ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 06:00
    Денят започва Сутрешен информационен блок с водещи Юлия Стефанова и Иво Никодимов
  • 09:00
    По света и у нас Информационна емисия
  • 09:15
    Денят започва с Култура Информационен културен блок с водещи Анна Ангелова и Димитър Стоянович
  • 11:00
    Здравето отблизо Здравно предаване с водещ Мария Андонова
Пълна програма
  • 06:30
    "Тази сутрин" - информационно предаване
  • 09:30
    "Преди обед" - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
  • 12:00
    bTV Новините - обедна емисия
  • 12:30
    "Шоуто на Слави" /п/- вечерно ток шоу
Пълна програма
  • 06:20
    "Здравей, България" - сутрешен блок
  • 09:30
    "На кафе" - предаване на NOVA
  • 11:30
    "Бон Апети" - предаване
  • 12:00
    Новините на NOVA
Пълна програма
  • 06:30
    България сутрин - важните неща рано сутрин с Лора Инджова и Златимир Йочев
  • 09:30
    Великите - филм
  • 10:30
    околоСВЕТСКО с Бойка Делиева и Константина Живова
  • 12:30
    Новините ON AIR
Пълна програма
  • 07:00
    Бизнес старт - сутрешен блок с Иван Нончев и Живка Попатанасова
  • 09:00
    Update - предаване за високите технологии с водещ Бойчо Попов/Елена Кирилова /п./
  • 09:30
    В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки /п./
  • 10:00
    Водещите новини
Пълна програма
  • 07:05
    Най-добрият тунинг; сезон 2, епизод 2, спорт, риалити, Финландия, 2012
  • 07:40
    4исла; сезон 5, епизод 14, криминален, драма, САЩ, 2009
  • 08:40
    4исла; сезон 5, епизод 15, криминален, драма, САЩ, 2009
  • 09:40
    Красавицата и Звяра; сезон 4, епизод 11, драма, ужаси, САЩ, 2016
Пълна програма
  • 07:00
    Бягство в "Рая на шимпанзетата": Неприятностите на Джозефин (Част 1)
  • 07:25
    Училище за горили: Среща със семейството
  • 07:50
    Училище за горили: Под напрежение
  • 08:15
    Майстори на къщи в клоните на дърветата: Храмът на приключенията
Пълна програма
  • 07:00
    "Добро утро, българи" - сутрешен блок
  • 09:00
    Новини
  • 09:10
    Народна музика
  • 09:40
    Интервютата на Алфа Тв
Пълна програма
  • 06:30
    Сутрешен информационно-забавен журнал
  • 10:00
    Новини
  • 10:05
    "Червени рози" - сериал
  • 10:55
    "Буря от любов" - сериал
Пълна програма
  • 06:00
    Tick-Tack
  • 10:00
    Hit Mix
  • 14:00
    Standard MK
  • 14:30
    Music Arena
Пълна програма
  • 07:00
    Добро утро с БНТ2 информационен блок
  • 09:00
    Добро утро с БНТ 2 сутрешен блок /БНТ 2 Пловдив/
  • 10:00
    Часът на зрителите /п/
  • 10:30
    Специалитетите на Бабет кулинарно предаване, Франция /20 епизод/
Пълна програма
  • 06:00
    Денят започва сутрешен блок
  • 09:00
    По света и у нас
  • 09:15
    Денят започва с Култура
  • 11:00
    Здравето отблизо
Пълна програма
  • 07:05
    The Tom and Jerry Show
  • 07:11
    The Tom and Jerry Show
  • 07:25
    New Looney Tunes
  • 07:30
    New Looney Tunes
Пълна програма
  • 06:00
    "Аватар: Легенда за Анк" - анимация
  • 08:00
    "Стрелата" - сериал, с. 5 еп. 23
  • 09:00
    "Готъм" - сериал, еп. 4
  • 10:00
    "Кости" - сериал, с.10, еп. 10
Пълна програма
  • 06:00
    "Изгубена" - сериал, еп. 9,10
  • 07:45
    "Ризоли и Айлс: Криминални досиета" - сериал, с.5, еп.18
  • 09:00
    "Краят на света" - комедия, екшън, фантастика (Великобритания, САЩ, Япония, 2013), режисьор - Едгар Райт, актьори - Саймън Пег, Дейвид Брадли, Еди Марсан, Мартин Фрийман, Пади Консидин, Ник Фрост, Розамунд Пайк, Саманта Уайт и др.
  • 11:30
    "Изгубена" - сериал, еп. 11,12
Пълна програма
  • 07:00
    "Майк и Моли" - сериал
  • 08:00
    "Клуб "Веселие" - сериал, с.6
  • 09:00
    "Домашен арест" - сериал
  • 10:00
    "Гамбит" - комедия,криминален (САЩ, 2012), режисьор - Майкъл Хофман, актьори - Том Кортни, Камерън Диас, Колин Фърт, Стенли Тучи, Клорис Лийчман, Алън Рикман и др.
Пълна програма
  • 06:00
    "Тайните на времето" - сериал
  • 08:00
    "От обич" - сериал
  • 09:00
    "Лекар в планината" - сериал
  • 10:00
    "Истинска звезда" - сериал
Пълна програма
  • 06:50
    Нинджаго: Майсторите на Спинджицу
  • 07:10
    NEXO KNIGHTS
  • 07:35
    Малки Титани: В готовност
  • 07:45
    Малки Титани: В готовност
Пълна програма
  • 07:00
    "Алойс", драма, Швейцария, 2016; реж. Тобиас Ньоле, с Георг Фридрих, Тилда Фон Овербек, Камил Крейчи, Юфей Ли, Кой Лий, [12+]
  • 08:30
    "Другата половина (2016)", романтична драма, Канада, 2016; реж. Джоуи Клайн, с Том Кълън, Татяна Маслани, Сюзан Клемон, Хенри Черни, Марк Рендъл, [12+]
  • 10:10
    "Двама отстранени", трилър - комедия, Великобритания, 2015; реж. Матю Бътлър, с Алекс Хасъл, Тори Харт, Греъм Бътлър, Фелисити Монтагю, Конлет Хил, [15+]
  • 11:40
    "Розмари", драма, Норвегия, 2016; реж. Сара Йонсен, с Тува Новотни, Руби Дагнал, Лайла Гуди, Томи Кентер, Хелга Гурен, [12+]
Пълна програма
  • 07:00
    "Калифорния (2015)", романтична драма, Бразилия, 2015; реж. Марина Персон, с лара Гало, Кайо Блат, Кайо Хорович, Ливия Хихон, Летисия Фанани, [12+]
  • 08:30
    "Разруха", късометражна драма, Румъния, 2014; реж. Раду Михай, с Павле Чемерикик, Ана Чонтеа, Небойса Глоговак, Ремус Маргинеану, Сербан Павлу, [12+]
  • 08:55
    "Новата Ева", драма, Словакия, 2015; реж. Марко Шкоп, с Емилия Вашариова, Милан Ондрик, Анико Варгова, Жофия Мартишова, Габриела Долна, [12+]
  • 10:45
    "Хеди", драма, Тунис, 2016; реж. Мохамед Бен Атия, с Майд Мастура, Рим Бен Месауд, Саба Бузуита, Омния Бен Гали, Хаким Бумсауди, [12+]
Пълна програма
  • 07:00
    CNN Newsroom (with World Sport)
  • 08:00
    CNN Newsroom
  • 11:30
    Culinary Journeys
  • 12:00
    Amanpour
Пълна програма
  • 07:00
    "Капризи на съдбата" - теленовела
  • 08:00
    "Докоснати от слънцето" - сериал, /п/
  • 09:30
    "На твоя страна" - романтичен филм с уч. на Урсула Карвен, Дейвид Си. Бънърс, Марек Ерхард, Ролф Бекер и др., /п/
  • 11:30
    "Пепел от рози" - сериен филм, /п/
Пълна програма
  • 06:30
    "Ларго Уинч" - сериал, сезон 1
  • 07:30
    "Военни престъпления" - сериал, сезон 9, /п/
  • 08:45
    "Комисар Рекс" - сериал, сезон 11, /п/
  • 10:00
    "Снайперисти" - сериал, сезон 4, /п/
Пълна програма
  • 06:50
    Бързи и шумни: Бърз и яростен "Форд Феърмонт"
  • 07:40
    Как се прави...: Контакти/ Кожени обувки / "Ферари"
  • 08:10
    Как се прави...: Шпаги/ Понтони/ Стенни часовници/
  • 08:40
    Как са го направили?: Мотоциклети "Роял Енфилд", измами с произведения на изкуството, мляко
Пълна програма
  • 07:00
    Как са го направили?: Епизод 19
  • 07:26
    Феноменални съоръжения: Тунг Чунг - новият лифт в Хонг Конг
  • 08:14
    Ловци на митове: Специален А-екип
  • 09:02
    Гръм и трясък: Къща, устойчива на урагани
Пълна програма
  • 07:00
    Ханк Зипзър
  • 07:30
    Къмпиране
  • 08:00
    Hotel Transylvania S1
  • 08:30
    Gamer's Guide To Pretty Much Everything S2
Пълна програма
  • 07:00
    "Да изобретяваме"
  • 07:25
    "Да изобретяваме"
  • 07:50
    "Фокуси"
  • 08:05
    "Гастрономи"
Пълна програма
  • 07:00
    Клуб Уинкс - анимационен сериал
  • 07:45
    Приключенията на Чък и приятели - анимационен сериал
  • 08:00
    Кученце в джобче - анимационен сериал
  • 08:30
    Трансформъри: Роботи-спасители - анимационен сериал
Пълна програма
  • 06:00
    Делници - с Николай Колев
  • 10:00
    Кардиограма - с проф. Д-р Надка Бояджиева
  • 11:00
    Агросектор - с Анелия Джамбазка
  • 11:30
    Шпионката на Коко - Скрита камера
Пълна програма
  • 07:15
    Спорт
  • 07:22
    Култура 1
  • 07:41
    Анализи
  • 07:46
    Преглед на програмата / Преглед на печата
Пълна програма
  • 06:45
    Ски-северни дисциплини, Световно първенство: Обзор
  • 07:30
    Биатлон, Световно първенство: Обзор
  • 08:15
    Куриози
  • 08:30
    Ръгби: Франция - Нова Зеландия
Пълна програма
  • 07:00
    Ски-алпийски дисциплини, Световна купа (мъже) Леви: Слалом
  • 08:00
    Колоездене на писта: Световна купа Манчестър
  • 09:30
    "ФИФА футбол мондиал"
  • 10:00
    Световен шампионат за туристически автомобили: Япония
Пълна програма
  • 06:05
    Каубои в студени води, сезон 4, еп. 7
  • 07:15
    Търсачи на съкровища, сезон 3, еп. 4
  • 08:00
    Треска за нефрит, сезон 3, еп. 12
  • 08:20
    Моят плаващ дом, сезон 1, еп. 12
Пълна програма
  • 07:00
    Travellers With Skiis
  • 07:25
    Travellers With Skiis
  • 07:55
    X Games - Aspen
  • 08:50
    Fantasy Factory
Пълна програма
  • 07:00
    Утрото /сутрешен музикален блок/
  • 10:00
    Зад кулисите /музикално предаване на ФЕН ТВ, повторение/
  • 10:15
    Утрото /сутрешен музикален блок/
  • 11:00
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
Пълна програма
  • 07:00
    Ловци на къщи
  • 07:30
    Ловци на къщи
  • 08:00
    Карибски живот
  • 08:30
    Карибски живот
Пълна програма
  • 06:50
    Нови в квартала - трети сезон, еп. 20
  • 07:15
    Нови в квартала - трети сезон, еп. 21
  • 07:45
    Любовни авантюри - трети сезон, еп. 6
  • 08:40
    Грозната Бети - трети сезон, еп. 3
Пълна програма
  • 06:45
    Транспортер - втори сезон, еп. 9
  • 07:45
    Лас Вегас - втори сезон, еп. 14
  • 08:35
    Лас Вегас - втори сезон, еп. 15
  • 09:30
    Военна прокуратура - трети сезон, еп. 1
Пълна програма
  • 07:00
    "Междузвездни войни: Епизод ІІІ - Отмъщението на ситите", екшън - фантастика, САЩ, 2005; реж. Джордж Лукас, с Юън Макгрегър, Натали Портман, Хейдън Кристенсън, Иън Макдайърмид, Самюъл Л. Джаксън, [12+]
  • 09:20
    "Младост в Орегон", комедийна драма, САЩ, 2016; реж. Джоел Дейвид Мур, с Франк Лангела, Били Кръдъп, Кристина Апългейт, Мери Кей Плейс, Джош Лукас, [12+]
  • 11:00
    "Цветарница на мистериите: Езикът зад зъбите", детективска драма, Канада, 2016; реж. Брадли Уолш, с Брук Шийлдс, Бренън Елиът, Бо Бриджис, Кейт Дръмонд, Джеймс Кейд, [12+]
  • 12:30
    "Мъчителни бележки", комедийна драма, САЩ, 2016; реж. Аманда Шарп, с Рей Лиота, Роуз Лесли, Джина Родригес, Кармен Тонри, Джъстин Барта, [12+]
Пълна програма
  • 06:05
    Жени воини, сезон 1, еп. 2
  • 07:10
    Машини за убиване, сезон 1, еп. 1
  • 08:05
    Страхотни изобретения, сезон 2, еп. 20
  • 08:35
    Времето, което промени света, сезон 1, еп. 3
Пълна програма
  • 07:00
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Школата на коравите
  • 07:25
    Спецове в заложната къща: Тайното скривалище на Чъм
  • 07:50
    Спецове в заложната къща: Мини Рик
  • 08:15
    Дървосекачи: Нужна е подкрепа
Пълна програма
  • 07:00
    Моето хоби: Моделите
  • 08:00
    АКТУАЛНО – тв поредица, пети сезон, 54 еп.
  • 09:00
    ХОБИ НОВИНИ
  • 10:00
    Риби и такъми – тв поредица, четвърти сезон, 27 еп.
Пълна програма
  • 07:00
    "Томас и приятели"
  • 07:35
    "Строителят Боб"
  • 07:55
    "Зоопаркът на Сузи"
  • 08:00
    "Анджелина балерина"
Пълна програма
  • 07:00
    "Всяка сутрин" - сутрешен блок
  • 09:00
    "Парламентът на живо"
  • 11:45
    Топ шоп
  • 12:00
    НОВИНИ
Пълна програма
  • 02:45
    Тюбс
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:30
    Драконова топка Z (анимация)
  • 19:00
    Хартли (фейлетон)
Пълна програма
  • 07:00
    "Ще те пипна, копеле!" - комедия / екшън с Кийнън Айвъри Уейънс, Бърни Кейси, Жанет Дюбоа, Доун Луис.
  • 08:30
    "Тежка свалка" - екшън / комедия с Бърт Рейнолдс, Крис Кристоферсън.
  • 10:15
    "Ако е вторник, значи сме в Белгия" - комедия / приключенски със Сюзан Плешет, Иан Макшейн, Милдред Нетуик, Мъри Хамилтън.
  • 11:50
    "Извинете, че дишам" - комедия с Том Пелфри, Кристофър Лойд.
Пълна програма
  • 06:20
    TCR EUROPE TROPHY, ADRIA
  • 07:10
    NASCAR WHELEN EURO SERIES
  • 07:35
    THE INSIDE LINE
  • 08:00
    BRITISH PORSCHE CLUB CHAMPIONSHIP
Пълна програма
  • 07:00
    Само хитове
  • 08:00
    Да създадеш
  • 09:00
    Бременна на 16 - реалити шоу
  • 10:00
    Срещи катастрофи
Пълна програма
  • 07:00
    Hot Right Now!
  • 09:00
    Beyonce Vs The World!
  • 10:30
    Hot Right Now!
  • 12:00
    MTV Asks Louis Tomlinson
Пълна програма
  • 06:00
    AM Mayhem
  • 09:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 11:00
    Super Massive Rock Stars!
  • 13:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
Пълна програма
  • 06:55
    72-те най-сладки животни, сезон 1, еп. 9
  • 07:25
    72-те най-сладки животни, сезон 1, еп. 10
  • 08:00
    Ветеринар на хълма, сезон 1, еп. 6
  • 08:50
    Най-дивият град в Аляска, сезон 1, еп. 1
Пълна програма
  • 07:05
    Мръсна работа, еп. 4
  • 08:00
    Плаване по Юкон, еп. 2
  • 09:00
    Плаване по Юкон, еп. 3
  • 10:00
    Лудото време на Ричард Хамънд, еп. 1
Пълна програма
  • 07:00
    Необикновената Африка: Вирунга
  • 07:24
    Необикновената Африка: Богатствата на Източно Конго
  • 07:50
    На куката: Риболов на чудовища: Гигантски сом
  • 08:37
    На куката: Риболов на чудовища: 270-килограмова златна рибка
Пълна програма
  • 03:15
    Край на програмата
  • 09:00
    Дартс: "Голям шлем" 2017, трети ден, повторение
  • 12:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 12:05
    Баскетбол: Реал Мадрид - Барселона, мач от испанската баскетболна лига, повторение
Пълна програма
  • 07:00
    Телеканал "Добро утро"
  • 10:00
    Новини
  • 10:15
    Телеканал "Добро утро"
  • 10:30
    "Пробни покупки"
Пълна програма
  • 07:00
    "Класика в жанра" - хитовете през годините
  • 07:30
    "От А до Я" - тв магазин с хитове
  • 08:00
    "Планета Live" - музикална програма
  • 08:30
    "Промо" - новите хитове
Пълна програма
  • 06:40
    "Росна китка" - музика за настроение
  • 07:30
    "Златна колекция" - хитовете през годините
  • 08:30
    "Музикален пъзел" - избрани песни
  • 09:30
    "Картини от България" - музикална импресия
Пълна програма
  • 07:05
    "Show Time" - музикална програма
  • 08:00
    "Планета Live" - музикална програма
  • 09:00
    "Планета Хит" - хитове без край
  • 09:30
    "Ретро" - музикална програма
Пълна програма
  • 06:50
    "Кое е това ново момиче" - комедиен сериал
  • 07:10
    "Майк и Моли" - комедиен сериал
  • 07:40
    "2 разорени момичета: Без пукната пара" - сериал
  • 08:35
    "Теория за големия взрив" - сериал
Пълна програма
  • 06:00
    Дивата муха
  • 08:00
    Екстремни спортове
  • 10:00
    Италия, Серия А: Верона - Интер
  • 12:00
    Италия, Серия А: Торино - Каляри
Пълна програма
  • 07:00
    "Добро утро, Германия" - сутрешен журнал
  • 09:30
    "Добри времена, лоши времена" - сериал
  • 10:00
    "Сред нас" - сериал
  • 10:30
    "Съблазнителни измами" - доку-поредица
Пълна програма
  • 05:05
    Игрален филм
  • 13:15
    "Безсмертнова"
  • 14:10
    Игрален филм: "Здрав брак"
  • 15:50
    Концерт
Пълна програма
  • 07:00
    Анимация
  • 08:00
    Вечерни новини от Америка
  • 09:06
    Сериал: "Ловът на Пепеляшка"
  • 10:00
    Сериал: "Улиците на разбитите фенери"
Пълна програма
  • 06:30
    Сутрешен информационно-забавен журнал и спорт
  • 11:00
    "Клиниката на Зюдринг" - сериал
  • 12:00
    "В името на справедливостта: Ние се борим за Вас!" - поредица
  • 13:00
    "Адвокатите на пост" - поредица
Пълна програма
  • 07:00
    " Живата вода" - док.филм
  • 07:30
    Китка народна музика
  • 07:45
    НОВИНИ - сутрешна емисия
  • 08:00
    Ранни вести /на живо/
Пълна програма
  • 06:30
    Футбол
  • 08:00
    Супер лига: обзор на годината
  • 08:30
    Приключенски спортове
  • 09:00
    Нокаутите на 2005-а
Пълна програма
  • 07:05
    Leo Lausemaus
  • 07:10
    Leo Lausemaus
  • 07:30
    Bob der Baumeister
  • 08:00
    Paw Patrol - Helfer auf vier Pfoten
Пълна програма
  • 06:30
    Безценна перла - ТВ сериал - Бразилия - 104 епизод
  • 07:30
    Детски свят - Маша и мечока - анимация
  • 08:00
    Новини
  • 08:15
    Исторически календар
Пълна програма
  • 06:00
    Snooza
  • 09:00
    21:00 Zoom
  • 09:02
    Snooza
  • 10:02
    1 Artist 3 Hits
Пълна програма
  • 07:00
    Голямото пазаруване: Джесика Ръштън, Никола Хелт, Лайза Палмър, Грейс Меткалф
  • 08:00
    25 под 1 покрив: Под един покрив
  • 09:00
    6 дъщери: Почивка за Деня на майката
  • 10:00
    Дегустация на сляпо: Епизод 55
Пълна програма
  • 07:00
    Искам да съм там - Боянската църква
  • 07:30
    Природа
  • 08:00
    Война на похабяването - с.2, еп.2
  • 08:30
    Бъди там - България в музика и картини
Пълна програма
  • 07:00
    Търсене на дом по света
  • 07:30
    Търсене на дом по света
  • 08:00
    Търсене на дом по света
  • 08:30
    Търсене на дом по света
Пълна програма
  • 07:00
    Търсене на дом по света
  • 07:30
    Търсене на дом по света
  • 08:00
    Търсене на дом по света
  • 08:30
    Търсене на дом по света
Пълна програма
  • 05:50
    Влюбени птичета, Нова Зеландия, комедия/романтичен, 2011
  • 07:30
    Господарите на Догтаун, САЩ, екшън/драма/спортен, 2005
  • 09:15
    Полетът на навигатора, САЩ, приключенски/семеен/фантастика, 1986
  • 10:45
    Почти идеално, САЩ, комедия/драма/романтичен, 2000
Пълна програма
  • 06:30
    "Свободна зона" - публицистично предаване (повторение)
  • 07:30
    Новини
  • 08:00
    Новини
  • 08:30
    Новини
Пълна програма
  • 06:50
    Менюто днес - четвърти сезон, еп. 24
  • 07:10
    Кухня без граници - четвърти сезон, еп. 9
  • 07:20
    Храните на моята земя Португалия - кулинарно предаване, еп. 7
  • 07:50
    Храните на моята земя Португалия - кулинарно предаване, еп. 8
Пълна програма
  • 07:00
    Стани и засияй с VH1
  • 09:00
    Хитовете не лъжат!
  • 11:00
    Познайте годината!
  • 12:00
    Тор 10 на VH1 от тази седмица
Пълна програма
  • 06:00
    Неизживян живот - Драма, 2005, Режисьор: Ласе Халмстриом, В ролите: Джош Лукас, Морган Фрийман, Робърт Редфорд, Дженифър Лопес
  • 08:00
    Чудовището от Париж - Анимация, Приключенски, Комедия, 2011, Режисьор: Бибо Бержерон, В ролите: Матьо Шеди, Ванеса Паради, Гад Елмалех
  • 09:30
    Клечко попада в приключение - Приключенски, Комедия, Семеен, 2010, Режисьор: Мартин Лунд, В ролите: Ян Гунар, Ейдриън Смит, Перниле Сьоренсен, Аслейк Енгмарк
  • 11:00
    Като готвачите - Комедия, 2012, Режисьор: Даниел Коен, В ролите: Жан Рено, Рафаел Агоге, Микаел Юн, Жюлиен Буаселие, Салом Стевенен
Пълна програма
  • 06:55
    "CSI: Ню Йорк" - криминален сериал
  • 07:50
    "Джордан: Патоложка с профил" - криминален сериал
  • 08:45
    "Дай ме под съд" - доку-поредица
  • 11:55
    "4 сватби и едно вълшебно пътешествие" - доку-поредица
Пълна програма
  • 06:30
    Здравословен живот /п/
  • 07:30
    Пътешествия/п/
  • 08:30
    Спорт
  • 09:00
    "ТВ меню"
Пълна програма
  • 06:45
    Хавай 5-0 - втори сезон, еп. 16
  • 07:35
    Психаротерапия - трети сезон, еп. 7
  • 08:00
    Психаротерапия - трети сезон, еп. 8
  • 08:25
    Мелачката - първи сезон, еп. 12
Пълна програма
  • 06:00
    AM Rush
  • 09:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 09:40
    DJ Duel
  • 11:00
    Big Tunes!
Пълна програма
  • 07:00
    FASHION FLIX
  • 07:25
    F-PEOPLE
  • 07:30
    FASHION FLIX
  • 07:55
    FASHION WEEK
Пълна програма
  • 06:00
    Wake Up With Hits!
  • 09:00
    Big Fat Hits
  • 11:00
    Nothing But Hits
  • 13:00
    MTV's Euro Top 10
Пълна програма
  • 07:00
    "Уличен патрул" - 4 еп.
  • 07:50
    "Кошмарни съседи" - 507 еп.
  • 08:40
    "Лов на неизрядни платци" - 25 и 26 еп.
  • 09:30
    "Джигити" - 8 еп.
Пълна програма
  • 06:30
    "Европа сутрин" - сутрешен блок
  • 09:00
    новини
  • 09:15
    Спорт
  • 09:30
    Новини
Пълна програма
  • 07:00
    Нахлыст на разных широтах
  • 07:25
    Африканское сафари
  • 07:55
    По следам Хемингуэя
  • 08:25
    Универсальная собака
Пълна програма
  • 06:30
    "Непорочната Джейн" - сериал, сезон 1
  • 07:30
    "София - Ден и Нощ" - риалити сериал, /п/
  • 08:30
    "Убийства в Мидсъмър" - сериен филм, сезон 15
  • 11:00
    "Дъщерята на мускетаря" - приключенски с уч. на Жерар Депардийо, Майкъл Йорк, Сузи Ейми, Настася Кински, Джон Рис-Дейвис, Каспър Зафер, Кристофер Казанов, Алан Кордюне и др., I част
Пълна програма
  • 07:00
    Groomer Has It: Ruff Customers
  • 07:45
    Hillbilly Handfishin' 2.0: Singing To The Catfish Choir
  • 08:30
    How the Universe Works: Galaxies
  • 09:15
    Kitchen Boss: Sunday Dinner
Пълна програма
  • 07:05
    THIS DAY in history
  • 07:15
    BASIC LEXIS
  • 07:25
    STEP BY STEP
  • 07:30
    HERE AND THERE
Пълна програма
  • 07:00
    Босата контеса
  • 07:25
    Босата контеса
  • 07:50
    Анна Олсън: Свежо
  • 08:15
    Кухнята
Пълна програма
  • 06:55
    Пес патрул
  • 07:10
    Пес патрул
  • 07:20
    Пламъчко и машините
  • 07:50
    АЛВИННН!!! и катеричоците
Пълна програма
  • 06:45
    Ски-северни дисциплини, Световно първенство: Обзор
  • 07:30
    Биатлон, Световно първенство: Обзор
  • 08:15
    Куриози
  • 08:30
    Ръгби: Франция - Нова Зеландия
Пълна програма
  • 07:00
    "Междузвездни войни: Епизод ІІІ - Отмъщението на ситите", екшън - фантастика, САЩ, 2005; реж. Джордж Лукас, с Юън Макгрегър, Натали Портман, Хейдън Кристенсън, Иън Макдайърмид, Самюъл Л. Джаксън, [12+]
  • 09:20
    "Младост в Орегон", комедийна драма, САЩ, 2016; реж. Джоел Дейвид Мур, с Франк Лангела, Били Кръдъп, Кристина Апългейт, Мери Кей Плейс, Джош Лукас, [12+]
  • 11:00
    "Цветарница на мистериите: Езикът зад зъбите", детективска драма, Канада, 2016; реж. Брадли Уолш, с Брук Шийлдс, Бренън Елиът, Бо Бриджис, Кейт Дръмонд, Джеймс Кейд, [12+]
  • 12:30
    "Мъчителни бележки", комедийна драма, САЩ, 2016; реж. Аманда Шарп, с Рей Лиота, Роуз Лесли, Джина Родригес, Кармен Тонри, Джъстин Барта, [12+]
Пълна програма
  • 05:30
    Fresh morning :)
  • 09:00
    Lucky 7
  • 09:30
    Playlist
  • 18:00
    Lucky 7
Пълна програма
  • 07:00
    HENRY HUGGLEMONSTER
  • 07:15
    Calimero
  • 07:30
    Loopdidoo
  • 07:45
    HENRY HUGGLEMONSTER
Пълна програма
  • 06:55
    Пес патрул
  • 07:10
    Пес патрул
  • 07:20
    Пламъчко и машините
  • 07:50
    АЛВИННН!!! и катеричоците
Пълна програма
  • 07:00
    Wake Me Up Before You Go Go
  • 09:00
    Nothing But Classics
  • 11:00
    Guess The Year
  • 12:00
    We Are The 80s
Пълна програма
  • 07:00
    I Was Murdered: Fatal Crossroads
  • 07:25
    Disappeared: The Vortex
  • 08:15
    I Was Murdered: Man Down
  • 08:40
    I Was Murdered: One Last Ride
Пълна програма
  • 06:55
    The Truth About...: Women's Tennis
  • 07:21
    Special: Williams Sisters
  • 08:15
    National Icons: Williams vs Navratilova
  • 08:45
    Top: Money
Пълна програма
  • 06:50
    Legends of Rod & Reel
  • 07:15
    Speargun Hunter
  • 07:40
    Speargun Hunter
  • 08:05
    Speargun Hunter
Пълна програма
  • 07:00
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Школата на коравите
  • 07:25
    Спецове в заложната къща: Тайното скривалище на Чъм
  • 07:50
    Спецове в заложната къща: Мини Рик
  • 08:15
    Дървосекачи: Нужна е подкрепа
Пълна програма
  • 07:00
    Плаване по Юкон, еп. 2
  • 08:00
    Плаване по Юкон, еп. 3
  • 09:00
    Лудото време на Ричард Хамънд, еп. 1
  • 10:00
    Най-трудните ремонти на света, еп. 16
Пълна програма
  • 06:30
    "Тази сутрин" - информационно предаване
  • 09:30
    "Преди обед" - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
  • 12:00
    bTV Новините - обедна емисия
  • 12:30
    "Шоуто на Слави" /п/- вечерно ток шоу
Пълна програма
  • 07:00
    Телешоп
  • 10:00
    Конан; сезон 1, епизод 7, приключенски, научна фантастика, САЩ, 1997
  • 11:00
    Тоталкар; сезон 2, епизод 5, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2016
  • 11:35
    Тоталкар; сезон 2, епизод 6, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2016
Пълна програма
  • 07:00
    Телешоп
  • 12:00
    Отмъщението; сезон 1, епизод 32, драма, мистерия, 2013
  • 13:10
    Телешоп
  • 13:25
    Ченгета новобранци; сезон 3, епизод 13, криминален, драма, Канада, 2012
Пълна програма
  • 07:00
    Разтърсващи престъпления: Австралия: Джейсън Дауни
  • 08:00
    Какво е нужно за убийство: Трагедията в парка за каравани
  • 08:30
    Какво е нужно за убийство: Беглец и убиец
  • 09:00
    Ловецът на убийци: Пей, малка птичке
Пълна програма
  • 06:40
    Приключенията на Палечко и Палечка - Анимация, САЩ, 2002
  • 08:15
    Откакто те няма - Романтична комедия, САЩ, 1998
  • 10:10
    Нощта, в която не се срещнахме - Романтична комедия ,САЩ , 1993
  • 12:10
    Рецитал на сърцето - Романтична комедия, САЩ, 1998
Пълна програма
  • 07:05
    Новости RTVi
  • 07:30
    "Американский ликбез" Американская мечта
  • 08:00
    Сериал "Время любить" 16+
  • 09:00
    Сериал "Мотыльки" 12+
Пълна програма
  • 07:00
    "Усещане за вечност" - документален филм /23`06``/ Д-193
  • 07:30
    "Новини" - информационна емисия на ТВ СКАТ
  • 07:45
    "Шарена седянка" - поздравителен концерт /повторение от предния ден/ - І част
  • 08:30
    "Новини" - информационна емисия на ТВ СКАТ
Пълна програма
  • 07:00
    SpongeBob SquarePants
  • 07:30
    SpongeBob SquarePants
  • 08:00
    SpongeBob SquarePants
  • 08:30
    SpongeBob SquarePants
Пълна програма
  • 07:00
    My Lil' Dungeon Keeper (18+)
  • 07:25
    Dual Fuck (18+)
  • 07:49
    Pretty Hitchhiker Has A Nice Ass (18+)
  • 08:15
    Sexy Pierced Nipples Turns Agent On (18+)
Пълна програма
  • 07:00
    Футбол: Коринтианс - Авай (Бразилско първенство, сезон 2017 - повторение)
  • 09:00
    "Footbrazil" - 26 еп., обзорно предаване
  • 09:30
    Футбол: Бразилско първенство по футбол - обзор на изминалия кръг
  • 10:00
    "Слънчеви бури: Заплахата за планетата Земя" - документален филм
Пълна програма
  • 07:00
    ТЕR Европейски рали-серии репортаж от "Рали дьо Вале"
  • 07:30
    Пътят към Русия магазинно предаване /26 епизод/
  • 08:00
    Световен рали шампионат: Преди Рали Австралия магазинно предаване
  • 08:25
    Митове и легенди документален филм /8 епизод/
Пълна програма
  • 07:05
    Синя птица Семеен Холандия 2004
  • 08:35
    Африка в писъци Приключенски, Комедия САЩ 1949
  • 10:10
    Копнеещи сърца Арт Дания 2009
  • 12:50
    Амбицията на Тръмп Биографичен САЩ 2005
Пълна програма
  • 07:00
    Новини
  • 07:10
    Прогноза за времето и агропрогноза
  • 07:15
    Агрокоментар
  • 07:20
    Агротема
Пълна програма
  • 07:00
    LOOKING FOR SARKOZY
  • 08:00
    BEYOND THE SUMMITS
  • 09:00
    WHAT'S COOKING IN THE WORLD? - REUNION ISLAND
  • 09:30
    WHAT'S COOKING IN THE WORLD? - MOROCCO
Пълна програма
  • 07:00
    Ultimate First League
  • 07:20
    Ultimate Muay Thai
  • 07:30
    WUSHU Championship
  • 07:40
    Japan Queen Tournament
Пълна програма
  • 06:40
    Клара и тайната на мечките Семеен Швейцария 2012
  • 08:15
    Пиу! Семеен Холандия 2010
  • 09:35
    Като син Драма САЩ 2009
  • 10:55
    Обратно движение Комедия, Драма САЩ 2009
Пълна програма
  • 07:00
    Firsthand
  • 07:30
    Firsthand
  • 08:00
    World of X Games 2016
  • 10:00
    AS+ Special Nazare Big Wave Riders
Пълна програма
  • 07:05
    Зоопаркът - Дъблин (10)
  • 07:35
    Ветеринарна клиника за дребни животни (15)
  • 08:00
    Ветеринарна клиника за дребни животни (1)
  • 08:30
    Дивата природа на Нова Зеландия (3)
Пълна програма
  • 07:00
    Мъдростта на историята, част 1
  • 07:30
    Импресия - Вода в Рила
  • 08:00
    Виж България - Благоевград, Дупница
  • 08:30
    Бъди там - България в музика и картини
Пълна програма
  • 07:00
    InterMezzo
  • 09:30
    The London Symphony Orchestra and Antonio Pappano: Sibelius, Bernstein, Nielsen
  • 10:55
    Tugan Sokhiev and the Orchestre du Capitole de Toulouse : Shostakovich and Tchaikovsky
  • 12:30
    InterMezzo
Пълна програма
  • 02:00
    Край на програмата
  • 08:00
    Волейбол: Левски - Нефтохимик, мач от Суперлигата, повторение
  • 10:00
    Футбол: Литекс - Несебър, мач от Втора професионална лига, повторение
  • 12:00
    "Домът на футбола", предаване за български футбол (2017-18), 19-и епизод, повторение
Пълна програма
  • 01:00
    Край на програмата
  • 08:00
    Студио "Формула 1", повторение
  • 08:30
    Формула 1: Квалификация за Голямата награда на Бразилия, повторение
  • 09:30
    Студио "Формула 1", повторение
Пълна програма
  • 07:00
    Убиха ме: Фатален кръстопът
  • 07:25
    Изчезнали: Водовъртеж
  • 08:15
    Убиха ме: Жертва
  • 08:40
    Убиха ме: Последно возене
Пълна програма
  • 06:30
    "Код 11-13", информационно - новинарско шоу (п)
  • 08:30
    BIT СПОРТ, (п)
  • 09:00
    "Горещи срещи" с Венета Райкова
  • 10:00
    "Честно казано" с Люба Кулезич, (п)
Пълна програма
  • 07:00
    Риболов в Австралия - Опит
  • 07:30
    Риболов с блондинка - На Бичке
  • 08:00
    Фидермания - За михалца по Дунава
  • 08:30
    Бъди там ! - Презареждане мъздруга
Пълна програма
  • 07:00
    "Сезоните", документален, Франция, 2015; реж. Жак Перен, Жак Клузо, [7+]
  • 08:40
    "Уолъс и Громит: Въпрос на хляб и смърт", анимация, Великобритания, 2008; реж. Ник Парк, [0+]
  • 09:15
    "Трите Хикса: Отново в играта", екшън - трилър, САЩ, 2017; реж. Даниел Джон Карузо Джуниър, с Вин Дизел, Дони Йен, Дипика Падуконе, Крис Ву, Руби Роуз, [12+]
  • 11:05
    "Тролчета", анимация - фентъзи, САЩ, 2016; реж. Уолт Дорн, Майк Мичъл, [0+]
Пълна програма
  • 07:00
    "Гадже за лудата Мери", комедийна драма, Ирландия, 2016; реж. Дарън Торнтън, със Сиана Кърслейк, Тара Лий, Чарли Бейли, Денис МакКормак, Барбара Бренан, [15+]
  • 08:20
    "Филми и звезди ІХ, 41 еп.", документален, Холандия, 2017, [12+]
  • 08:50
    "Алиса в Страната на чудесата", фентъзи - семеен, САЩ, 2010; реж. Тим Бъртън, с Джони Деп, Миа Вашиковска, Ан Хатауей, Хелена Бонъм Картър, Криспин Глоувър, [7+]
  • 10:35
    "Mежду чука и наковалнята", документален, САЩ, 2017; реж. Матю О'Нийл, Джон Алпърт, [15+]
Пълна програма
  • 07:00
    Fashion Focus
  • 07:15
    Fashion Focus
  • 07:30
    Eco Fashion
  • 07:45
    Eco Fashion
Пълна програма
  • 07:00
    Акция (образователен филм за еко туризъм)
  • 07:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 08:00
    Из природата на Северозапада: Поречието на Лом и горите (образователен филм за еко туризъм)
  • 08:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
Пълна програма
  • 05:30
    Тенис: ATP Лондон
  • 08:00
    Тенис: ATP Лондон
  • 10:30
    Футбол: Руска Премиер лига
  • 12:25
    Новини
Пълна програма
  • 06:15
    Баскетбол: Евролига
  • 08:00
    Баскетбол: Евролига
  • 10:00
    Голф: Европейски тур
  • 15:00
    Автомобилизъм: Рали крос
Пълна програма
  • 07:00
    Rusty Rivets
  • 07:10
    Paw Patrol
  • 07:35
    Dora the Explorer
  • 08:00
    Nella the Princess Knight
Пълна програма
  • 06:00
    Синята планета
  • 07:10
    Митове и легенди: Шангри-Ла
  • 08:30
    Състезанието на живота им
  • 09:45
    Класически коли
Пълна програма

Сериали

Viasat Nature 07:05
Най-добрият приятел на кучето, сезон 1, еп. 6
PRO 7 07:10
"По приятелски" - комедиен сериал
Fox Channel 07:10
Модерно семейство - трети сезон, еп. 10
Viasat Explorer 07:15
Дивото зове, сезон 1, еп. 5
Utilisima 07:20
Лесни рецепти - пети сезон, еп. 10

Всички предавания

Спорт

EuroNews 07:15
Спорт
Mtel Sport 1 07:30
Футбол: Барса ТВ 29 епизод
ORT 07:45
"Смешки. Спорт"
07:45
"Смешарики. Спорт"
Film Plus 08:00
Футбол: Примера Дивисион - обзор на изминалия кръг

Всички предавания

Филми

bTV Cinema 07:15
"Знам къде е Лизи" - трилър, криминален (САЩ, 2016), режисьор -Дариън Скот, актьори - Трейси Голд, Надя Борлин, Ричард Руколо,  Ванеса Евиган, Скот Еванс и др.
Kino Nova 07:20
"Ловци на духове" - екшън- комедия с уч. на Бил Мъри, Дан Акройд, Сигорни Уивър, Рик Моранис, Харолд Рамис и др., /п/
Telekabel 07:30
Детски свят: Маша и мечока - анимация
Bulgaria ON AIR 07:30
Пес патрул - анимация
HBO 2 07:30
"Междузвездни войни: Епизод І - Невидима заплаха", екшън - фантастика, САЩ, 1999; реж. Джордж Лукас, с Лиъм Нийсън, Юън Макгрегър, Натали Портман, Джейк Лойд, Иън Макдайърмид, [12+]

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания



{START_COUNTER}