ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 13:05
    Иде нашенската музика Предаване за български фолклор с водещи Даниел Спасов и Милен Иванов
  • 14:05
    Малки истории Предаване на социална тематика с водеща Ирен Леви
  • 15:05
    Обич /80 години от рождението на режисьора Людмил Стайков/ игрален филм /България, 1972г./, режисьор Людмил Стайков, в ролите: Виолета Донева, Невена Коканова, Иван Кондов, Стефан Данаилов и др.
  • 16:35
    Семеен бизнес тв филм
Пълна програма
  • 13:00
    "Сватба в провинцията" - драма, романтичен (САЩ, 2015), режисьор - Ан Уилър, актьори - Джеси Меткалф, Отъмн Ресър, Лаура Менъл, Арън Крейвън и др.
  • 15:00
    "Седем часа разлика" - сериал, с.2, еп.11
  • 16:00
    "Мармалад" - токшоу
  • 18:00
    "Карбовски: Втори план" - документална поредица с водещ Мартин Карбовски
Пълна програма
  • 12:50
    "Маймунски приключения" - с уч. на Ерин Ален О’Райли, Кейдън Магнусън, Калеб Бърджис, Крис Копола и др.
  • 14:30
    "Усмивката на Мона Лиза" - с уч. на Джулия Робъртс, Топър Грейс, Джулия Стайлс, Доминик Уест, Джулиет Стивънсън, Марша Гей Хардън, Кирстен Дънст, Маги Джиленхол, Дженифър Гудуин и др.
  • 17:00
    "Съдби на кръстопът" - предаване на NOVA
  • 17:55
    "Теглене на Лото 5 от 35 - "Златната топка"
Пълна програма
  • 13:00
    Глухар - криминален сериал
  • 14:00
    Мистериите на Лисабон - историческа драма
  • 14:30
    Характери - неизвестните изповеди на известните, автор: Биляна Митева
  • 15:00
    Клик
Пълна програма
  • 13:00
    Менторът - документална поредица на Bloomberg
  • 14:00
    Бизнесът на Азия - документална поредица на Bloomberg
  • 17:00
    В развитие - блок с Вероника Денизова/Делян Петришки/ Велко Каменов /п./
  • 18:30
    Светът е бизнес с Ивайло Лаков и Николай Кръстев - най-интересното от седмицата
Пълна програма
  • 13:35
    Елементарно, Уотсън!; сезон 4, епизод 24, криминален, драма, САЩ, 2016
  • 14:30
    4исла; сезон 2, епизод 16, криминален, драма, САЩ, 2006
  • 15:30
    4исла; сезон 2, епизод 17, криминален, драма, САЩ, 2006
  • 16:30
    Изкуствен интелект; сезон 1, епизод 6, екшън, драма, САЩ, 2014
Пълна програма
  • 13:45
    Мънго - ловецът на мистерии: Чудовището с глава на куче и тяло на прасе от Намибия
  • 14:40
    Да хванеш огромна риба тон: Титанична риба тон
  • 15:35
    Тежки времена в Града на маймуните: Въстанието на Черните нокти
  • 16:03
    Тежки времена в Града на маймуните: Боговете на войната
Пълна програма
  • 13:10
    "Българска душа" - фолклорно предаване
  • 14:00
    Новини
  • 14:10
    "Онази България" - документален филм
  • 15:00
    Новини
Пълна програма
  • 13:05
    "От приятелство: Младите лекари" - сериал
  • 14:00
    "Не се целуват измамниците, че ще се оженят" - комедия, ФРГ, 2012
  • 15:30
    "Всичкото време на земята" - комедия, ФРГ, 2011
  • 17:00
    "W като Wissen - Знание"
Пълна програма
  • 10:00
    Hit Mix
  • 14:00
    Standard TR
  • 14:30
    TV Shop
  • 14:45
    Hit Mix
Пълна програма
  • 13:00
    Добър ден с БНТ 2
  • 14:00
    Млади стрелци игрален филм /п/
  • 15:45
    65 години "Национално училище за танцово изкуство - София" /2016 г./ концерт /първа част/
  • 17:00
    Очарователни погледи от Китай
Пълна програма
  • 13:05
    БГ кинокласика: "Двама под небето" игрален филм /България, 1962 г ./, сценарист Анжел Вагенщайн, режисьор Борислав Шаралиев, в ролите: Апостол Карамитев, Виолета Донева, Цветана Николова, Стойчо Мазгалов, Георги Калоянчев, Донка Шаралиева и др.
  • 14:25
    Време за губене /БНТ 2 Пловдив/
  • 14:55
    Плюс това
  • 15:55
    Потребителската кошница
Пълна програма
  • 13:45
    Bunnicula
  • 13:55
    Bunnicula
  • 14:10
    Bunnicula
  • 14:20
    Bunnicula
Пълна програма
  • 12:00
    "Обратна тяга" -  екшън, драма, трилър (САЩ, 1991), режисьор - Рон Хауърд, актьори - Кърт Ръсел, Уилям Болдуин, Робърт де Ниро, Джак Макгий, Доналд Съдърланд,  Скот Глен, Дженифър Джейсън Лий и др.
  • 15:00
    "Стрелата" - сериал, с.5, еп.5,6
  • 17:00
    "Дивата муха"- предаване за екстремни спортове
  • 17:30
    "МИСИЯ МОЯТ ДОМ" - предаване за строителство, ремонти, обзавеждане и дизайн
Пълна програма
  • 11:45
    "ПараНорман" - анимация,  приключенски, ужаси, фентъзи, комедия (САЩ, 2012), сценарист - Крис Бътлър, режисьори - Сам Фел, Крис Бътлър
  • 14:00
    "Изнудвачът" - драма, екшън, трилър (Канада, Великобритания, 2007), режисьор - Майк Баркър, актьори - Пиърс Броснън, Мария Бело, Джерард Бътлър  и др.
  • 16:00
    "Транс" - драма, криминален, трилър  (Великобритания, САЩ, Франция, 2013), режисьор - Дани Бойл, актьори -  Джеймс Макавой, Росарио Доусън, Венсан Касел, Дани Сапани, Мат Крос, Тъпанс Мидълтън и др.
  • 18:00
    "Като на кино" - предаване за кино с водещ Михаил Дюзев
Пълна програма
  • 12:00
    "Новите съседи " /п./- комедиен сериал
  • 15:00
    "Приятели" - комедиен сериал, с.10
  • 18:00
    "Двама мъже и половина" - комедиен сериал
  • 19:30
    "Фитнес Тони" - комедиен сериал
Пълна програма
  • 13:00
    "MasterChef" - с.3
  • 14:30
    ТВ Пазар
  • 16:00
    "Фермата" - риалити, с.3
  • 19:00
    "Истински истории" - риалити сериал
Пълна програма
  • 13:50
    Невероятният свят на Гъмбол
  • 14:01
    Невероятният свят на Гъмбол
  • 14:15
    Невероятният свят на Гъмбол
  • 14:25
    Невероятният свят на Гъмбол
Пълна програма
  • 12:00
    "Лед Бели", музикална драма, САЩ, 1976; реж. Гордън Паркс, с Роджър Е. Мозли, Пол Бенджамин, Мадж Синклер, Алън Мансън, Албърт Хол, [15+]
  • 14:05
    "Огнена любов", комедия, Италия, 2015; реж. Алберто Кавиля, с Давиде Джордано, Анна Феруцо, Бианка Наппи, Омеро Антонути, Виничо Марчиони, [12+]
  • 15:40
    "Животът е прекрасен", комедийна драма, Италия, 1998; реж. Роберто Бенини, с Роберто Бенини, Николета Браски, Джорджо Кантарини, Джустино Дурано, Мариса Паредес, [12+]
  • 17:40
    "Дирк Ом, илюзионистът, който изчезна", драма - мистерия, Норвегия, 2015; реж. Боби Пиърс, с Август Диел, Сара Хьорт Дитлевсен, Йорген Лангеле, Александра Рапапорт, Ингвар Е. Сигурдсон, [12+]
Пълна програма
  • 12:30
    "Животът на Рейналдо Аренас", биографична драма, САЩ, 2000; реж. Джулиан Шнабел, с Хавиер Бардем, Оливие Мартинес, Джони Деп, Андреа Ди Стефано, Шон Пен, [15+]
  • 14:40
    "Право в десетката", романтична комедия, Великобритания, 2006; реж. Том Вон, с Джеймс МакАвой, Алис Ив, Ребека Хол, Катрин Тейт, Доминик Купър, [12+]
  • 16:15
    "Чирак", драма, Сингапур, 2016; реж. Бу Джънфенг, с Фирдаус Рахман, Уан Ханафи Су, Мастура Ахмад, Буун Пин Кох, Никсън Ченг, [15+]
  • 17:50
    "Уиски, танго, фокстрот", биографична драма, САЩ, 2016; реж. Глен Фикера, Джон Рекуа, с Тина Фей, Марго Роби, Мартин Фрийман, Алфред Молина, Били Боб Торнтън, [15+]
Пълна програма
  • 13:30
    Eco Solutions
  • 14:30
    Talk Asia
  • 15:00
    Smerconish
  • 16:00
    CNN Newsroom
Пълна програма
  • 12:15
    "Да се влюбиш в непознат" - романтична драма с уч. на Лара Джой Кьорнер, Гюнтер Гилиан, Андреас Брукер, Аделе Нойхаузер и др.
  • 14:10
    "Предадени чувства" (премиера) - романтична драма с уч. на Аника Добра, Хейо фон Щетен, Тереза Ризос, Кристиан Вунделих, Матиас Херман и др.
  • 16:00
    "Магда" (премиера) - сериал, сезон 3
  • 17:00
    "Стая 309" (премиера) - сериал, 3 епизода
Пълна програма
  • 13:30
    "Скорпион" - сериал, сезон 1
  • 14:30
    "Гаражът на Джей Лено" - риалити, сезон 2
  • 15:30
    "Топ Гиър" - предаване за автомобили, 2 епизода
  • 18:00
    "Лош къcмет" - криминален трилър с уч. Уесли Снайпс, Сибил Шепърд, Обри Долар, Жаклин Морган и др.
Пълна програма
  • 13:00
    Бързи и шумни: Додж Ходж Подж - първа част
  • 14:00
    Автоработилницата на аутсайдерите: Епизод 3
  • 15:00
    Автоработилницата на аутсайдерите: Епизод 4
  • 16:00
    С влак през Аляска: Разтопяване
Пълна програма
  • 13:50
    Възходът на машините: Супервлак
  • 14:38
    Възходът на машините: Хеликоптер тежка категория
  • 15:26
    Ловци на митове: Трагедия с тръбите
  • 16:14
    Ловци на митове: Митове по избор
Пълна програма
  • 13:30
    Аз съм по средата
  • 14:00
    Пижамаски
  • 14:25
    Междузвездни войни: Приключенията на Фримейкър
  • 14:30
    Пен Зироу: Почасов герой
Пълна програма
  • 13:45
    "Всичко за децата"
  • 14:15
    "Спортна лаборатория"
  • 14:30
    "Спортна лаборатория"
  • 14:45
    "Спортна лаборатория"
Пълна програма
  • 13:30
    Ангели и приятели - анимационен сериал
  • 14:00
    Писма от Феликс - анимационен сериал
  • 14:30
    Приключенията на Чък и приятели - анимационен сериал
  • 15:00
    Най-малкият зоомагазин - анимационен сериал
Пълна програма
  • 11:00
    Времена и нрави - с проф. Юлиан Вучков
  • 14:00
    Агросектор - с Анелия Джамбазка
  • 14:30
    Шпионката на Коко - Скрита камера
  • 15:00
    Кардиограма - с проф. Д-р Надка Бояджиева
Пълна програма
  • 13:45
    Фокус
  • 14:15
    Спорт
  • 14:45
    Поща
  • 15:12
    Преди една година
Пълна програма
  • 13:30
    Супербайк: Гран При на Херес (квалификация)
  • 14:00
    Супербайк: Гран При на Херес, пряко
  • 15:00
    Снукър: "Англия оупън", пряко
  • 18:30
    Супербайк: Гран При на Херес
Пълна програма
  • 13:15
    Футбол, Световно първенство за юноши до 17 г.: Осминафинал
  • 14:15
    Футбол, Бундеслига: Шалке - Майнц
  • 16:15
    Футбол, Бундеслига: Айнтрахт - Борусия Д, пряко
  • 18:30
    Футбол, Бундеслига: Лайпциг - Щутгарт
Пълна програма
  • 13:40
    Каубои в студени води, сезон 4, еп. 3
  • 14:25
    Каубои в студени води, сезон 4, еп. 4
  • 15:10
    Каубои в студени води, сезон 4, еп. 5
  • 16:00
    Мащабни продажби, сезон 2, еп. 1
Пълна програма
  • 13:50
    Red Bull Global Rallycross Lites
  • 14:20
    Red Bull Global Rallycross Lites
  • 14:45
    Red Bull Global Rallycross Lites
  • 15:15
    Mountain Movers
Пълна програма
  • 13:00
    Зона за поздрави /телевизионно шоу за поздрави/
  • 15:00
    Феномени /на живо/
  • 17:00
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 18:00
    Багрите на България /фолклорна и народна музика/
Пълна програма
  • 13:30
    Ловци на къщи
  • 14:00
    Евтин дом на плажа
  • 14:30
    Евтин дом на плажа
  • 15:00
    Ловци на острови
Пълна програма
  • 13:20
    Д-р Зоуи Харт - първи сезон, еп. 15
  • 14:15
    Без пукната пара - първи сезон, еп. 9
  • 14:40
    Без пукната пара - първи сезон, еп. 10
  • 15:10
    Без пукната пара - първи сезон, еп. 11
Пълна програма
  • 13:20
    Убийства в Мидсъмър - шести сезон, еп. 3
  • 15:15
    "Частни детективи" - първи сезон, еп. 8
  • 16:10
    Монк - седми сезон, еп. 14
  • 17:05
    Монк - седми сезон, еп. 15
Пълна програма
  • 13:50
    "Братя Даслер: Вечните съперници - втора част", биографична драма, Германия, 2016; реж. Сирил Бос, Филип Щенерт, с Кристиан Фридел, Хано Кофлер Хана Херцшпрунг, Алина Левшин, Рафаел Гарайзен, [12+]
  • 15:20
    "Търсенето на Немо", анимация, САЩ, 2003; реж. Андрю Стантън, Лий Ънкрък, [0+]
  • 17:00
    "Майкъл Бубле: На живо в ВВС", концерт, Великобритания, 2016, [0+]
  • 18:05
    "Пътуването на Фани", военна драма, Франция, 2016; реж. Лола Доайон, с Леони Сушо, Фантин Ардюан, Жулиан Люпро, Райън Броди, Анаис Мейрингер, [12+]
Пълна програма
  • 13:40
    Дълбоко в историята на времето, сезон 1, еп. 3
  • 14:35
    Времето, което промени света, сезон 1, еп. 5
  • 15:00
    Времето, което промени света, сезон 1, еп. 6
  • 15:30
    101 герои на 20-ти век, сезон 1, еп. 7
Пълна програма
  • 13:00
    Изковани в огъня: Изборът на журито
  • 14:00
    Изковани в огъня: Ножове от еленов рог
  • 15:00
    Изковани в огъня: Меч "кацбалгер"
  • 16:00
    Изковани в огъня: Нож макрака
Пълна програма
  • 13:30
    Риболовни страсти – тв поредица
  • 14:30
    Дестинация България
  • 15:00
    ХОБИ НОВИНИ
  • 16:00
    Риболов на чудовища – тв поредица, Америка, пети сезон, 3 еп.
Пълна програма
  • 13:35
    "Барни и приятели"
  • 14:00
    "Твоят универсум"
  • 14:10
    "Аги Баги"
  • 14:30
    "Джармис"
Пълна програма
  • 13:00
    "Уикенд с Роси"
  • 14:00
    НОВИНИ
  • 14:15
    Телемаркет
  • 14:30
    "Без монтаж"
Пълна програма
  • 00:00
    Ултра клуб
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:45
    Ултра хип-хоп
  • 20:00
    Топкласация
Пълна програма
  • 12:15
    "Тексасвил" - драма/комедия с Джеф Бриджис, Сибил Шепърд.
  • 14:20
    "Даскали" - комедия/драма с Алън Гарфийлд, Лий Грант.
  • 16:05
    "Неочаквана плячка" - комедия с Джузеф Кампела, Тери Копли.
  • 17:50
    "Моите, твоите и нашите" - комедия / семеен с Хенри Фонда, Лусил Бол, Ван Джонсън, Том Босли.
Пълна програма
  • 13:50
    THE INSIDE LINE
  • 14:15
    FIA WORLD ENDURANCE CHAMPIONSHIP HIGHLIGHTS
  • 17:35
    SUPERCAR CHALLENGE
  • 18:25
    THE INSIDE LINE
Пълна програма
  • 13:00
    Класация Евро Топ
  • 15:00
    Кетфиш: ТВ шоуто
  • 16:00
    Кетфиш: ТВ шоуто
  • 17:00
    Тийн къщурки - реалити шоу
Пълна програма
  • 13:00
    Beyonce: The Ultimate Hits
  • 14:00
    Dua Lipa's Hotter Than Hell Hits
  • 15:30
    Avicii: The Ultimate Hits
  • 16:00
    Emeli Sande Live @ V Festival 2017
Пълна програма
  • 12:40
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 17:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 17:40
    Saturday Night Rocks!
Пълна програма
  • 13:45
    Диви същества с Доминик Монахан, сезон 3, еп. 5
  • 14:35
    Диви същества с Доминик Монахан, сезон 3, еп. 6
  • 15:25
    Пол О'Грейди за любовта към кучета, сезон 4, еп. 4
  • 15:50
    Пол О'Грейди за любовта към кучета, сезон 4, еп. 5
Пълна програма
  • 13:30
    Explore Bulgaria, еп. 2
  • 14:00
    Мегаколи, еп. 8
  • 15:00
    Мегаколи, еп. 10
  • 16:00
    Машина на времето, еп. 6
Пълна програма
  • 13:26
    Дивите острови на Европа
  • 14:17
    Диви острови: Фолкландските острови
  • 15:04
    Диви острови: Остров Ванкувър
  • 15:51
    Диви острови: Мистериозни острови: Късчета рай
Пълна програма
  • 12:05
    Футбол: Сент Етиен - Монпелие, мач от френската Лига 1, повторение
  • 14:00
    Обзор на кръга в Чемпиъншип (2017-18), 9-и епизод, повторение
  • 14:30
    Класика от Висшата лига - Евертън - Арсенал (2009-10), повторение
  • 15:00
    Дартс: Световни серии 2017, Германия, втори ден, първа сесия, директно
Пълна програма
  • 13:20
    Лирическа комедия "Закуска при татко"
  • 15:00
    Новини (със субтитри)
  • 15:40
    Премиера. "Женски бунт, или Войната в Новоселково" - сериал
  • 18:00
    Вечерни новини (със субтитри)
Пълна програма
  • 13:05
    "От извора" - българска народна музика
  • 14:00
    "Избери песен" - музикална игра
  • 15:00
    "Бъди звезда" - тв шоу
  • 16:00
    "Картини от Света" - музикална импресия
Пълна програма
  • 13:40
    "Наздравица" - фолклорна програма
  • 14:00
    "Фолклорна китка" - избрани песни
  • 14:30
    "Поздрав от България" - избрана фолклорна програма
  • 15:00
    "Златна колекция" - хитовете през годините
Пълна програма
  • 13:00
    "Show Time" - музикална програма
  • 14:00
    "Картини от Света" - музикална импресия
  • 14:05
    "Планета Live" - музикална програма
  • 16:00
    "Звездите на България" - музикална програма
Пълна програма
  • 13:25
    "Семейство Симпсън" - анимационен сериал
  • 14:25
    "Fresh Off the Boat: Нови в квартала" - сериал
  • 15:20
    "Двама мъже и половина" - сериал
  • 17:05
    "Теория за големия взрив" - сериал
Пълна програма
  • 12:00
    УЕФА Шампионска лига: Манчестър Сити - Наполи
  • 14:00
    УЕФА Шампионска лига: Челси - Рома
  • 16:00
    УЕФА Шампионска лига: Бенфика - Манчестър Юн
  • 18:00
    УЕФА Шампионска лига - магазинно предаване
Пълна програма
  • 11:00
    "Синята светлина" - доку-поредица
  • 15:45
    "Семейство Тровато: Разкрития на измами от детективите" - доку поредица
  • 18:45
    "Най-доброто от… Най-бързите шоу класации" - шоу
  • 19:45
    Новини
Пълна програма
  • 13:50
    "За най-важното"
  • 14:45
    "Културният отдих"
  • 15:15
    Сериал: "Следствени тайни"
  • 16:00
    Вести
Пълна програма
  • 13:00
    Игрален филм
  • 15:00
    Сериал: "Автобусът"
  • 16:00
    "Ехо от седмицата"
  • 16:30
    "Американски ликбез. Първите щати на Америка"
Пълна програма
  • 13:00
    "Патрулна обиколка" - репортаж
  • 16:00
    "Клиниката на Зюдринг" - сериал
  • 18:00
    "Патрулна обиколка: Специалистите" - репортаж
  • 20:55
    Новини
Пълна програма
  • 12:45
    "Ако зажалиш..." - стари градски песни с Бони Милчева /на живо/
  • 14:15
    Актуален репортаж:
  • 15:00
    Новини - информационна емисия на ТВ "СКАТ"/на живо/
  • 15:15
    "През планини и морета" - Документален филм
Пълна програма
  • 11:00
    Футболна сутрин: коледно издание
  • 14:00
    Жилет коледен футбол
  • 16:00
    Висшата лига в аванс
  • 16:30
    Футболна сутрин: коледно издание
Пълна програма
  • 13:00
    Barbie in Schwanensee
  • 14:20
    Friends
  • 14:50
    Lexi & Lottie - Detektive im Doppelpack
  • 15:20
    Mein Comic-Bruder Luke
Пълна програма
  • 12:25
    Концерт на Роксет
  • 14:00
    60 минути - предаване на Телекабел ТВ
  • 15:05
    Мустанг - драма, Турция/Франция/Катар/Германия, 2015, Режисьор: Денис Гамзе Ергювен, С: Гюнеш Сенсой, Дога Догушлу, Тугба Сунгьорогу, Елит Исджан, Илайда Акдоган Номинация "Оскар" в категорията чуждоезичен филм за 2016 г.
  • 17:05
    Безценна перла - ТВ сериал - 93 и 94 епизод
Пълна програма
  • 13:00
    We Love Music
  • 15:00
    Your Voice
  • 18:00
    New 4 U
  • 18:25
    Deja Voice
Пълна програма
  • 13:30
    Не знаех, че съм бременна: Бебе в мола
  • 14:00
    Не знаех, че съм бременна: Бебе след вазектомия
  • 14:30
    Не знаех, че съм бременна: Бебе в самолета?
  • 15:00
    Различни хора, различни сватби - Америка: Сватба от пръв поглед
Пълна програма
  • 13:30
    Пътеводител на пътешественика - Коста Рика
  • 14:00
    Легендите оживяват - с. Полковник Серафимово, еп. 5
  • 14:30
    WWF - Местни видове в Русенски Лом
  • 15:00
    Импресия - Тъмната река
Пълна програма
  • 13:30
    Търсене на дом по света
  • 14:00
    Търсене на дом по света
  • 14:30
    Търсене на дом по света
  • 15:00
    Търсене на дом по света
Пълна програма
  • 13:30
    Търсене на дом по света
  • 14:00
    Търсене на дом по света
  • 14:30
    Търсене на дом по света
  • 15:00
    Търсене на дом по света
Пълна програма
  • 12:55
    Паника на Арлингтън Роуд, САЩ, криминален/драма/трилър, 1999
  • 14:50
    Булката беглец, САЩ, комедия/романтичен, с Джулия Робъртс, Ричард Гиър, 1999
  • 16:45
    Този неловък момент, САЩ, комедия/романтичен, със Зак Ефрон, 2014
  • 18:20
    Бронираният монах, САЩ, Екшън/фентъзи, с Чоу Юн-Фат, 2003
Пълна програма
  • 13:30
    Новини
  • 14:00
    Новини
  • 14:30
    Новини
  • 15:00
    Новини
Пълна програма
  • 13:30
    От любов към храната с приятели - кулинарно предаване, еп. 5
  • 14:00
    От любов към храната с приятели - кулинарно предаване, еп. 6
  • 14:30
    Австралийска кухня със Сара ла Фонтейн - кулинарно предаване, еп. 2
  • 15:00
    Супер храни за семейството с Джейми - кулинарно предаване, еп. 2
Пълна програма
  • 13:00
    Съботен саундтрак
  • 18:00
    Денс срещу поп: Топ 50
  • 23:00
    Тотално поп парти
Пълна програма
  • 12:30
    Пийпълс - Комедия, Романтичен, 2013, Режисьор: Тина Гордън Чизъм, В ролите: Крейг Робинсън, Кери Уошънгтън, Дейвид Алън Гриър
  • 14:00
    Да живее Франция - Комедия, 2013, Режисьор: Мишел Юн, В ролите: Мишел Юн, Хосе Гарсия, Венсан Москато, Жан-Луи Барселона, Муса Маскри, Изабел Фунаро, Клод Перон, Франк Гастамбиде, Жан Франсуа Кайри
  • 16:00
    Мухоловка - Комедия, Криминален, 2011, Режисьор: Роб Минков, В ролите: Джефри Тамбор, Патрик Демпси, Ашли Джъд, Тим Блейк Нелсън, Къртис Армстронг, Ейдриан Мартинез, Мехи Файфър
  • 18:00
    Без гребло - Приключенски, Комедия, Мистерия, 2004, Режисьор: Стивън Брил, В ролите: Матю Прайс, Декс Шепърд, Матю Лилард, Сет Грийн, Бони Съмървил 
Пълна програма
  • 11:55
    "Между тюл и сълзи" - доку-поредица
  • 13:55
    "Кралица на пазаруването" - доку-поредица
  • 19:00
    "Куче - котка - мишка" - журнал за домашни любимци
  • 20:10
    "Треньори на кучета" - доку-поредица
Пълна програма
  • 13:00
    " Eмигрантката"- драма, САЩ, режисьор Джеймс Грейм; участват: Марион Котияр, Джереми Ренър, Хоакин Феникс, Дагмара Доминчик, Анджела Сарафян, ДиДи Лъкс, Антони Короун
  • 14:30
    Спорт
  • 15:00
    "Холивудски знаменитости" - документална поредица
  • 15:30
    "ТВ меню"
Пълна програма
  • 13:00
    Кости - шести сезон
  • 13:55
    Хрониките на Нарния: Лъвът, Вещицата и Дрешникът - игрален филм
  • 16:45
    "АПБ" - първи сезон
  • 17:40
    От местопрестъплението: Маями - десети сезон
Пълна програма
  • 13:00
    Big Tunes!
  • 16:00
    DJ Duels
  • 17:00
    Weekend Warm Up!
  • 20:00
    Club Bangers!
Пълна програма
  • 13:30
    FASHION FILMS
  • 13:55
    F-PEOPLE
  • 14:00
    TOP PHOTOSHOOTS
  • 14:25
    FASHION WEEK
Пълна програма
  • 13:00
    MTV's 20 Most Wanted Vidz!
  • 14:40
    Can't Stop The Hits
  • 17:00
    Hot Right Now!
  • 18:00
    Pop Superstars
Пълна програма
  • 13:40
    "Майстори на сделките" - 17 еп.
  • 14:30
    "Съдия Джуди" - 21-25 еп.
  • 16:35
    "Ловци на глави в САЩ" - 2 еп.
  • 17:00
    "Лов на неизрядни платци" - 21-24 еп.
Пълна програма
  • 13:40
    Спорт
  • 14:00
    Новини
  • 14:15
    "В обектива"
  • 14:30
    новини
Пълна програма
  • 13:50
    Охотничья и рыболовная кухня
  • 14:05
    Крылатые охотники
  • 14:20
    Рыбалка в России
  • 14:45
    Хватка Хищника
Пълна програма
  • 13:40
    "Хобит: Неочаквано пътешествие" - фентъзи с уч. на Иън Маккелън, Мартин Фрийман, Анди Съркис, Хюго Уивинг, Кейт Бланшет, Орландо Блум, Илайджа Уд, Кен Скот, Кристофър Лий, Люк Евънс и др., /п/
  • 17:00
    "Хук" - приключенска комедия с уч. на Дъстин Хофман, Робин Уилямс, Джулия Робъртс, Боб Хоскинс, Маги Смит, Каролин Гудал, Амбър Скот, Чарли Корсмо, Лоръл Кронин, Данте Баско и др.
  • 20:00
    "От местопрестъплението" - сериал, сезон 5
  • 21:00
    "Хобит: Пущинакът на Смог" - фентъзи с уч. на Иън Маккелън, Мартин Фрийман, Ричард Армитаж, Орландо Блум, Кейт Бланшет, Бенедикт Къмбърбач, Люк Еванс, Еванджелин Лили, Кен Скот, Греъм Мактавиш, Илайджа Уд, Кристофър Лий и др.
Пълна програма
  • 13:45
    Cake Boss: Trash, Twirls & Tough Love
  • 14:07
    Cake Boss: Stained Glass and a Surprised Danny
  • 14:30
    I'm Alive: A New Day
  • 15:15
    I'm Alive: Lost
Пълна програма
  • 13:50
    SPEAK UP
  • 13:55
    NATIONAL PARKS
  • 14:00
    ARTHUR AND THE REVENGE OF MALTAZARD
  • 15:35
    SPOT ON THE MAP
Пълна програма
  • 13:35
    Човек, огън, храна
  • 14:05
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета
  • 14:30
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета
  • 15:00
    Режи!
Пълна програма
  • 13:45
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 14:15
    Опасният Хенри
  • 14:40
    Опасният Хенри
  • 15:05
    Геймърки
Пълна програма
  • 13:30
    Супербайк: Гран При на Херес (квалификация)
  • 14:00
    Супербайк: Гран При на Херес, пряко
  • 15:00
    Снукър: "Англия оупън", пряко
  • 18:30
    Супербайк: Гран При на Херес
Пълна програма
  • 13:50
    "Братя Даслер: Вечните съперници - втора част", биографична драма, Германия, 2016; реж. Сирил Бос, Филип Щенерт, с Кристиан Фридел, Хано Кофлер Хана Херцшпрунг, Алина Левшин, Рафаел Гарайзен, [12+]
  • 15:20
    "Търсенето на Немо", анимация, САЩ, 2003; реж. Андрю Стантън, Лий Ънкрък, [0+]
  • 17:00
    "Майкъл Бубле: На живо в ВВС", концерт, Великобритания, 2016, [0+]
  • 18:05
    "Пътуването на Фани", военна драма, Франция, 2016; реж. Лола Доайон, с Леони Сушо, Фантин Ардюан, Жулиан Люпро, Райън Броди, Анаис Мейрингер, [12+]
Пълна програма
  • 11:30
    Playlist of BG
  • 17:00
    Urban TV
  • 17:30
    Music of BG
Пълна програма
  • 13:30
    Sofia The First
  • 14:00
    Puppy Dog Pals
  • 14:30
    Puppy Dog Pals
  • 15:00
    Puppy Dog Pals
Пълна програма
  • 13:45
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 14:15
    Опасният Хенри
  • 14:40
    Опасният Хенри
  • 15:05
    Геймърки
Пълна програма
  • 13:00
    00s Vs 80s
  • 19:00
    00s Vs 80s
Пълна програма
  • 13:40
    Southern Fried Homicide: Fatal Belle
  • 14:30
    Southern Fried Homicide: Scandal In Hunt Country
  • 15:20
    Southern Fried Homicide: Episode 8
  • 16:10
    Blood Relatives: Til We Cheat Again
Пълна програма
  • 13:51
    Up Close With: Jean-Marc Mormeck
  • 14:16
    Up Close With: James Degale
  • 14:46
    Up Close With: Vasyl Lomachenko
  • 15:11
    Rising Star: Jose Ramirez
Пълна програма
  • 13:30
    Shooting Gallery
  • 14:20
    Buccaneers & Bones
  • 14:45
    Buccaneers & Bones
  • 15:10
    Raised Hunting
Пълна програма
  • 13:00
    Изковани в огъня: Изборът на журито
  • 14:00
    Изковани в огъня: Ножове от еленов рог
  • 15:00
    Изковани в огъня: Меч "кацбалгер"
  • 16:00
    Изковани в огъня: Нож макрака
Пълна програма
  • 13:00
    Мегаколи, еп. 8
  • 14:00
    Мегаколи, еп. 10
  • 15:00
    Машина на времето, еп. 6
  • 16:00
    Машина на времето, еп. 4
Пълна програма
  • 13:00
    "Сватба в провинцията" - драма, романтичен (САЩ, 2015), режисьор - Ан Уилър, актьори - Джеси Меткалф, Отъмн Ресър, Лаура Менъл, Арън Крейвън и др.
  • 15:00
    "Седем часа разлика" - сериал, с.2, еп.11
  • 16:00
    "Мармалад" - токшоу
  • 18:00
    "Карбовски: Втори план" - документална поредица с водещ Мартин Карбовски
Пълна програма
  • 12:00
    Телешоп
  • 14:00
    Тоталкар; сезон 2, епизод 5, спорт, Original Production, Унгария, 2016
  • 14:35
    Тоталкар; сезон 2, епизод 6, спорт, Original Production, Унгария, 2016
  • 15:10
    Тоталкар; сезон 2, епизод 7, спорт, Original Production, Унгария, 2016
Пълна програма
  • 12:00
    Сиси; романтичен, драма, Австрия, 1955
  • 14:05
    Телешоп
  • 14:20
    Сиси; романтичен, драма, Австрия, 1955
  • 16:30
    Възприятия; сезон 2, епизод 5, криминален, драма, САЩ, 2013
Пълна програма
  • 13:30
    Какво е нужно за убийство: Отмъщението на селяка
  • 14:00
    Какво е нужно за убийство: Съблазнена и умъртвена
  • 14:30
    Какво е нужно за убийство: Юношите вампири
  • 15:00
    Чудовището в семейството ми: Дейл Хоснър
Пълна програма
  • 13:00
    Двойно преследване; Романтична комедия, САЩ, 1996
  • 14:55
    Мераклии; Романтична комедия ,САЩ, 2001
  • 16:50
    Бели пясъци; Драма, трилър, САЩ, 1992
  • 18:50
    Нещата, които трябва да направиш в Денвър, преди да умреш; Криминална комедия, САЩ,1996, режисьор: Гари Фледър, в ролите: Кристофър Уокън, Анди Гарсия
Пълна програма
  • 13:00
    Худ.фильм "Бедный, бедный Павел" 12+
  • 15:00
    "Открытый урок с Д. Быковым"
  • 16:00
    Русский акцент
  • 16:30
    "Американский ликбез" Нью-Йорк
Пълна програма
  • 13:45
    "Фолклорна дъга": Шоу-спектакъл "2х30" на хореографа Иван Иванов /2 вариант, 1 част
  • 14:30
    "Новини" - информационна емисия на ТВ СКАТ
  • 14:45
    "От архивите на "СКАТ"
  • 15:30
    "Новини" - информационна емисия на ТВ СКАТ
Пълна програма
  • 13:45
    Instant Mom
  • 14:10
    Instant Mom
  • 14:35
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 15:00
    Спонджбоб Квадратни Гащи
Пълна програма
  • 13:35
    Sweet French Pussy! (18+)
  • 14:00
    Blonde Fucks As Her Boyfriend Sleeps (18+)
  • 14:21
    An Open Pussy By The Fireplace (18+)
  • 14:38
    One Night Stand Gets Arse Fucked (18+)
Пълна програма
  • 13:00
    Пряко: Тенис: VTB Kremlin Cup, Москва - финал (WTA Premier)
  • 15:30
    "Footbrazil" - 23 еп., обзорно предаване
  • 16:00
    Пряко: Тенис: BGL BNP Paribas Luxembourg Open, Люксембург - финал (WTA International)
  • 18:30
    Футбол: Бразилско първенство по футбол - обзор на изминалия кръг
Пълна програма
  • 13:50
    Спортни новини
  • 14:00
    Аз съм…
  • 14:15
    Футбол: Спортинг /Брага/ - Лудогорец - среща от турнира "Лига Европа"
  • 16:05
    Футбол: Цървена звезда - Арсенал - среща от турнира "Лига Европа"
Пълна програма
  • 12:45
    Променливи басни: Шоуто на Златокоска и трите мечки
  • 14:30
    Фалшификатори
  • 16:40
    Някой като Ходър
  • 18:15
    Бързо момиче
Пълна програма
  • 13:30
    Те победиха
  • 14:00
    Акценти
  • 14:10
    Прогноза за времето и агропрогноза
  • 14:15
    Агрокоментар
Пълна програма
  • 13:30
    GUIDES & GURUS - GUATEMALA
  • 14:00
    HUMANIMA - IN THE LAND OF GRIZZLIES
  • 14:30
    HUMANIMA - TO THE RESCUE OF SEA TURTLES
  • 15:00
    LOOKING FOR SARKOZY
Пълна програма
  • 08:50
    Japan Queen Tournament
Пълна програма
  • 13:50
    Кметицата-кексче
  • 15:15
    Упадъкът на мъжката империя
  • 16:50
    Баща на четири деца: Обратно в природата
  • 18:10
    Детегледачът-футболист
Пълна програма
  • 13:30
    Firsthand
  • 14:00
    AS+ Special Nazare Big Wave Riders
  • 14:23
    Jack O'Neill Memorial
  • 14:30
    Custom
Пълна програма
  • 13:30
    Дивата природа на Нова Зеландия (1)
  • 14:25
    Зоопаркът - Дъблин (5)
  • 14:50
    Зоопаркът - Дъблин (6)
  • 15:15
    Ветеринарна клиника за дребни животни (11)
Пълна програма
  • 13:30
    Рали Мароко
  • 14:00
    10 цитата на полковник Борис Дрангов
  • 14:30
    Зелен свят - Професия: Пазител на орли
  • 15:00
    Белият Пирин, част 4
Пълна програма
  • 12:00
    Футбол: Пирин - Славия, мач от Първа професионална лига, повторение
  • 14:00
    Класика от Първа професионална лига - Левски - ЦСКА (2016-17), повторение
  • 14:30
    Световни боксови супер серии: Обратно отброяване, 7-и епизод, повторение
  • 15:00
    Студио "Първа професионална лига", директно
Пълна програма
  • 11:00
    Тенис: BGL BNP Paribas Luxembourg Open, Люксембург - полуфинали (WTA International - повторение)
  • 14:00
    Пряко: Тенис: If STOCKHOLM OPEN, Стокхолм - полуфинали (2017 ATP WORLD TOUR 250)
  • 18:30
    Тенис: VTB Kremlin Cup, Москва - финал (WTA Premier - повторение)
  • 19:45
    "Footbrazil" - 23 еп., обзорно предаване
Пълна програма
  • 13:30
    "Пета четвърт", обзор на кръга в испанската баскетболна лига, 3-и епизод, повторение
  • 14:00
    Студио "Висша лига", директно
  • 14:30
    Футбол: Челси - Уотфорд, мач от английската Висша лига, директно
  • 16:25
    Студио "Висша лига", директно
Пълна програма
  • 13:40
    Убийство по южняшки: Фаталната жена
  • 14:30
    Убийство по южняшки: Епизод 7
  • 15:20
    Убийство по южняшки: Епизод 8
  • 16:10
    Кръвожадни роднини: Докато измамим отново
Пълна програма
  • 13:00
    Стажанта броди, авторско предаване на Сашо Диков, (п)
  • 14:00
    най-доброто от "Честно казано" с Люба Кулезич - 1 част
  • 15:00
    най-доброто от "Един прекрасен ден" - 1 част
  • 16:00
    най-доброто от еМисия България - 1 част
Пълна програма
  • 13:30
    Хайде на сомовете
  • 14:00
    Ловна треска - Лов на лопатар в Гут
  • 14:30
    Пейтер Пал Халми - На лов е операторът
  • 15:00
    Ловна треска - Обратно в Мадярбанхедьеш
Пълна програма
  • 13:10
    "Замръзналото кралство", анимация, САЩ, 2013; реж. Крис Бък, Дженифър Лий, [0+]
  • 14:50
    "Цветарница на мистериите: Отрязано в зародиш", детективска драма, Канада, 2016; реж. Брадли Уолш, с Брук Шийлдс, Бренън Елиът, Бо Бриджис, Кейт Дръмонд, Клеър Ранкин, [12+]
  • 16:15
    "Адам", романтична комедия, САЩ, 2009; реж. Макс Мейър, с Хю Денси, Роуз Бърн, Питър Галахър, Ейми Ървинг, Франки Фейсън, [12+]
  • 17:55
    "Ханк Уилямс: И видях светлината", биографична драма, САЩ, 2015; реж. Марк Ейбрахам, с Том Хидълстън, Елизабет Олсън, Чери Джоунс, Брадли Уитфорд, Мади Хасън, [12+]
Пълна програма
  • 13:50
    "Ебола", документален, САЩ, 2016; реж. Бен Стийл, [15+]
  • 14:45
    "Добрата битка I, 7 еп.", драма, САЩ, 2017; реж. Соу Йонг Ким, с Кристин Барански, Роуз Лесли, Ерика Тазъл, Куш Джъмбо, Делорой Линдо, [15+]
  • 15:30
    "Ще умра от срам I, 9 еп.", стендъп комедия, САЩ, 2017; реж. Джули Ан Робинсън, с Мелиса Лео, Майкъл Ангарано, Ери Грейнър, Кларк Дюк, Арджей Сайлър, [15+]
  • 16:30
    "Отбор "Луди глави" - легендата е жива", приключенски - семеен, Германия, 2016; реж. Йоахим Мазанек, с Михаел Зомерер, Аарон Кисьоф, Рон Антони Рензенбринк, Вико Мюке, Бенет Майер, [7+]
Пълна програма
  • 13:45
    From The Runway - Fashion Week
  • 14:00
    Fash-back
  • 14:15
    Fash-back
  • 14:30
    Fash-back
Пълна програма
  • 13:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 14:00
    Рецепти от Северозапада: От мамалигата, през рибената чорба до пикате (образователен документален филм)
  • 14:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 15:00
    Сватбата (образователен филм за арт туризъм и обичаи)
Пълна програма
  • 13:05
    Trans World Sport
  • 14:00
    Футбол: Руска Премиер лига
  • 14:35
    Футбол: Китайска суперлига
  • 16:30
    Футбол: Руска Премиер лига
Пълна програма
  • 13:30
    Голф: Райдър къп 2017
  • 14:00
    Хокей на лед: "Удар със стик"
  • 15:00
    Тенис: ATP 250 Антверпен
  • 17:00
    Тенис: ATP 250 Антверпен
Пълна програма
  • 13:50
    The Day Henry Met...
  • 13:55
    The Day Henry Met...
  • 14:00
    Blaze and the Monster Machines
  • 14:25
    Blaze and the Monster Machines
Пълна програма
  • 12:20
    Биографии-Светътнаизвестните
  • 14:00
    ИсториятанаЗемята-Покривътнасвета
  • 15:10
    ИсториянаЗемята-Леденаепоха
  • 16:20
    Мойсейитайнотописмо
Пълна програма

Сериали

Fox Channel 13:55
Семейство Симпсън - двадесет и четвърти сезон, еп. 11
Film Plus 14:00
Пряко: Футбол: Селта /Виго/ - Ейбар (Примера Дивисион, сезон 2017/18)
AXN Black 14:00
Престъпления без граници; сезон 1, епизод 10, криминален, драма, Франция, 2013
e-kids 14:00
Писма от Феликс - анимационен сериал
Viasat Nature 14:10
Пол О'Грейди за любовта към кучета, сезон 3, еп. 4

Всички предавания

Спорт

Film Plus 14:00
Пряко: Футбол: Селта /Виго/ - Ейбар (Примера Дивисион, сезон 2017/18)
Sky Sports 14:00
Жилет коледен футбол
Eurosport 2 14:00
Олимпийски игри: Хокей на лед, малък финал (мъже), директно
Ring.BG 14:00
УЕФА Шампионска лига: Челси - Барселона
EuroNews 14:15
Спорт

Всички предавания

Филми

HBO3 13:55
"Животът и смъртните случаи на Робърт Дърст, 3 еп.", документален, САЩ, 2015; реж. Андрю Джареки, [12+]
AXN Black 14:00
Престъпления без граници; сезон 1, епизод 10, криминален, драма, Франция, 2013
BNT2 14:00
Безмислици игрален филм /п/
Diema Family 14:00
"На предела на любовта" - романтичен филм с уч. на Тереза Щолце, Щефен Грот, Томас Фрич, Макс Алберти и др.
TVT 14:00
Оазисите на Странджа: Малко Търново и Бръшлян (образователен документален филм)

Всички предавания

Рио-2016

Eurosport 2 14:00
Олимпийски игри: Хокей на лед, малък финал (мъже), директно
BNT HD 15:00
Зимни олимпийски игри: Бързо пързаляне с кънки, масов старт /мъже/ пряко предаване от Кангнън
Eurosport 15:15
Олимпийски игри: Хокей на лед, малък финал (мъже), директно

Всички предавания

Peyongchang-2018

Eurosport 2 14:00
Олимпийски игри: Хокей на лед, малък финал (мъже), директно
BNT HD 15:00
Зимни олимпийски игри: Бързо пързаляне с кънки, масов старт /мъже/ пряко предаване от Кангнън
Eurosport 15:15
Олимпийски игри: Хокей на лед, малък финал (мъже), директно

Всички предавания



{START_COUNTER}