ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 06:45
    Телепазарен прозорец
  • 07:00
    Милион и две усмивки Детско предаване
  • 08:00
    По света и у нас Информационна емисия
  • 09:00
    Плюс това Публицистично предаване с водещи Милена Цветанска и Георги Милков
Пълна програма
  • 06:00
    "Пингвините от Мадагаскар" - анимация
  • 07:00
    "Дневниците на Кари" - сериал, с.2, еп.13
  • 08:00
    "Тази събота и неделя" - предаване с водещи Мариана Векилска, Жени Марчева и Диана Любенова
  • 11:00
    "Cool…T" - лайфстайл предаване с водещ Петя Дикова
Пълна програма
  • 06:00
    "Двете лица на Истанбул"- сериен филм /п/
  • 07:00
    "Пожарникарите от Чикаго" - сериен филм, сезон 4
  • 08:00
    "Събуди се..." - предаване
  • 11:00
    "Съдебен спор" - предаване на NOVA
Пълна програма
  • 06:30
    Q&A - отговори на важните въпроси от политиката с Клара Маринова /п./
  • 07:30
    Пес патрул - анимация
  • 08:00
    Клуб Уинкс: Мистерия от дълбините - семеен, анимация, Италия, 2014 г.; режисьор: Иджинио Страфи
  • 09:30
    Медиите ON AIR - предаване за медии и личности с Доника Ризова
Пълна програма
  • 06:30
    Цитати на седмицата
  • 07:00
    Студио 1 - документална поредица на Bloomberg
  • 08:00
    Коментари на седмицата
  • 10:00
    Investbook с Димитър Вучев - най-интересното от седмицата
Пълна програма
  • 06:10
    4исла; сезон 3, епизод 17, криминален, драма, САЩ, 2007
  • 07:00
    Най-добрият тунинг; сезон 1, епизод 9, спорт, риалити, Финландия, 2012
  • 07:35
    Изкуствен интелект; сезон 1, епизод 12, екшън, драма, САЩ, 2014
  • 08:30
    Изкуствен интелект; сезон 1, епизод 13, екшън, драма, САЩ, 2014
Пълна програма
  • 06:36
    Запознайте се с орангутаните: Епизод 4
  • 07:00
    Запознайте се с орангутаните: Епизод 5
  • 07:25
    Войната за спасяването на китовете: Лош като нашия кораб
  • 08:15
    Тексаски закони: Движеща се мишена
Пълна програма
  • 03:00
    Повторения
  • 08:00
    Избрано от "Добро утро, българи" - обзорно предаване
  • 10:00
    Новини
  • 10:10
    "Ритъм" - предаване за спорт и активен начин на живот
Пълна програма
  • 06:55
    "Знанията те правят ас" - детска програма
  • 07:20
    "Нилс Холгерсон" - анимационен сериал
  • 08:10
    "Паула и дивите животни" - документална поредица
  • 08:50
    "Чекер Чан" - шоу
Пълна програма
  • 06:00
    Tick-Tack
  • 10:00
    Hit Mix
  • 14:00
    Standard TR
  • 14:30
    TV Shop
Пълна програма
  • 06:55
    Потребителската кошница /п/
  • 07:05
    Европа днес /п/
  • 07:20
    Местно време: Без бариери /БНТ 2 Русе/п/
  • 07:50
    Културни адреси: София, Европа документална поредица /4 епизод/п/
Пълна програма
  • 06:30
    Пътувай с БНТ 2 /БНТ 2 Пловдив/п/
  • 07:00
    Избрано от "Добро утро с БНТ 2"
  • 08:00
    По света и у нас
  • 09:00
    Животът е вкусен /п/
Пълна програма
  • 06:35
    LazyTown
  • 07:00
    The Tom and Jerry Show
  • 07:06
    The Tom and Jerry Show
  • 07:12
    The Tom and Jerry Show
Пълна програма
  • 06:00
    "Авата: Легенда за Анк" - анимация
  • 08:00
    "Праведен" - сериал, с.6, еп.5,6,7
  • 11:00
    "Следите на войната" - екшън,трилър (САЩ, 2008), режисьор - Джон Картър, актьори - Куба Гудинг-младши, Кларънс Уилямс Трети, Джон Тери, Жаклин ДеСантис, Ланс Редик, Джейсън Уорнър Смит, Сара Ан Шулц, Вернел Багнерис, Ерик Браун и др.
  • 12:45
    "Тай-Чи майстор" - екшън, драма (САЩ, Китай, Хонг Конг, 2013), режисьор - Киану Рийвс, актьори - Тайгър Ху Чен, Киану Рийвс, Карън Мок, Майкъл Тонг и др.
Пълна програма
  • 06:00
    "Тами" - комедия (САЩ, 2014), режисьор - Бен Фалкон, актьори - Мелиса Маккарти, Сюзан Сарандън, Кати Бейтс,  Алисън Джани, Марк Дюплас, Дан Акройд,  Бен Фалкон, Сара Бейкър и др.
  • 08:15
    "Девет" - драма, мюзикъл, романтичен (САЩ, Италия, 2009), режисьор -  Роб Маршъл, актьори - Кейт Хъдсън, Даниъл Дей-Луис, Марион Котияр, София Лорен,Никол Кидман,  Пенелопе Крус, Стейси Фъргюсън - Фърги, Джуди Денч и др.
  • 10:45
    "Малки бъркотии" - драма (Великобритания, 2014), режисьор - Алън Рикман, актьори - Кейт Уинслет, Стивън Уадингтън, Матиас Шонартс, Хелън Макрори, Стенли Тучи, Дженифър Ел, Алън Рикман, Ейдриан Скарбороу, Даниел Уеб и др.
  • 13:30
    "Х-мен" - екшън, приключенски (САЩ, 2000), режисьор - Брайън Сингър, актьори - Хю Джакман, Патрик Стюарт, Иън Макелън,  Джеймс Марсдън, Хали Бери, Ана Пакуин,  Ребека Ромийн,  Тайлър Мейн и др.
Пълна програма
  • 06:00
    " Различно еднакви" - сериал
  • 08:00
    "Клуб "Веселие" - сериал, с.5
  • 09:00
    "Загадките на Лора"- сериал, с.1
  • 10:00
    "Мис Таен агент" - екшън, комедия (САЩ, 2000), режисьор -  Доналд Петри, актьори -Сандра Бълок, Кандис Бъргън, Майкъл Кейн, Бенджамин Брат и др.
Пълна програма
  • 06:00
    "Какво ядем?"
  • 07:00
    "Светлината на моя живот" /п./ - сериал
  • 09:30
    "С аромат на Свети Валентин" - сериал
  • 11:30
    "Топ модели"
Пълна програма
  • 06:50
    Шаолински хроники
  • 07:15
    Шаолински хроники
  • 07:35
    Малки Титани: В готовност
  • 07:45
    Малки Титани: В готовност
Пълна програма
  • 05:40
    "Падението на дома Ашър (1960)", хорър, САЩ, 1960; реж. Роджър Корман, с Винсънт Прайс, Марк Деймън, Мирна Фейхи, Хари Елърби, Бил Борзадж, [15+]
  • 07:00
    "Транспекос", криминален трилър, САЩ, 2016; реж. Грег Куейдър, с Джони Симънс, Гейбриъл Луна, Клифтън Колинс-младши, Дейвид Акорд, Оскар Авила, [15+]
  • 08:30
    "Право на наследство", драма, САЩ, 2015; реж. Питър Солет, с Джулиан Мур, Елън Пейдж, Майкъл Шанън, Стив Карел, Люк Граймс, [12+]
  • 10:15
    "Дейв направи лабиринт", приключенска комедия, САЩ, 2017; реж. Бил Уотърсън, с Ник Тюн, Мийра Рохит Кумбани, Адам Буш, Джеймс Урбаниак, Франк Каети, [15+]
Пълна програма
  • 05:15
    "Мираж", комедийна драма, Канада, 2015; реж. Рикардо Троджи, с Луи Морисет, Жули Перо, Кристин Болю, Патрис Робитал, Натали Тибо, [12+]
  • 07:00
    "Лудостта на крал Джордж", драма, Великобритания, 1994; реж. Никълъс Хитнър, с Найджъл Хоуторн, Хелън Мирън, Йън Холм, Рупърт Евърет, Рупърт Грейвс, [12+]
  • 08:50
    "Ученикът", драма, Русия, 2016; реж. Кирил Серебреников, с Петр Скворцов, Александр Горчилин, Александра Ревенко, Виктория Исакова, Юлия Ауг, [15+]
  • 10:50
    "Американскo жиголо", криминална драма, САЩ, 1980; реж. Пол Шрейдър, с Ричард Гиър, Лорън Хътън, Ектор Елизондо, Нина Ван Паланд, Бил Дюк, [15+]
Пълна програма
  • 06:30
    State of America with Kate Bolduan
  • 07:00
    CNN Newsroom
  • 08:00
    World Sport
  • 08:30
    Inside the Middle East
Пълна програма
  • 06:10
    "Малката булка" - сериен филм
  • 09:45
    "Звездни стажанти" - предаване, 2 епизода
  • 11:45
    "Бон апети" - предаване
  • 12:15
    "Сватбата на сестра ми" - романтичен филм с уч. на Киара Шорас, Себастиан Щрьобел, Константин Векер, Оливия Паскал и др.
Пълна програма
  • 06:50
    "Без багаж" - предаване за туризъм, /п/
  • 07:20
    "Уокър - тексаският рейнджър " - сериал, сезон 4, 3 епизода
  • 10:45
    "Дънди крокодила 2" - приключенска комедия с уч. на Пол Хоган, Линда Козловски, Джон Майлон, Ърни Динго и др. , /п/
  • 13:00
    "Национална лотария" /п/
Пълна програма
  • 06:50
    Кралете на дивото: България - планини
  • 07:40
    В дивата пустош с Беър Грилс: Дрю Брийс
  • 08:35
    В дивата пустош с Беър Грилс: Джеси Тайлър Фъргюсън
  • 09:30
    Как се прави...: Ламинат/Замразени лакомства/Детски строителни блокчета/Почистващи препарати
Пълна програма
  • 06:12
    Феноменални съоръжения: Сньовит - арктическият газ
  • 07:00
    Как са го направили?: Епизод 15
  • 07:26
    Фабрика за храна: Епизод 18
  • 07:50
    Фабрика за храна: Епизод 19
Пълна програма
  • 06:55
    МЕЖДУЗВЕЗДНИ ВОЙНИ Пратеници на съдбата
  • 07:00
    МАРВЪЛ СПАЙДЪР-МЕН
  • 07:30
    Пижамаски
  • 07:55
    Междузвездни войни: Приключенията на Фримейкър
Пълна програма
  • 06:30
    "e? Транспорт"
  • 07:00
    "Въпроси от науката"
  • 07:30
    "Въпроси от науката"
  • 08:00
    "Въпроси от науката"
Пълна програма
  • 07:00
    Кученце в джобче - анимационен сериал
  • 07:30
    Покемон - анимационен сериал
  • 08:00
    Клуб Уинкс - анимационен сериал
  • 08:50
    Трансформъри: Роботи-спасители - анимационен сериал
Пълна програма
  • 06:00
    Сентинел - 32 еп. - Сериал
  • 07:00
    Ekids- Анимация
  • 09:00
    Седмицата на #Иво - с Иво Божков
  • 10:00
    Здраве от природата - с проф. Христо Мермерски
Пълна програма
  • 07:15
    Спорт
  • 07:22
    Култура 1
  • 07:41
    Анализи
  • 07:46
    Преглед на програмата / Преглед на печата
Пълна програма
  • 06:00
    Тенис, "Аустрелиън оупън": Федерер - Надал, финал
  • 08:00
    Тенис, "Аустрелиън оупън": С.Уилямс - В.Уилямс, финал
  • 09:30
    Куриози
  • 09:45
    Ски-алпийски дисциплини, Световна купа (мъже) Зьолден: Гигантски слалом
Пълна програма
  • 06:45
    Фигурно пързаляне, "Гран При" серии Япония: Мъже (кратка програма)
  • 07:45
    Фигурно пързаляне, "Гран При" серии Япония: Спортни двойки (кратка програма)
  • 08:45
    Фигурно пързаляне, "Гран При" серии Япония: Жени (кратка програма)
  • 09:30
    Фигурно пързаляне, "Гран При" серии Япония: Жени (волна програма), пряко
Пълна програма
  • 06:05
    Каубои в студени води, сезон 4, еп. 4
  • 07:00
    Треска за дървени къщи, сезон 1, еп. 4
  • 07:55
    Треска за дървени къщи, сезон 1, еп. 5
  • 08:45
    Треска за дървени къщи, сезон 1, еп. 6
Пълна програма
  • 05:55
    Night Of The Jumps
  • 07:00
    Isa Events
  • 07:25
    The Crew
  • 07:55
    The Crew
Пълна програма
  • 05:00
    Багрите на България /фолклорна и народна музика/
  • 07:00
    Утрото /сутрешен музикален блок/
  • 11:00
    Зад кулисите /музикално предаване на ФЕН ТВ, повторение/
  • 11:15
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
Пълна програма
  • 06:30
    Ловци на къщи
  • 07:00
    Ловци на къщи
  • 07:30
    Ловци на къщи
  • 08:00
    Джада вкъщи
Пълна програма
  • 06:50
    Отмъщението - четвърти сезон, еп. 19
  • 07:45
    Непорочната Джейн - втори сезон, еп. 16
  • 08:40
    Непорочната Джейн - втори сезон, еп. 17
  • 09:35
    Осем прости правила - втори сеозн, еп. 6
Пълна програма
  • 06:45
    Безследно изчезнали - втори сезон, еп. 1
  • 07:45
    Убийства в Мидсъмър - седми сезон, еп. 3
  • 09:55
    Четири жени и едно погребение - седми сезон, еп. 2
  • 11:05
    Ченгетата от Пицофалконе - първи сезон, еп. 1
Пълна програма
  • 05:15
    "Гражданинът", драма, Унгария, 2016; реж. Роланд Враник, с Др. Марцело Кейк-Бали, Агнеш Мар, Аргхаван Шекари, Тибор Гашпар, Тунде Салонтаи, [12+]
  • 07:00
    "Цветарница на мистериите: Езикът зад зъбите", детективска драма, Канада, 2016; реж. Брадли Уолш, с Брук Шийлдс, Бренън Елиът, Бо Бриджис, Кейт Дръмонд, Джеймс Кейд, [12+]
  • 08:30
    "Гадже за лудата Мери", комедийна драма, Ирландия, 2016; реж. Дарън Торнтън, със Сиана Кърслейк, Тара Лий, Чарли Бейли, Денис МакКормак, Барбара Бренан, [15+]
  • 09:55
    "Ледена епоха 3: Ерата на динозаврите", анимационна комедия, САЩ, 2009; реж. Карлос Салдана, [0+]
Пълна програма
  • 06:00
    Забранена история, сезон 2, еп. 4
  • 07:15
    Свалени самолети: бягство от нацистка Европа
  • 08:05
    Скритата страна на Втората световна война, сезон 1, еп. 1
  • 09:05
    Скритата страна на Втората световна война, сезон 1, еп. 2
Пълна програма
  • 06:35
    Надпревара за находки: Маями: Не мрази алигатора, а вратата
  • 07:00
    Най-доброто от "Спецове в заложната къща": Гангстери
  • 07:25
    На лов за автомобили: Хотрод линкълн
  • 07:50
    Най-доброто от "На лов за автомобили": Най-доброто: Шосета и алеи
Пълна програма
  • 06:00
    Ловци на акули - тв поредица, Америка, трети сезон, 9 еп.
  • 07:00
    В кухнята на баба - тв поредица, 5 еп.
  • 07:30
    Риболовни страсти - тв поредица
  • 08:30
    Дестинация България
Пълна програма
  • 06:55
    "Пингу"
  • 07:00
    "Томас и приятели"
  • 07:35
    "Строителят Боб"
  • 07:55
    "Зоопаркът на Сузи"
Пълна програма
  • 06:30
    "Кухнята на Звездев"/п/
  • 07:00
    "Интервю" с Наделина Анева/п/
  • 08:00
    "Денят на живо"/п/
  • 09:00
    "Пулс" с Гергана Добрева
Пълна програма
  • 00:00
    Ултра клуб
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:45
    Ултра хип-хоп
  • 20:00
    Топкласация
Пълна програма
  • 05:20
    "Разбойничка" - драма с Алан Бейтс, Джоан Хиксън.
  • 07:00
    "История на холивудския мюзикъл, 1.5"
  • 08:00
    "Отново на училище" - комедия / романтичен с Родни Дейнджърфийлд, Сали Келерман, Бърт Янг, Кейт Гордън.
  • 09:35
    "Да си вдигнеш успеха" - комедия с Джуд Нелсън, Джона Ли.
Пълна програма
  • 06:30
    NHRA DRAG RACING CHAMPIONSHIP
  • 08:00
    FIA WRC BEST OF
  • 08:50
    THE INSIDE LINE
  • 09:15
    BIKE WORLD
Пълна програма
  • 03:45
    Само хитове - маратон
  • 07:00
    Само хитове
  • 08:00
    Свикнал съм да бъда дебел - реалити шоу
  • 09:00
    Да разбереш Джейн
Пълна програма
  • 06:30
    Justin Bieber: Hitlist
  • 07:00
    Bleachers: MTV Unplugged
  • 07:45
    Hot Right Now!
  • 08:00
    Powerplay! This Week's MTV Top 20
Пълна програма
  • 06:00
    AM Mayhem
  • 09:00
    Weekend Rocks
  • 12:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 12:40
    Biggest! Hottest! Loudest!
Пълна програма
  • 06:30
    Животински лудории, сезон 1, еп. 4
  • 07:05
    Животински лудории, сезон 1, еп. 5
  • 07:35
    Животински лудории, сезон 1, еп. 6
  • 08:05
    Животински лудории, сезон 1, еп. 7
Пълна програма
  • 06:40
    Шифърът на злополуките, еп. 2
  • 07:05
    Опасни срещи, еп. 5
  • 08:00
    Опасни срещи, еп. 1
  • 09:00
    Летището в Дубай, еп. 4
Пълна програма
  • 06:34
    Невероятни животни компилации: Вълци и гарвани
  • 07:00
    Най-опасните животни на Австралия: Смъртоносна медуза
  • 07:24
    Най-опасните животни на Австралия: Сърфист срещу Челюсти
  • 07:50
    Диво царство: Скалата на леопарда
Пълна програма
  • 04:15
    Край на програмата
  • 10:00
    Футбол: Марсилия - Каен, мач от френската Лига 1, повторение
  • 12:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 12:05
    Баскетбол: Мурсия - Обрадойро, мач от испанската баскетболна лига, повторение
Пълна програма
  • 05:25
    "Модна присъда"
  • 07:00
    Новини
  • 07:10
    "Гении и злодеи"
  • 07:35
    Филм "Подвигът на разузнавача"
Пълна програма
  • 06:30
    "Планета Хит" - нон-стоп хитове
  • 07:00
    "Класика в жанра" - хитовете през годините
  • 07:30
    "По ноти" - уикенд музикална линия
  • 08:00
    "Планета Live" - музикална програма
Пълна програма
  • 06:40
    "Росна китка" - музика за настроение
  • 07:30
    "Златна колекция" - хитовете през годините
  • 08:30
    "Музикален пъзел" - избрани песни
  • 09:30
    "Картини от България" - музикална импресия
Пълна програма
  • 06:05
    "Планета Хит" - хитове без край
  • 07:00
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 07:05
    "Show Time" - музикална програма
  • 08:00
    "Планета Live" - музикална програма
Пълна програма
  • 06:40
    "Играта" - сериал
  • 07:25
    "2 разорени момичета: Без пукната пара" - сериал
  • 08:20
    "Теория за големия взрив" - сериал
  • 09:40
    "Последният мъж на света" - сериал
Пълна програма
  • 06:00
    Дивата муха
  • 08:00
    Екстремни спортове
  • 10:00
    Екстремни спортове
  • 12:00
    УЕФА Шампионска лига: Селтик - Байерн М
Пълна програма
  • 06:45
    "Съблазнителни измами" - доку-поредица
  • 07:15
    "В капана на подозренията" - доку-поредица
  • 09:15
    "Горещата точка "Семейни конфликти" - доку-поредица
  • 10:15
    "Проверка на фактите" - журнал
Пълна програма
  • 05:00
    "Утрото на Русия"
  • 10:00
    Вести
  • 10:35
    Вести-Москва
  • 10:50
    "За най-важното"
Пълна програма
  • 06:00
    Особено мнение; Икономически новини
  • 07:00
    "2012"
  • 08:00
    Вечерни новини от Америка
  • 09:00
    Анимация
Пълна програма
  • 05:35
    "Адвокатите на пост" - документална поредица
  • 08:00
    "Патрулна обиколка" - репортаж
  • 11:00
    "В името на справедливостта: Ние се борим за Вас!" - поредица
  • 13:00
    "Патрулна обиколка" - репортаж
Пълна програма
  • 06:15
    "Всички на мегдана" поздравителен концерт/повторение/
  • 07:00
    "Чудото на Букоровския манастир" - Документален филм
  • 07:30
    НОВИНИ - сутрешна емисия
  • 07:45
    Храмове на българската памет
Пълна програма
  • 05:00
    Супер лига: Обзор на годината
  • 07:00
    Футболна сутрин
  • 08:00
    Жилет световен спорт
  • 08:30
    Висшата лига в аванс
Пълна програма
  • 06:55
    Lenny der Laster
  • 07:05
    Leo Lausemaus
  • 07:10
    Leo Lausemaus
  • 07:30
    Bob der Baumeister
Пълна програма
  • 06:00
    Сянката на Елена - ТВ сериал -77 епизод
  • 07:00
    Детски свят: Уинкс - анимация
  • 07:30
    Детски свят: Маша и мечока - анимация
  • 08:00
    Час пик - предаване на Телекабел ТВ
Пълна програма
  • 06:00
    Snooza
  • 10:00
    New 4 U
  • 10:25
    Deja Voice
  • 11:00
    Airplay Chart
Пълна програма
  • 06:30
    Нещо ново, нещо назаем: Простичка рокля или плажен кич
  • 07:00
    Нещо ново, нещо назаем: По дяволите секси роклята
  • 07:30
    Нещо ново, нещо назаем: Епизод 18
  • 08:00
    Нещо ново, нещо назаем: Рокля за мускулеста булка
Пълна програма
  • 06:30
    Чудото на каменнaта сватба
  • 07:00
    Пловдив - Градът с много лица
  • 07:30
    Лейкланд - Ирландия
  • 08:00
    Виж България - Лятното мечтание на една Кралица, Дворецът Балчик
Пълна програма
  • 06:00
    Загадки в музея
  • 07:00
    Търсене на дом по света
  • 07:30
    Търсене на дом по света
  • 08:00
    Търсене на дом по света
Пълна програма
  • 06:00
    Загадки в музея
  • 07:00
    Търсене на дом по света
  • 07:30
    Търсене на дом по света
  • 08:00
    Търсене на дом по света
Пълна програма
  • 06:35
    Циркът на кошмарите: чиракът на вампира, САЩ, екшън/фентъзи/трилър, 2009
  • 08:20
    Синьо увлечение, САЩ, драма, с Кейт Босуърт, Мишел Родригес, 2002
  • 10:00
    Синьо увлечение 2, Южна Африка,САЩ, драма/романтичен/спортен, 2011
  • 11:45
    Обратна тяга, САЩ, приключенски/драма/трилър, 1991
Пълна програма
  • 06:30
    "Репортажът" - информационно предаване (повторение)
  • 07:00
    "Пасажът на Венера" - документален филм
  • 08:00
    "Изкуството - тогава, сега и завинаги: Кирил Матеев" - 148 еп., предаване за изкуство
  • 08:30
    "Новото познание: Галактическият народ от Магура" - ток шоу за наука, мистика и конспиративни теории
Пълна програма
  • 06:45
    Кухня без граници - четвърти сезон, еп. 1
  • 07:00
    Лесни рецепти - четвърти сезон, еп. 29
  • 07:30
    Лесни рецепти - четвърти сезон, еп. 30
  • 08:00
    Бързо, свежо и лесно с Дона Хей - кулинарно предаване, еп. 9
Пълна програма
  • 01:00
    VH1 микс
  • 07:00
    Стани и засияй с VH1
  • 09:00
    Съботен саундтрак
  • 11:00
    Познайте годината!
Пълна програма
  • 06:00
    Подводен риф 2: Висок прилив - Анимация, 2012, Режисьор: Марк А. З. Дипе, В ролите: Анимиран
  • 08:00
    Приключенията на Сами: Бягство от парадайса - Анимация, 2012, Режисьор: Бен Стасен, В ролите: Пат Карол, Карлос Маккулър, Синда Адамс
  • 09:30
    Приключенията на Сами - Анимация, 2010, Режисьор: Бен Стасен, В ролите: Мелани Грифин, Изабел Фюрман
  • 11:00
    Като готвачите - Комедия, 2012, Режисьор: Даниел Коен, В ролите: Жан Рено, Рафаел Агоге, Микаел Юн, Жюлиен Буаселие, Салом Стевенен
Пълна програма
  • 06:40
    "Криминални намерения: Престъпленията във визир" - крими сериал
  • 11:55
    "Между тюл и сълзи" - доку-поредица
  • 13:55
    "Кралица на пазаруването" - доку-поредица
  • 19:00
    "Куче - котка - мишка" - журнал за домашни любимци
Пълна програма
  • 06:00
    Eкология
  • 07:30
    Пътешествия
  • 08:00
    Ретро музика
  • 08:30
    История
Пълна програма
  • 06:45
    Как се запознах с майка ви - шести сезон, еп. 21
  • 07:10
    Как се запознах с майка ви - шести сезон, еп. 22
  • 07:35
    Как се запознах с майка ви - шести сезон, еп. 23
  • 08:00
    Как се запознах с майка ви - шести сезон, еп. 24
Пълна програма
  • 06:00
    AM Rush
  • 09:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 09:40
    Weekend Warm Up!
  • 13:00
    Big Tunes!
Пълна програма
  • 06:55
    F-PARTIES
  • 07:00
    FASHION FLIX
  • 07:25
    F-PEOPLE
  • 07:30
    FASHION FLIX
Пълна програма
  • 06:00
    Wake Up With Hits!
  • 09:00
    Big Fat Hits
  • 11:00
    MTV's Euro Top 10
  • 11:40
    Pop Superstars
Пълна програма
  • 06:00
    "Спешни случаи" - 4 и 5 eп.
  • 07:00
    "Съдия Джуди" - 239 и 240 еп.
  • 07:50
    "Лов на неизрядни платци" - 1-4 еп.
  • 09:30
    "Кошмарни наематели, бедни хазяи" - 7 еп.
Пълна програма
  • 05:00
    Новини, спорт и времето
  • 07:30
    "Европа сутрин" - сутрешен блок
  • 10:00
    Новини
  • 10:15
    Телестар
Пълна програма
  • 06:30
    Трофеи
  • 07:00
    Рыбалка сегодня
  • 07:15
    Рецепты старого Тифлиса
  • 07:30
    Нож-помощник
Пълна програма
  • 06:40
    "Актьорско студио" - токшоу
  • 07:40
    "На бойното поле на любовта" - романтична комедия с уч. на Тери Поло, Робърт Майлхус, Бари Бостуик, Дейвид Шатрау и др. , /п/
  • 09:45
    "Въздушният Бъд: Златната купа" - семеен филм с уч. на Кевин Зегърс, Синтия Стивънсън, Тим Конуей, Дик Мартин, Грегъри Харисън и др.
  • 11:40
    "Изпитание за любовта"- драма с уч. на Катрин Хейгъл, Логан Бартоломю, Дженюъри Джоун, Дейл Мидиф, Макензи Астин, Клиф Дии Йънг и др., /п/
Пълна програма
  • 06:37
    Kitchen Boss: Sports Sunday
  • 07:00
    Hillbilly Handfishin': Shake, Rattle And Roll
  • 07:45
    Hillbilly Handfishin': Best Of
  • 08:30
    Hillbilly Handfishin' 2.0: Preachin' To The Catfish
Пълна програма
  • 06:45
    MOJO MORNING
  • 07:00
    WEATHER FORECAST
  • 07:05
    BASIC LEXIS
  • 07:15
    STEP BY STEP
Пълна програма
  • 06:00
    Надпревара в супермаркета
  • 07:00
    Пътешествие с Джи Гарвин
  • 07:25
    Пътешествие с Джи Гарвин
  • 07:50
    Човек, огън, храна
Пълна програма
  • 06:45
    Искрица и Сияйница
  • 07:10
    Искрица и Сияйница
  • 07:40
    Пламъчко и машините
  • 08:10
    Пламъчко и машините
Пълна програма
  • 06:00
    Тенис, "Аустрелиън оупън": Федерер - Надал, финал
  • 08:00
    Тенис, "Аустрелиън оупън": С.Уилямс - В.Уилямс, финал
  • 09:30
    Куриози
  • 09:45
    Ски-алпийски дисциплини, Световна купа (мъже) Зьолден: Гигантски слалом
Пълна програма
  • 05:15
    "Гражданинът", драма, Унгария, 2016; реж. Роланд Враник, с Др. Марцело Кейк-Бали, Агнеш Мар, Аргхаван Шекари, Тибор Гашпар, Тунде Салонтаи, [12+]
  • 07:00
    "Цветарница на мистериите: Езикът зад зъбите", детективска драма, Канада, 2016; реж. Брадли Уолш, с Брук Шийлдс, Бренън Елиът, Бо Бриджис, Кейт Дръмонд, Джеймс Кейд, [12+]
  • 08:30
    "Гадже за лудата Мери", комедийна драма, Ирландия, 2016; реж. Дарън Торнтън, със Сиана Кърслейк, Тара Лий, Чарли Бейли, Денис МакКормак, Барбара Бренан, [15+]
  • 09:55
    "Ледена епоха 3: Ерата на динозаврите", анимационна комедия, САЩ, 2009; реж. Карлос Салдана, [0+]
Пълна програма
  • 05:30
    Fresh morning :)
  • 09:00
    Lucky 7
  • 09:30
    Playlist
  • 11:00
    Поп Топ с Мартин Геновски
Пълна програма
  • 06:45
    Loopdidoo
  • 07:00
    HENRY HUGGLEMONSTER
  • 07:15
    Calimero
  • 07:30
    Loopdidoo
Пълна програма
  • 06:45
    Искрица и Сияйница
  • 07:10
    Искрица и Сияйница
  • 07:40
    Пламъчко и машините
  • 08:10
    Пламъчко и машините
Пълна програма
  • 03:00
    All Night Long!
  • 07:00
    Nothing But The 00s
  • 13:00
    Nothing But The 00s
  • 19:00
    Nothing But The 00s
Пълна програма
  • 06:10
    Betrayed: Bad Blood
  • 07:00
    Who on Earth Did I Marry?: Insufficient Funds
  • 07:25
    Murder Chose Me: Dreams Of My Mother
  • 08:15
    Murder Chose Me: Snake Eyes
Пълна програма
  • 06:55
    In the Name of Good: Samuel Eto'o
  • 07:20
    Sports Celebs and...: Charity
  • 07:50
    Spirit of Sport: Martin Kaymer
  • 08:15
    The Burning Issue: Extreme Sports
Пълна програма
  • 06:50
    Speargun Hunter
  • 07:15
    Speargun Hunter
  • 07:40
    Jim Shockey's Uncharted
  • 08:30
    Jim Shockey's Uncharted
Пълна програма
  • 06:35
    Надпревара за находки: Маями: Не мрази алигатора, а вратата
  • 07:00
    Най-доброто от "Спецове в заложната къща": Гангстери
  • 07:25
    На лов за автомобили: Хотрод линкълн
  • 07:50
    Най-доброто от "На лов за автомобили": Най-доброто: Шосета и алеи
Пълна програма
  • 06:05
    Опасни срещи, еп. 5
  • 07:00
    Опасни срещи, еп. 1
  • 08:00
    Летището в Дубай, еп. 4
  • 09:00
    Летището в Дубай, еп. 5
Пълна програма
  • 06:00
    "Пингвините от Мадагаскар" - анимация
  • 07:00
    "Дневниците на Кари" - сериал, с.2, еп.13
  • 08:00
    "Тази събота и неделя" - предаване с водещи Мариана Векилска, Жени Марчева и Диана Любенова
  • 11:00
    "Cool…T" - лайфстайл предаване с водещ Петя Дикова
Пълна програма
  • 05:00
    Телешоп
  • 07:00
    Телешоп
  • 10:00
    Ханибъл постмортем; сезон 1, епизод 8, САЩ, 2014
  • 10:10
    Най-добрият тунинг; сезон 2, епизод 1, спорт, риалити, Финландия, 2012
Пълна програма
  • 05:00
    Телешоп
  • 07:00
    Телешоп
  • 12:00
    Щура надпревара; сезон 1, епизод 9, риалити, оригинална продукция, Унгария, 2016
  • 13:05
    Телешоп
Пълна програма
  • 06:00
    Ловецът на убийци: Кръв по релсите
  • 07:00
    Първите 48 часа: Убийство на хълма
  • 08:00
    Разтърсващи престъпления: Австралия: Зловещото убийство на ул. "Ходъл"
  • 09:00
    Бандите във Великобритания: с Гари и Мартин Кемп: Манчестър
Пълна програма
  • 05:30
    Продавачът
  • 07:20
    Oгъст Ръш
  • 09:30
    Готини колкото мен
  • 11:25
    Лицето на любовта
Пълна програма
  • 06:45
    Худ.фильм "Очень страшная история" 6+
  • 08:00
    "Тайм-код"
  • 09:00
    Худ.фильм "Долгое прощание" 12+
  • 11:00
    "В Нью-Йорке с В.Топаллером"
Пълна програма
  • 06:30
    SpongeBob SquarePants
  • 07:00
    SpongeBob SquarePants
  • 07:30
    SpongeBob SquarePants
  • 08:00
    SpongeBob SquarePants
Пълна програма
  • 06:36
    She's On The Prowl (18+)
  • 07:00
    Twerking Spinner Is Extra Tight (18+)
  • 07:25
    Blonde Patient Fucked By Her Doctor (18+)
  • 07:47
    Bringing Stepsiblings Closer Together (18+)
Пълна програма
  • 02:35
    Тенис: Винъс Уилямс - Каролин Гарсия (BNP Paribas WTA Finals Singapore presented by SC Global, Сингапур; WTA World Tour Finals - II полуфинал, повторение)
  • 07:00
    "Footbrazil" - 26 еп., обзорно предаване
  • 07:30
    Футбол: Бразилско първенство по футбол - обзор на изминалия кръг
  • 08:00
    Футбол: Примера Дивисион - обзор на изминалия кръг
Пълна програма
  • 06:05
    "Рали Китай" - състезание от "Дакар сериите"
  • 07:00
    Арена спорт
  • 07:30
    Мотоспорт Екстра
  • 08:00
    Адреналин
Пълна програма
  • 04:05
    На кайманите Драма, Семеен САЩ 2009
  • 07:00
    Войната в "Роял Палас" Комедия, Исторически Франция 2012
  • 08:45
    Партньор Комедия Канада 2005
  • 10:35
    Африка в писъци Приключенски, Комедия САЩ 1949
Пълна програма
  • 06:40
    Земеделие на фокус - премиера
  • 07:00
    Акценти
  • 07:10
    Прогноза за времето и агропрогноза
  • 07:15
    Агрокоментар
Пълна програма
  • 06:00
    OF ISLANDS AND MEN - WALLIS ET FUTUNA
  • 07:00
    PRINCESS GAUCHA
  • 08:00
    GUIDES & GURUS - ARIZONA
  • 08:30
    GUIDES & GURUS - SRI LANKA
Пълна програма
  • 06:45
    Ultimate First League
  • 07:00
    Ultimate Muay Thai
  • 07:10
    WUSHU Championship
  • 07:25
    Japan Queen Tournament
Пълна програма
  • 06:40
    Пиу! Семеен Холандия 2010
  • 08:05
    Уинкс клуб: Тайната на изгубеното кралство Анимация Италия, САЩ 2008
  • 09:40
    Клара и тайната на мечките Семеен Швейцария 2012
  • 11:15
    В галоп с Торнадо Драма САЩ 2008
Пълна програма
  • 06:00
    World of X Games 2016
  • 07:00
    World of X Games 2016
  • 08:00
    Firsthand
  • 08:30
    Firsthand
Пълна програма
  • 06:15
    Забранена история (6)
  • 06:59
    END
  • 07:15
    Бебета в зоопарка (1)
  • 07:40
    Бебета в зоопарка (2)
Пълна програма
  • 06:30
    "Хармония и здраве" - гимнастика за духа и тялото
  • 07:00
    Час за медитация
  • 07:50
    "Събуди се с усмивка"
  • 08:00
    Война на похабяването - с.3, еп.6
Пълна програма
  • 05:55
    InterMezzo
  • 07:00
    InterMezzo
  • 09:30
    Daniel Barenboim conducts Tannhauser by Wagner at the Staatsoper Berlin
  • 12:40
    InterMezzo
Пълна програма
  • 03:00
    Баскетбол: Хюстън Рокетс - Мемфис Гризлис, мач от НБА, директно
  • 08:00
    Футбол: Берое - Дунав, мач от Първа професионална лига, повторение
  • 10:00
    Футбол: Черно море - Верея, мач от Първа професионална лига, повторение
  • 12:00
    Волейбол: Марица - Енисей, първи мач от Шампионската лига за жени, повторение
Пълна програма
  • 06:30
    Футбол: Бразилско първенство по футбол - обзор на изминалия кръг
  • 07:00
    Футбол: Примера Дивисион - обзор на изминалия кръг
  • 08:00
    Тенис: Коко Вандеуей - Пън Шуай (WTA Elite Trophy Zhuhai, Джухай; 2017 WTA - повторение)
  • 10:10
    Тенис: Юлия Гьоргес - Магдалена Рибарикова (WTA Elite Trophy Zhuhai, Джухай; 2017 WTA - повторение)
Пълна програма
  • 03:00
    Край на програмата
  • 07:30
    Футбол: Швеция - Италия, първи плейофен мач за Световно първенство 2018, повторение
  • 09:30
    Футбол: Англия - Германия, международен приятелски мач, повторение
  • 11:30
    Студио "Волейбол", директно
Пълна програма
  • 06:10
    Предателства: Конфликт
  • 07:00
    За кого съм се оженил?: Липса на средства
  • 07:25
    Убийствата сами ме избраха: Мечтите на майка ми
  • 08:15
    Убийствата сами ме избраха: Епизод 7
Пълна програма
  • 06:30
    BIT СПОРТ, (п)
  • 07:00
    Горещи срещи" с Венета Райкова, (п
  • 08:00
    "Честно казано" с Люба Кулезич, (п)
  • 09:00
    "Хайд Парк", дискусионно предаване със Силвия Великова и Поли Паунова LIVE
Пълна програма
  • 06:30
    XXIV. Световен шампионат по риболов за жени - Солнок
  • 07:00
    Балатонско лято
  • 07:30
    Хайде за риба, Бльомхоф 2. част
  • 08:00
    Решенията на Валтер - Риболов за удоволствие на щека
Пълна програма
  • 06:25
    "Филми и звезди ІХ, 45 еп.", документален, Холандия, 2017; [12+]
  • 07:00
    "Братя Даслер: Вечните съперници - първа част", биографична драма, Германия, 2016; реж. Сирил Бос, Филип Щенерт, с Кристиан Фридел, Хано Кофлер Хана Херцшпрунг, Алина Левшин, Рафаел Гарайзен, [12+]
  • 08:30
    "Братя Даслер: Вечните съперници - втора част", биографична драма, Германия, 2016; реж. Сирил Бос, Филип Щенерт, с Кристиан Фридел, Хано Кофлер Хана Херцшпрунг, Алина Левшин, Рафаел Гарайзен, [12+]
  • 10:00
    "Коледата невъзможна 2", семейна комедия, САЩ, 2014; реж. Алекс Зам, с Лари Дъ Кейбъл Гай, Брайън Степанек, Сантино Марела, Кенеди Клемънтс, Кърстен Робек, [0+]
Пълна програма
  • 05:55
    "Декстър II, 8 еп.", криминална драма, САЩ, 2007; реж. Кийт Гордън, с Майкъл Си Хол, Дженифър Карпентър, Си Ес Лий, Дейвид Заяс, Джеймс Ремар, [18+]
  • 07:00
    "Смелата Ваяна", анимационна комедия, САЩ, 2016; реж. Рон Клемънтс, Джон Мъскър, [All+]
  • 08:45
    "В кадър ХІV, 41 еп.", документален, САЩ, 2017, [12+]
  • 09:15
    "Моят сляп брат", романтична комедия, САЩ, 2016; реж. Софи Гудхарт, с Адам Скот, Ник Крол, Джени Слейт, Зоуи Казан, Чарли Хюсън, [15+]
Пълна програма
  • 06:45
    Eco Fashion
  • 07:00
    Eco Fashion
  • 07:15
    Eco Fashion
  • 07:30
    Eco Fashion
Пълна програма
  • 06:50
    ТВТ представя България - документален филм на ТВТ
  • 07:00
    Нуни Нанев. Великият тенор от Тракия (1 част) (образователен филм за туристически маршрут)
  • 07:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 08:00
    Нуни Нанев. Великият тенор от Тракия (2 част) (образователен филм за туристически маршрут)
Пълна програма
  • 06:00
    Тенис: ATP Next Gen Finals
  • 08:00
    Тенис: ATP Next Gen Finals
  • 10:00
    Тенис: "ATP WT Uncovered"
  • 10:45
    Мотоциклетизъм: Moto GP
Пълна програма
  • 06:15
    Баскетбол: Евролига
  • 08:00
    Баскетбол: Евролига
  • 10:00
    Голф: Европейски тур
  • 16:00
    Хокей на лед: NHL
Пълна програма
  • 06:35
    Blaze and the Monster Machines
  • 07:00
    Blaze and the Monster Machines
  • 07:25
    Paw Patrol
  • 07:35
    Dora the Explorer
Пълна програма
  • 06:50
    Национален парк "Дейнтри" в Австралия
  • 07:30
    Големият бариерен риф
  • 08:30
    Дивата природа на Австралия - Нов свят
  • 09:30
    Световна класа "Австралия и Сините планини"
Пълна програма

Сериали

AXN 07:00
Медиум; сезон 5, епизод 2, драма, САЩ, 2009
bTV Comedy 07:00
"Двама мъже и половина" - комедиен сериал, с.1
Viasat History 07:00
Разследване на самолетни катастрофи от времето на Втората световна война, сезон 1, еп. 1
EPIC Drama 07:00
Студеният дом, сезон 1, еп. 7, Великобритания,САЩ, драма, 2005
e-kids 07:00
Кученце в джобче - анимационен сериал

Всички предавания

Спорт

EuroNews 07:15
Спорт
Mtel Sport 1 07:30
Футбол: Барса ТВ 29 епизод
ORT 07:45
"Смешки. Спорт"
07:45
"Смешарики. Спорт"
Film Plus 08:00
Футбол: Примера Дивисион - обзор на изминалия кръг

Всички предавания

Филми

AXN 07:00
Медиум; сезон 5, епизод 2, драма, САЩ, 2009
TVT 07:00
Арменците в Пловдив (образователен филм за туристически маршрут)
HBO3 07:00
"Наследството на Борн", екшън - трилър, САЩ, 2012; реж. Тони Гилрой, с Джеръми Ренър, Рейчъл Уайз, Едуард Нортън, Стейси Кийч, Оскар Айзък, [15+]
Film Plus 07:00
"Хоризонт: В коя Вселена сме?" - документален филм
HBO HD 07:00
"Легенда за езерото", анимация, Великобритания, 2007; реж. Джей Ръсел, с Алекс Етел, Емили Уотсън, Бен Чаплин, Брайън Кокс, Дейвид Мориси, [7+]

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания



{START_COUNTER}