ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 14:10
    Малки истории Предаване на социална тематика с водеща Ирен Леви
  • 15:10
    Паметника и неговия брат документален филм /България, 2012г./, сценарист и режисьор Тамара Пещерска
  • 16:35
    Семеен бизнес тв филм
  • 17:00
    Вяра и общество с Горан Благоев Предаване за религия и култура
Пълна програма
  • 13:00
    "Разплатата" - драма (САЩ, 2015), режисьор - Марк Джон, актьори - Кати Леклерц, Чад Конъл, Джейкъб Блеър, Кристофър Розамунд, Валери Планш, Барб Мичел и др.
  • 15:00
    "Седем часа разлика" - сериал, с.2, еп.19
  • 16:00
    "Мармалад" - токшоу
  • 18:00
    "Карбовски: Втори план" - документална поредица с водещ Мартин Карбовски
Пълна програма
  • 12:50
    "Бетовен 3"- с уч. на Джъдж Рейнхолд, Майкъл Чиколини, Михаела Гало, Франк Горшин, Джейми Марш, Джулия Суини, Джо Пихлър и др.
  • 14:50
    "Агент Коди Банкс 2: Дестинация Лондон" - с уч. на Франки Мюниц, Антъни Андерсън, Хана Спиърит, Синтия Стивънсън, Даниел Ройбък, Ана Чанселър и др.
  • 17:00
    "Съдби на кръстопът" - предаване на NOVA
  • 17:55
    "Теглене на Лото 5 от 35 - "Златната топка"
Пълна програма
  • 14:00
    Жоакина, доня Революция - сериал
  • 15:00
    Характери - неизвестните изповеди на известните, автор: Биляна Митева
  • 15:30
    Новините ON AIR
  • 16:00
    Светът отвътре - филм
Пълна програма
  • 14:00
    Правилата на играта - документална поредица на Bloomberg
  • 16:30
    В развитие - блок с Вероника Денизова/Делян Петришки/п./
  • 18:00
    Светът е бизнес с Ивайло Лаков - най-интересното от седмицата
  • 18:30
    Бизнес среща с Таня Кръстева - най-интересното от седмицата
Пълна програма
  • 14:20
    4исла; сезон 4, епизод 15, криминален, драма, САЩ, 2008
  • 15:20
    4исла; сезон 4, епизод 16, криминален, драма, САЩ, 2008
  • 16:20
    4исла; сезон 4, епизод 17, криминален, драма, САЩ, 2008
  • 17:20
    4исла; сезон 4, епизод 18, криминален, драма, САЩ, 2008
Пълна програма
  • 14:40
    Речни чудовища: Лов на чудовища
  • 15:35
    Училище за горили: Надежди и страхове
  • 16:03
    Училище за горили: Смъртоносни срещи
  • 16:30
    Училище за горили: Повратен момент
Пълна програма
  • 14:10
    Концерт на Олег Газманов
  • 15:00
    Новини
  • 15:10
    Избрано от "Добро утро, българи"
  • 16:00
    Новини
Пълна програма
  • 14:00
    "Острови срещу вятъра" - приключенски филм, ФРГ, 2012
  • 15:30
    "Кралицата на шоколада" - любовна драма, ФРГ, 2005
  • 17:00
    "X:enius" - научен журнал
  • 17:30
    Репортаж
Пълна програма
  • 14:30
    TV Shop
  • 14:45
    Hit Mix
  • 18:00
    3 IN 1
  • 18:15
    Hit Mix
Пълна програма
  • 14:00
    Семейство Петуния игрален филм /п/ (12)
  • 15:50
    Варненско лято 2017: Камерната филхармония Веберн /Виена/
  • 17:15
    Как се прави сериен документален филм /Канада, 2009 г./, 6 сезон, 9 епизод /п/
  • 17:40
    Изкуството на 21 век
Пълна програма
  • 14:10
    Българите в Албания: Аурата документален филм /България, 2017 г./, режисьор Валери Яков
  • 14:55
    5 минути София
  • 15:00
    Време за губене /БНТ 2 Пловдив/
  • 15:30
    Бразди
Пълна програма
  • 14:35
    Be Cool, Scooby-Doo!
  • 15:05
    Be Cool, Scooby-Doo!
  • 15:30
    Scooby-Doo and the Witch's Ghost
  • 16:45
    The HAPPOS Family
Пълна програма
  • 13:00
    "Аз съм легенда" - фентъзи, драма (САЩ, 2007), режисьор - Франсис Лорънс, а актьори - Уил Смит, Алис Брага, Чарли Тан, Сали Ричардсън-Уитфилд, Уилоу Смит, Даш Михок и др.
  • 15:00
    "Стрелата" - сериал, с.5 еп.22,23
  • 17:00
    "Дивата муха"- предаване за екстремни спортове
  • 17:30
    "МИСИЯ МОЯТ ДОМ" - предаване за строителство, ремонти, обзавеждане и дизайн
Пълна програма
  • 12:45
    "Х-Мен: Първа вълна" - екшън, фентъзи (САЩ, 2011), режисьор - Матю Вон, актьори - Дженифър Лоурънс, Кевин Бейкън, Роуз Бърни, Джеймс Макавой, Майкъл Фасбендер, Оливър Плат, Джейсън Флеминг, Зоуи Кравиц, Алекс Гонзалес, Шон Касиди, Лукас Тил, Дженюъри Джоу
  • 15:15
    "Х-Мен: Дни на отминалото бъдеще" - екшън, фентъзи (САЩ, Великобритания, 2014), режисьор - Брайън Сингър, актьори - Хю Джакман, Джеймс Макавой, Майкъл Фасбендер,  Дженифър Лоурънс, Хали Бери, Никълъс Холт, Ана Пакуин, Елън Пейдж, Питър Динклидж, Шон Ашмор
  • 18:00
    "Като на кино" - предаване за кино с водещ Михаил Дюзев
  • 19:00
    "Експресно фото" - драма, САЩ, 2002 г., режисьор - Марк Романек, актьори - Робин Уилямс, Майкъл Вартан, Кони Нилсън, Дилан Смит, Гари Коул и др.
Пълна програма
  • 12:00
    "Новите съседи " /п./- комедиен сериал
  • 15:00
    "Столичани в повече" - комедиен сериал, с. 1-2
  • 18:00
    "Двама мъже и половина" - комедиен сериал
  • 19:30
    "Мутра по заместване" - комедиен сериал
Пълна програма
  • 14:30
    "Търси се" - телевизионно предаване с водещи Меги и Нели
  • 15:30
    "Какво ядем?"
  • 16:00
    "Фермата" - риалити, с.3
  • 19:00
    "Истински истории" - риалити сериал
Пълна програма
  • 14:40
    Невероятният свят на Гъмбол
  • 14:50
    Невероятният свят на Гъмбол
  • 15:01
    Невероятният свят на Гъмбол
  • 15:15
    Невероятният свят на Гъмбол
Пълна програма
  • 14:25
    "План Б (2016)", приключенска комедия, Германия, 2016; реж. Уфук Дженк, Михаел Попеску, с Кен Айдън, Ча-Лий Юн, Фонг Джанг, Юджийн Боатенг, Лоран Даниелс, [15+]
  • 16:00
    "Кръстопът 48", драма, Израел, 2016; реж. Уди Алони, с Тамер Нафар, Самар Кюпти, Салва Накара, Саид Дасуки, Адиб Сафади, [15+]
  • 17:40
    "Софи и изгряващото слънце", романтична драма, САЩ, 2016; реж. Маги Грийнуолд, с Джулиан Никълсън, Такаши Ямагучи, Марго Матиндейл, Даян Лад, Лорейн Тусейнт, [15+]
  • 19:25
    "Уна (2016)", драма, Великобритания, 2016; реж. Бенедикт Андрюс, с Руни Мара, Бен Менделсън, Риз Ахмед, Тара Фицджералд, Тобайъс Мензийс, [15+]
Пълна програма
  • 13:35
    "Тони Ердман", комедийна драма, Германия, 2016; реж. Марен Аде, с Петер Симонишек, Сандра Хюлер, Михаел Витенборн, Томас Лойбл, Тристан Пютер, [15+]
  • 16:15
    "Мърморко", комедийна драма, Финландия, 2014; реж. Доме Карукоски, с Анти Литя, Петра Фрей, Мари Перанкоски, Икка Форш, Виктор Древитски, [12+]
  • 18:00
    "Невинни ходове", драма, САЩ, 1993; реж. Стивън Зейлиън, с Макс Померанк, Джо Мантеня, Джоан Алън, Бен Кингсли, Лорънс Фишбърн, [12+]
  • 19:55
    "Розали Блум", комедия, Франция, 2015; реж. Жулиен Рапену, с Ноеми Лвовски, Киан Кожанди, Алис Исааз, Анемон, Сара Жироду, [12+]
Пълна програма
  • 14:30
    Eco Solutions
  • 15:30
    Talk Asia
  • 16:00
    Smerconish
  • 17:00
    CNN Newsroom
Пълна програма
  • 14:10
    "Защо казах "Да"?" (премиера) - романтична драма с уч. на Урсула Карвен, Марек Ерхард, Кристиан Ердман, Джуди Уинтър и др.
  • 16:00
    "Магда" (премиера) - сериал, сезон 3
  • 17:00
    "Стая 309" (премиера) - сериал, 3 епизода
  • 20:00
    "Лято в Кипър" (премиера) - романтичен филм с уч. на Адам Бусдукос, Орхан Килич, Леон де Грейф, Аника Блендл и др.
Пълна програма
  • 13:00
    Футбол: Пирин - Берое, мач от Първа професионална лига, директно
  • 15:00
    "Топ Гиър" - предаване за автомобили, 2 епизода
  • 17:30
    "Изкуството на войната" - криминален екшън с уч. на Уесли Снайпс, Доналд Съдърланд, Ан Арчър, Мори Чейкин, Майкъл Бийн и др.
  • 20:00
    "Легендата за Зоро" - приключенски екшън с уч. на Антонио Бандерас, Катрин Зита-Джоунс, Руфъс Сюъл, Ник Чинлънд, Хулио Оскар Мечосо, Шулър Хенсли, Майкъл Емерсън, Ейдриън Алонсо и др.
Пълна програма
  • 14:00
    От любов към автомобилите: MGTC
  • 15:00
    От любов към автомобилите: Делориан DMC-12
  • 16:00
    Австралийски железници: Епизод 4
  • 17:00
    Мега влакове: Франция - безкрайните релси
Пълна програма
  • 14:38
    Гръм и трясък: Къща, устойчива на земетресения
  • 15:26
    Ловци на митове: Свръхестествени стрелци
  • 16:14
    Ловци на митове: Специални видео игри
  • 17:02
    Ловци на митове: Специален А-екип
Пълна програма
  • 14:30
    Пен Зироу: Почасов герой
  • 15:00
    Кей Си Под Прикритие
  • 15:30
    БИЗААРДВАРК
  • 16:00
    Аз съм по средата
Пълна програма
  • 14:35
    "История на изкуството"
  • 15:00
    "За ума"
  • 15:30
    "За ума"
  • 16:00
    "За ума"
Пълна програма
  • 14:30
    Приключенията на Чък и приятели - анимационен сериал
  • 15:00
    Най-малкият зоомагазин - анимационен сериал
  • 15:30
    Плодчетата - анимационен сериал
  • 16:00
    Динозавърчета - анимационен сериал
Пълна програма
  • 14:30
    Шпионката на Коко - Скрита камера
  • 15:00
    Кардиограма - с проф. Д-р Надка Бояджиева
  • 16:00
    Пътуващо читалище - с Ивайло Шопски
  • 17:00
    Клуб Уинкс - 15 еп.- Анимация
Пълна програма
  • 14:15
    Спорт
  • 14:45
    Поща
  • 15:12
    Преди една година
  • 15:15
    Фокус
Пълна програма
  • 12:45
    Снукър: "Шанхай мастърс", финал, пряко
  • 16:30
    Ски-скокове: Световна купа Висла, пряко
  • 18:45
    Автомобилизъм: Световен ендурънс шампионат Бахрейн, пряко
  • 21:10
    Новини
Пълна програма
  • 14:30
    Фигурно пързаляне, "Гран При" серии Франция: Жени (волна програма), пряко
  • 16:30
    Футбол, Бундеслига: Байерн - Аугсбург, пряко
  • 18:30
    Футбол, Бундеслига: Байер - Лайпциг
  • 19:30
    Футбол, Бундеслига: Херта - Борусия М, пряко
Пълна програма
  • 14:15
    Супер конструкция, супер кола, сезон 2, еп. 5
  • 15:05
    Супер конструкция, супер кола, сезон 2, еп. 6
  • 16:00
    Крале на боклука, сезон 1, еп. 2
  • 16:50
    Крале на боклука, сезон 1, еп. 3
Пълна програма
  • 14:20
    Gotta Grudge
  • 14:45
    Gotta Grudge
  • 15:15
    Ama Motocross Series Highlights
  • 16:10
    Alpine Adventurer Series 3
Пълна програма
  • 13:00
    Феномени /на живо/
  • 15:00
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 19:00
    Без етикет /лайфстайл предаване на ФЕН ТВ, премиера/
  • 19:15
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
Пълна програма
  • 14:30
    Евтин дом на плажа
  • 15:00
    От скъпо в евтино
  • 15:30
    От скъпо в евтино
  • 16:00
    Шедьоври от битпазара
Пълна програма
  • 14:40
    Без пукната пара, еп. 18
  • 15:10
    Без пукната пара, еп. 19
  • 15:35
    Без пукната пара, еп. 20
  • 16:05
    Нереално - първи сезон, еп. 4
Пълна програма
  • 13:15
    Убийства в Мидсъмър - седми сезон, еп. 6
  • 15:10
    Убийства в Рая - първи сезон, еп. 6
  • 16:15
    Елементарно, Уотсън - първи сезон, еп. 14
  • 17:10
    Елементарно, Уотсън - първи сезон, еп. 15
Пълна програма
  • 13:45
    "Семеен корен", комедийна драма, САЩ, 2015; реж. Джейсън Бейтман, с Никол Кидман, Джейсън Бейтман, Кристофър Уокън, Катрин Хан, Марин Айрланд, [12+]
  • 15:30
    "Междузвездни войни: Епизод V - Империята отвръща на удара", екшън - фантастика, САЩ, 1980; реж. Ървин Киршнър, с Марк Хамил, Харисън Форд, Кари Фишър, Били Дий Уилямс, Антъни Даниелс, [12+]
  • 17:35
    "Венсан и краят на света", комедийна драма, Белгия, 2016; реж. Кристоф Ван Рампи, с Александра Лами, Спенсър Богарт, Барбара Сарафиан, Герт Ван Рампелберг, Фредерик Епу, [15+]
  • 19:35
    "Див живот", семейна комедия, САЩ, 2006, [0+]
Пълна програма
  • 13:50
    Опасна Земя, сезон 1, еп. 1
  • 14:45
    Мощта на вулканите, сезон 1, еп. 1
  • 15:45
    Загадки в музея, сезон 4, еп. 3
  • 16:35
    Загадки в музея, сезон 4, еп. 4
Пълна програма
  • 14:00
    Изковани в огъня: Мечът качин дао
  • 15:00
    Изковани в огъня: Гладиаторска ножица
  • 16:00
    Изковани в огъня: Меч нгомбе нгулу
  • 17:00
    Изковани в огъня: Бойна брадва "табар-шишпар"
Пълна програма
  • 14:30
    Дестинация България
  • 15:00
    ХОБИ НОВИНИ
  • 16:00
    Документален филм
  • 17:00
    МОЕТО ХОБИ
Пълна програма
  • 13:55
    "Хип хип ура"
  • 14:45
    "Бож"
  • 14:50
    "ЯЯ и Зук"
  • 15:05
    "Дот"
Пълна програма
  • 14:30
    "Без монтаж"/п/
  • 15:00
    НОВИНИ
  • 15:15
    Tоп шоп
  • 15:30
    "Патарински Live/п/
Пълна програма
  • 00:00
    Ултра клуб
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:45
    Ултра хип-хоп
  • 20:00
    Топкласация
Пълна програма
  • 13:45
    "Срещи в ада" - приключенски филм с Ли Марвин и Роджър Мур.
  • 16:10
    "Светлината на блуждаещия огън" - драма / семеен с Лесли Нилсън, Типи Хедрен, Фей Грант, Лара Паркър.
  • 17:45
    "Ани Хол" - комедия / драма с Уди Алън, Даян Кийтън, Тони Робъртс, Карол Кейн.
  • 19:20
    "Кънки с остър връх" - романтичен филм с Д.Б. Суини, Мойра Кели.
Пълна програма
  • 14:15
    FIA WRC DAILY HIGHLIGHTS
  • 14:45
    (Live) FIA WORLD ENDURANCE CHAMPIONSHIP
  • 21:15
    (Live) SUPERCROSS DE PARIS
Пълна програма
  • 13:00
    Класация Евро Топ
  • 15:00
    Кетфиш: ТВ шоуто
  • 16:00
    Кетфиш: ТВ шоуто
  • 17:00
    Тийн къщурки - реалити шоу
Пълна програма
  • 13:00
    2017 MTV EMA
  • 15:00
    2017 MTV EMA: The Winners
  • 16:00
    MTV Crashes Plymouth: The Best...
  • 16:45
    Isle Of MTV Malta 2017 Highlights
Пълна програма
  • 12:40
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 17:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 17:40
    Saturday Night Rocks!
Пълна програма
  • 14:25
    Пол О'Грейди за любовта към кучета, сезон 4, еп. 6
  • 14:50
    Пол О'Грейди за любовта към кучета, сезон 4, еп. 7
  • 15:15
    Пол О'Грейди за любовта към кучета, сезон 4, еп. 8
  • 15:40
    Пол О'Грейди за любовта към кучета, сезон 5, еп. 1
Пълна програма
  • 14:00
    Мегаколи, еп. 5
  • 15:00
    Мегаколи, еп. 4
  • 16:00
    Връзката, еп. 4
  • 17:00
    Връзката, еп. 5
Пълна програма
  • 14:17
    Дивата Русия: Сибир
  • 15:04
    Дивата Русия: Камчатка
  • 15:51
    Дивата Русия: Великата граница
  • 16:37
    Дивата Русия: Арктика
Пълна програма
  • 14:00
    Баскетбол: Реал Мадрид - Барселона, мач от испанската баскетболна лига, повторение, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 16:00
    Футбол: Лил - Сент Етиен, мач от френската Лига 1, повторение
  • 18:00
    Футбол: Пари Сен Жермен - Нант, мач от френската Лига 1, директно
  • 20:00
    Класика от Висшата лига - Арсенал - Тотнъм Хотспър (2008-09), повторение
Пълна програма
  • 13:30
    Юбилейна вечер на Елдар Рязанов
  • 15:20
    "Жесток романс". "А най-накрая ще кажа..."
  • 16:20
    За юбилея на Елдар Рязанов. Филм "Жестоки романс"
  • 19:00
    Вечерни новини (със субтитри)
Пълна програма
  • 14:00
    "Избери песен" - музикална игра
  • 15:00
    "Бъди звезда" - тв шоу
  • 16:00
    "Картини от Света" - музикална импресия
  • 16:05
    "Планета Live" - музикална програма
Пълна програма
  • 14:30
    "Поздрав от България" - избрана фолклорна програма
  • 15:00
    "Златна колекция" - хитовете през годините
  • 15:30
    "Митове и легенди" - документална поредица
  • 16:00
    "Музикална съкровищница" - фолклорна програма
Пълна програма
  • 14:05
    "Планета Live" - музикална програма
  • 16:00
    "Звездите на България" - музикална програма
  • 16:30
    "Ретро" - музикална програма
  • 17:00
    "Show Time" - музикална програма
Пълна програма
  • 14:20
    "Fresh Off the Boat: Нови в квартала" - сериал
  • 15:15
    "Двама мъже и половина" - сериал
  • 17:05
    "Теория за големия взрив" - сериал
  • 18:00
    "Тафф" - булеварден журнал
Пълна програма
  • 14:00
    УЕФА Шампионска лига: Тотнъм - Реал М
  • 16:00
    УЕФА Шампионска лига: Наполи - Манчестър Сити
  • 18:00
    УЕФА Шампионска лига - магазинно предаване
  • 18:30
    Италия, Серия А - обзор
Пълна програма
  • 11:00
    "Синята светлина" - доку-поредица
  • 15:45
    "Семейство Тровато: Разкрития на измами от детективите" - доку поредица
  • 18:45
    "Най-доброто от… Най-бързите шоу класации" - шоу
  • 19:45
    Новини
Пълна програма
  • 12:40
    Сериал: "Следствени тайни"
  • 15:00
    Вести
  • 15:30
    Вести-Москва
  • 15:50
    Вести
Пълна програма
  • 13:00
    Игрален филм
  • 15:00
    Сериал: "Автобусът"
  • 16:00
    "Ехо от седмицата"
  • 16:30
    "Американски ликбез. Първите щати на Америка"
Пълна програма
  • 13:00
    "Патрулна обиколка" - репортаж
  • 16:00
    "Клиниката на Зюдринг" - сериал
  • 18:00
    "Патрулна обиколка: Специалистите" - репортаж
  • 20:00
    "Без граници: Да открием света" - туристически журнал
Пълна програма
  • 14:15
    Актуален репортаж:
  • 15:00
    Новини - информационна емисия на ТВ "СКАТ"/на живо/
  • 15:15
    "През планини и морета" - Документален филм
  • 16:00
    "Облаче ле бяло" - предаване за българите в чужбина / на живо/
Пълна програма
  • 14:00
    Жилет коледен футбол
  • 16:00
    Висшата лига в аванс
  • 16:30
    Футболна сутрин: коледно издание
  • 19:30
    Висшата лига в аванс
Пълна програма
  • 14:20
    Friends - Der Festwagen-Wettbewerb
  • 14:50
    Lexi & Lottie - Detektive im Doppelpack
  • 15:20
    ALVINNN!!! und die Chipmunks
  • 15:40
    Oddbods
Пълна програма
  • 14:00
    60 минути - предаване на Телекабел ТВ
  • 15:05
    Тайни и лъжи - драма, Великобритания, 1996, режисьор Майк Лий, с Тимъти Спол, Бренда Блетин, Филис Логан
  • 17:05
    Безценна перла - ТВ сериал - 107 и 108 епизод
  • 19:00
    Час пик - предаване на Телекабел ТВ
Пълна програма
  • 13:00
    We Love Music
  • 15:00
    Your Voice
  • 18:00
    New 4 U
  • 18:25
    Deja Voice
Пълна програма
  • 14:00
    Д-р Крисчън Ви очаква: Епизод 2
  • 15:00
    Различни хора, различни сватби - Америка: Ритуали, правила и труден ромски тест
  • 16:00
    Различни хора, различни сватби - Америка: Ромска сватбена изненада
  • 17:00
    Пълна промяна: Отслабване: Майк - част 1
Пълна програма
  • 13:30
    Пустинята на Тунис
Пълна програма
  • 14:30
    Търсене на дом по света
  • 15:00
    Търсене на дом по света
  • 15:30
    Търсене на дом по света
  • 16:00
    Странни храни: вкусни дестинации
Пълна програма
  • 14:30
    Търсене на дом по света
  • 15:00
    Търсене на дом по света
  • 15:30
    Търсене на дом по света
  • 16:00
    Странни храни: вкусни дестинации
Пълна програма
  • 14:20
    Завист, САЩ, комедия, с Бен Стилър и Джак Блек, 2004
  • 15:55
    Завръщане в бъдещето I, САЩ, приключенски/комедия/научно-фантастичен, 1985
  • 17:50
    Завръщане в бъдещето II, САЩ, приключенски/комедия/фентъзи, 1989
  • 19:35
    Завръщане в бъдещето III, САЩ, приключенски/комедия/фентъзи, 1990
Пълна програма
  • 14:30
    Новини
  • 15:00
    Новини
  • 15:30
    Новини
  • 16:00
    Новини
Пълна програма
  • 14:20
    Дона Хей: основи на съвършенството - кулинарно предаване, еп. 1
  • 14:45
    Кухня без граници - четвърти сезон, еп. 5
  • 15:00
    Спести с Джейми - втори сезон, еп. 3
  • 16:00
    Тайните на месото - кулинарно предаване, еп. 11
Пълна програма
  • 13:00
    Съботен саундтрак
  • 18:00
    VH1 Chillout tracks: Топ 50
  • 23:00
    Тотално поп парти
Пълна програма
  • 14:00
    Да живее Франция - Комедия, 2013, Режисьор: Мишел Юн, В ролите: Мишел Юн, Хосе Гарсия, Венсан Москато, Жан-Луи Барселона, Муса Маскри, Изабел Фунаро, Клод Перон, Франк Гастамбиде, Жан Франсуа Кайри
  • 16:00
    Мухоловка - Комедия, Криминален, 2011, Режисьор: Роб Минков, В ролите: Джефри Тамбор, Патрик Демпси, Ашли Джъд, Тим Блейк Нелсън, Къртис Армстронг, Ейдриан Мартинез, Мехи Файфър
  • 18:00
    Без гребло - Приключенски, Комедия, Мистерия, 2004, Режисьор: Стивън Брил, В ролите: Матю Прайс, Декс Шепърд, Матю Лилард, Сет Грийн, Бони Съмървил 
  • 20:00
    Без гребло 2 - Приключенски Комедия, Режисьор: Елори Елкейен, В ролите: Елън Албертини Доу, Робърт Бланч, Мадисън Бонтемпо, Уил Къди, Оливър Джеймс, Мадисън Райли, Кристофър Търнър
Пълна програма
  • 13:55
    "Кралица на пазаруването" - доку-поредица
  • 19:00
    "Куче - котка - мишка" - журнал за домашни любимци
  • 20:10
    "Треньори на кучета" - доку-поредица
  • 21:15
    "Семейство Кели: Историята на една необикновена фамилия" - документация
Пълна програма
  • 14:30
    Спорт
  • 15:00
    "Холивудски знаменитости" - документална поредица
  • 15:30
    "ТВ меню"
  • 16:00
    Здравословен живот /п/
Пълна програма
  • 14:25
    Шпионски игри - игрален филм
  • 16:45
    "АПБ" - първи сезон, еп. 9
  • 17:40
    Касъл - седми сезон, еп. 3
  • 18:35
    Касъл - седми сезон, еп. 4
Пълна програма
  • 13:00
    Big Tunes!
  • 16:00
    DJ Duels
  • 17:00
    Weekend Warm Up!
  • 20:00
    Club Bangers!
Пълна програма
  • 14:30
    PHOTOGRAPHERS
  • 14:55
    FASHION WEEK
  • 15:00
    TOP MODELS
  • 15:25
    F-PEOPLE
Пълна програма
  • 14:40
    Can't Stop The Hits
  • 17:00
    Hot Right Now!
  • 18:00
    Pop Superstars
  • 19:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
Пълна програма
  • 14:30
    "Съдия Джуди" - 61-65 еп.
  • 16:35
    "Ловци на глави в САЩ" - 10 еп.
  • 17:00
    "Лов на неизрядни платци" - 1-4 еп.
  • 18:40
    "Дневниците на надзорника" - 10 еп.
Пълна програма
  • 14:30
    новини
  • 14:45
    прогноза за времето и спорт
  • 15:00
    Новини
  • 15:15
    "Ексклузивно" - публицистика
Пълна програма
  • 14:30
    Рыбалка в России
  • 15:00
    На рыбалку с охотой
  • 15:25
    Кодекс охотника
  • 15:35
    Охота с луком
Пълна програма
  • 12:15
    "Малки жени" - семеен филм с уч. на Сюзан Сарандън, Уинона Райдър, Кирстен Дънст, Саманта Матис, Клеър Дейнс, Гейбриъл Бърн, Крисчън Бейл, Трини Алварадо, Ерик Столц и др.
  • 14:45
    "Лоши момчета 2" - екшън-комедия с уч. на Уил Смит, Мартин Лорънс, Джо Пантолиано, Тереза Рандъл, Джорди Молла, Питър Стормеър, Джон Седа и др. /п/
  • 17:45
    "Очаквай неочакваното" - романтична комедия с уч. на Камерън Диас, Дженифър Лопес, Елизабет Банкс, Бруклин Декър, Ана Кендрик, Денис Куейд, Чейс Кроуфърд, Крис Рок и др.
  • 20:00
    "От местопрестъплението" - сериал, сезон 14
Пълна програма
  • 14:30
    Extreme Couponing: Kelly and Rebecca
  • 14:53
    Extreme Couponing: Scott and Jen
  • 15:15
    Extreme Couponing: Erin and Shavon
  • 15:38
    Extreme Couponing: Michelle and Kelly
Пълна програма
  • 14:30
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета
  • 15:00
    Режи!
  • 16:00
    Босата контеса: Завръщане към класиката
  • 16:30
    Босата контеса: Завръщане към класиката
Пълна програма
  • 14:40
    Опасният Хенри
  • 15:05
    Геймърки
  • 15:35
    Геймърки
  • 16:00
    Костенурките нинджа
Пълна програма
  • 12:45
    Снукър: "Шанхай мастърс", финал, пряко
  • 16:30
    Ски-скокове: Световна купа Висла, пряко
  • 18:45
    Автомобилизъм: Световен ендурънс шампионат Бахрейн, пряко
  • 21:10
    Новини
Пълна програма
  • 13:45
    "Семеен корен", комедийна драма, САЩ, 2015; реж. Джейсън Бейтман, с Никол Кидман, Джейсън Бейтман, Кристофър Уокън, Катрин Хан, Марин Айрланд, [12+]
  • 15:30
    "Междузвездни войни: Епизод V - Империята отвръща на удара", екшън - фантастика, САЩ, 1980; реж. Ървин Киршнър, с Марк Хамил, Харисън Форд, Кари Фишър, Били Дий Уилямс, Антъни Даниелс, [12+]
  • 17:35
    "Венсан и краят на света", комедийна драма, Белгия, 2016; реж. Кристоф Ван Рампи, с Александра Лами, Спенсър Богарт, Барбара Сарафиан, Герт Ван Рампелберг, Фредерик Епу, [15+]
  • 19:35
    "Див живот", семейна комедия, САЩ, 2006, [0+]
Пълна програма
  • 11:30
    Playlist of BG
  • 17:00
    Urban TV
  • 17:30
    Music of BG
Пълна програма
  • 14:30
    Mickey Mouse Clubhouse
  • 15:00
    Mickey Mouse Clubhouse
  • 15:30
    Minnie's Bow-Toons
  • 15:35
    Mickey's Pirate Adventure
Пълна програма
  • 14:40
    Опасният Хенри
  • 15:05
    Геймърки
  • 15:35
    Геймърки
  • 16:00
    Костенурките нинджа
Пълна програма
  • 13:00
    80s Vs 90s
  • 19:00
    80s Vs 90s
Пълна програма
  • 14:40
    Swamp Murders: Gospel Girl
  • 15:35
    Swamp Murders: Chain Reaction
  • 16:30
    I Was Murdered: A Walk in the Park
  • 17:00
    I Was Murdered: Hunting Season
Пълна програма
  • 14:40
    Perfection: Lebron James
  • 15:05
    Top: Sexy Rugby Players
  • 15:31
    Up Close With: Levi Sherwood
  • 16:00
    Up Close With: Allyson Felix
Пълна програма
  • 14:20
    Shooting Gallery
  • 14:45
    Shooting Gallery
  • 15:10
    Trev Gowdy's Monster Fish
  • 15:35
    Trev Gowdy's Monster Fish
Пълна програма
  • 14:00
    Изковани в огъня: Мечът качин дао
  • 15:00
    Изковани в огъня: Гладиаторска ножица
  • 16:00
    Изковани в огъня: Меч нгомбе нгулу
  • 17:00
    Изковани в огъня: Бойна брадва "табар-шишпар"
Пълна програма
  • 14:00
    Мегаколи, еп. 4
  • 15:00
    Връзката, еп. 4
  • 16:00
    Връзката, еп. 5
  • 17:00
    Панорама на Световното наследств, еп. 6
Пълна програма
  • 13:00
    "Разплатата" - драма (САЩ, 2015), режисьор - Марк Джон, актьори - Кати Леклерц, Чад Конъл, Джейкъб Блеър, Кристофър Розамунд, Валери Планш, Барб Мичел и др.
  • 15:00
    "Седем часа разлика" - сериал, с.2, еп.19
  • 16:00
    "Мармалад" - токшоу
  • 18:00
    "Карбовски: Втори план" - документална поредица с водещ Мартин Карбовски
Пълна програма
  • 14:00
    Щура надпревара; сезон 1, епизод 5, риалити, оригинална продукция, Унгария, 2016
  • 15:15
    Щура надпревара; сезон 1, епизод 6, риалити, оригинална продукция, Унгария, 2016
  • 16:30
    Щура надпревара; сезон 1, епизод 7, риалити, оригинална продукция, Унгария, 2016
  • 17:40
    Щура надпревара; сезон 1, епизод 8, риалити, оригинална продукция, Унгария, 2016
Пълна програма
  • 14:15
    Царство; сезон 4, епизод 3, драма, научна фантастика, САЩ, 2017
  • 15:15
    Профилиране; сезон 1, епизод 4, криминален, драма, Франция, 2009
  • 16:20
    Профилиране; сезон 1, епизод 5, криминален, драма, Франция, 2009
  • 17:25
    Профилиране; сезон 1, епизод 6, криминален, драма, Франция, 2009
Пълна програма
  • 14:30
    Какво е нужно за убийство: Юношите вампири
  • 15:00
    Неразрешени случаи: Прокълнатото семейство
  • 16:00
    Роби Колтрейн представя: Разобличаващи улики: ДНК от едно убийство: Андрю Джордж
  • 17:00
    Роби Колтрейн представя: Разобличаващи улики: Тялото в куфара: Лоренцо Саймън
Пълна програма
  • 13:25
    Момиче от Джърси; Комедия, САЩ, 2004,
  • 15:25
    Церемонията;Романтична комедия, САЩ
  • 17:15
    Обиколка за милиони; Екшън-трилър, САЩ, 2012
  • 19:00
    Войната е опиат;Военна Драма, САЩ, 2008
Пълна програма
  • 13:00
    Худ.фильм "Бедный, бедный Павел" 12+
  • 15:00
    "Открытый урок с Д. Быковым"
  • 16:00
    Русский акцент
  • 16:30
    "Американский ликбез" Нью-Йорк
Пълна програма
  • 14:30
    "Новини" - информационна емисия на ТВ СКАТ
  • 14:45
    "От архивите на "СКАТ"
  • 15:30
    "Новини" - информационна емисия на ТВ СКАТ
  • 15:42
    "От архивите на "СКАТ" - продължение
Пълна програма
  • 14:35
    Ближний круг Алексея Учителя
  • 15:30
    За лучшей жизнью. Х/ф
  • 19:00
    Вести в субботу
  • 20:00
    Ни за что не сдамся. Х/ф
Пълна програма
  • 14:35
    SpongeBob SquarePants
  • 15:00
    SpongeBob SquarePants
  • 15:30
    SpongeBob SquarePants
  • 16:00
    The King of Queens
Пълна програма
  • 14:37
    Learning The Hard Way (18+)
  • 15:00
    Tiny Cutie's Pussy Gets Plowed (18+)
  • 15:24
    Sexual Acrobatics With Russian Babe (18+)
  • 15:49
    Sore Throat Remedy (18+)
Пълна програма
  • 13:40
    Тенис: Хуан Мартин дел Потро - Фернандо Вердаско (If STOCKHOLM OPEN, Стокхолм; 2017 ATP WORLD TOUR 250 - II полуфинал, повторение)
  • 16:30
    Ветроходство: Екстремно ветроходство от Сан Диего, САЩ - финал (запис)
  • 18:00
    "Екстремни серии по ветроходство" - 7 еп., спортно-обзорно предаване
  • 18:30
    Футбол: Примера Дивисион - обзор на изминалия кръг
Пълна програма
  • 14:20
    ТЕR Европейски рали-серии репортаж от "Рали дьо Вале"
  • 14:50
    Световен автомобилен шампионат по издръжливост пряко предаване от Бахрейн
  • 16:05
    Футбол: България - Англия - квалификационна среща за европейско първенство за юноши до 19 г.
  • 18:00
    Баскетбол: Берое - Лукойл Академик - среща от Националната баскетболна лига пряко предаване от Стара Загора
Пълна програма
  • 14:30
    Ключът към успеха - Агрозона - повт.
  • 15:00
    Акценти
  • 15:15
    Прогноза за времето и агропрогноза
  • 15:25
    Борсова информация
Пълна програма
  • 14:30
    ALL ABOUT ANIMALS EP 5
  • 15:00
    ANIMAL ALLIES - DR. DARIO
  • 15:30
    ANIMAL ALLIES - LONDON'S CAT OVERPOPULATION
  • 16:00
    SHARKS: THE REAL THREAT
Пълна програма
  • 13:55
    FightBox King of Kings Heroes Series Vilnus 18.11.2017
  • 16:15
    King of Kings Heroes Grand Prix
  • 16:45
    FightBox King of Kings Heroes Series Vilnus 18.11.2017
  • 17:40
    FightBox King of Kings Heroes Series Vilnus 18.11.2017
Пълна програма
  • 14:30
    Custom
  • 14:52
    Radical Times in France
  • 15:00
    Action Sports Plus Special
  • 16:00
    World of X Games 2016
Пълна програма
  • 14:25
    Зоопаркът - Дъблин (5)
  • 14:50
    Зоопаркът - Дъблин (6)
  • 15:15
    Ветеринарна клиника за дребни животни (11)
  • 15:40
    Ветеринарна клиника за дребни животни (12)
Пълна програма
  • 14:30
    Зелен свят - Професия: Пазител на орли
  • 15:00
    Белият Пирин, част 4
  • 15:30
    Старият град Лижианг
  • 16:00
    Виж България - Природен парк Витоша
Пълна програма
  • 14:00
    Tribute to Hans Van Manen, Dutch National Ballet, Festival de Danse de Montpellier
  • 15:25
    Love Chapter 2 by Sharon Eyal and Gai Behar, Festival de Montpellier danse
  • 16:30
    Gnosis by Akram Khan - Montpellier Danse
  • 17:05
    InterMezzo
Пълна програма
  • 14:30
    Студио "Първа професионална лига", директно
  • 15:00
    Футбол: ЦСКА - Ботев Пловдив, мач от Първа професионална лига, директно
  • 16:55
    Студио "Първа професионална лига", директно
  • 17:30
    Футбол: Локомотив Пловдив - Лудогорец, мач от Първа професионална лига, директно
Пълна програма
  • 14:00
    Тенис: Коко Вандеуей - Ашли Барти (WTA Elite Trophy Zhuhai, Джухай; 2017 WTA - II полуфинал, повторение)
  • 15:15
    "Footbrazil" - 27 еп., обзорно предаване
  • 15:45
    Футбол: Бразилско първенство по футбол - обзор на изминалия кръг
  • 16:15
    Футбол: Примера Дивисион - обзор на изминалия кръг
Пълна програма
  • 14:30
    Футбол: Арсенал - Тотнъм Хотспър, мач от английската Висша лига, директно
  • 16:25
    Студио "Висша лига", директно
  • 17:00
    Футбол: Лестър Сити - Манчестър Сити, мач от английската Висша лига, директно
  • 18:55
    Студио "Висша лига", директно
Пълна програма
  • 14:40
    Убийства в тресавището: Момиче от консервативно семейство
  • 15:35
    Убийства в тресавището: Верижна реакция
  • 16:30
    Убиха ме: Разходка в парка
  • 17:00
    Убиха ме: Ловен сезон
Пълна програма
  • 14:00
    най-доброто от "Честно казано" с Люба Кулезич - 1 част
  • 15:00
    най-доброто от "Един прекрасен ден" - 1 част
  • 16:00
    най-доброто от "еМисия България" - 1 част
  • 17:00
    "О!здравей" предаване за здравословен начин на живот с водещ Магдалена Гигова, (п)
Пълна програма
  • 14:00
    "Ловци на духове (2016)", екшън - фентъзи, САЩ, 2016; реж. Пол Фийг, с Кристън Уийг, Мелиса МакKарти, Кейт МакКинън, Лесли Джоунс, Крис Хемсуърт, [12+]
  • 15:55
    "Съвсем Нов завет", фентъзи - комедия, Белгия, 2015; реж. Жако Ван Дормел, с Пили Грьон, Беноа Пулворд, Катрин Деньов, Франсоа Дамиен, Йоланд Моро, [12+]
  • 17:50
    "Бързи и яростни 5: Удар в Рио", криминален екшън, САЩ, 2011; реж. Джъстин Лин, с Вин Дизел, Пол Уокър, Джордана Брюстър, Тайрийз Гибсън, Крис "Лудакрис" Бриджис, [12+]
  • 20:00
    "Момичето от Дания", биографична драма, Великобритания, 2015; реж. Том Хупър, с Еди Редмейн, Алисия Викандер, Амбър Хърд, Матиас Шьонертс, Бен Уишоу, [15+]
Пълна програма
  • 14:20
    "Лъжи І, 1 еп.", драма, Великобритания, 2017; реж. Джеймс Стронг, с Джоан Фрогът, Йоан Груфуд, Зоу Тапър, Уорън Браун, Шели Кон, [15+]
  • 15:10
    "Пулсът на парите", криминална драма, САЩ, 2016; реж. Джоди Фостър, с Джордж Клуни, Джулия Робъртс, Джак О'Конъл, Доминик Уест, Кетрина Балф, [12+]
  • 16:50
    "След риалити шоуто", комедийна драма, САЩ, 2016; реж. Дейвид Андерсън, с Матю Морисън, Сара Чалк, Джон Доoр, Лора Бел Бънди, Хуан Пабло Ди Паче, [12+]
  • 18:20
    "Милиарди І, 3 еп.", драма, САЩ, 2016; реж. Скот Хорнбакър, с Пол Джамати, Деймиън Люис, Маги Сиф, Малин Акерман, Тоби Ленард Мур, [15+]
Пълна програма
  • 14:30
    Fash-back
  • 14:45
    Fash-back
  • 15:00
    VIP Access
  • 15:15
    VIP Access
Пълна програма
  • 14:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 15:00
    Гражданин на света. Никола Манев (образователен филм за арт туризъм и обичаи)
  • 15:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 16:00
    Забравените гори (1 част) (образователен филм за туристически маршрут)
Пълна програма
  • 13:15
    Тенис: ATP Лондон
  • 15:55
    Новини
  • 16:00
    Тенис: ATP Лондон
  • 18:45
    Тенис: "ATP WT Uncovered"
Пълна програма
  • 09:30
    Голф: Европейски тур
  • 15:00
    Студио "Футбол"
  • 15:30
    Футбол: Руска Премиер лига
  • 17:25
    Студио "Футбол"
Пълна програма
  • 14:25
    Blaze and the Monster Machines
  • 14:45
    Team Umizoomi
  • 15:10
    Team Umizoomi
  • 15:30
    Paw Patrol
Пълна програма

Сериали

e-kids 14:45
Хари в царството на динозаврите - анимационен сериал
Viasat Nature 14:50
Диви същества с Доминик Монахан, сезон 3, еп. 11
bTV 15:00
Премиера: "Шест сестри" - сериал, с.1, еп.58
bTV Action 15:00
"Кости" - сериал, с.10, еп. 20
bTV Comedy 15:00
"Стъпка по стъпка" - сериал

Всички предавания

Спорт

Diema Sport 2 15:00
"Да скъсаш мрежата", предаване за английски футбол (2017-18), 34-и епизод, повторение
Eurosport 15:00
Колоездене: Обиколка на Алпите, четвърти етап, директно
Eurosport 2 15:00
Футбол: ФИФА футбол магазин
Eurosport HD 15:00
Колоездене: Обиколка на Алпите, четвърти етап, директно
Mtel Sport 2 15:00
Колоездене: "На колела"

Всички предавания

Филми

EPIC Drama 14:40
Ресторантът, сезон 1, еп. 6, Швеция, исторически/драма, 2017
БНТ 14:45
Животни по пижами анимационен филм
TV1000 14:55
Блус Брадърс, САЩ, екшън/комедия/криминален, 1980
TVT 15:00
От нишката до чергата (образователен филм за арт туризъм и обичаи)
MGM 15:00
"Уили / Мили" - комедия / фентъзи с Пати Дюк, Джон Глоувър.

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}