ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 15:35
    Диви и истински: Лъвове, Камера, Работи!
  • 16:30
    Майстори на къщи в клоните на дърветата: Медитация на кленово дърво
  • 17:25
    Войната за спасяването на китовете: Боен вик
  • 18:20
    Войната за спасяването на китовете: Няма възможност за бягство
Пълна програма
  • 15:00
    Голи и уплашени: Дюните на отчаянието
  • 16:00
    Строителни постижения: Напоителни системи, Австралия
  • 17:00
    Съкровища в склада: Великобритания: Алтън
  • 17:30
    Съкровища в склада: епизод 15
Пълна програма
  • 15:26
    Американски титани: Дейли срещу Кларк
  • 16:14
    Ловци на митове: Автомобилен хаос/ Приклчения с животни
  • 17:02
    Космически пионери: Марс
  • 17:50
    Създай прототип: Симулатор на водна пързалка
Пълна програма
  • 15:45
    Треска за нефрит, сезон 3, еп. 3
  • 16:10
    Треска за нефрит, сезон 3, еп. 4
  • 16:35
    72 опасни места за живеене, сезон 1, еп. 4
  • 17:20
    Риболовна надпревара, сезон 1, еп. 1
Пълна програма
  • 15:15
    Забранена история, сезон 2, еп. 3
  • 16:05
    Страхотни изобретения, сезон 2, еп. 8
  • 16:35
    Бойни кораби, сезон 1, еп. 4
  • 17:25
    Загадки в музея, сезон 5, еп. 12
Пълна програма
  • 15:00
    Изковани в огъня: Нож хунга-мунга
  • 16:00
    КАМИОНИ ПО ЛЕДА: Конвоят
  • 17:00
    Американски антиквари: Радостта от саксофона
  • 18:00
    Изковани от желязо и огън: Оръдието изтрещява
Пълна програма
  • 15:15
    Диви същества с Доминик Монахан, сезон 3, еп. 9
  • 16:00
    Животинска полиция "Финикс", сезон 1, еп. 1
  • 16:55
    Градът на бялата мечка, сезон 1, еп. 11
  • 17:20
    Пол О'Грейди за любовта към кучета, сезон 2, еп. 4
Пълна програма
  • 15:00
    Разследване на самолетни катастрофи - сезон 10, еп. 8
  • 16:00
    Разследване на самолетни катастрофи - сезон 10, еп. 9
  • 17:00
    Спасителен отряд в ада, еп. 3
  • 18:00
    Бедствие Земя, еп. 2
Пълна програма
  • 15:51
    Кралицата на слоновете
  • 16:37
    Орлите
  • 17:24
    Невероятни животински селфита
  • 18:11
    Най-смъртоносните змии в света
Пълна програма
  • 15:30
    Големият потапник в планината Чанбай
  • 16:00
    Виж България - Албена, място, където пясъкът среща морето
  • 16:30
    Виж България - Лятното мечтание на една Кралица, Дворецът Балчик
  • 17:00
    Пътуване с Туарегите, част 1
Пълна програма

Сериали

AXN Black 16:00
Търсач на реликви; сезон 3, епизод 1, приключенски, САЩ, 2001
bTV Comedy 16:00
"Моето семейство" - сериал
e-kids 16:00
Ърки Пърки - анимационен сериал
Diema Family 16:00
"Когато сърцето зове" - сериал, сезон 2, 2 епизода
EPIC Drama 16:05
Отряд Хикс, сезон 2, еп. 7, Канада, военен, 2016

Всички предавания

Спорт

Diema Sport 2 16:00
"Светът на Висшата лига", предаване за английски футбол (2017-18), 52-и епизод, повторение
Eurosport 2 16:00
Колоездене: Лиеж - Бастон - Лиеж
Mtel Sport 1 16:00
Студио "Волейбол"
Nova Sport 16:00
Футбол: Лийдс Юнайтед - Шефилд Юнайтед, мач от Чемпиъншип, повторение
Ring.BG 16:00
УЕФА Шампионска лига: ПСЖ - Селтик

Всички предавания

Филми

AXN Black 16:00
Търсач на реликви; сезон 3, епизод 1, приключенски, САЩ, 2001
bTV Cinema 16:00
"Аватар" - екшън, трилър, фантастика (САЩ, 2009.), режисьор - Джеймс Камерън, актьори - Сам Уортингтън, Джовани Рибизи, Сигорни Уивър, Мишел Родригес, Зоуи Салдана, Стивън Ланг и др.
TVT 16:00
България. Природа (образователен филм за познавателен туризъм)
Vivacom Arena 16:00
Дрилбит Тейлър - Комедия, 2008, Режисьор:  Steven Brill, В ролите: Оуен Уилсън, Джош Патрик
EPIC Drama 16:05
Отряд Хикс, сезон 2, еп. 7, Канада, военен, 2016

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}