ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 13:45
    В кадър Космически кадети/п/
  • 14:15
    Круиз в Япония
  • 14:40
    Светът на Япония: Моменти от Ишикава документална поредица
  • 14:55
    Телепазарен прозорец
Пълна програма
  • 13:30
    Премиера: "Градско момиче" - сериал, с. 1, еп. 70
  • 15:00
    Премиера: "Италианската булка" - сериал, с.1, еп.136
  • 16:00
    Премиера: "Клиника край езерото" - сериал, с.2, еп. 50
  • 17:00
    bTV Новините
Пълна програма
  • 13:30
    "Остани с мен" (премиера) - сериен филм
  • 14:30
    "Прости ми"(премиера) - сериен филм
  • 16:00
    Новините на NOVA
  • 16:30
    "Завинаги свързани" (премиера) - сериен филм
Пълна програма
  • 13:00
    Безценна перла - семеен сериал
  • 14:00
    Колела - автомобилно предаване с Константин Томов /п./
  • 14:30
    Видимо и невидимо - коментарно предаване за измеренията на свободата с Калин Манолов /п./
  • 15:30
    Новините ON AIR
Пълна програма
  • 12:00
    В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки/ Велко Каменов
  • 14:00
    Boom&Bust с Владимир Сиркаров и Кузман Илиев/п./
  • 15:00
    Водещите новини
  • 15:05
    Бизнес старт - сутрешен блок с Иван Нончев и Живка Попатанасова/п./
Пълна програма
  • 13:15
    Киберпрестъпления; сезон 2, епизод 3, криминален, драма, САЩ, 2015
  • 14:15
    Възприятия; сезон 2, епизод 5, криминален, драма, САЩ, 2013
  • 15:15
    Скрити доказателства; сезон 3, епизод 4, криминален, драма, САЩ, 2013
  • 16:10
    Царство; сезон 2, епизод 20, драма, романтичен, САЩ, 2015
Пълна програма
  • 13:45
    Опасно правосъдие: Инцидент във водата
  • 14:40
    Най-дивите острови: Япония: Островите на крайностите
  • 15:35
    Тексаски закони: Епизод 5
  • 16:30
    Майстори на къщи в клоните на дърветата: Епизод 6
Пълна програма
  • 13:40
    АТАКА в действие
  • 14:00
    Новини
  • 14:10
    "Извънредно включване" - публицистично предаване /п/
  • 14:40
    Народна музика
Пълна програма
  • 13:15
    ARD бюфет
  • 14:00
    Обеден журнал
  • 15:00
    Новини
  • 15:10
    "Червени рози" - сериал
Пълна програма
  • 10:00
    Hit Mix
  • 14:00
    Standard MK
  • 14:30
    Music Arena
  • 16:00
    TV Shop
Пълна програма
  • 13:00
    Добро утро с БНТ2 информационен блок /п/
  • 14:35
    Как се прави сериен документален филм /Канада, 2009 г./, 6 сезон, 5 епизод /п/
  • 15:00
    Днес и утре /п/
  • 15:25
    Време за губене /БНТ 2 Пловдив/п/
Пълна програма
  • 13:30
    Бразди /п/
  • 14:00
    Денят започва с Култура /п/
  • 15:45
    Малки истории
  • 16:00
    България днес информационен блок
Пълна програма
  • 13:50
    Oddbods
  • 13:58
    Oddbods
  • 14:05
    Coconut, the Little Dragon
  • 14:17
    Coconut, the Little Dragon
Пълна програма
  • 13:00
    "Легендата за Херкулес" - екшън,приключенски (САЩ, 2014), режисьор - Рени Харлин, актьори - Келън Лъц, Кенет Кренъм, Люк Нюбери, Джонатан Шаек, Раде Шербеджия, Николай Сотиров, Роксана МакКи, Скот Адкинс, Джая Уайс, Лиам Гариган, Лиам МакИнтайр, Юка Хилде
  • 15:00
    "Истинско правосъдие" - сериал, еп.1
  • 16:00
    "Менталист: Крадецът на мисли" - сериал, с.6, еп.20
  • 17:00
    Премиера: "Тежки престъпления" - сериал, с.5, еп. 19
Пълна програма
  • 13:15
    "Ризоли и Айлс: Криминални досиета" - сериал, с.4, еп.15
  • 14:15
    Премиера: "Баща ми трябва да умре" - криминален, мистерия, трилър (Канада, 2014), режисьор - Елизабет Джилс, Синтия Стивънсън, Уилям Р. Моузес, Себастиян Пигот и др.
  • 16:00
    РПУ Оня свят" - екшън, комедия, криминален (САЩ, 2013) , режисьор - Робърт Швентке, актьори - Джеф Бриджис, Райън Рейнолдс, Кевин Бейкън,  Мери-Луис Паркър, Мариса Милър, Стефани Зостак, Лари Джо Кембъл, Джеймс Хонг, Майк О'Майли и др.
  • 18:15
    "Джей Едгар" - биографичен, драма (САЩ, 2011), режисьор - Клинт Истууд, актьори - Денис О'Хеър, Джош Лукас, Леонардо Ди Каприо, Арми Хамър, Джуди Денч, Деймън Хериман, Дилан Бърнс, Наоми Уотс, Джефри Донован и др.
Пълна програма
  • 13:30
    "Теория да големия взрив" - сериал
  • 14:30
    "Двама мъже и половина" - сериал
  • 15:30
    "Новите съседи" /п./- комедиен сериал
  • 17:00
    "Комиците" - комедийно шоу
Пълна програма
  • 13:30
    "Сияйна луна" - сериал, еп.270,271
  • 14:30
    ТВ Пазар
  • 16:00
    Премиера: "Шоуто на д-р Оз" - токшоу
  • 17:00
    "Папараци" - тв таблоид
Пълна програма
  • 13:50
    Време за приключения
  • 14:00
    Време за приключения
  • 14:10
    Време за приключения
  • 14:25
    Невероятният свят на Гъмбол
Пълна програма
  • 12:30
    "Нощ се спуска над Манхатън", криминална драма, САЩ, 1996; реж. Сидни Лъмет, с Анди Гарсия, Иън Холм, Джеймс Гандолфини, Лена Олин, Ричард Драйфус, [15+]
  • 14:25
    "Двама отстранени", трилър - комедия, Великобритания, 2015; реж. Матю Бътлър, с Алекс Хасъл, Тори Харт, Греъм Бътлър, Фелисити Монтагю, Конлет Хил, [15+]
  • 15:55
    "Улика", комедия - мистерия, САЩ, 1985; реж. Джонатан Лин, с Айлийн Бренън, Тим Къри, Маделин Кан, Кристофър Лойд, Мартин Мъл, [12+]
  • 17:35
    "Държавата срещу Фриц Бауер", биографична драма, Германия, 2015; реж. Ларс Крауме, с Бургарт Клауснер, Роналд Зеерфелд, Зебастиан Бломберг, Йорг Шютауф, Лилит Щангенберг, [12+]
Пълна програма
  • 13:00
    "Чирак", драма, Сингапур, 2016; реж. Бу Джънфенг, с Фирдаус Рахман, Уан Ханафи Су, Мастура Ахмад, Буун Пин Кох, Никсън Ченг, [15+]
  • 14:35
    "Деветият живот на Луи Дракс", трилър - мистерия, Канада, 2015; реж. Александър Аджа, с Джейми Дорнан, Сара Гадън, Ейдън Лонгоуърт, Аарън Пол, Оливър Плат, [15+]
  • 16:20
    "Селският лекар", комедийна драма, Франция, 2016; реж. Тома Лилти, с Франсоа Клузе, Мариан Деникур, Изабел Садоян, Феликс Моати, Кристоф Одон, [12+]
  • 18:05
    "Не съм негодник", драма, Франция, 2015; реж. Еманюел Финкиел, с Никола Дювошел, Мелани Тиери, Марин Кайон, Дрис Рамди, Никола Бриде, [15+]
Пълна програма
  • 13:30
    World Sport
  • 14:00
    News Stream (with World Sport)
  • 15:00
    CNNMoney with Maggie Lake
  • 16:00
    International Desk (with World Sport)
Пълна програма
  • 13:30
    "Борбата на Пола" (премиера) - теленовела
  • 14:30
    "Жертви на модата" - риалити, сезон 11
  • 15:30
    "Ритъмът на мечтите" - сериал, /п/
  • 17:00
    "Моят живот"- сериен филм, /п/
Пълна програма
  • 13:00
    "Военни престъпления" - сериал, сезон 8
  • 14:00
    "Елементарно, Уотсън" - сериал, сезон 2
  • 15:00
    "Снайперисти" - сериал, сезон 3
  • 16:00
    "Героят и страшилището" - екшън с уч. на Чък Норис, Брин Теър, Джефри Крамър, Джак О`Халоран, Стив Джеймс и др., /п/
Пълна програма
  • 13:00
    В дивата пустош с Беър Грилс: Кейт Хъдсън
  • 14:00
    В дивата пустош с Беър Грилс: Джеймс Марсдън
  • 15:00
    В дивата пустош с Беър Грилс: Мишел Родригес
  • 16:00
    Тираджии в пустошта: епизод 11
Пълна програма
  • 13:50
    Възходът на машините: Суперкораб
  • 14:38
    Машините на Леонардо: Катапулт
  • 15:26
    Хакер в дивата природа: Бягство от Долината на смъртта
  • 16:14
    Ловци на митове: Само с едното тиксо
Пълна програма
  • 13:30
    Аз съм по средата
  • 14:00
    Soy Luna S2
  • 15:00
    Виолета
  • 16:00
    Групата на Алекс
Пълна програма
  • 13:55
    "Сръчни пръсти"
  • 14:15
    "Всичко за децата"
  • 14:45
    "Всичко за децата"
  • 15:15
    "За играчките"
Пълна програма
  • 13:30
    Приключенията на слончето Бабар - аним. филм
  • 14:45
    Хари в царството на динозаврите - анимационен сериал
  • 15:00
    Най-малкият зоомагазин - анимационен сериал
  • 15:30
    Бакуган - анимационен сериал
Пълна програма
  • 13:30
    Наследницата - 100 еп. - Сериал
  • 14:45
    Новини
  • 15:00
    Делници - с Николай Колев
  • 18:00
    Новини
Пълна програма
  • 13:45
    Фокус
  • 14:15
    Спорт
  • 14:45
    Поща
  • 15:12
    Преди една година
Пълна програма
  • 10:30
    Футбол, Световно първенство за юноши до 17 г.: Осминафинали
  • 14:00
    Снукър: "Англия оупън"
  • 15:00
    Снукър: "Англия оупън", пряко
  • 19:00
    Футбол, Световно първенство за юноши до 17 г.: Осминафинали
Пълна програма
  • 13:45
    Автомобилизъм: Световен ендурънс шампионат Маунт Фуджи
  • 14:15
    Куриози
  • 14:30
    "ФИФА футбол мондиал"
  • 15:00
    "Олимпийски истории"
Пълна програма
  • 13:45
    Търсачи на съкровища, сезон 4, еп. 6
  • 14:30
    Каубои в студени води, сезон 2, еп. 3
  • 15:20
    Големият див север, сезон 1, еп. 8
  • 16:05
    72 опасни места за живеене, сезон 1, еп. 2
Пълна програма
  • 13:25
    Alpine Adventurer Series 3
  • 14:20
    Monster Jam
  • 15:15
    Mountain Movers
  • 16:10
    Pro Bull Riders
Пълна програма
  • 13:30
    Феномени /на живо/
  • 15:30
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 18:00
    Багрите на България /фолклорна и народна музика/
  • 19:00
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
Пълна програма
  • 13:30
    Здравословни гурме ястия
  • 14:00
    Живот на остров
  • 14:30
    Живот на остров
  • 15:00
    Хавайски живот
Пълна програма
  • 13:45
    "В търсене на малък дом" - първи сезон, еп. 5
  • 14:15
    Семеен пъзел - първи сезон, еп. 8
  • 14:40
    Семеен пъзел - първи сезон, еп. 9
  • 15:10
    Подли камериерки - трети сезон, еп. 9
Пълна програма
  • 13:10
    Батъл Крийк- първи сезон, еп. 8
  • 14:05
    Бул - първи сезон, еп. 7
  • 15:05
    Мистериите на Мис Фишър - трети сезон, еп. 7
  • 16:05
    Мистериите на Мис Фишър - трети сезон, еп. 8
Пълна програма
  • 13:05
    "Ченгета в резерв", екшън - комедия, САЩ, 2010; реж. Адам МакКей , с Уил Феръл, Марк Уолбърг, Ева Мендес, Майкъл Кийтън, Дуейн Джонсън, [12+]
  • 14:50
    "Дяволът и дълбокото синьо море", драма, САЩ, 2016; реж. Бил Пърпъл, с Джейсън Съдейкис, Мейзи Уилямс, Джесика Бийл, Пол Райзър, Мери Стийнбъргън, [12+]
  • 16:35
    "Сайдер с Роузи", драма, Великобритания, 2015; реж. Филипа Лоуторп, с Тимъти Спол, Саманта Мортън, Джорджи Смит, Теди-Роуз Малесън-Алън, Дилън Търланд, [12+]
  • 18:10
    "Денят на независимостта: Нова заплаха", екшън - фантастика, САЩ, 2016; реж. Роланд Емерих, с Лиъм Хемсуърт, Джеф Голдблум, Бил Пулман, Майка Монро, Травис Тоуп, [12+]
Пълна програма
  • 13:50
    В изгнание, сезон 1, еп. 5
  • 14:45
    Загадки в музея, сезон 2, еп. 28
  • 15:35
    Забранена история, сезон 3, еп. 5
  • 16:25
    Страхотни изобретения, сезон 2, еп. 4
Пълна програма
  • 13:30
    Търсачи на автомобили: Изобилие от буици
  • 14:00
    Най-доброто от "Спецове в заложната къща": Върховни покупки
  • 14:30
    Най-доброто от "Спецове в заложната къща": Сделки на колела
  • 15:00
    Изковани в огъня: Мечът шаре
Пълна програма
  • 13:00
    Моето хоби: Моделите
  • 14:00
    АКТУАЛНО – тв поредица, пети сезон, 50 еп.
  • 15:00
    ХОБИ НОВИНИ
  • 16:00
    Риби и такъми – тв поредица, четвърти сезон, 25 еп.
Пълна програма
  • 13:35
    "Барни и приятели"
  • 14:00
    "Твоят универсум"
  • 14:10
    "Аги Баги"
  • 14:30
    "Джармис"
Пълна програма
  • 13:45
    Телемаркет
  • 14:00
    НОВИНИ
  • 14:30
    "Кухнята на Звездев"
  • 15:00
    НОВИНИ
Пълна програма
  • 02:45
    Тюбс
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:30
    Драконова топка Z (анимация)
  • 19:00
    Хартли (фейлетон)
Пълна програма
  • 13:35
    "Чатахучи" - биографичен филм / драма с Нед Бийти, Денис Хопър.
  • 15:10
    "Тежка свалка" - екшън / комедия с Бърт Рейнолдс, Крис Кристоферсън.
  • 16:55
    "Пръстенът на мускетарите" - приключенски филм / екшън с Дейвид Хазелхоф, Чийч Марин, Томас Готшалк, Алисън Дуди.
  • 18:20
    "Човекът от Луната" - драма с Рийз Уидърспуун, Бентли Мичъм, Ърни Лайвли, Джейсън Лондон.
Пълна програма
  • 12:10
    FIA WORLD ENDURANCE CHAMPIONSHIP HIGHLIGHTS
  • 15:30
    THE INSIDE LINE
  • 15:55
    BO'NESS HILLCLIMB REVIVAL
  • 17:10
    GOODWOOD REVIVAL
Пълна програма
  • 12:00
    Само хитове
  • 14:00
    Майки тийнейджърки
  • 15:00
    Майки тийнейджърки
  • 16:00
    Пич, оправи ми колата
Пълна програма
  • 12:50
    Solo 1D Boys!
  • 14:00
    Martin Garrix's Sick Beats
  • 15:30
    Beyonce: The Ultimate Hits
  • 16:00
    The Vamps Live @ V Festival 2017
Пълна програма
  • 13:40
    2017 Festival Fever!
  • 15:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 17:00
    Rocks Rated!
  • 18:00
    Rock Solid Playlist
Пълна програма
  • 13:45
    Най-добрите родители в животинския свят, сезон 1, еп. 2
  • 14:35
    Великото преселение, сезон 1, еп. 3
  • 15:20
    Градът на бялата мечка, сезон 1, еп. 11
  • 15:45
    Градът на бялата мечка, сезон 1, еп. 12
Пълна програма
  • 13:00
    Мегазаводи: Супер Коли, еп. 1
  • 14:00
    Мигове от катастрофата 5, еп. 4
  • 15:00
    Разследване на самолетни катастрофи, еп. 6
  • 16:00
    Разследване на самолетни катастрофи, еп. 5
Пълна програма
  • 13:26
    Невероятни паяци
  • 14:17
    Риболов на чудовища: Нашествието на сома
  • 15:04
    Риболов на чудовища: Щука-алигатор
  • 15:51
    Риболов на чудовища: Опасност в дълбините
Пълна програма
  • 12:05
    Баскетбол: Морабанк Андора - Гран Канария, мач от испанската баскетболна лига, повторение
  • 14:00
    Футбол: Лион - Монако, мач от френската Лига 1, повторение, в паузата -
  • 16:00
    Футбол: Бордо - Нант, мач от френската Лига 1, повторение
  • 18:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
Пълна програма
  • 12:15
    "Времето ще покаже"
  • 15:00
    Новини (със субтитри)
  • 15:15
    "Хайде да се оженим!"
  • 16:00
    "Мъжко / Женско"
Пълна програма
  • 13:05
    "От извора" - българска народна музика
  • 14:00
    "Избери песен" - музикална игра
  • 15:00
    "Планета Хит" - нон-стоп хитове
  • 16:00
    "Картини от Света" - музикална импресия
Пълна програма
  • 13:40
    "На мегдана" - инструментална и танцова музика
  • 14:00
    "Фолклорна китка" - избрани песни
  • 14:30
    "Поздрав от България" - избрана фолклорна програма
  • 15:00
    "Златна колекция" - хитовете през годините
Пълна програма
  • 13:00
    "Show Time" - музикална програма
  • 14:00
    "Картини от Света" - музикална импресия
  • 14:05
    "Планета Live" - музикална програма
  • 16:00
    "Звездите на България" - музикална програма
Пълна програма
  • 13:30
    "2 разорени момичета: Без пукната пара" - сериал
  • 14:25
    "Двама мъже и половина" - сериал
  • 15:40
    "По средата" - сериал
  • 16:35
    "Теория за големия взрив" - сериал
Пълна програма
  • 13:00
    УЕФА Шампионска лига: Челси - Рома
  • 15:00
    УЕФА Шампионска лига: Бенфика - Манчестър Юн
  • 17:00
    УЕФА Шампионска лига - обзори
  • 18:00
    Италия, Серия А - обзор 
Пълна програма
  • 13:00
    "12 часа" - обеден информационен журнал
  • 15:00
    "Синята светлина" - доку-поредица
  • 16:00
    "В капана на подозренията" - доку-поредица
  • 18:00
    "Съблазнителни измами" - доку-поредица
Пълна програма
  • 09:05
    Игрален филм
  • 17:15
    "Безсмертнова"
  • 18:10
    Игрален филм: "Здрав брак"
  • 19:50
    Концерт
Пълна програма
  • 13:00
    Игрален филм
  • 15:00
    "Особено мнение"
  • 16:00
    Сериал: "Ловът на Пепеляшка"
  • 17:00
    "Особено мнение"
Пълна програма
  • 13:00
    "Адвокатите на пост" - поредица
  • 14:00
    "Патрулна обиколка: Специалистите" - репортаж
  • 15:00
    "Патрулна обиколка" - репортаж
  • 16:00
    "Патрулна обиколка: Берлин" - репортаж
Пълна програма
  • 13:00
    "Здравословно" с Христо Деянов /повторение
  • 14:00
    "Дискусионно студио /повторение/
  • 15:00
    Новини - информационна емисия на ТВ "СКАТ" /на живо/
  • 15:15
    "Рисувам спомените от детството си" Документален филм
Пълна програма
  • 12:30
    Футбол
  • 14:00
    Дартс: Световно първенство в Пърфлийт
  • 19:00
    Баскетбол от НБА
  • 19:30
    Футбол Мундиал
Пълна програма
  • 13:35
    Go Wild! - Mission Wildnis
  • 14:35
    Ninjago - Wettkampf der Elemente
  • 15:00
    Angelo!
  • 15:25
    Grizzy & die Lemminge
Пълна програма
  • 13:35
    Петър Мирчев- документален филм
  • 14:05
    Щрак - комедийно шоу
  • 14:25
    Световно фолклорно изкуство - музикално предаване
  • 15:00
    Детски свят - Покахонтас - анимация
Пълна програма
  • 12:02
    We Love Music
  • 18:02
    1 Artist 3 Hits
  • 18:12
    Top 10
  • 19:02
    New 4 U
Пълна програма
  • 13:00
    Богинята на косите: Богинята на екстеншъните от Стейтън Айлънд
  • 14:00
    Животът на високите: Семейство гиганти
  • 15:00
    Пълна промяна: Отслабване: Трина - част 2
  • 16:00
    Различни хора, различни сватби - Америка: Епизод 4
Пълна програма
  • 13:30
    На колела
  • 14:00
    Легендите оживяват - Кадин мост, еп. 1
  • 14:30
    WWF - Бяла водна лилия
  • 15:00
    Пътуване към скалите, част 1
Пълна програма
  • 13:30
    Търсене на дом по света
  • 14:00
    Търсене на дом по света
  • 14:30
    Търсене на дом по света
  • 15:00
    Първокласни RV каравани
Пълна програма
  • 13:30
    Търсене на дом по света
  • 14:00
    Търсене на дом по света
  • 14:30
    Търсене на дом по света
  • 15:00
    Първокласни RV каравани
Пълна програма
  • 13:15
    Бетовен 2, САЩ, комедия/семеен/детски, 1993
  • 14:40
    Прокълнати, САЩ, ужаси/комедия, с Кристина Ричи, Джеси Айзенбърг, 2005
  • 16:20
    Небеса, Германия,Италия,САЩ, драма/трилър, с Кейт Бланшет, Джовани Рибизи, 2002
  • 17:55
    Преследваният, САЩ, екшън/криминален/трилър, с Томи Лий Джоунс, Бенисио дел Торо, 2003
Пълна програма
  • 13:30
    Новини
  • 14:00
    Новини
  • 14:30
    Новини
  • 15:00
    Новини
Пълна програма
  • 13:55
    Печивата на Марта Стюарт - кулинарно предаване, еп. 4
  • 14:25
    Рейчъл Алън - кексове и торти - първи сезон, еп. 1
  • 14:55
    Лесни рецепти на път - кулинарно предаване, еп. 4
  • 15:25
    Супер храни за семейството с Джейми - кулинарно предаване, еп. 2
Пълна програма
  • 13:00
    Хитовете не лъжат!
  • 15:00
    2-4-1 Хитове!
  • 16:00
    Ние обичаме 2000 +
  • 17:00
    Ние обичаме 2010 +
Пълна програма
  • 12:30
    Хофа - Биографичен, Криминален, Драма, 1992, Режисьор: Дани Де Вито, В ролите: Джак Никълсън, Дани Де Вито, Арманд Асанте, Дж.Т. Уолш, Джон С. Рейли, Франк Уайли, Кевин Андерсън, Джон П. Райън, Роберт Проски, Наталия Ногулич
  • 14:00
    Адаптация - Комедия, Криминален, 2002, Режисьор: Спайк Джоунс, В ролите: Никълъс Кейдж, Мерил Стрийп, Крис Купър, Маги Джиленхол, Тилда Суинтън и др.
  • 16:00
    Хейвън Сез.1, Еп.11 - Криминален, Драма , Фентъзи, 2010, Режисьор: Scott Shepherd, David MacLeod, Michael Rosenberg, В ролите: Емили Роуз, Лукас Брайънт, Ерик Балфур
  • 17:00
    Бандити - Комедия, Криминален, 2001, Режисьор: Бари Левинсън, В ролите: Брус Уилис, Били Боб Торнтън, Кейт Бланшет
Пълна програма
  • 13:00
    "Кралица на пазаруването" - доку-поредица
  • 14:00
    "Между тюл и сълзи" - доку-поредица
  • 15:00
    "Моето дете, твоето дете - А как възпитаваш ти?" - доку-поредица
  • 16:00
    "Кралица на пазаруването" - доку-поредица
Пълна програма
  • 12:30
    "Светлините на рампата" - дата на премиерата: 23 октомври 1952 г. (САЩ) , режисьор Чарли Чаплин ; музика, композирана от Чарли Чаплин /п/
  • 14:00
    Eкология
  • 14:30
    История/п/
  • 15:00
    "ТВ меню"/п/
Пълна програма
  • 13:30
    Касъл - осми сезон, еп. 21
  • 14:25
    Касъл - осми сезон, еп. 22
  • 15:20
    Излъжи ме - втори сезон, еп. 20
  • 16:15
    Престъпления от класа - четвърти сезон, еп. 3
Пълна програма
  • 13:00
    EDM Anthems
  • 14:00
    Club Bangers!
  • 16:00
    Dance Classics!
  • 17:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
Пълна програма
  • 13:55
    F-PEOPLE
  • 14:00
    TOP PHOTOSHOOTS
  • 14:25
    FASHION WEEK
  • 14:30
    TOP PHOTOSHOOTS
Пълна програма
  • 13:40
    Big Fat Hits
  • 17:00
    Pop Superstars
  • 19:00
    Can't Stop The Hits
  • 22:00
    Big Fat Hits
Пълна програма
  • 13:15
    "Истински спасителни операции" - 11 еп.
  • 14:05
    "Кошмарни съседи" - 8 еп.
  • 14:55
    "Джигити" - 1 еп.
  • 15:20
    "Лов на неизрядни платци" - 11 и 12 еп.
Пълна програма
  • 13:45
    Телестар
  • 14:00
    Новини
  • 14:15
    "В обектива"
  • 14:30
    новини
Пълна програма
  • 13:40
    Под водой с ружьем
  • 14:10
    Мой мир - рыбалка
  • 14:40
    На охотничьей тропе (Сезон 2)
  • 15:05
    Рыбалка в России
Пълна програма
  • 12:00
    "Детектив" - криминален с уч. на Том Беринджър, Анабет Гиш, Рик Гомес, Сибил Шпепард, Дейвид Аткинсон, Франк Уоли и др., I част, /п/
  • 14:00
    "Списъкът на Джесика Дарлинг" - романтична комедия с уч. на Блеър Фоулър, Андай Турал, Ашли Лиао, Клое Ист, Ема Рейн Лайл, Ева Бела и др., /п/
  • 16:00
    "Голямото скачане"- комедия с уч. на Пиърс Броснан, Тони Колет, Имоджен Путс, Арън Пол, Розамунд Пайк, Сам Нийл и др.
  • 18:00
    "От местопрестъплението: Кибер атаки" - сериал, сезон 2
Пълна програма
  • 13:45
    Cake Boss: Props, Pies & Party Time
  • 14:07
    Cake Boss: Church Cake, Carats & a Castano's Pool Party
  • 14:30
    I'm Alive: Out of Reach
  • 15:15
    Beasts of the Bayou: Swamp Werewolf
Пълна програма
  • 13:50
    ENGLISH UP
  • 14:00
    THE LAST UNICORN
  • 15:35
    ECTV EXTREME
  • 15:45
    KEEP FIT
Пълна програма
  • 13:35
    Гражданка в ранчото
  • 14:00
    Трапезата на Сиба
  • 14:30
    Трапезата на Сиба
  • 15:00
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета
Пълна програма
  • 13:45
    Ники, Рики, Дики и Дона
  • 14:15
    Ники, Рики, Дики и Дона
  • 14:40
    Геймърки
  • 15:00
    Геймърки
Пълна програма
  • 10:30
    Футбол, Световно първенство за юноши до 17 г.: Осминафинали
  • 14:00
    Снукър: "Англия оупън"
  • 15:00
    Снукър: "Англия оупън", пряко
  • 19:00
    Футбол, Световно първенство за юноши до 17 г.: Осминафинали
Пълна програма
  • 13:05
    "Ченгета в резерв", екшън - комедия, САЩ, 2010; реж. Адам МакКей , с Уил Феръл, Марк Уолбърг, Ева Мендес, Майкъл Кийтън, Дуейн Джонсън, [12+]
  • 14:50
    "Дяволът и дълбокото синьо море", драма, САЩ, 2016; реж. Бил Пърпъл, с Джейсън Съдейкис, Мейзи Уилямс, Джесика Бийл, Пол Райзър, Мери Стийнбъргън, [12+]
  • 16:35
    "Сайдер с Роузи", драма, Великобритания, 2015; реж. Филипа Лоуторп, с Тимъти Спол, Саманта Мортън, Джорджи Смит, Теди-Роуз Малесън-Алън, Дилън Търланд, [12+]
  • 18:10
    "Денят на независимостта: Нова заплаха", екшън - фантастика, САЩ, 2016; реж. Роланд Емерих, с Лиъм Хемсуърт, Джеф Голдблум, Бил Пулман, Майка Монро, Травис Тоуп, [12+]
Пълна програма
  • 09:30
    Playlist
  • 18:00
    Lucky 7
  • 19:00
    Hip-Hop of BG
  • 19:30
    Music of BG
Пълна програма
  • 13:30
    Sofia The First
  • 14:00
    Jake and the Never Land Pirates
  • 14:30
    PJ Masks
  • 15:00
    My Friends Tigger & Pooh
Пълна програма
  • 13:45
    Ники, Рики, Дики и Дона
  • 14:15
    Ники, Рики, Дики и Дона
  • 14:40
    Геймърки
  • 15:00
    Геймърки
Пълна програма
  • 12:00
    We Are The 80s
  • 14:00
    15 Years Since...
  • 15:00
    Smells Like The 90s
  • 17:00
    90s Vs 00s
Пълна програма
  • 13:40
    I Almost Got Away With It: Got to Be a Ladies' Man
  • 14:30
    Southern Fried Homicide: Fatal Belle
  • 15:20
    Obsession: Dark Desires: Occult Following
  • 16:10
    Murder Calls: The Dark Horse
Пълна програма
  • 13:50
    In the Name of Good: Doaouda Karaboue
  • 14:15
    Karen on the Rock: Charity
  • 14:45
    In the Name of Good: Serge Ibaka
  • 15:10
    Sports Celebs and...: Charity
Пълна програма
  • 13:55
    Craig Morgan All Access Outdoors
  • 14:20
    Craig Morgan All Access Outdoors
  • 14:45
    Primos Truth About Hunting
  • 15:10
    Primos Truth About Hunting
Пълна програма
  • 13:30
    Търсачи на автомобили: Изобилие от буици
  • 14:00
    Най-доброто от "Спецове в заложната къща": Върховни покупки
  • 14:30
    Най-доброто от "Спецове в заложната къща": Сделки на колела
  • 15:00
    Изковани в огъня: Мечът шаре
Пълна програма
  • 13:00
    Мигове от катастрофата 5, еп. 4
  • 14:00
    Разследване на самолетни катастрофи, еп. 6
  • 15:00
    Разследване на самолетни катастрофи, еп. 5
  • 16:00
    Магистрала през ада, еп. 4
Пълна програма
  • 13:30
    Премиера: "Градско момиче" - сериал, с. 1, еп. 70
  • 15:00
    Премиера: "Италианската булка" - сериал, с.1, еп.136
  • 16:00
    Премиера: "Клиника край езерото" - сериал, с.2, еп. 50
  • 17:00
    bTV Новините
Пълна програма
  • 12:00
    Телешоп
  • 14:05
    Ханибъл постмортем; сезон 1, епизод 7, криминален, драма, САЩ, 2014
  • 14:15
    Скорпион; сезон 2, епизод 12, екшън, драма, САЩ, 2015
  • 15:15
    Конан; сезон 1, епизод 12, приключенски, научна фантастика, САЩ, 1997
Пълна програма
  • 13:30
    Ченгета новобранци; сезон 2, епизод 6, криминален, драма, Канада, 2011
  • 14:30
    4исла; сезон 4, епизод 11, криминален, драма, САЩ, 2007
  • 15:25
    4исла; сезон 4, епизод 12, криминален, драма, САЩ, 2007
  • 16:25
    Отмъщението; сезон 1, епизод 12, драма, мистерия, Турция, 2013
Пълна програма
  • 13:00
    Неразрешени случаи: Убиец се измъква
  • 14:00
    Какво е нужно за убийство: Погребението, което той искаше
  • 14:30
    Какво е нужно за убийство: Зелената вдовица
  • 15:00
    Истории за престъпления: Смъртоносна мания: Ърл Брамблет
Пълна програма
  • 12:20
    Обиколка за милиони; Екшън-трилър, САЩ, 2012
  • 14:05
    Завинаги с теб; Романтична комедия, САЩ, 2000
  • 15:55
    Хамлет; Романтична драма, САЩ, 2000
  • 18:05
    Момиче от Джърси; Комедия, САЩ, 2004
Пълна програма
  • 13:00
    Сериал "Исчезнувшие" 16+
  • 14:00
    Док.фильм "Неизвестная планета"
  • 14:30
    "Американский ликбез" Американская мечта
  • 15:00
    Новости RTVi
Пълна програма
  • 13:45
    "Шарена седянка" - поздравителен концерт, 2 част /на живо/
  • 14:30
    "Новини" - информационна емисия на ТВ СКАТ
  • 14:45
    "От архивите на "СКАТ"
  • 15:30
    "Новини" - информационна емисия на ТВ СКАТ
Пълна програма
  • 13:45
    Punk'd
  • 14:10
    Instant Mom
  • 14:35
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 15:00
    Спонджбоб Квадратни Гащи
Пълна програма
  • 13:45
    Redheads Have More Fun (18+)
  • 14:00
    First Time Anal: Call Girl Adventure (18+)
  • 14:19
    The Big Press Announcement (18+)
  • 14:39
    A Clockwork Whore: Part One (18+)
Пълна програма
  • 12:55
    Световен рали шампионат: Рали Каталуня - финален етап
  • 14:05
    Спортни новини
  • 14:15
    Часът на БНТ HD
  • 14:30
    Футбол: Лудогорец - Хофенхайм - среща от турнира "Лига Европа"
Пълна програма
  • 12:30
    Най-смешните скечове на Абът и Костел 2
  • 14:05
    Амбицията на Тръмп
  • 15:55
    Венеция/Венеция
  • 18:05
    Красив хоризонт
Пълна програма
  • 13:50
    Музикална пауза
  • 14:00
    Новини
  • 14:15
    Прогноза за времето и агропрогноза
  • 14:25
    Борсова информация
Пълна програма
  • 13:30
    GUIDES & GURUS - WALES
  • 14:00
    SCEPTICS - SONS OF GOD
  • 15:00
    PASSPORT TO EXPLORE - PORTLAND
  • 15:30
    PASSPORT TO EXPLORE - SAN DIEGO
Пълна програма
  • 10:45
    WUSHU Championship
Пълна програма
  • 12:20
    Лъки Люк
  • 14:00
    Аутсайдерите
  • 15:35
    Ще се омъжиш ли за мен?
  • 17:05
    Семейство Орхейм
Пълна програма
  • 13:30
    Firsthand
  • 14:00
    The Kickback
  • 15:00
    Standard Snowboard Show
  • 15:30
    Pull
Пълна програма
  • 13:40
    Зоопаркът - Дъблин (5)
  • 14:05
    Зоопаркът - Дъблин (6)
  • 14:35
    Ветеринарна клиника за дребни животни (2)
  • 15:00
    Ветеринарна клиника за дребни животни (3)
Пълна програма
  • 13:30
    Разходка из притоците на Рио Негро
  • 14:00
    Забравеният герой от родопската Шипка
  • 14:30
    WWF - Проект: Опазване и възстановяване на гори и влажни зони
  • 15:00
    Лейкланд - Ирландия
Пълна програма
  • 13:00
    Футбол: Славия - Дунав, мач от Първа професионална лига, повторение
  • 15:00
    Футбол: Ботев Пловдив - Верея, мач от Първа професионална лига, повторение
  • 17:00
    Футбол: ЦСКА - Пирин, мач от Първа професионална лига, повторение
  • 19:00
    "Преди кръга", предаване за български футбол (2017-18), 13-и епизод, директно
Пълна програма
  • 13:30
    Класика от Висшата лига - Тотнъм Хотспър - Ливърпул (2003-04), повторение
  • 14:00
    "Премиър лийг Токшоу", предаване за английски футбол (2017-18), 8-и епизод, повторение
  • 15:00
    Футбол: Кристъл Палас - Челси, мач от английската Висша лига, повторение
  • 17:00
    Класика от Висшата лига - Евертън - Арсенал (2009-10), повторение
Пълна програма
  • 13:40
    Почти ми се размина: Женкар
  • 14:30
    Убийство по южняшки: Фаталната жена
  • 15:20
    Мрачна обсебеност: Окултистът-преследвач
  • 16:10
    Предсмъртни обаждания: Неочакваната развръзка
Пълна програма
  • 13:00
    "Просто Диков", авторско предаване на Сашо Диков, (п) - 3 част
  • 14:00
    "Star box", предаване за българския и световния шоу бизнес, (п)
  • 15:00
    "Един прекрасен ден", магазинно предаване с водещ Каролина Братанова
  • 16:30
    еМисия България LIVE
Пълна програма
  • 13:30
    Предизвикателството
  • 14:00
    Ловна култура - традиции, които живеят с нас 2. част
  • 14:30
    По следите на плячката - Зимен лов на диво прасе
  • 15:00
    Ловна треска - Лов в Чалокьоз
Пълна програма
  • 13:45
    "Капитан Америка: Завръщането на първия отмъстител", фентъзи - трилър, САЩ, 2014; реж. Антъни Русо, Джо Русо, с Крис Евънс, Скарлет Йохансон, Себастиън Стан, Антъни Маки, Робърт Редфорд, [12+]
  • 16:00
    "Абулеле", семейна комедия, Израел, 2015; реж. Джонатан Гева, с Йоав Садиан, Идан Баркай, Бар Минали, Макрам Хури, Нати Клугер, [12+]
  • 17:35
    "Семейство Даръл І, 3 еп.", биографична драма, Великобритания, 2016; реж. Стив Барън, с Кийли Хоус, Джош О'Конър, Майло Паркър, Дейзи Уотърстоун, Калъм Уудхаус, [12+]
  • 18:25
    "Ханкок", екшън - комедия, САЩ, 2008; реж. Питър Бърг, с Уил Смит, Шарлийз Терон, Джейсън Бейтман, Еди Марсън, Джони Галеки, Томас Ленън, [12+]
Пълна програма
  • 13:55
    "Аферата ІІІ, 6 еп.", драма, САЩ, 2017; реж. Агниешка Холанд, с Доминик Уест, Рут Уилсън, Мора Тиърни, Джошуа Джаксън, Джулия Голдани Телс, [15+]
  • 15:00
    "Шампионите", комедия, САЩ, 2000; реж. Кристофър Гест, с Юджийн Леви, Катрин О'Хара, Кристофър Гест, Паркър Поузи, Джон Майкъл Хигинс, [12+]
  • 16:30
    "Още веднъж с чувство", документален, Великобритания, 2016; реж. Андрю Доминик, с Ник Кейв, Уорън Елис, Nick Cave & The Bad Seeds, [12+]
  • 18:25
    "Драконът, моят приятел", фентъзи, САЩ, 2016; реж. Дейвид Лоури, с Брайс Далас Хауърд, Оукс Фегли, Робърт Редфорд, Уес Бентли, Карл Ърбан, [7+]
Пълна програма
  • 13:45
    Design Genius
  • 14:00
    Inside Fashion Week
  • 14:15
    Inside Fashion Week
  • 14:30
    Inside Fashion Week
Пълна програма
  • 13:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 14:00
    Приказка за къщата (образователен филм за културно-исторически туризъм)
  • 14:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 15:00
    България. Земя на три писмености (образователен филм за културно-исторически туризъм)
Пълна програма
  • 13:05
    Мотоциклетизъм: Moto GP
  • 14:30
    Футбол: Холандска Ередивизи
  • 15:30
    Тенис: "ATP WT Uncovered"
  • 16:00
    Новини
Пълна програма
  • 13:30
    Голф: Европейски тур
  • 15:30
    Футбол: Руска Премиер лига
  • 15:55
    Голф: "Светът на голфа"
  • 16:55
    Новини
Пълна програма
  • 13:55
    Blaze and the Monster Machines
  • 14:20
    Blaze and the Monster Machines
  • 14:40
    Zack & Quack
  • 15:00
    Shimmer and Shine
Пълна програма
  • 13:30
    Кьолнскатакатедрала
  • 14:20
    Венеция
  • 15:40
    ЗамъкътНойшванщайнвГермания
  • 16:00
    Световнакласа"МонакоиВенеция"
Пълна програма

Сериали

Fox Channel 13:55
Семейство Симпсън - двадесет и четвърти сезон, еп. 11
Film Plus 14:00
Пряко: Футбол: Селта /Виго/ - Ейбар (Примера Дивисион, сезон 2017/18)
AXN Black 14:00
Престъпления без граници; сезон 1, епизод 10, криминален, драма, Франция, 2013
e-kids 14:00
Писма от Феликс - анимационен сериал
Viasat Nature 14:10
Пол О'Грейди за любовта към кучета, сезон 3, еп. 4

Всички предавания

Спорт

Film Plus 14:00
Пряко: Футбол: Селта /Виго/ - Ейбар (Примера Дивисион, сезон 2017/18)
Sky Sports 14:00
Жилет коледен футбол
Eurosport 2 14:00
Олимпийски игри: Хокей на лед, малък финал (мъже), директно
Ring.BG 14:00
УЕФА Шампионска лига: Челси - Барселона
EuroNews 14:15
Спорт

Всички предавания

Филми

HBO3 13:55
"Животът и смъртните случаи на Робърт Дърст, 3 еп.", документален, САЩ, 2015; реж. Андрю Джареки, [12+]
AXN Black 14:00
Престъпления без граници; сезон 1, епизод 10, криминален, драма, Франция, 2013
BNT2 14:00
Безмислици игрален филм /п/
Diema Family 14:00
"На предела на любовта" - романтичен филм с уч. на Тереза Щолце, Щефен Грот, Томас Фрич, Макс Алберти и др.
TVT 14:00
Оазисите на Странджа: Малко Търново и Бръшлян (образователен документален филм)

Всички предавания

Рио-2016

Eurosport 2 14:00
Олимпийски игри: Хокей на лед, малък финал (мъже), директно
BNT HD 15:00
Зимни олимпийски игри: Бързо пързаляне с кънки, масов старт /мъже/ пряко предаване от Кангнън
Eurosport 15:15
Олимпийски игри: Хокей на лед, малък финал (мъже), директно

Всички предавания

Peyongchang-2018

Eurosport 2 14:00
Олимпийски игри: Хокей на лед, малък финал (мъже), директно
BNT HD 15:00
Зимни олимпийски игри: Бързо пързаляне с кънки, масов старт /мъже/ пряко предаване от Кангнън
Eurosport 15:15
Олимпийски игри: Хокей на лед, малък финал (мъже), директно

Всички предавания



{START_COUNTER}