  • 13:35
    Гражданка в ранчото
  • 14:00
    Трапезата на Сиба
  • 14:30
    Трапезата на Сиба
  • 15:00
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета
Пълна програма
  • 13:45
    Ники, Рики, Дики и Дона
  • 14:15
    Ники, Рики, Дики и Дона
  • 14:40
    Геймърки
  • 15:00
    Геймърки
Пълна програма
  • 13:30
    Автомобилизъм: "WTCC магазин"
  • 14:00
    Снукър: "Англия оупън"
  • 15:00
    Снукър: "Англия оупън", пряко
  • 19:00
    "ФИФА футбол мондиал"
Пълна програма
  • 12:55
    "Приключенията на Шаркбой и Лавагърл", приключенски, САЩ, 2005; реж. Робърт Родригес, с Тейлър Лотнър, Тейлър Дули, Кейдън Бойд, Джордж Лопес, Дейвид Аркет, [7+]
  • 14:25
    "Стар Трек: Отвъд", екшън - фантастика, САЩ, 2016; реж. Джъстин Лин, с Крис Пайн, Закари Куинто, Саймън Пег, Зоуи Салдана, Джон Чо, [12+]
  • 16:30
    "Аферата ІІІ, 5 еп.", драма, САЩ, 2016; реж. Джефри Райнър, с Доминик Уест, Рут Уилсън, Мора Тиърни, Джошуа Джаксън, Джулия Голдани Телс, [15+]
  • 17:25
    "Аферата ІІІ, 6 еп.", драма, САЩ, 2017; реж. Агниешка Холанд, с Доминик Уест, Рут Уилсън, Мора Тиърни, Джошуа Джаксън, Джулия Голдани Телс, [15+]
Пълна програма
  • 11:00
    Music of BG
  • 14:00
    Поп Топ с Мартин Геновски
  • 22:00
    FIreStage
  • 23:00
    Music of BG
Пълна програма
  • 13:30
    Sofia The First
  • 14:00
    Jake and the Never Land Pirates
  • 14:30
    PJ Masks
  • 15:00
    My Friends Tigger & Pooh
Пълна програма
  • 13:45
    Ники, Рики, Дики и Дона
  • 14:15
    Ники, Рики, Дики и Дона
  • 14:40
    Геймърки
  • 15:00
    Геймърки
Пълна програма
  • 12:00
    We Are The 80s
  • 14:00
    20 Years Since...
  • 15:00
    Smells Like The 90s
  • 17:00
    90s Vs 00s
Пълна програма
  • 13:40
    I Almost Got Away With It: Got to Escape Through an Air Duct
  • 14:30
    Southern Fried Homicide: Kissing Cousins
  • 15:20
    Obsession: Dark Desires: SOS SMS
  • 16:10
    Grave Secrets: Beyond The Grave
Пълна програма
  • 13:50
    Clubland: AS Roma
  • 14:15
    Clubland: PSV Eindhoven
  • 14:45
    Clubland: Liverpool
  • 15:10
    Clubland: Valencia
Пълна програма
  • 13:55
    Adventure Guides - Fishing Edition
  • 14:20
    Adventure Guides - Fishing Edition
  • 14:45
    Modern Fishing With Jared Jeffries
  • 15:10
    Modern Fishing With Jared Jeffries
Пълна програма
  • 13:30
    Търсачи на автомобили: Подеми и спадове
  • 14:00
    Спецове в заложната къща: Сухопътно или водоходно
  • 14:30
    Спецове в заложната къща: Две димящи никелови дула
  • 15:00
    Изковани в огъня: Мечът анелас
Пълна програма
  • 13:00
    Мигове от катастрофата 5, еп. 3
  • 14:00
    Разследване на самолетни катастрофи, еп. 1
  • 15:00
    Разследване на самолетни катастрофи, еп. 10
  • 16:00
    Магистрала през ада, еп. 3
Пълна програма
  • 13:30
    Премиера: "Градско момиче" - сериал, с. 1, еп. 69
  • 15:00
    Премиера: "Италианската булка" - сериал, с.1, еп.135
  • 16:00
    Премиера: "Клиника край езерото" - сериал, с.2, еп. 49
  • 17:00
    bTV Новините
Пълна програма
  • 12:00
    Телешоп
  • 14:00
    Ханибъл постмортем; сезон 1, епизод 6, криминален, драма, САЩ, 2014
  • 14:10
    Скорпион; сезон 2, епизод 11, екшън, драма, САЩ, 2015
  • 15:10
    Конан; сезон 1, епизод 11, приключенски, научна фантастика, САЩ, 1997
Пълна програма
  • 13:25
    Ченгета новобранци; сезон 2, епизод 5, криминален, драма, Канада, 2011
  • 14:25
    4исла; сезон 4, епизод 9, криминален, драма, САЩ, 2007
  • 15:25
    4исла; сезон 4, епизод 10, криминален, драма, САЩ, 2007
  • 16:25
    Отмъщението; сезон 1, епизод 11, драма, мистерия, Турция, 2013
Пълна програма
  • 13:00
    Неразрешени случаи: Замлъкнали любими
  • 14:00
    Какво е нужно за убийство: Човешки части в джоба ми
  • 14:30
    Какво е нужно за убийство: Заплаха за обществото
  • 15:00
    Истории за престъпления: Призракът от "Батън руж": Дерик Тод Лий
Пълна програма
  • 13:15
    Добрият Том Томпсън; Романтична комедия, САЩ, 1996
  • 15:15
    Подземен сблъсък; Криминална Драма, САЩ, 1999
  • 17:15
    Церемонията; Романтична Комедия, САЩ, 2011
  • 19:05
    Обиколка за милиони; Екшън-трилър, САЩ, 2012, режисьор: Инон Шампание, в ролите: Доминик Монахан, Рик Гомес
Пълна програма
  • 13:00
    Сериал "Исчезнувшие" 16+
  • 14:00
    Док.фильм "Неизвестная планета"
  • 14:30
    "Американский ликбез" Американская мечта
  • 15:00
    Новости RTVi
Пълна програма
  • 13:45
    "Шарена седянка" - поздравителен концерт, 2 част /на живо/
  • 14:30
    "Новини" - информационна емисия на ТВ СКАТ
  • 14:45
    "От архивите на "СКАТ"
  • 15:30
    "Новини" - информационна емисия на ТВ СКАТ
Пълна програма
  • 13:45
    Punk'd
  • 14:10
    Instant Mom
  • 14:35
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 15:00
    Спонджбоб Квадратни Гащи
Пълна програма
  • 13:35
    Tight Euro Sluts Like It In The Asshole (18+)
  • 14:00
    Panty-Sniffer Gets Caught! (18+)
  • 14:38
    Candy Sweet (18+)
  • 15:00
    Cock Loving Chick Gives Deep Throat (18+)
Пълна програма
  • 11:00
    Пряко: Тенис: VTB Kremlin Cup, Москва (WTA Premier)
  • 20:30
    Пряко: Тенис: If STOCKHOLM OPEN, Стокхолм (2017 ATP WORLD TOUR 250)
  • 23:30
    "Footbrazil" - 14 еп., обзорно предаване
Пълна програма
  • 12:50
    Маратон на София
  • 15:50
    Спортни новини
  • 16:00
    Футбол: Зенит - Реал /Сосиедад/ - среща от турнира "Лига Европа"
  • 17:50
    Телескоп за бъдещето с Джеймс Уудс
Пълна програма
  • 12:10
    Наградата
  • 14:10
    Кунфуистка
  • 16:20
    Ръцете на Роксана
  • 18:30
    Розата на Натали
Пълна програма
  • 13:50
    Музикална пауза
  • 14:00
    Новини
  • 14:10
    Прогноза за времето и агропрогноза
  • 14:15
    Динамика на основните 5
Пълна програма
  • 13:30
    ANIMAL X - USA: TLEEPATHIC PARROT
  • 14:00
    DOGS OF PEACE
  • 15:00
    PASSPORT TO EXPLORE - LAS VEGAS
  • 15:30
    PASSPORT TO EXPLORE - LOS ANGELES
Пълна програма
  • 13:10
    World Karate Federation 2016
  • 14:35
    WUSHU Championship
  • 14:50
    Japan Queen Tournament
  • 15:10
    Journey Fight
Пълна програма
  • 11:55
    Обратно движение
  • 15:10
    Американец в Китай
  • 16:40
    Деликатност
  • 18:30
    Пиу!
Пълна програма
  • 13:30
    Firsthand
  • 14:00
    Bubba's World
  • 14:30
    Standard Snowboard Show
  • 15:00
    Standard Snowboard Show
Пълна програма
  • 13:45
    Зоопаркът - Дъблин (3)
  • 14:10
    Зоопаркът - Дъблин (4)
  • 14:35
    Ветеринарна клиника за дребни животни (15)
  • 15:00
    Ветеринарна клиника за дребни животни (1)
Пълна програма
  • 13:30
    Мото тур Мароко 2010- еп.7
  • 14:00
    5 факта за битката при Онгъл
  • 14:30
    WWF - Непознатите гори
  • 15:00
    Баба Лидка и манастирът
Пълна програма
  • 13:30
    Футбол: ЦСКА - Пирин, мач от Първа професионална лига, повторение
  • 15:30
    Волейбол: Левски - Добруджа, мач от Суперлигата, повторение
  • 17:30
    Класика от "А" Професионална футболна група - Левски - ЦСКА (2014-15), повторение
  • 18:00
    Студио: Обзор на кръга в Първа професионална лига (2017-18), 12-и епизод, повторение
Пълна програма
  • 13:00
    Пряко: Тенис: If STOCKHOLM OPEN, Стокхолм (2017 ATP WORLD TOUR 250)
  • 17:00
    Тенис: VTB Kremlin Cup, Москва (WTA Premier - повторение)
  • 19:30
    Пряко: Тенис: If STOCKHOLM OPEN, Стокхолм (2017 ATP WORLD TOUR 250)
  • 23:30
    Тенис: VTB Kremlin Cup, Москва (WTA Premier - повторение)
Пълна програма
  • 13:00
    Футбол: Уотфорд - Арсенал, мач от английската Висша лига, повторение
  • 15:00
    Футбол: Тотнъм Хотспър - АФК Борнемут, мач от английската Висша лига, повторение
  • 17:00
    Футбол: Ливърпул - Манчестър Юнайтед, мач от английската Висша лига, повторение
  • 19:00
    "Да скъсаш мрежата" предаване за английски футбол (2017-18), 8-и епизод
Пълна програма
  • 13:40
    Почти ми се размина: Бягство през вентилационните шахти
  • 14:30
    Убийство по южняшки: Целувка между братовчеди
  • 15:20
    Мрачна обсебеност: Съобщение и вик за помощ
  • 16:10
    Гробовни тайни: От гроба
Пълна програма
  • 13:00
    "Просто Диков", авторско предаване на Сашо Диков, (п) - 2 част
  • 14:00
    "Star box", предаване за българския и световния шоу бизнес, (п)
  • 15:00
    "Един прекрасен ден", магазинно предаване с водещ Каролина Братанова
  • 16:30
    еМисия България LIVE
Пълна програма
  • 13:30
    MLS OB - Мечта, превърнала се в реалност
  • 14:00
    Пейтер Пал Халми - Сърната, нашият прекрасен дивеч 1. част
  • 14:30
    Пейтер Пал Халми - Сърната, нашият прекрасен дивеч 2. част
  • 15:00
    Ловна треска - Хуквалди, най-старият ловен прак на Европа
Пълна програма
  • 13:45
    "Младост в Орегон", комедийна драма, САЩ, 2016; реж. Джоел Дейвид Мур, с Франк Лангела, Били Кръдъп, Кристина Апългейт, Мери Кей Плейс, Джош Лукас, [12+]
  • 15:25
    "Размяната", комедия, САЩ, 2011; реж. Дейвид Добкин, с Райън Рейнолдс, Джейсън Бейтман, Лесли Ман, Оливия Уайлд, Алън Аркин, [15+]
  • 17:20
    "Киното през обектива на "Магнум"", документален, Франция, 2017; реж. Софи Басалер, [12+]
  • 18:20
    "Брат-Природа", комедия, САЩ, 2016; реж. Мат Вилайнс, Османи Родригес, с Таран Килам, Джилиан Джейкъбс, Боби Мойнихан, Сара Бърнс, Бил Пулман, [15+]
Пълна програма
  • 13:20
    "Бялата кралица I, 7 еп.", историческа драма, Великобритания, 2013; реж. Колин Тийг, с Ребека Фъргюсън, Макс Айрънс, Аманда Хейл, Фей Марсей, Анюрин Барнард, [18+]
  • 14:20
    "Шоуто на Джон Оливър ІV, 26 еп.", комедийно токшоу, САЩ, 2017, [12+]
  • 14:55
    "Епизоди V, 2 еп.", комедия, САЩ, 2017; реж. Джефри Кларик, с Мат ЛеБланк, Стивън Мангън, Тамсин Грейг, Катлийн Роуз Пъркинс, Джон Панкоу, [12+]
  • 15:25
    "Треска за шоу 3", музикална драма, САЩ, 2016; реж. Директър Екс, с Никол Муньос, Питър Галахър, Кени Уормалд, Клои Лукашиак, Саша Радецки, [12+]
Пълна програма
  • 13:45
    Masters of Style
  • 14:00
    Design Genius
  • 14:15
    Design Genius
  • 14:30
    Design Genius
Пълна програма
  • 13:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 14:00
    Призвание и съдба (образователен филм за арт туризъм и обичаи)
  • 14:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 15:00
    Состра (образователен филм за познавателен туризъм)
Пълна програма
  • 11:30
    Тенис: ATP 1000 Шанхай
  • 14:25
    Новини
  • 14:30
    Футбол: Руска Премиер лига
  • 15:00
    Футбол: Холандска Ередивизи
Пълна програма
  • 13:00
    Баскетбол: Еврокупа
  • 14:45
    Новини
  • 15:00
    Баскетбол: Евролига
  • 16:45
    Новини
Пълна програма
  • 13:55
    Blaze and the Monster Machines
  • 14:20
    Blaze and the Monster Machines
  • 14:40
    Zack & Quack
  • 15:00
    Shimmer and Shine
Пълна програма
  • 13:00
    ЧудотоНил
  • 14:05
    ЧудотоНил
  • 15:20
    ИсториятанаЗемята-Покривътнасвета
  • 16:30
    Световнакласа"Бруней"
Пълна програма

Сериали

Fox Channel 13:55
Семейство Симпсън - двадесет и четвърти сезон, еп. 11
Film Plus 14:00
Пряко: Футбол: Селта /Виго/ - Ейбар (Примера Дивисион, сезон 2017/18)
AXN Black 14:00
Престъпления без граници; сезон 1, епизод 10, криминален, драма, Франция, 2013
e-kids 14:00
Писма от Феликс - анимационен сериал
Viasat Nature 14:10
Пол О'Грейди за любовта към кучета, сезон 3, еп. 4

Всички предавания

Спорт

Film Plus 14:00
Пряко: Футбол: Селта /Виго/ - Ейбар (Примера Дивисион, сезон 2017/18)
Sky Sports 14:00
Жилет коледен футбол
Eurosport 2 14:00
Олимпийски игри: Хокей на лед, малък финал (мъже), директно
Ring.BG 14:00
УЕФА Шампионска лига: Челси - Барселона
EuroNews 14:15
Спорт

Всички предавания

Филми

HBO3 13:55
"Животът и смъртните случаи на Робърт Дърст, 3 еп.", документален, САЩ, 2015; реж. Андрю Джареки, [12+]
AXN Black 14:00
Престъпления без граници; сезон 1, епизод 10, криминален, драма, Франция, 2013
BNT2 14:00
Безмислици игрален филм /п/
Diema Family 14:00
"На предела на любовта" - романтичен филм с уч. на Тереза Щолце, Щефен Грот, Томас Фрич, Макс Алберти и др.
TVT 14:00
Оазисите на Странджа: Малко Търново и Бръшлян (образователен документален филм)

Всички предавания

Рио-2016

Eurosport 2 14:00
Олимпийски игри: Хокей на лед, малък финал (мъже), директно
BNT HD 15:00
Зимни олимпийски игри: Бързо пързаляне с кънки, масов старт /мъже/ пряко предаване от Кангнън
Eurosport 15:15
Олимпийски игри: Хокей на лед, малък финал (мъже), директно

Всички предавания

Peyongchang-2018

Eurosport 2 14:00
Олимпийски игри: Хокей на лед, малък финал (мъже), директно
BNT HD 15:00
Зимни олимпийски игри: Бързо пързаляне с кънки, масов старт /мъже/ пряко предаване от Кангнън
Eurosport 15:15
Олимпийски игри: Хокей на лед, малък финал (мъже), директно

Всички предавания



{START_COUNTER}