ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 19:00
    Умно село /Стефан Данаилов на 75 години/ Този истински мъж /Стефан Данаилов/п/
  • 19:50
    Лека нощ, деца! Жил и Жюли
  • 20:00
    По света и у нас Информационна емисия
  • 20:30
    Спортни новини
Пълна програма
  • 19:00
    bTV Новините - централна емисия
  • 19:30
    bTV Репортерите - поредица за журналистически филми и разследвания
  • 20:00
    "Срок за влюбване" - комедия, романтичен (САЩ, 2002), режисьор - Марк Лоурънс, актьори - Сандра Бълок, Хю Грант, Алисия Уит, Катрин Уиник, Дана Айви и др.
  • 22:00
    "На един черпак разстояние" - драма (САЩ, 2014), режисьор -Ласе Халстрьом, актьори - Хелън Мирън, Амит Шах, Мишел Блан, Ом Пури, Джухи Чавла, Маниш Дайал, Роан Чанд, Шарлота Ле Бон, Фарзана Дуа Eлахе, Дилан Митра и др.
Пълна програма
  • 19:00
    Новините на NOVA - централна емисия
  • 19:30
    НАЦИОНАЛНА ЛОТАРИЯ
  • 20:00
    "Междузвездни войни: Силата се пробужда" (премиера) - с уч. на Харисън Форд, Кери Фишър, Марк Хамил, Оскар Айзък, Лупита Нионго, Адам Драйвър, Гвендолин Кристи, Джон Бойега, Дейзи Ридли и др.
  • 23:00
    "Южнячки" - с уч. на Ема Стоун, Вайола Дейвис, Брайс Далас Хауърд, Октавия Спенсър и др.
Пълна програма
  • 19:00
    Опорни хора - изповедите на значимите за обществото пред Ганиела Ангелова
  • 19:50
    Голямата плячка - комедия, екшън, копродукция, 2014 г.; режисьор: Ялмари Хеландър; в ролите: Самюел Л. Джаксън, Рей Стивънсън, Тед Ливайн, Джим Броудбент, Джеймс Бътлър, Кен Томас и др.
  • 21:30
    Новините ON AIR
  • 22:00
    Одисей - исторически сериал
Пълна програма
  • 19:00
    Светът е бизнес с Николай Кръстев - най-интересното от седмицата
  • 19:30
    Update - предаване за високите технологии с водещ Бойчо Попов/Елена Кирилова
  • 20:00
    Клуб Investor с Ивайло Лаков
  • 21:00
    Boom&Bust с Владимир Сиркаров и Кузман Илиев
Пълна програма
  • 18:10
    Изгубено момиче; сезон 4, епизод 3, научна фантастика, драма, САЩ, 2013
  • 19:10
    Изгубено момиче; сезон 4, епизод 4, научна фантастика, драма, САЩ, 2013
  • 20:10
    Морски детективи: Лос Анджелис; сезон 7, епизод 22, криминален, екшън, САЩ, 2016
  • 21:05
    Морски детективи: Лос Анджелис; сезон 7, епизод 23, криминален, екшън, САЩ, 2016
Пълна програма
  • 18:20
    В аквариума: Рибен град, хлапе
  • 19:15
    Майстори на къщи в клоните на дърветата: Къщичка за птици
  • 20:10
    Как функционира паркът Крюгер: Епизод 5
  • 21:05
    Дивият Индокитай: Китай
Пълна програма
  • 19:00
    Новини
  • 19:10
    "На жълтите павета" - публицистично предаване /п/
  • 19:30
    Публицистично предаване на телевизия RT
  • 20:00
    Новини
Пълна програма
  • 19:00
    Спортен преглед
  • 21:00
    Новини
  • 21:15
    "Разбирате ли от майтап?" - шоу
Пълна програма
  • 18:15
    Hit Mix
  • 20:00
    Balkan Party
Пълна програма
  • 19:00
    Часът на зрителите
  • 19:30
    България новини
  • 20:00
    Война и мир сериен тв филм /3 епизод/
  • 21:00
    Моя любов - песни на Стефан Димитров концерт на студенти от класа на Стефка Оникян
Пълна програма
  • 19:03
    The Tom and Jerry Show
  • 19:15
    The Tom and Jerry Show
  • 19:21
    The Tom and Jerry Show
  • 19:28
    The Tom and Jerry Show
Пълна програма
  • 18:30
    "Критична точка" - екшън, криминален, трилър (САЩ, Германия, Китай, 2015), режисьор - Ериксън Кор, актьори - Едгар Рамирес, Люк Брейси, Тобиас Сантелман, Рей Уинстън, Тереза Палмър и др.
  • 21:00
    bTV Новините - централна емисия
  • 21:45
    bTV Репортерите - предаване за журналистически филми и разследвания
  • 22:00
    "Жажда за скорост" -  екшън (САЩ, 2014), режисьор - Скот Уо, актьори - Рами Малек, Харисън Гилбертсън, Рамон Родригес, Кид Къди, Доминик Купър, Имаджин Потс, Арън Пол и др.
Пълна програма
  • 19:00
    "Лудото куче и Глория" - драма, комедия, криминален, романтичен (САЩ, 1993), режисьор - Джон Макнютън, актьори - Робърт де Ниро, Бил Мъри, Ума Търман,  Дейвид Карузо, Майк Стар, Кати Бейкър и др.
  • 21:00
    "Бойни старчета" - комедия, спортен ( САЩ, 2013), режисьор - Питър Сегал, актьори - Робърт де Ниро, Джон Бернтал, Алън Аркин, Ким Бейсингър, Силвестър Сталоун, Кевин Харт, Хан Сото, Гриф Фърст, Кари Лазар и др.
  • 23:15
    Cinema X: "Убий я, Джо" - криминален, трилър (САЩ, 2011), режисьор - Уилям Фрийдкин, актьори - Матю Маконъхи, Емил Хърш, Томас Хейдън Чърч, Джуно Темпъл, Джина Гершон и др.
Пълна програма
  • 18:30
    "Двама мъже и половина" - комедиен сериал
  • 19:30
    "Кухня" - комедиен сериал
  • 20:30
    "Полицейска академия 3: Отново в Академията" - екшън, комедия ( САЩ, 1986), режисьор - Джери Перис, актьори - Стив Гутенберг, Буба Смит, Дейвид Граф, Майкъл Уинслоу, Марион Рамзи, Лесли Истърбрук и др.
  • 22:30
    "Шегаджии"- сериал, с.3
Пълна програма
  • 19:00
    "Истински истории" - риалити сериал
  • 20:00
    "Папараци" - телевизионен таблоид
  • 21:00
    "Милост" - сериал, еп. 47
  • 22:30
    "Екатерина Велика" - сериал, с.1, еп.6
Пълна програма
  • 19:00
    Голямото, ГоЛяМо, ГОЛЯМО предаване на Cartoon Network!
  • 19:10
    Време за приключения
  • 19:20
    Време за приключения
  • 19:30
    Време за приключения
Пълна програма
  • 18:40
    "Манчестър до морето", драма, САЩ, 2016; реж. Кенет Лонерган, с Кейси Афлек, Мишел Уилямс, Кайл Чандлър, Лукас Хеджиз, Гретчен Мол, [12+]
  • 21:00
    "Хипнотизаторът I, 7 еп.", драма, Бразилия, 2015; реж. Жозе Едуардо Белмонте, Алекс Габаси, с Леонардо Сбаралия, Чико Диаз, Сезар Тронкосо, Марилу Марини, Джулиана Дидоне, [18+]
  • 21:50
    "Хипнотизаторът I, 8 еп.", драма, Бразилия, 2015; реж. Жозе Едуардо Белмонте, с Леонардо Сбаралия, Чико Диаз, Сезар Тронкосо, Марилу Марини, Джулиана Дидоне, [18+]
  • 22:50
    "Код: 999", криминален екшън, САЩ, 2016; реж. Джон Хилкоут, с Кейси Афлек, Чиуетел Еджиофор, Антъни Маки, Уди Харелсън, Кейт Уинслет, [18+]
Пълна програма
  • 18:15
    "Моят свекър, мърморкото", комедийна драма, Германия, 2015; реж. Свен Бозе, с Михаел Гвиздек, Май Дуонг Кию, Щефан Мур, Симон Шварц, Роберт Палфрадер, [12+]
  • 19:45
    "Крилете на гълъбицата", романтична драма, САЩ, 1997; реж. Иън Софтли, с Хелена Бонъм Картър, Лайнъс Роуч, Алисън Елиът, Шарлот Рамплинг, Елизабет МакГавърн, [12+]
  • 21:30
    "Фил Спектър", биографична драма, САЩ, 2013; реж. Дейвид Мамет, с Ал Пачино, Хелън Мирън, Джефри Тамбър, Чиуетел Еджиофор, Джон Пиручело, [12+]
  • 23:00
    "Очакването", драма, Италия, 2015; реж. Пиеро Месина, с Жулиет Бинош, Лу Де Лаж, Джорджо Коланджели, Доменико Диеле, Антонио Фолето, [15+]
Пълна програма
  • 19:00
    World Sport
  • 19:30
    MainSail
  • 20:00
    CNN Newsroom
  • 20:30
    Inside Africa
Пълна програма
  • 17:00
    "Стая 309" (премиера) - сериал, 3 епизода
  • 20:00
    "Нашата ферма в Ирландия: Нов живот" (премиера) - романтичен филм с уч. на Ева Хаберман, Даниел Моргенрот, Кати Лайтне и др.
  • 22:00
    "Трима бащи и един син"- романтичен филм с уч. на Джулия Малик, Хайко Рупрехт, Матиас Сизинг, Гила вон Вайтерсхаузен, Фин Фибиг, Юрген Хауг и др., /п/
Пълна програма
  • 18:00
    "Мините на цар Соломон" - приключенски с уч. Ричард Чембърлейн, Шарън Стоун, Джон Рис-Дейвис, Хърбърт Лом и др.
  • 20:00
    "Четвъртият вид" - трилър с уч. на Мила Йовович,Елиас Котеас, Уил Патън, Хаким Кае Казим, Кори Джонсън, Дафни Александър, Енцо Чиленти, Алиша Сийтън, Юлиан Вергов и др.
  • 22:00
    "Кобра 11: Обади се!" - сериал, сезон 20
  • 23:00
    Професионална борба: "Първична сила"
Пълна програма
  • 19:00
    Да продадеш колата си: Топ 5: Американски култови автомобили
  • 20:00
    Как са го направили?: Турбо издание: Машиностроене
  • 21:00
    Ловци на митове: Кастингът: Предизвикателството на специалните служби
  • 22:00
    Историята под лупа: Великата китайска стена
Пълна програма
  • 18:40
    Ловци на митове: Специално издание за "В обувките на Сатаната"
  • 19:30
    Атари: Разбивачи на кодове: Епизод 7
  • 19:55
    Как са го направили?: Епизод 3
  • 20:20
    Как се прави...: Колелца за скейтборд, баклава
Пълна програма
  • 19:00
    Къмпиране
  • 19:30
    Къмпиране
  • 20:00
    Хотел "Трансилвания": Сериалът
  • 20:30
    Аз съм по средата
Пълна програма
  • 19:05
    "За ума"
  • 19:35
    "За ума"
  • 20:05
    "Изследователи: Направи си сам наука"
  • 20:30
    "Изследователи: Чудесната планета"
Пълна програма
  • 18:45
    Трансформъри: Роботи-спасители - анимационен сериал
  • 19:30
    Покемон - анимационен сериал
  • 20:00
    Кученце в джобче - сериал
  • 20:30
    Бакуган - анимационен сериал
Пълна програма
  • 19:00
    Диви сърца - 12 еп. - Сериал
  • 20:00
    Премълчани истини - с Минчо Христов
  • 21:00
    При Жорж - музика, изкуство, култура - с Жорж Ганчев
  • 22:00
    Преследвачът - 3 еп. - Сериал
Пълна програма
  • 18:45
    Биатлон, Световна купа Хохфилцен: Преследване (мъже)
  • 19:30
    Биатлон, Световна купа Хохфилцен: Преследване (жени)
  • 20:00
    "По пътя към Пьончан"
  • 20:25
    Новини
Пълна програма
  • 18:30
    Футбол, Бундеслига: Борусия Д - Вердер
  • 19:30
    Футбол, Бундеслига: Борусия М - Шалке, пряко
  • 21:25
    Новини
  • 21:30
    Спускане с шейни, Световна купа Калгари: Щафета, пряко
Пълна програма
  • 18:30
    Австралийски търсачи на злато, сезон 1, еп. 1
  • 19:15
    Австралийски търсачи на злато, сезон 1, еп. 2
  • 20:00
    Австралийски търсачи на злато, сезон 1, еп. 3
  • 20:45
    Австралийски търсачи на злато, сезон 1, еп. 4
Пълна програма
  • 18:55
    Freeride World Tour 2016
  • 19:20
    Freeride World Tour 2016
  • 19:50
    Freeride World Tour 2016
  • 20:15
    Freeride World Tour 2016
Пълна програма
  • 19:00
    Без етикет /лайфстайл предаване на ФЕН ТВ, премиера/
  • 19:15
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 20:00
    ЗОНА ЗА ПОЗДРАВИ - LIVE /телевизионно шоу за поздрави - на живо/
Пълна програма
  • 19:00
    Обиколката на красотата с Рейчъл Хънтър
  • 19:30
    Обиколката на красотата с Рейчъл Хънтър
  • 20:00
    Просто Лаура
  • 20:30
    Просто Лаура
Пълна програма
  • 19:00
    Това сме ние - втори сезон, еп. 6
  • 20:00
    Лекарите от Чикаго - втори сезон, еп. 22
  • 21:00
    Без пукната пара - трети сезон, еп. 17
  • 21:30
    Без пукната пара - трети сезон, еп. 18
Пълна програма
  • 18:10
    Престъпна природа - трети сезон, еп. 5
  • 19:10
    Безследно изчезнали - втори сезон, еп. 16
  • 20:05
    Безследно изчезнали - втори сезон, еп. 17
  • 21:00
    Частни детективи, еп. 2
Пълна програма
  • 18:30
    "Карибски пирати 2: Сандъкът на мъртвеца", фентъзи - комедия, САЩ, 2006; реж. Гор Вербински, с Джони Деп, Орландо Блум, Кийра Найтли, Джак Дейвънпорт, Бил Най, [12+]
  • 21:00
    "Ловци на духове (2016)", екшън - фентъзи, САЩ, 2016; реж. Пол Фийг, с Кристън Уийг, Мелиса МакKарти, Кейт МакКинън, Лесли Джоунс, Крис Хемсуърт, [12+]
  • 23:00
    "Саламена фиеста", анимационна комедия, САЩ, 2016; реж. Конрад Върнън, Грег Тиернън, с Едуард Нортън, Майкъл Сера, Салма Хайек, [18+]
Пълна програма
  • 18:05
    Инките: Господари на небесата, сезон 1, еп. 1
  • 19:10
    Жени воини, сезон 1, еп. 2
  • 20:05
    Жени воини, сезон 1, еп. 1
  • 21:00
    Жени воини, сезон 1, еп. 3
Пълна програма
  • 19:00
    РЕСТАВРАТОРИ: Случаят с кошницата
  • 20:00
    Детройтска стомана: Великото откриване
  • 21:00
    На лов за автомобили: Корветът на Карл
  • 21:30
    На лов за автомобили: Моето сладко ламборгини
Пълна програма
  • 19:00
    В кухнята на баба - тв поредица, 10 еп.
  • 19:30
    Риболовни страсти - тв поредица
  • 20:30
    Дестинация България
  • 21:00
    ХОБИ НОВИНИ
Пълна програма
  • 18:00
    "Хайди"
  • 19:20
    "Зоопаркът на Сузи"
  • 19:25
    "Томас и приятели"
  • 19:35
    "Строителят Боб"
Пълна програма
  • 19:00
    НОВИНИ
  • 19:30
    Холивуд с Ивелина Кунчева
  • 20:00
    Интервю с Наделина Анева
  • 20:30
    "Спорт в обектива"
Пълна програма
  • 18:45
    Ултра хип-хоп
  • 20:00
    Топкласация
  • 21:00
    JDM
  • 21:15
    Тюбс
Пълна програма
  • 17:40
    "Услугата" - романтична комедия с Харли Джей Козак, Елизабет Макгавърн.
  • 19:15
    "Уанда Невада" - уестърн с Питър Фонда, Брук Шийлдс.
  • 21:00
    "Ще го наричат Великолепния" - уестърн / комедия с Терънс Хил, Грегъри Уолкът.
  • 23:00
    "Плажът на чудесата" - романтична комедия с Дийн Камерън, Ейми Доленц.
Пълна програма
  • 19:00
    Тийн къщурки - реалити шоу
  • 19:30
    Тийн къщурки - реалити шоу
  • 20:00
    Класация Евро Топ
  • 22:00
    Clickbait
Пълна програма
  • 18:00
    Zara Larsson's Lush Pop 20
  • 19:30
    Ed Sheeran: Hitlist
  • 20:00
    Totally Uninterrupted Hot RN Hits!
  • 23:00
    Stormzy Live @ V Festival 2017
Пълна програма
  • 17:40
    Saturday Night Rocks!
Пълна програма
  • 18:45
    Пол О'Грейди за любовта към кучета, сезон 3, еп. 6
  • 19:10
    Медените язовци - господари на хаоса
  • 20:00
    Кое е правилното кученце за теб?, сезон 1, еп. 1
  • 21:00
    Кучешки истории: Повикайте Тибор, сезон 1, еп. 3
Пълна програма
  • 19:00
    Плажът: Пътешествието на един фотограф, еп. 1
  • 20:00
    Розета: Кацане върху комета, еп. 1
  • 21:00
    Мисия Сатурн, еп. 1
  • 22:00
    Катастрофата на Чалънджър: Изгубените записи, еп. 1
Пълна програма
  • 19:00
    Насекоми на война
  • 19:48
    Фатално приличане
  • 20:37
    Да уловиш гигант
  • 21:26
    Насекоми на война
Пълна програма
  • 18:00
    Футбол: Пари Сен Жермен - Лил, мач от френската Лига 1, директно
  • 20:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 20:30
    Класика от Висшата лига - Манчестър Юнайтед - Манчестър Сити (1994-95), повторение
  • 21:00
    Футбол: Монако - Троа, мач от френската Лига 1, директно
Пълна програма
  • 19:00
    "Време"
  • 19:20
    "Днес вечерта"
  • 20:55
    "Прожекторперисхилтон"
  • 21:30
    Филм "Денят на радиото"
Пълна програма
  • 19:05
    "Промо" - новите хитове
  • 20:00
    "Звездите празнуват" - музикална програма
  • 21:00
    "Фен Клуб" - музика по избор на зрителите
Пълна програма
  • 18:30
    "Добра среща " - музика по избор на зрителите
  • 20:30
    "Бащино огнище" - предаване за традициите
  • 21:00
    "Гласове от България" - музикална програма
  • 21:30
    "Поздрав от България" - избрана фолклорна програма
Пълна програма
  • 19:05
    "От А до Я" - рецитали
  • 19:30
    "Златен хит" - музикална рубрика
  • 19:35
    "Планета Хит" - хитове без край
  • 20:00
    "Картини от Света" - музикална импресия
Пълна програма
  • 19:00
    Новини
  • 19:10
    "Теория за големия взрив" - сериал
  • 20:05
    "Галилей" - научен журнал
  • 21:15
    "Големите филми на Галилей: Известни всяващи страх" - шоу
Пълна програма
  • 19:00
    УЕФА Шампионска лига - магазинно предаване
  • 19:30
    Жилет световен спорт
  • 20:00
    Мобил 1
  • 20:30
    УЕФА Шампионска лига - магазинно предаване
Пълна програма
  • 18:45
    "Най-доброто от… Най-бързите шоу класации" - шоу
  • 19:45
    Новини
  • 20:05
    "Експлозивно - уикенд" - журнал
  • 21:15
    "Суперталантът: Последна битка за място във финалите" - шоу
Пълна програма
  • 16:00
    Сериал: "Обикновен живот"
  • 19:20
    "Обречени. Нашата гражданска война. Капел-Чапаев"
  • 23:00
    Токшоу: "Пряко предаване"
Пълна програма
  • 19:00
    Документален екран
  • 20:00
    "Израел през седмицата"
  • 21:00
    Игрален филм
  • 23:00
    "Руски акцент"
Пълна програма
  • 18:00
    "Патрулна обиколка: Специалистите" - репортаж
  • 20:00
    "Без граници: Да открием света" - туристически журнал
  • 20:55
    Новини
  • 21:15
    "Една коледна история" на Дисни - анимационен филм, САЩ, 2009
Пълна програма
  • 17:55
    "Паралакс" - публицистично предаване/на живо/
  • 19:30
    Новини - централна информационна емисия на ТВ "СКАТ" /на живо/
  • 19:50
    "Другата история" - предаване за българската памет /
  • 20:00
    "От българско, по- българско" с Галя Асенова -/на живо/
Пълна програма
  • 16:30
    Футболна сутрин: коледно издание
  • 19:30
    Висшата лига в аванс
  • 20:00
    Бокс
Пълна програма
  • 18:45
    Bugs Bunny & Looney Tunes
  • 19:15
    Weihnachtsmann & Co. KG
  • 19:45
    Woozle Goozle und die Weltentdecker
  • 20:15
    Tom und Jerry
Пълна програма
  • 19:00
    Час пик - предаване на Телекабел ТВ
  • 19:20
    Сент Амур - комедия, Франция/Белгия, 2016, режисьори Беноа Делепин и Гюстав Керверн, с Жерар Депардийо, Беноа Поелворд, Венсан Лакост, Селин Салет
  • 22:00
    Час пик - предаване на Телекабел ТВ
  • 22:20
    Тайни и лъжи - мин, драма, Великобритания, 1996, режисьор Майк Лий, с Тимъти Спол, Бренда Блетин, Филис Логан
Пълна програма
  • 19:00
    Closeup
  • 20:00
    We Love Music
  • 22:00
    Voice Party
Пълна програма
  • 19:00
    Как да украсиш торта: Епизод 3
  • 19:30
    Как да украсиш торта: Епизод 4
  • 20:00
    Джил и Джеса: С поглед към бъдещето: След края на сезона, втора част
  • 21:00
    25 под 1 покрив: Епизод 5
Пълна програма
  • 19:00
    Сахара - Подземните води, част 2
  • 19:30
    Сахара - Забранената цивилизация, част 1
Пълна програма
  • 19:00
    Странни храни с Андрю Цимерн
  • 20:00
    Странни храни с Андрю Цимерн
  • 21:00
    Експедиция в неизвестното
  • 22:00
    Експедиция в неизвестното
Пълна програма
  • 19:00
    Странни храни с Андрю Цимерн
  • 20:00
    Странни храни с Андрю Цимерн
  • 21:00
    Експедиция в неизвестното
  • 22:00
    Експедиция в неизвестното
Пълна програма
  • 17:15
    Определено, може би, Франция,Германия,Великобритания,САЩ, комедия/драма/романтичен, с Райън Рейнолдс, Рейчъл Уайз, 2008
  • 19:10
    Обществени врагове, САЩ, криминален/драма/трилър, с Джони Деп, Крисчън Бейл, Марион Котияр, 2009
  • 21:30
    История от Бронкс, САЩ, криминален/драма, с Робърт ДеНиро, Чаз Палминтери, 1993
  • 23:35
    Семеен сблъсък, САЩ, драма/трилър, с Джон Траволта, 2001
Пълна програма
  • 19:00
    Новини
  • 19:30
    Новини
  • 20:00
    Новини
  • 20:30
    Новини
Пълна програма
  • 19:00
    Просто Найджела - кулинарно предаване, еп. 3
  • 19:30
    Просто Найджела - кулинарно предаване, еп. 4
  • 20:00
    Животът е сладък с Рейчъл Алън: Коледа, еп. 1
  • 20:30
    Рейчъл Алън - кексове и торти - първи сезон, еп. 13
Пълна програма
  • 18:00
    VH1 парти хитове: Топ 50
  • 23:00
    Тотално поп парти
Пълна програма
  • 18:00
    Без гребло - Приключенски, Комедия, Мистерия, 2004, Режисьор: Стивън Брил, В ролите: Матю Прайс, Декс Шепърд, Матю Лилард, Сет Грийн, Бони Съмървил 
  • 20:00
    Без гребло 2 - Приключенски Комедия, Режисьор: Елори Елкейен, В ролите: Елън Албертини Доу, Робърт Бланч, Мадисън Бонтемпо, Уил Къди, Оливър Джеймс, Мадисън Райли, Кристофър Търнър
  • 22:00
    Апокалипто - Екшън, Драма, Приключенски, 2006, Режисьор: Мел Гибсън, В ролите: Джерардо Терасена, Раул Трухио, Далия Хернандес
Пълна програма
  • 19:00
    "Куче - котка - мишка" - журнал за домашни любимци
  • 20:10
    "Треньори на кучета" - доку-поредица
  • 21:15
    "Да пропуснеш Коледа" - комедия, САЩ, 2004
  • 23:10
    "Медици детективи: Тайните на съдебната медицина" - криминален сериал
Пълна програма
  • 18:35
    Касъл - седми сезон, еп. 21
  • 19:30
    Смахнатият професор - игрален филм
  • 21:15
    Семейство Симпсън - двадесет и четвърти сезон, еп. 9
  • 21:40
    Семейство Симпсън - двадесет и четвърти сезон, еп. 10
Пълна програма
  • 17:00
    Weekend Warm Up!
  • 20:00
    Club Bangers!
Пълна програма
  • 19:00
    FASHION FILMS
  • 19:25
    F-PEOPLE
  • 19:30
    FASHION FILMS
  • 19:55
    FASHION WEEK
Пълна програма
  • 19:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 19:40
    MTV's Party Hits!
Пълна програма
  • 18:40
    "Нерешени случаи с Доналд Макинтаяр" - 3 еп.
  • 19:30
    "Неизлечимо болни" - 21 и 22 еп.
  • 20:20
    "Студио за татуировки" - 7 еп.
  • 21:10
    "Кошмарни съседи" - 11 еп.
Пълна програма
  • 18:30
    Централна емисия Новини
  • 19:15
    "Ексклузивно" - публицистика
  • 20:00
    Новини
  • 20:20
    Спорт
Пълна програма
  • 19:00
    Рыболовные путешествия
  • 19:50
    Мастер-класс
  • 20:05
    Донская рыбалка
  • 20:30
    Оружейные дома Европы
Пълна програма
  • 17:50
    "Това познато чувство" - комедия с уч. на Бет Мидлър, Денис Фарина, Пола Маршал, Гейл О'Грейди и др.
  • 20:00
    "От местопрестъплението" - сериал, сезон 14
  • 21:00
    "Опасно синьо" - приключенски екшън с уч. на Пол Уокър, Джесика Алба, Скот Каан, Ашли Скот, Джеймс Фрейн и др.
  • 23:15
    "От местопрестъплението" - сериал, сезон 14, /п/
Пълна програма
  • 19:00
    How the Earth Works: Can Krakatoa Stop Time?
  • 19:45
    How the Earth Works: Japanese Death Match
  • 20:30
    How the Earth Works: Will Europe Burn in Hell?
  • 21:15
    Alien Encounters: The Aura
Пълна програма
  • 19:00
    Анна Олсън: Сладкарски изделия
  • 19:30
    Анна Олсън: Сладкарски изделия
  • 20:00
    Човек, огън, храна
  • 20:30
    Човек, огън, храна
Пълна програма
  • 18:50
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 19:10
    Костенурките нинджа
  • 19:40
    Рок училище
  • 20:05
    Опасният Хенри
Пълна програма
  • 18:45
    Биатлон, Световна купа Хохфилцен: Преследване (мъже)
  • 19:30
    Биатлон, Световна купа Хохфилцен: Преследване (жени)
  • 20:00
    "По пътя към Пьончан"
  • 20:25
    Новини
Пълна програма
  • 18:30
    "Карибски пирати 2: Сандъкът на мъртвеца", фентъзи - комедия, САЩ, 2006; реж. Гор Вербински, с Джони Деп, Орландо Блум, Кийра Найтли, Джак Дейвънпорт, Бил Най, [12+]
  • 21:00
    "Ловци на духове (2016)", екшън - фентъзи, САЩ, 2016; реж. Пол Фийг, с Кристън Уийг, Мелиса МакKарти, Кейт МакКинън, Лесли Джоунс, Крис Хемсуърт, [12+]
  • 23:00
    "Саламена фиеста", анимационна комедия, САЩ, 2016; реж. Конрад Върнън, Грег Тиернън, с Едуард Нортън, Майкъл Сера, Салма Хайек, [18+]
Пълна програма
  • 19:00
    Sofia The First
  • 19:30
    Vampirina
  • 20:00
    PJ Masks
  • 20:30
    P-King Duckling
Пълна програма
  • 18:50
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 19:10
    Костенурките нинджа
  • 19:40
    Рок училище
  • 20:05
    Опасният Хенри
Пълна програма
  • 19:00
    Nothing But The 90s
Пълна програма
  • 18:20
    Evil Stepmothers: Deadly Role Play
  • 19:15
    The Perfect Murder: Disappearing Act
  • 20:10
    Web of Lies: Final Sale
  • 21:05
    Obsession: Dark Desires: The Salon Stalker
Пълна програма
  • 18:46
    Up Close With: Patryk Malecki
  • 19:10
    Top: Best Male Bodies
  • 19:40
    Top: Freesports Earth
  • 20:05
    The Burning Issue: Extreme Sports
Пълна програма
  • 18:55
    American Rifleman
  • 19:20
    Wardens
  • 20:10
    Wardens
  • 21:00
    Eastman's Hunting TV
Пълна програма
  • 19:00
    РЕСТАВРАТОРИ: Случаят с кошницата
  • 20:00
    Детройтска стомана: Великото откриване
  • 21:00
    На лов за автомобили: Корветът на Карл
  • 21:30
    На лов за автомобили: Моето сладко ламборгини
Пълна програма
  • 19:00
    Розета: Кацане върху комета, еп. 1
  • 20:00
    Мисия Сатурн, еп. 1
  • 21:00
    Катастрофата на Чалънджър: Изгубените записи, еп. 1
  • 22:00
    Екзомарс: В търсене на живот, еп. 1
Пълна програма
  • 19:00
    bTV Новините - централна емисия
  • 19:30
    bTV Репортерите - поредица за журналистически филми и разследвания
  • 20:00
    "Срок за влюбване" - комедия, романтичен (САЩ, 2002), режисьор - Марк Лоурънс, актьори - Сандра Бълок, Хю Грант, Алисия Уит, Катрин Уиник, Дана Айви и др.
  • 22:00
    "На един черпак разстояние" - драма (САЩ, 2014), режисьор -Ласе Халстрьом, актьори - Хелън Мирън, Амит Шах, Мишел Блан, Ом Пури, Джухи Чавла, Маниш Дайал, Роан Чанд, Шарлота Ле Бон, Фарзана Дуа Eлахе, Дилан Митра и др.
Пълна програма
  • 19:00
    Най-добрият тунинг; сезон 3, епизод 4, спорт, риалити, Финландия, 2013
  • 19:30
    Най-добрият тунинг; сезон 3, епизод 5, спорт, риалити, Финландия, 2013
  • 20:00
    Тийн вълк; сезон 6, епизод 15, драма, научна фантастика, САЩ, 2017
  • 21:00
    Тийн вълк; сезон 6, епизод 16, драма, научна фантастика, САЩ, 2017
Пълна програма
  • 19:05
    Морски детективи: Ню Орлиънс; сезон 2, епизод 15, криминален, драма, САЩ, 2016
  • 20:00
    Морски детективи: Ню Орлиънс; сезон 2, епизод 16, криминален, драма, САЩ, 2016
  • 21:00
    Морски детективи: Ню Орлиънс; сезон 2, епизод 17, криминален, драма, САЩ, 2016
  • 22:00
    Друговремец; сезон 2, епизод 13, драма, романтичен, САЩ, 2016
Пълна програма
  • 19:00
    Ловецът на убийци: Разбит
  • 20:00
    Ловецът на убийци: Осмисляш деня ми
  • 21:00
    Ловецът на убийци: Убиваме тези, които обичаме
  • 22:00
    Разтърсващи престъпления: Ан Магайър
Пълна програма
  • 18:25
    Застреляй кучетата!
  • 20:40
    Къщата на сенките
  • 22:30
    Супернова
Пълна програма
  • 18:55
    "Сегодня вечером" (16+)
  • 20:00
    "Время"
  • 20:20
    "Сегодня вечером" (16+)
  • 21:55
    "Прожекторперисхилтон" (16+)
Пълна програма
  • 19:00
    "Израиль за неделю"
  • 20:00
    Худ.фильм "Бедный, бедный Павел" 12+
  • 22:00
    Док.фильм "Новый век русского театра" Молодые театры
  • 23:00
    "Израиль за неделю"
Пълна програма
  • 19:00
    Вести в субботу
  • 20:00
    Мне с вами по пути. Х/ф
  • 23:30
    Романтика романса
Пълна програма
  • 19:05
    Stand Up and More
  • 19:30
    Punk'd
  • 20:00
    Punk'd
  • 20:30
    The King of Queens
Пълна програма
  • 18:51
    War Whore (18+)
  • 19:16
    Pussy Perpetrator (18+)
  • 19:36
    Busty Russian's First Lesbian Orgasm (18+)
  • 19:57
    Method To My Tight Ass (18+)
Пълна програма
  • 18:30
    Футбол: Примера Дивисион - обзор на изминалия кръг
  • 19:30
    Пряко: Футбол: Депортиво /Ла Коруня/ - Леганес (Примера Дивисион, сезон 2017/18)
  • 21:45
    Пряко: Футбол: Валенсия - Селта /Виго/ (Примера Дивисион, сезон 2017/18)
  • 23:40
    "Белите мечки - шпиони на леда" - 1 еп., документален филм
Пълна програма
  • 19:00
    Акценти
  • 19:10
    Прогноза за времето и агропрогноза
  • 19:15
    Борсова информация
  • 19:20
    Агрокоментар
Пълна програма
  • 19:00
    Майстори на шпионажа (1)
  • 19:50
    Майстори на шпионажа (2)
  • 20:40
    Майстори на шпионажа (3)
  • 21:25
    Търсачи на Библията (2)
Пълна програма
  • 19:00
    Легендите оживяват - Свежен, с.2 еп. 3
  • 19:30
    Зелен свят - Life at 20
  • 20:00
    10 факта за Средновековна България
  • 20:30
    Стоян зографът
Пълна програма
  • 18:50
    Daniel Barenboim plays Schubert's piano sonata D 958
  • 19:20
    Daniel Barenboim plays Schubert's sonata D 959
  • 20:00
    Daniel Barenboim plays Schubert's piano sonata D 960
  • 20:50
    InterMezzo
Пълна програма
  • 17:30
    Футбол: Славия - Левски, мач от Първа професионална лига, директно
  • 19:25
    Студио "Първа професионална лига", директно
  • 20:00
    Футбол: Куинс Парк Рейнджърс - Лийдс Юнайтед, мач от Чемпиъншип, запис
  • 22:00
    Студио "Баскетбол", директно
Пълна програма
  • 17:15
    Пряко: Футбол: Реал /М/ - Севиля (Примера Дивисион, сезон 2017/18)
  • 19:15
    Мото: FIA F3 World Cup - Формула 3 Гран при на Макао - първо състезание (повторение)
  • 21:20
    Тенис: Фернандо Вердаско - Елиас Имер (Skistar Swedish Open, Бостад; 2017 ATP WORLD TOUR 250 - повторение)
  • 23:30
    Тенис: Александър Дългополов - Орасио Себайос (Skistar Swedish Open, Бостад; 2017 ATP WORLD TOUR 250 - повторение)
Пълна програма
  • 18:55
    Студио "Висша лига", директно
  • 19:30
    Футбол: Нюкасъл Юнайтед - Лестър Сити, мач от английската Висша лига, директно
  • 21:25
    Студио "Висша лига", директно
  • 22:00
    Футбол: Бърнли - Уотфорд, мач от английската Висша лига, запис
Пълна програма
  • 18:20
    Зли мащехи: Смъртноносна игра
  • 19:15
    Перфектното убийство: Изчезването
  • 20:10
    Мрежа от лъжи: Финална разпродажба
  • 21:05
    Мрачна обсебеност: Преследвач в салона
Пълна програма
  • 18:05
    "Хайд Парк", дискусионно предаване със Силвия Великова и Поли Паунова, (п)
  • 20:00
    "PLAYGASM" с Краси Петров, (п)
  • 21:00
    "Шоуто на играчите" вечерно токшоу с Павел и Христо, (п)
  • 22:00
    "Карамел" - предаване за красиви жени и интересни мъже
Пълна програма
  • 17:50
    "Домът на мис Перигрин за чудати деца", фентъзи, САЩ, 2016; реж. Тим Бъртън, с Ева Грийн, Ейса Бътърфийлд, Крис О'Доуд, Самюъл Л. Джаксън, Джуди Денч, [12+]
  • 20:00
    "Баба", комедийна драма, САЩ, 2015; реж. Пол Уийтц, с Лили Томлин, Джулия Гарнър, Марша Гей Хардън, Джуди Гриър, Лавърн Кокс, [12+]
  • 21:20
    "Дуелът", уестърн - драма, САЩ, 2016; реж. Киърън Дарси-Смит, с Уди Харелсън, Лиъм Хемсуърт, Алис Брага, Емори Коен, Фелисити Прайс, [18+]
  • 23:10
    "Виктория II, 6 еп.", биографична драма, Великобритания, 2017; реж. Джим Лоуч, с Джена Колман, Том Хюз, Даниела Холц, Катрин Флеминг, Нел Хъдсън, [12+]
Пълна програма
  • 19:05
    "Милиарди І, 10 еп.", драма, САЩ, 2016; реж. Карин Кусама, с Пол Джамати, Деймиън Люис, Маги Сиф, Малин Акерман, Тоби Ленард Мур, [15+]
  • 20:05
    "Централа Берлин ІІ, 4 еп.", шпионски трилър, САЩ, 2017; реж. Бронуен Хюз, с Ричард Армитидж, Рис Айфънс, Ричард Дженкинс, Лийланд Орсър, Мишел Форбс, [15+]
  • 21:00
    "В сенките II, 3 еп.", драма, Румъния, 2017; реж. Игор Кобилянски, с Шербан Павлу, Мария Обретин, Дору Ана, Мадалина Краю, Габриел Хюан, [18+]
  • 22:00
    "Злокобна нощ I, 1 еп.", криминална драма, САЩ, 2016; реж. Стивън Зейлиън, с Джон Туртуро, Риз Ахмед, Бил Камп, Джини Бърлин, Пейман Маади, [18+]
Пълна програма
  • 19:00
    Мужская кухня. Артём Абрамов
  • 20:00
    Горные спасатели. Фильм третий
  • 21:00
    Русское оружие
  • 21:25
    Русское оружие
Пълна програма
  • 19:00
    Заръката (документален филм от ФИЛМ ФЕСТ ВИЖ.БГ)
  • 19:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 20:00
    Приказка за къщата (образователен документален филм)
  • 20:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
Пълна програма
  • 19:00
    Blaze and the Monster Machines
  • 19:25
    Paw Patrol
  • 19:35
    Dora the Explorer
  • 20:00
    Nella the Princess Knight
Пълна програма
  • 18:50
    Drift - С 400 к.с. из Германия
  • 19:20
    Репортаж: Движение - техника - сигурност
  • 19:50
    Път свободен за Mazda CX-5 20:05 Единичен тест
  • 20:10
    Единичен тест
Пълна програма

Сериали

EPIC Drama 19:10
Болница на открито, сезон 1, еп. 12, Испания, 2015
AXN Black 19:10
Специален отряд; сезон 1, епизод 21, екшън, приключенски, САЩ, 2017
PRO 7 19:10
"Семейство Симпсън" - анимационен сериал
Viasat History 19:15
Мистериите на нацистките убийства, сезон 1, еп. 5
e-kids 19:30
Бакуган - анимационен сериал

Всички предавания

Спорт

Хоби ТВ 19:30
Спорт и обучение на кучето – тв поредица
Eurosport 2 19:30
Футбол: Бундеслига, Мьонхенгладбах - Нюрнберг, директно
Film Plus 19:30
Тенис: Анжелик Кербер - Слоун Стивънс (BNP Paribas WTA Finals Singapore presented by SC Global, Сингапур; WTA Finals - повторение)
Sky Sports 19:30
Футбол от Азия
MAX Sport 2 19:45
Баскетбол: Евролига Фенербахче - ЦСКА Москва

Всички предавания

Филми

AXN Black 19:10
Специален отряд; сезон 1, епизод 21, екшън, приключенски, САЩ, 2017
HBO 19:15
"Списъкът на мама", драма, Великобритания, 2016; реж. Нийл Джонсън, с Рейф Спол, Емилия Фокс, Илейн Касиди, Уилям Стаг, Матю Стаг, [12+]
HBO HD 19:15
"Списъкът на мама", драма, Великобритания, 2016; реж. Нийл Джонсън, с Рейф Спол, Емилия Фокс, Илейн Касиди, Уилям Стаг, Матю Стаг, [12+]
BNT2 19:20
Ана Каренина 2-сериен игрален филм /копродукция, 2013 г./, режисьор Кристиан Дюге, в ролите: Витория Пучини, Сантяго Кабрера, Бенджамин Сандлър, Лу дьо Лааж, Анхела Молина, Сидни Ром, Пиетро Сермонти, Макс фон Тун и др. /1 част/
MGM 19:25
"Делириум" - комедия / фентъзи с Джон Канди, Мариел Хемингуей.

Всички предавания

Рио-2016

Eurosport 20:00
Златна колекция: Олимпийски игри Нагано 1998, обзор
Eurosport HD 20:00
Златна колекция: Олимпийски игри Нагано 1998, обзор
VOX 21:15
"Вечни герои: Зините олимпийски игри" - документация

Всички предавания

Peyongchang-2018

Eurosport 20:00
Златна колекция: Олимпийски игри Нагано 1998, обзор
Eurosport HD 20:00
Златна колекция: Олимпийски игри Нагано 1998, обзор
VOX 21:15
"Вечни герои: Зините олимпийски игри" - документация

Всички предавания



{START_COUNTER}