ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 06:00
    Денят започва Сутрешен информационен блок с водещи Юлия Наева и Иво Никодимов
  • 09:00
    По света и у нас Информационна емисия
  • 09:15
    Денят започва с Култура Информационен културен блок с водещи Александра Гюзелева и Николай Колев
  • 11:00
    Здравето отблизо Здравно предаване с водеща Мария Андонова
Пълна програма
  • 06:00
    "Аватар: Легенда за Анк" - анимация
  • 08:00
    "Монк" - сериал, еп.9
  • 09:00
    "Готъм" - сериал, еп. 19
  • 10:00
    "Кости" - сериал, с.10, еп. 23
Пълна програма
  • 06:30
    "Ларго Уинч" - сериал, сезон 1
  • 07:30
    "Военни престъпления" - сериал, сезон 9, /п/
  • 08:45
    "Комисар Рекс" - сериал, сезон 12, /п/
  • 10:00
    "Снайперисти" - сериал, сезон 5
Пълна програма
  • 06:30
    Куриози
  • 07:30
    "ФИФА футбол мондиал"
  • 08:00
    Снукър: Шампионат на Обединеното кралство
  • 09:30
    Биатлон, Световна купа Йостерсунд: Преследване (жени)
Пълна програма
  • 05:30
    Снукър: Шампионат на Обединеното кралство
  • 07:30
    Ски-бягане, Световна купа Лилехамер: Скиатлон (мъже)
  • 08:30
    Биатлон, Световна купа Йостерсунд: Преследване (жени)
  • 09:00
    Биатлон, Световна купа Йостерсунд: Преследване (мъже)
Пълна програма
  • 07:25
    Red Bull Global Rallycross Lites
  • 07:55
    World Of X Games
  • 08:50
    Gotta Grudge
  • 09:15
    Gotta Grudge
Пълна програма
  • 05:40
    AUTOSPORT AWARDS REPLAY
  • 07:35
    LAT IMAGES, AN ENDURING LEGACY
  • 08:00
    NHRA DRAG RACING CHAMPIONSHIP
  • 08:50
    LOTUS CUP EUROPE
Пълна програма
  • 03:45
    Край на програмата
  • 10:00
    Футбол: Бирмингам Сити - Уулвърхямптън Уондърърс, мач от Чемпиъншип, повторение
  • 12:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 12:05
    Баскетбол: Реал Мадрид - Гран Канария, мач от испанската баскетболна лига, повторение
Пълна програма
  • 07:00
    Италия, Серия А: Интер - Киево
  • 09:00
    УЕФА Шампионска лига: Фейенорд - Наполи
  • 11:00
    УЕФА Шампионска лига: Шахтьор Д - Манчестър Сити
  • 13:00
    УЕФА Шампионска лига: Ливърпул - Спартак М
Пълна програма
  • 06:30
    Футбол
  • 08:00
    Супер лига: обзор на годината
  • 08:30
    Приключенски спортове
  • 09:00
    Нокаутите на 2005-а
Пълна програма

Сериали

Viasat Nature 07:30
72-те най-сладки животни, сезон 1, еп. 11
Diema 07:30
"Уокър - тексаският рейнджър " - сериал, сезон 7, 3 епизода
e-kids 07:30
Покемон - анимационен сериал
bTV Lady 07:30
"Светлината на моя живот" /п./ - сериал
Хоби ТВ 07:30
Риби и такъми - тв поредица, четвърти сезон

Всички предавания

Спорт

Ring.BG 07:30
УЕФА Шампионска лига: Базел - Манчестър Сити
Film Plus 08:00
Тенис: Dubai Duty Free Tennis Championships, Дубай (WTA Premier - финал, повторение)
Mtel Sport 1 08:00
Тенис: ATP 500 Рио 2018
Mtel Sport 2 08:00
Хокей на лед: NHL
MTV 08:00
Зона за приятели

Всички предавания

Филми

HBO 2 07:30
"Замръзналото кралство: Коледа с Олаф", анимация, САЩ, 2017; реж. Кевин Детърс, Стиви Уермърс, [0+]
Bulgaria ON AIR 07:30
Другото лице на Арнолд Шварценегер - филм
Telekabel 07:30
Детски свят: Маша и мечока - анимация
AXN 07:35
Вестителите; сезон 1, епизод 6, научна фантастика, драма, САЩ, 2015
BNT2 07:45
Космически кораб "Догстар" 2 детски тв филм /26, последен епизод/

Всички предавания

Рио-2016

Eurosport 09:45
Олимпийски игри: Фигурно пързаляне, гала, запис
Eurosport 2 08:45
Олимпийски игри: Кърлинг, финал (жени), запис
Eurosport HD 08:45
Олимпийски игри: Ски бягане, 30 км (жени), директно
BNT HD 09:45
Зимни олимпийски игри: Бобслей, четворки мъже, финал

Всички предавания

Peyongchang-2018

Eurosport 09:45
Олимпийски игри: Фигурно пързаляне, гала, запис
Eurosport 2 08:45
Олимпийски игри: Кърлинг, финал (жени), запис
Eurosport HD 08:45
Олимпийски игри: Ски бягане, 30 км (жени), директно
BNT HD 09:45
Зимни олимпийски игри: Бобслей, четворки мъже, финал

Всички предавания



{START_COUNTER}