ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 16:40
    Малки истории /п/
  • 16:55
    Градчето Сидер Коув тв филм /11 епизод/
  • 17:45
    Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня/п/
  • 17:55
    Зелена светлина
Пълна програма
  • 16:00
    Премиера: "Клиника край езерото" - сериал, с.2, еп. 85
  • 17:00
    bTV Новините
  • 17:30
    "Лице в лице" - публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова
  • 17:50
    Спорт тото
Пълна програма
  • 16:30
    "Завинаги свързани" (премиера) - сериен филм
  • 17:55
    "Теглене на Лото 5 от 35 - "Златната топка"
  • 18:00
    "Семейни войни" - телевизионна игра
  • 19:00
    Новините на NOVA - централна емисия
Пълна програма
  • 16:45
    Хрътката: да надушиш престъпление - криминален сериал
  • 17:30
    Новините ON AIR
  • 17:50
    Директно - вашето мнение на живо в ефир - актуално ток шоу с Димитър Абрашев
  • 18:30
    Новините ON AIR
Пълна програма
  • 16:05
    Мечтатели - док. поредица на Bloomberg
  • 17:00
    Водещите новини
  • 17:05
    Иноватори - док. поредица на Bloomberg
  • 18:00
    В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки/
Пълна програма
  • 09:00
    Временно не се излъчва по решение на СЕМ
Пълна програма
  • 16:05
    Царство; сезон 4, епизод 15, драма, научна фантастика, САЩ, 2017
  • 17:05
    Красавицата и Звяра; сезон 4, епизод 5, драма, ужаси, САЩ, 2016
  • 18:05
    Скорпион; сезон 1, епизод 5, екшън, драма, САЩ, 2014
  • 19:05
    Възприятие; сезон 3, епизод 15, криминален, драма, САЩ, 2015
Пълна програма
  • 16:30
    Майстори на къщи в клоните на дърветата: Медитация на кленово дърво
  • 17:25
    Войната за спасяването на китовете: Боен вик
  • 18:20
    Войната за спасяването на китовете: Няма възможност за бягство
  • 19:15
    Котки 101: Оцикет, норвежка горска котка, селкирк рекс, абисинска, бомбайска, хавана браун
Пълна програма
  • 16:10
    Избрано от "Неделник с Волен Сидеров" - обзорно предаване
  • 17:00
    Новини
  • 17:10
    Избрано от "Неделник с Волен Сидеров" - обзорно предаване
  • 18:00
    "Държавата днес" - информационно - публицистичен блок
Пълна програма
  • 16:10
    "Буря от любов" - сериал
  • 17:00
    Новини
  • 17:10
    "Луди по морето" - доку поредица
  • 18:00
    Новини
Пълна програма
  • 16:15
    Hit Mix
  • 17:00
    Standard RO
  • 17:30
    Hit Mix
  • 20:00
    Balkan Party
Пълна програма
  • 09:00
    Временно не се излъчва по решение на СЕМ
Пълна програма
  • 16:00
    България днес информационен блок
  • 17:30
    Местно време /БНТ 2 Варна/
  • 18:00
    Знаете ли... Софийските хотели
  • 18:20
    Пътешествия документална поредица /п/
Пълна програма
  • 16:00
    България днес информационен блок
  • 17:30
    Местно време /БНТ 2 Варна/
  • 18:00
    По света и у нас
  • 18:25
    Още от деня коментарно предаване
Пълна програма
  • 16:39
    Mr Bean: The Animated Series
  • 16:55
    Miss Moon
  • 17:05
    Miss Moon
  • 17:25
    Wacky Races
Пълна програма
  • 16:00
    "Готъм" - сериал, еп. 20
  • 17:00
    "Стрелата" - сериал, еп.10
  • 18:00
    "Под наблюдение" - сериал, с.5, еп. 9
  • 19:00
    Премиера: "Кости" - сериал, с.11, еп. 1
Пълна програма
  • 16:45
    "Истина ли е..." - комедия, фентъзи, романтичен (САЩ, 2005), режисьор - Марк Уолтърс, актьори - Рийз Уидърспун, Марк Ръфало, Донал Лодж, Дина Уотърс, Бен Шенкман, Джон Хедър, Рон Кенада и др.
  • 19:00
    "Неправна кантора" - комедия (Италия, 2013), режисьор - Умберто Рикони Картени, актьори - Фабио Воло, Зое Феликс, Енио Фантастичини, Никола Нокела и др.
  • 21:00
    "Запознай се с нашите" - комедия (САЩ, 2000), режисьор - Джей Роуч, актьори -  Робърт де Ниро, Бен Стилър, Оуен Уилсън,  Блайт Данър, Джеймс Ребхорн и др.
  • 23:15
    "Сексът и градът 2" - комедия, романтичен (САЩ, 2010), режисьор - Майкъл Патрик Кинг, актьори - Сара Джесика Паркър, Ким Катрал, Кристин Дейвис, Синтия Никсън, Алис Ийв, Лин Коен, Уили Гарсон, Марио Кантоне, Джейсън Леуис, Дейвид Ейгенберг, Крис Нот, Пене
Пълна програма
  • 15:00
    "Новите съседи" /п./- комедиен сериал
  • 17:00
    "Домашен арест" - сериал, с.2
  • 18:00
    "Кое е това момиче" - сериал, с.3
  • 19:00
    "Без пукната пара" - сериал
Пълна програма
  • 16:00
    Премиера: "Шоуто на д-р Оз" - токшоу
  • 17:00
    "Папараци" - тв таблоид
  • 18:00
    "Страсти в Тоскана" - сериал, с.1, еп.12
  • 19:00
    "Лекар в планината" - сериал, с.5, еп.9
Пълна програма
  • 16:51
    ОК, Кей О! Да бъдем герои
  • 17:10
    Бен 10
  • 17:20
    Бен 10
  • 17:35
    Малки Титани: В готовност
Пълна програма
  • 15:10
    "Стар Трек Х: Възмездие", научно - фантастичен екшън, САЩ, 2002; реж. Стюарт Беърд, с Патрик Стюарт, Джонатан Фрейкс, Брент Спинър, Левар Бъртън, Майкъл Дорн, [12+]
  • 17:05
    "План Б (2016)", приключенска комедия, Германия, 2016; реж. Уфук Дженк, Михаел Попеску, с Кен Айдън, Ча-Лий Юн, Фонг Джанг, Юджийн Боатенг, Лоран Даниелс, [15+]
  • 18:45
    "Смъртта на търговския пътник", драма, САЩ, 1985; реж. Фолкер Шльондорф, с Дъстин Хофман, Кейт Рийд, Джон Малкович, Стивън Ланг, Чарлз Дърнинг, [12+]
  • 21:00
    "Звезден прах", приключенски - фентъзи, Великобритания, 2007; реж. Матю Вон, с Клеър Дейнс, Робърт Де Ниро, Мишел Пфайфър, Чарли Кокс, Сиена Милър, [12+]
Пълна програма
  • 16:20
    "Право на наследство", драма, САЩ, 2015; реж. Питър Солет, с Джулиан Мур, Елън Пейдж, Майкъл Шанън, Стив Карел, Люк Граймс, [12+]
  • 18:00
    "Канон инверсо - Да правиш любов", драма, Италия, 2000; реж. Рики Тоняци, с Ханс Матисън, Мелани Тиери, Лий Уилямс, Гейбриъл Бърн, Рики Тоняци, [12+]
  • 19:50
    "Маслиновото дръвче (2016)", драма, Испания, 2016; реж. Исиар Боляин, с Анна Кастило, Хавиер Гутиерес, Пеп Амброс, Мануел Кукала, Мигел Анхел Аладрен, [12+]
  • 21:30
    "Викторианска готика ІІ, 3 еп.", хорър - драма, САЩ, 2015; реж. Брайън Кърк, с Джош Хартнет, Ева Грийн, Тимъти Далтън, Хелън МакКрори, Рори Киниър, [18+]
Пълна програма
  • 16:00
    CNNMoney with Maggie Lake
  • 17:00
    Connect the World with Becky Anderson
  • 18:00
    International Desk (with World Sport)
  • 19:00
    Quest Express
Пълна програма
  • 16:30
    "Бон апети" - предаване
  • 17:00
    "Моят живот"- сериен филм, /п/
  • 18:00
    "Пепел от рози" - сериен филм
  • 19:00
    "Сезонът на черешите"- сериен филм, /п/
Пълна програма
  • 15:15
    "Скалата" - приключенски екшън с уч. на Шон Конъри, Никълъс Кейдж, Ед Харис, Джон Спенсър, Дейвид Морс, Майкъл Бийн и др., /п/
  • 18:00
    "Мъже на работa" - сериал, сезон 2
  • 18:30
    "Господари на ефира"- забавно предаване, /п/
  • 19:00
    "Уокър - тексаският рейнджър"- сериал, сезон 8
Пълна програма
  • 16:00
    Строителни постижения: Напоителни системи, Австралия
  • 17:00
    Съкровища в склада: Великобритания: Алтън
  • 17:30
    Съкровища в склада: епизод 15
  • 18:00
    Да продадеш колата си: Триумф
Пълна програма
  • 16:14
    Ловци на митове: Автомобилен хаос/ Приклчения с животни
  • 17:02
    Космически пионери: Марс
  • 17:50
    Създай прототип: Симулатор на водна пързалка
  • 18:40
    Ловци на митове: Спецално издание за "Инди 500"
Пълна програма
  • 16:30
    Междузвездни войни: Приключенията на Фримейкър
  • 17:00
    Приключенията на Рапунцел и разбойника
  • 17:30
    Елена от Авалор
  • 18:00
    Soy Luna S2
Пълна програма
  • 16:45
    "За ума"
  • 17:15
    "За ума"
  • 17:45
    "За ума"
  • 18:15
    "Изследователи: Направи си сам наука"
Пълна програма
  • 16:30
    Клуб Уинкс - анимационен сериал
  • 17:20
    Трансформъри: Роботи-спасители - анимационен сериал
  • 17:40
    Франклин - анимационен сериал
  • 18:10
    Чудовища и пирати - анимационен сериал
Пълна програма
  • 15:00
    Делници - с Николай Колев
  • 18:00
    Новини
  • 18:30
    Делници - с Николай Колев
  • 19:00
    Шоколад и пипер - 133 еп. - Сериал
Пълна програма
  • 15:00
    Снукър: Шампионат на Обединеното кралство, пряко
  • 18:30
    Ски-скокове: "Камил Стох - Преди и сега"
  • 19:00
    "ФИФА футбол мондиал"
  • 19:30
    Биатлон, Световна купа Йостерсунд: Преследване (мъже)
Пълна програма
  • 15:00
    "Олимпийски истории"
  • 17:00
    Биатлон, Световна купа Йостерсунд: Преследване (жени)
  • 17:30
    Биатлон, Световна купа Йостерсунд: Преследване (мъже)
  • 18:00
    FMX: "Нощта на скоковете" Шънжън
Пълна програма
  • 16:35
    72 опасни места за живеене, сезон 1, еп. 4
  • 17:20
    Риболовна надпревара, сезон 1, еп. 1
  • 18:10
    Супер конструкция, супер кола, сезон 2, еп. 8
  • 19:00
    Мащабни продажби, сезон 1, еп. 12
Пълна програма
  • 16:10
    X Games - Aspen
  • 17:05
    Ama Motocross Series Highlights
  • 18:00
    Nhra Sportsman Series
  • 18:55
    Red Bull Global Rallycross Lites
Пълна програма
  • 15:40
    Феномени /на живо/
  • 17:40
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 20:00
    ЗОНА ЗА ПОЗДРАВИ - LIVE /телевизионно шоу за поздрави - на живо/
Пълна програма
  • 16:30
    Основен ремонт в Чарлстън
  • 17:00
    Разбивачи на дворове
  • 17:30
    Разбивачи на дворове
  • 18:00
    Мега бърлоги
Пълна програма
  • 16:05
    Анатомията на Грей - тринадесети сезон, еп. 11
  • 17:05
    Уитни- втори сезон, еп. 5
  • 17:30
    Уитни- втори сезон, еп. 6
  • 18:00
    Сексът и градът - втори сезон, еп. 4
Пълна програма
  • 16:10
    Лас Вегас - трети сезон, еп. 23
  • 17:05
    Веществени доказателства: Рим - втори сезон, еп. 8
  • 18:15
    Престъпни намерения - единадесети сезон, еп. 19
  • 19:10
    Полицаите от Чикаго, еп. 13
Пълна програма
  • 15:30
    "Празнични удоволствия", комедия, САЩ, 2016; реж. Кърк Д'Амико, с Бейли Медисън, Френч Стюарт, Дженифър Робъртсън, Санди Джобин-Беванс, Итан Пюджото, [12+]
  • 17:00
    "Кунг-фу панда 3", анимационна комедия, САЩ, 2016; реж. Алесандро Карлони, Дженифър Ю Нелсън, [0+]
  • 18:35
    "Първа реколта", драма, Франция, 2015; реж. Жером Льо Мер, с Жерар Ланвен, Джалил Леспърт, Алис Талиони, Лора Смет, Ланик Готри, [12+]
  • 20:10
    "Виктория II, 6 еп.", биографична драма, Великобритания, 2017; реж. Джим Лоуч, с Джена Колман, Том Хюз, Даниела Холц, Катрин Флеминг, Нел Хъдсън, [12+]
Пълна програма
  • 16:35
    Бойни кораби, сезон 1, еп. 4
  • 17:25
    Загадки в музея, сезон 5, еп. 12
  • 18:15
    Жени воини, сезон 1, еп. 2
  • 19:10
    Гении на древния свят, сезон 1, еп. 1
Пълна програма
  • 16:00
    КАМИОНИ ПО ЛЕДА: Конвоят
  • 17:00
    Американски антиквари: Радостта от саксофона
  • 18:00
    Изковани от желязо и огън: Оръдието изтрещява
  • 18:30
    Ковачът от Милуоки: Джурасик искра
Пълна програма
  • 16:00
    Риби и такъми – тв поредица, четвърти сезон, 29 еп.
  • 17:00
    МОЕТО ХОБИ
  • 18:00
    ЗА РИБА – тв поредица, пети сезон, 12 еп.
  • 19:00
    Моето хоби: Моделите
Пълна програма
  • 16:45
    "Хари и неговата кофа, пълна с динозаври"
  • 17:00
    "Отгатни колко те обичам"
  • 17:35
    "Каква е голямата идея?"
  • 18:00
    "Паленца"
Пълна програма
  • 16:00
    "Всеки следобед" с Криси"
  • 17:00
    НОВИНИ
  • 17:25
    Телемаркет
  • 17:30
    "Имате думата"
Пълна програма
  • 02:45
    Тюбс
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:30
    Драконова топка Z (анимация)
  • 19:00
    Хартли (фейлетон)
Пълна програма
  • 16:05
    "Нищо лично" - комедия с Доналд Съдърланд, Сюзан Самърс.
  • 17:45
    "Човекът от Луната" - драма с Рийз Уидърспуун, Бентли Мичъм, Ърни Лайвли, Джейсън Лондон.
  • 19:25
    "Момичето, което живее по-надолу" - трилър / ужаси с Джоди Фостър и Скот Джакоуби.
  • 20:55
    "Разяреният бик" - драма с Робърт Де Ниро, Кати Мориарти.
Пълна програма
  • 16:20
    AUTOSPORT AWARDS REPLAY
  • 18:25
    NHRA DRAG RACING CHAMPIONSHIP
  • 19:15
    ROAD RACING SERIES
  • 20:05
    P1 POWERBOATS SERIES - USA
Пълна програма
  • 16:30
    Пич, оправи ми колата
  • 17:00
    Срещи катастрофи
  • 17:30
    Срещи катастрофи
  • 18:00
    MTV Къщурки - реалити шоу
Пълна програма
  • 16:00
    #WINNING2017: Best Live Shows
  • 17:35
    MTV Asks Foo Fighters
  • 18:00
    Powerplay! This Week's MTV Top 20
  • 19:35
    Hot Right Now!
Пълна програма
  • 15:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 17:00
    Rocks Rated!
  • 18:00
    Rock Solid Playlist
  • 19:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
Пълна програма
  • 16:00
    Животинска полиция "Финикс", сезон 1, еп. 1
  • 16:55
    Градът на бялата мечка, сезон 1, еп. 11
  • 17:20
    Пол О'Грейди за любовта към кучета, сезон 2, еп. 4
  • 17:45
    Пол О'Грейди за любовта към кучета, сезон 2, еп. 5
Пълна програма
  • 16:00
    Разследване на самолетни катастрофи - сезон 10, еп. 9
  • 17:00
    Спасителен отряд в ада, еп. 3
  • 18:00
    Бедствие Земя, еп. 2
  • 19:05
    Мигове от катастрофата, еп. 19
Пълна програма
  • 16:37
    Орлите
  • 17:24
    Невероятни животински селфита
  • 18:11
    Най-смъртоносните змии в света
  • 19:00
    Дивият Север: Специалисти по оцеляване
Пълна програма
  • 16:00
    Футбол: Сент Етиен - Нант, мач от френската Лига 1, повторение
  • 18:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 18:05
    Футбол: Каен - Марсилия, мач от френската Лига 1, повторение
  • 20:00
    Класика от Висшата лига - Тотнъм Хотспър - Стоук Сити (2010-11), повторение
Пълна програма
  • 16:00
    "Времето ще покаже"
  • 17:00
    "Вечерни новини" (със субтитри)
  • 17:40
    "В действителност"
  • 18:45
    "Нека да говорят"
Пълна програма
  • 16:40
    "3 плюс" - инфо бюлетин
  • 17:00
    "Планета ТОП 20" - месечна класация
  • 18:00
    "Златен хит" - най-доброто
  • 18:05
    "Планета Хит Микс" - музикална програма
Пълна програма
  • 16:40
    "Пъстра броеница" - фолклорна програма
  • 17:00
    "Традиция и новаторство" - модерен фолк
  • 17:30
    "Звездите на България" - музикален гост
  • 18:00
    "Музикален пъзел" - избрани песни
Пълна програма
  • 16:30
    "Ретро" - музикална програма
  • 17:00
    "Промо" - нови видеоклипове
  • 17:05
    "Show Time" - музикална програма
  • 18:00
    "Бъди звезда" - фен-шоу
Пълна програма
  • 16:40
    "Теория за големия взрив" - сериал
  • 18:00
    "Тафф" - булеварден журнал
  • 19:00
    Новини
  • 19:10
    "Семейство Симпсън" - анимационен сериал
Пълна програма
  • 15:00
    УЕФА Шампионска лига:  Реал М - Борусия Д
  • 17:00
    УЕФА Шампионска лига - обзори
  • 18:00
    Италия, Серия А - обзор 
  • 18:40
    УЕФА Лига Европа - магазинно предаване
Пълна програма
  • 16:00
    "В капана на подозренията" - доку-поредица
  • 18:00
    "Съблазнителни измами" - доку-поредица
  • 18:30
    "Сред нас" - сериал
  • 19:00
    "Експлозивно" - журнал
Пълна програма
  • 15:35
    Игрален филм
  • 19:00
    "Бялото студио"
  • 19:40
    "Романтиката на романса"
  • 20:35
    Игрален филм
Пълна програма
  • 16:00
    Сериал: "Ловът на Пепеляшка"
  • 17:00
    "Особено мнение"
  • 18:00
    "48 минути"
  • 19:00
    "Със собствените си очи"
Пълна програма
  • 16:00
    "Патрулна обиколка: Берлин" - репортаж
  • 17:00
    "Клиниката на Зюдринг" - сериал
  • 18:30
    "Съдба - и изведнъж всичко е различно" - сериал
  • 19:00
    "Патрулна обиколка: Специалистите" - репортаж
Пълна програма
  • 16:30
    "Паралакс" - публицистично предаване /повторение/
  • 17:30
    Новини - информационна емисия на ТВ "СКАТ"/на живо/
  • 17:45
    "Всички на мегдана" поздравителен концерт/на живо/
  • 18:30
    "Разбулване"- с водещ Николай Панков / на живо/
Пълна програма
  • 14:00
    Дартс: Световно първенство в Пърфлийт
  • 19:00
    Баскетбол от НБА
  • 19:30
    Футбол Мундиал
  • 20:00
    Дартс: Световно първенство в Пърфлийт
Пълна програма
  • 09:00
    Временно не се излъчва по решение на СЕМ
Пълна програма
  • 16:45
    Scooby-Doo!
  • 17:15
    Ritter hoch 3
  • 17:45
    Zak Storm - Super Pirat
  • 18:10
    Dragons - Auf zu neuen Ufern
Пълна програма
  • 16:50
    Исторически календар
  • 17:00
    Сянката на Елена - ТВ сериал - Бразилия -18 епизод
  • 18:00
    Безценната перла - ТВ сериал - Бразилия - 9 епизод
  • 19:00
    Новини
Пълна програма
  • 12:02
    We Love Music
  • 18:02
    1 Artist 3 Hits
  • 18:12
    Top 10
  • 19:02
    New 4 U
Пълна програма
  • 16:00
    С бебето всичко се променя: Разбито сърце
  • 17:00
    Оженени от мама и татко: Епизод 4
  • 18:00
    Кажете ДА на булчинската рокля - Великобритания: Епизод 2
  • 18:30
    Кажете ДА на булчинската рокля - Великобритания: Епизод 3
Пълна програма
  • 16:30
    Виж България - Лятното мечтание на една Кралица, Дворецът Балчик
  • 17:00
    Пътуване с Туарегите, част 1
  • 17:30
    Пътуване с Туарегите, част 2
  • 18:00
    Свещарска гробница
Пълна програма
  • 16:00
    Невъзможен хотел
  • 17:00
    Оли Смит - по следите на бирата
  • 17:30
    Странни храни: вкусни дестинации
  • 18:00
    Странни храни с Андрю Цимерн
Пълна програма
  • 16:00
    Невъзможен хотел
  • 17:00
    Оли Смит - по следите на бирата
  • 17:30
    Странни храни: вкусни дестинации
  • 18:00
    Странни храни с Андрю Цимерн
Пълна програма
  • 16:00
    Късо съединение 2, САЩ, комедия/драма/семеен, 1988
  • 17:50
    Брат ми, жена му и аз, САЩ, комедия/драма/романтичен, 2007
  • 19:25
    История от Бронкс, САЩ, криминален/драма, с Робърт ДеНиро, Чаз Палминтери, 1993
  • 21:30
    Послания от мрака, САЩ, драма/ужаси/мистерия, с Ричард Гиър, 2002
Пълна програма
  • 16:30
    Новини
  • 17:00
    Новини
  • 17:30
    Новини
  • 17:50
    "Новото познание: Окултният възход на Третия райх" - ток шоу за наука, мистика и конспиративни теории
Пълна програма
  • 16:30
    Антъни Бурдейн: Без задръжки - седми сезон, еп. 11
  • 17:15
    Кухня без граници - четвърти сезон, еп. 5
  • 17:30
    Като по учебник с Кари Озмънд - кулинарно предаване, еп. 7
  • 18:00
    Като по учебник с Кари Озмънд - кулинарно предаване, еп. 8
Пълна програма
  • 16:00
    Ние обичаме 2000 +
  • 17:00
    Ние обичаме 2010 +
  • 18:00
    Музиката никога не е била толкова добра
  • 19:00
    Хитовете не лъжат!
Пълна програма
  • 16:00
    Хейвън Сез.1, Еп.11 - Криминален, Драма , Фентъзи, 2010, Режисьор: Scott Shepherd, David MacLeod, Michael Rosenberg, В ролите: Емили Роуз, Лукас Брайънт, Ерик Балфур
  • 17:00
    Бандити - Комедия, Криминален, 2001, Режисьор: Бари Левинсън, В ролите: Брус Уилис, Били Боб Торнтън, Кейт Бланшет
  • 19:00
    Любов, Сватба, Брак - Комедия, 2011, Режисьор: Дермът Мълроуни, В ролите: Манди Мур, Келан Лъц, Джейн Сиймур, Джесика Зор, Джеймс Бролин
  • 21:00
    Хейвън Сез.1, Еп.12 - Криминален, Драма , Фентъзи, 2010, Режисьор: Scott Shepherd, David MacLeod, Michael Rosenberg, В ролите: Емили Роуз, Лукас Брайънт, Ерик Балфур
Пълна програма
  • 16:00
    "Кралица на пазаруването" - доку-поредица
  • 17:00
    "4 сватби и едно вълшебно пътешествие" - доку-поредица
  • 18:00
    "Между тюл и сълзи" - доку-поредица
  • 19:00
    "Поглед отблизо: Ветеринарната клиника" - доку-поредица
Пълна програма
  • 16:30
    Ретро музика
  • 17:00
    Документален филм
  • 18:00
    "Жо" - сериен филм
  • 19:00
    "Футболни герои" - документална поредица
Пълна програма
  • 16:40
    Психаротерапия - трети сезон, еп. 16
  • 17:10
    Теория за Големия взрив - втори сезон, еп. 16
  • 17:35
    Теория за Големия взрив - втори сезон, еп. 17
  • 18:05
    Касъл - трети сезон, еп. 4
Пълна програма
  • 16:00
    Dance Classics!
  • 17:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 17:40
    DJ Duel
  • 19:00
    Club Bangers!
Пълна програма
  • 16:30
    FTV SPECIAL
  • 16:55
    FASHION WEEK
  • 17:00
    TOP MODELS
  • 17:25
    F-PEOPLE
Пълна програма
  • 15:00
    "Олимпийски истории"
  • 17:00
    Биатлон, Световна купа Йостерсунд: Преследване (жени)
  • 17:30
    Биатлон, Световна купа Йостерсунд: Преследване (мъже)
  • 18:00
    FMX: "Нощта на скоковете" Шънжън
Пълна програма
  • 13:40
    Big Fat Hits
  • 17:00
    Pop Superstars
  • 19:00
    Can't Stop The Hits
  • 22:00
    Big Fat Hits
Пълна програма
  • 16:10
    "Съдия Джуди"- 97 и 98 еп.
  • 17:00
    "Майстори на сделките" - 14 еп.
  • 17:50
    "Бърз отклик" - 7 и 8 eп.
  • 18:40
    "Рождени дни" - 1026 еп.
Пълна програма
  • 16:45
    Телестар
  • 17:00
    Новини
  • 17:25
    Прогноза за времето
  • 17:30
    новини
Пълна програма
  • 16:30
    "Радзишевский и К" в поисках рыбацкого счастья
  • 17:00
    Охота без оружия
  • 17:30
    Карпфишинг
  • 18:00
    Водоемы России. Рыбинское водохранилище
Пълна програма
  • 16:00
    "Агент Солт" - екшън с уч. на Анджелина Джоли, Лив Шрайбър, Чиуетел Еджиофор, Андре Броуър и др., /п/
  • 18:00
    "От местопрестъплението: Ню Йорк" - сериал, сезон 4
  • 19:00
    "София - Ден и Нощ" - риалити сериал
  • 20:00
    "От местопрестъплението" - сериал, сезон 14
Пълна програма
  • 16:45
    American Loggers: Hurricane on the Horizon
  • 17:30
    How the Earth Works: Can Krakatoa Stop Time?
  • 18:15
    Kitchen Boss: Feast Of The 7 Fishes
  • 18:37
    Kitchen Boss: Buona Sera Altamura
Пълна програма
  • 16:45
    LABOUR OF LOVE
  • 17:00
    WEATHER FORECAST
  • 17:05
    THIS DAY in history
  • 17:15
    THE LANGUAGE OF BUSINESS
Пълна програма
  • 16:00
    Режи!
  • 17:00
    Кухнята
  • 18:00
    Анна Олсън: Сладкарски изделия
  • 18:30
    Анна Олсън: Сладкарски изделия
Пълна програма
  • 16:45
    Кръстници вълшебници
  • 17:10
    Опасният Хенри
  • 17:40
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 18:10
    Геймърки
Пълна програма
  • 15:00
    Снукър: Шампионат на Обединеното кралство, пряко
  • 18:30
    Ски-скокове: "Камил Стох - Преди и сега"
  • 19:00
    "ФИФА футбол мондиал"
  • 19:30
    Биатлон, Световна купа Йостерсунд: Преследване (мъже)
Пълна програма
  • 15:30
    "Празнични удоволствия", комедия, САЩ, 2016; реж. Кърк Д'Амико, с Бейли Медисън, Френч Стюарт, Дженифър Робъртсън, Санди Джобин-Беванс, Итан Пюджото, [12+]
  • 17:00
    "Кунг-фу панда 3", анимационна комедия, САЩ, 2016; реж. Алесандро Карлони, Дженифър Ю Нелсън, [0+]
  • 18:35
    "Първа реколта", драма, Франция, 2015; реж. Жером Льо Мер, с Жерар Ланвен, Джалил Леспърт, Алис Талиони, Лора Смет, Ланик Готри, [12+]
  • 20:10
    "Виктория II, 6 еп.", биографична драма, Великобритания, 2017; реж. Джим Лоуч, с Джена Колман, Том Хюз, Даниела Холц, Катрин Флеминг, Нел Хъдсън, [12+]
Пълна програма
  • 09:30
    Playlist
  • 18:00
    Lucky 7
  • 19:00
    Hip-Hop of BG
  • 19:30
    Music of BG
Пълна програма
  • 16:30
    Mickey And The Roadster Racers
  • 17:00
    Doc McStuffins
  • 17:30
    Vampirina
  • 18:00
    Sofia the First: The Mystic Isles
Пълна програма
  • 16:45
    Кръстници вълшебници
  • 17:10
    Опасният Хенри
  • 17:40
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 18:10
    Геймърки
Пълна програма
  • 15:00
    Smells Like The 90s
  • 17:00
    90s Vs 00s
  • 18:00
    Throwback Thursdays
  • 22:00
    Guess The Year
Пълна програма
  • 16:30
    Deadline: Crime with Tamron Hall: Haunting Memory
  • 17:25
    The Locator: 25 Years Later
  • 17:50
    The Locator: Episode 11
  • 18:20
    I Almost Got Away With It: Got a Dead Man's ID
Пълна програма
  • 16:25
    After Game: Mark Ella
  • 16:56
    Up Close With: Caroline Buchanan
  • 17:21
    In the Name of Good: Mark Webber
  • 17:51
    Rising Star: Michael Matthews
Пълна програма
  • 16:50
    SCI Expedition Safari
  • 17:15
    Western Extreme
  • 17:40
    Western Extreme
  • 18:05
    Western Extreme
Пълна програма
  • 16:00
    КАМИОНИ ПО ЛЕДА: Конвоят
  • 17:00
    Американски антиквари: Радостта от саксофона
  • 18:00
    Изковани от желязо и огън: Оръдието изтрещява
  • 18:30
    Ковачът от Милуоки: Джурасик искра
Пълна програма
  • 16:00
    Спасителен отряд в ада, еп. 3
  • 17:00
    Бедствие Земя, еп. 2
  • 18:05
    Мигове от катастрофата, еп. 19
  • 18:30
    Горили в мъглата
Пълна програма
  • 16:00
    Премиера: "Клиника край езерото" - сериал, с.2, еп. 85
  • 17:00
    bTV Новините
  • 17:30
    "Лице в лице" - публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова
  • 17:50
    Спорт тото
Пълна програма
  • 16:35
    Тоталкар; сезон 3, епизод 11, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2017
  • 17:10
    Най-добрият тунинг; сезон 1, епизод 1, спорт, риалити, Финландия, 2012
  • 17:45
    Най-добрият тунинг; сезон 1, епизод 2, спорт, риалити, Финландия, 2012
  • 18:20
    Престъпления без граници; сезон 1, епизод 1, криминален, драма, Франция, 2013
Пълна програма
  • 16:20
    Отмъщението; сезон 2, епизод 2, драма, мистерия, Турция, 2014
  • 17:30
    Отмъщението; сезон 2, епизод 3, драма, мистерия, Турция, 2014
  • 18:40
    Елементарно, Уотсън!; сезон 5, епизод 16, криминален, драма, САЩ, 2016
  • 19:40
    Медиум; сезон 3, епизод 5, криминален, мистерия, САЩ, 2006
Пълна програма
  • 16:00
    Първите 48 часа: Последователят на Муун/Мрачен импулс
  • 17:00
    Какво е нужно за убийство: Какво се случи с Джана
  • 17:30
    Какво е нужно за убийство: Отмъщението на селяка
  • 18:00
    Лия Римини: Сциентологията и след това: Раздяла
Пълна програма
  • 15:25
    Смъртоносен изстрел
  • 17:20
    `71
  • 19:20
    Войната е опиат
  • 21:50
    Къщата на сенките
Пълна програма
  • 16:00
    Сериал "Ищу невесту без приданого" 16+
  • 17:00
    Новости RTVi
  • 17:10
    Особое мнение
  • 18:00
    Сериал "Азиат" 16+
Пълна програма
  • 16:40
    "Професия актриса - Ивана Джеджева" - документален филм /повторение/
  • 17:30
    "Новини" - информационна емисия на ТВ"СКАТ"
  • 17:50
    "Храмове на българската памет - Цариброд" - документален филм
  • 18:00
    "Фолклорна дъга": Ансамбъл "Бояна" - Костандово /2 част
Пълна програма
  • 16:30
    Ridiculousness
  • 17:00
    Punk'd
  • 17:25
    Punk'd
  • 17:50
    The King of Queens
Пълна програма
  • 16:35
    Give The Maid The Tip (18+)
  • 17:00
    Busty Russian's First Lesbian Orgasm (18+)
  • 17:21
    Sacred Holes (18+)
  • 17:39
    My Husband's Best Friend (18+)
Пълна програма
  • 16:35
    Тенис: Йеон Чунг - Гуидо Пея (BMW OPEN by FWU, Мюнхен; 2017 ATP WORLD TOUR 250 - II полуфинал, повторение)
  • 19:30
    Тенис: Гуидо Пея - Александър Зверев (BMW OPEN by FWU, Мюнхен; 2017 ATP WORLD TOUR 250 - финал, повторение)
  • 21:00
    "Екстремни серии по ветроходство" - 6 еп., спортно-обзорно предаване
  • 21:30
    Футбол: Севиля - Депортиво /Ла Коруня/ (Примера Дивисион, сезон 2017/18 - повторение)
Пълна програма
  • 15:50
    Световно клубно първенство по футбол: Ал Джазира /ОАЕ/ - Оукланд /Нова Зеландия/ - плейофна среща
  • 17:40
    В кадър: Аз, ти и приятели
  • 18:10
    Мотоспорт Екстра
  • 18:40
    Лига Европа
Пълна програма
  • 16:30
    Агрофорум - повт.
  • 17:00
    Новини
  • 17:10
    Флора и фауна - повт.
  • 17:35
    Прогноза за времето и агропрогноза
Пълна програма
  • 16:20
    Дивата природа на Нова Зеландия (4)
  • 17:05
    Животни, които са променили историята (3)
  • 18:00
    Гепардите от дълбините на океана
  • 19:00
    Ловци на митове (10)
Пълна програма
  • 16:30
    Екстремни спортове
  • 17:00
    Нощното осветление в Арашияма
  • 17:30
    Прозорец към културно - историческото наследство на София
  • 18:00
    Импресия Полша
Пълна програма
  • 16:00
    InterMezzo
  • 16:55
    Orchestre national du Capitole de Toulouse : Taiwan, Korea, Asia Impressions
  • 17:25
    Tugan Sokhiev and the Orchestre National du Capitole de Toulouse in Taiwan
  • 19:05
    Daniel Harding and the Orchestre de Paris : the 50th anniversary concert
Пълна програма
  • 16:30
    "Головете на кръга", обзорно предаване за Първа професионална лига, 19-и епизод, повторение
  • 17:00
    Студио: Обзор на кръга във Втора професионална лига (2017-18), 17-и епизод, повторение
  • 18:00
    Футбол: Левски - Пирин, мач от Първа професионална лига, повторение
  • 20:00
    "Преди кръга", предаване за български футбол (2017-18), 20-и епизод, директно
Пълна програма
  • 15:50
    Тенис: Иво Карлович - Жил Мюлер (RICOH OPEN, Хертогенбос; 2017 ATP WORLD TOUR 250 - финал, повторение)
  • 17:30
    Тенис: Наталия Виклянцева - Анет Контавейт (Ricoh Open, Хертогенбос; WTA International 2017 - финал и награждаване, повторение)
  • 19:00
    "Операция Айсберг: Раждането на един берг" - 1 еп., документален филм
  • 20:00
    Снукър: Efbet Eleven 30: Рони О'Съливан - Марк Селби, София (повторение)
Пълна програма
  • 15:00
    Футбол: Уест Бромич Албиън - Кристъл Палас, мач от английската Висша лига, повторение
  • 17:00
    Футбол: Брайтън & Хоув Албиън - Ливърпул, мач от английската Висша лига, повторение
  • 19:00
    "НБА Екшън", предаване за баскетбол от НБА (2017-18), 10-и епизод
  • 20:00
    "Светът на Висшата лига", предаване за английски футбол (2017-18), 23-и епизод
Пълна програма
  • 16:30
    Престъпления на фокус с Тамрон Хол: Натрапчив спомен
  • 17:25
    Намирачът: 25 години по-късно
  • 17:50
    Намирачът: Епизод 11
  • 18:20
    Почти ми се размина: Самоличност на мъртвец
Пълна програма
  • 16:30
    еМисия България LIVE
  • 18:30
    Централни Новини на BIT LIVE
  • 19:00
    BIT СПОРТ LIVE
  • 19:30
    "Честно казано" с Люба Кулезич
Пълна програма
  • 16:30
    Спининг академия - Мерак за бяла риба
  • 17:00
    На спининг с Ищван Мори
  • 17:30
    Риболовни излети - Перлите от Холбина в делтата на Дунава
  • 18:00
    Шарански театър - XXII. Купа Риг
Пълна програма
  • 15:55
    "Завръщане при мама", комедия, Франция, 2016; реж. Ерик Лавен, с Александра Лами, Жозиан Баласко, Матилд Сение, Филип Льофевр, Жером Командор, [12+]
  • 17:25
    "Семейство Даръл ІІ, 4 еп.", комедийна драма, Великобритания, 2017; реж. Едуард Хол, с Кийли Хоус, Джош О'Конър, Майло Паркър, Дейзи Уотърстоун, Калъм Уудхаус, [12+]
  • 18:15
    "Последният убиец на дракони", фентъзи, Великобритания, 2016; реж. Джейми Магнус Стоун, с Илайлис Чапъл, Андрю Бъкан, Паулин Колинс, Рики Томлинсън, Джон Брадли, [0+]
  • 20:00
    "Защо точно той?", комедия, САЩ, 2016; реж. Джон Хамбърг, с Джеймс Франко, Брайън Кранстън, Меган Мълали, Зоуи Дойч, Седрик Ди Ентъртейнър, [15+]
Пълна програма
  • 16:40
    "Забрави Париж!", романтична комедия, САЩ, 1995; реж. Били Кристъл, с Били Кристъл, Дебра Уингър, Джо Мантеня, Синтия Стивънсън, Ричард Мазур, [12+]
  • 18:20
    "Дяволът и дълбокото синьо море", драма, САЩ, 2016; реж. Бил Пърпъл, с Джейсън Съдейкис, Мейзи Уилямс, Джесика Бийл, Пол Райзър, Мери Стийнбъргън, [12+]
  • 20:05
    "Сестра Джаки VII, 1 еп.", комедийна драма, САЩ, 2015; реж. Брендън Уолш, с Иди Фалко, Мерит Уивър, Пол Шулце, Доминик Фумуза, Руби Джеринс, [15+]
  • 20:35
    "Сестра Джаки VII, 2 еп.", комедийна драма, САЩ, 2015; реж. Джули Ан Робинсън, с Иди Фалко, Мерит Уивър, Пол Шулце, Доминик Фумуза, Руби Джеринс, [15+]
Пълна програма
  • 16:45
    Style
  • 17:00
    Front Row
  • 17:15
    Front Row
  • 17:30
    Menswear
Пълна програма
  • 16:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 17:00
    В сърцето на Родопите: село Петково (образователен филм за селски туризъм)
  • 17:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 18:00
    Западната порта на Източната римска империя (1 част) на английски, с български титри (образователен филм за туристически маршрут)
Пълна програма
  • 16:00
    Футбол: Индийска суперлига
  • 18:00
    Футбол: Холандска Ередивизи
  • 20:00
    Баскетбол: Евролига
  • 20:30
    Студио "Баскетбол"
Пълна програма
  • 16:15
    Баскетбол: Еврокупа
  • 17:55
    Новини
  • 18:00
    Голф: "Светът на голфа"
  • 19:00
    Хокей на лед: "Удар със стик"
Пълна програма
  • 16:45
    Max & Ruby
  • 17:05
    The Day Henry Met...
  • 17:10
    Nella the Princess Knight
  • 17:35
    Shimmer y Shine
Пълна програма
  • 16:10
    Световна класа "Южна Африка"
  • 17:00
    Хеопсовата пирамида в Египет
  • 17:30
    Мигове от катастрофата
  • 18:45
    Замък за Апокалипсиса - епизод 4
Пълна програма
  • 15:25
    Смъртоносен изстрел
  • 17:20
    `71
  • 19:20
    Войната е опиат
  • 21:50
    Къщата на сенките
Пълна програма

Сериали

Viasat Nature 16:55
Градът на бялата мечка, сезон 1, еп. 4
bTV Action 17:00
"Стрелата" - сериал, еп.15
bTV Comedy 17:00
"Домашен арест" - сериал, с.3
SAT 1 17:00
"Клиниката на Зюдринг" - сериал
Telekabel 17:00
Сянката на Елена - ТВ сериал - Бразилия -25 епизод

Всички предавания

Спорт

Diema Sport 17:30
Футбол: ЦСКА - Лудогорец, четвъртфинален мач за Купата на България, директно
Diema Sport 2 17:00
Футбол: Тотнъм Хотспър - Брайтън & Хоув Албиън, мач от английската Висша лига, запис
Mtel Sport 2 17:00
Голф: "Светът на голфа"
AXN Black 17:10
Най-добрият тунинг; сезон 1, епизод 7, спорт, риалити, Финландия, 2012

Всички предавания

Филми

БНТ 16:55
Градчето Сидер Коув тв филм /15 епизод/
TVT 17:00
Бъта - селото на чешитите (образователен филм за селски туризъм)
Diema Family 17:00
"Моят живот"- сериен филм, /п/
Vivacom Arena 17:00
Бандити - Комедия, Криминален, 2001, Режисьор: Бари Левинсън, В ролите: Брус Уилис, Били Боб Торнтън, Кейт Бланшет
VTV 17:00
Документален филм

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания



{START_COUNTER}