ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 15:30
    Дъхът на дракона игрален филм /САЩ, 2006г./, режисьор Кен Скот, в ролите: Матю Туининг, Матю Мълинс, Крис Йен, Кели Перин и др.
  • 17:00
    Непозната земя
  • 17:30
    Спортна треска Обзорно спортно предаване
  • 18:30
    Спорт ТОТО
Пълна програма
  • 15:00
    "Седем часа разлика" - сериал, с.2, еп.20
  • 16:00
    "Бригада Нов дом" - социален проект с водещ Мария Силвестър (сезон 2)
  • 17:00
    "120 минути" - публицистично предаване с водещ Светослав Иванов
  • 17:50
    Спорт тото
Пълна програма
  • 14:15
    "Под звездите на Върмонт" (премиера) - с уч. на Лейси Чабърт, Джеси Мос, Карло Маркс, Фиона Врум и др.
  • 16:00
    "Мис Пепеляшка" - тв риалити, сезон 2
  • 17:00
    "Съдби на кръстопът" - предаване на NOVA
  • 17:55
    "Теглене на Лото 5 от 35 - "Златната топка"
Пълна програма
  • 15:30
    Новините ON AIR
  • 16:00
    Светът отвътре - филм
  • 16:30
    Авиошоу с Александър Богоявленски
  • 17:00
    Колела - автомобилно предаване с Константин Томов
Пълна програма
  • 14:00
    Правилата на играта - документална поредица на Bloomberg
  • 16:30
    В развитие - блок с Вероника Денизова/Делян Петришки/п./
  • 18:00
    Светът е бизнес с Ивайло Лаков - най-интересното от седмицата
  • 18:30
    Бизнес среща с Таня Кръстева - най-интересното от седмицата
Пълна програма
  • 15:20
    4исла; сезон 5, епизод 9, криминален, драма, САЩ, 2008
  • 16:15
    4исла; сезон 5, епизод 10, криминален, драма, САЩ, 2008
  • 17:10
    4исла; сезон 5, епизод 11, криминален, драма, САЩ, 2009
  • 18:10
    4исла; сезон 5, епизод 12, криминален, драма, САЩ, 2009
Пълна програма
  • 15:35
    Училище за горили: Отчаяни мерки
  • 16:03
    Училище за горили: Огън и вода
  • 16:30
    Училище за горили: Да умееш да чакаш
  • 16:58
    Училище за горили: След една година
Пълна програма
  • 14:10
    "Неделя - Ден Господен" - предаване за православна култура /п/
  • 16:00
    Новини
  • 16:10
    АТАКА в действие
  • 16:30
    Публицистично предаване на телевизия RT
Пълна програма
  • 15:30
    "Хотелът мечта: Звезди над Тайланд" - забавна поредица, ФРГ, 2004
  • 16:55
    "Хотелът мечта: Влюбени на остров Мавриций" - забавна поредица, ФРГ, 2004
  • 18:25
    Новини
  • 18:30
    Репортаж
Пълна програма
  • 14:45
    Hit Mix
  • 17:00
    Music Arena
  • 20:00
    Balkan Party
Пълна програма
  • 15:30
    Пътешествия документална поредица /п/
  • 16:00
    Япония днес
  • 16:10
    Нефтената планета: "Климатичните войни" документален филм, Великобритания, 2015 г./3, последен епизод/
  • 17:00
    Пътувай с БНТ 2 /БНТ 2 Варна/
Пълна програма
  • 15:30
    Отблизо с Мира Добрева
  • 16:30
    Животът е вкусен
  • 17:30
    История.bg Кимон Георгиев - човекът на всички времена /п/
  • 18:30
    Добър ден с БНТ 2
Пълна програма
  • 15:30
    Tom and Jerry: Shiver Me Whiskers
  • 16:45
    The HAPPOS Family
  • 17:00
    The Mr. Bean Animated Series
  • 17:10
    The Mr. Bean Animated Series
Пълна програма
  • 15:00
    "Твърде лично" - сериал, еп. 1,2
  • 17:00
    "Дивата муха"- предаване за екстремни спортове
  • 17:30
    "МИСИЯ МОЯТ ДОМ" - предаване за строителство, ремонти, обзавеждане и дизайн
  • 18:00
    "Пета предавка" - автомобилно предаване
Пълна програма
  • 13:30
    "Върколакът" - екшън, приключенски, фентъзи  (САЩ, 2013), режисьор - Джеймс Манголд, актьори - Хю Джакман, Тао Окамото, Рила Фукусима, Хироюки Санада, Светлана Ходченкова, Брайън Тий, Хал Яманоучи, Уил Юн Лий и др.
  • 16:00
    "Превъзходство" - екшън, фантастика (Великобритания, Китай, САЩ, 2014), режисьор - Уоли Пфайстър, актьори - Джони Деп, Ребека Хол, Морган Фрийман, Кейт Мара, Пол Бетани, Килиън Мърфи, Клифтън Колинс - мл., Кори Хардикт, Коул Хаузър и др.
  • 18:30
    "Мексиканецът" -  комедия, романтичен (САЩ, 2001), режисьор - Гор Вербински, актьори -  Брад Пит, Джулия Робъртс, Джеймс Гандолфини, Джей Кей Симънс, Боб Балабан, Джийн Хекман и др.
  • 21:00
    "Човек от стомана" -  фентъзи, приключенски, екшън (САЩ, Канада, Великобритания, 2013), режисьор - Зак Снайдър, актьори - Хенри Кавил, Ейми Адамс, Майкъл Шанън, Даян Лейн,  Ръсел Кроу, Андже Трау, Хенри Леникс, Айлит Зурер,  Кевин Костнър, Лорънс Фишбърн
Пълна програма
  • 15:00
    "Столичани в повече" - комедиен сериал, с. 1-2
  • 18:00
    "Двама мъже и половина" - комедиен сериал
  • 19:30
    "Мутра по заместване" - комедиен сериал
  • 20:30
    "Мис Таен агент 2: Въоръжена и прекрасна" - комедия,трилър (САЩ, 2005), режисьор - Джон Паскин, актьори - Сандра Бълок, Дитрих Бадер, Ърни Хъдсън, Реджина Кинг, Енрике Марчиано, Уилям Шатнър, Хедър Бърнс, Трийт Уилямс и др.
Пълна програма
  • 14:30
    "Какво ядем?"
  • 16:00
    "Фермата" - риалити, с.3
  • 19:00
    "Истински истории" - риалити сериал
  • 20:00
    "Cool…T" - лайфстайл предаване с водеща Петя Дикова
Пълна програма
  • 15:40
    Могъщите Магимечове
  • 15:50
    Могъщите Магимечове
  • 16:05
    Реактивните момичета
  • 16:15
    Реактивните момичета
Пълна програма
  • 15:40
    "Вечност", драма, Франция, 2016; реж. Ан Хунг Тран, с Одре Тоту, Беренис Бежо, Мелани Лоран, Жереми Рение, Пиер Деладоншон, [12+]
  • 17:35
    "Разрушение", комедийна драма, САЩ, 2015; реж. Жан-Марк Вале, с Джейк Джилънхол, Наоми Уотс, Крис Купър, Джуда Люис, Си Джей Уилсън, [12+]
  • 19:15
    "Съмнение", драма, САЩ, 2008; реж. Джон Патрик Шанли, с Мерил Стрийп, Филип Сиймор Хофман, Ейми Адамс, Вайола Дейвис, Алис Дръмънд, [12+]
  • 21:00
    "Законът на земятa", криминална драма, Финландия, 2017; реж. Юси Хилтунен, с Виле Виртанен, Анти Холма, Мико Неувонен, Малин Буска, Оути Маненпа, [18+]
Пълна програма
  • 14:10
    "Торденшолд и Колд", комедийна драма, Дания, 2016; реж. Хенрик Рубен Генц, с Якоб Офтербо, Мартин Бух, Натали Мадуеньо, Кенет М. Кристенсен, Давид Денсик, [15+]
  • 15:45
    "Звезден прах", приключенски - фентъзи, Великобритания, 2007; реж. Матю Вон, с Клеър Дейнс, Робърт Де Ниро, Мишел Пфайфър, Чарли Кокс, Сиена Милър, [12+]
  • 17:50
    "Почти на 17", комедийна драма, САЩ, 2016; реж. Кели Фримън Крейг, с Хейли Стайнфелд, Хейли Лу Ричардсън, Блейк Дженър, Кира Седжуик, Уди Харелсън, [12+]
  • 19:35
    "Изпепеляване", драма, Индия, 2015; реж. Лийна Ядав, с Танища Чатерджи, Радика Апте, Сурвийн Чаула, Адил Хюсеин, Лехар Кан, [15+]
Пълна програма
  • 15:00
    Inside Politics
  • 16:00
    State of the Union with Jake Tapper
  • 17:00
    Fareed Zakaria GPS
  • 18:00
    Connect the World with Becky Anderson
Пълна програма
  • 14:10
    "Детето, за което мечтаех"(премиера) - романтична драма с уч. на Жан-Ив Бертело, Ан-Катрин Крамер, Мари Грубер, Изабел Полак и др.
  • 16:00
    "Магда" (премиера) - сериал, сезон 3
  • 17:00
    "Стая 309" (премиера) - сериал, 3 епизода
  • 20:00
    "Лято в Прага" (премиера) - романтичен филм с уч. на Катя Вайценбьок, Питър Бенедикт, Лаура Прайс и др.
Пълна програма
  • 15:30
    "Топ Гиър" - предаване за автомобили
  • 16:45
    "Да се посмеем", /п/
  • 17:20
    "Легендата за Зоро" - приключенски екшън с уч. на Антонио Бандерас, Катрин Зита-Джоунс, Руфъс Сюъл, Ник Чинлънд, Хулио Оскар Мечосо, Шулър Хенсли, Майкъл Емерсън, Ейдриън Алонсо и др., /п/
  • 20:00
    "Трите нинджи: Битка в лунапарка" - приключенски екшън с уч. на Хълк Хоган, Лоуни Андерсън, Джим Варни, Матю Ботъшис и др.
Пълна програма
  • 15:30
    Войни за имоти: Опарени
  • 16:00
    Мега влакове: Австралия - трансконтиненталният влак
  • 17:00
    Смъртоносен улов: Епизод 11
  • 18:00
    Превозвачи на супер товари: Епизод 6
Пълна програма
  • 15:26
    Фабрика за храна: Епизод 23
  • 15:50
    Фабрика за храна: Епизод 24
  • 16:14
    Фабрика за храна: Епизод 25
  • 16:38
    Фабрика за храна: Епизод 26
Пълна програма
  • 15:30
    БИЗААРДВАРК
  • 16:00
    Аз съм по средата
  • 16:30
    Междузвездни войни: Приключенията на Фримейкър
  • 17:00
    Елена и тайната на Авалор
Пълна програма
  • 15:30
    "Въпроси от науката"
  • 16:00
    "Доказано от опит"
  • 16:15
    "Доказано от опит"
  • 16:30
    "ГЕОлино"
Пълна програма
  • 15:30
    Плодчетата - анимационен сериал
  • 16:00
    Динозавърчета - анимационен сериал
  • 16:15
    Франклин - анимационен сериал
  • 16:45
    Чудовища и пирати - анимационен сериал
Пълна програма
  • 15:00
    Здраве от природата - с проф. Христо Мермерски
  • 16:00
    Светът и всичко в него - със Симеон Идакиев
  • 17:00
    Клуб Уинкс - 16 еп.- Анимация
  • 17:30
    Шпионката на Коко - Скрита камера
Пълна програма
  • 15:15
    Фокус
  • 15:45
    Без коментар: кадри от актуални събития без журналистически коментар
  • 16:15
    Фокус
Пълна програма
  • 14:45
    Ски-скокове: Световна купа Висла, пряко
  • 17:45
    Световен шампионат за туристически автомобили: Макао
  • 19:00
    "По пътя към Пьончан"
  • 19:15
    Фигурно пързаляне, "Гран При" серии Франция: Гала
Пълна програма
  • 15:30
    Световен шампионат за туристически автомобили: Макао
  • 16:15
    Футбол, Бундеслига: Шалке - Хамбургер, пряко
  • 18:30
    "ФИФА футбол мондиал"
  • 19:00
    Футбол, Бундеслига: Вердер - Хановер, пряко
Пълна програма
  • 15:20
    Големият див север, сезон 1, еп. 7
  • 16:05
    Големият див север, сезон 1, еп. 8
  • 16:50
    Супер конструкция, супер кола, сезон 2, еп. 4
  • 17:40
    Супер конструкция, супер кола, сезон 2, еп. 5
Пълна програма
  • 15:15
    Ama Motocross Series Highlights
  • 16:10
    Alpine Adventurer Series 3
  • 17:05
    World Of X Games
  • 18:00
    Isa Events
Пълна програма
  • 15:00
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 19:00
    Зад кулисите /музикално предаване на ФЕН ТВ, премиера/
  • 19:15
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 20:00
    ЗОНА ЗА ПОЗДРАВИ - LIVE /телевизионно шоу за поздрави - на живо/
Пълна програма
  • 15:30
    От скъпо в евтино
  • 16:00
    Шедьоври от битпазара
  • 16:30
    Шедьоври от битпазара
  • 17:00
    Преобразяване на двора
Пълна програма
  • 15:35
    Без пукната пара, еп. 24
  • 16:05
    Нереално - първи сезон, еп. 5
  • 17:00
    Майка под наем - игрален филм, еп. 1
  • 19:00
    Мики - първи сезон, еп. 17
Пълна програма
  • 15:10
    Убийства в Рая - първи сезон, еп. 7
  • 16:15
    Елементарно, Уотсън - първи сезон, еп. 16
  • 17:10
    Елементарно, Уотсън - първи сезон, еп. 17
  • 18:10
    Четири жени и едно погребение - седми сезон, еп. 6
Пълна програма
  • 14:40
    "Междузвездни войни: Епизод VІ - Завръщането на джедаите", екшън - фантастика, САЩ, 1983; реж. Ричард Марканд, с Марк Хамил, Харисън Форд, Кари Фишър, Били Дий Уилямс, Антъни Даниелс, [12+]
  • 16:55
    "Натрапница", комедийна драма, САЩ, 2015; реж. Лорен Лорен, със Сюзън Сарандън, Роуз Бърн, Дж. К. Симънс, Джеръд Кармайкъл, Сесили Стронг, [12+]
  • 18:40
    "В кадър ХІV, 47 еп.", документален, САЩ, 2017, [12+]
  • 19:10
    "Смелата Ваяна", анимационна комедия, САЩ, 2016; реж. Рон Клемънтс, Джон Мъскър, [0+]
Пълна програма
  • 15:25
    Забранена история, сезон 3, еп. 2
  • 16:15
    Ева Браун, сезон 1, еп. 1
  • 17:05
    Ева Браун, сезон 1, еп. 2
  • 17:55
    Геният на Мария Кюри - Жената, която освети планетата, ,
Пълна програма
  • 15:00
    Надпревара за находки: Най-добрите покупки на Бари: Историята на Бари
  • 16:00
    Надпревара за находки: Маями: Добре дошли в Маями!
  • 17:00
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Кой иска да е "милинер"?
  • 17:30
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Откаченият оценител
Пълна програма
  • 15:30
    АВТО-МОТО ХОБИ - тв поредица, пети сезон, 52 еп. /п/
  • 16:00
    През планини и морета - тв поредица
  • 17:00
    АКТУАЛНО - тв поредица, пети сезон, 53 еп. /п/
  • 18:00
    Документален филм
Пълна програма
  • 15:30
    "Конни"
  • 15:55
    "Зоопаркът на Сузи"
  • 16:00
    "Меси отива в Окидо"
  • 16:25
    "Чурулик"
Пълна програма
  • 15:25
    "Патарински Live/п/
  • 15:55
    Телемаркет
  • 16:00
    "Четвърта инстанция"- токшоу
  • 17:00
    "Беновска пита"
Пълна програма
  • 00:15
    Рок-нощ
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:45
    Риплей
  • 19:00
    CAUETivi
Пълна програма
  • 15:35
    "Как да убиете жена си" - комедия с Джак Лемън, Вирна Лизи, Тери Томас, Клер Тревор.
  • 17:30
    "Неочаквана плячка" - комедия с Джузеф Кампела, Тери Копли.
  • 19:15
    "Вечната музика" - музикален филм с Кевин Клайн, Ашли Джъд, Джонатан Прайс.
  • 21:15
    "Бягащ до смърт" - екшън / комедия с Грегъри Хайнс, Били Кристъл.
Пълна програма
  • 15:30
    FORMULA DRIFT SERIES
  • 16:00
    (Live) SUPERCROSS DE PARIS
  • 19:35
    FORMULA V8 3,5 CHAMPIONSHIP
  • 20:30
    ROAD RACING SERIES
Пълна програма
  • 15:00
    Майки тийнейджърки
  • 16:00
    MTV Европейски музикални награди 2017 - основно шоу
  • 18:00
    Моите сладки 16 години - реалити шоу
  • 18:30
    Моите сладки 16 години - реалити шоу
Пълна програма
  • 15:30
    Sam Smith: Hitlist
  • 16:00
    MTV Asks Louis Tomlinson
  • 16:25
    MTV Asks Niall Horan
  • 16:50
    1D: Before & After
Пълна програма
  • 12:40
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 17:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 17:40
    Super Massive Rock Stars!
  • 19:00
    Ultimate Weekend Anthems!
Пълна програма
  • 15:25
    Най-дивият град в Аляска, сезон 1, еп. 10
  • 15:50
    Най-дивият град в Аляска, сезон 1, еп. 11
  • 16:15
    Най-дивият град в Аляска, сезон 1, еп. 12
  • 16:40
    Най-дивият град в Аляска, сезон 1, еп. 13
Пълна програма
  • 15:00
    Богатство в открито море, еп. 9
  • 16:00
    Без закони, еп. 7
  • 17:00
    Без закони, еп. 8
  • 18:00
    Разследване на самолетни катастрофи, еп. 4
Пълна програма
  • 15:04
    Супер катерици
  • 15:51
    Империята на мечките гризли
  • 16:37
    Ледена мечка
  • 17:24
    Кралицата на преследването
Пълна програма
  • 15:10
    Дартс: "Голям шлем" 2017, девети ден, първа сесия, директно
  • 18:00
    Футбол: Лион - Монпелие, мач от френската Лига 1, директно
  • 20:00
    Обзор на кръга в Чемпиъншип (2017-18), 13-и епизод
  • 20:45
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
Пълна програма
  • 14:10
    За юбилея на Елдар Рязанов. Цветен филм "Пази се от колата"
  • 16:00
    Новини (със субтитри)
  • 16:35
    Филм "Мимино"
  • 18:25
    Концерт на Максим Галкин
Пълна програма
  • 15:00
    "Бъди звезда" - тв шоу
  • 16:00
    "Картини от Света" - музикална импресия
  • 16:05
    "Планета Live" - музикална програма
  • 16:40
    "3 плюс" - инфо бюлетин
Пълна програма
  • 15:30
    "Поздрав от България" - избрана фолклорна програма
  • 16:00
    "Музикална съкровищница" - фолклорна програма
  • 16:30
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 16:40
    "Пъстра броеница" - фолклорна програма
Пълна програма
  • 14:05
    "Планета Live" - музикална програма
  • 16:00
    "Звездите на България" - музикална програма
  • 16:30
    "Ретро" - музикална програма
  • 17:00
    "Show Time" - музикална програма
Пълна програма
  • 14:55
    "Step Up: Революция" - танцов филм, САЩ, 2012
  • 19:00
    Новини
  • 19:10
    "Семейство Симпсън" - анимационен сериал
  • 20:05
    "Галилей" - научен журнал
Пълна програма
  • 15:30
    УЕФА Шампионска лига - магазинно предаване
  • 16:00
    ПРЯКО: Италия, Серия А: Сампдория - Ювентус
  • 18:00
    УЕФА Лига Европа - магазинно предаване
  • 19:00
    Екстремни спортове 
Пълна програма
  • 14:50
    "25-те най-невероятни случайности" - шоу
  • 16:50
    "Суперталантът" - шоу
  • 18:45
    "Ексклузивно - уикенд" - журнал за звездите
  • 19:45
    Новини
Пълна програма
  • 15:30
    Вести-Москва
  • 15:50
    Вести
  • 16:15
    Токшоу: "Пряко предаване"
  • 17:35
    Вести-Москва
Пълна програма
  • 15:00
    Сериал: "Автобусът"
  • 16:00
    "Арт-навигатор"
  • 16:30
    "Руски кцент"
  • 17:00
    "Забранено за тъпаци"
Пълна програма
  • 14:35
    "Мармадюк" - комедия, САЩ, 2010
  • 16:20
    "Приятелят ми, делфинът 2" - семеен филм, САЩ, 2014
  • 18:30
    "Сватба от пръв поглед" - шоу
  • 20:55
    Новини
Пълна програма
  • 15:00
    "Прокудени от бащин край" с водещ Стоян Райчевски /на живо/
  • 16:00
    "Първото благо" с водещ Цветан Димитров /на живо/
  • 17:00
    "Строител на българската култура" - док. филм
  • 17:30
    Новини - информационна емисия на ТВ "СКАТ" /на живо/
Пълна програма
  • 15:30
    Футболна сутрин: върховите моменти
  • 17:00
    Коледното педаване на Джими Хил
  • 18:30
    Голове в неделя
  • 20:30
    Футболна сутрин: върховите моменти
Пълна програма
  • 15:35
    Die Tom und Jerry Show
  • 16:05
    Die Tom und Jerry Show
  • 16:45
    Robots
  • 18:15
    Dragons - Auf zu neuen Ufern
Пълна програма
  • 14:15
    Двама мъже в града - криминална драма, Франция, с Жан Габен, Ален Делон, Жерар Депардийо
  • 16:00
    Щрак - комедийно шоу
  • 16:30
    Час пик - предаване на Телекабел ТВ
  • 17:05
    Безценна перла - ТВ сериал - 109 и 110 епизод
Пълна програма
  • 15:00
    Your Voice
  • 18:00
    New 4 U
  • 18:25
    Deja Voice
  • 19:00
    Airplay Chart
Пълна програма
  • 15:30
    Булките от Бевърли Хилс: Силиконовата престъпничка
  • 16:00
    Булките от Бевърли Хилс: Диана Дегармо
  • 16:30
    Булките от Бевърли Хилс: Булката-пънкарка Кристин
  • 17:00
    Кажете ДА на булчинската рокля -Канада: Мъже на палубата
Пълна програма
  • 15:30
    Рай на края на земята
  • 16:00
    Духовните средища на Софийската Света Гора - Ихтиман, еп.4
  • 16:30
    Тракийско наследство
  • 17:00
    Световно фолклорно изкуство
Пълна програма
  • 15:30
    Реставратори
  • 16:00
    Реставратори
  • 16:30
    Реставратори
  • 17:00
    Строителство със стара дървесина
Пълна програма
  • 15:30
    Реставратори
  • 16:00
    Реставратори
  • 16:30
    Реставратори
  • 17:00
    Строителство със стара дървесина
Пълна програма
  • 13:50
    Булката беглец, САЩ, комедия/романтичен, с Джулия Робъртс, 1999
  • 15:45
    Коледна опашка, Канада, семеен, с Чандра Уест, Антонио Купо, 2014
  • 17:15
    Паника на Арлингтън Роуд, САЩ, криминален/драма/трилър, 1999
  • 19:10
    Обществени врагове, САЩ, криминален/драма/трилър, с Джони Деп, Марион Котияр, 2009
Пълна програма
  • 15:30
    Новини
  • 16:00
    Новини
  • 16:30
    Новини
  • 17:00
    Новини
Пълна програма
  • 15:00
    Спести с Джейми - втори сезон, еп. 4
  • 16:00
    Тайните на месото - кулинарно предаване, еп. 13
  • 16:30
    Тайните на месото - кулинарно предаване, еп. 9
  • 17:00
    Сладкишите на Хиде - кулинарно предаване, еп. 2
Пълна програма
  • 13:00
    VH1 Chillout tracks: Топ 50
  • 18:00
    Вечни хитове
  • 22:00
    Тор 10 на VH1 от тази седмица
  • 23:00
    VH1 Chill
Пълна програма
  • 14:00
    Да отгледаш Боби - Комедия, 2011, Режисьор: Фамке Янсен, В ролите: Мила Йовович, Бил Пулман, Марша Крос, Спенсър Лист, Джъстин Хол, Шели Фок
  • 16:00
    Дрилбит Тейлър - Комедия, 2008, Режисьор:  Steven Brill, В ролите: Оуен Уилсън, Джош Патрик
  • 18:00
    LOL - Комедия, Романтичен, 2012, Режисьор: Лиза Азуелос, В ролите: Майли Сайръс, Дъглас Буут, Ашли Грийн
  • 20:00
    Нещо назаем - Комедия, Драма, Романтичен, 2011, Режисьор: Люк Грийнфилд, В ролите: Кейт Хъдсън, Джон Красински, Ашли Уилямс, Стив Хауей, Дженифър Гудуин, Колин Еглисфилд
Пълна програма
  • 11:25
    "Семейство Кели: Историята на една необикновена фамилия" - документация
  • 16:00
    "Между тюл и сълзи" - доку-поредица
  • 17:00
    "Марш сред развалините" - доку-поредица
  • 18:00
    "авто мобил" - журнал
Пълна програма
  • 15:30
    "ТВ меню"
  • 16:00
    Здравословен живот /п/
  • 16:30
    Сериен филм/п/
  • 17:30
    "Географски ширини" - док. поредица
Пълна програма
  • 14:25
    Аз, шпионинът - игрален филм
  • 16:20
    Психаротерапия - трети сезон, еп. 4
  • 16:45
    "АПБ" - първи сезон, еп. 10
  • 17:40
    Касъл - седми сезон, еп. 5
Пълна програма
  • 13:00
    Big Tunes!
  • 16:00
    DJ Duels
  • 17:00
    Club Bangers!
  • 20:00
    Dance Classics!
Пълна програма
  • 15:30
    PHOTOGRAPHERS
  • 15:55
    FASHION WEEK
  • 16:00
    DESIGNERS
  • 16:25
    F-PEOPLE
Пълна програма
  • 14:40
    Can't Stop The Hits
  • 17:00
    Hot Right Now!
  • 18:00
    Pop Superstars
  • 19:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
Пълна програма
  • 14:30
    "Съдия Джуди" - 66-70 еп.
  • 16:35
    "Ловци на глави в САЩ" - 11 еп.
  • 17:00
    "Лов на неизрядни платци" - 5-8 еп.
  • 18:40
    "Дневниците на надзорника" - 11 еп.
Пълна програма
  • 15:35
    прогноза за времето и спорт
  • 16:00
    Новини
  • 16:15
    Спорт
  • 16:30
    новини
Пълна програма
  • 15:40
    Оружейные дома Европы
  • 16:05
    На охотничьей тропе
  • 16:30
    Горная охота с Эдуардом Бендерским
  • 17:00
    Подводная охота
Пълна програма
  • 14:10
    "Междузвездни войни: Епизод I - Невидима заплаха" - екшън-фантастика с уч. на Лиам Нийсън, Юън Макгрегър, Натали Портман, Джейк Лойд, Иън Макдайърмид, Пернила Аугуст, Франк Оз, Самюел Л. Джаксън, Рей Парк, Терънс Стамп, Ахмед Бест и др., /п/
  • 17:00
    "София - Ден и Нощ" - риалити сериал, 3 епизода, /п/
  • 20:00
    "От местопрестъплението" - сериал, сезон 14
  • 21:00
    "Междузвездни войни: Епизод II - Клонираните атакуват" - екшън-фантастика с уч. на Кристофър Лий, Самюел Л. Джаксън, Иън Макдермид, Натали Портман, Юън Макгрегър, Хейдън Кристенсен и др.
Пълна програма
  • 15:15
    Hillbilly Handfishin' 2.0: Episode 5
  • 16:00
    Hillbilly Handfishin' 2.0: Singing To The Catfish Choir
  • 16:45
    Hillbilly Handfishin' 2.0: Luck Of The Irish
  • 17:30
    Flying Wild Alaska: Meet the Twetos
Пълна програма
  • 15:00
    Режи!
  • 16:00
    Босата контеса: Завръщане към класиката
  • 16:30
    Босата контеса: Завръщане към класиката
  • 17:00
    Гражданка в ранчото
Пълна програма
  • 15:35
    Геймърки
  • 16:00
    Костенурките нинджа
  • 16:25
    Бънсен Звяра
  • 16:55
    Бънсен Звяра
Пълна програма
  • 14:45
    Ски-скокове: Световна купа Висла, пряко
  • 17:45
    Световен шампионат за туристически автомобили: Макао
  • 19:00
    "По пътя към Пьончан"
  • 19:15
    Фигурно пързаляне, "Гран При" серии Франция: Гала
Пълна програма
  • 14:40
    "Междузвездни войни: Епизод VІ - Завръщането на джедаите", екшън - фантастика, САЩ, 1983; реж. Ричард Марканд, с Марк Хамил, Харисън Форд, Кари Фишър, Били Дий Уилямс, Антъни Даниелс, [12+]
  • 16:55
    "Натрапница", комедийна драма, САЩ, 2015; реж. Лорен Лорен, със Сюзън Сарандън, Роуз Бърн, Дж. К. Симънс, Джеръд Кармайкъл, Сесили Стронг, [12+]
  • 18:40
    "В кадър ХІV, 47 еп.", документален, САЩ, 2017, [12+]
  • 19:10
    "Смелата Ваяна", анимационна комедия, САЩ, 2016; реж. Рон Клемънтс, Джон Мъскър, [0+]
Пълна програма
  • 14:00
    Поп Топ с Мартин Геновски
  • 22:00
    FIreStage
  • 23:00
    Music of BG
Пълна програма
  • 15:30
    Mickey And The Roadster Racers
  • 16:00
    Doc McStuffins
  • 16:30
    Doc McStuffins
  • 17:00
    Vampirina
Пълна програма
  • 15:35
    Геймърки
  • 16:00
    Костенурките нинджа
  • 16:25
    Бънсен Звяра
  • 16:55
    Бънсен Звяра
Пълна програма
  • 13:00
    80s Vs 90s
  • 19:00
    80s Vs 90s
Пълна програма
  • 15:35
    I Almost Got Away With It: Got to Run to Mexico with My Kids
  • 16:30
    Web of Lies: Love Goes South
  • 17:25
    Web of Lies: High On Love
  • 18:20
    Web of Lies: Final Sale
Пълна програма
  • 15:30
    Up Close With: Dwight Phillips
  • 16:00
    The Truth About...: Roger Federer
  • 16:25
    The Truth About...: Michael Phelps
  • 16:55
    The Truth About...: Thierry Henry
Пълна програма
  • 15:35
    Big Water Adventure
  • 16:00
    Madfin Shark Series
  • 16:25
    Madfin Shark Series
  • 16:50
    Jim Shockey's Uncharted
Пълна програма
  • 15:00
    Надпревара за находки: Най-добрите покупки на Бари: Историята на Бари
  • 16:00
    Надпревара за находки: Маями: Добре дошли в Маями!
  • 17:00
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Кой иска да е "милинер"?
  • 17:30
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Откаченият оценител
Пълна програма
  • 15:00
    Без закони, еп. 7
  • 16:00
    Без закони, еп. 8
  • 17:00
    Разследване на самолетни катастрофи, еп. 4
  • 18:00
    Изследовател, еп. 1
Пълна програма
  • 15:00
    "Седем часа разлика" - сериал, с.2, еп.20
  • 16:00
    "Бригада Нов дом" - социален проект с водещ Мария Силвестър (сезон 2)
  • 17:00
    "120 минути" - публицистично предаване с водещ Светослав Иванов
  • 17:50
    Спорт тото
Пълна програма
  • 15:10
    Най-добрият тунинг; сезон 2, епизод 6, спорт, риалити, Финландия, 2012
  • 15:45
    Анимакс Mюзикс 2017 г. Осака; концерт, Япония, 2017
  • 17:35
    Щура надпревара; сезон 1, епизод 5, риалити, оригинална продукция, Унгария, 2016
  • 18:50
    Щура надпревара; сезон 1, епизод 6, риалити, оригинална продукция, Унгария, 2016
Пълна програма
  • 15:30
    Профилиране; сезон 2, епизод 1, криминален, драма, Франция, 2010
  • 16:35
    Царство; сезон 4, епизод 1, драма, научна фантастика, САЩ, 2017
  • 17:35
    Царство; сезон 4, епизод 2, драма, научна фантастика, САЩ, 2017
  • 18:30
    Царство; сезон 4, епизод 3, драма, научна фантастика, САЩ, 2017
Пълна програма
  • 15:00
    Неразрешени случаи: Нощната смяна
  • 16:00
    Ловецът на убийци: Страшно весела Коледа
  • 17:00
    Ловецът на убийци: Бягай, за да се спасиш
  • 18:00
    Бандите във Великобритания: с Гари и Мартин Кемп: Източен и Западен Лондон
Пълна програма
  • 14:50
    Завинаги с теб; Романтична комедия, САЩ
  • 16:40
    Екстракт; Комедия, САЩ, 2009
  • 18:30
    Имало едно време в Куинс; Криминален трилър, САЩ, 2013
  • 20:30
    Дориан Грей; Драма, фантастика, трилър, Великобритания, 2009, режисьор: Оливър Паркър, в ролите: Колин Фърт, Бен Барнес
Пълна програма
  • 14:10
    К юбилею Эльдара Рязанова. Кино в цвете. "Берегись автомобиля"
  • 16:00
    Новости (с субтитрами)
  • 16:35
    Вахтанг Кикабидзе, Фрунзик Мкртчян, Елена Проклова в фильме "Мимино" (12+)
  • 18:25
    Концерт Максима Галкина
Пълна програма
  • 15:00
    "Открытый урок с Д. Быковым"
  • 16:00
    "Тайм-код"
  • 17:00
    Док.фильм "Новый век русского театра" Молодые театры
  • 18:00
    Новости RTVi
Пълна програма
  • 15:42
    "От архивите на "СКАТ": /продължение/
  • 16:00
    Класическа музика:
  • 16:30
    "Новини" - информационна емисия на ТВ СКАТ
  • 16:40
    "На 12 дни път от Мраморно море" - документален филм /повторение/ /2 част
Пълна програма
  • 15:30
    SpongeBob SquarePants
  • 16:00
    The King of Queens
  • 16:30
    The King of Queens
  • 17:00
    The King of Queens
Пълна програма
  • 15:24
    Fast Anal Fucking With Petite Minx (18+)
  • 15:48
    Gym Class Fuckers (18+)
  • 16:14
    Fingering And Anal For Ebony Booty (18+)
  • 16:36
    Driver Caught Wanking In Underwear (18+)
Пълна програма
  • 15:30
    Тенис: Симона Халеп - Каролин Вожняцки (BNP Paribas WTA Finals Singapore presented by SC Global, Сингапур; WTA World Tour Finals - повторение)
  • 16:45
    "Екстремни серии по ветроходство" - 7 еп., спортно-обзорно предаване
  • 17:15
    Пряко: Футбол: Еспаньол - Валенсия (Примера Дивисион, сезон 2017/18)
  • 19:15
    Тенис: Симона Халеп - Каролин Гарсия (China Open, Пекин; WTA Premier Mandatory - финал и награждаване, повторение)
Пълна програма
  • 14:25
    Световен автомобилен шампионат по издръжливост
  • 16:55
    Извън играта
  • 17:25
    Адреналин магазинно предаване за екстремни и атрактивни спортове /7 епизод/
  • 17:55
    Футбол: България - Черна гора - квалификационна среща за европейско първенство за младежи
Пълна програма
  • 15:35
    Агротема
  • 15:50
    Музикална пауза
  • 16:00
    Новини
  • 16:10
    Прогноза за времето и агропрогноза
Пълна програма
  • 15:30
    ANIMAL ALLIES - LACK OF VITAMIN A IN LIONS
  • 16:00
    TOUGH ENOUGH
  • 17:00
    MY 3D GUIDE - USA 1
  • 17:30
    MY 3D GUIDE - USA 2
Пълна програма
  • 15:30
    AFMXA Freestyle Awards 2009
  • 16:00
    SURFRIDERs 25th Anniversary Gala
  • 17:00
    World of X Games 2016
  • 18:00
    AS+ Special Nazare Big Wave Riders
Пълна програма
  • 15:20
    Животни, които са променили историята (3)
  • 16:15
    Животински лудории (11)
  • 16:45
    Животински лудории (12)
  • 17:15
    Гепардите от дълбините на океана
Пълна програма
  • 15:30
    Древните постройки в Хонджоу
  • 16:00
    Виж България - Пазарджик, благородното преобразяване
  • 16:30
    Виж България - Велинград, спа столицата на Балканите
  • 17:00
    Абай Кунанбаев
Пълна програма
  • 15:10
    Taylor McFerrin - SingJazz festival
  • 16:11
    Badbadnotgood - SingJazz festival
  • 17:00
    InterMezzo
  • 17:30
    Juditha Triumphans by Vivaldi at La Fenice
Пълна програма
  • 15:00
    Футбол: Монтана - Ботев Враца, мач от Втора професионална лига, директно
  • 16:55
    Студио "Втора професионална лига", директно
  • 17:15
    Студио "Първа професионална лига", директно
  • 17:30
    Футбол: Витоша - Левски, мач от Първа професионална лига, директно
Пълна програма
  • 14:00
    Тенис: Анастасия Павлюченкова - Анджелик Кербер (WTA Elite Trophy Zhuhai, Джухай; 2017 WTA - повторение)
  • 16:10
    Тенис: Елена Веснина - Пън Шуай (WTA Elite Trophy Zhuhai, Джухай; 2017 WTA - повторение)
  • 17:15
    Пряко: Футбол: Еспаньол - Валенсия (Примера Дивисион, сезон 2017/18)
  • 19:05
    Тенис: Юлия Гьоргес - Анастасия Севастова (WTA Elite Trophy Zhuhai, Джухай; 2017 WTA - I полуфинал, повторение)
Пълна програма
  • 15:15
    Футбол: Лийдс Юнайтед - Мидълзбро, мач от Чемпиъншип, директно
  • 17:30
    Студио "Висша лига", директно
  • 18:00
    Футбол: Уотфорд - Уест Хям Юнайтед, мач от английската Висша лига, директно
  • 19:55
    Студио "Висша лига", директно
Пълна програма
  • 15:35
    Почти ми се размина: С децата в Мексико
  • 16:30
    Мрежа от лъжи: Разрушена любов
  • 17:25
    Мрежа от лъжи: Епизод 2
  • 18:20
    Мрежа от лъжи: Финална разпродажба
Пълна програма
  • 15:00
    най-доброто от "Един прекрасен ден" - 2 част
  • 16:30
    най-доброто от "еМисия България" - 2 част
  • 17:30
    "Голямото интервю", знаменити личности пред BiT, (п)
  • 18:30
    БЛИЦ НОВИНИ +++"Просто Диков", авторско предаване на Сашо Диков
Пълна програма
  • 15:00
    "Angry Birds: Филмът", анимационна комедия, САЩ, 2016; реж. Фъргал Райли, Клей Кейтис, [7+]
  • 16:35
    "Амелия", биографична драма, САЩ, 2009; реж. Мира Наир, с Хилари Суонк, Ричард Гиър, Юън Макгрегър, Кристофър Еклестън, Джо Андерсън, [12+]
  • 18:25
    "Сайдер с Роузи", драма, Великобритания, 2015; реж. Филипа Лоуторп, с Тимъти Спол, Саманта Мортън, Джорджи Смит, Теди-Роуз Малесън-Алън, Дилън Търланд, [12+]
  • 20:00
    "Х-Мен: Апокалипсис", екшън - фентъзи, САЩ, 2016; реж. Брайън Сингър, с Джеймс Макавой, Майкъл Фасбендер, Дженифър Лорънс, Оскар Айзък, Никълъс Холт, [12+]
Пълна програма
  • 15:30
    "Сестра Джаки IV, 10 еп.", комедийна драма, САЩ, 2012; реж. Рандъл Айнхорн, с Иди Фалко, Мерит Уивър, Пол Шулце, Доминик Фумуза, Руби Джеринс, [15+]
  • 16:00
    "Сестра Джаки V, 1 еп.", комедийна драма, САЩ, 2013; реж. Рандъл Айнхорн, с Иди Фалко, Мерит Уивър, Пол Шулце, Доминик Фумуза, Руби Джеринс, [15+]
  • 16:30
    "Сестра Джаки V, 2 еп.", комедийна драма, САЩ, 2013; реж. Джон Камерън Мичъл, с Иди Фалко, Мерит Уивър, Пол Шулце, Доминик Фумуза, Руби Джеринс, [15+]
  • 17:00
    "Цветарница на мистериите: Отрязано в зародиш", детективска драма, Канада, 2016; реж. Брадли Уолш, с Брук Шийлдс, Бренън Елиът, Бо Бриджис, Кейт Дръмонд, Клеър Ранкин, [12+]
Пълна програма
  • 15:25
    Сила племени. Орлиные убийцы
  • 16:15
    Полигон. Начало
  • 16:45
    Охота за айсбергами
  • 17:15
    Мужская кухня. Владимир Стогниенко
Пълна програма
  • 15:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 16:00
    Разходки край Сухиндол с полъха на Чалгъна (образователен филм за туристически маршрут)
  • 16:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 17:00
    Тракийското наследство на Странджа (образователен филм за туристически маршрут)
Пълна програма
  • 15:30
    Футбол: Холандска Ередивизи
  • 17:25
    Студио "Футбол"
  • 17:40
    Новини
  • 17:45
    Футбол: Барса ТВ
Пълна програма
  • 14:30
    ММА: Ultimate Fighting Championship 2017
  • 16:30
    Хокей на лед: "Удар със стик"
  • 17:45
    Студио "Футбол"
  • 18:00
    Футбол: Руска Премиер лига
Пълна програма
  • 15:30
    Paw Patrol
  • 15:55
    Paw Patrol
  • 16:20
    Shimmer and Shine
  • 16:40
    Shimmer and Shine
Пълна програма

Сериали

Viasat Explorer 15:50
GRIP: Автомобилното шоу, сезон 1, еп. 7
EPIC Drama 15:55
Мистериите на Мис Фишър, сезон 1, еп. 13, Австралия, криминален/мистерии, 2013
e-kids 16:00
Писма от Феликс - анимационен сериал
bTV Comedy 16:00
"Двама мъже и половина" - сериал
bTV HD 16:00
Премиера: "Алиса в страната на любовта" - сериал, с.1, еп. 46

Всички предавания

Спорт

Travel Channel HD 16:00
Екстремни водни паркове
Travel Channel SD 16:00
Екстремни водни паркове
Nova Sport 16:00
Футбол: Пари Сен Жермен - Метц, мач от френската Лига 1, повторение
Diema Sport 16:00
Футбол: Дунав - Етър, мач реванш мач за 11-то място в Първа професионална лига, повторение
BNT HD 16:05
Адреналин магазинно предаване за екстремни и атрактивни спортове /6 епизод/

Всички предавания

Филми

HBO 2 15:45
"Дестинация - Русия 2018 I, 8 еп.", документален, Испания, 2018; реж. Еулохио Ромеро, [12+]
HBO HD 15:55
"Лудостта да си нормален", биографична драма, Великобритания, 2017; реж. Робърт Мълан, с Дейвид Тенант, Елизабет Мос, Майкъл Гамбън, Гейбриъл Бърн, Дейвид Бамбър, [15+]
HBO 15:55
"Лудостта да си нормален", биографична драма, Великобритания, 2017; реж. Робърт Мълан, с Дейвид Тенант, Елизабет Мос, Майкъл Гамбън, Гейбриъл Бърн, Дейвид Бамбър, [15+]
Telekabel 16:00
Детски свят - Приказките на Маша- анимация
Vivacom Arena 16:00
Хейвън Сез.1, Еп.10 - Криминален, Драма , Фентъзи, 2010, Режисьор: Scott Shepherd, David MacLeod, Michael Rosenberg, В ролите: Емили Роуз, Лукас Брайънт, Ерик Балфур

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}