ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 17:00
    Вяра и общество с Горан Благоев Предаване за религия и култура
  • 18:00
    Животът е вкусен Кулинарно риалити с водещ Ути Бъчваров
  • 19:00
    Умно село /Стефан Данаилов на 75 години/ Този истински мъж /Стефан Данаилов/п/
  • 19:50
    Лека нощ, деца! Жил и Жюли
Пълна програма
  • 16:00
    "Мармалад" - токшоу
  • 18:00
    "Карбовски: Втори план" - документална поредица с водещ Мартин Карбовски
  • 19:00
    bTV Новините - централна емисия
  • 19:30
    bTV Репортерите - поредица за журналистически филми и разследвания
Пълна програма
  • 17:00
    "Съдби на кръстопът" - предаване на NOVA
  • 17:55
    "Теглене на Лото 5 от 35 - "Златната топка"
  • 18:00
    "Ничия земя" - предаване
  • 19:00
    Новините на NOVA - централна емисия
Пълна програма
  • 16:30
    Q&A - отговори на важните въпроси от политиката с Клара Маринова
  • 17:30
    Брюксел 1 - предаване за Европа и гражданите с Милена Милотинова
  • 18:30
    Новините ON AIR
  • 19:00
    Опорни хора - изповедите на значимите за обществото пред Ганиела Ангелова
Пълна програма
  • 16:30
    В развитие - блок с Вероника Денизова/Делян Петришки/п./
  • 18:00
    Светът е бизнес с Ивайло Лаков - най-интересното от седмицата
  • 18:30
    Бизнес среща с Таня Кръстева - най-интересното от седмицата
  • 19:00
    Светът е бизнес с Николай Кръстев - най-интересното от седмицата
Пълна програма
  • 10:00
    Временно не се излъчва по решение на СЕМ
Пълна програма
  • 16:15
    Елементарно, Уотсън!; сезон 4, епизод 22, криминален, драма, САЩ, 2016
  • 17:15
    Елементарно, Уотсън!; сезон 4, епизод 23, криминален, драма, САЩ, 2016
  • 18:10
    Изгубено момиче; сезон 4, епизод 3, научна фантастика, драма, САЩ, 2013
  • 19:10
    Изгубено момиче; сезон 4, епизод 4, научна фантастика, драма, САЩ, 2013
Пълна програма
  • 16:58
    Запознайте се с орангутаните: Епизод 4
  • 17:25
    Запознайте се с орангутаните: Епизод 5
  • 17:53
    Запознайте се с орангутаните: Епизод 6
  • 18:20
    В аквариума: Рибен град, хлапе
Пълна програма
  • 16:30
    "В окото на бурята" - коментарно предаване с Магдалена Ташева
  • 18:00
    Новини
  • 18:10
    "Извънредно включване" - публицистично предаване
  • 18:40
    АТАКА в действие
Пълна програма
  • 09:55
    Спортна програма
  • 19:00
    Спортен преглед
  • 21:00
    Новини
  • 21:15
    "Разбирате ли от майтап?" - шоу
Пълна програма
  • 14:45
    Hit Mix
  • 18:00
    3 IN 1
  • 18:15
    Hit Mix
  • 20:00
    Balkan Party
Пълна програма
  • 10:00
    Временно не се излъчва по решение на СЕМ
Пълна програма
  • 17:00
    Изкуството на 21 век
  • 17:30
    Светът на Япония Моменти от Ишикава
  • 17:45
    Съвременници 2: "Мореплавателят, който сбъдна мечтата си" документален филм /БНТ 2 Варна/п/
  • 18:40
    Културни адреси: София, Европа документална поредица /9 епизод/
Пълна програма
  • 16:45
    Баскетбол /мъже/: Левски - Лукойл Академик среща от Националната баскетболна лига - пряко предаване от зала "Универсиада"
  • 18:45
    Добър ден с БНТ 2
  • 19:45
    Европейски маршрути
  • 20:00
    По света и у нас
Пълна програма
  • 16:55
    Oddbods
  • 17:10
    The Mr. Bean Animated Series
  • 17:25
    Miss Moon
  • 17:36
    Miss Moon
Пълна програма
  • 17:00
    "Дивата муха"- предаване за екстремни спортове
  • 17:30
    "МИСИЯ МОЯТ ДОМ" - предаване за строителство, ремонти, обзавеждане и дизайн
  • 18:00
    "Пета предавка" - автомобилно предаване
  • 18:30
    "Критична точка" - екшън, криминален, трилър (САЩ, Германия, Китай, 2015), режисьор - Ериксън Кор, актьори - Едгар Рамирес, Люк Брейси, Тобиас Сантелман, Рей Уинстън, Тереза Палмър и др.
Пълна програма
  • 15:45
    "Запознай се с нашите" - комедия (САЩ, 2000), режисьор - Джей Роуч, актьори -  Робърт де Ниро, Бен Стилър, Оуен Уилсън,  Блайт Данър, Джеймс Ребхорн и др.
  • 18:00
    "Като на кино" - предаване за кино с водещ Михаил Дюзев
  • 19:00
    "Лудото куче и Глория" - драма, комедия, криминален, романтичен (САЩ, 1993), режисьор - Джон Макнютън, актьори - Робърт де Ниро, Бил Мъри, Ума Търман,  Дейвид Карузо, Майк Стар, Кати Бейкър и др.
  • 21:00
    "Бойни старчета" - комедия, спортен ( САЩ, 2013), режисьор - Питър Сегал, актьори - Робърт де Ниро, Джон Бернтал, Алън Аркин, Ким Бейсингър, Силвестър Сталоун, Кевин Харт, Хан Сото, Гриф Фърст, Кари Лазар и др.
Пълна програма
  • 15:30
    "Столичани в повече" - комедиен сериал, с. 3
  • 18:30
    "Двама мъже и половина" - комедиен сериал
  • 19:30
    "Кухня" - комедиен сериал
  • 20:30
    "Полицейска академия 3: Отново в Академията" - екшън, комедия ( САЩ, 1986), режисьор - Джери Перис, актьори - Стив Гутенберг, Буба Смит, Дейвид Граф, Майкъл Уинслоу, Марион Рамзи, Лесли Истърбрук и др.
Пълна програма
  • 16:00
    "Фермата" - риалити, с.3
  • 19:00
    "Истински истории" - риалити сериал
  • 20:00
    "Папараци" - телевизионен таблоид
  • 21:00
    "Милост" - сериал, еп. 47
Пълна програма
  • 17:02
    Малки Титани: В готовност
  • 17:10
    Малки Титани: В готовност
  • 17:25
    Облачно с кюфтета
  • 17:36
    Облачно с кюфтета
Пълна програма
  • 16:55
    "Тъй близо до слънцето", драма, Франция, 2015; реж. Ив Анджело, със Силви Тесюд, Грегори Гадбоа, Матилд Бисон, Закари Часериауд, Джон Арнолд, [12+]
  • 18:40
    "Манчестър до морето", драма, САЩ, 2016; реж. Кенет Лонерган, с Кейси Афлек, Мишел Уилямс, Кайл Чандлър, Лукас Хеджиз, Гретчен Мол, [12+]
  • 21:00
    "Хипнотизаторът I, 7 еп.", драма, Бразилия, 2015; реж. Жозе Едуардо Белмонте, Алекс Габаси, с Леонардо Сбаралия, Чико Диаз, Сезар Тронкосо, Марилу Марини, Джулиана Дидоне, [18+]
  • 21:50
    "Хипнотизаторът I, 8 еп.", драма, Бразилия, 2015; реж. Жозе Едуардо Белмонте, с Леонардо Сбаралия, Чико Диаз, Сезар Тронкосо, Марилу Марини, Джулиана Дидоне, [18+]
Пълна програма
  • 15:25
    "Сладък живот", комедийна драма, Италия, 1960; реж. Федерико Фелини, с Марчело Мастрояни, Анита Екберг, Анук Еме, Ивон Фюрно, Магали Ноел, [12+]
  • 18:15
    "Моят свекър, мърморкото", комедийна драма, Германия, 2015; реж. Свен Бозе, с Михаел Гвиздек, Май Дуонг Кию, Щефан Мур, Симон Шварц, Роберт Палфрадер, [12+]
  • 19:45
    "Крилете на гълъбицата", романтична драма, САЩ, 1997; реж. Иън Софтли, с Хелена Бонъм Картър, Лайнъс Роуч, Алисън Елиът, Шарлот Рамплинг, Елизабет МакГавърн, [12+]
  • 21:30
    "Фил Спектър", биографична драма, САЩ, 2013; реж. Дейвид Мамет, с Ал Пачино, Хелън Мирън, Джефри Тамбър, Чиуетел Еджиофор, Джон Пиручело, [12+]
Пълна програма
  • 17:00
    CNN Newsroom
  • 17:30
    African Voices
  • 18:15
    Marketplace Africa
  • 19:00
    World Sport
Пълна програма
  • 17:00
    "Стая 309" (премиера) - сериал, 3 епизода
  • 20:00
    "Нашата ферма в Ирландия: Нов живот" (премиера) - романтичен филм с уч. на Ева Хаберман, Даниел Моргенрот, Кати Лайтне и др.
  • 22:00
    "Трима бащи и един син"- романтичен филм с уч. на Джулия Малик, Хайко Рупрехт, Матиас Сизинг, Гила вон Вайтерсхаузен, Фин Фибиг, Юрген Хауг и др., /п/
Пълна програма
  • 15:40
    "Влакът трезор" - екшън с уч. на Уесли Снайпс, Уди Харелсън, Дженифър Лопес, Робърт Блейк, Крис Купър и др.
  • 18:00
    "Мините на цар Соломон" - приключенски с уч. Ричард Чембърлейн, Шарън Стоун, Джон Рис-Дейвис, Хърбърт Лом и др.
  • 20:00
    "Четвъртият вид" - трилър с уч. на Мила Йовович,Елиас Котеас, Уил Патън, Хаким Кае Казим, Кори Джонсън, Дафни Александър, Енцо Чиленти, Алиша Сийтън, Юлиан Вергов и др.
  • 22:00
    "Кобра 11: Обади се!" - сериал, сезон 20
Пълна програма
  • 17:00
    Подводни войни: Австралия: Епизод 2
  • 18:00
    Гостоприемният Сибир: Ледено предизвикателство
  • 19:00
    Да продадеш колата си: Топ 5: Американски култови автомобили
  • 20:00
    Как са го направили?: Турбо издание: Машиностроене
Пълна програма
  • 17:02
    Ловци на митове: Автомобилен хаос/ Приклчения с животни
  • 17:50
    Ловци на митове: Спецално издание за "Инди 500"
  • 18:40
    Ловци на митове: Специално издание за "В обувките на Сатаната"
  • 19:30
    Атари: Разбивачи на кодове: Епизод 7
Пълна програма
  • 17:00
    The Christmas List
  • 18:45
    Принцеса Бътърфлай в битка със силите на злото
  • 19:00
    Къмпиране
  • 19:30
    Къмпиране
Пълна програма
  • 16:55
    "Изглежда супер"
  • 17:20
    "Изглежда супер"
  • 17:45
    "Изглежда супер"
  • 18:10
    "Изглежда супер"
Пълна програма
  • 17:00
    Клуб Уинкс - анимационен сериал
  • 17:50
    Най-малкият зоомагазин- анимационен сериал
  • 18:20
    Ангели и приятели - анимационен сериал
  • 18:45
    Трансформъри: Роботи-спасители - анимационен сериал
Пълна програма
  • 17:00
    Клуб Уинкс - 21 еп.- Анимация
  • 17:30
    Модна фиеста - с Мариана Аршева
  • 18:00
    Новини
  • 18:20
    Отблизо - с Антоанета Куик и Златина Петкова
Пълна програма
  • 16:30
    Ски-скокове: Световна купа Нойщад, пряко
  • 18:45
    Биатлон, Световна купа Хохфилцен: Преследване (мъже)
  • 19:30
    Биатлон, Световна купа Хохфилцен: Преследване (жени)
  • 20:00
    "По пътя към Пьончан"
Пълна програма
  • 16:15
    Футбол, Бундеслига: Айнтрахт - Байерн, пряко
  • 18:30
    Футбол, Бундеслига: Борусия Д - Вердер
  • 19:30
    Футбол, Бундеслига: Борусия М - Шалке, пряко
  • 21:25
    Новини
Пълна програма
  • 16:50
    Крале на боклука, сезон 1, еп. 6
  • 17:45
    Мащабни продажби, сезон 2, еп. 13
  • 18:05
    Мащабни продажби, сезон 2, еп. 1
  • 18:30
    Австралийски търсачи на злато, сезон 1, еп. 1
Пълна програма
  • 16:10
    Alpine Adventurer Series 3
  • 17:05
    Mantracker Season 7
  • 18:00
    Crusty Demons: No Borders 2
  • 18:25
    Freeride World Tour 2016
Пълна програма
  • 15:00
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 19:00
    Без етикет /лайфстайл предаване на ФЕН ТВ, премиера/
  • 19:15
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 20:00
    ЗОНА ЗА ПОЗДРАВИ - LIVE /телевизионно шоу за поздрави - на живо/
Пълна програма
  • 17:00
    Преобразяване на двора
  • 17:30
    Преобразяване на двора
  • 18:00
    Живот на остров
  • 18:30
    Живот на остров
Пълна програма
  • 17:00
    Сготвено с любов- втори сезон, еп. 15
  • 17:30
    Сготвено с любов- втори сезон, еп. 16
  • 18:00
    40 е новото 20 - четвърти сезон, еп. 7
  • 18:30
    40 е новото 20 - четвърти сезон, еп. 8
Пълна програма
  • 16:20
    Елементарно, Уотсън - втори сезон, еп. 2
  • 17:15
    Елементарно, Уотсън - втори сезон, еп. 3
  • 18:10
    Престъпна природа - трети сезон, еп. 5
  • 19:10
    Безследно изчезнали - втори сезон, еп. 16
Пълна програма
  • 16:25
    "Свидетелят по обвинението, първа част", криминална драма, Великобритания, 2016; реж. Джулиан Джаролд, с Тоби Джоунс, Андреа Райзбъроу, Ким Катрал, Дейвид Хейг, Били Хоул, [15+]
  • 17:25
    "Свидетелят по обвинението, втора част", криминална драма, Великобритания, 2016; реж. Джулиан Джаролд, с Тоби Джоунс, Андреа Райзбъроу, Ким Катрал, Дейвид Хейг, Били Хоул, [15+]
  • 18:30
    "Карибски пирати 2: Сандъкът на мъртвеца", фентъзи - комедия, САЩ, 2006; реж. Гор Вербински, с Джони Деп, Орландо Блум, Кийра Найтли, Джак Дейвънпорт, Бил Най, [12+]
  • 21:00
    "Ловци на духове (2016)", екшън - фентъзи, САЩ, 2016; реж. Пол Фийг, с Кристън Уийг, Мелиса МакKарти, Кейт МакКинън, Лесли Джоунс, Крис Хемсуърт, [12+]
Пълна програма
  • 17:00
    Разбойници, пирати и измамници, сезон 1, еп. 3
  • 18:05
    Инките: Господари на небесата, сезон 1, еп. 1
  • 19:10
    Жени воини, сезон 1, еп. 2
  • 20:05
    Жени воини, сезон 1, еп. 1
Пълна програма
  • 17:00
    КАМИОНИ ПО ЛЕДА: Конвоят
  • 18:00
    КАМИОНИ ПО ЛЕДА: Последна обиколка
  • 19:00
    РЕСТАВРАТОРИ: Случаят с кошницата
  • 20:00
    Детройтска стомана: Великото откриване
Пълна програма
  • 17:00
    МОЕТО ХОБИ
  • 18:00
    Крал сред рибарите - тв поредица, 3 еп.
  • 19:00
    В кухнята на баба - тв поредица, 10 еп.
  • 19:30
    Риболовни страсти - тв поредица
Пълна програма
  • 17:00
    "Отгатни колко те обичам"
  • 17:35
    "Каква е голямата идея?"
  • 18:00
    "Хайди"
  • 19:20
    "Зоопаркът на Сузи"
Пълна програма
  • 17:00
    "Офанзива" с Любо Огнянов
  • 19:00
    НОВИНИ
  • 19:30
    Холивуд с Ивелина Кунчева
  • 20:00
    Интервю с Наделина Анева
Пълна програма
  • 00:00
    Ултра клуб
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:45
    Ултра хип-хоп
  • 20:00
    Топкласация
Пълна програма
  • 15:35
    "Ограбеният крадец" - екшън / комедия, Хонконг, с Джеки Чан, Майкъл Хюи.
  • 17:40
    "Услугата" - романтична комедия с Харли Джей Козак, Елизабет Макгавърн.
  • 19:15
    "Уанда Невада" - уестърн с Питър Фонда, Брук Шийлдс.
  • 21:00
    "Ще го наричат Великолепния" - уестърн / комедия с Терънс Хил, Грегъри Уолкът.
Пълна програма
  • 16:45
    BIKE WORLD
  • 17:10
    WORLD SUPERBIKE CLASSICS
  • 18:05
    AUTO MUNDIAL
  • 18:25
    TCR ASIA SERIES
Пълна програма
  • 17:00
    Тийн къщурки - реалити шоу
  • 17:30
    Тийн къщурки - реалити шоу
  • 18:00
    Тийн къщурки - реалити шоу
  • 18:30
    Тийн къщурки - реалити шоу
Пълна програма
  • 16:50
    Jonas Blue Live @ V Festival 2017
  • 17:15
    Sigma: MTV Crashes Plymouth
  • 17:35
    MTV Asks Martin Garrix
  • 18:00
    Zara Larsson's Lush Pop 20
Пълна програма
  • 17:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 17:40
    Saturday Night Rocks!
Пълна програма
  • 16:55
    Пол О'Грейди за любовта към кучета, сезон 3, еп. 2
  • 17:25
    Пол О'Грейди за любовта към кучета, сезон 3, еп. 3
  • 17:50
    Пол О'Грейди за любовта към кучета, сезон 3, еп. 4
  • 18:20
    Пол О'Грейди за любовта към кучета, сезон 3, еп. 5
Пълна програма
  • 17:00
    Дивата Русия, еп. 6
  • 18:00
    Панорама на Световното наследств, еп. 1
  • 19:00
    Плажът: Пътешествието на един фотограф, еп. 1
  • 20:00
    Розета: Кацане върху комета, еп. 1
Пълна програма
  • 16:37
    Дивият Йелоустоун: Вълчица
  • 17:24
    Подводният свят на Амазония
  • 18:11
    Небесно сафари: Австралия
  • 19:00
    Насекоми на война
Пълна програма
  • 16:00
    Футбол: Бордо - Страсбург, мач от френската Лига 1, повторение
  • 18:00
    Футбол: Пари Сен Жермен - Лил, мач от френската Лига 1, директно
  • 20:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 20:30
    Класика от Висшата лига - Манчестър Юнайтед - Манчестър Сити (1994-95), повторение
Пълна програма
  • 16:15
    Премиера. "Време е за кино"
  • 17:55
    "Днес вечерта"
  • 19:00
    "Време"
  • 19:20
    "Днес вечерта"
Пълна програма
  • 17:00
    "Бъди звезда" - тв шоу
  • 18:00
    "Златен хит" - най-доброто
  • 18:05
    "Планета Хит Микс" - музикална програма
  • 19:00
    "Картини от Света" - музикална импресия
Пълна програма
  • 17:00
    "Традиция и новаторство" - модерен фолк
  • 17:30
    "Звездите на България" - музикален гост и инфо
  • 18:00
    "Музикален пъзел" - избрани песни
  • 18:30
    "Добра среща " - музика по избор на зрителите
Пълна програма
  • 17:00
    "Промо" - нови видеоклипове
  • 17:05
    "Show Time" - музикална програма
  • 19:00
    "Картини от Света" - музикална импресия
  • 19:05
    "От А до Я" - рецитали
Пълна програма
  • 15:20
    "Двама мъже и половина" - сериал
  • 17:05
    "Теория за големия взрив" - сериал
  • 18:00
    "Тафф" - булеварден журнал
  • 19:00
    Новини
Пълна програма
  • 17:00
    УЕФА Шампионска лига: Реал М - Борусия Д
  • 19:00
    УЕФА Шампионска лига - магазинно предаване
  • 19:30
    Жилет световен спорт
  • 20:00
    Мобил 1
Пълна програма
  • 15:45
    "Семейство Тровато: Разкрития на измами от детективите" - доку поредица
  • 18:45
    "Най-доброто от… Най-бързите шоу класации" - шоу
  • 19:45
    Новини
  • 20:05
    "Експлозивно - уикенд" - журнал
Пълна програма
  • 16:00
    Сериал: "Обикновен живот"
  • 19:20
    "Обречени. Нашата гражданска война. Капел-Чапаев"
  • 23:00
    Токшоу: "Пряко предаване"
Пълна програма
  • 17:00
    "Код за достъп"
  • 18:00
    "Цената на победата"
  • 19:00
    Документален екран
  • 20:00
    "Израел през седмицата"
Пълна програма
  • 16:00
    "Клиниката на Зюдринг" - сериал
  • 18:00
    "Патрулна обиколка: Специалистите" - репортаж
  • 20:00
    "Без граници: Да открием света" - туристически журнал
  • 20:55
    Новини
Пълна програма
  • 17:00
    "Изгнаници клети …" - Патриотичен огън в Армения"- док филм
  • 17:30
    Новини - информационна емисия на ТВ "СКАТ"
  • 17:55
    "Паралакс" - публицистично предаване/на живо/
  • 19:30
    Новини - централна информационна емисия на ТВ "СКАТ" /на живо/
Пълна програма
  • 16:30
    Футболна сутрин: коледно издание
  • 19:30
    Висшата лига в аванс
  • 20:00
    Бокс
Пълна програма
  • 10:00
    Временно не се излъчва по решение на СЕМ
Пълна програма
  • 17:00
    Tom und Jerry
  • 17:30
    Tom und Jerry
  • 17:50
    Tom und Jerry
  • 18:15
    Dragons - Auf zu neuen Ufern
Пълна програма
  • 15:05
    Одисеята на Жак-Ив Кусто - приключенски, Франция/Белгия, 2016, Режисьор: Жером Сал С: Ламбер Уилсън, Пиер Нине, Одри Тоту, Лоран Люка, Бенжамен Лаверн
  • 17:05
    Безценна перла - ТВ сериал - 5 и 6 епизод
  • 19:00
    Час пик - предаване на Телекабел ТВ
  • 19:20
    Сент Амур - комедия, Франция/Белгия, 2016, режисьори Беноа Делепин и Гюстав Керверн, с Жерар Депардийо, Беноа Поелворд, Венсан Лакост, Селин Салет
Пълна програма
  • 15:00
    Your Voice
  • 18:00
    New 4 U
  • 18:25
    Deja Voice
  • 19:00
    Closeup
Пълна програма
  • 17:00
    Пълна промяна: Отслабване: Шантел - част 2
  • 18:00
    Кралят на пекарната: Пекарната "Friendly Bake Shop"
  • 19:00
    Как да украсиш торта: Епизод 3
  • 19:30
    Как да украсиш торта: Епизод 4
Пълна програма
  • 17:00
    Онигири - ориз за вкъщи
  • 17:30
    Варна - Зовът на цивилизациите
  • 18:00
    Лейкланд - Ирландия
  • 18:30
    Професия турист
Пълна програма
  • 17:00
    Странни храни: вкусни дестинации
  • 17:30
    Странни храни: вкусни дестинации
  • 18:00
    Странни храни с Андрю Цимерн
  • 19:00
    Странни храни с Андрю Цимерн
Пълна програма
  • 17:00
    Странни храни: вкусни дестинации
  • 17:30
    Странни храни: вкусни дестинации
  • 18:00
    Странни храни с Андрю Цимерн
  • 19:00
    Странни храни с Андрю Цимерн
Пълна програма
  • 15:50
    Като на Коледа, Канада, комедия/романтичен, с Ан Хечи, Саманта Ферис, 2016
  • 17:15
    Определено, може би, Франция,Германия,Великобритания,САЩ, комедия/драма/романтичен, с Райън Рейнолдс, Рейчъл Уайз, 2008
  • 19:10
    Обществени врагове, САЩ, криминален/драма/трилър, с Джони Деп, Крисчън Бейл, Марион Котияр, 2009
  • 21:30
    История от Бронкс, САЩ, криминален/драма, с Робърт ДеНиро, Чаз Палминтери, 1993
Пълна програма
  • 17:00
    Новини
  • 17:30
    Новини
  • 18:00
    Новини
  • 18:30
    Новини
Пълна програма
  • 17:00
    Сладкишите на Хиде - кулинарно предаване, еп. 7
  • 17:30
    Рокери лакомници: Храна за щастие - кулинарно предаване, еп. 1
  • 18:20
    Кухня без граници - четвърти сезон, еп. 5
  • 18:30
    Менюто днес - четвърти сезон, еп. 50
Пълна програма
  • 13:00
    Съботен саундтрак
  • 18:00
    VH1 парти хитове: Топ 50
  • 23:00
    Тотално поп парти
Пълна програма
  • 16:00
    Мухоловка - Комедия, Криминален, 2011, Режисьор: Роб Минков, В ролите: Джефри Тамбор, Патрик Демпси, Ашли Джъд, Тим Блейк Нелсън, Къртис Армстронг, Ейдриан Мартинез, Мехи Файфър
  • 18:00
    Без гребло - Приключенски, Комедия, Мистерия, 2004, Режисьор: Стивън Брил, В ролите: Матю Прайс, Декс Шепърд, Матю Лилард, Сет Грийн, Бони Съмървил 
  • 20:00
    Без гребло 2 - Приключенски Комедия, Режисьор: Елори Елкейен, В ролите: Елън Албертини Доу, Робърт Бланч, Мадисън Бонтемпо, Уил Къди, Оливър Джеймс, Мадисън Райли, Кристофър Търнър
  • 22:00
    Апокалипто - Екшън, Драма, Приключенски, 2006, Режисьор: Мел Гибсън, В ролите: Джерардо Терасена, Раул Трухио, Далия Хернандес
Пълна програма
  • 13:55
    "Кралица на пазаруването" - доку-поредица
  • 19:00
    "Куче - котка - мишка" - журнал за домашни любимци
  • 20:10
    "Треньори на кучета" - доку-поредица
  • 21:15
    "Да пропуснеш Коледа" - комедия, САЩ, 2004
Пълна програма
  • 16:30
    Сериен филм/п/
  • 17:30
    "Географски ширини" - док. поредица
  • 18:30
    "Футболни герои"
  • 19:00
    Ретро музика
Пълна програма
  • 13:55
    Кинг Конг - игрален филм
  • 17:40
    Касъл - седми сезон, еп. 19
  • 18:35
    Касъл - седми сезон, еп. 21
  • 19:30
    Смахнатият професор - игрален филм
Пълна програма
  • 17:00
    Weekend Warm Up!
  • 20:00
    Club Bangers!
Пълна програма
  • 17:00
    TOP MODELS
  • 17:25
    F-PEOPLE
  • 17:30
    TOP MODELS
  • 17:55
    FASHION WEEK
Пълна програма
  • 16:15
    Футбол, Бундеслига: Айнтрахт - Байерн, пряко
  • 18:30
    Футбол, Бундеслига: Борусия Д - Вердер
  • 19:30
    Футбол, Бундеслига: Борусия М - Шалке, пряко
  • 21:25
    Новини
Пълна програма
  • 17:00
    Hot Right Now!
  • 18:00
    Pop Superstars
  • 19:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 19:40
    MTV's Party Hits!
Пълна програма
  • 17:00
    "Лов на неизрядни платци" - 25-26 и 1-2 еп.
  • 18:40
    "Нерешени случаи с Доналд Макинтаяр" - 3 еп.
  • 19:30
    "Неизлечимо болни" - 21 и 22 еп.
  • 20:20
    "Студио за татуировки" - 7 еп.
Пълна програма
  • 17:00
    Новини
  • 17:25
    Прогноза за времето
  • 17:30
    новини
  • 17:35
    "В обектива"
Пълна програма
  • 16:55
    Морская охота
  • 17:25
    Фотоохота
  • 17:50
    Охота в Белоруссии
  • 18:20
    Истории охоты от Павла Гусева
Пълна програма
  • 15:30
    "Четири сватби и едно погребение" - комедия с уч. на Хю Грант, Анди Макдауъл, Джеймс Флийт, Саймън Калоу, Кристин Скот Томас, Роуън Аткинсън, Дейвид Боуър, Шарлот Колман и др., /п/
  • 17:50
    "Това познато чувство" - комедия с уч. на Бет Мидлър, Денис Фарина, Пола Маршал, Гейл О'Грейди и др.
  • 20:00
    "От местопрестъплението" - сериал, сезон 14
  • 21:00
    "Опасно синьо" - приключенски екшън с уч. на Пол Уокър, Джесика Алба, Скот Каан, Ашли Скот, Джеймс Фрейн и др.
Пълна програма
  • 16:45
    Ultimate Cake Off: Legoland
  • 17:30
    How the Universe Works: The Search for a Second Earth
  • 18:15
    How the Earth Works: Will Hawaii Sink LA?
  • 19:00
    How the Earth Works: Can Krakatoa Stop Time?
Пълна програма
  • 17:00
    WEATHER FORECAST
  • 17:05
    FIGURES OF SPEECH
  • 17:20
    ENGLISH 911
  • 17:25
    3WAYS2
Пълна програма
  • 17:00
    Гражданка в ранчото
  • 17:30
    Гражданка в ранчото
  • 18:00
    Трапезата на Сиба
  • 18:30
    Трапезата на Сиба
Пълна програма
  • 16:55
    Бънсен Звяра
  • 17:20
    Ники, Рики, Дики и Дона
  • 17:50
    Ники, Рики, Дики и Дона
  • 18:15
    Кръстници вълшебници
Пълна програма
  • 16:30
    Ски-скокове: Световна купа Нойщад, пряко
  • 18:45
    Биатлон, Световна купа Хохфилцен: Преследване (мъже)
  • 19:30
    Биатлон, Световна купа Хохфилцен: Преследване (жени)
  • 20:00
    "По пътя към Пьончан"
Пълна програма
  • 16:25
    "Свидетелят по обвинението, първа част", криминална драма, Великобритания, 2016; реж. Джулиан Джаролд, с Тоби Джоунс, Андреа Райзбъроу, Ким Катрал, Дейвид Хейг, Били Хоул, [15+]
  • 17:25
    "Свидетелят по обвинението, втора част", криминална драма, Великобритания, 2016; реж. Джулиан Джаролд, с Тоби Джоунс, Андреа Райзбъроу, Ким Катрал, Дейвид Хейг, Били Хоул, [15+]
  • 18:30
    "Карибски пирати 2: Сандъкът на мъртвеца", фентъзи - комедия, САЩ, 2006; реж. Гор Вербински, с Джони Деп, Орландо Блум, Кийра Найтли, Джак Дейвънпорт, Бил Най, [12+]
  • 21:00
    "Ловци на духове (2016)", екшън - фентъзи, САЩ, 2016; реж. Пол Фийг, с Кристън Уийг, Мелиса МакKарти, Кейт МакКинън, Лесли Джоунс, Крис Хемсуърт, [12+]
Пълна програма
  • 17:00
    Urban TV
  • 17:30
    Music of BG
Пълна програма
  • 17:00
    Doc McStuffins
  • 17:30
    Vampirina
  • 18:00
    Jake and the Never Land Pirates...
  • 19:00
    Sofia The First
Пълна програма
  • 16:55
    Бънсен Звяра
  • 17:20
    Ники, Рики, Дики и Дона
  • 17:50
    Ники, Рики, Дики и Дона
  • 18:15
    Кръстници вълшебници
Пълна програма
  • 13:00
    Nothing But The 90s
  • 19:00
    Nothing But The 90s
Пълна програма
  • 16:30
    Gone: Devil Among Us
  • 17:25
    Murder Chose Me: Something In The Water
  • 18:20
    Evil Stepmothers: Deadly Role Play
  • 19:15
    The Perfect Murder: Disappearing Act
Пълна програма
  • 16:55
    Top: Sibling Rivalries
  • 17:20
    Top: African Dynasties
  • 17:50
    Top: Family Clash
  • 18:15
    Clubland: Borussia Dortmund
Пълна програма
  • 16:50
    Wardens
  • 17:40
    Wardens
  • 18:30
    American Rifleman
  • 18:55
    American Rifleman
Пълна програма
  • 17:00
    КАМИОНИ ПО ЛЕДА: Конвоят
  • 18:00
    КАМИОНИ ПО ЛЕДА: Последна обиколка
  • 19:00
    РЕСТАВРАТОРИ: Случаят с кошницата
  • 20:00
    Детройтска стомана: Великото откриване
Пълна програма
  • 17:00
    Панорама на Световното наследств, еп. 1
  • 18:00
    Плажът: Пътешествието на един фотограф, еп. 1
  • 19:00
    Розета: Кацане върху комета, еп. 1
  • 20:00
    Мисия Сатурн, еп. 1
Пълна програма
  • 16:00
    "Мармалад" - токшоу
  • 18:00
    "Карбовски: Втори план" - документална поредица с водещ Мартин Карбовски
  • 19:00
    bTV Новините - централна емисия
  • 19:30
    bTV Репортерите - поредица за журналистически филми и разследвания
Пълна програма
  • 17:00
    Конан; сезон 1, епизод 10, приключенски, научна фантастика, САЩ, 1997
  • 18:00
    Най-добрият тунинг; сезон 3, епизод 2, спорт, риалити, Финландия, 2013
  • 18:30
    Най-добрият тунинг; сезон 3, епизод 3, спорт, риалити, Финландия, 2013
  • 19:00
    Най-добрият тунинг; сезон 3, епизод 4, спорт, риалити, Финландия, 2013
Пълна програма
  • 16:45
    Профилиране; сезон 2, епизод 12, криминален, драма, Франция, 2010
  • 17:55
    Профилиране; сезон 3, епизод 1, криминален, драма, Франция, 2011
  • 19:05
    Морски детективи: Ню Орлиънс; сезон 2, епизод 15, криминален, драма, САЩ, 2016
  • 20:00
    Морски детективи: Ню Орлиънс; сезон 2, епизод 16, криминален, драма, САЩ, 2016
Пълна програма
  • 17:00
    Първите 48 часа: Другата съпруга
  • 18:00
    Първите 48 часа: Любов и омраза/Животът на войника
  • 19:00
    Ловецът на убийци: Разбит
  • 20:00
    Ловецът на убийци: Осмисляш деня ми
Пълна програма
  • 15:55
    Икономът
  • 18:25
    Застреляй кучетата!
  • 20:40
    Къщата на сенките
  • 22:30
    Супернова
Пълна програма
  • 17:00
    "Тайм-код"
  • 18:00
    Новости RTVi
  • 18:15
    Особое мнение
  • 19:00
    "Израиль за неделю"
Пълна програма
  • 16:40
    "Златоустият Йоан екзарх" - документален филм
  • 17:30
    "Новини" - информационна емисия на ТВ"СКАТ"
  • 17:50
    "Храмове на българската памет - Перник" - документален филм
  • 18:00
    "Фолклорна дъга": МФФ Бургас 2008 - ансамбъл "Либана" - САЩ
Пълна програма
  • 17:00
    The King of Queens
  • 17:25
    Ridiculousness
  • 17:50
    Ridiculousness
  • 18:15
    Lip Sync Battle
Пълна програма
  • 17:00
    Yoga Freaks (18+)
  • 17:25
    After Work Seduction (18+)
  • 17:45
    Petite Latina's Poolside Bang (18+)
  • 18:05
    Damsel In Distress Deep Throats (18+)
Пълна програма
  • 16:50
    Тенис: Роберта Винчи - Симона Халеп (Mutua Madrid Open, Мадрид; WTA Premier Mandatory - повторение)
  • 18:30
    Футбол: Примера Дивисион - обзор на изминалия кръг
  • 19:30
    Пряко: Футбол: Депортиво /Ла Коруня/ - Леганес (Примера Дивисион, сезон 2017/18)
  • 21:45
    Пряко: Футбол: Валенсия - Селта /Виго/ (Примера Дивисион, сезон 2017/18)
Пълна програма
  • 16:50
    Баскетбол: Левски - Лукойл Академик - среща от Националната баскетболна лига
  • 18:30
    Световно клубно първенство по футбол: Победител от плейофната среща - Урава Ред Даймъндс /Япония/ - четвъртфинална среща
  • 20:25
    Световна купа по биатлон: преследване /мъже/
  • 21:15
    Светът на конете
Пълна програма
  • 16:50
    Париж 36
  • 19:15
    Таверна
  • 21:00
    Най-смешните домашни видеоклипове на Америка
  • 21:30
    Най-смешните домашни видеоклипове на Америка
Пълна програма
  • 17:00
    Акценти
  • 17:10
    Прогноза за времето и агропрогноза
  • 17:15
    Агрокоментар
  • 17:20
    Земеделие на фокус - п.
Пълна програма
  • 17:00
    Злоумисъл или метеж
  • 18:00
    Драконов дом
  • 19:00
    По следите на кармата
  • 20:00
    Земята под морето
Пълна програма
  • 08:40
    Japan Queen Tournament
  • 20:00
    FightBox King of Kings Heroes Series Chisinau 09.12.2017 - LIVE
  • 22:30
    WUSHU Championship
  • 22:45
    Japan Queen Tournament
Пълна програма
  • 16:55
    Да събудиш Уоли: Историята на Уолтър Грецки
  • 18:20
    Фин
  • 19:50
    Такъв е животът
  • 21:15
    Армейски момичета III, еп.5
Пълна програма
  • 16:55
    Ветеринарна клиника за дребни животни (15)
  • 17:20
    Ветеринарна клиника за дребни животни (1)
  • 17:45
    Ветеринарна клиника за дребни животни (2)
  • 18:10
    Ветеринарна клиника за дребни животни (3)
Пълна програма
  • 17:00
    Да хванеш тен зад Полярния кръг
  • 17:30
    Пътеводител на пътешественика - Хаити
  • 18:00
    Манастирите на България
  • 18:30
    Фестивал на зелениката
Пълна програма
  • 16:30
    InterMezzo
  • 17:15
    Daniel Barenboim conducts Verdi's Requiem at la Scala
  • 18:50
    Daniel Barenboim plays Schubert's piano sonata D 958
  • 19:20
    Daniel Barenboim plays Schubert's sonata D 959
Пълна програма
  • 16:55
    Студио "Първа професионална лига", директно
  • 17:30
    Футбол: Славия - Левски, мач от Първа професионална лига, директно
  • 19:25
    Студио "Първа професионална лига", директно
  • 20:00
    Футбол: Куинс Парк Рейнджърс - Лийдс Юнайтед, мач от Чемпиъншип, запис
Пълна програма
  • 16:45
    Пряко: Футбол: Коментарно студио (Примера Дивисион, сезон 2017/18)
  • 17:15
    Пряко: Футбол: Реал /М/ - Севиля (Примера Дивисион, сезон 2017/18)
  • 19:15
    Мото: FIA F3 World Cup - Формула 3 Гран при на Макао - първо състезание (повторение)
  • 21:20
    Тенис: Фернандо Вердаско - Елиас Имер (Skistar Swedish Open, Бостад; 2017 ATP WORLD TOUR 250 - повторение)
Пълна програма
  • 17:00
    Футбол: Тотнъм Хотспър - Стоук Сити, мач от английската Висша лига, директно
  • 18:55
    Студио "Висша лига", директно
  • 19:30
    Футбол: Нюкасъл Юнайтед - Лестър Сити, мач от английската Висша лига, директно
  • 21:25
    Студио "Висша лига", директно
Пълна програма
  • 16:30
    Потънали вдън земя: Дяволът сред нас
  • 17:25
    Убийствата сами ме избраха: Нещо плува във водата
  • 18:20
    Зли мащехи: Смъртноносна игра
  • 19:15
    Перфектното убийство: Изчезването
Пълна програма
  • 17:00
    "О!здравей" предаване за здравословен начин на живот с водещ Магдалена Гигова, (п)
  • 18:00
    БЛИЦ НОВИНИ
  • 18:05
    "Хайд Парк", дискусионно предаване със Силвия Великова и Поли Паунова, (п)
  • 20:00
    "PLAYGASM" с Краси Петров, (п)
Пълна програма
  • 17:00
    Риболов в Австралия - Огромните риби на Канбера
  • 17:30
    Риболов на хищници с Карой Бокор - За риба по река По - 1. част
  • 18:00
    Кухнята на любителите на риба - С Ищван Арвай
  • 18:30
    Ловна треска - Препараторът - 1. част
Пълна програма
  • 16:25
    "Цветарница на мистериите: Отрязано в зародиш", детективска драма, Канада, 2016; реж. Брадли Уолш, с Брук Шийлдс, Бренън Елиът, Бо Бриджис, Кейт Дръмонд, Клеър Ранкин, [12+]
  • 17:50
    "Домът на мис Перигрин за чудати деца", фентъзи, САЩ, 2016; реж. Тим Бъртън, с Ева Грийн, Ейса Бътърфийлд, Крис О'Доуд, Самюъл Л. Джаксън, Джуди Денч, [12+]
  • 20:00
    "Баба", комедийна драма, САЩ, 2015; реж. Пол Уийтц, с Лили Томлин, Джулия Гарнър, Марша Гей Хардън, Джуди Гриър, Лавърн Кокс, [12+]
  • 21:20
    "Дуелът", уестърн - драма, САЩ, 2016; реж. Киърън Дарси-Смит, с Уди Харелсън, Лиъм Хемсуърт, Алис Брага, Емори Коен, Фелисити Прайс, [18+]
Пълна програма
  • 16:35
    "Подмазвачи", комедийна драма, Холандия, 2016; реж. Роберт Ян Вестейк, с Лиополд Уит, Тим Линд, Хелън Белбин, Джули МакЛелан, Майлс Джап, [12+]
  • 18:10
    "Милиарди І, 9 еп.", драма, САЩ, 2016; реж. Сузана Уайт, с Пол Джамати, Деймиън Люис, Маги Сиф, Малин Акерман, Тоби Ленард Мур, [15+]
  • 19:05
    "Милиарди І, 10 еп.", драма, САЩ, 2016; реж. Карин Кусама, с Пол Джамати, Деймиън Люис, Маги Сиф, Малин Акерман, Тоби Ленард Мур, [15+]
  • 20:05
    "Централа Берлин ІІ, 4 еп.", шпионски трилър, САЩ, 2017; реж. Бронуен Хюз, с Ричард Армитидж, Рис Айфънс, Ричард Дженкинс, Лийланд Орсър, Мишел Форбс, [15+]
Пълна програма
  • 17:00
    Fashion Dolls
  • 17:15
    Fashion Dolls
  • 17:30
    Fashion Dolls
  • 17:45
    Fashion Dolls
Пълна програма
  • 17:00
    Плевен. Вълни по равнината (2 част) (документален филм от ФИЛМ ФЕСТ ВИЖ.БГ)
  • 17:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 18:00
    Последните номади на Европа (документален филм от ФИЛМ ФЕСТ ВИЖ.БГ)
  • 18:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
Пълна програма
  • 16:30
    Футбол: Индийска суперлига
  • 18:25
    Студио "Футбол"
  • 18:40
    Футбол: Барса ТВ
  • 20:30
    Студио "Футбол"
Пълна програма
  • 16:30
    Футбол: Украинска Висша лига
  • 18:40
    Хокей на лед: "Удар със стик"
  • 19:30
    Студио "Хокей на лед"
  • 20:00
    Хокей на лед: NHL
Пълна програма
  • 16:40
    Shimmer and Shine
  • 17:05
    Nella the Princess Knight
  • 17:25
    Nella the Princess Knight
  • 17:50
    Rusty Rivets
Пълна програма
  • 16:00
    Календарът на Маите
  • 17:30
    Мигове от катастрофата
  • 18:45
    Царят-Месия
  • 20:30
    Неразгаданото писмо на Цар Соломон
Пълна програма
  • 15:55
    Икономът
  • 18:25
    Застреляй кучетата!
  • 20:40
    Къщата на сенките
  • 22:30
    Супернова
Пълна програма
  • 16:40
    Бърза обиколка
  • 17:05
    Път свободен за BMW M5 и BMW I3
  • 17:15
    Изпитатели
  • 17:30
    Автокино
Пълна програма

Сериали

Fox Life 17:05
Уитни- втори сезон, еп. 15
Fox Crime 17:05
Веществени доказателства: Рим - втори сезон, еп. 13
AXN 17:10
Красавицата и Звяра; сезон 4, епизод 10, драма, ужаси, САЩ, 2016
AXN Black 17:10
Най-добрият тунинг; сезон 1, епизод 7, спорт, риалити, Финландия, 2012
Utilisima 17:15
Кухня без граници - четвърти сезон, еп. 10

Всички предавания

Спорт

AXN Black 17:10
Най-добрият тунинг; сезон 1, епизод 7, спорт, риалити, Финландия, 2012
Diema Sport 17:30
Футбол: ЦСКА - Лудогорец, четвъртфинален мач за Купата на България, директно
Eurosport 17:30
Сноуборд: Световна купа Вал Торан
Eurosport HD 17:30
Сноуборд: Световна купа Вал Торан
bTV 17:50
Спорт тото

Всички предавания

Филми

TVT 17:00
Бъта - селото на чешитите (образователен филм за селски туризъм)
Diema Family 17:00
"Моят живот"- сериен филм, /п/
Vivacom Arena 17:00
Бандити - Комедия, Криминален, 2001, Режисьор: Бари Левинсън, В ролите: Брус Уилис, Били Боб Торнтън, Кейт Бланшет
VTV 17:00
Документален филм
TV1000 17:05
Песен за Коледа, САЩ, драма, с Бека Тобин, Кендра Тиминс, 2017

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания



{START_COUNTER}