ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 09:15
    Денят започва с Култура Информационен културен блок с водещи Анна Ангелова и Димитър Стоянович
  • 11:00
    Здравето отблизо Здравно предаване с водещ Мария Андонова
  • 11:40
    Телепазарен прозорец
  • 12:00
    По света и у нас Информационна емисия
Пълна програма
  • 09:30
    "Преди обед" - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
  • 12:00
    bTV Новините - обедна емисия
  • 12:30
    "Шоуто на Слави" /п/- вечерно ток шоу
  • 13:30
    Премиера: "Градско момиче" - сериал, с. 1, еп. 69
Пълна програма
  • 09:30
    "На кафе" - предаване на NOVA
  • 11:30
    "Бон Апети" - предаване
  • 12:00
    Новините на NOVA
  • 12:30
    "Двете лица на Истанбул"- сериен филм
Пълна програма
  • 09:50
    Клик - комедийно шоу с Аспарух Йорданов или мрежата се смее /п./
  • 10:30
    околоСВЕТСКО с Бойка Делиева и Константина Живова
  • 12:30
    Новините ON AIR
  • 13:00
    Безценна перла - семеен сериал
Пълна програма
  • 10:05
    В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки/ Велко Каменов /п./
  • 10:30
    Investbook с Димитър Вучев/п./
  • 11:00
    Водещите новини
  • 11:05
    Светът е бизнес с Ивайло Лаков и Николай Кръстев /п./
Пълна програма
  • 07:00
    Временно не се излъчва по решение на СЕМ
  • 12:00
    Временно не се излъчва по решение на СЕМ
Пълна програма
  • 10:20
    Скрити доказателства; сезон 3, епизод 2, криминален, драма, САЩ, 2013
  • 11:15
    Царство; сезон 2, епизод 18, драма, романтичен, САЩ, 2015
  • 12:10
    4исла; сезон 4, епизод 4, криминален, драма, САЩ, 2007
  • 13:10
    Киберпрестъпления; сезон 2, епизод 2, криминален, драма, САЩ, 2015
Пълна програма
  • 10:05
    Най-дивите острови на Индонезия: Земята на драконите
  • 11:00
    Тежки времена в Града на маймуните: Завръщането на краля
  • 11:28
    Тежки времена в Града на маймуните: Зад кулисите
  • 11:55
    Питбули и бивши затворници: Подаръкът
Пълна програма
  • 10:10
    "Извънредно включване" - публицистично предаване
  • 10:40
    АТАКА в действие
  • 11:00
    Новини
  • 11:10
    Обединението на патриотите през 2016 г. - документален филм
Пълна програма
  • 10:05
    "Червени рози" - сериал
  • 10:55
    "Буря от любов" - сериал
  • 11:45
    "Майстори да се справят с ежедневието"
  • 12:15
    "Кой знае подобно нещо?" - куиз шоу
Пълна програма
  • 10:00
    Hit Mix
  • 14:00
    Standard GR
  • 14:30
    Music Arena
  • 16:00
    TV Shop
Пълна програма
  • 07:00
    Временно не се излъчва по решение на СЕМ
  • 12:00
    Временно не се излъчва по решение на СЕМ
Пълна програма
  • 10:00
    Абсурдите с БНТ 2 /БНТ 2 София/п/
  • 10:30
    Децата.com детско предаване /БНТ 2 Русе/п/
  • 11:00
    Космически кораб "Догстар" детски тв филм /1 сезон, 13 епизод/
  • 11:25
    Сагуа - сиамската котка анимационен филм /62 и 63 епизод/
Пълна програма
  • 09:15
    Денят започва с Култура
  • 11:00
    Здравето отблизо
  • 11:40
    Потребителската кошница
  • 11:50
    Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня
Пълна програма
  • 10:20
    Baby Looney Tunes
  • 10:29
    Baby Looney Tunes
  • 10:45
    Baby Looney Tunes
  • 10:54
    Baby Looney Tunes
Пълна програма
  • 10:00
    "Кости" - сериал, с.9, еп. 14
  • 11:00
    "Под наблюдение" - сериал, с.3, еп. 18
  • 12:00
    "Тежки престъпления" - сериал, с.5, еп. 17
  • 13:00
    "Коста Рика: Резерват "Гуанакасте" - научно-популярен филм
Пълна програма
  • 09:00
    "Островът на Ним" - приключенски, САЩ, 2008 г., режисьор: Марк Левин, Дженифър Флакет, в ролите: Абигейл Бреслин, Джоди Фостър, Кристофър Бейкър, Джерард Бътлър и др.
  • 11:15
    "Дневниците на вампира" - сериал, с.7, еп. 7,8
  • 13:15
    "Ризоли и Айлс: Криминални досиета" - сериал, с.4, еп.14
  • 14:15
    "Момичета и момчета" - комедия, романтичен (САЩ, Канада, 2006), режисьор - Ник Хурън, актьори - Самайра Армстронг, Кевин Зегърс, Емили Хампшир, Шери Милър, Робърт Джой, Шарън Озбърн, Катрин Хагис, Дан Уори-Смит и др.
Пълна програма
  • 10:00
    "Пистолет, куфар и три смърдящи варела" - комедия,криминален (България, 2012), режисьор - Георги Костов, актьори - Ивайло Захариев, Георги Кадурин, Асен Блатечки, Деян Донков, Тодор Доцев, Пламен Великов, Иван Савов, Дичо, Део, Влади Въргала, Естер Симеон
  • 12:00
    "Фитнес Тони" - комедиен сериал
  • 13:00
    "Слънчева Филаделфия" - сериал
  • 13:30
    "Теория да големия взрив" - сериал
Пълна програма
  • 10:00
    "Нишките на събдата" - сериал
  • 11:00
    "Част от мен" - сериал
  • 12:30
    "Светлината на моя живот" - сериал
  • 13:30
    "Сияйна луна" - сериал, еп.268,269
Пълна програма
  • 10:15
    Ние, мечоците
  • 10:25
    Ние, мечоците
  • 10:35
    Ние, мечоците
  • 10:50
    Време за приключения
Пълна програма
  • 09:00
    "Зоология", драма, Русия, 2016; реж. Иван И. Твердовски, с Наталия Павленкова, Дмитрий Грошев, Ирина Чипиженко, Маша Токарева, Александр Горчилин, [15+]
  • 10:35
    "Аномалиса", комедийна драма, САЩ, 2015, [15+]
  • 12:10
    "Спящо момиче", комедийна драма, Австралия, 2015; реж. Розмари Майърс, с Бетани Уитмор, Харисън Фелдман, Матю Уитет, Амбър МакМаон, Еймън Фарън, [12+]
  • 13:30
    "Време за война", биографична драма, САЩ, 2002; реж. Джон Франкенхаймър, с Майкъл Гамбън, Доналд Съдърланд, Алек Болдуин, Брус МакГил, Джеймс Фрейн, [12+]
Пълна програма
  • 10:20
    "Завръщането на Ринго", уестърн - екшън, Италия, 1965; реж. Дучо Тесари, с Джулиано Джема, Фернандо Санчо, Лорела Де Лука, Ниевес Наваро, Антонио Касас, [15+]
  • 12:00
    "Лятото на Сангайле", романтична драма, Литва, 2015; реж. Аланте Каваите, с Юлия Степонайтите, Айсте Диржюте, Юрате Содите, Мартин Будрайтис Лауринас Юргелис, [12+]
  • 13:30
    "Ако…", драма, Великобритания, 1968; реж. Линдзи Андерсън, с Малкълм МакДауъл, Дейвид Ууд, Ричард Уоруик, Кристин Нунан, Робърт Суон, [15+]
  • 15:20
    "Планина", драма, Израел, 2015; реж. Яеле Кайам, с Шани Клайн, Авшалом Полак, Хаитам Ибрахем Омари, [12+]
Пълна програма
  • 07:00
    CNN Newsroom
  • 11:00
    Amanpour
  • 11:30
    Vital Signs with Dr. Sanjay Gupta
  • 12:00
    New Day
Пълна програма
  • 09:30
    "Борбата на Пола" - теленовела, /п/
  • 10:30
    "Жертви на модата" - риалити, сезон 11, /п/
  • 11:30
    "Пепел от рози" - сериен филм, /п/
  • 12:30
    "Семейни войни" - телевизионна игра, /п/
Пълна програма
  • 10:00
    "В.И.П." - сериал, сезон 4, /п/
  • 11:00
    "Уокър - тексаският рейнджър"- сериал, сезон 7, /п/
  • 12:00
    "Драга фамилия" - сериал, сезон 1, /п/
  • 13:00
    "Военни престъпления" - сериал, сезон 8
Пълна програма
  • 10:00
    Ловци на трофеи: Епизод 3
  • 11:00
    Да продадеш колата си: Морган
  • 12:00
    Беър Грилс: Създадени за оцеляване: Зад кулисите
  • 13:00
    Оцеляване на предела: Северна Африка
Пълна програма
  • 10:14
    Фабрика за храна: Епизод 4
  • 10:38
    В червеевата дупка с Морган Фрийман: Можем ли всички да станем гении?
  • 11:26
    Машините на Леонардо: Самоходни колички
  • 12:14
    Ловци на митове: Митове по избор
Пълна програма
  • 10:00
    Пен Зироу: Почасов герой
  • 10:25
    Междузвездни войни: Приключенията на Фримейкър
  • 10:30
    Клонинги в мазето: Бионичен остров
  • 11:00
    11
Пълна програма
  • 10:15
    "За играчките"
  • 10:25
    "За играчките"
  • 10:35
    "За играчките"
  • 10:45
    "Спортна лаборатория"
Пълна програма
  • 10:05
    Най-малкият зоомагазин - анимационен сериал
  • 10:30
    Франклин - анимационен сериал
  • 11:00
    Плодчетата - анимационен сериал
  • 11:30
    Чудовища и пирати - анимационен сериал
Пълна програма
  • 10:00
    Светът и всичко в него - със Симеон Идакиев
  • 11:00
    Психологически портрет - с Рени Анастасова
  • 12:00
    Босове под прикритие - 3 еп. - Сериал
  • 13:00
    Новини
Пълна програма
  • 10:15
    Без коментар: кадри от актуални събития без журналистически коментар
  • 10:45
    Международни събития
  • 11:10
    Спортът днес
  • 11:15
    Фокус
Пълна програма
  • 10:00
    Автомобилизъм: "WTCC магазин"
  • 10:30
    "Линдзи Вон: Преследвайки историята"
  • 11:00
    "Олимпийски истории"
  • 13:00
    "Линдзи Вон: Преследвайки историята"
Пълна програма
  • 08:15
    Снукър: "Англия оупън"
  • 10:30
    Автомобилизъм: Световен ендурънс шампионат Маунт Фуджи
  • 11:00
    Автомобилизъм: "WTCC магазин"
  • 11:30
    Автомобилизъм: Формула 3 Хокенхайм
Пълна програма
  • 09:35
    Супер конструкция, супер кола, сезон 2, еп. 1
  • 10:25
    72 опасни места за живеене, сезон 1, еп. 1
  • 11:10
    Треска за дървени къщи, сезон 1, еп. 5
  • 12:05
    Треска за дървени къщи, сезон 1, еп. 6
Пълна програма
  • 09:45
    Pro Bull Riders
  • 10:40
    Mountain Movers
  • 11:35
    X Games - Austin
  • 12:30
    Mantracker Season 5
Пълна програма
  • 10:15
    Утрото /сутрешен музикален блок/
  • 11:00
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 12:00
    Багрите на България /фолклорна и народна музика/
  • 12:30
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
Пълна програма
  • 10:00
    Основен ремонт в Детройт
  • 10:30
    Основен ремонт в Детройт
  • 11:00
    Разбивачи на дворове
  • 11:30
    Разбивачи на дворове
Пълна програма
  • 09:35
    Отчаяни съпруги - пети сезон, еп. 24
  • 10:30
    Отчаяни съпруги - шести сезон, еп. 1
  • 11:30
    Изумруденият град - първи сезон, еп. 7
  • 12:25
    Кралски особи - сериал, еп. 1
Пълна програма
  • 09:55
    Военна прокуратура - трети сезон, еп. 4
  • 10:55
    Отдел "Разследване на катастрофи" - сериал, еп. 17
  • 11:20
    Военни престъпления - четвърти сезон, еп. 1
  • 12:15
    Военни престъпления: Лос Анджелис - пети сезон, еп. 19
Пълна програма
  • 08:45
    "Последният убиец на дракони", фентъзи, Великобритания, 2016; реж. Джейми Магнус Стоун, с Илайлис Чапъл, Андрю Бъкан, Паулин Колинс, Рики Томлинсън, Джон Брадли, [0+]
  • 10:30
    "Стълба 49", екшън - драма, САЩ, 2004; реж. Джей Ръсел, с Хоакин Финикс, Джон Траволта, Джасинда Барет, Робърт Патрик, Морис Честнът, [12+]
  • 12:25
    "Филми и звезди ІХ, 41 еп.", документален, Холандия, 2017, [12+]
  • 12:55
    "Приключенията на Шаркбой и Лавагърл", приключенски, САЩ, 2005; реж. Робърт Родригес, с Тейлър Лотнър, Тейлър Дули, Кейдън Бойд, Джордж Лопес, Дейвид Аркет, [7+]
Пълна програма
  • 10:05
    Най-големите измами в историята, сезон 1, еп. 1
  • 10:55
    Съкровищата на Древен Египет, сезон 1, еп. 1
  • 11:50
    Съкровищата на Древен Египет, сезон 1, еп. 2
  • 12:45
    Съкровищата на Древен Египет, сезон 1, еп. 3
Пълна програма
  • 10:00
    Потънали кораби за милиарди: Как се случи всичко
  • 11:00
    Американски антиквари: Сладкият ми форд
  • 12:00
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Твърде много търгове
  • 12:30
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Парите на Мо и долината на Мо
Пълна програма
  • 10:00
    Риболов с Върхара – тв поредица, втори сезон
  • 11:00
    Традиции и обичаи
  • 12:00
    Киноложка изложба
  • 12:30
    24-ри кадъра – тв поредица
Пълна програма
  • 10:20
    "Хари и неговата кофа, пълна с динозаври"
  • 10:45
    "ЯЯ и Зук"
  • 11:00
    "Дот
  • 11:25
    "Конни"
Пълна програма
  • 07:00
    "Всяка сутрин" - сутрешен блок
  • 11:45
    Топ шоп
  • 12:00
    НОВИНИ
  • 12:15
    Телемаркет
Пълна програма
  • 02:45
    Тюбс
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:30
    Драконова топка Z (анимация)
  • 19:00
    Хартли (фейлетон)
Пълна програма
  • 10:00
    "Смърт през зимата" - ужаси / трилър с Мери Стийнбъргън, Роди Макдауъл, Ян Рубис, Уилям Ръс.
  • 11:40
    "Вечната музика" - музикален филм с Кевин Клайн, Ашли Джъд, Джонатан Прайс.
  • 13:45
    "Накъдето те води сърцето" - биографичен филм / драма с Дейвид Карадайн, Рони Кокс, Мелинда Дилън, Гейл Стрикланд.
  • 16:10
    "Оръдие за Кордоба" - уестърн с Джордж Пепард, Джована Рали, Раф Валоун, Питър Дуал.
Пълна програма
  • 09:40
    EUROPEAN LE MANS SERIES HIGHLIGHTS
  • 11:20
    MICHELIN LE MANS CUP
  • 11:45
    VW RACING CUP UK
  • 12:10
    BO'NESS HILLCLIMB REVIVAL
Пълна програма
  • 10:00
    Срещи катастрофи
  • 10:30
    Срещи катастрофи
  • 11:00
    Да разбереш Джейн
  • 12:00
    Само хитове
Пълна програма
  • 09:00
    Powerplay! This Week's MTV Top 20
  • 10:30
    Hot Right Now!
  • 12:00
    Charli XCX: MTV Crashes Plymouth
  • 12:25
    Clean Bandit: MTV Crashes Plymouth
Пълна програма
  • 09:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 11:00
    Super Massive Rock Stars!
  • 13:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 13:40
    2017 Festival Fever!
Пълна програма
  • 10:00
    Градът на бялата мечка, сезон 1, еп. 10
  • 10:25
    Градът на бялата мечка, сезон 1, еп. 11
  • 10:50
    Градът на бялата мечка, сезон 1, еп. 12
  • 11:20
    Планетата Европа, сезон 1, еп. 6
Пълна програма
  • 10:05
    Теория на глупостта: Спорт, еп. 1
  • 10:30
    Explore Bulgaria, еп. 1
  • 11:00
    Най-трудните ремонти на света, еп. 5
  • 12:00
    Роден на пътя, еп. 9
Пълна програма
  • 10:16
    Ужас от тигровите акули
  • 11:05
    Прекрасно причудливи: Най-големите чудаци
  • 11:30
    Прекрасно причудливи: Странно, но истина
  • 11:53
    Изчезналите акули на Великденския остров
Пълна програма
  • 10:00
    Футбол: Бордо - Нант, мач от френската Лига 1, повторение
  • 12:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 12:05
    Футбол: Уулвърхямптън Уондърърс - Астън Вила, мач от Чемпиъншип, повторение
  • 14:00
    Футбол: Монпелие - Ница, мач от френската Лига 1, повторение - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
Пълна програма
  • 09:30
    "Пробни покупки"
  • 10:30
    "Живей здравословно!"
  • 11:00
    "Модна присъда"
  • 12:00
    Новини (със субтитри)
Пълна програма
  • 10:05
    "Планета Хит" - нон-стоп хитове
  • 10:40
    "3 плюс" - инфо бюлетин
  • 11:00
    "Звездите празнуват" - музикална програма
  • 12:00
    "Класика в жанра" - хитовете през годините
Пълна програма
  • 10:00
    "Звездите на България" - музикален гост
  • 10:30
    "Бащино огнище" - предаване за традициите
  • 11:00
    "Златна колекция" - хитовете през годините
  • 11:30
    "Музикален пъзел" - избрани песни
Пълна програма
  • 10:00
    "Това е България" - документална поредица
  • 11:00
    "Картини от Света" - музикална импресия
  • 11:05
    "От А до Я" - рецитали
  • 11:30
    "Планета Хит" - хитове без край
Пълна програма
  • 09:55
    "Двама мъже и половина" - сериал
  • 11:10
    "По средата" - сериал
  • 12:05
    "Майк и Моли" - комедиен сериал
  • 12:30
    "Как срещнах майка ви" - сериал
Пълна програма
  • 10:00
    УЕФА Лига Европа - магазинно предаване
  • 11:00
    УЕФА Шампионска лига - обзори
  • 12:00
    УЕФА Шампионска лига: Лайпциг - Порто
  • 14:00
    УЕФА Шампионска лига: Монако - Бешикташ
Пълна програма
  • 10:00
    "Сред нас" - сериал
  • 10:30
    "Съблазнителни измами" - доку-поредица
  • 11:00
    "Семейство Тровато: Разкрития на измами от детективите" - доку поредица
  • 13:00
    "12 часа" - обеден информационен журнал
Пълна програма
  • 09:00
    "Утрото на Русия"
  • 14:00
    Вести
  • 14:35
    Вести-Москва
  • 14:50
    "За най-важното"
Пълна програма
  • 10:00
    Сериал: "Улиците на разбитите фенери"
  • 11:00
    "Израел през седмицата"
  • 12:00
    "Голямото бдение"
  • 13:00
    Игрален филм
Пълна програма
  • 06:30
    Сутрешен информационно-забавен журнал и спорт
  • 11:00
    "Клиниката на Зюдринг" - сериал
  • 12:00
    "В името на справедливостта: Ние се борим за Вас!" - поредица
  • 13:00
    "Адвокатите на пост" - поредица
Пълна програма
  • 10:15
    НОВИНИ - сутрешна емисия
  • 10:30
    "Парламентарен живот" / на живо/
  • 12:30
    НОВИНИ - обедна емисия /на живо/
  • 12:45
    Китка народни песни
Пълна програма
  • 10:00
    Добро утро, спортни фенове!
  • 11:00
    Новини от конните надбягвания
  • 11:35
    Аеробика
  • 12:00
    Футбол от Азия
Пълна програма
  • 07:00
    Временно не се излъчва по решение на СЕМ
  • 12:00
    Временно не се излъчва по решение на СЕМ
Пълна програма
  • 09:55
    Calimero
  • 10:25
    Mister Maker
  • 10:45
    Der kleine Tiger Daniel
  • 11:10
    LazyTown - Los geht's
Пълна програма
  • 10:15
    Исторически календар
  • 10:25
    Зона Замфирова - сръбски филм от 2002 година на режисьора Здравко Шотра с Воин Четкович и Катарина Радивойевич в главните роли. Филмът се базира на романа на Стеван Сремац от 1909 г
  • 12:00
    Новини
  • 12:20
    Исторически календар
Пълна програма
  • 10:12
    Top 10
  • 11:02
    New 4 U
  • 11:25
    Deja Voice
  • 12:02
    We Love Music
Пълна програма
  • 10:00
    Дегустация на сляпо: Епизод 15
  • 10:30
    Дегустация на сляпо: Епизод 16
  • 11:00
    Маниаци-чистофайници: Басейнът
  • 12:00
    90 дни до сватбата: Заживяха ли щастливо?: Епизод 9
Пълна програма
  • 10:00
    Зелен свят - Екотуризъм
  • 10:30
    Приморско - Перлените брегове
  • 11:00
    Библиотеката на конгреса
  • 11:30
    Бъди там - България в музика и картини
Пълна програма
  • 10:00
    Невъзможен хотел
  • 11:00
    Загадки в музея
  • 12:00
    Експедиция в неизвестното - специално издание
  • 13:00
    Търсене на дом по света
Пълна програма
  • 10:00
    Невъзможен хотел
  • 11:00
    Загадки в музея
  • 12:00
    Експедиция в неизвестното - специално издание
  • 13:00
    Търсене на дом по света
Пълна програма
  • 09:00
    Моят замък, Великобритания, драма/романтичен, 2003
  • 10:50
    Ценен товар, Канада, екшън/комедия/криминален, с Брус Уилис, 2016
  • 12:20
    Президентска стража, САЩ, екшън/трилър, с Чък Норис, 2000
  • 13:50
    Президентска стража 2, САЩ, екшън/драма/трилър, с Чък Норис, 2002
Пълна програма
  • 10:00
    Новини
  • 10:30
    Новини
  • 11:00
    Новини
  • 11:30
    Новини
Пълна програма
  • 10:00
    Великото британско меню, еп. 18
  • 10:30
    Като по учебник с Кари Озмънд - кулинарно предаване, еп. 17
  • 10:55
    Като по учебник с Кари Озмънд - кулинарно предаване, еп. 18
  • 11:20
    Кухня без граници - четвърти сезон, еп. 13
Пълна програма
  • 09:00
    Хитовете не лъжат!
  • 12:00
    Познайте годината!
  • 13:00
    Хитовете не лъжат!
  • 15:00
    2-4-1 Хитове!
Пълна програма
  • 09:30
    Омагьосаното езеро - Семеен, 2011, Режисьор: Клод Нуридсани, Мари Перену, В ролите: Симон Делан, Линдзи Енок, Жан-Клод Ериняк, Денис Подалид
  • 11:00
    Непоносима жестокост - Комедия, Романтичен, 2003, Режисьор: Джоел Коен, В ролите: Джордж Клуни, Катрин Зита-Джоунс, Били Боб Торнтън
  • 12:30
    Дред - Екшън, Фантастика, 2012, Режисьор: Пийт Травис, В ролите: Карл Ърбан, Оливия Трилби, Лена Хеди
  • 14:00
    Една добра жена - Комедия, Романтичен, 2004, Режисьор: Майк Баркър, В ролите: Скарлет Йохансон, Хелън Хънт, Том Уилкинсън, Стивън Кембъл Мур
Пълна програма
  • 08:45
    "Дай ме под съд" - доку-поредица
  • 11:55
    "4 сватби и едно вълшебно пътешествие" - доку-поредица
  • 13:00
    "Кралица на пазаруването" - доку-поредица
  • 14:00
    "Между тюл и сълзи" - доку-поредица
Пълна програма
  • 10:00
    Eкология
  • 10:30
    Сериал/п/
  • 11:30
    Публицистика /п/
  • 12:00
    "Географски ширини" - документална поредица
Пълна програма
  • 10:15
    Как се запознах с майка ви - четвърти сезон, еп. 14
  • 10:45
    Светкавицата - трети сезон, еп. 18
  • 11:40
    Кости - шести сезон, еп. 17
  • 12:35
    Макгайвър - първи сезон, еп. 19
Пълна програма
  • 09:40
    DJ Duel
  • 11:00
    Big Tunes!
  • 13:00
    EDM Anthems
  • 14:00
    Club Bangers!
Пълна програма
  • 10:00
    TOP MODELS
  • 10:25
    FASHION WEEK
  • 10:30
    TOP MODELS
  • 10:55
    F-PEOPLE
Пълна програма
  • 08:15
    Снукър: "Англия оупън"
  • 10:30
    Автомобилизъм: Световен ендурънс шампионат Маунт Фуджи
  • 11:00
    Автомобилизъм: "WTCC магазин"
  • 11:30
    Автомобилизъм: Формула 3 Хокенхайм
Пълна програма
  • 09:00
    Big Fat Hits
  • 11:00
    Nothing But Hits
  • 13:00
    MTV's Euro Top 10
  • 13:40
    Big Fat Hits
Пълна програма
  • 09:55
    "Спешни случаи" - 5 и 6 eп.
  • 10:45
    "Богата булка, бедна булка" - 4 еп.
  • 11:35
    "Обрано, ограбено, върнато" - 12 eп.
  • 12:00
    "Съдия Джуди" - 66 и 67 еп.
Пълна програма
  • 10:15
    Топ шоп
  • 10:30
    новини
  • 10:40
    "Европространство"
  • 11:00
    Новини
Пълна програма
  • 10:05
    Планета охотника
  • 10:30
    Трофеи
  • 11:00
    Водный мир
  • 11:30
    Карпфишинг
Пълна програма
  • 08:30
    "Убийства в Мидсъмър" - сериен филм, сезон 12
  • 11:00
    "От местопрестъплението: Кибер атаки" - сериал, сезон 2, /п/
  • 12:00
    "Децата на въздушния Бъд" - семейна комедия с уч. на Джейн Кар, Партик Краншоу, Тайлър Фодън, Карън Холнес и др.
  • 13:40
    "Палето Кестен: Героят на Сентрал парк" - семеен филм с уч. на Бари Бостуик, Абигейл Бреслин, Кристин Тучи, Итън Филипс и др., /п/
Пълна програма
  • 10:00
    I'm Alive: A New Day
  • 10:45
    I'm Alive: Lost
  • 11:30
    Deadliest Catch: Ship of Iron, Men of Steel
  • 12:15
    Tanked: Roll With It
Пълна програма
  • 10:20
    HERE AND THERE
  • 10:30
    ENGLISH IS THE KEY
  • 10:40
    EVOLUTION
  • 10:45
    LABOUR OF LOVE
Пълна програма
  • 09:55
    Трапезата на Сиба
  • 10:25
    Трапезата на Сиба
  • 10:55
    Да готвиш наистина
  • 11:25
    Да готвиш наистина
Пълна програма
  • 10:20
    Костенурките нинджа
  • 10:50
    Кръстници вълшебници
  • 11:15
    Кръстници вълшебници
  • 11:45
    Спонджбоб Квадратни Гащи
Пълна програма
  • 10:00
    Автомобилизъм: "WTCC магазин"
  • 10:30
    "Линдзи Вон: Преследвайки историята"
  • 11:00
    "Олимпийски истории"
  • 13:00
    "Линдзи Вон: Преследвайки историята"
Пълна програма
  • 08:45
    "Последният убиец на дракони", фентъзи, Великобритания, 2016; реж. Джейми Магнус Стоун, с Илайлис Чапъл, Андрю Бъкан, Паулин Колинс, Рики Томлинсън, Джон Брадли, [0+]
  • 10:30
    "Стълба 49", екшън - драма, САЩ, 2004; реж. Джей Ръсел, с Хоакин Финикс, Джон Траволта, Джасинда Барет, Робърт Патрик, Морис Честнът, [12+]
  • 12:25
    "Филми и звезди ІХ, 41 еп.", документален, Холандия, 2017, [12+]
  • 12:55
    "Приключенията на Шаркбой и Лавагърл", приключенски, САЩ, 2005; реж. Робърт Родригес, с Тейлър Лотнър, Тейлър Дули, Кейдън Бойд, Джордж Лопес, Дейвид Аркет, [7+]
Пълна програма
  • 05:30
    Fresh morning :)
  • 11:00
    Music of BG
  • 14:00
    Поп Топ с Мартин Геновски
  • 22:00
    FIreStage
Пълна програма
  • 10:00
    PJ Masks
  • 10:30
    Miles From Tomorrow
  • 11:00
    Goldie & Bear
  • 11:30
    Mickey And The Roadster Racers
Пълна програма
  • 10:20
    Костенурките нинджа
  • 10:50
    Кръстници вълшебници
  • 11:15
    Кръстници вълшебници
  • 11:45
    Спонджбоб Квадратни Гащи
Пълна програма
  • 09:00
    Nothing But Classics
  • 11:00
    Guess The Year
  • 12:00
    We Are The 80s
  • 14:00
    20 Years Since...
Пълна програма
  • 10:20
    Obsession: Dark Desires: Home Sweet Hell
  • 11:10
    Disappeared: The One That Got Away
  • 12:00
    Disappeared: Heavy Metal Mystery
  • 12:50
    California Investigator: Hidden Assets
Пълна програма
  • 10:10
    In the Name of Good: Doaouda Karaboue
  • 10:40
    Karen on the Rock: Charity
  • 11:05
    In the Name of Good: Serge Ibaka
  • 11:35
    Sports Celebs and...: Charity
Пълна програма
  • 10:10
    Adventure Guides - Fishing Edition
  • 10:35
    Adventure Guides - Fishing Edition
  • 11:00
    Modern Fishing With Jared Jeffries
  • 11:25
    Modern Fishing With Jared Jeffries
Пълна програма
  • 10:00
    Потънали кораби за милиарди: Как се случи всичко
  • 11:00
    Американски антиквари: Сладкият ми форд
  • 12:00
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Твърде много търгове
  • 12:30
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Парите на Мо и долината на Мо
Пълна програма
  • 10:00
    Най-трудните ремонти на света, еп. 5
  • 11:00
    Роден на пътя, еп. 9
  • 12:00
    Роден на пътя, еп. 10
  • 13:00
    Мигове от катастрофата 5, еп. 3
Пълна програма
  • 09:30
    "Преди обед" - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
  • 12:00
    bTV Новините - обедна емисия
  • 12:30
    "Шоуто на Слави" /п/- вечерно ток шоу
  • 13:30
    Премиера: "Градско момиче" - сериал, с. 1, еп. 69
Пълна програма
  • 10:00
    Скорпион; сезон 2, епизод 11, екшън, драма, САЩ, 2015
  • 11:00
    Престъпления без граници; сезон 3, епизод 4, криминален, драма, Франция, 2015
  • 12:00
    Телешоп
  • 14:00
    Ханибъл постмортем; сезон 1, епизод 6, криминален, драма, САЩ, 2014
Пълна програма
  • 07:00
    Телешоп
  • 12:00
    Отмъщението; сезон 1, епизод 11, драма, мистерия, Турция, 2013
  • 13:10
    Телешоп
  • 13:25
    Ченгета новобранци; сезон 2, епизод 5, криминален, драма, Канада, 2011
Пълна програма
  • 10:00
    Неразрешени случаи: Малки изгубени момиченца
  • 11:00
    Неразрешени случаи: Убийства на Бъдни вечер
  • 12:00
    Неразрешени случаи: Тя никога не се прибра
  • 13:00
    Неразрешени случаи: Замлъкнали любими
Пълна програма
  • 09:40
    Щурото еврейско семейство; Комедия, САЩ, 2006
  • 11:30
    Дъщерята на шефа; Комедия, САЩ, 2003
  • 13:15
    Добрият Том Томпсън; Романтична комедия, САЩ, 1996
  • 15:15
    Подземен сблъсък; Криминална Драма, САЩ, 1999
Пълна програма
  • 10:00
    Худ.фильм "У Бога свои планы" 16+
  • 11:40
    Док.фильм "Неизвестная планета"
  • 12:15
    "Золотой век"
  • 13:00
    Сериал "Исчезнувшие" 16+
Пълна програма
  • 10:15
    Китка народни песни
  • 10:30
    "Новини" - информационна емисия на ТВ СКАТ
  • 10:45
    "Храмове на българската памет - Островът Света Анастасия" - документален филм /повторение/
  • 11:00
    Класическа музика: Академичен симфоничен оркестър на НМА"П.Владигеров" с диригент Оливър Гилмур
Пълна програма
  • 10:00
    Punk'd
  • 10:25
    Punk'd
  • 10:50
    Instant Mom
  • 11:15
    Спонджбоб Квадратни Гащи
Пълна програма
  • 10:05
    Boss Dominates Horny Employee (18+)
  • 10:30
    Orange Is The New Rack (18+)
  • 10:48
    Teacher Takes Advantage (18+)
  • 11:14
    Backyard Butt Sex (18+)
Пълна програма
  • 09:00
    Футбол: Атлетик /Б/ - Севиля (Примера Дивисион, сезон 2017/18 - повторение)
  • 11:00
    Пряко: Тенис: VTB Kremlin Cup, Москва (WTA Premier)
  • 20:30
    Пряко: Тенис: If STOCKHOLM OPEN, Стокхолм (2017 ATP WORLD TOUR 250)
  • 23:30
    "Footbrazil" - 14 еп., обзорно предаване
Пълна програма
  • 09:15
    Футбол: Ирландия - България - квалификация за европейско първенство за юноши до 17 г.
  • 11:00
    Футбол: България - Франция - квалификационна среща за световно първенство
  • 12:50
    Маратон на София
  • 15:50
    Спортни новини
Пълна програма
  • 10:20
    Агротема
  • 10:30
    Агрофорум - повт.
  • 11:00
    Новини
  • 11:10
    Прогноза за времето и агропрогноза
Пълна програма
  • 10:10
    Спешна медицинска помощ за животни (3)
  • 10:35
    Спешна медицинска помощ за животни (4)
  • 11:00
    Тайният живот на езерата (3)
  • 11:55
    Животни, които са променили историята (3)
Пълна програма
  • 10:00
    WWF - Местни видове в Русенски Лом
  • 10:30
    Бъди там - България в музика и картини
  • 11:00
    Поети в кадър - еп.13
  • 11:30
    Бъди там - България в музика и картини
Пълна програма
  • 10:00
    Футбол: Берое - Локомотив Пловдив, мач от Първа професионална лига, повторение
  • 12:00
    Студио: Обзор на кръга във волейболната Суперлига (2017-18), 2-и епизод, повторение
  • 13:00
    "Головете на кръга", обзорно предаване за Първа професионална лига, 12-и епизод, повторение
  • 13:30
    Футбол: ЦСКА - Пирин, мач от Първа професионална лига, повторение
Пълна програма
  • 09:00
    Тенис: If STOCKHOLM OPEN, Стокхолм (2017 ATP WORLD TOUR 250 - повторение)
  • 11:00
    Футбол: Атлетик /Б/ - Севиля (Примера Дивисион, сезон 2017/18 - повторение)
  • 13:00
    Пряко: Тенис: If STOCKHOLM OPEN, Стокхолм (2017 ATP WORLD TOUR 250)
  • 17:00
    Тенис: VTB Kremlin Cup, Москва (WTA Premier - повторение)
Пълна програма
  • 10:00
    Футбол: Манчестър Сити - Стоук Сити, мач от английската Висша лига, повторение
  • 12:00
    "Премиър лийг Токшоу", предаване за английски футбол (2017-18), 8-и епизод, повторение
  • 13:00
    Футбол: Уотфорд - Арсенал, мач от английската Висша лига, повторение
  • 15:00
    Футбол: Тотнъм Хотспър - АФК Борнемут, мач от английската Висша лига, повторение
Пълна програма
  • 10:20
    Мрачна обсебеност: Ад у дома
  • 11:10
    Изчезнали: Изчезналият мъж
  • 12:00
    Изчезнали: Хеви метъл мистерия
  • 12:50
    Калифорнийски следовател: Вярвай на ближния си
Пълна програма
  • 10:00
    "Честно казано" с Люба Кулезич, (п)
  • 11:00
    "Код 11-13", информационно шоу и новини в развитие LIVE
  • 13:00
    "Просто Диков", авторско предаване на Сашо Диков, (п) - 2 част
  • 14:00
    "Star box", предаване за българския и световния шоу бизнес, (п)
Пълна програма
  • 10:00
    Бъди там! - Риболовни прътиi
  • 10:30
    Рибен рай - По следите на едрите шарани 17. част - Между два фронта в Палоташ
  • 11:00
    Състезание по риболов на хълма Арпад
  • 11:30
    Carp Zoom - Риболов за удоволствие по Балатон
Пълна програма
  • 10:20
    "По мярка", документален, САЩ, 2016; реж. Джейсън Бенджамин, [0+]
  • 11:40
    "Секретариат", спортна драма, САЩ, 2010; реж. Рандъл Уолъс, с Даян Лейн, Джон Малкович, Дилън Уолш, Дилън Бейкър, Марго Мартиндейл, [12+]
  • 13:45
    "Младост в Орегон", комедийна драма, САЩ, 2016; реж. Джоел Дейвид Мур, с Франк Лангела, Били Кръдъп, Кристина Апългейт, Мери Кей Плейс, Джош Лукас, [12+]
  • 15:25
    "Размяната", комедия, САЩ, 2011; реж. Дейвид Добкин, с Райън Рейнолдс, Джейсън Бейтман, Лесли Ман, Оливия Уайлд, Алън Аркин, [15+]
Пълна програма
  • 09:00
    "Стив Джобс: Човекът зад машината", документален, САЩ, 2015; реж. Алекс Гибни, [12+]
  • 11:05
    "Малката русалка 2: Завръщане в морето", анимация, САЩ, 2000; реж. Джим Камеръд, Брайън Смит, [0+]
  • 12:20
    "Сестра Джаки I, 9 еп.", комедийна драма, САЩ, 2009; реж. Пол Фийг, с Иди Фалко, Мерит Уивър, Пол Шулце, Доминик Фумуза, Руби Джеринс, [15+]
  • 12:50
    "Сестра Джаки I, 10 еп.", комедийна драма, САЩ, 2009; реж. Пол Фийг, с Иди Фалко, Мерит Уивър, Пол Шулце, Доминик Фумуза, Руби Джеринс, [15+]
Пълна програма
  • 10:15
    Fash-back
  • 10:30
    Fash-back
  • 10:45
    Fash-back
  • 11:00
    Weekend Tour
Пълна програма
  • 10:00
    Молитва (образователен филм за туристически маршрут)
  • 10:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 11:00
    Приказки от Ерул (образователен филм за селски туризъм)
  • 11:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
Пълна програма
  • 08:00
    Автомобилизъм: Nascar Cup Series
  • 11:30
    Тенис: ATP 1000 Шанхай
  • 14:25
    Новини
  • 14:30
    Футбол: Руска Премиер лига
Пълна програма
  • 10:00
    Хокей на лед: NHL
  • 12:30
    Футбол: Барса ТВ
  • 13:00
    Баскетбол: Еврокупа
  • 14:45
    Новини
Пълна програма
  • 10:20
    Paw Patrol
  • 10:45
    Rusty Rivets
  • 10:55
    Wallykazam
  • 11:20
    Fresh Beat Band of Spies
Пълна програма
  • 10:00
    Язд(Иран)
  • 10:30
    Невероятниятсвятнаавтомобилите
  • 11:45
    Биографии-Светътнаизвестните
  • 13:00
    ЧудотоНил
Пълна програма

Сериали

AXN 10:25
Киберпрестъпления; сезон 1, епизод 4, криминален, драма, САЩ, 2015
RTR 10:25
Сериал: "Красив живот"
Fox Crime 10:25
Веществени доказателства: Рим - втори сезон, еп. 10
e-kids 10:30
Франклин - анимационен сериал
Fox Life 10:30
Скандал - шести сезон, еп. 5

Всички предавания

Спорт

Mtel Sport 1 11:00
Футбол: Холандска Ередивизи
ТВ Европа 10:50
Спорт
Eurosport 11:00
Биатлон, Световна купа Хохфилцен: Щафета (мъже)
Eurosport HD 11:00
Биатлон, Световна купа Хохфилцен: Щафета (мъже)

Всички предавания

Филми

AXN Black 10:20
Престъпления без граници; сезон 1, епизод 3, криминален, драма, Франция, 2013
Box TV 10:20
"Hit mix"-музикален микс от хитови видеоклипове
AXN 10:25
Киберпрестъпления; сезон 1, епизод 4, криминален, драма, САЩ, 2015
Cinemax 10:25
"Пряко от Багдад", военна драма, САЩ, 2002; реж. Мик Джaксън, с Майкъл Кийтън, Хелена Бонъм Картър, Лили Тейлър, Брус МакГил, Дейвид Съчет, [12+]
Fen TV 10:30
Утрото /сутрешен музикален блок/

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания



{START_COUNTER}