ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 14:00
    Шоуто на Канала /п/
  • 15:00
    Телепазарен прозорец
  • 15:15
    Сагуа - сиамската котка анимационен филм
  • 15:30
    Сид - дете на науката 40-сериен анимационен филм /САЩ, 2008г./
Пълна програма
  • 13:30
    Премиера: "Любов под наем" - сериал, с. 1, еп. 4
  • 15:00
    Премиера: "Италианската булка" - сериал, с.1, еп.158
  • 16:00
    Премиера: "Клиника край езерото" - сериал, с.2, еп. 72
  • 17:00
    bTV Новините
Пълна програма
  • 14:30
    "Прости ми" (премиера) - сериен филм
  • 16:00
    Новините на NOVA
  • 16:30
    "Завинаги свързани" (премиера) - сериен филм
  • 17:55
    "Теглене на Лото 5 от 35 - "Златната топка"
Пълна програма
  • 14:30
    Брюксел 1 - предаване за Европа и гражданите с Милена Милотинова /п./
  • 15:30
    Новините ON AIR
  • 16:00
    Сърцето на самурая - исторически сериал
  • 16:45
    Дивото зове - приключенски сериал, семеен
Пълна програма
  • 14:00
    Invest/Or с Радина Колева/ п./
  • 15:00
    Водещите новини
  • 15:05
    Бизнес старт - сутрешен блок с Иван Нончев и Живка Попатанасова /п./
  • 16:00
    Водещите новини
Пълна програма
  • 14:10
    Красавицата и Звяра; сезон 4, епизод 13, драма, ужаси, САЩ, 2016
  • 15:05
    Изкуствен интелект; сезон 1, епизод 1, екшън, драма, САЩ, 2014
  • 16:05
    Царство; сезон 4, епизод 2, драма, научна фантастика, САЩ, 2017
  • 17:05
    4исла; сезон 5, епизод 20, криминален, драма, САЩ, 2009
Пълна програма
  • 14:40
    Най-дивата Индия: Пустинята Тар: свещените пясъци
  • 15:35
    Диви и истински: Двойна бяла атака
  • 16:30
    Майстори на къщи в клоните на дърветата: Място за уединение сред пеперуди
  • 17:25
    Чудовищата в мен: Операция на мозъка за Коледа
Пълна програма
  • 14:10
    "Неделя - Ден Господен" - предаване за православна култура /п/ 1 част
  • 15:00
    Новини
  • 15:10
    "Неделя - Ден Господен" - предаване за православна култура /п/ 2 част
  • 16:00
    Новини
Пълна програма
  • 14:00
    Обеден журнал
  • 15:00
    Новини
  • 15:10
    "Червени рози" - сериал
  • 16:00
    Новини
Пълна програма
  • 14:30
    Music Arena
  • 16:00
    TV Shop
  • 16:15
    Hit Mix
  • 17:00
    Standard MNG
Пълна програма
  • 14:35
    Потребителската кошница /п/
  • 15:10
    Ирко и белите мишки тв новела на Евровизия
  • 15:25
    Децата.com детско предаване /БНТ 2 Русе/п/
  • 15:55
    Информация за времето - по градове
Пълна програма
  • 14:00
    Денят започва с Култура /п/
  • 15:45
    Афиш културно-информационно предаване /п/
  • 16:00
    България днес информационен блок
  • 17:30
    Местно време /БНТ 2 Русе/
Пълна програма
  • 14:35
    Grizzy and the Lemmings
  • 14:45
    Grizzy and the Lemmings
  • 14:51
    Grizzy and the Lemmings
  • 15:05
    Grizzy and the Lemmings
Пълна програма
  • 13:00
    "Телекинеза" - драма,екшън,фантастика (САЩ, 2011), режисьор - Джейс Александър, актьори - Ноа Рийд, Стефани Якобсен, Джеймс Марстърс,Наоко Мори, Алона Тал, Андреа Мартин, Брандън Джей Макларън, Кайл Шмид, Софи Найт, Тамара Хоуп, Антъни Дел Рио, Дилън Кейс
  • 15:00
    "Истинско правосъдие" - сериал, с.2, еп.10
  • 16:00
    "Готъм" - сериал, еп. 7
  • 17:00
    "Последният кораб" - сериал, с.2, еп.10
Пълна програма
  • 14:00
    "Незабравимо" - сериал, с.4, еп.3
  • 15:00
    "Човек от стомана" -  фентъзи, приключенски, екшън (САЩ, Канада, Великобритания, 2013), режисьор - Зак Снайдър, актьори - Хенри Кавил, Ейми Адамс, Майкъл Шанън, Даян Лейн,  Ръсел Кроу, Андже Трау, Хенри Леникс, Айлит Зурер,  Кевин Костнър, Лорънс Фишбърн
  • 18:15
    "Х-Мен: Дни на отминалото бъдеще" - екшън, фентъзи (САЩ, Великобритания, 2014), режисьор - Брайън Сингър, актьори - Хю Джакман, Джеймс Макавой, Майкъл Фасбендер,  Дженифър Лоурънс, Хали Бери, Никълъс Холт, Ана Пакуин, Елън Пейдж, Питър Динклидж, Шон Ашмор
  • 21:00
    Премиера: "Мъжът с железните юмруци" - екшън (САЩ, Хонк Конг, 2012), режисьор - РЗА, актьори - РЗА, Ръсел Кроу, Луси Лиу, РЗА, Дейв Баутиста, Байрън Ман, Пам Гриър, Джейми Чънг,  Кунг Ле, Даниъл Ву и др.
Пълна програма
  • 14:30
    "Двама мъже и половина" - сериал
  • 15:30
    "Новите съседи" /п./- комедиен сериал
  • 17:00
    "Домашен арест" - сериал, с.1
  • 18:00
    "Теория за големия взрив" - сериал, с.5
Пълна програма
  • 14:30
    "Ловци на храна" - предаване за кулинарен туризъм
  • 15:00
    "Папараци" - телевизионен таблоид
  • 16:00
    "Фермата" - риалити, с.3
  • 17:30
    "Какво ядем?"
Пълна програма
  • 14:29
    Доктор Пространствени Джинси
  • 14:45
    The Happos Family
  • 14:50
    Време за приключения
  • 15:00
    Време за приключения
Пълна програма
  • 14:15
    "Парцален съюз", комедийна драма, Русия, 2015; реж. Михаил Мистетский, с Александър Пал, Иван Янковский, Василий Буткевич, Павел Чинарев, Анастасия Пронина, [15+]
  • 15:55
    "Виридиана", комедийна драма, Испания, 1961; реж. Луис Бунюел, със Силвия Пинал, Франсиско Рабал, Фернандо Рей, Хосе Калво, Маргарита Лозано, [15+]
  • 17:25
    "Господарите на дисциплината", драма - трилър, САЩ, 1983; реж. Франк Родам, с Дейвид Кийт, Робърт Проски, Дж. Д. Спрадлин, Барбара Бабкок, Майкъл Бийн, [15+]
  • 19:10
    "Хана и нейните сестри", комедийна драма, САЩ, 1986; реж. Уди Алън, с Барбара Хърши, Кари Фишър, Майкъл Кейн, Миа Фароу, Даян Уийст, [12+]
Пълна програма
  • 13:45
    "Хипопотамът", комедия, Великобритания, 2017; реж. Джон Дженкс, с Роджър Алам, Матю Модин, Фиона Шоу, Тим МакИнърни, Джералдин Съмървил, [12+]
  • 15:15
    "Ангел унищожител", комедийна драма, Мексико, 1962; реж. Луис Бунюел, със Силвия Пинал, Енрике Рамбал, Жаклин Андере, Енрике Рамбал, Клаудио Брук, [12+]
  • 16:50
    "Борсови войни", комедийна драма, САЩ, 1993; реж. Глен Джордан, с Джеймс Гарнър, Джонатан Прайс, Питър Ригерт, Джоана Касиди, Фред Далтън Томпсън, [12+]
  • 18:40
    "6-и А", драма, Швеция, 2016; реж. Петер Модестий, с Емин Йозкан, Тайра Олин, Омея Лундквист, Каролин Сьодерстрьом, Ева Меландър, [12+]
Пълна програма
  • 14:30
    World Sport
  • 15:00
    News Stream (with World Sport)
  • 16:00
    CNNMoney with Maggie Lake
  • 17:00
    International Desk (with World Sport)
Пълна програма
  • 13:30
    "Любов в Ню Йорк" - романтичен филм с уч. на Брите Ханусрихтер, Рене Ифра, Сесил фон Ренер, Кай-Иво Баулиц и др.
  • 15:30
    "Ритъмът на мечтите" - сериал, /п/
  • 17:00
    "Моят живот"- сериен филм, /п/
  • 18:00
    "Пепел от рози" - сериен филм
Пълна програма
  • 14:00
    "Комисар Рекс" - сериал, сезон 11
  • 15:00
    "Снайперисти" - сериал, сезон 4
  • 16:00
    "Трите нинджи: Битка в лунапарка" - приключенски екшън с уч. на Хълк Хоган, Лоуни Андерсън, Джим Варни, Матю Ботъшис и др., /п/
  • 18:00
    "Мъже на работa" - сериал, сезон 1
Пълна програма
  • 14:00
    Невъзможни инженерни постижения: Най-дългият тунел на света
  • 15:00
    Изоставени конструкции: Мълчаливи градове
  • 16:00
    Строителни постижения: Абу Даби
  • 17:00
    Съкровища в склада: Великобритания: Епизод 4
Пълна програма
  • 14:38
    Феноменални съоръжения: Тунелът "Готард" в Швейцария
  • 15:26
    Как функционира Вселената?: Живот и смърт на червената планета
  • 16:14
    Ловци на митове: Трансформатори
  • 17:02
    Гръм и трясък: Къща, устойчива на земетресения
Пълна програма
  • 14:00
    Soy Luna S2
  • 15:00
    Виолета
  • 16:00
    Кей Си под прикритие
  • 16:30
    Междузвездни войни: Приключенията на Фримейкър
Пълна програма
  • 14:15
    "Всичко за децата"
  • 14:45
    "Всичко за децата"
  • 15:15
    "Изкуство с Мати и Дада"
  • 15:25
    "Изкуство с Мати и Дада"
Пълна програма
  • 14:15
    Кърби - анимационен сериал
  • 14:45
    Хари в царството на динозаврите - анимационен сериал
  • 15:00
    Най-малкият зоомагазин - анимационен сериал
  • 15:30
    Бакуган - анимационен сериал
Пълна програма
  • 14:15
    Баровки - 12 еп. - Сериал
  • 14:45
    Новини
  • 15:00
    Делници - с Николай Колев
  • 18:00
    Новини
Пълна програма
  • 14:15
    Спорт
  • 14:45
    Поща
  • 15:12
    Преди една година
  • 15:15
    Фокус
Пълна програма
  • 14:00
    Ски-скокове: Световна купа Висла
  • 15:00
    Снукър: "Северна Ирландия оупън", пряко
  • 19:00
    Ски-скокове: Световна купа Висла
  • 20:25
    "Линдзи Вон: Преследвайки историята"
Пълна програма
  • 13:00
    Ски-скокове: Световна купа Висла
  • 15:00
    Ръгби: Франция - ЮАР
  • 16:30
    Фигурно пързаляне, "Гран При" серии Франция: Гала
  • 18:00
    Световен шампионат за туристически автомобили: Макао
Пълна програма
  • 14:10
    Специалните сили: Кой се осмелява да спечели, сезон 2, еп. 2
  • 15:00
    Каубои в студени води, сезон 2, еп. 2
  • 15:45
    Треска за нефрит, сезон 3, еп. 1
  • 16:10
    Треска за нефрит, сезон 3, еп. 2
Пълна програма
  • 14:20
    Fantasy Factory Season 3
  • 14:45
    Fantasy Factory Season 3
  • 15:15
    Blood, Sweat & Gears
  • 16:10
    Pro Bull Riders
Пълна програма
  • 14:30
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 15:40
    Феномени /на живо/
  • 17:40
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 20:00
    ЗОНА ЗА ПОЗДРАВИ - LIVE /телевизионно шоу за поздрави - на живо/
Пълна програма
  • 14:30
    Живот на остров
  • 15:00
    Хавайски живот
  • 15:30
    Хавайски живот
  • 16:00
    Основен ремонт във Виктория
Пълна програма
  • 14:40
    Мама - първи сезон, еп. 9
  • 15:10
    Любовни авантюри - трети сезон, еп. 8
  • 16:05
    Анатомията на Грей - дванадесети сезон, еп. 22
  • 17:05
    Отчаяни съпруги - осми сезон, еп. 2
Пълна програма
  • 13:20
    Ченгетата от Пицофалконе - първи сезон, еп. 2
  • 15:20
    Лас Вегас - втори сезон, еп. 20
  • 16:15
    Лас Вегас - втори сезон, еп. 21
  • 17:10
    Веществени доказателства: Рим - първи сезон, еп. 15
Пълна програма
  • 14:20
    "Джеръд Кармайкъл: 8", стендъп комедия, САЩ, 2017; реж. Бо Бърнам, с Джеръд Кармайкъл, [15+]
  • 15:25
    "Гадже за лудата Мери", комедийна драма, Ирландия, 2016; реж. Дарън Торнтън, със Сиана Кърслейк, Тара Лий, Чарли Бейли, Денис МакКормак, Барбара Бренан, [15+]
  • 16:45
    "Красавицата и звярът (2017)", семеен - фентъзи, САЩ, 2017; реж. Бил Кондон, с Ема Уотсън, Дан Стивънс, Люк Евънс, Джош Гад, Кевин Клайн, [12+]
  • 18:50
    "Домът на мис Перигрин за чудати деца", фентъзи, САЩ, 2016; реж. Тим Бъртън, с Ева Грийн, Ейса Бътърфийлд, Крис О'Доуд, Самюъл Л. Джаксън, Джуди Денч, [12+]
Пълна програма
  • 14:30
    Загадки в музея, сезон 2, еп. 16
  • 15:15
    Забранена история, сезон 3, еп. 2
  • 16:05
    Страхотни изобретения, сезон 2, еп. 25
  • 16:35
    Ловецът на оръжия, сезон 2, еп. 4
Пълна програма
  • 14:30
    Спецове в заложната къща: Най-старият номер
  • 15:00
    Изковани в огъня: Шотландският клеймор
  • 16:00
    Дървосекачи: Отново заедно в името на дърводобива
  • 17:00
    Американски антиквари: С пълна скорост напред
Пълна програма
  • 14:30
    Ловци на мигове – тв поредица, 4 еп.
  • 15:00
    НАСЛУКА – тв поредица, пети сезон, 51 еп. /п/
  • 16:00
    Ловци на акули – тв поредица, Америка, трети сезон, 10 еп.
  • 17:00
    КОНЕТЕ
Пълна програма
  • 14:25
    "Бож"
  • 14:50
    "ЯЯ и Зук"
  • 15:05
    "Дот"
  • 15:30
    "Конни"
Пълна програма
  • 14:30
    Календар, хороскоп
  • 14:45
    Телемаркет
  • 15:00
    НОВИНИ
  • 15:15
    Топ шоп
Пълна програма
  • 02:45
    JDM
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:30
    Драконова топка Z (анимация)
  • 19:00
    Хартли (фейлетон)
Пълна програма
  • 14:20
    "Братята Уорнър" - документален филм с Денис Хопър, Деби Рейнолдс.
  • 15:15
    "Мостът "Голдън Гейт" - драма / криминален с Мат Дилън, Джоун Чен.
  • 16:45
    "Чатахучи" - биографичен филм / драма с Нед Бийти, Денис Хопър.
  • 18:20
    "Двойна беда" - екшън / комедия с Питър Пол, Дейвид Пол, Роди Макдауъл, Дейвид Карадайн.
Пълна програма
  • 14:40
    BELGIAN RALLY CHAMPIONSHIP
  • 15:05
    FIA WRC DAILY HIGHLIGHTS
  • 15:30
    TCR INTERNATIONAL SERIES REPLAY
  • 16:45
    FORMULA V8 3,5 CHAMPIONSHIP HIGHLIGHTS
Пълна програма
  • 14:00
    Майки тийнейджърки
  • 15:00
    Майки тийнейджърки
  • 16:00
    Пич, оправи ми колата
  • 16:30
    Пич, оправи ми колата
Пълна програма
  • 14:25
    Anne-Marie: MTV Live Stage
  • 14:50
    Dua Lipa: MTV Live Stage
  • 15:15
    Shawn Mendes: MTV Unplugged
  • 16:00
    2017 MTV EMA: The Red Carpet
Пълна програма
  • 13:40
    The Decade's Biggest Anthems!
  • 15:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 17:00
    Rocks Rated!
  • 18:00
    Rock Solid Playlist
Пълна програма
  • 14:40
    Гранични ветеринари, сезон 1, еп. 4
  • 15:10
    Най-свирепите животни!, сезон 1, еп. 4
  • 16:00
    Животинска полиция "Финикс", сезон 1, еп. 10
  • 16:55
    Градът на бялата мечка, сезон 1, еп. 10
Пълна програма
  • 14:00
    Арестувани зад граница 4, еп. 10
  • 15:00
    Разследване на самолетни катастрофи - сезон 7, еп. 4
  • 16:00
    Разследване на самолетни катастрофи - сезон 7, еп. 5
  • 17:00
    Магистрала през ада, еп. 13
Пълна програма
  • 14:17
    Най-смъртоносните животни на планетата: Зъби
  • 15:04
    Най-смъртоносните животни на планетата: Подводни убийци
  • 15:51
    Най-смъртоносното трио: Игри на глада
  • 16:37
    Най-смъртоносното трио: Скоростта убива
Пълна програма
  • 14:00
    Футбол: Каен - Ница, мач от френската Лига 1, повторение, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 16:00
    Баскетбол: Барселона - Валенсия, мач от испанската баскетболна лига, повторение
  • 18:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 18:05
    Футбол: Лийдс Юнайтед - Мидълзбро, мач от Чемпиъншип, повторение
Пълна програма
  • 13:15
    "Времето ще покаже"
  • 16:00
    Новини (със субтитри)
  • 16:15
    "Хайде да се оженим!"
  • 17:00
    "Мъжко / Женско"
Пълна програма
  • 14:00
    "Избери песен" - музикална игра
  • 15:00
    "Планета Хит" - нон-стоп хитове
  • 16:00
    "Картини от Света" - музикална импресия
  • 16:05
    "Планета Live" - музикална програма
Пълна програма
  • 14:30
    "Поздрав от България" - избрана фолклорна програма
  • 15:00
    "Златна колекция" - хитовете през годините
  • 15:30
    "Това е България" - музикално информационно предаване
  • 16:00
    "Музикална съкровищница" - фолклорна програма
Пълна програма
  • 14:05
    "Планета Live" - музикална програма
  • 16:00
    "Звездите на България" - музикална програма
  • 16:30
    "Ретро" - музикална програма
  • 17:00
    "Show Time" - музикална програма
Пълна програма
  • 14:20
    "Двама мъже и половина" - сериал
  • 15:40
    "По средата" - сериал
  • 16:35
    "Теория за големия взрив" - сериал
  • 18:00
    "Тафф" - булеварден журнал
Пълна програма
  • 14:00
    Италия, Серия А: Кротоне - Дженоа
  • 16:00
    Италия, Серия А: Сампдория - Ювентус
  • 18:00
    Италия, Серия А: Интер - Аталанта
  • 20:00
    Жилет световен спорт
Пълна програма
  • 13:00
    "12 часа" - обеден информационен журнал
  • 15:00
    "Синята светлина" - доку-поредица
  • 16:00
    "В капана на подозренията" - доку-поредица
  • 18:00
    "Съблазнителни измами" - доку-поредица
Пълна програма
  • 13:25
    Сериал: "Красив живот"
  • 15:00
    Вести
  • 15:30
    Вести-Москва
  • 15:50
    Вести
Пълна програма
  • 14:30
    "Руски акцент"
  • 15:00
    "Особено мнение"
  • 16:00
    Сериал: "Ловът на Пепеляшка"
  • 17:00
    "Особено мнение"
Пълна програма
  • 14:00
    "Патрулна обиколка: Специалистите" - репортаж
  • 15:00
    "Патрулна обиколка" - репортаж
  • 16:00
    "Патрулна обиколка: Берлин" - репортаж
  • 17:00
    "Клиниката на Зюдринг" - сериал
Пълна програма
  • 14:15
    "Паралакс" 1 /повторение/
  • 15:00
    Новини - информационна емисия на ТВ "СКАТ" /на живо/
  • 15:15
    "Паралакс" 2 /повторение/
  • 16:00
    "Първото благо"- с водещ проф. Цветан Димитров /повторение/
Пълна програма
  • 14:00
    Футбол
  • 17:00
    Жилет футбол
  • 19:00
    Футбол
  • 21:30
    Спортна програма
Пълна програма
  • 14:40
    Dragons - Auf zu neuen Ufern
  • 15:10
    Tom und Jerry
  • 15:45
    Familie Fox - Die Geheimnishuter
  • 16:15
    Wir sind die Croods!
Пълна програма
  • 14:00
    Фолклорна трапеза - музикално-кулинарно предаване
  • 15:00
    Детски свят - Покахонтас - анимация
  • 15:30
    Детски свят - Маша и мечока - анимация
  • 15:55
    Гората -документален филм
Пълна програма
  • 12:02
    We Love Music
  • 18:02
    1 Artist 3 Hits
  • 18:12
    Top 10
  • 19:02
    New 4 U
Пълна програма
  • 14:00
    Моят голям, пищен, фантастичен живот: Лице в лице
  • 15:00
    Пълна промяна: Отслабване: Мередит - част 2
  • 16:00
    Голямото пазаруване: Линдзи Марш, Скарлет Марш, Кърсти Ролф, Никола Ролф
  • 17:00
    Джил и Джеса: С поглед към бъдещето: Вече е официално!
Пълна програма
  • 14:30
    Зелен свят - Планински кеклик
  • 15:30
    Да бдим над терасите
  • 16:00
    Виж България - Албена, място, където пясъкът среща морето
  • 16:30
    Виж България - Лятното мечтание на една Кралица, Дворецът Балчик
Пълна програма
  • 14:30
    Търсене на дом по света
  • 15:00
    Преобразяване на RV каравани
  • 16:00
    Строители на къщи сред клоните на дърветата
  • 17:00
    Странни храни: вкусни дестинации
Пълна програма
  • 14:30
    Търсене на дом по света
  • 15:00
    Преобразяване на RV каравани
  • 16:00
    Строители на къщи сред клоните на дърветата
  • 17:00
    Странни храни: вкусни дестинации
Пълна програма
  • 13:00
    Срещи в парка, САЩ, драма/мистерия/романтичен, с Джош Хартнет, Даян Крюгер, 2004
  • 14:55
    Семеен сблъсък, САЩ, драма/трилър, с Джон Траволта, 2001
  • 16:25
    Ценен товар, Канада, екшън/комедия/криминален, с Брус Уилис, 2016
  • 17:55
    Дявол в синя рокля, САЩ, криминален/драма/мистерия, с Дензъл Уошингтън, 1995
Пълна програма
  • 14:30
    Новини
  • 15:00
    Новини
  • 15:30
    Новини
  • 16:00
    Новини
Пълна програма
  • 14:25
    Новата балканска кухня с Божана - кулинарно предаване, еп. 1
  • 14:55
    Модерна турска кухня с Максут - кулинарно предаване, еп. 6
  • 15:25
    Спести с Джейми - втори сезон, еп. 6
  • 16:25
    Уроци на живо с Гордън Рамзи - кулинарно предаване, еп. 7
Пълна програма
  • 13:00
    Хитовете не лъжат!
  • 15:00
    2-4-1 Хитове!
  • 16:00
    Ние обичаме 2000 +
  • 17:00
    Ние обичаме 2010 +
Пълна програма
  • 14:00
    Хайд Парк на Хъдсън - Драма, 2012, Режисьор: Роджър Мичел, В ролите: Бил Мъри, Лора Лини, Оливиа Уилямс
  • 16:00
    И още нещо - Комедия, Романтичен, 2003, Режисьор: Уди Алън, В ролите: Уди Алън, Джейсън Бигс, Кристина Ричи, Фишър Стивънс, Дани Де Вито
  • 18:00
    Само през трупа й - Романтичен, Комедия, 2008, Режисьор: Джеф Лоуъл, В ролите: Ева Лонгория, Линдзи Слоун, Пол Ръд, Джейсън Бигс, Лейк Бел, Стивън Рут, Али Хилис
  • 20:00
    Бащата на изобретението - Комедия, 2010, Режисьор: Трент Купър, В ролите: Кевин Спейси, Вирджиния Мадсън, Хедър Греъм, Джак Макгий, Камила Бел, Джони Ноксвил, Майкъл Росенбаум, Ред Уест
Пълна програма
  • 14:00
    "Между тюл и сълзи" - доку-поредица
  • 15:00
    "Моето дете, твоето дете - А как възпитаваш ти?" - доку-поредица
  • 16:00
    "Кралица на пазаруването" - доку-поредица
  • 17:00
    "4 сватби и едно вълшебно пътешествие" - доку-поредица
Пълна програма
  • 14:30
    История/п/
  • 15:00
    "ТВ меню"/п/
  • 15:30
    Спорт
  • 16:00
    Здравословен живот
Пълна програма
  • 14:25
    Хавай 5-0 - втори сезон, еп. 20
  • 15:20
    Семейство Симпсън - седемнадесети сезон, еп. 13
  • 15:45
    Семейство Симпсън - седемнадесети сезон, еп. 14
  • 16:15
    Психаротерапия - трети сезон, еп. 13
Пълна програма
  • 14:00
    Club Bangers!
  • 16:00
    Dance Classics!
  • 17:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 17:40
    DJ Duel
Пълна програма
  • 14:30
    FASHION FLIX
  • 14:55
    FASHION WEEK
  • 15:00
    PHOTOGRAPHERS
  • 15:25
    F-PEOPLE
Пълна програма
  • 13:40
    Big Fat Hits
  • 17:00
    Pop Superstars
  • 19:00
    Can't Stop The Hits
  • 22:00
    Big Fat Hits
Пълна програма
  • 14:05
    "Кошмарни съседи" - 509 еп.
  • 14:55
    "Джигити" - 10 еп.
  • 15:20
    "Лов на неизрядни платци" - 3 и 4 еп.
  • 16:10
    "Съдия Джуди"- 71 и 72 еп.
Пълна програма
  • 14:30
    новини
  • 14:45
    Топ шоп
  • 15:00
    Новини
  • 15:15
    "В обектива"
Пълна програма
  • 14:25
    На рыбалку с охотой
  • 14:50
    Советы бывалых
  • 15:05
    Битва профессионалов
  • 15:35
    Охота с луком
Пълна програма
  • 13:00
    "Агент Коди Банкс 2: Дестинация Лондон" - приключенски екшън с уч. на Франки Мюниц, Антъни Андерсън, Хана Спиърит, Синтия Стивънсън, Даниел Ройбък, Ана Чанселър и др.
  • 15:10
    "Междузвездни войни: Епизод II - Клонираните атакуват" - екшън-фантастика с уч. на Кристофър Лий, Самюел Л. Джаксън, Иън Макдермид, Натали Портман, Юън Макгрегър, Хейдън Кристенсен и др., /п/
  • 18:00
    "От местопрестъплението: Ню Йорк" - сериал, сезон 3
  • 19:00
    "София - Ден и Нощ" - риалити сериал
Пълна програма
  • 14:30
    Extreme Couponing: April and Carla
  • 14:53
    Extreme Couponing: Michelle and Tyler
  • 15:15
    Extreme Cheapskates: Episode 8
  • 15:38
    Extreme Cheapskates: Most Extreme Moments
Пълна програма
  • 14:30
    Трапезата на Сиба
  • 15:00
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета
  • 15:30
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета
  • 16:00
    Режи!
Пълна програма
  • 14:40
    Геймърки
  • 15:00
    Геймърки
  • 15:20
    Академия за магьосници
  • 15:45
    Спонджбоб Квадратни Гащи
Пълна програма
  • 14:00
    Ски-скокове: Световна купа Висла
  • 15:00
    Снукър: "Северна Ирландия оупън", пряко
  • 19:00
    Ски-скокове: Световна купа Висла
  • 20:25
    "Линдзи Вон: Преследвайки историята"
Пълна програма
  • 14:20
    "Джеръд Кармайкъл: 8", стендъп комедия, САЩ, 2017; реж. Бо Бърнам, с Джеръд Кармайкъл, [15+]
  • 15:25
    "Гадже за лудата Мери", комедийна драма, Ирландия, 2016; реж. Дарън Торнтън, със Сиана Кърслейк, Тара Лий, Чарли Бейли, Денис МакКормак, Барбара Бренан, [15+]
  • 16:45
    "Красавицата и звярът (2017)", семеен - фентъзи, САЩ, 2017; реж. Бил Кондон, с Ема Уотсън, Дан Стивънс, Люк Евънс, Джош Гад, Кевин Клайн, [12+]
  • 18:50
    "Домът на мис Перигрин за чудати деца", фентъзи, САЩ, 2016; реж. Тим Бъртън, с Ева Грийн, Ейса Бътърфийлд, Крис О'Доуд, Самюъл Л. Джаксън, Джуди Денч, [12+]
Пълна програма
  • 09:30
    Playlist
  • 18:00
    Lucky 7
  • 19:00
    Hip-Hop of BG
  • 19:30
    Music of BG
Пълна програма
  • 14:30
    PJ Masks
  • 15:00
    My Friends Tigger & Pooh
  • 15:30
    Doc McStuffins
  • 16:00
    Puppy Dog Pals
Пълна програма
  • 14:40
    Геймърки
  • 15:00
    Геймърки
  • 15:20
    Академия за магьосници
  • 15:45
    Спонджбоб Квадратни Гащи
Пълна програма
  • 14:00
    25 Years Since...
  • 15:00
    Smells Like The 90s
  • 17:00
    90s Vs 00s
  • 18:00
    Monday Memories
Пълна програма
  • 14:40
    Web of Lies: Love Goes South
  • 15:35
    Shadow of Doubt: Murder Or Suicide?
  • 16:30
    Disappeared: The Final Chord
  • 17:25
    Momsters: When Moms Go Bad: A Killer Routine
Пълна програма
  • 14:40
    Clubland: Manchester United
  • 15:05
    Top: Ups and Downs
  • 15:32
    Up Close With: Valentina Vezzali
  • 16:00
    The Truth About...: Lionel Messi
Пълна програма
  • 14:20
    Pro Team Journal
  • 14:45
    All Angles
  • 15:10
    All Angles
  • 15:35
    All Angles
Пълна програма
  • 14:30
    Спецове в заложната къща: Най-старият номер
  • 15:00
    Изковани в огъня: Шотландският клеймор
  • 16:00
    Дървосекачи: Отново заедно в името на дърводобива
  • 17:00
    Американски антиквари: С пълна скорост напред
Пълна програма
  • 14:00
    Разследване на самолетни катастрофи - сезон 7, еп. 4
  • 15:00
    Разследване на самолетни катастрофи - сезон 7, еп. 5
  • 16:00
    Магистрала през ада, еп. 13
  • 17:00
    Десет хипотези за края на света, еп. 1
Пълна програма
  • 13:30
    Премиера: "Любов под наем" - сериал, с. 1, еп. 4
  • 15:00
    Премиера: "Италианската булка" - сериал, с.1, еп.158
  • 16:00
    Премиера: "Клиника край езерото" - сериал, с.2, еп. 72
  • 17:00
    bTV Новините
Пълна програма
  • 14:15
    Конан; сезон 1, епизод 9, приключенски, научна фантастика, САЩ, 1997
  • 15:15
    Тийн вълк; сезон 5, епизод 12, драма, научна фантастика, САЩ, 2016
  • 16:05
    Тоталкар; сезон 2, епизод 7, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2016
  • 16:50
    Тоталкар; сезон 2, епизод 8, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2016
Пълна програма
  • 14:30
    Всяка милисекунда е от значение; документален, спорт, Великобритания, 2016
  • 15:35
    4исла; сезон 6, епизод 16, криминален, драма, САЩ, 2010
  • 16:35
    Отмъщението; сезон 1, епизод 34, драма, мистерия, 2013
  • 17:50
    Отмъщението; сезон 1, епизод 35, драма, мистерия, 2013
Пълна програма
  • 14:30
    Какво е нужно за убийство: Вълк в женски облик
  • 15:00
    Разтърсващи престъпления: Освободен погрешка
  • 16:00
    Първите 48 часа: Смъртоносна грешка
  • 17:00
    Първите 48 часа: Дебнене/С този пръстен
Пълна програма
  • 14:35
    Мръсни танци: Хавански нощи; Романтичен, САЩ, 2004
  • 16:20
    Всичко ни е наред; Драма, САЩ, 2009
  • 18:20
    Нещата, които трябва да направиш в Денвър, преди да умреш; Криминална комедия, САЩ,1996
  • 20:35
    96 минути; Драма, трилър, САЩ, 2011
Пълна програма
  • 14:30
    "Американский ликбез" Американская мечта
  • 15:00
    Новости RTVi
  • 15:10
    Особое мнение
  • 16:00
    Сериал "Время любить" 16+
Пълна програма
  • 14:30
    "Новини" - информационна емисия на ТВ СКАТ
  • 14:45
    "От архивите на "СКАТ"
  • 15:30
    "Новини" - информационна емисия на ТВ СКАТ
  • 15:42
    "От архивите на "СКАТ": продължение
Пълна програма
  • 14:35
    SpongeBob SquarePants
  • 15:00
    SpongeBob SquarePants
  • 15:30
    SpongeBob SquarePants
  • 16:00
    Ridiculousness
Пълна програма
  • 14:39
    A Trip Down Mammary Lane (18+)
  • 15:00
    Shy BF's First Threesome (18+)
  • 15:25
    Seductive French MILF Gets Creampie (18+)
  • 15:47
    A Stepmother's Touch (18+)
Пълна програма
  • 14:05
    Тенис: Винъс Уилямс - Каролин Гарсия (BNP Paribas WTA Finals Singapore presented by SC Global, Сингапур; WTA World Tour Finals - II полуфинал, повторение)
  • 16:50
    Тенис: Каролин Вожняцки - Винъс Уилямс (BNP Paribas WTA Finals Singapore presented by SC Global, Сингапур; WTA World Tour Finals - финал, повторение)
  • 18:30
    "Спорт +" спортно обзорно предаване (повторение)
  • 19:30
    "Екстремни серии по ветроходство" - 3 еп., спортно-обзорно предаване
Пълна програма
  • 14:10
    Баскетбол: Берое - Лукойл Академик - среща от Националната баскетболна лига
  • 16:00
    Спортна треска
  • 17:00
    Митове и легенди документален филм /11 епизод/
  • 17:30
    Световен рали-шампионат: Рали Австралия - финален етап
Пълна програма
  • 14:35
    Агротема
  • 14:50
    История на храните - повт.
  • 14:55
    Музикална пауза
  • 15:00
    Новини
Пълна програма
  • 14:30
    ALL ABOUT ANIMALS EP 5
  • 15:00
    ANIMAL ALLIES - DR. DARIO
  • 15:30
    ANIMAL ALLIES - LONDON'S CAT OVERPOPULATION
  • 16:00
    SHARKS: THE REAL THREAT
Пълна програма
  • 13:40
    Superkombat Fighting Championship
  • 15:40
    World Series of Boxing - WSB
Пълна програма
  • 14:30
    Fuel Tv presents Camp Woodward
  • 15:00
    Fuel Tv presents Camp Woodward
  • 15:30
    Pull
  • 16:00
    The Great Ride Open
Пълна програма
  • 14:35
    Ветеринарна клиника за дребни животни (11)
  • 15:00
    Ветеринарна клиника за дребни животни (12)
  • 15:25
    Спешна медицинска помощ за животни (1)
  • 15:50
    Спешна медицинска помощ за животни (2)
Пълна програма
  • 14:30
    WWF - Бяла водна лилия
  • 15:00
    Пътешествия из райската земя - Будапеща
  • 15:30
    Монтана - Очарователно откритие
  • 16:00
    Професия турист
Пълна програма
  • 13:30
    Daniel Barenboim conducts Tannhauser by Wagner at the Staatsoper Berlin
  • 16:40
    InterMezzo
  • 17:00
    Der Freischutz by Weber at la Scala
  • 19:40
    A lute recital with Thomas Dunford : Dowland, Kapsberger, Dalza
Пълна програма
  • 14:00
    Футбол: Пирин - Берое, мач от Първа професионална лига, повторение
  • 16:00
    "Домът на футбола", предаване за български футбол (2017-18), 19-и епизод, повторение
  • 17:00
    Студио "Първа професионална лига", директно
  • 17:30
    Футбол: Верея - Етър, мач от Първа професионална лига, директно
Пълна програма
  • 14:00
    Тенис: Доминика Цибулкова - Анастасия Павлюченкова (BNP Paribas Open, Индиън Уелс; WTA Premier 2017 - повторение)
  • 16:15
    Тенис: Каролине Гарсия - Светлана Кузнецова (BNP Paribas Open, Индиън Уелс; WTA Premier 2017 - повторение)
  • 17:30
    Тенис: Елена Веснина - Анджелик Кербер (BNP Paribas Open, Индиън Уелс; WTA Premier 2017 - повторение)
  • 19:00
    "Десетилетие на открития" - документален филм
Пълна програма
  • 14:00
    Футбол: Уотфорд - Уест Хям Юнайтед, мач от английската Висша лига, повторение
  • 16:00
    Съботен обзор на кръга в английската Висша лига (2017-18), 12-и епизод, повторение
  • 17:00
    Футбол: Ливърпул - Саутхямптън, мач от английската Висша лига, запис
  • 19:00
    Неделен обзор на кръга във френската Лига 1 (2017-8), 13-и епизод
Пълна програма
  • 14:40
    Мрежа от лъжи: Разрушена любов
  • 15:35
    Сянка на съмнение: Убийство или самоубийство?
  • 16:30
    Изчезнали: Последен акорд
  • 17:25
    Чудовищни майки: Убийствен навик
Пълна програма
  • 14:00
    "Просто Диков", авторско предаване на Сашо Диков, (п) - 1 част
  • 15:00
    "Един прекрасен ден", магазинно предаване с водещ Каролина Братанова
  • 16:30
    еМисия България LIVE
  • 18:30
    Централни Новини на BIT LIVE
Пълна програма
  • 14:15
    "Гражданинът", драма, Унгария, 2016; реж. Роланд Враник, с Др. Марцело Кейк-Бали, Агнеш Мар, Аргхаван Шекари, Тибор Гашпар, Тунде Салонтаи, [12+]
  • 16:00
    "Късметлията", биографична драма, САЩ, 2005; реж. Рон Хауърд, с Ръсел Кроу, Рене Зелуегър, Пол Джиамати, Крейг Биерко, Пади Консидайн, [12+]
  • 18:25
    "Братя Даслер: Вечните съперници - първа част", биографична драма, Германия, 2016; реж. Сирил Бос, Филип Щенерт, с Кристиан Фридел, Хано Кофлер Хана Херцшпрунг, Алина Левшин, Рафаел Гарайзен, [12+]
  • 20:00
    "Денят на независимостта: Нова заплаха", екшън - фантастика, САЩ, 2016; реж. Роланд Емерих, с Лиъм Хемсуърт, Джеф Голдблум, Бил Пулман, Майка Монро, Травис Тоуп, [12+]
Пълна програма
  • 14:20
    "Заместник-директори ІІ, 9 еп.", комедия, САЩ, 2017; реж. Дейвид Гордън Грийн, с Дани МакБрайд, Уолтън Гогинс, Кимбърли Хъбърт Грегъри, Джорджия Кинг, Шион МакКинли, [15+]
  • 14:55
    "Сестри на макс", комедия, САЩ, 2015; реж. Джейсън Мур, с Тина Фей, Ейми Поулър, Мая Рудолф, Айк Баринхолц, Джеймс Бролин, [15+]
  • 16:55
    "Берголио, папа Франсиско", биографична драма, Аржентина, 2015; реж. Беда Докампо Фейхоо, с Дарио Грандинети, Силвия Абаскал, Летисия Бредиче, Лаура Новоа, Леонор Мансо, [12+]
  • 18:40
    "Прегради", драма, САЩ, 2016; реж. Дензъл Уошингтън, с Дензъл Уошингтън, Вайола Дейвис, Стивън МакКинли Хендерсън, Джован Адепо, Ръсел Хорнсби, [12+]
Пълна програма
  • 14:30
    VIP Access
  • 14:45
    VIP Access
  • 15:00
    Fashion Dolls
  • 15:15
    Fashion Dolls
Пълна програма
  • 14:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 15:00
    България. Спа и балнеология (образователен филм за семеен туризъм)
  • 15:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 16:00
    С вкуса на Златна Добруджа (рецепти от Алфатар) (образователен документален филм)
Пълна програма
  • 14:00
    Футбол: Холандска Ередивизи
  • 15:55
    Новини
  • 16:00
    Тенис: ATP Лондон
  • 18:30
    Тенис: "ATP WT Uncovered"
Пълна програма
  • 13:05
    Автомобилизъм: Nascar Cup Series
  • 16:00
    Футбол: Индийска суперлига
  • 17:55
    Новини
  • 18:00
    Голф: "Светът на голфа"
Пълна програма
  • 14:40
    Zack & Quack
  • 15:00
    Shimmer and Shine
  • 15:20
    Nella the Princess Knight
  • 15:35
    Paw Patrol
Пълна програма

Сериали

e-kids 14:45
Хари в царството на динозаврите - анимационен сериал
Viasat Nature 14:50
Диви същества с Доминик Монахан, сезон 3, еп. 11
bTV 15:00
Премиера: "Шест сестри" - сериал, с.1, еп.58
bTV Action 15:00
"Кости" - сериал, с.10, еп. 20
bTV Comedy 15:00
"Стъпка по стъпка" - сериал

Всички предавания

Спорт

Diema Sport 2 15:00
"Да скъсаш мрежата", предаване за английски футбол (2017-18), 34-и епизод, повторение
Eurosport 15:00
Колоездене: Обиколка на Алпите, четвърти етап, директно
Eurosport 2 15:00
Футбол: ФИФА футбол магазин
Eurosport HD 15:00
Колоездене: Обиколка на Алпите, четвърти етап, директно
Mtel Sport 2 15:00
Колоездене: "На колела"

Всички предавания

Филми

EPIC Drama 14:40
Ресторантът, сезон 1, еп. 6, Швеция, исторически/драма, 2017
БНТ 14:45
Животни по пижами анимационен филм
TV1000 14:55
Блус Брадърс, САЩ, екшън/комедия/криминален, 1980
TVT 15:00
От нишката до чергата (образователен филм за арт туризъм и обичаи)
MGM 15:00
"Уили / Мили" - комедия / фентъзи с Пати Дюк, Джон Глоувър.

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}