ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 14:50
    Опит за биография на лицето Х документален филм /България, 2015г./, сценарист и режисьор Васил Живков
  • 16:35
    Семеен бизнес тв филм
  • 17:00
    Вяра и общество с Горан Благоев Предаване за религия и култура
  • 18:00
    Животът е вкусен Кулинарно риалити с водещ Ути Бъчваров
Пълна програма
  • 15:00
    "Стрелата" - сериал, с.5 еп.17,18
  • 17:00
    "Дивата муха"- предаване за екстремни спортове
  • 17:30
    "МИСИЯ МОЯТ ДОМ" - предаване за строителство, ремонти, обзавеждане и дизайн
  • 18:00
    "Пета предавка" - автомобилно предаване
Пълна програма
  • 15:30
    "Топ Гиър" - предаване за автомобили
  • 18:00
    "Програмиран" - екшън с уч. на Куба Гудинг-мл., Вал Килмър, Майкъл Айрънсайд, Татяна Маслани, Ерик Брекър, Чад Кроучук, Хиро Канагава, Али Либърт и др.
  • 20:00
    "Маската на Зоро" - приключенски екшън с уч. на Антонио Бандерас, Антъни Хопкинс, Катрин Зита-Джоунс, Стюарт Уилсън, Мори Чейкин и др.
  • 22:50
    "Кобра 11: Обади се!" - сериал, сезон 19
Пълна програма
  • 15:00
    Фигурно пързаляне, "Гран При" серии Япония: Жени (волна програма)
  • 16:00
    Фигурно пързаляне, "Гран При" серии Япония: Танцови двойки (кратка програма)
  • 17:00
    Конен спорт: "Глобъл чемпиънс тур" Доха, пряко
  • 18:30
    Ски-алпийски дисциплини, Световна купа (жени) Леви: Слалом
Пълна програма
  • 14:30
    Колоездене на писта: Световна купа Прушков
  • 15:45
    Ски-алпийски дисциплини, Световна купа (жени) Леви: Слалом
  • 17:00
    Фигурно пързаляне, "Гран При" серии Япония: Жени (волна програма)
  • 18:00
    Фигурно пързаляне, "Гран При" серии Япония: Танцови двойки (кратка програма)
Пълна програма
  • 15:15
    Ama Motocross Series Highlights
  • 16:10
    Alpine Adventurer Series 3
  • 17:05
    World Of X Games
  • 18:00
    Isa Events
Пълна програма
  • 15:35
    NHRA DRAG RACING CHAMPIONSHIP
  • 16:20
    NHRA DRAG RACING CHAMPIONSHIP
  • 17:10
    BRITCAR ENDURANCE CHAMPIONSHIP
  • 17:35
    HILLCLIMB: FLATOUT IN FRANCE
Пълна програма
  • 15:00
    Дартс: "Голям шлем" 2017, първи ден, първа сесия, директно
  • 19:00
    Футбол: Донкастър Роувърс - Родъръм Юнайтед, мач от английската Лига 1, повторение
  • 21:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 21:30
    "Пета четвърт", обзор на кръга в испанската баскетболна лига, 6-и епизод, повторение
Пълна програма
  • 14:00
    УЕФА Шампионска лига: Олимпиакос - Барселона
  • 16:00
    УЕФА Шампионска лига: Рома - Челси
  • 18:00
    УЕФА Шампионска лига: Манчестър Юн - Бенфика 
  • 20:00
    УЕФА Шампионска лига - магазинно предаване
Пълна програма
  • 14:00
    Жилет коледен футбол
  • 16:00
    Висшата лига в аванс
  • 16:30
    Футболна сутрин: коледно издание
  • 19:30
    Висшата лига в аванс
Пълна програма

Сериали

Viasat Explorer 15:50
GRIP: Автомобилното шоу, сезон 1, еп. 7
EPIC Drama 15:55
Мистериите на Мис Фишър, сезон 1, еп. 13, Австралия, криминален/мистерии, 2013
e-kids 16:00
Писма от Феликс - анимационен сериал
bTV Comedy 16:00
"Двама мъже и половина" - сериал
bTV HD 16:00
Премиера: "Алиса в страната на любовта" - сериал, с.1, еп. 46

Всички предавания

Спорт

Travel Channel HD 16:00
Екстремни водни паркове
Travel Channel SD 16:00
Екстремни водни паркове
Nova Sport 16:00
Футбол: Пари Сен Жермен - Метц, мач от френската Лига 1, повторение
Diema Sport 16:00
Футбол: Дунав - Етър, мач реванш мач за 11-то място в Първа професионална лига, повторение
BNT HD 16:05
Адреналин магазинно предаване за екстремни и атрактивни спортове /6 епизод/

Всички предавания

Филми

HBO 2 15:45
"Дестинация - Русия 2018 I, 8 еп.", документален, Испания, 2018; реж. Еулохио Ромеро, [12+]
HBO HD 15:55
"Лудостта да си нормален", биографична драма, Великобритания, 2017; реж. Робърт Мълан, с Дейвид Тенант, Елизабет Мос, Майкъл Гамбън, Гейбриъл Бърн, Дейвид Бамбър, [15+]
HBO 15:55
"Лудостта да си нормален", биографична драма, Великобритания, 2017; реж. Робърт Мълан, с Дейвид Тенант, Елизабет Мос, Майкъл Гамбън, Гейбриъл Бърн, Дейвид Бамбър, [15+]
Telekabel 16:00
Детски свят - Приказките на Маша- анимация
Vivacom Arena 16:00
Хейвън Сез.1, Еп.10 - Криминален, Драма , Фентъзи, 2010, Режисьор: Scott Shepherd, David MacLeod, Michael Rosenberg, В ролите: Емили Роуз, Лукас Брайънт, Ерик Балфур

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}