ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 13:50
    История.bg Необузданият, стихиен, нелицеприятен… свободен човек/п/
  • 14:55
    Телепазарен прозорец
  • 15:10
    Спасителен отряд Калифорния тв филм /10 епизод/
  • 16:00
    По света и у нас Информационна емисия
Пълна програма
  • 13:30
    Премиера: "Градско момиче" - сериал, с. 1, еп. 73
  • 15:00
    Премиера: "Италианската булка" - сериал, с.1, еп.139
  • 16:00
    Премиера: "Клиника край езерото" - сериал, с.2, еп. 53
  • 17:00
    bTV Новините
Пълна програма
  • 13:30
    "Остани с мен" (премиера) - сериен филм
  • 14:30
    "Прости ми" (премиера) - сериен филм
  • 16:00
    Новините на NOVA
  • 16:30
    "Завинаги свързани" (премиера) - сериен филм
Пълна програма
  • 13:00
    Безценна перла - семеен сериал
  • 14:00
    Характери /п./
  • 14:30
    Q&A - отговори на важните въпроси от политиката с Клара Маринова /п./
  • 15:30
    Новините ON AIR
Пълна програма
  • 12:00
    В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки/ Велко Каменов
  • 14:00
    Клуб Investor с Ивайло Лаков/п./
  • 15:00
    Водещите новини
  • 15:05
    Бизнес старт - сутрешен блок с Иван Нончев и Живка Попатанасова /п./
Пълна програма
  • 13:20
    Киберпрестъпления; сезон 2, епизод 6, криминален, драма, САЩ, 2015
  • 14:15
    Възприятия; сезон 2, епизод 8, криминален, драма, САЩ, 2013
  • 15:15
    Скрити доказателства; сезон 3, епизод 8, криминален, драма, САЩ, 2013
  • 16:15
    Царство; сезон 3, епизод 1, драма, романтичен, САЩ, 2015
Пълна програма
  • 13:45
    Опасно правосъдие: Да се справиш със ситуацията
  • 14:40
    Най-дивите острови: Филипини: Мистериозните острови
  • 15:35
    Тексаски закони: Алигатор срещу куче
  • 16:30
    Майстори на къщи в клоните на дърветата: Епизод 9
Пълна програма
  • 13:40
    АТАКА в действие
  • 14:00
    Новини
  • 14:10
    "В окото на бурята" - коментарно предаване с Магдалена Ташева, 1 част, /п/
  • 15:00
    Новини
Пълна програма
  • 13:15
    ARD бюфет
  • 14:00
    Обеден журнал
  • 15:00
    Новини
  • 15:10
    "Червени рози" - сериал
Пълна програма
  • 10:00
    Hit Mix
  • 14:00
    Standard BIH
  • 14:30
    3 IN 1
  • 14:45
    Music Arena
Пълна програма
  • 13:00
    Добро утро с БНТ2 информационен блок /п/
  • 14:35
    Афиш културно-информационно предаване /п/
  • 14:55
    Часът на зрителите /п/
  • 15:25
    Благуните детски куклен тв сериал /1 сезон, 5 епизод/п/
Пълна програма
  • 13:30
    Непозната земя
  • 14:00
    Денят започва с Култура /п/
  • 15:45
    Малки истории
  • 16:00
    България днес информационен блок
Пълна програма
  • 13:50
    Oddbods
  • 13:57
    Oddbods
  • 14:05
    Coconut, the Little Dragon
  • 14:17
    Coconut, the Little Dragon
Пълна програма
  • 13:00
    "Из Южните морета: Маршалови острови" - научно-популярен филм
  • 15:00
    "Истинско правосъдие" - сериал, еп.4
  • 16:00
    "Менталист: Крадецът на мисли" - сериал, с.7, еп.1
  • 17:00
    "Последният кораб" - сериал, еп. 1
Пълна програма
  • 13:30
    "Ризоли и Айлс: Криминални досиета" - сериал, с.5, еп.2
  • 14:30
    "Измяната" - криминален, драма, трилър (Каноада, 2013) , режисьор - Рон Оливър, актьори - Джаклин Макинес Уд, Шон Робъртс, Марк Бендавид, Джейкъб Хорсли и др.
  • 16:30
    "Любов в багажа" - комедия (САЩ, 2013), режисьор - Дейвид Е. Талберт, актьори - Пола Патън, Дерек Люк, Тай Дигс, Борис Коджоу, Трей Сонгс, Джил Скот, Адам Броуди, Дженифър Луис, Джимон Хонсу, Лорън Лондон, Тия Мори, Кристина Милиан и др.
  • 18:45
    "Пропукване" - криминален, драма, мистерия (САЩ, 2007), режисьор - Грегъри Хоблит, актьори - Антъни Хопкинс, Райън Гослинг, Розамунд Пайк, Ембет Дейвиц, Били Бърк и др.
Пълна програма
  • 13:30
    "Теория да големия взрив" - сериал
  • 14:30
    "Двама мъже и половина" - сериал
  • 15:30
    "Новите съседи" /п./- комедиен сериал
  • 17:00
    "Аламниту: Добре дошли в България" - комедийно предаване
Пълна програма
  • 13:30
    "Сияйна луна" - сериал, еп.276,277
  • 14:30
    "Какво ядем?"
  • 15:00
    "Истински истории" - риалити сериал
  • 16:00
    Премиера: "Шоуто на д-р Оз" - токшоу
Пълна програма
  • 13:50
    Време за приключения
  • 14:00
    Време за приключения
  • 14:10
    Време за приключения
  • 14:25
    Невероятният свят на Гъмбол
Пълна програма
  • 13:35
    "Белите рицари", драма, Белгия, 2015; реж. Жоаким Лафоше, с Венсан Линдон, Луиз Бургуан, Валери Донзели, Реда Катеб, Бинту Римтобай, [12+]
  • 15:25
    "Ема", романтична комедия, Великобритания, 1996; реж. Дъглъс МакГрат, с Гуинет Полтроу, Джеймс Космо, Грета Скаки, Алън Къминг, Денис Хоторн, [12+]
  • 17:25
    "Мръсен уикенд", комедийна драма, САЩ, 2015; реж. Нийл ЛаБют, с Матю Бродерик, Алис Ив, Фил Бърк, Джиа Кровитин, Моник Канделария, [12+]
  • 19:00
    "Американскo жиголо", криминална драма, САЩ, 1980; реж. Пол Шрейдър, с Ричард Гиър, Лорън Хътън, Ектор Елизондо, Нина Ван Паланд, Бил Дюк, [15+]
Пълна програма
  • 12:55
    "Този вид любов", драма, Италия, 1972; реж. Алберто Бевилакуа, с Уго Тоняци, Жан Себерг, Фернандо Рей, Ева Аулин, Анджело Инфанти, [12+]
  • 14:40
    "Семейно щастие", драма, Унгария, 2016; реж. Саболч Хайду, с Оршоя Торок-Илиш, Ерика Танко, Саболч Хайду, Домокос Сабо, Луйза Хайду, [12+]
  • 16:05
    "През май прави каквото си искаш", военна драма, Франция, 2015; реж. Кристиан Карион, с Огуст Дил, Оливие Гурме, Матилд Сение, Алис Изас, Матю Рис, [12+]
  • 18:00
    "Фалш", психодрама, Естония, 2016; реж. Вало Тоомла, с Миртел Похла, Прит Войгемаст, Мари Абел, Меелис Рамелд, Андрес Лепик, [12+]
Пълна програма
  • 13:30
    World Sport
  • 14:00
    News Stream (with World Sport)
  • 15:00
    CNNMoney with Maggie Lake
  • 16:00
    International Desk (with World Sport)
Пълна програма
  • 13:30
    "Борбата на Пола" (премиера) - теленовела
  • 14:30
    "Неуспешни пластични операции" (премиера) - риалити, сезон 1
  • 15:30
    "Ритъмът на мечтите" - сериал, /п/
  • 17:00
    "Моят живот"- сериен филм, /п/
Пълна програма
  • 13:00
    "Военни престъпления" - сериал, сезон 8
  • 14:00
    "Комисар Рекс" - сериал, сезон 10
  • 15:00
    "Снайперисти" - сериал, сезон 3
  • 16:00
    "Зов за завръщане" - екшън с уч. на Колин Фарел, Кейт Бекинсейл, Джесика Бийл, Бил Най, Брайън Кранстън, Бокем Уудбайн и др., /п/
Пълна програма
  • 13:00
    Треска за злато: Розова бележка
  • 14:00
    Треска за злато: Сливането
  • 15:00
    Треска за злато: Нощната смяна
  • 16:00
    Превозвачи на супер товари: Епизод 1
Пълна програма
  • 13:50
    Възходът на машините: Мега земекопна машина
  • 14:38
    Машините на Леонардо: Епизод 9
  • 15:26
    Невидими светове: Във въздуха
  • 16:14
    Ловци на митове: Квадратни колела
Пълна програма
  • 13:30
    Аз съм по средата
  • 14:00
    Soy Luna S2
  • 15:00
    Виолета
  • 16:00
    Групата на Алекс
Пълна програма
  • 13:35
    "Сръчни пръсти"
  • 13:55
    "Сръчни пръсти"
  • 14:15
    "Всичко за децата"
  • 14:45
    "Всичко за децата"
Пълна програма
  • 13:30
    Белият зъб - анимационен филм
  • 14:15
    Кърби - анимационен сериал
  • 14:45
    Хари в царството на динозаврите - анимационен сериал
  • 15:00
    Най-малкият зоомагазин - анимационен сериал
Пълна програма
  • 13:30
    Наследницата - 103 еп. - Сериал
  • 14:45
    Новини
  • 15:00
    Делници - с Николай Колев
  • 18:00
    Новини
Пълна програма
  • 13:45
    Фокус
  • 14:15
    Спорт
  • 14:45
    Поща
  • 15:12
    Преди една година
Пълна програма
  • 13:00
    Олимпийски игри Лилехамер`1994: Обзор
  • 14:00
    "ФИФА футбол мондиал"
  • 14:30
    Куриози
  • 14:45
    Колоездене: Гала на UCI, пряко
Пълна програма
  • 13:30
    Футбол, Световно първенство за юноши до 17 г.: Четвъртфинали
  • 16:00
    Снукър: "Англия оупън", финал
  • 17:30
    Футбол, Световно първенство за юноши до 17 г.: Четвъртфинали
  • 20:00
    Снукър: "Англия оупън", финал
Пълна програма
  • 13:45
    Австралийски търсачи на злато, сезон 1, еп. 8
  • 14:30
    Каубои в студени води, сезон 2, еп. 6
  • 15:20
    Големият див север, сезон 1, еп. 3
  • 16:05
    72 опасни места за живеене, сезон 1, еп. 5
Пълна програма
  • 13:25
    X Games - Minneapolis
  • 14:20
    Crusty Demons: No Borders 1
  • 14:45
    Crusty Demons: No Borders 2
  • 15:15
    Mountain Movers
Пълна програма
  • 13:30
    Феномени /на живо/
  • 15:30
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 16:00
    Без етикет /лайфстайл предаване на ФЕН ТВ, повторение/
  • 16:15
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
Пълна програма
  • 13:30
    Здравословни гурме ястия
  • 14:00
    Живот на остров
  • 14:30
    Живот на остров
  • 15:00
    Хавайски живот
Пълна програма
  • 13:45
    "В търсене на малък дом" - първи сезон, еп. 11
  • 14:15
    Семеен пъзел - първи сезон, еп. 14
  • 14:40
    Семеен пъзел - първи сезон, еп. 15
  • 15:10
    Подли камериерки - трети сезон, еп. 12
Пълна програма
  • 13:20
    Батъл Крийк- първи сезон, еп. 10
  • 14:15
    Четири жени и едно погребение - шести сезон, еп. 5
  • 15:15
    Лас Вегас - първи сезон, еп. 5
  • 16:15
    Лас Вегас - първи сезон, еп. 6
Пълна програма
  • 12:00
    "Съюзени", шпионски трилър, САЩ, 2016; реж. Робърт Земекис, с Брад Пит, Марион Котийар, Лизи Каплан, Джарeд Харис, Саймън МакБърни, [15+]
  • 14:05
    "Първи контакт", трилър - фантастика, САЩ, 2016; реж. Дени Вилньов, с Ейми Адамс, Джеръми Ренър, Форест Уитакър, Майкъл Стълбарг, Марк О'Брайън, [12+]
  • 16:00
    "Северен полюс", фентъзи - семеен, Канада, 2014; реж. Дъглас Бар, с Тифани Тийсън, Джош Хопкинс, Бейли Мадисън, Макс Чарлз, Кандис Глоувър, [0+]
  • 17:25
    "Гражданинът", драма, Унгария, 2016; реж. Роланд Враник, с Др. Марцело Кейк-Бали, Агнеш Мар, Аргхаван Шекари, Тибор Гашпар, Тунде Салонтаи, [12+]
Пълна програма
  • 13:30
    Студеният дом, сезон 1, еп. 1
  • 14:25
    Загадки в музея, сезон 2, еп. 31
  • 15:10
    Забранена история, сезон 4, еп. 2
  • 16:00
    Страхотни изобретения, сезон 2, еп. 7
Пълна програма
  • 13:30
    Търсачи на автомобили: Добра авто-инвестиция
  • 14:00
    Спецове в заложната къща: Силата на пинбола
  • 14:30
    Спецове в заложната къща: Фойерверки и свобода
  • 15:00
    Изковани в огъня: Мечът качин дао
Пълна програма
  • 13:30
    Спорт и обучение на кучето – тв поредица
  • 14:00
    С въдица в ръка – тв поредица, втори сезон, 92 еп.
  • 14:30
    АВТО-МОТО ХОБИ – тв поредица, пети сезон, 48 еп. /п/
  • 15:00
    Риболовни страсти – тв поредица
Пълна програма
  • 13:35
    "Барни и приятели"
  • 14:00
    "Твоят универсум"
  • 14:10
    "Аги Баги"
  • 14:30
    "Джармис"
Пълна програма
  • 13:30
    Патарински Live/п/
  • 14:00
    НОВИНИ
  • 14:30
    Календар, хороскоп
  • 14:45
    Телемаркет
Пълна програма
  • 02:45
    JDM
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:30
    Драконова топка Z (анимация)
  • 19:00
    Хартли (фейлетон)
Пълна програма
  • 13:30
    "F / X" - екшън / трилър с Браян Браун, Браян Денехи, Даян Венора, Клиф де Янг.
  • 15:15
    "Групата" - драма с Кандис Берген, Елизабет Хартман, Шърли Найт, Джесика Уолтър.
  • 17:45
    "Шест степени на разделението" - драма / комедия с Уил Смит, Доналд Съдърланд, Стокард Чанинг, Йън Маккелън.
  • 19:35
    "Много шум за нищо" - комедия с Кенет Брана, Ема Томпсън.
Пълна програма
  • 13:50
    GOODWOOD REVIVAL
  • 14:40
    BO'NESS HILLCLIMB REVIVAL
  • 15:55
    LOTUS CUP EUROPE
  • 16:45
    FRANKFURT INTERNATIONAL AUTO SHOW
Пълна програма
  • 12:00
    Само хитове
  • 14:00
    Майки тийнейджърки
  • 15:00
    Майки тийнейджърки
  • 16:00
    Пич, оправи ми колата
Пълна програма
  • 12:50
    Solo 1D Boys!
  • 14:00
    US Hotlist Top 20
  • 15:30
    Avicii: The Ultimate Hits
  • 16:00
    Emeli Sande Live @ V Festival 2017
Пълна програма
  • 13:40
    The Decade's Biggest Anthems!
  • 15:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 17:00
    Rocks Rated!
  • 18:00
    Rock Solid Playlist
Пълна програма
  • 13:45
    Шокиращи природни прояви, сезон 1, еп. 4
  • 14:35
    Диви същества с Доминик Монахан, сезон 3, еп. 3
  • 15:20
    Градът на бялата мечка, сезон 1, еп. 5
  • 15:45
    Градът на бялата мечка, сезон 1, еп. 6
Пълна програма
  • 13:00
    Мегазаводи: Супер Коли, еп. 4
  • 14:00
    Мигове от катастрофата, еп. 1
  • 15:00
    Разследване на самолетни катастрофи, еп. 4
  • 16:00
    Разследване на самолетни катастрофи, еп. 5
Пълна програма
  • 13:26
    На лов за крокодил-чудовище
  • 14:17
    Подводният свят на Амазония
  • 15:04
    Дивото кралство на Перу
  • 15:51
    Тайната Бразилия: Дивият Пантанал
Пълна програма
  • 12:05
    Футбол: Уулвърхямптън Уондърърс - Престън Норт Енд, мач от Чемпиъншип, повторение
  • 14:00
    Футбол: Амиен - Бордо, мач от френската Лига 1, повторение - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 16:00
    Баскетбол: Естудиантес - Барселона, мач от испанската баскетболна лига, повторение
  • 18:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
Пълна програма
  • 12:15
    "Времето ще покаже"
  • 15:00
    Новини (със субтитри)
  • 15:15
    "Хайде да се оженим!"
  • 16:00
    "Мъжко / Женско"
Пълна програма
  • 13:05
    "От извора" - българска народна музика
  • 14:00
    "Избери песен" - музикална игра
  • 15:00
    "Планета Хит" - нон-стоп хитове
  • 16:00
    "Картини от Света" - музикална импресия
Пълна програма
  • 13:40
    "На мегдана" - инструментална и танцова музика
  • 14:00
    "Фолклорна китка" - избрани песни
  • 14:30
    "Поздрав от България" - избрана фолклорна програма
  • 15:00
    "Златна колекция" - хитовете през годините
Пълна програма
  • 13:00
    "Show Time" - музикална програма
  • 14:00
    "Картини от Света" - музикална импресия
  • 14:05
    "Планета Live" - музикална програма
  • 16:00
    "Звездите на България" - музикална програма
Пълна програма
  • 13:25
    "2 разорени момичета: Без пукната пара" - сериал
  • 14:20
    "Двама мъже и половина" - сериал
  • 15:40
    "По средата" - сериал
  • 16:35
    "Теория за големия взрив" - сериал
Пълна програма
  • 12:00
    Италия, Серия А: Сампдория - Кротоне
  • 14:00
    Италия, Серия А: Наполи - Интер
  • 16:00
    Италия, Серия А: Торино - Рома
  • 18:00
    Италия, Серия А: Удинезе - Ювентус
Пълна програма
  • 13:00
    "12 часа" - обеден информационен журнал
  • 15:00
    "Синята светлина" - доку-поредица
  • 16:00
    "В капана на подозренията" - доку-поредица
  • 18:00
    "Съблазнителни измами" - доку-поредица
Пълна програма
  • 13:50
    "За най-важното"
  • 14:45
    "Културният отдих"
  • 15:15
    Сериал: "Следствени тайни"
  • 16:00
    Вести
Пълна програма
  • 13:00
    Игрален филм
  • 15:00
    "Особено мнание"
  • 16:00
    Сериал: "Ловът на Пепеляшка"
  • 17:00
    "Особено мнение"
Пълна програма
  • 13:00
    "Адвокатите на пост" - поредица
  • 14:00
    "Патрулна обиколка: Специалистите" - репортаж
  • 15:00
    "Патрулна обиколка" - репортаж
  • 16:00
    "Патрулна обиколка: Берлин" - репортаж
Пълна програма
  • 13:00
    "Здравословно" /повторение/
  • 14:00
    "Дискусионно студио" / повторение /
  • 15:00
    Новини - информационна емисия на ТВ "СКАТ" /на живо/
  • 15:15
    "Живей като другите, бъди благословен" - док. филм
Пълна програма
  • 12:00
    Футболна екстра
  • 14:00
    Дартс: Световно първенство в Пърфлийт - пряко
  • 19:00
    Кучетата: новини от надбягванията с хрътки
  • 19:30
    Футбол от Азия
Пълна програма
  • 13:30
    Bugs Bunny & Looney Tunes
  • 14:05
    ALVINNN!!! und die Chipmunks
  • 14:35
    Ninjago - Morro
  • 15:00
    Angelo!
Пълна програма
  • 12:30
    Кралицата на пустинята- драма, биографичен, исторически, САЩ/Мароко, 2015, режисьор: Вернер Херцог, с Никол Кидман, Джеймс Франко, Робърт Патисън, Деймиън Люис, Джени Агатър
  • 15:00
    Детски свят - Покахонтас - анимация
  • 15:30
    Детски свят - Маша и мечока - анимация
  • 15:55
    Нишката на времето- документален филм
Пълна програма
  • 12:02
    Airplay Chart
  • 14:02
    We Love Music
  • 18:02
    1 Artist 3 Hits
  • 18:12
    Top 10
Пълна програма
  • 13:00
    С бебето всичко се променя: Обратно на ринга
  • 14:00
    7-те малки Джонстън: Мозъчната операция на Алекс
  • 15:00
    Пълна промяна: Отслабване: Дейвид и Ребека - част 1
  • 16:00
    Различни хора, различни сватби - Америка: Епизод 8
Пълна програма
  • 13:30
    Мото тур Мароко 2010- еп.1
  • 14:00
    10 български владетели, управлявали най-дълго
  • 14:30
    Зелен свят - Компостирай - насочени към природосъобразния начин на живот
  • 15:00
    Водопадите
Пълна програма
  • 13:30
    Търсене на дом по света
  • 14:00
    Търсене на дом по света
  • 14:30
    Търсене на дом по света
  • 15:00
    Първокласни RV каравани
Пълна програма
  • 13:30
    Търсене на дом по света
  • 14:00
    Търсене на дом по света
  • 14:30
    Търсене на дом по света
  • 15:00
    Първокласни RV каравани
Пълна програма
  • 12:05
    Подземен свят, UK/ САЩ, екшън/фентъзи/трилър, с Кейт Бекинсейл, 2003
  • 14:05
    Подземен свят: Еволюция, Канада, САЩ, екшън/фентъзи, с Кейт Бекинсейл, 2006
  • 15:55
    Срещи в парка, САЩ, романтичен, с Джош Хартнет, Роуз Бърн, Даян Крюгер, 2004
  • 17:50
    Самоличност, САЩ, драма/мистерия/трилър, 2003
Пълна програма
  • 13:30
    Новини
  • 14:00
    Новини
  • 14:30
    Новини
  • 15:00
    Новини
Пълна програма
  • 13:30
    Сладкишите на Хиде - кулинарно предаване, еп. 16
  • 13:55
    Печивата на Марта Стюарт - кулинарно предаване, еп. 7
  • 14:25
    Рейчъл Алън - кексове и торти - първи сезон, еп. 4
  • 14:55
    Лесни рецепти на път - кулинарно предаване, еп. 7
Пълна програма
  • 13:00
    Хитовете не лъжат!
  • 15:00
    2-4-1 Хитове!
  • 16:00
    Ние обичаме 2000 +
  • 17:00
    Ние обичаме 2010 +
Пълна програма
  • 12:30
    Бащата на изобретението - Комедия, 2010, Режисьор: Трент Купър, В ролите: Кевин Спейси, Вирджиния Мадсън, Хедър Греъм, Джак Макгий, Камила Бел, Джони Ноксвил, Майкъл Росенбаум, Ред Уест
  • 14:00
    Колко е важно да бъдеш сериозен - Комедия, Романтичен, Исторически, 2002, Режисьор: Оливър Паркър, В ролите: Рупърт Еверет, Рийз Уидърспун, Колин Фърт, Франсис Оконър, Джуди Денч, Том Уилкинсън
  • 16:00
    Хейвън Сез.1, Еп.9 - Криминален, Драма , Фентъзи, 2010, Режисьор: Scott Shepherd, David MacLeod, Michael Rosenberg, В ролите: Емили Роуз, Лукас Брайънт, Ерик Балфур
  • 17:00
    22 Куршума - Криминален, Екшън, Трилър, 2010, Режисьор: Ришар Бери, В ролите: Жан Рено, Жозефин Бери, Кад Мерад, Ришар Бери, Габриела Рай
Пълна програма
  • 13:00
    "Кралица на пазаруването" - доку-поредица
  • 14:00
    "Между тюл и сълзи" - доку-поредица
  • 15:00
    "Моето дете, твоето дете - А как възпитаваш ти?" - доку-поредица
  • 16:00
    "Кралица на пазаруването" - доку-поредица
Пълна програма
  • 12:30
    "Всичко за майка ми" -комедия/ драма, Испания, режисьор Педро Алмодовар; в ролите: Пенелопе Крус, Сесилия Рот, Антония
  • 14:00
    Eкология
  • 14:30
    История/п/
  • 15:00
    " ТВ меню"/п/
Пълна програма
  • 13:30
    Хавай 5-0 - първи сезон
  • 14:25
    Хавай 5-0 - първи сезон
  • 15:20
    Излъжи ме - трети сезон
  • 16:15
    Престъпления от класа - четвърти сезон
Пълна програма
  • 13:00
    EDM Anthems
  • 14:00
    Club Bangers!
  • 16:00
    Dance Classics!
  • 17:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
Пълна програма
  • 13:30
    SWIMWEAR
  • 13:55
    F-PEOPLE
  • 14:00
    TOP PHOTOSHOOTS
  • 14:25
    FASHION WEEK
Пълна програма
  • 13:40
    Big Fat Hits
  • 17:00
    Pop Superstars
  • 19:00
    Can't Stop The Hits
  • 22:00
    Big Fat Hits
Пълна програма
  • 13:15
    "Истински спасителни операции" - 14 еп.
  • 14:05
    "Кошмарни съседи" - 11 еп.
  • 14:55
    "Джигити" - 4 еп.
  • 15:20
    "Лов на неизрядни платци" - 17 и 18 еп.
Пълна програма
  • 13:45
    Телестар
  • 14:00
    Новини
  • 14:15
    "В обектива"
  • 14:30
    новини
Пълна програма
  • 13:50
    Энциклопедия рыбалки
  • 14:20
    Следопыт
  • 14:50
    Стрелковый спорт
  • 15:05
    Кодекс охотника
Пълна програма
  • 12:00
    "Дерби" - семеен филм с уч. на Джон Шнайдер, Джейсън Брукс, Кейт Конър, Марк Ролстън, Дилън Маклафлин, Чейс Елисън, Глория Гифорд и др.
  • 14:00
    "Неугасваща любов"- романтичен филм с уч. на Елиза Донован, Брад Роу, Джон Шнайдър, Фред Уилърд, Том Скерит и др.
  • 16:00
    "Спешна пратка" - екшън с уч. на Джоузеф Гордън-Левит, Даня Рамирес, Джейми Чънг, Асиф Мандви, Майкъл Шанън, Шон Кенеди и др., /п/
  • 18:00
    "От местопрестъплението: Кибер атаки" - сериал, сезон 2
Пълна програма
  • 13:45
    Cake Boss: Fast Hands and a Flaming Pearl
  • 14:07
    Cake Boss: Fitting In, Fed Up & A First Birthday
  • 14:30
    Swimming With Monsters: Steve Backshall: Anaconda
  • 15:15
    Swimming With Monsters: Steve Backshall: Hippo
Пълна програма
  • 13:50
    ENGLISH UP
  • 14:00
    MINOR DETAILS
  • 15:25
    WORTH SEEING
  • 15:35
    ECTV EXTREME
Пълна програма
  • 13:35
    Гражданка в ранчото
  • 14:00
    Трапезата на Сиба
  • 14:30
    Трапезата на Сиба
  • 15:00
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета
Пълна програма
  • 13:45
    Ники, Рики, Дики и Дона
  • 14:15
    Ники, Рики, Дики и Дона
  • 14:40
    Геймърки
  • 15:00
    Геймърки
Пълна програма
  • 13:00
    Олимпийски игри Лилехамер`1994: Обзор
  • 14:00
    "ФИФА футбол мондиал"
  • 14:30
    Куриози
  • 14:45
    Колоездене: Гала на UCI, пряко
Пълна програма
  • 12:00
    "Съюзени", шпионски трилър, САЩ, 2016; реж. Робърт Земекис, с Брад Пит, Марион Котийар, Лизи Каплан, Джарeд Харис, Саймън МакБърни, [15+]
  • 14:05
    "Първи контакт", трилър - фантастика, САЩ, 2016; реж. Дени Вилньов, с Ейми Адамс, Джеръми Ренър, Форест Уитакър, Майкъл Стълбарг, Марк О'Брайън, [12+]
  • 16:00
    "Северен полюс", фентъзи - семеен, Канада, 2014; реж. Дъглас Бар, с Тифани Тийсън, Джош Хопкинс, Бейли Мадисън, Макс Чарлз, Кандис Глоувър, [0+]
  • 17:25
    "Гражданинът", драма, Унгария, 2016; реж. Роланд Враник, с Др. Марцело Кейк-Бали, Агнеш Мар, Аргхаван Шекари, Тибор Гашпар, Тунде Салонтаи, [12+]
Пълна програма
  • 11:30
    Playlist of BG
  • 17:00
    Urban TV
  • 17:30
    Music of BG
Пълна програма
  • 13:30
    Sofia The First
  • 14:00
    Jake and the Never Land Pirates
  • 14:30
    PJ Masks
  • 15:00
    My Friends Tigger & Pooh
Пълна програма
  • 13:45
    Ники, Рики, Дики и Дона
  • 14:15
    Ники, Рики, Дики и Дона
  • 14:40
    Геймърки
  • 15:00
    Геймърки
Пълна програма
  • 12:00
    We Are The 80s
  • 14:00
    20 Years Since...
  • 15:00
    Smells Like The 90s
  • 17:00
    90s Vs 00s
Пълна програма
  • 13:45
    Southern Fried Homicide: Friendship under Fire
  • 14:40
    Obsession: Dark Desires: Going Postal
  • 15:35
    Disappeared: Flight Risk
  • 16:30
    Disappeared: Spring Break Nightmare
Пълна програма
  • 13:50
    Spirit of Champions: Marcin Dolega
  • 14:05
    Spirit of Champions: Jeff Monson
  • 14:16
    Up Close With: Brian Shaw
  • 14:45
    Spirit of Champions: Nikolai Valuev
Пълна програма
  • 13:30
    Driven With Pat & Nicole
  • 13:55
    Driven With Pat & Nicole
  • 14:20
    Driven With Pat & Nicole
  • 14:45
    Jim Shockey's Hunting Adventures
Пълна програма
  • 13:30
    Търсачи на автомобили: Добра авто-инвестиция
  • 14:00
    Спецове в заложната къща: Силата на пинбола
  • 14:30
    Спецове в заложната къща: Фойерверки и свобода
  • 15:00
    Изковани в огъня: Мечът качин дао
Пълна програма
  • 13:00
    Мигове от катастрофата, еп. 1
  • 14:00
    Разследване на самолетни катастрофи, еп. 4
  • 15:00
    Разследване на самолетни катастрофи, еп. 5
  • 16:00
    Магистрала през ада, еп. 7
Пълна програма
  • 13:30
    Премиера: "Градско момиче" - сериал, с. 1, еп. 73
  • 15:00
    Премиера: "Италианската булка" - сериал, с.1, еп.139
  • 16:00
    Премиера: "Клиника край езерото" - сериал, с.2, еп. 53
  • 17:00
    bTV Новините
Пълна програма
  • 12:00
    Телешоп
  • 14:05
    Скорпион; сезон 2, епизод 15, екшън, драма, САЩ, 2015
  • 15:05
    Конан; сезон 1, епизод 15, приключенски, научна фантастика, САЩ, 1997
  • 16:05
    Престъпления без граници; сезон 3, епизод 11, криминален, драма, Франция, 2015
Пълна програма
  • 13:30
    Ченгета новобранци; сезон 2, епизод 9, криминален, драма, Канада, 2011
  • 14:25
    4исла; сезон 4, епизод 17, криминален, драма, САЩ, 2007
  • 15:20
    4исла; сезон 4, епизод 18, криминален, драма, САЩ, 2007
  • 16:15
    Отмъщението; сезон 1, епизод 15, драма, мистерия, Турция, 2013
Пълна програма
  • 13:00
    Бандите във Великобритания: с Гари и Мартин Кемп: Бирмингам
  • 14:00
    Какво е нужно за убийство: Убийствата в Клиър Лейк
  • 14:30
    Какво е нужно за убийство: Измами, убийство, отричане
  • 15:00
    Истории за престъпления: Забавление до смърт: Даниъл Улф
Пълна програма
  • 12:35
    Животното; Комедия, САЩ, 2001
  • 14:20
    Присъдата; Драма, трилър, САЩ, 2010
  • 16:30
    Пазителят; Екшън, САЩ, 2009
  • 18:25
    Американски бандити;Уестърн, САЩ, 2001
Пълна програма
  • 13:00
    Сериал "Исчезнувшие" 16+
  • 14:00
    Док.фильм "Неизвестная планета"
  • 14:30
    "Американский ликбез" Американская мечта
  • 15:00
    Новости RTVi
Пълна програма
  • 13:45
    "Шарена седянка" - поздравителен концерт, 2 част /на живо/
  • 14:30
    "Новини" - информационна емисия на ТВ СКАТ
  • 14:45
    "От архивите на "СКАТ"
  • 15:30
    "Новини" - информационна емисия на ТВ СКАТ
Пълна програма
  • 13:45
    Punk'd
  • 14:10
    Instant Mom
  • 14:35
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 15:00
    Спонджбоб Квадратни Гащи
Пълна програма
  • 13:42
    Yoga Retreat (18+)
  • 14:00
    Cock Feels Huge In Tiny Teen Pussy (18+)
  • 14:23
    Daddy's Hardest Worker (18+)
  • 14:47
    Prison Pussy (18+)
Пълна програма
  • 12:00
    Тенис: BNP Paribas WTA Finals Singapore presented by SC Global, Сингапур (WTA World Tour Finals - повторение)
  • 14:30
    Пряко: Тенис: BNP Paribas WTA Finals Singapore presented by SC Global, Сингапур (WTA World Tour Finals)
  • 18:30
    Ветроходство: М32 SERIES - Пърт, Австралия - обзор
  • 19:30
    Футбол: Реал /М/ - Ейбар (Примера Дивисион, сезон 2017/18 - повторение)
Пълна програма
  • 13:30
    Адреналин
  • 14:00
    Спортни новини
  • 14:10
    ТЕR Европейски рали-серии
  • 14:40
    Световен рали шампионат: Рали Каталуня - финален етап
Пълна програма
  • 13:50
    Красив хоризонт
  • 15:45
    СЕМЕЙСТВО ОРХЕЙМ
  • 17:55
    Регина
  • 19:55
    Кунфуистка
Пълна програма
  • 13:45
    Музикална пауза
  • 14:00
    Новини
  • 14:10
    Прогноза за времето и агропрогноза
  • 14:15
    Борсова информация
Пълна програма
  • 13:30
    HUMANIMA - THE TRAVELER MONARCH
  • 14:00
    WHAT'S COOKING IN THE WORLD? - CAPE TOWN
  • 14:30
    WHAT'S COOKING IN THE WORLD? - SENEGAL
  • 15:00
    LOW COST - BERLIN
Пълна програма
  • 10:45
    Ultimate First League
Пълна програма
  • 12:40
    Манди и съкровището на чероките
  • 14:25
    Ще се омъжиш ли за мен?
  • 15:55
    Баща на четири деца: Обратно в природата
  • 17:15
    Лили Давид
Пълна програма
  • 13:30
    World of X Games 2016
  • 14:00
    16 Below - Generation 3
  • 14:30
    Standard Snowboard Show
  • 15:00
    Fuel Tv presents Camp Woodward
Пълна програма
  • 13:45
    Зоопаркът - Дъблин (1)
  • 14:10
    Зоопаркът - Дъблин (2)
  • 14:35
    Ветеринарна клиника за дребни животни (13)
  • 15:00
    Ветеринарна клиника за дребни животни (14)
Пълна програма
  • 13:30
    Мото тур Мароко 2010- еп.6
  • 14:00
    Легендите оживяват - с. Попрелка, еп.12
  • 14:30
    WWF - Клек във Витоша
  • 15:00
    Пътуване през пролетта
Пълна програма
  • 13:00
    "Домът на футбола", предаване за български футбол (2017-18), 15-и епизод, повторение
  • 14:00
    Класика от "А" Професионална футболна група - Пирин - Ботев Пловдив (2015-16), повторение
  • 14:30
    Студио "Купа на България", директно
  • 15:00
    Футбол: Царско село - Ботев Пловдив, осминафинален мач за Купата на България, директно
Пълна програма
  • 12:00
    Футбол: Селта /Виго/ - Атлетико /М/ (Примера Дивисион, сезон 2017/18 - повторение)
  • 14:00
    "Footbrazil" - 21 еп., обзорно предаване
  • 14:30
    Пряко: Тенис: BNP Paribas WTA Finals Singapore presented by SC Global, Сингапур (WTA World Tour Finals)
  • 17:30
    "Код Спорт" - спортно обзорно предаване (повторение)
Пълна програма
  • 13:00
    Професионален бокс: "Към върха", преди двубоя Джошуа срещу Пулев, 3-и епизод, повторение
  • 14:00
    Неделен обзор на кръга във френската Лига 1 (2017-8), 10-и епизод, повторение
  • 15:00
    Футбол: Тотнъм Хотспър - Ливърпул, мач от английската Висша лига, повторение
  • 17:00
    Футбол: Нюкасъл Юнайтед - Кристъл Палас, мач от английската Висша лига, запис
Пълна програма
  • 13:45
    Убийство по южняшки: Приятелство под угроза
  • 14:40
    Мрачна обсебеност: Колега от пощата
  • 15:35
    Изчезнали: Опасен полет
  • 16:30
    Изчезнали: Кошмар през пролетната ваканция
Пълна програма
  • 13:00
    "Спорно за спорта" с Кирил Веселински, (п)
  • 14:00
    Стажанта броди (п)
  • 15:00
    "Един прекрасен ден", магазинно предаване с водещ Каролина Братанова
  • 16:30
    еМисия България LIVE
Пълна програма
  • 13:30
    На фокус Йожеф Ач - За шаран в Трансилвания
  • 14:00
    По следите на плячката - Трофеят на моя живот
  • 14:30
    Ловна треска - Гълъби и фазани в Надьсалонта
  • 15:00
    На лов за криворогия в Яношхаза
Пълна програма
  • 12:30
    "Междузвездни войни: Епизод І - Невидима заплаха", екшън - фантастика, САЩ, 1999; реж. Джордж Лукас, с Лиъм Нийсън, Юън Макгрегър, Натали Портман, Джейк Лойд, Иън Макдайърмид, [12+]
  • 14:45
    "Междузвездни войни: Епизод ІІ - Клонираните атакуват", екшън - фантастика, САЩ, 2002; реж. Джордж Лукас, с Юън Макгрегър, Натали Портман, Хейдън Кристенсън, Кристофър Лий, Самюъл Л. Джаксън, [12+]
  • 17:05
    "Успокой топката ІХ, 4 еп.", комедия, САЩ, 2017; реж. Лари Дейвид, с Лари Дейвид, Джеф Гарлин, Черил Хайнс, Сузи Есман, [15+]
  • 17:40
    "Заместник-директори ІІ, 6 еп.", комедия, САЩ, 2017; реж. Дейвид Гордън Грийн, с Дани МакБрайд, Уолтън Гогинс, Кимбърли Хъбърт Грегъри, Джорджия Кинг, Шион МакКинли, [15+]
Пълна програма
  • 13:50
    "Ще умра от срам I, 9 еп.", стендъп комедия, САЩ, 2017; реж. Джули Ан Робинсън, с Мелиса Лео, Майкъл Ангарано, Ери Грейнър, Кларк Дюк, Арджей Сайлър, [15+]
  • 14:50
    "Гадже за лудата Мери", комедийна драма, Ирландия, 2016; реж. Дарън Торнтън, със Сиана Кърслейк, Тара Лий, Чарли Бейли, Денис МакКормак, Барбара Бренан, [15+]
  • 16:15
    "Облачно с кюфтета", анимационна комедия, САЩ, 2009; реж. Фил Лорд, Кристофър Милър, [0+]
  • 17:50
    "Роуг 1: История от Междузвездни войни", екшън - фантастика, САЩ, 2016; реж. Гарет Едуардс, с Фелисити Джоунс, Диего Луна, Бен Менделсън, Риз Ахмед, Дони Йен, [12+]
Пълна програма
  • 13:45
    VIP Access
  • 14:00
    Inside Fashion Week
  • 14:15
    Inside Fashion Week
  • 14:30
    Inside Fashion Week
Пълна програма
  • 13:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 14:00
    Сърцето на Стария град (образователен филм за религиозен туризъм)
  • 14:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 15:00
    Юртата на древните българи (образователен филм за познавателен туризъм)
Пълна програма
  • 13:00
    Футбол: Байерн ТВ
  • 14:55
    Баскетбол: Еврокупа
  • 15:25
    Футбол: Руска Премиер лига
  • 15:55
    Новини
Пълна програма
  • 13:00
    Голф: "Светът на голфа"
  • 13:55
    Новини
  • 14:00
    Тенис: ATP 500 Виена
  • 16:00
    Тенис: ATP 500 Виена
Пълна програма
  • 13:50
    The Day Henry Met...
  • 13:55
    Blaze and the Monster Machines
  • 14:20
    Blaze and the Monster Machines
  • 14:40
    Zack & Quack
Пълна програма
  • 13:30
    Биографии-Светътнаизвестните
  • 14:40
    Големиятбариеренриф
  • 15:40
    НепознатитеХаваи
  • 16:40
    Световнакласа"Ванкувър-Канада"
Пълна програма

Сериали

Fox Channel 13:55
Семейство Симпсън - двадесет и четвърти сезон, еп. 11
Film Plus 14:00
Пряко: Футбол: Селта /Виго/ - Ейбар (Примера Дивисион, сезон 2017/18)
AXN Black 14:00
Престъпления без граници; сезон 1, епизод 10, криминален, драма, Франция, 2013
e-kids 14:00
Писма от Феликс - анимационен сериал
Viasat Nature 14:10
Пол О'Грейди за любовта към кучета, сезон 3, еп. 4

Всички предавания

Спорт

Film Plus 14:00
Пряко: Футбол: Селта /Виго/ - Ейбар (Примера Дивисион, сезон 2017/18)
Sky Sports 14:00
Жилет коледен футбол
Eurosport 2 14:00
Олимпийски игри: Хокей на лед, малък финал (мъже), директно
Ring.BG 14:00
УЕФА Шампионска лига: Челси - Барселона
EuroNews 14:15
Спорт

Всички предавания

Филми

HBO3 13:55
"Животът и смъртните случаи на Робърт Дърст, 3 еп.", документален, САЩ, 2015; реж. Андрю Джареки, [12+]
AXN Black 14:00
Престъпления без граници; сезон 1, епизод 10, криминален, драма, Франция, 2013
BNT2 14:00
Безмислици игрален филм /п/
Diema Family 14:00
"На предела на любовта" - романтичен филм с уч. на Тереза Щолце, Щефен Грот, Томас Фрич, Макс Алберти и др.
TVT 14:00
Оазисите на Странджа: Малко Търново и Бръшлян (образователен документален филм)

Всички предавания

Рио-2016

Eurosport 2 14:00
Олимпийски игри: Хокей на лед, малък финал (мъже), директно
BNT HD 15:00
Зимни олимпийски игри: Бързо пързаляне с кънки, масов старт /мъже/ пряко предаване от Кангнън
Eurosport 15:15
Олимпийски игри: Хокей на лед, малък финал (мъже), директно

Всички предавания

Peyongchang-2018

Eurosport 2 14:00
Олимпийски игри: Хокей на лед, малък финал (мъже), директно
BNT HD 15:00
Зимни олимпийски игри: Бързо пързаляне с кънки, масов старт /мъже/ пряко предаване от Кангнън
Eurosport 15:15
Олимпийски игри: Хокей на лед, малък финал (мъже), директно

Всички предавания



{START_COUNTER}