ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 06:00
    Денят започва Сутрешен информационен блок с водещи Юлия Наева и Иво Никодимов
  • 09:00
    По света и у нас Информационна емисия
  • 09:15
    Денят започва с Култура Информационен културен блок с водещи Александра гюзелева и Николай Колев
  • 11:00
    Здравето отблизо Здравно предаване с водеща Мария Андонова
Пълна програма
  • 06:30
    "Тази сутрин" - информационно предаване
  • 09:30
    "Преди обед" - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
  • 12:00
    bTV Новините - обедна емисия
  • 12:30
    "Шоуто на Слави" /п/- вечерно ток шоу
Пълна програма
  • 06:20
    "Здравей, България" - сутрешен блок
  • 09:30
    "На кафе" - предаване на NOVA
  • 11:30
    "Бон Апети" - предаване
  • 12:00
    Новините на NOVA
Пълна програма
  • 06:30
    България сутрин - важните неща рано сутрин с Лора Инджова и Златимир Йочев
  • 09:30
    Великите - филм
  • 10:30
    околоСВЕТСКО с Бойка Делиева и Константина Живова
  • 12:30
    Новините ON AIR
Пълна програма
  • 07:00
    Бизнес старт - сутрешен блок с Иван Нончев и Живка Попатанасова
  • 09:00
    Update - предаване за високите технологии с водещ Бойчо Попов/Елена Кирилова /п./
  • 09:30
    В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки /п./
  • 10:00
    Водещите новини
Пълна програма
  • 07:00
    Най-добрият тунинг; сезон 3, епизод 12, спорт, риалити, Финландия, 2013
  • 07:30
    4исла; сезон 6, епизод 1, криминален, драма, САЩ, 2009
  • 08:30
    4исла; сезон 6, епизод 2, криминален, драма, САЩ, 2009
  • 09:25
    Възприятие; сезон 3, епизод 4, криминален, драма, САЩ, 2014
Пълна програма
  • 07:00
    Бягство в "Рая на шимпанзетата": Живот под карантина
  • 07:25
    С човекоподобните маймуни: Епизод 5
  • 07:50
    С човекоподобните маймуни: Епизод 6
  • 08:15
    Майстори на къщи в клоните на дърветата: Левитиращ морски фар
Пълна програма
  • 07:00
    "Добро утро, българи" - сутрешен блок
  • 09:00
    Новини
  • 09:10
    Народна музика
  • 09:40
    Интервютата на Алфа Тв
Пълна програма
  • 06:30
    Сутрешен информационно-забавен журнал
  • 10:00
    Новини
  • 10:05
    "Червени рози" - сериал
  • 10:55
    "Буря от любов" - сериал
Пълна програма
  • 06:00
    Tick-Tack
  • 10:00
    Hit Mix
  • 14:00
    Standard MK
  • 14:30
    Music Arena
Пълна програма
  • 07:00
    Добро утро с БНТ2 информационен блок
  • 09:00
    Добро утро с БНТ 2 сутрешен блок /БНТ 2 Пловдив/
  • 10:00
    Специалитетите на Бабет кулинарно предаване, Франция /22 епизод/
  • 10:25
    Сид - дете на науката анимационен филм
Пълна програма
  • 06:00
    Денят започва сутрешен блок
  • 09:00
    По света и у нас
  • 09:15
    Денят започва с Култура
  • 11:00
    Здравето отблизо
Пълна програма
  • 07:00
    The Tom and Jerry Show
  • 07:06
    The Tom and Jerry Show
  • 07:12
    The Tom and Jerry Show
  • 07:25
    Wacky Races
Пълна програма
  • 06:00
    "Аватар: Легенда за Анк" - анимация
  • 08:00
    "Емпайър Стейт" - драма (САЩ, 2013), режисьор - Дито Монтиел, актьори - Лиъм Хемсуърт, Дуейн Джонсън - Скалата, Ема Робъртс, Ники Рийд, Крис Диамантопулос, Роджър Гуенивир Смит и др.
  • 10:00
    "Готъм" - сериал, еп. 9
  • 11:00
    "Под наблюдение" - сериал, с.4, еп. 21
Пълна програма
  • 07:00
    "Никита: Отмъщението" - сериал, с.4, еп.2
  • 08:00
    "Незабравимо" - сериал, с.4, еп.5
  • 09:15
    "Идеалният шеф" - драма, мистерия, трилър (Канада, 2013), режисьор - Къртис Кроуфорд, актьори - Джейми Лунър, Ашли Легат, Линдън Ашби, Гари Хъдсън и др.
  • 11:15
    "Убийството" - сериал, с.4, еп. 3
Пълна програма
  • 07:00
    "Майк и Моли" - сериал
  • 08:00
    "Клуб "Веселие" - сериал, с.6
  • 09:00
    "Домашен арест" - сериал
  • 10:00
    "Нищо общо" - драма (In her shoes, САЩ, 2005), режисьор - Къртис Хенсън, актьори - Камерън Диаз, Тони Колет, Шърли Маклейн, Марк Фюрщайн и др.
Пълна програма
  • 06:00
    "Тайните на времето" - сериал
  • 08:00
    "Страсти в Тоскана" - сериал
  • 09:00
    "Лекар в планината" - сериал
  • 10:00
    "Истинска звезда" - сериал
Пълна програма
  • 06:50
    Нинджаго: Майсторите на Спинджицу
  • 07:10
    NEXO KNIGHTS
  • 07:35
    Малки Титани: В готовност
  • 07:44
    Малки Титани: В готовност
Пълна програма
  • 07:00
    "Моят свекър, мърморкото", комедийна драма, Германия, 2015; реж. Свен Бозе, с Михаел Гвиздек, Май Дуонг Кию, Щефан Мур, Симон Шварц, Роберт Палфрадер, [12+]
  • 08:30
    "Отклонение", късометражна драма, Румъния, 2014; реж. Адриан Ситару, с Адриан Титиени, Ерик Арадиц, Мария Раду, Дан Кизу, Марела Юганару, [12+]
  • 08:50
    "Пеле: Раждането на една легенда", биографична драма, САЩ, 2016; реж. Джефри Зимбалист, Майкъл Зимбалист, с Кевин Де Паула, Леонардо Лима Карвальо, Сеу Жоржи, Мариана Нунес, Винсент Д'Онофрио, [12+]
  • 10:40
    "Едуард Мейбридж", биографична драма, Канада, 2015; реж. Кайл Райдаут, с Майкъл Екланд, Сара Каннинг, Кристофър Хейърдал, Чарли Карик, Джоди Балфор, [15+]
Пълна програма
  • 07:00
    "Под кожата (2015)", драма, Швейцария, 2015; реж. Клаудиа Лоренц, с Урзина Ларди, Доминик Ян, Рифка Фер, Флурин Гигер, Лара Ласнинг, [15+]
  • 08:35
    "Аз и Камински", комедийна драма, Германия, 2015; реж. Волфганг Бекер, с Даниел Брюл, Йеспер Кристенсен, Амира Касар, Дени Лаван, Джералдин Чаплин, [12+]
  • 10:35
    "Този вид любов", драма, Италия, 1972; реж. Алберто Бевилакуа, с Уго Тоняци, Жан Себерг, Фернандо Рей, Ева Аулин, Анджело Инфанти, [12+]
  • 12:20
    "Междинна спирка", драма, Франция, 2016; реж. Делфин Кулин, Мюриел Кулин, със Соко, Ариан Лабед, Джинджер Роман, Карим Леклу, Андреас Константину, [15+]
Пълна програма
  • 07:00
    CNN Newsroom (with World Sport)
  • 08:00
    CNN Newsroom
  • 12:00
    Amanpour
  • 13:00
    New Day
Пълна програма
  • 07:00
    "Капризи на съдбата" - теленовела
  • 08:00
    "Остани с мен" - сериен филм, /п/
  • 09:30
    "Танцът на Марта" - романтичен филм с уч. на Сузана Симон, Харалд Шрот, Кристиан Ердман, Хелена Фил и др. , /п/
  • 11:30
    "Пепел от рози" - сериен филм, /п/
Пълна програма
  • 06:30
    "Ларго Уинч" - сериал, сезон 1
  • 07:30
    "Военни престъпления" - сериал, сезон 9, /п/
  • 08:45
    "Комисар Рекс" - сериал, сезон 11, /п/
  • 10:00
    "Снайперисти" - сериал, сезон 4, /п/
Пълна програма
  • 06:50
    Бързи и шумни: Лошият Бронко - първа част
  • 07:40
    Как се прави...: Епизод 2
  • 08:10
    Как се прави...: Космически химикалки/Рифови аквариуми/Метални ковчези
  • 08:40
    Как са го направили?: "Форд транзит", дризабон, осолена риба
Пълна програма
  • 07:00
    Как са го направили?: Салата/Въже/Инсулин
  • 07:26
    Феноменални съоръжения: Терминалът на "Джет Блу"
  • 08:14
    Ловци на митове: Полети на фантазията
  • 09:02
    Гръм и трясък: Огнеупорна къща
Пълна програма
  • 07:00
    Ханк Зипзър
  • 07:30
    Къмпиране
  • 08:00
    Hotel Transylvania S1
  • 08:30
    Gamer's Guide To Pretty Much Everything S2
Пълна програма
  • 07:00
    "Да изобретяваме"
  • 07:25
    "Да изобретяваме"
  • 07:50
    "Фокуси"
  • 08:05
    "Гастрономи"
Пълна програма
  • 07:00
    Клуб Уинкс - анимационен сериал
  • 07:45
    Приключенията на Чък и приятели - анимационен сериал
  • 08:00
    Кученце в джобче - анимационен сериал
  • 08:30
    Трансформъри: Роботи-спасители - анимационен сериал
Пълна програма
  • 06:00
    Делници - с Николай Колев
  • 10:00
    Кардиограма - с проф. Д-р Надка Бояджиева
  • 11:00
    Агросектор
  • 11:30
    Шпионката на Коко - Скрита камера
Пълна програма
  • 07:15
    Спорт
  • 07:22
    Култура 1
  • 07:41
    Анализи
  • 07:46
    Преглед на програмата / Преглед на печата
Пълна програма
  • 07:00
    Ски-алпийски дисциплини, Световно първенство: Обзор
  • 08:00
    Снукър: "Северна Ирландия оупън"
  • 09:30
    Автомобилизъм: "WTCC магазин"
  • 10:00
    Кърлинг, Европейско първенство (мъже): Швеция - Швейцария, пряко
Пълна програма
  • 06:00
    Снукър: "Северна Ирландия оупън"
  • 07:30
    Автомобилизъм: "WTCC магазин"
  • 08:00
    Кърлинг, Европейско първенство (мъже): Норвегия - Швеция
  • 10:00
    Снукър: "Северна Ирландия оупън"
Пълна програма
  • 06:05
    Каубои в студени води, сезон 2, еп. 4
  • 07:15
    Търсачи на съкровища, сезон 3, еп. 9
  • 08:00
    Треска за нефрит, сезон 3, еп. 5
  • 08:20
    Моят плаващ дом, сезон 1, еп. 4
Пълна програма
  • 07:00
    Red Bull Global Rallycross Lites
  • 07:25
    Red Bull Global Rallycross Lites
  • 07:55
    X Games - Aspen
  • 08:50
    Fantasy Factory Season 3
Пълна програма
  • 07:00
    Утрото /сутрешен музикален блок/
  • 10:00
    Зад кулисите /музикално предаване на ФЕН ТВ, повторение/
  • 10:15
    Утрото /сутрешен музикален блок/
  • 11:00
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
Пълна програма
  • 07:00
    Ловци на къщи
  • 07:30
    Ловци на къщи
  • 08:00
    Карибски живот
  • 08:30
    Карибски живот
Пълна програма
  • 06:50
    Мики - първи сезон, еп. 7
  • 07:15
    Мики - първи сезон, еп. 8
  • 07:45
    Любовни авантюри - трети сезон, еп. 11
  • 08:40
    Грозната Бети - трети сезон, еп. 8
Пълна програма
  • 06:50
    Глейдс - първи сезон, еп. 2
  • 07:45
    Лас Вегас - втори сезон, еп. 24
  • 08:35
    Лас Вегас - трети сезон, еп. 1
  • 09:30
    Военна прокуратура - трети сезон, еп. 6
Пълна програма
  • 07:00
    "Дамата, която живее в своя ван", биографична комедия, Великобритания, 2015; реж. Никълъс Хитнър, с Маги Смит, Алекс Дженингс, Доминик Купър, Джеймс Кордън, Джим Броудбенд, [12+]
  • 08:45
    "Филми и звезди ІХ, 46 еп.", документален, Холандия, 2017, [12+]
  • 09:10
    "Доктор Стрейндж", екшън - фантастика, САЩ, 2016; реж. Скот Дериксън, с Бенедикт Къмбърбач, Чиуетел Еджиофор, Рейчъл МакАдамс, Бенедикт Уонг, Мадс Микелсен, [12+]
  • 11:05
    "Красавицата и звярът (2017)", семеен - фентъзи, САЩ, 2017; реж. Бил Кондон, с Ема Уотсън, Дан Стивънс, Люк Евънс, Джош Гад, Кевин Клайн, [12+]
Пълна програма
  • 07:00
    Машини за убиване, сезон 1, еп. 6
  • 07:55
    Страхотни изобретения, сезон 2, еп. 5
  • 08:25
    Подемът на цивилизацията, сезон 2, еп. 2
  • 09:20
    Загадки в музея, сезон 2, еп. 25
Пълна програма
  • 07:00
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Рене приема условията
  • 07:25
    Спецове в заложната къща: Рик е пред уволнение
  • 07:50
    Спецове в заложната къща: Монументален залог
  • 08:15
    Дървосекачи: Шелби отвръща на удара
Пълна програма
  • 07:00
    Моето хоби: Моделите
  • 08:00
    АКТУАЛНО – тв поредица, пети сезон, 55 еп.
  • 09:00
    ХОБИ НОВИНИ
  • 10:00
    Риби и такъми – тв поредица, четвърти сезон, 28 еп.
Пълна програма
  • 07:00
    "Томас и приятели"
  • 07:35
    "Строителят Боб"
  • 07:55
    "Зоопаркът на Сузи"
  • 08:00
    "Анджелина балерина"
Пълна програма
  • 07:00
    "Всяка сутрин" - сутрешен блок
  • 09:00
    "Парламентът на живо"
  • 11:45
    Топ шоп
  • 12:00
    НОВИНИ
Пълна програма
  • 02:45
    Тюбс
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:30
    Драконова топка Z (анимация)
  • 19:00
    Хартли (фейлетон)
Пълна програма
  • 07:00
    "Групата" - драма с Кандис Берген, Елизабет Хартман, Шърли Найт, Джесика Уолтър.
  • 09:30
    "Надпреварата за "Янки Зефир" - драма с Кен Уол, Лесли Ан Уорън, Джордж Пепард и Доналд Плезънс.
  • 11:20
    "И в радост, и в мъка" - комедия / драма с Бо Бриджис, Стоккард Ченинг.
  • 13:10
    "Джоузеф Андрюс" - комедия / приключенски с Питър Фърт, Майкъл Хордърн.
Пълна програма
  • 06:55
    STOP AND GO
  • 07:10
    AUTO MUNDIAL
  • 07:35
    THE INSIDE LINE
  • 08:00
    FORMULA V8 3,5 CHAMPIONSHIP HIGHLIGHTS
Пълна програма
  • 07:00
    Само хитове
  • 08:00
    Да създадеш
  • 09:00
    Бременна на 16 - реалити шоу
  • 10:00
    Срещи катастрофи
Пълна програма
  • 07:00
    Hot Right Now!
  • 09:00
    Charli XCX's Kickass Hits
  • 10:30
    Hot Right Now!
  • 12:00
    Sean Paul: MTV Live Stage
Пълна програма
  • 06:00
    AM Mayhem
  • 09:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 11:00
    Super Massive Rock Stars!
  • 13:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
Пълна програма
  • 06:55
    72-те най-сладки животни, сезон 1, еп. 11
  • 07:20
    72-те най-сладки животни, сезон 1, еп. 12
  • 07:50
    Ветеринар на хълма, сезон 1, еп. 7
  • 08:40
    Най-дивият град в Аляска, сезон 1, еп. 4
Пълна програма
  • 06:40
    Жив или Мъртъв, еп. 3
  • 07:05
    Да оцелееш в Аляска, еп. 1
  • 08:00
    Свободен живот, еп. 4
  • 09:00
    Свободен живот, еп. 5
Пълна програма
  • 07:00
    Човек срещу природа: Невероятни отровни змии
  • 07:24
    Човек срещу природа: Убит от койоти
  • 07:50
    Риболов на чудовища: Нашествието на сома
  • 08:37
    Риболов на чудовища: Щука-алигатор
Пълна програма
  • 02:30
    Край на програмата
  • 09:00
    Дартс: "Голям шлем" 2017, девети ден, втора сесия, повторение
  • 12:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 12:05
    Баскетбол: Барселона - Валенсия, мач от испанската баскетболна лига, повторение
Пълна програма
  • 07:00
    Телеканал "Добро утро"
  • 10:00
    Новини
  • 10:15
    Телеканал "Добро утро"
  • 10:30
    "Пробни покупки"
Пълна програма
  • 07:00
    "Класика в жанра" - хитовете през годините
  • 07:30
    "От А до Я" - тв магазин с хитове
  • 08:00
    "Планета Live" - музикална програма
  • 08:30
    "Промо" - новите хитове
Пълна програма
  • 06:40
    "Росна китка" - музика за настроение
  • 07:30
    "Златна колекция" - хитовете през годините
  • 08:30
    "Музикален пъзел" - избрани песни
  • 09:30
    "Картини от България" - музикална импресия
Пълна програма
  • 07:00
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 07:05
    "Show Time" - музикална програма
  • 08:00
    "Планета Live" - музикална програма
  • 09:00
    "Планета Хит" - хитове без край
Пълна програма
  • 06:50
    "Кое е това ново момиче" - комедиен сериал
  • 07:10
    "Майк и Моли" - комедиен сериал
  • 07:35
    "2 разорени момичета: Без пукната пара" - сериал
  • 08:30
    "Теория за големия взрив" - сериал
Пълна програма
  • 07:00
    УЕФА Шампионска лига: ЦСКА Москва - Бенфика
  • 09:00
    УЕФА Шампионска лига:  Атлетико М - Рома
  • 11:00
    УЕФА Шампионска лига: ПСЖ - Селтик
  • 13:00
    УЕФА Шампионска лига:  Атлетико М - Рома
Пълна програма
  • 07:00
    "Добро утро, Германия" - сутрешен журнал
  • 09:30
    "Добри времена, лоши времена" - сериал
  • 10:00
    "Сред нас" - сериал
  • 10:30
    "Съблазнителни измами" - доку-поредица
Пълна програма
  • 03:10
    Игрален филм
  • 12:15
    "Безсмертнова"
  • 13:10
    Игрален филм: "Здрав брак"
  • 14:50
    Концерт
Пълна програма
  • 07:00
    Анимация
  • 08:00
    Вечерни новини от Америка
  • 09:06
    Сериал: "Ловът на Пепеляшка"
  • 10:00
    Сериал: "Улиците на разбитите фенери"
Пълна програма
  • 06:30
    Сутрешен информационно-забавен журнал и спорт
  • 11:00
    "Клиниката на Зюдринг" - сериал
  • 12:00
    "В името на справедливостта: Ние се борим за Вас!" - поредица
  • 13:00
    "Адвокатите на пост" - поредица
Пълна програма
  • 07:00
    " Живата вода" - док.филм
  • 07:30
    Китка народна музика
  • 07:45
    НОВИНИ - сутрешна емисия
  • 08:00
    Ранни вести /на живо/
Пълна програма
  • 06:30
    Футбол
  • 08:00
    Супер лига: обзор на годината
  • 08:30
    Приключенски спортове
  • 09:00
    Нокаутите на 2005-а
Пълна програма
  • 06:55
    Lenny der Laster
  • 07:05
    Leo Lausemaus
  • 07:10
    Leo Lausemaus
  • 07:30
    Bob der Baumeister
Пълна програма
  • 06:30
    Безценна перла - ТВ сериал - Бразилия - 109 епизод
  • 07:30
    Детски свят - Маша и мечока - анимация
  • 08:00
    Новини
  • 08:15
    Исторически календар
Пълна програма
  • 06:00
    Snooza
  • 09:00
    21:00 Zoom
  • 09:02
    Snooza
  • 10:02
    1 Artist 3 Hits
Пълна програма
  • 07:00
    Голямото пазаруване: Сара Паркинсън, Джема Кобърн, Майджа Озолина, Натали Афлек
  • 08:00
    25 под 1 покрив: Прераждането на американското семейство
  • 09:00
    6 дъщери: Епизод 21
  • 10:00
    Кралят на кухнята: Парти с паста
Пълна програма
  • 07:00
    Чепеларе - Смисълът на живота
  • 07:30
    Вода
  • 08:00
    Война на похабяването - с.2, еп.7
  • 08:30
    Бъди там - България в музика и картини
Пълна програма
  • 07:00
    Търсене на дом по света
  • 07:30
    Търсене на дом по света
  • 08:00
    Търсене на дом по света
  • 08:30
    Търсене на дом по света
Пълна програма
  • 07:00
    Търсене на дом по света
  • 07:30
    Търсене на дом по света
  • 08:00
    Търсене на дом по света
  • 08:30
    Търсене на дом по света
Пълна програма
  • 05:15
    Голяма риба, САЩ, приключенски/драма/фентъзи, с Юън Макгрегър, 2003
  • 07:20
    Като на Коледа, Канада, комедия/романтичен, с Ан Хечи, Саманта Ферис, 2016
  • 08:45
    У дома за празниците (1995), САЩ, комедия/драма/романтичен, 1995
  • 10:25
    Почти идеално, САЩ, комедия/драма/романтичен, 2000
Пълна програма
  • 06:30
    "Свободна зона" - публицистично предаване (повторение)
  • 07:30
    Новини
  • 08:00
    Новини
  • 08:30
    Новини
Пълна програма
  • 06:50
    Менюто днес - четвърти сезон, еп. 34
  • 07:10
    Кухня без граници - четвърти сезон, еп. 14
  • 07:20
    Храните на моята земя Португалия - кулинарно предаване, еп. 17
  • 07:50
    Храните на моята земя Португалия - кулинарно предаване, еп. 18
Пълна програма
  • 07:00
    Стани и засияй с VH1
  • 09:00
    Хитовете не лъжат!
  • 11:00
    Познайте годината!
  • 12:00
    Тор 10 на VH1 от тази седмица
Пълна програма
  • 06:00
    Неизживян живот - Драма, 2005, Режисьор: Ласе Халмстриом, В ролите: Джош Лукас, Морган Фрийман, Робърт Редфорд, Дженифър Лопес
  • 08:00
    Чудовището от Париж - Анимация, Приключенски, Комедия, 2011, Режисьор: Бибо Бержерон, В ролите: Матьо Шеди, Ванеса Паради, Гад Елмалех
  • 09:30
    Клечко попада в приключение - Приключенски, Комедия, Семеен, 2010, Режисьор: Мартин Лунд, В ролите: Ян Гунар, Ейдриън Смит, Перниле Сьоренсен, Аслейк Енгмарк
  • 11:00
    Като готвачите - Комедия, 2012, Режисьор: Даниел Коен, В ролите: Жан Рено, Рафаел Агоге, Микаел Юн, Жюлиен Буаселие, Салом Стевенен
Пълна програма
  • 06:55
    "CSI: Ню Йорк" - криминален сериал
  • 07:50
    "Джордан: Патоложка с профил" - криминален сериал
  • 08:45
    "Дай ме под съд" - доку-поредица
  • 11:55
    "4 сватби и едно вълшебно пътешествие" - доку-поредица
Пълна програма
  • 06:30
    Здравословен живот /п/
  • 07:30
    Пътешествия/п/
  • 08:30
    Спорт
  • 09:00
    "ТВ меню"
Пълна програма
  • 06:45
    Хавай 5-0 - трети сезон, еп. 3
  • 07:35
    Психаротерапия - трети сезон, еп. 17
  • 08:00
    Психаротерапия - трети сезон, еп. 18
  • 08:25
    Мелачката - първи сезон, еп. 17
Пълна програма
  • 06:00
    AM Rush
  • 09:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 09:40
    DJ Duel
  • 11:00
    Big Tunes!
Пълна програма
  • 07:00
    FASHION FLIX
  • 07:25
    F-PEOPLE
  • 07:30
    FASHION FLIX
  • 07:55
    FASHION WEEK
Пълна програма
  • 06:00
    Wake Up With Hits!
  • 09:00
    Big Fat Hits
  • 11:00
    Nothing But Hits
  • 13:00
    MTV's Euro Top 10
Пълна програма
  • 07:00
    "Уличен патрул" - 9 еп.
  • 07:50
    "Кошмарни съседи" - 512 еп.
  • 08:40
    "Лов на неизрядни платци" - 9 и 10 еп.
  • 09:30
    "Джигити" - 13 еп.
Пълна програма
  • 06:30
    "Европа сутрин" - сутрешен блок
  • 09:00
    новини
  • 09:15
    Спорт
  • 09:30
    Новини
Пълна програма
  • 07:00
    Нахлыст на разных широтах
  • 07:25
    Охотничьи собаки
  • 07:55
    По следам Хемингуэя
  • 08:25
    Универсальная собака
Пълна програма
  • 06:30
    "Непорочната Джейн" - сериал, сезон 1
  • 07:30
    "София - Ден и Нощ" - риалити сериал, /п/
  • 08:30
    "Убийства в Мидсъмър" - сериен филм, сезон 15
  • 11:00
    "От местопрестъплението: Ню Йорк" - сериал, сезон 3
Пълна програма
  • 07:00
    Groomer Has It: Knowing Your Dog
  • 07:45
    Flying Wild Alaska: Tundra Taxis
  • 08:30
    How the Universe Works: Journey from the Centre of the Sun
  • 09:15
    Kitchen Boss: Brunch Bonanza
Пълна програма
  • 07:00
    WEATHER FORECAST
  • 07:05
    THIS DAY in history
  • 07:15
    BASIC LEXIS
  • 07:25
    STEP BY STEP
Пълна програма
  • 07:00
    Босата контеса
  • 07:25
    Босата контеса
  • 07:50
    Анна Олсън: Свежо
  • 08:15
    Кухнята
Пълна програма
  • 06:55
    Пес патрул
  • 07:10
    Пес патрул
  • 07:20
    Пламъчко и машините
  • 07:50
    АЛВИННН!!! и катеричоците
Пълна програма
  • 07:00
    Ски-алпийски дисциплини, Световно първенство: Обзор
  • 08:00
    Снукър: "Северна Ирландия оупън"
  • 09:30
    Автомобилизъм: "WTCC магазин"
  • 10:00
    Кърлинг, Европейско първенство (мъже): Швеция - Швейцария, пряко
Пълна програма
  • 07:00
    "Дамата, която живее в своя ван", биографична комедия, Великобритания, 2015; реж. Никълъс Хитнър, с Маги Смит, Алекс Дженингс, Доминик Купър, Джеймс Кордън, Джим Броудбенд, [12+]
  • 08:45
    "Филми и звезди ІХ, 46 еп.", документален, Холандия, 2017, [12+]
  • 09:10
    "Доктор Стрейндж", екшън - фантастика, САЩ, 2016; реж. Скот Дериксън, с Бенедикт Къмбърбач, Чиуетел Еджиофор, Рейчъл МакАдамс, Бенедикт Уонг, Мадс Микелсен, [12+]
  • 11:05
    "Красавицата и звярът (2017)", семеен - фентъзи, САЩ, 2017; реж. Бил Кондон, с Ема Уотсън, Дан Стивънс, Люк Евънс, Джош Гад, Кевин Клайн, [12+]
Пълна програма
  • 05:30
    Fresh morning :)
  • 09:00
    Lucky 7
  • 09:30
    Playlist
  • 18:00
    Lucky 7
Пълна програма
  • 07:00
    HENRY HUGGLEMONSTER
  • 07:15
    Calimero
  • 07:30
    Loopdidoo
  • 07:45
    HENRY HUGGLEMONSTER
Пълна програма
  • 06:55
    Пес патрул
  • 07:10
    Пес патрул
  • 07:20
    Пламъчко и машините
  • 07:50
    АЛВИННН!!! и катеричоците
Пълна програма
  • 07:00
    Wake Me Up Before You Go Go
  • 09:00
    Nothing But Classics
  • 11:00
    Guess The Year
  • 12:00
    We Are The 80s
Пълна програма
  • 07:00
    Momsters: When Moms Go Bad: Anger in the Outfield
  • 07:25
    Disappeared: Gone on the 4th of July
  • 08:15
    Momsters: When Moms Go Bad: Babies and Blank Cheques
  • 08:40
    Momsters: When Moms Go Bad: Deadly Deceit
Пълна програма
  • 06:55
    The Truth About...: Big Players
  • 07:20
    Top: Bad Boys
  • 07:50
    Top: Biggest Trashings
  • 08:15
    The Truth About...: Worst of 2016
Пълна програма
  • 06:50
    Adventure Guides - Fishing Edition
  • 07:15
    Field & Stream's The Gun Nuts
  • 07:40
    Field & Stream's The Gun Nuts
  • 08:05
    Field & Stream's The Gun Nuts
Пълна програма
  • 07:00
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Рене приема условията
  • 07:25
    Спецове в заложната къща: Рик е пред уволнение
  • 07:50
    Спецове в заложната къща: Монументален залог
  • 08:15
    Дървосекачи: Шелби отвръща на удара
Пълна програма
  • 07:00
    Свободен живот, еп. 4
  • 08:00
    Свободен живот, еп. 5
  • 09:00
    Лудото време на Ричард Хамънд, еп. 2
  • 10:00
    Технически постижения, еп. 3
Пълна програма
  • 06:30
    "Тази сутрин" - информационно предаване
  • 09:30
    "Преди обед" - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
  • 12:00
    bTV Новините - обедна емисия
  • 12:30
    "Шоуто на Слави" /п/- вечерно ток шоу
Пълна програма
  • 07:00
    Телешоп
  • 10:05
    Ханибъл постмортем; сезон 3, епизод 10, криминален, САЩ, 2015
  • 10:15
    Ханибъл постмортем; сезон 3, епизод 11, криминален, САЩ, 2015
  • 10:25
    Конан; сезон 1, епизод 12, приключенски, научна фантастика, САЩ, 1997
Пълна програма
  • 07:00
    Телешоп
  • 12:00
    Отмъщението; сезон 1, епизод 37, драма, мистерия, 2013
  • 13:10
    Телешоп
  • 13:25
    Елементарно, Уотсън!; сезон 5, епизод 6, криминален, драма, САЩ, 2016
Пълна програма
  • 07:00
    Разтърсващи престъпления: Убийствата в Мур
  • 08:00
    Какво е нужно за убийство: Мъжът с триона
  • 08:30
    Какво е нужно за убийство: Съблазнена и умъртвена
  • 09:00
    Ловецът на убийци: Град на страха
Пълна програма
  • 03:05
    Мръсно синьо;Криминален екшън, САЩ, 2002
  • 07:10
    Кралят и Аз; Анимация, САЩ, 1999
  • 09:00
    Могъщият; Драматична комедия, САЩ, 1998
  • 11:00
    Островът на яретата; Семеен, САЩ, 2013
Пълна програма
  • 06:30
    Особое мнение
  • 07:05
    Новости RTVi
  • 07:30
    "Американский ликбез" Американская мечта
  • 08:00
    Сериал "Время любить" 16+
Пълна програма
  • 07:00
    "Природа и изкуство" - документален филм
  • 07:30
    "Новини" - информационна емисия на ТВ СКАТ
  • 07:45
    "Шарена седянка" - поздравителен концерт /повторение от предния ден/ - І част
  • 08:30
    "Новини" - информационна емисия на ТВ СКАТ
Пълна програма
  • 07:00
    SpongeBob SquarePants
  • 07:30
    SpongeBob SquarePants
  • 08:00
    SpongeBob SquarePants
  • 08:30
    SpongeBob SquarePants
Пълна програма
  • 07:00
    Let Me Make It Better (18+)
  • 07:25
    Do Me Right (18+)
  • 07:51
    Brunette Gets In A Stranger's Car (18+)
  • 08:15
    Minx Cheats On Boyfriend With Agent (18+)
Пълна програма
  • 07:00
    Футбол: Фламенго - Коринтианс (Бразилско първенство, сезон 2017 - повторение)
  • 09:00
    "Слънчеви бури: Заплахата за планетата Земя" - документален филм
  • 10:00
    Футбол: Севиля - Селта /Виго/ (Примера Дивисион, сезон 2017/18 - повторение)
  • 12:00
    Тенис: Майкъл Мо - Дъстин Браун (ASB Classic, Окланд, Нова Зеландия; 2017 ATP WORLD TOUR 250 - повторение)
Пълна програма
  • 07:00
    Арена спорт обзор на деня
  • 07:30
    ТЕR Европейски рали-серии репортаж от "Рали дьо Вале"
  • 08:00
    Лига Европа магазинно предаване /5 епизод/
  • 08:50
    Как е устроена Земята? документален филм /1 епизод/
Пълна програма
  • 06:50
    Невероятният Андре Комедия Франция 2000
  • 08:15
    Мама Гого Комедия Исландия, Великобритания, Норвегия, Германия, Швеция 2010
  • 10:05
    Бандата на Голямата стъпка Комедия САЩ 2006
  • 11:55
    Ръцете на Роксана Драма Франция 2012
Пълна програма
  • 07:00
    Новини
  • 07:10
    Прогноза за времето и агропрогноза
  • 07:15
    Агрокоментар
  • 07:20
    Агротема
Пълна програма
  • 07:00
    IN CONCERT - CORDES ORIENT
  • 08:00
    "OF ISLANDS AND MEN - SUMBA
  • 09:00
    REINDEER POLICE
  • 10:00
    AVIATORS, THE S2 E7
Пълна програма
  • 07:00
    Ultimate First League
  • 07:15
    Ultimate Muay Thai
  • 07:30
    WUSHU Championship
  • 07:40
    Japan Queen Tournament
Пълна програма
  • 06:30
    Фьоксия - малката вълшебница Семеен Холандия 2010
  • 07:55
    Том и Хък Криминален, Семеен Германия, Австрия 2012
  • 09:30
    Броукън Хил Драма, Семеен, Музикален САЩ, Австралия 2009
  • 11:10
    Крокодилите 2 Приключенски Германия 2010
Пълна програма
  • 07:00
    Firsthand
  • 07:30
    Firsthand
  • 08:00
    Firsthand
  • 08:30
    Firsthand
Пълна програма
  • 06:59
    END
  • 07:05
    Зоопаркът - Дъблин (10)
  • 07:35
    Ветеринарна клиника за дребни животни (15)
  • 08:00
    Ветеринарна клиника за дребни животни (1)
Пълна програма
  • 07:00
    Мъдростта на историята, част 1
  • 07:30
    Импресия - Вода в Рила
  • 08:00
    Виж България - Благоевград, Дупница
  • 08:30
    Бъди там - България в музика и картини
Пълна програма
  • 07:00
    InterMezzo
  • 09:30
    Tugan Sokhiev and the Orchestre National du Capitole de Toulouse in Taiwan
  • 11:00
    Orchestre national du Capitole de Toulouse : Taiwan, Korea, Asia Impressions
  • 11:30
    InterMezzo
Пълна програма
  • 02:00
    Край на програмата
  • 08:00
    Футбол: Славия - Септември, мач от Първа професионална лига, повторение
  • 10:00
    Футбол: Верея - Етър, мач от Първа професионална лига, повторение
  • 12:00
    "Домът на футбола", предаване за български футбол (2017-18), 20-и епизод, повторение
Пълна програма
  • 01:00
    Край на програмата
  • 08:00
    Футбол: Кристъл Палас - Евертън, мач от английската Висша лига, повторение
  • 10:00
    Футбол: Манчестър Юнайтед - Нюкасъл Юнайтед, мач от английската Висша лига, повторение
  • 12:00
    "Да скъсаш мрежата" предаване за английски футбол (2017-18), 12-и епизод, повторение
Пълна програма
  • 07:00
    Чудовищни майки: Ярост
  • 07:25
    Изчезнали: Изчезнал на 4 юли
  • 08:15
    Чудовищни майки: Бебета и празни чекове
  • 08:40
    Чудовищни майки: Смъртоносна измама
Пълна програма
  • 06:30
    "Код 11-13", информационно - новинарско шоу (п)
  • 08:30
    BIT СПОРТ, (п)
  • 09:00
    "Горещи срещи" с Венета Райкова
  • 10:00
    "Честно казано" с Люба Кулезич, (п)
Пълна програма
  • 07:00
    CarpZoom: Лятно време
  • 07:30
    MLS OB - Сбъдната мечта
  • 08:00
    Ватерлиния - Сивият плъх
  • 08:30
    Кухнята на любителите на риба - С Арманд Каутцки
Пълна програма
  • 07:00
    "Кралицата на Катве", драма, САЩ, 2016; реж. Мира Наир, с Мадина Налванга, Дейвид Ойелово, Лупита Нионг'О, Мартин Кабанца, Тарин Киейз, [12+]
  • 09:05
    "Пулсът на парите", криминална драма, САЩ, 2016; реж. Джоди Фостър, с Джордж Клуни, Джулия Робъртс, Джак О'Конъл, Доминик Уест, Кетрина Балф, [12+]
  • 10:45
    "Приключенията на Шаркбой и Лавагърл", приключенски, САЩ, 2005; реж. Робърт Родригес, с Тейлър Лотнър, Тейлър Дули, Кейдън Бойд, Джордж Лопес, Дейвид Аркет, [7+]
  • 12:15
    "Аз, проклетникът", анимация, САЩ, 2010; реж. Пиер Кофин, Крис Рено, [0+]
Пълна програма
  • 07:00
    "Капитан Америка: Завръщането на първия отмъстител", фентъзи - трилър, САЩ, 2014; реж. Антъни Русо, Джо Русо, с Крис Евънс, Скарлет Йохансон, Себастиън Стан, Антъни Маки, Робърт Редфорд, [12+]
  • 09:15
    "Еверест (2015)", драма, Великобритания, 2015; реж. Балтазар Кормакър, с Джейсън Кларк, Джош Бролин, Джон Хоукс, Робин Райт, Майкъл Кели, [12+]
  • 11:15
    "В кадър ХІV, 42 еп.", документален, САЩ, 2017, [12+]
  • 11:45
    "Сестра Джаки V, 5 еп.", комедийна драма, САЩ, 2013; реж. Рандъл Айнхорн, с Иди Фалко, Мерит Уивър, Пол Шулце, Доминик Фумуза, Руби Джеринс, [15+]
Пълна програма
  • 07:00
    Fashion Focus
  • 07:15
    Fashion Focus
  • 07:30
    Fashion Underground
  • 07:45
    Photographers
Пълна програма
  • 07:00
    Сърцето на Бялата планина (образователен филм за планински туризъм)
  • 07:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 08:00
    България. Природа (образователен филм за планински туризъм)
  • 08:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
Пълна програма
  • 06:00
    Футбол: Холандска Ередивизи
  • 08:00
    Футбол: Руска Премиер лига
  • 10:00
    Футбол: Байерн ТВ
  • 11:55
    Новини
Пълна програма
  • 06:00
    Голф: Европейски тур
  • 08:00
    ММА: Ultimate Fighting Championship 2017
  • 10:00
    Голф: Европейски тур
  • 13:05
    Баскетбол: Евролига
Пълна програма
  • 07:00
    Rusty Rivets
  • 07:10
    Paw Patrol
  • 07:25
    Paw Patrol
  • 07:35
    Dora the Explorer
Пълна програма
  • 06:00
    Синята планета
  • 07:15
    Аляска - Духът на дивата природа
  • 08:15
    Митове и легенди: Атлантида - Изгубената цивилизация
  • 09:20
    Вътрешен проток - Аляска
Пълна програма

Сериали

Viasat Nature 07:05
Най-добрият приятел на кучето, сезон 1, еп. 6
PRO 7 07:10
"По приятелски" - комедиен сериал
Fox Channel 07:10
Модерно семейство - трети сезон, еп. 10
Viasat Explorer 07:15
Дивото зове, сезон 1, еп. 5
Utilisima 07:20
Лесни рецепти - пети сезон, еп. 10

Всички предавания

Спорт

EuroNews 07:15
Спорт
Mtel Sport 1 07:30
Футбол: Барса ТВ 29 епизод
ORT 07:45
"Смешки. Спорт"
07:45
"Смешарики. Спорт"
Film Plus 08:00
Футбол: Примера Дивисион - обзор на изминалия кръг

Всички предавания

Филми

bTV Cinema 07:15
"Знам къде е Лизи" - трилър, криминален (САЩ, 2016), режисьор -Дариън Скот, актьори - Трейси Голд, Надя Борлин, Ричард Руколо,  Ванеса Евиган, Скот Еванс и др.
Kino Nova 07:20
"Ловци на духове" - екшън- комедия с уч. на Бил Мъри, Дан Акройд, Сигорни Уивър, Рик Моранис, Харолд Рамис и др., /п/
Telekabel 07:30
Детски свят: Маша и мечока - анимация
Bulgaria ON AIR 07:30
Пес патрул - анимация
HBO 2 07:30
"Междузвездни войни: Епизод І - Невидима заплаха", екшън - фантастика, САЩ, 1999; реж. Джордж Лукас, с Лиъм Нийсън, Юън Макгрегър, Натали Портман, Джейк Лойд, Иън Макдайърмид, [12+]

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания



{START_COUNTER}