ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 14:30
    Светът на Япония: Моменти от Ишикава документална поредица
  • 14:45
    Телепазарен прозорец
  • 15:00
    Фреди Хайнекен тв филм /4, последен епизод/
  • 16:00
    По света и у нас Информационна емисия
Пълна програма
  • 13:30
    Премиера: "Любов под наем" - сериал, с. 1, еп.2
  • 15:00
    Премиера: "Италианската булка" - сериал, с.1, еп.156
  • 16:00
    Премиера: "Клиника край езерото" - сериал, с.2, еп. 70
  • 17:00
    bTV Новините
Пълна програма
  • 14:30
    "Прости ми"(премиера) - сериен филм
  • 16:00
    Новините на NOVA
  • 16:30
    "Завинаги свързани" (премиера) - сериен филм
  • 17:55
    "Теглене на Лото 5 от 35 - "Златната топка"
Пълна програма
  • 14:30
    Видимо и невидимо - коментарно предаване за измеренията на свободата с Калин Манолов /п./
  • 15:30
    Новините ON AIR
  • 16:00
    Сърцето на самурая - исторически сериал
  • 16:45
    Дивото зове - приключенски сериал, семеен
Пълна програма
  • 14:00
    Invest/Or с Радина Колева/ п./
  • 15:00
    Водещите новини
  • 15:05
    Бизнес старт - сутрешен блок с Иван Нончев и Живка Попатанасова/п./
  • 16:00
    Водещите новини
Пълна програма
  • 14:25
    Красавицата и Звяра; сезон 4, епизод 11, драма, ужаси, САЩ, 2016
  • 15:20
    Откуп; сезон 1, епизод 12, екшън, криминален, Канада, 2017
  • 16:15
    Царство; сезон 3, епизод 18, драма, романтичен, САЩ, 2016
  • 17:15
    4исла; сезон 5, епизод 16, криминален, драма, САЩ, 2009
Пълна програма
  • 13:45
    Най-големите и най-лошите: Птици
  • 14:40
    Дивата Иберия: Есен
  • 15:35
    Диви и истински: Нападението на слона
  • 16:30
    Майстори на къщи в клоните на дърветата: Работилницата на Дядо Коледа
Пълна програма
  • 14:10
    "Извънредно включване" - публицистично предаване /п/
  • 14:40
    Народна музика
  • 15:00
    Новини
  • 15:10
    Избрано от "Добро утро, българи"
Пълна програма
  • 14:00
    Обеден журнал
  • 15:00
    Новини
  • 15:10
    "Червени рози" - сериал
  • 16:00
    Новини
Пълна програма
  • 14:30
    Music Arena
  • 16:00
    TV Shop
  • 16:15
    Hit Mix
  • 17:00
    Standard RO
Пълна програма
  • 14:30
    Време за губене /БНТ 2 Пловдив/п/
  • 15:00
    Как се прави сериен документален филм /Канада, 2009 г./, 6 сезон, 9 епизод /п/
  • 15:25
    Съвременници 2: "Завръщане в образа" документален филм /БНТ 2 Благоевград/п/
  • 15:55
    Информация за времето - по градове
Пълна програма
  • 14:00
    Денят започва с Култура /п/
  • 15:45
    Малки истории
  • 16:00
    България днес информационен блок
  • 17:30
    Местно време /БНТ 2 Варна/
Пълна програма
  • 14:30
    The HAPPOS Family
  • 14:35
    Grizzy and the Lemmings
  • 14:45
    Grizzy and the Lemmings
  • 14:51
    Grizzy and the Lemmings
Пълна програма
  • 13:00
    "Аз съм легенда" - фентъзи, драма (САЩ, 2007), режисьор - Франсис Лорънс, а актьори - Уил Смит, Алис Брага, Чарли Тан, Сали Ричардсън-Уитфилд, Уилоу Смит, Даш Михок и др.
  • 15:00
    "Истинско правосъдие" - сериал, с.2, еп.8
  • 16:00
    "Готъм" - сериал, еп. 5
  • 17:00
    "Последният кораб" - сериал, с.2, еп.8
Пълна програма
  • 14:30
    "Отвлечен: Историята на Тифани Рубин" - драма (САЩ, 2011), режисьор - Гари Харви, актьори - Тараджи П. Хенсън, Тери О'Куин, Дейвид Хейдън и др.
  • 16:15
    "Х-Мен: Първа вълна" - екшън, фентъзи (САЩ, 2011), режисьор - Матю Вон, актьори - Дженифър Лоурънс, Кевин Бейкън, Роуз Бърни, Джеймс Макавой, Майкъл Фасбендер, Оливър Плат, Джейсън Флеминг, Зоуи Кравиц, Алекс Гонзалес, Шон Касиди, Лукас Тил, Дженюъри Джоу
  • 19:00
    "Втората Земя" - драма (САЩ, 2011), режисьор - Майк Кейхил, актьори - Брит Марлинг, Джордан Бейкър, Флинт Беверадж, Робин Тейлър, Уилям Мапотър и др.
  • 21:00
    "Върколакът" - екшън, приключенски, фентъзи  (САЩ, 2013), режисьор - Джеймс Манголд, актьори - Хю Джакман, Тао Окамото, Рила Фукусима, Хироюки Санада, Светлана Ходченкова, Брайън Тий, Хал Яманоучи, Уил Юн Лий и др.
Пълна програма
  • 14:30
    "Двама мъже и половина" - сериал
  • 15:30
    "Новите съседи" /п./- комедиен сериал
  • 17:00
    "Домашен арест" - сериал, с.1
  • 18:00
    "Теория за големия взрив" - сериал, с.5
Пълна програма
  • 14:30
    "MasterChef" - с.3
  • 16:00
    Премиера: "Шоуто на д-р Оз" - токшоу
  • 17:00
    "Папараци" - тв таблоид
  • 18:00
    "От обич" - сериал
Пълна програма
  • 14:30
    Джони Тест
  • 14:45
    The Happos Family
  • 14:50
    Време за приключения
  • 15:00
    Време за приключения
Пълна програма
  • 13:15
    "Дим", комедийна драма, САЩ, 1995; реж. Уейн Уонг, с Уилям Хърт, Харви Кийтъл, Стокард Чанинг, Харолд Перино младши, Форест Уитакър, [12+]
  • 15:05
    "До посиняване", комедия, САЩ, 1995; реж. Пол Остър, Уейн Уанг, с Харви Кийтъл, Мадона, Лу Рийд, Джим Джармуш, Майкъл Джей Фокс, [12+]
  • 16:30
    "Дивата природа", драма, САЩ, 2014; реж. Майкъл Джонсън, с Коди Смит-МакФий, Вирджиния Мадсън, Изабел Фърман, Дани ДеВито, Евън Рос, [15+]
  • 17:45
    "Другата половина (2016)", романтична драма, Канада, 2016; реж. Джоуи Клайн, с Том Кълън, Татяна Маслани, Сюзан Клемон, Хенри Черни, Марк Рендъл, [12+]
Пълна програма
  • 14:30
    "Ловци на духове 2", късометражна комедия, САЩ, 1989; реж. Айвън Райтман, с Бил Мъри, Дан Акройд, Сигърни Уивър, Харолд Рамис, Рик Моранис, [12+]
  • 16:20
    "Седмица и един ден", комедийна драма, Израел, 2016; реж. Асаф Полонски, с Шай Авиви, Евгения Додина, Томер Капон, Ури Гавриел, Шарон Александер, [15+]
  • 18:00
    "Новата Ева", драма, Словакия, 2015; реж. Марко Шкоп, с Емилия Вашариова, Милан Ондрик, Анико Варгова, Жофия Мартишова, Габриела Долна, [12+]
  • 19:50
    "Сблъсък", драма, Египет, 2016; реж. Мохамед Диаб, с Нели Карим, Хани Адел, Тарек Абдел Азиз, Ахмед Малек, Ахмед Даш, [15+]
Пълна програма
  • 14:30
    World Sport
  • 15:00
    News Stream (with World Sport)
  • 16:00
    CNNMoney with Maggie Lake
  • 17:00
    International Desk (with World Sport)
Пълна програма
  • 13:30
    "Като огън и вода"- романтичен филм с уч. на Рейчъл Каспарян, Голо Ойлер, Крис Леруд и др.
  • 15:30
    "Ритъмът на мечтите" - сериал, /п/
  • 17:00
    "Моят живот"- сериен филм, /п/
  • 18:00
    "Пепел от рози" - сериен филм
Пълна програма
  • 14:00
    "Комисар Рекс" - сериал, сезон 11
  • 15:00
    "Снайперисти" - сериал, сезон 4
  • 16:00
    "Ледове" - приключенски с уч. на Ричард Роксбърг, Франсис О'Конър, Клеър Форлани, Бен Крос, Саймън Калоу, Патрик Бъргин, Стивън Мойър, Сам Нийл и др., II част
  • 17:55
    "Без багаж" - предаване за туризъм
Пълна програма
  • 14:00
    Голи и уплашени: Премеждия в Панама
  • 15:00
    Голи и уплашени: Адският остров
  • 16:00
    Строителни постижения: Панамският канал
  • 17:00
    Съкровища в склада: Великобритания: Епизод 2
Пълна програма
  • 13:50
    Гръм и трясък: Къща, устойчива на урагани
  • 14:38
    Феноменални съоръжения: Тунг Чунг - новият лифт в Хонг Конг
  • 15:26
    Американски титани: Вандербилт стрещу Дрю
  • 16:14
    Ловци на митове: Специален А-екип
Пълна програма
  • 14:00
    Soy Luna S2
  • 15:00
    Виолета
  • 16:00
    Кей Си под прикритие
  • 16:30
    Междузвездни войни: Приключенията на Фримейкър
Пълна програма
  • 14:15
    "Всичко за децата"
  • 14:45
    "Всичко за децата"
  • 15:15
    "За играчките"
  • 15:25
    "За играчките"
Пълна програма
  • 13:30
    Паторусито - аним. филм
  • 14:45
    Хари в царството на динозаврите - анимационен сериал
  • 15:00
    Най-малкият зоомагазин - анимационен сериал
  • 15:30
    Бакуган - анимационен сериал
Пълна програма
  • 13:30
    Наследницата - 120 еп. - Сериал
  • 14:45
    Новини
  • 15:00
    Делници - с Николай Колев
  • 18:00
    Новини
Пълна програма
  • 14:15
    Спорт
  • 14:45
    Поща
  • 15:12
    Преди една година
  • 15:15
    Фокус
Пълна програма
  • 13:30
    Снукър: "Шанхай мастърс", пряко
  • 16:30
    Олимпийски игри Сочи`2014, Хокей на лед (мъже): Канада - Швеция, финал
  • 17:30
    "Олимпийски истории"
  • 18:30
    Ски-скокове, "Четирите шанци": Обзор
Пълна програма
  • 13:30
    Световен шампионат за туристически автомобили: Япония
  • 15:00
    "ФИФА футбол мондиал"
  • 15:30
    Олимпийски игри Сочи`2014, Хокей на лед (мъже): Канада - Швеция, финал
  • 16:30
    "Олимпийски истории"
Пълна програма
  • 14:15
    Най-трудното оцеляване Аляска, сезон 1, еп. 10
  • 15:00
    Каубои в студени води, сезон 4, еп. 8
  • 15:50
    Треска за нефрит, сезон 3, еп. 9
  • 16:15
    Треска за нефрит, сезон 3, еп. 10
Пълна програма
  • 14:20
    Fantasy Factory
  • 14:45
    Fantasy Factory Season 3
  • 15:15
    Night Of The Jumps
  • 16:10
    Pro Bull Riders
Пълна програма
  • 13:20
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 15:40
    Феномени /на живо/
  • 17:40
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 20:00
    ЗОНА ЗА ПОЗДРАВИ - LIVE /телевизионно шоу за поздрави - на живо/
Пълна програма
  • 14:30
    Живот на остров
  • 15:00
    Хавайски живот
  • 15:30
    Хавайски живот
  • 16:00
    Основен ремонт в Детройт
Пълна програма
  • 14:15
    Мама - първи сезон, еп. 4
  • 14:40
    Мама - първи сезон, еп. 5
  • 15:10
    Любовни авантюри - трети сезон, еп. 6
  • 16:05
    Анатомията на Грей - дванадесети сезон, еп. 20
Пълна програма
  • 14:15
    Бул - първи сезон, еп. 11
  • 15:15
    Лас Вегас - втори сезон, еп. 16
  • 16:15
    Лас Вегас - втори сезон, еп. 17
  • 17:10
    Веществени доказателства: Рим - първи сезон, еп. 13
Пълна програма
  • 14:05
    "Assassin's Creed", фентъзи - екшън, Великобритания, 2016; реж. Джъстин Кързъл, с Михаел Фасбендер, Марион Котийар, Джеръми Айрънс, Брендън Глийсън, Майкъл Кенет Уилямс, [12+]
  • 16:05
    "Роуг 1: История от Междузвездни войни", екшън - фантастика, САЩ, 2016; реж. Гарет Едуардс, с Фелисити Джоунс, Диего Луна, Бен Менделсън, Риз Ахмед, Дони Йен, [12+]
  • 18:15
    "Сестри на макс", комедия, САЩ, 2015; реж. Джейсън Мур, с Тина Фей, Ейми Поулър, Мая Рудолф, Айк Баринхолц, Джеймс Бролин, [15+]
  • 20:10
    "Виктория II, 3 еп.", биографична драма, Великобритания, 2017; реж. Лиза Джеймс Ларсън, с Джена Колман, Том Хюз, Даниела Холц, Катрин Флеминг, Нел Хъдсън, [12+]
Пълна програма
  • 13:40
    В изгнание, сезон 1, еп. 4
  • 14:35
    Загадки в музея, сезон 2, еп. 14
  • 15:25
    Забранена история, сезон 2, еп. 6
  • 16:15
    Страхотни изобретения, сезон 2, еп. 23
Пълна програма
  • 14:30
    Спецове в заложната къща: Мини Рик
  • 15:00
    Изковани в огъня: Бойният чук
  • 16:00
    Дървосекачи: Нужна е подкрепа
  • 17:00
    Американски антиквари: Няколко добри колекционери
Пълна програма
  • 14:00
    АКТУАЛНО – тв поредица, пети сезон, 54 еп.
  • 15:00
    ХОБИ НОВИНИ
  • 16:00
    Риби и такъми – тв поредица, четвърти сезон, 27 еп.
  • 17:00
    МОЕТО ХОБИ
Пълна програма
  • 14:25
    "Бож"
  • 14:50
    "ЯЯ и Зук"
  • 15:05
    "Дот"
  • 15:30
    "Конни"
Пълна програма
  • 14:30
    Календар, хороскоп
  • 14:45
    Телемаркет
  • 15:00
    НОВИНИ
  • 15:15
    Топ шоп
Пълна програма
  • 02:45
    Тюбс
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:30
    Драконова топка Z (анимация)
  • 19:00
    Хартли (фейлетон)
Пълна програма
  • 13:35
    "Наше момче" - драма / криминален с Мики Рурк, Кристофър Уокън.
  • 15:35
    "Чарли Чан и проклятието на дракона" - комедия / криминален с Питър Устинов, Лий Грант.
  • 17:10
    "Лох Нес" - драма / семеен с Тед Дансън, Джоли Ричардсън, Ян Холм, Джеймс Фрейн.
  • 18:50
    "Какви жени!" - комедия / романтичен с Патрик Демпси, Дженифър Конъли.
Пълна програма
  • 13:50
    ASIAN LE MANS SERIES
  • 14:40
    ASIA TALENT CUP
  • 15:30
    ASIA TALENT CUP
  • 16:20
    THE INSIDE LINE
Пълна програма
  • 14:00
    MTV Европейски музикални награди 2017 - основно шоу
  • 16:00
    Пич, оправи ми колата
  • 16:30
    Пич, оправи ми колата
  • 17:00
    Пич, оправи ми колата
Пълна програма
  • 14:00
    2017 MTV EMA: The Red Carpet
  • 15:00
    2017 MTV EMA
  • 17:00
    2017 MTV EMA: The Winners
  • 18:00
    Powerplay! This Week's MTV Top 20
Пълна програма
  • 13:40
    The Decade's Biggest Anthems!
  • 15:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 17:00
    Rocks Rated!
  • 18:00
    Rock Solid Playlist
Пълна програма
  • 14:25
    Гранични ветеринари, сезон 1, еп. 7
  • 14:50
    Гранични ветеринари, сезон 1, еп. 8
  • 15:15
    Най-свирепите животни!, сезон 1, еп. 2
  • 16:05
    Животинска полиция "Финикс", сезон 1, еп. 8
Пълна програма
  • 14:00
    Арестувани зад граница 4, еп. 8
  • 15:00
    Разследване на самолетни катастрофи - сезон 5, еп. 10
  • 16:00
    Разследване на самолетни катастрофи - сезон 7, еп. 1
  • 17:00
    Магистрала през ада, еп. 11
Пълна програма
  • 14:17
    На куката: Риболов на чудовища: Гигантски сом
  • 15:04
    На куката: Риболов на чудовища: 270-килограмова златна рибка
  • 15:51
    Риболов на чудовища: Райските кътчета на Тайланд
  • 16:37
    Риболов на чудовища: Речно нашествие
Пълна програма
  • 14:00
    Футбол: Монако - Гингам, мач от френската Лига 1, повторение, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 16:00
    Футбол: Скънторп Юнайтед - Бристъл Сити, мач от английската Лига 1, повторение
  • 18:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 18:05
    "Пета четвърт", обзор на кръга в испанската баскетболна лига, 7-и епизод, повторение
Пълна програма
  • 13:15
    "Времето ще покаже"
  • 16:00
    Новини (със субтитри)
  • 16:15
    "Хайде да се оженим!"
  • 17:00
    "Мъжко / Женско"
Пълна програма
  • 14:00
    "Избери песен" - музикална игра
  • 15:00
    "Планета Хит" - нон-стоп хитове
  • 16:00
    "Картини от Света" - музикална импресия
  • 16:05
    "Планета Live" - музикална програма
Пълна програма
  • 14:30
    "Поздрав от България" - избрана фолклорна програма
  • 15:00
    "Златна колекция" - хитовете през годините
  • 15:30
    "Бащино огнище" - предаване за традициите
  • 16:00
    "Музикална съкровищница" - фолклорна програма
Пълна програма
  • 14:05
    "Планета Live" - музикална програма
  • 16:00
    "Звездите на България" - музикална програма
  • 16:30
    "Ретро" - музикална програма
  • 17:00
    "Show Time" - музикална програма
Пълна програма
  • 14:20
    "Двама мъже и половина" - сериал
  • 15:45
    "По средата" - сериал
  • 16:35
    "Теория за големия взрив" - сериал
  • 18:00
    "Тафф" - булеварден журнал
Пълна програма
  • 14:00
    Италия, Серия А: Наполи - Сасуоло
  • 16:00
    Италия, Серия А: Рома - Болоня
  • 18:00
    Италия, Серия А: Милан - Ювентус
  • 20:00
    Италия, Серия А - обзор
Пълна програма
  • 13:00
    "12 часа" - обеден информационен журнал
  • 15:00
    "Синята светлина" - доку-поредица
  • 16:00
    "В капана на подозренията" - доку-поредица
  • 18:00
    "Съблазнителни измами" - доку-поредица
Пълна програма
  • 14:10
    Игрален филм: "Здрав брак"
  • 15:50
    Концерт
  • 18:00
    Вести
  • 18:35
    Игрален филм
Пълна програма
  • 13:00
    Игрален филм
  • 15:00
    "Особено мнение"
  • 16:00
    Сериал: "Ловът на Пепеляшка"
  • 17:00
    "Особено мнение"
Пълна програма
  • 14:00
    "Патрулна обиколка: Специалистите" - репортаж
  • 15:00
    "Патрулна обиколка" - репортаж
  • 16:00
    "Патрулна обиколка: Берлин" - репортаж
  • 17:00
    "Клиниката на Зюдринг" - сериал
Пълна програма
  • 14:00
    "Дискусионно студио /повторение/
  • 15:00
    Новини - информационна емисия на ТВ "СКАТ" /на живо/
  • 15:15
    "Рисувам по небето с поглед" - док. филм
  • 15:30
    "Облаче ле бяло" - предаване за българите в чужбина / повторение/
Пълна програма
  • 14:00
    Дартс: Световно първенство в Пърфлийт
  • 19:00
    Баскетбол от НБА
  • 19:30
    Футбол Мундиал
  • 20:00
    Дартс: Световно първенство в Пърфлийт
Пълна програма
  • 14:10
    ALVINNN!!! und die Chipmunks
  • 14:40
    Dragons - Auf zu neuen Ufern
  • 15:30
    Grizzy & die Lemminge
  • 15:45
    Familie Fox - Die Geheimnishuter
Пълна програма
  • 14:25
    Световно фолклорно изкуство - музикално предаване
  • 15:00
    Детски свят - Покахонтас - анимация
  • 15:30
    Детски свят - Маша и мечока - анимация
  • 15:55
    Българското име на дълголетието - документален филм
Пълна програма
  • 12:02
    We Love Music
  • 18:02
    1 Artist 3 Hits
  • 18:12
    Top 10
  • 19:02
    New 4 U
Пълна програма
  • 14:00
    Животът на високите: Най-ниският човек в къщата
  • 15:00
    Пълна промяна: Отслабване: Джейсън и Рейчъл - част 2
  • 16:00
    Голямото пазаруване: Сара Паркинсън, Джема Кобърн, Майджа Озолина, Натали Афлек
  • 17:00
    90 дни до сватбата: Преди срещата: Епизод 13
Пълна програма
  • 14:30
    Зелен свят - Няма риба
  • 15:00
    Истанбул
  • 15:30
    Да преживееш Макао
  • 16:00
    Виж България - Евксиноград, приказният морски град
Пълна програма
  • 14:30
    Търсене на дом по света
  • 15:00
    Преобразяване на RV каравани
  • 16:00
    Кулинарните приключения на Джени и Оли в Дълбокия юг
  • 16:30
    Отведи ме у дома
Пълна програма
  • 14:30
    Търсене на дом по света
  • 15:00
    Преобразяване на RV каравани
  • 16:00
    Кулинарните приключения на Джени и Оли в Дълбокия юг
  • 16:30
    Отведи ме у дома
Пълна програма
  • 14:25
    Приказка за Ела, Ирландия,Великобритания,САЩ, приключенски/комедия/фентъзи, 2004
  • 16:05
    Завист, САЩ, комедия, с Бен Стилър и Джак Блек, 2004
  • 17:40
    Булката беглец, САЩ, комедия/романтичен, с Джулия Робъртс, 1999
  • 19:35
    Определено, може би, Франция,Германия,Великобритания,САЩ, комедия/драма/романтичен, с Райън Рейнолдс, Рейчъл Уайз, 2008
Пълна програма
  • 14:30
    Новини
  • 15:00
    Новини
  • 15:30
    Новини
  • 16:00
    Новини
Пълна програма
  • 14:25
    Животът е сладък с Рейчъл Алън - кулинарно предаване, еп. 8
  • 14:55
    Модерна турска кухня с Максут - кулинарно предаване, еп. 4
  • 15:25
    Спести с Джейми - втори сезон, еп. 4
  • 16:25
    Уроци на живо с Гордън Рамзи - кулинарно предаване, еп. 5
Пълна програма
  • 13:00
    Хитовете не лъжат!
  • 15:00
    2-4-1 Хитове!
  • 16:00
    Ние обичаме 2000 +
  • 17:00
    Ние обичаме 2010 +
Пълна програма
  • 14:00
    Адаптация - Комедия, Криминален, 2002, Режисьор: Спайк Джоунс, В ролите: Никълъс Кейдж, Мерил Стрийп, Крис Купър, Маги Джиленхол, Тилда Суинтън и др.
  • 16:00
    Хейвън Сез.1, Еп.11 - Криминален, Драма , Фентъзи, 2010, Режисьор: Scott Shepherd, David MacLeod, Michael Rosenberg, В ролите: Емили Роуз, Лукас Брайънт, Ерик Балфур
  • 17:00
    Бандити - Комедия, Криминален, 2001, Режисьор: Бари Левинсън, В ролите: Брус Уилис, Били Боб Торнтън, Кейт Бланшет
  • 19:00
    Любов, Сватба, Брак - Комедия, 2011, Режисьор: Дермът Мълроуни, В ролите: Манди Мур, Келан Лъц, Джейн Сиймур, Джесика Зор, Джеймс Бролин
Пълна програма
  • 14:00
    "Между тюл и сълзи" - доку-поредица
  • 15:00
    "Моето дете, твоето дете - А как възпитаваш ти?" - доку-поредица
  • 16:00
    "Кралица на пазаруването" - доку-поредица
  • 17:00
    "4 сватби и едно вълшебно пътешествие" - доку-поредица
Пълна програма
  • 14:30
    История/п/
  • 15:00
    "ТВ меню"/п/
  • 15:30
    Спорт
  • 16:00
    Здравословен живот
Пълна програма
  • 14:25
    Хавай 5-0 - втори сезон, еп. 16
  • 15:20
    Семейство Симпсън - седемнадесети сезон, еп. 9
  • 15:45
    Семейство Симпсън - седемнадесети сезон, еп. 10
  • 16:15
    Психаротерапия - трети сезон, еп. 9
Пълна програма
  • 14:00
    Club Bangers!
  • 16:00
    Dance Classics!
  • 17:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 17:40
    DJ Duel
Пълна програма
  • 14:30
    PHOTOGRAPHERS
  • 14:55
    FASHION WEEK
  • 15:00
    TOP MODELS
  • 15:25
    F-PEOPLE
Пълна програма
  • 13:40
    Big Fat Hits
  • 17:00
    Pop Superstars
  • 19:00
    Can't Stop The Hits
  • 22:00
    Big Fat Hits
Пълна програма
  • 14:05
    "Кошмарни съседи" - 507 еп.
  • 14:55
    "Джигити" - 8 еп.
  • 15:20
    "Лов на неизрядни платци" - 25 и 26 еп.
  • 16:10
    "Съдия Джуди"- 67 и 68 еп.
Пълна програма
  • 14:30
    новини
  • 14:45
    Топ шоп
  • 15:00
    Новини
  • 15:15
    "В обектива"
Пълна програма
  • 14:10
    Мой мир - рыбалка
  • 14:40
    На охотничьей тропе с Сергеем Астаховым
  • 15:05
    Рыбалка в России
  • 15:35
    Охота с луком
Пълна програма
  • 14:00
    "Хармонията на сърцето" - романтичен филм с уч. на Чарлийн Тилтън, Джейсън Бъркли, Лорън Алейна, Аштън Макклиърин, Дони Боаз и др., /п/
  • 15:50
    "Ударът "Пелам 123": Отвличане в метрото" - криминален екшън с уч. на Дензъл Уошингтън, Джон Траволта, Луис Гусман, Рамон Родригес, Джеймс Гандолфини, Джон Туртуро и др., /п/
  • 18:00
    "От местопрестъплението: Ню Йорк" - сериал, сезон 3
  • 19:00
    "София - Ден и Нощ" - риалити сериал
Пълна програма
  • 14:30
    Extreme Couponing: Erin and Shavon
  • 14:53
    Extreme Couponing: Michelle and Kelly
  • 15:15
    Extreme Cheapskates: Episode 6
  • 15:38
    Extreme Cheapskates: Episode 7
Пълна програма
  • 14:30
    Трапезата на Сиба
  • 15:00
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета
  • 15:30
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета
  • 16:00
    Режи!
Пълна програма
  • 14:15
    Ники, Рики, Дики и Дона
  • 14:40
    Геймърки
  • 15:00
    Геймърки
  • 15:20
    Академия за магьосници
Пълна програма
  • 13:30
    Снукър: "Шанхай мастърс", пряко
  • 16:30
    Олимпийски игри Сочи`2014, Хокей на лед (мъже): Канада - Швеция, финал
  • 17:30
    "Олимпийски истории"
  • 18:30
    Ски-скокове, "Четирите шанци": Обзор
Пълна програма
  • 14:05
    "Assassin's Creed", фентъзи - екшън, Великобритания, 2016; реж. Джъстин Кързъл, с Михаел Фасбендер, Марион Котийар, Джеръми Айрънс, Брендън Глийсън, Майкъл Кенет Уилямс, [12+]
  • 16:05
    "Роуг 1: История от Междузвездни войни", екшън - фантастика, САЩ, 2016; реж. Гарет Едуардс, с Фелисити Джоунс, Диего Луна, Бен Менделсън, Риз Ахмед, Дони Йен, [12+]
  • 18:15
    "Сестри на макс", комедия, САЩ, 2015; реж. Джейсън Мур, с Тина Фей, Ейми Поулър, Мая Рудолф, Айк Баринхолц, Джеймс Бролин, [15+]
  • 20:10
    "Виктория II, 3 еп.", биографична драма, Великобритания, 2017; реж. Лиза Джеймс Ларсън, с Джена Колман, Том Хюз, Даниела Холц, Катрин Флеминг, Нел Хъдсън, [12+]
Пълна програма
  • 09:30
    Playlist
  • 18:00
    Lucky 7
  • 19:00
    Hip-Hop of BG
  • 19:30
    Music of BG
Пълна програма
  • 14:30
    PJ Masks
  • 15:00
    My Friends Tigger & Pooh
  • 15:30
    Doc McStuffins
  • 16:00
    Puppy Dog Pals
Пълна програма
  • 14:15
    Ники, Рики, Дики и Дона
  • 14:40
    Геймърки
  • 15:00
    Геймърки
  • 15:20
    Академия за магьосници
Пълна програма
  • 14:00
    15 Years Since...
  • 15:00
    Smells Like The 90s
  • 17:00
    90s Vs 00s
  • 18:00
    Throwback Thursdays
Пълна програма
  • 13:45
    Swamp Murders: Multiple Personalities
  • 14:40
    Web of Lies: Playing Doctor
  • 15:35
    Evil Stepmothers: Bloody Betrayal
  • 16:30
    Disappeared: Little Girl Lost
Пълна програма
  • 14:12
    Entourage: Zab Judah
  • 14:40
    Nigerian in Premier League: Obafemi Martins
  • 15:05
    Top: Pets
  • 15:31
    Up Close With: Luc Abalo
Пълна програма
  • 14:20
    Adventures Abroad
  • 14:45
    Primos Truth About Hunting
  • 15:10
    Primos Truth About Hunting
  • 15:35
    Primos Truth About Hunting
Пълна програма
  • 14:30
    Спецове в заложната къща: Мини Рик
  • 15:00
    Изковани в огъня: Бойният чук
  • 16:00
    Дървосекачи: Нужна е подкрепа
  • 17:00
    Американски антиквари: Няколко добри колекционери
Пълна програма
  • 14:00
    Разследване на самолетни катастрофи - сезон 5, еп. 10
  • 15:00
    Разследване на самолетни катастрофи - сезон 7, еп. 1
  • 16:00
    Магистрала през ада, еп. 11
  • 17:00
    Приключението: Мароко, еп. 1
Пълна програма
  • 13:30
    Премиера: "Любов под наем" - сериал, с. 1, еп.2
  • 15:00
    Премиера: "Италианската булка" - сериал, с.1, еп.156
  • 16:00
    Премиера: "Клиника край езерото" - сериал, с.2, еп. 70
  • 17:00
    bTV Новините
Пълна програма
  • 14:20
    Конан; сезон 1, епизод 7, приключенски, научна фантастика, САЩ, 1997
  • 15:20
    Тийн вълк; сезон 5, епизод 10, драма, научна фантастика, САЩ, 2015
  • 16:15
    Тоталкар; сезон 2, епизод 5, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2016
  • 16:50
    Тоталкар; сезон 2, епизод 6, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2016
Пълна програма
  • 14:25
    4исла; сезон 6, епизод 10, криминален, драма, САЩ, 2009
  • 15:25
    4исла; сезон 6, епизод 11, криминален, драма, САЩ, 2010
  • 16:20
    Отмъщението; сезон 1, епизод 32, драма, мистерия, 2013
  • 17:30
    Отмъщението; сезон 1, епизод 33, драма, мистерия, 2013
Пълна програма
  • 14:30
    Какво е нужно за убийство: Беглец и убиец
  • 15:00
    Разтърсващи престъпления: Австралия: Джейсън Дауни
  • 16:00
    Първите 48 часа: Посред бял ден
  • 17:00
    Първите 48 часа: В тъмни води
Пълна програма
  • 14:30
    Животът ми до тук - Биографична драма, САЩ, 1999
  • 16:30
    Размирици в Бронкс - Екшън-комедия, САЩ, 1995
  • 18:20
    Обери мафията - Криминална драма, САЩ, 2014
  • 20:25
    Измишльотини - Комедия, САЩ, 2013
Пълна програма
  • 14:30
    "Американский ликбез" Американская мечта
  • 15:00
    Новости RTVi
  • 15:10
    Особое мнение
  • 16:00
    Сериал "Ищу невесту без приданого" 16+
Пълна програма
  • 14:30
    "Новини" - информационна емисия на ТВ СКАТ
  • 14:45
    "От архивите на "СКАТ"
  • 15:30
    "Новини" - информационна емисия на ТВ СКАТ
  • 15:42
    "От архивите на "СКАТ": продължение
Пълна програма
  • 14:10
    Instant Mom
  • 14:35
    SpongeBob SquarePants
  • 15:00
    SpongeBob SquarePants
  • 15:30
    SpongeBob SquarePants
Пълна програма
  • 14:34
    Teen Fucks Older Lovers Big Cock (18+)
  • 15:00
    My Lil' Dungeon Keeper (18+)
  • 15:25
    Dual Fuck (18+)
  • 15:49
    Pretty Hitchhiker Has A Nice Ass (18+)
Пълна програма
  • 13:30
    Тенис: Симона Халеп - Каролин Гарсия (BNP Paribas WTA Finals Singapore presented by SC Global, Сингапур; WTA World Tour Finals - повторение)
  • 15:10
    Тенис: Елина Свитолина - Каролин Вожняцки (BNP Paribas WTA Finals Singapore presented by SC Global, Сингапур; WTA World Tour Finals - повторение)
  • 16:30
    Тенис: Гарбине Мугуруса - Каролина Плишкова (BNP Paribas WTA Finals Singapore presented by SC Global, Сингапур; WTA World Tour Finals - повторение)
  • 18:00
    Футбол: Коринтианс - Авай (Бразилско първенство, сезон 2017 - повторение)
Пълна програма
  • 13:00
    Баскетбол: Лукойл Академик - Истанбул Бююкшехир - среща от турнира за Купата на ФИБА Европа
  • 14:45
    Спортни новини
  • 14:55
    Баскетбол: Балкан - Керавнос /Кипър/ - среща от турнира за Купата на ФИБА Европа
  • 16:45
    Часът на БНТ HD
Пълна програма
  • 14:30
    Агрокоментар
  • 14:35
    Агротема
  • 14:50
    История на храните - повт.
  • 14:55
    Музикална пауза
Пълна програма
  • 14:00
    ORPHANS OF TIBET
  • 15:00
    ALL ABOUT ANIMALS EP 19
  • 15:30
    ALL ABOUT ANIMALS EP 20
  • 16:00
    ANIMAL X NATURAL MYSTERY UNIT - ANIMAL SUPER POWERS
Пълна програма
  • 13:15
    Colosseum Tournament - Legends of the Black Sea, Bucharest, Romania
  • 15:30
    Beyond MMA - Sambo
  • 16:20
    Ultimate First League
  • 16:35
    Ultimate Muay Thai
Пълна програма
  • 14:00
    The Kickback
  • 15:22
    The Search
  • 15:30
    Pull
  • 16:00
    Firsthand
Пълна програма
  • 14:05
    Зоопаркът - Дъблин (6)
  • 14:35
    Ветеринарна клиника за дребни животни (2)
  • 15:00
    Ветеринарна клиника за дребни животни (3)
  • 15:25
    Спешна медицинска помощ за животни (7)
Пълна програма
  • 14:30
    WWF - Проект: Опазване и възстановяване на гори и влажни зони
  • 15:00
    Лейкланд - Ирландия
  • 15:30
    Крайбрежният регион южно от река Яндзъ
  • 16:00
    Образи от България - Севлиево
Пълна програма
  • 13:30
    The Flying Dutchman by Wagner at the Teatro Real de Madrid
  • 15:55
    Der Freischutz by Weber at la Scala
  • 18:30
    InterMezzo
  • 18:40
    Christian Zacharias and the Orchestre National de Lille : Schumann
Пълна програма
  • 13:30
    Баскетбол: Хюстън Рокетс - Мемфис Гризлис, мач от НБА, повторение
  • 16:00
    Студио: Обзор на кръга във волейболната Суперлига (2017-18), 7-и епизод, повторение
  • 17:00
    Футбол: Левски - Локомотив Пловдив, мач от Първа професионална лига, повторение
  • 19:00
    Студио: Обзор на кръга в Първа професионална лига (2017-18), 15-и епизод, повторение
Пълна програма
  • 14:30
    Класика от Висшата лига - Манчестър Юнайтед - Нюкасъл Юнайтед (2002-03), повторение
  • 15:00
    Футбол: Англия - Бразилия, международен приятелски мач, повторение
  • 17:00
    Футбол: Република Ирландия - Дания, плейофен мач реванш за Световно първенство 2018, повторение
  • 19:00
    "НБА Екшън", предаване за баскетбол от НБА (2017-18), 7-и епизод, директно
Пълна програма
  • 13:45
    Убийства в тресавището: Безбройни превъплъщения
  • 14:40
    Мрежа от лъжи: Лекарят-измамник
  • 15:35
    Зли мащехи: Кърваво предателство
  • 16:30
    Изчезнали: Изгубено момиченце
Пълна програма
  • 14:00
    "Star box", предаване за българския и световния шоу бизнес, (п)
  • 15:00
    "Един прекрасен ден", магазинно предаване с водещ Каролина Братанова
  • 16:30
    еМисия България LIVE
  • 18:30
    Централни Новини на BIT LIVE
Пълна програма
  • 14:10
    "Феята на зъбките", семейна комедия, САЩ, 2010; реж. Майкъл Лембек, с Дуейн "Скалата" Джонсън, Ашли Джъд, Стивън Мерчант, Райън Шеклър, Джули Андрюс, [7+]
  • 15:50
    "Ченгета в резерв", екшън - комедия, САЩ, 2010; реж. Адам МакКей , с Уил Феръл, Марк Уолбърг, Ева Мендес, Майкъл Кийтън, Дуейн Джонсън, [12+]
  • 17:35
    "Семейство Даръл ІІ, 1 еп.", комедийна драма, Великобритания, 2017; реж. Стив Барън, с Кийли Хоус, Джош О'Конър, Майло Паркър, Дейзи Уотърстоун, Калъм Уудхаус, [12+]
  • 18:25
    "Празнични удоволствия", комедия, САЩ, 2016; реж. Кърк Д'Амико, с Бейли Медисън, Френч Стюарт, Дженифър Робъртсън, Санди Джобин-Беванс, Итан Пюджото, [12+]
Пълна програма
  • 13:50
    "Милиарди І, 4 еп.", драма, САЩ, 2016; реж. Джеймс Фоли, с Пол Джамати, Деймиън Люис, Маги Сиф, Малин Акерман, Тоби Ленард Мур, [15+]
  • 14:45
    "Чудеса от Рая", семейна драма, САЩ, 2016; реж. Патриша Ригън, с Дженифър Гарнър, Кайли Роджърс, Мартин Хендерсън, Джон Каръл Линч, Куин Латифа, [12+]
  • 16:35
    "Легенда за езерото", анимация, Великобритания, 2007; реж. Джей Ръсел, с Алекс Етел, Емили Уотсън, Бен Чаплин, Брайън Кокс, Дейвид Мориси, [7+]
  • 18:30
    "Брат-Природа", комедия, САЩ, 2016; реж. Мат Вилайнс, Османи Родригес, с Таран Килам, Джилиан Джейкъбс, Боби Мойнихан, Сара Бърнс, Бил Пулман, [15+]
Пълна програма
  • 14:30
    Fashion Dolls
  • 14:45
    Men
  • 15:00
    Couture Market
  • 15:15
    Photographers
Пълна програма
  • 14:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 15:00
    Плевен. Вълни по равнината (2 част) (образователен филм за културно-исторически туризъм)
  • 15:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 16:00
    Писаните булки не плачат (образователен филм за селски туризъм)
Пълна програма
  • 14:00
    Тенис: ATP Next Gen Finals
  • 15:55
    Новини
  • 16:00
    Тенис: ATP Лондон
  • 18:35
    Футбол: Барса ТВ
Пълна програма
  • 10:00
    Голф: Европейски тур
  • 15:00
    Автомобилизъм: Рали крос
  • 16:55
    Новини
  • 17:00
    Голф: "Светът на голфа"
Пълна програма
  • 14:20
    Blaze and the Monster Machines
  • 14:40
    Zack & Quack
  • 15:00
    Shimmer and Shine
  • 15:20
    Nella the Princess Knight
Пълна програма

Сериали

Viasat History 14:35
Осем дни, които създадоха Рим, сезон 1, еп. 1
EPIC Drama 14:40
Ресторантът, сезон 1, еп. 6, Швеция, исторически/драма, 2017
PRO 7 14:40
"Двама мъже и половина" - сериал
e-kids 14:45
Хари в царството на динозаврите - анимационен сериал
Viasat Nature 14:50
Диви същества с Доминик Монахан, сезон 3, еп. 11

Всички предавания

Спорт

Diema Sport 2 15:00
"Да скъсаш мрежата", предаване за английски футбол (2017-18), 34-и епизод, повторение
Eurosport 15:00
Колоездене: Обиколка на Алпите, четвърти етап, директно
Eurosport 2 15:00
Футбол: ФИФА футбол магазин
Eurosport HD 15:00
Колоездене: Обиколка на Алпите, четвърти етап, директно
Mtel Sport 2 15:00
Колоездене: "На колела"

Всички предавания

Филми

EPIC Drama 14:40
Ресторантът, сезон 1, еп. 6, Швеция, исторически/драма, 2017
БНТ 14:45
Животни по пижами анимационен филм
TV1000 14:55
Блус Брадърс, САЩ, екшън/комедия/криминален, 1980
TVT 15:00
От нишката до чергата (образователен филм за арт туризъм и обичаи)
MGM 15:00
"Уили / Мили" - комедия / фентъзи с Пати Дюк, Джон Глоувър.

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}