ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 14:30
    3 IN 1
  • 14:45
    Music Arena
  • 16:00
    TV Shop
  • 16:15
    Hit Mix
Пълна програма
  • 14:15
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 15:40
    Феномени /на живо/
  • 17:40
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 20:00
    ЗОНА ЗА ПОЗДРАВИ - LIVE /телевизионно шоу за поздрави - на живо/
Пълна програма
  • 02:45
    JDM
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:30
    Драконова топка Z (анимация)
  • 19:00
    Хартли (фейлетон)
Пълна програма
  • 14:00
    Майки тийнейджърки
  • 15:00
    Майки тийнейджърки
  • 16:00
    Пич, оправи ми колата
  • 16:30
    Пич, оправи ми колата
Пълна програма
  • 13:00
    2017 MTV EMA
  • 15:00
    2017 MTV EMA: The Winners
  • 16:00
    Charli XCX: MTV Crashes Plymouth
  • 16:25
    Anne-Marie: MTV Live Stage
Пълна програма
  • 13:40
    The Decade's Biggest Anthems!
  • 15:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 17:00
    Rocks Rated!
  • 18:00
    Rock Solid Playlist
Пълна програма
  • 14:00
    "Избери песен" - музикална игра
  • 15:00
    "Планета Хит" - нон-стоп хитове
  • 16:00
    "Картини от Света" - музикална импресия
  • 16:05
    "Планета Live" - музикална програма
Пълна програма
  • 14:30
    "Поздрав от България" - избрана фолклорна програма
  • 15:00
    "Златна колекция" - хитовете през годините
  • 15:30
    "Поздрав от България" - избрана фолклорна програма
  • 16:00
    "Музикална съкровищница" - фолклорна програма
Пълна програма
  • 14:05
    "Планета Live" - музикална програма
  • 16:00
    "Звездите на България" - музикална програма
  • 16:30
    "Ретро" - музикална програма
  • 17:00
    "Show Time" - музикална програма
Пълна програма
  • 14:02
    We Love Music
  • 18:02
    1 Artist 3 Hits
  • 18:12
    Top 10
  • 19:02
    New 4 U
Пълна програма
  • 14:00
    Club Bangers!
  • 16:00
    Dance Classics!
  • 17:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 17:40
    DJ Duel
Пълна програма
  • 13:40
    Big Fat Hits
  • 17:00
    Pop Superstars
  • 19:00
    Can't Stop The Hits
  • 22:00
    Big Fat Hits
Пълна програма

Сериали

e-kids 14:45
Хари в царството на динозаврите - анимационен сериал
Viasat Nature 14:50
Диви същества с Доминик Монахан, сезон 3, еп. 11
bTV 15:00
Премиера: "Шест сестри" - сериал, с.1, еп.58
bTV Action 15:00
"Кости" - сериал, с.10, еп. 20
bTV Comedy 15:00
"Стъпка по стъпка" - сериал

Всички предавания

Спорт

Diema Sport 2 15:00
"Да скъсаш мрежата", предаване за английски футбол (2017-18), 34-и епизод, повторение
Eurosport 15:00
Колоездене: Обиколка на Алпите, четвърти етап, директно
Eurosport 2 15:00
Футбол: ФИФА футбол магазин
Eurosport HD 15:00
Колоездене: Обиколка на Алпите, четвърти етап, директно
Mtel Sport 2 15:00
Колоездене: "На колела"

Всички предавания

Филми

БНТ 14:45
Животни по пижами анимационен филм
TV1000 14:55
Блус Брадърс, САЩ, екшън/комедия/криминален, 1980
TVT 15:00
От нишката до чергата (образователен филм за арт туризъм и обичаи)
MGM 15:00
"Уили / Мили" - комедия / фентъзи с Пати Дюк, Джон Глоувър.
AXN 15:05
Морски детективи; сезон 11, епизод 19, криминален, екшън, САЩ, 2014

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}