ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 22:05
    Футбол: Спортинг /Брага/ - Лудогорец - среща от турнира "Лига Европа" пряко предаване от Брага /Португалия/
Пълна програма
  • 21:00
    "Фермата" - риалити
  • 22:30
    "Шоуто на Слави" - вечерно ток шоу
  • 23:30
    bTV Новините - късна емисия
Пълна програма
  • 22:00
    "София - Ден и Нощ" (премиера) - риалити сериал
  • 23:00
    "Господари на ефира"- забавно предаване
  • 23:30
    Новините на NOVA
Пълна програма
  • 22:10
    1864 - исторически сериал
  • 23:00
    Похитени - сериал, политически трилър
Пълна програма
  • 22:00
    Коментари на деня
  • 23:00
    Investbook с Димитър Вучев/п./
  • 23:30
    Светът е бизнес с Ивайло Лаков и Николай Кръстев /п./
Пълна програма
  • 09:00
    Временно не се излъчва по решение на СЕМ
Пълна програма
  • 21:55
    Морски детективи: Лос Анджелис; сезон 7, епизод 21, криминален, екшън, САЩ, 2016
  • 22:50
    Морски детективи: Лос Анджелис; сезон 7, епизод 22, криминален, екшън, САЩ, 2016
  • 23:45
    ЗАБРАВЕНА; сезон 1, епизод 4, криминален, драма, САЩ, 2017
Пълна програма
  • 22:00
    Войната за спасяването на китовете: Безшумната атака
  • 22:55
    Най-дивите острови: Островите в Амазонка: Плуващите гори
  • 23:50
    Тексаски закони: Епизод 5
Пълна програма
  • 21:00
    Избрано от "Неделник с Волен Сидеров" - обзорно предаване
  • 23:00
    "Добро утро, българи" - сутрешен блок
Пълна програма
  • 21:15
    "Мъглата" - криминален филм, ФРГ, 2017
  • 22:45
    "Контрасти"
  • 23:15
    "Темите на деня" - новини и коментари
  • 23:45
    Сатира
Пълна програма
  • 09:00
    Временно не се излъчва по решение на СЕМ
Пълна програма
  • 22:15
    Зелена улица игрален филм /САЩ, Ирландия, 2005 г./, режисьори: Майкъл Еймет, Джон Дж.Хофман, в ролите: Тимъти Хътън, Колм Мийни, Александро Нивола, Донал Галъри и др.
  • 23:40
    Китай: Земя на чудеса Древна цивилизация на Синдзян
  • 23:55
    Потребителската кошница /п/
Пълна програма
  • 21:00
    Хан Аспарух: "Преселението" филмова трилогия /втора част/
  • 22:50
    Небесният покровител на България документален филм
  • 23:45
    В кадър Космически кадети /п/
Пълна програма
  • 22:10
    What's New Scooby-Doo?
  • 22:35
    What's New Scooby-Doo?
  • 23:00
    The Garfield Show
  • 23:11
    The Garfield Show
Пълна програма
  • 22:00
    Евертън - Лион (футбол от Лига Европа)
Пълна програма
  • 21:00
    "Рокенрола" - екшън, криминален (Великобритания, 2008), режисьор - Гай Ричи, актьори - Джерард Бътлър, Идрис Елба, Джема Артъртън,  Лудакрис,Марк Стронг, Танди Нютън, Том Уилкинсън, Тоби Кебел, Джеръми Пивън, Том Харди и др.
  • 23:15
    "Транс" - драма, криминален, трилър  (Великобритания, САЩ, Франция, 2013), режисьор - Дани Бойл, актьори -  Джеймс Макавой, Росарио Доусън, Венсан Касел, Дани Сапани, Мат Крос, Тъпанс Мидълтън и др.
Пълна програма
  • 21:30
    "Двама мъже и половина" - комедиен сериал, с.1
  • 22:30
    "Фитнес Тони" - комедиен сериал
  • 23:30
    "Слънчева Филаделфия" - сериал, с.9
Пълна програма
  • 21:00
    "Част от мен" - сериал, еп.57
  • 22:30
    "Сега и завинаги" - сериал
  • 23:30
    "Тайните на времето" - сериал
Пълна програма
  • 22:00
    Нинджаго: Майсторите на Спинджицу
  • 22:25
    Нинджаго: Майсторите на Спинджицу
  • 22:45
    Шаолински хроники
  • 23:10
    Шаолински хроники
Пълна програма
  • 21:00
    "Земя на мечти", комедийна драма, Великобритания, 2002; реж. Деймиън О'Донъл, с Майкъл Шийн, Марк Ади, Джим Картър, Силия Имри, Рут Джоунс, [12+]
  • 22:35
    "Старски и Хъч", драма съспенс, САЩ, 2004; реж. Тод Филипс, с Бен Стилър, Оуен Уилсън, Снуп Дог, Фред Уилямсън, Винс Вон, [15+]
Пълна програма
  • 21:30
    "Хирургът ІІ, 7 еп.", драма, САЩ, 2015; реж. Стивън Содърбърг, с Клайв Оуен, Андре Холанд, Ив Хюсън, Джулиет Райлънс, Джеръми Боб, [18+]
  • 22:30
    "Хирургът ІІ, 8 еп.", драма, САЩ, 2015; реж. Стивън Содърбърг, с Клайв Оуен, Андре Холанд, Ив Хюсън, Джулиет Райлънс, Джеръми Боб, [18+]
  • 23:25
    "Канон инверсо - Да правиш любов", драма, Италия, 2000; реж. Рики Тоняци, с Ханс Матисън, Мелани Тиери, Лий Уилямс, Гейбриъл Бърн, Рики Тоняци, [12+]
Пълна програма
  • 22:00
    Quest Means Business
  • 23:00
    Amanpour
  • 23:30
    World Sport
Пълна програма
  • 21:00
    "Ритъмът на мечтите"(премиера) - сериал
  • 22:30
    "Моят живот"(премиера) - сериен филм
  • 23:30
    "Прости ми" - сериен филм
Пълна програма
  • 22:00
    "Първичен код" - трилър с уч. на Джейк Джиленхол, Мишел Монахан, Вера Фармига, Джефри Райт, Майкъл Арден, Кас Анвар, Ръсел Питърс и др.
Пълна програма
  • 22:00
    Съкровища в склада: Епизод 4
  • 22:30
    Съкровища в склада: Епизод 3
  • 23:00
    Космически странности: Епизод 1
Пълна програма
  • 22:00
    Ивъл знае! В името на науката: Епизод 1
  • 22:50
    Машините на Леонардо: Летяща машина
  • 23:40
    Ловци на митове: Тоалетна бомба
Пълна програма
  • 21:30
    Soy Luna S2
  • 22:30
    Мега-чудесата: на калинката и черният котарак
  • 22:55
    Междузвездни войни: Приключенията на Фримейкър
  • 23:00
    Имението "Евърмур"
Пълна програма
  • 21:00
    Футбол от Европейската лига на УЕФА, 3 кръг: преди старта
  • 23:00
    Футбол от Европейската лига на УЕФА, 3 кръг: върховите моменти
Пълна програма
  • 22:00
    "Шифърът"
  • 23:00
    "Супер наука"
  • 23:30
    "Супер наука"
Пълна програма
  • 21:30
    Отряд Зет - анимационен сериал
Пълна програма
  • 22:00
    Презареди България - с Николай Бареков
  • 23:00
    Новини
  • 23:30
    Шесто чувство
Пълна програма
  • 21:00
    Снукър: "Англия оупън", пряко
Пълна програма
  • 20:30
    Колоездене на писта: Европейско първенство, пряко
  • 23:10
    Новини
  • 23:15
    Футбол, Световно първенство за юноши до 17 г.: Осминафинали
Пълна програма
  • 22:00
    Австралийски търсачи на злато, сезон 1, еп. 4
  • 22:45
    Австралийски търсачи на злато, сезон 1, еп. 5
  • 23:30
    Каубои в студени води, сезон 3, еп. 4
Пълна програма
  • 21:40
    X Games - Austin
  • 22:35
    Extreme Fighting Championships
  • 23:30
    Tna: Greatest Matches
Пълна програма
  • 20:00
    ЗОНА ЗА ПОЗДРАВИ - LIVE /телевизионно шоу за поздрави - на живо/
Пълна програма
  • 22:00
    Карибски живот
  • 22:30
    Карибски живот
  • 23:00
    От скъпо в евтино
  • 23:30
    От скъпо в евтино
Пълна програма
  • 22:00
    Лекарите от Чикаго - втори сезон, еп. 14
  • 22:55
    Подли камериерки - трети сезон, еп. 10
  • 23:55
    Анатомията на Грей - единадесети сезон, еп. 25
Пълна програма
  • 22:00
    Късметлията - втори сезон, еп. 5
  • 23:00
    Батъл Крийк- първи сезон, еп. 9
  • 23:55
    Престъпни намерения - десети сезон, еп. 8
Пълна програма
  • 21:00
    "Посещението (2015)", хорър - трилър, САЩ, 2015; реж. М. Найт Шаямалан, с Оливия Деджондж, Ед Оксънбулд, Диана Дънаган, Питър МакРоби, Катрин Хан, [15+]
  • 22:35
    "О.Джей.: Произведено в Америка I, 1 еп.", документален, САЩ, 2016; реж. Езра Еделман, [15+]
Пълна програма
  • 22:00
    Мистериите на кралските убийства, сезон 1, еп. 5
  • 22:50
    Конспирация, сезон 1, еп. 3
  • 23:40
    Изтребление - унищожението на евреите в Европа, сезон 1, еп. 1
Пълна програма
  • 22:00
    Премиера На лов за автомобили: Сладката количка на Дий
  • 22:30
    Премиера На лов за автомобили: Новият камион на Дани
  • 23:00
    Премиера Изковани в огъня: Ятаганът
Пълна програма
  • 22:00
    Риби и такъми – тв поредица, четвърти сезон, 25 еп.
  • 23:00
    МОЕТО ХОБИ
Пълна програма
  • 22:05
    "Конни"
  • 22:30
    "Меси отива в Окидо"
  • 22:50
    "Томас и приятели"
  • 23:00
    "Сега знаеш"
Пълна програма
  • 22:00
    Патарински Live/п/
  • 22:30
    "Денят на живо"/п/
  • 23:30
    "Спорт в обектива"/п/
Пълна програма
  • 21:45
    Специално
  • 22:45
    CAUETivi
  • 23:45
    Тюбс
Пълна програма
  • 21:30
    "Замръзване" - комедия с Джон Литгоу, Тери Гар, Ранди Куейд.
  • 23:00
    "Фарго 3.2"
  • 23:50
    "Баскетболни дневници" - биографичен филм / драма с Леонардо Ди Каприо, Бруно Кърби, Лорейн Брако, Ърни Хъдсън.
Пълна програма
  • 22:10
    FORMULA DRIFT SERIES
  • 22:35
    THE INSIDE LINE
  • 23:00
    BIKE WORLD
  • 23:25
    FIM TRIAL OF NATIONS, SPAIN
Пълна програма
  • 21:30
    Just Tattoo Of Us
  • 22:30
    Абсурди
  • 23:00
    Абсурди
  • 23:30
    Абсурди
Пълна програма
  • 22:00
    MTV Asks Louis Tomlinson
  • 22:25
    MTV Asks Niall Horan
  • 22:50
    Solo 1D Boys!
Пълна програма
  • 22:00
    Indie Mixtape
  • 23:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 23:40
    All Night Session
Пълна програма
  • 22:00
    Пингвините - шпиони в стадото, сезон 1, еп. 2
  • 23:00
    Диви същества с Доминик Монахан, сезон 3, еп. 4
  • 23:50
    Животинският инстинкт на Крис Хъмфри, сезон 1, еп. 3
Пълна програма
  • 22:00
    Саможертвата, еп. 1
  • 23:00
    Тайните на Райха, еп. 4
Пълна програма
  • 22:15
    Когато акулите атакуват: Хаос в Каролина
  • 23:03
    Дивата Канада: Безкрайната граница
  • 23:52
    Дивата Канада: Дивият запад
Пълна програма
  • 22:15
    Футбол: Дижон - Пари Сен Жермен, мач от френската Лига 1, повторение
Пълна програма
  • 21:35
    Премиера. "Спящите" - сериал
  • 23:25
    "Вечерният Ургант"
Пълна програма
  • 21:00
    "Фен Клуб" - музика по избор на зрителите
Пълна програма
  • 21:30
    "Поздрав от България" - избрана фолклорна програма
  • 22:30
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 22:40
    "Фолклорна китка" - избрани песни
  • 23:00
    "Музикална съкровищница" - фолклорна програма
Пълна програма
  • 22:00
    "Планета Live" - музикална програма
  • 23:00
    "Планета Хит" - хитове без край
Пълна програма
  • 21:15
    "Гласът на Германия" - кастинг шоу
  • 23:45
    "red." - булеварден журнал
Пълна програма
  • 22:05
    ПРЯКО: УЕФА Лига Европа: Милан - АЕК
Пълна програма
  • 22:15
    "Лошо ченге" - криминален сериал
  • 23:15
    "Последно отброяване: Преследването започва" - криминален сериал
Пълна програма
  • 22:00
    Вести
  • 22:35
    Игрален филм
Пълна програма
  • 22:00
    Сега по света
  • 23:00
    Игрален филм
Пълна програма
  • 21:15
    "Престъпни намерения" - криминален сериал
Пълна програма
  • 22:00
    Новини. Прогноза за времето/повторение/
  • 22:30
    "Карай да върви, това е блус" - с водещ Васко Кръпката
Пълна програма
  • 20:00
    Дартс: Световно първенство в Пърфлийт
Пълна програма
  • 09:00
    Временно не се излъчва по решение на СЕМ
Пълна програма
  • 22:10
    The Glades
  • 23:05
    The Glades
Пълна програма
  • 22:00
    Новини
  • 22:40
    ПРЕМИЕРА: ЗАБРАВЕНИ ОТ БОГА - криминален сериал по истински случаи, Холандия
  • 23:30
    Холивудски знаменитости: Холи Бери - документална поредица
Пълна програма
  • 22:00
    Моето 300-килограмово тяло: Историята на Синтия
Пълна програма
  • 22:00
    Пътуване към скалите, част 2
  • 22:30
    Пъстра трапеза - Поморие
  • 23:00
    Война на похабяването - с.2, еп.7
  • 23:30
    Бъди там - България в музика и картини
Пълна програма
  • 22:00
    Загадки в музея
  • 23:00
    Когато призраците атакуват
Пълна програма
  • 22:00
    Загадки в музея
  • 23:00
    Когато призраците атакуват
Пълна програма
  • 21:30
    Бронираният монах, САЩ, Екшън/фентъзи, с Чоу Юн-Фат, 2003
  • 23:10
    Човек отвътре, САЩ, Криминален/драма/трилър, с Клайв Оуен, Дензъл Уошингтън, 2006
Пълна програма
  • 22:00
    "Летище: В денонощен ритъм" - 4 еп., документален филм
  • 23:00
    "Свободна зона" - публицистично предаване (повторение)
Пълна програма
  • 22:05
    Печивата на Марта Стюарт - кулинарно предаване, еп. 4
  • 22:35
    Рейчъл Алън - кексове и торти - първи сезон, еп. 1
  • 23:05
    Супер храни за семейството с Джейми - кулинарно предаване, еп. 2
Пълна програма
  • 22:00
    Ние обичаме 2010 +
  • 23:00
    VH1 Chill
Пълна програма
  • 22:00
    Огън в Кръвта: Високо Напрежение - Екшън, Криминален, Сай-Фай, 2009, Режисьор: Марк Невълдин, Браян Тейлър, В ролите: Клифтън Колинс - мл., Бай Линг, Джейсън Стейтъм, Ейми Смарт, Ефрен Рамирез, Кори Хайм, Дейвид Карадайн, Дуайт Йоаким, Холи Уебър, Дуайт Й
Пълна програма
  • 21:15
    "Последната битка" - трилър / екшън филм, САЩ, 2013
  • 23:10
    "Закрилникът" - трилър / екшън филм, САЩ, 2014
Пълна програма
  • 21:00
    "Двама мъже в града", криминален/драма, Франция, Италия, режисьор Жозе Джованни; участват: Жан Габен, Ален Делон, Жерар Депардийо, Мимси Фармер, Виктор Лану
  • 23:00
    Сериен филм/п/
Пълна програма
  • 22:00
    Необикновените - първи сезон, еп. 2
  • 22:55
    От местопрестъплението: Маями - десети сезон, еп. 8
  • 23:50
    Хавай 5-0 - първи сезон, еп. 1
Пълна програма
  • 21:00
    Big Tunes!
  • 23:00
    2017's Biggest Tunes
Пълна програма
  • 22:00
    FTV SPECIAL
  • 22:25
    FASHION WEEK
  • 22:30
    FTV SPECIAL
  • 22:55
    F-PEOPLE
Пълна програма
  • 20:30
    Колоездене на писта: Европейско първенство, пряко
  • 23:10
    Новини
  • 23:15
    Футбол, Световно първенство за юноши до 17 г.: Осминафинали
Пълна програма
  • 22:00
    "Поглед отвътре - престъпленията" - 4 еп.
  • 22:50
    "Прелюбодейци" - 14 еп.
  • 23:40
    "Лов на неизрядни платци" - 11 и 12 еп.
Пълна програма
  • 22:00
    Новини
  • 22:20
    Спорт
  • 22:30
    новини
  • 22:45
    Спорт
Пълна програма
  • 21:50
    Сомы Европы
  • 22:20
    На рыбалку с охотой
  • 22:45
    Советы бывалых
  • 23:00
    Секреты "трудных" водоемов
Пълна програма
  • 21:00
    "Роднини под прикритие " - екшън- комедия с уч. на Майкъл Дъглас, Албърт Брукс, Райън Рейнолдс, Робин Туни, Линдзи Слоун, Дейвид Съчет, Кандис Берген, Майк Бийвър, Мария Рикоса и др.
  • 23:00
    "От местопрестъплението" - сериал, сезон 5, /п/
Пълна програма
  • 22:00
    Beasts of the Bayou: Loch Ness Swamp
  • 22:45
    Beasts of the Bayou: Half Man/Half Alligator
  • 23:30
    I Almost Got Away With It: Got Caught Via Email
Пълна програма
  • 22:15
    STEP BY STEP
  • 22:20
    HERE AND THERE
  • 22:30
    ENGLISH IS THE KEY
  • 22:40
    SPEAK UP
Пълна програма
  • 22:00
    Кулинарната академия на Джени и Реза
  • 22:30
    Кулинарната академия на Джени и Реза
  • 23:00
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета
  • 23:30
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета
Пълна програма
  • 22:10
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 22:40
    Костенурките нинджа
  • 23:00
    Костенурките нинджа
  • 23:25
    Кръстници вълшебници
Пълна програма
  • 21:00
    Снукър: "Англия оупън", пряко
Пълна програма
  • 21:00
    "Посещението (2015)", хорър - трилър, САЩ, 2015; реж. М. Найт Шаямалан, с Оливия Деджондж, Ед Оксънбулд, Диана Дънаган, Питър МакРоби, Катрин Хан, [15+]
  • 22:35
    "О.Джей.: Произведено в Америка I, 1 еп.", документален, САЩ, 2016; реж. Езра Еделман, [15+]
Пълна програма
  • 22:15
    Mickey Mouse Clubhouse
  • 22:45
    Doc McStuffins
  • 23:15
    Goldie & Bear
  • 23:45
    Puppy Dog Pals
Пълна програма
  • 22:10
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 22:40
    Костенурките нинджа
  • 23:00
    Костенурките нинджа
  • 23:25
    Кръстници вълшебници
Пълна програма
  • 22:00
    Guess The Year
  • 23:00
    Classic Power Ballads
Пълна програма
  • 22:00
    I Am Homicide: Kross Kountry Kriminal
  • 22:50
    The Perfect Murder: Death And The Maiden
  • 23:40
    Ghost Brothers: House Of Wills
Пълна програма
  • 22:01
    Legends: Evander Holyfield
  • 22:26
    Up Close With: Jean-Marc Mormeck
  • 22:56
    Up Close With: James Degale
  • 23:21
    Up Close With: Vasyl Lomachenko
Пълна програма
  • 22:15
    Total Outdoorsmen Challenge
  • 22:40
    Total Outdoorsmen Challenge
  • 23:05
    Total Outdoorsmen Challenge
  • 23:30
    SCI Expedition Safari
Пълна програма
  • 22:00
    Премиера На лов за автомобили: Сладката количка на Дий
  • 22:30
    Премиера На лов за автомобили: Новият камион на Дани
  • 23:00
    Премиера Изковани в огъня: Ятаганът
Пълна програма
  • 22:00
    Тайните на Райха, еп. 4
  • 23:00
    Аз от местопрестъплението, еп. 5
Пълна програма
  • 21:00
    "Фермата" - риалити
  • 22:30
    "Шоуто на Слави" - вечерно ток шоу
  • 23:30
    bTV Новините - късна емисия
Пълна програма
  • 22:00
    Конан; сезон 1, епизод 13, приключенски, научна фантастика, САЩ, 1997
  • 23:00
    Престъпления без граници; сезон 3, епизод 7, криминален, драма, Франция, 2015
Пълна програма
  • 21:50
    Ченгета новобранци; сезон 2, епизод 7, криминален, драма, Канада, 2011
  • 22:45
    Свидетелите; сезон 2, епизод 5, криминален, мистерия, Франция, 2017
  • 23:55
    Свидетелите; сезон 2, епизод 6, криминален, мистерия, Франция, 2017
Пълна програма
  • 22:00
    Архив "Убийства" с Фред Дайнидж: Чудовището от Уърстър
  • 23:00
    Премиера Часовете преди убийство: Епизод 3
Пълна програма
  • 22:00
    Адско пътуване; Екшън-трилър, САЩ, 2009, режисьор: Лари Бишъп, в ролите: Вини Джоунс, Майкъл Медсън
  • 23:45
    Прокълнати; Хорър, САЩ, 2013, режисьор: Виктор Гарсия, в ролите: Питър Фачинели, Хуан Пабло Гамбо
Пълна програма
  • 22:00
    "Американский ликбез" Американская мечта
  • 22:30
    Мечтатели. Архимед. Повелитель чисел
  • 23:30
    Док.фильм "Неизвестная планета"
Пълна програма
  • 21:50
    "Небето на Велека" - фолклорен филм /4 част
  • 22:30
    "Новини" - информационна емисия на ТВ СКАТ
  • 22:50
    "Творчески откровения" - документален филм
  • 23:00
    "Цвете за Гошо 2010" - "AGABEZ"
Пълна програма
  • 22:00
    Ridiculousness
  • 22:30
    Ridiculousness
  • 23:00
    South Park
  • 23:25
    South Park
Пълна програма
  • 22:00
    First Time Anal: Call Girl Adventure (18+)
  • 22:19
    The Big Press Announcement (18+)
  • 22:39
    A Clockwork Whore: Part One (18+)
  • 23:00
    Driver's Tight Body Covered In Cum (18+)
Пълна програма
  • 22:05
    Футбол: Спортинг /Брага/ - Лудогорец - среща от турнира "Лига Европа"
Пълна програма
  • 22:00
    Пет невести
Пълна програма
  • 22:15
    Агротема
  • 22:30
    Късна емисия новини
  • 23:00
    Прогноза за времето и агропрогноза
  • 23:10
    Борсова информация
Пълна програма
  • 22:00
    MARIACHI, THE
  • 23:00
    ANIMAL X NATURAL MYSTERY UNIT - GHOSTLY CREATURES
Пълна програма
  • 10:45
    WUSHU Championship
Пълна програма
  • 22:00
    Моите двама мъже
  • 23:35
    Арбитраж
Пълна програма
  • 22:00
    Drive Thru South Africa
  • 22:30
    Drive Thru South Africa
  • 23:00
    AS+ Special Nazare Big Wave Riders
  • 23:23
    Jack O'Neill Memorial
Пълна програма
  • 21:40
    Как климатът определя облика на историята (2)
  • 22:40
    Черни операции от далечното минало (3)
  • 23:35
    Инквизиция (4)
Пълна програма
  • 22:00
    Река Дунав
  • 22:30
    Севлиево - пуритани в Ориента
  • 23:30
    Песента на Монголия
Пълна програма
  • 22:00
    "Головете на кръга", обзорно предаване за Първа професионална лига, 12-и епизод, повторение
  • 22:30
    Световни боксови супер серии: Преди големия двубой, 7-и епизод
  • 23:00
    Професионална борба: "Първична сила", 40-и епизод
Пълна програма
  • 22:00
    "Преди кръга във френската Лига 1" (2017-18), 10-и епизод
  • 22:30
    Студио "Формула 1", повторение
  • 23:00
    Формула 1: Състезание за Голямата награда на Япония, повторение
Пълна програма
  • 22:00
    Детектив Убийство: Престъпникът-беглец
  • 22:50
    Перфектното убийство: Смъртта и девойката
  • 23:40
    Призрачните братя: Погребалното бюро
Пълна програма
  • 22:00
    BIT LIVE - най-интересното от преките включвания и излъчвания на Би Ай Ти за деня
  • 23:00
    "Честно казано" с Люба Кулезич (п)
Пълна програма
  • 22:00
    Пейтер Пал Халми - За глухар в австрийските Алпи
  • 22:30
    Ловна треска - Лов на благороден елен в Далерд ЗАД
  • 23:00
    Бъди там! - Риболовни прътиi
  • 23:30
    На фин монтаж с Колмич - На щека с Рихард Уйсаси
Пълна програма
  • 22:05
    "Капитан Америка: Първият отмъстител", фентъзи - екшън, САЩ, 2011; реж. Джо Джонстън, с Крис Евънс, Хейли Атуел, Себастиън Стан, Томи Лий Джоунс, Хюго Уийвинг, [12+]
Пълна програма
  • 22:00
    "Нюйоркска комбина I, 6 еп.", драма, САЩ, 2017; реж. Роксан Доусън, с Джеймс Франко, Маги Джилънхол, Гари Кар, Маргарита Левиева, Лорънс Гилиард Джуниър, [18+]
  • 23:00
    "Ще умра от срам I, 9 еп.", стендъп комедия, САЩ, 2017; реж. Джули Ан Робинсън, с Мелиса Лео, Майкъл Ангарано, Ери Грейнър, Кларк Дюк, Арджей Сайлър, [15+]
Пълна програма
  • 22:15
    Video Fashion News
  • 22:30
    Designer's Cut
  • 22:45
    Designer's Cut
  • 23:00
    Design Genius
Пълна програма
  • 22:00
    Трънски разкази (образователен филм за семеен туризъм)
  • 22:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 23:00
    Пътят на заточението (образователен филм за религиозен туризъм)
  • 23:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
Пълна програма
  • 22:00
    Баскетбол: Евролига
  • 23:50
    Студио "Баскетбол"
Пълна програма
  • 21:45
    Баскетбол: Евролига
  • 23:35
    Тенис: "ATP WT Uncovered"
Пълна програма
  • 22:15
    The Day Henry Met...
  • 22:20
    Paw Patrol
  • 22:45
    Rusty Rivets
  • 22:55
    Wallykazam
Пълна програма
  • 21:20
    Европа-Бавария
  • 22:40
    НеразгаданотописмонаЦарСоломон
  • 23:50
    Друготоизмерение:Призраци
Пълна програма

Сериали

AXN Black 22:20
Най-добрият тунинг; сезон 3, епизод 1, спорт, риалити, Финландия, 2013
bTV Comedy 22:30
"Шегаджии"- сериал
bTV Lady 22:30
"Камелот" - сериал, еп.3
Fox Life 22:30
Без пукната пара - първи сезон, еп. 16
Fox Channel 22:30
Необикновените - първи сезон

Всички предавания

Спорт

AXN Black 22:50
Най-добрият тунинг; сезон 3, епизод 2, спорт, риалити, Финландия, 2013
ТВ Европа 22:20
Спорт
Diema Sport 2 22:30
Баскетбол: Бруклин Нетс - Атланта Хоукс, мач от НБА, директно
Eurosport 2 23:00
Футбол, МЛС: Реал Солт лейк - Канзас Сити, пряко

Всички предавания

Филми

HBO 2 22:20
"Подземен свят: Кървави войни", екшън - хорър - трилър, САЩ, 2016; реж. Анна Фостър, с Кейт Бекинсейл, Тио Джеймс, Тобайъс Мензийс, Лара Пулвър, Чарлз Данс, [18+]
BNT2 22:30
В ада игрален филм /САЩ, 2003 г./, режисьор Ринго Лам, в ролите: Жан Клод Ван Дам, Лоурънс Тейлър, Марни Олътън, Били Рийк, Веселин Калановски, Асен Блатечки, Петя Силянова, Борис Панкин и др. (12)
ORT 22:30
Музикален фестивал "Гласовитият КиВиН" в Светлогорск
Skat+ 22:50
"Магията на природата" - документален филм
AXN 22:55
Как да ни се размине за убийство?; сезон 2, епизод 12, драма, криминален, САЩ, 2016

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания



{START_COUNTER}