ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 13:55
    Шоуто на Канала /п/
  • 14:55
    Телепазарен прозорец
  • 15:10
    Спасителен отряд Калифорния тв филм /9 епизод/
  • 16:00
    По света и у нас Информационна емисия
Пълна програма
  • 13:30
    Премиера: "Градско момиче" - сериал, с. 1, еп. 72
  • 15:00
    Премиера: "Италианската булка" - сериал, с.1, еп.138
  • 16:00
    Премиера: "Клиника край езерото" - сериал, с.2, еп. 52
  • 17:00
    bTV Новините
Пълна програма
  • 13:30
    "Остани с мен" (премиера) - сериен филм
  • 14:30
    "Прости ми" (премиера) - сериен филм
  • 16:00
    Новините на NOVA
  • 16:30
    "Завинаги свързани" (премиера) - сериен филм
Пълна програма
  • 13:00
    Безценна перла - семеен сериал
  • 14:00
    VIB /п./
  • 14:30
    Брюксел 1 - предаване за Европа и гражданите с Милена Милотинова /п./
  • 15:30
    Новините ON AIR
Пълна програма
  • 12:00
    В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки/Велко Каменов
  • 14:00
    Boom&Bust с Владимир Сиркаров и Кузман Илиев /п./
  • 15:00
    Водещите новини
  • 15:05
    Бизнес старт - сутрешен блок с Иван Нончев и Живка Попатанасова /п./
Пълна програма
  • 13:30
    Киберпрестъпления; сезон 2, епизод 5, криминален, драма, САЩ, 2015
  • 14:30
    Възприятия; сезон 2, епизод 7, криминален, драма, САЩ, 2013
  • 15:30
    Скрити доказателства; сезон 3, епизод 7, криминален, драма, САЩ, 2013
  • 16:25
    Царство; сезон 2, епизод 22, драма, романтичен, САЩ, 2015
Пълна програма
  • 13:45
    Опасно правосъдие: Разправия на плажа
  • 14:40
    Най-дивите острови: Остров Ванкувър: Реките на живота
  • 15:35
    Тексаски закони: Да хванеш бракониер
  • 16:30
    Майстори на къщи в клоните на дърветата: Епизод 8
Пълна програма
  • 13:30
    "На жълтите павета" - публицистично предаване /п/
  • 14:00
    Новини
  • 14:10
    "Неделя - Ден Господен" - предаване за православна култура /п/ 1 част
  • 15:00
    Новини
Пълна програма
  • 13:15
    ARD бюфет
  • 14:00
    Обеден журнал
  • 15:00
    Новини
  • 15:10
    "Червени рози" - сериал
Пълна програма
  • 10:00
    Hit Mix
  • 14:00
    Standard AL
  • 14:30
    Music Arena
  • 16:00
    TV Shop
Пълна програма
  • 13:00
    Добро утро с БНТ2 информационен блок /п/
  • 14:35
    Потребителската кошница /п/
  • 15:10
    Винаги първи тв новела на Евровизия
  • 15:25
    Децата.com детско предаване /БНТ 2 Русе/п/
Пълна програма
  • 13:00
    Рецепта за култура /п/
  • 14:00
    Денят започва с Култура /п/
  • 15:45
    Афиш културно-информационно предаване /п/
  • 16:00
    България днес информационен блок
Пълна програма
  • 13:50
    Oddbods
  • 13:57
    Oddbods
  • 14:05
    Coconut, the Little Dragon
  • 14:17
    Coconut, the Little Dragon
Пълна програма
  • 13:00
    "Емпайър Стейт" - драма (САЩ, 2013), режисьор - Дито Монтиел, актьори - Лиъм Хемсуърт, Дуейн Джонсън - Скалата, Ема Робъртс, Ники Рийд, Крис Диамантопулос, Роджър Гуенивир Смит и др.
  • 15:00
    "Истинско правосъдие" - сериал, еп.3
  • 16:00
    "Менталист: Крадецът на мисли" - сериал, с.6, еп.22
  • 17:00
    Премиера: "Тежки престъпления" - сериал, с.5, еп. 21
Пълна програма
  • 13:15
    "Ризоли и Айлс: Криминални досиета" - сериал, с.5, еп.1
  • 14:15
    "Земя на престъпници" - криминален, драма (САЩ, 2012), режисьори - Адам Аркин, Майкъл Динър, актьори - Мери Стийнбъргън, Люк Граймс, Хали Бенет, Джон Хоукс и др.
  • 16:00
    "Джей Едгар" - биографичен, драма (САЩ, 2011), режисьор - Клинт Истууд, актьори - Денис О'Хеър, Джош Лукас, Леонардо Ди Каприо, Арми Хамър, Джуди Денч, Деймън Хериман, Дилан Бърнс, Наоми Уотс, Джефри Донован и др.
  • 19:00
    "Без посока" - драма, трилът (САЩ 2014), режисьор - Уилям Мейси, актьори - Майлс Хейзър, Алекзандра Лавлас, Били Кръдъп, Кейси Туентър, Дейвид Фланери, Ерик Старкей,  Кенейша Томпсън и др.
Пълна програма
  • 13:30
    "Теория да големия взрив" - сериал
  • 14:30
    "Двама мъже и половина" - сериал
  • 15:30
    "Новите съседи" /п./- комедиен сериал
  • 17:00
    "Комиците" - комедийно предаване
Пълна програма
  • 13:30
    "Сияйна луна" - сериал, еп.274,275
  • 14:30
    "Ловци на храна" - предаване за кулинарен туризъм
  • 15:00
    "Папараци" - телевизионен таблоид
  • 16:00
    "Фермата" - риалити, с.3
Пълна програма
  • 13:50
    Време за приключения
  • 14:00
    Време за приключения
  • 14:10
    Време за приключения
  • 14:25
    Невероятният свят на Гъмбол
Пълна програма
  • 12:00
    "Обратно в играта", комедия, САЩ, 2015; реж. Нанси Майерс, с Робърт Де Ниро, Ан Хатауей, Рене Русо, Андрю Ранълс, Адам Дивайн, [12+]
  • 14:00
    "Летящото кану: Легендата", трилър - мистерия, Канада, 2016; реж. Жан-Филип Дювал, с Франсис Дюшарм, Каролин Даверн, Франсоа Папину, Венсан-Гийом Оти, Фабиен Клутие, [12+]
  • 15:50
    "Изтощително лято", драма, Италия, 2016; реж. Габриеле Мучино, с Брендо Пачито, Матилда Луц, Тейлър Фрей, Джоузеф Харо, Джесика Рот, [15+]
  • 17:35
    "Розали Блум", комедия, Франция, 2015; реж. Жулиен Рапену, с Ноеми Лвовски, Киан Кожанди, Алис Исааз, Анемон, Сара Жироду, [12+]
Пълна програма
  • 12:40
    "Жив товар", драма, САЩ, 2016; реж. Логан Сандлър, с Дрий Хемингуей, Лейкит Станфийлд, Сам Дилън, Леонард Ърл Хауз, Робърт Уисдъм, [15+]
  • 14:15
    "Седмица и един ден", комедийна драма, Израел, 2016; реж. Асаф Полонски, с Шай Авиви, Евгения Додина, Томер Капон, Ури Гавриел, Шарон Александер, [15+]
  • 15:55
    "Ръце над града", политическа драма, Италия, 1963; реж. Франческо Роси, с Род Стайгър, Салво Рандоне, Гуидо Алберти, Анджело Д'Aлесандро, Карло Фермариело, [15+]
  • 17:35
    "Стар Трек VІ: Неоткрита страна", приключенска научна фантастика, САЩ, 1991; реж. Никълъс Мейър, с Уилям Шатнър, Лионард Нимой, ДеФорест Кели, Джеймс Духан, Уолтър Кьониг, [12+]
Пълна програма
  • 13:30
    World Sport
  • 14:00
    News Stream (with World Sport)
  • 15:00
    CNNMoney with Maggie Lake
  • 16:00
    International Desk (with World Sport)
Пълна програма
  • 13:30
    "Борбата на Пола" (премиера) - теленовела
  • 14:30
    "Неуспешни пластични операции"(премиера) - риалити, сезон 1
  • 15:30
    "Ритъмът на мечтите" - сериал, /п/
  • 17:00
    "Моят живот"- сериен филм, /п/
Пълна програма
  • 13:00
    "Военни престъпления" - сериал, сезон 8
  • 14:00
    "Комисар Рекс" - сериал, сезон 10
  • 15:00
    "Снайперисти" - сериал, сезон 3
  • 16:00
    "Сърцето на дракона: Проклятието на магьосник" - приключенски с уч. на Джулиан Морис, Тамзин Мерчант, Джаса Ахлувалиа, Джонджо О'Нийл, Джейк Карън, Доминик Мафъм и др., /п/
Пълна програма
  • 13:00
    Строителни постижения: Небостъргачи в Сингапур
  • 14:00
    Строителни постижения: Кули в Кувейт
  • 15:00
    Строителни постижения: Противоураганна система в Ню Орлиънс
  • 16:00
    Тираджии в пустошта: епизод 13
Пълна програма
  • 13:50
    Възходът на машините: Хеликоптер тежка категория
  • 14:38
    Машините на Леонардо: Епизод 8
  • 15:26
    Опасно за живота: Опитай, преди да умреш
  • 16:14
    Ловци на митове: Кой е по-силният пол?
Пълна програма
  • 13:30
    Аз съм по средата
  • 14:00
    Soy Luna S2
  • 15:00
    Виолета
  • 16:00
    Групата на Алекс
Пълна програма
  • 13:55
    "Сръчни пръсти"
  • 14:15
    "Всичко за децата"
  • 14:45
    "Всичко за децата"
  • 15:15
    "За играчките"
Пълна програма
  • 13:30
    Семейство Робинзон - аним. филм
  • 14:15
    Кърби - анимационен сериал
  • 14:45
    Хари в царството на динозаврите - анимационен сериал
  • 15:00
    Най-малкият зоомагазин - анимационен сериал
Пълна програма
  • 13:30
    Наследницата - 102 еп. - Сериал
  • 14:45
    Новини
  • 15:00
    Делници - с Николай Колев
  • 18:00
    Новини
Пълна програма
  • 13:45
    Фокус
  • 14:15
    Спорт
  • 14:45
    Поща
  • 15:12
    Преди една година
Пълна програма
  • 12:30
    Фигурно пързаляне, "Гран При" серии Русия: Обзор
  • 14:00
    Футбол, МЛС: Реал Солт лейк - Канзас Сити
  • 15:30
    Снукър: "Англия оупън", финал
  • 17:30
    Футбол, Световно първенство за юноши до 17 г.: Четвъртфинали
Пълна програма
  • 13:00
    Снукър: "Англия оупън", финал
  • 15:00
    Супербайк: Гран При на Херес
  • 16:00
    Фигурно пързаляне, "Гран При" серии Русия: Обзор
  • 17:30
    Снукър: "Англия оупън", финал
Пълна програма
  • 13:45
    Австралийски търсачи на злато, сезон 1, еп. 6
  • 14:30
    Каубои в студени води, сезон 2, еп. 5
  • 15:20
    Големият див север, сезон 1, еп. 2
  • 16:05
    72 опасни места за живеене, сезон 1, еп. 4
Пълна програма
  • 13:25
    X Games - Minneapolis
  • 14:20
    Monster Jam
  • 15:15
    Mountain Movers
  • 16:10
    Pro Bull Riders
Пълна програма
  • 13:30
    Феномени /на живо/
  • 15:30
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 16:30
    Песните на... /половин час с хитовете на изпълнител от ефира на ФЕН ТВ/
  • 17:00
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
Пълна програма
  • 13:30
    Здравословни гурме ястия
  • 14:00
    Живот на остров
  • 14:30
    Живот на остров
  • 15:00
    Хавайски живот
Пълна програма
  • 13:55
    "Лятната ваканция на Матилда Рамзи" - кулинарно предаване, еп. 6
  • 14:15
    Семеен пъзел - първи сезон, еп. 12
  • 14:40
    Семеен пъзел - първи сезон, еп. 13
  • 15:10
    Подли камериерки - трети сезон, еп. 11
Пълна програма
  • 13:15
    Шерлок - четвърти сезон, еп. 1
  • 15:15
    Лас Вегас - първи сезон, еп. 3
  • 16:15
    Лас Вегас - първи сезон, еп. 4
  • 17:10
    Веществени доказателства: Париж - девети сезон, еп. 3
Пълна програма
  • 12:10
    "Дългият път на Били Лин", военна драма, САЩ, 2016; реж. Анг Лий , с Джо Алуин, Кристен Стюарт, Крис Тъкър, Гарет Хедлънд, Вин Дизел, [15+]
  • 14:00
    "Ан от фермата "Грийн гейбълс"", семейна драма, Канада, 2016; реж. Джон Кент Харисън, с Ела Балантайн, Сара Ботсфорд, Мартин Шийн, Джулия Лалонд, Линда Каш, [12+]
  • 15:25
    "Пулсът на парите", криминална драма, САЩ, 2016; реж. Джоди Фостър, с Джордж Клуни, Джулия Робъртс, Джак О'Конъл, Доминик Уест, Кетрина Балф, [12+]
  • 17:05
    "Размяната", комедия, САЩ, 2011; реж. Дейвид Добкин, с Райън Рейнолдс, Джейсън Бейтман, Лесли Ман, Оливия Уайлд, Алън Аркин, [15+]
Пълна програма
  • 13:35
    В изгнание, сезон 1, еп. 7
  • 14:30
    Загадки в музея, сезон 2, еп. 30
  • 15:20
    Забранена история, сезон 4, еп. 1
  • 16:10
    Страхотни изобретения, сезон 2, еп. 6
Пълна програма
  • 13:30
    Търсачи на автомобили: Возило за специална двойка
  • 14:00
    Спецове в заложната къща: Излез на арената
  • 14:30
    Спецове в заложната къща: Рик и рокендрол
  • 15:00
    Изковани в огъня: Майстор и чирак
Пълна програма
  • 13:30
    Риболов с Върхара – тв поредица, втори сезон /п/
  • 14:30
    Ловци на мигове – тв поредица, 16 еп.
  • 15:00
    НАСЛУКА – тв поредица, пети сезон, 48 еп. /п/
  • 16:00
    Ловци на акули – тв поредица, Америка, трети сезон, 6 еп.
Пълна програма
  • 13:35
    "Барни и приятели"
  • 14:00
    "Твоят универсум"
  • 14:10
    "Аги Баги"
  • 14:30
    "Джармис"
Пълна програма
  • 13:30
    "Холивуд"/п/
  • 14:00
    НОВИНИ
  • 14:30
    Календар, хороскоп
  • 14:45
    Телемаркет
Пълна програма
  • 02:45
    JDM
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:30
    Драконова топка Z (анимация)
  • 19:00
    Хартли (фейлетон)
Пълна програма
  • 12:20
    "Ронин" - екшън / криминален с Робърт де Ниро, Жан Рено, Наташа Макелхоун.
  • 14:20
    "Крузо" - приключенски филм / драма с Ейд Сапара, Ейдън Куин, Елвис Пейн.
  • 15:55
    "Хики и Богс" - екшън / криминален с Бил Козби , Робърт Кълп, Та Ронс Алън, Розалинд Кеш.
  • 17:55
    "Къфс" - екшън / комедия с Крисчън Слейтър, Тони Голдуин, Мила Йовович, Брус Бокслайтнър.
Пълна програма
  • 13:50
    SUPERCAR CHALLENGE
  • 14:40
    CATERHAM UK RACING
  • 15:30
    MSA BRITISH RALLYCROSS CHAMPIONSHIP
  • 16:20
    MANX RALLY CHAMPIONSHIP
Пълна програма
  • 12:00
    Само хитове
  • 14:00
    Майки тийнейджърки
  • 15:00
    Майки тийнейджърки
  • 16:00
    Пич, оправи ми колата
Пълна програма
  • 13:30
    Hot Right Now!
  • 14:00
    Craig David Live @ V Festival 2017
  • 14:25
    Jess Glynne Live @ V Festival 2017
  • 14:50
    Jonas Blue Live @ V Festival 2017
Пълна програма
  • 13:40
    The Decade's Biggest Anthems!
  • 15:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 17:00
    Rocks Rated!
  • 18:00
    Rock Solid Playlist
Пълна програма
  • 13:10
    Най-добрите родители в животинския свят, сезон 1, еп. 2
  • 14:05
    Великото преселение, сезон 1, еп. 3
  • 14:55
    Градът на бялата мечка, сезон 1, еп. 2
  • 15:20
    Градът на бялата мечка, сезон 1, еп. 3
Пълна програма
  • 13:00
    Мегазаводи: Супер Коли, еп. 2
  • 14:00
    Мигове от катастрофата 5, еп. 6
  • 15:00
    Разследване на самолетни катастрофи, еп. 2
  • 16:00
    Разследване на самолетни катастрофи, еп. 3
Пълна програма
  • 13:26
    Снежни тигри
  • 14:17
    Змии в града: Неканеният гост
  • 15:04
    Змии в града: Терор в къмпинга
  • 15:51
    Змии в града: Психо мамба
Пълна програма
  • 12:05
    Футбол: Милуол - Бирмингам Сити, мач от Чемпиъншип, повторение
  • 14:00
    Футбол: Ница - Страсбург, мач от френската Лига 1, повторение - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 16:00
    Баскетбол: Реал Мадрид - Уникаха, мач от испанската баскетболна лига, повторение
  • 18:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
Пълна програма
  • 12:15
    "Времето ще покаже"
  • 15:00
    Новини (със субтитри)
  • 15:15
    "Хайде да се оженим!"
  • 16:00
    "Мъжко / Женско"
Пълна програма
  • 13:05
    "От извора" - българска народна музика
  • 14:00
    "Избери песен" - музикална игра
  • 15:00
    "Планета Хит" - нон-стоп хитове
  • 16:00
    "Картини от Света" - музикална импресия
Пълна програма
  • 13:40
    "На мегдана" - инструментална и танцова музика
  • 14:00
    "Фолклорна китка" - избрани песни
  • 14:30
    "Поздрав от България" - избрана фолклорна програма
  • 15:00
    "Златна колекция" - хитовете през годините
Пълна програма
  • 13:00
    "Show Time" - музикална програма
  • 14:00
    "Картини от Света" - музикална импресия
  • 14:05
    "Планета Live" - музикална програма
  • 16:00
    "Звездите на България" - музикална програма
Пълна програма
  • 13:25
    "2 разорени момичета: Без пукната пара" - сериал
  • 14:20
    "Двама мъже и половина" - сериал
  • 15:40
    "По средата" - сериал
  • 16:35
    "Теория за големия взрив" - сериал
Пълна програма
  • 12:00
    Италия, Серия А: Лацио - Каляри
  • 14:00
    Италия, Серия А: Торино - Рома
  • 16:00
    Италия, Серия А: Удинезе - Ювентус
  • 18:00
    Италия, Серия А: Наполи - Интер
Пълна програма
  • 13:00
    "12 часа" - обеден информационен журнал
  • 15:00
    "Синята светлина" - доку-поредица
  • 16:00
    "В капана на подозренията" - доку-поредица
  • 18:00
    "Съблазнителни измами" - доку-поредица
Пълна програма
  • 13:50
    "За най-важното"
  • 14:45
    "Културният отдих"
  • 15:15
    Сериал: "Следствени тайни"
  • 16:00
    Вести
Пълна програма
  • 13:00
    Игрален филм
  • 14:30
    "Руски акцент"
  • 15:00
    "Особено мнение"
  • 16:00
    Сериал: "Ловът на Пепеляшка"
Пълна програма
  • 13:00
    "Адвокатите на пост" - поредица
  • 14:00
    "Патрулна обиколка: Специалистите" - репортаж
  • 15:00
    "Патрулна обиколка" - репортаж
  • 16:00
    "Патрулна обиколка: Берлин" - репортаж
Пълна програма
  • 12:45
    "Алтернативи" - публицистично предаване за малкия и среден бизнес /повторение/
  • 14:15
    "Паралакс" 1 /повторение/
  • 15:00
    Новини - информационна емисия на ТВ "СКАТ" /на живо/
  • 15:15
    "Паралакс" 2 /повторение/
Пълна програма
  • 12:00
    Жилет футбол
  • 14:00
    Футбол
  • 17:00
    Жилет футбол
  • 19:00
    Футбол
Пълна програма
  • 13:50
    Angelo!
  • 14:05
    ALVINNN!!! und die Chipmunks
  • 14:35
    Ninjago - Morro
  • 15:00
    Angelo!
Пълна програма
  • 12:25
    Концерт на Ерик Клептън
  • 14:00
    Фолклорна трапеза - музикално-кулинарно предаване
  • 15:00
    Детски свят - Покахонтас - анимация
  • 15:30
    Детски свят - Маша и мечока - анимация
Пълна програма
  • 12:02
    We Love Music
  • 18:02
    1 Artist 3 Hits
  • 18:12
    Top 10
  • 19:02
    New 4 U
Пълна програма
  • 13:00
    Оженени от мама и татко: Епизод 8
  • 14:00
    Моят голям, пищен, фантастичен живот: Танцовият двубой на големите момичета
  • 15:00
    Пълна промяна: Отслабване: Касандра - част 2
  • 16:00
    Различни хора, различни сватби - Америка: Не познавате традициите!
Пълна програма
  • 13:30
    Рали Мароко
  • 14:00
    Крепостта Цари Мали Град
  • 14:30
    WWF - Проект: Опазване и възстановяване на гори и влажни зони
  • 15:00
    Богинята майка Рила, част 1
Пълна програма
  • 13:30
    Търсене на дом по света
  • 14:00
    Търсене на дом по света
  • 14:30
    Търсене на дом по света
  • 15:00
    Първокласни RV каравани
Пълна програма
  • 13:30
    Търсене на дом по света
  • 14:00
    Търсене на дом по света
  • 14:30
    Търсене на дом по света
  • 15:00
    Първокласни RV каравани
Пълна програма
  • 12:50
    Послания от мрака, САЩ, Драма/ужаси/мистерия, 2002
  • 14:45
    Небеса, Германия,Италия,САЩ, драма/трилър, с Кейт Бланшет, Джовани Рибизи, 2002
  • 16:20
    Страшен филм 2, САЩ, комедия, 2001
  • 17:40
    Паника на Арлингтън Роуд, САЩ, криминален/драма/трилър, 1999
Пълна програма
  • 13:30
    Новини
  • 14:00
    Новини
  • 14:30
    Новини
  • 15:00
    Новини
Пълна програма
  • 13:55
    Печивата на Марта Стюарт - кулинарно предаване, еп. 6
  • 14:25
    Рейчъл Алън - кексове и торти - първи сезон, еп. 3
  • 14:55
    Лесни рецепти на път - кулинарно предаване, еп. 6
  • 15:25
    Супер храни за семейството с Джейми - кулинарно предаване, еп. 4
Пълна програма
  • 13:00
    Хитовете не лъжат!
  • 15:00
    2-4-1 Хитове!
  • 16:00
    Ние обичаме 2000 +
  • 17:00
    Ние обичаме 2010 +
Пълна програма
  • 12:30
    Да отгледаш Боби - Комедия, 2011, Режисьор: Фамке Янсен, В ролите: Мила Йовович, Бил Пулман, Марша Крос, Спенсър Лист, Джъстин Хол, Шели Фок
  • 14:00
    Хайд Парк на Хъдсън - Драма, 2012, Режисьор: Роджър Мичел, В ролите: Бил Мъри, Лора Лини, Оливиа Уилямс
  • 16:00
    И още нещо - Комедия, Романтичен, 2003, Режисьор: Уди Алън, В ролите: Уди Алън, Джейсън Бигс, Кристина Ричи, Фишър Стивънс, Дани Де Вито
  • 18:00
    Само през трупа й - Романтичен, Комедия, 2008, Режисьор: Джеф Лоуъл, В ролите: Ева Лонгория, Линдзи Слоун, Пол Ръд, Джейсън Бигс, Лейк Бел, Стивън Рут, Али Хилис
Пълна програма
  • 13:00
    "Кралица на пазаруването" - доку-поредица
  • 14:00
    "Между тюл и сълзи" - доку-поредица
  • 15:00
    "Моето дете, твоето дете - А как възпитаваш ти?" - доку-поредица
  • 16:00
    "Кралица на пазаруването" - доку-поредица
Пълна програма
  • 12:30
    "Малки драми" - трилър/драма, САЩ, режисьор: Сара Коланджело, участват: Елизабет Банкс, Джош Лукас, Бойд Холбрук, Джакоб Лофланд
  • 14:00
    Eкология
  • 14:30
    История/п/
  • 15:00
    " ТВ меню"/п/
Пълна програма
  • 13:30
    Хавай 5-0 - първи сезон
  • 14:25
    Хавай 5-0 - първи сезон
  • 15:20
    Излъжи ме - втори сезон
  • 16:15
    Престъпления от класа - четвърти сезон
Пълна програма
  • 13:00
    EDM Anthems
  • 14:00
    Club Bangers!
  • 16:00
    Dance Classics!
  • 17:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
Пълна програма
  • 13:55
    F-PEOPLE
  • 14:00
    FASHION FILMS
  • 14:25
    FASHION WEEK
  • 14:30
    FASHION FILMS
Пълна програма
  • 13:40
    Big Fat Hits
  • 17:00
    Pop Superstars
  • 19:00
    Can't Stop The Hits
  • 22:00
    Big Fat Hits
Пълна програма
  • 13:15
    "Истински спасителни операции" - 13 еп.
  • 14:05
    "Кошмарни съседи" - 10 еп.
  • 14:55
    "Джигити" - 3 еп.
  • 15:20
    "Лов на неизрядни платци" - 15 и 16 еп.
Пълна програма
  • 13:45
    Телестар
  • 14:00
    Новини
  • 14:15
    "В обектива"
  • 14:30
    новини
Пълна програма
  • 13:50
    Сомы Европы
  • 14:20
    На рыбалку с охотой
  • 14:50
    Советы бывалых
  • 15:05
    Секреты "трудных" водоемов
Пълна програма
  • 13:10
    "Офицери и пешки" - трилър с уч. на Робърт Редфорд, Мерил Стрийп, Том Круз, Майкъл Пеня, Андрю Гарфилд, Питър Бърг, Кевин Дън, Дерек Люк и др.
  • 15:10
    "Хобит: Битката на петте армии" - фентъзи с уч. на Иън Маккелън, Мартин Фрийман, Иън Холм, Орландо Блум, Хюго Уивинг, Кейт Бланшет, Ричард Армитаж, Еванджелин Лили, Греъм Мактавиш, Кен Скот и др., /п/
  • 18:00
    "От местопрестъплението: Кибер атаки" - сериал, сезон 2
  • 19:00
    "Скандал" - сериал, сезон 3
Пълна програма
  • 13:45
    Cake Boss: Trash, Twirls & Tough Love
  • 14:07
    Cake Boss: Stained Glass and a Surprised Danny
  • 14:30
    Beasts of the Bayou: Loch Ness Swamp
  • 15:15
    Beasts of the Bayou: Half Man/Half Alligator
Пълна програма
  • 13:50
    ENGLISH UP
  • 14:00
    HOODWINKED!
  • 15:15
    SPOT ON THE MAP
  • 15:25
    WORTH SEEING
Пълна програма
  • 13:35
    Гражданка в ранчото
  • 14:00
    Трапезата на Сиба
  • 14:30
    Трапезата на Сиба
  • 15:00
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета
Пълна програма
  • 13:45
    Ники, Рики, Дики и Дона
  • 14:15
    Ники, Рики, Дики и Дона
  • 14:40
    Геймърки
  • 15:00
    Геймърки
Пълна програма
  • 12:30
    Фигурно пързаляне, "Гран При" серии Русия: Обзор
  • 14:00
    Футбол, МЛС: Реал Солт лейк - Канзас Сити
  • 15:30
    Снукър: "Англия оупън", финал
  • 17:30
    Футбол, Световно първенство за юноши до 17 г.: Четвъртфинали
Пълна програма
  • 12:10
    "Дългият път на Били Лин", военна драма, САЩ, 2016; реж. Анг Лий , с Джо Алуин, Кристен Стюарт, Крис Тъкър, Гарет Хедлънд, Вин Дизел, [15+]
  • 14:00
    "Ан от фермата "Грийн гейбълс"", семейна драма, Канада, 2016; реж. Джон Кент Харисън, с Ела Балантайн, Сара Ботсфорд, Мартин Шийн, Джулия Лалонд, Линда Каш, [12+]
  • 15:25
    "Пулсът на парите", криминална драма, САЩ, 2016; реж. Джоди Фостър, с Джордж Клуни, Джулия Робъртс, Джак О'Конъл, Доминик Уест, Кетрина Балф, [12+]
  • 17:05
    "Размяната", комедия, САЩ, 2011; реж. Дейвид Добкин, с Райън Рейнолдс, Джейсън Бейтман, Лесли Ман, Оливия Уайлд, Алън Аркин, [15+]
Пълна програма
  • 09:30
    Playlist
  • 18:00
    Lucky 7
  • 19:00
    Hip-Hop of BG
  • 19:30
    Music of BG
Пълна програма
  • 13:30
    Sofia The First
  • 14:00
    Jake and the Never Land Pirates
  • 14:30
    PJ Masks
  • 15:00
    My Friends Tigger & Pooh
Пълна програма
  • 13:45
    Ники, Рики, Дики и Дона
  • 14:15
    Ники, Рики, Дики и Дона
  • 14:40
    Геймърки
  • 15:00
    Геймърки
Пълна програма
  • 12:00
    We Are The 80s
  • 14:00
    25 Years Since...
  • 15:00
    Smells Like The 90s
  • 17:00
    90s Vs 00s
Пълна програма
  • 13:45
    Southern Fried Homicide: Episode 8
  • 14:40
    Obsession: Dark Desires: Multiple Personalities
  • 15:35
    Missing in Maui: A Disappeared Special
  • 16:30
    Disappeared: The Dark Ravine
Пълна програма
  • 13:50
    Top: Pitch Invaders
  • 14:15
    The Truth About...: Biggest Losers
  • 14:45
    Top: Champs Behind Bars
  • 15:10
    Top: Cheaters
Пълна програма
  • 13:55
    Fishing Edge
  • 14:20
    Fishing Edge
  • 14:45
    All Angles
  • 15:10
    All Angles
Пълна програма
  • 13:30
    Търсачи на автомобили: Возило за специална двойка
  • 14:00
    Спецове в заложната къща: Излез на арената
  • 14:30
    Спецове в заложната къща: Рик и рокендрол
  • 15:00
    Изковани в огъня: Майстор и чирак
Пълна програма
  • 13:00
    Мигове от катастрофата 5, еп. 6
  • 14:00
    Разследване на самолетни катастрофи, еп. 2
  • 15:00
    Разследване на самолетни катастрофи, еп. 3
  • 16:00
    Магистрала през ада, еп. 6
Пълна програма
  • 13:30
    Премиера: "Градско момиче" - сериал, с. 1, еп. 72
  • 15:00
    Премиера: "Италианската булка" - сериал, с.1, еп.138
  • 16:00
    Премиера: "Клиника край езерото" - сериал, с.2, еп. 52
  • 17:00
    bTV Новините
Пълна програма
  • 12:00
    Телешоп
  • 14:05
    Скорпион; сезон 2, епизод 14, екшън, драма, САЩ, 2015
  • 15:05
    Конан; сезон 1, епизод 14, приключенски, научна фантастика, САЩ, 1997
  • 16:05
    Престъпления без граници; сезон 3, епизод 9, криминален, драма, Франция, 2015
Пълна програма
  • 13:30
    Ченгета новобранци; сезон 2, епизод 8, криминален, драма, Канада, 2011
  • 14:25
    4исла; сезон 4, епизод 15, криминален, драма, САЩ, 2007
  • 15:25
    4исла; сезон 4, епизод 16, криминален, драма, САЩ, 2007
  • 16:25
    Отмъщението; сезон 1, епизод 14, драма, мистерия, Турция, 2013
Пълна програма
  • 13:00
    Съпруги убийци: Убийство заради печалбата
  • 14:00
    Какво е нужно за убийство: Твърде късно за съжаление
  • 14:30
    Какво е нужно за убийство: Лудия Максим
  • 15:00
    Истории за престъпления: Дълбоко затънал: Томас Капано
Пълна програма
  • 12:15
    Мансардата; Комедия, САЩ, 2003
  • 14:05
    Бойно поле Земя; Екшън-фантастика, САЩ, 2000
  • 16:20
    Дванайсет; Драма, САЩ, Франция, 2010
  • 18:15
    Пазителят;Екшън, САЩ, 2009
Пълна програма
  • 13:00
    Сериал "Исчезнувшие" 16+
  • 14:00
    Док.фильм "Неизвестная планета"
  • 14:30
    "Американский ликбез" Американская мечта
  • 15:00
    Новости RTVi
Пълна програма
  • 13:45
    "Шарена седянка" - поздравителен концерт, 2 част /на живо/
  • 14:30
    "Новини" - информационна емисия на ТВ СКАТ
  • 14:45
    "От архивите на "СКАТ"
  • 15:30
    "Новини" - информационна емисия на ТВ СКАТ
Пълна програма
  • 13:45
    Punk'd
  • 14:10
    Instant Mom
  • 14:35
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 15:00
    Спонджбоб Квадратни Гащи
Пълна програма
  • 13:29
    Natural Perfection (18+)
  • 14:00
    A Trip Down Mammary Lane (18+)
  • 14:19
    Intimate (18+)
  • 14:39
    Curing Callie's Cock Cravings (18+)
Пълна програма
  • 12:00
    Тенис: BNP Paribas WTA Finals Singapore presented by SC Global, Сингапур (WTA World Tour Finals - повторение)
  • 14:30
    Пряко: Тенис: BNP Paribas WTA Finals Singapore presented by SC Global, Сингапур (WTA World Tour Finals)
  • 18:30
    "Спорт +" спортно обзорно предаване (повторение)
  • 19:30
    Футбол: Барселона - Малага (Примера Дивисион, сезон 2017/18 - повторение)
Пълна програма
  • 13:55
    Извън играта
  • 14:25
    Европейско първенство по естетическа групова гимнастика - финали
  • 16:25
    Спортна треска
  • 17:35
    Телескоп за бъдещето с Джеймс Уудс
Пълна програма
  • 12:45
    Бандата на Голямата стъпка
  • 14:40
    Розата на Натали
  • 16:15
    Амбицията на Тръмп
  • 18:10
    Историята на Лейпъл
Пълна програма
  • 13:50
    Музикална пауза
  • 14:00
    Новини
  • 14:15
    Прогноза за времето и агропрогноза
  • 14:25
    Борсова информация
Пълна програма
  • 13:30
    HUMANIMA - ENCOUNTER WITH THE WHITE KINGS
  • 14:00
    ALL ABOUT ANIMALS EP 19
  • 14:30
    ALL ABOUT ANIMALS EP 20
  • 15:00
    LOW COST - AMSTERDAM
Пълна програма
  • 13:05
    Superkombat Fighting Championship
  • 15:05
    World Series of Boxing - WSB
  • 16:10
    WUSHU Championship
  • 16:20
    Japan Queen Tournament
Пълна програма
  • 12:50
    Аутсайдерите
  • 14:25
    Астерикс и викингите
  • 15:45
    Семейство Орхейм
  • 17:25
    Сафари в Африка
Пълна програма
  • 13:30
    Master Debaters with Jay Mohr
  • 14:00
    The 808
  • 14:30
    Standard Snowboard Show
  • 15:00
    Standard Snowboard Show
Пълна програма
  • 13:45
    Зоопаркът - Дъблин (5)
  • 14:10
    Зоопаркът - Дъблин (6)
  • 14:35
    Ветеринарна клиника за дребни животни (11)
  • 15:00
    Ветеринарна клиника за дребни животни (12)
Пълна програма
  • 13:30
    Мото тур Мароко 2010- еп.4
  • 14:00
    Легендите оживяват - с. Меричлери, еп. 10
  • 14:30
    WWF - Бяла водна лилия
  • 15:00
    Пътешествия из райската земя - Будапеща
Пълна програма
  • 12:00
    Световни боксови супер серии: Международна галавечер в Ню Джърси, САЩ, повторение
  • 15:00
    Световни боксови супер серии: След големия сблъсък, 7-и епизод, повторение
  • 15:30
    Футбол: Локомотив Пловдив - Черно море, мач от Първа професионална лига, повторение
  • 17:30
    Студио "Първа професионална лига", директно
Пълна програма
  • 12:00
    Футбол: Реал /М/ - Ейбар (Примера Дивисион, сезон 2017/18 - повторение)
  • 14:00
    "Footbrazil" - 20 еп., обзорно предаване
  • 14:30
    Пряко: Тенис: BNP Paribas WTA Finals Singapore presented by SC Global, Сингапур (WTA World Tour Finals)
  • 18:30
    Тенис: Мария Шарапова - Симона Халеп (China Open, Пекин; WTA Premier Mandatory - повторение)
Пълна програма
  • 12:00
    Футбол: Стоук Сити - АФК Борнемут, мач от английската Висша лига, запис
  • 14:00
    Професионален бокс: "Към върха", преди двубоя Джошуа срещу Пулев, 2-и епизод, повторение
  • 15:00
    "Премиър лийг Токшоу", предаване за английски футбол (2017-18), 8-и епизод, повторение
  • 16:00
    Съботен обзор на кръга в английската Висша лига (2017-18), 9-и епизод, повторение
Пълна програма
  • 13:45
    Убийство по южняшки: Епизод 8
  • 14:40
    Мрачна обсебеност: Безбройни превъплъщения
  • 15:35
    Изчезнали: специално издание - Изчезнала в Мауи
  • 16:30
    Изчезнали: Роднински тайни
Пълна програма
  • 13:00
    "Голямото интервю", знаменити личности пред BiT, (п)
  • 14:00
    "Просто Диков", авторско предаване на Сашо Диков, (п) - 1 част
  • 15:00
    "Един прекрасен ден", магазинно предаване с водещ Каролина Братанова
  • 16:30
    еМисия България LIVE
Пълна програма
  • 13:30
    Мач-риболов - Основи на улова на червеноперки
  • 14:00
    Ловна треска - Детски ловен лагер в Банк
  • 14:30
    Школа за стрелци - Стрелба със сачми на най-високо ниво
  • 15:00
    Пейтер Пал Халми - За глухар в австрийските Алпи
Пълна програма
  • 13:40
    "Драконът, моят приятел", фентъзи, САЩ, 2016; реж. Дейвид Лоури, с Брайс Далас Хауърд, Оукс Фегли, Робърт Редфорд, Уес Бентли, Карл Ърбан, [7+]
  • 15:25
    "Подмазвачи", комедийна драма, Холандия, 2016; реж. Роберт Ян Вестейк, с Лиополд Уит, Тим Линд, Хелън Белбин, Джули МакЛелан, Майлс Джап, [12+]
  • 17:00
    "Ще умра от срам I, 9 еп.", стендъп комедия, САЩ, 2017; реж. Джули Ан Робинсън, с Мелиса Лео, Майкъл Ангарано, Ери Грейнър, Кларк Дюк, Арджей Сайлър, [15+]
  • 18:00
    "Джак Рийчър: Не се връщай", екшън - крими - трилър, САЩ, 2016; реж. Едуард Зуик, с Том Круз, Коби Смълдърс, Алдис Ходж, Даника Ярош, Патрик Хойзингер, [15+]
Пълна програма
  • 13:35
    "Епизоди V, 3 еп.", комедия, САЩ, 2017; реж. Джефри Кларик, с Мат ЛеБланк, Стивън Мангън, Тамсин Грейг, Катлийн Роуз Пъркинс, Джон Панкоу, [12+]
  • 14:05
    "Успокой топката ІХ, 3 еп.", комедия, САЩ, 2017; реж. Лари Дейвид, с Лари Дейвид, Джеф Гарлин, Черил Хайнс, Сузи Есман, [15+]
  • 14:40
    "Заместник-директори ІІ, 5 еп.", комедия, САЩ, 2017; реж. Дейвид Гордън Грийн, с Дани МакБрайд, Уолтън Гогинс, Кимбърли Хъбърт Грегъри, Джорджия Кинг, Шион МакКинли, [15+]
  • 15:15
    "Мадона: Rebel Heart Tour", концерт, САЩ, 2016; реж. Нейтън Рисман, Дани Б. Тъл, с Мадона, [12+]
Пълна програма
  • 13:45
    Beyond the Runway
  • 14:00
    VIP Access
  • 14:15
    VIP Access
  • 14:30
    VIP Access
Пълна програма
  • 13:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 14:00
    Самоков: Бялата порта на Рила (1 част) (образователен филм за семеен туризъм)
  • 14:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 15:00
    Самоков: Бялата порта на Рила (2 част) (образователен филм за семеен туризъм)
Пълна програма
  • 12:55
    Мотоциклетизъм: Moto 2
  • 14:30
    Мотоциклетизъм: Moto GP
  • 15:55
    Новини
  • 16:00
    Баскетбол: Евролига
Пълна програма
  • 13:55
    Новини
  • 14:00
    Тенис: ATP 500 Виена
  • 16:00
    Тенис: ATP 500 Виена
  • 17:55
    Новини
Пълна програма
  • 13:55
    Blaze and the Monster Machines
  • 14:20
    Blaze and the Monster Machines
  • 14:40
    Zack & Quack
  • 15:00
    Shimmer and Shine
Пълна програма
  • 13:30
    Световнакласа"СейнтЛусия"
  • 14:15
    Световнакласа"Бостън"
  • 15:05
    НюЙорк
  • 15:55
    Йелоустоун
Пълна програма

Сериали

Fox Channel 13:55
Семейство Симпсън - двадесет и четвърти сезон, еп. 11
Film Plus 14:00
Пряко: Футбол: Селта /Виго/ - Ейбар (Примера Дивисион, сезон 2017/18)
AXN Black 14:00
Престъпления без граници; сезон 1, епизод 10, криминален, драма, Франция, 2013
e-kids 14:00
Писма от Феликс - анимационен сериал
Viasat Nature 14:10
Пол О'Грейди за любовта към кучета, сезон 3, еп. 4

Всички предавания

Спорт

Film Plus 14:00
Пряко: Футбол: Селта /Виго/ - Ейбар (Примера Дивисион, сезон 2017/18)
Sky Sports 14:00
Жилет коледен футбол
Eurosport 2 14:00
Олимпийски игри: Хокей на лед, малък финал (мъже), директно
Ring.BG 14:00
УЕФА Шампионска лига: Челси - Барселона
EuroNews 14:15
Спорт

Всички предавания

Филми

HBO3 13:55
"Животът и смъртните случаи на Робърт Дърст, 3 еп.", документален, САЩ, 2015; реж. Андрю Джареки, [12+]
AXN Black 14:00
Престъпления без граници; сезон 1, епизод 10, криминален, драма, Франция, 2013
BNT2 14:00
Безмислици игрален филм /п/
Diema Family 14:00
"На предела на любовта" - романтичен филм с уч. на Тереза Щолце, Щефен Грот, Томас Фрич, Макс Алберти и др.
TVT 14:00
Оазисите на Странджа: Малко Търново и Бръшлян (образователен документален филм)

Всички предавания

Рио-2016

Eurosport 2 14:00
Олимпийски игри: Хокей на лед, малък финал (мъже), директно
BNT HD 15:00
Зимни олимпийски игри: Бързо пързаляне с кънки, масов старт /мъже/ пряко предаване от Кангнън
Eurosport 15:15
Олимпийски игри: Хокей на лед, малък финал (мъже), директно

Всички предавания

Peyongchang-2018

Eurosport 2 14:00
Олимпийски игри: Хокей на лед, малък финал (мъже), директно
BNT HD 15:00
Зимни олимпийски игри: Бързо пързаляне с кънки, масов старт /мъже/ пряко предаване от Кангнън
Eurosport 15:15
Олимпийски игри: Хокей на лед, малък финал (мъже), директно

Всички предавания



{START_COUNTER}