ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 13:45
    История.bg Кимон Георгиев - човекът на всички времена/п/
  • 14:45
    Телепазарен прозорец
  • 15:00
    Фреди Хайнекен тв филм /2 епизод/
  • 16:00
    По света и у нас Информационна емисия
Пълна програма
  • 13:00
    "Парола: Риба меч" - драма, екшън, трилър (САЩ, 2001), режисьор - Доминик Сена, актьори - Дон Чийдъл, Сам Шепърд, Вини Джоунс, Хали Бери, Хю Джакман, Джон Траволта и др.
  • 15:00
    "Истинско правосъдие" - сериал, с.2, еп.6
  • 16:00
    "Готъм" - сериал, еп. 3
  • 17:00
    "Последният кораб" - сериал, с.2, еп.6
Пълна програма
  • 14:00
    "Комисар Рекс" - сериал, сезон 11
  • 15:00
    "Снайперисти" - сериал, сезон 4
  • 16:00
    "Безпаметно" - екшън с уч. на Долф Лундгрен, Дани Трехо, Вивика Анджанета Фокс, Майкъл Пайр, Натасия Малте, Джон Лауглин, Ейнджъл Конуел и др., /п/
  • 17:55
    "Без багаж" - предаване за туризъм
Пълна програма
  • 13:30
    Снукър: "Шанхай мастърс", пряко
  • 16:30
    Ски-алпийски дисциплини, Световна купа (мъже) Леви: Слалом
  • 17:15
    "ФИФА футбол мондиал"
  • 17:45
    Колоездене на писта: Световна купа Манчестър
Пълна програма
  • 13:30
    Колоездене на писта: Световна купа Манчестър
  • 15:30
    Ръгби: Франция - Нова Зеландия
  • 17:00
    Куриози
  • 17:30
    Снукър: "Шанхай мастърс"
Пълна програма
  • 14:20
    Fantasy Factory
  • 14:45
    Fantasy Factory
  • 15:15
    Night Of The Jumps
  • 16:10
    Pro Bull Riders
Пълна програма
  • 14:40
    MSA BRITISH CROSS COUNTRY CHAMPIONSHIP
  • 15:30
    BRITPART FREELANDER CHALLENGE
  • 15:55
    MSA BRITISH RALLYCROSS CHAMPIONSHIP
  • 16:45
    BRITISH PORSCHE CLUB CHAMPIONSHIP
Пълна програма
  • 14:00
    Футбол: Рен - Бордо, мач от френската Лига 1, повторение, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 16:00
    Баскетбол: Естудиантес - Фуенлабрада, мач от испанската баскетболна лига, повторение
  • 18:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 18:05
    Класика от Висшата лига - Манчестър Юнайтед - Нюкасъл Юнайтед (2002-03), повторение
Пълна програма
  • 14:00
    Италия, Серия А: Торино - Рома
  • 16:00
    Италия, Серия А: Удинезе - Ювентус
  • 18:00
    Италия, Серия А: Наполи - Интер
  • 20:00
    Италия, Серия А - обзор
Пълна програма
  • 14:00
    Дартс: Световно първенство в Пърфлийт - пряко
  • 19:00
    Кучетата: новини от надбягванията с хрътки
  • 19:30
    Футбол от Азия
  • 20:00
    Дартс: Световно първенство в Пърфлийт - пряко
Пълна програма

Сериали

e-kids 14:45
Хари в царството на динозаврите - анимационен сериал
Viasat Nature 14:50
Диви същества с Доминик Монахан, сезон 3, еп. 11
bTV 15:00
Премиера: "Шест сестри" - сериал, с.1, еп.58
bTV Action 15:00
"Кости" - сериал, с.10, еп. 20
bTV Comedy 15:00
"Стъпка по стъпка" - сериал

Всички предавания

Спорт

Diema Sport 2 15:00
"Да скъсаш мрежата", предаване за английски футбол (2017-18), 34-и епизод, повторение
Eurosport 15:00
Колоездене: Обиколка на Алпите, четвърти етап, директно
Eurosport 2 15:00
Футбол: ФИФА футбол магазин
Eurosport HD 15:00
Колоездене: Обиколка на Алпите, четвърти етап, директно
Mtel Sport 2 15:00
Колоездене: "На колела"

Всички предавания

Филми

БНТ 14:45
Животни по пижами анимационен филм
TV1000 14:55
Блус Брадърс, САЩ, екшън/комедия/криминален, 1980
TVT 15:00
От нишката до чергата (образователен филм за арт туризъм и обичаи)
MGM 15:00
"Уили / Мили" - комедия / фентъзи с Пати Дюк, Джон Глоувър.
AXN 15:05
Морски детективи; сезон 11, епизод 19, криминален, екшън, САЩ, 2014

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}