ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 16:40
    Малки истории /п/
  • 16:55
    Градчето Сидер Коув тв филм /11 епизод/
  • 17:45
    Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня/п/
  • 17:55
    Зелена светлина
Пълна програма
  • 16:00
    "Готъм" - сериал, еп. 20
  • 17:00
    "Стрелата" - сериал, еп.10
  • 18:00
    "Под наблюдение" - сериал, с.5, еп. 9
  • 19:00
    Премиера: "Кости" - сериал, с.11, еп. 1
Пълна програма
  • 15:15
    "Скалата" - приключенски екшън с уч. на Шон Конъри, Никълъс Кейдж, Ед Харис, Джон Спенсър, Дейвид Морс, Майкъл Бийн и др., /п/
  • 18:00
    "Мъже на работa" - сериал, сезон 2
  • 18:30
    "Господари на ефира"- забавно предаване, /п/
  • 19:00
    "Уокър - тексаският рейнджър"- сериал, сезон 8
Пълна програма
  • 15:00
    Снукър: Шампионат на Обединеното кралство, пряко
  • 18:30
    Ски-скокове: "Камил Стох - Преди и сега"
  • 19:00
    "ФИФА футбол мондиал"
  • 19:30
    Биатлон, Световна купа Йостерсунд: Преследване (мъже)
Пълна програма
  • 15:00
    "Олимпийски истории"
  • 17:00
    Биатлон, Световна купа Йостерсунд: Преследване (жени)
  • 17:30
    Биатлон, Световна купа Йостерсунд: Преследване (мъже)
  • 18:00
    FMX: "Нощта на скоковете" Шънжън
Пълна програма
  • 16:10
    X Games - Aspen
  • 17:05
    Ama Motocross Series Highlights
  • 18:00
    Nhra Sportsman Series
  • 18:55
    Red Bull Global Rallycross Lites
Пълна програма
  • 16:20
    AUTOSPORT AWARDS REPLAY
  • 18:25
    NHRA DRAG RACING CHAMPIONSHIP
  • 19:15
    ROAD RACING SERIES
  • 20:05
    P1 POWERBOATS SERIES - USA
Пълна програма
  • 16:00
    Футбол: Сент Етиен - Нант, мач от френската Лига 1, повторение
  • 18:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 18:05
    Футбол: Каен - Марсилия, мач от френската Лига 1, повторение
  • 20:00
    Класика от Висшата лига - Тотнъм Хотспър - Стоук Сити (2010-11), повторение
Пълна програма
  • 15:00
    УЕФА Шампионска лига:  Реал М - Борусия Д
  • 17:00
    УЕФА Шампионска лига - обзори
  • 18:00
    Италия, Серия А - обзор 
  • 18:40
    УЕФА Лига Европа - магазинно предаване
Пълна програма
  • 14:00
    Дартс: Световно първенство в Пърфлийт
  • 19:00
    Баскетбол от НБА
  • 19:30
    Футбол Мундиал
  • 20:00
    Дартс: Световно първенство в Пърфлийт
Пълна програма

Сериали

Viasat Nature 16:55
Градът на бялата мечка, сезон 1, еп. 4
bTV Action 17:00
"Стрелата" - сериал, еп.15
bTV Comedy 17:00
"Домашен арест" - сериал, с.3
SAT 1 17:00
"Клиниката на Зюдринг" - сериал
Telekabel 17:00
Сянката на Елена - ТВ сериал - Бразилия -25 епизод

Всички предавания

Спорт

Diema Sport 17:30
Футбол: ЦСКА - Лудогорец, четвъртфинален мач за Купата на България, директно
Diema Sport 2 17:00
Футбол: Тотнъм Хотспър - Брайтън & Хоув Албиън, мач от английската Висша лига, запис
Mtel Sport 2 17:00
Голф: "Светът на голфа"
AXN Black 17:10
Най-добрият тунинг; сезон 1, епизод 7, спорт, риалити, Финландия, 2012

Всички предавания

Филми

БНТ 16:55
Градчето Сидер Коув тв филм /15 епизод/
TVT 17:00
Бъта - селото на чешитите (образователен филм за селски туризъм)
Diema Family 17:00
"Моят живот"- сериен филм, /п/
Vivacom Arena 17:00
Бандити - Комедия, Криминален, 2001, Режисьор: Бари Левинсън, В ролите: Брус Уилис, Били Боб Торнтън, Кейт Бланшет
VTV 17:00
Документален филм

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания



{START_COUNTER}