ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 02:30
    Как е устроена земята документален филм /6 епизод/п/
  • 03:25
    Как се прави? документална поредица/п/
  • 04:15
    Отблизо с Мира Добрева /п/
  • 05:35
    Панорама с Бойко Василев /п/
Пълна програма
  • 02:00
    "Стейси Дули разследва: Прага" - документален филм
  • 03:00
    "Cool…T" /п./ - лайфстайл предаване
  • 04:00
    "Мармалад" - токшоу
  • 05:30
    "Аламинут" /п./
Пълна програма
  • 02:00
    "Съдби на кръстопът" - предаване /п/
  • 03:00
    "Ничия земя" - предаване /п/
  • 04:50
    "Бетовен 2" - с уч. на Чарлз Гродин, Деби Мазар, Крис Пен, Бони Хънт, Мори Чейкин, Никол Том и др. /п/
  • 06:00
    "Двете лица на Истанбул"- сериен филм /п/
Пълна програма
  • 02:40
    Авиошоу с Александър Богоявленски /п./
  • 03:10
    VIB /п./
  • 03:30
    Опорни хора - изповедите на значимите за обществото пред Ганиела Ангелова /п./
  • 04:30
    Необичайните заподозрени с Георги Лозанов /п./
Пълна програма
  • 02:00
    Повторения
  • 06:30
    Цитати на седмицата
  • 07:00
    Студио 1 - документална поредица на Bloomberg
  • 08:00
    Коментари на седмицата
Пълна програма
  • 08:00
    Временно не се излъчва по решение на СЕМ
  • 10:00
    Временно не се излъчва по решение на СЕМ
Пълна програма
  • 02:25
    4исла; сезон 3, епизод 17, криминален, драма, САЩ, 2007
  • 03:10
    4исла; сезон 3, епизод 18, криминален, драма, САЩ, 2007
  • 03:55
    4исла; сезон 3, епизод 19, криминален, драма, САЩ, 2007
  • 04:40
    4исла; сезон 3, епизод 20, криминален, драма, САЩ, 2007
Пълна програма
  • 02:35
    С човекоподобните маймуни: Най-после свободни
  • 03:00
    С човекоподобните маймуни: Когато си заминат
  • 03:25
    С човекоподобните маймуни: Нов живот
  • 03:50
    Училище за горили: Сбъдване на мечтата
Пълна програма
  • 02:00
    "Капиталът" - публицистично предаване /п/
  • 03:00
    Повторения
  • 08:00
    Избрано от "Добро утро, българи" - обзорно предаване
  • 10:00
    Новини
Пълна програма
  • 01:40
    "Микмакс: Париж е наш!" - комедия, Франция, 2009
  • 03:20
    "Дона Леон: Красив вид" - криминална поредица, ФРГ, 2012
  • 05:15
    Репортаж
  • 05:50
    "Горещи теми" - булеварден журнал
Пълна програма
  • 00:00
    Where Is The Party
  • 06:00
    Tick-Tack
  • 10:00
    Hit Mix
  • 14:00
    Standard TR
Пълна програма
  • 08:00
    Временно не се излъчва по решение на СЕМ
  • 10:00
    Временно не се излъчва по решение на СЕМ
Пълна програма
  • 01:30
    Шерлок 4: "Страховитата булка" сериен тв филм /4 сезон, 1 епизод/п/
  • 03:00
    Пътувай с БНТ 2 /БНТ 2 Русе/п/
  • 03:30
    Потребителската кошница /п/
  • 04:00
    Време за губене /БНТ 2 Пловдив/п/
Пълна програма
  • 02:15
    Плюс това /п/
  • 03:15
    Часът на зрителите /п/
  • 03:45
    Абсурдите с БНТ 2 /БНТ 2 Благоевград/п/
  • 04:15
    Обикновена история документален филм
Пълна програма
  • 02:36
    The Garfield Show
  • 02:50
    The Garfield Show
  • 03:01
    The Garfield Show
  • 03:15
    The Owl & Co
Пълна програма
  • 02:15
    "Праведен" - сериал, с.6, еп. 6,7
  • 04:00
    "Градът" - драма, криминален, трилър (САЩ, 2010), режисьор - Бен Афлек, актьори - Бен Афлек, Ребека Хол, Джон Хам, Пийт Постълуейт, Блейк Лайвли,  Крис Купър, Слейн, Джеръми Ренър, Тайтъс Уеливър и др.
  • 05:15
    "Готъм" - сериал, еп.1
  • 06:00
    "Авата: Легенда за Анк" - анимация
Пълна програма
  • 02:30
    "Дневниците на вампира" - сериал, с.8, еп. 15,16
  • 06:00
    "Тами" - комедия (САЩ, 2014), режисьор - Бен Фалкон, актьори - Мелиса Маккарти, Сюзан Сарандън, Кати Бейтс,  Алисън Джани, Марк Дюплас, Дан Акройд,  Бен Фалкон, Сара Бейкър и др.
  • 08:15
    "Девет" - драма, мюзикъл, романтичен (САЩ, Италия, 2009), режисьор -  Роб Маршъл, актьори - Кейт Хъдсън, Даниъл Дей-Луис, Марион Котияр, София Лорен,Никол Кидман,  Пенелопе Крус, Стейси Фъргюсън - Фърги, Джуди Денч и др.
  • 10:45
    "Малки бъркотии" - драма (Великобритания, 2014), режисьор - Алън Рикман, актьори - Кейт Уинслет, Стивън Уадингтън, Матиас Шонартс, Хелън Макрори, Стенли Тучи, Дженифър Ел, Алън Рикман, Ейдриан Скарбороу, Даниел Уеб и др.
Пълна програма
  • 00:30
    "Столичани в повече" - комедиен сериал
  • 03:30
    "По средата" /п./- сериал
  • 04:00
    "Модерно семейство" - сериал
  • 05:00
    "Да отгледаш Хоуп" /п./- сериал
Пълна програма
  • 02:20
    "Истински истории" - риалити сериал
  • 03:45
    "Топ модели"
  • 04:30
    "MasterChef" - с.3
  • 05:10
    "Очарованието на островите Галапагос" - научно-популярен филм
Пълна програма
  • 02:30
    Нинджаго: Майсторите на Спинджицу
  • 02:50
    Скуби-Ду: Гонитба в компютъра
  • 04:00
    Невероятният свят на Гъмбол
  • 04:10
    Кунг фу пилета
Пълна програма
  • 01:30
    "Веднъж през април", историческа драма, САЩ, 2005; реж. Раул Пек, с Идрис Елба, Дебра Уингър, Орис Еруеро, Памела Номвете, Карол Каремара, [18+]
  • 03:50
    "Назад към убийството I, 6 еп.", криминален трилър, Великобритания, 2017; реж. Сам Милър, с Ричард Дормър, Джоди Балфор, Рийс Ричи, Киърън Бю, Питър Коу, [18+]
  • 04:55
    "Моят свекър, мърморкото", комедийна драма, Германия, 2015; реж. Свен Бозе, с Михаел Гвиздек, Май Дуонг Кию, Щефан Мур, Симон Шварц, Роберт Палфрадер, [12+]
  • 05:40
    "Падението на дома Ашър (1960)", хорър, САЩ, 1960; реж. Роджър Корман, с Винсънт Прайс, Марк Деймън, Мирна Фейхи, Хари Елърби, Бил Борзадж, [15+]
Пълна програма
  • 01:15
    "Тен", комедийна драма, Гърция, 2016; реж. Аргирис Пападимитропулос, с Макис Пападимитриу, Ели Трингу, Милу Ван Гросен, Дими Харт, Хара Котсали, [15+]
  • 03:00
    "Обикновено сърце", драма, САЩ, 2014; реж. Райън Мърфи, с Марк Ръфало, Мат Бомър, Тейлър Kич, Джим Парсънс, Джулия Робъртс, [18+]
  • 05:15
    "Мираж", комедийна драма, Канада, 2015; реж. Рикардо Троджи, с Луи Морисет, Жули Перо, Кристин Болю, Патрис Робитал, Натали Тибо, [12+]
  • 07:00
    "Лудостта на крал Джордж", драма, Великобритания, 1994; реж. Никълъс Хитнър, с Найджъл Хоуторн, Хелън Мирън, Йън Холм, Рупърт Евърет, Рупърт Грейвс, [12+]
Пълна програма
  • 02:30
    World Sport
  • 03:00
    Marketplace Africa
  • 04:00
    Fareed Zakaria GPS
  • 05:00
    Talk Asia
Пълна програма
  • 02:00
    Еротичен телепазар
  • 04:00
    "Лято в южна Франция" - романтична комедия с уч. на Джули Енгелбрехт, Матилде Ирман, Тони де Майер и др., /п/
  • 06:10
    "Малката булка" - сериен филм
  • 09:45
    "Звездни стажанти" - предаване, 2 епизода
Пълна програма
  • 01:00
    Еротичен телепазар
  • 06:00
    "Младият Херкулес" - сериал, 2 епизода
  • 06:50
    "Без багаж" - предаване за туризъм, /п/
  • 07:20
    "Уокър - тексаският рейнджър " - сериал, сезон 4, 3 епизода
Пълна програма
  • 02:40
    Ловци на митове: Кастингът: Бързи и яростни изхвърлящи седалки
  • 03:30
    Историята под лупа: Тайните на пирамидата на маите
  • 04:20
    Воини на океана: Живот и смърт
  • 05:10
    Как се прави...: Автомобилни части от въглеродни фибри
Пълна програма
  • 02:10
    Войни на сметището: Офроуд
  • 03:00
    Феноменални съоръжения: Сньовит - арктическият газ
  • 03:48
    Как са го направили?: Епизод 13
  • 04:12
    Как са го направили?: Епизод 14
Пълна програма
  • 02:40
    Сабрина: Тайната на една вещица
  • 03:05
    Сабрина: Тайната на една вещица
  • 03:30
    Lolirock
  • 03:55
    Lolirock
Пълна програма
  • 02:00
    "Последен шанс да видим"
  • 03:00
    "Екстремности: светлина и мрак"
  • 04:00
    "e? Проект"
  • 04:30
    "e? Проект"
Пълна програма
  • 07:00
    Кученце в джобче - анимационен сериал
  • 07:30
    Покемон - анимационен сериал
  • 08:00
    Клуб Уинкс - анимационен сериал
  • 08:50
    Трансформъри: Роботи-спасители - анимационен сериал
Пълна програма
  • 02:30
    Политика и спорт - с Иван Търпоманов
  • 03:30
    Премълчани истини - с Минчо Христов
  • 04:30
    Здраве от природата - с проф. Христо Мермерски
  • 05:00
    Наследницата - 116 еп. - Сериал
Пълна програма
  • 07:15
    Спорт
  • 07:22
    Култура 1
  • 07:41
    Анализи
  • 07:46
    Преглед на програмата / Преглед на печата
Пълна програма
  • 02:30
    Ски-алпийски дисциплини, Световна купа (жени) Леви: Слалом
  • 03:30
    Куриози
  • 04:00
    Ръгби: Франция - Нова Зеландия
  • 06:00
    Тенис, "Аустрелиън оупън": Федерер - Надал, финал
Пълна програма
  • 02:30
    Фигурно пързаляне, "Гран При" серии Япония: Жени (волна програма)
  • 03:15
    Фигурно пързаляне, "Гран При" серии Япония: Спортни двойки (волна програма)
  • 04:00
    Ски-алпийски дисциплини, Световна купа (жени) Леви: Слалом
  • 05:00
    Куриози
Пълна програма
  • 00:30
    Треска за нефрит, сезон 3, еп. 4
  • 06:05
    Каубои в студени води, сезон 4, еп. 4
  • 07:00
    Треска за дървени къщи, сезон 1, еп. 4
  • 07:55
    Треска за дървени къщи, сезон 1, еп. 5
Пълна програма
  • 02:15
    Tna Greatest Matches
  • 03:10
    Extreme Fighting Championship
  • 04:05
    Extreme Fighting Championship
  • 05:00
    Travellers With Skiis
Пълна програма
  • 02:00
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 05:00
    Багрите на България /фолклорна и народна музика/
  • 07:00
    Утрото /сутрешен музикален блок/
  • 11:00
    Зад кулисите /музикално предаване на ФЕН ТВ, повторение/
Пълна програма
  • 02:30
    Евтин дом на плажа
  • 03:00
    Карибски живот
  • 03:30
    Карибски живот
  • 04:00
    Карибски живот
Пълна програма
  • 02:35
    Осем прости правила - втори сеозн, еп. 8
  • 03:05
    Сготвено с любов- първи сезон, еп. 1
  • 03:30
    Бойният клуб на Джейми и Джими - четвърти сезон, еп. 1
  • 04:20
    Мафиот вкъщи - игрален филм
Пълна програма
  • 02:25
    Елементарно, Уотсън - първи сезон, еп. 11
  • 03:10
    Полицаите от Чикаго, еп. 11
  • 03:55
    Полицаите от Чикаго, еп. 12
  • 04:40
    Интернет съсипа живота ми - първи сезон, еп. 5
Пълна програма
  • 02:35
    "Отклонение", крими - психотрилър, Великобритания, 2016; реж. Кристофър Смит, с Тай Шеридан, Емори Коен, Бел Паули, Стивън Мойър, Джаред Ейбрахамсън, [18+]
  • 04:10
    "Джеръд Кармайкъл: 8", стендъп комедия, САЩ, 2017; реж. Бо Бърнам, с Джеръд Кармайкъл, [15+]
  • 05:15
    "Гражданинът", драма, Унгария, 2016; реж. Роланд Враник, с Др. Марцело Кейк-Бали, Агнеш Мар, Аргхаван Шекари, Тибор Гашпар, Тунде Салонтаи, [12+]
  • 07:00
    "Цветарница на мистериите: Езикът зад зъбите", детективска драма, Канада, 2016; реж. Брадли Уолш, с Брук Шийлдс, Бренън Елиът, Бо Бриджис, Кейт Дръмонд, Джеймс Кейд, [12+]
Пълна програма
  • 02:20
    Загадки в музея, сезон 2, еп. 20
  • 03:05
    Страхотни изобретения, сезон 2, еп. 7
  • 03:35
    Средновековните мъртъвци, сезон 3, еп. 1
  • 04:20
    Най-големите измами в историята, сезон 1, еп. 1
Пълна програма
  • 02:00
    Детройтска стомана: Детройтски драгстър
  • 03:00
    РЕСТАВРАТОРИ: Гръмовно возило на три колела
  • 04:00
    Изковани в огъня: Ножове от еленов рог
  • 04:55
    Най-доброто от "Американски антиквари": Най-доброто от най-лудите колекционери
Пълна програма
  • 02:30
    Документален филм
  • 03:30
    АВТО-МОТО ХОБИ - тв поредица, пети сезон, 51 еп. /п/
  • 04:00
    През планини и морета - тв поредица
  • 05:00
    МОЕТО ХОБИ
Пълна програма
  • 02:25
    "Бож"
  • 02:45
    "ЯЯ и Зук"
  • 03:05
    "Дот"
  • 03:30
    "Конни"
Пълна програма
  • 01:00
    06:30 - Повторения
  • 06:30
    "Кухнята на Звездев"/п/
  • 07:00
    "Интервю" с Наделина Анева/п/
  • 08:00
    "Денят на живо"/п/
Пълна програма
  • 00:00
    Ултра клуб
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:45
    Ултра хип-хоп
  • 20:00
    Топкласация
Пълна програма
  • 01:05
    "Разбойничка" - драма с Алан Бейтс, Джоан Хиксън.
  • 02:45
    "Важни клечки" - комедия с Уолтър Матау, Чарлз Гродин, Винсент Гардения, Тайн Дейли.
  • 04:05
    "Пещерен човек" - комедия с Ринго Стар, Барбара Бах, Шели Лонг, Денис Куейд.
  • 05:20
    "Разбойничка" - драма с Алан Бейтс, Джоан Хиксън.
Пълна програма
  • 02:20
    GIORGIO PIOLA, ILLUSTRATING SPEED
  • 02:50
    VIRGIN AUSTRALIA SUPERCARS CHAMPIONSHIP HIGHLIGHTS
  • 04:30
    ASIAN LE MANS SERIES
  • 05:00
    FIM MX WORLD CHAMPIONSHIP BEST OF
Пълна програма
  • 02:30
    Абсурди
  • 03:00
    Световна сцена
  • 03:45
    Само хитове - маратон
  • 07:00
    Само хитове
Пълна програма
  • 02:00
    Powerplay! This Week's MTV Top 20
  • 03:30
    Hot Right Now!
  • 04:00
    Solo 1D Boys Vs The World!
  • 05:00
    Troye Sivan's Viral Vids
Пълна програма
  • 00:00
    All Night Session
  • 06:00
    AM Mayhem
  • 09:00
    Weekend Rocks
  • 12:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
Пълна програма
  • 02:40
    Тайният живот на зоопарка, сезон 2, еп. 2
  • 03:30
    Тайният живот на зоопарка, сезон 2, еп. 3
  • 04:20
    Животински лудории, сезон 1, еп. 2
  • 05:00
    Животински лудории, сезон 1, еп. 1
Пълна програма
  • 02:40
    Куфар за края на света 2, еп. 10
  • 03:25
    Господари на войната, еп. 11
  • 03:50
    Мигове от катастрофата, еп. 19
  • 04:10
    Куфар за края на света 2, еп. 13
Пълна програма
  • 02:18
    Диво царство: Лъвицата майка
  • 03:06
    Диво царство: Армията на бунтовниците
  • 03:54
    Диво царство: Победа или смърт
  • 04:40
    Сафари компилации на живо: Сила в числеността
Пълна програма
  • 02:15
    Еротичен телепазар
  • 04:15
    Край на програмата
  • 10:00
    Футбол: Марсилия - Каен, мач от френската Лига 1, повторение
  • 12:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
Пълна програма
  • 01:55
    Филм "Филм за Алексеев"
  • 03:35
    Филм "Шумен ден"
  • 05:25
    "Модна присъда"
  • 07:00
    Новини
Пълна програма
  • 02:05
    "Нощна фиеста" - музикална програма
  • 03:00
    "Горещи хитове" - избрани песни
  • 04:00
    "Класика в жанра" - хитовете през годините
  • 05:00
    "Автограф" - звездите отблизо
Пълна програма
  • 00:40
    "Пъстра броеница" - фолклорна програма
  • 03:00
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 03:10
    "Звездите на България" - музикален гост
  • 03:30
    "Песните на България" - музикална програма
Пълна програма
  • 02:35
    "От А до Я" - рецитали
  • 03:00
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 03:05
    "Фолклорен пъзел" - фолклорна програма
  • 03:30
    "Хитовете на Планета HD" - нон-стоп музика
Пълна програма
  • 00:30
    "Големите филми на Галилей: Легенди: 50 тайнствени картини и историите, които се крият зад тях" - шоу
  • 03:55
    "Бягай" - романс, САЩ, 2013
  • 05:05
    "Stir of Echoes 2: Гласове от междинния свят" - филм на ужасите, САЩ, 2007
  • 06:40
    "Играта" - сериал
Пълна програма
  • 01:30
    Италия, Серия А: Фиорентина - Рома
  • 03:20
    Италия, Серия А: Сасуоло - Милан
  • 06:00
    Дивата муха
  • 08:00
    Екстремни спортове
Пълна програма
  • 02:15
    "Суперталантът" - шоу
  • 03:55
    "Добре дошли при Марио Барт!" - комедийно шоу
  • 05:15
    "Съблазнителни измами" - доку-поредица
  • 05:40
    "Семейство Тровато: Разкрития на измами от детективите" - доку поредица
Пълна програма
  • 03:00
    Токшоу: "Пряко предаване"
  • 04:10
    Сериал: "Вярвам и не вярвам"
  • 05:00
    "Утрото на Русия"
  • 10:00
    Вести
Пълна програма
  • 02:00
    "Код за достъп"
  • 04:00
    "Заснето в СССР"
  • 05:00
    Сериал: "Бандитският Петербург"
  • 06:00
    Особено мнение; Икономически новини
Пълна програма
  • 01:15
    "Краят: Нападение в участък 13" - екшън трилър, САЩ, 2005
  • 03:20
    "Ейбрахам Линкълн: Ловецът на вампири" - фентъзи екшън филм, САЩ, 2012
  • 05:35
    "Адвокатите на пост" - документална поредица
  • 08:00
    "Патрулна обиколка" - репортаж
Пълна програма
  • 02:00
    "Карай да върви, това е блус" - с водещ Васко Кръпката /повторение/
  • 04:00
    Научна конференция посветена на 100 годишнината от геноцида над арменците 5
  • 04:30
    "Рай или Ад" с водещ Желяз Турлаков /повторение/
  • 05:00
    "Паралакс" - публицистично предаване /повторение/
Пълна програма
  • 02:30
    Жилет коледен футбол
  • 04:30
    Футболна сутрин: коледно издание
  • 05:00
    Супер лига: Обзор на годината
  • 07:00
    Футболна сутрин
Пълна програма
  • 08:00
    Временно не се излъчва по решение на СЕМ
  • 10:00
    Временно не се излъчва по решение на СЕМ
Пълна програма
  • 01:10
    Infomercials
  • 06:55
    Lenny der Laster
  • 07:05
    Leo Lausemaus
  • 07:10
    Leo Lausemaus
Пълна програма
  • 02:00
    Биографии на прочути личности: Пеле
  • 06:00
    Сянката на Елена - ТВ сериал -77 епизод
  • 07:00
    Детски свят: Уинкс - анимация
  • 07:30
    Детски свят: Маша и мечока - анимация
Пълна програма
  • 02:00
    We Love Music
  • 06:00
    Snooza
  • 10:00
    New 4 U
  • 10:25
    Deja Voice
Пълна програма
  • 02:00
    25 под 1 покрив: Под един покрив
  • 02:48
    Богинята на косите: Рапунцел, пусни си косата
  • 03:36
    Кралят на тортите: Вечна любов, край и монтаж
  • 04:00
    Кралят на тортите: Коледен Хобокен и грозни пуловери
Пълна програма
  • 02:30
    Война на похабяването - с.1, еп.8
  • 03:00
    Зелен свят - Другата алтернатива
  • 03:30
    Най-северната страна на най-южния континент
  • 04:00
    Художник на послания
Пълна програма
  • 02:00
    Експедиция в неизвестното: в търсене на Йети
  • 03:00
    Експедиция в неизвестното
  • 04:00
    Ловци на духове по света
  • 05:00
    Странни храни: вкусни дестинации
Пълна програма
  • 02:00
    Експедиция в неизвестното: в търсене на Йети
  • 03:00
    Експедиция в неизвестното
  • 04:00
    Ловци на духове по света
  • 05:00
    Странни храни: вкусни дестинации
Пълна програма
  • 01:10
    Писък 3, САЩ, ужаси/трилър, Дейвид Аркет, Нев Кемпбъл, Кортни Кокс, 2000
  • 03:10
    Родени престъпници, САЩ, криминален/драма, с Марк Руфъло, Итън Хоук, 2008
  • 06:35
    Циркът на кошмарите: чиракът на вампира, САЩ, екшън/фентъзи/трилър, 2009
  • 08:20
    Синьо увлечение, САЩ, драма, с Кейт Босуърт, Мишел Родригес, 2002
Пълна програма
  • 02:30
    "Какво е да си рециклатор?" - забавно-информационно предаване
  • 03:00
    "Християнският кръст на Константин Велики" - I част, документален филм
  • 03:30
    "Български надежди" - 9 еп., документална поредица за талантливите деца в България
  • 04:00
    "Репортажът" - информационно предаване (повторение)
Пълна програма
  • 02:40
    Рейчъл Алън - кексове и торти - първи сезон, еп. 13
  • 03:05
    Животът е сладък с Рейчъл Алън - кулинарно предаване, еп. 1
  • 03:30
    Великото британско меню, еп. 44
  • 04:15
    Лесни рецепти - четвърти сезон, еп. 29
Пълна програма
  • 01:00
    VH1 микс
  • 07:00
    Стани и засияй с VH1
  • 09:00
    Съботен саундтрак
  • 11:00
    Познайте годината!
Пълна програма
  • 02:00
    Пийпълс - Комедия, Романтичен, 2013, Режисьор: Тина Гордън Чизъм, В ролите: Крейг Робинсън, Кери Уошънгтън, Дейвид Алън Гриър
  • 04:00
    Апокалипто - Екшън, Драма, Приключенски, 2006, Режисьор: Мел Гибсън, В ролите: Джерардо Терасена, Раул Трухио, Далия Хернандес
  • 06:00
    Подводен риф 2: Висок прилив - Анимация, 2012, Режисьор: Марк А. З. Дипе, В ролите: Анимиран
  • 08:00
    Приключенията на Сами: Бягство от парадайса - Анимация, 2012, Режисьор: Бен Стасен, В ролите: Пат Карол, Карлос Маккулър, Синда Адамс
Пълна програма
  • 02:40
    "Медици детективи: Тайните на съдебната медицина" - криминален сериал
  • 03:55
    "Изкуплението Шоушенк" - драма, САЩ, 1996
  • 05:30
    "авто мобил" - журнал
  • 06:40
    "Криминални намерения: Престъпленията във визир" - крими сериал
Пълна програма
  • 00:30
    Документална поредица /п/
  • 03:30
    Документален филм/п/
  • 04:00
    "ТВ меню"/п/
  • 04:30
    Документална поредица /п/
Пълна програма
  • 02:35
    Американски татко - трети сезон, еп. 3
  • 02:55
    Американски татко - трети сезон, еп. 4
  • 03:15
    Под наблюдение - втори сезон , еп. 18
  • 04:00
    Под наблюдение - втори сезон , еп. 19
Пълна програма
  • 00:00
    Club MTV!
  • 06:00
    AM Rush
  • 09:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 09:40
    Weekend Warm Up!
Пълна програма
  • 02:30
    MIDNITE SECRETS
  • 02:55
    F-PARTIES
  • 03:00
    MIDNITE SECRETS
  • 03:30
    MIDNITE SECRETS
Пълна програма
  • 02:30
    Фигурно пързаляне, "Гран При" серии Япония: Жени (волна програма)
  • 03:15
    Фигурно пързаляне, "Гран При" серии Япония: Спортни двойки (волна програма)
  • 04:00
    Ски-алпийски дисциплини, Световна купа (жени) Леви: Слалом
  • 05:00
    Куриози
Пълна програма
  • 02:00
    Non-Stop Hits
  • 06:00
    Wake Up With Hits!
  • 09:00
    Big Fat Hits
  • 11:00
    MTV's Euro Top 10
Пълна програма
  • 02:10
    "48 часа" - 15 еп.
  • 03:00
    "Ловци на глави в САЩ" - 8 еп.
  • 03:25
    "Криминални истории" - 1 еп.
  • 04:15
    "Съдебни медици" - 4 и 5 еп.
Пълна програма
  • 00:00
    05.00 Нощен новинарски информационен блок
  • 05:00
    Новини, спорт и времето
  • 07:30
    "Европа сутрин" - сутрешен блок
  • 10:00
    Новини
Пълна програма
  • 02:30
    Горная охота
  • 03:00
    Охота с луком
  • 03:25
    Рыбалка с Нормундом Грабовскисом
  • 03:55
    Горная охота с Эдуардом Бендерским
Пълна програма
  • 00:20
    "Примката" - трилър с уч. на Ерик Бана, Оливия Уайлд, Чарли Хънам, Крис Кристоферсън, Сиси Спейсек и др.
  • 06:00
    "Срещи с известни личности" - токшоу
  • 06:40
    "Актьорско студио" - токшоу
  • 07:40
    "На бойното поле на любовта" - романтична комедия с уч. на Тери Поло, Робърт Майлхус, Бари Бостуик, Дейвид Шатрау и др. , /п/
Пълна програма
  • 02:30
    I Almost Got Away With It: Got a Bad Temper
  • 03:15
    I Almost Got Away With It: Got a Country Legend's Tour Bus
  • 04:00
    Must Love Cats: Episode 2
  • 04:45
    Must Love Cats: Episode 3
Пълна програма
  • 02:10
    GRAMMAR WISE
  • 02:45
    CITY GRAMMAR
  • 02:55
    WHAT DID THEY SAY
  • 03:00
    WEATHER FORECAST
Пълна програма
  • 02:00
    Ресторанти под надзор
  • 03:00
    Подставени клиенти
  • 03:30
    Подставени клиенти
  • 04:00
    Човек, огън, храна
Пълна програма
  • 02:35
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 03:00
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 03:20
    Кръстници вълшебници
  • 03:40
    Кръстници вълшебници
Пълна програма
  • 02:30
    Ски-алпийски дисциплини, Световна купа (жени) Леви: Слалом
  • 03:30
    Куриози
  • 04:00
    Ръгби: Франция - Нова Зеландия
  • 06:00
    Тенис, "Аустрелиън оупън": Федерер - Надал, финал
Пълна програма
  • 02:35
    "Отклонение", крими - психотрилър, Великобритания, 2016; реж. Кристофър Смит, с Тай Шеридан, Емори Коен, Бел Паули, Стивън Мойър, Джаред Ейбрахамсън, [18+]
  • 04:10
    "Джеръд Кармайкъл: 8", стендъп комедия, САЩ, 2017; реж. Бо Бърнам, с Джеръд Кармайкъл, [15+]
  • 05:15
    "Гражданинът", драма, Унгария, 2016; реж. Роланд Враник, с Др. Марцело Кейк-Бали, Агнеш Мар, Аргхаван Шекари, Тибор Гашпар, Тунде Салонтаи, [12+]
  • 07:00
    "Цветарница на мистериите: Езикът зад зъбите", детективска драма, Канада, 2016; реж. Брадли Уолш, с Брук Шийлдс, Бренън Елиът, Бо Бриджис, Кейт Дръмонд, Джеймс Кейд, [12+]
Пълна програма
  • 05:00
    Lucky 7
  • 05:30
    Fresh morning :)
  • 09:00
    Lucky 7
  • 09:30
    Playlist
Пълна програма
  • 02:35
    Calimero
  • 02:50
    HENRY HUGGLEMONSTER
  • 03:05
    Art Attack
  • 03:30
    The Hive
Пълна програма
  • 02:35
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 03:00
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 03:20
    Кръстници вълшебници
  • 03:40
    Кръстници вълшебници
Пълна програма
  • 03:00
    All Night Long!
  • 07:00
    Nothing But The 00s
  • 13:00
    Nothing But The 00s
  • 19:00
    Nothing But The 00s
Пълна програма
  • 02:35
    Obsession: Dark Desires: The Salon Stalker
  • 03:30
    Bill Cosby: An American Scandal
  • 04:25
    Murder Calls: Death Mask
  • 05:20
    I Almost Got Away With It: Got to Silence a Witness
Пълна програма
  • 02:30
    In the Name of Good: Samuel Eto'o
  • 03:00
    Up Close With: Filip Jicha
  • 03:30
    Sports Celebs and...: Charity
  • 04:00
    Spirit of Sport: Martin Kaymer
Пълна програма
  • 02:25
    RMEF Team Elk
  • 02:50
    RMEF Team Elk
  • 03:15
    Buckmasters
  • 03:40
    Buckmasters
Пълна програма
  • 02:00
    Детройтска стомана: Детройтски драгстър
  • 03:00
    РЕСТАВРАТОРИ: Гръмовно возило на три колела
  • 04:00
    Изковани в огъня: Ножове от еленов рог
  • 04:55
    Най-доброто от "Американски антиквари": Най-доброто от най-лудите колекционери
Пълна програма
  • 02:25
    Господари на войната, еп. 11
  • 02:50
    Мигове от катастрофата, еп. 19
  • 03:10
    Куфар за края на света 2, еп. 13
  • 03:55
    Господари на войната, еп. 14
Пълна програма
  • 02:00
    "Стейси Дули разследва: Прага" - документален филм
  • 03:00
    "Cool…T" /п./ - лайфстайл предаване
  • 04:00
    "Мармалад" - токшоу
  • 05:30
    "Аламинут" /п./
Пълна програма
  • 01:40
    Щура надпревара; сезон 1, епизод 4, риалити, оригинална продукция, Унгария, 2016
  • 02:50
    Ханибал; сезон 3, епизод 12, драма, трилър, САЩ, 2015
  • 03:35
    Ханибал; сезон 3, епизод 13, драма, трилър, САЩ, 2015
  • 04:20
    Дог и Бет на лов за бегълци; сезон 2, епизод 1, криминален, риалити, САЩ, 2014
Пълна програма
  • 00:35
    Сиси; романтичен, драма, Австрия, 1955
  • 02:45
    Друговремец; сезон 2, епизод 5, драма, романтичен, САЩ, 2016
  • 03:35
    Друговремец; сезон 2, епизод 6, драма, романтичен, САЩ, 2016
  • 05:00
    Телешоп
Пълна програма
  • 02:00
    Истории с призраци: Документирано на запис: Епизод 2
  • 03:00
    Бягство от полигамията: Епизод 6
  • 04:00
    Лия Римини: Сциентологията и след това: Епизод 2
  • 05:00
    Какво е нужно за убийство: Заплаха за обществото
Пълна програма
  • 01:30
    Паркът на кръвопролитието
  • 03:10
    Фантоми
  • 05:30
    Продавачът
  • 07:20
    Oгъст Ръш
Пълна програма
  • 02:00
    Худ.фильм "Бедный, бедный Павел" 12+
  • 04:00
    Док.фильм "Новый век русского театра" Молодые театры
  • 05:00
    Мультфильмы
  • 06:45
    Худ.фильм "Очень страшная история" 6+
Пълна програма
  • 02:20
    Drawn Together
  • 02:45
    Ugly Americans
  • 03:10
    Ugly Americans
  • 03:35
    South Park
Пълна програма
  • 02:32
    Lick Fest (18+)
  • 02:50
    Sloppy BJ For Spying Roommate (18+)
  • 03:11
    Jewels' Jaw-Dropping Anal (18+)
  • 03:37
    Pantyhose Playtime (18+)
Пълна програма
  • 02:35
    Тенис: Винъс Уилямс - Каролин Гарсия (BNP Paribas WTA Finals Singapore presented by SC Global, Сингапур; WTA World Tour Finals - II полуфинал, повторение)
  • 07:00
    "Footbrazil" - 26 еп., обзорно предаване
  • 07:30
    Футбол: Бразилско първенство по футбол - обзор на изминалия кръг
  • 08:00
    Футбол: Примера Дивисион - обзор на изминалия кръг
Пълна програма
  • 01:55
    Световно първенство по скокове на батут - финали
  • 06:05
    "Рали Китай" - състезание от "Дакар сериите"
  • 07:00
    Арена спорт
  • 07:30
    Мотоспорт Екстра
Пълна програма
  • 02:25
    Мистерията на файтона Мистерия Австралия 2012
  • 04:05
    На кайманите Драма, Семеен САЩ 2009
  • 07:00
    Войната в "Роял Палас" Комедия, Исторически Франция 2012
  • 08:45
    Партньор Комедия Канада 2005
Пълна програма
  • 05:30
    Късна емисия новини - п.
  • 05:55
    ч.- Прогноза за времето и агропрогноза
  • 06:00
    Акценти
  • 06:15
    Прогноза за времето и агропрогноза
Пълна програма
  • 02:00
    ORPHANS OF TIBET
  • 03:00
    NOMAD'S LAND - ETHIOPIA
  • 04:00
    BEFORE IT'S TOO LATE - MADAGASCAR ISLAND ARK
  • 05:00
    AVIATORS, THE S1 E11
Пълна програма
  • 05:45
    Reality Cage of Combat
  • 06:45
    Ultimate First League
  • 07:00
    Ultimate Muay Thai
  • 07:10
    WUSHU Championship
Пълна програма
  • 01:25
    Денят на мъртвите Ужаси, Трилър САЩ 2008
  • 02:50
    Ах, това либидо! Комедия, Романтичен Франция 2009
  • 04:10
    Постоянен мрак Биографичен, Драма САЩ 1998
  • 06:40
    Пиу! Семеен Холандия 2010
Пълна програма
  • 02:30
    Stupidface
  • 03:00
    World of X Games 2015
  • 04:00
    Custom
  • 04:22
    Radical Times in France
Пълна програма
  • 02:40
    Загадки в музея (5)
  • 04:25
    Военновременна ферма (5)
  • 05:30
    Загадки в музея (12)
  • 06:15
    Забранена история (6)
Пълна програма
  • 02:30
    Бъди там - България в музика и картини
  • 03:00
    Бургас - градът, в който се връщаш
  • 03:30
    Виж България - Потайностите на Търговище
  • 04:00
    Произведено в Япония
Пълна програма
  • 02:20
    The Messenger Legacy at Jazz en tete
  • 03:20
    A Blue Note 75 All-stars at La Gaite Lyrique
  • 05:55
    InterMezzo
  • 07:00
    InterMezzo
Пълна програма
  • 01:00
    Футбол: Скънторп Юнайтед - Бристъл Роувърс, мач от английската Лига 1, повторение
  • 03:00
    Баскетбол: Хюстън Рокетс - Мемфис Гризлис, мач от НБА, директно
  • 08:00
    Футбол: Берое - Дунав, мач от Първа професионална лига, повторение
  • 10:00
    Футбол: Черно море - Верея, мач от Първа професионална лига, повторение
Пълна програма
  • 02:40
    Тенис: Юлия Гьоргес - Магдалена Рибарикова (WTA Elite Trophy Zhuhai, Джухай; 2017 WTA - повторение)
  • 04:30
    Тенис: Гарбине Мугуруса - Йелена Остапенко (BNP Paribas WTA Finals Singapore presented by SC Global, Сингапур; WTA World Tour Finals - повторение)
  • 06:00
    "Footbrazil" - 26 еп., обзорно предаване
  • 06:30
    Футбол: Бразилско първенство по футбол - обзор на изминалия кръг
Пълна програма
  • 01:00
    Футбол: Дания - Република Ирландия, първи плейофен мач за Световно първенство 2018, повторение
  • 03:00
    Край на програмата
  • 07:30
    Футбол: Швеция - Италия, първи плейофен мач за Световно първенство 2018, повторение
  • 09:30
    Футбол: Англия - Германия, международен приятелски мач, повторение
Пълна програма
  • 02:35
    Мрачна обсебеност: Преследвач в салона
  • 03:30
    Бил Козби: американският скандал
  • 04:25
    Предсмъртни обаждания: Маската на смъртта
  • 05:20
    Почти ми се размина: Мълчалив свидетел
Пълна програма
  • 01:00
    най-доброто от "Код 11-13", информационно шоу и новини в развитие, (п)
  • 03:00
    най-доброто от "Честно казано" с Люба Кулезич, (п)
  • 04:00
    най-доброто от "Star box", предаване за българския и световния шоу бизнес
  • 05:00
    BIT СПОРТ, (п)
Пълна програма
  • 02:30
    Краснански
  • 03:00
    По следите на плячката - Трофеят на моя живот
  • 03:30
    XXIV. Световен шампионат по риболов за жени - Солнок
  • 04:00
    Поколение шарани -
Пълна програма
  • 02:40
    "Венсан и краят на света", комедийна драма, Белгия, 2016; реж. Кристоф Ван Рампи, с Александра Лами, Спенсър Богарт, Барбара Сарафиан, Герт Ван Рампелберг, Фредерик Епу, [15+]
  • 04:40
    "Когато стволът се пречупи (2016)", драма - хорър, САЩ, 2016; реж. Джон Касар, с Морис Честнът, Реджина Хол, Джаз Синклер, Ромъни Малко, Майкъл К. Уилямс, [15+]
  • 06:25
    "Филми и звезди ІХ, 45 еп.", документален, Холандия, 2017; [12+]
  • 07:00
    "Братя Даслер: Вечните съперници - първа част", биографична драма, Германия, 2016; реж. Сирил Бос, Филип Щенерт, с Кристиан Фридел, Хано Кофлер Хана Херцшпрунг, Алина Левшин, Рафаел Гарайзен, [12+]
Пълна програма
  • 02:25
    "Централа Берлин I, 6 еп.", шпионски трилър, САЩ, 2016; реж. Джузепе Капотонди, с Ричард Армитидж, Рис Айфънс, Мишел Форбс, Ричард Дженкинс, Лийланд Орсър, [15+]
  • 03:15
    "Централа Берлин I, 7 еп.", шпионски трилър, САЩ, 2016; реж. Джон Дейвид Коулс, с Ричард Армитидж, Рис Айфънс, Мишел Форбс, Ричард Дженкинс, Лийланд Орсър, [15+]
  • 04:05
    "Централа Берлин I, 8 еп.", шпионски трилър, САЩ, 2016; реж. Джон Дейвид Коулс, с Ричард Армитидж, Рис Айфънс, Мишел Форбс, Ричард Дженкинс, Лийланд Орсър, [15+]
  • 04:55
    "Централа Берлин I, 9 еп.", шпионски трилър, САЩ, 2016; реж. Джошуа Марстън, с Ричард Армитидж, Рис Айфънс, Мишел Форбс, Ричард Дженкинс, Лийланд Орсър, [15+]
Пълна програма
  • 02:30
    Weekend Special
  • 02:45
    Weekend Special
  • 03:00
    Design Genius
  • 03:15
    Design Genius
Пълна програма
  • 00:00
    Нощна програма на ТВТ (Галерия България)
  • 06:50
    ТВТ представя България - документален филм на ТВТ
  • 07:00
    Нуни Нанев. Великият тенор от Тракия (1 част) (образователен филм за туристически маршрут)
  • 07:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
Пълна програма
  • 02:30
    Мотоциклетизъм: Moto GP
  • 04:00
    Мотоциклетизъм: Moto 2
  • 06:00
    Тенис: ATP Next Gen Finals
  • 08:00
    Тенис: ATP Next Gen Finals
Пълна програма
  • 02:00
    Хокей на лед: NHL
  • 04:30
    Trans World Sport
  • 06:15
    Баскетбол: Евролига
  • 08:00
    Баскетбол: Евролига
Пълна програма
  • 02:25
    Blaze and the Monster Machines
  • 02:45
    Team Umizoomi
  • 03:10
    Team Umizoomi
  • 03:30
    Paw Patrol
Пълна програма
  • 06:00
    Световна класа "Гоа - Индия"
  • 06:50
    Национален парк "Дейнтри" в Австралия
  • 07:30
    Големият бариерен риф
  • 08:30
    Дивата природа на Австралия - Нов свят
Пълна програма
  • 01:30
    Паркътнакръвопролитието;Екшън-трилър,САЩ,2016
  • 03:10
    Фантоми;Фантастичентрилър,САЩ,1998
  • 05:30
    Продавачът;Комедия,САЩ2009
  • 07:20
    OгъстРъш;Драма,музикален,САЩ,2007
Пълна програма

Сериали

AXN Black 02:40
Дог и Бет на лов за бегълци; сезон 2, епизод 3, криминален, риалити, САЩ, 2014
AXN White 02:40
Морски детективи: Ню Орлиънс; сезон 2, епизод 8, криминален, драма, САЩ, 2015
Viasat Nature 02:40
Тайният живот на зоопарка, сезон 2, еп. 6
Fox Channel 02:55
Американски татко - трети сезон, еп. 8
Fox Life 03:05
Сготвено с любов- първи сезон, еп. 7

Всички предавания

Спорт

Mtel Sport 2 03:00
Футбол: Руска Премиер лига
Film Plus HD 03:10
Тенис: Ласло Джере - Алберт Рамос-Винолас (GRANDPRIX HASSAN II, Маракеш; 2017 ATP WORLD TOUR 250 - повторение)
Ring.BG 03:20
Италия, Серия А: Наполи - Милан
Mtel Sport 1 03:30
Футбол: Руска Премиер лига
MGM 03:55
"Кървави игри " - екшън с Грегори Скот Къмингс, Лора Алберт.

Всички предавания

Филми

AXN White 02:40
Морски детективи: Ню Орлиънс; сезон 2, епизод 8, криминален, драма, САЩ, 2015
Cinemax 2 02:40
"С чисто сърце", екшън - комедия, Унгария, 2016; реж. Атила Тил, със Саболч Туроци, Золтан Фенвеши, Адам Фекете, Моника Балшай, Лидия Даниш, [18+]
FilmBox HD 02:40
Скъпа Алис Драма Швеция 2010
HBO3 02:50
"Куори I, 6 еп.", драма, САЩ, 2016; реж. Грег Яйтейнс, с Логан Маршал-Грийн, Джоди Балфор, Питър Мълан, Ники Амука-Бърд, Деймън Херинмън, Джейми Хектор, [18+]
Cinemax 02:55
"Хипнотизаторът I, 1 еп.", драма, Бразилия, 2015; реж. Алекс Габаси, с Леонардо Сбаралия, Чико Диаз, Сезар Тронкосо, Марилу Марини, Джулиана Дидоне, [18+]

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания



{START_COUNTER}