ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 09:15
    Денят започва с Култура Информационен културен блок с водещи Анна Ангелова и Димитър Стоянович
  • 11:00
    Здравето отблизо Здравно предаване с водещ Мария Андонова
  • 11:40
    Телепазарен прозорец
  • 12:00
    По света и у нас Информационна емисия
Пълна програма
  • 09:30
    "Преди обед" - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
  • 12:00
    bTV Новините - обедна емисия
  • 12:30
    "Шоуто на Слави" /п/- вечерно ток шоу
  • 13:30
    Премиера: "Градско момиче" - сериал, с. 1, еп. 70
Пълна програма
  • 09:30
    "На кафе" - предаване на NOVA
  • 11:30
    "Бон Апети" - предаване
  • 12:00
    Новините на NOVA
  • 12:30
    "Двете лица на Истанбул"- сериен филм
Пълна програма
  • 09:50
    Клик - комедийно шоу с Аспарух Йорданов или мрежата се смее /п./
  • 10:30
    околоСВЕТСКО с Бойка Делиева и Константина Живова
  • 12:30
    Новините ON AIR
  • 13:00
    Безценна перла - семеен сериал
Пълна програма
  • 10:05
    В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки/ Велко Каменов
  • 10:30
    Investbook с Димитър Вучев/п./
  • 11:00
    Водещите новини
  • 11:05
    Светът е бизнес с Ивайло Лаков и Николай Кръстев /п./
Пълна програма
  • 09:00
    Временно не се излъчва по решение на СЕМ
Пълна програма
  • 10:20
    Скрити доказателства; сезон 3, епизод 4, криминален, драма, САЩ, 2013
  • 11:15
    Царство; сезон 2, епизод 19, драма, романтичен, САЩ, 2015
  • 12:15
    4исла; сезон 4, епизод 5, криминален, драма, САЩ, 2007
  • 13:15
    Киберпрестъпления; сезон 2, епизод 3, криминален, драма, САЩ, 2015
Пълна програма
  • 10:05
    Най-дивите острови: Япония: Островите на крайностите
  • 11:00
    Бягство в "Рая на шимпанзетата": Срещата на Тони със смъртта
  • 11:28
    Бягство в "Рая на шимпанзетата": Неприятностите на Джозефин (Част 1)
  • 11:55
    Доктор Джеф: ветеринарят от Скалистите планини: Епизод 6
Пълна програма
  • 10:10
    АТАКА в действие
  • 10:30
    Публицистично предаване на телевизия RT
  • 11:00
    Новини
  • 11:10
    Избрано от "Капиталът" - публицистично предаване
Пълна програма
  • 10:05
    "Червени рози" - сериал
  • 10:55
    "Буря от любов" - сериал
  • 11:45
    "Майстори да се справят с ежедневието"
  • 12:15
    "Кой знае подобно нещо?" - куиз шоу
Пълна програма
  • 10:00
    Hit Mix
  • 14:00
    Standard MK
  • 14:30
    Music Arena
  • 16:00
    TV Shop
Пълна програма
  • 09:00
    Временно не се излъчва по решение на СЕМ
Пълна програма
  • 10:00
    Часът на зрителите /п/
  • 10:30
    Специалитетите на Бабет кулинарно предаване, Франция /12 епизод/
  • 10:55
    Световните градове на България Перник - Внезапна спирка /п/
  • 11:20
    Китай на фокус: "Юан Минюан - градината на градините" /втора част/
Пълна програма
  • 09:15
    Денят започва с Култура
  • 11:00
    Здравето отблизо
  • 11:40
    Потребителската кошница
  • 11:50
    Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня
Пълна програма
  • 10:20
    Baby Looney Tunes
  • 10:29
    Baby Looney Tunes
  • 10:45
    Baby Looney Tunes
  • 10:54
    Baby Looney Tunes
Пълна програма
  • 10:00
    "Кости" - сериал, с.9, еп. 15
  • 11:00
    "Под наблюдение" - сериал, с.3, еп. 19
  • 12:00
    "Тежки престъпления" - сериал, с.5, еп. 18
  • 13:00
    "Легендата за Херкулес" - екшън,приключенски (САЩ, 2014), режисьор - Рени Харлин, актьори - Келън Лъц, Кенет Кренъм, Люк Нюбери, Джонатан Шаек, Раде Шербеджия, Николай Сотиров, Роксана МакКи, Скот Адкинс, Джая Уайс, Лиам Гариган, Лиам МакИнтайр, Юка Хилде
Пълна програма
  • 09:15
    "Изклуството да се скатаваш" - драма, САЩ, 2011 г., режисьор: Гавин Уисен, актьори -Алисия Силвърстоун,Елизабет Рийсър, Фреди Хаймор, Рита Уилсън, Блеър Ъндърууд, Ема Робъртс,Майкъл Ангарано, Сам Робардс и др.
  • 11:15
    "Дневниците на вампира" - сериал, с.7, еп. 9,10
  • 13:15
    "Ризоли и Айлс: Криминални досиета" - сериал, с.4, еп.15
  • 14:15
    Премиера: "Баща ми трябва да умре" - криминален, мистерия, трилър (Канада, 2014), режисьор - Елизабет Джилс, Синтия Стивънсън, Уилям Р. Моузес, Себастиян Пигот и др.
Пълна програма
  • 10:00
    "Мис Слънчице" - комедия (САЩ, 2006), режисьори - Джонатан Дейтън, Валери Фарис, актьори - Алън Аркин, Абигейл Бреслин, Пол Дейно, Стив Карел, Грег Киниър, Тони Колет и др.
  • 12:00
    "Фитнес Тони" - комедиен сериал
  • 13:00
    "Слънчева Филаделфия" - сериал
  • 13:30
    "Теория да големия взрив" - сериал
Пълна програма
  • 10:00
    "Нишките на събдата" - сериал
  • 11:00
    "Част от мен" - сериал
  • 12:30
    "Светлината на моя живот" - сериал
  • 13:30
    "Сияйна луна" - сериал, еп.270,271
Пълна програма
  • 10:15
    Ние, мечоците
  • 10:25
    Ние, мечоците
  • 10:36
    Ние, мечоците
  • 10:50
    Време за приключения
Пълна програма
  • 08:40
    "Държавата срещу Фриц Бауер", биографична драма, Германия, 2015; реж. Ларс Крауме, с Бургарт Клауснер, Роналд Зеерфелд, Зебастиан Бломберг, Йорг Шютауф, Лилит Щангенберг, [12+]
  • 10:25
    "Лен и компания", комедийна драма, Канада, 2015; реж. Тим Годсол, с Рис Айфънс, Джуно Темпъл, Джак Килмър, Киър Гилкрист, Катрин Хан, [12+]
  • 12:05
    "Театърът представя III - Фокстрот", късометражна драма, Великобритания, 2014; реж. Поли Стенам, с Били Пайпър, Алис Сандърс, Линдзи Дънкан, Бен Уишоу, [12+]
  • 12:30
    "Нощ се спуска над Манхатън", криминална драма, САЩ, 1996; реж. Сидни Лъмет, с Анди Гарсия, Иън Холм, Джеймс Гандолфини, Лена Олин, Ричард Драйфус, [15+]
Пълна програма
  • 09:40
    "Не съм негодник", драма, Франция, 2015; реж. Еманюел Финкиел, с Никола Дювошел, Мелани Тиери, Марин Кайон, Дрис Рамди, Никола Бриде, [15+]
  • 11:30
    "Сувенир", романтична комедия, Белгия, 2016; реж. Баво Дефюрн, с Изабел Юпер, Кевин Азаис, Йохан Лейзен, Бенджамин Бутбул, Ян Хаменекер, [12+]
  • 13:00
    "Чирак", драма, Сингапур, 2016; реж. Бу Джънфенг, с Фирдаус Рахман, Уан Ханафи Су, Мастура Ахмад, Буун Пин Кох, Никсън Ченг, [15+]
  • 14:35
    "Деветият живот на Луи Дракс", трилър - мистерия, Канада, 2015; реж. Александър Аджа, с Джейми Дорнан, Сара Гадън, Ейдън Лонгоуърт, Аарън Пол, Оливър Плат, [15+]
Пълна програма
  • 07:00
    CNN Newsroom
  • 10:30
    Culinary Journeys
  • 11:00
    Amanpour
  • 12:00
    New Day
Пълна програма
  • 09:30
    "Борбата на Пола" - теленовела, /п/
  • 10:30
    "Жертви на модата" - риалити, сезон 11, /п/
  • 11:30
    "Пепел от рози" - сериен филм, /п/
  • 12:30
    "Семейни войни" - телевизионна игра, /п/
Пълна програма
  • 10:00
    "В.И.П." - сериал, сезон 4, /п/
  • 11:00
    "Уокър - тексаският рейнджър"- сериал, сезон 7, /п/
  • 12:00
    "Драга фамилия" - сериал, сезон 1, /п/
  • 13:00
    "Военни престъпления" - сериал, сезон 8
Пълна програма
  • 10:00
    Ловци на трофеи: Епизод 4
  • 11:00
    Да продадеш колата си: БеЕмВе М5
  • 12:00
    В дивата пустош с Беър Грилс: Ед Хелмс
  • 13:00
    В дивата пустош с Беър Грилс: Кейт Хъдсън
Пълна програма
  • 10:14
    Фабрика за храна: Епизод 5
  • 10:38
    Хакер в дивата природа: Бягство от Долината на смъртта
  • 11:26
    Машините на Леонардо: Катапулт
  • 12:14
    Ловци на митове: Само с едното тиксо
Пълна програма
  • 10:00
    Пен Зироу: Почасов герой
  • 10:25
    Междузвездни войни: Приключенията на Фримейкър
  • 10:30
    Клонинги в мазето: Бионичен остров
  • 11:00
    11
Пълна програма
  • 10:15
    "За играчките"
  • 10:25
    "За играчките"
  • 10:35
    "За играчките"
  • 10:45
    "Спортна лаборатория"
Пълна програма
  • 10:05
    Най-малкият зоомагазин - анимационен сериал
  • 10:30
    Франклин - анимационен сериал
  • 11:00
    Плодчетата - анимационен сериал
  • 11:30
    Чудовища и пирати - анимационен сериал
Пълна програма
  • 10:00
    Кардиограма - с проф. Д-р Надка Бояджиева
  • 11:00
    Агросектор - с Анелия Джамбазка
  • 11:30
    Шпионката на Коко - Скрита камера
  • 12:00
    Резонанс - с Васко Мавриков
Пълна програма
  • 10:15
    Без коментар: кадри от актуални събития без журналистически коментар
  • 10:45
    Международни събития
  • 11:10
    Спортът днес
  • 11:15
    Фокус
Пълна програма
  • 10:00
    "ФИФА футбол мондиал"
  • 10:30
    Футбол, Световно първенство за юноши до 17 г.: Осминафинали
  • 14:00
    Снукър: "Англия оупън"
  • 15:00
    Снукър: "Англия оупън", пряко
Пълна програма
  • 08:15
    Снукър: "Англия оупън"
  • 10:30
    Автомобилизъм: "WTCC магазин"
  • 11:00
    Куриози
  • 11:45
    Снукър: "Англия оупън"
Пълна програма
  • 10:20
    По следите на торнадото, сезон 1, еп. 2
  • 10:45
    72 опасни места за живеене, сезон 1, еп. 2
  • 11:30
    Царе на строителството с дървен материал, сезон 2, еп. 11
  • 12:15
    Царе на строителството с дървен материал, сезон 2, еп. 12
Пълна програма
  • 09:45
    Pro Bull Riders
  • 10:40
    Mountain Movers
  • 11:35
    X Games - Austin
  • 12:30
    Mantracker Season 5
Пълна програма
  • 10:15
    Утрото /сутрешен музикален блок/
  • 11:00
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 12:00
    Багрите на България /фолклорна и народна музика/
  • 12:30
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
Пълна програма
  • 10:00
    Основен ремонт в Детройт
  • 10:30
    Основен ремонт в Детройт
  • 11:00
    Разбивачи на дворове
  • 11:30
    Разбивачи на дворове
Пълна програма
  • 09:35
    Отчаяни съпруги - шести сезон, еп. 2
  • 10:30
    Отчаяни съпруги - шести сезон, еп. 3
  • 11:30
    Мики - първи сезон, еп. 9
  • 11:55
    Мики - първи сезон, еп. 10
Пълна програма
  • 09:55
    Военна прокуратура - трети сезон, еп. 5
  • 10:55
    Отдел "Разследване на катастрофи" - сериал, еп. 18
  • 11:20
    Военни престъпления - четвърти сезон, еп. 2
  • 12:15
    Военни престъпления: Лос Анджелис - пети сезон, еп. 20
Пълна програма
  • 09:55
    "Моят сляп брат", романтична комедия, САЩ, 2016; реж. Софи Гудхарт, с Адам Скот, Ник Крол, Джени Слейт, Зоуи Казан, Чарли Хюсън, [15+]
  • 11:25
    "Феята на зъбките", семейна комедия, САЩ, 2010; реж. Майкъл Лембек, с Дуейн "Скалата" Джонсън, Ашли Джъд, Стивън Мерчант, Райън Шеклър, Джули Андрюс, [7+]
  • 13:05
    "Ченгета в резерв", екшън - комедия, САЩ, 2010; реж. Адам МакКей , с Уил Феръл, Марк Уолбърг, Ева Мендес, Майкъл Кийтън, Дуейн Джонсън, [12+]
  • 14:50
    "Дяволът и дълбокото синьо море", драма, САЩ, 2016; реж. Бил Пърпъл, с Джейсън Съдейкис, Мейзи Уилямс, Джесика Бийл, Пол Райзър, Мери Стийнбъргън, [12+]
Пълна програма
  • 10:15
    Най-големите измами в историята, сезон 1, еп. 2
  • 11:05
    101 герои на 20-ти век, сезон 1, еп. 1
  • 12:00
    101 герои на 20-ти век, сезон 1, еп. 2
  • 12:55
    101 герои на 20-ти век, сезон 1, еп. 3
Пълна програма
  • 10:00
    Австралийски антиквари: Гробницата
  • 11:00
    Американски антиквари: Здравей, "Джел-О"
  • 12:00
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Складове в центъра и мечти за напредък
  • 12:30
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Даръл е под пара
Пълна програма
  • 10:00
    Риби и такъми – тв поредица, четвърти сезон, 25 еп.
  • 11:00
    МОЕТО ХОБИ
  • 12:00
    ЗА РИБА – тв поредица, пети сезон, 43 еп.
  • 13:00
    Моето хоби: Моделите
Пълна програма
  • 10:20
    "Хари и неговата кофа, пълна с динозаври"
  • 10:45
    "ЯЯ и Зук"
  • 11:00
    "Дот
  • 11:25
    "Конни"
Пълна програма
  • 09:00
    "Парламентът на живо"
  • 11:45
    Топ шоп
  • 12:00
    НОВИНИ
  • 12:15
    Телемаркет
Пълна програма
  • 02:45
    Тюбс
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:30
    Драконова топка Z (анимация)
  • 19:00
    Хартли (фейлетон)
Пълна програма
  • 08:40
    "Вестникарски лъв" - драма / комедия с Алън Алда, Лорън Хътън, Ан Търкъл, Рой Шайдър.
  • 10:25
    "Преследване" - екшън с Джеймс Раян, Андре Джейкъбс.
  • 12:00
    "Човек на страстта" - драма/романс с Антъни Куин, Мод Адамс, Реймънд Шийн, Рей Уолстън.
  • 13:35
    "Чатахучи" - биографичен филм / драма с Нед Бийти, Денис Хопър.
Пълна програма
  • 09:40
    SUPER 1 BRITISH KARTING CHAMPIONSHIP
  • 10:55
    THE INSIDE LINE
  • 11:20
    FORMULA DRIFT SERIES
  • 11:45
    FORMULA DRIFT SERIES
Пълна програма
  • 10:00
    Срещи катастрофи
  • 10:30
    Срещи катастрофи
  • 11:00
    Да разбереш Джейн
  • 12:00
    Само хитове
Пълна програма
  • 09:00
    Dua Lipa's Hotter Than Hell Hits
  • 10:30
    Hot Right Now!
  • 12:00
    MTV Asks Louis Tomlinson
  • 12:25
    MTV Asks Niall Horan
Пълна програма
  • 09:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 11:00
    Super Massive Rock Stars!
  • 13:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 13:40
    2017 Festival Fever!
Пълна програма
  • 10:10
    Градът на бялата мечка, сезон 1, еп. 2
  • 10:35
    Градът на бялата мечка, сезон 1, еп. 3
  • 11:05
    Планетата Европа, сезон 1, еп. 7
  • 11:55
    Мощта на вулканите, сезон 1, еп. 1
Пълна програма
  • 10:00
    Странната война на нацистите, еп. 5
  • 11:00
    Най-трудните ремонти на света, еп. 6
  • 12:00
    Мегазаводи: Супер Коли, еп. 1
  • 13:00
    Мегазаводи: Супер Коли, еп. 1
Пълна програма
  • 10:16
    Когато акулите атакуват: да избегнеш челюстите
  • 11:05
    Най-странните животински физиономии на света
  • 11:53
    Когато акулите атакуват: Хаос в Каролина
  • 12:42
    Човекоядецът от Конго
Пълна програма
  • 10:00
    Футбол: Сент Етиен - Метц, мач от френската Лига 1, повторение
  • 12:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 12:05
    Баскетбол: Морабанк Андора - Гран Канария, мач от испанската баскетболна лига, повторение
  • 14:00
    Футбол: Лион - Монако, мач от френската Лига 1, повторение, в паузата -
Пълна програма
  • 09:30
    "Пробни покупки"
  • 10:30
    "Живей здравословно!"
  • 11:00
    "Модна присъда"
  • 12:00
    Новини (със субтитри)
Пълна програма
  • 10:05
    "Планета Хит" - нон-стоп хитове
  • 10:40
    "3 плюс" - инфо бюлетин
  • 11:00
    "Автограф" - звездите отблизо
  • 12:00
    "Класика в жанра" - хитовете през годините
Пълна програма
  • 10:00
    "Звездите на България" - музикален гост
  • 10:30
    "Музикална съкровищница" - фолклорна програма
  • 11:00
    "Златна колекция" - хитовете през годините
  • 11:30
    "Музикален пъзел" - избрани песни
Пълна програма
  • 10:00
    "Звездно" - тв шоу
  • 11:00
    "Картини от Света" - музикална импресия
  • 11:05
    "От А до Я" - рецитали
  • 11:30
    "Планета Хит" - хитове без край
Пълна програма
  • 09:55
    "Двама мъже и половина" - сериал
  • 11:10
    "По средата" - сериал
  • 12:05
    "Майк и Моли" - комедиен сериал
  • 12:30
    "Как срещнах майка ви" - сериал
Пълна програма
  • 09:00
    УЕФА Шампионска лига: Байерн М - Селтик
  • 11:00
    УЕФА Шампионска лига: Барселона - Олимпиакос
  • 13:00
    УЕФА Шампионска лига: Челси - Рома
  • 15:00
    УЕФА Шампионска лига: Бенфика - Манчестър Юн
Пълна програма
  • 10:00
    "Сред нас" - сериал
  • 10:30
    "Съблазнителни измами" - доку-поредица
  • 11:00
    "Семейство Тровато: Разкрития на измами от детективите" - доку поредица
  • 13:00
    "12 часа" - обеден информационен журнал
Пълна програма
  • 09:05
    Игрален филм
  • 17:15
    "Безсмертнова"
  • 18:10
    Игрален филм: "Здрав брак"
  • 19:50
    Концерт
Пълна програма
  • 10:00
    Сериал: "Улиците на разбитите фенери"
  • 11:00
    "Страната и хората"
  • 12:00
    "В кръга на светлината"
  • 13:00
    Игрален филм
Пълна програма
  • 06:30
    Сутрешен информационно-забавен журнал и спорт
  • 11:00
    "Клиниката на Зюдринг" - сериал
  • 12:00
    "В името на справедливостта: Ние се борим за Вас!" - поредица
  • 13:00
    "Адвокатите на пост" - поредица
Пълна програма
  • 10:15
    НОВИНИ - сутрешна емисия
  • 10:30
    "Парламентарен живот" / на живо/
  • 12:30
    НОВИНИ - обедна емисия /на живо/
  • 12:45
    Китка народни песни
Пълна програма
  • 10:00
    Добро утро, спортни фенове!
  • 11:00
    Новини от конните надбягвания
  • 11:35
    Аеробика
  • 12:00
    Супер лига 2005: обзор на годината
Пълна програма
  • 09:00
    Временно не се излъчва по решение на СЕМ
Пълна програма
  • 09:55
    Calimero
  • 10:25
    Mister Maker
  • 10:45
    Der kleine Tiger Daniel
  • 10:55
    Thomas & seine Freunde
Пълна програма
  • 10:15
    Исторически календар
  • 10:25
    Мишлето Перес - Режисьор: Хуан Пабло Бускарини, В ролите: Ана Мария Ороско, Фабиан Масей, Делфина Варни и др. Испания, Аржентина , Година: 2006 година , Жанр: Анимация, Комедия, Семеен
  • 12:00
    Новини
  • 12:20
    Исторически календар
Пълна програма
  • 10:12
    Top 10
  • 11:02
    New 4 U
  • 11:25
    Deja Voice
  • 12:02
    We Love Music
Пълна програма
  • 10:00
    Дегустация на сляпо: Епизод 17
  • 10:30
    Дегустация на сляпо: Епизод 18
  • 11:00
    Маниаци-чистофайници: Почистване на къщата
  • 12:00
    90 дни до сватбата: Заживяха ли щастливо?: Епизод 10
Пълна програма
  • 10:00
    Зелен свят - Планински кеклик
  • 11:00
    Музеят на китовете - островите Сан Хуан
  • 11:30
    Бъди там - България в музика и картини
  • 12:00
    Димитровград - Осъществената мечта
Пълна програма
  • 10:00
    Невъзможен хотел
  • 11:00
    Загадки в музея
  • 12:00
    Експедиция в неизвестното - специално издание
  • 13:00
    Търсене на дом по света
Пълна програма
  • 10:00
    Невъзможен хотел
  • 11:00
    Загадки в музея
  • 12:00
    Експедиция в неизвестното - специално издание
  • 13:00
    Търсене на дом по света
Пълна програма
  • 09:55
    Циркът на кошмарите: чиракът на вампира, САЩ, екшън/фентъзи/трилър, 2009
  • 11:40
    Любовен еликсир № 9, САЩ, комедия/фентъзи/романтичен, със Сандра Бълок, 1992
  • 13:15
    Бетовен 2, САЩ, комедия/семеен/детски, 1993
  • 14:40
    Прокълнати, САЩ, ужаси/комедия, с Кристина Ричи, Джеси Айзенбърг, 2005
Пълна програма
  • 10:00
    Новини
  • 10:30
    Новини
  • 11:00
    Новини
  • 11:30
    Новини
Пълна програма
  • 10:00
    Великото британско меню, еп. 20
  • 10:30
    Като по учебник с Кари Озмънд - кулинарно предаване, еп. 19
  • 10:55
    Като по учебник с Кари Озмънд - кулинарно предаване, еп. 20
  • 11:20
    Кухня без граници - четвърти сезон, еп. 14
Пълна програма
  • 09:00
    Хитовете не лъжат!
  • 12:00
    Познайте годината!
  • 13:00
    Хитовете не лъжат!
  • 15:00
    2-4-1 Хитове!
Пълна програма
  • 09:30
    Клечко попада в приключение - Приключенски, Комедия, Семеен, 2010, Режисьор: Мартин Лунд, В ролите: Ян Гунар, Ейдриън Смит, Перниле Сьоренсен, Аслейк Енгмарк
  • 11:00
    Като готвачите - Комедия, 2012, Режисьор: Даниел Коен, В ролите: Жан Рено, Рафаел Агоге, Микаел Юн, Жюлиен Буаселие, Салом Стевенен
  • 12:30
    Хофа - Биографичен, Криминален, Драма, 1992, Режисьор: Дани Де Вито, В ролите: Джак Никълсън, Дани Де Вито, Арманд Асанте, Дж.Т. Уолш, Джон С. Рейли, Франк Уайли, Кевин Андерсън, Джон П. Райън, Роберт Проски, Наталия Ногулич
  • 14:00
    Адаптация - Комедия, Криминален, 2002, Режисьор: Спайк Джоунс, В ролите: Никълъс Кейдж, Мерил Стрийп, Крис Купър, Маги Джиленхол, Тилда Суинтън и др.
Пълна програма
  • 08:45
    "Дай ме под съд" - доку-поредица
  • 11:55
    "4 сватби и едно вълшебно пътешествие" - доку-поредица
  • 13:00
    "Кралица на пазаруването" - доку-поредица
  • 14:00
    "Между тюл и сълзи" - доку-поредица
Пълна програма
  • 10:00
    Eкология
  • 10:30
    Сериал/п/
  • 11:30
    Публицистика /п/
  • 12:00
    "Географски ширини" - документална поредица
Пълна програма
  • 10:15
    Как се запознах с майка ви - четвърти сезон, еп. 18
  • 10:45
    Светкавицата - трети сезон, еп. 19
  • 11:40
    Кости - шести сезон, еп. 18
  • 12:35
    Пазители на Времето - първи сезон, еп. 6
Пълна програма
  • 09:40
    DJ Duel
  • 11:00
    Big Tunes!
  • 13:00
    EDM Anthems
  • 14:00
    Club Bangers!
Пълна програма
  • 10:00
    TOP MODELS
  • 10:25
    FASHION WEEK
  • 10:30
    TOP MODELS
  • 10:55
    F-PEOPLE
Пълна програма
  • 08:15
    Снукър: "Англия оупън"
  • 10:30
    Автомобилизъм: "WTCC магазин"
  • 11:00
    Куриози
  • 11:45
    Снукър: "Англия оупън"
Пълна програма
  • 09:00
    Big Fat Hits
  • 11:00
    Nothing But Hits
  • 13:00
    MTV's Euro Top 10
  • 13:40
    Big Fat Hits
Пълна програма
  • 09:55
    "Спешни случаи" - 7 и 8 eп.
  • 10:45
    "Богата булка, бедна булка" - 5 еп.
  • 11:35
    "Обрано, ограбено, върнато" - 13 eп.
  • 12:00
    "Съдия Джуди" - 68 и 69 еп.
Пълна програма
  • 10:15
    Топ шоп
  • 10:30
    новини
  • 10:40
    Бъдете здрави
  • 11:00
    Новини
Пълна програма
  • 10:05
    Планета охотника
  • 10:30
    Трофеи
  • 11:00
    Водный мир
  • 11:30
    Карпфишинг
Пълна програма
  • 08:30
    "Убийства в Мидсъмър" - сериен филм, сезон 12
  • 11:00
    "От местопрестъплението: Кибер атаки" - сериал, сезон 2, /п/
  • 12:00
    "Детектив" - криминален с уч. на Том Беринджър, Анабет Гиш, Рик Гомес, Сибил Шпепард, Дейвид Аткинсон, Франк Уоли и др., I част, /п/
  • 14:00
    "Списъкът на Джесика Дарлинг" - романтична комедия с уч. на Блеър Фоулър, Андай Турал, Ашли Лиао, Клое Ист, Ема Рейн Лайл, Ева Бела и др., /п/
Пълна програма
  • 10:00
    I'm Alive: Out of Reach
  • 10:45
    Beasts of the Bayou: Swamp Werewolf
  • 11:30
    Deadliest Catch: Man Overboard
  • 12:15
    Tanked: Where The Wild Things Are
Пълна програма
  • 10:20
    HERE AND THERE
  • 10:30
    ENGLISH IS THE KEY
  • 10:40
    SPEAK UP
  • 10:45
    LABOUR OF LOVE
Пълна програма
  • 09:55
    Трапезата на Сиба
  • 10:25
    Трапезата на Сиба
  • 10:55
    Да готвиш наистина
  • 11:25
    Да готвиш наистина
Пълна програма
  • 10:20
    Костенурките нинджа
  • 10:50
    Кръстници вълшебници
  • 11:15
    Кръстници вълшебници
  • 11:45
    Спонджбоб Квадратни Гащи
Пълна програма
  • 10:00
    "ФИФА футбол мондиал"
  • 10:30
    Футбол, Световно първенство за юноши до 17 г.: Осминафинали
  • 14:00
    Снукър: "Англия оупън"
  • 15:00
    Снукър: "Англия оупън", пряко
Пълна програма
  • 09:55
    "Моят сляп брат", романтична комедия, САЩ, 2016; реж. Софи Гудхарт, с Адам Скот, Ник Крол, Джени Слейт, Зоуи Казан, Чарли Хюсън, [15+]
  • 11:25
    "Феята на зъбките", семейна комедия, САЩ, 2010; реж. Майкъл Лембек, с Дуейн "Скалата" Джонсън, Ашли Джъд, Стивън Мерчант, Райън Шеклър, Джули Андрюс, [7+]
  • 13:05
    "Ченгета в резерв", екшън - комедия, САЩ, 2010; реж. Адам МакКей , с Уил Феръл, Марк Уолбърг, Ева Мендес, Майкъл Кийтън, Дуейн Джонсън, [12+]
  • 14:50
    "Дяволът и дълбокото синьо море", драма, САЩ, 2016; реж. Бил Пърпъл, с Джейсън Съдейкис, Мейзи Уилямс, Джесика Бийл, Пол Райзър, Мери Стийнбъргън, [12+]
Пълна програма
  • 09:30
    Playlist
  • 18:00
    Lucky 7
  • 19:00
    Hip-Hop of BG
  • 19:30
    Music of BG
Пълна програма
  • 10:00
    PJ Masks
  • 10:30
    Miles From Tomorrow
  • 11:00
    Goldie & Bear
  • 11:30
    Mickey And The Roadster Racers
Пълна програма
  • 10:20
    Костенурките нинджа
  • 10:50
    Кръстници вълшебници
  • 11:15
    Кръстници вълшебници
  • 11:45
    Спонджбоб Квадратни Гащи
Пълна програма
  • 09:00
    Nothing But Classics
  • 11:00
    Guess The Year
  • 12:00
    We Are The 80s
  • 14:00
    15 Years Since...
Пълна програма
  • 10:20
    Obsession: Dark Desires: SOS SMS
  • 11:10
    Grave Secrets: Beyond The Grave
  • 12:00
    Disappeared: Game Over
  • 12:50
    California Investigator: Deadly Poison
Пълна програма
  • 10:10
    Star Rated: Great Football Teams
  • 10:40
    Top: Sexy Footballers
  • 11:05
    The Truth About...: Euro Championships
  • 11:35
    Top: Best Coaches
Пълна програма
  • 10:10
    Primos Truth About Hunting
  • 10:35
    Primos Truth About Hunting
  • 11:00
    SCI Expedition Safari
  • 11:25
    SCI Expedition Safari
Пълна програма
  • 10:00
    Австралийски антиквари: Гробницата
  • 11:00
    Американски антиквари: Здравей, "Джел-О"
  • 12:00
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Складове в центъра и мечти за напредък
  • 12:30
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Даръл е под пара
Пълна програма
  • 10:00
    Най-трудните ремонти на света, еп. 6
  • 11:00
    Мегазаводи: Супер Коли, еп. 1
  • 12:00
    Мегазаводи: Супер Коли, еп. 1
  • 13:00
    Мигове от катастрофата 5, еп. 4
Пълна програма
  • 09:30
    "Преди обед" - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
  • 12:00
    bTV Новините - обедна емисия
  • 12:30
    "Шоуто на Слави" /п/- вечерно ток шоу
  • 13:30
    Премиера: "Градско момиче" - сериал, с. 1, еп. 70
Пълна програма
  • 10:00
    Скорпион; сезон 2, епизод 12, екшън, драма, САЩ, 2015
  • 11:00
    Престъпления без граници; сезон 3, епизод 5, криминален, драма, Франция, 2015
  • 12:00
    Телешоп
  • 14:05
    Ханибъл постмортем; сезон 1, епизод 7, криминален, драма, САЩ, 2014
Пълна програма
  • 07:00
    Телешоп
  • 12:00
    Отмъщението; сезон 1, епизод 12, драма, мистерия, Турция, 2013
  • 13:15
    Телешоп
  • 13:30
    Ченгета новобранци; сезон 2, епизод 6, криминален, драма, Канада, 2011
Пълна програма
  • 10:00
    Неразрешени случаи: Прокълнатото семейство
  • 11:00
    Неразрешени случаи: Нощната смяна
  • 12:00
    Неразрешени случаи: Семейна тайна
  • 13:00
    Неразрешени случаи: Убиец се измъква
Пълна програма
  • 08:45
    Преживей го; Романтична Комедия, САЩ, 2001
  • 10:30
    Заличено минало; Криминален Трилър, САЩ, 2000
  • 12:20
    Обиколка за милиони; Екшън-трилър, САЩ, 2012
  • 14:05
    Завинаги с теб; Романтична комедия, САЩ, 2000
Пълна програма
  • 10:00
    Худ.фильм "Учитель музыки" 16+
  • 11:40
    Док.фильм "Неизвестная планета"
  • 12:15
    "Золотой век"
  • 13:00
    Сериал "Исчезнувшие" 16+
Пълна програма
  • 10:15
    Китка народни песни
  • 10:30
    "Новини" - информационна емисия на ТВ СКАТ
  • 10:45
    "Скалите проговарят" - документален филм /повторение/
  • 11:30
    "Новини" - информационна емисия на ТВ СКАТ
Пълна програма
  • 10:00
    Punk'd
  • 10:25
    Punk'd
  • 10:50
    Instant Mom
  • 11:15
    Спонджбоб Квадратни Гащи
Пълна програма
  • 10:04
    Facial For Blonde Flight Attendant (18+)
  • 10:27
    Slipping Into Shay's Big Wet Ass (18+)
  • 10:52
    Voyeur Watches Naked Busty Blonde (18+)
  • 11:14
    Retirement Bone (18+)
Пълна програма
  • 09:15
    Футбол: Ирландия - България - квалификация за европейско първенство за юноши до 17 г.
  • 11:05
    Футбол: Люксембург - България - квалификационна среща за световно първенство
  • 12:55
    Световен рали шампионат: Рали Каталуня - финален етап
  • 14:05
    Спортни новини
Пълна програма
  • 10:20
    Агротема
  • 10:30
    Агрофорум - повт.
  • 11:00
    Новини
  • 11:15
    Прогноза за времето и агропрогноза
Пълна програма
  • 10:10
    Спешна медицинска помощ за животни (5)
  • 10:35
    Спешна медицинска помощ за животни (6)
  • 11:00
    Бебета в зоопарка (1)
  • 11:25
    Бебета в зоопарка (2)
Пълна програма
  • 10:00
    Фолклорна трапеза
  • 11:00
    Балкан фолк
  • 12:00
    Белите земи
  • 12:30
    Ноктюрно от багри - творчески портрет на художничката Надя Станчева
Пълна програма
  • 10:00
    Футбол: Етър - Левски, мач от Първа професионална лига, повторение
  • 12:00
    "Домът на футбола", предаване за български футбол (2017-18), 15-и епизод, повторение
  • 13:00
    Футбол: Славия - Дунав, мач от Първа професионална лига, повторение
  • 15:00
    Футбол: Ботев Пловдив - Верея, мач от Първа професионална лига, повторение
Пълна програма
  • 10:00
    Футбол: Брайтън & Хоув Албиън - Евертън, мач от английската Висша лига, повторение
  • 12:00
    Понеделнишки обзор на кръга в английската Висша лига (2017-8), 4-и епизод, повторение
  • 13:00
    "Пета четвърт", обзор на кръга в испанската баскетболна лига, 3-и епизод, повторение
  • 13:30
    Класика от Висшата лига - Тотнъм Хотспър - Ливърпул (2003-04), повторение
Пълна програма
  • 10:20
    Мрачна обсебеност: Съобщение и вик за помощ
  • 11:10
    Гробовни тайни: От гроба
  • 12:00
    Изчезнали: Край на играта
  • 12:50
    Калифорнийски следовател: 50 нюанса Кей
Пълна програма
  • 10:00
    "Честно казано" с Люба Кулезич, (п)
  • 11:00
    "Код 11-13", информационно шоу и новини в развитие LIVE
  • 13:00
    "Просто Диков", авторско предаване на Сашо Диков, (п) - 3 част
  • 14:00
    "Star box", предаване за българския и световния шоу бизнес, (п)
Пълна програма
  • 10:00
    На лов за зъбати - Променлив сезон
  • 10:30
    Рибен рай - Приключения по диви води - Габор Дьоме - Шарани на метод над 120
  • 11:00
    Ватерлиния - Птици
  • 11:30
    TopMixTV - По земята на арапаймите
Пълна програма
  • 08:40
    "Новият живот на Пол Снайдер", драма, Франция, 2016; реж. Томас Венсан, с Тиери Лермит, Жералдин Пелас, Пиер Кюрзи, Гийом Сир, Уго Дубе, [12+]
  • 10:30
    "Америка", документален, Чехия, 2015; реж. Ян Фукал, [12+]
  • 11:40
    "Капитан Америка: Първият отмъстител", фентъзи - екшън, САЩ, 2011; реж. Джо Джонстън, с Крис Евънс, Хейли Атуел, Себастиън Стан, Томи Лий Джоунс, Хюго Уийвинг, [12+]
  • 13:45
    "Капитан Америка: Завръщането на първия отмъстител", фентъзи - трилър, САЩ, 2014; реж. Антъни Русо, Джо Русо, с Крис Евънс, Скарлет Йохансон, Себастиън Стан, Антъни Маки, Робърт Редфорд, [12+]
Пълна програма
  • 08:35
    "Смелата Ваяна", анимационна комедия, САЩ, 2016; реж. Рон Клемънтс, Джон Мъскър, [0+]
  • 10:25
    "Бъди някой", комедийна драма, САЩ, 2016; реж. Джошуа Колдуел, с Матю Еспиноза, Сара Джефри, Алисън Пейдж, Кейтлин Кийтс, Ламоника Гарет, [12+]
  • 11:55
    "Сестра Джаки I, 11 еп.", комедийна драма, САЩ, 2009; реж. Скот Елис, с Иди Фалко, Мерит Уивър, Пол Шулце, Доминик Фумуза, Руби Джеринс, [15+]
  • 12:20
    "Сестра Джаки I, 12 еп.", комедийна драма, САЩ, 2009; реж. Скот Елис, с Иди Фалко, Мерит Уивър, Пол Шулце, Доминик Фумуза, Руби Джеринс, [15+]
Пълна програма
  • 10:15
    Style Codes
  • 10:30
    From The Runway - Designers
  • 10:45
    Photographers
  • 11:00
    Masters of Style
Пълна програма
  • 10:00
    Музеят на троянските майстори (образователен филм за туристически маршрут)
  • 10:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 11:00
    Призвание и съдба (образователен филм за арт туризъм и обичаи)
  • 11:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
Пълна програма
  • 10:00
    Мотоциклетизъм: Moto 3
  • 11:20
    Мотоциклетизъм: Moto 2
  • 13:00
    Новини
  • 13:05
    Мотоциклетизъм: Moto GP
Пълна програма
  • 10:00
    Баскетбол: Еврокупа
  • 11:45
    Баскетбол: Еврокупа
  • 13:25
    Новини
  • 13:30
    Голф: Европейски тур
Пълна програма
  • 10:20
    Paw Patrol
  • 10:45
    Rusty Rivets
  • 10:55
    Wallykazam
  • 11:20
    Fresh Beat Band of Spies
Пълна програма
  • 10:15
    Състезаниетонаживотаим
  • 11:15
    Миговеоткатастрофата
  • 12:20
    Миговеоткатастрофата
  • 13:30
    Кьолнскатакатедрала
Пълна програма

Сериали

AXN Black 10:20
Престъпления без граници; сезон 1, епизод 3, криминален, драма, Франция, 2013
Viasat Explorer 10:20
Риболовна надпревара, сезон 1, еп. 3
AXN 10:25
Киберпрестъпления; сезон 1, епизод 4, криминален, драма, САЩ, 2015
RTR 10:25
Сериал: "Красив живот"
Fox Crime 10:25
Веществени доказателства: Рим - втори сезон, еп. 10

Всички предавания

Спорт

Mtel Sport 1 11:00
Футбол: Холандска Ередивизи
ТВ Европа 10:50
Спорт
Eurosport 11:00
Биатлон, Световна купа Хохфилцен: Щафета (мъже)
Eurosport HD 11:00
Биатлон, Световна купа Хохфилцен: Щафета (мъже)

Всички предавания

Филми

AXN Black 10:20
Престъпления без граници; сезон 1, епизод 3, криминален, драма, Франция, 2013
Box TV 10:20
"Hit mix"-музикален микс от хитови видеоклипове
AXN 10:25
Киберпрестъпления; сезон 1, епизод 4, криминален, драма, САЩ, 2015
Cinemax 10:25
"Пряко от Багдад", военна драма, САЩ, 2002; реж. Мик Джaксън, с Майкъл Кийтън, Хелена Бонъм Картър, Лили Тейлър, Брус МакГил, Дейвид Съчет, [12+]
Fen TV 10:30
Утрото /сутрешен музикален блок/

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания



{START_COUNTER}