ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 06:00
    Tick-Tack
  • 10:00
    Hit Mix
  • 14:00
    Standard MK
  • 14:30
    Music Arena
Пълна програма
  • 07:00
    Утрото /сутрешен музикален блок/
  • 10:00
    Зад кулисите /музикално предаване на ФЕН ТВ, повторение/
  • 10:15
    Утрото /сутрешен музикален блок/
  • 11:00
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
Пълна програма
  • 02:45
    Тюбс
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:30
    Драконова топка Z (анимация)
  • 19:00
    Хартли (фейлетон)
Пълна програма
  • 07:00
    Само хитове
  • 08:00
    Да създадеш
  • 09:00
    Да разбереш Джейн
  • 10:00
    Бременна на 16 - реалити шоу
Пълна програма
  • 07:00
    Hot Right Now!
  • 09:00
    Raye's Top 20 Biggest...
  • 10:30
    Hot Right Now!
  • 12:00
    #WINNING2017: Best Girls Live
Пълна програма
  • 06:00
    AM Mayhem
  • 09:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 11:00
    Super Massive Rock Stars!
  • 13:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
Пълна програма
  • 07:05
    "Класика в жанра" - хитовете през годините
  • 08:00
    "Златен хит" - най-доброто
  • 08:05
    "Планета Live" - музикална програма
  • 08:40
    "Промо" - новите хитове
Пълна програма
  • 06:40
    "Росна китка" - музика за настроение
  • 07:30
    "Златна колекция" - хитовете през годините
  • 08:30
    "Музикален пъзел" - избрани песни
  • 09:30
    "Картини от България" - музикална импресия
Пълна програма
  • 07:05
    "Show Time" - музикална програма
  • 08:00
    "Планета Live" - музикална програма
  • 09:00
    "Промо" - нови видеоклипове
  • 09:05
    "Планета Хит" - хитове без край
Пълна програма
  • 06:00
    Snooza
  • 09:00
    21:00 Zoom
  • 09:02
    Snooza
  • 10:02
    1 Artist 3 Hits
Пълна програма
  • 06:00
    AM Rush
  • 09:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 09:40
    DJ Duel
  • 11:00
    Big Tunes!
Пълна програма
  • 06:00
    Wake Up With Hits!
  • 09:00
    Big Fat Hits
  • 11:00
    Nothing But Hits
  • 13:00
    MTV's Euro Top 10
Пълна програма

Сериали

Viasat Nature 07:30
72-те най-сладки животни, сезон 1, еп. 11
Diema 07:30
"Уокър - тексаският рейнджър " - сериал, сезон 7, 3 епизода
e-kids 07:30
Покемон - анимационен сериал
bTV Lady 07:30
"Светлината на моя живот" /п./ - сериал
Хоби ТВ 07:30
Риби и такъми - тв поредица, четвърти сезон

Всички предавания

Спорт

Ring.BG 07:30
УЕФА Шампионска лига: Базел - Манчестър Сити
Film Plus 08:00
Тенис: Dubai Duty Free Tennis Championships, Дубай (WTA Premier - финал, повторение)
Mtel Sport 1 08:00
Тенис: ATP 500 Рио 2018
Mtel Sport 2 08:00
Хокей на лед: NHL
MTV 08:00
Зона за приятели

Всички предавания

Филми

HBO 2 07:30
"Замръзналото кралство: Коледа с Олаф", анимация, САЩ, 2017; реж. Кевин Детърс, Стиви Уермърс, [0+]
Bulgaria ON AIR 07:30
Другото лице на Арнолд Шварценегер - филм
Telekabel 07:30
Детски свят: Маша и мечока - анимация
AXN 07:35
Вестителите; сезон 1, епизод 6, научна фантастика, драма, САЩ, 2015
BNT2 07:45
Космически кораб "Догстар" 2 детски тв филм /26, последен епизод/

Всички предавания

Рио-2016

Eurosport 09:45
Олимпийски игри: Фигурно пързаляне, гала, запис
Eurosport 2 08:45
Олимпийски игри: Кърлинг, финал (жени), запис
Eurosport HD 08:45
Олимпийски игри: Ски бягане, 30 км (жени), директно
BNT HD 09:45
Зимни олимпийски игри: Бобслей, четворки мъже, финал

Всички предавания

Peyongchang-2018

Eurosport 09:45
Олимпийски игри: Фигурно пързаляне, гала, запис
Eurosport 2 08:45
Олимпийски игри: Кърлинг, финал (жени), запис
Eurosport HD 08:45
Олимпийски игри: Ски бягане, 30 км (жени), директно
BNT HD 09:45
Зимни олимпийски игри: Бобслей, четворки мъже, финал

Всички предавания



{START_COUNTER}