ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 06:00
    Денят започва Сутрешен информационен блок с водещи Юлия Стефанова и Иво Никодимов
  • 09:00
    По света и у нас Информационна емисия
  • 09:15
    Денят започва с Култура Информационен културен блок с водещи Анна Ангелова и Димитър Стоянович
  • 11:00
    Здравето отблизо Здравно предаване с водещ Мария Андонова
Пълна програма
  • 06:30
    "Тази сутрин" - информационно предаване
  • 09:30
    "Преди обед" - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
  • 12:00
    bTV Новините - обедна емисия
  • 12:30
    "Шоуто на Слави" /п/- вечерно ток шоу
Пълна програма
  • 06:20
    "Здравей, България" - сутрешен блок
  • 09:30
    "На кафе" - предаване на NOVA
  • 11:30
    "Бон Апети" - предаване
  • 12:00
    Новините на NOVA
Пълна програма
  • 06:30
    България сутрин - важните неща рано сутрин с Лора Инджова и Златимир Йочев
  • 09:30
    Великите - филм
  • 10:30
    околоСВЕТСКО с Бойка Делиева и Константина Живова
  • 12:30
    Новините ON AIR
Пълна програма
  • 07:00
    Бизнес старт - сутрешен блок с Иван Нончев и Живка Попатанасова
  • 09:00
    Boom&Bust с Владимир Сиркаров и Кузман Илиев /п./
  • 09:30
    В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки /п./
  • 10:00
    Водещите новини
Пълна програма
  • 07:05
    Царство; сезон 3, епизод 14, драма, романтичен, САЩ, 2016
  • 08:00
    4исла; сезон 5, епизод 8, криминален, драма, САЩ, 2008
  • 08:55
    4исла; сезон 5, епизод 9, криминален, драма, САЩ, 2008
  • 09:50
    Красавицата и Звяра; сезон 4, епизод 8, драма, ужаси, САЩ, 2016
Пълна програма
  • 07:00
    Запознайте се с орангутаните: Епизод 7
  • 07:25
    Училище за горили: Нови приятели, стари приятели
  • 07:50
    Училище за горили: Уроци за всеки
  • 08:15
    Майстори на къщи в клоните на дърветата: Любовта витае във въздуха
Пълна програма
  • 07:00
    "Добро утро, българи" - сутрешен блок
  • 09:00
    Новини
  • 09:10
    Публицистично предаване на телевизия RT
  • 09:40
    АТАКА в действие
Пълна програма
  • 06:30
    Сутрешен информационно-забавен журнал
  • 10:00
    Новини
  • 10:05
    "Червени рози" - сериал
  • 10:55
    "Буря от любов" - сериал
Пълна програма
  • 06:00
    Tick-Tack
  • 10:00
    Hit Mix
  • 14:00
    Standard AL
  • 14:30
    Music Arena
Пълна програма
  • 07:00
    Добро утро с БНТ2 информационен блок
  • 09:00
    Добро утро с БНТ 2 сутрешен блок /БНТ 2 Благоевград/
  • 10:00
    Южни хроники: Традиции и маршрути научнопопулярна поредица /7 епизод/п/
  • 10:25
    Пътуване до Исла Негра документален филм /БНТ 2 Пловдив/
Пълна програма
  • 06:00
    Денят започва сутрешен блок
  • 09:00
    По света и у нас
  • 09:15
    Денят започва с Култура
  • 11:00
    Здравето отблизо
Пълна програма
  • 07:05
    The Tom and Jerry Show
  • 07:11
    The Tom and Jerry Show
  • 07:25
    New Looney Tunes
  • 07:30
    New Looney Tunes
Пълна програма
  • 06:00
    "Аватар: Легенда за Анк" - анимация
  • 08:00
    "Стрелата" - сериал, с. 5 еп. 20
  • 09:00
    "Готъм" - сериал, еп. 1
  • 10:00
    "Кости" - сериал, с.10, еп. 7
Пълна програма
  • 06:00
    "Изгубена" - сериал, еп. 3, 4
  • 08:00
    "Ризоли и Айлс: Криминални досиета" - сериал, с.5, еп.15
  • 09:15
    "Насмешливо" - драма, комедия, романтичен (САЩ, 2010), режисьор - Роб Райнър, актьори - Мадлин Каръл, Калън МакОлиф, Ребека де Морни, Антъни Едуардс, Джон Махоуни, Пенелъпи Ан Милър, Ейдън Куин, Кевин Уайзман, Морган Лили и др.
  • 11:30
    "Изгубена" - сериал, еп. 5, 6
Пълна програма
  • 07:00
    "Да отгледаш Хоуп" - сериал
  • 08:00
    "Клуб "Веселие" - сериал, с.6
  • 09:00
    "Домашен арест" - сериал
  • 10:00
    "Дневникът на един Дръндьо: Родрик командори" - комедия (САЩ, 2011), режисьор - Дейвид Бауърс, актьори - Стив Зан, Рейчъл Харис, Закари Гордън, Пейтън Лист, Девон Бостик, Оуен Бести и др.
Пълна програма
  • 06:00
    "Тайните на времето" - сериал
  • 08:00
    "От обич" - сериал
  • 09:00
    "Лекар в планината" - сериал
  • 10:00
    "Истинска звезда" - сериал
Пълна програма
  • 06:50
    Нинджаго: Майсторите на Спинджицу
  • 07:10
    NEXO KNIGHTS
  • 07:35
    Малки Титани: В готовност
  • 07:44
    Малки Титани: В готовност
Пълна програма
  • 07:00
    "Едуард Мейбридж", биографична драма, Канада, 2015; реж. Кайл Райдаут, с Майкъл Екланд, Сара Каннинг, Кристофър Хейърдал, Чарли Карик, Джоди Балфор, [15+]
  • 09:00
    "Рара", драма, Чили, 2015; реж. Пепа Сан Мартин, с Джулия Люберт, Емилия Осандон, Мариана Лойола, Агустина Муньос, Кока Гуазини, [12+]
  • 10:30
    "Ловецът на хвърчила", драма, САЩ, 2007; реж. Марк Форстър, с Халид Абдала, Зекерия Ебрахими, Ахмад хан Махмидзада, Хомаюн Ершади, Атоса Леони, [15+]
  • 12:40
    "Манчестър до морето", драма, САЩ, 2016; реж. Кенет Лонерган, с Кейси Афлек, Мишел Уилямс, Кайл Чандлър, Лукас Хеджиз, Гретчен Мол, [12+]
Пълна програма
  • 07:00
    "Песен по залез слънце", драма, Великобритания, 2015; реж. Терънс Дейвис, с Агинес Дейн, Питър Мълан, Кевин Гътри, Джак Грийнлес, Иън Пири, [12+]
  • 09:15
    "Къде сбъркахме?", комедия, Австрия, 2016; реж. Мари Кройцер, с Вики Крипс, Пия Хийрцегер, Фелин Роган, Марсел Мохаб, Мануел Рубей, [12+]
  • 10:50
    "Елън", драма, Великобритания, 2016; реж. Махалия Бело, с Джесика Бардън, Ясмин Моне Принс, Джо Демпси, Джейми Уинстън, Чарли Крийд-Майлс, [15+]
  • 12:05
    "Чирак", драма, Сингапур, 2016; реж. Бу Джънфенг, с Фирдаус Рахман, Уан Ханафи Су, Мастура Ахмад, Буун Пин Кох, Никсън Ченг, [15+]
Пълна програма
  • 07:00
    CNN Newsroom (with World Sport)
  • 08:00
    CNN Newsroom
  • 11:30
    African Voices
  • 12:00
    Fareed Zakaria GPS
Пълна програма
  • 07:00
    "Капризи на съдбата" - теленовела
  • 08:00
    "Докоснати от слънцето" - сериал, /п/
  • 09:30
    "Йохана и пилотът: Легендата за жеравите"- романтичен филм с уч. на Юлия Брендлер, Кай Шуман, Кевин Ото и др., /п/
  • 11:30
    "Пепел от рози" - сериен филм , /п/
Пълна програма
  • 06:30
    "Ларго Уинч" - сериал, сезон 1
  • 07:30
    "Военни престъпления" - сериал, сезон 9, /п/
  • 08:45
    "Комисар Рекс" - сериал, сезон 11, /п/
  • 10:00
    "Снайперисти" - сериал, сезон 3, /п/
Пълна програма
  • 06:50
    Бързи и шумни: Невероятен "Шевролет Импала"
  • 07:40
    Как се прави...: Тенджера под налягане/ Шамандура/ Бензиновоз
  • 08:10
    Как се прави...: Изкуствена трева/ Сушено телешко/ Кегли за боулинг
  • 08:40
    Как са го направили?: Трошачки на коли, сарита, Устър сос
Пълна програма
  • 07:00
    Как са го направили?: Епизод 16
  • 07:26
    Феноменални съоръжения: Сньовит - арктическият газ
  • 08:14
    Ловци на митове: Дай газ в Сан Франциско
  • 09:02
    Иноваторите: Да изобретиш света: Епизод 1
Пълна програма
  • 07:00
    Ханк Зипзър
  • 07:30
    Bunk'd S2
  • 08:00
    Hotel Transylvania S1
  • 08:30
    Gamer's Guide To Pretty Much Everything S2
Пълна програма
  • 07:00
    "Да изобретяваме"
  • 07:25
    "Да изобретяваме"
  • 07:50
    "Фокуси"
  • 08:05
    "Гастрономи"
Пълна програма
  • 07:00
    Клуб Уинкс - анимационен сериал
  • 07:45
    Приключенията на Чък и приятели - анимационен сериал
  • 08:00
    Кученце в джобче - анимационен сериал
  • 08:30
    Трансформъри: Роботи-спасители - анимационен сериал
Пълна програма
  • 06:00
    Делници - с Николай Колев
  • 10:00
    Здраве от природата - с проф. Христо Мермерски
  • 11:00
    Седмицата на #Иво - с Иво Божков
  • 12:00
    При Жорж - музика, изкуство, култура - с Жорж Ганчев
Пълна програма
  • 07:15
    Спорт
  • 07:22
    Култура 1
  • 07:41
    Анализи
  • 07:46
    Преглед на програмата / Преглед на печата
Пълна програма
  • 06:30
    Ски-алпийски дисциплини, Световна купа (мъже) Леви: Слалом
  • 07:30
    Ръгби: Франция - Нова Зеландия
  • 08:30
    Снукър: "Шанхай мастърс", пряко
  • 11:30
    Ски-алпийски дисциплини, Световна купа (жени) Леви: Слалом
Пълна програма
  • 07:00
    Куриози
  • 08:00
    Сноуборд: Световна купа Милано
  • 09:00
    Ски-алпийски дисциплини, Световна купа (жени) Леви: Слалом
  • 09:30
    Ски-алпийски дисциплини, Световна купа (мъже) Леви: Слалом
Пълна програма
  • 06:05
    72 опасни места за живеене, сезон 1, еп. 1
  • 07:15
    Търсачи на съкровища, сезон 3, еп. 1
  • 08:00
    Треска за нефрит, сезон 3, еп. 9
  • 08:20
    Моят плаващ дом, сезон 1, еп. 9
Пълна програма
  • 07:00
    Travellers With Skiis
  • 07:25
    Travellers With Skiis
  • 07:55
    X Games - Aspen
  • 08:50
    Fantasy Factory
Пълна програма
  • 07:00
    Утрото /сутрешен музикален блок/
  • 11:00
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 12:00
    Багрите на България /фолклорна и народна музика/
  • 12:30
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
Пълна програма
  • 07:00
    Ловци на къщи
  • 07:30
    Ловци на къщи
  • 08:00
    Карибски живот
  • 08:30
    Карибски живот
Пълна програма
  • 06:50
    Нови в квартала - трети сезон, еп. 14
  • 07:15
    Нови в квартала - трети сезон, еп. 15
  • 07:45
    Любовни авантюри - трети сезон, еп. 3
  • 08:40
    Грозната Бети - втори сезон, еп. 18
Пълна програма
  • 06:45
    Транспортер - втори сезон, еп. 6
  • 07:45
    Лас Вегас - втори сезон, еп. 8
  • 08:35
    Лас Вегас - втори сезон, еп. 9
  • 09:30
    Военна прокуратура - трети сезон, еп. 22
Пълна програма
  • 07:00
    "Подмазвачи", комедийна драма, Холандия, 2016; реж. Роберт Ян Вестейк, с Лиополд Уит, Тим Линд, Хелън Белбин, Джули МакЛелан, Майлс Джап, [12+]
  • 08:35
    "Сърцето на дракона 3: Проклятието на магьосника", фентъзи - драма, САЩ, 2015; реж. Колин Тийг, с Джулиан Морис, Тамзин Мърчант, Джаса Ахлувалиа, Джонджо О'Нийл, Доминик Мафам, [12+]
  • 10:10
    "Бандата на кравите", анимация, САЩ, 2004; реж. Уил Фин, Джон Санфорд, [7+]
  • 11:25
    "Чудовищни камиони", комедия - фантастика, САЩ, 2016; реж. Крис Уедж, с Лукас Тил, Джейн Леви, Томас Ленън, Бари Пепър, Роб Лоу, [12+]
Пълна програма
  • 07:00
    Машини за убиване, сезон 1, еп. 4
  • 07:55
    Забранена история, сезон 4, еп. 2
  • 08:45
    Мощта на вулканите, сезон 1, еп. 1
  • 09:40
    Загадки в музея, сезон 2, еп. 17
Пълна програма
  • 07:00
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Спектакъл в Палм Спрингс
  • 07:25
    Спецове в заложната къща: Треска по Чъм
  • 07:50
    Спецове в заложната къща: Веселяка Рик
  • 08:15
    Дървосекачи: Отмъщението на Райгард
Пълна програма
  • 06:30
    Риболов на чудовища – тв поредица, Америка, пети сезон, 6 еп.
  • 07:30
    Риболов с Върхара – тв поредица, втори сезон /п/
  • 08:30
    Ловци на мигове – тв поредица, 3 еп.
  • 09:00
    НАСЛУКА – тв поредица, пети сезон, 50 еп. /п/
Пълна програма
  • 07:00
    "Томас и приятели"
  • 07:35
    "Строителят Боб"
  • 07:55
    "Зоопаркът на Сузи"
  • 08:00
    "Анджелина балерина"
Пълна програма
  • 07:00
    "Всяка сутрин" - сутрешен блок
  • 09:00
    "Офанзива"/п/
  • 11:15
    Топ Шоп
  • 11:30
    "Пулс" с Гергана Добрева/п/
Пълна програма
  • 02:45
    JDM
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:30
    Драконова топка Z (анимация)
  • 19:00
    Хартли (фейлетон)
Пълна програма
  • 07:00
    "Импромптю" - драма / романтичен с Джуди Дейвис, Хю Грант, Ема Томпсън, Манди Патинкин.
  • 08:45
    "Услугата" - романтична комедия с Харли Джей Козак, Елизабет Макгавърн.
  • 10:20
    "Клетниците на ХХ век" - драма с Жан-Пол Белмондо, Мишел Бужена.
  • 13:15
    "Мосю Макс" - драма с Жан-Клод Бриали, Доминик Бланк.
Пълна програма
  • 06:05
    VIRGIN AUSTRALIA SUPERCARS CHAMPIONSHIP HIGHLIGHTS
  • 07:50
    STOP AND GO
  • 08:00
    THE FLYING LAP
  • 08:25
    BRITCAR ENDURANCE CHAMPIONSHIP
Пълна програма
  • 07:00
    Само хитове
  • 08:00
    Да създадеш
  • 09:00
    Бременна на 16 - реалити шоу
  • 10:00
    Срещи катастрофи
Пълна програма
  • 07:00
    Hot Right Now!
  • 09:00
    Rihanna Vs The World!
  • 10:30
    Hot Right Now!
  • 12:00
    Powerplay! This Week's MTV Top 20
Пълна програма
  • 06:00
    AM Mayhem
  • 09:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 11:00
    Super Massive Rock Stars!
  • 13:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
Пълна програма
  • 06:55
    72-те най-сладки животни, сезон 1, еп. 3
  • 07:25
    72-те най-сладки животни, сезон 1, еп. 4
  • 08:00
    Ветеринар на хълма, сезон 1, еп. 3
  • 08:55
    Най-дивият град в Аляска, сезон 1, еп. 4
Пълна програма
  • 07:05
    Мръсна работа, еп. 1
  • 08:00
    Златна треска, еп. 7
  • 09:00
    Златна треска, еп. 8
  • 10:00
    Без закони: Разчитай на мен, еп. 1
Пълна програма
  • 07:00
    Най-опасните животни на Австралия: Минути за убиване
  • 07:24
    Най-опасните животни на Австралия: Нападение от морски лъв
  • 07:50
    Най-опасните животни в света: Австралия
  • 08:37
    Най-опасните животни в света: Азия
Пълна програма
  • 06:00
    Край на програмата
  • 09:00
    Дартс: "Голям шлем" 2017, първи ден, първа сесия, повторение
  • 12:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 12:05
    Футбол: АФК Уимбълдън - Питърбъро Юнайтед, мач от английската Лига 1, повторение
Пълна програма
  • 07:00
    Телеканал "Добро утро"
  • 10:00
    Новини
  • 10:15
    Телеканал "Добро утро"
  • 10:30
    "Пробни покупки"
Пълна програма
  • 07:00
    "Класика в жанра" - хитовете през годините
  • 07:30
    "Златни хитове" - най-доброто
  • 08:00
    "Планета Live" - музикална програма
  • 08:30
    "Промо" - новите хитове
Пълна програма
  • 06:40
    "Росна китка" - музика за настроение
  • 07:30
    "Златна колекция" - хитовете през годините
  • 08:30
    "Музикален пъзел" - избрани песни
  • 09:30
    "Картини от България" - музикална импресия
Пълна програма
  • 07:05
    "Show Time" - музикална програма
  • 08:00
    "Планета Live" - музикална програма
  • 09:00
    "Планета Хит" - хитове без край
  • 09:30
    "Ретро" - музикална програма
Пълна програма
  • 06:45
    "Моите момчета" - сериал
  • 07:40
    "Братята Соломон" - комедия, САЩ, 2007
  • 09:25
    "Кънки с тъп връх" - спортна комедия, САЩ, 2007
  • 11:15
    "По средата" - сериал
Пълна програма
  • 06:00
    Дивата муха
  • 08:00
    Екстремни спортове
  • 10:00
    Италия, Серия А: Сампдория - Аталанта
  • 12:00
    Италия, Серия А: Фиорентина - Удинезе
Пълна програма
  • 07:00
    "Добро утро, Германия" - сутрешен журнал
  • 09:30
    "Добри времена, лоши времена" - сериал
  • 10:00
    "Сред нас" - сериал
  • 10:30
    "Съблазнителни измами" - доку-поредица
Пълна програма
  • 05:00
    "Утрото на Русия"
  • 10:00
    Вести
  • 10:35
    Вести-Москва
  • 10:50
    "За най-важното"
Пълна програма
  • 07:00
    Анимация
  • 08:00
    "Цената на победата"
  • 09:00
    Сериал: "Ловът на Пепеляшка"
  • 10:00
    Сериал: "Улиците на разбитите фенери"
Пълна програма
  • 06:30
    Сутрешен информационно-забавен журнал и спорт
  • 11:00
    "Клиниката на Зюдринг" - сериал
  • 12:00
    "В името на справедливостта: Ние се борим за Вас!" - поредица
  • 13:00
    "Адвокатите на пост" - поредица
Пълна програма
  • 07:00
    "Доброта и надежда" док.филм
  • 07:30
    Китка народна музика
  • 07:45
    НОВИНИ - сутрешна емисия
  • 08:00
    Ранни вести /на живо/
Пълна програма
  • 07:00
    Ръгби
  • 07:30
    Футбол Мундиал
  • 08:00
    Кайтбординг
  • 08:30
    Тенис: Турнир на Клиф Ричард 2005
Пълна програма
  • 07:05
    Leo Lausemaus
  • 07:10
    Leo Lausemaus
  • 07:30
    Bob der Baumeister
  • 08:00
    Paw Patrol - Helfer auf vier Pfoten
Пълна програма
  • 06:30
    Безценна перла - ТВ сериал - Бразилия - 101 епизод
  • 07:30
    Детски свят - Маша и мечока - анимация
  • 08:00
    Новини
  • 08:20
    Исторически календар
Пълна програма
  • 06:00
    Snooza
  • 09:00
    21:00 Zoom
  • 09:02
    Snooza
  • 10:02
    1 Artist 3 Hits
Пълна програма
  • 07:00
    Ставам на 15: Латино рождени дни: Американски латино рожден ден в Париж
  • 08:00
    Моето 300-килограмово тяло: Епизод 3
  • 10:00
    Дегустация на сляпо: Епизод 49
  • 10:30
    Дегустация на сляпо: Епизод 50
Пълна програма
  • 07:00
    Виж България - Каварна, синята рок столица
  • 07:30
    Импресия Гърция
  • 08:00
    Война на похабяването - с.1, еп.9
  • 08:30
    Бъди там - България в музика и картини
Пълна програма
  • 07:00
    Търсене на дом по света
  • 07:30
    Търсене на дом по света
  • 08:00
    Търсене на дом по света
  • 08:30
    Търсене на дом по света
Пълна програма
  • 07:00
    Търсене на дом по света
  • 07:30
    Търсене на дом по света
  • 08:00
    Търсене на дом по света
  • 08:30
    Търсене на дом по света
Пълна програма
  • 06:40
    Циркът на кошмарите: чиракът на вампира, САЩ, екшън/фентъзи/трилър, 2009
  • 08:25
    Господарите на Догтаун, САЩ, екшън/драма/спортен, 2005
  • 10:10
    Престъпниците от Бейтаун (2012), САЩ, 2012
  • 11:45
    Ема, Великобритания,САЩ, комедия/драма/романтичен, с Гуинет Полтроу, 1996
Пълна програма
  • 06:30
    "Свободна зона" - публицистично предаване (повторение)
  • 07:30
    Новини
  • 08:00
    Новини
  • 08:30
    Новини
Пълна програма
  • 06:50
    Менюто днес - четвърти сезон, еп. 18
  • 07:10
    Кухня без граници - четвърти сезон, еп. 6
  • 07:20
    Храните на моята земя Португалия - кулинарно предаване, еп. 1
  • 07:50
    Храните на моята земя Португалия - кулинарно предаване, еп. 2
Пълна програма
  • 07:00
    Стани и засияй с VH1
  • 09:00
    Хитовете не лъжат!
  • 11:00
    Тор 10 на VH1 от тази седмица
  • 12:00
    Познайте годината!
Пълна програма
  • 06:00
    Пчеличката Мая: Филмът - Анимация, 2014, Режисьор: Алексис Стадерман, Глен Фрейсър, В ролите: Коди Сит Макфии
  • 08:00
    История с пчели - Анимация, Комедия, 2007, Режисьор: Стив Хикнър, Саймън Дж. Смит, В ролите: Джери Зайнфелд, Рене Зелуегър, Матю Бродерик
  • 09:30
    Цветна мозайка - Комедия, Семеен, Фентъзи, 2009, Режисьор: Робърт Родригес, В ролите: Джими Бенет, Джеймс Спейдър, Кат Денингс
  • 11:00
    Дрилбит Тейлър - Комедия, 2008, Режисьор:  Steven Brill, В ролите: Оуен Уилсън, Джош Патрик
Пълна програма
  • 06:55
    "CSI: Ню Йорк" - криминален сериал
  • 07:50
    "Джордан: Патоложка с профил" - криминален сериал
  • 08:45
    "Дай ме под съд" - доку-поредица
  • 11:55
    "4 сватби и едно вълшебно пътешествие" - доку-поредица
Пълна програма
  • 06:30
    Здравословен живот /п/
  • 07:30
    Пътешествия/п/
  • 08:30
    Спорт
  • 09:00
    "ТВ меню"
Пълна програма
  • 06:45
    Хавай 5-0 - втори сезон, еп. 10
  • 07:35
    Психаротерапия - трети сезон, еп. 1
  • 08:00
    Психаротерапия - трети сезон, еп. 2
  • 08:25
    Мелачката - първи сезон, еп. 9
Пълна програма
  • 06:00
    AM Rush
  • 09:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 09:40
    DJ Duel
  • 11:00
    Big Tunes!
Пълна програма
  • 07:00
    PHOTOGRAPHERS
  • 07:25
    F-PEOPLE
  • 07:30
    PHOTOGRAPHERS
  • 07:55
    FASHION WEEK
Пълна програма
  • 06:00
    Wake Up With Hits!
  • 09:00
    Big Fat Hits
  • 11:00
    Nothing But Hits
  • 13:00
    MTV's Euro Top 10
Пълна програма
  • 07:00
    "Уличен патрул" - 1 еп.
  • 07:50
    "Кошмарни съседи" - 504 еп.
  • 08:40
    "Лов на неизрядни платци" - 19 и 20 еп.
  • 09:30
    "Джигити" - 4 еп.
Пълна програма
  • 06:30
    "Европа сутрин" - сутрешен блок
  • 09:00
    новини
  • 09:15
    Спорт
  • 09:30
    Новини
Пълна програма
  • 07:00
    На зарубежных водоемах
  • 07:30
    Водоемы России. Рыбинское водохранилище
  • 08:00
    Нож-помощник
  • 08:10
    Уральская рыбалка
Пълна програма
  • 06:30
    "Непорочната Джейн" - сериал, сезон 1
  • 07:30
    "София - Ден и Нощ" - риалити сериал, /п/
  • 08:30
    "Убийства в Мидсъмър" - сериен филм, сезон 14
  • 11:00
    "Любов като по книга" - романтична комедия с уч. на Чарлз Дътън, Ейми Екър, Дилън Брус и др.
Пълна програма
  • 07:00
    Must Love Cats: Episode 6
  • 07:45
    Hillbilly Handfishin' 2.0: Beauty And The Geeks
  • 08:30
    How the Universe Works: Stars
  • 09:15
    Kitchen Boss: Sicilian Soiree
Пълна програма
  • 07:05
    THIS DAY in history
  • 07:15
    BASIC LEXIS
  • 07:25
    STEP BY STEP
  • 07:30
    HERE AND THERE
Пълна програма
  • 07:00
    Босата контеса
  • 07:25
    Босата контеса
  • 07:50
    Анна Олсън: Свежо
  • 08:15
    Кухнята
Пълна програма
  • 06:55
    Пес патрул
  • 07:10
    Пес патрул
  • 07:20
    Пламъчко и машините
  • 07:50
    АЛВИННН!!! и катеричоците
Пълна програма
  • 06:30
    Ски-алпийски дисциплини, Световна купа (мъже) Леви: Слалом
  • 07:30
    Ръгби: Франция - Нова Зеландия
  • 08:30
    Снукър: "Шанхай мастърс", пряко
  • 11:30
    Ски-алпийски дисциплини, Световна купа (жени) Леви: Слалом
Пълна програма
  • 07:00
    "Подмазвачи", комедийна драма, Холандия, 2016; реж. Роберт Ян Вестейк, с Лиополд Уит, Тим Линд, Хелън Белбин, Джули МакЛелан, Майлс Джап, [12+]
  • 08:35
    "Сърцето на дракона 3: Проклятието на магьосника", фентъзи - драма, САЩ, 2015; реж. Колин Тийг, с Джулиан Морис, Тамзин Мърчант, Джаса Ахлувалиа, Джонджо О'Нийл, Доминик Мафам, [12+]
  • 10:10
    "Бандата на кравите", анимация, САЩ, 2004; реж. Уил Фин, Джон Санфорд, [7+]
  • 11:25
    "Чудовищни камиони", комедия - фантастика, САЩ, 2016; реж. Крис Уедж, с Лукас Тил, Джейн Леви, Томас Ленън, Бари Пепър, Роб Лоу, [12+]
Пълна програма
  • 05:30
    Fresh morning :)
  • 09:00
    Lucky 7
  • 09:30
    Playlist
  • 18:00
    Lucky 7
Пълна програма
  • 07:00
    HENRY HUGGLEMONSTER
  • 07:15
    Calimero
  • 07:30
    Loopdidoo
  • 07:45
    HENRY HUGGLEMONSTER
Пълна програма
  • 06:55
    Пес патрул
  • 07:10
    Пес патрул
  • 07:20
    Пламъчко и машините
  • 07:50
    АЛВИННН!!! и катеричоците
Пълна програма
  • 07:00
    Wake Me Up Before You Go Go
  • 09:00
    Nothing But Classics
  • 11:00
    Guess The Year
  • 12:00
    We Are The 80s
Пълна програма
  • 07:00
    I Was Murdered: Written in Blood
  • 07:25
    Disappeared: Dancing into Darkness
  • 08:15
    I Was Murdered: Missing Mother's Day
  • 08:40
    I Was Murdered: Lethal Liaison
Пълна програма
  • 06:56
    Up Close With: Juliano Belletti
  • 07:21
    Up Close With: Bruno Senna
  • 07:51
    Spirit of Champions: Kyra Gracie
  • 08:05
    Spirit of Champions: Shogun
Пълна програма
  • 06:50
    Midway USA's Gun Stories
  • 07:15
    Dropped
  • 07:40
    Dropped
  • 08:05
    Dropped
Пълна програма
  • 07:00
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Спектакъл в Палм Спрингс
  • 07:25
    Спецове в заложната къща: Треска по Чъм
  • 07:50
    Спецове в заложната къща: Веселяка Рик
  • 08:15
    Дървосекачи: Отмъщението на Райгард
Пълна програма
  • 07:00
    Златна треска, еп. 7
  • 08:00
    Златна треска, еп. 8
  • 09:00
    Без закони: Разчитай на мен, еп. 1
  • 10:00
    Най-трудните ремонти на света, еп. 13
Пълна програма
  • 06:30
    "Тази сутрин" - информационно предаване
  • 09:30
    "Преди обед" - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
  • 12:00
    bTV Новините - обедна емисия
  • 12:30
    "Шоуто на Слави" /п/- вечерно ток шоу
Пълна програма
  • 07:00
    Телешоп
  • 10:00
    Конан; сезон 1, епизод 4, приключенски, научна фантастика, САЩ, 1997
  • 11:00
    Тоталкар; сезон 2, епизод 2, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2016
  • 11:35
    Тоталкар; сезон 2, епизод 3, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2016
Пълна програма
  • 07:00
    Телешоп
  • 12:00
    Отмъщението; сезон 1, епизод 29, драма, мистерия, 2013
  • 13:15
    Телешоп
  • 13:30
    Ченгета новобранци; сезон 3, епизод 10, криминален, драма, Канада, 2012
Пълна програма
  • 07:00
    Разтърсващи престъпления: Австралия: Убийството на Ебъни Симпсън
  • 08:00
    Какво е нужно за убийство: Бегачът с протеза
  • 08:30
    Какво е нужно за убийство: Убийците мошеници
  • 09:00
    Ловецът на убийци: Твърде млад, за да умре
Пълна програма
  • 06:00
    Да преподаваш на г-жа Тингъл
  • 07:55
    Откраднато лято
  • 09:50
    Решаващият миг
  • 11:50
    Рай
Пълна програма
  • 06:00
    Худ.фильм "Деревня Утка" 6+
  • 07:30
    "Американский ликбез" Американская мечта
  • 08:00
    Сериал "Время любить" 16+
  • 09:00
    "Тайм-код"
Пълна програма
  • 07:00
    "Художникът, каракачанското куче и достойнството" - документален филм
  • 07:30
    "Новини" - информационна емисия на ТВ СКАТ
  • 07:45
    "Фолклорна дъга": Концерт на ансамбъл "Здравец"
  • 08:30
    "Новини" - информационна емисия на ТВ СКАТ
Пълна програма
  • 07:00
    SpongeBob SquarePants
  • 07:30
    SpongeBob SquarePants
  • 08:00
    SpongeBob SquarePants
  • 08:30
    SpongeBob SquarePants
Пълна програма
  • 07:00
    BFF Birthday Blow Job (18+)
  • 07:24
    Your Love Inside Me (18+)
  • 07:46
    Fuck Your Way Out Of The Friend-Zone (18+)
  • 08:12
    Fuck Before Work (18+)
Пълна програма
  • 07:00
    Футбол: Атлетико /Параненси/ - Коринтианс (Бразилско първенство, сезон 2017 - повторение)
  • 09:00
    "Екстремни серии по ветроходство" - 2 еп., спортно-обзорно предаване
  • 09:30
    "Животни герои: Делфините, които спасиха сърфист" - 2 еп., документален филм
  • 10:00
    "Армада - неразказаната история" - 1 еп., документален филм
Пълна програма
  • 07:00
    Арена спорт обзор на деня
  • 07:30
    Световен рали шампионат: Преди Рали Австралия магазинно предаване
  • 08:00
    Спортна треска
  • 09:00
    Аз съм…
Пълна програма
  • 06:40
    Тайната на лешникотрошачката Семеен Канада 2007
  • 08:05
    Бури Драма Франция 2010
  • 10:05
    Ръцете на Роксана Драма Франция 2012
  • 12:10
    Нечий герой Семеен Канада 2011
Пълна програма
  • 07:00
    Новини
  • 07:10
    Прогноза за времето и агропрогноза
  • 07:15
    Агрокоментар
  • 07:20
    Агротема
Пълна програма
  • 07:00
    KALAHARI MEERKATS - PART 1
  • 07:30
    KALAHARI MEERKATS - PART 2
  • 08:00
    INTO THE ARCTIC I
  • 09:00
    DRAGON HOUSE, THE
Пълна програма
  • 07:00
    Japan Queen Tournament
  • 07:15
    Ultimate First League
  • 07:35
    Ultimate Muay Thai
  • 07:45
    WUSHU Championship
Пълна програма
  • 06:00
    Да похитиш група Музикален, Комедия САЩ 2007
  • 07:30
    Г-ца Минус Комедия, Семеен, Фентъзи Холандия 2001
  • 08:55
    Ангелите от Ийст Енд Приключенски, Семеен Норвегия 2010
  • 10:15
    Диско Комедия Франция 2008
Пълна програма
  • 07:00
    The Great Ride Open
  • 07:30
    The Great Ride Open
  • 08:00
    AS+ Special Nazare Big Wave Riders
  • 08:30
    AS+ Special Nazare Big Wave Riders
Пълна програма
  • 07:05
    Зоопаркът - Дъблин (7)
  • 07:35
    Ветеринарна клиника за дребни животни (9)
  • 08:00
    Ветеринарна клиника за дребни животни (10)
  • 08:25
    Див инстинкт (1)
Пълна програма
  • 07:00
    Искам да съм там - Витоша, Зимна приказка
  • 07:30
    Импресия - Шипка
  • 08:00
    Война на похабяването - с.3, еп.8
  • 08:30
    Бъди там - България в музика и картини
Пълна програма
  • 05:35
    A Blue Note 75 All-stars at La Gaite Lyrique
  • 07:15
    InterMezzo
  • 09:30
    Tribute to Hans Van Manen, Dutch National Ballet, Festival de Danse de Montpellier
  • 10:55
    Love Chapter 2 by Sharon Eyal and Gai Behar, Festival de Montpellier danse
Пълна програма
  • 05:30
    Край на програмата
  • 08:00
    Футбол: Берое - Дунав, мач от Първа професионална лига, повторение
  • 10:00
    Футбол: Ботев Пловдив - Славия, мач от Първа професионална лига, повторение
  • 12:00
    Волейбол: Фридрихсхафен - Нефтохимик, мач реванш от Шампионската лига, повторение
Пълна програма
  • 07:00
    "Най - странните оръжия на света: В търсене на умната бомба" - 3 еп., документален филм
  • 08:00
    "Какво убива пчелите?" - документален филм
  • 09:00
    Футбол: Коринтианс - Авай (Бразилско първенство, сезон 2017 - повторение)
  • 11:00
    "Спорт +" спортно обзорно предаване (повторение)
Пълна програма
  • 05:00
    Край на програмата
  • 08:00
    "НБА Екшън", предаване за баскетбол от НБА (2017-18), 6-и епизод, повторение
  • 09:00
    Баскетбол: Бостън Селтикс - Торонто Раптърс, мач от НБА, повторение
  • 11:30
    "Светът на Висшата лига", предаване за английски футбол (2017-18), 19-и епизод, повторение
Пълна програма
  • 07:00
    Убиха ме: Кърваво писмо
  • 07:25
    Изчезнали: Танц в мрака
  • 08:15
    Убиха ме: Отсъствие от празника
  • 08:40
    Убиха ме: Смъртоносна връзка
Пълна програма
  • 06:00
    Просто Диков", авторско предаване на Сашо Диков (п)
  • 09:00
    "Шоуто на играчите" вечерно ток шоу с Павел и Христо, (п)
  • 10:00
    "Честно казано с Люба Кулезич", публицистично предаване, (п)
  • 11:00
    "Код 11-13", информационно - новинарско шоу LIVE
Пълна програма
  • 07:00
    Зеленият ад
  • 07:30
    Хайде за риба, Бльомхоф 4. част
  • 08:00
    Решенията на Валтер - На осем метра от брега
  • 08:30
    Сомове от дълбините на Ебро
Пълна програма
  • 07:00
    "Джони Инглиш се завръща", комедия, САЩ, 2011; реж. Оливър Паркър, с Роуън Аткинсън, Джилиан Андерсън, Доминик Уест, Розамунд Пайк, Даниъл Калууя, [12+]
  • 08:40
    "Минута мълчание", романтична драма, Германия, 2016; реж. Торстен Шмит, с Йонас Най, Юлия Кошиц, Уве Прайс, Йоханес Алмайер, Хени Рентс, [12+]
  • 10:10
    "О.Джей.: Произведено в Америка I, 4 еп.", документален, САЩ, 2016; реж. Езра Еделман, [15+]
  • 11:50
    "Дамилола, обичното ни момче", драма, Великобритания, 2016; реж. Юрос Лин, с Бабу Сийзий, Уунми Мосаку, Юуон Адедокун, Сами Камара, Джума Шарка, [12+]
Пълна програма
  • 07:00
    "Замръзналото кралство", анимация, САЩ, 2013; реж. Крис Бък, Дженифър Лий, [All+]
  • 08:40
    "Перфектният ритъм", музикална комедия, САЩ, 2012; реж. Джейсън Мур, с Анна Кендрик, Ребъл Уилсън, Британи Сноу, Ана Кемп, Скайлар Остин, [12+]
  • 10:30
    "Изпечено убийство: Смъртоносна рецепта", детективска драма, САЩ, 2016; реж. Кристофър Табори, с Алисън Суини, Гейбриъл Хогън, Камерън Матисън, Барбара Нивън, Лиза Дюръпт, [12+]
  • 11:55
    "Проект "Зелена светлина" 2015, 3 еп.", документален, САЩ, 2015, [12+]
Пълна програма
  • 07:00
    Fashion Focus
  • 07:15
    Fashion Focus
  • 07:30
    Eco Fashion
  • 07:45
    Eco Fashion
Пълна програма
  • 07:00
    Фолклорното наследство на Георги Попиванов (образователен филм за познавателен туризъм)
  • 07:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 08:00
    Храм Света Богородица - Благовещение (образователен филм за религиозен туризъм)
  • 08:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
Пълна програма
  • 05:30
    Тенис: ATP Лондон
  • 08:00
    Тенис: ATP Лондон
  • 10:30
    Футбол: Руска Премиер лига
  • 11:00
    Футбол: Барса ТВ
Пълна програма
  • 05:00
    Автомобилизъм: Nascar Cup Series
  • 08:00
    ММА: Ultimate Fighting Championship 2017
  • 11:00
    Хокей на лед: NHL
  • 13:25
    Новини
Пълна програма
  • 07:00
    Rusty Rivets
  • 07:10
    Paw Patrol
  • 07:35
    Dora the Explorer
  • 08:00
    Nella the Princess Knight
Пълна програма
  • 06:50
    Митове и легенди: Язон и аргонавтите
  • 08:00
    Рицари тамплиери
  • 09:00
    История на Земята - Ядро
  • 10:00
    Невероятният свят на автомобилите
Пълна програма

Сериали

Viasat Nature 07:05
Най-добрият приятел на кучето, сезон 1, еп. 6
PRO 7 07:10
"По приятелски" - комедиен сериал
Fox Channel 07:10
Модерно семейство - трети сезон, еп. 10
Viasat Explorer 07:15
Дивото зове, сезон 1, еп. 5
Utilisima 07:20
Лесни рецепти - пети сезон, еп. 10

Всички предавания

Спорт

EuroNews 07:15
Спорт
Mtel Sport 1 07:30
Футбол: Барса ТВ 29 епизод
ORT 07:45
"Смешки. Спорт"
07:45
"Смешарики. Спорт"
Film Plus 08:00
Футбол: Примера Дивисион - обзор на изминалия кръг

Всички предавания

Филми

bTV Cinema 07:15
"Знам къде е Лизи" - трилър, криминален (САЩ, 2016), режисьор -Дариън Скот, актьори - Трейси Голд, Надя Борлин, Ричард Руколо,  Ванеса Евиган, Скот Еванс и др.
Kino Nova 07:20
"Ловци на духове" - екшън- комедия с уч. на Бил Мъри, Дан Акройд, Сигорни Уивър, Рик Моранис, Харолд Рамис и др., /п/
Telekabel 07:30
Детски свят: Маша и мечока - анимация
Bulgaria ON AIR 07:30
Пес патрул - анимация
HBO 2 07:30
"Междузвездни войни: Епизод І - Невидима заплаха", екшън - фантастика, САЩ, 1999; реж. Джордж Лукас, с Лиъм Нийсън, Юън Макгрегър, Натали Портман, Джейк Лойд, Иън Макдайърмид, [12+]

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания



{START_COUNTER}