ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 13:45
    Референдум /п/
  • 14:45
    Телепазарен прозорец
  • 15:00
    Фреди Хайнекен тв филм /3 епизод/
  • 16:00
    По света и у нас Информационна емисия
Пълна програма
  • 13:30
    Премиера: "Любов под наем" - сериал, с. 1, еп. 1
  • 15:00
    Премиера: "Италианската булка" - сериал, с.1, еп.155
  • 16:00
    Премиера: "Клиника край езерото" - сериал, с.2, еп. 69
  • 17:00
    bTV Новините
Пълна програма
  • 14:30
    "Прости ми"(премиера) - сериен филм
  • 16:00
    Новините на NOVA
  • 16:30
    "Завинаги свързани" (премиера) - сериен филм
  • 17:55
    "Теглене на Лото 5 от 35 - "Златната топка"
Пълна програма
  • 14:30
    Опорни хора - изповедите на значимите за обществото пред Ганиела Ангелова /п./
  • 15:30
    Новините ON AIR
  • 16:00
    Сърцето на самурая - исторически сериал
  • 16:45
    Дивото зове - приключенски сериал, семеен
Пълна програма
  • 14:00
    Boom&Bust с Владимир Сиркаров и Кузман Илиев/п./
  • 15:00
    Водещите новини
  • 15:05
    Бизнес старт - сутрешен блок с Иван Нончев и Живка Попатанасова /п./
  • 16:00
    Водещите новини
Пълна програма
  • 14:20
    Красавицата и Звяра; сезон 4, епизод 10, драма, ужаси, САЩ, 2016
  • 15:20
    Откуп; сезон 1, епизод 11, екшън, криминален, Канада, 2017
  • 16:15
    Царство; сезон 3, епизод 17, драма, романтичен, САЩ, 2016
  • 17:10
    4исла; сезон 5, епизод 14, криминален, драма, САЩ, 2009
Пълна програма
  • 13:45
    Най-големите и най-лошите: Диви прасета
  • 14:40
    Дивата Иберия: Лято
  • 15:35
    Диви и истински: Нападението на бялата мечка
  • 16:30
    Майстори на къщи в клоните на дърветата: Храмът на приключенията
Пълна програма
  • 14:10
    Избрано от "Добро утро, българи"
  • 15:00
    Новини
  • 15:10
    Интервютата на Алфа ТВ
  • 15:40
    Народна музика
Пълна програма
  • 14:00
    Обеден журнал
  • 15:00
    Новини
  • 15:10
    "Червени рози" - сериал
  • 16:00
    Новини
Пълна програма
  • 14:30
    Music Arena
  • 16:00
    TV Shop
  • 16:15
    Hit Mix
  • 17:00
    Standard CRO
Пълна програма
  • 14:25
    Културни адреси: София, Европа документална поредица /5 епизод/п/
  • 14:55
    Америка днес
  • 15:55
    Информация за времето - по градове
  • 16:00
    България днес информационен блок
Пълна програма
  • 14:00
    Денят започва с Култура /п/
  • 15:45
    Малки истории /п/
  • 15:55
    Знаци по пътя: Михаил Величков /2007 г./ /по повод 100 години от рождението на писателя/
  • 16:25
    Извън играта /п/
Пълна програма
  • 14:35
    Grizzy and the Lemmings
  • 14:45
    Grizzy and the Lemmings
  • 14:51
    Grizzy and the Lemmings
  • 15:05
    Grizzy and the Lemmings
Пълна програма
  • 13:00
    "Телекинеза" - драма,екшън,фантастика (САЩ, 2011), режисьор - Джейс Александър, актьори - Ноа Рийд, Стефани Якобсен, Джеймс Марстърс,Наоко Мори, Алона Тал, Андреа Мартин, Брандън Джей Макларън, Кайл Шмид, Софи Найт, Тамара Хоуп, Антъни Дел Рио, Дилън Кейс
  • 15:00
    "Истинско правосъдие" - сериал, с.2, еп.7
  • 16:00
    "Готъм" - сериал, еп. 4
  • 17:00
    "Последният кораб" - сериал, с.2, еп.7
Пълна програма
  • 13:45
    "Ризоли и Айлс: Криминални досиета" - сериал, с.5, еп.18
  • 14:45
    "Перфектно убийство" - криминален, драма, трилър (САЩ, 1998), режисьор - Андрю Дейвис, актьори - Гуинет Полтроу, Майкъл Дъглас, Виго Мортенсен и др.
  • 17:00
    "Х-мен: Последният сблъсък" - трилър, екшън, фентъзи (САЩ, 2006), режисьор - Брет Ратнър, актьори - Хю Джакман, Иън Маккелън, Хали Бери, Патрик Стюарт,  Ребека Ромийн,  Ана Пакуин, Фамке Янсен, Джеймс Марсдън, Елън Пейдж, Бен Фостър, Вини Джоунс, Келси Гр
  • 19:15
    "Избрана жертва"- драма, криминален, трилър (САЩ, 2011), режисьор - Крис Геролмо, актьори - Марк Хармън, Лола Глаудини, Атина Карканис и др.
Пълна програма
  • 14:30
    "Двама мъже и половина" - сериал
  • 15:30
    "Новите съседи" /п./- комедиен сериал
  • 17:00
    "Домашен арест" - сериал, с.1
  • 18:00
    "Теория за големия взрив" - сериал, с.5
Пълна програма
  • 14:30
    "Какво ядем?"
  • 15:00
    "Истински истории" - риалити сериал
  • 16:00
    Премиера: "Шоуто на д-р Оз" - токшоу
  • 17:00
    "Cool…T" - лайфстайл предаване с водеща Петя Дикова
Пълна програма
  • 14:30
    Суперновобранци
  • 14:45
    The Happos Family
  • 14:50
    Време за приключения
  • 15:00
    Време за приключения
Пълна програма
  • 14:10
    "Манчестър до морето", драма, САЩ, 2016; реж. Кенет Лонерган, с Кейси Афлек, Мишел Уилямс, Кайл Чандлър, Лукас Хеджиз, Гретчен Мол, [12+]
  • 16:25
    "Алойс", драма, Швейцария, 2016; реж. Тобиас Ньоле, с Георг Фридрих, Тилда Фон Овербек, Камил Крейчи, Юфей Ли, Кой Лий, [12+]
  • 17:55
    "Сувенир", романтична комедия, Белгия, 2016; реж. Баво Дефюрн, с Изабел Юпер, Кевин Азаис, Йохан Лейзен, Бенджамин Бутбул, Ян Хаменекер, [12+]
  • 19:25
    "Двама отстранени", трилър - комедия, Великобритания, 2015; реж. Матю Бътлър, с Алекс Хасъл, Тори Харт, Греъм Бътлър, Фелисити Монтагю, Конлет Хил, [15+]
Пълна програма
  • 14:10
    "Паста от червен боб", драма, Япония, 2015; реж. Наоми Кавасе, с Кирин Кики, Масатоши Нагасе, Киара Учида, Мийоко Асада, Ецуко Ичихара, [12+]
  • 16:05
    "Калифорния (2015)", романтична драма, Бразилия, 2015; реж. Марина Персон, с лара Гало, Кайо Блат, Кайо Хорович, Ливия Хихон, Летисия Фанани, [12+]
  • 17:35
    "Медитеранеа", драма, Италия, 2015; реж. Джонас Карпиняно, с Кудус Сейон, Аласан Си, Пий Амато, Франческо Папасерджо, Винченцина Сичилиано, [12+]
  • 19:25
    "Хеди", драма, Тунис, 2016; реж. Мохамед Бен Атия, с Майд Мастура, Рим Бен Месауд, Саба Бузуита, Омния Бен Гали, Хаким Бумсауди, [12+]
Пълна програма
  • 14:30
    World Sport
  • 15:00
    News Stream (with World Sport)
  • 16:00
    CNNMoney with Maggie Lake
  • 17:00
    International Desk (with World Sport)
Пълна програма
  • 13:30
    "Морето в теб" - романтичен филм с уч. на Сузане Шефер, Йорг Шутауф, Яник Шюман, Дитрих Матауш и др.
  • 15:30
    "Ритъмът на мечтите" - сериал, /п/
  • 17:00
    "Моят живот"- сериен филм, /п/
  • 18:00
    "Пепел от рози" - сериен филм
Пълна програма
  • 14:00
    "Комисар Рекс" - сериал, сезон 11
  • 15:00
    "Снайперисти" - сериал, сезон 4
  • 16:00
    "Ледове" - приключенски с уч. на Ричард Роксбърг, Франсис О'Конър, Клеър Форлани, Бен Крос, Саймън Калоу, Патрик Бъргин, Стивън Мойър, Сам Нийл и др., I част
  • 17:55
    "Без багаж" - предаване за туризъм
Пълна програма
  • 14:00
    Оцеляване на предела: Исландия: огън и лед
  • 15:00
    Оцеляване на предела: Червените каньони
  • 16:00
    Строителни постижения: Мост в Хонконг
  • 17:00
    Съкровища в склада: Великобритания: Епизод 1
Пълна програма
  • 14:38
    Феноменални съоръжения: Мостът Удроу Уилсън, Вашингтон
  • 15:26
    Обикновен човек срещу експерт: Епизод 2
  • 16:14
    Ловци на митове: Специални видео игри
  • 17:02
    Гръм и трясък: Сграда, устойчива на взрив
Пълна програма
  • 14:00
    Soy Luna S2
  • 15:00
    Виолета
  • 16:00
    Кей Си под прикритие
  • 16:30
    Междузвездни войни: Приключенията на Фримейкър
Пълна програма
  • 14:15
    "Всичко за децата"
  • 14:45
    "Всичко за децата"
  • 15:15
    "Изкуство с Мати и Дада"
  • 15:25
    "Изкуство с Мати и Дада"
Пълна програма
  • 14:15
    Кърби - анимационен сериал
  • 14:45
    Хари в царството на динозаврите - анимационен сериал
  • 15:00
    Най-малкият зоомагазин - анимационен сериал
  • 15:30
    Бакуган - анимационен сериал
Пълна програма
  • 13:30
    Наследницата - 119 еп. - Сериал
  • 14:45
    Новини
  • 15:00
    Делници - с Николай Колев
  • 18:00
    Новини
Пълна програма
  • 14:15
    Спорт
  • 14:45
    Поща
  • 15:12
    Преди една година
  • 15:15
    Фокус
Пълна програма
  • 13:30
    Снукър: "Шанхай мастърс", пряко
  • 16:30
    "Олимпийски истории"
  • 18:30
    Ски-алпийски дисциплини, Световна купа (жени) Леви: Слалом
  • 19:00
    Ски-алпийски дисциплини, Световна купа (мъже) Леви: Слалом
Пълна програма
  • 14:30
    Колоездене на писта: Световна купа Манчестър
  • 16:00
    Световен шампионат за туристически автомобили: Япония
  • 17:30
    Снукър: "Шанхай мастърс"
  • 19:30
    Колоездене на писта: Световна купа Манчестър
Пълна програма
  • 14:15
    Най-трудното оцеляване Аляска, сезон 1, еп. 9
  • 15:00
    Каубои в студени води, сезон 4, еп. 7
  • 15:50
    Треска за нефрит, сезон 3, еп. 7
  • 16:15
    Треска за нефрит, сезон 3, еп. 8
Пълна програма
  • 14:20
    Fantasy Factory
  • 14:45
    Fantasy Factory
  • 15:15
    Night Of The Jumps
  • 16:10
    Pro Bull Riders
Пълна програма
  • 14:15
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 15:40
    Феномени /на живо/
  • 17:40
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 20:00
    ЗОНА ЗА ПОЗДРАВИ - LIVE /телевизионно шоу за поздрави - на живо/
Пълна програма
  • 14:30
    Живот на остров
  • 15:00
    Хавайски живот
  • 15:30
    Хавайски живот
  • 16:00
    Основен ремонт в Детройт
Пълна програма
  • 14:15
    Мама - първи сезон, еп. 2
  • 14:40
    Мама - първи сезон, еп. 3
  • 15:10
    Любовни авантюри - трети сезон, еп. 5
  • 16:05
    Анатомията на Грей - дванадесети сезон, еп. 19
Пълна програма
  • 14:15
    Нюанси синьо - втори сезон, еп. 8
  • 15:15
    Лас Вегас - втори сезон, еп. 14
  • 16:15
    Лас Вегас - втори сезон, еп. 15
  • 17:10
    Веществени доказателства: Рим - първи сезон, еп. 12
Пълна програма
  • 13:55
    "Междузвездни войни: Епизод ІІІ - Отмъщението на ситите", екшън - фантастика, САЩ, 2005; реж. Джордж Лукас, с Юън Макгрегър, Натали Портман, Хейдън Кристенсън, Иън Макдайърмид, Самюъл Л. Джаксън, [12+]
  • 16:15
    "Милиарди І, 3 еп.", драма, САЩ, 2016; реж. Скот Хорнбакър, с Пол Джамати, Деймиън Люис, Маги Сиф, Малин Акерман, Тоби Ленард Мур, [15+]
  • 17:10
    "Милиарди І, 4 еп.", драма, САЩ, 2016; реж. Джеймс Фоли, с Пол Джамати, Деймиън Люис, Маги Сиф, Малин Акерман, Тоби Ленард Мур, [15+]
  • 18:10
    "Младост в Орегон", комедийна драма, САЩ, 2016; реж. Джоел Дейвид Мур, с Франк Лангела, Били Кръдъп, Кристина Апългейт, Мери Кей Плейс, Джош Лукас, [12+]
Пълна програма
  • 14:35
    Загадки в музея, сезон 2, еп. 13
  • 15:20
    Забранена история, сезон 2, еп. 5
  • 16:05
    Страхотни изобретения, сезон 2, еп. 22
  • 16:35
    Ловецът на оръжия, сезон 2, еп. 1
Пълна програма
  • 14:30
    Спецове в заложната къща: Хайде на състезание
  • 15:00
    Изковани в огъня: Кинжалът моро крис
  • 16:00
    Дървосекачи: Всяко дърво си има своя миг на слава
  • 17:00
    Американски антиквари: Какво има в тайника?
Пълна програма
  • 14:30
    С въдица в ръка – тв поредица, 82 еп. /п/
  • 15:00
    МОЕТО ХОБИ
  • 15:30
    Историческа възстановка
  • 16:00
    Риболов с Върхара – тв поредица, втори сезон
Пълна програма
  • 14:25
    "Бож"
  • 14:50
    "ЯЯ и Зук"
  • 15:05
    "Дот"
  • 15:30
    "Конни"
Пълна програма
  • 14:30
    Календар, хороскоп
  • 14:45
    Телемаркет
  • 15:00
    НОВИНИ
  • 15:15
    Топ шоп
Пълна програма
  • 02:45
    Тюбс
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:30
    Драконова топка Z (анимация)
  • 19:00
    Хартли (фейлетон)
Пълна програма
  • 13:55
    "Преследване" - екшън с Джеймс Раян, Андре Джейкъбс.
  • 15:30
    "Ел Сид" - приключенски филм със София Лорен и Чарлтън Хестън.
  • 18:25
    "А сега нещо напълно различно" - комедия с Джон Клийз, Майкъл Пейлин.
  • 19:55
    "Ако е вторник, значи сме в Белгия" - комедия / приключенски със Сюзан Плешет, Иан Макшейн, Милдред Нетуик, Мъри Хамилтън.
Пълна програма
  • 13:25
    FIM SIDECARCROSS WORLD CHAMPIONSHIP
  • 14:45
    THE FLYING LAP
  • 15:10
    VIRGIN AUSTRALIA SUPERCARS CHAMPIONSHIP HIGHLIGHTS
  • 16:45
    GIORGIO PIOLA, ILLUSTRATING SPEED
Пълна програма
  • 14:00
    MTV Европейски музикални награди 2017 - основно шоу
  • 16:00
    Пич, оправи ми колата
  • 16:30
    Пич, оправи ми колата
  • 17:00
    Пич, оправи ми колата
Пълна програма
  • 14:00
    Solo 1D Boys Vs The World!
  • 15:30
    Justin Bieber: Hitlist
  • 16:00
    MTV Crashes Coventry 2016: The...
  • 16:45
    Isle Of MTV Malta 2017 Highlights
Пълна програма
  • 13:40
    The Decade's Biggest Anthems!
  • 15:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 17:00
    Rocks Rated!
  • 18:00
    Rock Solid Playlist
Пълна програма
  • 14:15
    Гранични ветеринари, сезон 1, еп. 5
  • 14:40
    Гранични ветеринари, сезон 1, еп. 6
  • 15:10
    Най-свирепите животни!, сезон 1, еп. 1
  • 16:00
    Животинска полиция "Финикс", сезон 1, еп. 7
Пълна програма
  • 14:00
    Арестувани зад граница 4, еп. 7
  • 15:00
    Разследване на самолетни катастрофи - сезон 5, еп. 8
  • 16:00
    Разследване на самолетни катастрофи - сезон 5, еп. 9
  • 17:00
    Магистрала през ада, еп. 10
Пълна програма
  • 14:17
    Националните паркове на Америка: Олимпик
  • 15:04
    Националните паркове на Америка: Сагуаро
  • 15:51
    Националните паркове на Америка: Йосемити
  • 16:37
    Националните паркове на Америка: Гранд Каньон
Пълна програма
  • 14:00
    Футбол: Ница - Дижон, мач от френската Лига 1, повторение, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 16:00
    Футбол: АФК Уимбълдън - Питърбъро Юнайтед, мач от английската Лига 1, повторение
  • 18:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 18:05
    Класика от Висшата лига - Арсенал - Тотнъм Хотспър (2008-09), повторение
Пълна програма
  • 13:15
    "Времето ще покаже"
  • 16:00
    Новини (със субтитри)
  • 16:15
    "Хайде да се оженим!"
  • 17:00
    "Мъжко / Женско"
Пълна програма
  • 14:00
    "Избери песен" - музикална игра
  • 15:00
    "Планета Хит" - нон-стоп хитове
  • 16:00
    "Картини от Света" - музикална импресия
  • 16:05
    "Планета Live" - музикална програма
Пълна програма
  • 14:30
    "Поздрав от България" - избрана фолклорна програма
  • 15:00
    "Златна колекция" - хитовете през годините
  • 15:30
    "Поздрав от България" - избрана фолклорна програма
  • 16:00
    "Музикална съкровищница" - фолклорна програма
Пълна програма
  • 14:05
    "Планета Live" - музикална програма
  • 16:00
    "Звездите на България" - музикална програма
  • 16:30
    "Ретро" - музикална програма
  • 17:00
    "Show Time" - музикална програма
Пълна програма
  • 14:25
    "Двама мъже и половина" - сериал
  • 15:40
    "По средата" - сериал
  • 16:35
    "Теория за големия взрив" - сериал
  • 18:00
    "Тафф" - булеварден журнал
Пълна програма
  • 14:00
    Италия, Серия А: Киево - Милан
  • 16:00
    Италия, Серия А: Дженоа - Наполи
  • 18:00
    Италия, Серия А: Интер - Сампдория
  • 20:00
    Жилет световен спорт
Пълна програма
  • 13:00
    "12 часа" - обеден информационен журнал
  • 15:00
    "Синята светлина" - доку-поредица
  • 16:00
    "В капана на подозренията" - доку-поредица
  • 18:00
    "Съблазнителни измами" - доку-поредица
Пълна програма
  • 14:25
    Сериал: "Красив живот"
  • 16:00
    Вести
  • 16:30
    Вести-Москва
  • 16:50
    Вести
Пълна програма
  • 13:00
    Игрален филм
  • 15:00
    "Особено мнение"
  • 16:00
    Сериал: "Ловът на Пепеляшка"
  • 17:00
    "Особено мнение"
Пълна програма
  • 14:00
    "Патрулна обиколка: Специалистите" - репортаж
  • 15:00
    "Патрулна обиколка" - репортаж
  • 16:00
    "Патрулна обиколка: Берлин" - репортаж
  • 17:00
    "Клиниката на Зюдринг" - сериал
Пълна програма
  • 14:00
    "Дискусионно студио"/повторение/
  • 15:00
    Новини - информационна емисия на ТВ "СКАТ" /на живо/
  • 15:15
    "От българско, по - българско" с Галя Асенова /повторение/
  • 17:30
    Новини - информационна емисия на ТВ "СКАТ"/на живо/
Пълна програма
  • 14:00
    Дартс: Световно първенство в Пърфлийт - пряко
  • 19:00
    Супер лига 2005: обзор на годината
  • 19:30
    Нокаутите на 2005-а
  • 20:00
    Обзор на футболната лига
Пълна програма
  • 14:10
    ALVINNN!!! und die Chipmunks
  • 14:40
    Dragons - Auf zu neuen Ufern
  • 15:10
    Tom und Jerry
  • 15:45
    Familie Fox - Die Geheimnishuter
Пълна програма
  • 14:05
    Биографии на известни личности- Подбудите на семейство Клинтън
  • 15:00
    Детски свят - Покахонтас - анимация
  • 15:30
    Детски свят - Маша и мечока - анимация
  • 15:55
    Магията Златоград - документален филм
Пълна програма
  • 12:02
    We Love Music
  • 18:02
    1 Artist 3 Hits
  • 18:12
    Top 10
  • 19:02
    New 4 U
Пълна програма
  • 14:00
    6 дъщери: Почивка за Деня на майката
  • 15:00
    Пълна промяна: Отслабване: Джейсън и Рейчъл - част 1
  • 16:00
    Голямото пазаруване: Стефани Фейлио, Кели Джеймс, Джил Дибънс, Мими Рийд
  • 17:00
    90 дни до сватбата: Преди срещата: Епизод 12
Пълна програма
  • 14:30
    Зелен свят - Природен парк Българка
  • 15:00
    Водопадите
  • 15:30
    На възрастта на императорският дворец
  • 16:00
    Професия турист
Пълна програма
  • 14:30
    Търсене на дом по света
  • 15:00
    Преобразяване на RV каравани
  • 16:00
    Кулинарните приключения на Джени и Оли в Дълбокия юг
  • 16:30
    Отведи ме у дома
Пълна програма
  • 14:30
    Търсене на дом по света
  • 15:00
    Преобразяване на RV каравани
  • 16:00
    Кулинарните приключения на Джени и Оли в Дълбокия юг
  • 16:30
    Отведи ме у дома
Пълна програма
  • 14:15
    Краен квартал, САЩ, комедия/мистерия/трилър, с Том Ханкс, Кари Фишър, 1989
  • 15:55
    Дявол в синя рокля, САЩ, криминален/драма/мистерия, с Дензъл Уошингтън, 1995
  • 17:35
    Ема, Великобритания,САЩ, комедия/драма/романтичен, с Гуинет Полтроу, 1996
  • 19:35
    Паника на Арлингтън Роуд, САЩ, криминален/драма/трилър, 1999
Пълна програма
  • 14:30
    Новини
  • 15:00
    Новини
  • 15:30
    Новини
  • 16:00
    Новини
Пълна програма
  • 14:25
    Животът е сладък с Рейчъл Алън - кулинарно предаване, еп. 7
  • 14:55
    Модерна турска кухня с Максут - кулинарно предаване, еп. 3
  • 15:25
    Спести с Джейми - втори сезон, еп. 3
  • 16:25
    Уроци на живо с Гордън Рамзи - кулинарно предаване, еп. 4
Пълна програма
  • 13:00
    Хитовете не лъжат!
  • 15:00
    2-4-1 Хитове!
  • 16:00
    Ние обичаме 2000 +
  • 17:00
    Ние обичаме 2010 +
Пълна програма
  • 14:00
    Една добра жена - Комедия, Романтичен, 2004, Режисьор: Майк Баркър, В ролите: Скарлет Йохансон, Хелън Хънт, Том Уилкинсън, Стивън Кембъл Мур
  • 16:00
    Хейвън Сез.1, Еп.10 - Криминален, Драма , Фентъзи, 2010, Режисьор: Scott Shepherd, David MacLeod, Michael Rosenberg, В ролите: Емили Роуз, Лукас Брайънт, Ерик Балфур
  • 17:00
    Неизживян живот - Драма, 2005, Режисьор: Ласе Халмстриом, В ролите: Джош Лукас, Морган Фрийман, Робърт Редфорд, Дженифър Лопес
  • 19:00
    Хофа - Биографичен, Криминален, Драма, 1992, Режисьор: Дани Де Вито, В ролите: Джак Никълсън, Дани Де Вито, Арманд Асанте, Дж.Т. Уолш, Джон С. Рейли, Франк Уайли, Кевин Андерсън, Джон П. Райън, Роберт Проски, Наталия Ногулич
Пълна програма
  • 14:00
    "Между тюл и сълзи" - доку-поредица
  • 15:00
    "Моето дете, твоето дете - А как възпитаваш ти?" - доку-поредица
  • 16:00
    "Кралица на пазаруването" - доку-поредица
  • 17:00
    "4 сватби и едно вълшебно пътешествие" - доку-поредица
Пълна програма
  • 14:30
    История/п/
  • 15:00
    "ТВ меню"/п/
  • 15:30
    Спорт
  • 16:00
    Здравословен живот
Пълна програма
  • 14:25
    Хавай 5-0 - втори сезон, еп. 14
  • 15:20
    Семейство Симпсън - седемнадесети сезон, еп. 7
  • 15:45
    Семейство Симпсън - седемнадесети сезон, еп. 8
  • 16:15
    Психаротерапия - трети сезон, еп. 7
Пълна програма
  • 14:00
    Club Bangers!
  • 16:00
    Dance Classics!
  • 17:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 17:40
    DJ Duel
Пълна програма
  • 14:30
    FASHION FLIX
  • 14:55
    FASHION WEEK
  • 15:00
    PHOTOGRAPHERS
  • 15:25
    F-PEOPLE
Пълна програма
  • 13:40
    Big Fat Hits
  • 17:00
    MTV's 20 Most Wanted Vidz!
  • 18:40
    Can't Stop The Hits
  • 22:00
    Big Fat Hits
Пълна програма
  • 14:05
    "Кошмарни съседи" - 506 еп.
  • 14:55
    "Джигити" - 7 еп.
  • 15:20
    "Лов на неизрядни платци" - 23 и 24 еп.
  • 16:10
    "Съдия Джуди"- 65 и 66 еп.
Пълна програма
  • 14:30
    новини
  • 14:45
    Топ шоп
  • 15:00
    Новини
  • 15:15
    "В обектива"
Пълна програма
  • 14:25
    На рыбалку вместе с папой
  • 14:50
    Кухня с Сержем Марковичем
  • 15:05
    Сезон охоты
  • 15:35
    Охота с луком
Пълна програма
  • 13:30
    "Любов като по книга" - романтична комедия с уч. на Чарлз Дътън, Ейми Екър, Дилън Брус и др., /п/
  • 15:30
    "Зеленият стършел" - екшън с уч. на Сет Роугън, Камерън Диас, Джей Чоу, Том Уилкинсън, Кристоф Валц, Дейвид Харбър и др., /п/
  • 18:00
    "От местопрестъплението: Ню Йорк" - сериал, сезон 3
  • 19:00
    "София - Ден и Нощ" - риалити сериал
Пълна програма
  • 14:30
    Extreme Couponing: Kelly and Rebecca
  • 14:53
    Extreme Couponing: Scott and Jen
  • 15:15
    Extreme Cheapskates: Episode 4
  • 15:38
    Extreme Cheapskates: Episode 5
Пълна програма
  • 14:30
    Трапезата на Сиба
  • 15:00
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета
  • 15:30
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета
  • 16:00
    Режи!
Пълна програма
  • 14:15
    Ники, Рики, Дики и Дона
  • 14:40
    Геймърки
  • 15:00
    Геймърки
  • 15:20
    Академия за магьосници
Пълна програма
  • 13:30
    Снукър: "Шанхай мастърс", пряко
  • 16:30
    "Олимпийски истории"
  • 18:30
    Ски-алпийски дисциплини, Световна купа (жени) Леви: Слалом
  • 19:00
    Ски-алпийски дисциплини, Световна купа (мъже) Леви: Слалом
Пълна програма
  • 13:55
    "Междузвездни войни: Епизод ІІІ - Отмъщението на ситите", екшън - фантастика, САЩ, 2005; реж. Джордж Лукас, с Юън Макгрегър, Натали Портман, Хейдън Кристенсън, Иън Макдайърмид, Самюъл Л. Джаксън, [12+]
  • 16:15
    "Милиарди І, 3 еп.", драма, САЩ, 2016; реж. Скот Хорнбакър, с Пол Джамати, Деймиън Люис, Маги Сиф, Малин Акерман, Тоби Ленард Мур, [15+]
  • 17:10
    "Милиарди І, 4 еп.", драма, САЩ, 2016; реж. Джеймс Фоли, с Пол Джамати, Деймиън Люис, Маги Сиф, Малин Акерман, Тоби Ленард Мур, [15+]
  • 18:10
    "Младост в Орегон", комедийна драма, САЩ, 2016; реж. Джоел Дейвид Мур, с Франк Лангела, Били Кръдъп, Кристина Апългейт, Мери Кей Плейс, Джош Лукас, [12+]
Пълна програма
  • 14:00
    Поп Топ с Мартин Геновски
  • 22:00
    FIreStage
  • 23:00
    Music of BG
Пълна програма
  • 14:30
    PJ Masks
  • 15:00
    My Friends Tigger & Pooh
  • 15:30
    Doc McStuffins
  • 16:00
    Puppy Dog Pals
Пълна програма
  • 14:15
    Ники, Рики, Дики и Дона
  • 14:40
    Геймърки
  • 15:00
    Геймърки
  • 15:20
    Академия за магьосници
Пълна програма
  • 14:00
    20 Years Since...
  • 15:00
    Smells Like The 90s
  • 17:00
    90s Vs 00s
  • 18:00
    Wind Back Wednesdays
Пълна програма
  • 13:45
    Betrayed: Flirting With Death
  • 14:40
    Web of Lies: Final Sale
  • 15:35
    Grave Secrets: Ten Weeks Later
  • 16:30
    Disappeared: Final Exam
Пълна програма
  • 14:10
    Top: Bling Bling Football
  • 14:40
    Football Stars: Cristiano Ronaldo
  • 15:05
    Top: Money
  • 15:31
    Up Close With: Blanka Vlasic
Пълна програма
  • 14:20
    Bill Dance Outdoors
  • 14:45
    Big Water Adventure
  • 15:10
    Big Water Adventure
  • 15:35
    Big Water Adventure
Пълна програма
  • 14:30
    Спецове в заложната къща: Хайде на състезание
  • 15:00
    Изковани в огъня: Кинжалът моро крис
  • 16:00
    Дървосекачи: Всяко дърво си има своя миг на слава
  • 17:00
    Американски антиквари: Какво има в тайника?
Пълна програма
  • 14:00
    Разследване на самолетни катастрофи - сезон 5, еп. 8
  • 15:00
    Разследване на самолетни катастрофи - сезон 5, еп. 9
  • 16:00
    Магистрала през ада, еп. 10
  • 17:00
    Антарктида: Компилация, еп. 1
Пълна програма
  • 13:30
    Премиера: "Любов под наем" - сериал, с. 1, еп. 1
  • 15:00
    Премиера: "Италианската булка" - сериал, с.1, еп.155
  • 16:00
    Премиера: "Клиника край езерото" - сериал, с.2, еп. 69
  • 17:00
    bTV Новините
Пълна програма
  • 14:20
    Конан; сезон 1, епизод 6, приключенски, научна фантастика, САЩ, 1997
  • 15:20
    Тийн вълк; сезон 5, епизод 9, драма, научна фантастика, САЩ, 2015
  • 16:15
    Тоталкар; сезон 2, епизод 4, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2016
  • 16:50
    Тоталкар; сезон 2, епизод 5, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2016
Пълна програма
  • 14:15
    4исла; сезон 6, епизод 8, криминален, драма, САЩ, 2009
  • 15:10
    4исла; сезон 6, епизод 9, криминален, драма, САЩ, 2009
  • 16:05
    Отмъщението; сезон 1, епизод 31, драма, мистерия, 2013
  • 17:05
    Отмъщението; сезон 1, епизод 32, драма, мистерия, 2013
Пълна програма
  • 14:30
    Какво е нужно за убийство: Автор на смъртта
  • 15:00
    Разтърсващи престъпления: Австралия: Трагедията в Порт Артър
  • 16:00
    Първите 48 часа: Невидимо зло
  • 17:00
    Първите 48 часа: Разбити стъкла
Пълна програма
  • 13:40
    Семейство Джоунс
  • 15:35
    Измишльотини
  • 17:20
    Екстракт
  • 19:10
    Латино коледа
Пълна програма
  • 14:30
    "Американский ликбез" Американская мечта
  • 15:00
    Новости RTVi
  • 15:10
    Особое мнение
  • 16:00
    Сериал "Время любить" 16+
Пълна програма
  • 14:30
    "Новини" - информационна емисия на ТВ СКАТ
  • 14:45
    "От архивите на "СКАТ"
  • 15:30
    "Новини" - информационна емисия на ТВ СКАТ
  • 15:42
    "От архивите на "СКАТ": продължение
Пълна програма
  • 14:35
    SpongeBob SquarePants
  • 15:00
    SpongeBob SquarePants
  • 15:30
    SpongeBob SquarePants
  • 16:00
    Ridiculousness
Пълна програма
  • 14:20
    I Dream Of Anal (18+)
  • 14:40
    These Roses Have Thorns (18+)
  • 15:00
    Fucking The Fluffer (18+)
  • 15:24
    Bathing Your Friend's Dirty Mama (18+)
Пълна програма
  • 14:00
    Тенис: Гарбине Мугуруса - Йелена Остапенко (BNP Paribas WTA Finals Singapore presented by SC Global, Сингапур; WTA World Tour Finals - повторение)
  • 15:40
    Тенис: Леонардо Майер - Елиас Умер (If STOCKHOLM OPEN, Стокхолм; 2017 ATP WORLD TOUR 250 - повторение)
  • 18:00
    Футбол: Сао Пауло - Шапекоенсе (Бразилско първенство, сезон 2017 - повторение)
  • 20:00
    Тенис: Пея/Рам - Мектич/Монро (Shenzen Open, Шенджен; 2017 ATP WORLD TOUR 250 - двойки финал, повторение)
Пълна програма
  • 14:30
    Спортни новини
  • 14:40
    Баскетбол: Академик Бултекс /Пловдив/ - Блокотехна /Гевгелия/ - среща от Балканската баскетболна лига
  • 16:30
    Митове и легенди документален филм /8 епизод/
  • 17:00
    Баскетбол: Лукойл Академик - Истанбул Бююкшехир - среща от турнира за Купата на ФИБА Европа пряко предаване от "Арена Ботевград"
Пълна програма
  • 14:25
    Агротема
  • 14:40
    Земеделие на фокус - п.
  • 15:00
    Новини
  • 15:10
    БРЮКСЕЛ В ПРЕВОД - повторение
Пълна програма
  • 14:30
    PASSPORT TO EXPLORE - NEW YORK CITY
  • 15:00
    WHAT'S COOKING IN THE WORLD? - DOMINICA
  • 15:30
    WHAT'S COOKING IN THE WORLD? - GUYANA
  • 16:00
    DESTINATION: ANTARCTICA
Пълна програма
  • 13:25
    World Karate Federation
  • 15:10
    NEW Extreme IV
  • 16:10
    Ultimate First League
  • 16:30
    Ultimate Muay Thai
Пълна програма
  • 14:30
    Fuel Tv presents Camp Woodward
  • 15:00
    Fuel Tv presents Camp Woodward
  • 15:30
    Pull
  • 16:00
    New Pollution
Пълна програма
  • 14:35
    Ветеринарна клиника за дребни животни (15)
  • 15:00
    Ветеринарна клиника за дребни животни (1)
  • 15:25
    Спешна медицинска помощ за животни (5)
  • 15:50
    Спешна медицинска помощ за животни (6)
Пълна програма
  • 14:30
    WWF - Непознатите гори
  • 15:00
    Баба Лидка и манастирът
  • 15:30
    Да бдим над терасите
  • 16:00
    Виж България - Пловдив
Пълна програма
  • 14:35
    A lute recital with Thomas Dunford : Dowland, Kapsberger, Dalza
  • 16:00
    InterMezzo
  • 17:30
    Youssou Ndour and the Super Etoile Dakar - Sing Jazz Festival
  • 18:55
    Taylor McFerrin - SingJazz festival
Пълна програма
  • 14:00
    Студио: Обзор на кръга във Втора професионална лига (2017-18), 14-и епизод, повторение
  • 15:00
    Футбол: Ботев Пловдив - Славия, мач от Първа професионална лига, повторение
  • 17:00
    Волейбол: Левски - Нефтохимик, мач от Суперлигата, повторение
  • 19:00
    Студио: Обзор на кръга във волейболната Суперлига (2017-18), 7-и епизод, директно
Пълна програма
  • 14:00
    Футбол: Република Ирландия - Дания, плейофен мач реванш за Световно първенство 2018, повторение
  • 16:00
    Футбол: Италия - Швеция, плейофен мач реванш за Световно първенство 2018, повторение
  • 18:00
    "Формула 1 Токшоу", предаване за Формула 1, 19-и епизод, директно
  • 19:00
    Обзор на кръга на Европейските квалификации за Световно първенство 2018, 12-и епизод
Пълна програма
  • 13:45
    Предателства: Да флиртуваш със смъртта
  • 14:40
    Мрежа от лъжи: Финална разпродажба
  • 15:35
    Гробовни тайни: Десет седмици по-късно
  • 16:30
    Изчезнали: Последен изпит
Пълна програма
  • 14:00
    "Star box", предаване за българския и световния шоу бизнес, (п)
  • 15:00
    "Един прекрасен ден", магазинно предаване с водещ Каролина Братанова
  • 16:30
    еМисия България LIVE
  • 18:30
    Централни Новини на BIT LIVE
Пълна програма
  • 13:20
    "Непобедимият (2006)", биографична драма, САЩ, 2006; реж. Ериксън Кор, с Марк Уолбърг, Грег Киниър, Елизабет Банкс, Кевин Конуей, Майкъл Риспъли, [12+]
  • 15:05
    "Сезоните", документален, Франция, 2015; реж. Жак Перен, Жак Клузо, [7+]
  • 16:40
    "Трите Хикса: Отново в играта", екшън - трилър, САЩ, 2017; реж. Даниел Джон Карузо Джуниър, с Вин Дизел, Дони Йен, Дипика Падуконе, Крис Ву, Руби Роуз, [12+]
  • 18:25
    "Тролчета", анимация - фентъзи, САЩ, 2016; реж. Уолт Дорн, Майк Мичъл, [0+]
Пълна програма
  • 14:35
    "Епизоди V, 6 еп.", комедия, САЩ, 2017; реж. Джефри Кларик, с Мат ЛеБланк, Стивън Мангън, Тамсин Грейг, Катлийн Роуз Пъркинс, Джон Панкоу, [12+]
  • 15:05
    "Гадже за лудата Мери", комедийна драма, Ирландия, 2016; реж. Дарън Торнтън, със Сиана Кърслейк, Тара Лий, Чарли Бейли, Денис МакКормак, Барбара Бренан, [15+]
  • 16:30
    "Камбанка и тайната на крилете ", анимация, САЩ, 2012; реж. Робъртс Ганъуей, Пеги Холмс, [All+]
  • 17:45
    "Алиса в Страната на чудесата", фентъзи - семеен, САЩ, 2010; реж. Тим Бъртън, с Джони Деп, Миа Вашиковска, Ан Хатауей, Хелена Бонъм Картър, Криспин Глоувър, [7+]
Пълна програма
  • 14:30
    Design Genius
  • 14:45
    Design Genius
  • 15:00
    Style Codes
  • 15:15
    Style Codes
Пълна програма
  • 14:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 15:00
    Заръката (образователен филм за познавателен туризъм)
  • 15:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 16:00
    Паметта на Родопите (образователен филм за познавателен туризъм)
Пълна програма
  • 14:00
    Футбол: Барса ТВ
  • 15:55
    Новини
  • 16:00
    Тенис: ATP Лондон
  • 18:45
    Футбол: Руска Премиер лига
Пълна програма
  • 13:30
    Баскетбол: Евролига
  • 15:10
    Баскетбол: Еврокупа
  • 16:55
    Новини
  • 17:00
    Голф: "Светът на голфа"
Пълна програма
  • 14:20
    Blaze and the Monster Machines
  • 14:40
    Zack & Quack
  • 15:00
    Shimmer and Shine
  • 15:20
    Nella the Princess Knight
Пълна програма

Сериали

EPIC Drama 14:40
Ресторантът, сезон 1, еп. 6, Швеция, исторически/драма, 2017
PRO 7 14:40
"Двама мъже и половина" - сериал
e-kids 14:45
Хари в царството на динозаврите - анимационен сериал
Viasat Nature 14:50
Диви същества с Доминик Монахан, сезон 3, еп. 11
bTV 15:00
Премиера: "Шест сестри" - сериал, с.1, еп.58

Всички предавания

Спорт

Diema Sport 2 15:00
"Да скъсаш мрежата", предаване за английски футбол (2017-18), 34-и епизод, повторение
Eurosport 15:00
Колоездене: Обиколка на Алпите, четвърти етап, директно
Eurosport 2 15:00
Футбол: ФИФА футбол магазин
Eurosport HD 15:00
Колоездене: Обиколка на Алпите, четвърти етап, директно
Mtel Sport 2 15:00
Колоездене: "На колела"

Всички предавания

Филми

EPIC Drama 14:40
Ресторантът, сезон 1, еп. 6, Швеция, исторически/драма, 2017
БНТ 14:45
Животни по пижами анимационен филм
TV1000 14:55
Блус Брадърс, САЩ, екшън/комедия/криминален, 1980
TVT 15:00
От нишката до чергата (образователен филм за арт туризъм и обичаи)
MGM 15:00
"Уили / Мили" - комедия / фентъзи с Пати Дюк, Джон Глоувър.

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}