ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 14:00
    Малки истории Предаване на социална тематика с водеща Ирен Леви
  • 14:50
    Опит за биография на лицето Х документален филм /България, 2015г./, сценарист и режисьор Васил Живков
  • 16:35
    Семеен бизнес тв филм
  • 17:00
    Вяра и общество с Горан Благоев Предаване за религия и култура
Пълна програма
  • 12:45
    "Тай-Чи майстор" - екшън, драма (САЩ, Китай, Хонг Конг, 2013), режисьор - Киану Рийвс, актьори - Тайгър Ху Чен, Киану Рийвс, Карън Мок, Майкъл Тонг и др.
  • 15:00
    "Стрелата" - сериал, с.5 еп.17,18
  • 17:00
    "Дивата муха"- предаване за екстремни спортове
  • 17:30
    "МИСИЯ МОЯТ ДОМ" - предаване за строителство, ремонти, обзавеждане и дизайн
Пълна програма
  • 14:30
    "Камиони по леда" - риалити, сезон 6
  • 15:30
    "Топ Гиър" - предаване за автомобили
  • 18:00
    "Програмиран" - екшън с уч. на Куба Гудинг-мл., Вал Килмър, Майкъл Айрънсайд, Татяна Маслани, Ерик Брекър, Чад Кроучук, Хиро Канагава, Али Либърт и др.
  • 20:00
    "Маската на Зоро" - приключенски екшън с уч. на Антонио Бандерас, Антъни Хопкинс, Катрин Зита-Джоунс, Стюарт Уилсън, Мори Чейкин и др.
Пълна програма
  • 13:45
    Ски-алпийски дисциплини, Световна купа (жени) Леви: Слалом (втори манш), пряко
  • 15:00
    Фигурно пързаляне, "Гран При" серии Япония: Жени (волна програма)
  • 16:00
    Фигурно пързаляне, "Гран При" серии Япония: Танцови двойки (кратка програма)
  • 17:00
    Конен спорт: "Глобъл чемпиънс тур" Доха, пряко
Пълна програма
  • 14:30
    Колоездене на писта: Световна купа Прушков
  • 15:45
    Ски-алпийски дисциплини, Световна купа (жени) Леви: Слалом
  • 17:00
    Фигурно пързаляне, "Гран При" серии Япония: Жени (волна програма)
  • 18:00
    Фигурно пързаляне, "Гран При" серии Япония: Танцови двойки (кратка програма)
Пълна програма
  • 14:20
    The Crew
  • 14:45
    The Crew
  • 15:15
    Ama Motocross Series Highlights
  • 16:10
    Alpine Adventurer Series 3
Пълна програма
  • 14:15
    WORLD SUPERBIKE CLASSICS
  • 15:05
    THE FLYING LAP
  • 15:35
    NHRA DRAG RACING CHAMPIONSHIP
  • 16:20
    NHRA DRAG RACING CHAMPIONSHIP
Пълна програма
  • 14:00
    Неделен обзор на кръга във френската Лига 1 (2017-18), 12-и епизод, повторение
  • 15:00
    Дартс: "Голям шлем" 2017, първи ден, първа сесия, директно
  • 19:00
    Футбол: Донкастър Роувърс - Родъръм Юнайтед, мач от английската Лига 1, повторение
  • 21:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
Пълна програма
  • 14:00
    УЕФА Шампионска лига: Олимпиакос - Барселона
  • 16:00
    УЕФА Шампионска лига: Рома - Челси
  • 18:00
    УЕФА Шампионска лига: Манчестър Юн - Бенфика 
  • 20:00
    УЕФА Шампионска лига - магазинно предаване
Пълна програма
  • 14:00
    Жилет коледен футбол
  • 16:00
    Висшата лига в аванс
  • 16:30
    Футболна сутрин: коледно издание
  • 19:30
    Висшата лига в аванс
Пълна програма

Сериали

Viasat History 14:35
Осем дни, които създадоха Рим, сезон 1, еп. 1
EPIC Drama 14:40
Ресторантът, сезон 1, еп. 6, Швеция, исторически/драма, 2017
PRO 7 14:40
"Двама мъже и половина" - сериал
e-kids 14:45
Хари в царството на динозаврите - анимационен сериал
Viasat Nature 14:50
Диви същества с Доминик Монахан, сезон 3, еп. 11

Всички предавания

Спорт

Diema Sport 2 15:00
"Да скъсаш мрежата", предаване за английски футбол (2017-18), 34-и епизод, повторение
Eurosport 15:00
Колоездене: Обиколка на Алпите, четвърти етап, директно
Eurosport 2 15:00
Футбол: ФИФА футбол магазин
Eurosport HD 15:00
Колоездене: Обиколка на Алпите, четвърти етап, директно
Mtel Sport 2 15:00
Колоездене: "На колела"

Всички предавания

Филми

EPIC Drama 14:40
Ресторантът, сезон 1, еп. 6, Швеция, исторически/драма, 2017
БНТ 14:45
Животни по пижами анимационен филм
TV1000 14:55
Блус Брадърс, САЩ, екшън/комедия/криминален, 1980
TVT 15:00
От нишката до чергата (образователен филм за арт туризъм и обичаи)
MGM 15:00
"Уили / Мили" - комедия / фентъзи с Пати Дюк, Джон Глоувър.

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}