ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 04:30
    Още от деня коментарно предаване/п/
  • 05:30
    Още от деня коментарно предаване/п/
  • 06:00
    Денят започва Сутрешен информационен блок с водещи Юлия Наева и Иво Никодимов
  • 09:00
    По света и у нас Информационна емисия
Пълна програма
  • 04:30
    "Сърцето на града" /п./ - сериал
  • 05:30
    "Лице в лице" /п./ - публицистично предаване
  • 06:00
    "Кунг фу панда: Легенда за страхотния боец" - анимация
  • 06:30
    "Тази сутрин" - информационно предаване
Пълна програма
  • 04:00
    "Ритъмът на мечтите" - сериен филм
  • 05:20
    "Часът на Милен Цветков" - предаване на NOVA /п/
  • 06:20
    "Здравей, България" - сутрешен блок
  • 09:30
    "На кафе" - предаване на NOVA
Пълна програма
  • 04:30
    Брюксел 1 с Милена Милотинова /п./
  • 05:40
    Денят ON AIR - новините с коментар с Владимир Сиркаров/Кузман Илиев /п./
  • 06:30
    България сутрин - важните неща рано сутрин с Лора Инджова и Златимир Йочев
  • 09:20
    Българско военно чудо - филм
Пълна програма
  • 01:30
    Повторения
  • 07:00
    Бизнес старт - сутрешен блок с Иван Нончев и Живка Попатанасова
  • 09:00
    VIB - док. поредица, автор Биляна Митева /п./
  • 09:30
    В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки /п./
Пълна програма
  • 04:30
    Скрити доказателства; сезон 3, епизод 3, криминален, драма, САЩ, 2013
  • 05:30
    Скрити доказателства; сезон 3, епизод 1, криминален, драма, САЩ, 2013
  • 06:10
    Скрити доказателства; сезон 3, епизод 2, криминален, драма, САЩ, 2013
  • 07:00
    Тоталкар; сезон 1, епизод 10, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2016
Пълна програма
  • 05:02
    Смъртоносни острови: Островът на акулите
  • 05:49
    Диви и истински: Лъвове, Камера, Работи!
  • 06:36
    Острова на орангутаните: Без граници
  • 07:00
    Острова на орангутаните: На произвола на съдбата
Пълна програма
  • 04:00
    Повторения
  • 07:00
    "Добро утро, българи" - сутрешен блок
  • 09:00
    Новини
  • 09:10
    Избрано от "Капиталът" - публицистично предаване
Пълна програма
  • 03:55
    "Шерлок" - криминална поредица, ФРГ, 2010
  • 05:40
    "Горещи теми" - булеварден журнал
  • 06:00
    "Контрасти"
  • 06:30
    Сутрешен информационно-забавен журнал
Пълна програма
  • 00:00
    Where Is The Party
  • 06:00
    Tick-Tack
  • 10:00
    Hit Mix
  • 14:00
    Standard SLO
Пълна програма
  • 04:50
    Местно време: Без бариери /БНТ 2 София/п/
  • 05:20
    България днес информационен блок /п/
  • 06:50
    Потребителската кошница /п/
  • 07:00
    Добро утро с БНТ2 информационен блок
Пълна програма
  • 05:10
    The Garfield Show
  • 05:21
    The Garfield Show
  • 05:35
    The Owl & Co
  • 05:41
    The Owl & Co
Пълна програма
  • 04:30
    "Под наблюдение" - сериал, с.5, еп. 10
  • 05:15
    "Готъм" - сериал, еп. 20
  • 06:00
    "Аватар: Легенда за Анк" - анимация
  • 08:00
    "Монк" - сериал, еп.10
Пълна програма
  • 03:30
    "Вътрешна сигурност" - сериал, с.4, еп.3
  • 06:00
    "Ризоли и Айлс: Криминални досиета" - сериал, с.5, еп.13
  • 07:00
    "Вътрешна сигурност" - сериал, с.3, еп.8,9
  • 09:15
    "Ондин" - драма, фентъзи (Ирландия, САЩ, 2009), режисьор - Нийл Джордън, актьори - Колин Фарел, Тони Куран, Алисия Бачледа и др.
Пълна програма
  • 05:00
    "Майк и Моли" /п./- сериал
  • 06:00
    "Предградие" - сериал, с.3
  • 07:00
    "Без пукната пара" - сериал
  • 08:00
    "По средата" - сериал, с.4
Пълна програма
  • 05:00
    "Шоуто на д-р Оз" - токшоу
  • 06:00
    "Тайните на времето" - сериал
  • 08:00
    "Страсти в Тоскана" - сериал
  • 09:00
    "Лекар в планината" - сериал
Пълна програма
  • 05:10
    Анджело е върхът
  • 05:25
    Анджело е върхът
  • 05:35
    Анджело е върхът
  • 05:50
    Невероятният свят на Гъмбол
Пълна програма
  • 04:50
    "Театърът представя III - Прокълнати", късометражна комедия, Великобритания, 2014; реж. Натали Бейли, с Джо Бранд, Алън Дейвис, Кевин Елдън, Ревека Стейтън, Ромеш Ранганатан, [12+]
  • 05:25
    "Бежанецът с малиновата лодка", комедия, Финландия, 2014; реж. Лейф Линдблум, с Йонас Карлсон, Йозефине Борнебуш, Фрида Халгрен, Ерик Йохансон, Сузане Ройтер, [12+]
  • 07:00
    "Стар Трек Х: Възмездие", научно - фантастичен екшън, САЩ, 2002; реж. Стюарт Беърд, с Патрик Стюарт, Джонатан Фрейкс, Брент Спинър, Левар Бъртън, Майкъл Дорн, [12+]
  • 08:55
    "Аз и Камински", комедийна драма, Германия, 2015; реж. Волфганг Бекер, с Даниел Брюл, Йеспер Кристенсен, Амира Касар, Дени Лаван, Джералдин Чаплин, [12+]
Пълна програма
  • 04:50
    "Хармония", психологическа драма, Япония, 2016; реж. Коджи Фукада, с Таданобу Асано, Марико Цуцуи, Канджи Фурутачи, Таига, Момоне Шинокава, [12+]
  • 05:45
    "Репетиция на оркестър", драма, Италия, 1978; реж. Федерико Фелини, с Балдуин Баас, Клара Колосимо, Елизабет Лаби, Роналдо Бонаки, Фердинандо Вилела, [12+]
  • 07:00
    "Право на наследство", драма, САЩ, 2015; реж. Питър Солет, с Джулиан Мур, Елън Пейдж, Майкъл Шанън, Стив Карел, Люк Граймс, [12+]
  • 08:45
    "Дирк Ом, илюзионистът, който изчезна", драма - мистерия, Норвегия, 2015; реж. Боби Пиърс, с Август Диел, Сара Хьорт Дитлевсен, Йорген Лангеле, Александра Рапапорт, Ингвар Е. Сигурдсон, [12+]
Пълна програма
  • 05:00
    CNN Tonight with Don Lemon
  • 06:00
    Amanpour
  • 07:00
    CNN Newsroom (with World Sport)
  • 08:00
    CNN Newsroom
Пълна програма
  • 04:30
    "Борбата на Пола" - теленовела
  • 06:00
    "Моята карма"- сериен филм
  • 07:00
    "Капризи на съдбата" - теленовела
  • 08:00
    "Остани с мен" - сериен филм, /п/
Пълна програма
  • 03:30
    Еротичен телепазар
  • 06:00
    "Мъже на работa" - сериал, сезон 2, /п/
  • 06:30
    "Ларго Уинч" - сериал, сезон 1
  • 07:30
    "Военни престъпления" - сериал, сезон 10, /п/
Пълна програма
  • 05:00
    Да продадеш колата си: Триумф
  • 06:00
    Как са го направили?: Изстребител/ Трапистка бира/ SUV
  • 06:30
    Бързи и шумни: Ръждясал кадилак, красавицата от Бел Еър, част 1
  • 07:30
    Как се прави...: Хартиени кърпи, каравани, чехли, каски за мотоциклети
Пълна програма
  • 05:00
    Фабрика за храна: САЩ: Валят пържоли
  • 05:24
    Улична наука: Големият лош взрив
  • 05:48
    Улична наука: Ракета
  • 06:12
    Космически пионери: Калисто
Пълна програма
  • 05:05
    Стридок
  • 05:25
    Псевдокотка
  • 05:45
    Псевдокотка
  • 06:00
    Псевдокотка
Пълна програма
  • 05:00
    "e? Архитектура посредник"
  • 06:00
    "В преследване на съня"
  • 06:30
    "В преследване на съня"
  • 07:00
    "Да изобретяваме"
Пълна програма
  • 07:00
    Клуб Уинкс - анимационен сериал
  • 07:45
    Приключенията на Чък и приятели - анимационен сериал
  • 08:00
    Кученце в джобче - анимационен сериал
  • 08:30
    Трансформъри: Роботи-спасители - анимационен сериал
Пълна програма
  • 05:00
    Наследницата - 135 еп. - Сериал
  • 06:00
    Делници - с Николай Колев
  • 10:00
    Светът и всичко в него - със Симеон Идакиев
  • 11:00
    Криминални хроники - 6 еп. - Сериал
Пълна програма
  • 07:15
    Спорт
  • 07:22
    Култура 1
  • 07:41
    Анализи
  • 07:46
    Преглед на програмата / Преглед на печата
Пълна програма
  • 04:00
    Снукър: Шампионат на Обединеното кралство
  • 05:30
    "ФИФА футбол мондиал"
  • 06:00
    Биатлон, Световна купа Йостерсунд: Преследване (жени)
  • 06:30
    Биатлон, Световна купа Йостерсунд: Преследване (мъже)
Пълна програма
  • 04:45
    Биатлон, Световна купа Хохфилцен: 10 км (мъже)
  • 05:30
    Снукър: Шампионат на Обединеното кралство
  • 07:30
    "ФИФА футбол мондиал"
  • 08:00
    "По пътя към Пьончан"
Пълна програма
  • 00:15
    Кино лаборатория, сезон 2, еп. 1
  • 06:05
    Каубои в студени води, сезон 3, еп. 7
  • 07:15
    Търсачи на съкровища, сезон 4, еп. 9
  • 08:00
    Треска за нефрит, сезон 3, еп. 4
Пълна програма
  • 05:00
    Red Bull Global Rallycross Lites
  • 05:25
    Red Bull Global Rallycross Lites
  • 05:55
    Pro Bull Riders
  • 07:00
    Red Bull Global Rallycross Lites
Пълна програма
  • 05:00
    Багрите на България /фолклорна и народна музика/
  • 07:00
    Утрото /сутрешен музикален блок/
  • 11:00
    Песните на... /половин час с хитовете на изпълнител от ефира на ФЕН ТВ/
  • 11:30
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
Пълна програма
  • 05:00
    Особени жилища
  • 06:00
    Ловци на къщи
  • 06:30
    Ловци на къщи
  • 07:00
    Ловци на къщи
Пълна програма
  • 05:10
    Да се подготвим за Коледа с Джейми - кулинарно предаване, еп. 1
  • 06:00
    Супер храни за семейството с Джейми - кулинарно предаване, еп. 1
  • 06:50
    10 години по-млади - четвърти сезон, еп. 4
  • 07:15
    10 години по-млади - четвърти сезон, еп. 5
Пълна програма
  • 04:25
    Лас Вегас - четвърти сезон, еп. 2
  • 05:15
    Военни престъпления - пети сезон, еп. 14
  • 06:00
    Полицаите от Чикаго, еп. 13
  • 06:50
    Глейдс - първи сезон, еп. 13
Пълна програма
  • 04:35
    "Оризонт", драма, Румъния, 2015; реж. Мариан Крисан, с Андрас Хатхази, Родика Лазар, Жолт Богдан, Валериу Андриута, Емилиан Опреа, [15+]
  • 05:50
    "Vice: Гореща точка - Вътрешно разцепление", документален, САЩ, 2016; реж. Шейн Смит, [12+]
  • 07:00
    "Ледена епоха 5: Големият сблъсък", анимация, САЩ, 2016; реж. Майкъл Търмейър, Гален Т. Чу, [0+]
  • 08:35
    "Празнични удоволствия", комедия, САЩ, 2016; реж. Кърк Д'Амико, с Бейли Медисън, Френч Стюарт, Дженифър Робъртсън, Санди Джобин-Беванс, Итан Пюджото, [12+]
Пълна програма
  • 05:05
    Американски принцеси за милиони долари, сезон 2, еп. 3
  • 05:55
    Забранена история, сезон 2, еп. 6
  • 07:15
    Бойни кораби, сезон 1, еп. 5
  • 08:05
    Апокалипсисът на неандерталците, сезон 1, еп. 2
Пълна програма
  • 04:55
    Изковани в огъня: Копие за лов на глигани
  • 05:45
    Спецове в заложната къща: Рик императора
  • 06:10
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Складове в центъра и мечти за напредък
  • 06:35
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Даръл е под пара
Пълна програма
  • 05:00
    Риболовен филм
  • 06:00
    С въдица в ръка – тв поредица, втори сезон, 94 еп. /п/
  • 06:30
    МОЕТО ХОБИ
  • 07:00
    Рейсинг екстрийм – тв поредица, четвърти сезон, 24 еп.
Пълна програма
  • 05:00
    "Томас и приятели"
  • 05:30
    "Строителят Боб"
  • 05:50
    "Пингу"
  • 06:00
    "Барни и приятели"
Пълна програма
  • 02:00
    06:30 - Повторения
  • 05:30
    "Спорт в обектива"/п/
  • 06:30
    "Кухнята на Звездев"/п/
  • 07:00
    "Всяка сутрин" - сутрешен блок
Пълна програма
  • 02:45
    JDM
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:30
    Драконова топка Z (анимация)
  • 19:00
    Хартли (фейлетон)
Пълна програма
  • 05:10
    "Магьосникът" - ужаси / трилър със Скот Бакула и Кевин Джей О’Конър.
  • 07:00
    "Дигстаун" - екшън с Джеймс Уудс, Луис Госет младши, Хедър Греъм, Оливър Плат.
  • 08:35
    "Момичето, което живее по-надолу" - трилър / ужаси с Джоди Фостър и Скот Джакоуби.
  • 10:05
    "Човекът от Луната" - драма с Рийз Уидърспуун, Бентли Мичъм, Ърни Лайвли, Джейсън Лондон.
Пълна програма
  • 05:05
    P1 POWERBOAT EUROPEAN SERIES
  • 05:55
    P1 POWERBOATS SERIES - USA
  • 06:45
    NHRA DRAG RACING CHAMPIONSHIP
  • 07:35
    THE INSIDE LINE
Пълна програма
  • 03:45
    Само хитове - маратон
  • 07:00
    Само хитове
  • 08:00
    Да създадеш
  • 09:00
    Да разбереш Джейн
Пълна програма
  • 05:00
    Powerplay! This Week's MTV Top 20
  • 06:30
    Selena Gomez: Hitlist
  • 07:00
    Hot Right Now!
  • 09:00
    #WINNING2017: Hottest Collabs
Пълна програма
  • 01:00
    All Night Session
  • 06:00
    AM Mayhem
  • 09:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 11:00
    Super Massive Rock Stars!
Пълна програма
  • 05:00
    Най-добрият приятел на кучето, сезон 1, еп. 9
  • 05:25
    Най-добрият приятел на кучето, сезон 1, еп. 10
  • 05:50
    Животните - сирачета на Пол О'Грейди, сезон 2, еп. 2
  • 06:40
    72-те най-сладки животни, сезон 1, еп. 1
Пълна програма
  • 04:55
    Не знаех това, еп. 9
  • 05:15
    Мигове от катастрофата, еп. 42
  • 05:35
    Господари на войната, еп. 5
  • 06:00
    Уличен Гений, еп. 19
Пълна програма
  • 04:40
    Невероятни насекоми
  • 05:26
    Невероятни паяци
  • 06:13
    Дивият Север: Специалисти по оцеляване
  • 07:00
    Светът на дивото: Големият бариерен риф
Пълна програма
  • 02:30
    Край на програмата
  • 10:00
    Футбол: Милуол - Шефилд Юнайтед, мач от Чемпиъншип, повторение
  • 12:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 12:05
    Баскетбол: Баскония - Обрадойро, мач от испанската баскетболна лига, повторение
Пълна програма
  • 05:00
    Телеканал "Добро утро"
  • 08:00
    Новини
  • 08:15
    Телеканал "Добро утро"
  • 08:30
    "Пробни покупки"
Пълна програма
  • 05:05
    "Планета Хит" - нон-стоп хитове
  • 06:00
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 06:05
    "Планета Фолк" - българска народна музика
  • 06:30
    "Планета Хит" - нон-стоп хитове
Пълна програма
  • 04:30
    "Фолклорна китка" - избрани песни
  • 05:30
    "Росна китка" - музика за настроение
  • 06:30
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 06:40
    "Росна китка" - музика за настроение
Пълна програма
  • 04:05
    "Планета Live" - музикална програма
  • 06:00
    "Промо" - нови видеоклипове
  • 06:05
    "Планета Хит" - хитове без край
  • 07:00
    "Картини от България" - музикална импресия
Пълна програма
  • 04:35
    "Ченгета в резерв" - екшън комедия, САЩ, 2010
  • 05:25
    "Малколм" - сериал
  • 05:50
    "Малколм" - сериал
  • 06:10
    "Как срещнах майка ви" - сериал
Пълна програма
  • 04:00
    Италия, Серия А: Интер - Киево
  • 06:00
    Дивата муха
  • 07:00
    УЕФА Лига Европа: Славия Прага - Астана
  • 09:00
    УЕФА Лига Европа: Реал С - Зенит
Пълна програма
  • 03:35
    "Ултимативното чарт шоу7 Най-доброто от 2017!" - шоу
  • 06:05
    "Синята светлина" - доку-поредица
  • 06:25
    "Ексклузивно" - журнал за звездите
  • 06:35
    "Експлозивно" - журнал
Пълна програма
  • 01:00
    "Утрото на Русия"
  • 05:20
    Вести-Москва
  • 06:00
    Вести
  • 06:15
    "Русия, моя любов"
Пълна програма
  • 05:00
    Сериал: "Бандитският Петербург"
  • 06:00
    Особено мнение; Икономически новини
  • 07:00
    Анимация
  • 08:00
    Вечерни новини от Америка
Пълна програма
  • 05:05
    "Елементарно" - криминален сериал
  • 05:45
    "Патрулна обиколка" - репортаж
  • 06:30
    Сутрешен информационно-забавен журнал и спорт
  • 11:00
    "Клиниката на Зюдринг" - сериал
Пълна програма
  • 05:00
    "Край Босфора.." - с водещ Любомир Желев /повторение/
  • 06:00
    Документален филм
  • 06:15
    "Всички на мегдана" поздравителен концерт/ повторение/
  • 07:00
    "Читалище "Постоянство" - неугастващ свещник" - док.филм
Пълна програма
  • 05:00
    Мастърс Мундиал
  • 08:00
    Гинес ръгби клуб
  • 09:00
    Обзор на футболната лига
  • 10:00
    Добро утро, спортни фенове!
Пълна програма
  • 01:05
    Infomercials
  • 07:05
    Mike der Ritter
  • 07:30
    Bob der Baumeister
  • 07:40
    Bob der Baumeister
Пълна програма
  • 03:30
    Избрани предавания на Телекабел ТВ
  • 06:30
    Сянката на Елена- ТВ сериал - Бразилия - 19 епизод
  • 07:30
    Детски свят - Маша и мечока - анимация
  • 08:00
    Новини
Пълна програма
  • 02:00
    We Love Music
  • 06:00
    Snooza
  • 09:00
    21:00 Zoom
  • 09:02
    Snooza
Пълна програма
  • 05:12
    Кажете ДА на булчинската рокля - Великобритания: Епизод 2
  • 05:36
    Кажете ДА на булчинската рокля - Великобритания: Епизод 3
  • 06:00
    Луди италиански сватби: Напи
  • 06:30
    Луди италиански сватби: Шефът на церемонията
Пълна програма
  • 05:00
    Истанбул
  • 05:30
    Модерното изкуство на Китай
  • 06:30
    Обичам те, Чирпане!
  • 07:00
    Мъдростта на историята, част 1
Пълна програма
  • 05:00
    Оли Смит - по следите на бирата
  • 05:30
    Странни храни: вкусни дестинации
  • 06:00
    Загадки в музея
  • 07:00
    Търсене на дом по света
Пълна програма
  • 05:00
    Оли Смит - по следите на бирата
  • 05:30
    Странни храни: вкусни дестинации
  • 06:00
    Загадки в музея
  • 07:00
    Търсене на дом по света
Пълна програма
  • 02:35
    Животното, САЩ, комедия/фантастика, с Роб Шнайдър, 2001
  • 06:20
    В изгнание, Канада,Китай,Франция,САЩ, екшън/приключенски, с Никълъс Кейдж, Хейдън Кристенсен, 2014
  • 07:55
    Красиви момичета, САЩ, комедия/драма/романтичен, с Мат Дилън, Натали Портман, Ума Търман, Мира Сорвино, 1996
  • 09:45
    Чичо Бък, САЩ, комедия, 1989
Пълна програма
  • 04:30
    "Изкуството - тогава, сега и завинаги: Станимир Божилов" - 54 еп., предаване за изкуство
  • 05:30
    "Да вярваме ли на науката? - СПА център" - 4 еп., документален филм
  • 06:30
    "Свободна зона" - публицистично предаване (повторение)
  • 07:30
    Новини
Пълна програма
  • 05:10
    Кухня без граници - четвърти сезон, еп. 5
  • 05:35
    Кухня без граници - четвърти сезон, еп. 6
  • 06:00
    Пекарната на Рудолф - втори сезон, еп. 50
  • 06:25
    Кухня без граници - четвърти сезон, еп. 5
Пълна програма
  • 01:00
    VH1 микс
  • 07:00
    Стани и засияй с VH1
  • 09:00
    Хитовете не лъжат!
  • 11:00
    Тор 10 на VH1 от тази седмица
Пълна програма
  • 04:00
    Джакузи машина на времето - Комедия, Сай-Фай, 2010, Режисьор: Стив Пинк, В ролите: Джон Кюсак, Крейг Робинсън, Кларк Дюк, Роб Кордри, Линдзи Фонсека, Лизи Каплан, Криспин Глоувър, Чеви Чейс, Себастиан Стан
  • 06:00
    Бандити - Комедия, Криминален, 2001, Режисьор: Бари Левинсън, В ролите: Брус Уилис, Били Боб Торнтън, Кейт Бланшет
  • 08:00
    Тарзан - Анимация, 2013, Режисьор: Райнхард Клос, В ролите: Келан Луц, Робърт Капрон, Спенсър Лок
  • 09:30
    Капитан Саблезъб и Съкровището от Лама Рама - Екшън, Приключенски, Комедия, 2014, Режисьор: Джон Андерсен, Лиза Гамлем, В ролите: Тува Новотни, Андерс Кристиянсен, Од Уилиамсън, Йон Йойгарден, Хами Белал
Пълна програма
  • 01:20
    "Медици детективи: Тайните на съдебната медицина" - криминален сериал
  • 06:10
    "CSI: Ню Йорк" - криминален сериал
  • 06:55
    "CSI: Ню Йорк" - криминален сериал
  • 07:50
    "Джордан: Патоложка с профил" - криминален сериал
Пълна програма
  • 05:00
    Документален филм /п/
  • 06:00
    Eкология
  • 06:30
    Здравословен живот /п/
  • 07:30
    Пътешествия/п/
Пълна програма
  • 05:05
    Отдел "Разследване"- втори сезон, еп. 1
  • 06:00
    Хавай 5-0 - трети сезон, еп. 24
  • 06:45
    От местопрестъплението: Маями - първи сезон, еп. 1
  • 07:35
    Психаротерапия - трети сезон, еп. 15
Пълна програма
  • 00:00
    Club MTV!
  • 06:00
    AM Rush
  • 09:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 09:40
    DJ Duel
Пълна програма
  • 05:00
    TOP MODELS
  • 05:30
    TOP MODELS
  • 05:55
    F-PARTIES
  • 06:00
    SWIMWEAR
Пълна програма
  • 00:00
    Non-Stop Hits
  • 06:00
    Wake Up With Hits!
  • 09:00
    Big Fat Hits
  • 11:00
    Nothing But Hits
Пълна програма
  • 05:10
    "Съдия Джуди" - 227-228 еп.
  • 06:00
    "Бърз отклик" - 7 и 8 eп.
  • 07:00
    "Уличен патрул" - 10 еп.
  • 07:50
    "Кошмарни съседи" - 3 еп.
Пълна програма
  • 05:00
    Новини, спорт и времето
  • 06:30
    "Европа сутрин" - сутрешен блок
  • 09:00
    новини
  • 09:15
    Спорт
Пълна програма
  • 04:40
    Мой мир - рыбалка
  • 05:25
    Кухня с Сержем Марковичем
  • 05:35
    Сезон охоты
  • 06:05
    Охота с луком
Пълна програма
  • 00:20
    "Убийства в Мидсъмър" - сериен филм, сезон 18, /п/
  • 06:00
    "Как преобразих дома ти" - риалити, сезон 3
  • 06:30
    "Скандал" - сериал, сезон 1
  • 07:30
    "София - Ден и Нощ" - риалити сериал, /п/
Пълна програма
  • 04:45
    Ultimate Cake Off: Circus Spectacular
  • 05:30
    How the Earth Works: Japanese Death Match
  • 06:15
    Kitchen Boss: Feast Of The 7 Fishes
  • 06:37
    Kitchen Boss: Buona Sera Altamura
Пълна програма
  • 05:00
    Режи!
  • 06:00
    Надпревара в супермаркета
  • 07:00
    Босата контеса
  • 07:25
    Босата контеса
Пълна програма
  • 05:00
    Опасният Хенри
  • 05:20
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 05:45
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 06:00
    Дора изследователката
Пълна програма
  • 04:00
    Снукър: Шампионат на Обединеното кралство
  • 05:30
    "ФИФА футбол мондиал"
  • 06:00
    Биатлон, Световна купа Йостерсунд: Преследване (жени)
  • 06:30
    Биатлон, Световна купа Йостерсунд: Преследване (мъже)
Пълна програма
  • 04:35
    "Оризонт", драма, Румъния, 2015; реж. Мариан Крисан, с Андрас Хатхази, Родика Лазар, Жолт Богдан, Валериу Андриута, Емилиан Опреа, [15+]
  • 05:50
    "Vice: Гореща точка - Вътрешно разцепление", документален, САЩ, 2016; реж. Шейн Смит, [12+]
  • 07:00
    "Ледена епоха 5: Големият сблъсък", анимация, САЩ, 2016; реж. Майкъл Търмейър, Гален Т. Чу, [0+]
  • 08:35
    "Празнични удоволствия", комедия, САЩ, 2016; реж. Кърк Д'Амико, с Бейли Медисън, Френч Стюарт, Дженифър Робъртсън, Санди Джобин-Беванс, Итан Пюджото, [12+]
Пълна програма
  • 05:00
    Lucky 7
  • 05:30
    Fresh morning :)
  • 09:00
    Lucky 7
  • 09:30
    Playlist
Пълна програма
  • 05:05
    Art Attack
  • 05:30
    HENRY HUGGLEMONSTER
  • 05:45
    HENRY HUGGLEMONSTER
  • 06:00
    Art Attack
Пълна програма
  • 05:00
    Опасният Хенри
  • 05:20
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 05:45
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 06:00
    Дора изследователката
Пълна програма
  • 01:00
    All Night Long!
  • 07:00
    Wake Me Up Before You Go Go
  • 09:00
    Nothing But Classics
  • 11:00
    Guess The Year
Пълна програма
  • 04:50
    The Locator: Episode 13
  • 05:20
    I Almost Got Away With It: Got a Dead Man's ID
  • 06:10
    Swamp Murders: What Lies Beneath
  • 07:00
    The Locator: A Wife's Gift
Пълна програма
  • 05:00
    Top: Fitness Songs
  • 05:31
    Up Close With: Shanaze Reade
  • 06:01
    In the Name of Good: Tim Cahill
  • 06:25
    After Game: Mark Ella
Пълна програма
  • 04:55
    Field & Stream's The Gun Nuts
  • 05:20
    Field & Stream's The Gun Nuts
  • 06:00
    Midway USA's Gun Stories
  • 06:25
    Midway USA's Gun Stories
Пълна програма
  • 04:55
    Изковани в огъня: Копие за лов на глигани
  • 05:45
    Спецове в заложната къща: Рик императора
  • 06:10
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Складове в центъра и мечти за напредък
  • 06:35
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Даръл е под пара
Пълна програма
  • 05:00
    Уличен Гений, еп. 19
  • 05:20
    Как да спечелим, еп. 6
  • 05:45
    Жив или Мъртъв, еп. 14
  • 06:05
    Да оцелееш в Аляска, еп. 12
Пълна програма
  • 04:30
    "Сърцето на града" /п./ - сериал
  • 05:30
    "Лице в лице" /п./ - публицистично предаване
  • 06:00
    "Кунг фу панда: Легенда за страхотния боец" - анимация
  • 06:30
    "Тази сутрин" - информационно предаване
Пълна програма
  • 05:00
    Телешоп
  • 07:00
    Телешоп
  • 10:00
    Ханибъл постмортем; сезон 1, епизод 9, криминален, САЩ, 2014
  • 10:10
    Ханибъл постмортем; сезон 3, епизод 1, криминален, САЩ, 2015
Пълна програма
  • 05:00
    Телешоп
  • 07:00
    Телешоп
  • 12:00
    Отмъщението; сезон 2, епизод 3, драма, мистерия, Турция, 2014
  • 13:10
    Телешоп
Пълна програма
  • 05:00
    Великобритания: Най-страшното табу: Майка ми бе наръгана до смърт от сина ми
  • 06:00
    Ловецът на убийци: Затегни болтовете
  • 07:00
    Градски кошмари: От любов към парите
  • 08:00
    Какво е нужно за убийство: Мечтаейки за убийство
Пълна програма
  • 03:30
    Ченге във времето
  • 06:45
    Чистилището
  • 08:45
    Опитът на Марк Пийс
  • 10:30
    Последно пътуване
Пълна програма
  • 05:00
    Мультфильмы
  • 06:30
    Особое мнение
  • 07:05
    Новости RTVi
  • 07:30
    "Американский ликбез" Американская мечта
Пълна програма
  • 05:00
    "Кървава чешма" - документален филм /1 част
  • 05:30
    "Стражът на Стремската котловина" - документален филм
  • 06:00
    "Априлското въстание" - документален филм /1 част
  • 06:30
    "Минифилм за фестивала в гр.Попово" - документален филм
Пълна програма
  • 04:50
    Nitro Circus
  • 05:15
    Inside Amy Schumer
  • 05:40
    SpongeBob SquarePants
  • 06:05
    SpongeBob SquarePants
Пълна програма
  • 05:02
    Red Hot Corset On White Leather (18+)
  • 05:23
    Yoga Retreat (18+)
  • 05:40
    Any Man's Fantasy (18+)
  • 06:00
    Natural Amateur Banged By The River (18+)
Пълна програма
  • 06:00
    "Дневниците на големите котки: Историята на Таму" - документален филм
  • 07:00
    Футбол: Барселона - Реал Мадрид (Суперкупа на Испания 2017 - повторение)
  • 09:00
    "Красотата на диаграмите" - 2 еп., документален филм
  • 10:00
    Футбол: Хетафе - Валенсия (Примера Дивисион, сезон 2017/18 - повторение)
Пълна програма
  • 05:30
    Късна емисия новини - п.
  • 05:55
    ч.- Прогноза за времето и агропрогноза
  • 06:00
    Новини
  • 06:15
    Прогноза за времето и агропрогноза
Пълна програма
  • 04:35
    Ловци на митове (10)
  • 05:30
    Загадки в музея (11)
  • 06:15
    Забранена история (5)
  • 06:59
    END
Пълна програма
  • 05:00
    Професия турист
  • 05:30
    Мездра - Живот от милиони години
  • 06:00
    Импресия - Дяволски водопади
  • 06:30
    Холандия и домът на портокала
Пълна програма
  • 04:00
    Medo(s)
  • 05:40
    Rubalcaba Trio at the Munich Klaviersommer
  • 07:20
    InterMezzo
  • 09:30
    Mc Coy Tyner trio 'Echoes with a Friend' - Philharmonie de Paris
Пълна програма
  • 02:00
    Край на програмата
  • 08:00
    Студио: Обзор на кръга във волейболната Суперлига (2017-18), 10-и епизод, повторение
  • 09:00
    Студио: Обзор на кръга в Първа професионална лига (2017-18), 19-и епизод, повторение
  • 10:00
    "Домът на футбола", предаване за български футбол (2017-18), 22-и епизод, повторение
Пълна програма
  • 02:10
    Край на програмата
  • 08:00
    Футбол: Брайтън & Хоув Албиън - Ливърпул, мач от английската Висша лига, повторение
  • 10:00
    "Премиър лийг Токшоу", предаване за английски футбол (2017-18), 14-и епизод, повторение
  • 11:00
    "Светът на Висшата лига", предаване за английски футбол (2017-18), 23-и епизод, повторение
Пълна програма
  • 04:50
    Намирачът: Епизод 13
  • 05:20
    Почти ми се размина: Самоличност на мъртвец
  • 06:10
    Убийства в тресавището: Какво се крие под повърхността
  • 07:00
    Намирачът: Подаръкът на съпругата
Пълна програма
  • 05:00
    BIT СПОРТ, (п)
  • 05:30
    "Аз уча английски" с Николая, (п)
  • 06:00
    Новини, (п)
  • 06:30
    "Код 11-13", информационно - новинарско шоу (п)
Пълна програма
  • 03:10
    "Т2: Трейнспотинг", драма, Великобритания, 2017; реж. Дани Бойл, с Юън Макгрегър, Юън Бремнър, Джони Лий Милър, Робърт Карлайл, Шърли Хендерсън, [18+]
  • 07:00
    "Завръщане при мама", комедия, Франция, 2016; реж. Ерик Лавен, с Александра Лами, Жозиан Баласко, Матилд Сение, Филип Льофевр, Жером Командор, [12+]
  • 08:35
    "Последният убиец на дракони", фентъзи, Великобритания, 2016; реж. Джейми Магнус Стоун, с Илайлис Чапъл, Андрю Бъкан, Паулин Колинс, Рики Томлинсън, Джон Брадли, [0+]
  • 10:20
    "Още веднъж с чувство", документален, Великобритания, 2016; реж. Андрю Доминик, с Ник Кейв, Уорън Елис, Nick Cave & The Bad Seeds, [12+]
Пълна програма
  • 04:30
    "Успокой топката ІХ, 10 еп.", комедия, САЩ, 2017; реж. Лари Дейвид, с Лари Дейвид, Джеф Гарлин, Черил Хайнс, Сузи Есман, Дж. Б. Смуув, [15+]
  • 05:30
    "Декстър III, 11 еп.", криминална драма, САЩ, 2008; реж. Маркос Сиега, с Майкъл Си Хол, Дженифър Карпентър, Си Ес Лий, Дейвид Заяс, Джеймс Ремар, [18+]
  • 06:25
    "Филми и звезди ІХ, 44 еп.", документален, Холандия, 2017, [12+]
  • 07:00
    "Бруно и Бутс: Отиди скочи в басейна", романтична комедия, Канада, 2016; реж. Вивиено Калдинели, с Джони Грей, Калан Потър, Питър Келеган, Джошуа Килимник, Айзея Леа, [7+]
Пълна програма
  • 00:00
    Нощна програма на ТВТ (Галерия България)
  • 06:50
    ТВТ представя България - документален филм на ТВТ
  • 07:00
    Татарица: В прегръдката на дявола и бога (образователен филм за селски туризъм)
  • 07:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
Пълна програма
  • 04:00
    Футбол: Барса ТВ
  • 06:00
    Футбол: Руска Премиер лига
  • 08:00
    Футбол: Барса ТВ
  • 10:00
    Футбол: Индийска суперлига
Пълна програма
  • 05:00
    Голф: "Светът на голфа"
  • 06:00
    Баскетбол: Евролига
  • 08:00
    Хокей на лед: NHL
  • 10:30
    Голф: Европейски тур
Пълна програма
  • 05:10
    Nella the Princess Knight
  • 05:35
    Shimmer y Shine
  • 05:45
    Shimmer y Shine
  • 06:00
    Wallykazam!
Пълна програма

Сериали

EPIC Drama 05:15
Криминалните случаи на Мърдок, сезон 1, еп. 3, Канада,Великобритания, криминален/мистерии, 2008
bTV Action 05:15
"Тежки престъпления" - сериал, с.4, еп. 15
Eurocom 05:15
Сладка тайна - 15 еп. - Сериал
Viasat History 05:20
География на убийствата, сезон 2, еп. 4
Nova TV 05:20
"Касъл" - сериен филм, 8 сезон /п/

Всички предавания

Спорт

Eurosport 06:30
Колоездене: Обиколка на Италия, обзор
Eurosport HD 06:30
Колоездене: Обиколка на Италия, обзор
Mtel Sport 2 06:00
Футбол: Италианска Серия А

Всички предавания

Филми

TLC 05:12
Детски конкурси за красота: Сблъсъкът на отборите: Шумотевица в джунглата
Cinemax 2 05:15
"Игра на дама", шпионска комедия, САЩ, 1980; реж. Роналд Нийм, с Уолтър Матау, Гленда Джаксън, Сам Уотърстън, Нед Бийти, Хърбърт Лом, [12+]
MGM 05:15
"Войната на шоколада" - драма с Дани Глоувър, Илан Митчъл-Смит.
Cinemax 05:15
"Ку'дамм 56 - бунтовник без кауза - трета част", драма, Германия, 2016; реж. Свен Бозе, с Клаудия Михелзен, Зоня Герхард, Мария Ерих, Емилия Шуле, Хайно Ферх, [12+]
Nova TV 05:20
"Касъл" - сериен филм, 8 сезон /п/

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}