ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 06:00
    Денят започва Сутрешен информационен блок с водещи Юлия Наева и Иво Никодимов
  • 09:00
    По света и у нас Информационна емисия
  • 09:15
    Денят започва с Култура Информационен културен блок с водещи Александра Гюзелева и Николай Колев
  • 11:00
    Здравето отблизо Здравно предаване с водеща Мария Андонова
Пълна програма
  • 06:30
    "Тази сутрин" - информационно предаване
  • 09:30
    "Преди обед" - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
  • 12:00
    bTV Новините - обедна емисия
  • 13:30
    Премиера: "Любов под наем" - сериал, с. 1, еп. 18
Пълна програма
  • 06:20
    "Здравей, България" - сутрешен блок
  • 09:30
    "На кафе" - предаване на NOVA
  • 11:30
    "Бон Апети" - предаване
  • 12:00
    Новините на NOVA
Пълна програма
  • 06:30
    България сутрин - важните неща рано сутрин с Лора Инджова и Златимир Йочев
  • 09:20
    Българско военно чудо - филм
  • 09:30
    Човекът, който уби Шерлок Холмс - филм
  • 10:30
    ОколоСВЕТСКО с Бойка Делиева и Константина Живова
Пълна програма
  • 07:00
    Бизнес старт - сутрешен блок с Иван Нончев и Живка Попатанасова
  • 09:00
    VIB - док. поредица, автор Биляна Митева /п./
  • 09:30
    В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки /п./
  • 10:00
    Водещите новини
Пълна програма
  • 07:30
    Красавицата и Звяра; сезон 4, епизод 5, драма, ужаси, САЩ, 2016
  • 08:25
    Скорпион; сезон 1, епизод 5, екшън, драма, САЩ, 2014
  • 09:25
    Възприятие; сезон 3, епизод 15, криминален, драма, САЩ, 2015
  • 10:25
    Киберпрестъпления; сезон 1, епизод 2, криминален, драма, САЩ, 2015
Пълна програма
  • 07:25
    Запознайте се с орангутаните: Епизод 7
  • 07:50
    Запознайте се с орангутаните: Епизод 8
  • 08:15
    Майстори на къщи в клоните на дърветата: Медитация на кленово дърво
  • 09:10
    Котки 101: Оцикет, норвежка горска котка, селкирк рекс, абисинска, бомбайска, хавана браун
Пълна програма
  • 07:00
    "Добро утро, българи" - сутрешен блок
  • 09:00
    Новини
  • 09:10
    Избрано от "Капиталът" - публицистично предаване
  • 10:00
    Новини
Пълна програма
  • 06:30
    Сутрешен информационно-забавен журнал
  • 10:00
    Новини
  • 10:05
    "Червени рози" - сериал
  • 11:00
    Спортна програма
Пълна програма
  • 06:00
    Tick-Tack
  • 10:00
    Hit Mix
  • 14:00
    Standard SLO
  • 14:30
    Music Arena
Пълна програма
  • 07:00
    Добро утро с БНТ2 информационен блок
  • 09:00
    Избрано от "Добро утро с БНТ 2"
  • 10:00
    Сийбърт анимационен филм
  • 10:15
    Сид - дете на науката анимационен филм
Пълна програма
  • 06:00
    Денят започва сутрешен блок
  • 09:00
    По света и у нас
  • 09:15
    Денят започва с Култура
  • 11:00
    Здравето отблизо
Пълна програма
  • 07:25
    Wacky Races
  • 07:35
    Grizzy and the Lemmings
  • 07:40
    Grizzy and the Lemmings
  • 07:55
    Cloudy with a Chance of Meatballs
Пълна програма
  • 06:00
    "Аватар: Легенда за Анк" - анимация
  • 08:00
    "Монк" - сериал, еп.10
  • 09:00
    "Готъм" - сериал, еп. 20
  • 10:00
    "Кости" - сериал, с.11, еп. 1
Пълна програма
  • 07:00
    "Вътрешна сигурност" - сериал, с.3, еп.8,9
  • 09:15
    "Ондин" - драма, фентъзи (Ирландия, САЩ, 2009), режисьор - Нийл Джордън, актьори - Колин Фарел, Тони Куран, Алисия Бачледа и др.
  • 11:45
    "Вътрешна сигурност" - сериал, с.4, еп.3,4
  • 13:45
    "Престъпления от класа" - сериал, с.6, еп.4
Пълна програма
  • 07:00
    "Без пукната пара" - сериал
  • 08:00
    "По средата" - сериал, с.4
  • 09:00
    "Домашен арест" - сериал
  • 10:00
    "Бродуейска терапия" - комедия (САЩ, 2014), режисьор - Питър Богданович, актьори - Катрин Хан, Тейтъм О'Нийл, Рис Айфънс, Уил Форте, Имаджин Потс, Остин Пендълтън, Сибил Шепард, Оуен Уилсън, Дженифър Анистън, Луси Пънч и др.
Пълна програма
  • 06:00
    "Тайните на времето" - сериал
  • 08:00
    "Страсти в Тоскана" - сериал
  • 09:00
    "Лекар в планината" - сериал
  • 10:00
    "Истинска звезда" - сериал
Пълна програма
  • 07:10
    NEXO KNIGHTS
  • 07:35
    Малки Титани: В готовност
  • 07:45
    Малки Титани: В готовност
  • 08:00
    Малки Титани: В готовност
Пълна програма
  • 07:00
    "Стар Трек Х: Възмездие", научно - фантастичен екшън, САЩ, 2002; реж. Стюарт Беърд, с Патрик Стюарт, Джонатан Фрейкс, Брент Спинър, Левар Бъртън, Майкъл Дорн, [12+]
  • 08:55
    "Аз и Камински", комедийна драма, Германия, 2015; реж. Волфганг Бекер, с Даниел Брюл, Йеспер Кристенсен, Амира Касар, Дени Лаван, Джералдин Чаплин, [12+]
  • 10:55
    "Последното пътуване на загадъчния Пол У. Р.", късометражна научна фантастика, Франция, 2015; реж. Роман Киро, с Уго Бекер, Бруно Лоше, Жан-Люк Кушар, Николас Жиро, Доркас Коппин, [12+]
  • 11:15
    "Смъртта на търговския пътник", драма, САЩ, 1985; реж. Фолкер Шльондорф, с Дъстин Хофман, Кейт Рийд, Джон Малкович, Стивън Ланг, Чарлз Дърнинг, [12+]
Пълна програма
  • 07:00
    "Право на наследство", драма, САЩ, 2015; реж. Питър Солет, с Джулиан Мур, Елън Пейдж, Майкъл Шанън, Стив Карел, Люк Граймс, [12+]
  • 08:45
    "Дирк Ом, илюзионистът, който изчезна", драма - мистерия, Норвегия, 2015; реж. Боби Пиърс, с Август Диел, Сара Хьорт Дитлевсен, Йорген Лангеле, Александра Рапапорт, Ингвар Е. Сигурдсон, [12+]
  • 10:15
    "Плът на раздора", криминална драма, САЩ, 1993; реж. Стив Клоувс, с Денис Куейд, Мег Райън, Джеймс Каан, Гуинет Полтроу, Скот Уилсън, [15+]
  • 12:20
    "Маслиновото дръвче (2016)", драма, Испания, 2016; реж. Исиар Боляин, с Анна Кастило, Хавиер Гутиерес, Пеп Амброс, Мануел Кукала, Мигел Анхел Аладрен, [12+]
Пълна програма
  • 07:00
    CNN Newsroom (with World Sport)
  • 08:00
    CNN Newsroom
  • 11:30
    Inside Africa
  • 12:00
    Amanpour
Пълна програма
  • 07:00
    "Капризи на съдбата" - теленовела
  • 08:00
    "Остани с мен" - сериен филм, /п/
  • 09:30
    "Вкусът на твоя живот" - романтичен филм с уч. на Сузан Анбее, Хендрик Дурин, Флориан Фиц и др., /п/
  • 11:30
    "Пепел от рози" - сериен филм, /п/
Пълна програма
  • 07:30
    "Военни престъпления" - сериал, сезон 10, /п/
  • 10:00
    "Снайперисти" - сериал, сезон 5
  • 11:00
    "Уокър - тексаският рейнджър"- сериал, сезон 8, /п/
  • 12:00
    "Етажна собственост" - сериал, сезон 1, /п/
Пълна програма
  • 07:30
    Как се прави...: Хартиени кърпи, каравани, чехли, каски за мотоциклети
  • 08:00
    Как се прави...: Керамични плочки/Ядки/ Стоманени обкови/Скейтборди
  • 08:30
    Как са го направили?: Подводница/Земекопна машина/Бирено гориво
  • 09:00
    Съкровища в склада: Великобритания: Скънторп
Пълна програма
  • 07:26
    Създай прототип: Симулатор на водна пързалка
  • 08:14
    Ловци на митове: Спецално издание за "Инди 500"
  • 09:02
    Космически пионери: Калисто
  • 09:50
    Как са го направили?: Камион "Камаз"/Продукти за коса/Кулата "Кантон"
Пълна програма
  • 07:30
    Къмпиране
  • 08:00
    Хотел "Трансилвания": Сериалът
  • 08:30
    Приключенията на Рапунцел и разбойника
  • 09:00
    Мега-чудесата: на калинката и черният котарак
Пълна програма
  • 07:25
    "Да изобретяваме"
  • 07:50
    "Фокуси"
  • 08:05
    "Гастрономи"
  • 08:20
    "Гастрономи"
Пълна програма
  • 07:00
    Клуб Уинкс - анимационен сериал
  • 07:45
    Приключенията на Чък и приятели - анимационен сериал
  • 08:00
    Кученце в джобче - анимационен сериал
  • 08:30
    Трансформъри: Роботи-спасители - анимационен сериал
Пълна програма
  • 06:00
    Делници - с Николай Колев
  • 10:00
    Светът и всичко в него - със Симеон Идакиев
  • 11:00
    Криминални хроники - 6 еп. - Сериал
  • 12:00
    Резонанс - с Васко Мавриков
Пълна програма
  • 07:22
    Култура 1
  • 07:41
    Анализи
  • 07:46
    Преглед на програмата / Преглед на печата
  • 07:50
    Етикет Европа
Пълна програма
  • 07:00
    Ски-скокове: Световна купа Нижний Тагил
  • 08:00
    Снукър: Шампионат на Обединеното кралство
  • 09:30
    Ски-скокове: "Камил Стох - Преди и сега"
  • 10:00
    Куриози
Пълна програма
  • 07:30
    "ФИФА футбол мондиал"
  • 08:00
    "По пътя към Пьончан"
  • 08:30
    Биатлон, Световна купа Йостерсунд: Преследване (мъже)
  • 09:00
    Биатлон, Световна купа Йостерсунд: Преследване (жени)
Пълна програма
  • 07:15
    Търсачи на съкровища, сезон 4, еп. 9
  • 08:00
    Треска за нефрит, сезон 3, еп. 4
  • 08:20
    Моят плаващ дом, сезон 1, еп. 2
  • 08:45
    Царе на строителството с дървен материал, сезон 4, еп. 8
Пълна програма
  • 07:25
    Red Bull Global Rallycross Lites
  • 07:55
    World Of X Games
  • 08:50
    Gotta Grudge
  • 09:15
    Gotta Grudge
Пълна програма
  • 07:00
    Утрото /сутрешен музикален блок/
  • 11:00
    Песните на... /половин час с хитовете на изпълнител от ефира на ФЕН ТВ/
  • 11:30
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 12:00
    Багрите на България /фолклорна и народна музика/
Пълна програма
  • 07:30
    Ловци на къщи
  • 08:00
    Джада вкъщи
  • 08:30
    Джада вкъщи
  • 09:00
    Отчайващи пейзажи
Пълна програма
  • 07:15
    10 години по-млади - четвърти сезон, еп. 5
  • 07:45
    Любовни авантюри - четвърти сезон, еп. 9
  • 08:40
    Грозната Бети - трети сезон, еп. 19
  • 09:35
    Уитни- втори сезон, еп. 5
Пълна програма
  • 06:50
    Глейдс - първи сезон, еп. 13
  • 07:45
    Лас Вегас - трети сезон, еп. 22
  • 08:35
    Лас Вегас - трети сезон, еп. 23
  • 09:30
    Военна прокуратура - трети сезон, еп. 17
Пълна програма
  • 07:00
    "Ледена епоха 5: Големият сблъсък", анимация, САЩ, 2016; реж. Майкъл Търмейър, Гален Т. Чу, [0+]
  • 08:35
    "Празнични удоволствия", комедия, САЩ, 2016; реж. Кърк Д'Амико, с Бейли Медисън, Френч Стюарт, Дженифър Робъртсън, Санди Джобин-Беванс, Итан Пюджото, [12+]
  • 10:05
    "Кунг-фу панда 3", анимационна комедия, САЩ, 2016; реж. Алесандро Карлони, Дженифър Ю Нелсън, [0+]
  • 11:40
    "Първа реколта", драма, Франция, 2015; реж. Жером Льо Мер, с Жерар Ланвен, Джалил Леспърт, Алис Талиони, Лора Смет, Ланик Готри, [12+]
Пълна програма
  • 07:15
    Бойни кораби, сезон 1, еп. 5
  • 08:05
    Апокалипсисът на неандерталците, сезон 1, еп. 2
  • 09:00
    Загадки в музея, сезон 4, еп. 6
  • 09:50
    Страхотни изобретения, сезон 2, еп. 16
Пълна програма
  • 07:25
    Спецове в заложната къща: Да се възпротивиш на Чъм
  • 07:50
    Спецове в заложната къща: Пени за това, което залагаш
  • 08:15
    КАМИОНИ ПО ЛЕДА: Последна обиколка
  • 09:05
    Изковани в огъня: Викингски меч
Пълна програма
  • 07:30
    ЗА РИБА – тв поредица, пети сезон, 49 еп.
  • 08:30
    Ловци на мигове – тв поредица, 7 еп.
  • 09:00
    АВТО-МОТО ХОБИ – тв поредица, пети сезон, 55 еп.
  • 09:30
    Ловци на акули – тв поредица, Америка, първи сезон, 5 еп.
Пълна програма
  • 07:00
    "Томас и приятели"
  • 07:35
    "Строителят Боб"
  • 07:55
    "Зоопаркът на Сузи"
  • 08:00
    "Кайю"
Пълна програма
  • 07:00
    "Всяка сутрин" - сутрешен блок
  • 09:00
    "Парламентът на живо"
  • 11:45
    Топ шоп
  • 12:00
    НОВИНИ
Пълна програма
  • 02:45
    JDM
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:30
    Драконова топка Z (анимация)
  • 19:00
    Хартли (фейлетон)
Пълна програма
  • 07:00
    "Дигстаун" - екшън с Джеймс Уудс, Луис Госет младши, Хедър Греъм, Оливър Плат.
  • 08:35
    "Момичето, което живее по-надолу" - трилър / ужаси с Джоди Фостър и Скот Джакоуби.
  • 10:05
    "Човекът от Луната" - драма с Рийз Уидърспуун, Бентли Мичъм, Ърни Лайвли, Джейсън Лондон.
  • 11:45
    "Нищо лично" - комедия с Доналд Съдърланд, Сюзан Самърс.
Пълна програма
  • 06:45
    NHRA DRAG RACING CHAMPIONSHIP
  • 07:35
    THE INSIDE LINE
  • 08:00
    BRITISH PICK UP TRUCK CHAMPIONSHIP
  • 08:50
    BRITISH TRUCK RACING CHAMPIONSHIP
Пълна програма
  • 07:00
    Само хитове
  • 08:00
    Да създадеш
  • 09:00
    Да разбереш Джейн
  • 10:00
    Бременна на 16 - реалити шоу
Пълна програма
  • 07:00
    Hot Right Now!
  • 09:00
    #WINNING2017: Hottest Collabs
  • 10:30
    Hot Right Now!
  • 12:00
    #WINNING2017: Best Live Shows
Пълна програма
  • 06:00
    AM Mayhem
  • 09:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 11:00
    Super Massive Rock Stars!
  • 13:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
Пълна програма
  • 07:10
    72-те най-сладки животни, сезон 1, еп. 2
  • 07:45
    Ветеринарите отблизо, сезон 1, еп. 5
  • 08:45
    Градът на бялата мечка, сезон 1, еп. 1
  • 09:10
    Градът на бялата мечка, сезон 1, еп. 2
Пълна програма
  • 07:05
    Да оцелееш в Аляска, еп. 12
  • 08:00
    Свободен живот, еп. 6
  • 09:00
    Свободен живот, еп. 7
  • 10:00
    Морският път на коприната, еп. 2
Пълна програма
  • 07:24
    Светът на дивото: Арктика
  • 07:50
    Невероятни насекоми
  • 08:37
    Удивителни зъби
  • 09:26
    Топ котки
Пълна програма
  • 02:30
    Край на програмата
  • 10:00
    Футбол: Милуол - Шефилд Юнайтед, мач от Чемпиъншип, повторение
  • 12:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 12:05
    Баскетбол: Баскония - Обрадойро, мач от испанската баскетболна лига, повторение
Пълна програма
  • 05:00
    Телеканал "Добро утро"
  • 08:00
    Новини
  • 08:15
    Телеканал "Добро утро"
  • 08:30
    "Пробни покупки"
Пълна програма
  • 07:05
    "Класика в жанра" - хитовете през годините
  • 08:00
    "Златен хит" - най-доброто
  • 08:05
    "Планета Live" - музикална програма
  • 08:40
    "Промо" - новите хитове
Пълна програма
  • 07:30
    "Златна колекция" - хитовете през годините
  • 08:30
    "Музикален пъзел" - избрани песни
  • 09:30
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 09:40
    "Традиция и новаторство" - модерен фолк
Пълна програма
  • 07:05
    "Show Time" - музикална програма
  • 08:00
    "Планета Live" - музикална програма
  • 09:00
    "Планета Хит" - хитове без край
  • 09:30
    "Ретро" - музикална програма
Пълна програма
  • 07:10
    "Майк и Моли" - комедиен сериал
  • 07:40
    "2 разорени момичета: Без пукната пара" - сериал
  • 08:35
    "Теория за големия взрив" - сериал
  • 09:50
    "Двама мъже и половина" - сериал
Пълна програма
  • 07:00
    УЕФА Лига Европа: Славия Прага - Астана
  • 09:00
    УЕФА Лига Европа: Реал С - Зенит
  • 11:00
    УЕФА Лига Европа: Истанбул Башакшекир - Брага 
  • 13:00
    УЕФА Лига Европа: Арсенал - БАТЕ Борисов
Пълна програма
  • 07:05
    "Добро утро, Германия" - сутрешен журнал
  • 09:30
    "Добри времена, лоши времена" - сериал
  • 10:00
    "Сред нас" - сериал
  • 10:30
    "Съблазнителни измами" - доку-поредица
Пълна програма
  • 06:45
    "Смехът е разрешен"
  • 09:00
    Вести
  • 09:15
    "Верни на клетвата"
  • 10:00
    "Пешком..."
Пълна програма
  • 07:00
    Анимация
  • 08:00
    Вечерни новини от Америка
  • 09:00
    Сериал: "Ловът на Пепеляшка"
  • 10:00
    Сериал: "Улиците на разбитите фенери"
Пълна програма
  • 06:30
    Сутрешен информационно-забавен журнал и спорт
  • 11:00
    "Клиниката на Зюдринг" - сериал
  • 12:00
    "В името на справедливостта: Ние се борим за Вас!" - поредица
  • 13:00
    "Адвокатите на пост" - поредица
Пълна програма
  • 07:30
    Китка народна музика
  • 07:45
    НОВИНИ - сутрешна емисия
  • 08:00
    Ранни вести /на живо/
  • 10:15
    НОВИНИ - сутрешна емисия
Пълна програма
  • 05:00
    Мастърс Мундиал
  • 08:00
    Гинес ръгби клуб
  • 09:00
    Обзор на футболната лига
  • 10:00
    Добро утро, спортни фенове!
Пълна програма
  • 07:30
    Bob der Baumeister
  • 07:40
    Bob der Baumeister
  • 08:00
    Paw Patrol - Helfer auf vier Pfoten
  • 08:10
    Paw Patrol - Helfer auf vier Pfoten
Пълна програма
  • 07:30
    Детски свят - Маша и мечока - анимация
  • 08:00
    Новини
  • 08:15
    Исторически календар
  • 08:30
    Безценната перла- ТВ сериал - Бразилия -10 епизод
Пълна програма
  • 06:00
    Snooza
  • 09:00
    21:00 Zoom
  • 09:02
    Snooza
  • 10:02
    1 Artist 3 Hits
Пълна програма
  • 07:00
    Най-високите тийнейджъри
  • 08:00
    Купувам първия си дом: Колебания на горещия пазар
  • 08:30
    Купувам първия си дом: Големи проблеми в Голямата ябълка
  • 09:00
    Модерните семейства: Епизод 1
Пълна програма
  • 07:30
    Природа
  • 08:00
    Война на похабяването - с.3, еп.8
  • 08:30
    Бъди там - България в музика и картини
  • 09:00
    Скравена - езда по пътеките на историята
Пълна програма
  • 07:30
    Търсене на дом по света
  • 08:00
    Търсене на дом по света
  • 08:30
    Търсене на дом по света
  • 09:00
    Екстремни RV каравани
Пълна програма
  • 07:30
    Търсене на дом по света
  • 08:00
    Търсене на дом по света
  • 08:30
    Търсене на дом по света
  • 09:00
    Екстремни RV каравани
Пълна програма
  • 06:20
    В изгнание, Канада,Китай,Франция,САЩ, екшън/приключенски, с Никълъс Кейдж, Хейдън Кристенсен, 2014
  • 07:55
    Красиви момичета, САЩ, комедия/драма/романтичен, с Мат Дилън, Натали Портман, Ума Търман, Мира Сорвино, 1996
  • 09:45
    Чичо Бък, САЩ, комедия, 1989
  • 11:25
    Кейт и Леополд, САЩ, комедия/романтичен, с Мег Райън, Хю Джакман, 2001
Пълна програма
  • 07:30
    Новини
  • 08:00
    Новини
  • 08:30
    Новини
  • 09:00
    Новини
Пълна програма
  • 07:20
    Храните на моята земя Португалия - кулинарно предаване, еп. 39
  • 07:50
    Храните на моята земя Португалия - кулинарно предаване, еп. 40
  • 08:15
    Модерна турска кухня с Максут - кулинарно предаване, еп. 19
  • 08:40
    Домашна кухня с Джейми Оливър - втори сезон, еп. 6
Пълна програма
  • 07:00
    Стани и засияй с VH1
  • 09:00
    Хитовете не лъжат!
  • 11:00
    Тор 10 на VH1 от тази седмица
  • 12:00
    Познайте годината!
Пълна програма
  • 06:00
    Бандити - Комедия, Криминален, 2001, Режисьор: Бари Левинсън, В ролите: Брус Уилис, Били Боб Торнтън, Кейт Бланшет
  • 08:00
    Тарзан - Анимация, 2013, Режисьор: Райнхард Клос, В ролите: Келан Луц, Робърт Капрон, Спенсър Лок
  • 09:30
    Капитан Саблезъб и Съкровището от Лама Рама - Екшън, Приключенски, Комедия, 2014, Режисьор: Джон Андерсен, Лиза Гамлем, В ролите: Тува Новотни, Андерс Кристиянсен, Од Уилиамсън, Йон Йойгарден, Хами Белал
  • 11:00
    Действай 3D - Роматничен, Музикален , 2013, Режисьор: Дуей Адлър, В ролите: Дерек Хоу, БоА, Джеферсън Браун, Мики Исикава, Майкъл Мандо, Дан Лория, Рик Гонзалес, Изабела Мико, Уесли Джонатан, Уил Юн Лий
Пълна програма
  • 06:55
    "CSI: Ню Йорк" - криминален сериал
  • 07:50
    "Джордан: Патоложка с профил" - криминален сериал
  • 08:45
    "Дай ме под съд" - доку-поредица
  • 11:55
    "4 сватби и едно вълшебно пътешествие" - доку-поредица
Пълна програма
  • 07:30
    Пътешествия/п/
  • 08:30
    Спорт
  • 09:00
    "ТВ меню"
  • 09:30
    "Тяло и душа" - документална поредица
Пълна програма
  • 06:45
    От местопрестъплението: Маями - първи сезон, еп. 1
  • 07:35
    Психаротерапия - трети сезон, еп. 15
  • 08:00
    Психаротерапия - трети сезон, еп. 16
  • 08:25
    Откачалки - първи сезон, еп. 6
Пълна програма
  • 06:00
    AM Rush
  • 09:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 09:40
    DJ Duel
  • 11:00
    Big Tunes!
Пълна програма
  • 07:30
    FASHION FILMS
  • 07:55
    FASHION WEEK
  • 08:00
    MODEL TALKS
  • 08:25
    F-PEOPLE
Пълна програма
  • 06:00
    Wake Up With Hits!
  • 09:00
    Big Fat Hits
  • 11:00
    Nothing But Hits
  • 13:00
    New Music Fridays
Пълна програма
  • 07:00
    "Уличен патрул" - 10 еп.
  • 07:50
    "Кошмарни съседи" - 3 еп.
  • 08:40
    "Лов на неизрядни платци" - 18 и 19 еп.
  • 09:30
    "Джигити" - 12 еп.
Пълна програма
  • 06:30
    "Европа сутрин" - сутрешен блок
  • 09:00
    новини
  • 09:15
    Спорт
  • 09:30
    Новини
Пълна програма
  • 07:25
    Рыбалка с Нормундом Грабовскисом
  • 07:55
    Охотничье оружие. Вопросы эксперту
  • 08:10
    Поймать лосося
  • 08:40
    Мой мир - рыбалка
Пълна програма
  • 07:30
    "София - Ден и Нощ" - риалити сериал, /п/
  • 08:30
    "Убийства в Мидсъмър" - сериен филм, сезон 18
  • 11:00
    "От местопрестъплението: Ню Йорк" - сериал, сезон 4, /п/
  • 12:00
    "Любителката на мистерии: О, бебче"- криминален с уч. на Кели Мартин, Кейси Сандър, Кларънс Уилямс III и др., /п/
Пълна програма
  • 07:00
    Dogs 101: Specials: Most Extreme
  • 07:45
    American Loggers: Stuck in the Muck
  • 08:30
    How the Earth Works: Japanese Death Match
  • 09:15
    Kitchen Boss: Feast Of The 7 Fishes
Пълна програма
  • 07:30
    HERE AND THERE
  • 07:40
    PERFECT ENGLISH
  • 07:50
    ENGLISH UP
  • 08:00
    WEATHER FORECAST
Пълна програма
  • 07:25
    Босата контеса
  • 07:50
    Анна Олсън: Сладкарски изделия
  • 08:15
    Кухнята
  • 09:05
    Гражданка в ранчото
Пълна програма
  • 07:25
    Пламъчко и машините
  • 07:50
    АЛВИННН!!! и катеричоците
  • 08:05
    АЛВИННН!!! и катеричоците
  • 08:20
    Спонджбоб Квадратни Гащи
Пълна програма
  • 07:00
    Ски-скокове: Световна купа Нижний Тагил
  • 08:00
    Снукър: Шампионат на Обединеното кралство
  • 09:30
    Ски-скокове: "Камил Стох - Преди и сега"
  • 10:00
    Куриози
Пълна програма
  • 07:00
    "Ледена епоха 5: Големият сблъсък", анимация, САЩ, 2016; реж. Майкъл Търмейър, Гален Т. Чу, [0+]
  • 08:35
    "Празнични удоволствия", комедия, САЩ, 2016; реж. Кърк Д'Амико, с Бейли Медисън, Френч Стюарт, Дженифър Робъртсън, Санди Джобин-Беванс, Итан Пюджото, [12+]
  • 10:05
    "Кунг-фу панда 3", анимационна комедия, САЩ, 2016; реж. Алесандро Карлони, Дженифър Ю Нелсън, [0+]
  • 11:40
    "Първа реколта", драма, Франция, 2015; реж. Жером Льо Мер, с Жерар Ланвен, Джалил Леспърт, Алис Талиони, Лора Смет, Ланик Готри, [12+]
Пълна програма
  • 05:30
    Fresh morning :)
  • 09:00
    Lucky 7
  • 09:30
    Playlist
  • 18:00
    Lucky 7
Пълна програма
  • 07:30
    Loopdidoo
  • 07:45
    HENRY HUGGLEMONSTER
  • 08:00
    P-King Duckling
  • 08:30
    Puppy Dog Pals
Пълна програма
  • 07:25
    Пламъчко и машините
  • 07:50
    АЛВИННН!!! и катеричоците
  • 08:05
    АЛВИННН!!! и катеричоците
  • 08:20
    Спонджбоб Квадратни Гащи
Пълна програма
  • 07:00
    Wake Me Up Before You Go Go
  • 09:00
    Nothing But Classics
  • 11:00
    Guess The Year
  • 12:00
    We Are The 80s
Пълна програма
  • 07:25
    Deadline: Crime with Tamron Hall: Blinding Ambition
  • 08:15
    The Locator: 25 Years Later
  • 08:40
    The Locator: Episode 11
  • 09:10
    Swamp Murders: Rocky Waters
Пълна програма
  • 07:21
    In the Name of Good: Mark Webber
  • 07:51
    Rising Star: Michael Matthews
  • 08:15
    Perfection: Episode 6
  • 08:45
    Top: Fitness Songs
Пълна програма
  • 07:15
    Field & Stream's The Gun Nuts
  • 07:40
    Field & Stream's The Gun Nuts
  • 08:05
    Field & Stream's The Gun Nuts
  • 08:30
    Midway USA's Gun Stories
Пълна програма
  • 07:25
    Спецове в заложната къща: Да се възпротивиш на Чъм
  • 07:50
    Спецове в заложната къща: Пени за това, което залагаш
  • 08:15
    КАМИОНИ ПО ЛЕДА: Последна обиколка
  • 09:05
    Изковани в огъня: Викингски меч
Пълна програма
  • 07:00
    Свободен живот, еп. 6
  • 08:00
    Свободен живот, еп. 7
  • 09:00
    Морският път на коприната, еп. 2
  • 10:00
    Технически постижения, еп. 4
Пълна програма
  • 06:30
    "Тази сутрин" - информационно предаване
  • 09:30
    "Преди обед" - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
  • 12:00
    bTV Новините - обедна емисия
  • 13:30
    Премиера: "Любов под наем" - сериал, с. 1, еп. 18
Пълна програма
  • 07:00
    Телешоп
  • 10:00
    Ханибъл постмортем; сезон 1, епизод 9, криминален, САЩ, 2014
  • 10:10
    Ханибъл постмортем; сезон 3, епизод 1, криминален, САЩ, 2015
  • 10:20
    Престъпления без граници; сезон 1, епизод 1, криминален, драма, Франция, 2013
Пълна програма
  • 07:00
    Телешоп
  • 12:00
    Отмъщението; сезон 2, епизод 3, драма, мистерия, Турция, 2014
  • 13:10
    Телешоп
  • 13:25
    Елементарно, Уотсън!; сезон 5, епизод 17, криминален, драма, САЩ, 2016
Пълна програма
  • 07:00
    Градски кошмари: От любов към парите
  • 08:00
    Какво е нужно за убийство: Мечтаейки за убийство
  • 08:30
    Какво е нужно за убийство: Човешки части в джоба ми
  • 09:00
    Ловецът на убийци: Когато музиката спре
Пълна програма
  • 06:45
    Чистилището
  • 08:45
    Опитът на Марк Пийс
  • 10:30
    Последно пътуване
  • 12:30
    Четецът
Пълна програма
  • 07:30
    "Американский ликбез" Американская мечта
  • 08:00
    Худ.фильм "Мио, мой Мио" 6+
  • 09:35
    Док.фильм "Неизвестная планета"
  • 10:00
    Худ.фильм "Счастливого пути!" 12+
Пълна програма
  • 07:30
    "Новини" - информационна емисия на ТВ СКАТ
  • 07:45
    "Шарена седянка" - поздравителен концерт /повторение от предния ден/ - І част
  • 08:30
    "Новини" - информационна емисия на ТВ СКАТ
  • 08:45
    "Шарена седянка" - поздравителен концерт /повторение от предния ден/ - ІІ част
Пълна програма
  • 07:30
    SpongeBob SquarePants
  • 08:00
    SpongeBob SquarePants
  • 08:30
    SpongeBob SquarePants
  • 09:00
    The King of Queens
Пълна програма
  • 07:25
    Dom-Estic Household (18+)
  • 07:46
    Revenge Sex In An Ambulance (18+)
  • 08:08
    Amateur Cowgirl Fucks For Cash (18+)
  • 08:34
    Cute Student 69s For Travel Money (18+)
Пълна програма
  • 07:00
    Футбол: Барселона - Реал Мадрид (Суперкупа на Испания 2017 - повторение)
  • 09:00
    "Красотата на диаграмите" - 2 еп., документален филм
  • 10:00
    Футбол: Хетафе - Валенсия (Примера Дивисион, сезон 2017/18 - повторение)
  • 12:00
    Тенис: Хуан-Себастиан Кабал/Роберт Фара - Жереми Шарди/Фабрис Мартен (BMW OPEN by FWU, Мюнхен; 2017 ATP WORLD TOUR 250 - двойки финал, повторение)
Пълна програма
  • 07:30
    ТЕR Европейски рали-серии
  • 08:00
    Мотоспорт Екстра
  • 08:30
    В кадър: Аз, ти и приятели
  • 09:00
    Аз съм…
Пълна програма
  • 07:30
    Агрофорум - повторение
  • 08:00
    Новини
  • 08:15
    Прогноза за времето и агропрогноза
  • 08:25
    Борсова информация
Пълна програма
  • 07:05
    Зоопаркът - Дъблин (1)
  • 07:35
    Ветеринарна клиника за дребни животни (2)
  • 08:00
    Ветеринарна клиника за дребни животни (3)
  • 08:30
    Дивата природа на Нова Зеландия (4)
Пълна програма
  • 07:30
    Импресия Португалия
  • 08:00
    Виж България - Русе, Шумен, Свищов
  • 08:30
    Бъди там - България в музика и картини
  • 09:00
    10 интересни факта от българската история, част 1
Пълна програма
  • 07:20
    InterMezzo
  • 09:30
    Mc Coy Tyner trio 'Echoes with a Friend' - Philharmonie de Paris
  • 10:35
    Dhafer Youssef 'Diwan of Beauty and Odd' - Jazz sous les Pommiers
  • 11:45
    Monty Alexander & The Harlem Kingston Express - Philharmonie de Paris
Пълна програма
  • 02:00
    Край на програмата
  • 08:00
    Студио: Обзор на кръга във волейболната Суперлига (2017-18), 10-и епизод, повторение
  • 09:00
    Студио: Обзор на кръга в Първа професионална лига (2017-18), 19-и епизод, повторение
  • 10:00
    "Домът на футбола", предаване за български футбол (2017-18), 22-и епизод, повторение
Пълна програма
  • 02:10
    Край на програмата
  • 08:00
    Футбол: Брайтън & Хоув Албиън - Ливърпул, мач от английската Висша лига, повторение
  • 10:00
    "Премиър лийг Токшоу", предаване за английски футбол (2017-18), 14-и епизод, повторение
  • 11:00
    "Светът на Висшата лига", предаване за английски футбол (2017-18), 23-и епизод, повторение
Пълна програма
  • 07:25
    Престъпления на фокус с Тамрон Хол: Сляпа амбиция
  • 08:15
    Намирачът: 25 години по-късно
  • 08:40
    Намирачът: Епизод 11
  • 09:10
    Убийства в тресавището: Неспокойни води
Пълна програма
  • 06:30
    "Код 11-13", информационно - новинарско шоу (п)
  • 08:30
    BIT СПОРТ, (п)
  • 09:00
    "Горещи срещи" с Венета Райкова
  • 10:00
    "Честно казано" с Люба Кулезич, (п)
Пълна програма
  • 07:30
    Спининг академия - За щука сред водораслите
  • 08:00
    Рибен рай - Томаш Пуц- Само синьо! В нови варианти
  • 08:30
    Риболовни излети - Перлите от Холбина в делтата на Дунава
  • 09:00
    На спининг с Ищван Мори
Пълна програма
  • 07:00
    "Завръщане при мама", комедия, Франция, 2016; реж. Ерик Лавен, с Александра Лами, Жозиан Баласко, Матилд Сение, Филип Льофевр, Жером Командор, [12+]
  • 08:35
    "Последният убиец на дракони", фентъзи, Великобритания, 2016; реж. Джейми Магнус Стоун, с Илайлис Чапъл, Андрю Бъкан, Паулин Колинс, Рики Томлинсън, Джон Брадли, [0+]
  • 10:20
    "Още веднъж с чувство", документален, Великобритания, 2016; реж. Андрю Доминик, с Ник Кейв, Уорън Елис, Nick Cave & The Bad Seeds, [12+]
  • 12:15
    "Обичам те, Бет Купър", романтична комедия, САЩ, 2009; реж. Крис Кълъмбъс, с Хейдън Панетиър, Пол Ръст, Джак Т. Карпентър, Лорън Лондън, Лорън Сторм, [12+]
Пълна програма
  • 07:00
    "Бруно и Бутс: Отиди скочи в басейна", романтична комедия, Канада, 2016; реж. Вивиено Калдинели, с Джони Грей, Калан Потър, Питър Келеган, Джошуа Килимник, Айзея Леа, [7+]
  • 08:30
    "Забрави Париж!", романтична комедия, САЩ, 1995; реж. Били Кристъл, с Били Кристъл, Дебра Уингър, Джо Мантеня, Синтия Стивънсън, Ричард Мазур, [12+]
  • 10:10
    "Дяволът и дълбокото синьо море", драма, САЩ, 2016; реж. Бил Пърпъл, с Джейсън Съдейкис, Мейзи Уилямс, Джесика Бийл, Пол Райзър, Мери Стийнбъргън, [12+]
  • 11:55
    "Сестра Джаки VII, 1 еп.", комедийна драма, САЩ, 2015; реж. Брендън Уолш, с Иди Фалко, Мерит Уивър, Пол Шулце, Доминик Фумуза, Руби Джеринс, [15+]
Пълна програма
  • 07:30
    After Midnight
  • 07:45
    After Midnight
  • 08:00
    Ready-to-Wear
  • 08:15
    Ready-to-Wear
Пълна програма
  • 07:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 08:00
    В сърцето на Родопите: село Петково (образователен филм за селски туризъм)
  • 08:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 09:00
    Батак - долина на светци / на английски, с български титри (образователен филм за туристически маршрут)
Пълна програма
  • 06:00
    Футбол: Руска Премиер лига
  • 08:00
    Футбол: Барса ТВ
  • 10:00
    Футбол: Индийска суперлига
  • 11:55
    Новини
Пълна програма
  • 06:00
    Баскетбол: Евролига
  • 08:00
    Хокей на лед: NHL
  • 10:30
    Голф: Европейски тур
  • 12:30
    Футбол: Барса ТВ
Пълна програма
  • 07:10
    Paw Patrol
  • 07:35
    Dora the Explorer
  • 08:00
    Nella the Princess Knight
  • 08:20
    Bubble Guppies
Пълна програма
  • 07:15
    Синята планета
  • 08:25
    Непознатите Хаваи
  • 09:15
    Световна класа "Латинска Америка - Перу и Мексико"
  • 10:00
    Класически коли
Пълна програма

Сериали

Viasat Nature 07:30
72-те най-сладки животни, сезон 1, еп. 11
Diema 07:30
"Уокър - тексаският рейнджър " - сериал, сезон 7, 3 епизода
e-kids 07:30
Покемон - анимационен сериал
bTV Lady 07:30
"Светлината на моя живот" /п./ - сериал
Хоби ТВ 07:30
Риби и такъми - тв поредица, четвърти сезон

Всички предавания

Спорт

Ring.BG 07:30
УЕФА Шампионска лига: Базел - Манчестър Сити
Film Plus 08:00
Тенис: Dubai Duty Free Tennis Championships, Дубай (WTA Premier - финал, повторение)
Mtel Sport 1 08:00
Тенис: ATP 500 Рио 2018
Mtel Sport 2 08:00
Хокей на лед: NHL
MTV 08:00
Зона за приятели

Всички предавания

Филми

HBO 2 07:30
"Замръзналото кралство: Коледа с Олаф", анимация, САЩ, 2017; реж. Кевин Детърс, Стиви Уермърс, [0+]
Bulgaria ON AIR 07:30
Другото лице на Арнолд Шварценегер - филм
Telekabel 07:30
Детски свят: Маша и мечока - анимация
AXN 07:35
Вестителите; сезон 1, епизод 6, научна фантастика, драма, САЩ, 2015
BNT2 07:45
Космически кораб "Догстар" 2 детски тв филм /26, последен епизод/

Всички предавания

Рио-2016

Eurosport 09:45
Олимпийски игри: Фигурно пързаляне, гала, запис
Eurosport 2 08:45
Олимпийски игри: Кърлинг, финал (жени), запис
Eurosport HD 08:45
Олимпийски игри: Ски бягане, 30 км (жени), директно
BNT HD 09:45
Зимни олимпийски игри: Бобслей, четворки мъже, финал

Всички предавания

Peyongchang-2018

Eurosport 09:45
Олимпийски игри: Фигурно пързаляне, гала, запис
Eurosport 2 08:45
Олимпийски игри: Кърлинг, финал (жени), запис
Eurosport HD 08:45
Олимпийски игри: Ски бягане, 30 км (жени), директно
BNT HD 09:45
Зимни олимпийски игри: Бобслей, четворки мъже, финал

Всички предавания



{START_COUNTER}