ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 07:00
    Неделно евангелие
  • 07:10
    Зелената линейка Здравно риалити с водещ Ива Димитрова
  • 08:00
    По света и у нас Информационна емисия
  • 09:00
    Денят започва с Георги Любенов Публицистично предаване
Пълна програма
  • 07:00
    "Двама мъже и половина" - сериал, с.12, еп.5,6
  • 08:00
    "Тази събота и неделя" - предаване с водещи Мариана Векилска, Жени Марчева и Диана Любенова
  • 11:00
    "Търси се…" - токшоу с водещи Меги и Нели
  • 12:00
    bTV Новините - обедна емисия
Пълна програма
  • 07:00
    "Пожарникарите от Чикаго" - сериен филм, сезон 4
  • 08:00
    "Събуди се..." - предаване
  • 11:00
    "Съдебен спор" - предаване на NOVA
  • 12:00
    Новините на NOVA
Пълна програма
  • 06:30
    Брюксел 1 - предаване за Европа и гражданите с Милена Милотинова /п./
  • 07:30
    Пес патрул - анимация
  • 08:00
    Лисицата и детето - семеен, приключенски, Франция, 2007 г; режисьор: Люк Жаке; в ролите: Бертил Нюел Брюно, Изабел Каре, Томас Лалабирте
  • 09:30
    Провокативно - това, за което мълчим, ток шоу с Милена Фучеджиева
Пълна програма
  • 07:00
    Менторът - документална поредица на Bloomberg
  • 08:00
    Коментари на седмицата
  • 10:00
    Investbook с Димитър Вучев - най-интересното от седмицата
  • 11:00
    Светът е бизнес с Ивайло Лаков - най-интересното от седмицата
Пълна програма
  • 07:00
    Най-добрият тунинг; сезон 3, епизод 10, спорт, риалити, Финландия, 2013
  • 07:30
    4исла; сезон 5, епизод 3, криминален, драма, САЩ, 2008
  • 08:30
    4исла; сезон 5, епизод 4, криминален, драма, САЩ, 2008
  • 09:30
    Морски детективи: Лос Анджелис; сезон 7, епизод 15, криминален, екшън, САЩ, 2016
Пълна програма
  • 07:00
    Бягство в "Рая на шимпанзетата": Нов дом за Сузи и Лили (Част 1)
  • 07:25
    Войната за спасяването на китовете: С кука
  • 08:15
    Майстори на къщи в клоните на дърветата: Бирария на дървото
  • 09:10
    Майстори на къщи в клоните на дърветата: Късметлийската ирландска къщичка
Пълна програма
  • 07:00
    Избрано от "Добро утро, българи" - обзорно предаване
  • 09:00
    "Неделя - Ден Господен" - предаване за православна култура
  • 11:00
    Новини
  • 11:10
    Избрано от "Капиталът" - публицистично предаване
Пълна програма
  • 06:55
    "Знанията те правят ас" - детска програма
  • 07:20
    "Нилс Холгерсон" - анимационен сериал
  • 08:05
    "Клуб на тигровите патета" - детска програма
  • 09:05
    "Пиперените зрънца" - сериал
Пълна програма
  • 06:00
    Tick-Tack
  • 10:00
    Hit Mix
  • 11:00
    3 IN 1
  • 11:15
    Music Arena
Пълна програма
  • 06:50
    Южни хроники: Традиции и маршрути научнопопулярна поредица /8 епизод/п/
  • 07:15
    Да построиш чешма документален филм /БНТ 2 Благоевград/
  • 07:35
    Благуните детски куклен тв сериал /1 сезон, 9 епизод/
  • 08:00
    Арабела детски тв сериал /7 епизод/
Пълна програма
  • 07:00
    Малки истории
  • 08:00
    По света и у нас
  • 09:00
    Децата.com детско предаване /БНТ 2 Русе/
  • 09:30
    Автопортрет с маска филм за художника Вера Недкова
Пълна програма
  • 07:00
    The Tom and Jerry Show
  • 07:06
    The Tom and Jerry Show
  • 07:12
    The Tom and Jerry Show
  • 07:25
    New Looney Tunes
Пълна програма
  • 06:00
    "Авата: Легенда за Анк" - анимация
  • 08:00
    "Тежки престъпления" - сериал, с.2, еп.1,2,3
  • 10:45
    "Аз съм легенда" - фентъзи, драма (САЩ, 2007), режисьор - Франсис Лорънс, а актьори - Уил Смит, Алис Брага, Чарли Тан, Сали Ричардсън-Уитфилд, Уилоу Смит, Даш Михок и др.
  • 12:45
    "Смъртоносно оръжие 2" - екшън, комедия, криминален (САЩ, 1989), режисьор -  Ричард Донър, актьори - Мел Гибсън, Дани Глоувър, Джо Пеши, Джос Акланд, Патси Кенсит, Трейси Уолф и др.
Пълна програма
  • 06:00
    "Като на кино" - предаване за кино с водещ Михаил Дюзев
  • 07:15
    "Нощта на умиращите тигри" - драма (Канада, 2010), режисьор - Тери Майлс, актьори - Джил Белоуз, Катлин Робъртсън, Джон Пайпър-Фъргюсън,Дженифър Бийлс, Лаурен Ли Смит, Тай Рунян, Леа Гибсан, Сара Линд и др.
  • 09:15
    "Експресно фото" - драма, САЩ, 2002 г., режисьор - Марк Романек, актьори - Робин Уилямс, Майкъл Вартан, Кони Нилсън, Дилан Смит, Гари Коул и др.
  • 11:15
    "Матадорът"- драма, комедия, криминален (САЩ, Германия, Ирландия, 2005), режисьор - Ричард Шепард, актьори - Адам Скот, Арлин Милър, Джона Мейерсън, Грег Киниър, Пиърс Броснан и др.
Пълна програма
  • 07:00
    "Различно еднакви" - сериал, с.6
  • 08:00
    "Клуб "Веселие" - сериал, с.6
  • 09:00
    "Загадките на Лора"- сериал, с.1
  • 10:00
    "Дневникът на един Дръндьо: Родрик командори" - комедия (САЩ, 2011), режисьор - Дейвид Бауърс, актьори - Стив Зан, Рейчъл Харис, Закари Гордън, Пейтън Лист, Девон Бостик, Оуен Бести и др.
Пълна програма
  • 07:00
    "Светлината на моя живот" /п./ - сериал
  • 09:30
    "С аромат на Свети Валентин" - сериал
  • 11:30
    "На среща с непознат: Австралия" - риалити
  • 12:30
    "Какво ядем?"
Пълна програма
  • 06:50
    Шаолински хроники
  • 07:15
    Шаолински хроники
  • 07:35
    Малки Титани: В готовност
  • 07:44
    Малки Титани: В готовност
Пълна програма
  • 07:00
    "Съмнение", драма, САЩ, 2008; реж. Джон Патрик Шанли, с Мерил Стрийп, Филип Сиймор Хофман, Ейми Адамс, Вайола Дейвис, Алис Дръмънд, [12+]
  • 08:45
    "Разрушение", комедийна драма, САЩ, 2015; реж. Жан-Марк Вале, с Джейк Джилънхол, Наоми Уотс, Крис Купър, Джуда Люис, Си Джей Уилсън, [12+]
  • 10:25
    "Приятен разговор", психологическа драма, САЩ, 1985; реж. Джойс Чопра, с Трийт Уилямс, Лора Дърн, Мери Кей Плейс, Елизабет Беридж, Левон Хелм, [15+]
  • 11:55
    "Отклонение", късометражна драма, Румъния, 2014; реж. Адриан Ситару, с Адриан Титиени, Ерик Арадиц, Мария Раду, Дан Кизу, Марела Юганару, [12+]
Пълна програма
  • 07:00
    "Почти на 17", комедийна драма, САЩ, 2016; реж. Кели Фримън Крейг, с Хейли Стайнфелд, Хейли Лу Ричардсън, Блейк Дженър, Кира Седжуик, Уди Харелсън, [12+]
  • 08:45
    "Изпепеляване", драма, Индия, 2015; реж. Лийна Ядав, с Танища Чатерджи, Радика Апте, Сурвийн Чаула, Адил Хюсеин, Лехар Кан, [15+]
  • 10:40
    "Лудетини", комедийна драма, Италия, 2016; реж. Паоло Вирци, с Валерия Бруни Тедески, Микаела Рамацоти, Валентина Карнелути, Томасо Раньо, Боб Месини, [12+]
  • 12:40
    "Лятото на Сангайле", романтична драма, Литва, 2015; реж. Аланте Каваите, с Юлия Степонайтите, Айсте Диржюте, Юрате Содите, Мартин Будрайтис Лауринас Юргелис, [12+]
Пълна програма
  • 07:00
    CNN Newsroom
  • 07:30
    Talk Asia
  • 08:00
    World Sport
  • 08:30
    Eco Solutions
Пълна програма
  • 06:10
    "Малката булка" - сериен филм
  • 09:45
    "Великолепният век" - сериен филм, сезон 1, 2 епизода
  • 11:45
    "Бон апети" - предаване
  • 12:15
    "Боливуд в Алпите" - романтична комедия с уч. на Александра Нелдел, Омар Ел-Саеди, Мурали Перумал, Томас Хайнце и др.
Пълна програма
  • 06:30
    "Уокър - тексаският рейнджър " - сериал, сезон 4, 4 епизода
  • 10:00
    "Да се посмеем"
  • 10:30
    "Изкуството на войната" - криминален екшън с уч. на Уесли Снайпс, Доналд Съдърланд, Ан Арчър, Мори Чейкин, Майкъл Бийн и др., /п/
  • 13:00
    "Без багаж" - предаване за туризъм
Пълна програма
  • 06:50
    Мъжете от Юкон: Зимата настъпва
  • 07:40
    С влак през Аляска: Лавинна зона
  • 08:35
    Автоработилницата на аутсайдерите: Корвет от 57-ма, част 1
  • 09:30
    Как се прави...: Шпакла/ Врата на гараж/ Електрически мотори/ Вълна
Пълна програма
  • 07:00
    Как са го направили?: Епизод 18
  • 07:26
    Феноменални съоръжения: Ел Кахон, Мексико
  • 08:14
    Феноменални съоръжения: Мостът Удроу Уилсън, Вашингтон
  • 09:02
    Феноменални съоръжения: Тунг Чунг - новият лифт в Хонг Конг
Пълна програма
  • 07:00
    МАРВЪЛ СПАЙДЪР-МЕН
  • 07:30
    Пижамаски
  • 08:00
    Междузвездни войни: Приключенията на Фримейкър
  • 08:30
    Gamer's Guide To Pretty Much Everything S2
Пълна програма
  • 07:00
    "Всичко за децата"
  • 07:30
    "Всичко за децата"
  • 08:00
    "Уголемена наука"
  • 08:25
    "Уголемена наука"
Пълна програма
  • 07:00
    Кученце в джобче - анимационен сериал
  • 07:30
    Покемон - анимационен сериал
  • 08:00
    Клуб Уинкс - анимационен сериал
  • 08:50
    Трансформъри: Роботи-спасители - анимационен сериал
Пълна програма
  • 07:00
    Ekids- Анимация
  • 09:00
    Премълчани истини - с Минчо Христов
  • 10:00
    Пътуващо читалище - с Ивайло Шопски
  • 11:00
    Кардиограма - с проф. Д-р Надка Бояджиева
Пълна програма
  • 07:15
    Спорт
  • 07:22
    Култура 1
  • 07:41
    Анализи
  • 07:46
    Преглед на програмата / Преглед на печата
Пълна програма
  • 05:45
    Ски-скокове: Световна купа Висла
  • 07:15
    Световен шампионат за туристически автомобили: Макао
  • 08:00
    Фигурно пързаляне, "Гран При" серии Франция: Мъже (волна програма)
  • 09:30
    Световен шампионат за туристически автомобили: Макао
Пълна програма
  • 07:00
    Фигурно пързаляне, "Гран При" серии Франция: Мъже (волна програма)
  • 08:00
    Световен шампионат за туристически автомобили: Макао
  • 08:30
    Ски-скокове: Световна купа Висла
  • 10:00
    Кърлинг, Европейско първенство (жени): Германия - Швейцария, пряко
Пълна програма
  • 07:00
    Страхотни изобретения, сезон 2, еп. 8
  • 07:25
    Страхотни изобретения, сезон 2, еп. 9
  • 07:50
    Страхотни изобретения, сезон 2, еп. 10
  • 08:15
    Страхотни изобретения, сезон 2, еп. 11
Пълна програма
  • 07:00
    Isa Events
  • 07:25
    Gotta Grudge
  • 07:55
    Gotta Grudge
  • 08:20
    Gotta Grudge
Пълна програма
  • 07:00
    Утрото /сутрешен музикален блок/
  • 11:00
    Без етикет /лайфстайл предаване на ФЕН ТВ, повторение/
  • 11:15
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 11:45
    Телепазар
Пълна програма
  • 07:00
    Ловци на къщи
  • 07:30
    Ловци на къщи
  • 08:00
    Джада вкъщи
  • 08:30
    Джада вкъщи
Пълна програма
  • 06:50
    Нереално - първи сезон, еп. 5
  • 07:45
    Непорочната Джейн - втори сезон, еп. 22
  • 08:40
    Борба за живот - първи сезон, еп. 1
  • 09:35
    Осем прости правила - втори сеозн, еп. 15
Пълна програма
  • 06:45
    Безследно изчезнали - втори сезон, еп. 7
  • 07:45
    Спасителен полет - първи сезон, еп. 1
  • 08:15
    Убийства в Мидсъмър - седми сезон, еп. 6
  • 10:15
    Четири жени и едно погребение - седми сезон, еп. 5
Пълна програма
  • 07:00
    "Междузвездни войни: Епизод V - Империята отвръща на удара", екшън - фантастика, САЩ, 1980; реж. Ървин Киршнър, с Марк Хамил, Харисън Форд, Кари Фишър, Били Дий Уилямс, Антъни Даниелс, [12+]
  • 09:05
    "Как Мъри спаси Коледа", анимационна комедия, САЩ, 2014; реж. Питър Аванзино, [12+]
  • 09:50
    "Див живот", семейна комедия, САЩ, 2006, [0+]
  • 11:15
    "Съобщение за теб", романтична драма, Германия, 2016; реж. Каролине Херфурт, с Каролине Херфурт, Фридрих Мюке, Нора Чирнер, Фредерик Лау, Катя Рийман, [12+]
Пълна програма
  • 07:00
    В изгнание, сезон 1, еп. 1
  • 08:00
    В изгнание, сезон 1, еп. 2
  • 09:00
    В изгнание, сезон 1, еп. 3
  • 10:00
    В изгнание, сезон 1, еп. 4
Пълна програма
  • 07:00
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Откаченият оценител
  • 07:25
    НАЙ-ДОБРОТО ОТ "НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ": Стратегиите
  • 07:50
    НАЙ-ДОБРОТО ОТ "НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ": Враждите
  • 08:15
    Американска схема с Рони О'Съливан: Чикаго
Пълна програма
  • 07:00
    Киноложка изложба
  • 07:30
    Риби и такъми - тв поредица, четвърти сезон, 27 еп.
  • 08:30
    Документален филм
  • 09:30
    АВТО-МОТО ХОБИ - тв поредица, пети сезон, 52 еп. /п/
Пълна програма
  • 07:00
    "Томас и приятели"
  • 07:35
    "Строителят Боб"
  • 07:55
    "Зоопаркът на Сузи"
  • 08:00
    "Анджелина балерина"
Пълна програма
  • 07:00
    "Офанзива" с Любомир Огнянов/п/
  • 09:00
    "Пулс" с Гергана Добрева
  • 09:30
    "Всеки следобед с Криси", избрано
  • 10:00
    Телемаркет
Пълна програма
  • 00:15
    Рок-нощ
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:45
    Риплей
  • 19:00
    CAUETivi
Пълна програма
  • 07:00
    "Вестникарски лъв" - драма / комедия с Алън Алда, Лорън Хътън, Ан Търкъл, Рой Шайдър.
  • 08:45
    "Кънки с остър връх" - романтичен филм с Д.Б. Суини, Мойра Кели.
  • 10:25
    "Светлината на блуждаещия огън" - драма / семеен с Лесли Нилсън, Типи Хедрен, Фей Грант, Лара Паркър.
  • 12:00
    "Ронин" - екшън / криминален с Робърт де Ниро, Жан Рено, Наташа Макелоун.
Пълна програма
  • 06:25
    SUPERCROSS DE PARIS
  • 08:00
    THE INSIDE LINE
  • 08:25
    FIA WORLD ENDURANCE CHAMPIONSHIP HIGHLIGHTS
  • 11:45
    ROAD RACING SERIES
Пълна програма
  • 07:00
    Само хитове
  • 08:00
    Свикнал съм да бъда дебел - реалити шоу
  • 09:00
    Да разбереш Джейн
  • 10:00
    Vidiots
Пълна програма
  • 07:00
    MTV Crashes Plymouth: The Best...
  • 07:45
    Isle Of MTV Malta 2017 Highlights
  • 08:30
    MTV Presents Varna Beach 2017
  • 09:00
    Raye's Top 20 Biggest...
Пълна програма
  • 06:00
    AM Mayhem
  • 09:00
    Rocks Rated!
  • 12:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 12:40
    Biggest! Hottest! Loudest!
Пълна програма
  • 06:50
    Патрулиращи кучета, сезон 8, еп. 5
  • 07:15
    Патрулиращи кучета, сезон 8, еп. 6
  • 07:45
    Патрулиращи кучета, сезон 8, еп. 7
  • 08:10
    Патрулиращи кучета, сезон 8, еп. 8
Пълна програма
  • 07:05
    Оцеляване в Америка, еп. 6
  • 08:00
    Оцеляване в Америка, еп. 1
  • 09:00
    Престъпления срещу природата, еп. 1
  • 10:00
    Престъпления срещу природата, еп. 2
Пълна програма
  • 07:00
    Човек срещу природа: Превъзходството на мечката
  • 07:24
    Човек срещу природа: Нападение на смъртоносни пчели
  • 07:50
    Дивите райски кътчета на Индия
  • 08:37
    Супер катерици
Пълна програма
  • 03:15
    Край на програмата
  • 09:00
    Дартс: "Голям шлем" 2017, шести ден, повторение
  • 12:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 12:05
    Класика от Висшата лига - Манчестър Юнайтед - Нюкасъл Юнайтед (2002-03), повторение
Пълна програма
  • 07:00
    Новини
  • 07:10
    Филм "Градът прие"
  • 08:25
    "Смешки. ПИН-код"
  • 08:50
    "Часовият"
Пълна програма
  • 07:00
    "Класика в жанра" - хитовете през годините
  • 07:30
    "По ноти" - уикенд музикална линия
  • 08:00
    "Планета Live" - музикална програма
  • 08:30
    "Промо" - новите хитове
Пълна програма
  • 06:40
    "Росна китка" - музика за настроение
  • 07:30
    "Златна колекция" - хитовете през годините
  • 08:30
    "Музикален пъзел" - избрани песни
  • 09:30
    "Картини от България" - музикална импресия
Пълна програма
  • 07:05
    "Show Time" - музикална програма
  • 08:00
    "Планета Live" - музикална програма
  • 09:00
    "Планета Хит" - хитове без край
  • 09:30
    "Ретро" - музикална програма
Пълна програма
  • 06:35
    "Теория за големия взрив" - сериал
  • 08:05
    "Татенце: Баща по неволя" - комедиен сериал
  • 09:05
    "Двама мъже и половина" - сериал
  • 10:00
    "Училищен мюзикъл 3: На прага на колежа" - музикален филм, САЩ, 2008
Пълна програма
  • 06:00
    Дивата муха
  • 08:00
    Екстремни спортове 
  • 09:30
    Италия, Серия А: Рома - Лацио
  • 11:30
    Италия, Серия А: Наполи - Милан
Пълна програма
  • 07:00
    "Горещата точка "Семейни конфликти" - доку-поредица
  • 10:00
    "Семейство Тровато: Разкрития на измами от детективите" - доку поредица
  • 11:55
    "Звездите в действие" - репортаж за предстаящия благотворителен маратон
  • 12:55
    "Фермер си търси съпруга" - реалити
Пълна програма
  • 04:00
    "Утрото на Русия"
  • 09:00
    Вести
  • 09:35
    Вести-Москва
  • 09:50
    "За най-важното"
Пълна програма
  • 07:00
    Анимация
  • 08:00
    Детски филми
  • 09:30
    Анимация
  • 10:00
    "Заснето в СССР"
Пълна програма
  • 06:45
    "Комисарят Рекс" - криминален сериал
  • 08:15
    Неделно токшоу
  • 08:35
    "Гласът на Германия" - музикално шоу
  • 10:55
    "LUKE! 90-те години и аз" - комедийно шоу
Пълна програма
  • 05:30
    "От българско, по- българско" с Галя Асенова /повторение/
  • 10:15
    НОВИНИ - сутрешна емисия
  • 10:30
    "Фронтално" с водещ Стефан Солаков /на живо/
  • 12:30
    НОВИНИ - обедна емисия /на живо/
Пълна програма
  • 00:00
    Футбол от Висшата лига
  • 07:30
    Висшата лига в аванс
  • 08:00
    Силови спортове: Серии Юнайтид Стронгман
  • 08:30
    Голове в неделя
Пълна програма
  • 07:05
    Leo Lausemaus
  • 07:10
    Leo Lausemaus
  • 07:30
    Bob der Baumeister
  • 08:00
    Paw Patrol - Helfer auf vier Pfoten
Пълна програма
  • 07:00
    Детски свят: Уинкс - анимация
  • 07:30
    Детски свят: Маша и мечока - анимация
  • 08:00
    Час пик - предаване на Телекабел ТВ
  • 08:30
    Тото героят - драма, Франция / Германия / Белгия, 1991, режисьор Жако ван Дормел, с Мишел Буке, Жо де Баке, Томас Годе
Пълна програма
  • 06:00
    Snooza
  • 10:00
    New 4 U
  • 10:25
    Deja Voice
  • 11:00
    We Love Music
Пълна програма
  • 07:00
    Многоженецът: Цялата истина
  • 08:00
    Многоженецът: Тайният брак
  • 09:00
    Малки хора - свят голям: Тикви в опасност
  • 10:00
    6 дъщери: Почивка за Деня на майката
Пълна програма
  • 07:00
    Виж България - Храмовете на Кюстендил
  • 07:30
    Импресия Полша
  • 08:00
    Виж България - Кюстендил, неостаряващият град
  • 08:30
    Бъди там - България в музика и картини
Пълна програма
  • 07:00
    Търсене на дом по света
  • 07:30
    Търсене на дом по света
  • 08:00
    Търсене на дом по света
  • 08:30
    Търсене на дом по света
Пълна програма
  • 07:00
    Търсене на дом по света
  • 07:30
    Търсене на дом по света
  • 08:00
    Търсене на дом по света
  • 08:30
    Търсене на дом по света
Пълна програма
  • 06:30
    Голяма риба, САЩ, приключенски/драма/фентъзи, с Юън Макгрегър, 2003
  • 08:35
    Стъпвай тежко: Историята на Дюи Кокс, САЩ, комедия/музикален, 2007
  • 10:10
    Завръщане в бъдещето II, САЩ, приключенски/комедия/фентъзи, 1989
  • 11:55
    Завръщане в бъдещето III, САЩ, приключенски/комедия/фентъзи, 1990
Пълна програма
  • 06:30
    "Историята с... Божидар Димитров" - предаване за история (повторение)
  • 08:30
    "Какво е да си автор на арт инсталации?" - забавно-информационно предаване
  • 09:00
    "Черна любов" - 7 еп., сериал, драма, романтичен, Турция, 2015 г., Продуцент: Керем Чатай, Режисьор: Хилал Сарал, В ролите: Неслихан Атагюл, Бурак Йозчивит, Каан Урганджъоулу, Зерин Текиндор, Хазал Филиз Кючюккьосе, Мелиса Аслъ Памук; Награди: "Сериал на
  • 09:45
    "Черна любов" - 8 еп., сериал, драма, романтичен, Турция, 2015 г., Продуцент: Керем Чатай, Режисьор: Хилал Сарал, В ролите: Неслихан Атагюл, Бурак Йозчивит, Каан Урганджъоулу, Зерин Текиндор, Хазал Филиз Кючюккьосе, Мелиса Аслъ Памук; Награди: "Сериал на
Пълна програма
  • 07:00
    Храните на моята земя Португалия - кулинарно предаване, еп. 11
  • 07:30
    Храните на моята земя Португалия - кулинарно предаване, еп. 12
  • 08:00
    Сезонна храна: Есен - кулинарно предаване, еп. 1
  • 08:30
    Сезонна храна: Есен - кулинарно предаване, еп. 2
Пълна програма
  • 07:00
    Стани и засияй с VH1
  • 09:00
    Лениви неделни мелодии
  • 11:00
    Познайте годината!
  • 12:00
    Тор 10 на VH1 от тази седмица
Пълна програма
  • 06:00
    Приключенията на Сами: Бягство от парадайса - Анимация, 2012, Режисьор: Бен Стасен, В ролите: Пат Карол, Карлос Маккулър, Синда Адамс
  • 08:00
    Пчеличката Мая: Филмът - Анимация, 2014, Режисьор: Алексис Стадерман, Глен Фрейсър, В ролите: Коди Сит Макфии
  • 09:30
    Футболен татко - Комедия, Семеен, Спортен, 2005, Режисьор: Джес Дилън, В ролите: Уил Фарел, Робърт Дювал, Джош Хътчерсън
  • 11:00
    Без гребло - Приключенски, Комедия, Мистерия, 2004, Режисьор: Стивън Брил, В ролите: Матю Прайс, Декс Шепърд, Матю Лилард, Сет Грийн, Бони Съмървил 
Пълна програма
  • 06:20
    "Криминални намерения: Престъпленията във визир" - крими сериал
  • 11:25
    "Семейство Кели: Историята на една необикновена фамилия" - документация
  • 16:00
    "Между тюл и сълзи" - доку-поредица
  • 17:00
    "Марш сред развалините" - доку-поредица
Пълна програма
  • 06:00
    Eкология
  • 07:30
    Пътешествия
  • 08:00
    Ретро музика
  • 08:30
    История
Пълна програма
  • 06:45
    Как се запознах с майка ви - седми сезон, еп. 23
  • 07:10
    Как се запознах с майка ви - седми сезон, еп. 24
  • 07:35
    Как се запознах с майка ви - осми сезон, еп. 1
  • 08:00
    Как се запознах с майка ви - осми сезон, еп. 2
Пълна програма
  • 06:00
    AM Rush
  • 09:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 09:40
    Essential Mix
  • 13:00
    Big Tunes!
Пълна програма
  • 07:00
    PHOTOGRAPHERS
  • 07:25
    F-PEOPLE
  • 07:30
    PHOTOGRAPHERS
  • 07:55
    FASHION WEEK
Пълна програма
  • 06:00
    Wake Up With Hits!
  • 09:00
    Big Fat Hits
  • 11:00
    MTV's Euro Top 10
  • 11:40
    Pop Superstars
Пълна програма
  • 07:00
    "Съдия Джуди" - 245 и 246 еп.
  • 07:50
    "Лов на неизрядни платци" - 13-16 еп.
  • 09:30
    "Студио за татуировки" - 2 еп.
  • 10:20
    "Бебета: особено раждане" - 1 еп.
Пълна програма
  • 05:00
    Новини, спорт и времето
  • 07:30
    "Европа сутрин" - сутрешен блок
  • 10:00
    Новини
  • 10:10
    Прогноза за времето
Пълна програма
  • 07:00
    Охотничья и рыболовная кухня
  • 07:15
    Крылатые охотники
  • 07:30
    Рыбалка в России
  • 07:55
    Кодекс охотника
Пълна програма
  • 07:00
    "Дъщерята на мускетаря" - приключенски с уч. на Жерар Депардийо, Майкъл Йорк, Сузи Ейми, Настася Кински, Джон Рис-Дейвис, Каспър Зафер, Кристофер Казанов, Алан Кордюне и др., II част, /п/
  • 09:10
    "Очаквай неочакваното" - романтична комедия с уч. на Камерън Диас, Дженифър Лопес, Елизабет Банкс, Бруклин Декър, Ана Кендрик, Денис Куейд, Чейс Кроуфърд, Крис Рок и др., /п/
  • 11:20
    "Крийд: Сърце на шампион" - екшън-фантастика с уч. на Силвестър Сталоун, Майкъл Б. Джордан, Теса Томпсън, Филисия Рашад, Андре Уорд, Тони Белю, Ричи Костър, Греъм Мактавиш, Джейкъб Дуран, Ууд Харис и др., /п/
  • 14:10
    "Междузвездни войни: Епизод I - Невидима заплаха" - екшън-фантастика с уч. на Лиам Нийсън, Юън Макгрегър, Натали Портман, Джейк Лойд, Иън Макдайърмид, Пернила Аугуст, Франк Оз, Самюел Л. Джаксън, Рей Парк, Терънс Стамп, Ахмед Бест и др., /п/
Пълна програма
  • 07:00
    Groomer Has It: First Things First
  • 07:45
    Groomer Has It: Herd Mentality
  • 08:30
    Groomer Has It: Ruff Customers
  • 09:15
    Groomer Has It: The Fashion Show
Пълна програма
  • 07:05
    BASIC LEXIS
  • 07:15
    STEP BY STEP
  • 07:20
    HERE AND THERE
  • 07:30
    PERFECT ENGLISH
Пълна програма
  • 07:00
    Пътешествие с Джи Гарвин
  • 07:25
    Пътешествие с Джи Гарвин
  • 07:50
    Човек, огън, храна
  • 08:15
    Режи!
Пълна програма
  • 06:45
    Искрица и Сияйница
  • 07:10
    Искрица и Сияйница
  • 07:40
    Пламъчко и машините
  • 08:00
    Пламъчко и машините
Пълна програма
  • 05:45
    Ски-скокове: Световна купа Висла
  • 07:15
    Световен шампионат за туристически автомобили: Макао
  • 08:00
    Фигурно пързаляне, "Гран При" серии Франция: Мъже (волна програма)
  • 09:30
    Световен шампионат за туристически автомобили: Макао
Пълна програма
  • 07:00
    "Междузвездни войни: Епизод V - Империята отвръща на удара", екшън - фантастика, САЩ, 1980; реж. Ървин Киршнър, с Марк Хамил, Харисън Форд, Кари Фишър, Били Дий Уилямс, Антъни Даниелс, [12+]
  • 09:05
    "Как Мъри спаси Коледа", анимационна комедия, САЩ, 2014; реж. Питър Аванзино, [12+]
  • 09:50
    "Див живот", семейна комедия, САЩ, 2006, [0+]
  • 11:15
    "Съобщение за теб", романтична драма, Германия, 2016; реж. Каролине Херфурт, с Каролине Херфурт, Фридрих Мюке, Нора Чирнер, Фредерик Лау, Катя Рийман, [12+]
Пълна програма
  • 05:30
    Fresh morning :)
  • 11:00
    Music of BG
  • 14:00
    Поп Топ с Мартин Геновски
  • 22:00
    FIreStage
Пълна програма
  • 07:00
    HENRY HUGGLEMONSTER
  • 07:15
    Calimero
  • 07:30
    Loopdidoo
  • 07:45
    HENRY HUGGLEMONSTER
Пълна програма
  • 06:45
    Искрица и Сияйница
  • 07:10
    Искрица и Сияйница
  • 07:40
    Пламъчко и машините
  • 08:00
    Пламъчко и машините
Пълна програма
  • 07:00
    80s Vs 90s
  • 13:00
    80s Vs 90s
  • 19:00
    80s Vs 90s
Пълна програма
  • 07:00
    I Was Murdered: (In)security
  • 07:25
    Disappeared: Into the Bayou
  • 08:15
    Disappeared: The Vortex
  • 09:10
    Disappeared: Final Exam
Пълна програма
  • 06:56
    Entourage: Sanya Richards
  • 07:21
    Up Close With: Shelly-Ann Fraser
  • 07:50
    Rising Star: Stormy Kendrick
  • 08:15
    Clubland: Manchester United
Пълна програма
  • 06:50
    Madfin Shark Series
  • 07:15
    Madfin Shark Series
  • 07:40
    Jim Shockey's Uncharted
  • 08:30
    Jim Shockey's Uncharted
Пълна програма
  • 07:00
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Откаченият оценител
  • 07:25
    НАЙ-ДОБРОТО ОТ "НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ": Стратегиите
  • 07:50
    НАЙ-ДОБРОТО ОТ "НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ": Враждите
  • 08:15
    Американска схема с Рони О'Съливан: Чикаго
Пълна програма
  • 07:00
    Оцеляване в Америка, еп. 1
  • 08:00
    Престъпления срещу природата, еп. 1
  • 09:00
    Престъпления срещу природата, еп. 2
  • 10:00
    Златният град, еп. 3
Пълна програма
  • 07:00
    "Двама мъже и половина" - сериал, с.12, еп.5,6
  • 08:00
    "Тази събота и неделя" - предаване с водещи Мариана Векилска, Жени Марчева и Диана Любенова
  • 11:00
    "Търси се…" - токшоу с водещи Меги и Нели
  • 12:00
    bTV Новините - обедна емисия
Пълна програма
  • 07:00
    Телешоп
  • 10:00
    Анимакс Mюзикс 2017 г. Осака; концерт, Япония, 2017
  • 12:00
    Телешоп
  • 14:00
    Най-добрият тунинг; сезон 2, епизод 4, спорт, риалити, Финландия, 2012
Пълна програма
  • 07:00
    Телешоп
  • 12:00
    Профилиране; сезон 1, епизод 4, криминален, драма, Франция, 2009
  • 13:05
    Телешоп
  • 13:20
    Профилиране; сезон 1, епизод 5, криминален, драма, Франция, 2009
Пълна програма
  • 07:00
    Първите 48 часа: Другата съпруга
  • 08:00
    Разтърсващи престъпления: Австралия: Убийството на Ебъни Симпсън
  • 09:00
    Убиецът до теб: Смърт при разходка
  • 09:30
    Убиецът до теб: Смъртоносна ревност
Пълна програма
  • 05:20
    Лично; Драма, САЩ, 2009
  • 07:30
    Островът на яретата; Семеен, САЩ, 2013
  • 09:25
    Преживей го;Романтична комедия, САЩ
  • 11:10
    Златни години; Криминална комедия, екшън, 2016
Пълна програма
  • 07:00
    Худ.фильм "В дебрях, где реки бегут..." 12+
  • 08:30
    "Американский ликбез" Нью-Йорк
  • 09:00
    Худ.фильм "Бубен, барабан" 12+
  • 10:35
    Док.фильм "Неизвестная планета"
Пълна програма
  • 07:00
    "Вера Недкова - голямото приятелство" - документален филм
  • 07:30
    "Новини" - информационна емисия на ТВ СКАТ
  • 07:45
    "Фолклорна дъга": "Орфеева дарба 2008"
  • 08:30
    "Новини" - информационна емисия на ТВ СКАТ
Пълна програма
  • 07:00
    SpongeBob SquarePants
  • 07:30
    SpongeBob SquarePants
  • 08:00
    SpongeBob SquarePants
  • 08:30
    SpongeBob SquarePants
Пълна програма
  • 07:00
    Audrey Bends Over For Hard Fuck (18+)
  • 07:24
    Fast Anal Fucking With Petite Minx (18+)
  • 07:48
    Gym Class Fuckers (18+)
  • 08:14
    Fingering And Anal For Ebony Booty (18+)
Пълна програма
  • 07:00
    Тенис: Анастасия Павлюченкова - Анджелик Кербер (WTA Elite Trophy Zhuhai, Джухай; 2017 WTA - повторение)
  • 09:00
    "Какво убива пчелите?" - документален филм
  • 10:00
    Футбол: Палмейрас - Спорт /Ресифе/ (Бразилско първенство, сезон 2017 - повторение)
  • 12:00
    Тенис: Григор Димитров - Хуан Мартин дел Потро (If STOCKHOLM OPEN, Стокхолм; 2017 ATP WORLD TOUR 250 - финал, повторение)
Пълна програма
  • 07:00
    Арена спорт обзор на деня
  • 07:30
    Адреналин магазинно предаване за екстремни и атрактивни спортове /7 епизод/
  • 08:00
    ТЕR Европейски рали-серии репортаж от "Рали дьо Вале"
  • 08:30
    Извън играта
Пълна програма
  • 06:15
    Най-смешните скечове на Абът и Костел 1 Комедия САЩ 1951-1954
  • 07:35
    Най-смешните скечове на Абът и Костел 2 Комедия САЩ 1951-1954
  • 09:05
    Регина Семеен Исландия, Канада, Норвегия, Германия 2001
  • 11:00
    На кайманите Драма, Семеен САЩ 2009
Пълна програма
  • 07:00
    Акценти
  • 07:10
    Прогноза за времето и агропрогноза
  • 07:15
    Агрокоментар
  • 07:20
    Агротема
Пълна програма
  • 07:00
    WILD CULTURE EP 4
  • 08:00
    DON'T FORGET YOUR PASSPORT - LAOS
  • 09:00
    UNDERWATER, DOWN TO EARTH
  • 10:00
    HUMANIMA - ON THE COUGAR'S TRAIL
Пълна програма
  • 07:00
    Japan Queen Tournament
  • 07:15
    Ultimate First League
  • 07:25
    Ultimate Muay Thai
  • 07:40
    WUSHU Championship
Пълна програма
  • 06:05
    Манди и съкровището на чероките Екшън, Приключенски, Семеен САЩ 2010
  • 07:50
    Лили Давид Комедия Франция 2012
  • 09:25
    Баща на четири деца: Обратно в природата Детски Дания 2011
  • 10:45
    Специална доставка Комедия САЩ 2008
Пълна програма
  • 07:00
    SURFRIDERs 25th Anniversary Gala
  • 08:00
    World of X Games 2016
  • 09:00
    The Kickback
  • 10:22
    The Search
Пълна програма
  • 07:00
    Ветеринарна клиника за дребни животни (11)
  • 07:25
    Ветеринарна клиника за дребни животни (12)
  • 07:50
    Ветеринарна клиника за дребни животни (13)
  • 08:20
    Ветеринарна клиника за дребни животни (14)
Пълна програма
  • 07:00
    Чепеларе - Смисълът на живота
  • 07:30
    Импресия - Габър
  • 08:00
    Война на похабяването - с.3, еп.7
  • 08:30
    Бъди там - България в музика и картини
Пълна програма
  • 07:00
    InterMezzo
  • 09:30
    Michel Corboz conducts Bach's St Matthew Passion
  • 12:15
    Tugan Sokhiev and the Orchestre du Capitole de Toulouse: Berlioz, Liszt, Rimsky-Korsakov with Jean-Yves Thibaudet
  • 13:50
    InterMezzo
Пълна програма
  • 04:15
    Край на програмата
  • 07:30
    Футбол: ЦСКА - Ботев Пловдив, мач от Първа професионална лига, повторение
  • 09:30
    Баскетбол: Филаделфия Севънтисиксърс - Голдън Стейт Уориърс, мач от НБА, повторение
  • 12:00
    Студио "Първа професионална лига", директно
Пълна програма
  • 07:00
    Ветроходство: М32 SERIES - Чикаго, САЩ - обзор
  • 08:00
    Тенис: Диего Шварцман - Борна Чорич (GRANDPRIX HASSAN II, Маракеш; 2017 ATP WORLD TOUR 250 - повторение)
  • 10:10
    Тенис: Марсел Гранойрс - Амине Ахуда (GRANDPRIX HASSAN II, Маракеш; 2017 ATP WORLD TOUR 250 - повторение)
  • 12:00
    Тенис: Юлия Гьоргес - Магдалена Рибарикова (WTA Elite Trophy Zhuhai, Джухай; 2017 WTA - повторение)
Пълна програма
  • 03:00
    Край на програмата
  • 08:00
    Футбол: Арсенал - Тотнъм Хотспър, мач от английската Висша лига, повторение
  • 10:00
    Футбол: Лестър Сити - Манчестър Сити, мач от английската Висша лига, повторение
  • 12:00
    Футбол: Манчестър Юнайтед - Нюкасъл Юнайтед, мач от английската Висша лига, повторение
Пълна програма
  • 07:00
    Убиха ме: (Не)сигурност
  • 07:25
    Изчезнали: В залива
  • 08:15
    Изчезнали: Водовъртеж
  • 09:10
    Изчезнали: Последен изпит
Пълна програма
  • 06:00
    "Хайд Парк", дискусионно предаване със Силвия Великова и Поли Паунова, (п)
  • 08:00
    "О!здравей" предаване за здравословен начин на живот с водещ Магдалена Гигова
  • 09:00
    най-доброто от "Честно казано" с Люба Кулезич - 2 част
  • 11:00
    най-доброто от "Код 11-13", информационно шоу и новини в развитие - 2 част
Пълна програма
  • 07:00
    Дуди Байтс - Трудно кълвящи риби
  • 07:30
    MLS OB - Сбъдната мечта
  • 08:00
    Фидермания - На затоплящи се води при RSD
  • 08:30
    Бъди там! - В кухнята
Пълна програма
  • 07:00
    "Angry Birds: Филмът", анимационна комедия, САЩ, 2016; реж. Фъргал Райли, Клей Кейтис, [7+]
  • 08:35
    "Ловци на духове (2016)", екшън - фентъзи, САЩ, 2016; реж. Пол Фийг, с Кристън Уийг, Мелиса МакKарти, Кейт МакКинън, Лесли Джоунс, Крис Хемсуърт, [12+]
  • 10:30
    "Шимпанзе", документален, САЩ, 2012; реж. Алистър Фодърджил, Марк Линфийлд, [0+]
  • 11:45
    "Овцата Шон II, 9 - 12 еп.", анимация, Великобритания, 2009; реж. Кристофър Садлър, [0+]
Пълна програма
  • 07:00
    "Цветарница на мистериите: Отрязано в зародиш", детективска драма, Канада, 2016; реж. Брадли Уолш, с Брук Шийлдс, Бренън Елиът, Бо Бриджис, Кейт Дръмонд, Клеър Ранкин, [12+]
  • 08:25
    "Секретариат", спортна драма, САЩ, 2010; реж. Рандъл Уолъс, с Даян Лейн, Джон Малкович, Дилън Уолш, Дилън Бейкър, Марго Мартиндейл, [12+]
  • 10:30
    "Лъжи І, 1 еп.", драма, Великобритания, 2017; реж. Джеймс Стронг, с Джоан Фрогът, Йоан Груфуд, Зоу Тапър, Уорън Браун, Шели Кон, [15+]
  • 11:20
    "Виктория II, 3 еп.", биографична драма, Великобритания, 2017; реж. Лиза Джеймс Ларсън, с Джена Колман, Том Хюз, Даниела Холц, Катрин Флеминг, Нел Хъдсън, [12+]
Пълна програма
  • 07:00
    Masters of Style
  • 07:15
    Masters of Style
  • 07:30
    Masters of Style
  • 07:45
    Masters of Style
Пълна програма
  • 07:00
    Последните номади на Европа (образователен филм за туристически маршрут)
  • 07:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 08:00
    Особености на баташката кухня (образователен филм за туристически маршрут)
  • 08:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
Пълна програма
  • 05:30
    Тенис: ATP Лондон
  • 08:00
    Тенис: ATP Лондон
  • 10:45
    Футбол: Холандска Ередивизи
  • 12:45
    Студио "Футбол"
Пълна програма
  • 07:00
    Футбол: Индийска суперлига
  • 09:00
    Голф: Европейски тур
  • 14:30
    ММА: Ultimate Fighting Championship 2017
  • 16:30
    Хокей на лед: "Удар със стик"
Пълна програма
  • 07:00
    Blaze and the Monster Machines
  • 07:25
    Paw Patrol
  • 07:35
    Dora the Explorer
  • 08:00
    Nella the Princess Knight
Пълна програма
  • 06:50
    Синята планета
  • 08:00
    История на Земята - Ледена епоха
  • 09:00
    Венеция
  • 10:15
    Състезанието на живота им
Пълна програма

Сериали

Viasat Nature 07:05
Най-добрият приятел на кучето, сезон 1, еп. 6
PRO 7 07:10
"По приятелски" - комедиен сериал
Fox Channel 07:10
Модерно семейство - трети сезон, еп. 10
Viasat Explorer 07:15
Дивото зове, сезон 1, еп. 5
Utilisima 07:20
Лесни рецепти - пети сезон, еп. 10

Всички предавания

Спорт

EuroNews 07:15
Спорт
Mtel Sport 1 07:30
Футбол: Барса ТВ 29 епизод
ORT 07:45
"Смешки. Спорт"
07:45
"Смешарики. Спорт"
Film Plus 08:00
Футбол: Примера Дивисион - обзор на изминалия кръг

Всички предавания

Филми

bTV Cinema 07:15
"Знам къде е Лизи" - трилър, криминален (САЩ, 2016), режисьор -Дариън Скот, актьори - Трейси Голд, Надя Борлин, Ричард Руколо,  Ванеса Евиган, Скот Еванс и др.
Kino Nova 07:20
"Ловци на духове" - екшън- комедия с уч. на Бил Мъри, Дан Акройд, Сигорни Уивър, Рик Моранис, Харолд Рамис и др., /п/
Telekabel 07:30
Детски свят: Маша и мечока - анимация
Bulgaria ON AIR 07:30
Пес патрул - анимация
HBO 2 07:30
"Междузвездни войни: Епизод І - Невидима заплаха", екшън - фантастика, САЩ, 1999; реж. Джордж Лукас, с Лиъм Нийсън, Юън Макгрегър, Натали Портман, Джейк Лойд, Иън Макдайърмид, [12+]

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания



{START_COUNTER}