ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 21:00
    Референдум Публицистично предаване с водещ Добрина Чешмеджиева
  • 22:00
    Рилингтън плейс тв филм /2 епизод/ (12)
  • 23:00
    По света и у нас Информационна емисия
  • 23:25
    Зелена светлина
Пълна програма
  • 21:00
    "Фермата" - риалити
  • 22:30
    "Шоуто на Слави" - вечерно ток шоу
  • 23:30
    bTV Новините - късна емисия
Пълна програма
  • 21:00
    BIG BROTHER: MOST WANTED 2017 - риалити шоу
  • 22:00
    "София - Ден и Нощ" (премиера) - риалити сериал
  • 23:00
    "Господари на ефира"- забавно предаване
  • 23:30
    Новините на NOVA
Пълна програма
  • 21:00
    Тялом и духом - криминален сериал
  • 21:30
    Новините ON AIR
  • 22:10
    Черните овце - историческа драма
  • 23:00
    Похитени - сериал, политически трилър
Пълна програма
  • 21:00
    Бизнес среща с Таня Кръстева
  • 21:30
    Светът е бизнес с Николай Кръстев
  • 22:00
    Вяра във финансите - документална поредица на Bloomberg
  • 22:30
    Коментари на деня
Пълна програма
  • 21:00
    Скорпион; сезон 3, епизод 1, екшън, драма, САЩ, 2016
  • 21:55
    Ченгета новобранци; сезон 3, епизод 13, криминален, драма, Канада, 2012
  • 22:50
    4исла; сезон 5, епизод 23, криминален, драма, САЩ, 2009
  • 23:45
    4исла; сезон 6, епизод 1, криминален, драма, САЩ, 2009
Пълна програма
  • 21:05
    Питбули и бивши затворници: Опасното куче
  • 22:00
    Царицата на лъвовете: Епизод 6
  • 22:55
    Дивата Иберия: Лято
  • 23:50
    Диви и истински: Нападнати от кобра
Пълна програма
  • 21:00
    Избрано от "Неделник с Волен Сидеров" - обзорно предаване
  • 22:00
    "Неделя - Ден Господен" - предаване за православна култура
  • 23:30
    "Добро утро, българи" - сутрешен блок /п/
Пълна програма
  • 21:15
    Футбол: приятелски мач - пряко
Пълна програма
  • 21:00
    Регионални новини
  • 21:45
    Пътешествия документална поредица
  • 22:15
    Уличното изкуство в Рим документален филм /Италия, 2016 г./, 1 част
  • 23:05
    Музиката на Кристиан Елзесер концерт от фестивала "JazzIT"
Пълна програма
  • 20:30
    Баскетбол /мъже/: Академик Бултекс - Блокотехна /Гевгелия/ среща от Балканската баскетболна лига - пряко предаване от зала "Сила" Пловдив
  • 22:30
    Рок банда музикален филм
  • 23:00
    По света и у нас
  • 23:25
    Зелена светлина
Пълна програма
  • 21:25
    The Tom and Jerry Show
  • 21:31
    The Tom and Jerry Show
  • 21:45
    Bunnicula
  • 21:55
    Bunnicula
Пълна програма
  • 21:00
    bTV Новините - централна емисия
  • 22:00
    "Телекинеза" - драма,екшън,фантастика (САЩ, 2011), режисьор - Джейс Александър, актьори - Ноа Рийд, Стефани Якобсен, Джеймс Марстърс,Наоко Мори, Алона Тал, Андреа Мартин, Брандън Джей Макларън, Кайл Шмид, Софи Найт, Тамара Хоуп, Антъни Дел Рио, Дилън Кейс
  • 23:45
    "Стрелата" - сериал, с.5 еп.22
Пълна програма
  • 21:00
    Премиера: "Краят на света" - комедия, екшън, фантастика (Великобритания, САЩ, Япония, 2013), режисьор - Едгар Райт, актьори - Саймън Пег, Дейвид Брадли, Еди Марсан, Мартин Фрийман, Пади Консидин, Ник Фрост, Розамунд Пайк, Саманта Уайт и др.
  • 23:15
    "Нощта на умиращите тигри" - драма (Канада, 2010), режисьор - Тери Майлс, актьори - Джил Белоуз, Катлин Робъртсън, Джон Пайпър-Фъргюсън,Дженифър Бийлс, Лаурен Ли Смит, Тай Рунян, Леа Гибсан, Сара Линд и др.
Пълна програма
  • 20:00
    "Новите съседи" - комедиен сериал
  • 21:30
    "Двама мъже и половина" - комедиен сериал, с.3
  • 22:30
    "Мутра по заместване" - комедиен сериал, с.2
  • 23:30
    "Модерно семейство" - сериал, с.5
Пълна програма
  • 21:00
    "Част от мен" - сериал, еп.75
  • 22:30
    "Сега и завинаги" - сериал
  • 23:30
    "Тайните на времето" - сериал
Пълна програма
  • 21:29
    Малки Титани: В готовност
  • 21:45
    Кларънс
  • 21:56
    Кларънс
  • 22:10
    Време за приключения
Пълна програма
  • 21:00
    "Манчестър до морето", драма, САЩ, 2016; реж. Кенет Лонерган, с Кейси Афлек, Мишел Уилямс, Кайл Чандлър, Лукас Хеджиз, Гретчен Мол, [12+]
  • 23:15
    "Назад към убийството I, 6 еп.", криминален трилър, Великобритания, 2017; реж. Сам Милър, с Ричард Дормър, Джоди Балфор, Рийс Ричи, Киърън Бю, Питър Коу, [18+]
Пълна програма
  • 20:00
    "Родители", драма, Дания, 2016; реж. Кристиан Тафдруп, със Сорен Малинг, Бодил Йоргенсен, Елиот Кросет Хов, Мири Ан Бюшел, Антон Хоник, [12+]
  • 21:30
    "Паста от червен боб", драма, Япония, 2015; реж. Наоми Кавасе, с Кирин Кики, Масатоши Нагасе, Киара Учида, Мийоко Асада, Ецуко Ичихара, [12+]
  • 23:20
    "Деветият живот на Луи Дракс", трилър - мистерия, Канада, 2015; реж. Александър Аджа, с Джейми Дорнан, Сара Гадън, Ейдън Лонгоуърт, Аарън Пол, Оливър Плат, [15+]
Пълна програма
  • 21:00
    Amanpour
  • 21:30
    State of America with Kate Bolduan
  • 22:00
    The World Right Now with Hala Gorani
  • 23:00
    Quest Means Business
Пълна програма
  • 21:00
    "Ритъмът на мечтите"(премиера) - сериал
  • 22:30
    "Моят живот"(премиера) - сериен филм
  • 23:30
    "Прости ми" - сериен филм
Пълна програма
  • 21:00
    "Хавай 5-0" - сериал, сезон 2
  • 22:00
    "Пурпурните реки" - криминален трилър с уч. Жан Рено, Венсан Касел, Надя Фарес, Жан-Пиер Касел и др.
Пълна програма
  • 21:00
    Дяволският каньон: Епизод 5
  • 22:00
    Историята под лупа: В търсене за замъка на крал Артур
  • 23:00
    Ловци на митове: Кастингът: Бързи и яростни изхвърлящи седалки
Пълна програма
  • 21:10
    Гръм и трясък: Сграда, устойчива на взрив
  • 22:00
    Обикновен човек срещу експерт: Епизод 2
  • 22:50
    Феноменални съоръжения: Мостът Удроу Уилсън, Вашингтон
  • 23:40
    Ловци на митове: Специални видео игри
Пълна програма
  • 21:00
    Приключенията на Рапунцел и разбойника
  • 21:30
    Soy Luna S2
  • 22:30
    Мега-чудесата: на калинката и черният котарак
  • 23:00
    Hotel Transylvania S1
Пълна програма
  • 21:00
    "Най-силното сияние"
  • 22:00
    "Снимки от Луната"
  • 23:00
    "Музиката на простите числа" - еп. 1
  • 23:30
    "Музиката на простите числа" - еп. 2
Пълна програма
  • 21:00
    Трансформъри: Роботи-спасители - анимационен сериал
  • 21:30
    Отряд Зет - анимационен сериал
Пълна програма
  • 21:00
    Светът и всичко в него - със Симеон Идакиев
  • 22:00
    Босове под прикритие - 7 еп. - Сериал
  • 23:00
    Новини
  • 23:30
    Шесто чувство
Пълна програма
  • 19:45
    Ръгби: Франция - Нова Зеландия, пряко
  • 22:00
    Конен спорт: "Ездачен клуб"
  • 22:30
    Снукър: "Шанхай мастърс"
  • 23:45
    Автомобилизъм: "Порше къп" - Обзор на сезона
Пълна програма
  • 20:30
    Колоездене на писта: Световна купа Манчестър
  • 22:25
    "ФИФА футбол мондиал"
  • 22:55
    Новини
  • 23:00
    Ръгби: Франция - Нова Зеландия
Пълна програма
  • 21:15
    Големият див север, сезон 1, еп. 3
  • 22:00
    Най-трудното оцеляване Аляска, сезон 2, еп. 6
  • 22:45
    Специалните сили: Кой се осмелява да спечели, сезон 2, еп. 5
  • 23:35
    Царе на строителството с дървен материал, сезон 4, еп. 6
Пълна програма
  • 20:45
    X Games - Aspen
  • 21:40
    Rumble & Hum
  • 22:35
    Extreme Fighting Championship
  • 23:30
    Enfusion Series 3
Пълна програма
  • 20:00
    ЗОНА ЗА ПОЗДРАВИ - LIVE /телевизионно шоу за поздрави - на живо/
Пълна програма
  • 21:00
    Ловци на къщи
  • 21:30
    Ловци на къщи
  • 22:00
    Обиколката на красотата с Рейчъл Хънтър
  • 22:30
    Обиколката на красотата с Рейчъл Хънтър
Пълна програма
  • 21:00
    Игра на лъжи - първи сезон, еп. 3
  • 22:00
    40 е новото 20 - четвърти сезон, еп. 1
  • 22:30
    40 е новото 20 - четвърти сезон, еп. 2
  • 22:55
    Любовни авантюри - трети сезон, еп. 5
Пълна програма
  • 21:05
    Военни престъпления - четвърти сезон, еп. 21
  • 22:00
    Нюанси синьо - втори сезон, еп. 8
  • 23:00
    Военни престъпления: Лос Анджелис, еп. 8
  • 23:55
    Престъпни намерения - единадесети сезон, еп. 3
Пълна програма
  • 21:00
    "Централа Берлин ІІ, 1 еп.", шпионски трилър, САЩ, 2017; реж. Кристоф Шреве, с Ричард Армитидж, Рис Айфънс, Ричард Дженкинс, Лийланд Орсър, Мишел Форбс, [15+]
  • 21:55
    "В сенките I, 8 еп.", драма, Румъния, 2015; реж. Игор Кобилянски, с Шербан Павлу, Мария Обретин, Андреа Василе, Щефан Велничук, Серджиу Костаче, [18+]
  • 22:45
    "Тотем", хорър, САЩ, 2017; реж. Марсел Сармиенто, с Ана О'Райли, Лорънс Пресман, Лиа МакХю, Алисън Каетано, [18+]
Пълна програма
  • 21:00
    Тайните на шестте съпруги, сезон 1, еп. 1
  • 22:05
    Рим: империя без предел, сезон 1, еп. 2
  • 23:10
    Тайните на великите британски замъци, сезон 2, еп. 3
  • 23:55
    Втората световна война: цената на империята, сезон 1, еп. 6
Пълна програма
  • 21:00
    Спецове в заложната къща: Залагане за Рейган
  • 21:30
    Спецове в заложната къща: На това се вика залагане!
  • 22:00
    Премиера Специално предаване: Бунтовете в Лос Анджелис: 25 години по-късно: Епизод 1
Пълна програма
  • 21:00
    Риболовни страсти – тв поредица
  • 22:00
    През планини и морета – тв поредица
  • 23:00
    Риболовен филм
Пълна програма
  • 21:15
    "Чурулик"
  • 21:40
    "Хари и неговата кофа, пълна с динозаври "
  • 22:00
    "Томас и приятели"
  • 22:30
    "Строителят Боб"
Пълна програма
  • 20:30
    "Спорт в обектива"
  • 21:30
    НОВИНИ
  • 22:00
    Патарински Live/п/
  • 22:30
    "Денят на живо"/п/
Пълна програма
  • 21:15
    Субкултура
  • 21:30
    CAUETivi
  • 21:45
    Специално
  • 22:45
    CAUETivi
Пълна програма
  • 21:15
    "Саунд ефект" - криминален / трилър с Джон Траволта, Нанси Алън, Джон Литгоу, Денис Франц.
  • 23:00
    "Хора 1.6" - сериал фантастика / драма
  • 23:50
    "Спри и се запали 4.05" - сериал / драма
Пълна програма
  • 21:20
    BRITISH PORSCHE CLUB CHAMPIONSHIP
  • 22:10
    WORLD SUPERBIKE CLASSICS
  • 23:00
    BISHOP GARAGE
  • 23:25
    MSA BRITISH CROSS COUNTRY CHAMPIONSHIP
Пълна програма
  • 21:00
    Кетфиш: ТВ шоуто
  • 22:00
    Ти ли си избраният?
  • 23:00
    Абсурди
  • 23:30
    Абсурди
Пълна програма
  • 21:00
    2017 MTV EMA: The Red Carpet
  • 22:00
    2017 MTV EMA
Пълна програма
  • 21:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 22:00
    Alternative Rocks
  • 23:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 23:40
    All Night Session
Пълна програма
  • 20:50
    Суперсетивата на животните, сезон 1, еп. 1
  • 21:45
    Най-свирепите животни!, сезон 1, еп. 6
  • 22:35
    Най-големите миграции в природата, сезон 1, еп. 2
  • 23:25
    Тайният живот на маймуните, сезон 1, еп. 2
Пълна програма
  • 21:00
    Отблизо: Северна Корея - преди и сега, еп. 1
  • 22:00
    Дългият път към дома, еп. 3
  • 23:00
    На вражеска територия, еп. 1
Пълна програма
  • 21:26
    Империята на мечките гризли
  • 22:15
    Малки убийци
  • 23:03
    Най-смъртоносните в Африка: Млада Кръв
  • 23:52
    Ухапи, ужили, убий
Пълна програма
  • 21:00
    Дартс: "Голям шлем" 2017, четвърти ден, директно
Пълна програма
  • 20:45
    "Нека да говорят"
  • 22:00
    "Време"
  • 22:35
    Премиера на сезона. "Троцки". Сериен филм
Пълна програма
  • 21:00
    "Фен Клуб" - музика по избор на зрителите
Пълна програма
  • 21:00
    "Гласове от България" - музикална програма
  • 21:30
    "Поздрав от България" - избрана фолклорна програма
  • 22:30
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 22:40
    "Фолклорна китка" - избрани песни
Пълна програма
  • 20:00
    "Хитовете на Планета HD"- нон-стоп музика
  • 22:00
    "Планета Live" - музикална програма
  • 23:00
    "Планета Хит" - хитове без край
Пълна програма
  • 21:15
    "Семейство Симпсън" - анимационен сериал
  • 23:15
    "Семеен човек" - комедиен сериал
Пълна програма
  • 21:00
    Жилет световен спорт
  • 21:30
    УЕФА Шампионска лига - магазинно предаване
  • 22:00
    Бойни вечери
  • 23:40
    Италия, Серия А: Наполи - Интер
Пълна програма
  • 21:15
    "Кости" - драма/крими сериал
  • 23:10
    "От местопрестъплението: По следите на извършителите" - криминален сериал
Пълна програма
  • 20:00
    Сериал: "Обикновен живот"
  • 23:20
    "Бялата гвардия"
Пълна програма
  • 21:00
    Сериал: "Улиците на разбитите фенери"
  • 22:00
    "Сега по света"
  • 23:00
    Игрален филм
Пълна програма
  • 21:15
    "За всичко са виновни децата" - комедия, ФРГ, 2013
  • 23:20
    "Дело 2017" - репортерите се борят за Вас
Пълна програма
  • 21:00
    "Нови хоризонти..." - с водещи Петър Петров и Йордан Апостолов /на живо/
  • 22:00
    Новини. Прогноза за времето / повторение /
  • 22:30
    "Директно за културата" с водещ Любомир Захариев /повторение/
Пълна програма
  • 20:00
    Дартс: Световно първенство в Пърфлийт - пряко
Пълна програма
  • 21:15
    Jennas Kuchen - Fur Liebe gibt es kein Rezept
  • 23:25
    Frisch gepresst
Пълна програма
  • 21:20
    Биографии на известни личности :Бритни Спиърс
  • 22:00
    Новини
  • 22:40
    ПРЕМИЕРА: ЗАБРАВЕНИ ОТ БОГА - криминален сериал по истински случаи, Холандия
  • 23:30
    Холивудски знаменитости: Джулиан Мур - документална поредица
Пълна програма
  • 20:02
    Your Voice
  • 22:00
    Closeup
  • 23:00
    We Love Music
Пълна програма
  • 21:00
    25 под 1 покрив: Под един покрив
  • 22:00
    Това е животът: Добрият самарянин и невероятно ДНК разкритие
  • 23:00
    6 дъщери: Почивка за Деня на майката
Пълна програма
  • 20:30
    Самоков - бялата порта на Рила
  • 21:30
    Песента на Монголия
  • 22:00
    Неизвървените пътеки на Пирин
  • 22:30
    Love you, young girl
Пълна програма
  • 21:00
    Странни храни с Андрю Цимерн
  • 22:00
    Странни храни с Андрю Цимерн
  • 23:00
    Странни храни в Америка
Пълна програма
  • 21:00
    Странни храни с Андрю Цимерн
  • 22:00
    Странни храни с Андрю Цимерн
  • 23:00
    Странни храни в Америка
Пълна програма
  • 19:35
    Срещи в парка, САЩ, драма/мистерия/романтичен, 2004
  • 21:30
    Прелъстен и изоставен, САЩ, комедия/драма/романтичен, 2008
  • 23:20
    Алфа дог, Германия,САЩ, биографичен/криминален/драма, 2006
Пълна програма
  • 21:00
    Новини
  • 21:30
    Новини
  • 22:00
    "Животински семейства: Бебета зверчета" - документален филм
  • 23:00
    "Свободна зона" - публицистично предаване (повторение)
Пълна програма
  • 21:00
    Сладкишите на Хиде - кулинарно предаване, еп. 1
  • 21:30
    Сладкишите на Хиде - кулинарно предаване, еп. 2
  • 22:00
    Тайните на месото - кулинарно предаване, еп. 10
  • 22:30
    Животът е сладък с Рейчъл Алън - кулинарно предаване, еп. 6
Пълна програма
  • 21:00
    Познайте годината!
  • 22:00
    Ние обичаме 2010 +
  • 23:00
    VH1 Chill
Пълна програма
  • 21:00
    Хейвън Сез.1, Еп.10 - Криминален, Драма , Фентъзи, 2010, Режисьор: Scott Shepherd, David MacLeod, Michael Rosenberg, В ролите: Емили Роуз, Лукас Брайънт, Ерик Балфур
  • 22:00
    Твърде лично - Екшън, Трилър, 2008, Режисьор: Пиер Морел, В ролите: Маги Грейс, Фамке Янсен, Ксандър Бъркли, Лиам Нийсън, Кейти Касиди, Лилънд Орсър, Джон Гриес, Дейвид Уаршовски
Пълна програма
  • 21:15
    "В устата на лъва" - шоу за осъществители на идеи
  • 23:50
    "Братята градинари" - доку-поредица
Пълна програма
  • 21:00
    "Лоло"- комедия, романтичен , Франция, режисьор: Жюли Делпи, с участието на: Дани Буун, Жюли Делпи, Венсан Лакост, Карин Виар, Йоргос Корафас и Карл Лагерфелд и др.
  • 23:00
    Сериен филм/п/
Пълна програма
  • 21:00
    Кости - осми сезон, еп. 1
  • 22:00
    Американците - пети сезон, еп. 2
  • 22:55
    Теория за Големия взрив - първи сезон, еп. 5
  • 23:25
    Теория за Големия взрив - първи сезон, еп. 6
Пълна програма
  • 21:00
    Big Tunes!
  • 23:00
    2017's Biggest Tunes
Пълна програма
  • 21:25
    F-PEOPLE
  • 21:30
    FASHION FLIX
  • 21:55
    FASHION WEEK
  • 22:00
    TOP MODELS
Пълна програма
  • 19:00
    Can't Stop The Hits
  • 22:00
    Big Fat Hits
Пълна програма
  • 21:10
    "Съдия Джуди" - 63 и 64 еп.
  • 22:00
    "Съпруги с ножове" - 7 еп.
  • 22:50
    "Прелюбодейци" - 10 еп.
  • 23:40
    "Лов на неизрядни платци" - 21 и 22 еп.
Пълна програма
  • 21:00
    Вечерни Новини
  • 21:45
    прогноза за времето и спорт
  • 22:00
    Новини
  • 22:20
    Спорт
Пълна програма
  • 20:55
    Рыбалка с Нормундом Грабовскисом
  • 21:30
    Охотничья и рыболовная кухня
  • 21:40
    Под водой с ружьем
  • 22:10
    Мой мир - рыбалка
Пълна програма
  • 21:00
    "Зеленият стършел" - екшън с уч. на Сет Роугън, Камерън Диас, Джей Чоу, Том Уилкинсън, Кристоф Валц, Дейвид Харбър и др.
  • 23:30
    "От местопрестъплението" - сериал, сезон 6, /п/
Пълна програма
  • 21:15
    Hillbilly Handfishin' 2.0: Episode 5
  • 22:00
    Extreme Couponing: Kelly and Rebecca
  • 22:23
    Extreme Couponing: Scott and Jen
  • 22:45
    Extreme Cheapskates: Episode 4
Пълна програма
  • 20:00
    THE LAST UNICORN
  • 21:35
    ECTV EXTREME
  • 21:45
    KEEP FIT
  • 22:00
    WEATHER FORECAST
Пълна програма
  • 21:00
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета
  • 21:30
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета
  • 22:00
    Човек, огън, храна
  • 22:30
    Човек, огън, храна
Пълна програма
  • 21:20
    Академия за магьосници
  • 21:45
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 22:10
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 22:40
    Костенурките нинджа
Пълна програма
  • 19:45
    Ръгби: Франция - Нова Зеландия, пряко
  • 22:00
    Конен спорт: "Ездачен клуб"
  • 22:30
    Снукър: "Шанхай мастърс"
  • 23:45
    Автомобилизъм: "Порше къп" - Обзор на сезона
Пълна програма
  • 21:00
    "Централа Берлин ІІ, 1 еп.", шпионски трилър, САЩ, 2017; реж. Кристоф Шреве, с Ричард Армитидж, Рис Айфънс, Ричард Дженкинс, Лийланд Орсър, Мишел Форбс, [15+]
  • 21:55
    "В сенките I, 8 еп.", драма, Румъния, 2015; реж. Игор Кобилянски, с Шербан Павлу, Мария Обретин, Андреа Василе, Щефан Велничук, Серджиу Костаче, [18+]
  • 22:45
    "Тотем", хорър, САЩ, 2017; реж. Марсел Сармиенто, с Ана О'Райли, Лорънс Пресман, Лиа МакХю, Алисън Каетано, [18+]
Пълна програма
  • 21:00
    Doc McStuffins
  • 21:30
    Jake and the Never Land Pirates
  • 22:00
    Mickey Mouse Clubhouse
  • 22:30
    Doc McStuffins Toy Hospital
Пълна програма
  • 21:20
    Академия за магьосници
  • 21:45
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 22:10
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 22:40
    Костенурките нинджа
Пълна програма
  • 18:00
    Timeless Tuesdays
  • 22:00
    Guess The Year
  • 23:00
    Classic Power Ballads
Пълна програма
  • 21:05
    Grave Secrets: Ten Weeks Later
  • 22:00
    Drew Peterson: An American Murder Mystery: Part 1
  • 22:55
    Drew Peterson: An American Murder Mystery: Part 2
  • 23:50
    Obsession: Dark Desires: The Olympic Creep
Пълна програма
  • 21:25
    Up Close With: Primoz Kozmus
  • 21:55
    Top: Scorpios
  • 22:21
    Up Close With: Blanka Vlasic
  • 22:50
    Up Close With: Ron Artest
Пълна програма
  • 21:25
    Midway USA's Gun Stories
  • 21:50
    Midway USA's Gun Stories
  • 22:15
    Dropped
  • 22:40
    Dropped
Пълна програма
  • 21:00
    Спецове в заложната къща: Залагане за Рейган
  • 21:30
    Спецове в заложната къща: На това се вика залагане!
  • 22:00
    Премиера Специално предаване: Бунтовете в Лос Анджелис: 25 години по-късно: Епизод 1
Пълна програма
  • 21:00
    Дългият път към дома, еп. 3
  • 22:00
    На вражеска територия, еп. 1
  • 23:00
    Изследовател 2, еп. 18
Пълна програма
  • 21:00
    "Фермата" - риалити
  • 22:30
    "Шоуто на Слави" - вечерно ток шоу
  • 23:30
    bTV Новините - късна емисия
Пълна програма
  • 21:05
    Тийн вълк; сезон 5, епизод 8, драма, научна фантастика, САЩ, 2015
  • 22:00
    Тийн вълк; сезон 5, епизод 9, драма, научна фантастика, САЩ, 2015
  • 23:00
    Дог и Бет на лов за бегълци; сезон 3, епизод 5, криминален, риалити, САЩ, 2015
Пълна програма
  • 20:45
    4исла; сезон 6, епизод 9, криминален, драма, САЩ, 2009
  • 21:40
    Ченгета новобранци; сезон 3, епизод 12, криминален, драма, Канада, 2012
  • 22:40
    Как да ни се размине за убийство?; сезон 3, епизод 15, драма, криминален, САЩ, 2017
  • 23:40
    Профилиране; сезон 1, епизод 1, криминален, драма, Франция, 2009
Пълна програма
  • 21:00
    Разтърсващи престъпления: Австралия: Питър Дюпас
  • 22:00
    Премиера Първите 48 часа: Смъртоносен спор/Сърце до сърце
  • 23:00
    Премиера Убийството на Лейси Питърсън: Процесът започва
Пълна програма
  • 21:10
    Икар
  • 23:00
    Пазителят
Пълна програма
  • 21:25
    Особое мнение
  • 22:00
    "Американский ликбез" Американская мечта
  • 22:30
    Сериал "Мотыльки" 12+
  • 23:30
    Док.фильм "Неизвестная планета"
Пълна програма
  • 20:50
    "Дежа вю" - метъл-балет /2 част
  • 21:30
    "Новини" - информационна емисия на ТВ"СКАТ"
  • 21:50
    "През планини и морета: Риболов на морени в Егейско море" - документална поредица
  • 22:30
    "Новини" - информационна емисия на ТВ СКАТ
Пълна програма
  • 21:00
    The King of Queens
  • 21:30
    The King of Queens
  • 22:00
    Broad City
  • 22:30
    Broad City
Пълна програма
  • 21:08
    Maxine X: Dominatrix (18+)
  • 21:30
    A Private Party (18+)
  • 22:00
    The Joy Cock Club (18+)
  • 22:19
    The Customer Always Cums First (18+)
Пълна програма
  • 20:00
    Тенис: Беноа Пер - Петер Гойовчук (MOSELLE OPEN, Мец; 2017 ATP WORLD TOUR 250 - финал и награждаване, повторение)
  • 21:30
    Футбол: Испания - Коста Рика (приятелска среща - повторение)
  • 23:30
    "Мадагаскар: Изгубеният свят" - 2 еп., документален филм
Пълна програма
  • 20:30
    Баскетбол: Академик Бултекс /Пловдив/ - Блокотехна /Гевгелия/ - среща от Балканската баскетболна лига пряко предаване от з. "Сила", Пловдив /в паузата: Арена спорт - обзор на деня /хедлайн/
  • 22:30
    Огнен трус игрален филм /Канада, България, 2015 г./, режисьор Джеф Браун, в ролите: Александра Пол, Зоуи Баркър, Найджъл Барбър и др.
  • 23:55
    Футбол: България - Англия - квалификационна среща за европейско първенство за юноши до 19 г.
Пълна програма
  • 19:55
    Наградата Уестърн САЩ 2009
  • 22:00
    Бягство от Кандахар Романтичен, Трилър, Военен Великобритания 2009
Пълна програма
  • 21:20
    Агротема
  • 21:30
    Телепазарен прозорец - Бизнес новини
  • 21:50
    Динамика на основните 5
  • 22:00
    Новини
Пълна програма
  • 21:00
    SACRED CULTURE 2
  • 22:00
    WHO KILLED PABLO ESCOBAR?
  • 23:00
    A POPE FOR EVERYONE
Пълна програма
  • 21:05
    Colosseum Tournament - Legends of the Black Sea, Bucharest, Romania
  • 23:25
    Ultimate FightBox Armageddon
Пълна програма
  • 20:30
    Търсачът на съкровища Тимбър Семеен САЩ 2016
  • 22:00
    Престъплението на Хенри Комедия САЩ 2010
  • 23:50
    Кандидатът Трилър Дания 2008
Пълна програма
  • 21:00
    New Pollution
  • 21:30
    New Pollution
  • 22:00
    Firsthand
  • 22:30
    Firsthand
Пълна програма
  • 20:45
    Тайната история: Тайните на Великата китайска стена
  • 21:40
    Военновременна ферма (5)
  • 22:40
    Келтите: кръв, желязо и жертвоприношения (3)
  • 23:40
    Инквизиция (2)
Пълна програма
  • 21:00
    Искам да съм там - Боянската църква
  • 21:30
    Община Сандански - Вдъхновение от слънцето
  • 22:00
    Есен в Боженци
  • 22:30
    Асане, брате
Пълна програма
  • 20:15
    InterMezzo
  • 21:30
    Noe by Thierry Malandain, Theatre national de Chaillot
  • 22:45
    Romeo and Juliet by Thierry Malandain, Biarritz Ballet
Пълна програма
  • 21:00
    Студио "Волейбол", директно
  • 21:45
    Студио "Футбол", директно
  • 22:00
    Футбол: Англия - Бразилия, международен приятелски мач, директно
  • 23:55
    Студио "Футбол", директно
Пълна програма
  • 20:00
    Футбол: Палмейрас - Фламенго (Бразилско първенство, сезон 2017 - повторение)
  • 22:00
    "Космическата ера: Историята на НАСА: Живот и смърт в Космоса" - 4 еп., документален филм
  • 23:00
    "Най - странните оръжия на света: Бойни машини на нацистите" - 4 еп., документален филм
Пълна програма
  • 21:00
    Класика от Висшата лига - Арсенал - Тотнъм Хотспър (2008-09), повторение
  • 21:30
    Студио "Европейски квалификации", директно
  • 21:45
    Футбол: Република Ирландия - Дания, плейофен мач реванш за Световно първенство 2018, директно
  • 23:40
    Студио "Европейски квалификации", директно
Пълна програма
  • 21:05
    Гробовни тайни: Десет седмици по-късно
  • 22:00
    2 мъртви съпруги, 1 жив съпруг: Първа част
  • 22:55
    2 мъртви съпруги, 1 жив съпруг: Втора част
  • 23:50
    Мрачна обсебеност: Олимпийското чудовище
Пълна програма
  • 20:30
    "Шоуто на играчите" вечерно ток шоу с Павел и Христо
  • 21:30
    Kъсни новини на Би Ай Ти LIVE
  • 22:00
    BIT LIVE - най-интересното от преките включвания и излъчвания на Би Ай Ти за деня
  • 23:00
    "Честно казано" с Люба Кулезич (п)
Пълна програма
  • 21:00
    IPCC 2016. II. полуфинал
  • 21:30
    Ловна треска - Лов в околностите на Лошонц
  • 22:00
    Ловна култура - Традиции, които живеят с нас 2. част
  • 22:30
    Ловна треска - Лов на лъв в Южна Африка 2. част
Пълна програма
  • 20:00
    "Любов и приятелство", романтична драма, Ирландия, 2015; реж. Уит Стилман, с Кейт Бекинсейл, Клое Севини, Ксавие Самюъл, Стивън Фрай, Том Бенет, [12+]
  • 21:35
    "Отблизо", романтична драма, САЩ, 2004; реж. Майк Никълс, с Джулия Робъртс, Джуд Лоу, Натали Портман, Клайв Оуен, Ник Хобс, [15+]
  • 23:15
    "Шоуто на Джон Оливър ІV, 29 еп.", комедийно токшоу, САЩ, 2017, [12+]
  • 23:50
    "Берлински Вавилон І, 3 еп.", криминална драма, Германия, 2017; реж. Том Тиквер, Ахим Фон Борис, Хенк Хандлюгтен, с Фолкер Брух, Лив Лиза Фрийс, Леони Бенеш, Валера Каничшеф, Дмитри Александров, [18+]
Пълна програма
  • 21:05
    "Декстър II, 9 еп.", криминална драма, САЩ, 2007; реж. Маркос Сиега, с Майкъл Си Хол, Дженифър Карпентър, Си Ес Лий, Дейвид Заяс, Джеймс Ремар, [18+]
  • 22:00
    "Милиарди І, 3 еп.", драма, САЩ, 2016; реж. Скот Хорнбакър, с Пол Джамати, Деймиън Люис, Маги Сиф, Малин Акерман, Тоби Ленард Мур, [15+]
  • 22:55
    "Милиарди І, 4 еп.", драма, САЩ, 2016; реж. Джеймс Фоли, с Пол Джамати, Деймиън Люис, Маги Сиф, Малин Акерман, Тоби Ленард Мур, [15+]
  • 23:50
    "Братството (2016)", психологическа драма, САЩ, 2016; реж. Андрю Нийл, с Бен Шнетцър, Ник Джонас, Гъс Халпър, Дани Флахърти, Джеймс Франко, [18+]
Пълна програма
  • 21:15
    Masters of Style
  • 21:30
    Masters of Style
  • 21:45
    Masters of Style
  • 22:00
    Fash-back
Пълна програма
  • 21:00
    Из природата на Северозапада: Поречието на Лом и горите (образователен филм за еко туризъм)
  • 21:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 22:00
    Български изкушения: Суджук (образователен филм за кулинарен туризъм)
  • 22:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
Пълна програма
  • 21:05
    Trans World Sport
  • 21:30
    Тенис: "ATP WT Uncovered"
  • 22:00
    Тенис: ATP Лондон
Пълна програма
  • 21:10
    Студио "Баскетбол"
  • 21:30
    Баскетбол: Евролига
  • 23:20
    Студио "Баскетбол"
  • 23:35
    Баскетбол: Еврокупа
Пълна програма
  • 21:05
    Paw Patrol
  • 21:30
    Shimmer and Shine
  • 21:50
    Nella the Princess Knight
  • 22:15
    The Day Henry Met...
Пълна програма
  • 21:15
    Бог, който не беше там!
  • 22:40
    Тайнствени сили : Преживяване, близко до смъртта
  • 23:30
    Митове и легенди: Вампири
Пълна програма

Сериали

bTV 21:30
"Мата Хари" - сериал, с.1, еп.2
bTV HD 21:30
"Мата Хари" - сериал, с.1, еп.2
e-kids 21:30
Отряд Зет - анимационен сериал
Viasat Nature 21:35
Животинска полиция "Финикс", сезон 1, еп. 3
National Geographic Wild 21:40
Невероятният д-р Пол - четвърти сезон, еп. 2

Всички предавания

Спорт

BNT HD 21:30
Арена спорт обзор на деня
Eurosport 2 21:30
Футбол: Бундеслига, Херта Берлин - Борусия Дортмунд, директно
Ring.BG 21:30
Италия, Серия А - преди кръга
Diema Sport 21:45
Футбол: Дарби Каунти - Бристъл Сити, мач от Чемпиъншип, директно
Diema Sport 2 21:45
Футбол: Каен - Марсилия, мач от френската Лига 1, директно

Всички предавания

Филми

Cinemax 2 21:30
"Кентавър", драма, Киргизстан, 2017; реж. Актан Арим Кубат, с Актан Арим Кубат, Болот Тентимишов, Зарема Асаналиева, Илим Калмуратов, Нурали Турсункоджоев, [12+]
Хоби ТВ 21:30
Документален филм
TV1000 21:30
Изкупление, Великобритания,Франция,САЩ, драма/мистерия/романтичен, 2007
HBO 2 21:35
"Защо точно той?", комедия, САЩ, 2016; реж. Джон Хамбърг, с Джеймс Франко, Брайън Кранстън, Меган Мълали, Зоуи Дойч, Седрик Ди Ентъртейнър, [15+]
AXN White 21:45
Царство; сезон 4, епизод 4, драма, научна фантастика, САЩ, 2017

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания



{START_COUNTER}