ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 15:05
    Обич /80 години от рождението на режисьора Людмил Стайков/ игрален филм /България, 1972г./, режисьор Людмил Стайков, в ролите: Виолета Донева, Невена Коканова, Иван Кондов, Стефан Данаилов и др.
  • 16:35
    Семеен бизнес тв филм
  • 17:00
    Вяра и общество с Горан Благоев Предаване за религия и култура
  • 18:00
    Животът е вкусен Кулинарно риалити с водещ Ути Бъчваров
Пълна програма
  • 16:00
    "Мармалад" - токшоу
  • 18:00
    "Карбовски: Втори план" - документална поредица с водещ Мартин Карбовски
  • 19:00
    bTV Новините - централна емисия
  • 19:30
    bTV Репортерите - поредица за журналистически филми и разследвания
Пълна програма
  • 14:30
    "Усмивката на Мона Лиза" - с уч. на Джулия Робъртс, Топър Грейс, Джулия Стайлс, Доминик Уест, Джулиет Стивънсън, Марша Гей Хардън, Кирстен Дънст, Маги Джиленхол, Дженифър Гудуин и др.
  • 17:00
    "Съдби на кръстопът" - предаване на NOVA
  • 17:55
    "Теглене на Лото 5 от 35 - "Златната топка"
  • 18:00
    "Ничия земя" - предаване
Пълна програма
  • 16:00
    Семена от древността - филм
  • 16:30
    Q&A - отговори на важните въпроси от политиката с Клара Маринова
  • 17:30
    Брюксел 1 - предаване за Европа и гражданите с Милена Милотинова
  • 18:30
    Новините ON AIR
Пълна програма
  • 14:00
    Бизнесът на Азия - документална поредица на Bloomberg
  • 17:00
    В развитие - блок с Вероника Денизова/Делян Петришки/ Велко Каменов /п./
  • 18:30
    Светът е бизнес с Ивайло Лаков и Николай Кръстев - най-интересното от седмицата
  • 19:30
    Update - предаване за високите технологии с водещ Бойчо Попов/Елена Кирилова
Пълна програма
  • 15:30
    4исла; сезон 2, епизод 17, криминален, драма, САЩ, 2006
  • 16:30
    Изкуствен интелект; сезон 1, епизод 6, екшън, драма, САЩ, 2014
  • 17:25
    Изкуствен интелект; сезон 1, епизод 7, екшън, драма, САЩ, 2014
  • 18:20
    Елементарно, Уотсън!; сезон 4, епизод 23, криминален, драма, САЩ, 2016
Пълна програма
  • 15:35
    Тежки времена в Града на маймуните: Въстанието на Черните нокти
  • 16:03
    Тежки времена в Града на маймуните: Боговете на войната
  • 16:30
    Тежки времена в Града на маймуните: Завръщането на краля
  • 16:58
    Тежки времена в Града на маймуните: Зад кулисите
Пълна програма
  • 16:00
    Новини
  • 16:10
    АТАКА в действие
  • 16:30
    "В окото на бурята" - коментарно предаване с Магдалена Ташева
  • 18:00
    Новини
Пълна програма
  • 15:30
    "Всичкото време на земята" - комедия, ФРГ, 2011
  • 17:00
    "W като Wissen - Знание"
  • 17:30
    Репортаж
  • 18:00
    Новини
Пълна програма
  • 14:45
    Hit Mix
  • 18:00
    3 IN 1
  • 18:15
    Hit Mix
  • 20:00
    Balkan Party
Пълна програма
  • 15:45
    65 години "Национално училище за танцово изкуство - София" /2016 г./ концерт /първа част/
  • 17:00
    Очарователни погледи от Китай
  • 17:10
    Как се прави сериен документален филм /Канада, 2009 г./, 6 сезон, 5 епизод /п/
  • 17:35
    Изкуството на 21 век
Пълна програма
  • 15:53
    The Garfield Show
  • 16:05
    The Garfield Show
  • 16:30
    The Garfield Show
  • 16:45
    The HAPPOS Family
Пълна програма
  • 15:00
    "Стрелата" - сериал, с.5, еп.5,6
  • 17:00
    "Дивата муха"- предаване за екстремни спортове
  • 17:30
    "МИСИЯ МОЯТ ДОМ" - предаване за строителство, ремонти, обзавеждане и дизайн
  • 18:00
    "Пета предавка" - автомобилно предаване
Пълна програма
  • 16:00
    "Транс" - драма, криминален, трилър  (Великобритания, САЩ, Франция, 2013), режисьор - Дани Бойл, актьори -  Джеймс Макавой, Росарио Доусън, Венсан Касел, Дани Сапани, Мат Крос, Тъпанс Мидълтън и др.
  • 18:00
    "Като на кино" - предаване за кино с водещ Михаил Дюзев
  • 19:00
    РПУ Оня свят" - екшън, комедия, криминален (САЩ, 2013) , режисьор - Робърт Швентке, актьори - Джеф Бриджис, Райън Рейнолдс, Кевин Бейкън,  Мери-Луис Паркър, Мариса Милър, Стефани Зостак, Лари Джо Кембъл, Джеймс Хонг, Майк О'Майли и др.
  • 21:00
    "Бандата на Оушън 3" - - комедия, трилър, драма, криминален (САЩ, 2007), режисьор - Стивън Содърбърг, актьори - Джордж Клуни, Брад Пит,  Мат Деймън,  Ал Пачино, Еди Джеймисън, Скот Каан, Кейси Афлек, Бърни Мак и др.
Пълна програма
  • 15:00
    "Приятели" - комедиен сериал, с.10
  • 18:00
    "Двама мъже и половина" - комедиен сериал
  • 19:30
    "Фитнес Тони" - комедиен сериал
  • 20:30
    "Откачалки" - комедия, драма (САЩ, Австралия, 2012), режисьор - П.Дж.Хоган, актьори - Лив Шрайбер, Тони Колет, Антъни Лапалиа, Каролин Гудал, Кери Фокс, Ребека Гибни, Бетани Уитмор, Сам Кларк и др.
Пълна програма
  • 16:00
    "Фермата" - риалити, с.3
  • 19:00
    "Истински истории" - риалити сериал
  • 20:00
    "Папараци" - телевизионен таблоид
  • 21:00
    "Милост" - сериал, еп. 33
Пълна програма
  • 16:00
    Малки Титани: В готовност
  • 16:10
    Малки Титани: В готовност
  • 16:25
    Облачно с кюфтета
  • 16:36
    Облачно с кюфтета
Пълна програма
  • 15:40
    "Животът е прекрасен", комедийна драма, Италия, 1998; реж. Роберто Бенини, с Роберто Бенини, Николета Браски, Джорджо Кантарини, Джустино Дурано, Мариса Паредес, [12+]
  • 17:40
    "Дирк Ом, илюзионистът, който изчезна", драма - мистерия, Норвегия, 2015; реж. Боби Пиърс, с Август Диел, Сара Хьорт Дитлевсен, Йорген Лангеле, Александра Рапапорт, Ингвар Е. Сигурдсон, [12+]
  • 19:10
    "Рок училище", комедия, САЩ, 2003; реж. Ричард Линклейтър, с Джак Блек, Джон Кюсак, Майк Уайт, Сара Силвърман, Джоуи Гайдъс, [12+]
  • 21:00
    "Назад към убийството I, 3 еп.", криминален трилър, Великобритания, 2017; реж. Сам Милър, с Ричард Дормър, Джоди Балфор, Рийс Ричи, Киърън Бю, Питър Коу, [18+]
Пълна програма
  • 14:40
    "Право в десетката", романтична комедия, Великобритания, 2006; реж. Том Вон, с Джеймс МакАвой, Алис Ив, Ребека Хол, Катрин Тейт, Доминик Купър, [12+]
  • 16:15
    "Чирак", драма, Сингапур, 2016; реж. Бу Джънфенг, с Фирдаус Рахман, Уан Ханафи Су, Мастура Ахмад, Буун Пин Кох, Никсън Ченг, [15+]
  • 17:50
    "Уиски, танго, фокстрот", биографична драма, САЩ, 2016; реж. Глен Фикера, Джон Рекуа, с Тина Фей, Марго Роби, Мартин Фрийман, Алфред Молина, Били Боб Торнтън, [15+]
  • 19:45
    "Съмнение", драма, САЩ, 2008; реж. Джон Патрик Шанли, с Мерил Стрийп, Филип Сиймор Хофман, Ейми Адамс, Вайола Дейвис, Алис Дръмънд, [12+]
Пълна програма
  • 16:00
    CNN Newsroom
  • 16:30
    African Voices
  • 17:00
    CNN Newsroom
  • 17:15
    Marketplace Africa
Пълна програма
  • 16:00
    "Магда" (премиера) - сериал, сезон 3
  • 17:00
    "Стая 309" (премиера) - сериал, 3 епизода
  • 20:00
    "Любов, деца и едно ново начало" (премиера) - романтичен филм с уч. на Марион Крахт, Михаел Рол, Джулия Бремерман, Кристиане Блумхоф и др.
  • 22:00
    "Предадени чувства" - романтична драма с уч. на Аника Добра, Хейо фон Щетен, Тереза Ризос, Кристиан Вунделих, Матиас Херман и др., /п/
Пълна програма
  • 15:30
    "Топ Гиър" - предаване за автомобили, 2 епизода
  • 18:00
    "Лош къcмет" - криминален трилър с уч. Уесли Снайпс, Сибил Шепърд, Обри Долар, Жаклин Морган и др.
  • 20:00
    "Невъзможното" - драма с уч. на Наоми Уотс, Юън Макгрегър, Тод Холанд, Самюел Джослин и др.
  • 22:15
    "Кобра 11: Обади се!" - сериал, сезон 19
Пълна програма
  • 16:00
    С влак през Аляска: Разтопяване
  • 17:00
    Мега влакове: Нова Зеландия - влакът за мляко
  • 18:00
    Легенда за златото на крокодилите: Кръв във водата
  • 19:00
    Злато в Берингово море: Трима са дружина
Пълна програма
  • 15:26
    Ловци на митове: Трагедия с тръбите
  • 16:14
    Ловци на митове: Митове по избор
  • 17:02
    Ловци на митове: Само с едното тиксо
  • 17:50
    Ловци на митове: Тоалетна бомба
Пълна програма
  • 16:00
    Групата на Алекс
  • 16:30
    Кърби Бъкетс
  • 17:00
    CASPER MEETS WENDY
  • 18:40
    Стридок
Пълна програма
  • 16:00
    "За ума"
  • 16:30
    "Изкуство с Мати и Дада"
  • 16:40
    "Изкуство с Мати и Дада"
  • 16:50
    "Изкуство с Мати и Дада"
Пълна програма
  • 16:00
    Динозавърчета - анимационен сериал
  • 16:15
    Франклин - анимационен сериал
  • 16:45
    Чудовища и пирати - анимационен сериал
  • 17:00
    Клуб Уинкс - анимационен сериал
Пълна програма
  • 16:00
    Пътуващо читалище - с Ивайло Шопски
  • 17:00
    Клуб Уинкс - 7 еп.- Анимация
  • 17:30
    Модна фиеста - с Мариана Аршева
  • 18:00
    Новини
Пълна програма
  • 15:45
    Без коментар: кадри от актуални събития без журналистически коментар
  • 16:15
    Фокус
Пълна програма
  • 15:00
    Снукър: "Англия оупън", пряко
  • 18:30
    Супербайк: Гран При на Херес
  • 19:15
    Фигурно пързаляне, "Гран При" серии Русия: Жени (волна програма), пряко
  • 21:10
    Новини
Пълна програма
  • 14:15
    Футбол, Бундеслига: Шалке - Майнц
  • 16:15
    Футбол, Бундеслига: Айнтрахт - Борусия Д, пряко
  • 18:30
    Футбол, Бундеслига: Лайпциг - Щутгарт
  • 19:30
    Футбол, Бундеслига: Хамбургер - Байерн, пряко
Пълна програма
  • 16:00
    Мащабни продажби, сезон 2, еп. 1
  • 16:20
    Мащабни продажби, сезон 2, еп. 2
  • 16:45
    Мащабни продажби, сезон 2, еп. 3
  • 17:05
    Мащабни продажби, сезон 2, еп. 4
Пълна програма
  • 15:15
    Mountain Movers
  • 16:10
    Red Bull Global Rallycross Highlights
  • 17:05
    Blood, Sweat & Gears Series 5
  • 18:00
    Gotta Grudge
Пълна програма
  • 15:00
    Феномени /на живо/
  • 17:00
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 18:00
    Багрите на България /фолклорна и народна музика/
  • 19:00
    Без етикет /лайфстайл предаване на ФЕН ТВ, премиера/
Пълна програма
  • 16:00
    Експресни ремонти
  • 17:00
    Преобразяване на двора
  • 17:30
    Преобразяване на двора
  • 18:00
    Живот на остров
Пълна програма
  • 15:35
    Без пукната пара - първи сезон, еп. 12
  • 16:05
    Любовни авантюри - четвърти сезон, еп. 9
  • 17:00
    Мики - първи сезон, еп. 9
  • 17:30
    Мики - първи сезон, еп. 10
Пълна програма
  • 15:15
    "Частни детективи" - първи сезон, еп. 8
  • 16:10
    Монк - седми сезон, еп. 14
  • 17:05
    Монк - седми сезон, еп. 15
  • 18:05
    Четири жени и едно погребение - шести сезон, еп. 5
Пълна програма
  • 15:20
    "Търсенето на Немо", анимация, САЩ, 2003; реж. Андрю Стантън, Лий Ънкрък, [0+]
  • 17:00
    "Майкъл Бубле: На живо в ВВС", концерт, Великобритания, 2016, [0+]
  • 18:05
    "Пътуването на Фани", военна драма, Франция, 2016; реж. Лола Доайон, с Леони Сушо, Фантин Ардюан, Жулиан Люпро, Райън Броди, Анаис Мейрингер, [12+]
  • 19:40
    "Бандата на кравите", анимация, САЩ, 2004; реж. Уил Фин, Джон Санфорд, [7+]
Пълна програма
  • 15:30
    101 герои на 20-ти век, сезон 1, еп. 7
  • 16:25
    101 герои на 20-ти век, сезон 1, еп. 8
  • 17:25
    Мистериите на кралските убийства, сезон 1, еп. 4
  • 18:10
    Мистериите на кралските убийства, сезон 1, еп. 5
Пълна програма
  • 16:00
    Изковани в огъня: Нож макрака
  • 17:00
    Изковани в огъня: Изборът на феновете
  • 18:00
    Изковани в огъня: Меч акрафена
  • 19:00
    РЕСТАВРАТОРИ: Да победиш ръждата
Пълна програма
  • 16:00
    Риболов на чудовища – тв поредица, Америка, пети сезон, 3 еп.
  • 17:00
    МОЕТО ХОБИ
  • 18:00
    Ловци на акули – тв поредица, Америка, трети сезон, 6 еп.
  • 19:00
    В кухнята на баба – тв поредица, 2 еп.
Пълна програма
  • 15:45
    "Трансформърс - роботи спасители"
  • 16:05
    "Конни"
  • 16:30
    "Меси отива в Окидо"
  • 16:55
    "Сега знаеш"
Пълна програма
  • 16:00
    "Четвърта инстанция"- токшоу/п/
  • 17:00
    "Офанзива" с Любо Огнянов
  • 18:00
    "Спорт в обектива" след Левски - ЦСКА-София
  • 19:30
    НОВИНИ
Пълна програма
  • 00:00
    Ултра клуб
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:45
    Ултра хип-хоп
  • 20:00
    Топкласация
Пълна програма
  • 14:20
    "Даскали" - комедия/драма с Алън Гарфийлд, Лий Грант.
  • 16:05
    "Неочаквана плячка" - комедия с Джузеф Кампела, Тери Копли.
  • 17:50
    "Моите, твоите и нашите" - комедия / семеен с Хенри Фонда, Лусил Бол, Ван Джонсън, Том Босли.
  • 19:40
    "Безчувствен" - комедия с Матю Пери, Лин Колинс.
Пълна програма
  • 14:15
    FIA WORLD ENDURANCE CHAMPIONSHIP HIGHLIGHTS
  • 17:35
    SUPERCAR CHALLENGE
  • 18:25
    THE INSIDE LINE
  • 18:50
    THE FLYING LAP
Пълна програма
  • 16:00
    Кетфиш: ТВ шоуто
  • 17:00
    Тийн къщурки - реалити шоу
  • 17:30
    Тийн къщурки - реалити шоу
  • 18:00
    Тийн къщурки - реалити шоу
Пълна програма
  • 16:00
    Emeli Sande Live @ V Festival 2017
  • 16:25
    James Arthur Live @ V Festival...
  • 16:50
    Ella Eyre Live @ V Festival 2017
  • 17:15
    Anne-Marie Live @ V Festival 2017
Пълна програма
  • 12:40
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 17:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 17:40
    Saturday Night Rocks!
Пълна програма
  • 15:50
    Пол О'Грейди за любовта към кучета, сезон 4, еп. 5
  • 16:15
    Пол О'Грейди за любовта към кучета, сезон 4, еп. 6
  • 16:40
    Пол О'Грейди за любовта към кучета, сезон 4, еп. 7
  • 17:05
    Пол О'Грейди за любовта към кучета, сезон 4, еп. 8
Пълна програма
  • 16:00
    Машина на времето, еп. 6
  • 17:00
    Машина на времето, еп. 4
  • 18:00
    2000-те: десетилетието, през което видяхме всичко, еп. 4
  • 19:00
    Х: Поколението, което промени света, еп. 1
Пълна програма
  • 15:51
    Диви острови: Мистериозни острови: Късчета рай
  • 16:37
    Диви острови: Мистериозни острови: Атлантическо съкровище
  • 17:24
    Диви острови: Занзибар
  • 18:11
    Диви острови: Кариби
Пълна програма
  • 15:00
    Дартс: Световни серии 2017, Германия, втори ден, първа сесия, директно
  • 18:00
    Футбол: Монако - Каен, мач от френската Лига 1, директно, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 20:00
    Дартс: Световни серии 2017, Германия, втори ден, първа сесия, запис
  • 21:00
    Футбол: Амиен - Бордо, мач от френската Лига 1, директно
Пълна програма
  • 15:40
    Премиера. "Женски бунт, или Войната в Новоселково" - сериал
  • 18:00
    Вечерни новини (със субтитри)
  • 18:15
    Премиера. "Женски бунт, или Войната в Новоселково" - сериал
  • 19:50
    "Днес вечерта"
Пълна програма
  • 16:00
    "Картини от Света" - музикална импресия
  • 16:05
    "Планета Live" - музикална програма
  • 16:40
    "3 плюс" - инфо бюлетин
  • 17:00
    "Автограф" - звездите отблизо
Пълна програма
  • 16:00
    "Музикална съкровищница" - фолклорна програма
  • 16:30
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 16:40
    "Пъстра броеница" - фолклорна програма
  • 17:00
    "Традиция и новаторство" - модерен фолк
Пълна програма
  • 16:00
    "Звездите на България" - музикална програма
  • 16:30
    "Ретро" - музикална програма
  • 17:00
    "Show Time" - музикална програма
  • 18:00
    "Бъди звезда" - фен-шоу
Пълна програма
  • 15:20
    "Двама мъже и половина" - сериал
  • 17:05
    "Теория за големия взрив" - сериал
  • 18:00
    "Тафф" - булеварден журнал
  • 19:00
    Новини
Пълна програма
  • 16:00
    УЕФА Шампионска лига: Бенфика - Манчестър Юн
  • 18:00
    УЕФА Шампионска лига - магазинно предаване
  • 18:30
    Италия, Серия А - преди кръга
  • 19:00
    ПРЯКО: Италия, Серия А: Сампдория - Кротоне
Пълна програма
  • 15:45
    "Семейство Тровато: Разкрития на измами от детективите" - доку поредица
  • 18:45
    "Най-доброто от… Най-бързите шоу класации" - шоу
  • 19:45
    Новини
  • 20:05
    "Експлозивно - уикенд" - журнал
Пълна програма
  • 16:00
    Вести
  • 16:25
    Вести-Москва
  • 16:40
    Сериал: "Следствени тайни"
  • 19:00
    Вести
Пълна програма
  • 16:00
    "Ехо от седмицата"
  • 16:30
    "Американски ликбез. Първите щати на Америка"
  • 17:00
    "Код за достъп"
  • 18:00
    "Цената на победата"
Пълна програма
  • 16:00
    "Клиниката на Зюдринг" - сериал
  • 18:00
    "Патрулна обиколка: Специалистите" - репортаж
  • 20:55
    Новини
  • 21:15
    "Ханкок" - фентъзи екшън комедия, САЩ, 2008
Пълна програма
  • 16:00
    "Облаче ле бяло" - предаване за българите в чужбина / на живо/
  • 17:00
    "Изгнаници клети …"
  • 17:30
    Новини - информационна емисия на ТВ "СКАТ"
  • 17:45
    "Паралакс" - публицистично предаване
Пълна програма
  • 16:00
    Висшата лига в аванс
  • 16:30
    Футболна сутрин: коледно издание
  • 19:30
    Висшата лига в аванс
  • 20:00
    Бокс
Пълна програма
  • 16:00
    Bugs Bunny & Looney Tunes
  • 16:30
    Bugs Bunny & Looney Tunes
  • 16:55
    Bugs Bunny & Looney Tunes
  • 17:15
    Bugs Bunny & Looney Tunes
Пълна програма
  • 15:05
    Мустанг - драма, Турция/Франция/Катар/Германия, 2015, Режисьор: Денис Гамзе Ергювен, С: Гюнеш Сенсой, Дога Догушлу, Тугба Сунгьорогу, Елит Исджан, Илайда Акдоган Номинация "Оскар" в категорията чуждоезичен филм за 2016 г.
  • 17:05
    Безценна перла - ТВ сериал - 93 и 94 епизод
  • 19:00
    Час пик - предаване на Телекабел ТВ
  • 19:20
    Папа Хемингуей в Куба - драма, биографичен, 2015, Канада/САЩ,
Пълна програма
  • 15:00
    Your Voice
  • 18:00
    New 4 U
  • 18:25
    Deja Voice
  • 19:00
    Closeup
Пълна програма
  • 16:00
    Различни хора, различни сватби - Америка: Трябва да се бориш за правото си... да се ожениш
  • 17:00
    Хубава, секси или отблъскваща: Джеси
  • 17:30
    Хубава, секси или отблъскваща: Мика
  • 18:00
    Маниаци-чистофайници: Колекционерски предмети
Пълна програма
  • 16:00
    Генерал Тошево към бялата лястовица
  • 16:30
    Национален музей Боянска Черква
  • 17:00
    Когато лъкът срещне еленската кожа
  • 17:30
    Костинброд - Гостоприемен и незабравим
Пълна програма
  • 16:00
    Странни храни: вкусни дестинации
  • 16:30
    Странни храни: вкусни дестинации
  • 17:00
    Странни храни: вкусни дестинации
  • 18:00
    Странни храни с Андрю Цимерн
Пълна програма
  • 16:00
    Странни храни: вкусни дестинации
  • 16:30
    Странни храни: вкусни дестинации
  • 17:00
    Странни храни: вкусни дестинации
  • 18:00
    Странни храни с Андрю Цимерн
Пълна програма
  • 14:50
    Булката беглец, САЩ, комедия/романтичен, с Джулия Робъртс, Ричард Гиър, 1999
  • 16:45
    Този неловък момент, САЩ, комедия/романтичен, със Зак Ефрон, 2014
  • 18:20
    Бронираният монах, САЩ, Екшън/фентъзи, с Чоу Юн-Фат, 2003
  • 20:00
    Година първа: Запознай се с предците си, САЩ, Екшън/комедия, 2009
Пълна програма
  • 16:00
    Новини
  • 16:30
    Новини
  • 17:00
    Новини
  • 17:30
    Новини
Пълна програма
  • 16:00
    Лесни рецепти на път - кулинарно предаване, еп. 1
  • 16:30
    Лесни рецепти на път - кулинарно предаване, еп. 2
  • 17:00
    Рокери лакомници: Вкуснотии с пиле и яйце - кулинарно предаване, еп. 3
  • 18:00
    Менюто днес - четвърти сезон, еп. 35
Пълна програма
  • 13:00
    Съботен саундтрак
  • 18:00
    Денс срещу поп: Топ 50
  • 23:00
    Тотално поп парти
Пълна програма
  • 16:00
    Мухоловка - Комедия, Криминален, 2011, Режисьор: Роб Минков, В ролите: Джефри Тамбор, Патрик Демпси, Ашли Джъд, Тим Блейк Нелсън, Къртис Армстронг, Ейдриан Мартинез, Мехи Файфър
  • 18:00
    Без гребло - Приключенски, Комедия, Мистерия, 2004, Режисьор: Стивън Брил, В ролите: Матю Прайс, Декс Шепърд, Матю Лилард, Сет Грийн, Бони Съмървил 
  • 20:00
    Без гребло 2 - Приключенски Комедия, Режисьор: Елори Елкейен, В ролите: Елън Албертини Доу, Робърт Бланч, Мадисън Бонтемпо, Уил Къди, Оливър Джеймс, Мадисън Райли, Кристофър Търнър
  • 22:00
    Апокалипто - Екшън, Драма, Приключенски, 2006, Режисьор: Мел Гибсън, В ролите: Джерардо Терасена, Раул Трухио, Далия Хернандес
Пълна програма
  • 13:55
    "Кралица на пазаруването" - доку-поредица
  • 19:00
    "Куче - котка - мишка" - журнал за домашни любимци
  • 20:10
    "Треньори на кучета" - доку-поредица
  • 21:15
    "Г-н и г-жа Смит" - трилър / екшън филм, САЩ, 2005
Пълна програма
  • 16:00
    Здравословен живот /п/
  • 16:30
    Сериен филм/п/
  • 17:30
    "Географски ширини" -док. поредица
  • 18:30
    "Футболни герои"
Пълна програма
  • 13:55
    Хрониките на Нарния: Лъвът, Вещицата и Дрешникът - игрален филм
  • 16:45
    "АПБ" - първи сезон
  • 17:40
    От местопрестъплението: Маями - десети сезон
  • 18:35
    От местопрестъплението: Маями - десети сезон
Пълна програма
  • 16:00
    DJ Duels
  • 17:00
    Weekend Warm Up!
  • 20:00
    Club Bangers!
Пълна програма
  • 16:00
    DESIGNERS
  • 16:25
    FASHION WEEK
  • 16:30
    DESIGNERS
  • 16:55
    F-PEOPLE
Пълна програма
  • 14:40
    Can't Stop The Hits
  • 17:00
    Hot Right Now!
  • 18:00
    Pop Superstars
  • 19:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
Пълна програма
  • 14:30
    "Съдия Джуди" - 21-25 еп.
  • 16:35
    "Ловци на глави в САЩ" - 2 еп.
  • 17:00
    "Лов на неизрядни платци" - 21-24 еп.
  • 18:40
    "Дневниците на надзорника" - 2 еп.
Пълна програма
  • 16:00
    Новини
  • 16:15
    прогноза за времето и спорт
  • 17:00
    Новини
  • 17:25
    Прогноза за времето
Пълна програма
  • 15:55
    Рыбалка с Нормундом Грабовскисом
  • 16:25
    Горная охота с Эдуардом Бендерским
  • 16:50
    Морская охота
  • 17:20
    В поисках хорошего клева
Пълна програма
  • 13:40
    "Хобит: Неочаквано пътешествие" - фентъзи с уч. на Иън Маккелън, Мартин Фрийман, Анди Съркис, Хюго Уивинг, Кейт Бланшет, Орландо Блум, Илайджа Уд, Кен Скот, Кристофър Лий, Люк Евънс и др., /п/
  • 17:00
    "Хук" - приключенска комедия с уч. на Дъстин Хофман, Робин Уилямс, Джулия Робъртс, Боб Хоскинс, Маги Смит, Каролин Гудал, Амбър Скот, Чарли Корсмо, Лоръл Кронин, Данте Баско и др.
  • 20:00
    "От местопрестъплението" - сериал, сезон 5
  • 21:00
    "Хобит: Пущинакът на Смог" - фентъзи с уч. на Иън Маккелън, Мартин Фрийман, Ричард Армитаж, Орландо Блум, Кейт Бланшет, Бенедикт Къмбърбач, Люк Еванс, Еванджелин Лили, Кен Скот, Греъм Мактавиш, Илайджа Уд, Кристофър Лий и др.
Пълна програма
  • 16:00
    I'm Alive: Out of Reach
  • 16:45
    Beasts of the Bayou: Swamp Werewolf
  • 17:30
    How the Universe Works: Moons
  • 18:15
    How the Universe Works: Supernovas
Пълна програма
  • 16:00
    Босата контеса
  • 16:30
    Босата контеса
  • 17:00
    Гражданка в ранчото
  • 17:30
    Гражданка в ранчото
Пълна програма
  • 16:00
    Костенурките нинджа
  • 16:25
    Бънсен Звяра
  • 16:55
    Бънсен Звяра
  • 17:20
    Ники, Рики, Дики и Дона
Пълна програма
  • 15:00
    Снукър: "Англия оупън", пряко
  • 18:30
    Супербайк: Гран При на Херес
  • 19:15
    Фигурно пързаляне, "Гран При" серии Русия: Жени (волна програма), пряко
  • 21:10
    Новини
Пълна програма
  • 15:20
    "Търсенето на Немо", анимация, САЩ, 2003; реж. Андрю Стантън, Лий Ънкрък, [0+]
  • 17:00
    "Майкъл Бубле: На живо в ВВС", концерт, Великобритания, 2016, [0+]
  • 18:05
    "Пътуването на Фани", военна драма, Франция, 2016; реж. Лола Доайон, с Леони Сушо, Фантин Ардюан, Жулиан Люпро, Райън Броди, Анаис Мейрингер, [12+]
  • 19:40
    "Бандата на кравите", анимация, САЩ, 2004; реж. Уил Фин, Джон Санфорд, [7+]
Пълна програма
  • 11:30
    Playlist of BG
  • 17:00
    Urban TV
  • 17:30
    Music of BG
Пълна програма
  • 16:00
    Goldie & Bear
  • 16:30
    Miles From Tomorrow
  • 17:00
    Doc McStuffins Toy Hospital
  • 17:30
    Puppy Dog Pals
Пълна програма
  • 16:00
    Костенурките нинджа
  • 16:25
    Бънсен Звяра
  • 16:55
    Бънсен Звяра
  • 17:20
    Ники, Рики, Дики и Дона
Пълна програма
  • 13:00
    00s Vs 80s
  • 19:00
    00s Vs 80s
Пълна програма
  • 15:20
    Southern Fried Homicide: Episode 8
  • 16:10
    Blood Relatives: Til We Cheat Again
  • 17:00
    California Investigator: Oh Sister Where Art Thou
  • 17:25
    California Investigator: Jeeper Creeper
Пълна програма
  • 15:40
    Fight Stars: Tyron Woodley
  • 16:05
    Top: CR7 Calendar
  • 16:31
    Up Close With: Roger Federer
  • 17:00
    The Truth About...: Uncool Sports
Пълна програма
  • 16:00
    Buccaneers & Bones
  • 16:25
    Buccaneers & Bones
  • 16:50
    Uncharted
  • 17:40
    Uncharted
Пълна програма
  • 16:00
    Изковани в огъня: Нож макрака
  • 17:00
    Изковани в огъня: Изборът на феновете
  • 18:00
    Изковани в огъня: Меч акрафена
  • 19:00
    РЕСТАВРАТОРИ: Да победиш ръждата
Пълна програма
  • 16:00
    Машина на времето, еп. 4
  • 17:00
    2000-те: десетилетието, през което видяхме всичко, еп. 4
  • 18:00
    Х: Поколението, което промени света, еп. 1
  • 19:00
    Изследовател, еп. 7
Пълна програма
  • 16:00
    "Мармалад" - токшоу
  • 18:00
    "Карбовски: Втори план" - документална поредица с водещ Мартин Карбовски
  • 19:00
    bTV Новините - централна емисия
  • 19:30
    bTV Репортерите - поредица за журналистически филми и разследвания
Пълна програма
  • 15:45
    Тоталкар; сезон 2, епизод 8, спорт, Original Production, Унгария, 2016
  • 16:20
    Тоталкар; сезон 2, епизод 9, спорт, Original Production, Унгария, 2016
  • 16:55
    Тоталкар; сезон 2, епизод 10, спорт, Original Production, Унгария, 2016
  • 17:30
    Тоталкар; сезон 3, епизод 1, спорт, Original Production, Унгария, 2017
Пълна програма
  • 14:20
    Сиси; романтичен, драма, Австрия, 1955
  • 16:30
    Възприятия; сезон 2, епизод 5, криминален, драма, САЩ, 2013
  • 17:30
    Възприятия; сезон 2, епизод 6, криминален, драма, САЩ, 2013
  • 18:25
    Възприятия; сезон 2, епизод 7, криминален, драма, САЩ, 2013
Пълна програма
  • 16:00
    Чудовището в семейството ми: Джон Алън Мухамед
  • 17:00
    ЗЛОТО ОТБЛИЗО: Убиецът на ченгета: Педро Хименес
  • 18:00
    ЗЛОТО ОТБЛИЗО: Подли убийци: Ифтикар и Фарзана Ахмед
  • 19:00
    ЗЛОТО ОТБЛИЗО: Кръвожадния убиец: Марк Шърли
Пълна програма
  • 14:55
    Мераклии; Романтична комедия ,САЩ, 2001
  • 16:50
    Бели пясъци; Драма, трилър, САЩ, 1992
  • 18:50
    Нещата, които трябва да направиш в Денвър, преди да умреш; Криминална комедия, САЩ,1996, режисьор: Гари Фледър, в ролите: Кристофър Уокън, Анди Гарсия
  • 21:05
    Предател; Екшън-драма, САЩ, 2008
Пълна програма
  • 15:40
    Премьера. Ольга Погодина, Александра Флоринская в многосерийном фильме "Бабий бунт, или Война в Новосёлково" (16+)
  • 18:00
    Вечерние новости (с субтитрами)
  • 18:15
    Премьера. "Бабий бунт, или Война в Новосёлково". Продолжение (16+)
  • 19:50
    "Сегодня вечером" (16+)
Пълна програма
  • 16:00
    Русский акцент
  • 16:30
    "Американский ликбез" Нью-Йорк
  • 17:00
    "Тайм-код"
  • 18:00
    Новости RTVi
Пълна програма
  • 16:00
    Класическа музика:
  • 16:30
    "Новини" - информационна емисия на ТВ СКАТ
  • 16:40
    "Небето на Велека" - фолклорен филм /повторение/ /5 част
  • 17:00
    "Фолклорна дъга": Концерт на НФА"Филип Кутев" - Пазарджик 2014 /2 част
Пълна програма
  • 15:25
    Линия жизни. Владимир Васильев
  • 16:35
    Мелодия на два голоса. Х/ф
  • 20:00
    Вести в субботу
  • 21:00
    Ошибка молодости. Х/ф
Пълна програма
  • 16:00
    The King of Queens
  • 16:30
    The King of Queens
  • 17:00
    The King of Queens
  • 17:25
    Ridiculousness
Пълна програма
  • 15:47
    Destroying The MILF (18+)
  • 16:13
    American Stud Cums On Agent's Face (18+)
  • 16:34
    Special Love (18+)
  • 17:00
    Our Babysitter's Butt: Part 1 (18+)
Пълна програма
  • 16:00
    Пряко: Тенис: BGL BNP Paribas Luxembourg Open, Люксембург - финал (WTA International)
  • 18:30
    Футбол: Бразилско първенство по футбол - обзор на изминалия кръг
  • 19:05
    Пряко: Футбол: Коментарно студио (Примера Дивисион, сезон 2017/18)
  • 19:30
    Пряко: Футбол: Валенсия - Севиля (Примера Дивисион, сезон 2017/18, В паузата: Коментарно студио)
Пълна програма
  • 16:00
    Новини
  • 16:10
    Прогноза за времето и агропрогноза
  • 16:15
    Борсова информация
  • 16:20
    Агротема
Пълна програма
  • 16:00
    MOST DIFFICULT TRAIN IN THE WORLD, THE
  • 17:00
    PRINCESS GAUCHA
  • 18:00
    MALICE OR MUTINY
  • 19:00
    WAR AGAINST SAND
Пълна програма
  • 08:50
    Japan Queen Tournament
Пълна програма
  • 16:00
    World of X Games 2015
  • 17:00
    Firsthand
  • 17:30
    Firsthand
  • 18:00
    CPH Open 2017
Пълна програма
  • 15:40
    Ветеринарна клиника за дребни животни (12)
  • 16:05
    Ветеринарна клиника за дребни животни (13)
  • 16:30
    Ветеринарна клиника за дребни животни (14)
  • 16:55
    Ветеринарна клиника за дребни животни (15)
Пълна програма
  • 16:00
    Виж България - Природен парк Витоша
  • 16:30
    Виж България - Враца, земята на великаните
  • 17:00
    Да хванеш тен зад Полярния кръг
  • 17:30
    Пътеводител на пътешественика - Хаити
Пълна програма
  • 16:00
    Футбол: Левски - ЦСКА, мач от Първа професионална лига, директно
  • 17:55
    Студио "Първа професионална лига", директно
  • 19:00
    Формула 1: Трета тренировка за Голямата награда на САЩ, директно
  • 20:00
    Студио "Първа професионална лига", директно
Пълна програма
  • 14:00
    Пряко: Тенис: If STOCKHOLM OPEN, Стокхолм - полуфинали (2017 ATP WORLD TOUR 250)
  • 18:30
    Тенис: VTB Kremlin Cup, Москва - финал (WTA Premier - повторение)
  • 19:45
    "Footbrazil" - 23 еп., обзорно предаване
  • 20:15
    Футбол: Бразилско първенство по футбол - обзор на изминалия кръг
Пълна програма
  • 14:30
    Футбол: Челси - Уотфорд, мач от английската Висша лига, директно
  • 16:25
    Студио "Висша лига", директно
  • 17:00
    Футбол: Хъдърсфийлд Таун - Манчестър Юнайтед, мач от английската Висша лига, директно
  • 18:55
    Студио "Висша лига", директно
Пълна програма
  • 15:20
    Убийство по южняшки: Епизод 8
  • 16:10
    Кръвожадни роднини: Докато измамим отново
  • 17:00
    Калифорнийски следовател: Сестро, къде си?
  • 17:25
    Калифорнийски следовател: Черният вдовец
Пълна програма
  • 16:00
    най-доброто от еМисия България - 1 част
  • 17:00
    "О!здравей" предаване за здравословен начин на живот с водещ Магдалена Гигова, (п)
  • 18:00
    БЛИЦ НОВИНИ
  • 18:05
    Извънредно издание на Спорно за спорта след дербито Левски - ЦСКА
Пълна програма
  • 14:50
    "Цветарница на мистериите: Отрязано в зародиш", детективска драма, Канада, 2016; реж. Брадли Уолш, с Брук Шийлдс, Бренън Елиът, Бо Бриджис, Кейт Дръмонд, Клеър Ранкин, [12+]
  • 16:15
    "Адам", романтична комедия, САЩ, 2009; реж. Макс Мейър, с Хю Денси, Роуз Бърн, Питър Галахър, Ейми Ървинг, Франки Фейсън, [12+]
  • 17:55
    "Ханк Уилямс: И видях светлината", биографична драма, САЩ, 2015; реж. Марк Ейбрахам, с Том Хидълстън, Елизабет Олсън, Чери Джоунс, Брадли Уитфорд, Мади Хасън, [12+]
  • 20:00
    "Ад (2016)", екшън - крими - трилър, САЩ, 2016; реж. Рон Хауърд, с Том Ханкс, Фелисити Джоунс, Омар Си, Ирфан Хан, Сидсе Бабет Кнудсен, [12+]
Пълна програма
  • 15:30
    "Ще умра от срам I, 9 еп.", стендъп комедия, САЩ, 2017; реж. Джули Ан Робинсън, с Мелиса Лео, Майкъл Ангарано, Ери Грейнър, Кларк Дюк, Арджей Сайлър, [15+]
  • 16:30
    "Отбор "Луди глави" - легендата е жива", приключенски - семеен, Германия, 2016; реж. Йоахим Мазанек, с Михаел Зомерер, Аарон Кисьоф, Рон Антони Рензенбринк, Вико Мюке, Бенет Майер, [7+]
  • 18:10
    "Аферата ІІІ, 5 еп.", драма, САЩ, 2016; реж. Джефри Райнър, с Доминик Уест, Рут Уилсън, Мора Тиърни, Джошуа Джаксън, Джулия Голдани Телс, [15+]
  • 19:05
    "Аферата ІІІ, 6 еп.", драма, САЩ, 2017; реж. Агниешка Холанд, с Доминик Уест, Рут Уилсън, Мора Тиърни, Джошуа Джаксън, Джулия Голдани Телс, [15+]
Пълна програма
  • 16:00
    Уиски и сода (образователен филм за туристически маршрут)
  • 16:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 17:00
    Стряма (образователен филм за туристически маршрут)
  • 17:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
Пълна програма
  • 14:35
    Футбол: Китайска суперлига
  • 16:30
    Футбол: Руска Премиер лига
  • 18:25
    Студио "Футбол"
  • 19:00
    Футбол: Руска Премиер лига
Пълна програма
  • 15:00
    Тенис: ATP 250 Антверпен
  • 17:00
    Тенис: ATP 250 Антверпен
  • 19:30
    Студио "Хокей на лед"
  • 20:00
    Хокей на лед: NHL
Пълна програма
  • 15:55
    Paw Patrol
  • 16:20
    Shimmer and Shine
  • 16:40
    Shimmer and Shine
  • 17:05
    Nella the Princess Knight
Пълна програма

Сериали

AXN Black 16:00
Престъпления без граници; сезон 3, епизод 1, криминален, драма, Франция, 2015
Diema Family 16:00
"Слънце и Луна" - сериал /п/
Viasat Nature 16:00
Дънди Кенгуруто, сезон 1, еп. 4
RTVi 16:00
Сериал: "Ловът на Пепеляшка"
bTV 16:00
Премиера: "Алиса в страната на любовта" - сериал, с.2, еп. 11

Всички предавания

Спорт

Nova Sport 16:00
Футбол: Марсилия - Гингам, мач от френската Лига 1, повторение
Diema Sport 2 16:00
"Формула 1 Токшоу", предаване за Формула 1, 16-и епизод, повторение
Mtel Sport 1 16:00
Тенис: WTA Квебек
Ring.BG 16:00
УЕФА Шампионска лига: Реал М - Рома
BNT2 16:05
Магна Аура, изгубеният град - Разум и алчност тв сериен филм /7 серия/

Всички предавания

Филми

TVT 16:00
Без пътека. Белият Улей (образователен филм за природен туризъм)
AXN Black 16:00
Престъпления без граници; сезон 3, епизод 1, криминален, драма, Франция, 2015
Cinemax 2 16:00
"Любов и пътуване във времето", романиика - научна фантастика, Нова Зеландия, 2016; реж. Хейдън Джей Уийл, с Хейдън Джей Уийл, Мишел Най, Коен Холоуей, Ник Блейк, Джулиан Денисън, [12+]
Cinemax 16:00
"Без каишка", романтична комедия, САЩ, 2016; реж. Фин Тейлър, с Кейт Микучи, Джъстин Чатуин, Стив Хауи, Шон Остин, Хана Мей Лий, [12+]
Bulgaria ON AIR 16:00
Автентични храни - филм

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}