ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 02:20
    Здравето отблизо /п/
  • 03:05
    Дойче веле: Шифт
  • 03:20
    Туристически маршрути /п/
  • 03:45
    Детективи от "Серангун роуд" тв филм /7 епизод/п/ (16)
Пълна програма
  • 02:30
    "Преди обед" /п./ - токшоу
  • 04:30
    "Опасни улици" - сериал, еп. 737
  • 05:30
    "Лице в лице" /п./ - публицистично предаване
  • 06:00
    "Кунг фу панда: Легенда за страхотния боец" - анимация
Пълна програма
  • 02:00
    "Чучулигата"- сериен филм
  • 03:00
    "Ритъмът на мечтите" - сериен филм
  • 04:00
    "Двете лица на Истанбул"- сериен филм /п/
  • 05:20
    "Часът на Милен Цветков" - предаване на NOVA /п/
Пълна програма
  • 02:00
    България сутрин - важните неща рано сутрин с Лора Инджова и Златимир Йочев /п./
  • 03:30
    Q&A - отговори на важните въпроси от политиката с Клара Маринова /п./
  • 04:30
    Брюксел 1 - предаване за Европа и гражданите с Милена Милотинова /п./
  • 05:20
    Опорни хора - изповедите на значимите за обществото пред Ганиела Ангелова/п./
Пълна програма
  • 01:30
    Повторения
  • 07:00
    Бизнес старт - сутрешен блок с Иван Нончев и Живка Попатанасова
  • 09:00
    Boom&Bust с Владимир Сиркаров и Кузман Илиев /п./
  • 09:30
    В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки /п./
Пълна програма
  • 08:00
    Временно не се излъчва по решение на СЕМ
  • 10:00
    Временно не се излъчва по решение на СЕМ
Пълна програма
  • 02:25
    Как да ни се размине за убийство?; сезон 3, епизод 5, драма, криминален, САЩ, 2016
  • 03:10
    Царство; сезон 4, епизод 1, драма, научна фантастика, САЩ, 2017
  • 03:50
    4исла; сезон 6, епизод 4, криминален, драма, САЩ, 2009
  • 04:35
    4исла; сезон 6, епизод 5, криминален, драма, САЩ, 2009
Пълна програма
  • 02:35
    С човекоподобните маймуни: Епизод 1
  • 03:00
    С човекоподобните маймуни: Епизод 2
  • 03:25
    Чудовищата в мен: Операция на мозъка за Коледа
  • 04:15
    Чудовища от планините: Голямата стъпка от Аш Каунти: нападение на екипа
Пълна програма
  • 01:00
    Добро утро, българи" /п/
  • 03:00
    Интервютата на Алфа Тв
  • 03:30
    АТАКА в действие
  • 04:00
    Повторения
Пълна програма
  • 02:40
    "Борис Бекер - Спортистът" - портрет
  • 04:10
    Документация
  • 05:10
    "Вили иска да знае" - детска програма
  • 05:50
    Световен журнал
Пълна програма
  • 00:00
    Where Is The Party
  • 06:00
    Tick-Tack
  • 10:00
    Hit Mix
  • 14:00
    Standard AL
Пълна програма
  • 08:00
    Временно не се излъчва по решение на СЕМ
  • 10:00
    Временно не се излъчва по решение на СЕМ
Пълна програма
  • 02:00
    Добро утро с БНТ 2 /п/
  • 03:00
    Рецепта за култура токшоу с Юрий Дачев /п/
  • 04:00
    Поглед към звездите документален филм /п/
  • 04:25
    Потребителската кошница /п/
Пълна програма
  • 02:15
    България днес информационен блок /п/
  • 03:45
    Хигиенните навици на бозайниците научнопопулярен филм
  • 04:00
    Вяра и общество с Горан Благоев /п/
  • 05:10
    Зелената линейка
Пълна програма
  • 02:50
    The Garfield Show
  • 03:01
    The Garfield Show
  • 03:15
    The Owl & Co
  • 03:21
    The Owl & Co
Пълна програма
  • 02:45
    "Последният кораб" - сериал, с.2, еп. 5
  • 03:45
    "Под наблюдение" - сериал, с.4, еп. 14
  • 04:45
    "Пета предавка" - автомобилно предаване
  • 06:00
    "Аватар: Легенда за Анк" - анимация
Пълна програма
  • 00:45
    "Нощта на умиращите тигри" - драма (Канада, 2010), режисьор - Тери Майлс, актьори - Джил Белоуз, Катлин Робъртсън, Джон Пайпър-Фъргюсън,Дженифър Бийлс, Лаурен Ли Смит, Тай Рунян, Леа Гибсан, Сара Линд и др.
  • 06:00
    "Изгубена" - сериал, еп. 13, 14
  • 08:00
    "Незабравимо" - сериал, с.4, еп.2
  • 09:15
    "Превъзходство" - екшън, фантастика (Великобритания, Китай, САЩ, 2014), режисьор - Уоли Пфайстър, актьори - Джони Деп, Ребека Хол, Морган Фрийман, Кейт Мара, Пол Бетани, Килиън Мърфи, Клифтън Колинс - мл., Кори Хардикт, Коул Хаузър и др.
Пълна програма
  • 02:00
    "Партньори" - сериал
  • 03:00
    "Клуб "Веселие" /п/- сериал
  • 04:00
    "Теория за големия взрив" /п./ - сериал
  • 05:00
    "Различно еднакви" /п./- сериал
Пълна програма
  • 02:15
    "Светлината на моя живот" - сериал
  • 03:35
    "Тайните на времето" - сериал
  • 04:20
    "Сияйна луна" - сериал
  • 06:00
    "Тайните на времето" - сериал
Пълна програма
  • 02:50
    Анджело е върхът
  • 03:00
    Анджело е върхът
  • 03:11
    Анджело е върхът
  • 03:25
    Невероятният свят на Гъмбол
Пълна програма
  • 02:35
    "Хипнотизаторът I, 2 еп.", драма, Бразилия, 2015; реж. Алекс Габаси, с Леонардо Сбаралия, Чико Диаз, Сезар Тронкосо, Марилу Марини, Джулиана Дидоне, [18+]
  • 03:35
    "Моят баща, мишената", екшън - драма, САЩ, 2016; реж. Шон Броснан, с Джо Андерсън, Гари Стреч, Кандис Смит, Кевин Гейдж, Гейб Уайт, [18+]
  • 05:20
    "Приятен разговор", психологическа драма, САЩ, 1985; реж. Джойс Чопра, с Трийт Уилямс, Лора Дърн, Мери Кей Плейс, Елизабет Беридж, Левон Хелм, [15+]
  • 07:00
    "Вечност", драма, Франция, 2016; реж. Ан Хунг Тран, с Одре Тоту, Беренис Бежо, Мелани Лоран, Жереми Рение, Пиер Деладоншон, [12+]
Пълна програма
  • 01:25
    "Историята на Бети Пейдж", биографичен, САЩ, 2005; реж. Мери Харън, с Гретчен Мол, Кристофър Бауър, Джарeд Харис, Сара Полсън, Кера Сиймур, [15+]
  • 02:55
    "Не измъчвай патенцето", хорър - трилър, Италия, 1972; реж. Лучо Фулчи, с Флоринда Болкан, Барбара Буше, Томас Милиан, Ирене Папас, Марк Порел, [18+]
  • 04:45
    "Виктория (2016)", комедийна драма, Франция, 2016; реж. Жюстин Трие, с Виржини Ефира, Венсан Лакост, Мелвил Пупу, Лоран Потрану, Лор Калами, [12+]
  • 05:35
    "Безопасна светлина", драма, САЩ, 2015; реж. Тони Алупис, с Евън Питърс, Джуно Темпъл, Кевин Алехандро, Кристин Лахти, Джейсън Бега, [15+]
Пълна програма
  • 02:30
    World Sport
  • 03:00
    Anderson Cooper 360
  • 05:00
    Fareed Zakaria GPS
  • 06:00
    Talk Asia
Пълна програма
  • 02:30
    Еротичен телепазар
  • 04:30
    "Борбата на Пола" - теленовела
  • 06:00
    "Моята карма"- сериен филм
  • 07:00
    "Капризи на съдбата" - теленовела
Пълна програма
  • 01:00
    Еротичен телепазар
  • 03:00
    "Национална лотария" /п/
  • 06:00
    "Да се посмеем" , /п/
  • 06:30
    "Ларго Уинч" - сериал, сезон 1
Пълна програма
  • 02:40
    Физически предизвикателства с Тод Сампсън: ММА боец
  • 03:30
    Островът на 16-те с Беър Грилс: Епизод 6
  • 04:20
    Да продадеш колата си: Ландроувър Дискавъри - първа част
  • 04:45
    Да продадеш колата си: Ландроувър Дискавъри - втора част
Пълна програма
  • 02:10
    Гръм и трясък: Железопътна катастрофа
  • 03:00
    Феноменални съоръжения: Най-новата метростанция в Ню Йорк
  • 03:48
    Ловци на митове: Междузвездни войни - митовете отвръщат на удара
  • 04:36
    Как са го направили?: Шафран/Заледени пътища/Шелби
Пълна програма
  • 02:40
    Сабрина: Тайната на една вещица
  • 03:05
    Сабрина: Тайната на една вещица
  • 03:30
    Лолирок
  • 03:55
    Лолирок
Пълна програма
  • 02:00
    "Как се създава"
  • 03:00
    "e? Транспорт"
  • 03:30
    "e? Транспорт"
  • 04:00
    "Велики мечтатели: Жул Верн"
Пълна програма
  • 07:00
    Клуб Уинкс - анимационен сериал
  • 07:45
    Приключенията на Чък и приятели - анимационен сериал
  • 08:00
    Кученце в джобче - анимационен сериал
  • 08:30
    Трансформъри: Роботи-спасители - анимационен сериал
Пълна програма
  • 02:00
    Резонанс - с Васко Мавриков
  • 03:00
    Ултраспорт - със Станимир Бакалов
  • 04:00
    Военна прокуратура - 11 еп. - Сериал
  • 06:00
    Делници - с Николай Колев
Пълна програма
  • 07:15
    Спорт
  • 07:22
    Култура 1
  • 07:41
    Анализи
  • 07:46
    Преглед на програмата / Преглед на печата
Пълна програма
  • 02:30
    Куриози
  • 03:00
    Олимпийски игри Пекин`2008: Обзор
  • 03:45
    Олимпийски игри Пекин`2008, Баскетбол (мъже): САЩ - Испания, финал
  • 04:30
    Олимпийски игри Лондон`2012: Обзор
Пълна програма
  • 02:00
    Снукър: "Северна Ирландия оупън"
  • 04:00
    Ски-скокове: Световна купа Висла
  • 05:30
    Световен шампионат за туристически автомобили: Макао
  • 06:30
    Ски-скокове: "Камил Стох - Обратно към корените"
Пълна програма
  • 00:20
    Моят плаващ дом, сезон 1, еп. 11
  • 06:05
    72 опасни места за живеене, сезон 1, еп. 2
  • 07:15
    Търсачи на съкровища, сезон 3, еп. 6
  • 08:00
    Треска за нефрит, сезон 3, еп. 2
Пълна програма
  • 02:15
    Ama Motocross Series Highlights
  • 03:10
    Enfusion
  • 04:05
    Immaf European Open
  • 05:00
    Alpine Adventurer Series 3
Пълна програма
  • 00:00
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 05:00
    Багрите на България /фолклорна и народна музика/
  • 06:45
    Фолклорна усмивка /музикално-развлекателно предаване на ФЕН ФОЛК ТВ, повторение/
  • 07:00
    Утрото /сутрешен музикален блок/
Пълна програма
  • 02:30
    Основен ремонт с Даръл Хол
  • 03:00
    Помощ след ремонт
  • 03:30
    Помощ след ремонт
  • 04:00
    Карибски живот
Пълна програма
  • 02:40
    Мики - първи сезон, еп. 3
  • 03:05
    Мики - първи сезон, еп. 4
  • 03:30
    Мама - първи сезон, еп. 10
  • 03:55
    Мама - първи сезон, еп. 11
Пълна програма
  • 02:40
    Военна прокуратура - трети сезон, еп. 3
  • 03:30
    Лас Вегас - втори сезон, еп. 20
  • 04:25
    Лас Вегас - втори сезон, еп. 21
  • 05:05
    Четири жени и едно погребение - седми сезон, еп. 6
Пълна програма
  • 01:15
    "Пурпурният връх", мистерия - фентъзи, САЩ, 2015; реж. Гилермо Дел Торо, с Миа Вашиковска, Джесика Частейн, Том Хидълстън, Чарли Хънам, Джим Бийвър, [18+]
  • 03:15
    "Отклонение", крими - психотрилър, Великобритания, 2016; реж. Кристофър Смит, с Тай Шеридан, Емори Коен, Бел Паули, Стивън Мойър, Джаред Ейбрахамсън, [18+]
  • 04:50
    "Младост в Орегон", комедийна драма, САЩ, 2016; реж. Джоел Дейвид Мур, с Франк Лангела, Били Кръдъп, Кристина Апългейт, Мери Кей Плейс, Джош Лукас, [12+]
  • 05:15
    "Краят на света", фантастика - комедия, Великобритания, 2013; реж. Едгар Райт, със Саймън Пег, Ник Фрост, Мартин Фрийман, Пади Консидин, Еди Марсан, [15+]
Пълна програма
  • 02:35
    Загадки в музея, сезон 2, еп. 29
  • 03:20
    Страхотни изобретения, сезон 2, еп. 23
  • 03:45
    Средновековните мъртъвци, сезон 2, еп. 2
  • 04:35
    Най-големите измами в историята, сезон 1, еп. 5
Пълна програма
  • 02:00
    Американски антиквари: С пълна скорост напред
  • 03:00
    Спецове в заложната къща: Покемон залози
  • 03:30
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Оле!/Гинекология
  • 04:00
    Най-доброто от "Американски антиквари": Най-доброто от мотоциклетите на Майк
Пълна програма
  • 02:30
    Ловци на мигове – тв поредица, 4 еп.
  • 03:00
    НАСЛУКА – тв поредица, пети сезон, 51 еп. /п/
  • 04:00
    Ловци на акули – тв поредица, Америка, трети сезон, 10 еп.
  • 05:00
    КОНЕТЕ
Пълна програма
  • 02:45
    "ЯЯ и Зук"
  • 03:05
    "Дот"
  • 03:25
    "Конни"
  • 03:55
    "Меси отива в Окидо"
Пълна програма
  • 02:00
    07:00 - Повторения
  • 05:30
    "Спорт в обектива"/п/
  • 06:30
    "Кухнята на Звездев"/п/
  • 07:00
    "Всяка сутрин" - сутрешен блок
Пълна програма
  • 02:45
    JDM
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:30
    Драконова топка Z (анимация)
  • 19:00
    Хартли (фейлетон)
Пълна програма
  • 01:35
    "Фицуили" - комедия с Дик Ван Дайк, Барбара Фелдън.
  • 03:15
    "Злато" - екшън филм с Роджър Мур, Сузана Йорк.
  • 05:15
    "Мизъри" - драма / трилър с Джеймс Каан и Кати Бейтс.
  • 07:00
    "Как да убиете жена си" - комедия с Джак Лемън, Вирна Лизи, Тери Томас, Клер Тревор.
Пълна програма
  • 02:45
    V DE V ENDURANCE SERIES
  • 03:10
    ASIAN LE MANS SERIES
  • 04:00
    BRITCAR ENDURANCE CHAMPIONSHIP
  • 04:25
    BRITISH PORSCHE CLUB CHAMPIONSHIP
Пълна програма
  • 02:00
    Just Tattoo Of Us
  • 03:00
    Само хитове - маратон
  • 07:00
    Само хитове
  • 08:00
    Да създадеш
Пълна програма
  • 02:00
    2017 MTV EMA: The Red Carpet
  • 03:00
    2017 MTV EMA
  • 06:05
    Katy Perry: Hitlist
  • 07:00
    Hot Right Now!
Пълна програма
  • 06:00
    AM Mayhem
  • 09:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 11:00
    Super Massive Rock Stars!
  • 13:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
Пълна програма
  • 02:40
    Супер-ветеринар, сезон 4, еп. 6
  • 03:35
    Животинска полиция "Финикс", сезон 1, еп. 10
  • 04:25
    Градът на бялата мечка, сезон 1, еп. 10
  • 05:00
    Патрулиращи кучета, сезон 7, еп. 1
Пълна програма
  • 02:40
    Куфар за края на света 2, еп. 20
  • 03:25
    Не знаех това, еп. 5
  • 03:50
    Мигове от катастрофата, еп. 29
  • 04:10
    Куфар за края на света 2, еп. 20
Пълна програма
  • 02:18
    Най-смъртоносното трио: Игри на глада
  • 03:06
    Най-смъртоносното трио: Скоростта убива
  • 03:54
    Най-смъртоносното трио: Малки убийци
  • 04:40
    Невероятни прилепи
Пълна програма
  • 02:30
    Край на програмата
  • 09:00
    Дартс: "Голям шлем" 2017, седми ден, повторение
  • 12:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 12:05
    Футбол: Бордо - Марсилия, мач от френската Лига 1, повторение
Пълна програма
  • 02:00
    "Времето ще покаже"
  • 02:55
    Нощни новини
  • 03:10
    "Нека да говорят"
  • 04:10
    "Хайде да се оженим!"
Пълна програма
  • 02:05
    "Нощна фиеста" - музикална програма
  • 03:00
    "Горещи хитове" - избрани песни
  • 04:00
    "Класика в жанра" - хитовете през годините
  • 05:00
    "Звездно" - тв шоу
Пълна програма
  • 00:40
    "Пъстра броеница" - фолклорна програма
  • 03:00
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 03:10
    "Звездите на България" - музикален гост
  • 03:30
    "Песните на България" - музикална програма
Пълна програма
  • 02:05
    "Това е България" - документална поредица
  • 03:00
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 03:05
    "Фолклорен пъзел" - фолклорна програма
  • 03:30
    "Хитовете на Планета HD" - нон-стоп музика
Пълна програма
  • 01:20
    "Теория за големия взрив" - сериал
  • 03:15
    "2 разорени момичета: Без пукната пара" - сериал
  • 04:10
    "Вилфрид" - комедиен сериал
  • 04:55
    "Семеен човек" - комедиен сериал
Пълна програма
  • 02:00
    Италия, Серия А: Наполи - Милан
  • 04:00
    Италия, Серия А: Сампдория - Ювентус
  • 05:00
    Дивата муха
  • 06:00
    Дивата муха
Пълна програма
  • 01:55
    "От местопрестъплението: Маями" - криминален сериал
  • 05:55
    "Съблазнителни измами" - доку-поредица
  • 06:25
    "Ексклузивно" - журнал за звездите
  • 06:35
    "Експлозивно" - журнал
Пълна програма
  • 02:00
    Токшоу: "Пряко предаване"
  • 03:10
    Сериал: "Стръмните брегове"
  • 04:00
    "Утрото на Русия"
  • 09:00
    Вести
Пълна програма
  • 02:00
    Сериал: "Ловът на Пепеляшка"
  • 03:00
    Сериал: "Улиците на разбитите фенери"
  • 04:00
    "Разбор на полетите"
  • 05:00
    Документален екран
Пълна програма
  • 02:10
    "Хавай 5-0" - криминален сериал
  • 04:25
    "Военни престъпления" - криминален сериал
  • 05:20
    "Патрулна обиколка" - репортаж
  • 05:45
    "Полицаите от Рур: Die Ruhrpottwache" - криминален сериал
Пълна програма
  • 02:00
    "Здравословно" с Христо Деянов /повторение/
  • 03:00
    "Доброта и надежда" - док. филм
  • 03:30
    Ансамбъл Филип Кутев - концерт северняшка музика
  • 05:30
    "Ако зажалиш..." - стари градски песни с Бони Милчева /повторение/
Пълна програма
  • 01:45
    Футбол
  • 03:15
    Футбол
  • 04:45
    Футбол
  • 06:30
    Силови спортове: Серии Юнайтид Стронгман
Пълна програма
  • 08:00
    Временно не се излъчва по решение на СЕМ
  • 10:00
    Временно не се излъчва по решение на СЕМ
Пълна програма
  • 01:25
    Infomercials
  • 06:55
    Lenny der Laster
  • 07:05
    Leo Lausemaus
  • 07:10
    Leo Lausemaus
Пълна програма
  • 02:30
    Фолклорна трапеза - кулинарно предаване
  • 03:30
    Избрани предавания на Телекабел ТВ
  • 06:30
    Безценна перла - ТВ сериал - Бразилия - 106 епизод
  • 07:30
    Детски свят - Маша и мечока - анимация
Пълна програма
  • 01:00
    We Love Music
  • 06:00
    Snooza
  • 09:00
    21:00 Zoom
  • 09:02
    Snooza
Пълна програма
  • 02:48
    Малки хора - свят голям: Близнаците си остават еднакви
  • 03:36
    7-те малки Джонстън: Спешен случай в семейството
  • 04:24
    Маниаци-чистофайници: Епизод 7
  • 05:12
    Кралят на тортите: Срамежливи булки и заети сладкари
Пълна програма
  • 02:30
    Бъди там - България в музика и картини
  • 03:00
    Поморие - Полетът на мечтите
  • 03:30
    Виж България - Лятното мечтание на една Кралица, Дворецът Балчик
  • 04:00
    Рамен, любимата юфка на Япония
Пълна програма
  • 02:30
    Лари и Джордж Ламб - Турция от А до Б
  • 03:00
    Експедиция в неизвестното
  • 04:00
    Експедиция в неизвестното
  • 05:00
    Загадки в музея
Пълна програма
  • 02:30
    Лари и Джордж Ламб - Турция от А до Б
  • 03:00
    Експедиция в неизвестното
  • 04:00
    Експедиция в неизвестното
  • 05:00
    Загадки в музея
Пълна програма
  • 02:50
    Алигатор албинос, САЩ, криминален/драма/трилър, 1996
  • 06:05
    Декан Спанли, Нова Зеландия,Великобритания, комедия/драма, 2009
  • 07:45
    Децата на Хуан Ши, Австралия,Китай,Германия,САЩ, драма/военен, 2008
  • 09:45
    Истината за любовта, Великобритания, комедия/романтичен, с Дъгри Скот, Дженифър Лов Хюит, 2005
Пълна програма
  • 02:30
    "Какво е да си традиционалист?" - забавно-информационно предаване
  • 03:00
    "Тайните на Източните Родопи" - II част, документален филм
  • 03:30
    "Български надежди" - 26 еп., документална поредица за талантливите деца в България
  • 04:00
    "Невинен до втори четене" - II част, документален филм
Пълна програма
  • 02:50
    Пекарната на Рудолф - четвърти сезон, еп. 21
  • 03:15
    Пекарната на Рудолф - четвърти сезон, еп. 22
  • 03:35
    Уроци на живо с Гордън Рамзи - кулинарно предаване, еп. 8
  • 04:20
    Храните на моята земя Португалия - кулинарно предаване, еп. 13
Пълна програма
  • 01:00
    VH1 микс
  • 07:00
    Стани и засияй с VH1
  • 09:00
    Хитовете не лъжат!
  • 11:00
    Тор 10 на VH1 от тази седмица
Пълна програма
  • 02:00
    Хайд Парк на Хъдсън - Драма, 2012, Режисьор: Роджър Мичел, В ролите: Бил Мъри, Лора Лини, Оливиа Уилямс
  • 04:00
    Късметлиите - Комедия, 2008, Режисьор: Нейл Бъргър, В ролите: Тим Робинс, Рейчъл Макадамс, Майкъл Пеня, Дирк Уитънборн, 
  • 06:00
    Пчеличката Мая: Филмът - Анимация, 2014, Режисьор: Алексис Стадерман, Глен Фрейсър, В ролите: Коди Сит Макфии
  • 08:00
    История с пчели - Анимация, Комедия, 2007, Режисьор: Стив Хикнър, Саймън Дж. Смит, В ролите: Джери Зайнфелд, Рене Зелуегър, Матю Бродерик
Пълна програма
  • 01:30
    "Медици детективи: Тайните на съдебната медицина" - криминален сериал
  • 06:10
    "CSI: Ню Йорк" - криминален сериал
  • 06:55
    "CSI: Ню Йорк" - криминален сериал
  • 07:50
    "Джордан: Патоложка с профил" - криминален сериал
Пълна програма
  • 02:00
    Eкология /п/
  • 03:00
    Документален филм /п/
  • 04:00
    Документална поредица /п/
  • 05:00
    Сериен филм /п/
Пълна програма
  • 02:30
    Слийпи Холоу - първи сезон, еп. 7
  • 03:15
    Мелачката - първи сезон, еп. 14
  • 03:40
    Семейство Симпсън - седемнадесети сезон, еп. 13
  • 04:05
    Семейство Симпсън - седемнадесети сезон, еп. 14
Пълна програма
  • 00:00
    Club MTV!
  • 06:00
    AM Rush
  • 09:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 09:40
    DJ Duel
Пълна програма
  • 02:30
    MIDNITE SECRETS
  • 02:55
    F-PARTIES
  • 03:00
    MIDNITE SECRETS
  • 03:30
    MIDNITE SECRETS
Пълна програма
  • 02:00
    Снукър: "Северна Ирландия оупън"
  • 04:00
    Ски-скокове: Световна купа Висла
  • 05:30
    Световен шампионат за туристически автомобили: Макао
  • 06:30
    Ски-скокове: "Камил Стох - Обратно към корените"
Пълна програма
  • 00:40
    Non-Stop Hits
  • 06:00
    Wake Up With Hits!
  • 09:00
    Big Fat Hits
  • 11:00
    Nothing But Hits
Пълна програма
  • 02:40
    "Прелюбодейци" - 14 еп.
  • 03:30
    "Тийнейджъри убийци" - 1 еп.
  • 04:20
    "Съдия Джуди" - 249-250 еп.
  • 05:05
    "Медицински сестри" - 2 и 3 еп.
Пълна програма
  • 00:00
    05.00 Нощен информационен блок
  • 05:00
    Новини, спорт и времето
  • 06:30
    "Европа сутрин" - сутрешен блок
  • 09:00
    новини
Пълна програма
  • 02:35
    Рыбалка в России
  • 03:00
    Нахлыст на разных широтах
  • 03:25
    Африканское сафари
  • 03:55
    По следам Хемингуэя
Пълна програма
  • 00:50
    "Убийства в Мидсъмър" - сериен филм, сезон 15, /п/
  • 06:00
    "Как преобразих дома ти" - риалити, сезон 1
  • 06:30
    "Непорочната Джейн" - сериал, сезон 1
  • 07:30
    "София - Ден и Нощ" - риалити сериал, /п/
Пълна програма
  • 02:30
    Flying Wild Alaska: Life or Death
  • 03:15
    I Almost Got Away With It: Got to Ride the Rails
  • 04:00
    America: Facts vs. Fiction: Unwrapping the Holidays
  • 04:22
    America: Facts vs. Fiction: Kings of the Sky
Пълна програма
  • 02:50
    WHAT DID THEY SAY
  • 02:55
    NATIONAL PARKS
  • 03:00
    WEATHER FORECAST
  • 03:05
    THIS DAY in history
Пълна програма
  • 02:30
    Подставени клиенти
  • 03:00
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета
  • 03:30
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета
  • 04:00
    Човек, огън, храна
Пълна програма
  • 02:35
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 02:55
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 03:20
    Кръстници вълшебници
  • 03:40
    Кръстници вълшебници
Пълна програма
  • 02:30
    Куриози
  • 03:00
    Олимпийски игри Пекин`2008: Обзор
  • 03:45
    Олимпийски игри Пекин`2008, Баскетбол (мъже): САЩ - Испания, финал
  • 04:30
    Олимпийски игри Лондон`2012: Обзор
Пълна програма
  • 01:15
    "Пурпурният връх", мистерия - фентъзи, САЩ, 2015; реж. Гилермо Дел Торо, с Миа Вашиковска, Джесика Частейн, Том Хидълстън, Чарли Хънам, Джим Бийвър, [18+]
  • 03:15
    "Отклонение", крими - психотрилър, Великобритания, 2016; реж. Кристофър Смит, с Тай Шеридан, Емори Коен, Бел Паули, Стивън Мойър, Джаред Ейбрахамсън, [18+]
  • 04:50
    "Младост в Орегон", комедийна драма, САЩ, 2016; реж. Джоел Дейвид Мур, с Франк Лангела, Били Кръдъп, Кристина Апългейт, Мери Кей Плейс, Джош Лукас, [12+]
  • 05:15
    "Краят на света", фантастика - комедия, Великобритания, 2013; реж. Едгар Райт, със Саймън Пег, Ник Фрост, Мартин Фрийман, Пади Консидин, Еди Марсан, [15+]
Пълна програма
  • 01:00
    Music of BG
  • 05:00
    Lucky 7
  • 05:30
    Fresh morning :)
  • 09:00
    Lucky 7
Пълна програма
  • 02:50
    HENRY HUGGLEMONSTER
  • 03:05
    Art Attack
  • 03:30
    The Hive
  • 03:40
    Loopdidoo
Пълна програма
  • 02:35
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 02:55
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 03:20
    Кръстници вълшебници
  • 03:40
    Кръстници вълшебници
Пълна програма
  • 01:00
    All Night Long!
  • 07:00
    Wake Me Up Before You Go Go
  • 09:00
    Nothing But Classics
  • 11:00
    Guess The Year
Пълна програма
  • 02:35
    Drew Peterson: An American Murder Mystery: Part 1
  • 03:30
    Six Degrees Of Murder: Ties That Bind
  • 04:25
    Momsters: When Moms Go Bad: A Killer Routine
  • 04:50
    Momsters: When Moms Go Bad: Toddlers and Traumas
Пълна програма
  • 02:30
    The Truth About...: Thierry Henry
  • 03:00
    Up Close With: Dwight Phillips
  • 03:30
    The Truth About...: Lebron James
  • 04:00
    The Truth About...: Lewis Hamilton
Пълна програма
  • 02:50
    Trev Gowdy's Monster Fish
  • 03:15
    Pro Team Journal
  • 03:40
    Pro Team Journal
  • 04:05
    Pro Team Journal
Пълна програма
  • 02:00
    Американски антиквари: С пълна скорост напред
  • 03:00
    Спецове в заложната къща: Покемон залози
  • 03:30
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Оле!/Гинекология
  • 04:00
    Най-доброто от "Американски антиквари": Най-доброто от мотоциклетите на Майк
Пълна програма
  • 02:50
    Мигове от катастрофата, еп. 29
  • 03:10
    Куфар за края на света 2, еп. 20
  • 03:55
    Не знаех това, еп. 5
  • 04:15
    Мигове от катастрофата, еп. 29
Пълна програма
  • 02:30
    "Преди обед" /п./ - токшоу
  • 04:30
    "Опасни улици" - сериал, еп. 737
  • 05:30
    "Лице в лице" /п./ - публицистично предаване
  • 06:00
    "Кунг фу панда: Легенда за страхотния боец" - анимация
Пълна програма
  • 02:30
    Дог и Бет на лов за бегълци; сезон 3, епизод 10, криминален, риалити, САЩ, 2015
  • 03:15
    Дог и Бет на лов за бегълци; сезон 2, епизод 6, криминален, риалити, САЩ, 2014
  • 05:00
    Телешоп
  • 07:00
    Телешоп
Пълна програма
  • 02:45
    4исла; сезон 6, епизод 13, криминален, драма, САЩ, 2010
  • 03:25
    Друговремец; сезон 2, епизод 8, драма, романтичен, САЩ, 2016
  • 05:00
    Телешоп
  • 07:00
    Телешоп
Пълна програма
  • 02:00
    Джо Фрост за британските деца убийци: Епизод 3
  • 03:00
    Разтърсващи престъпления: Сюзи Ламплю
  • 04:00
    Разтърсващи престъпления: Австралия: Джейсън Дауни
  • 05:00
    Ловецът на убийци: Затегни болтовете
Пълна програма
  • 02:20
    Отрова; Хорър, САЩ, 2005
  • 04:10
    Американско оръжие; Драма, САЩ, 2005
  • 06:30
    Мери и Макс; Анимация за възрастни, Австралия, 2009
  • 08:20
    Дивата Америка; Приключение, комедия, САЩ, 1997
Пълна програма
  • 02:20
    Сериал "Не в последний раз" 16+
  • 03:10
    Сериал "Время любить" 16+
  • 04:00
    Сериал "Странствия и невероятные приключения одной любви" 16+
  • 05:00
    Мультфильмы
Пълна програма
  • 02:30
    "Патриотична мисия в Арцах" - документален филм /1 част
  • 03:00
    "Професия актриса - Ивана Джеджева" - документален филм /повторение/
  • 03:30
    "Извънземни в село Кирово" - документален филм /повторение/
  • 04:00
    "Странното село Кирово" - документален филм /повторение/
Пълна програма
  • 02:45
    South Park
  • 03:10
    South Park
  • 03:35
    Drawn Together
  • 04:00
    Ugly Americans
Пълна програма
  • 02:30
    Lady Wants Cock To Keep Her Warm (18+)
  • 02:53
    Mad Muff (18+)
  • 03:36
    A Family Affair (18+)
  • 04:01
    Little Peeping Tom Caught Red Handed (18+)
Пълна програма
  • 01:00
    Тенис: Кристина Маденович - Магдалена Рибарикова (WTA Elite Trophy Zhuhai, Джухай; 2017 WTA - повторение)
  • 04:00
    Тенис: Анастасия Севастова - Барбора Стрицова (WTA Elite Trophy Zhuhai, Джухай; 2017 WTA - повторение)
  • 05:00
    "Спорт +" спортно обзорно предаване (повторение)
  • 06:00
    "Съкровищата на Древен Египет" - 2 еп., документален филм
Пълна програма
  • 02:00
    Баскетбол: Лукойл Академик - Истанбул Бююкшехир - среща от турнира за Купата на ФИБА Европа
  • 03:50
    Арена спорт обзор на деня /хедлайн/
  • 04:00
    Адреналин магазинно предаване за екстремни и атрактивни спортове /7 епизод/
  • 04:30
    Световен автомобилен шампионат по издръжливост
Пълна програма
  • 02:00
    След като си отида Драма Франция 2016
  • 03:45
    Професионална грешка Биографичен САЩ 2001
  • 06:10
    Пирати от Грейт Солт Лейк Приключенски, Комедия САЩ 2006
  • 07:35
    Синът Романтичен, Военен Холандия 2011
Пълна програма
  • 05:00
    Новини
  • 05:15
    Прогноза за времето и агропрогноза
  • 05:25
    Борсова информация
  • 05:30
    Агрокоментар
Пълна програма
  • 02:00
    HIMALAYA, A PATH TO THE SKY
  • 03:00
    SCEPTICS - ASTROLOGY
  • 04:00
    MEXICAN PEOPLE, THE - THE NATIVE CIVILIZATIONS - HISTORY AND PRESENT
  • 04:30
    MEXICAN PEOPLE, THE - THE FORMATION OF MIXED PEOPLE: HISTORY AND CURRENT
Пълна програма
  • 06:05
    Art of Fighting
  • 06:55
    Ultimate Muay Thai
  • 07:05
    WUSHU Championship
  • 07:20
    Japan Queen Tournament
Пълна програма
  • 02:45
    Хромофобия Драма Франция, Великобритания, САЩ 2005
  • 06:40
    Къде е конят на Уинки? Семеен Холандия 2007
  • 08:00
    Бандата на Олсен се шлифова Анимация Дания 2010
  • 09:20
    Любов и други неприятности Комедия Финландия 2012
Пълна програма
  • 02:30
    The 808
  • 03:00
    Firsthand
  • 03:30
    Firsthand
  • 04:00
    Wakeboard Portugal Pro 2017
Пълна програма
  • 02:10
    Загадки в музея (10)
  • 03:00
    Смъртта на Сталин - краят на една епоха
  • 03:50
    Майстори на шпионажа (1)
  • 04:35
    Ловци на митове (6)
Пълна програма
  • 02:30
    Бъди там - България в музика и картини
  • 03:00
    Димитровград - Осъществената мечта
  • 03:30
    Виж България - Трън, малко градче с огромна красота
  • 04:00
    Произведено в Япония
Пълна програма
  • 02:20
    Chucho Valdes 'Tribute to Irakere' - Jazz a Vienne
  • 03:50
    Robin McKelle - Jazz a Vienne
  • 05:10
    Satchmo special: Louis Armstrong and his all stars, 1959
  • 06:05
    Dhafer Youssef 'Birds Requiem' at Skoda Jazz Festival
Пълна програма
  • 02:00
    Край на програмата
  • 08:00
    Футбол: Монтана - Ботев Враца, мач от Втора професионална лига, повторение
  • 10:00
    Футбол: Витоша - Левски, мач от Първа професионална лига, повторение
  • 12:00
    Футбол: Дунав - Черно море, мач от Първа професионална лига, повторение
Пълна програма
  • 02:00
    Тенис: Куареши/Роже - Марах/Павич (If STOCKHOLM OPEN, Стокхолм; 2017 ATP WORLD TOUR 250 - двойки финал, повторение)
  • 03:40
    Тенис: Лу/Жан - Дуан/Хан (WTA Elite Trophy Zhuhai, Джухай; 2017 WTA - двойки финал, повторение)
  • 06:00
    "Ейми Уилямс и Таня Стрийтън сами сред дивата пустош" - 4 еп., документален филм
  • 07:00
    "Най - големите природни бедствия на планетата: Земетресенията в Америка" - 2 еп., документален филм
Пълна програма
  • 02:20
    Футбол: Брайтън & Хоув Албиън - Стоук Сити, мач от английската Висша лига, повторение
  • 04:40
    Край на програмата
  • 08:00
    "НБА Екшън", предаване за баскетбол от НБА (2017-18), 7-и епизод, повторение
  • 09:00
    Баскетбол: Торонто Раптърс - Вашингтон Уизардс, мач от НБА, повторение
Пълна програма
  • 02:35
    2 мъртви съпруги, 1 жив съпруг: Първа част
  • 03:30
    Шест степени на престъпление: Силни връзки
  • 04:25
    Чудовищни майки: Убийствен навик
  • 04:50
    Чудовищни майки: Деца и травми
Пълна програма
  • 02:30
    "Просто Диков", авторско предаване на Сашо Диков, (п)
  • 05:00
    най-доброто от "Спорно за спорта" с Кирил Веселински, 2 част
  • 05:30
    "Аз уча английски" с Николая, (п)
  • 06:00
    Просто Диков", авторско предаване на Сашо Диков (п)
Пълна програма
  • 02:30
    Школа за стрелци - Прецизна стрелба
  • 03:00
    Ловна треска - Посока - чудесната Африка - 1. част
  • 03:30
    Поколение шарани - За шаран в тръстиката
  • 04:00
    Риболов в Австралия - Бундаберг
Пълна програма
  • 02:40
    "Петдесет нюанса сиво", еротична драма, САЩ, 2015; реж. Сам Тейлър-Джонсън, с Дакота Джонсън, Джейми Дорнан, Дженифър Или, Елоиз Мъмфорд, Виктор Расък, [18+]
  • 04:45
    "Отбивки", комедийна драма, САЩ, 2004; реж. Александър Пейн, с Пол Джамати, Томас Хейдън Чърч, Сандра О, Джесика Хект, [15+]
  • 05:25
    "Обирът в Хатън Гардън", криминална драма, Великобритания, 2017; реж. Рони Томпсън, с Матю Гуд, Фил Даниелс, Марк Харис, Лари Ламб, Джоли Ричардсън, [15+]
  • 07:00
    "Сайдер с Роузи", драма, Великобритания, 2015; реж. Филипа Лоуторп, с Тимъти Спол, Саманта Мортън, Джорджи Смит, Теди-Роуз Малесън-Алън, Дилън Търланд, [12+]
Пълна програма
  • 02:15
    "Берлински Вавилон І, 5 еп.", криминална драма, Германия, 2017; реж. Том Тиквер, Ахим Фон Борис, Хенк Хандлюгтен, с Фолкер Брух, Лив Лиза Фрийс, Леони Бенеш, Валера Каничшеф, Дмитри Александров, [18+]
  • 03:05
    "Берлински Вавилон І, 6 еп.", криминална драма, Германия, 2017; реж. Том Тиквер, Ахим Фон Борис, Хенк Хандлюгтен, с Фолкер Брух, Лив Лиза Фрийс, Леони Бенеш, Валера Каничшеф, Дмитри Александров, [18+]
  • 03:55
    "Успокой топката ІХ, 8 еп.", комедия, САЩ, 2017; реж. Лари Чарлс, с Лари Дейвид, Джеф Гарлин, Черил Хайнс, Сузи Есман, Дж. Б. Смуув, [15+]
  • 04:30
    "Филми и звезди ІХ, 42 еп.", документален, Холандия, 2017, [12+]
Пълна програма
  • 02:45
    Fash-back
  • 03:00
    Masters of Style
  • 03:15
    Masters of Style
  • 03:30
    Masters of Style
Пълна програма
  • 00:00
    Нощна програма на ТВТ (Галерия България)
  • 06:50
    ТВТ представя България - документален филм на ТВТ
  • 07:00
    София. Историята на Европа / на английски, с български титри (образователен филм за познавателен туризъм)
  • 07:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
Пълна програма
  • 01:00
    Футбол: Руска Премиер лига
  • 03:00
    Футбол: Холандска Ередивизи
  • 04:00
    Баскетбол: Евролига
  • 04:30
    Баскетбол: Еврокупа
Пълна програма
  • 01:00
    Футбол: Украинска Висша лига
  • 03:00
    ММА: Ultimate Fighting Championship 2017
  • 05:00
    Автомобилизъм: Nascar Cup Series
  • 08:00
    Хокей на лед: NHL
Пълна програма
  • 02:40
    Zack & Quack
  • 02:59
    Shimmer and Shine
  • 03:20
    Nella the Princess Knight
  • 03:35
    Paw Patrol
Пълна програма
  • 06:00
    Световен пътешественик "Флорида, Дисни и Космос"
  • 06:50
    Дъждовни гори
  • 07:55
    Амазонска джунгла
  • 09:00
    Мистерията на маите
Пълна програма
  • 02:20
    Отрова; Хорър, САЩ, 2005
  • 04:10
    Американско оръжие; Драма, САЩ, 2005
  • 06:30
    Мери и Макс; Анимация за възрастни, Австралия, 2009
  • 08:20
    Дивата Америка; Приключение, комедия, САЩ, 1997
Пълна програма

Сериали

Fox Channel 02:55
Американски татко - трети сезон, еп. 8
Fox Life 03:05
Сготвено с любов- първи сезон, еп. 7
Viasat History 03:05
Страхотни изобретения, сезон 2, еп. 9
VOX 03:05
"Медици детективи: Тайните на съдебната медицина" - криминален сериал
RTR 03:10
Сериал: "Вярвам и не вярвам"

Всички предавания

Спорт

Mtel Sport 2 03:00
Футбол: Руска Премиер лига
Film Plus HD 03:10
Тенис: Ласло Джере - Алберт Рамос-Винолас (GRANDPRIX HASSAN II, Маракеш; 2017 ATP WORLD TOUR 250 - повторение)
Ring.BG 03:20
Италия, Серия А: Наполи - Милан
Mtel Sport 1 03:30
Футбол: Руска Премиер лига
MGM 03:55
"Кървави игри " - екшън с Грегори Скот Къмингс, Лора Алберт.

Всички предавания

Филми

HBO3 02:50
"Куори I, 6 еп.", драма, САЩ, 2016; реж. Грег Яйтейнс, с Логан Маршал-Грийн, Джоди Балфор, Питър Мълан, Ники Амука-Бърд, Деймън Херинмън, Джейми Хектор, [18+]
Cinemax 02:55
"Хипнотизаторът I, 1 еп.", драма, Бразилия, 2015; реж. Алекс Габаси, с Леонардо Сбаралия, Чико Диаз, Сезар Тронкосо, Марилу Марини, Джулиана Дидоне, [18+]
TVPlus 03:00
"Християнският кръст на Константин Велики" - II част, документален филм
Skat+ 03:00
"Пътят на Калееви" - документален филм /повторение/
Planeta Folk 03:10
"Звездите на България" - музикален гост

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания



{START_COUNTER}