ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 16:10
    Новини на турски език
  • 16:25
    Телепазарен прозорец
  • 16:40
    Малки истории /п/
  • 16:50
    Мускетарите 3 тв филм /7 епизод/
Пълна програма
  • 16:00
    Премиера: "Клиника край езерото" - сериал, с.2, еп. 68
  • 17:00
    bTV Новините
  • 17:30
    "Лице в лице" - публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова
  • 18:00
    "Опасни улици" - сериал, еп. 850
Пълна програма
  • 16:00
    Новините на NOVA
  • 16:30
    "Завинаги свързани" (премиера) - сериен филм
  • 17:55
    "Теглене на Лото 5 от 35 - "Златната топка"
  • 18:00
    "Семейни войни" (премиера) - телевизионна игра
Пълна програма
  • 16:00
    Сърцето на самурая - исторически сериал
  • 16:45
    Дивото зове - приключенски сериал, семеен
  • 17:30
    Новините ON AIR
  • 17:50
    Директно - вашето мнение на живо в ефир - актуално ток шоу с Димитър Абрашев
Пълна програма
  • 16:05
    Студио 1 - документална поредица на Bloomberg
  • 17:00
    Водещите новини
  • 17:05
    Блестящи идеи - документална поредица на Bloomberg
  • 18:00
    В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки/
Пълна програма
  • 15:25
    Откуп; сезон 1, епизод 10, екшън, криминален, Канада, 2017
  • 16:20
    Царство; сезон 3, епизод 16, драма, романтичен, САЩ, 2016
  • 17:15
    4исла; сезон 5, епизод 12, криминален, драма, САЩ, 2009
  • 18:10
    4исла; сезон 5, епизод 13, криминален, драма, САЩ, 2009
Пълна програма
  • 15:35
    Диви и истински: Нападнати от кобра
  • 16:30
    Майстори на къщи в клоните на дърветата: Късметлийската ирландска къщичка
  • 17:25
    Питбули и бивши затворници: Опасното куче
  • 18:20
    Царицата на лъвовете: Епизод 6
Пълна програма
  • 16:10
    Избрано от "Добро утро, българи"
  • 17:00
    Новини
  • 17:10
    Избрано от "Неделник с Волен Сидеров" - обзорно предаване
  • 18:00
    "Държавата днес" - информационно - публицистичен блок
Пълна програма
  • 16:10
    "Буря от любов" - сериал
  • 17:10
    "Луди по морето" - доку поредица
  • 18:00
    Новини
  • 18:15
    "Горещи теми" - булеварден журнал
Пълна програма
  • 16:00
    TV Shop
  • 16:15
    Hit Mix
  • 17:00
    Standard BG
  • 17:30
    Hit Mix
Пълна програма
  • 16:00
    България днес информационен блок
  • 17:30
    Местно време: Без бариери /БНТ 2 Пловдив/
  • 18:00
    Абсурдите с БНТ 2 /БНТ 2 Благоевград/п/
  • 18:30
    Как се прави сериен документален филм /Канада, 2009 г./, 6 сезон, 9 епизод
Пълна програма
  • 16:05
    My Knight and Me
  • 16:15
    My Knight and Me
  • 16:30
    The Mr. Bean Animated Series
  • 16:40
    The Mr. Bean Animated Series
Пълна програма
  • 16:00
    "Готъм" - сериал, еп. 3
  • 17:00
    "Последният кораб" - сериал, с.2, еп.6
  • 18:00
    "Под наблюдение" - сериал, с.4, еп. 15
  • 19:00
    "Кости" - сериал, с.10, еп. 9
Пълна програма
  • 14:30
    "Подменена самоличност" - трилър (Канада, САЩ, 2015), режисьор - Пенелопи Буйтенуис, актьори - Касандра Скребо, Кийгън Конър Трейси, Чад Рук, Адам Ди Марко и др.
  • 16:15
    "Х-мен 2" - трилър, екшън, драма, фентъзи, приключенски (САЩ, 2003) , режисьор - Брайън Сингър, актьори - Патрик Стюарт, Хю Джакман, Иън Маккелън, Хали Бери, Ребека Ромийн, Брайън Кокс, Алан Къминг,  Ана Пакуин, Фамке Янсен, Джеймс Марсдън и др.
  • 19:00
    "Убийствен финал" - трилър (Канада, 2014), режисьор - Пенелопи Буйтенуис, актьори - Джоси Лорън, Ниал Матър, Шона Йохансен, Сара Стрейндж и др.
  • 21:00
    Премиера: "Краят на света" - комедия, екшън, фантастика (Великобритания, САЩ, Япония, 2013), режисьор - Едгар Райт, актьори - Саймън Пег, Дейвид Брадли, Еди Марсан, Мартин Фрийман, Пади Консидин, Ник Фрост, Розамунд Пайк, Саманта Уайт и др.
Пълна програма
  • 15:30
    "Новите съседи" /п./- комедиен сериал
  • 17:00
    "Домашен арест" - сериал, с.1
  • 18:00
    "Теория за големия взрив" - сериал, с.5
  • 19:00
    "Майк и Моли" - сериал, с.5
Пълна програма
  • 16:00
    Премиера: "Шоуто на д-р Оз" - токшоу
  • 17:00
    "Търси се" - телевизионно предаване с водещи Меги и Нели
  • 18:00
    "От обич" - сериал
  • 19:00
    "Лекар в планината" - сериал, с.4, еп.7
Пълна програма
  • 16:00
    Невероятният свят на Гъмбол
  • 16:20
    Нинджаго: Майсторите на Спинджицу
  • 16:45
    ОК, Кей О! Да бъдем герои
  • 16:55
    ОК, Кей О! Да бъдем герои
Пълна програма
  • 16:10
    "Протестът", драма, САЩ, 2006; реж. Едуард Джеймс Олмъс, с Янси Ариас, Алекса Вега, Майкъл Пеня, Лора Елена Харинг, Ефрен Рамирес, [12+]
  • 18:00
    "Воля", драма, САЩ, 2001; реж. Майк Никълс, с Ема Томпсън, Кристофър Лойд, Илийн Аткинс, Одра МакДоналд, Джонатан М. Удуърд, [12+]
  • 19:35
    "Планина", драма, Израел, 2015; реж. Яеле Кайам, с Шани Клайн, Авшалом Полак, Хаитам Ибрахем Омари, [12+]
  • 21:00
    "Манчестър до морето", драма, САЩ, 2016; реж. Кенет Лонерган, с Кейси Афлек, Мишел Уилямс, Кайл Чандлър, Лукас Хеджиз, Гретчен Мол, [12+]
Пълна програма
  • 15:15
    "Жив товар", драма, САЩ, 2016; реж. Логан Сандлър, с Дрий Хемингуей, Лейкит Станфийлд, Сам Дилън, Леонард Ърл Хауз, Робърт Уисдъм, [15+]
  • 16:45
    "Тихо сърце", драма, Израел, 2016; реж. Ейтън Аннер, с Аня Бъкщайн, Джорджо Лупано, Лир Лифшиц, Ури Готлиб, Рона-Лий Шим'Он, [15+]
  • 18:20
    "Ягодови дни", драма, Швеция, 2017; реж. Виктор Ериксон, с Нели Акселсон, Сташек Цивка, Юлия Киовска, Прземислав Свадовски, Торкел Петерсон, [12+]
  • 20:00
    "Родители", драма, Дания, 2016; реж. Кристиан Тафдруп, със Сорен Малинг, Бодил Йоргенсен, Елиот Кросет Хов, Мири Ан Бюшел, Антон Хоник, [12+]
Пълна програма
  • 16:00
    CNNMoney with Maggie Lake
  • 17:00
    International Desk (with World Sport)
  • 18:00
    Connect the World with Becky Anderson
  • 19:00
    Quest Express
Пълна програма
  • 15:30
    "Ритъмът на мечтите" - сериал, /п/
  • 17:00
    "Моят живот"- сериен филм, /п/
  • 18:00
    "Пепел от рози" - сериен филм
  • 19:00
    "Докоснати от слънцето" (премиера) - сериал
Пълна програма
  • 16:00
    "Безпаметно" - екшън с уч. на Долф Лундгрен, Дани Трехо, Вивика Анджанета Фокс, Майкъл Пайр, Натасия Малте, Джон Лауглин, Ейнджъл Конуел и др., /п/
  • 17:55
    "Без багаж" - предаване за туризъм
  • 18:30
    "Господари на ефира"- забавно предаване, /п/
  • 19:00
    "Уокър - тексаският рейнджър"- сериал, сезон 8
Пълна програма
  • 16:00
    Строителни постижения: Военен кораб амфибия
  • 17:00
    Съкровища в склада: Великобритания: Ройстън
  • 17:30
    Съкровища в склада: Великобритания: Лийдс
  • 18:00
    Да продадеш колата си: 1963 Volvo PV544
Пълна програма
  • 16:14
    Ловци на митове: Свръхестествени стрелци
  • 17:02
    Гръм и трясък: Непробиваем бетон
  • 17:50
    Феноменални съоръжения: Мостът Удроу Уилсън, Вашингтон
  • 18:40
    Ловци на митове: Специални видео игри
Пълна програма
  • 16:00
    Кей Си под прикритие
  • 16:30
    Междузвездни войни: Приключенията на Фримейкър
  • 17:00
    Приключенията на Рапунцел и разбойника
  • 17:30
    Мега-чудесата: на калинката и черният котарак
Пълна програма
  • 16:00
    "Спортна лаборатория"
  • 16:15
    "Въпросите на Мили"
  • 16:25
    "Въпросите на Мили"
  • 16:35
    "Въпросите на Мили"
Пълна програма
  • 16:00
    Писма от Феликс - анимационен сериал
  • 16:15
    Приключенията на Чък и приятели - анимационен сериал
  • 16:30
    Клуб Уинкс - анимационен сериал
  • 17:20
    Трансформъри: Роботи-спасители - анимационен сериал
Пълна програма
  • 15:00
    Делници - с Николай Колев
  • 18:00
    Новини
  • 18:30
    Делници - с Николай Колев
  • 18:55
    Темида - цената на истината - с Нина-Никол Хамилтън
Пълна програма
  • 15:45
    Без коментар: кадри от актуални събития без журналистически коментар
  • 16:15
    Фокус
Пълна програма
  • 13:30
    Снукър: "Шанхай мастърс", пряко
  • 16:30
    Ски-алпийски дисциплини, Световна купа (мъже) Леви: Слалом
  • 17:15
    "ФИФА футбол мондиал"
  • 17:45
    Колоездене на писта: Световна купа Манчестър
Пълна програма
  • 15:30
    Ръгби: Франция - Нова Зеландия
  • 17:00
    Куриози
  • 17:30
    Снукър: "Шанхай мастърс"
  • 19:30
    Ски-алпийски дисциплини, Световна купа (жени) Леви: Слалом
Пълна програма
  • 15:50
    Треска за нефрит, сезон 3, еп. 5
  • 16:15
    Треска за нефрит, сезон 3, еп. 6
  • 16:40
    72 опасни места за живеене, сезон 1, еп. 1
  • 17:25
    Риболовна надпревара, сезон 2, еп. 1
Пълна програма
  • 16:10
    Pro Bull Riders
  • 17:05
    Rumble & Hum
  • 18:00
    Mantracker Season 7
  • 18:55
    Travellers With Skiis
Пълна програма
  • 15:40
    Феномени /на живо/
  • 17:40
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 20:00
    ЗОНА ЗА ПОЗДРАВИ - LIVE /телевизионно шоу за поздрави - на живо/
Пълна програма
  • 16:00
    Основен ремонт в Детройт
  • 16:30
    Основен ремонт в Детройт
  • 17:00
    Разбивачи на дворове
  • 17:30
    Разбивачи на дворове
Пълна програма
  • 16:05
    Анатомията на Грей - дванадесети сезон, еп. 18
  • 17:05
    Отчаяни съпруги - седми сезон, еп. 17
  • 18:00
    Отчаяни съпруги - седми сезон, еп. 18
  • 19:00
    Нови в квартала - трети сезон, еп. 18
Пълна програма
  • 15:15
    Лас Вегас - втори сезон, еп. 12
  • 16:15
    Лас Вегас - втори сезон, еп. 13
  • 17:10
    Веществени доказателства: Рим - първи сезон, еп. 11
  • 18:15
    Престъпни намерения - единадесети сезон, еп. 2
Пълна програма
  • 15:00
    "Междузвездни войни: Епизод ІІ - Клонираните атакуват", екшън - фантастика, САЩ, 2002; реж. Джордж Лукас, с Юън Макгрегър, Натали Портман, Хейдън Кристенсън, Кристофър Лий, Самюъл Л. Джаксън, [12+]
  • 17:25
    "Край морето", романтична драма, САЩ, 2015; реж. Анджелина Джоли Пит, с Брад Пит, Анджелина Джоли Пит, Мелани Лоран, Мелвил Пупо, Нилс Ареструп, [15+]
  • 19:30
    "Джеси Стоун: Изгубени в Рая", криминална драма, САЩ, 2015; реж. Робърт Хармън, с Том Селек, Лезли Хоуп, Люк Пери, Уилям Дивейн, Глория Рубен, [15+]
  • 21:00
    "Централа Берлин ІІ, 1 еп.", шпионски трилър, САЩ, 2017; реж. Кристоф Шреве, с Ричард Армитидж, Рис Айфънс, Ричард Дженкинс, Лийланд Орсър, Мишел Форбс, [15+]
Пълна програма
  • 15:35
    Забранена история, сезон 2, еп. 4
  • 16:20
    Страхотни изобретения, сезон 2, еп. 21
  • 16:49
    Машини за убиване, сезон 1, еп. 6
  • 17:40
    Загадки в музея, сезон 4, еп. 7
Пълна програма
  • 16:00
    Дървосекачи: Всеки дървосекач - за себе си
  • 17:00
    Американски антиквари: Щастлива Коледа, антиквари!
  • 18:00
    Най-доброто от "Американски антиквари": Най-доброто от най-трудните сделки
  • 19:00
    Спецове в заложната къща: Съкровище от границата
Пълна програма
  • 16:00
    През планини и морета – тв поредица
  • 17:00
    Риболовен филм
  • 18:00
    В кухнята на баба - тв поредица, 5 еп.
  • 18:30
    Документален филм
Пълна програма
  • 16:00
    "Меси отива в Окидо"
  • 16:25
    "Чурулик"
  • 16:45
    "Хари и неговата кофа, пълна с динозаври"
  • 17:00
    "Сега знаеш"
Пълна програма
  • 16:00
    "Всеки следобед" с Криси"
  • 17:00
    НОВИНИ
  • 17:25
    Телемаркет
  • 17:30
    "Имате думата"
Пълна програма
  • 02:45
    JDM
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:30
    Драконова топка Z (анимация)
  • 19:00
    Хартли (фейлетон)
Пълна програма
  • 14:35
    "Синьо небе" - драма / романс с Джесика Ланг, Томи Лий Джоунс.
  • 16:15
    "Извънземен агент" - екшън филм с Марк Дакаскос, Амелия Кук.
  • 17:50
    "Опасно синьо" - екшън / приключенски с Пол Уокър, Джесика Алба, Скот Каан, Ашли Скот, Джош Бролин.
  • 19:40
    "Крузо" - приключенски филм / драма с Ейд Сапара, Ейдън Куин, Елвис Пейн.
Пълна програма
  • 16:00
    Пич, оправи ми колата
  • 16:30
    Пич, оправи ми колата
  • 17:00
    Пич, оправи ми колата
  • 17:30
    MTV Къщурки - реалити шоу
Пълна програма
  • 16:00
    Charli XCX: MTV Crashes Plymouth
  • 16:25
    Anne-Marie: MTV Live Stage
  • 16:50
    Dua Lipa: MTV Live Stage
  • 17:15
    Shawn Mendes: MTV Unplugged
Пълна програма
  • 15:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 17:00
    Rocks Rated!
  • 18:00
    Rock Solid Playlist
  • 19:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
Пълна програма
  • 16:00
    Животинска полиция "Финикс", сезон 1, еп. 6
  • 16:50
    Градът на бялата мечка, сезон 1, еп. 6
  • 17:15
    Пол О'Грейди за любовта към кучета, сезон 3, еп. 4
  • 17:40
    Пол О'Грейди за любовта към кучета, сезон 3, еп. 5
Пълна програма
  • 16:00
    Разследване на самолетни катастрофи - сезон 5, еп. 7
  • 17:00
    Магистрала през ада, еп. 9
  • 18:00
    Лице в лице, еп. 3
  • 19:00
    Последните герои в небето, еп. 1
Пълна програма
  • 15:51
    Дивата Канада: Дивият запад
  • 16:37
    Дивата Канада: Централната територия
  • 17:24
    Дивата Канада: Ледени покрайнини
  • 18:11
    Най-смъртоносните животни на планетата: Ловци в глутница
Пълна програма
  • 16:00
    Баскетбол: Естудиантес - Фуенлабрада, мач от испанската баскетболна лига, повторение
  • 18:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 18:05
    Класика от Висшата лига - Манчестър Юнайтед - Нюкасъл Юнайтед (2002-03), повторение
  • 18:35
    Футбол: Мидълзбро - Съндърланд, мач от Чемпиъншип, повторение
Пълна програма
  • 16:00
    Новини (със субтитри)
  • 16:15
    "Хайде да се оженим!"
  • 17:00
    "Мъжко / Женско"
  • 18:00
    "Времето ще покаже"
Пълна програма
  • 16:05
    "Планета Live" - музикална програма
  • 16:40
    "3 плюс" - инфо бюлетин
  • 17:00
    "Звездите празнуват" - музикална програма
  • 18:00
    "Планета Хит Микс" - музикална програма
Пълна програма
  • 16:00
    "Музикална съкровищница" - фолклорна програма
  • 16:30
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 16:40
    "Пъстра броеница" - фолклорна програма
  • 17:00
    "Традиция и новаторство" - модерен фолк
Пълна програма
  • 16:00
    "Звездите на България" - музикална програма
  • 16:30
    "Ретро" - музикална програма
  • 17:00
    "Show Time" - музикална програма
  • 18:00
    "Бъди звезда" - фен-шоу
Пълна програма
  • 15:40
    "По средата" - сериал
  • 16:35
    "Теория за големия взрив" - сериал
  • 21:15
    "Семейство Симпсън" - анимационен сериал
  • 23:15
    "Семеен човек" - комедиен сериал
Пълна програма
  • 16:00
    Италия, Серия А: Удинезе - Ювентус
  • 18:00
    Италия, Серия А: Наполи - Интер
  • 20:00
    Италия, Серия А - обзор
  • 20:30
    Екстремни спортове
Пълна програма
  • 16:00
    "В капана на подозренията" - доку-поредица
  • 18:00
    "Съблазнителни измами" - доку-поредица
  • 18:30
    "Сред нас" - сериал
  • 19:00
    "Експлозивно" - журнал
Пълна програма
  • 16:00
    Вести
  • 16:30
    Вести-Москва
  • 16:50
    Вести
  • 17:15
    Токшоу: "Пряко предаване"
Пълна програма
  • 16:00
    Сериал: "Ловът на Пепеляшка"
  • 17:00
    "Особено мнение"
  • 18:00
    "Обложката"
  • 19:00
    "Голямото бдение"
Пълна програма
  • 16:00
    "Патрулна обиколка: Берлин" - репортаж
  • 17:00
    "Клиниката на Зюдринг" - сериал
  • 18:30
    "Съдба - и изведнъж всичко е различно" - сериал
  • 19:00
    "Патрулна обиколка: Специалистите" - репортаж
Пълна програма
  • 16:00
    "Ако зажалиш..."с водещ Бони Милчева / повторение /
  • 17:30
    Новини - информационна емисия на ТВ "СКАТ"/на живо/
  • 17:45
    "Всички на мегдана" поздравителен концерт/на живо/
  • 18:30
    "Здравословно" с водещ Христо Деянов /на живо/
Пълна програма
  • 14:00
    Дартс: Световно първенство в Пърфлийт - пряко
  • 19:00
    Кучетата: новини от надбягванията с хрътки
  • 19:30
    Футбол от Азия
  • 20:00
    Дартс: Световно първенство в Пърфлийт - пряко
Пълна програма
  • 15:45
    Familie Fox - Die Geheimnishuter
  • 16:15
    Wir sind die Croods!
  • 16:45
    Scooby-Doo!
  • 17:10
    Der gestiefelte Kater - Abenteuer in San Lorenzo
Пълна програма
  • 15:55
    Природата е моето ателие - документален филм
  • 16:30
    Новини
  • 16:50
    Исторически календар
  • 17:00
    Безценна перла - ТВ сериал - Бразилия - 102 епизод
Пълна програма
  • 14:02
    We Love Music
  • 18:02
    1 Artist 3 Hits
  • 18:12
    Top 10
  • 19:02
    New 4 U
Пълна програма
  • 16:00
    Голямото пазаруване: Елейн Уидърингтън, Белинда Лав Лий, Джема Самюълс, Аманда Уилсън Барет
  • 17:00
    90 дни до сватбата: Преди срещата: Епизод 11
  • 18:00
    Булките от Бевърли Хилс: Диана Дегармо
  • 18:30
    Булките от Бевърли Хилс: Булката-пънкарка Кристин
Пълна програма
  • 16:00
    Виж България - Бургас, мегаполисът на брега
  • 16:30
    Виж България - Мистичният храм в Добърско
  • 17:00
    Тунис под слънцето
  • 17:30
    Най-северната страна на най-южния континент
Пълна програма
  • 16:00
    Джени и Оли в едно приключение с вкус на вино по Западно крайбрежие
  • 16:30
    Отведи ме у дома
  • 17:00
    Странни храни: вкусни дестинации
  • 17:30
    Странни храни: вкусни дестинации
Пълна програма
  • 16:00
    Джени и Оли в едно приключение с вкус на вино по Западно крайбрежие
  • 16:30
    Отведи ме у дома
  • 17:00
    Странни храни: вкусни дестинации
  • 17:30
    Странни храни: вкусни дестинации
Пълна програма
  • 14:50
    Сърцето на дракона, САЩ, екшън/приключенски/фентъзи, с гласа на Шон Конъри, 1996
  • 16:30
    Като на Коледа, Канада, комедия/романтичен, с Ан Хечи, Саманта Ферис, 2016
  • 17:55
    Синьо увлечение, САЩ, драма, с Кейт Босуърт, Мишел Родригес, 2002
  • 19:35
    Срещи в парка, САЩ, драма/мистерия/романтичен, 2004
Пълна програма
  • 16:00
    Новини
  • 16:30
    Новини
  • 17:00
    Новини
  • 17:30
    Новини
Пълна програма
  • 15:25
    Спести с Джейми - втори сезон, еп. 2
  • 16:25
    Уроци на живо с Гордън Рамзи - кулинарно предаване, еп. 3
  • 17:30
    В ресторанта на Джовани - кулинарно предаване, еп. 3
  • 18:00
    В ресторанта на Джовани - кулинарно предаване, еп. 4
Пълна програма
  • 16:00
    Ние обичаме 2000 +
  • 17:00
    Ние обичаме 2010 +
  • 18:00
    Музиката никога не е била толкова добра
  • 19:00
    Хитовете не лъжат!
Пълна програма
  • 16:00
    Хейвън Сез.1, Еп.9 - Криминален, Драма , Фентъзи, 2010, Режисьор: Scott Shepherd, David MacLeod, Michael Rosenberg, В ролите: Емили Роуз, Лукас Брайънт, Ерик Балфур
  • 17:00
    22 Куршума - Криминален, Екшън, Трилър, 2010, Режисьор: Ришар Бери, В ролите: Жан Рено, Жозефин Бери, Кад Мерад, Ришар Бери, Габриела Рай
  • 19:00
    Дред - Екшън, Фантастика, 2012, Режисьор: Пийт Травис, В ролите: Карл Ърбан, Оливия Трилби, Лена Хеди
  • 21:00
    Хейвън Сез.1, Еп.10 - Криминален, Драма , Фентъзи, 2010, Режисьор: Scott Shepherd, David MacLeod, Michael Rosenberg, В ролите: Емили Роуз, Лукас Брайънт, Ерик Балфур
Пълна програма
  • 16:00
    "Кралица на пазаруването" - доку-поредица
  • 17:00
    "4 сватби и едно вълшебно пътешествие" - доку-поредица
  • 18:00
    "Между тюл и сълзи" - доку-поредица
  • 19:00
    "Поглед отблизо: Ветеринарната клиника" - доку-поредица
Пълна програма
  • 16:00
    Здравословен живот
  • 16:30
    Ретро музика
  • 17:00
    Публицистика
  • 18:00
    "Червената кралица" - сериен филм /2015/, Русия, Украйна; режисьор: Елена Семенова; в ролите: Ксения Лукянчикова, Анатолий Руденко - 1 еп., премиера
Пълна програма
  • 15:45
    Семейство Симпсън - седемнадесети сезон, еп. 6
  • 16:15
    Психаротерапия - трети сезон, еп. 5
  • 16:40
    Психаротерапия - трети сезон, еп. 6
  • 17:10
    Теория за Големия взрив - първи сезон, еп. 5
Пълна програма
  • 16:00
    Dance Classics!
  • 17:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 17:40
    DJ Duel
  • 19:00
    Club Bangers!
Пълна програма
  • 16:00
    DESIGNERS
  • 16:25
    F-PEOPLE
  • 16:30
    BRIDAL
  • 16:55
    FASHION WEEK
Пълна програма
  • 13:40
    Big Fat Hits
  • 17:00
    Pop Superstars
  • 19:00
    Can't Stop The Hits
  • 22:00
    Big Fat Hits
Пълна програма
  • 16:10
    "Съдия Джуди"- 63 и 64 еп.
  • 17:00
    "Богата булка, бедна булка" - 10 еп.
  • 17:50
    "Спешни случаи" - 8 и 9 eп.
  • 18:40
    "Рождени дни" - 1009 еп.
Пълна програма
  • 16:10
    Прогноза за времето
  • 16:15
    Телевизионен пазар
  • 16:30
    новини
  • 16:35
    Спорт
Пълна програма
  • 16:00
    Трофеи
  • 16:30
    Водный мир
  • 17:00
    Я и моя собака
  • 17:30
    Нахлыст на разных широтах
Пълна програма
  • 15:00
    "Свободният щат" - военна драма с уч. на Матю Макконъхи, Кери Ръсел, Гугу Ембата-Ро, Махершала Али, Джейкъб Лофланд, Шон Бриджърс, Кристофър Бери, Томас Франсис Мърфи и др., /п/
  • 18:00
    "От местопрестъплението: Ню Йорк" - сериал, сезон 3
  • 19:00
    "София - Ден и Нощ" - риалити сериал
  • 20:00
    "От местопрестъплението" - сериал, сезон 6
Пълна програма
  • 16:00
    Groomer Has It: Herd Mentality
  • 16:45
    Hillbilly Handfishin' 2.0: Jersey Shore Noodlers
  • 17:30
    How the Universe Works: Black Holes
  • 18:15
    Kitchen Boss: Stuffed Stuff
Пълна програма
  • 16:00
    Режи!
  • 17:00
    Кухнята
  • 18:00
    Анна Олсън: Сладкарски изделия
  • 18:30
    Анна Олсън: Сладкарски изделия
Пълна програма
  • 16:10
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 16:25
    Бънсен Звяра
  • 16:55
    Кръстници вълшебници
  • 17:20
    Опасният Хенри
Пълна програма
  • 13:30
    Снукър: "Шанхай мастърс", пряко
  • 16:30
    Ски-алпийски дисциплини, Световна купа (мъже) Леви: Слалом
  • 17:15
    "ФИФА футбол мондиал"
  • 17:45
    Колоездене на писта: Световна купа Манчестър
Пълна програма
  • 15:00
    "Междузвездни войни: Епизод ІІ - Клонираните атакуват", екшън - фантастика, САЩ, 2002; реж. Джордж Лукас, с Юън Макгрегър, Натали Портман, Хейдън Кристенсън, Кристофър Лий, Самюъл Л. Джаксън, [12+]
  • 17:25
    "Край морето", романтична драма, САЩ, 2015; реж. Анджелина Джоли Пит, с Брад Пит, Анджелина Джоли Пит, Мелани Лоран, Мелвил Пупо, Нилс Ареструп, [15+]
  • 19:30
    "Джеси Стоун: Изгубени в Рая", криминална драма, САЩ, 2015; реж. Робърт Хармън, с Том Селек, Лезли Хоуп, Люк Пери, Уилям Дивейн, Глория Рубен, [15+]
  • 21:00
    "Централа Берлин ІІ, 1 еп.", шпионски трилър, САЩ, 2017; реж. Кристоф Шреве, с Ричард Армитидж, Рис Айфънс, Ричард Дженкинс, Лийланд Орсър, Мишел Форбс, [15+]
Пълна програма
  • 11:30
    Playlist of BG
  • 17:00
    Urban TV
  • 17:30
    Music of BG
Пълна програма
  • 16:00
    Puppy Dog Pals
  • 16:30
    Mickey And The Roadster Racers
  • 17:00
    Sofia the First
  • 17:30
    Doc McStuffins
Пълна програма
  • 16:10
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 16:25
    Бънсен Звяра
  • 16:55
    Кръстници вълшебници
  • 17:20
    Опасният Хенри
Пълна програма
  • 15:00
    Smells Like The 90s
  • 17:00
    90s Vs 00s
  • 18:00
    Timeless Tuesdays
  • 22:00
    Guess The Year
Пълна програма
  • 15:35
    Disappeared: The Long Way Home
  • 16:30
    Disappeared: The Vortex
  • 17:25
    I Was Murdered: Man Down
  • 17:50
    I Was Murdered: Fatal Crossroads
Пълна програма
  • 16:00
    Top: Scorpios
  • 16:26
    Up Close With: Blanka Vlasic
  • 16:55
    Up Close With: Ron Artest
  • 17:20
    Up Close With: Asamoah Gyan
Пълна програма
  • 16:00
    Game Chasers
  • 16:25
    Game Chasers
  • 16:50
    Game Chasers
  • 17:15
    Solo Hunters
Пълна програма
  • 16:00
    Дървосекачи: Всеки дървосекач - за себе си
  • 17:00
    Американски антиквари: Щастлива Коледа, антиквари!
  • 18:00
    Най-доброто от "Американски антиквари": Най-доброто от най-трудните сделки
  • 19:00
    Спецове в заложната къща: Съкровище от границата
Пълна програма
  • 16:00
    Магистрала през ада, еп. 9
  • 17:00
    Лице в лице, еп. 3
  • 18:00
    Последните герои в небето, еп. 1
  • 19:00
    Последните герои в небето, еп. 2
Пълна програма
  • 16:00
    Премиера: "Клиника край езерото" - сериал, с.2, еп. 68
  • 17:00
    bTV Новините
  • 17:30
    "Лице в лице" - публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова
  • 18:00
    "Опасни улици" - сериал, еп. 850
Пълна програма
  • 15:20
    Тийн вълк; сезон 5, епизод 8, драма, научна фантастика, САЩ, 2015
  • 16:15
    Тоталкар; сезон 2, епизод 3, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2016
  • 16:50
    Тоталкар; сезон 2, епизод 4, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2016
  • 17:25
    Тоталкар; сезон 2, епизод 5, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2016
Пълна програма
  • 15:35
    4исла; сезон 6, епизод 7, криминален, драма, САЩ, 2009
  • 16:25
    Отмъщението; сезон 1, епизод 30, драма, мистерия, 2013
  • 17:50
    Отмъщението; сезон 1, епизод 31, драма, мистерия, 2013
  • 18:50
    Ченгета новобранци; сезон 3, епизод 11, криминален, драма, Канада, 2012
Пълна програма
  • 16:00
    Първите 48 часа: Смъртоносна рап-музика
  • 17:00
    Първите 48 часа: На огневата линия/Извън контрол
  • 18:00
    Градски кошмари: Детективи под наблюдение
  • 19:00
    Какво е нужно за убийство: Презряна жена
Пълна програма
  • 14:40
    Сватбеният агент
  • 16:45
    Зелен дракон
  • 18:55
    Византион
  • 21:10
    Икар
Пълна програма
  • 16:00
    Сериал "Время любить" 16+
  • 17:00
    Новости RTVi
  • 17:10
    Особое мнение
  • 18:00
    Сериал "Странствия и невероятные приключения одной любви" 16+
Пълна програма
  • 16:00
    Ridiculousness
  • 16:30
    Ridiculousness
  • 17:00
    Punk'd
  • 17:25
    Punk'd
Пълна програма
  • 16:13
    Glamorous MILF Cheats With Lez Teen (18+)
  • 16:38
    Slutty Brit Gets A Facial From A Cop (18+)
  • 17:00
    Euro Cutie's Outdoor Facial (18+)
  • 17:24
    I Am Free In My Backyard (18+)
Пълна програма
  • 16:00
    Тенис: Гарбине Мугуруса - Симона Халеп (Western & Southern Open, Синсинати; WTA Premier 5 - финал, повторение)
  • 17:00
    Ветроходство: М32 SERIES - Шенджен, Китай - обзор
  • 18:00
    Футбол: Атлетико /Параненси/ - Коринтианс (Бразилско първенство, сезон 2017 - повторение)
  • 20:00
    Тенис: Беноа Пер - Петер Гойовчук (MOSELLE OPEN, Мец; 2017 ATP WORLD TOUR 250 - финал и награждаване, повторение)
Пълна програма
  • 16:10
    Прогноза за времето и агропрогноза
  • 16:15
    Агрокоментар
  • 16:20
    Агротема
  • 16:30
    Ключът към успеха - Агрозона - повт.
Пълна програма
  • 16:00
    ANIMAL X NATURAL MYSTERY UNIT - EL CHUPACABRA
  • 17:00
    MY 3D GUIDE - USA 1
  • 17:30
    MY 3D GUIDE - USA 2
  • 18:00
    MOST DIFFICULT TRAIN IN THE WORLD, THE
Пълна програма
  • 15:55
    Ultimate First League
  • 16:15
    Ultimate Muay Thai
  • 16:25
    WUSHU Championship
  • 16:35
    Japan Queen Tournament
Пълна програма
  • 16:00
    World of X Games 2016
  • 18:00
    Spring Battle
  • 18:30
    The Moto: Inside The Outdoors
  • 19:00
    Custom
Пълна програма
  • 15:50
    Спешна медицинска помощ за животни (4)
  • 16:20
    Дивата природа на Нова Зеландия (2)
  • 17:15
    Тайният живот на езерата (3)
  • 18:10
    Животни, които са променили историята (3)
Пълна програма
  • 16:00
    Виж България - София, Витоша, Балша
  • 16:30
    Виж България - Кюстендил
  • 17:00
    Средиземноморският изумруд - Сардиния
  • 17:30
    Община Враца - Приказният град
Пълна програма
  • 15:00
    Michel Corboz conducts Bach's St Matthew Passion
  • 17:49
    InterMezzo
  • 17:55
    The Flying Dutchman by Wagner at the Teatro Real de Madrid
  • 20:15
    InterMezzo
Пълна програма
  • 15:00
    Футбол: Септември - Пирин, мач от Първа професионална лига, повторение
  • 17:00
    Класика от Първа професионална лига - Локомотив Пловдив - Лудогорец (2016-17)
  • 17:30
    Студио: Обзор на кръга във Втора професионална лига (2017-18), 14-и епизод, повторение
  • 18:30
    Студио "Волейбол", директно
Пълна програма
  • 15:20
    Тенис: Юичи Сугита - Маркос Багдатис (If STOCKHOLM OPEN, Стокхолм; 2017 ATP WORLD TOUR 250 - повторение)
  • 17:30
    "Код Спорт" - спортно обзорно предаване (повторение)
  • 19:00
    "Дали яденето на насекоми може да спаси света?" - документален филм
  • 20:00
    Футбол: Палмейрас - Фламенго (Бразилско първенство, сезон 2017 - повторение)
Пълна програма
  • 16:00
    Студио "Формула 1", повторение
  • 16:30
    Формула 1: Квалификация за Голямата награда на Бразилия, повторение
  • 17:30
    Студио "Формула 1", повторение
  • 18:00
    Студио "Формула 1", повторение
Пълна програма
  • 15:35
    Изчезнали: Дългият път към дома
  • 16:30
    Изчезнали: Водовъртеж
  • 17:25
    Убиха ме: Жертва
  • 17:50
    Убиха ме: Фатален кръстопът
Пълна програма
  • 15:00
    "Един прекрасен ден", магазинно предаване с водещ Каролина Братанова
  • 16:30
    еМисия България LIVE
  • 18:30
    Централни Новини на BIT LIVE
  • 19:00
    BIT СПОРТ LIVE
Пълна програма
  • 15:35
    "Моят сляп брат", романтична комедия, САЩ, 2016; реж. Софи Гудхарт, с Адам Скот, Ник Крол, Джени Слейт, Зоуи Казан, Чарли Хюсън, [15+]
  • 17:00
    "Успокой топката ІХ, 7 еп.", комедия, САЩ, 2017; реж. Лари Дейвид, с Лари Дейвид, Джеф Гарлин, Черил Хайнс, Сузи Есман, Дж. Б. Смуув, [15+]
  • 17:30
    "Заместник-директори ІІ, 9 еп.", комедия, САЩ, 2017; реж. Дейвид Гордън Грийн, с Дани МакБрайд, Уолтън Гогинс, Кимбърли Хъбърт Грегъри, Джорджия Кинг, Шион МакКинли, [15+]
  • 18:05
    "Съвсем Нов завет", фентъзи - комедия, Белгия, 2015; реж. Жако Ван Дормел, с Пили Грьон, Беноа Пулворд, Катрин Деньов, Франсоа Дамиен, Йоланд Моро, [12+]
Пълна програма
  • 14:25
    "Пан", фентъзи, САЩ, 2015; реж. Джо Райт, с Хю Джакман, Ливай Милър, Гарет Хедлънд, Руни Мара, Аманда Сайфред, [12+]
  • 16:20
    "През Вселената", мюзикъл - драма, САЩ, 2007; реж. Джули Теймър, с Евaн Рейчъл Ууд, Джо Андерсън, Джим Стърджис, Дана Фюкс, Мартин Лутър МакКой, [12+]
  • 18:35
    "Морис от Америка", комедийна драма, САЩ, 2016; реж. Чад Хартиган, с Маркийс Крисмас, Крейг Робинсън, Карла Юри, Якуб Гершал, Лина Келър, [15+]
  • 20:10
    "Сестра Джаки IV, 5 еп.", комедийна драма, САЩ, 2012; реж. Боб Балабан, с Иди Фалко, Мерит Уивър, Пол Шулце, Доминик Фумуза, Руби Джеринс, [15+]
Пълна програма
  • 16:00
    Родопите - песни и багри за живота (образователен филм за арт туризъм и обичаи)
  • 16:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 17:00
    Резба и икона (образователен филм за арт туризъм и обичаи)
  • 17:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
Пълна програма
  • 16:00
    Тенис: ATP Лондон
  • 18:35
    Студио "Баскетбол"
  • 19:00
    Баскетбол: Еврокупа
  • 20:50
    Студио "Баскетбол"
Пълна програма
  • 15:00
    Футбол: Барса ТВ
  • 16:55
    Новини
  • 17:00
    Голф: "Светът на голфа"
  • 18:00
    Хокей на лед: "Удар със стик"
Пълна програма
  • 16:10
    Ben & Holly's Little Kingdom
  • 16:20
    Dora the Explorer
  • 16:45
    Max & Ruby
  • 17:05
    The Day Henry Met...
Пълна програма

Сериали

AXN White 16:15
Ченгета новобранци; сезон 5, епизод 18, криминален, драма, Канада, 2014
Viasat Nature 16:15
Дивите Филипини с Найджъл Марвин, сезон 1, еп. 3
e-kids 16:15
Франклин - анимационен сериал
Fox Channel 16:15
Психаротерапия - трети сезон, еп. 22
Fox Life 16:30
Мама - първи сезон, еп. 8

Всички предавания

Спорт

Eurosport 2 16:30
Футбол: Бундеслига, Херта - Фрайбург, директно
bTV Action 17:00
"Дивата муха"- предаване за екстремни спортове
Mtel Sport 1 17:15
Футбол: Испанска Ла Лига
Diema Sport 17:30
Футбол: Дунав - Локомотив Пловдив, мач от Първа професионална лига, директно
Ring.BG 17:30
УЕФА Шампионска Лига - магазинно предаване

Всички предавания

Филми

AXN Black 16:10
Търсач на реликви; сезон 1, епизод 13, екшън, приключенски, САЩ, 1999
AXN White 16:15
Ченгета новобранци; сезон 5, епизод 18, криминален, драма, Канада, 2014
bTV Cinema 16:15
"Измет" - приключенски, драма, трилър (САЩ, Бразилия, Германия, 2014), режисьори - Стивън Долдри, Кристиан Дурворт, актьори - Мартин Шийн, Андре Рамиро, Селтан Мело, Руни Мара и др.
HBO3 16:20
"Криптон I, 6 еп.", фантастика - драма, САЩ, 2018; реж. Кейт Денис, с Камерън Къф, Джорджина Кембъл, Шон Сайпъс, Елиът Кауън, Ан Огбомо, [12+]
БНТ 16:20
Вивалдиано 2015 музикален спектакъл

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}