ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 02:20
    Здравето отблизо /п/
  • 03:00
    Фреди Хайнекен тв филм /4, последен епизод/п/
  • 03:50
    Днес и утре
  • 04:15
    Детективи от "Серангун роуд" тв филм /6 епизод/п/(16)
Пълна програма
  • 02:30
    "Преди обед" /п./ - токшоу
  • 04:30
    "Опасни улици" - сериал, еп. 736
  • 05:30
    "Лице в лице" /п./ - публицистично предаване
  • 06:00
    "Кунг фу панда: Легенда за страхотния боец" - анимация
Пълна програма
  • 02:00
    "Чучулигата"- сериен филм
  • 03:00
    "Ритъмът на мечтите" - сериен филм
  • 04:00
    "Двете лица на Истанбул"- сериен филм /п/
  • 05:20
    "Часът на Милен Цветков" - предаване на NOVA /п/
Пълна програма
  • 02:00
    България сутрин - важните неща рано сутрин с Лора Инджова и Златимир Йочев /п./
  • 03:30
    Видимо и невидимо - коментарно предаване за измеренията на свободата с Калин Манолов /п./
  • 04:30
    Q&A - отговори на важните въпроси от политиката с Клара Маринова /п./
  • 05:25
    Денят ON AIR - новините с коментар с Владимир Сиркаров/Кузман Илиев /п./
Пълна програма
  • 01:30
    Повторения
  • 07:00
    Бизнес старт - сутрешен блок с Иван Нончев и Живка Попатанасова
  • 09:00
    Update - предаване за високите технологии с водещ Бойчо Попов/Елена Кирилова /п./
  • 09:30
    В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки /п./
Пълна програма
  • 07:00
    Временно не се излъчва по решение на СЕМ
  • 10:00
    Временно не се излъчва по решение на СЕМ
Пълна програма
  • 02:25
    Морски детективи; сезон 11, епизод 3, криминален, екшън, САЩ, 2013
  • 03:10
    Морски детективи: Лос Анджелис; сезон 8, епизод 3, криминален, екшън, САЩ, 2016
  • 03:55
    Царство; сезон 3, епизод 17, драма, романтичен, САЩ, 2016
  • 04:40
    4исла; сезон 6, епизод 1, криминален, драма, САЩ, 2009
Пълна програма
  • 02:35
    Училище за горили: Отчаяни мерки
  • 03:00
    Училище за горили: Огън и вода
  • 03:25
    Войната за спасяването на китовете: Огън в небето
  • 04:15
    Войната за спасяването на китовете: Вендета
Пълна програма
  • 01:00
    Избрано от "Неделник с Волен Сидеров
  • 03:00
    Извънредно включване" - публицистично предаване
  • 03:30
    Интервютата на Алфа Тв
  • 04:00
    Повторения
Пълна програма
  • 01:35
    "БАМБИ 2017" - пряко
  • 04:40
    Кабаре
  • 06:00
    "Плюс-минус" - икономически журнал
  • 06:30
    Сутрешен информационно-забавен журнал
Пълна програма
  • 00:00
    Where Is The Party
  • 06:00
    Tick-Tack
  • 10:00
    Hit Mix
  • 14:00
    Standard MK
Пълна програма
  • 07:00
    Временно не се излъчва по решение на СЕМ
  • 10:00
    Временно не се излъчва по решение на СЕМ
Пълна програма
  • 02:05
    Добро утро с БНТ 2 /п/
  • 03:05
    Америка днес /п/
  • 04:05
    Европейски маршрути
  • 04:20
    Часът на зрителите /п/
Пълна програма
  • 02:00
    България днес информационен блок /п/
  • 03:30
    Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня /п/
  • 03:40
    Потребителската кошница /п/
  • 03:50
    Библиотеката /п/
Пълна програма
  • 02:36
    The Garfield Show
  • 02:50
    The Garfield Show
  • 03:01
    The Garfield Show
  • 03:15
    The Owl & Co
Пълна програма
  • 01:45
    "Истинско правосъдие" - сериал, с.2, еп.8
  • 02:45
    "Последният кораб" - сериал, с.2, еп. 8
  • 03:45
    "Под наблюдение" - сериал, с.4, еп. 17
  • 04:45
    "Пета предавка" - автомобилно предаване
Пълна програма
  • 01:15
    "Подменена самоличност" - трилър (Канада, САЩ, 2015), режисьор - Пенелопи Буйтенуис, актьори - Касандра Скребо, Кийгън Конър Трейси, Чад Рук, Адам Ди Марко и др.
  • 06:00
    "Изгубена" - сериал, еп. 9,10
  • 07:45
    "Ризоли и Айлс: Криминални досиета" - сериал, с.5, еп.18
  • 09:00
    "Краят на света" - комедия, екшън, фантастика (Великобритания, САЩ, Япония, 2013), режисьор - Едгар Райт, актьори - Саймън Пег, Дейвид Брадли, Еди Марсан, Мартин Фрийман, Пади Консидин, Ник Фрост, Розамунд Пайк, Саманта Уайт и др.
Пълна програма
  • 02:00
    "Партньори" /п/- сериал
  • 03:00
    "Клуб "Веселие" /п/- сериал
  • 04:00
    "Теория за големия взрив" /п./ - сериал
  • 05:00
    "Майк и Моли" /п/- сериал
Пълна програма
  • 02:15
    "Светлината на моя живот" - сериал
  • 03:35
    "Тайните на времето" - сериал
  • 04:20
    "Сияйна луна" - сериал
  • 05:10
    "Шоуто на д-р Оз" - токшоу
Пълна програма
  • 02:30
    Нинджаго: Майсторите на Спинджицу
  • 02:50
    Анджело е върхът
  • 03:00
    Анджело е върхът
  • 03:11
    Анджело е върхът
Пълна програма
  • 00:45
    "Покаяние", криминална драма, Италия, 1985; реж. Паскуале Скуитиери, с Франко Неро, Тони Масант, Ерик Естрада, Макс Фон Сидов, Рита Русич, [18+]
  • 02:50
    "Шели", хорър - мистерия, Дания, 2016; реж. Али Абаси, с Елен Дорит Петерсен, Козмина Стратан, Петер Кристоферсен, Бьорн Андресен, Кенет M. Кристенсен, [18+]
  • 04:20
    "Малка секси гаднярка", късометражна драма, Швеция, 2014; реж. Йенс Асур, с Фани Кетер, Ларс "Брасе" Бренстрьом, Анки Линден, [15+]
  • 05:05
    "Малер", биографична драма, Великобритания, 1974; реж. Кен Ръсел, с Робърт Пауъл, Джорджина Хейл, Лий Монтагю, Мириам Карлин, Розали Кръчли, [12+]
Пълна програма
  • 01:55
    "Далечен гръм", драма, САЩ, 1988; реж. Рик Розентал, с Ралф Макио, Джон Литгоу, Кери Кийн, Реб Браун, Джанет Марголин, [15+]
  • 03:50
    "Забранено за деца", комедийна драма, Полша, 2015; реж. Куба Чекай, с Кацпер Олшевски, Агниешка Подсиадлик, Себастиан Лак, Вероника Ваховска, Анджей Шеремета, [18+]
  • 05:20
    "Право в десетката", романтична комедия, Великобритания, 2006; реж. Том Вон, с Джеймс МакАвой, Алис Ив, Ребека Хол, Катрин Тейт, Доминик Купър, [12+]
  • 07:00
    "Калифорния (2015)", романтична драма, Бразилия, 2015; реж. Марина Персон, с лара Гало, Кайо Блат, Кайо Хорович, Ливия Хихон, Летисия Фанани, [12+]
Пълна програма
  • 02:30
    World Sport
  • 03:00
    Anderson Cooper 360
  • 05:00
    CNN Tonight with Don Lemon
  • 06:00
    Amanpour
Пълна програма
  • 02:30
    Еротичен телепазар
  • 04:30
    "Борбата на Пола" - теленовела
  • 06:00
    "Моята карма"- сериен филм
  • 07:00
    "Капризи на съдбата" - теленовела
Пълна програма
  • 01:50
    Еротичен телепазар
  • 06:00
    "Без багаж" - предаване за туризъм, /п/
  • 06:30
    "Ларго Уинч" - сериал, сезон 1
  • 07:30
    "Военни престъпления" - сериал, сезон 9, /п/
Пълна програма
  • 02:40
    Ловци на трофеи: Епизод 10
  • 03:30
    Съкровища в склада: Епизод 10
  • 03:55
    Съкровища в склада: Епизод 11
  • 04:20
    Да продадеш колата си: Мини 1000 Сити - първа част
Пълна програма
  • 02:10
    Гръм и трясък: Самолет, устойчив на взрив
  • 03:00
    Феноменални съоръжения: Дубай - ски курорт в пустинята
  • 03:48
    Ловци на митове: Семейство Симпсън
  • 04:36
    Как са го направили?: Епизод 20
Пълна програма
  • 02:40
    Сабрина: Тайната на една вещица
  • 03:05
    Сабрина: Тайната на една вещица
  • 03:30
    Лолирок
  • 03:55
    Лолирок
Пълна програма
  • 02:00
    "Свързани"
  • 02:45
    "Футурис"
  • 03:00
    "Търсачи на вкаменелости"
  • 03:30
    "Търсачи на вкаменелости"
Пълна програма
  • 07:00
    Клуб Уинкс - анимационен сериал
  • 07:45
    Приключенията на Чък и приятели - анимационен сериал
  • 08:00
    Кученце в джобче - анимационен сериал
  • 08:30
    Трансформъри: Роботи-спасители - анимационен сериал
Пълна програма
  • 02:00
    Политика и спорт - с Иван Търпоманов
  • 03:00
    Психологически портрет - с Рени Анастасова
  • 04:00
    Криминални хроники - 3 еп. - Сериал
  • 05:00
    Наследницата - 119 еп. - Сериал
Пълна програма
  • 07:15
    Спорт
  • 07:22
    Култура 1
  • 07:41
    Анализи
  • 07:46
    Преглед на програмата / Преглед на печата
Пълна програма
  • 02:30
    Ски-скокове: "Камил Стох - Обратно към корените"
  • 03:00
    Куриози
  • 04:00
    "Линдзи Вон: Преследвайки историята"
  • 05:15
    Ски-скокове, "Четирите шанци"`2016: Обзор
Пълна програма
  • 02:00
    Снукър: "Шанхай мастърс"
  • 04:00
    Световен шампионат за туристически автомобили: Япония
  • 05:30
    Световен шампионат за туристически автомобили: Япония
  • 07:00
    Ски-алпийски дисциплини, Световна купа (мъже) Леви: Слалом
Пълна програма
  • 00:15
    Моят плаващ дом, сезон 1, еп. 10
  • 06:05
    Каубои в студени води, сезон 4, еп. 7
  • 07:15
    Търсачи на съкровища, сезон 3, еп. 4
  • 08:00
    Треска за нефрит, сезон 3, еп. 12
Пълна програма
  • 02:15
    Rumble & Hum
  • 03:10
    Enfusion Series 3
  • 04:05
    Immaf European Open
  • 05:00
    Travellers With Skiis
Пълна програма
  • 01:15
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 05:00
    Багрите на България /фолклорна и народна музика/
  • 07:00
    Утрото /сутрешен музикален блок/
  • 10:00
    Зад кулисите /музикално предаване на ФЕН ТВ, повторение/
Пълна програма
  • 02:30
    Карибски живот
  • 03:00
    Живот на остров
  • 03:30
    Живот на остров
  • 04:00
    Карибски живот
Пълна програма
  • 02:40
    Нови в квартала - трети сезон, еп. 22
  • 03:05
    Нови в квартала - трети сезон, еп. 23
  • 03:30
    Мама - първи сезон, еп. 6
  • 03:55
    Мама - първи сезон, еп. 7
Пълна програма
  • 02:40
    Военна прокуратура - трети сезон, еп. 1
  • 03:30
    Лас Вегас - втори сезон, еп. 16
  • 04:25
    Лас Вегас - втори сезон, еп. 17
  • 05:15
    Военни престъпления - четвърти сезон, еп. 22
Пълна програма
  • 02:00
    "127 часа", драма, САЩ, 2010; реж. Дани Бойл, с Джеймс Франко, Кейт Мара, Амбър Тамблин, Шон Бот, Клеменс Поези, [15+]
  • 03:35
    "Еверест (2015)", драма, Великобритания, 2015; реж. Балтазар Кормакър, с Джейсън Кларк, Джош Бролин, Джон Хоукс, Робин Райт, Майкъл Кели, [12+]
  • 07:00
    "Междузвездни войни: Епизод ІІІ - Отмъщението на ситите", екшън - фантастика, САЩ, 2005; реж. Джордж Лукас, с Юън Макгрегър, Натали Портман, Хейдън Кристенсън, Иън Макдайърмид, Самюъл Л. Джаксън, [12+]
  • 09:20
    "Младост в Орегон", комедийна драма, САЩ, 2016; реж. Джоел Дейвид Мур, с Франк Лангела, Били Кръдъп, Кристина Апългейт, Мери Кей Плейс, Джош Лукас, [12+]
Пълна програма
  • 02:20
    Загадки в музея, сезон 2, еп. 25
  • 03:05
    Страхотни изобретения, сезон 2, еп. 21
  • 03:30
    Средновековните мъртъвци, сезон 3, еп. 5
  • 04:20
    Най-големите измами в историята, сезон 1, еп. 3
Пълна програма
  • 02:00
    Американски антиквари: Няколко добри колекционери
  • 03:00
    На лов за автомобили: Патриотичен мотоциклет
  • 03:30
    Най-доброто от "На лов за автомобили": Най-доброто: безумни автомобили
  • 04:00
    Изковани в огъня: Меч "кацбалгер"
Пълна програма
  • 02:00
    АКТУАЛНО – тв поредица, пети сезон, 54 еп.
  • 03:00
    ХОБИ НОВИНИ
  • 04:00
    Риби и такъми – тв поредица, четвърти сезон, 27 еп.
  • 05:00
    МОЕТО ХОБИ
Пълна програма
  • 02:25
    "Бож"
  • 02:45
    "ЯЯ и Зук"
  • 03:05
    "Дот"
  • 03:25
    "Конни"
Пълна програма
  • 02:00
    07:00 - Повторения
  • 06:30
    "Кухнята на Звездев"/п/
  • 07:00
    "Всяка сутрин" - сутрешен блок
  • 09:00
    "Парламентът на живо"
Пълна програма
  • 02:30
    JDM
  • 02:45
    Тюбс
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:30
    Драконова топка Z (анимация)
Пълна програма
  • 02:35
    "Дръж се човешки" - комедия с Хауи Мандел, Клорис Лийчман, Ейми Стийл, Кристофър Лойд.
  • 04:00
    "Смъртоносна комбинация" - екшън / трилър с Лиса Боне, Майкъл Медсън.
  • 05:15
    "Тя" - екшън / драма с Кевин Костнър, Хауърд Дъф.
  • 07:00
    "Ще те пипна, копеле!" - комедия / екшън с Кийнън Айвъри Уейънс, Бърни Кейси, Жанет Дюбоа, Доун Луис.
Пълна програма
  • 02:20
    BISHOP GARAGE
  • 02:45
    FIM SIDECARCROSS WORLD CHAMPIONSHIP
  • 04:00
    VIRGIN AUSTRALIA SUPERCARS CHAMPIONSHIP HIGHLIGHTS
  • 05:15
    MSA BRITISH CROSS COUNTRY CHAMPIONSHIP
Пълна програма
  • 02:00
    Кетфиш: ТВ шоуто
  • 03:00
    Само хитове - маратон
  • 07:00
    Само хитове
  • 08:00
    Да създадеш
Пълна програма
  • 02:30
    Hot Right Now!
  • 03:00
    Charli XCX: MTV Crashes Plymouth
  • 03:25
    Anne-Marie: MTV Live Stage
  • 03:50
    Dua Lipa: MTV Live Stage
Пълна програма
  • 06:00
    AM Mayhem
  • 09:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 11:00
    Super Massive Rock Stars!
  • 13:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
Пълна програма
  • 02:20
    Супер-ветеринар, сезон 4, еп. 1
  • 03:10
    Супер-ветеринар, сезон 4, еп. 2
  • 04:05
    Животинска полиция "Финикс", сезон 1, еп. 8
  • 05:00
    Патрулиращи кучета, сезон 8, еп. 7
Пълна програма
  • 02:40
    Куфар за края на света 2, еп. 18
  • 03:25
    Не знаех това, еп. 3
  • 03:50
    Мигове от катастрофата, еп. 27
  • 04:10
    Куфар за края на света 2, еп. 18
Пълна програма
  • 02:18
    Риболов на чудовища: Райските кътчета на Тайланд
  • 03:06
    Риболов на чудовища: Речно нашествие
  • 03:54
    Риболов на чудовища: Бушуващата Амазонка
  • 04:40
    Завръщането на паякообразните маймуни
Пълна програма
  • 01:15
    Еротичен телепазар
  • 03:15
    Край на програмата
  • 09:00
    Дартс: "Голям шлем" 2017, трети ден, повторение
  • 12:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
Пълна програма
  • 02:25
    "Нека да говорят"
  • 03:30
    "Мъжко / Женско"
  • 04:15
    "Троцки". Сериен филм
  • 06:00
    Новини
Пълна програма
  • 02:05
    "Нощна фиеста" - музикална програма
  • 03:00
    "Горещи хитове" - избрани песни
  • 04:00
    "Класика в жанра" - хитовете през годините
  • 05:00
    "Златни хитове" - най-доброто
Пълна програма
  • 00:40
    "Пъстра броеница" - фолклорна програма
  • 03:00
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 03:10
    "Звездите на България" - музикален гост
  • 03:30
    "Песните на България" - музикална програма
Пълна програма
  • 02:05
    "Автограф" - ток-шоу
  • 03:00
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 03:05
    "Фолклорен пъзел" - фолклорна програма
  • 03:30
    "Хитовете на Планета HD"- нон-стоп музика
Пълна програма
  • 02:00
    "Гласът на Германия" - кастинг шоу
  • 04:30
    "Едно ужасно мило семейство" - сериал
  • 05:35
    "Малколм" - сериал
  • 05:50
    "Малколм" - сериал
Пълна програма
  • 01:30
    Италия, Серия А: Рома - Болоня
  • 03:20
    Италия, Серия А: Наполи - Сасуоло
  • 06:00
    Дивата муха
  • 08:00
    Екстремни спортове
Пълна програма
  • 01:30
    "Учителят" - сериал
  • 05:40
    "В капана на подозренията" - доку-поредица
  • 06:25
    "Ексклузивно" - журнал за звездите
  • 06:35
    "Експлозивно" - журнал
Пълна програма
  • 02:35
    Таврида
  • 04:10
    Игрален филм
  • 05:05
    Игрален филм
  • 13:15
    "Безсмертнова"
Пълна програма
  • 02:00
    Сериал: "Ловът на Пепеляшка"
  • 03:00
    Сериал: "Улиците на разбитите фенери"
  • 04:00
    "48 минути"
  • 05:00
    Сериал: "Бандитският Петербург"
Пълна програма
  • 01:10
    "Престъпни намерения" - криминален сериал
  • 05:45
    "Патрулна обиколка" - репортаж
  • 06:30
    Сутрешен информационно-забавен журнал и спорт
  • 11:00
    "Клиниката на Зюдринг" - сериал
Пълна програма
  • 01:00
    "Дискусионно студио"/повторение/
  • 03:00
    "Дежа вю" - метал балет
  • 04:15
    "Витоша моя любов" - док. Филм
  • 04:45
    "Поети с китари" - изпълнения на Гриша Трифонов, Георги Климов, Геновева Цандева
Пълна програма
  • 02:30
    Футбол Мундиал
  • 04:30
    Футбол от Азия
  • 05:00
    Футбол
  • 06:30
    Футбол
Пълна програма
  • 07:00
    Временно не се излъчва по решение на СЕМ
  • 10:00
    Временно не се излъчва по решение на СЕМ
Пълна програма
  • 01:20
    Infomercials
  • 06:55
    Lenny der Laster
  • 07:05
    Leo Lausemaus
  • 07:10
    Leo Lausemaus
Пълна програма
  • 02:30
    Биографии на прочути личности: Зинедин Зидан
  • 03:30
    Избрани предавания на Телекабел ТВ
  • 06:30
    Безценна перла - ТВ сериал - Бразилия - 104 епизод
  • 07:30
    Детски свят - Маша и мечока - анимация
Пълна програма
  • 01:00
    We Love Music
  • 06:00
    Snooza
  • 09:00
    21:00 Zoom
  • 09:02
    Snooza
Пълна програма
  • 02:00
    Моята необикновена бременност: Лорън, Силвия и Катя
  • 02:48
    Моето 300-килограмово тяло: Историята на Даяна
  • 04:24
    Маниаци-чистофайници: Епизод 5
  • 05:12
    Булките от Бевърли Хилс: Дана Хам
Пълна програма
  • 02:30
    Бъди там - България в музика и картини
  • 03:00
    Стралджа - Когато хората работят заедно
  • 03:30
    Виж България - Козичино, кътче от българското минало
  • 04:00
    Железопътна страна
Пълна програма
  • 02:00
    Мистерии в замъка
  • 03:00
    Загадки в музея
  • 04:00
    Когато призраците атакуват
  • 05:00
    Странни храни: вкусни дестинации
Пълна програма
  • 02:00
    Мистерии в замъка
  • 03:00
    Загадки в музея
  • 04:00
    Когато призраците атакуват
  • 05:00
    Странни храни: вкусни дестинации
Пълна програма
  • 02:40
    Отново заедно, Канада, комедия/драма/романтичен, 2001
  • 05:50
    Влюбени птичета, Нова Зеландия, комедия/романтичен, 2011
  • 07:30
    Господарите на Догтаун, САЩ, екшън/драма/спортен, 2005
  • 09:15
    Полетът на навигатора, САЩ, приключенски/семеен/фантастика, 1986
Пълна програма
  • 02:30
    "Работно време: Арт-мениджър" - 17 еп., забавно-информационно предаване
  • 03:00
    "Вкамененият свят" - VII част, документален филм
  • 03:30
    "Български надежди" - 4 еп., документална поредица за талантливите деца в България
  • 04:00
    "Новото познание: Очите на Бог" - ток шоу за наука, мистика и конспиративни теории
Пълна програма
  • 02:25
    В ресторанта на Джовани - кулинарно предаване, еп. 8
  • 02:50
    Пекарната на Рудолф - четвърти сезон, еп. 17
  • 03:15
    Пекарната на Рудолф - четвърти сезон, еп. 18
  • 03:35
    Уроци на живо с Гордън Рамзи - кулинарно предаване, еп. 6
Пълна програма
  • 01:00
    VH1 микс
  • 07:00
    Стани и засияй с VH1
  • 09:00
    Хитовете не лъжат!
  • 11:00
    Познайте годината!
Пълна програма
  • 02:00
    Целуни момичетата - Криминален, Драма, Мистерия, 1997, Режисьор: Гари Фледър, В ролите: Морган Фрийман, Ашли Джъд, Кари Елуис
  • 04:00
    Огън в Кръвта: Високо Напрежение - Екшън, Криминален, Сай-Фай, 2009, Режисьор: Марк Невълдин, Браян Тейлър, В ролите: Клифтън Колинс - мл., Бай Линг, Джейсън Стейтъм, Ейми Смарт, Ефрен Рамирез, Кори Хайм, Дейвид Карадайн, Дуайт Йоаким, Холи Уебър, Дуайт Й
  • 06:00
    Неизживян живот - Драма, 2005, Режисьор: Ласе Халмстриом, В ролите: Джош Лукас, Морган Фрийман, Робърт Редфорд, Дженифър Лопес
  • 08:00
    Чудовището от Париж - Анимация, Приключенски, Комедия, 2011, Режисьор: Бибо Бержерон, В ролите: Матьо Шеди, Ванеса Паради, Гад Елмалех
Пълна програма
  • 01:25
    "Последният ергенски запой" - комедия, САЩ, 2011
  • 03:10
    "Сейф" - екшън филм, / трилър, САЩ, 2011
  • 04:40
    "Медици детективи: Тайните на съдебната медицина" - криминален сериал
  • 06:10
    "CSI: Ню Йорк" - криминален сериал
Пълна програма
  • 02:00
    Eкология /п/
  • 03:00
    Документален филм /п/
  • 04:00
    Документална поредица /п/
  • 05:00
    Документален филм /п/
Пълна програма
  • 02:30
    Слийпи Холоу - първи сезон, еп. 5
  • 03:15
    Мелачката - първи сезон, еп. 12
  • 03:40
    Семейство Симпсън - седемнадесети сезон, еп. 9
  • 04:05
    Семейство Симпсън - седемнадесети сезон, еп. 10
Пълна програма
  • 00:00
    Club MTV!
  • 06:00
    AM Rush
  • 09:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 09:40
    DJ Duel
Пълна програма
  • 02:30
    MIDNITE SECRETS
  • 02:55
    F-PARTIES
  • 03:00
    MIDNITE SECRETS
  • 03:30
    MIDNITE SECRETS
Пълна програма
  • 02:00
    Снукър: "Шанхай мастърс"
  • 04:00
    Световен шампионат за туристически автомобили: Япония
  • 05:30
    Световен шампионат за туристически автомобили: Япония
  • 07:00
    Ски-алпийски дисциплини, Световна купа (мъже) Леви: Слалом
Пълна програма
  • 00:40
    Non-Stop Hits
  • 06:00
    Wake Up With Hits!
  • 09:00
    Big Fat Hits
  • 11:00
    Nothing But Hits
Пълна програма
  • 02:40
    "Прелюбодейци" - 12 еп.
  • 03:30
    "Преследването на изнасилвача с обувката"
  • 04:20
    "Съдия Джуди" - 245-246 еп.
  • 05:10
    "Съдия Джуди" - 195-196 еп.
Пълна програма
  • 00:00
    05.00 Нощен новинарски информационен блок
  • 05:00
    Новини, спорт и времето
  • 06:30
    "Европа сутрин" - сутрешен блок
  • 09:00
    новини
Пълна програма
  • 02:30
    Кодекс охотника
  • 02:45
    Простые рецепты
  • 03:00
    На охотничьей тропе
  • 03:25
    Рыбалка сегодня
Пълна програма
  • 00:15
    "Убийства в Мидсъмър" - сериен филм, сезон 15, /п/
  • 06:00
    "Как преобразих дома ти" - риалити, сезон 1
  • 06:30
    "Непорочната Джейн" - сериал, сезон 1
  • 07:30
    "София - Ден и Нощ" - риалити сериал, /п/
Пълна програма
  • 02:30
    Hillbilly Handfishin' 2.0: Luck Of The Irish
  • 03:15
    I Almost Got Away With It: Got Shot in the Leg
  • 04:00
    Extreme Couponing: April and Carla
  • 04:23
    Extreme Couponing: Michelle and Tyler
Пълна програма
  • 02:25
    GRAMMAR WISE
  • 02:55
    WHAT DID THEY SAY
  • 03:00
    WEATHER FORECAST
  • 03:05
    THIS DAY in history
Пълна програма
  • 02:30
    Частен готвач
  • 03:00
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета
  • 03:30
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета
  • 04:00
    Човек, огън, храна
Пълна програма
  • 02:35
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 02:55
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 03:20
    Кръстници вълшебници
  • 03:40
    Кръстници вълшебници
Пълна програма
  • 02:30
    Ски-скокове: "Камил Стох - Обратно към корените"
  • 03:00
    Куриози
  • 04:00
    "Линдзи Вон: Преследвайки историята"
  • 05:15
    Ски-скокове, "Четирите шанци"`2016: Обзор
Пълна програма
  • 02:00
    "127 часа", драма, САЩ, 2010; реж. Дани Бойл, с Джеймс Франко, Кейт Мара, Амбър Тамблин, Шон Бот, Клеменс Поези, [15+]
  • 03:35
    "Еверест (2015)", драма, Великобритания, 2015; реж. Балтазар Кормакър, с Джейсън Кларк, Джош Бролин, Джон Хоукс, Робин Райт, Майкъл Кели, [12+]
  • 07:00
    "Междузвездни войни: Епизод ІІІ - Отмъщението на ситите", екшън - фантастика, САЩ, 2005; реж. Джордж Лукас, с Юън Макгрегър, Натали Портман, Хейдън Кристенсън, Иън Макдайърмид, Самюъл Л. Джаксън, [12+]
  • 09:20
    "Младост в Орегон", комедийна драма, САЩ, 2016; реж. Джоел Дейвид Мур, с Франк Лангела, Били Кръдъп, Кристина Апългейт, Мери Кей Плейс, Джош Лукас, [12+]
Пълна програма
  • 01:00
    Music of BG
  • 05:00
    Lucky 7
  • 05:30
    Fresh morning :)
  • 09:00
    Lucky 7
Пълна програма
  • 02:35
    Calimero
  • 02:50
    HENRY HUGGLEMONSTER
  • 03:05
    Art Attack
  • 03:30
    The Hive
Пълна програма
  • 02:35
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 02:55
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 03:20
    Кръстници вълшебници
  • 03:40
    Кръстници вълшебници
Пълна програма
  • 01:00
    All Night Long!
  • 07:00
    Wake Me Up Before You Go Go
  • 09:00
    Nothing But Classics
  • 11:00
    Guess The Year
Пълна програма
  • 02:35
    Six Degrees Of Murder: Ties That Bind
  • 03:30
    Drew Peterson: An American Murder Mystery: Part 1
  • 04:26
    Drew Peterson: An American Murder Mystery: Part 2
  • 05:20
    I Almost Got Away With It: Got to Be a Car Salesman
Пълна програма
  • 02:30
    The Truth About...: Women's Tennis
  • 03:01
    Up Close With: Blanka Vlasic
  • 03:31
    Special: Williams Sisters
  • 04:30
    National Icons: Williams vs Navratilova
Пълна програма
  • 02:25
    Adventures Abroad
  • 02:50
    Adventures Abroad
  • 03:15
    Primos Truth About Hunting
  • 03:40
    Primos Truth About Hunting
Пълна програма
  • 02:00
    Американски антиквари: Няколко добри колекционери
  • 03:00
    На лов за автомобили: Патриотичен мотоциклет
  • 03:30
    Най-доброто от "На лов за автомобили": Най-доброто: безумни автомобили
  • 04:00
    Изковани в огъня: Меч "кацбалгер"
Пълна програма
  • 02:25
    Не знаех това, еп. 3
  • 02:50
    Мигове от катастрофата, еп. 27
  • 03:10
    Куфар за края на света 2, еп. 18
  • 03:55
    Не знаех това, еп. 3
Пълна програма
  • 02:30
    "Преди обед" /п./ - токшоу
  • 04:30
    "Опасни улици" - сериал, еп. 736
  • 05:30
    "Лице в лице" /п./ - публицистично предаване
  • 06:00
    "Кунг фу панда: Легенда за страхотния боец" - анимация
Пълна програма
  • 02:30
    Дог и Бет на лов за бегълци; сезон 3, епизод 8, криминален, риалити, САЩ, 2015
  • 05:00
    Телешоп
  • 07:00
    Телешоп
  • 10:00
    Конан; сезон 1, епизод 7, приключенски, научна фантастика, САЩ, 1997
Пълна програма
  • 02:35
    4исла; сезон 6, епизод 15, криминален, драма, САЩ, 2010
  • 05:00
    Телешоп
  • 07:00
    Телешоп
  • 12:00
    Отмъщението; сезон 1, епизод 32, драма, мистерия, 2013
Пълна програма
  • 02:30
    Какво е нужно за убийство: Ярост и гняв
  • 03:00
    Часовете преди убийство: Тайни от предградията
  • 04:00
    Първите 48 часа: Какво ни свързва
  • 05:00
    Призраци и знаменитости: Пам Гриер, Дейвид Отунга, Макс Адлър, Голдън Брукс
Пълна програма
  • 02:25
    Гарванът на спасението - Трилър, САЩ, 2000
  • 04:30
    Накоякаци - Животът като война - Документален, музикален, САЩ, 2002
  • 05:00
    Ваканцията на Оскар - Романтична комедия, САЩ, 2002
  • 06:40
    Приключенията на Палечко и Палечка - Анимация, САЩ, 2002
Пълна програма
  • 01:25
    Худ.фильм "Учитель музыки" 16+
  • 03:00
    Худ.фильм "Черта" 12+
  • 05:00
    Мультфильмы
  • 06:30
    Особое мнение
Пълна програма
  • 02:30
    "Есен в Боженци" - документален филм
  • 03:00
    "Кольо, това е..." - документален филм /повторение/ /3 част
  • 03:30
    "През планини и морета: Риболов на туна в Егейско море" - документална поредица /повторение/
  • 04:00
    "Трявна" - документален филм /повторение/ /1 част
Пълна програма
  • 02:20
    Ridiculousness
  • 02:45
    South Park
  • 03:10
    South Park
  • 03:35
    Drawn Together
Пълна програма
  • 02:33
    Your Love Inside Me (18+)
  • 02:55
    Fuck Stop Telephoning Me (18+)
  • 03:13
    Did You Miss Me? (18+)
  • 03:34
    Take This Dick And Shut Up (18+)
Пълна програма
  • 02:00
    "Най - великата битка на Александър Македонски" - документален филм
  • 03:00
    Тенис: WTA Elite Trophy Zhuhai, Джухай (2017 WTA - повторение)
  • 06:00
    "Тайните на Южна Америка" - документален филм
  • 07:00
    Футбол: Коринтианс - Авай (Бразилско първенство, сезон 2017 - повторение)
Пълна програма
  • 02:15
    Световна купа по ски-алпийски дисциплини: слалом /мъже/
  • 04:25
    Световен рали-шампионат: Рали Уелс - финален етап
  • 05:00
    Ветроходството отблизо магазинно предаване /10 епизод/
  • 05:45
    Световен рали-шампионат: Рали Уелс - финален етап
Пълна програма
  • 02:05
    Зад стената Трилър, Ужаси САЩ, Канада 2008
  • 03:35
    Красив хоризонт Комедия Швейцария 2013
  • 07:05
    Синя птица Семеен Холандия 2004
  • 08:35
    Африка в писъци Приключенски, Комедия САЩ 1949
Пълна програма
  • 05:30
    Късна емисия новини - п.
  • 05:55
    ч.- Прогноза за времето и агропрогноза
  • 06:00
    Новини
  • 06:15
    Прогноза за времето и агропрогноза
Пълна програма
  • 02:30
    AVIATORS, THE S1 E10
  • 03:00
    WILD CULTURE EP 5
  • 04:00
    UNDERWATER, DOWN TO EARTH
  • 05:00
    IN CONCERT - CORDES ORIENT
Пълна програма
  • 01:00
    Bangkok Fight Night
  • 02:45
    Xtreme Fighting Championship
  • 04:25
    DEEP
  • 05:00
    Art of Fighting
Пълна програма
  • 00:55
    Сватовникът Драма Израел 2010
  • 02:50
    Тялото Комедия Полша 2003
  • 04:25
    Смъртен акт Криминален, Биографичен САЩ 2001
  • 06:40
    Клара и тайната на мечките Семеен Швейцария 2012
Пълна програма
  • 02:00
    World of X Games 2015
  • 03:00
    Drive Thru South Africa
  • 03:30
    Drive Thru South Africa
  • 04:00
    One Less Brick in the Wall
Пълна програма
  • 02:10
    Загадки в музея (13)
  • 03:00
    Инквизиция (2)
  • 03:50
    Майстори на шпионажа (4)
  • 04:35
    Ловци на митове (9)
Пълна програма
  • 02:30
    Война на похабяването - с.1, еп.5
  • 03:00
    WWF - Малките чиги в големия Дунав
  • 03:30
    Турция - приказка без край
  • 04:00
    Майстор на акварела
Пълна програма
  • 02:00
    Snarky Puppy & Metropole Orkest - Jazz sous les pommiers
  • 03:40
    All stars band, L. White, B. Lagrene, A. Farao, E. Gomez - Jazz en Baie
  • 04:50
    Medo(s)
  • 05:20
    InterMezzo
Пълна програма
  • 02:00
    Край на програмата
  • 08:00
    Волейбол: Левски - Нефтохимик, мач от Суперлигата, повторение
  • 10:00
    Футбол: Литекс - Несебър, мач от Втора професионална лига, повторение
  • 12:00
    "Домът на футбола", предаване за български футбол (2017-18), 19-и епизод, повторение
Пълна програма
  • 01:00
    Край на програмата
  • 08:00
    Студио "Формула 1", повторение
  • 08:30
    Формула 1: Квалификация за Голямата награда на Бразилия, повторение
  • 09:30
    Студио "Формула 1", повторение
Пълна програма
  • 02:35
    Шест степени на престъпление: Силни връзки
  • 03:30
    2 мъртви съпруги, 1 жив съпруг: Първа част
  • 04:26
    2 мъртви съпруги, 1 жив съпруг: Втора част
  • 05:20
    Почти ми се размина: Продавач на коли
Пълна програма
  • 02:00
    BIT LIVE - най-интересното от преките включвания и излъчвания на Би Ай Ти за деня, (п)
  • 03:00
    "Честно казано" с Люба Кулезич, (п)
  • 04:00
    "Star box", предаване за българския и световния шоу бизнес, (п)
  • 05:00
    BIT СПОРТ, (п)
Пълна програма
  • 02:30
    По следите на плячката - Зимен лов на диво прасе
  • 03:00
    Ловна треска - Повалянето на първия самец в Мадярнандор
  • 03:30
    Тайните на сините дълбини 1. част
  • 04:00
    Тайните на сините дълбини 2. част
Пълна програма
  • 01:55
    "Майкъл Бубле: На живо в ВВС", концерт, Великобритания, 2016, [0+]
  • 03:00
    "Гражданинът", драма, Унгария, 2016; реж. Роланд Враник, с Др. Марцело Кейк-Бали, Агнеш Мар, Аргхаван Шекари, Тибор Гашпар, Тунде Салонтаи, [12+]
  • 04:50
    "Съюзени", шпионски трилър, САЩ, 2016; реж. Робърт Земекис, с Брад Пит, Марион Котийар, Лизи Каплан, Джарeд Харис, Саймън МакБърни, [15+]
  • 06:30
    "Филми и звезди ІХ, 45 еп.", документален, Холандия, 2017; [12+]
Пълна програма
  • 02:25
    "Берлински Вавилон І, 3 еп.", криминална драма, Германия, 2017; реж. Том Тиквер, Ахим Фон Борис, Хенк Хандлюгтен, с Фолкер Брух, Лив Лиза Фрийс, Леони Бенеш, Валера Каничшеф, Дмитри Александров, [18+]
  • 03:15
    "Берлински Вавилон І, 4 еп.", криминална драма, Германия, 2017; реж. Том Тиквер, Ахим Фон Борис, Хенк Хандлюгтен, с Фолкер Брух, Лив Лиза Фрийс, Леони Бенеш, Валера Каничшеф, Дмитри Александров, [18+]
  • 04:05
    "Дедууд I, 3 еп.", уестърн - драма, САЩ, 2004; реж. Дейвис Гугенхайм, с Тимъти Олифант, Иън МакШейн, Моли Паркър, Брад Дуриф, Джон Хоукс, [18+]
  • 05:20
    "Брат-Природа", комедия, САЩ, 2016; реж. Мат Вилайнс, Османи Родригес, с Таран Килам, Джилиан Джейкъбс, Боби Мойнихан, Сара Бърнс, Бил Пулман, [15+]
Пълна програма
  • 02:30
    Masters of Style
  • 02:45
    Masters of Style
  • 03:00
    On The Label
  • 03:15
    On The Label
Пълна програма
  • 00:00
    Нощна програма на ТВТ (Галерия България)
  • 06:50
    ТВТ представя България - документален филм на ТВТ
  • 07:00
    Акция (образователен филм за еко туризъм)
  • 07:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
Пълна програма
  • 01:30
    Футбол: Байерн ТВ
  • 03:30
    Футбол: Холандска Ередивизи
  • 05:30
    Тенис: ATP Лондон
  • 08:00
    Тенис: ATP Лондон
Пълна програма
  • 00:15
    Хокей на лед: NHL
  • 02:45
    Баскетбол: Евролига
  • 04:30
    Баскетбол: Евролига
  • 06:15
    Баскетбол: Евролига
Пълна програма
  • 02:40
    Zack & Quack
  • 02:59
    Shimmer and Shine
  • 03:20
    Nella the Princess Knight
  • 03:35
    Paw Patrol
Пълна програма
  • 06:00
    Синята планета
  • 07:10
    Митове и легенди: Шангри-Ла
  • 08:30
    Състезанието на живота им
  • 09:45
    Класически коли
Пълна програма
  • 02:25
    Гарванътнаспасението;Трилър,САЩ,2000
  • 04:30
    Накоякаци-Животъткатовойна;Документален,музикален,САЩ,2002
  • 05:00
    ВаканциятанаОскар; Романтичнакомедия,САЩ
  • 06:40
    ПриключениятанаПалечкоиПалечка; Анимация,САЩ,2002
Пълна програма

Сериали

AXN Black 02:40
Дог и Бет на лов за бегълци; сезон 2, епизод 3, криминален, риалити, САЩ, 2014
AXN White 02:40
Морски детективи: Ню Орлиънс; сезон 2, епизод 8, криминален, драма, САЩ, 2015
Viasat Nature 02:40
Тайният живот на зоопарка, сезон 2, еп. 6
Fox Channel 02:55
Американски татко - трети сезон, еп. 8
Fox Life 03:05
Сготвено с любов- първи сезон, еп. 7

Всички предавания

Спорт

Film Plus 02:40
Тенис: Коко Вандеуей - Пън Шуай (WTA Elite Trophy Zhuhai, Джухай; 2017 WTA - повторение)
Mtel Sport 2 03:00
Футбол: Руска Премиер лига
Film Plus HD 03:10
Тенис: Ласло Джере - Алберт Рамос-Винолас (GRANDPRIX HASSAN II, Маракеш; 2017 ATP WORLD TOUR 250 - повторение)
Ring.BG 03:20
Италия, Серия А: Наполи - Милан
Mtel Sport 1 03:30
Футбол: Руска Премиер лига

Всички предавания

Филми

AXN White 02:40
Морски детективи: Ню Орлиънс; сезон 2, епизод 8, криминален, драма, САЩ, 2015
Cinemax 2 02:40
"С чисто сърце", екшън - комедия, Унгария, 2016; реж. Атила Тил, със Саболч Туроци, Золтан Фенвеши, Адам Фекете, Моника Балшай, Лидия Даниш, [18+]
FilmBox HD 02:40
Скъпа Алис Драма Швеция 2010
HBO3 02:50
"Куори I, 6 еп.", драма, САЩ, 2016; реж. Грег Яйтейнс, с Логан Маршал-Грийн, Джоди Балфор, Питър Мълан, Ники Амука-Бърд, Деймън Херинмън, Джейми Хектор, [18+]
Cinemax 02:55
"Хипнотизаторът I, 1 еп.", драма, Бразилия, 2015; реж. Алекс Габаси, с Леонардо Сбаралия, Чико Диаз, Сезар Тронкосо, Марилу Марини, Джулиана Дидоне, [18+]

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания



{START_COUNTER}