ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 21:00
    Референдум Дискусионно предаване с водеща Добрина Чешмеджиева
  • 21:55
    В сянката на Тюдорите тв филм /2 епизод/(12)
  • 23:00
    По света и у нас Информационна емисия
  • 23:25
    Зелена светлина
Пълна програма
  • 21:00
    "Фермата" - риалити
  • 22:30
    "Шоуто на Слави" - вечерно ток шоу
  • 23:30
    bTV Новините - късна емисия
Пълна програма
  • 21:00
    BIG BROTHER: MOST WANTED 2017 - риалити шоу
  • 22:00
    "София - Ден и Нощ" (премиера) - риалити сериал
  • 23:00
    "Господари на ефира"- забавно предаване
  • 23:30
    Новините на NOVA
Пълна програма
  • 21:00
    Тялом и духом - криминален сериал
  • 21:30
    Новините ON AIR
  • 22:10
    Ликвидация - криминален сериал
  • 23:00
    Похитени - сериал, политически трилър
Пълна програма
  • 21:00
    Бизнес среща с Таня Кръстева
  • 21:30
    Светът е бизнес с Николай Кръстев
  • 22:00
    Шефове - док. поредица на Bloomberg
  • 22:30
    Коментари на деня
Пълна програма
  • 21:00
    Скорпион; сезон 3, епизод 2, екшън, драма, САЩ, 2016
  • 21:55
    Скорпион; сезон 3, епизод 3, екшън, драма, САЩ, 2016
  • 22:45
    4исла; сезон 6, епизод 7, криминален, драма, САЩ, 2009
  • 23:35
    4исла; сезон 6, епизод 8, криминален, драма, САЩ, 2009
Пълна програма
  • 21:05
    Питбули и бивши затворници: Нов най-добър приятел
  • 22:00
    Африканските дървета на живота: Колбасното дърво
  • 22:55
    Най-дивата Индия: Хималаите: Оцеляване на върха
  • 23:50
    Диви и истински: Нападението на акулата
Пълна програма
  • 21:00
    Избрано от "Неделник с Волен Сидеров" - обзорно предаване
  • 22:00
    "Неделя - Ден Господен" - предаване за православна култура
  • 23:30
    "Добро утро, българи" - сутрешен блок /п/
Пълна програма
  • 21:15
    "Фирмата" - сериал
  • 22:00
    "От приятелство" - сериал
  • 22:45
    "Факт"
  • 23:15
    "Темите на деня" - новини и коментари
Пълна програма
  • 21:00
    Регионални новини
  • 21:45
    Пътешествия документална поредица
  • 22:15
    Уличното изкуство в Рим документален филм /Италия, 2016 г./, 2 част
  • 23:10
    Концерт на Ив Мендес /Бразилия/
Пълна програма
  • 21:00
    Референдум
  • 21:55
    Концерт на Симфоничния оркестър на БНР със солист Миша Майски /виолончело/
  • 23:00
    По света и у нас
  • 23:25
    Зелена светлина
Пълна програма
  • 21:25
    The Tom and Jerry Show
  • 21:31
    The Tom and Jerry Show
  • 21:45
    Bunnicula
  • 21:55
    Bunnicula
Пълна програма
  • 21:00
    Студио "Шампионска лига"
  • 21:45
    Севиля-Ливърпул (футбол от Шампионска лига)
  • 23:45
    Студио "Шампионска лига"
Пълна програма
  • 21:00
    Премиера: "Клетниците" - драма, мюзикъл, романтичен (Великобритания, САЩ, 2012), режисьор - Том Хупър, актьори - Хю Джакман, Хелена Бонъм Картър, Ръсел Кроу, Ан Хатауей,  Аманда Сайфред, Саша Барън Коен, Арън Твейт, Еди Редмейн,  Саманта Баркс и др.
Пълна програма
  • 20:00
    "Новите съседи" - комедиен сериал
  • 21:30
    "Двама мъже и половина" - комедиен сериал, с.3
  • 22:30
    "Мутра по заместване" - комедиен сериал, с.2
  • 23:30
    "Модерно семейство" - сериал, с.5
Пълна програма
  • 21:00
    "Част от мен" - сериал, еп.80
  • 22:30
    "Сега и завинаги" - сериал
  • 23:30
    "Тайните на времето" - сериал
Пълна програма
  • 21:29
    Малки Титани: В готовност
  • 21:45
    Кларънс
  • 21:56
    Кларънс
  • 22:10
    Време за приключения
Пълна програма
  • 21:00
    "Законът на земятa", криминална драма, Финландия, 2017; реж. Юси Хилтунен, с Виле Виртанен, Анти Холма, Мико Неувонен, Малин Буска, Оути Маненпа, [18+]
  • 22:30
    "Хипнотизаторът I, 1 еп.", драма, Бразилия, 2015; реж. Алекс Габаси, с Леонардо Сбаралия, Чико Диаз, Сезар Тронкосо, Марилу Марини, Джулиана Дидоне, [18+]
  • 23:25
    "Хипнотизаторът I, 2 еп.", драма, Бразилия, 2015; реж. Алекс Габаси, с Леонардо Сбаралия, Чико Диаз, Сезар Тронкосо, Марилу Марини, Джулиана Дидоне, [18+]
Пълна програма
  • 19:15
    "Песен по залез слънце", драма, Великобритания, 2015; реж. Терънс Дейвис, с Агинес Дейн, Питър Мълан, Кевин Гътри, Джак Грийнлес, Иън Пири, [12+]
  • 21:30
    "Обикновено сърце", драма, САЩ, 2014; реж. Райън Мърфи, с Марк Ръфало, Мат Бомър, Тейлър Kич, Джим Парсънс, Джулия Робъртс, [18+]
  • 23:40
    "Нощ се спуска над Манхатън", криминална драма, САЩ, 1996; реж. Сидни Лъмет, с Анди Гарсия, Иън Холм, Джеймс Гандолфини, Лена Олин, Ричард Драйфус, [15+]
Пълна програма
  • 21:00
    Amanpour
  • 21:30
    State of America with Kate Bolduan
  • 22:00
    The World Right Now with Hala Gorani
  • 23:00
    Quest Means Business
Пълна програма
  • 21:00
    "Черна любов" - сериал, 1 сезон
  • 22:30
    "Моят живот"(премиера) - сериен филм
  • 23:30
    "Прости ми" - сериен филм
Пълна програма
  • 21:00
    "Хавай 5-0" - сериал, сезон 2
  • 22:00
    "Капан" - криминален екшън с уч. на Брус Уилис, Райън Филип, Фифти Сент, Джеймс Ремар, Шон Тоуб и др.
  • 23:50
    "Хавай 5-0" - сериал, сезон 2, /п/
Пълна програма
  • 21:00
    Дяволският каньон: Епизод 6
  • 22:00
    Историята под лупа: Призраците на Стоунхендж
  • 23:00
    Ловци на митове: Кастингът: Боядисване с експлозиви
Пълна програма
  • 21:10
    Гръм и трясък: Бягство от небостъргач
  • 22:00
    Обикновен човек срещу експерт: Епизод 3
  • 22:50
    Феноменални съоръжения: Мостът "Хувър Дам"
  • 23:40
    Ловци на митове: Недовършена работа
Пълна програма
  • 21:00
    Приключенията на Рапунцел и разбойника
  • 21:30
    Soy Luna S2
  • 22:30
    Мега-чудесата: на калинката и черният котарак
  • 23:00
    Hotel Transylvania S1
Пълна програма
  • 21:00
    "Тайните на квантовата физика"
  • 22:00
    "Тайните на квантовата физика"
  • 23:00
    "Музиката на простите числа" - еп. 3
  • 23:30
    "Животът се подписва"
Пълна програма
  • 21:00
    Трансформъри: Роботи-спасители - анимационен сериал
  • 21:30
    Отряд Зет - анимационен сериал
Пълна програма
  • 21:00
    Светът и всичко в него - със Симеон Идакиев
  • 22:00
    Босове под прикритие - 8 еп. - Сериал
  • 23:00
    Новини
  • 23:30
    Шесто чувство
Пълна програма
  • 21:00
    Снукър: "Северна Ирландия оупън", пряко
Пълна програма
  • 21:00
    Ръгби: Франция - ЮАР
  • 22:30
    "Линдзи Вон: Преследвайки историята"
  • 23:00
    Ски-скокове: Световна купа Висла
Пълна програма
  • 21:15
    Големият див север, сезон 1, еп. 8
  • 22:00
    Най-трудното оцеляване Аляска, сезон 2, еп. 7
  • 22:45
    Селекцията, сезон 1, еп. 1
  • 23:35
    Царе на строителството с дървен материал, сезон 4, еп. 10
Пълна програма
  • 20:45
    X Games - Aspen
  • 21:40
    Ama Motocross Series Highlights
  • 22:35
    Immaf European Open
  • 23:30
    Enfusion
Пълна програма
  • 20:00
    ЗОНА ЗА ПОЗДРАВИ - LIVE /телевизионно шоу за поздрави - на живо/
Пълна програма
  • 21:00
    Ловци на къщи
  • 21:30
    Ловци на къщи
  • 22:00
    Обиколката на красотата с Рейчъл Хънтър
  • 22:30
    Обиколката на красотата с Рейчъл Хънтър
Пълна програма
  • 21:00
    Игра на лъжи - първи сезон, еп. 6
  • 22:00
    40 е новото 20 - четвърти сезон, еп. 3
  • 22:30
    40 е новото 20 - четвърти сезон, еп. 4
  • 22:55
    Любовни авантюри - трети сезон, еп. 10
Пълна програма
  • 21:05
    Военни престъпления - пети сезон, еп. 2
  • 22:00
    Нюанси синьо - втори сезон, еп. 9
  • 23:00
    Военни престъпления: Лос Анджелис, еп. 12
  • 23:55
    Престъпни намерения - единадесети сезон, еп. 8
Пълна програма
  • 21:00
    "Централа Берлин ІІ, 2 еп.", шпионски трилър, САЩ, 2017; реж. Джон Дейвид Коулс, с Ричард Армитидж, Рис Айфънс, Ричард Дженкинс, Лийланд Орсър, Мишел Форбс, [15+]
  • 21:55
    "В сенките II, 1 еп.", драма, Румъния, 2017; реж. Богдан Мирика, с Шербан Павлу, Мария Обретин, Дору Ана, Мадалина Краю, Габриел Хюан, [18+]
  • 22:55
    "127 часа", драма, САЩ, 2010; реж. Дани Бойл, с Джеймс Франко, Кейт Мара, Амбър Тамблин, Шон Бот, Клеменс Поези, [15+]
Пълна програма
  • 21:00
    Тайните на шестте съпруги, сезон 1, еп. 2
  • 22:05
    Рим: империя без предел, сезон 1, еп. 3
  • 23:10
    Тайните на великите британски замъци, сезон 1, еп. 1
Пълна програма
  • 21:00
    Спецове в заложната къща: Лек сблъсък
  • 21:30
    Спецове в заложната къща: Наполеон сред Спецовете
  • 22:00
    Възходът и падението на Ел Чапо: Епизод 1
Пълна програма
  • 21:00
    Риболовни страсти – тв поредица
  • 22:00
    През планини и морета – тв поредица
  • 23:00
    Риболовен филм
Пълна програма
  • 21:15
    "Чурулик"
  • 21:40
    "Хари и неговата кофа, пълна с динозаври "
  • 22:00
    "Томас и приятели"
  • 22:30
    "Строителят Боб"
Пълна програма
  • 20:30
    "Спорт в обектива"
  • 21:30
    НОВИНИ
  • 22:00
    Патарински Live/п/
  • 22:30
    "Денят на живо"/п/
Пълна програма
  • 21:15
    Субкултура
  • 21:30
    CAUETivi
  • 21:45
    Специално
  • 22:45
    CAUETivi
Пълна програма
  • 21:20
    "Магьосникът и бялата змия" - екшън / фентъзи (Китай, Хонконг) с Джет Ли, Шенги Хуанг, Реймънд Лам.
  • 23:00
    "Хора 1.7" - сериал фантастика / драма
  • 23:50
    "Спри и се запали 4.06" - сериал / драма
Пълна програма
  • 21:20
    RED BULL MOTOGP ROOKIES CUP BEST OF
  • 22:10
    WORLD SUPERBIKE CLASSICS
  • 23:05
    FORMULA V8 3,5 CHAMPIONSHIP HIGHLIGHTS
Пълна програма
  • 21:00
    Кетфиш: ТВ шоуто
  • 22:00
    Кетфиш: ТВ шоуто
  • 23:00
    Абсурди
  • 23:30
    Абсурди
Пълна програма
  • 21:00
    2017 MTV EMA: The Red Carpet
  • 22:00
    2017 MTV EMA
Пълна програма
  • 21:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 22:00
    Alternative Rocks
  • 23:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 23:40
    All Night Session
Пълна програма
  • 20:50
    Суперсетивата на животните, сезон 1, еп. 2
  • 21:40
    Най-свирепите животни!, сезон 1, еп. 5
  • 22:35
    Най-големите миграции в природата, сезон 1, еп. 3
  • 23:25
    Тайният живот на маймуните, сезон 1, еп. 3
Пълна програма
  • 21:00
    Братя по оръжие, еп. 1
  • 22:00
    Дългият път към дома, еп. 4
  • 23:00
    На вражеска територия, еп. 6
Пълна програма
  • 21:26
    Тайният живот на перлите
  • 22:15
    В търсене на крал Кобра
  • 23:03
    Кралици на усойниците
  • 23:52
    Големият морски дракон
Пълна програма
  • 20:00
    Футбол: Амиен - Монако, мач от френската Лига 1, повторение - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 22:15
    Футбол: Фулъм - Дарби Каунти, мач от Чемпиъншип, повторение
Пълна програма
  • 20:45
    "Нека да говорят"
  • 22:00
    "Време"
  • 22:35
    Премиера. "Крилата на империята". Сериен филм
Пълна програма
  • 21:00
    "Фен Клуб" - музика по избор на зрителите
Пълна програма
  • 21:00
    "Гласове от България" - музикална програма
  • 21:30
    "Поздрав от България" - избрана фолклорна програма
  • 22:30
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 22:40
    "Фолклорна китка" - избрани песни
Пълна програма
  • 20:00
    "Хитовете на Планета HD"- нон-стоп музика
  • 22:00
    "Планета Live" - музикална програма
  • 23:00
    "Планета Хит" - хитове без край
Пълна програма
  • 21:15
    "Семейство Симпсън" - анимационен сериал
  • 23:10
    "Семеен човек" - комедиен сериал
Пълна програма
  • 21:00
    Студио УЕФА Шампионска лига
  • 21:45
    ПРЯКО: УЕФА Шампионска лига: Борусия Д - Тотнъм
  • 23:40
    УЕФА Шампионска лига: Наполи - Шахтьор
Пълна програма
  • 21:15
    "Кости" - драма/крими сериал
  • 23:15
    "От местопрестъплението: По следите на извършителите" - криминален сериал
Пълна програма
  • 19:00
    Сериал: "Обикновен живот"
  • 22:20
    "Бялата гвардия"
  • 23:50
    "Изкуственият отбор"
Пълна програма
  • 21:00
    Сериал: "Улиците на разбитите фенери"
  • 22:00
    "Сега по света"
  • 23:00
    Игрален филм
Пълна програма
  • 21:15
    "Акушерката 2" - драма, ФРГ, 2015
  • 23:55
    "Дело 2017" - репортерите се борят за Вас
Пълна програма
  • 21:00
    "Нови хоризонти..." - с водещи Петър Петров и Йордан Апостолов /на живо/
  • 22:00
    Новини. Прогноза за времето / повторение /
  • 22:30
    "Директно за културата" с водещ Любомир Захариев /повторение/
Пълна програма
  • 20:00
    Дартс: Световно първенство в Пърфлийт - пряко
Пълна програма
  • 21:15
    Wedding Planner - Verliebt, verlobt, verplant
  • 23:20
    Verliebt in die Braut
Пълна програма
  • 19:40
    Кралицата на пустинята- драма, биографичен, исторически, САЩ/Мароко, 2015, режисьор: Вернер Херцог, с Никол Кидман, Джеймс Франко, Робърт Патисън, Деймиън Люис, Джени Агатър
  • 22:00
    Новини
  • 22:40
    ПРЕМИЕРА: ЗАБРАВЕНИ ОТ БОГА - криминален сериал по истински случаи, Холандия
  • 23:30
    Холивудски знаменитости: Джони Деп - документална поредица
Пълна програма
  • 20:02
    Your Voice
  • 22:00
    Closeup
  • 23:00
    We Love Music
Пълна програма
  • 21:00
    25 под 1 покрив: Прераждането на американското семейство
  • 22:00
    Малки хора - свят голям: Животът на бременните
  • 23:00
    6 дъщери: Епизод 21
Пълна програма
  • 21:00
    Свети Влас - Рай между морето и планината
  • 21:30
    Янгшоу - глобалното село на Китай
  • 22:00
    Скътани в Родопите
  • 22:30
    Тракийски напеви
Пълна програма
  • 21:00
    Странни храни с Андрю Цимерн
  • 22:00
    Странни храни с Андрю Цимерн
  • 23:00
    Странни храни в Америка
Пълна програма
  • 21:00
    Странни храни с Андрю Цимерн
  • 22:00
    Странни храни с Андрю Цимерн
  • 23:00
    Странни храни в Америка
Пълна програма
  • 19:45
    Завръщане в бъдещето II, САЩ, приключенски/комедия/фентъзи, 1989
  • 21:30
    Красиви момичета, САЩ, комедия/драма/романтичен, с Мат Дилън, Натали Портман, Ума Търман, Мира Сорвино, 1996
  • 23:25
    Американски гангстер, САЩ, криминален/драма/гангстерски, с Дензъл Уошингтън, Ръсел Кроу, 2007
Пълна програма
  • 21:00
    Новини
  • 21:30
    Новини
  • 22:00
    "Не е виновно кучето" - 2 еп., документален филм
  • 23:00
    "Свободна зона" - публицистично предаване (повторение)
Пълна програма
  • 21:00
    Сладкишите на Хиде - кулинарно предаване, еп. 3
  • 21:30
    Сладкишите на Хиде - кулинарно предаване, еп. 4
  • 22:00
    Тайните на месото - кулинарно предаване, еп. 2
  • 22:30
    Новата балканска кухня с Божана - кулинарно предаване, еп. 1
Пълна програма
  • 21:00
    Познайте годината!
  • 22:00
    Ние обичаме 2010 +
  • 23:00
    VH1 Chill
Пълна програма
  • 21:00
    Хейвън Сез.1, Еп.10 - Криминален, Драма , Фентъзи, 2010, Режисьор: Scott Shepherd, David MacLeod, Michael Rosenberg, В ролите: Емили Роуз, Лукас Брайънт, Ерик Балфур
  • 22:00
    Твърде лично - Екшън, Трилър, 2008, Режисьор: Пиер Морел, В ролите: Маги Грейс, Фамке Янсен, Ксандър Бъркли, Лиам Нийсън, Кейти Касиди, Лилънд Орсър, Джон Гриес, Дейвид Уаршовски
Пълна програма
  • 21:15
    "В устата на лъва" - шоу за осъществители на идеи
  • 23:50
    "Братята градинари" - доку-поредица
Пълна програма
  • 21:00
    "Малкият остров" - трилър, криминален, Испания, режисьор Алберто Родригес; участват: Хавиер Гутиерес, Раул Аревало, Мария Варод и др.
  • 23:00
    Сериен филм/п/
Пълна програма
  • 21:00
    Кости - осми сезон, еп. 6
  • 22:00
    Американците - пети сезон, еп. 3
  • 22:55
    Теория за Големия взрив - първи сезон, еп. 13
  • 23:25
    Теория за Големия взрив - първи сезон, еп. 14
Пълна програма
  • 21:00
    Big Tunes!
  • 23:00
    2017's Biggest Tunes
Пълна програма
  • 21:25
    F-PEOPLE
  • 21:30
    FASHION FLIX
  • 21:55
    FASHION WEEK
  • 22:00
    TOP MODELS
Пълна програма
  • 19:00
    Can't Stop The Hits
  • 22:00
    Big Fat Hits
Пълна програма
  • 21:10
    "Съдия Джуди" - 73 и 74 еп.
  • 22:00
    "Тийнейджъри убийци" - 2 еп.
  • 22:50
    "Прелюбодейци" - 15 еп.
  • 23:40
    "Лов на неизрядни платци" - 5 и 6 еп.
Пълна програма
  • 21:00
    Вечерни Новини
  • 21:45
    прогноза за времето и спорт
  • 22:00
    Новини
  • 22:20
    Спорт
Пълна програма
  • 20:55
    Рыбалка с Нормундом Грабовскисом
  • 21:30
    Охотничья и рыболовная кухня
  • 21:45
    Под водой с ружьем
  • 22:10
    Мой мир - рыбалка
Пълна програма
  • 21:00
    "Железният човек 2" - екшън-фантастика с уч. на Робърт Дауни-мл., Мики Рурк, Скарлет Йохансон, Гуинет Полтроу, Дон Чийдъл, Сам Рокуел, Самюел Л. Джаксън, Пол Бетани и др.
  • 23:30
    "От местопрестъплението" - сериал, сезон 14, /п/
Пълна програма
  • 21:15
    Flying Wild Alaska: Indian Summer
  • 22:00
    Extreme Couponing: Callie and Kelly
  • 22:23
    Extreme Couponing: Perry and Melissa
  • 22:45
    Extreme Cheapskates: Victoria
Пълна програма
  • 21:25
    WORTH SEEING
  • 21:35
    ECTV EXTREME
  • 21:45
    KEEP FIT
  • 22:00
    WEATHER FORECAST
Пълна програма
  • 21:00
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета
  • 21:30
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета
  • 22:00
    Човек, огън, храна
  • 22:30
    Човек, огън, храна
Пълна програма
  • 21:20
    Академия за магьосници
  • 21:45
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 22:10
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 22:40
    Костенурките нинджа
Пълна програма
  • 21:00
    Снукър: "Северна Ирландия оупън", пряко
Пълна програма
  • 21:00
    "Централа Берлин ІІ, 2 еп.", шпионски трилър, САЩ, 2017; реж. Джон Дейвид Коулс, с Ричард Армитидж, Рис Айфънс, Ричард Дженкинс, Лийланд Орсър, Мишел Форбс, [15+]
  • 21:55
    "В сенките II, 1 еп.", драма, Румъния, 2017; реж. Богдан Мирика, с Шербан Павлу, Мария Обретин, Дору Ана, Мадалина Краю, Габриел Хюан, [18+]
  • 22:55
    "127 часа", драма, САЩ, 2010; реж. Дани Бойл, с Джеймс Франко, Кейт Мара, Амбър Тамблин, Шон Бот, Клеменс Поези, [15+]
Пълна програма
  • 21:00
    Doc McStuffins
  • 21:30
    PJ Masks
  • 22:00
    Vampirina
  • 22:30
    Sofia The First
Пълна програма
  • 21:20
    Академия за магьосници
  • 21:45
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 22:10
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 22:40
    Костенурките нинджа
Пълна програма
  • 18:00
    Timeless Tuesdays
  • 22:00
    Guess The Year
  • 23:00
    Classic Power Ballads
Пълна програма
  • 21:05
    Grave Secrets: Secrets Of The Desert
  • 22:00
    Guilty Rich: The Millionaire And The Model
  • 22:55
    American Monster: The Last Broadcast
  • 23:50
    Obsession: Dark Desires: High School Reunion
Пълна програма
  • 21:26
    Up Close With: Jean-Marc Mormeck
  • 21:55
    The Truth About...: Sports Diets
  • 22:20
    Top: Favourite Champs' Food
  • 22:50
    Top: Junk Food
Пълна програма
  • 21:25
    Legends of Rod & Reel
  • 21:50
    Adventure Guides - Fishing Edition
  • 22:15
    Speargun Hunter
  • 22:40
    Field & Stream's The Gun Nuts
Пълна програма
  • 21:00
    Спецове в заложната къща: Лек сблъсък
  • 21:30
    Спецове в заложната къща: Наполеон сред Спецовете
  • 22:00
    Възходът и падението на Ел Чапо: Епизод 1
Пълна програма
  • 21:00
    Дългият път към дома, еп. 4
  • 22:00
    На вражеска територия, еп. 6
  • 23:00
    Да заловиш контрабандист, еп. 2
Пълна програма
  • 21:00
    "Фермата" - риалити
  • 22:30
    "Шоуто на Слави" - вечерно ток шоу
  • 23:30
    bTV Новините - късна емисия
Пълна програма
  • 21:00
    Тийн вълк; сезон 5, епизод 13, драма, научна фантастика, САЩ, 2016
  • 22:00
    Тийн вълк; сезон 5, епизод 14, драма, научна фантастика, САЩ, 2016
  • 23:00
    Дог и Бет на лов за бегълци; сезон 3, епизод 10, криминален, риалити, САЩ, 2015
Пълна програма
  • 20:45
    Медиум; сезон 1, епизод 8, криминален, драма, САЩ, 2005
  • 21:45
    Елементарно, Уотсън!; сезон 5, епизод 4, криминален, драма, САЩ, 2016
  • 22:45
    4исла; сезон 6, епизод 13, криминален, драма, САЩ, 2010
  • 23:40
    4исла; сезон 6, епизод 15, криминален, драма, САЩ, 2010
Пълна програма
  • 21:00
    Разтърсващи престъпления: Сексуалните прелъстители от Рочдейл
  • 22:00
    Премиера Първите 48 часа: Епизод 17
  • 23:00
    Премиера Убийството на Лейси Питърсън: Присъдата
Пълна програма
  • 19:35
    Нещата, които трябва да направиш в Денвър, преди да умреш;
  • 21:50
    Предател; Екшън-Драма, САЩ, 2008
Пълна програма
  • 21:25
    Особое мнение
  • 22:00
    "Американский ликбез" Американская мечта
  • 22:30
    Сериал "Мотыльки" 12+
  • 23:30
    Док.фильм "Неизвестная планета"
Пълна програма
  • 20:50
    "20 г. "Подуене блус бенд" /3 част
  • 21:30
    "Новини" - информационна емисия на ТВ"СКАТ"
  • 21:50
    "Пренасяне мощите на света Петка" - документален филм
  • 22:00
    "Фолклорна дъга": "Орфеева дарба 2006" - Акордеони
Пълна програма
  • 21:00
    The King of Queens
  • 21:30
    The King of Queens
  • 22:00
    Broad City
  • 22:30
    Broad City
Пълна програма
  • 21:15
    Fast Anal Fucking With Petite Minx (18+)
  • 21:39
    Rio Lee Gets Rio Laid (18+)
  • 22:00
    Tight (18+)
  • 22:28
    All Girl Auditions (18+)
Пълна програма
  • 20:00
    Ветроходство: Екстремно ветроходство от Сан Диего, САЩ - финал (повторение)
  • 21:30
    Футбол: Атлетико /М/ - Реал /М/ (Примера Дивисион, сезон 2017/18 - повторение)
  • 23:30
    "Съкровищата на Древен Египет" - 3 еп., документален филм
Пълна програма
  • 19:45
    Футбол: Лацио - Ница - среща от турнира "Лига Европа"
  • 21:30
    Арена спорт обзор на деня
  • 22:00
    Последният велосипедист игрален филм /2 част/
  • 23:20
    Футбол: Лудогорец - Спортинг /Брага/ - среща от турнира "Лига Европа"
Пълна програма
  • 20:15
    Като син Драма, Семеен САЩ 2006
  • 22:00
    Бебета в епруветки Комедия, Драма Канада, Великобритания, САЩ, Франция 2008
Пълна програма
  • 21:20
    Агротема
  • 21:30
    Телепазарен прозорец - Бизнес новини
  • 21:50
    Динамика на основните 5
  • 22:00
    Новини
Пълна програма
  • 21:00
    FLAVOURS OF GREECE 3 ATHENS, THE CYCLADES AND KALYMNOS
  • 21:30
    FLAVOURS OF GREECE 4 CENTRAL GREECE
  • 22:00
    CULTURAL FLAVOURS - KOREA
  • 22:30
    CULTURAL FLAVOURS - AFGHANISTAN
Пълна програма
  • 21:00
    Friday Night Fights
  • 23:20
    Ultimate FightBox Armageddon
Пълна програма
  • 20:30
    Пясъчният човек Комедия Швейцария 2010
  • 22:00
    Писател в сянка Мистерия, Трилър Франция, Германия, Великобритания 2010
Пълна програма
  • 21:00
    New Pollution
  • 21:30
    New Pollution
  • 22:00
    Firsthand
  • 22:30
    Firsthand
Пълна програма
  • 20:45
    Тайната история: Тайните на Великата китайска стена
  • 21:40
    Военновременна ферма (5)
  • 22:40
    Келтите: кръв, желязо и жертвоприношения (3)
  • 23:40
    Инквизиция (2)
Пълна програма
  • 21:00
    Искам да съм там - Боянската църква
  • 21:30
    Община Сандански - Вдъхновение от слънцето
  • 22:00
    Есен в Боженци
  • 22:30
    Асане, брате
Пълна програма
  • 21:15
    InterMezzo
  • 21:30
    Seven out of Seven, Maurice Bejart, The Ballet of the 20th century
  • 22:05
    Lausanne Bejart Ballet at Versailles
  • 23:25
    Light by M. Bejart. Bejart Lausanne Ballet. Chaillot Theater
Пълна програма
  • 20:30
    Студио: Обзор на кръга във волейболната Суперлига (2017-18), 8-и епизод, директно
  • 21:30
    Баскетбол: Филаделфия Севънтисиксърс - Голдън Стейт Уориърс, мач от НБА, повторение
Пълна програма
  • 20:00
    Футбол: Атлетико /М/ - Реал /М/ (Примера Дивисион, сезон 2017/18 - повторение)
  • 22:00
    "Крис Раян и Доналд Макентайър сами сред дивата пустош" - 5 еп., документален филм
  • 23:00
    "Най - големите природни бедствия на планетата: Воден ад" - 3 еп., документален филм
Пълна програма
  • 21:00
    Футбол: Арсенал - Тотнъм Хотспър, мач от английската Висша лига, повторение
  • 23:00
    "Премиър лийг Токшоу", предаване за английски футбол (2017-18), 12-и епизод, повторение
Пълна програма
  • 21:05
    Гробовни тайни: Тайните на пустинята
  • 22:00
    Престъпленията на богатите: Милионерът и моделът
  • 22:55
    Американско чудовище: Последното излъчване
  • 23:50
    Мрачна обсебеност: Среща със съученик
Пълна програма
  • 20:30
    "Шоуто на играчите" вечерно ток шоу с Павел и Христо
  • 21:30
    Kъсни новини на Би Ай Ти LIVE
  • 22:00
    BIT LIVE - най-интересното от преките включвания и излъчвания на Би Ай Ти за деня
  • 23:00
    "Честно казано" с Люба Кулезич (п)
Пълна програма
  • 21:00
    Спининг академия - Диви пъстърви от Топология
  • 21:30
    Ловна треска - Обратно в Мадярбанхедьеш
  • 22:00
    Школа за стрелци - Представяме ви стрелбището в Рацкеве
  • 22:30
    Ловна треска - Посока - чудесната Африка - 2. част
Пълна програма
  • 20:00
    "Дяволът и дълбокото синьо море", драма, САЩ, 2016; реж. Бил Пърпъл, с Джейсън Съдейкис, Мейзи Уилямс, Джесика Бийл, Пол Райзър, Мери Стийнбъргън, [12+]
  • 21:50
    "Заразно зло: Финалът", екшън - хорър - трилър, Великобритания, 2016; реж. Пол Уилямс Скот Андерсън, с Мила Йовович, Али Лартър, Шон Робъртс, Руби Роуз, Оуен Макен, [18+]
  • 23:40
    "Шоуто на Джон Оливър IV, 30 еп.", комедийно токшоу, САЩ, 2017, [12+]
Пълна програма
  • 21:00
    "Декстър III, 1 еп.", криминална драма, САЩ, 2008; реж. Кийт Гордън, с Майкъл Си Хол, Дженифър Карпентър, Си Ес Лий, Дейвид Заяс, Джеймс Ремар, [18+]
  • 22:00
    "Милиарди І, 5 еп.", драма, САЩ, 2016; реж. Нийл ЛаБют, с Пол Джамати, Деймиън Люис, Маги Сиф, Малин Акерман, Тоби Ленард Мур, [15+]
  • 22:55
    "Милиарди І, 6 еп.", драма, САЩ, 2016; реж. Джеймс Фоли, с Пол Джамати, Деймиън Люис, Маги Сиф, Малин Акерман, Тоби Ленард Мур, [15+]
  • 23:55
    "Брат-Природа", комедия, САЩ, 2016; реж. Мат Вилайнс, Османи Родригес, с Таран Килам, Джилиан Джейкъбс, Боби Мойнихан, Сара Бърнс, Бил Пулман, [15+]
Пълна програма
  • 21:15
    Masters of Style
  • 21:30
    Masters of Style
  • 21:45
    Masters of Style
  • 22:00
    Fash-back
Пълна програма
  • 21:00
    България. Природа (образователен филм за планински туризъм)
  • 21:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 22:00
    Майданоз или уханието на един град (образователен филм за кулинарен туризъм)
  • 22:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
Пълна програма
  • 21:00
    Футбол: Холандска Ередивизи
  • 22:00
    Футбол: Холандска Ередивизи
Пълна програма
  • 20:00
    Футбол: Индийска суперлига
  • 22:00
    Баскетбол: Еврокупа
  • 22:30
    Хокей на лед: NHL
Пълна програма
  • 21:15
    Paw Patrol
  • 21:30
    Shimmer and Shine
  • 21:50
    Nella the Princess Knight
  • 22:15
    The Day Henry Met...
Пълна програма
  • 19:50
    Царят - Месия
  • 21:30
    Колесниците на Боговете
  • 23:30
    Рицари тамплиери
Пълна програма

Сериали

bTV 21:30
"Мата Хари" - сериал, с.1, еп.2
bTV HD 21:30
"Мата Хари" - сериал, с.1, еп.2
e-kids 21:30
Отряд Зет - анимационен сериал
Viasat Nature 21:35
Животинска полиция "Финикс", сезон 1, еп. 3
National Geographic Wild 21:40
Невероятният д-р Пол - четвърти сезон, еп. 2

Всички предавания

Спорт

BNT HD 21:30
Арена спорт обзор на деня
Eurosport 2 21:30
Футбол: Бундеслига, Херта Берлин - Борусия Дортмунд, директно
Ring.BG 21:30
Италия, Серия А - преди кръга
Diema Sport 21:45
Футбол: Дарби Каунти - Бристъл Сити, мач от Чемпиъншип, директно
Diema Sport 2 21:45
Футбол: Каен - Марсилия, мач от френската Лига 1, директно

Всички предавания

Филми

Cinemax 2 21:30
"Кентавър", драма, Киргизстан, 2017; реж. Актан Арим Кубат, с Актан Арим Кубат, Болот Тентимишов, Зарема Асаналиева, Илим Калмуратов, Нурали Турсункоджоев, [12+]
Хоби ТВ 21:30
Документален филм
TV1000 21:30
Изкупление, Великобритания,Франция,САЩ, драма/мистерия/романтичен, 2007
HBO 2 21:35
"Защо точно той?", комедия, САЩ, 2016; реж. Джон Хамбърг, с Джеймс Франко, Брайън Кранстън, Меган Мълали, Зоуи Дойч, Седрик Ди Ентъртейнър, [15+]
AXN White 21:45
Царство; сезон 4, епизод 4, драма, научна фантастика, САЩ, 2017

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания



{START_COUNTER}