ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 13:45
    Шоуто на Канала /п/
  • 14:45
    Телепазарен прозорец
  • 15:00
    Фреди Хайнекен 4-сериен тв филм /Холандия, 2013г./, 1 епизод, режисьор Пим ван Хуве, в ролите: Том Хофман, Лиз Сноинк, Ана Дрейвер, Елиза Бьогери и др.
  • 16:00
    По света и у нас Информационна емисия
Пълна програма
  • 13:30
    Премиера: "Градско момиче" - сериал, с. 1, еп. 87
  • 15:00
    Премиера: "Италианската булка" - сериал, с.1, еп.153
  • 16:00
    Премиера: "Клиника край езерото" - сериал, с.2, еп. 67
  • 17:00
    bTV Новините
Пълна програма
  • 14:30
    "Прости ми"(премиера) - сериен филм
  • 16:00
    Новините на NOVA
  • 16:30
    "Завинаги свързани" (премиера) - сериен филм
  • 17:55
    "Теглене на Лото 5 от 35 - "Златната топка"
Пълна програма
  • 14:30
    Брюксел 1 - предаване за Европа и гражданите с Милена Милотинова /п./
  • 15:30
    Новините ON AIR
  • 16:00
    Сърцето на самурая - исторически сериал
  • 16:45
    Дивото зове - приключенски сериал, семеен
Пълна програма
  • 14:00
    Invest/Or с Радина Колева/ п./
  • 15:00
    Водещите новини
  • 15:05
    Бизнес старт - сутрешен блок с Иван Нончев и Живка Попатанасова /п./
  • 16:00
    Водещите новини
Пълна програма
  • 14:25
    Красавицата и Звяра; сезон 4, епизод 8, драма, ужаси, САЩ, 2016
  • 15:20
    Откуп; сезон 1, епизод 9, екшън, криминален, Канада, 2017
  • 16:15
    Царство; сезон 3, епизод 15, драма, романтичен, САЩ, 2016
  • 17:10
    4исла; сезон 5, епизод 10, криминален, драма, САЩ, 2008
Пълна програма
  • 13:45
    Най-големите и най-лошите: Слонове
  • 14:40
    Северна Америка: Топ 10
  • 15:35
    Тексаски закони: Епизод 10
  • 16:30
    Майстори на къщи в клоните на дърветата: Бирария на дървото
Пълна програма
  • 14:10
    "Неделя - Ден Господен" - предаване за православна култура /п/ 1 част
  • 15:00
    Новини
  • 15:10
    "Неделя - Ден Господен" - предаване за православна култура /п/ 2 част
  • 16:00
    Новини
Пълна програма
  • 14:00
    Обеден журнал
  • 15:00
    Новини
  • 15:10
    "Червени рози" - сериал
  • 16:00
    Новини
Пълна програма
  • 14:30
    Music Arena
  • 16:00
    TV Shop
  • 16:15
    Hit Mix
  • 17:00
    Standard MNG
Пълна програма
  • 14:35
    Потребителската кошница /п/
  • 15:10
    Дино твърда ръка и точно око тв новела на Евровизия
  • 15:25
    Децата.com детско предаване /БНТ 2 Русе/п/
  • 15:55
    Информация за времето - по градове
Пълна програма
  • 14:00
    Денят започва с Култура /п/
  • 15:45
    Афиш културно-информационно предаване /п/
  • 16:00
    България днес информационен блок
  • 17:30
    Местно време /БНТ 2 Русе/
Пълна програма
  • 14:35
    Grizzy and the Lemmings
  • 14:45
    Grizzy and the Lemmings
  • 14:51
    Grizzy and the Lemmings
  • 15:05
    Grizzy and the Lemmings
Пълна програма
  • 12:30
    "Градът" - драма, криминален, трилър (САЩ, 2010), режисьор - Бен Афлек, актьори - Бен Афлек, Ребека Хол, Джон Хам, Пийт Постълуейт, Блейк Лайвли,  Крис Купър, Слейн, Джеръми Ренър, Тайтъс Уеливър и др.
  • 15:00
    "Истинско правосъдие" - сериал, с.2, еп.5
  • 16:00
    "Готъм" - сериал, еп. 2
  • 17:00
    "Последният кораб" - сериал, с.2, еп.5
Пълна програма
  • 14:30
    "Малки бъркотии" - драма (Великобритания, 2014), режисьор - Алън Рикман, актьори - Кейт Уинслет, Стивън Уадингтън, Матиас Шонартс, Хелън Макрори, Стенли Тучи, Дженифър Ел, Алън Рикман, Ейдриан Скарбороу, Даниел Уеб и др.
  • 17:00
    "Х-мен" - екшън, приключенски (САЩ, 2000), режисьор - Брайън Сингър, актьори - Хю Джакман, Патрик Стюарт, Иън Макелън,  Джеймс Марсдън, Хали Бери, Ана Пакуин,  Ребека Ромийн,  Тайлър Мейн и др.
  • 19:15
    "Подменена самоличност" - трилър (Канада, САЩ, 2015), режисьор - Пенелопи Буйтенуис, актьори - Касандра Скребо, Кийгън Конър Трейси, Чад Рук, Адам Ди Марко и др.
  • 21:00
    Премиера: "Доверие" - криминален, трилър (САЩ, 2016), режисьори - Алекс Брюър, Бенджамин Брюър, актьори - Никълъс Кейдж, Илайджа Уд, Кевин Уайсмън, Стивън Уилямс, Джеф Хауърд и др.
Пълна програма
  • 14:30
    "Двама мъже и половина" - сериал
  • 15:30
    "Новите съседи" /п./- комедиен сериал
  • 17:00
    "Домашен арест" - сериал, с.1
  • 18:00
    "Теория за големия взрив" - сериал, с.5
Пълна програма
  • 14:30
    "Ловци на храна" - предаване за кулинарен туризъм
  • 15:00
    "Папараци" - телевизионен таблоид
  • 16:00
    "Фермата" - риалити, с.3
  • 17:30
    "Какво ядем?"
Пълна програма
  • 14:30
    Доктор Пространствени Джинси
  • 14:45
    The Happos Family
  • 14:50
    Време за приключения
  • 15:00
    Време за приключения
Пълна програма
  • 12:40
    "Манчестър до морето", драма, САЩ, 2016; реж. Кенет Лонерган, с Кейси Афлек, Мишел Уилямс, Кайл Чандлър, Лукас Хеджиз, Гретчен Мол, [12+]
  • 15:00
    "Студен фронт", драма - мистерия, Русия, 2016; реж. Роман Волобуев, със Светлана Устинова, Даша Найшулер, Александър Молохников, Татяна Абраменко, Полина Аскери, [12+]
  • 16:35
    "Спящо момиче", комедийна драма, Австралия, 2015; реж. Розмари Майърс, с Бетани Уитмор, Харисън Фелдман, Матю Уитет, Амбър МакМаон, Еймън Фарън, [12+]
  • 17:55
    "Рара", драма, Чили, 2015; реж. Пепа Сан Мартин, с Джулия Люберт, Емилия Осандон, Мариана Лойола, Агустина Муньос, Кока Гуазини, [12+]
Пълна програма
  • 13:40
    "Раят ще почака", комедия - фентъзи, САЩ, 1978; реж. Уорън Бийти, Бък Хенри, с Уорън Бийти, Джули Кристи, Джеймс Мейсън, Джак Уордън, Чарлз Гродин, [12+]
  • 15:20
    "Спящ гигант", драма, Канада, 2015; реж. Андрю Сивидино, с Джаксън Мартин, Ник Сирино, Рийс Мофет, Дейвид Дишър, Ерика Бродски, [15+]
  • 16:50
    "Дейзи Милър", романтична драма, САЩ, 1974; реж. Питър Богданович, със Сибил Шепърд, Бари Браун, Клорис Личман, Милдред Натуик, Айлийн Бренан, [12+]
  • 18:20
    "Къде сбъркахме?", комедия, Австрия, 2016; реж. Мари Кройцер, с Вики Крипс, Пия Хийрцегер, Фелин Роган, Марсел Мохаб, Мануел Рубей, [12+]
Пълна програма
  • 14:30
    World Sport
  • 15:00
    News Stream (with World Sport)
  • 16:00
    CNNMoney with Maggie Lake
  • 17:00
    International Desk (with World Sport)
Пълна програма
  • 13:30
    "Моето наследство" - романтичен филм с уч. на Юлия Хартман, Йоханес Цирнер, Урсела Мон и др.
  • 15:30
    "Ритъмът на мечтите" - сериал, /п/
  • 17:00
    "Моят живот"- сериен филм, /п/
  • 18:00
    "Пепел от рози" - сериен филм
Пълна програма
  • 14:00
    "Комисар Рекс" - сериал, сезон 11
  • 15:00
    "Снайперисти" - сериал, сезон 3
  • 16:00
    "Юмрукът на трите нинджи" - приключенски екшън с уч. на Виктор Уонг, Чарлз Непиър, Майкъл Тренър, Макс Елиът Слейд, Патрик Килпатрик и др., /п/
  • 17:55
    "Без багаж" - предаване за туризъм
Пълна програма
  • 14:00
    Невъзможни инженерни постижения: Круизни кораби от клас Оазис
  • 15:00
    Невъзможни инженерни постижения: Шард
  • 16:00
    Строителни постижения: Стадионът на "Далас Каубойс"
  • 17:00
    Съкровища в склада: Великобритания: Бирмингам
Пълна програма
  • 14:38
    Феноменални съоръжения: Сньовит - арктическият газ
  • 15:26
    Как функционира Вселената?: Черните дупки: Таен произход
  • 16:14
    Ловци на митове: Дай газ в Сан Франциско
  • 17:02
    Иноваторите: Да изобретиш света: Епизод 1
Пълна програма
  • 14:00
    Soy Luna S2
  • 15:00
    Виолета
  • 16:00
    Кей Си под прикритие
  • 16:30
    Междузвездни войни: Приключенията на Фримейкър
Пълна програма
  • 14:15
    "Всичко за децата"
  • 14:45
    "Всичко за децата"
  • 15:15
    "Изкуство с Мати и Дада"
  • 15:25
    "Изкуство с Мати и Дада"
Пълна програма
  • 14:15
    Кърби - анимационен сериал
  • 14:45
    Хари в царството на динозаврите - анимационен сериал
  • 15:00
    Най-малкият зоомагазин - анимационен сериал
  • 15:30
    Бакуган - анимационен сериал
Пълна програма
  • 14:15
    Баровки - Сериал
  • 14:45
    Новини
  • 15:00
    Делници - с Николай Колев
  • 18:00
    Новини
Пълна програма
  • 14:15
    Спорт
  • 14:45
    Поща
  • 15:12
    Преди една година
  • 15:15
    Фокус
Пълна програма
  • 13:30
    Снукър: "Шанхай мастърс", пряко
  • 16:30
    Ръгби: Франция - Нова Зеландия
  • 17:45
    Фигурно пързаляне, "Гран При" серии Япония: Обзор
  • 19:45
    Ски-алпийски дисциплини, Световна купа (жени) Леви: Слалом
Пълна програма
  • 14:30
    Ски-алпийски дисциплини, Световна купа (мъже) Леви: Слалом
  • 15:00
    "ФИФА футбол мондиал"
  • 15:30
    Колоездене на писта: Световна купа Манчестър
  • 17:30
    Снукър: "Шанхай мастърс"
Пълна програма
  • 14:15
    Най-трудното оцеляване Аляска, сезон 1, еп. 7
  • 15:00
    Каубои в студени води, сезон 4, еп. 5
  • 15:50
    Треска за нефрит, сезон 3, еп. 3
  • 16:15
    Треска за нефрит, сезон 3, еп. 4
Пълна програма
  • 14:20
    Fantasy Factory
  • 14:45
    Fantasy Factory
  • 15:15
    Night Of The Jumps
  • 16:10
    Pro Bull Riders
Пълна програма
  • 14:30
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 15:40
    Феномени /на живо/
  • 17:40
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 20:00
    ЗОНА ЗА ПОЗДРАВИ - LIVE /телевизионно шоу за поздрави - на живо/
Пълна програма
  • 14:30
    Живот на остров
  • 15:00
    Хавайски живот
  • 15:30
    Хавайски живот
  • 16:00
    Основен ремонт в Чарлстън
Пълна програма
  • 14:15
    Семеен пъзел - втори сезон, еп. 20
  • 14:40
    Семеен пъзел - втори сезон, еп. 21
  • 15:10
    Любовни авантюри - трети сезон, еп. 3
  • 16:05
    Анатомията на Грей - дванадесети сезон, еп. 17
Пълна програма
  • 13:20
    Ченгетата от Пицофалконе - първи сезон, еп. 1
  • 15:20
    Лас Вегас - втори сезон, еп. 10
  • 16:15
    Лас Вегас - втори сезон, еп. 11
  • 17:10
    Веществени доказателства: Рим - първи сезон, еп. 10
Пълна програма
  • 13:10
    "Доктор Стрейндж", екшън - фантастика, САЩ, 2016; реж. Скот Дериксън, с Бенедикт Къмбърбач, Чиуетел Еджиофор, Рейчъл МакАдамс, Бенедикт Уонг, Мадс Микелсен, [12+]
  • 15:05
    "Междузвездни войни: Епизод І - Невидима заплаха", екшън - фантастика, САЩ, 1999; реж. Джордж Лукас, с Лиъм Нийсън, Юън Макгрегър, Натали Портман, Джейк Лойд, Иън Макдайърмид, [12+]
  • 17:20
    "Assassin's Creed", фентъзи - екшън, Великобритания, 2016; реж. Джъстин Кързъл, с Михаел Фасбендер, Марион Котийар, Джеръми Айрънс, Брендън Глийсън, Майкъл Кенет Уилямс, [12+]
  • 19:20
    "Мъчителни бележки", комедийна драма, САЩ, 2016; реж. Аманда Шарп, с Рей Лиота, Роуз Лесли, Джина Родригес, Кармен Тонри, Джъстин Барта, [12+]
Пълна програма
  • 13:45
    В изгнание, сезон 1, еп. 1
  • 14:40
    Загадки в музея, сезон 2, еп. 11
  • 15:25
    Забранена история, сезон 2, еп. 3
  • 16:15
    Страхотни изобретения, сезон 2, еп. 20
Пълна програма
  • 14:30
    Спецове в заложната къща: Веселяка Рик
  • 15:00
    Изковани в огъня: Елизабет Рейпиър
  • 16:00
    Дървосекачи: Отмъщението на Райгард
  • 17:00
    Американски антиквари: Отново на път
Пълна програма
  • 14:30
    Ловци на мигове – тв поредица, 3 еп.
  • 15:00
    НАСЛУКА – тв поредица, пети сезон, 50 еп. /п/
  • 16:00
    Ловци на акули – тв поредица, Америка, трети сезон, 9 еп.
  • 17:00
    КОНЕТЕ
Пълна програма
  • 14:25
    "Бож"
  • 14:50
    "ЯЯ и Зук"
  • 15:05
    "Дот"
  • 15:30
    "Конни"
Пълна програма
  • 14:30
    Календар, хороскоп
  • 14:45
    Телемаркет
  • 15:00
    НОВИНИ
  • 15:15
    Топ шоп
Пълна програма
  • 02:45
    JDM
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:30
    Драконова топка Z (анимация)
  • 19:00
    Хартли (фейлетон)
Пълна програма
  • 13:15
    "Мосю Макс" - драма с Жан-Клод Бриали, Доминик Бланк.
  • 14:45
    "Лодкарят" - уестърн с Лий Ван Клийф, Уорън Оутс, Форест Тъкър, Мариет Хартли.
  • 16:30
    "Дилемата на Джони" - комедия / младежки с Робърт Дауни мл., Пол Глийсън.
  • 17:55
    "Планината на смелостта" - драма / семеен с Джулиет Кейтън, Чарли Шийн, Джоан Кларк, Лесли Карон.
Пълна програма
  • 13:50
    ASIA TALENT CUP
  • 14:40
    BLANCPAIN GT SERIES ASIA
  • 15:30
    FIA WRC BEST OF
  • 16:20
    VIRGIN AUSTRALIA SUPERCARS CHAMPIONSHIP HIGHLIGHTS
Пълна програма
  • 14:00
    Майки тийнейджърки
  • 15:00
    Майки тийнейджърки
  • 16:00
    Пич, оправи ми колата
  • 16:30
    Пич, оправи ми колата
Пълна програма
  • 14:00
    MTV Crashes Plymouth: The Best...
  • 14:45
    MTV Live Stage: The Best Bits
  • 15:30
    Hot Spot: Rita Ora
  • 16:00
    Beyonce Vs The World!
Пълна програма
  • 13:40
    The Decade's Biggest Anthems!
  • 15:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 17:00
    Rocks Rated!
  • 18:00
    Rock Solid Playlist
Пълна програма
  • 14:15
    Гранични ветеринари, сезон 1, еп. 2
  • 14:40
    Гранични ветеринари, сезон 1, еп. 3
  • 15:10
    Най-свирепите животни!, сезон 1, еп. 5
  • 16:00
    Животинска полиция "Финикс", сезон 1, еп. 5
Пълна програма
  • 14:00
    Арестувани зад граница 4, еп. 5
  • 15:00
    Разследване на самолетни катастрофи - сезон 5, еп. 4
  • 16:00
    Разследване на самолетни катастрофи - сезон 5, еп. 5
  • 17:00
    Магистрала през ада, еп. 8
Пълна програма
  • 14:17
    Най-опасните животни в света: Австралия
  • 15:04
    Най-опасните животни в света: Азия
  • 15:51
    Най-опасните животни в света: Амазония
  • 16:37
    Най-опасните животни в света: Коста Рика
Пълна програма
  • 14:00
    Футбол: Сент Етиен - Лион, мач от френската Лига 1, повторение, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 16:00
    Баскетбол: Реал Мадрид - Барселона, мач от испанската баскетболна лига, повторение
  • 18:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 18:05
    Обзор на кръга в Чемпиъншип (2017-18), 12-и епизод, повторение
Пълна програма
  • 13:15
    "Времето ще покаже"
  • 16:00
    Новини (със субтитри)
  • 16:15
    "Хайде да се оженим!"
  • 17:00
    "Мъжко / Женско"
Пълна програма
  • 14:00
    "Избери песен" - музикална игра
  • 15:00
    "Планета Хит" - нон-стоп хитове
  • 16:00
    "Картини от Света" - музикална импресия
  • 16:05
    "Планета Live" - музикална програма
Пълна програма
  • 14:30
    "Поздрав от България" - избрана фолклорна програма
  • 15:00
    "Златна колекция" - хитовете през годините
  • 15:30
    "Това е България" - музикално информационно предаване
  • 16:00
    "Музикална съкровищница" - фолклорна програма
Пълна програма
  • 14:05
    "Планета Live" - музикална програма
  • 16:00
    "Звездите на България" - музикална програма
  • 16:30
    "Ретро" - музикална програма
  • 17:00
    "Show Time" - музикална програма
Пълна програма
  • 14:25
    "Двама мъже и половина" - сериал
  • 15:40
    "По средата" - сериал
  • 16:35
    "Теория за големия взрив" - сериал
  • 18:00
    "Тафф" - булеварден журнал
Пълна програма
  • 14:00
    Италия, Серия А: Рома - Наполи
  • 16:00
    Италия, Серия А: Ювентус - Лацио
  • 18:00
    Италия, Серия А: Интер - Милан
  • 20:00
    УЕФА Шампионска лига - магазинно предаване
Пълна програма
  • 13:00
    "12 часа" - обеден информационен журнал
  • 15:00
    "Синята светлина" - доку-поредица
  • 16:00
    "В капана на подозренията" - доку-поредица
  • 18:00
    "Съблазнителни измами" - доку-поредица
Пълна програма
  • 14:25
    Сериал: "Красив живот"
  • 16:00
    Вести
  • 16:30
    Вести-Москва
  • 16:50
    Вести
Пълна програма
  • 14:30
    "Руски акцент"
  • 15:00
    "Особено мнение"
  • 16:00
    Сериал: "Ловът на Пепеляшка"
  • 17:00
    "Особено мнение"
Пълна програма
  • 14:00
    "Патрулна обиколка: Специалистите" - репортаж
  • 15:00
    "Патрулна обиколка" - репортаж
  • 16:00
    "Патрулна обиколка: Берлин" - репортаж
  • 17:00
    "Клиниката на Зюдринг" - сериал
Пълна програма
  • 14:15
    "Паралакс" 1 /повторение/
  • 15:00
    Новини - информационна емисия на ТВ "СКАТ" /на живо/
  • 15:15
    "Паралакс" 2 /повторение/
  • 16:00
    "Първото благо"- с водещ проф. Цветан Димитров /повторение/
Пълна програма
  • 14:00
    Футбол
  • 17:00
    Жилет футбол
  • 19:00
    Футбол
  • 21:30
    Спортна програма
Пълна програма
  • 14:10
    ALVINNN!!! und die Chipmunks
  • 14:40
    Dragons - Auf zu neuen Ufern
  • 15:10
    Tom und Jerry
  • 15:30
    Grizzy & die Lemminge
Пълна програма
  • 14:00
    Фолклорна трапеза - музикално-кулинарно предаване
  • 15:00
    Детски свят - Покахонтас - анимация
  • 15:30
    Детски свят - Маша и мечока - анимация
  • 15:55
    Голямото изкуство в малкия град -документален филм
Пълна програма
  • 12:02
    We Love Music
  • 18:02
    1 Artist 3 Hits
  • 18:12
    Top 10
  • 19:02
    New 4 U
Пълна програма
  • 14:00
    Моят голям, пищен, фантастичен живот: Голямото момиче в големия Ню Йорк
  • 15:00
    Пълна промяна: Отслабване: Майк - част 1
  • 16:00
    Голямото пазаруване: Гаел Жирард, Сара Бърнет-Мур, Чей Бътлър, Мери О'Конър
  • 17:00
    90 дни до сватбата: Преди срещата: Епизод 10
Пълна програма
  • 14:30
    Зелен свят - Резерват Соколата
  • 15:00
    Слънчева Трявна
  • 15:30
    Янгшоу - глобалното село на Китай
  • 16:00
    Виж България - Подводното съкровище, Черно море
Пълна програма
  • 14:30
    Търсене на дом по света
  • 15:00
    Преобразяване на RV каравани
  • 16:00
    Джени и Оли в едно приключение с вкус на вино по Западно крайбрежие
  • 16:30
    Отведи ме у дома
Пълна програма
  • 14:30
    Търсене на дом по света
  • 15:00
    Преобразяване на RV каравани
  • 16:00
    Джени и Оли в едно приключение с вкус на вино по Западно крайбрежие
  • 16:30
    Отведи ме у дома
Пълна програма
  • 13:45
    Почти идеално, САЩ, комедия/драма/романтичен, 2000
  • 15:35
    Вестникът, САЩ, комедия/драма, 1994
  • 17:25
    В изгнание, Канада,Китай,Франция,САЩ, приключенски, с Никълъс Кейдж, Хейдън Кристенсен, 2014
  • 19:00
    Джаки Браун, САЩ, криминален/трилър, с Пам Гриър, Самюъл Л. Джаксън, Робърт ДеНиро, 1997
Пълна програма
  • 14:30
    Новини
  • 15:00
    Новини
  • 15:30
    Новини
  • 16:00
    Новини
Пълна програма
  • 14:25
    Животът е сладък с Рейчъл Алън - кулинарно предаване, еп. 5
  • 14:55
    Модерна турска кухня с Максут - кулинарно предаване, еп. 1
  • 15:25
    Спести с Джейми - втори сезон, еп. 1
  • 16:25
    Уроци на живо с Гордън Рамзи - кулинарно предаване, еп. 2
Пълна програма
  • 13:00
    Хитовете не лъжат!
  • 15:00
    2-4-1 Хитове!
  • 16:00
    Ние обичаме 2000 +
  • 17:00
    Ние обичаме 2010 +
Пълна програма
  • 14:00
    Хайд Парк на Хъдсън - Драма, 2012, Режисьор: Роджър Мичел, В ролите: Бил Мъри, Лора Лини, Оливиа Уилямс
  • 16:00
    И още нещо - Комедия, Романтичен, 2003, Режисьор: Уди Алън, В ролите: Уди Алън, Джейсън Бигс, Кристина Ричи, Фишър Стивънс, Дани Де Вито
  • 18:00
    Само през трупа й - Романтичен, Комедия, 2008, Режисьор: Джеф Лоуъл, В ролите: Ева Лонгория, Линдзи Слоун, Пол Ръд, Джейсън Бигс, Лейк Бел, Стивън Рут, Али Хилис
  • 20:00
    Бащата на изобретението - Комедия, 2010, Режисьор: Трент Купър, В ролите: Кевин Спейси, Вирджиния Мадсън, Хедър Греъм, Джак Макгий, Камила Бел, Джони Ноксвил, Майкъл Росенбаум, Ред Уест
Пълна програма
  • 14:00
    "Между тюл и сълзи" - доку-поредица
  • 15:00
    "Моето дете, твоето дете - А как възпитаваш ти?" - доку-поредица
  • 16:00
    "Кралица на пазаруването" - доку-поредица
  • 17:00
    "4 сватби и едно вълшебно пътешествие" - доку-поредица
Пълна програма
  • 14:30
    История/п/
  • 15:00
    "ТВ меню"/п/
  • 15:30
    Спорт
  • 16:00
    Здравословен живот
Пълна програма
  • 14:25
    Хавай 5-0 - втори сезон, еп. 10
  • 15:20
    Семейство Симпсън - седемнадесети сезон, еп. 3
  • 15:45
    Семейство Симпсън - седемнадесети сезон, еп. 4
  • 16:15
    Психаротерапия - трети сезон, еп. 3
Пълна програма
  • 14:00
    Club Bangers!
  • 16:00
    Dance Classics!
  • 17:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 17:40
    DJ Duel
Пълна програма
  • 14:30
    FASHION FLIX
  • 14:55
    FASHION WEEK
  • 15:00
    PHOTOGRAPHERS
  • 15:25
    F-PEOPLE
Пълна програма
  • 13:40
    Big Fat Hits
  • 17:00
    Pop Superstars
  • 19:00
    Can't Stop The Hits
  • 22:00
    Big Fat Hits
Пълна програма
  • 14:05
    "Кошмарни съседи" - 504 еп.
  • 14:55
    "Джигити" - 4 еп.
  • 15:20
    "Лов на неизрядни платци" - 19 и 20 еп.
  • 16:10
    "Съдия Джуди"- 61 и 62 еп.
Пълна програма
  • 14:30
    новини
  • 14:45
    Топ шоп
  • 15:00
    Новини
  • 15:15
    "В обектива"
Пълна програма
  • 14:20
    На рыбалку с охотой
  • 14:50
    Советы бывалых
  • 15:05
    Секреты "трудных" водоемов
  • 15:35
    Охота с луком
Пълна програма
  • 13:00
    "Коза Ностра" - криминална комедия с уч. на Робърт Де Ниро, Мишел Пфайфър, Томи Лий Джоунс, Винсент Пастор, Диана Агрон, Джон Д’Лео и др., /п/
  • 15:20
    "Джак Ричър" - криминален екшън с уч. на Том Круз, Розамунд Пайк, Ричард Дженкинс, Дейвид Ойелоуо, Вернер Херцог, Робърт Дювал и др., /п/
  • 18:00
    "От местопрестъплението: Ню Йорк" - сериал, сезон 3
  • 19:00
    "София - Ден и Нощ" - риалити сериал
Пълна програма
  • 14:30
    Extreme Couponing: Chris and Antoinette
  • 14:53
    Extreme Couponing: Chrystie and Treasure
  • 15:15
    Extreme Cheapskates: Jeff
  • 15:38
    Extreme Cheapskates: Roy & Ben
Пълна програма
  • 14:30
    Трапезата на Сиба
  • 15:00
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета
  • 15:30
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета
  • 16:00
    Режи!
Пълна програма
  • 14:15
    Ники, Рики, Дики и Дона
  • 14:40
    Геймърки
  • 15:00
    Геймърки
  • 15:20
    Академия за магьосници
Пълна програма
  • 13:30
    Снукър: "Шанхай мастърс", пряко
  • 16:30
    Ръгби: Франция - Нова Зеландия
  • 17:45
    Фигурно пързаляне, "Гран При" серии Япония: Обзор
  • 19:45
    Ски-алпийски дисциплини, Световна купа (жени) Леви: Слалом
Пълна програма
  • 13:10
    "Доктор Стрейндж", екшън - фантастика, САЩ, 2016; реж. Скот Дериксън, с Бенедикт Къмбърбач, Чиуетел Еджиофор, Рейчъл МакАдамс, Бенедикт Уонг, Мадс Микелсен, [12+]
  • 15:05
    "Междузвездни войни: Епизод І - Невидима заплаха", екшън - фантастика, САЩ, 1999; реж. Джордж Лукас, с Лиъм Нийсън, Юън Макгрегър, Натали Портман, Джейк Лойд, Иън Макдайърмид, [12+]
  • 17:20
    "Assassin's Creed", фентъзи - екшън, Великобритания, 2016; реж. Джъстин Кързъл, с Михаел Фасбендер, Марион Котийар, Джеръми Айрънс, Брендън Глийсън, Майкъл Кенет Уилямс, [12+]
  • 19:20
    "Мъчителни бележки", комедийна драма, САЩ, 2016; реж. Аманда Шарп, с Рей Лиота, Роуз Лесли, Джина Родригес, Кармен Тонри, Джъстин Барта, [12+]
Пълна програма
  • 09:30
    Playlist
  • 18:00
    Lucky 7
  • 19:00
    Hip-Hop of BG
  • 19:30
    Music of BG
Пълна програма
  • 14:30
    PJ Masks
  • 15:00
    My Friends Tigger & Pooh
  • 15:30
    Doc McStuffins
  • 16:00
    Puppy Dog Pals
Пълна програма
  • 14:15
    Ники, Рики, Дики и Дона
  • 14:40
    Геймърки
  • 15:00
    Геймърки
  • 15:20
    Академия за магьосници
Пълна програма
  • 14:00
    30 Years Since...
  • 15:00
    Smells Like The 90s
  • 17:00
    90s Vs 00s
  • 18:00
    Monday Memories
Пълна програма
  • 13:45
    Betrayed: Bad Blood
  • 14:40
    Murder Chose Me: Something In The Water
  • 15:35
    Gone in Georgia: A Disappeared Special
  • 16:30
    Disappeared: Into the Bayou
Пълна програма
  • 14:10
    Top: Funniest Commercials
  • 14:40
    Clubland: Juventus
  • 15:05
    Top: Superstitions
  • 15:31
    Up Close With: Dejan Stankovic
Пълна програма
  • 14:20
    Pro Team Journal
  • 14:45
    All Angles
  • 15:10
    All Angles
  • 15:35
    All Angles
Пълна програма
  • 14:30
    Спецове в заложната къща: Веселяка Рик
  • 15:00
    Изковани в огъня: Елизабет Рейпиър
  • 16:00
    Дървосекачи: Отмъщението на Райгард
  • 17:00
    Американски антиквари: Отново на път
Пълна програма
  • 14:00
    Разследване на самолетни катастрофи - сезон 5, еп. 4
  • 15:00
    Разследване на самолетни катастрофи - сезон 5, еп. 5
  • 16:00
    Магистрала през ада, еп. 8
  • 17:00
    Лице в лице, еп. 1
Пълна програма
  • 13:30
    Премиера: "Градско момиче" - сериал, с. 1, еп. 87
  • 15:00
    Премиера: "Италианската булка" - сериал, с.1, еп.153
  • 16:00
    Премиера: "Клиника край езерото" - сериал, с.2, еп. 67
  • 17:00
    bTV Новините
Пълна програма
  • 14:20
    Конан; сезон 1, епизод 4, приключенски, научна фантастика, САЩ, 1997
  • 15:20
    Тийн вълк; сезон 5, епизод 7, драма, научна фантастика, САЩ, 2015
  • 16:15
    Тоталкар; сезон 2, епизод 2, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2016
  • 16:50
    Тоталкар; сезон 2, епизод 3, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2016
Пълна програма
  • 14:30
    4исла; сезон 6, епизод 4, криминален, драма, САЩ, 2009
  • 15:30
    4исла; сезон 6, епизод 5, криминален, драма, САЩ, 2009
  • 16:25
    Отмъщението; сезон 1, епизод 29, драма, мистерия, 2013
  • 17:40
    Отмъщението; сезон 1, епизод 30, драма, мистерия, 2013
Пълна програма
  • 14:30
    Какво е нужно за убийство: Убийците мошеници
  • 15:00
    Разтърсващи престъпления: Австралия: Убийството на Ебъни Симпсън
  • 16:00
    Първите 48 часа: Фатална грешка
  • 17:00
    Първите 48 часа: Прострелян полицай
Пълна програма
  • 13:35
    Боже, това е мъж!
  • 15:25
    Да се събудиш в Рино
  • 17:20
    Латино коледа
  • 19:20
    Робинзон Крузо
Пълна програма
  • 14:30
    "Американский ликбез" Американская мечта
  • 15:00
    Новости RTVi
  • 15:10
    Особое мнение
  • 16:00
    Сериал "Время любить" 16+
Пълна програма
  • 14:30
    "Новини" - информационна емисия на ТВ СКАТ
  • 14:45
    "От архивите на "СКАТ"
  • 15:30
    "Новини" - информационна емисия на ТВ СКАТ
  • 15:42
    "От архивите на "СКАТ": продължение
Пълна програма
  • 14:35
    SpongeBob SquarePants
  • 15:00
    SpongeBob SquarePants
  • 15:30
    SpongeBob SquarePants
  • 16:00
    Ridiculousness
Пълна програма
  • 14:35
    Lez Girlfriends Share Big Black Toy (18+)
  • 15:00
    BFF Birthday Blow Job (18+)
  • 15:24
    Your Love Inside Me (18+)
  • 15:46
    Fuck Your Way Out Of The Friend-Zone (18+)
Пълна програма
  • 13:35
    Тенис: Кики Бертенс - Карина Витхьофт (BGL BNP Paribas Luxembourg Open, Люксембург; WTA International - II четвъртфинал, повторение)
  • 14:45
    Тенис: Миника Пуиг - Наоми Броуди (BGL BNP Paribas Luxembourg Open, Люксембург; WTA International - III четвъртфинал, повторение)
  • 17:00
    Тенис: Хедър Уотсън - Елизе Мертенс (BGL BNP Paribas Luxembourg Open, Люксембург; WTA International - IV четвъртфинал, повторение)
  • 18:30
    "Спорт +" спортно обзорно предаване (повторение)
Пълна програма
  • 14:10
    Баскетбол: Балкан - Берое - среща от Националната баскетболна лига
  • 16:00
    Спортна треска
  • 17:00
    Митове и легенди документален филм /6 епизод/
  • 17:25
    "Рали Китай" - състезание от "Дакар сериите" обзор
Пълна програма
  • 14:35
    Агротема
  • 14:50
    История на храните - повт.
  • 14:55
    Музикална пауза
  • 15:00
    Новини
Пълна програма
  • 14:00
    LUCIEN BONAPARTE, THE REBELLIOUS BROTHER
  • 15:00
    WHAT'S COOKING IN THE WORLD? - BURKINA
  • 15:30
    WHAT'S COOKING IN THE WORLD? - CHINA
  • 16:00
    UNDERWATER, DOWN TO EARTH
Пълна програма
  • 13:20
    Superkombat Fighting Championship
  • 15:10
    World Series of Boxing - WSB
  • 16:05
    OZ Academy
Пълна програма
  • 14:30
    Fuel Tv presents Camp Woodward
  • 15:00
    Fuel Tv presents Camp Woodward
  • 15:30
    Pull
  • 16:00
    The Great Ride Open
Пълна програма
  • 14:35
    Ветеринарна клиника за дребни животни (11)
  • 15:00
    Ветеринарна клиника за дребни животни (12)
  • 15:25
    Спешна медицинска помощ за животни (1)
  • 15:50
    Спешна медицинска помощ за животни (2)
Пълна програма
  • 14:30
    WWF - Бяла водна лилия
  • 15:00
    Пътешествия из райската земя - Будапеща
  • 15:30
    Монтана - Очарователно откритие
  • 16:00
    Професия турист
Пълна програма
  • 13:00
    Juditha Triumphans by Vivaldi at La Fenice
  • 15:40
    Christoph Eschenbach conducts the Gustav Mahler Jugendorchester in Abu Dhabi
  • 16:55
    InterMezzo
  • 17:15
    Music at the Auditorium du Louvre: Stephen Waarts and Chang-Yong Shin
Пълна програма
  • 14:30
    "Головете на кръга", обзорно предаване за Първа професионална лига, 15-и епизод, повторение
  • 15:00
    Футбол: Лудогорец - ЦСКА, мач от Първа професионална лига, повторение
  • 17:00
    Волейбол: Енисей - Марица, мач реванш от Шампионската лига за жени, повторение
  • 19:00
    Баскетбол: Хюстън Рокетс - Мемфис Гризлис, мач от НБА, повторение
Пълна програма
  • 14:00
    Тенис: Фернандо Вердаско - Кевин Андерсън (If STOCKHOLM OPEN, Стокхолм; 2017 ATP WORLD TOUR 250 - IV четвъртфинал, повторение)
  • 16:00
    Тенис: Хуан Мартин дел Потро - Ян-Ленард Щруф (If STOCKHOLM OPEN, Стокхолм; 2017 ATP WORLD TOUR 250 - повторение)
  • 17:30
    Тенис: Григор Димитров - Миша Зверев (If STOCKHOLM OPEN, Стокхолм; 2017 ATP WORLD TOUR 250 - II четвъртфинал, повторение)
  • 19:00
    "Какво убива пчелите?" - документален филм
Пълна програма
  • 14:00
    Футбол: Гърция - Хърватия, плейофен мач реванш за Световно първенство 2018, повторение
  • 16:00
    "Легендите на бокса", класически боксови мачове, 44-и епизод, повторение
  • 17:00
    Формула 1: Първа тренировка за Голямата награда на Бразилия, повторение
  • 18:30
    Формула 1: Втора тренировка за Голямата награда на Бразилия, повторение
Пълна програма
  • 13:45
    Предателства: Конфликт
  • 14:40
    Убийствата сами ме избраха: Нещо плува във водата
  • 15:35
    Изчезнали: специално издание 4
  • 16:30
    Изчезнали: В залива
Пълна програма
  • 14:00
    "Просто Диков", авторско предаване на Сашо Диков, (п) - 1 част
  • 15:00
    "Един прекрасен ден", магазинно предаване с водещ Каролина Братанова
  • 16:30
    еМисия България LIVE
  • 18:30
    Централни Новини на BIT LIVE
Пълна програма
  • 13:20
    "Облачно с кюфтета", анимационна комедия, САЩ, 2009; реж. Фил Лорд, Кристофър Милър, [0+]
  • 14:50
    "Първа реколта", драма, Франция, 2015; реж. Жером Льо Мер, с Жерар Ланвен, Джалил Леспърт, Алис Талиони, Лора Смет, Ланик Готри, [12+]
  • 16:25
    "Последният убиец на дракони", фентъзи, Великобритания, 2016; реж. Джейми Магнус Стоун, с Илайлис Чапъл, Андрю Бъкан, Паулин Колинс, Рики Томлинсън, Джон Брадли, [0+]
  • 18:10
    "Съобщение за теб", романтична драма, Германия, 2016; реж. Каролине Херфурт, с Каролине Херфурт, Фридрих Мюке, Нора Чирнер, Фредерик Лау, Катя Рийман, [12+]
Пълна програма
  • 14:10
    "Заместник-директори ІІ, 8 еп.", комедия, САЩ, 2017; реж. Дани МакБрайд, с Дани МакБрайд, Уолтън Гогинс, Кимбърли Хъбърт Грегъри, Джорджия Кинг, Шион МакКинли, [15+]
  • 14:45
    "След риалити шоуто", комедийна драма, САЩ, 2016; реж. Дейвид Андерсън, с Матю Морисън, Сара Чалк, Джон Доoр, Лора Бел Бънди, Хуан Пабло Ди Паче, [12+]
  • 16:15
    "Кралицата на Катве", драма, САЩ, 2016; реж. Мира Наир, с Мадина Налванга, Дейвид Ойелово, Лупита Нионг'О, Мартин Кабанца, Тарин Киейз, [12+]
  • 18:20
    "Рапунцел и разбойникът", анимация, САЩ, 2010; реж. Нейтън Грено, Байрън Хауърд, [All+]
Пълна програма
  • 14:30
    VIP Access
  • 14:45
    VIP Access
  • 15:00
    Fashion Dolls
  • 15:15
    Fashion Dolls
Пълна програма
  • 14:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 15:00
    Априлци (образователен филм за семеен туризъм)
  • 15:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 16:00
    Минерални бани. Преди да тръгне времето (образователен документален филм)
Пълна програма
  • 13:20
    Мотоциклетизъм: Moto 2
  • 14:50
    Мотоциклетизъм: Moto GP
  • 15:55
    Новини
  • 16:00
    Тенис: ATP Лондон
Пълна програма
  • 13:30
    Баскетбол: Евролига
  • 15:15
    Баскетбол: Евролига
  • 16:55
    Новини
  • 17:00
    Голф: "Светът на голфа"
Пълна програма
  • 14:20
    Blaze and the Monster Machines
  • 14:40
    Zack & Quack
  • 15:00
    Shimmer and Shine
  • 15:20
    Nella the Princess Knight
Пълна програма
  • 14:15
    Бърза обиколка - журнал
  • 14:40
    Репортажи
  • 15:10
    Ключови етапи
  • 15:40
    Единичен тест
Пълна програма

Сериали

EPIC Drama 14:40
Ресторантът, сезон 1, еп. 6, Швеция, исторически/драма, 2017
PRO 7 14:40
"Двама мъже и половина" - сериал
e-kids 14:45
Хари в царството на динозаврите - анимационен сериал
Viasat Nature 14:50
Диви същества с Доминик Монахан, сезон 3, еп. 11
bTV 15:00
Премиера: "Шест сестри" - сериал, с.1, еп.58

Всички предавания

Спорт

Diema Sport 2 15:00
"Да скъсаш мрежата", предаване за английски футбол (2017-18), 34-и епизод, повторение
Eurosport 15:00
Колоездене: Обиколка на Алпите, четвърти етап, директно
Eurosport 2 15:00
Футбол: ФИФА футбол магазин
Eurosport HD 15:00
Колоездене: Обиколка на Алпите, четвърти етап, директно
Mtel Sport 2 15:00
Колоездене: "На колела"

Всички предавания

Филми

EPIC Drama 14:40
Ресторантът, сезон 1, еп. 6, Швеция, исторически/драма, 2017
БНТ 14:45
Животни по пижами анимационен филм
TV1000 14:55
Блус Брадърс, САЩ, екшън/комедия/криминален, 1980
TVT 15:00
От нишката до чергата (образователен филм за арт туризъм и обичаи)
MGM 15:00
"Уили / Мили" - комедия / фентъзи с Пати Дюк, Джон Глоувър.

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}