ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 07:25
    Запознайте се с орангутаните: Епизод 5
  • 07:50
    Запознайте се с орангутаните: Епизод 6
  • 08:15
    Майстори на къщи в клоните на дърветата: Изглед отгоре 2
  • 09:10
    Котки 101: мейн кун, египетска мау, сиамска, хималайска, ориенталска, турска ангорска
Пълна програма
  • 06:30
    Бързи и шумни: Страхотният "Кастъмлайн"
  • 07:30
    Как се прави...: Керамични лули, фонтани за пиене на вода, портокалов ликьор, лъкове
  • 08:00
    Как се прави...: 3D билборди/Дървени подове/Гофрирана тръба/Матраци
  • 08:30
    Как са го направили?: Спасителни служби/Фолкъркско колело/ Парашутисти
Пълна програма
  • 07:26
    Създай прототип: Шестокрак всъдеход
  • 08:14
    Ловци на митове: Автомобилен хаос/ Приклчения с животни
  • 09:02
    Космически пионери: Марс
  • 09:50
    Как са го направили?: Мрамор/Маджонг/Аварийни пързалки
Пълна програма
  • 07:15
    Търсачи на съкровища, сезон 4, еп. 8
  • 08:00
    Треска за нефрит, сезон 3, еп. 3
  • 08:20
    Моят плаващ дом, сезон 1, еп. 1
  • 08:45
    Царе на строителството с дървен материал, сезон 4, еп. 7
Пълна програма
  • 07:10
    Бойни кораби, сезон 1, еп. 4
  • 08:00
    Апокалипсисът на неандерталците, сезон 1, еп. 1
  • 08:55
    Най-големите измами в историята, сезон 1, еп. 6
  • 09:45
    Загадки в музея, сезон 4, еп. 5
Пълна програма
  • 07:25
    Спецове в заложната къща: Горещото колело на съдбата
  • 07:50
    Спецове в заложната къща: Билети за залагане
  • 08:15
    КАМИОНИ ПО ЛЕДА: Конвоят
  • 09:05
    Изковани в огъня: Щит с шипове
Пълна програма
  • 07:10
    72-те най-сладки животни, сезон 1, еп. 12
  • 07:45
    Ветеринарите отблизо, сезон 1, еп. 4
  • 08:45
    Градът на бялата мечка, сезон 1, еп. 10
  • 09:10
    Градът на бялата мечка, сезон 1, еп. 11
Пълна програма
  • 07:05
    Да оцелееш в Аляска, еп. 11
  • 08:00
    Свободен живот, еп. 4
  • 09:00
    Свободен живот, еп. 5
  • 10:00
    Мистериозните пещери в Гуанси, еп. 1
Пълна програма
  • 07:24
    Светът на дивото: Африканската савана
  • 07:50
    Човекоядецът от Конго
  • 08:37
    Невероятни паяци
  • 09:26
    Акула срещу хищник
Пълна програма
  • 07:00
    Прозорец към културно - историческото наследство на София
  • 07:30
    Пещерата
  • 08:00
    Война на похабяването - с.3, еп.7
  • 08:30
    Бъди там - България в музика и картини
Пълна програма

Сериали

Viasat Nature 07:30
72-те най-сладки животни, сезон 1, еп. 11
Diema 07:30
"Уокър - тексаският рейнджър " - сериал, сезон 7, 3 епизода
e-kids 07:30
Покемон - анимационен сериал
bTV Lady 07:30
"Светлината на моя живот" /п./ - сериал
Хоби ТВ 07:30
Риби и такъми - тв поредица, четвърти сезон

Всички предавания

Спорт

Ring.BG 07:30
УЕФА Шампионска лига: Базел - Манчестър Сити
Film Plus 08:00
Тенис: Dubai Duty Free Tennis Championships, Дубай (WTA Premier - финал, повторение)
Mtel Sport 1 08:00
Тенис: ATP 500 Рио 2018
Mtel Sport 2 08:00
Хокей на лед: NHL
MTV 08:00
Зона за приятели

Всички предавания

Филми

HBO 2 07:30
"Замръзналото кралство: Коледа с Олаф", анимация, САЩ, 2017; реж. Кевин Детърс, Стиви Уермърс, [0+]
Bulgaria ON AIR 07:30
Другото лице на Арнолд Шварценегер - филм
Telekabel 07:30
Детски свят: Маша и мечока - анимация
AXN 07:35
Вестителите; сезон 1, епизод 6, научна фантастика, драма, САЩ, 2015
BNT2 07:45
Космически кораб "Догстар" 2 детски тв филм /26, последен епизод/

Всички предавания

Рио-2016

Eurosport 09:45
Олимпийски игри: Фигурно пързаляне, гала, запис
Eurosport 2 08:45
Олимпийски игри: Кърлинг, финал (жени), запис
Eurosport HD 08:45
Олимпийски игри: Ски бягане, 30 км (жени), директно
BNT HD 09:45
Зимни олимпийски игри: Бобслей, четворки мъже, финал

Всички предавания

Peyongchang-2018

Eurosport 09:45
Олимпийски игри: Фигурно пързаляне, гала, запис
Eurosport 2 08:45
Олимпийски игри: Кърлинг, финал (жени), запис
Eurosport HD 08:45
Олимпийски игри: Ски бягане, 30 км (жени), директно
BNT HD 09:45
Зимни олимпийски игри: Бобслей, четворки мъже, финал

Всички предавания



{START_COUNTER}