ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 04:40
    Още от деня коментарно предаване/п/
  • 05:50
    Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня
  • 06:00
    Денят започва Сутрешен информационен блок с водещи Юлия Наева и Иво Никодимов
  • 09:00
    По света и у нас Информационна емисия
Пълна програма
  • 04:30
    "Сърцето на града" /п./- сериал
  • 05:30
    "Лице в лице" /п./ - публицистично предаване
  • 06:00
    "Кунг фу панда: Легенда за страхотния боец" - анимация
  • 06:30
    "Тази сутрин" - информационно предаване
Пълна програма
  • 04:00
    "Непростимо"- сериен филм
  • 05:20
    "Часът на Милен Цветков" - предаване на NOVA /п/
  • 06:20
    "Здравей, България" - сутрешен блок
  • 09:30
    "На кафе" - предаване на NOVA
Пълна програма
  • 04:40
    Брюксел 1 - предаване за Европа и гражданите с Милена Милотинова /п./
  • 05:40
    Опорни хора - изповедите на значимите за обществото пред Ганиела Ангелова/п./
  • 06:30
    България сутрин - важните неща рано сутрин с Лора Инджова и Златимир Йочев
  • 09:30
    Игри на ума - филм
Пълна програма
  • 01:30
    Повторения
  • 07:00
    Бизнес старт - сутрешен блок с Иван Нончев и Живка Попатанасова
  • 09:00
    Boom&Bust с Владимир Сиркаров и Кузман Илиев /п./
  • 09:30
    В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки /п./
Пълна програма
  • 04:40
    Елементарно, Уотсън!; сезон 4, епизод 14, криминален, драма, САЩ, 2016
  • 05:30
    Елементарно, Уотсън!; сезон 4, епизод 23, криминален, драма, САЩ, 2016
  • 06:10
    Елементарно, Уотсън!; сезон 4, епизод 24, криминален, драма, САЩ, 2016
  • 07:00
    Най-добрият тунинг; сезон 1, епизод 1, спорт, риалити, Финландия, 2012
Пълна програма
  • 05:02
    Котки 101: мейн кун, египетска мау, сиамска, хималайска, ориенталска, турска ангорска
  • 05:49
    Котки 101: Оцикет, норвежка горска котка, селкирк рекс, абисинска, бомбайска, хавана браун
  • 06:36
    Острова на орангутаните: Сродни души
  • 07:00
    Острова на орангутаните: Ние сме семейство
Пълна програма
  • 04:00
    Повторения
  • 07:00
    "Добро утро, българи" - сутрешен блок
  • 09:00
    Новини
  • 09:10
    Публицистично предаване на телевизия RT
Пълна програма
  • 05:00
    "Заглавия, тези, темпераменти"
  • 05:50
    Световен журнал
  • 06:30
    Сутрешен информационно-забавен журнал
  • 10:00
    Новини
Пълна програма
  • 00:00
    Where Is The Party
  • 06:00
    Tick-Tack
  • 10:00
    Hit Mix
  • 14:00
    Standard AL
Пълна програма
  • 05:10
    Какунодате - сакура и самураи /п/
  • 05:30
    Местно време: Без бариери /БНТ 2 София/п/
  • 06:00
    Специалитетите на Бабет кулинарно предаване, Франция /26 епизод/
  • 06:30
    Време за губене /БНТ 2 Пловдив/п/
Пълна програма
  • 05:10
    The Garfield Show
  • 05:21
    The Garfield Show
  • 05:35
    The Owl & Co
  • 05:41
    The Owl & Co
Пълна програма
  • 05:00
    "Очарованието на островите Галапагос" - научно-популярен филм
  • 06:00
    "Легендата за Кора" - анимация
  • 08:00
    "Монк" - сериал, еп.11
  • 09:00
    "Готъм" - сериал, еп. 21
Пълна програма
  • 03:30
    "Ризоли и Айлс: Криминални досиета" - сериал, с.5, еп.14
  • 06:00
    "Ризоли и Айлс: Криминални досиета" - сериал, с.5, еп.14
  • 07:00
    "Вътрешна сигурност" - сериал, с.3, еп.10,11
  • 09:15
    "Бойни старчета" - комедия, спортен ( САЩ, 2013), режисьор - Питър Сегал, актьори - Робърт де Ниро, Джон Бернтал, Алън Аркин, Ким Бейсингър, Силвестър Сталоун, Кевин Харт, Хан Сото, Гриф Фърст, Кари Лазар и др.
Пълна програма
  • 05:00
    "Да отгледаш Хоуп" /п./- сериал
  • 06:00
    "Клуб "Веселие" - сериал, с.5
  • 07:00
    "Без пукната пара" - сериал
  • 08:00
    "По средата" - сериал, с.5
Пълна програма
  • 04:00
    "Сияйна луна" - сериал
  • 06:00
    "Тайните на времето" - сериал
  • 08:00
    "Страсти в Тоскана" - сериал
  • 09:00
    "Лекар в планината" - сериал
Пълна програма
  • 05:10
    Анджело е върхът
  • 05:25
    Анджело е върхът
  • 05:35
    Анджело е върхът
  • 05:50
    Невероятният свят на Гъмбол
Пълна програма
  • 04:15
    "Тони Ердман", комедийна драма, Германия, 2016; реж. Марен Аде, с Петер Симонишек, Сандра Хюлер, Михаел Витенборн, Томас Лойбл, Тристан Пютер, [15+]
  • 05:20
    "Раят ще почака", комедия - фентъзи, САЩ, 1978; реж. Уорън Бийти, Бък Хенри, с Уорън Бийти, Джули Кристи, Джеймс Мейсън, Джак Уордън, Чарлз Гродин, [12+]
  • 07:00
    "Продавачи", комедия, САЩ, 1994; реж. Кевин Смит, с Брайън О'Халоран, Джеф Андерсън, Марилин Гилиоти, Лиса Спунауър, Джейсън Мюс, [15+]
  • 08:35
    "Седмица и един ден", комедийна драма, Израел, 2016; реж. Асаф Полонски, с Шай Авиви, Евгения Додина, Томер Капон, Ури Гавриел, Шарон Александер, [15+]
Пълна програма
  • 03:15
    "Под вулкана", драма, САЩ, 1984; реж. Джон Хюстън, с Албърт Фини, Жаклин Бисе, Антъни Андрюс, Игнасио Лопес Тарсо, Кейти Джурадо, [15+]
  • 05:40
    "Дивата природа", драма, САЩ, 2014; реж. Майкъл Джонсън, с Коди Смит-МакФий, Вирджиния Мадсън, Изабел Фърман, Дани ДеВито, Евън Рос, [15+]
  • 07:00
    "Икономика на брака", драма, Франция, 2016; реж. Жоаким Лафоше, с Беренис Бежо, Седрик Кан, Марте Келер, Жад Сонтийенс, Марго Сонтийенс, [12+]
  • 08:40
    "Омарът", комедийна драма, Ирландия, 2015; реж. Йоргос Лантимос, с Колин Фарел, Рейчъл Уайз, Джесика Бардън, Оливия Колман, Ашли Дженсън, [15+]
Пълна програма
  • 05:00
    Fareed Zakaria GPS
  • 06:00
    African Voices
  • 07:00
    CNN Newsroom (with World Sport)
  • 08:00
    CNN Newsroom
Пълна програма
  • 04:30
    "Борбата на Пола" - теленовела
  • 06:00
    "Моята карма"- сериен филм
  • 07:00
    "Капризи на съдбата" - теленовела
  • 08:00
    "Остани с мен" - сериен филм, /п/
Пълна програма
  • 03:00
    "Национална лотария" /п/
  • 06:00
    "Мъже на работa" - сериал, сезон 2, /п/
  • 06:30
    "Ларго Уинч" - сериал, сезон 2
  • 07:30
    "Военни престъпления" - сериал, сезон 10, /п/
Пълна програма
  • 05:00
    Да продадеш колата си: Шевролет Корвет от 1968
  • 06:00
    Как са го направили?: Космическа совалка/Увеселително влакче/ Маса за билярд
  • 06:30
    Бързи и шумни: Ръждясал "Кадилак"/ Красавицата от Бел Ер - втора част
  • 07:30
    Как се прави...: U-образни катинари, вигвами, кроасани, куфари на колелца
Пълна програма
  • 04:36
    Как са го направили?: Руски кукли/алое вера/знамена
  • 05:24
    Ловци на митове: Спецално издание за "Инди 500"
  • 06:12
    Ловци на митове: Специално издание за "В обувките на Сатаната"
  • 07:00
    Как са го направили?: Сферични лагери/Мастило за анимации/Изкуствени очи
Пълна програма
  • 05:05
    Стридок
  • 05:25
    Псевдокотка
  • 05:45
    Псевдокотка
  • 06:00
    Псевдокотка
Пълна програма
  • 05:00
    "Изумителният свят на гравитацията"
  • 05:45
    "Футурис"
  • 06:00
    "Изумителният свят на гравитацията"
  • 06:45
    "Футурис"
Пълна програма
  • 07:00
    Клуб Уинкс - анимационен сериал
  • 07:45
    Приключенията на Чък и приятели - анимационен сериал
  • 08:00
    Кученце в джобче - анимационен сериал
  • 08:30
    Трансформъри: Роботи-спасители - анимационен сериал
Пълна програма
  • 04:00
    Военна прокуратура - 14 еп. - Сериал
  • 05:30
    Отблизо - с Антоанета Куик и Златина Петкова
  • 06:00
    Делници - с Николай Колев
  • 10:00
    Светът и всичко в него - със Симеон Идакиев
Пълна програма
  • 07:15
    Спорт
  • 07:22
    Култура 1
  • 07:41
    Анализи
  • 07:46
    Преглед на програмата / Преглед на печата
Пълна програма
  • 04:00
    Снукър: "Шотландия оупън"
  • 05:30
    Ски-скокове: Световна купа Нойщад
  • 06:30
    Биатлон, Световна купа Хохфилцен: Щафета (мъже)
  • 07:15
    Биатлон, Световна купа Хохфилцен: Щафета (жени)
Пълна програма
  • 04:00
    Биатлон, Световна купа Хохфилцен: Щафета (мъже)
  • 05:30
    Биатлон, Световна купа Хохфилцен: Щафета (жени)
  • 06:00
    Снукър: Шампионат на Обединеното кралство, финал
  • 08:00
    "По пътя към Пьончан"
Пълна програма
  • 00:35
    Моят плаващ дом, сезон 1, еп. 1
  • 06:05
    72 опасни места за живеене, сезон 1, еп. 5
  • 07:15
    Търсачи на съкровища, сезон 4, еп. 10
  • 08:00
    Треска за нефрит, сезон 3, еп. 5
Пълна програма
  • 05:00
    Alpine Adventurer Series 3
  • 05:55
    Mantracker Season 7
  • 07:00
    Red Bull Global Rallycross Lites
  • 07:25
    Dumball: Idiots In India
Пълна програма
  • 05:00
    Багрите на България /фолклорна и народна музика/
  • 06:45
    Фолклорна усмивка /музикално-развлекателно предаване на ФЕН ФОЛК ТВ, повторение/
  • 07:00
    Утрото /сутрешен музикален блок/
  • 11:00
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
Пълна програма
  • 05:00
    Особени жилища
  • 06:00
    Ловци на къщи
  • 06:30
    Ловци на къщи
  • 07:00
    Ловци на къщи
Пълна програма
  • 04:20
    Супер храни за семейството с Джейми - кулинарно предаване, еп. 1
  • 06:00
    Супер храни за семейството с Джейми - кулинарно предаване, еп. 2
  • 06:50
    10 години по-млади - четвърти сезон, еп. 6
  • 07:15
    10 години по-млади - четвърти сезон, еп. 7
Пълна програма
  • 05:05
    Престъпна природа - трети сезон, еп. 6
  • 06:00
    Полицаите от Чикаго, еп. 14
  • 06:50
    Глейдс - втори сезон, еп. 1
  • 07:45
    Лас Вегас - четвърти сезон, еп. 1
Пълна програма
  • 05:05
    "На прицел", документален, САЩ, 2016; реж. Стефани Соектиг, с Кейти Курик, [15+]
  • 07:00
    "Хора като нас", комедия, САЩ, 2012; реж. Алекс Курцман, с Крис Пайн, Елизабет Банкс, Майкъл Хол Д'Адарио, Мишел Пфайфър, Оливия Уайлд, [12+]
  • 08:55
    "Първи контакт", трилър - фантастика, САЩ, 2016; реж. Дени Вилньов, с Ейми Адамс, Джеръми Ренър, Форест Уитакър, Майкъл Стълбарг, Марк О'Брайън, [12+]
  • 10:50
    "Съюзени", шпионски трилър, САЩ, 2016; реж. Робърт Земекис, с Брад Пит, Марион Котийар, Лизи Каплан, Джарeд Харис, Саймън МакБърни, [15+]
Пълна програма
  • 05:05
    Втората световна война: цената на империята, сезон 1, еп. 11
  • 06:00
    Забранена история, сезон 2, еп. 4
  • 07:00
    Бойни кораби, сезон 1, еп. 6
  • 07:50
    Инките: Господари на небесата, сезон 1, еп. 1
Пълна програма
  • 04:55
    Изковани в огъня: Древногръцки меч "ксифос"
  • 05:20
    На лов за автомобили: Ултра готин кадилак
  • 05:45
    Изковани в огъня: Нож макрака
  • 06:35
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Цитат от Кени: "Кумбая!"
Пълна програма
  • 05:00
    КОНЕТЕ
  • 06:00
    Рейсинг екстрийм – тв поредица, четвърти сезон, 24 еп. /п/
  • 06:30
    Ловци на акули – тв поредица, Америка, първи сезон, 5 еп.
  • 07:30
    Риболов с Върхара – тв поредица, втори сезон /п/
Пълна програма
  • 05:00
    "Томас и приятели"
  • 05:30
    "Строителят Боб"
  • 05:50
    "Пингу"
  • 06:00
    "Барни и приятели"
Пълна програма
  • 02:00
    07:00 - Повторения
  • 05:30
    "Спорт в обектива"/п/
  • 06:30
    "Кухнята на Звездев"/п/
  • 07:00
    "Всяка сутрин" - сутрешен блок
Пълна програма
  • 02:45
    JDM
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:30
    Драконова топка Z (анимация)
  • 19:00
    Хартли (фейлетон)
Пълна програма
  • 03:10
    "Вестникарски лъв" - драма / комедия с Алън Алда, Лорън Хътън, Ан Търкъл, Рой Шайдър.
  • 05:25
    "Фаворитът 3: Изкуплението" - екшън / криминален със Скот Адкинс, Микел Шанън Дженкинс.
  • 07:00
    "Брейк" - музикален / драма с Финеас Нюборн мл., Бен Локи, Трейси "Айс Ти" Мероу, Лусинда Дики.
  • 08:25
    "Да наследиш вятъра" - драма със Спенсър Трейси, Фредерик Марч, Джийн Кели, Флорънс Елдридж.
Пълна програма
  • 04:25
    P1 POWERBOATS SERIES - USA
  • 05:15
    EUROPEAN LE MANS SERIES BEST OF
  • 05:40
    BRITISH TRUCK RACING CHAMPIONSHIP
  • 06:05
    LAT IMAGES, AN ENDURING LEGACY
Пълна програма
  • 03:00
    Само хитове - маратон
  • 07:00
    Само хитове
  • 08:00
    Да създадеш
  • 09:00
    Да разбереш Джейн
Пълна програма
  • 04:35
    Ellie Goulding Live @ V...
  • 05:30
    Solo 1D Boys!
  • 06:00
    Charlie Puth: In The Zone
  • 07:00
    Hot Right Now!
Пълна програма
  • 06:00
    AM Mayhem
  • 09:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 11:00
    Super Massive Rock Stars!
  • 13:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
Пълна програма
  • 05:00
    Най-добрият приятел на кучето, сезон 1, еп. 11
  • 05:25
    Най-добрият приятел на кучето, сезон 1, еп. 12
  • 05:50
    Животните - сирачета на Пол О'Грейди, сезон 1, еп. 2
  • 06:40
    72-те най-сладки животни, сезон 1, еп. 3
Пълна програма
  • 04:55
    Не знаех това, еп. 10
  • 05:15
    Мигове от катастрофата, еп. 43
  • 05:35
    Господари на войната, еп. 3
  • 06:00
    Уличен Гений, еп. 20
Пълна програма
  • 04:40
    Игрите на големите котки
  • 05:26
    Риболов на чудовища: Щука-алигатор
  • 06:13
    Диво царство: Бунтът: Първа кръв
  • 07:00
    Светът на дивото: Пустини
Пълна програма
  • 02:30
    Край на програмата
  • 10:00
    Футбол: Монако - Троа, мач от френската Лига 1, повторение
  • 12:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 12:05
    Футбол: Амиен - Лион, мач от френската Лига 1, повторение
Пълна програма
  • 04:00
    Телеканал "Добро утро"
  • 07:00
    Новини
  • 07:15
    Телеканал "Добро утро"
  • 07:30
    "Пробни покупки"
Пълна програма
  • 05:05
    "Планета Хит" - нон-стоп хитове
  • 06:00
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 06:05
    "Планета Фолк" - българска народна музика
  • 06:30
    "Планета Хит" - нон-стоп хитове
Пълна програма
  • 04:30
    "Фолклорна китка" - избрани песни
  • 05:30
    "Росна китка" - музика за настроение
  • 06:30
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 06:40
    "Росна китка" - музика за настроение
Пълна програма
  • 04:05
    "Планета Live" - музикална програма
  • 06:00
    "Промо" - нови видеоклипове
  • 06:05
    "Планета Хит" - хитове без край
  • 07:00
    "Картини от България" - музикална импресия
Пълна програма
  • 04:45
    "Семеен човек" - комедиен сериал
  • 06:05
    "Fresh Off the Boat: Нови в квартала" - сериал
  • 06:25
    "Моите момчета" - сериал
  • 07:15
    "Мъж на годината" - политическа сатира, САЩ, 2006
Пълна програма
  • 05:00
    Дивата муха
  • 06:00
    Дивата муха
  • 08:00
    Екстремни спортове
  • 10:00
    Екстремни спортове
Пълна програма
  • 01:55
    "От местопрестъплението: Маями" - криминален сериал
  • 06:25
    "Ексклузивно" - журнал за звездите
  • 06:35
    "Експлозивно" - журнал
  • 07:00
    "Добро утро, Германия" - сутрешен журнал
Пълна програма
  • 01:00
    "Утрото на Русия"
  • 06:00
    Вести
  • 06:35
    Вести-Москва
  • 06:50
    "За най-важното"
Пълна програма
  • 05:00
    Документален екран
  • 06:00
    "Страната и хората"
  • 07:00
    Анимация
  • 08:00
    "Цената на победата"
Пълна програма
  • 05:10
    "Патрулна обиколка" - репортаж
  • 05:45
    "Полицаите от Рур: Die Ruhrpottwache" - криминален сериал
  • 06:30
    Сутрешен информационно-забавен журнал и спорт
  • 11:00
    "Напълно здрави!" - консултация
Пълна програма
  • 04:00
    Рецитал на Митко Динев - представяне на книга и диск
  • 05:30
    "Ако зажалиш..." - стари градски песни с Бони Милчева /повторение/
  • 07:00
    "Художникът на лудогорието" - Док. филм
  • 07:30
    Китка народна музика
Пълна програма
  • 04:45
    Футбол
  • 06:30
    Силови спортове: Серии Юнайтид Стронгман
  • 07:00
    Ръгби
  • 07:30
    Футбол Мундиал
Пълна програма
  • 01:30
    Infomercials
  • 07:05
    Mike der Ritter
  • 07:30
    Noddy, der kleine Detektiv
  • 08:00
    Paw Patrol - Helfer auf vier Pfoten
Пълна програма
  • 03:30
    Избрани предавания на Телемедиа
  • 06:30
    Сянката на Елена - ТВ сериал - Бразилия- 22 епизод
  • 07:30
    Детски свят - Маша и мечока - анимация
  • 08:00
    Новини
Пълна програма
  • 01:00
    We Love Music
  • 06:00
    Snooza
  • 09:00
    21:00 Zoom
  • 09:02
    Snooza
Пълна програма
  • 04:24
    6 дъщери: Първият рожден ден на петзначките
  • 05:12
    Кралят на тортите: Ментови бонбони и гмуркането на полярните мечки
  • 05:36
    Кралят на тортите: Рицарски турнир и вкусно тирамису
  • 06:00
    Кралят на тортите: Двуметров сандвич, понички и болен Мауро
Пълна програма
  • 05:00
    Професия турист
  • 05:30
    Поморие - Полетът на мечтите
  • 06:00
    Импресия - Есен в Странджа
  • 06:30
    Йордания, мистично кралство в пустинята
Пълна програма
  • 05:00
    Загадки в музея
  • 06:00
    Загадки в музея
  • 07:00
    Търсене на дом по света
  • 07:30
    Търсене на дом по света
Пълна програма
  • 05:00
    Загадки в музея
  • 06:00
    Загадки в музея
  • 07:00
    Търсене на дом по света
  • 07:30
    Търсене на дом по света
Пълна програма
  • 02:00
    Фенът, САЩ, екшън/драма/спортен, с Робърт ДеНиро, Уесли Снайпс, 1996
  • 06:10
    Четирите пера, Великобритания,САЩ, приключенски/драма/военен, 2002
  • 08:20
    Като на Коледа, Канада, комедия/романтичен, с Ан Хечи, Саманта Ферис, 2016
  • 09:45
    Брат ми, жена му и аз, САЩ, комедия/драма/романтичен, 2007
Пълна програма
  • 05:00
    "Репортажът" - информационно предаване
  • 05:30
    "Е - номерата: Ядливо приключение" - 1 еп., документален филм
  • 06:30
    "Свободна зона" - публицистично предаване (повторение)
  • 07:30
    Новини
Пълна програма
  • 05:10
    Лесни рецепти - трети сезон, еп. 41
  • 05:35
    Лесни рецепти - трети сезон, еп. 42
  • 06:00
    Пекарната на Рудолф - четвърти сезон, еп. 1
  • 06:25
    Кухня без граници - четвърти сезон, еп. 7
Пълна програма
  • 01:00
    VH1 микс
  • 07:00
    Стани и засияй с VH1
  • 09:00
    Хитовете не лъжат!
  • 11:00
    Тор 10 на VH1 от тази седмица
Пълна програма
  • 04:00
    Късметлиите - Комедия, 2008, Режисьор: Нейл Бъргър, В ролите: Тим Робинс, Рейчъл Макадамс, Майкъл Пеня, Дирк Уитънборн, 
  • 06:00
    Пчеличката Мая: Филмът - Анимация, 2014, Режисьор: Алексис Стадерман, Глен Фрейсър, В ролите: Коди Сит Макфии
  • 08:00
    История с пчели - Анимация, Комедия, 2007, Режисьор: Стив Хикнър, Саймън Дж. Смит, В ролите: Джери Зайнфелд, Рене Зелуегър, Матю Бродерик
  • 09:30
    Цветна мозайка - Комедия, Семеен, Фентъзи, 2009, Режисьор: Робърт Родригес, В ролите: Джими Бенет, Джеймс Спейдър, Кат Денингс
Пълна програма
  • 01:30
    "Медици детективи: Тайните на съдебната медицина" - криминален сериал
  • 06:10
    "CSI: Ню Йорк" - криминален сериал
  • 06:55
    "CSI: Ню Йорк" - криминален сериал
  • 07:50
    "Джордан: Патоложка с профил" - криминален сериал
Пълна програма
  • 05:00
    Сериен филм /п/
  • 06:00
    Eкология
  • 06:30
    Здравословен живот /п/
  • 07:30
    Пътешествия/п/
Пълна програма
  • 05:10
    Американски татко - четвърти сезон, еп. 3
  • 05:35
    Семейство Симпсън - осемнадесети сезон, еп. 20
  • 06:00
    От местопрестъплението: Маями - първи сезон, еп. 2
  • 06:45
    От местопрестъплението: Маями - първи сезон, еп. 3
Пълна програма
  • 00:00
    Club MTV!
  • 06:00
    AM Rush
  • 09:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 09:40
    DJ Duel
Пълна програма
  • 05:00
    TOP MODELS
  • 05:30
    TOP MODELS
  • 05:55
    F-PARTIES
  • 06:00
    SWIMWEAR
Пълна програма
  • 00:40
    Non-Stop Hits
  • 06:00
    Wake Up With Hits!
  • 09:00
    Big Fat Hits
  • 11:00
    Nothing But Hits
Пълна програма
  • 05:05
    "Медицински сестри" - 14 и 15 еп.
  • 06:00
    "Богата булка, бедна булка" - 4 еп.
  • 07:00
    "Уличен патрул" - 11 еп.
  • 07:50
    "Кошмарни съседи" - 4 еп.
Пълна програма
  • 05:00
    Новини, спорт и времето
  • 06:30
    "Европа сутрин" - сутрешен блок
  • 09:00
    новини
  • 09:15
    Спорт
Пълна програма
  • 04:45
    Популярная охота
  • 05:20
    Охота в Белоруссии
  • 05:50
    Истории охоты от Павла Гусева
  • 06:05
    В Индийском океане...
Пълна програма
  • 00:30
    "Убийства в Мидсъмър" - сериен филм, сезон 18 /п/
  • 06:00
    "Как преобразих дома ти" - риалити, сезон 3
  • 06:30
    "Скандал" - сериал, сезон 1
  • 07:30
    "София - Ден и Нощ" - риалити сериал, /п/
Пълна програма
  • 04:45
    Alien Encounters: The Entanglement
  • 05:30
    American Loggers: Hurricane on the Horizon
  • 06:15
    American Loggers: Stuck in the Muck
  • 07:00
    Dogs 101: Dalmatian, Siberian Husky, German Shorthaired Pointer, Havanese, Pomeranian
Пълна програма
  • 05:00
    Сладкари срещу аматьори
  • 06:00
    Надпревара в супермаркета
  • 07:00
    Босата контеса
  • 07:25
    Босата контеса
Пълна програма
  • 05:00
    Опасният Хенри
  • 05:20
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 05:40
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 06:00
    Дора изследователката
Пълна програма
  • 04:00
    Снукър: "Шотландия оупън"
  • 05:30
    Ски-скокове: Световна купа Нойщад
  • 06:30
    Биатлон, Световна купа Хохфилцен: Щафета (мъже)
  • 07:15
    Биатлон, Световна купа Хохфилцен: Щафета (жени)
Пълна програма
  • 05:05
    "На прицел", документален, САЩ, 2016; реж. Стефани Соектиг, с Кейти Курик, [15+]
  • 07:00
    "Хора като нас", комедия, САЩ, 2012; реж. Алекс Курцман, с Крис Пайн, Елизабет Банкс, Майкъл Хол Д'Адарио, Мишел Пфайфър, Оливия Уайлд, [12+]
  • 08:55
    "Първи контакт", трилър - фантастика, САЩ, 2016; реж. Дени Вилньов, с Ейми Адамс, Джеръми Ренър, Форест Уитакър, Майкъл Стълбарг, Марк О'Брайън, [12+]
  • 10:50
    "Съюзени", шпионски трилър, САЩ, 2016; реж. Робърт Земекис, с Брад Пит, Марион Котийар, Лизи Каплан, Джарeд Харис, Саймън МакБърни, [15+]
Пълна програма
  • 05:00
    Lucky 7
  • 05:30
    Fresh morning :)
  • 09:00
    Lucky 7
  • 09:30
    Playlist
Пълна програма
  • 05:05
    Art Attack
  • 05:30
    HENRY HUGGLEMONSTER
  • 05:45
    HENRY HUGGLEMONSTER
  • 06:00
    Art Attack
Пълна програма
  • 05:00
    Опасният Хенри
  • 05:20
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 05:40
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 06:00
    Дора изследователката
Пълна програма
  • 01:00
    All Night Long!
  • 07:00
    Wake Me Up Before You Go Go
  • 09:00
    Nothing But Classics
  • 11:00
    Guess The Year
Пълна програма
  • 04:50
    The Locator: Episode 15
  • 05:20
    Reasonable Doubt: Rivals In Love
  • 06:10
    Sexual Assault In College: Tamron Hall Investigates
  • 07:00
    The Locator: 25 Years Later
Пълна програма
  • 05:00
    Top: Muscles in Movies
  • 05:30
    Up Close With: Fabiana Murer
  • 06:00
    Special: Nelson Mandela
  • 06:25
    Q&A Generator: All About the Peace
Пълна програма
  • 04:55
    Field & Stream's The Gun Nuts
  • 05:20
    Hunting The Country
  • 06:00
    Midway USA's Gun Stories
  • 06:25
    Midway USA's Gun Stories
Пълна програма
  • 04:55
    Изковани в огъня: Древногръцки меч "ксифос"
  • 05:20
    На лов за автомобили: Ултра готин кадилак
  • 05:45
    Изковани в огъня: Нож макрака
  • 06:35
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Цитат от Кени: "Кумбая!"
Пълна програма
  • 05:00
    Уличен Гений, еп. 20
  • 05:20
    Как да спечелим, еп. 7
  • 05:45
    Жив или Мъртъв, еп. 15
  • 06:05
    Да оцелееш в Аляска, еп. 13
Пълна програма
  • 04:30
    "Сърцето на града" /п./- сериал
  • 05:30
    "Лице в лице" /п./ - публицистично предаване
  • 06:00
    "Кунг фу панда: Легенда за страхотния боец" - анимация
  • 06:30
    "Тази сутрин" - информационно предаване
Пълна програма
  • 05:00
    Телешоп
  • 07:00
    Телешоп
  • 10:00
    Ханибъл постмортем; сезон 3, епизод 3, криминален, САЩ, 2015
  • 10:10
    Ханибъл постмортем; сезон 3, епизод 4, криминален, САЩ, 2015
Пълна програма
  • 05:00
    Телешоп
  • 07:00
    Телешоп
  • 12:00
    Отмъщението; сезон 2, епизод 4, драма, мистерия, Турция, 2014
  • 13:10
    Телешоп
Пълна програма
  • 05:00
    Ловецът на убийци: Извън закона
  • 06:00
    Първите 48 часа: На огневата линия/Извън контрол
  • 07:00
    Градски кошмари: Гробът на терасата
  • 08:00
    Какво е нужно за убийство: Заплаха за обществото
Пълна програма
  • 03:10
    Фантоми
  • 05:15
    Колата на Джейн Мансфийлд
  • 07:35
    Приключенията на Палечко и Палечка
  • 09:10
    Готини колкото мен
Пълна програма
  • 05:00
    Мультфильмы
  • 06:00
    Худ.фильм "Деревня Утка" 6+
  • 07:30
    "Американский ликбез" Американская мечта
  • 08:00
    Сериал "Время любить" 16+
Пълна програма
  • 05:00
    "Пенчо Славейков и Мара Белчева" - документален филм
  • 05:30
    "Хайтов и списание "Родопи" - документален филм
  • 06:00
    " Жеравна 2015 - фестивал на фолклорната носия" - фолклорен филм
  • 06:30
    "Орфеево изворче 2011" /2 част
Пълна програма
  • 04:50
    Nitro Circus
  • 05:15
    Jackass
  • 05:40
    Jackass
  • 06:05
    Jackass
Пълна програма
  • 04:49
    His Wife Squats (On My Dick) (18+)
  • 05:12
    One Soggy Afternoon (18+)
  • 05:34
    MoneyBalls (18+)
  • 06:00
    Can I Have My Birthday Cock? (18+)
Пълна програма
  • 05:00
    "Спорт +" спортно обзорно предаване (повторение)
  • 06:00
    "Армада - неразказаната история" - 1 еп., документален филм
  • 07:00
    Футбол: Бразилско първенство, сезон 2017 (повторение)
  • 09:00
    "Екстремни серии по ветроходство" - 6 еп., спортно-обзорно предаване
Пълна програма
  • 05:00
    Новини
  • 05:15
    Прогноза за времето и агропрогноза
  • 05:25
    Борсова информация
  • 05:30
    Агрокоментар
Пълна програма
  • 05:00
    На концерт: Ансамбъл "Мацу Таке"
  • 06:00
    Самуха - последното пътуване на пастира
  • 07:00
    Сурикатите от Калахари
  • 07:30
    Сурикатите от Калахари
Пълна програма
  • 05:35
    Art of Fighting
  • 07:05
    Japan Queen Tournament
  • 07:15
    Ultimate First League
  • 07:30
    Taekwondo
Пълна програма
  • 05:10
    Разследване на самолетни катастрофи от времето на Втората световна война (2)
  • 06:00
    Загадки в музея (26)
  • 06:59
    END
  • 07:05
    Зоопаркът - Дъблин (7)
Пълна програма
  • 05:00
    Богинята майка Рила, част 2
  • 05:30
    Магията на Китай - Танцьорите
  • 06:00
    Сайгон, Банкок - Открийте 10-те разлики, част 1
  • 06:30
    Поморие - Слънце и бриз
Пълна програма
  • 04:15
    Extended Hanoi Duo - Like a Jazz Machine
  • 05:25
    Satchmo special: Louis Armstrong and his all stars, 1959
  • 06:20
    Nigel Kennedy & Richard Galliano at Festival St Prex
  • 07:15
    InterMezzo
Пълна програма
  • 03:00
    Край на програмата
  • 08:00
    Футбол: Верея - Витоша, мач от Първа професионална лига, повторение
  • 10:00
    Футбол: Дунав - Локомотив Пловдив, мач от Първа професионална лига, повторение
  • 12:00
    Футбол: ЦСКА - Берое, мач от Първа професионална лига, повторение
Пълна програма
  • 03:35
    Тенис: Давид Ферер - Фернандо Вердаско (Skistar Swedish Open, Бостад; 2017 ATP WORLD TOUR 250 - II полуфинал, повторение)
  • 06:00
    "Древният свят: Заедно" - 1 еп., документален филм
  • 07:00
    "Век на авиацията: Епичната история на въздушните победи - Обхващане на света: Гражданска авиация 1945 г." - 15 еп., документален филм
  • 08:00
    "Експедиция в облаците" - 1 еп., документален филм
Пълна програма
  • 05:10
    Край на програмата
  • 08:00
    "НБА Екшън", предаване за баскетбол от НБА (2017-18), 10-и епизод, повторение
  • 09:00
    Баскетбол: Детройт Пистънс - Бостън Селтикс, мач от НБА, повторение
  • 11:30
    Класика от Висшата лига - Манчестър Сити - Тотнъм Хотспър (1994-95), повторение
Пълна програма
  • 04:50
    Намирачът: Епизод 15
  • 05:20
    Спорни убийства: Съперници в любовта
  • 06:10
    Сексуално насилие в колежа
  • 07:00
    Намирачът: 25 години по-късно
Пълна програма
  • 05:00
    най-доброто от "Спорно за спорта" с Кирил Веселински, 2 част
  • 05:30
    "Аз уча английски" с Николая, (п)
  • 06:00
    Просто Диков", авторско предаване на Сашо Диков (п)
  • 09:00
    "Шоуто на играчите" вечерно ток шоу с Павел и Христо, (п)
Пълна програма
  • 04:00
    "Джеси Стоун: Изгубени в Рая", криминална драма, САЩ, 2015; реж. Робърт Хармън, с Том Селек, Лезли Хоуп, Люк Пери, Уилям Дивейн, Глория Рубен, [15+]
  • 06:20
    "В кадър ХІV, 50 еп.", документален, САЩ, 2017, [12+]
  • 07:00
    "Аз, проклетникът", анимация, САЩ, 2010; реж. Пиер Кофин, Крис Рено, [0+]
  • 08:35
    "Цветарница на мистериите: Прилежно складирани", криминален - мистерия, Канада, 2016; реж. Брадли Уолш, с Брук Шийлдс, Бренан Елиът, Кейт Дръмънд, Селесте Десджардинс, Бо Бриджис, [12+]
Пълна програма
  • 05:10
    "Възкресение", историческа драма, САЩ, 2016; реж. Кевин Рейнолдс, с Джоузеф Файнс, Том Фелтън, Питър Фърт, Клиф Къртис, Мария Бото, [15+]
  • 07:00
    "Абулеле", семейна комедия, Израел, 2015; реж. Джонатан Гева, с Йоав Садиан, Идан Баркай, Бар Минали, Макрам Хури, Нати Клугер, [12+]
  • 08:35
    "Облачно с кюфтета", анимационна комедия, САЩ, 2009; реж. Фил Лорд, Кристофър Милър, [All+]
  • 10:05
    "В кадър ХІV, 45 еп.", документален, САЩ, 2017, [12+]
Пълна програма
  • 00:00
    Нощна програма на ТВТ (Галерия България)
  • 06:50
    ТВТ представя България - документален филм на ТВТ
  • 07:00
    В окото на рибата. Мухарски събор Вонеща вода (документален филм от ФИЛМ ФЕСТ ВИЖ.БГ)
  • 07:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
Пълна програма
  • 04:00
    Футбол: Холандска Ередивизи
  • 06:00
    Футбол: Барса ТВ
  • 08:00
    Футбол: Руска Премиер лига
  • 10:00
    Футбол: Барса ТВ
Пълна програма
  • 05:00
    Футбол: Холандска Ередивизи
  • 07:00
    ММА: Класика от UFC
  • 08:00
    Баскетбол: Еврокупа
  • 09:45
    Баскетбол: Еврокупа
Пълна програма
  • 05:10
    Nella the Princess Knight
  • 05:35
    Shimmer y Shine
  • 05:45
    Shimmer y Shine
  • 06:00
    Wallykazam!
Пълна програма

Сериали

EPIC Drama 05:15
Криминалните случаи на Мърдок, сезон 1, еп. 3, Канада,Великобритания, криминален/мистерии, 2008
bTV Action 05:15
"Тежки престъпления" - сериал, с.4, еп. 15
Eurocom 05:15
Сладка тайна - 15 еп. - Сериал
Viasat History 05:20
География на убийствата, сезон 2, еп. 4
Nova TV 05:20
"Касъл" - сериен филм, 8 сезон /п/

Всички предавания

Спорт

Eurosport 06:30
Колоездене: Обиколка на Италия, обзор
Eurosport HD 06:30
Колоездене: Обиколка на Италия, обзор
Mtel Sport 2 06:00
Футбол: Италианска Серия А

Всички предавания

Филми

TLC 05:12
Детски конкурси за красота: Сблъсъкът на отборите: Шумотевица в джунглата
Cinemax 2 05:15
"Игра на дама", шпионска комедия, САЩ, 1980; реж. Роналд Нийм, с Уолтър Матау, Гленда Джаксън, Сам Уотърстън, Нед Бийти, Хърбърт Лом, [12+]
MGM 05:15
"Войната на шоколада" - драма с Дани Глоувър, Илан Митчъл-Смит.
Cinemax 05:15
"Ку'дамм 56 - бунтовник без кауза - трета част", драма, Германия, 2016; реж. Свен Бозе, с Клаудия Михелзен, Зоня Герхард, Мария Ерих, Емилия Шуле, Хайно Ферх, [12+]
Nova TV 05:20
"Касъл" - сериен филм, 8 сезон /п/

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}