ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 15:00
    Телепазарен прозорец
  • 15:15
    Сагуа - сиамската котка анимационен филм
  • 15:30
    Сид - дете на науката анимационен филм
  • 16:00
    По света и у нас Информационна емисия
Пълна програма
  • 15:00
    Премиера: "Италианската булка" - сериал, с.1, еп.159
  • 16:00
    Премиера: "Клиника край езерото" - сериал, с.2, еп. 73
  • 17:00
    bTV Новините
  • 17:30
    "Лице в лице" - публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова
Пълна програма
  • 14:30
    "Прости ми" (премиера) - сериен филм
  • 16:00
    Новините на NOVA
  • 16:30
    "Завинаги свързани" (премиера) - сериен филм
  • 17:55
    "Теглене на Лото 5 от 35 - "Златната топка"
Пълна програма
  • 14:30
    Q&A - отговори на важните въпроси от политиката с Клара Маринова /п./
  • 15:30
    Новините ON AIR
  • 16:00
    Сърцето на самурая - исторически сериал
  • 16:45
    Дивото зове - приключенски сериал, семеен
Пълна програма
  • 15:05
    Бизнес старт - сутрешен блок с Иван Нончев и Живка Попатанасова /п./
  • 16:00
    Водещите новини
  • 16:05
    Предприемачи - док. поредица на Bloomberg
  • 17:00
    Водещите новини
Пълна програма
  • 15:05
    Изкуствен интелект; сезон 1, епизод 2, екшън, драма, САЩ, 2014
  • 16:05
    Царство; сезон 4, епизод 3, драма, научна фантастика, САЩ, 2017
  • 17:05
    4исла; сезон 5, епизод 22, криминален, драма, САЩ, 2009
  • 18:05
    4исла; сезон 5, епизод 23, криминален, драма, САЩ, 2009
Пълна програма
  • 14:40
    Най-дивата Индия: Ганг: реката на живота
  • 15:35
    Диви и истински: Нападението на акулата
  • 16:30
    Майстори на къщи в клоните на дърветата: Уединение високо в короните на дърветата
  • 17:25
    Питбули и бивши затворници: Нов най-добър приятел
Пълна програма
  • 15:10
    "В окото на бурята" - коментарно предаване с Магдалена Ташева, 2 част, /п/
  • 16:00
    Новини
  • 16:10
    Избрано от "Добро утро, българи"
  • 17:00
    Новини
Пълна програма
  • 15:10
    "Червени рози" - сериал
  • 16:00
    Новини
  • 16:10
    "Буря от любов" - сериал
  • 17:10
    "Луди по морето" - доку поредица
Пълна програма
  • 14:45
    Music Arena
  • 16:00
    TV Shop
  • 16:15
    Hit Mix
  • 17:00
    Standard BG
Пълна програма
  • 15:00
    Часът на зрителите /п/
  • 15:30
    Благуните детски куклен тв сериал /1 сезон, 9 епизод/п/
  • 15:55
    Информация за времето - по градове
  • 16:00
    Абсурдите с БНТ 2 /БНТ 2 София/п/
Пълна програма
  • 14:00
    Денят започва с Култура /п/
  • 15:45
    Малки истории
  • 16:00
    България днес информационен блок
  • 17:30
    Местно време /БНТ 2 Пловдив/
Пълна програма
  • 15:11
    Grizzy and the Lemmings
  • 15:18
    Grizzy and the Lemmings
  • 15:24
    Grizzy and the Lemmings
  • 15:35
    Robin Hood: Mischief in Sherwood
Пълна програма
  • 15:00
    "Истинско правосъдие" - сериал, с.2, еп.11
  • 16:00
    "Готъм" - сериал, еп. 8
  • 17:00
    "Последният кораб" - сериал, с.2, еп.11
  • 18:00
    "Под наблюдение" - сериал, с.4, еп. 20
Пълна програма
  • 14:45
    "Краят на света" - комедия, екшън, фантастика (Великобритания, САЩ, Япония, 2013), режисьор - Едгар Райт, актьори - Саймън Пег, Дейвид Брадли, Еди Марсан, Мартин Фрийман, Пади Консидин, Ник Фрост, Розамунд Пайк, Саманта Уайт и др.
  • 17:00
    "Сватбена мистерия" - криминален, мистерия (САЩ, 2014), режисьор - Рон Оливър, актьори - Ерика Дюранс, Андрю У. Уокър, Брандън Биймър, Рик Раванело и др.
  • 19:00
    "Руби Спаркс: Мечтаното момиче"- комедия (САЩ, 2012), режисьори - Джонатан Дейтън, Валери Фарис, актьори - Пол Дано, Елиът Гулд, Алиа Шаукат, Антонио Бандерас, Зои Казан,Стив Куган, Дебора Ан Уол, Анет Бенинг и др.
  • 21:00
    Премиера: "Клетниците" - драма, мюзикъл, романтичен (Великобритания, САЩ, 2012), режисьор - Том Хупър, актьори - Хю Джакман, Хелена Бонъм Картър, Ръсел Кроу, Ан Хатауей,  Аманда Сайфред, Саша Барън Коен, Арън Твейт, Еди Редмейн,  Саманта Баркс и др.
Пълна програма
  • 14:30
    "Двама мъже и половина" - сериал
  • 15:30
    "Новите съседи" /п./- комедиен сериал
  • 17:00
    "Домашен арест" - сериал, с.1
  • 18:00
    "Кое е това момиче" - сериал, с.3
Пълна програма
  • 15:00
    "Истински истории" - риалити сериал
  • 16:00
    Премиера: "Шоуто на д-р Оз" - токшоу
  • 17:00
    "Търси се" - телевизионно предаване с водещи Меги и Нели
  • 18:00
    "От обич" - сериал
Пълна програма
  • 15:10
    Време за приключения
  • 15:25
    Невероятният свят на Гъмбол
  • 15:35
    Невероятният свят на Гъмбол
  • 15:50
    Невероятният свят на Гъмбол
Пълна програма
  • 15:00
    "Побързай, залез", драма, САЩ, 1967; реж. Ото Премингер, с Майкъл Кейн, Джейн Фонда, Джон Филип Лоу, Дайхан Каръл, Робърт Хукс, [12+]
  • 17:20
    "РКО 281", биографична драма, САЩ, 1999; реж. Бенджамин Рос, с Лив Шрайбър, Джеймс Кромуел, Мелани Грифит, Джон Малкович, Бренда Блетин, [12+]
  • 18:50
    "Ловецът на хвърчила", драма, САЩ, 2007; реж. Марк Форстър, с Халид Абдала, Зекерия Ебрахими, Ахмад хан Махмидзада, Хомаюн Ершади, Атоса Леони, [15+]
  • 21:00
    "Законът на земятa", криминална драма, Финландия, 2017; реж. Юси Хилтунен, с Виле Виртанен, Анти Холма, Мико Неувонен, Малин Буска, Оути Маненпа, [18+]
Пълна програма
  • 13:45
    "Плът на раздора", криминална драма, САЩ, 1993; реж. Стив Клоувс, с Денис Куейд, Мег Райън, Джеймс Каан, Гуинет Полтроу, Скот Уилсън, [15+]
  • 15:50
    "Неуязвимият", трилър, САЩ, 2000; реж. М. Найт Шаямалан, с Брус Уилис, Самюъл Л. Джаксън, Робин Райт Пен, Спенсър Трийт Кларк, Шарлийн Уудард, [12+]
  • 17:35
    "Мираж", комедийна драма, Канада, 2015; реж. Рикардо Троджи, с Луи Морисет, Жули Перо, Кристин Болю, Патрис Робитал, Натали Тибо, [12+]
  • 19:15
    "Песен по залез слънце", драма, Великобритания, 2015; реж. Терънс Дейвис, с Агинес Дейн, Питър Мълан, Кевин Гътри, Джак Грийнлес, Иън Пири, [12+]
Пълна програма
  • 15:00
    News Stream (with World Sport)
  • 16:00
    CNNMoney with Maggie Lake
  • 17:00
    International Desk (with World Sport)
  • 18:00
    Connect the World with Becky Anderson
Пълна програма
  • 13:30
    "Танцът на Марта" - романтичен филм с уч. на Сузана Симон, Харалд Шрот, Кристиан Ердман, Хелена Фил и др.
  • 15:30
    "Ритъмът на мечтите" - сериал, /п/
  • 16:30
    "Бон апети" - предаване
  • 17:00
    "Моят живот"- сериен филм, /п/
Пълна програма
  • 15:00
    "Снайперисти" - сериал, сезон 4
  • 16:00
    "Мъртъв и половина" - криминален екшън с уч. на Стивън Сегал, Морис Честнът, Я Рул, Ниа Пиплес, Къръпт, Тони Плана и др.
  • 18:00
    "Мъже на работa" - сериал, сезон 1
  • 18:30
    "Господари на ефира"- забавно предаване, /п/
Пълна програма
  • 15:00
    Треска за злато: Пробив
  • 16:00
    Строителни постижения: НАСА
  • 17:00
    Съкровища в склада: Великобритания: Епизод 5
  • 17:30
    Съкровища в склада: Епизод 3
Пълна програма
  • 14:38
    Феноменални съоръжения: Най-новата метростанция в Ню Йорк
  • 15:26
    Х-машини: Гръм/Транспортьори/"Немо"
  • 16:14
    Ловци на митове: Междузвездни войни - митовете отвръщат на удара
  • 17:02
    Гръм и трясък: Железопътна катастрофа
Пълна програма
  • 15:00
    Виолета
  • 16:00
    Кей Си под прикритие
  • 16:30
    Междузвездни войни: Приключенията на Фримейкър
  • 17:00
    Приключенията на Рапунцел и разбойника
Пълна програма
  • 14:45
    "Всичко за децата"
  • 15:15
    "Изкуство с Мати и Дада"
  • 15:25
    "Изкуство с Мати и Дада"
  • 15:35
    "Изкуство с Мати и Дада"
Пълна програма
  • 15:00
    Най-малкият зоомагазин - анимационен сериал
  • 15:30
    Бакуган - анимационен сериал
  • 16:00
    Писма от Феликс - анимационен сериал
  • 16:15
    Приключенията на Чък и приятели - анимационен сериал
Пълна програма
  • 15:00
    Делници - с Николай Колев
  • 18:00
    Новини
  • 18:30
    Делници - с Николай Колев
  • 18:55
    Темида - цената на истината - с Нина-Никол Хамилтън
Пълна програма
  • 15:12
    Преди една година
  • 15:15
    Фокус
  • 15:45
    Без коментар: кадри от актуални събития без журналистически коментар
  • 16:15
    Фокус
Пълна програма
  • 15:00
    Снукър: "Северна Ирландия оупън", пряко
  • 19:00
    Конен спорт: Световна купа Щутгарт
  • 20:00
    Ски-скокове: "Камил Стох - Обратно към корените"
  • 20:25
    Новини
Пълна програма
  • 15:00
    Кърлинг, Европейско първенство (жени): Германия - Дания, пряко
  • 18:00
    Ски-скокове: Световна купа Висла
  • 20:30
    Световен шампионат за туристически автомобили: Макао
  • 20:55
    Новини
Пълна програма
  • 15:00
    Каубои в студени води, сезон 2, еп. 3
  • 15:45
    Треска за нефрит, сезон 3, еп. 3
  • 16:10
    Треска за нефрит, сезон 3, еп. 4
  • 16:35
    72 опасни места за живеене, сезон 1, еп. 6
Пълна програма
  • 14:45
    Fantasy Factory Season 3
  • 15:15
    Blood, Sweat & Gears
  • 16:10
    Pro Bull Riders
  • 17:05
    Ama Motocross Series Highlights
Пълна програма
  • 14:15
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 15:40
    Феномени /на живо/
  • 17:40
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 20:00
    ЗОНА ЗА ПОЗДРАВИ - LIVE /телевизионно шоу за поздрави - на живо/
Пълна програма
  • 15:00
    Хавайски живот
  • 15:30
    Хавайски живот
  • 16:00
    Основен ремонт във Виктория
  • 16:30
    Основен ремонт във Виктория
Пълна програма
  • 15:10
    Любовни авантюри - трети сезон, еп. 9
  • 16:05
    Анатомията на Грей - дванадесети сезон, еп. 23
  • 17:05
    Отчаяни съпруги - осми сезон, еп. 4
  • 18:00
    Отчаяни съпруги - осми сезон, еп. 5
Пълна програма
  • 14:15
    Под фалшив флаг - първи сезон, еп. 2
  • 15:15
    Лас Вегас - втори сезон, еп. 22
  • 16:15
    Лас Вегас - втори сезон, еп. 23
  • 17:10
    Веществени доказателства: Рим - първи сезон, еп. 16
Пълна програма
  • 14:05
    "Смърфовете", анимация, САЩ, 2011; реж. Раджа Госнъл, с Ханк Азария, Джейма Мейс, София Вергара, Нийл Патрик Харис, [0+]
  • 15:45
    "Младост в Орегон", комедийна драма, САЩ, 2016; реж. Джоел Дейвид Мур, с Франк Лангела, Били Кръдъп, Кристина Апългейт, Мери Кей Плейс, Джош Лукас, [12+]
  • 17:20
    "Лудо сърце", романтична драма, САЩ, 2009; реж. Скот Купър, с Джеф Бриджис, Маги Джилънхол, Робърт Дювал, Райън Бингам, Джеймс Кийн, [15+]
  • 19:10
    "Семеен корен", комедийна драма, САЩ, 2015; реж. Джейсън Бейтман, с Никол Кидман, Джейсън Бейтман, Кристофър Уокън, Катрин Хан, Марин Айрланд, [12+]
Пълна програма
  • 14:40
    Загадки в музея, сезон 2, еп. 17
  • 15:25
    Забранена история, сезон 3, еп. 3
  • 16:15
    Страхотни изобретения, сезон 2, еп. 26
  • 16:45
    Ловецът на оръжия, сезон 2, еп. 5
Пълна програма
  • 15:00
    Изковани в огъня: Щит с шипове
  • 16:00
    Дървосекачи: Завръщане в черно
  • 17:00
    Американски антиквари: Джакпотът в Джърси
  • 18:00
    Най-доброто от "Американски антиквари": Най-доброто от мотоциклетите на Майк
Пълна програма
  • 15:00
    Риболовни страсти – тв поредица
  • 16:00
    През планини и морета – тв поредица
  • 17:00
    Риболовен филм
  • 18:00
    В кухнята на баба - тв поредица, 6 еп.
Пълна програма
  • 15:05
    "Дот"
  • 15:30
    "Конни"
  • 15:55
    "Зоопаркът на Сузи"
  • 16:00
    "Меси отива в Окидо"
Пълна програма
  • 15:00
    НОВИНИ
  • 15:15
    Топ шоп
  • 15:30
    "Кухнята на Звездев"
  • 16:00
    "Всеки следобед" с Криси"
Пълна програма
  • 02:45
    JDM
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:30
    Драконова топка Z (анимация)
  • 19:00
    Хартли (фейлетон)
Пълна програма
  • 15:05
    "А сега нещо напълно различно" - комедия с Джон Клийз, Майкъл Пейлин.
  • 16:35
    "Пътеводител на птичаря към всичко" - комедия с Коди Смит-Макфий, Джеймс Ле Грос.
  • 18:00
    "Объркан свят" - драма с Голди Хоун, Арлис Хауърд.
  • 19:40
    "Къфс" - екшън / комедия с Крисчън Слейтър, Тони Голдуин, Мила Йовович, Брус Бокслайтнър.
Пълна програма
  • 12:10
    FIA WORLD ENDURANCE CHAMPIONSHIP HIGHLIGHTS
  • 15:30
    BRITISH TRUCK RACING CHAMPIONSHIP
  • 16:20
    FIA EUROPEAN TRUCK RACING CHAMPIONSHIP
  • 16:45
    THE FLYING LAP
Пълна програма
  • 15:00
    Майки тийнейджърки
  • 16:00
    Пич, оправи ми колата
  • 16:30
    Пич, оправи ми колата
  • 17:00
    Пич, оправи ми колата
Пълна програма
  • 15:00
    2017 MTV EMA: The Winners
  • 16:00
    James Arthur Live @ V Festival...
  • 16:25
    Jess Glynne Live @ V Festival 2017
  • 16:50
    Jonas Blue Live @ V Festival 2017
Пълна програма
  • 15:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 17:00
    Rocks Rated!
  • 18:00
    Rock Solid Playlist
  • 19:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
Пълна програма
  • 15:10
    Най-свирепите животни!, сезон 1, еп. 5
  • 16:00
    Животинска полиция "Финикс", сезон 1, еп. 1
  • 16:50
    Градът на бялата мечка, сезон 1, еп. 11
  • 17:15
    Пол О'Грейди за любовта към кучета, сезон 4, еп. 3
Пълна програма
  • 15:00
    Разследване на самолетни катастрофи - сезон 7, еп. 6
  • 16:00
    Разследване на самолетни катастрофи - сезон 7, еп. 7
  • 17:00
    Магистрала през ада: САЩ , еп. 9
  • 18:00
    Десет хипотези за края на света, еп. 2
Пълна програма
  • 15:04
    Кралството на океаните: Титаните на дълбините
  • 15:51
    Кралството на океаните: Пясъчни войни
  • 16:37
    Кралството на океаните: Раят на хищника
  • 17:24
    Кралството на океаните: Огън и лед
Пълна програма
  • 14:00
    Футбол: Лил - Сент Етиен, мач от френската Лига 1, повторение, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 16:00
    Баскетбол: Морабанк Андора - Уникаха, мач от испанската баскетболна лига, повторение
  • 18:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 18:05
    Футбол: Рединг - Уулвърхямптън Уондърърс, мач от Чемпиъншип, повторение
Пълна програма
  • 13:15
    "Времето ще покаже"
  • 16:00
    Новини (със субтитри)
  • 16:15
    "Хайде да се оженим!"
  • 17:00
    "Мъжко / Женско"
Пълна програма
  • 15:00
    "Планета Хит" - нон-стоп хитове
  • 16:00
    "Картини от Света" - музикална импресия
  • 16:05
    "Планета Live" - музикална програма
  • 16:40
    "3 плюс" - инфо бюлетин
Пълна програма
  • 15:00
    "Златна колекция" - хитовете през годините
  • 15:30
    "Поздрав от България" - избрана фолклорна програма
  • 16:00
    "Музикална съкровищница" - фолклорна програма
  • 16:30
    "Картини от България" - музикална импресия
Пълна програма
  • 14:05
    "Планета Live" - музикална програма
  • 16:00
    "Звездите на България" - музикална програма
  • 16:30
    "Ретро" - музикална програма
  • 17:00
    "Show Time" - музикална програма
Пълна програма
  • 14:20
    "Двама мъже и половина" - сериал
  • 15:40
    "По средата" - сериал
  • 16:35
    "Теория за големия взрив" - сериал
  • 18:00
    "Тафф" - булеварден журнал
Пълна програма
  • 13:30
    Италия, Серия А: Рома - Лацио
  • 15:30
    Италия, Серия А: Наполи - Милан
  • 17:30
    УЕФА Лига Европа - магазинно предаване
  • 18:10
    УЕФА Шампионска лига - магазинно предаване
Пълна програма
  • 15:00
    "Синята светлина" - доку-поредица
  • 16:00
    "В капана на подозренията" - доку-поредица
  • 18:00
    "Съблазнителни измами" - доку-поредица
  • 18:30
    "Сред нас" - сериал
Пълна програма
  • 15:00
    Вести
  • 15:30
    Вести-Москва
  • 15:50
    Вести
  • 16:15
    Токшоу: "Пряко предаване"
Пълна програма
  • 15:00
    "Особено мнание"
  • 16:00
    Сериал: "Ловът на Пепеляшка"
  • 17:00
    "Особено мнение"
  • 18:00
    "Обложката"
Пълна програма
  • 15:00
    "Патрулна обиколка" - репортаж
  • 16:00
    "Патрулна обиколка: Берлин" - репортаж
  • 17:00
    "Клиниката на Зюдринг" - сериал
  • 18:30
    "Съдба - и изведнъж всичко е различно" - сериал
Пълна програма
  • 15:05
    "Край Босфора.."/повторение/
  • 16:00
    "Ако зажалиш..."с водещ Бони Милчева / повторение /
  • 17:30
    Новини - информационна емисия на ТВ "СКАТ"/на живо/
  • 17:45
    "Всички на мегдана" поздравителен концерт/на живо/
Пълна програма
  • 14:00
    Дартс: Световно първенство в Пърфлийт - пряко
  • 19:00
    Кучетата: новини от надбягванията с хрътки
  • 19:30
    Футбол от Азия
  • 20:00
    Дартс: Световно първенство в Пърфлийт - пряко
Пълна програма
  • 15:10
    Tom und Jerry
  • 15:30
    Grizzy & die Lemminge
  • 15:45
    Familie Fox - Die Geheimnishuter
  • 16:15
    Wir sind die Croods!
Пълна програма
  • 15:00
    Детски свят - Покахонтас - анимация
  • 15:30
    Детски свят - Маша и мечока - анимация
  • 15:55
    Вкаменена сватба - документален филм
  • 16:30
    Новини
Пълна програма
  • 14:02
    We Love Music
  • 18:02
    1 Artist 3 Hits
  • 18:12
    Top 10
  • 19:02
    New 4 U
Пълна програма
  • 15:00
    Пълна промяна: Отслабване: Трина - част 1
  • 16:00
    Голямото пазаруване: Маги Ламбо, Самара Милфорд, Аманда Гайс, Доун Бент
  • 17:00
    Джил и Джеса: С поглед към бъдещето: Семейство Дъгар в пустошта
  • 18:00
    Булки с извивки: Кич за булки
Пълна програма
  • 15:00
    Белият Пирин, част 4
  • 15:30
    Община Дупница - От векове за векове
  • 16:00
    Виж България - Берковица, старинна и съвременна
  • 16:30
    Виж България - Подводното съкровище, Черно море
Пълна програма
  • 15:00
    Преобразяване на RV каравани
  • 16:00
    Строители на къщи сред клоните на дърветата
  • 17:00
    Странни храни: вкусни дестинации
  • 17:30
    Странни храни: вкусни дестинации
Пълна програма
  • 15:00
    Преобразяване на RV каравани
  • 16:00
    Строители на къщи сред клоните на дърветата
  • 17:00
    Странни храни: вкусни дестинации
  • 17:30
    Странни храни: вкусни дестинации
Пълна програма
  • 14:30
    Коледна опашка, Канада, семеен, с Чандра Уест, Антонио Купо, 2014
  • 16:00
    Кейт и Леополд, САЩ, комедия/романтичен, с Мег Райън, Хю Джакман, 2001
  • 18:00
    Синьо увлечение 2, Южна Африка,САЩ, драма/романтичен/спортен, 2011
  • 19:45
    Завръщане в бъдещето II, САЩ, приключенски/комедия/фентъзи, 1989
Пълна програма
  • 15:00
    Новини
  • 15:30
    Новини
  • 16:00
    Новини
  • 16:30
    Новини
Пълна програма
  • 14:55
    Модерна турска кухня с Максут - кулинарно предаване, еп. 7
  • 15:25
    Джейми Оливър - бягство в Италия - кулинарно предаване, еп. 1
  • 15:55
    Домашна кухня с Джейми Оливър - първи сезон, еп. 1
  • 16:25
    Уроци на живо с Гордън Рамзи - кулинарно предаване, еп. 8
Пълна програма
  • 15:00
    2-4-1 Хитове!
  • 16:00
    Ние обичаме 2000 +
  • 17:00
    Ние обичаме 2010 +
  • 18:00
    Музиката никога не е била толкова добра
Пълна програма
  • 14:00
    Колко е важно да бъдеш сериозен - Комедия, Романтичен, Исторически, 2002, Режисьор: Оливър Паркър, В ролите: Рупърт Еверет, Рийз Уидърспун, Колин Фърт, Франсис Оконър, Джуди Денч, Том Уилкинсън
  • 16:00
    Хейвън Сез.1, Еп.9 - Криминален, Драма , Фентъзи, 2010, Режисьор: Scott Shepherd, David MacLeod, Michael Rosenberg, В ролите: Емили Роуз, Лукас Брайънт, Ерик Балфур
  • 17:00
    22 Куршума - Криминален, Екшън, Трилър, 2010, Режисьор: Ришар Бери, В ролите: Жан Рено, Жозефин Бери, Кад Мерад, Ришар Бери, Габриела Рай
  • 19:00
    Дред - Екшън, Фантастика, 2012, Режисьор: Пийт Травис, В ролите: Карл Ърбан, Оливия Трилби, Лена Хеди
Пълна програма
  • 15:00
    "Моето дете, твоето дете - А как възпитаваш ти?" - доку-поредица
  • 16:00
    "Кралица на пазаруването" - доку-поредица
  • 17:00
    "4 сватби и едно вълшебно пътешествие" - доку-поредица
  • 18:00
    "Между тюл и сълзи" - доку-поредица
Пълна програма
  • 15:00
    "ТВ меню"/п/
  • 15:30
    Спорт
  • 16:00
    Здравословен живот
  • 16:30
    Ретро музика
Пълна програма
  • 14:25
    Хавай 5-0 - втори сезон, еп. 22
  • 15:20
    Семейство Симпсън - седемнадесети сезон, еп. 15
  • 15:45
    Семейство Симпсън - седемнадесети сезон, еп. 16
  • 16:15
    Психаротерапия - трети сезон, еп. 15
Пълна програма
  • 14:00
    Club Bangers!
  • 16:00
    Dance Classics!
  • 17:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 17:40
    DJ Duel
Пълна програма
  • 15:00
    TOP MODELS
  • 15:25
    F-PEOPLE
  • 15:30
    TOP MODELS
  • 15:55
    FASHION WEEK
Пълна програма
  • 13:40
    Big Fat Hits
  • 17:00
    Pop Superstars
  • 19:00
    Can't Stop The Hits
  • 22:00
    Big Fat Hits
Пълна програма
  • 14:55
    "Джигити" - 11 еп.
  • 15:20
    "Лов на неизрядни платци" - 5 и 6 еп.
  • 16:10
    "Съдия Джуди"- 73 и 74 еп.
  • 17:00
    "Майстори на сделките" - 2 еп.
Пълна програма
  • 15:00
    Новини
  • 15:15
    "В обектива"
  • 15:30
    новини
  • 15:35
    Спорт
Пълна програма
  • 15:05
    Кодекс охотника
  • 15:20
    Зимняя рыбалка в Приволжье
  • 15:35
    Охота с луком
  • 16:00
    Трофеи
Пълна програма
  • 13:15
    "Малки жени"- семеен филм с уч. на Сюзан Сарандън, Уинона Райдър, Кирстен Дънст, Саманта Матис, Клеър Дейнс, Гейбриъл Бърн, Крисчън Бейл, Трини Алварадо, Ерик Столц и др.
  • 15:45
    "Мисията невъзможна" - екшън с уч. на Том Круз, Джон Войт, Емануел Беар, Жан Рено, Винг Реймс, Ванеса Редгрейв, Хенри Черни и др., /п/
  • 18:00
    "От местопрестъплението: Ню Йорк" - сериал, сезон 3
  • 19:00
    "София - Ден и Нощ" - риалити сериал
Пълна програма
  • 14:53
    Extreme Couponing: Chris and Joni
  • 15:15
    Extreme Cheapskates: Kate
  • 15:38
    Extreme Cheapskates: Terence/Greg
  • 16:00
    Groomer Has It: On the Cover
Пълна програма
  • 15:00
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета
  • 15:30
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета
  • 16:00
    Режи!
  • 17:00
    Кухнята
Пълна програма
  • 15:00
    Геймърки
  • 15:20
    Академия за магьосници
  • 15:45
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 16:10
    Спонджбоб Квадратни Гащи
Пълна програма
  • 15:00
    Снукър: "Северна Ирландия оупън", пряко
  • 19:00
    Конен спорт: Световна купа Щутгарт
  • 20:00
    Ски-скокове: "Камил Стох - Обратно към корените"
  • 20:25
    Новини
Пълна програма
  • 14:05
    "Смърфовете", анимация, САЩ, 2011; реж. Раджа Госнъл, с Ханк Азария, Джейма Мейс, София Вергара, Нийл Патрик Харис, [0+]
  • 15:45
    "Младост в Орегон", комедийна драма, САЩ, 2016; реж. Джоел Дейвид Мур, с Франк Лангела, Били Кръдъп, Кристина Апългейт, Мери Кей Плейс, Джош Лукас, [12+]
  • 17:20
    "Лудо сърце", романтична драма, САЩ, 2009; реж. Скот Купър, с Джеф Бриджис, Маги Джилънхол, Робърт Дювал, Райън Бингам, Джеймс Кийн, [15+]
  • 19:10
    "Семеен корен", комедийна драма, САЩ, 2015; реж. Джейсън Бейтман, с Никол Кидман, Джейсън Бейтман, Кристофър Уокън, Катрин Хан, Марин Айрланд, [12+]
Пълна програма
  • 11:30
    Playlist of BG
  • 17:00
    Urban TV
  • 17:30
    Music of BG
Пълна програма
  • 15:00
    P-King Duckling
  • 15:30
    Doc McStuffins
  • 16:00
    Puppy Dog Pals
  • 16:30
    Mickey And The Roadster Racers
Пълна програма
  • 15:00
    Геймърки
  • 15:20
    Академия за магьосници
  • 15:45
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 16:10
    Спонджбоб Квадратни Гащи
Пълна програма
  • 15:00
    Smells Like The 90s
  • 17:00
    90s Vs 00s
  • 18:00
    Timeless Tuesdays
  • 22:00
    Guess The Year
Пълна програма
  • 14:40
    The Perfect Murder: Driving With The Devil
  • 15:35
    Gone: Field Of Broken Dreams
  • 16:30
    Disappeared: Gone on the 4th of July
  • 17:25
    Momsters: When Moms Go Bad: Babies and Blank Cheques
Пълна програма
  • 15:05
    Top: Fans of Champions
  • 15:31
    Up Close With: Jean-Marc Mormeck
  • 16:00
    The Truth About...: Sports Diets
  • 16:25
    Top: Favourite Champs' Food
Пълна програма
  • 15:10
    Western Extreme
  • 15:35
    Western Extreme
  • 16:00
    Game Chasers
  • 16:25
    Excalibur's Deer City USA
Пълна програма
  • 15:00
    Изковани в огъня: Щит с шипове
  • 16:00
    Дървосекачи: Завръщане в черно
  • 17:00
    Американски антиквари: Джакпотът в Джърси
  • 18:00
    Най-доброто от "Американски антиквари": Най-доброто от мотоциклетите на Майк
Пълна програма
  • 15:00
    Разследване на самолетни катастрофи - сезон 7, еп. 7
  • 16:00
    Магистрала през ада: САЩ , еп. 9
  • 17:00
    Десет хипотези за края на света, еп. 2
  • 18:00
    Последните герои в небето, еп. 3
Пълна програма
  • 15:00
    Премиера: "Италианската булка" - сериал, с.1, еп.159
  • 16:00
    Премиера: "Клиника край езерото" - сериал, с.2, еп. 73
  • 17:00
    bTV Новините
  • 17:30
    "Лице в лице" - публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова
Пълна програма
  • 14:15
    Конан; сезон 1, епизод 10, приключенски, научна фантастика, САЩ, 1997
  • 15:15
    Тийн вълк; сезон 5, епизод 13, драма, научна фантастика, САЩ, 2016
  • 16:10
    Тоталкар; сезон 2, епизод 8, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2016
  • 16:45
    Тоталкар; сезон 2, епизод 9, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2016
Пълна програма
  • 14:25
    Медиум; сезон 1, епизод 4, криминален, драма, САЩ, 2005
  • 15:25
    Медиум; сезон 1, епизод 5, криминален, драма, САЩ, 2005
  • 16:20
    Отмъщението; сезон 1, епизод 35, драма, мистерия, 2013
  • 17:30
    Отмъщението; сезон 1, епизод 36, драма, мистерия, 2013
Пълна програма
  • 15:00
    Разтърсващи престъпления: Сексуалните прелъстители от Рочдейл
  • 16:00
    Първите 48 часа: В изгодна позиция
  • 17:00
    Първите 48 часа: Заблуден куршум
  • 18:00
    Градски кошмари: Добрият самарянин
Пълна програма
  • 13:45
    Двойно преследване; Романтична комедия, САЩ
  • 15:40
    Мераклии; Романтична комедия ,САЩ, 2001
  • 17:35
    Бели пясъци; Драма, трилър, САЩ, 1992
  • 19:35
    Нещата, които трябва да направиш в Денвър, преди да умреш;
Пълна програма
  • 15:10
    Особое мнение
  • 16:00
    Сериал "Время любить" 16+
  • 17:00
    Новости RTVi
  • 17:10
    Особое мнение
Пълна програма
  • 14:45
    "От архивите на "СКАТ"
  • 15:30
    "Новини" - информационна емисия на ТВ СКАТ
  • 15:42
    "От архивите на "СКАТ": продължение
  • 16:00
    Класическа музика:
Пълна програма
  • 15:00
    SpongeBob SquarePants
  • 15:30
    SpongeBob SquarePants
  • 16:00
    Ridiculousness
  • 16:30
    Ridiculousness
Пълна програма
  • 15:00
    Lying Doggystyle (18+)
  • 15:25
    Italian Babe Has Multiple Orgasms (18+)
  • 15:48
    New Driver's First Day On The Job (18+)
  • 16:13
    Birds Of Paradise (18+)
Пълна програма
  • 14:00
    Тенис: Бертенс/Ларшон - Макарова/Веснина (BNP Paribas WTA Finals Singapore presented by SC Global, Сингапур; WTA World Tour Finals - II полуфинал двойки, повторение)
  • 15:35
    Тенис: Бабош/Хлавачкова - Бертенс/Ларшон (BNP Paribas WTA Finals Singapore presented by SC Global, Сингапур; WTA World Tour Finals - финал двойки и награждаване, повторение)
  • 17:30
    "Footbrazil" - 16 еп., обзорно предаване
  • 18:00
    Футбол: Коринтианс - Флуминенсе (Бразилско първенство, сезон 2017 - повторение)
Пълна програма
  • 14:40
    Световен автомобилен шампионат по издръжливост
  • 17:10
    Митове и легенди документален филм /12 епизод/
  • 17:40
    Световен рали-шампионат: Рали Австралия - финален етап
  • 18:55
    Лига Европа магазинно предаване /5 епизод/
Пълна програма
  • 15:10
    БРЮКСЕЛ В ПРЕВОД - повторение
  • 15:50
    Прогноза за времето и агропрогноза
  • 15:55
    Музикална пауза
  • 16:00
    Новини
Пълна програма
  • 15:00
    ANIMAL ALLIES - PLUGGER THE HORSE
  • 15:30
    ANIMAL ALLIES - LACK OF VITAMIN A IN LIONS
  • 16:00
    TOUGH ENOUGH
  • 17:00
    MY 3D GUIDE - ITALY-ROME 3
Пълна програма
  • 15:05
    Explosion Fight Night
  • 15:50
    Ultimate First League
  • 16:00
    Ultimate Muay Thai
  • 16:15
    WUSHU Championship
Пълна програма
  • 15:00
    Fuel Tv presents Camp Woodward
  • 15:30
    Pull
  • 16:00
    The 808
  • 16:30
    The 808
Пълна програма
  • 15:00
    Ветеринарна клиника за дребни животни (14)
  • 15:25
    Спешна медицинска помощ за животни (3)
  • 15:50
    Спешна медицинска помощ за животни (4)
  • 16:20
    Дивата природа на Нова Зеландия (2)
Пълна програма
  • 15:00
    Пътуване през пролетта
  • 15:30
    Магията на Китай - Танцьорите
  • 16:00
    Виж България - София, Витоша, Балша
  • 16:30
    Виж България - Кюстендил
Пълна програма
  • 13:30
    Michael Tilson-Thomas and the London Symphony Orchestra with Yuja Wang: Matthews, Gershwin, Shostakovich
  • 15:15
    The Finnish Radio Symphony Orchestra and Hannu Lintu : Bartok, Lutoslawski
  • 16:55
    InterMezzo
  • 17:30
    Lucio Silla by Mozart at the Teatro Real, Madrid
Пълна програма
  • 14:00
    Футбол: Верея - Етър, мач от Първа професионална лига, повторение
  • 16:00
    Футбол: ЦСКА - Ботев Пловдив, мач от Първа професионална лига, повторение
  • 18:00
    Футбол: Локомотив Пловдив - Лудогорец, мач от Първа професионална лига, повторение
  • 20:00
    "Головете на кръга", обзорно предаване за Първа професионална лига, 16-и епизод
Пълна програма
  • 14:00
    Тенис: Медисън Кейс - Каролина Возняцки (BNP Paribas Open, Индиън Уелс; WTA Premier 2017 - повторение)
  • 15:35
    Тенис: Шуай Пенг - Винъс Уилямс (BNP Paribas Open, Индиън Уелс; WTA Premier 2017 - повторение)
  • 16:45
    Тенис: Елина Свитолина - Гарбине Мугуруса (BNP Paribas Open, Индиън Уелс; WTA Premier 2017 - повторение)
  • 17:30
    "Код Спорт" - спортно обзорно предаване (повторение)
Пълна програма
  • 14:00
    Формула 1: Първа тренировка за Голямата награда на Бразилия, повторение
  • 15:30
    Формула 1: Втора тренировка за Голямата награда на Бразилия, повторение
  • 17:00
    Футбол: Кристъл Палас - Евертън, мач от английската Висша лига, запис
  • 19:00
    "Премиър лийг Токшоу", предаване за английски футбол (2017-18), 12-и епизод, директно
Пълна програма
  • 14:40
    Перфектното убийство: Да шофираш с дявола
  • 15:35
    Потънали вдън земя: Полето на несбъднатите мечти
  • 16:30
    Изчезнали: Изчезнал на 4 юли
  • 17:25
    Чудовищни майки: Бебета и празни чекове
Пълна програма
  • 15:00
    "Един прекрасен ден", магазинно предаване с водещ Каролина Братанова
  • 16:30
    еМисия България LIVE
  • 18:30
    Централни Новини на BIT LIVE
  • 19:00
    BIT СПОРТ LIVE
Пълна програма
  • 14:50
    "Дамилола, обичното ни момче", драма, Великобритания, 2016; реж. Юрос Лин, с Бабу Сийзий, Уунми Мосаку, Юуон Адедокун, Сами Камара, Джума Шарка, [12+]
  • 16:20
    "Облачно с кюфтета", анимационна комедия, САЩ, 2009; реж. Фил Лорд, Кристофър Милър, [0+]
  • 17:50
    "Успокой топката ІХ, 8 еп.", комедия, САЩ, 2017; реж. Лари Дейвид, с Лари Дейвид, Джеф Гарлин, Черил Хайнс, Сузи Есман, Дж. Б. Смуув, [15+]
  • 18:25
    "Братя Даслер: Вечните съперници - втора част", биографична драма, Германия, 2016; реж. Сирил Бос, Филип Щенерт, с Кристиан Фридел, Хано Кофлер Хана Херцшпрунг, Алина Левшин, Рафаел Гарайзен, [12+]
Пълна програма
  • 14:00
    "Магьосникът на лъжите", биографична драма, САЩ, 2017; реж. Бари Левинсън, с Робърт Де Ниро, Мишел Пфайфър, Алесандро Нивола, Кристен Конъли, [12+]
  • 16:15
    "Капитан Америка: Първият отмъстител", фентъзи - екшън, САЩ, 2011; реж. Джо Джонстън, с Крис Евънс, Хейли Атуел, Себастиън Стан, Томи Лий Джоунс, Хюго Уийвинг, [12+]
  • 18:20
    "Мъпетите", семейна комедия, САЩ, 2011; реж. Джеймс Бобин, с Джейсън Сигъл, Ейми Адамс, Крис Купър, Рашида Джоунс, Алън Аркин, [All+]
  • 20:05
    "Сестра Джаки V, 3 еп.", комедийна драма, САЩ, 2013; реж. Рандъл Айнхорн, с Иди Фалко, Мерит Уивър, Пол Шулце, Доминик Фумуза, Руби Джеринс, [15+]
Пълна програма
  • 15:00
    София. Историята на Европа / на английски, с български титри (образователен филм за познавателен туризъм)
  • 15:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 16:00
    Гражданин на света. Никола Манев (образователен филм за арт туризъм и обичаи)
  • 16:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
Пълна програма
  • 14:00
    Футбол: Холандска Ередивизи
  • 15:55
    Новини
  • 16:00
    Футбол: Барса ТВ
  • 18:00
    Футбол: Байерн ТВ
Пълна програма
  • 14:00
    Футбол: Украинска Висша лига
  • 16:00
    ММА: Ultimate Fighting Championship 2017
  • 17:55
    Новини
  • 18:00
    Голф: "Светът на голфа"
Пълна програма
  • 15:00
    Shimmer and Shine
  • 15:20
    Nella the Princess Knight
  • 15:35
    Paw Patrol
  • 15:55
    Little Charmers
Пълна програма

Сериали

AXN Black 15:15
Скорпион; сезон 2, епизод 9, екшън, драма, САЩ, 2015
Fox Crime 15:15
Полицаите от Чикаго - четвърти сезон
AXN White 15:15
Любов в спешното отделение; сезон 1, епизод 38, комедия, романтичен, Турция, 2015
Fox Channel 15:20
Завинаги - първи сезон
e-kids 15:30
Бакуган - анимационен сериал

Всички предавания

Спорт

Travel Channel HD 16:00
Екстремни водни паркове
Travel Channel SD 16:00
Екстремни водни паркове
Nova Sport 16:00
Футбол: Пари Сен Жермен - Метц, мач от френската Лига 1, повторение

Всички предавания

Филми

AXN Black 15:15
Скорпион; сезон 2, епизод 9, екшън, драма, САЩ, 2015
AXN White 15:15
Любов в спешното отделение; сезон 1, епизод 38, комедия, романтичен, Турция, 2015
MGM 15:20
"Наполеон" - драма / семеен с Адам Уайли, Бронсон Пиншо.
Cinemax 15:20
"Ема", романтична комедия, Великобритания, 1996; реж. Дъглъс МакГрат, с Гуинет Полтроу, Джеймс Космо, Грета Скаки, Алън Къминг, Денис Хоторн, [12+]
Telekabel 15:30
Детски свят -Смешковци- анимация

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}