ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 18:40
    Още от деня Коментарно предаване
  • 19:45
    Лека нощ, деца! Тип и Тап
  • 20:00
    По света и у нас Информационна емисия
  • 20:45
    Спортни новини
Пълна програма
  • 19:00
    bTV Новините - централна емисия
  • 20:00
    Премиера: "Сега и завинаги" - сериал, с. 2, еп.14
  • 21:00
    "Фермата" - риалити
  • 22:30
    "Шоуто на Слави" - вечерно ток шоу
Пълна програма
  • 19:00
    Новините на NOVA - централна емисия
  • 20:00
    "Откраднат живот: Чуждо тяло" (премиера) - сериен филм, 4 сезон
  • 21:00
    "Воевода" (премиера) - сериен филм
  • 22:00
    "София - Ден и Нощ" (премиера) - риалити сериал
Пълна програма
  • 19:00
    Денят ON AIR - новините с коментар с Владимир Сиркаров/Кузман Илиев
  • 19:50
    Неразделни - сериал, драма
  • 20:40
    Тамплиерите - исторически сериал
  • 21:30
    Новините ON AIR
Пълна програма
  • 18:00
    В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки/
  • 20:00
    Investbook с Димитър Вучев
  • 20:30
    Светът е бизнес с Ивайло Лаков
  • 21:00
    Бизнес среща с Таня Кръстева
Пълна програма
  • 19:10
    Скрити доказателства; сезон 3, епизод 4, криминален, драма, САЩ, 2013
  • 20:05
    Киберпрестъпления; сезон 1, епизод 5, криминален, драма, САЩ, 2015
  • 21:00
    Скорпион; сезон 3, епизод 8, екшън, драма, САЩ, 2016
  • 21:55
    Скорпион; сезон 3, епизод 9, екшън, драма, САЩ, 2016
Пълна програма
  • 19:15
    Котки 101: Манчкин, американски рис, девон рекс, ла перм, британска късокосместа
  • 20:10
    Шамуари: Сред дивата природа: Епизод 5
  • 20:38
    Шамуари: Сред дивата природа: Епизод 6
  • 21:05
    Правосъдие в горите на Мейн: Надхитряне
Пълна програма
  • 19:30
    Публицистично предаване на телевизия RT
  • 20:00
    "Държавата днес" - информационно - публицистичен блок /п/
  • 20:30
    "На жълтите павета" - публицистично предаване /п/
  • 21:00
    Избрано от "Неделник с Волен Сидеров" - обзорно предаване
Пълна програма
  • 19:00
    "Кой знае подобно нещо?" - куиз шоу с Кай Пфлауме
  • 19:50
    "Семейството на доктор Клайст" - сериал
  • 21:00
    Новини
  • 21:15
    "Фирмата" - сериал
Пълна програма
  • 17:30
    Hit Mix
  • 20:00
    Balkan Party
Пълна програма
  • 19:30
    България новини
  • 20:00
    Япония днес
  • 20:05
    Мускетарите 2 сериен тв филм /2 епизод/
  • 21:00
    Регионални новини
Пълна програма
  • 19:25
    The Tom and Jerry Show
  • 19:45
    Pat the Dog
  • 19:52
    Pat the Dog
  • 20:00
    Pat the Dog
Пълна програма
  • 19:00
    Премиера: "Кости" - сериал, с.11, еп. 4
  • 20:00
    Премиера: "Смъртоносно оръжие" - сериал, еп. 4
  • 21:00
    bTV Новините - централна емисия
  • 22:00
    "Снежен снаряд" - трилър, драма, фантастика, екшън (Южна Корея,  САЩ,  Франция,  Чехия, 2013), режисьор - Понг Джун-хо, актьори - Крис Евънс, Ед Харис, Джон Хърт, Октавия Спенсър,Тилда Суинтън, Алисън Пил, Джейми Бел, Тилда Суинтън и др.
Пълна програма
  • 18:45
    "Дани Колинс " - драма, комедия (САЩ, 2015), режисьор - Дан Фогелман, актьори - Мелиса Беноист, Джош Пек,Кристофър Плъмър, Боби Канавал,Дженифър Гарнър, Анет Бенинг, Ал Пачино, Арти Ман и др.
  • 21:00
    Премиера: "Ваканция с приятели" - комедия, драма (САЩ, 2013), режисьор - Малкълм Д. Лий, актьори - Моника Колхаун, Морис Честнът, Реджина Хол, Мелиса Де Суса, Санаа Латън, Тай Дигс, Ниа Лонг, Харолд Перинео, Терънс Хауърд и др.
  • 23:30
    "Хичкок" - биографичен, драма (САЩ, 2012), режисьор - Саша Джервази, актьори - Тони Колет, Джеймс Д'Арси, Дани Хюстън, Джесика Бийл,Хелън Мирън, Скарлет Йохансон,Антъни Хопкинс и др.
Пълна програма
  • 19:00
    "Без пукната пара" - сериал, с.4
  • 20:00
    "Новите съседи" - комедиен сериал
  • 22:00
    "Двама мъже и половина" - комедиен сериал, с.4
  • 23:00
    "Кухня" - комедиен сериал, с.5
Пълна програма
  • 19:00
    "Лекар в планината" - сериал, с.5, еп.12
  • 20:00
    Премиера: "Истинска звезда" - сериал, еп.27
  • 21:00
    "Изкушение" - сериал, еп.3
  • 22:00
    "Сега и завинаги" - сериал
Пълна програма
  • 19:41
    Невероятният свят на Гъмбол
  • 19:52
    Невероятният свят на Гъмбол
  • 20:05
    Облачно с кюфтета
  • 20:15
    Облачно с кюфтета
Пълна програма
  • 19:30
    "Гадже за 5 минути", романтична комедия, САЩ, 2008; реж. Питър Солет, с Майкъл Сера, Кат Денингс, Арън Ю, Рафи Гаврон, Ери Грейнър, [12+]
  • 21:00
    "Пътуване с татко", комедийна драма, Германия, 2016; реж. Анка Мируна Лазареску, с Мануел Клайн, Зузане Борман, Овидиу Шумахер, Разван Енчиу, Александру Маргинеану, [12+]
  • 22:55
    "Хипнотизаторът I, 7 еп.", драма, Бразилия, 2015; реж. Жозе Едуардо Белмонте, Алекс Габаси, с Леонардо Сбаралия, Чико Диаз, Сезар Тронкосо, Марилу Марини, Джулиана Дидоне, [18+]
  • 23:45
    "Хипнотизаторът I, 8 еп.", драма, Бразилия, 2015; реж. Жозе Едуардо Белмонте, с Леонардо Сбаралия, Чико Диаз, Сезар Тронкосо, Марилу Марини, Джулиана Дидоне, [18+]
Пълна програма
  • 18:50
    "Сталкер (1979)", научно-фантастична драма, Русия, 1979; реж. Андрей Тарковски, с Александър Кайдановский, Анатолий Солоницин, Алиса Фрейндлих, Николай Гринко, Наталия Абрамова, [12+]
  • 21:30
    "Изпепеляване", драма, Индия, 2015; реж. Лийна Ядав, с Танища Чатерджи, Радика Апте, Сурвийн Чаула, Адил Хюсеин, Лехар Кан, [15+]
  • 23:25
    "Агире, гневът Божи", приключенски - исторически, Германия, 1972; реж. Вернер Херцог, с Клаус Кински, Елена Рохо, Дел Негро, Руй Гуера, Петер Берлинг, [18+]
Пълна програма
  • 19:00
    Quest Express
  • 20:00
    Wolf
  • 21:00
    Amanpour
  • 21:30
    State of America with Kate Bolduan
Пълна програма
  • 19:00
    "Сезонът на черешите"- сериен филм, /п/
  • 20:00
    "Ритъмът на мечтите"(премиера) - сериал
  • 21:00
    "Черна любов" (премиера) - сериал, 1 сезон
  • 22:30
    "Моят живот"(премиера) - сериен филм
Пълна програма
  • 19:00
    "Уокър - тексаският рейнджър"- сериал, сезон 8
  • 20:00
    "Етажна собственост" - сериал, сезон 1
  • 21:00
    "Полицаите от Чикаго" (премиера) - сериал, сезон 4
  • 22:00
    "Пределна скорост" - екшън с уч. на Чарли Шийн, Настася Кински, Джеймс Гандолфини, Кристофър Макдоналд, Гари Бълок и др.
Пълна програма
  • 19:30
    Как са го направили?: Ножове за стриди, светлини за стадион, диаманти
  • 20:00
    Треска за злато: Епизод 9
  • 21:00
    Треска за земя: Затънали
  • 22:00
    Историята под лупа: Съкровищата на Теракотената армия
Пълна програма
  • 19:30
    Как се прави...: Дървени часовници, стоманени велосипеди
  • 19:55
    Как се прави...: Термопластични пожарни каски
  • 20:20
    Как са го направили?: Кораби "Chinamax"/Русский стандарт/Перли
  • 20:45
    Фабрика за храна: САЩ: Епизод 18
Пълна програма
  • 19:30
    Лив и Мади: калифорнийски стил
  • 20:00
    Хотел "Трансилвания": Сериалът
  • 20:30
    Аз съм по средата
  • 21:00
    Приключенията на Рапунцел и разбойника
Пълна програма
  • 19:40
    "Изглежда супер"
  • 20:05
    "Снимки"
  • 20:30
    "ГЕОлино"
  • 20:45
    "ГЕОлино"
Пълна програма
  • 19:30
    Бакуган - анимационен сериал
  • 20:00
    Клуб Уинкс - анимационен сериал
  • 20:40
    Покемон - анимационен сериал
  • 21:00
    Трансформъри: Роботи-спасители - анимационен сериал
Пълна програма
  • 19:10
    Шоколад и пипер - 136 еп. - Сериал
  • 20:00
    Премълчани истини - с Минчо Христов
  • 21:00
    Светът и всичко в него - със Симеон Идакиев
  • 22:00
    Ченгета под прикритие - 2 еп. - Сериал
Пълна програма
  • 19:30
    Конен спорт: Световна купа Ла Коруня
  • 20:25
    Конен спорт: "Ездачен клуб"
  • 20:55
    Новини
  • 21:00
    Фрийстайл ски: Световна купа Ароса, пряко
Пълна програма
  • 19:15
    Футбол, Бундеслига: Волфсбург - Лайпциг, пряко
  • 21:30
    Футбол, Бундеслига: Майнц - Борусия Д, пряко
  • 23:30
    "ФИФА футбол мондиал"
Пълна програма
  • 19:20
    Моят плаващ дом, сезон 1, еп. 10
  • 19:45
    Дивото зове, сезон 1, еп. 9
  • 20:30
    Най-трудното оцеляване Аляска, сезон 2, еп. 4
  • 21:15
    Големият див север, сезон 1, еп. 1
Пълна програма
  • 19:20
    Dumball: Idiots In India
  • 19:50
    World Of X Games
  • 20:45
    World Of X Games
  • 21:40
    Dew Tour City
Пълна програма
  • 17:40
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 20:00
    ЗОНА ЗА ПОЗДРАВИ - LIVE /телевизионно шоу за поздрави - на живо/
Пълна програма
  • 19:30
    Телевизионен магазин "Италиана"
  • 20:00
    Живот на остров
  • 20:30
    Живот на остров
  • 21:00
    Ловци на къщи
Пълна програма
  • 19:30
    Сексът и градът - трети сезон, еп. 1
  • 20:00
    Мама - втори сезон, еп. 20
  • 20:30
    Мама - втори сезон, еп. 21
  • 21:00
    Игра на лъжи - втори сезон, еп. 5
Пълна програма
  • 19:10
    Полицаите от Чикаго, еп. 16
  • 20:05
    Глейдс - втори сезон, еп. 3
  • 21:05
    Военни престъпления - пети сезон, еп. 17
  • 22:00
    Нюанси синьо - втори сезон, еп. 12
Пълна програма
  • 19:30
    "Безсънна нощ", комедийна драма, САЩ, 2017; реж. Гавин Уизън, с Дж. К. Симънс, Емил Хърш, Аналей Типтън, Кристен Шаал, Таран Килам, [15+]
  • 21:00
    "Централа Берлин ІІ, 5 еп.", шпионски трилър, САЩ, 2017; реж. Бронуен Хюз, с Ричард Армитидж, Рис Айфънс, Ричард Дженкинс, Лийланд Орсър, Мишел Форбс, [15+]
  • 21:55
    "В сенките II, 4 еп.", драма, Румъния, 2017; реж. Богдан Мирика, с Шербан Павлу, Мария Обретин, Дору Ана, Мадалина Краю, Габриел Хюан, [18+]
  • 22:55
    "Ад (2016)", екшън - крими - трилър, САЩ, 2016; реж. Рон Хауърд, с Том Ханкс, Фелисити Джоунс, Омар Си, Ирфан Хан, Сидсе Бабет Кнудсен, [12+]
Пълна програма
  • 19:05
    Изграждането на античния град, сезон 1, еп. 1
  • 20:10
    Забранена история, сезон 2, еп. 2
  • 21:00
    Тайните на шестте съпруги, сезон 1, еп. 2
  • 22:00
    Изгубените кралици на Египет
Пълна програма
  • 19:30
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Научих се, гледайки теб
  • 20:00
    Изковани в огъня: Копие за лов на глигани
  • 21:00
    Спецове в заложната къща: Наполеонов комплекс
  • 21:30
    Спецове в заложната къща: Залози по войнишки
Пълна програма
  • 19:30
    Спорт и обучение на кучето
  • 20:00
    С въдица в ръка – тв поредица, втори сезон, 96 еп.
  • 20:30
    АВТО-МОТО ХОБИ – тв поредица, пети сезон, 56 еп. /п/
  • 21:00
    Риболовни страсти – тв поредица
Пълна програма
  • 19:35
    "Строителят Боб"
  • 20:00
    "Дот"
  • 20:25
    "Конни"
  • 20:50
    "Кайю"
Пълна програма
  • 19:30
    "Денят на живо"
  • 20:30
    "Спорт в обектива"
  • 21:30
    НОВИНИ
  • 22:00
    Патарински Live/п/
Пълна програма
  • 19:00
    Хартли (фейлетон)
  • 20:00
    Топкласация
  • 21:00
    JDM
  • 21:15
    Субкултура
Пълна програма
  • 19:15
    "Неочаквана плячка" - комедия с Джузеф Кампела, Тери Копли.
  • 21:00
    "Наше момче" - драма / криминален с Мики Рурк, Кристофър Уокън.
  • 23:00
    "Хора 2.3" - сериал фантастика / драма
  • 23:50
    "Хора 2.4" - сериал фантастика / драма
Пълна програма
  • 19:00
    Само хитове
  • 20:00
    Кетфиш: ТВ шоуто
  • 21:00
    Кетфиш: ТВ шоуто
  • 22:00
    MTV заподозрени
Пълна програма
  • 19:35
    Hot Right Now!
  • 22:00
    Dua Lipa: MTV Live Stage
  • 22:25
    Anne-Marie: MTV Live Stage
  • 22:50
    Charli XCX: MTV Crashes Plymouth
Пълна програма
  • 19:40
    The Decade's Biggest Anthems!
  • 21:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 22:00
    Alternative Rocks
  • 23:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
Пълна програма
  • 19:00
    Големият бариерен риф на Дейвид Атънбъро, сезон 1, еп. 3
  • 19:55
    Суперсетивата на животните, сезон 1, еп. 3
  • 20:50
    Разговори с делфини, сезон 1, еп. 2
  • 21:45
    Диви същества с Доминик Монахан, сезон 3, еп. 12
Пълна програма
  • 19:00
    Пазителите на египетските съкровища, еп. 1
  • 20:00
    Геният, еп. 2
  • 21:00
    Братя по оръжие, еп. 4
  • 22:00
    Дългият път към дома, еп. 7
Пълна програма
  • 19:00
    Малък гигант
  • 19:48
    Животът на Големия бариерен риф: Епизод 2
  • 20:37
    Дивата природа на Европа: Зеленото сърце на Европа
  • 21:26
    Малък гигант
Пълна програма
  • 18:05
    Футбол: Шефилд Юнайтед - Бристъл Сити, мач от Чемпиъншип, повторение
  • 20:00
    Футбол: Монако - Троа, мач от френската Лига 1, повторение, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 22:15
    Футбол: Нант - Ница, мач от френската Лига 1, повторение
Пълна програма
  • 19:35
    Премиера. "Второ зрение". Сериен филм
  • 21:25
    "Вечерният Ургант"
  • 22:00
    "Времето ще покаже"
  • 23:00
    Нощни новини
Пълна програма
  • 19:40
    "3 плюс" - инфо бюлетин
  • 20:00
    "Планета Live" - музикална програма
  • 21:00
    "Фен Клуб" - музика по избор на зрителите
Пълна програма
  • 18:30
    "Добра среща " - музика по избор на зрителите
  • 20:30
    "Това е България" - музикално информационно предаване
  • 21:00
    "Гласове от България" - музикална програма
  • 21:30
    "Поздрав от България" - избрана фолклорна програма
Пълна програма
  • 19:35
    "Планета Хит" - хитове без край
  • 20:00
    "Картини от Света" - музикална импресия
  • 20:05
    "Хитовете на Планета HD"- нон-стоп музика
  • 22:00
    "Планета Live" - музикална програма
Пълна програма
  • 19:10
    "Семейство Симпсън" - анимационен сериал
  • 20:05
    "Галилей" - научен журнал
  • 21:15
    "Семейство Симпсън" - анимационен сериал
  • 23:10
    "Семеен човек" - комедиен сериал
Пълна програма
  • 18:00
    Италия, Серия А: Лацио - Торино
  • 20:00
    Мобил 1
  • 20:30
    Екстремни спортове
  • 21:00
    Жилет световен спорт
Пълна програма
  • 19:30
    "Ексклузивно" - журнал за звездите
  • 19:45
    Новини
  • 20:05
    "Всичко, което се брои" - сериал
  • 20:40
    "Добри времена, лоши времена" - сериал
Пълна програма
  • 19:20
    "Бялата гвардия"
  • 20:50
    "Изкуственият отбор"
  • 21:35
    Сериал: "Семеен детектив"
  • 22:15
    "Храм за Онегин. След славата"
Пълна програма
  • 19:00
    "Голямото бдение"
  • 20:00
    Сериал: "Бандитският Петербург"
  • 21:00
    Сериал: "Улиците на разбитите фенери"
  • 22:00
    "Сега по света"
Пълна програма
  • 19:00
    "Патрулна обиколка: Специалистите" - репортаж
  • 20:00
    "Полицаите от Рур: Die Ruhrpottwache" - криминален сериал
  • 20:55
    Новини
  • 21:15
    "Никакъв втори шанс" - криминален филм, ФРГ, 2017
Пълна програма
  • 19:30
    Новини - централна информационна емисия на ТВ "СКАТ" /на живо/
  • 20:00
    "Дискусионно студио" публицистично предаване /на живо/
  • 21:00
    "Нови хоризонти" - предаване с водещи Петър Петров и Йордан Апостолов /на живо/
  • 22:00
    Новини. Прогноза за времето / повторение /
Пълна програма
  • 19:30
    Футбол от Азия
  • 20:00
    Дартс: Световно първенство в Пърфлийт - пряко
Пълна програма
  • 19:15
    Weihnachtsmann & Co. KG
  • 19:45
    Woozle Goozle und die Weltentdecker
  • 20:15
    Tom und Jerry
  • 20:45
    Trolljager - Geschichten aus Arcadia
Пълна програма
  • 19:40
    Изкуството да пееш фалшиво - драма, Франция, 2015, режисьор Ксавие Джаноли, с Катрин Фро, Криста Тере, Андре Маркон, Мишел Фо, Обер Фенуй, Силвен Дюед
  • 22:00
    Новини
  • 22:40
    ПРЕМИЕРА: ЗАБРАВЕНИ ОТ БОГА - криминален сериал по истински случаи, Холандия
  • 23:30
    Холивудски знаменитости: Джон Траволта - документална поредица
Пълна програма
  • 19:25
    Deja Voice
  • 20:02
    Your Voice
  • 22:00
    Closeup
  • 23:00
    We Love Music
Пълна програма
  • 19:00
    Кралят на пекарната: Пекарната "Friendly Bake Shop"
  • 20:00
    6 дъщери: Хейзъл в центъра на вниманието
  • 21:00
    25 под 1 покрив: Епизод 5
  • 22:00
    Малки хора - свят голям: Всички неизвестни
Пълна програма
  • 19:30
    Зелен свят - Планински кеклик
  • 20:30
    Слънчева палитра
  • 21:00
    Пловдив - Градът с много лица
  • 21:30
    Рай на края на земята
Пълна програма
  • 19:30
    Търсене на дом по света
  • 20:00
    Търсене на дом по света
  • 20:30
    Търсене на дом по света
  • 21:00
    Странни храни с Андрю Цимерн
Пълна програма
  • 19:30
    Търсене на дом по света
  • 20:00
    Търсене на дом по света
  • 20:30
    Търсене на дом по света
  • 21:00
    Странни храни с Андрю Цимерн
Пълна програма
  • 19:40
    Правилата на Джорджия, САЩ, комедия/драма, с Джейн Фонда, 2007
  • 21:30
    Като на Коледа, Канада, комедия/романтичен, с Ан Хечи, Саманта Ферис, 2016
  • 22:55
    Булката беглец, САЩ, комедия/романтичен, с Джулия Робъртс, 1999
Пълна програма
  • 19:30
    Новини
  • 20:00
    "Денят с Веселин Дремджиев" - предаване за анализи и коментари по актуални теми
  • 21:00
    Новини
  • 21:30
    Новини
Пълна програма
  • 19:30
    Печивата на Марта Стюарт - кулинарно предаване, еп. 11
  • 20:00
    Антъни Бурдейн: Без задръжки - седми сезон, еп. 15
  • 20:50
    Кухня без граници - четвърти сезон, еп. 28
  • 21:00
    Сладкишите на Хиде - кулинарно предаване, еп. 9
Пълна програма
  • 19:00
    Хитовете не лъжат!
  • 21:00
    Познайте годината!
  • 22:00
    Ние обичаме 2010 +
  • 23:00
    VH1 Chill
Пълна програма
  • 19:00
    Дред - Екшън, Фантастика, 2012, Режисьор: Пийт Травис, В ролите: Карл Ърбан, Оливия Трилби, Лена Хеди
  • 21:00
    Хейвън Сез.1, Еп.10 - Криминален, Драма , Фентъзи, 2010, Режисьор: Scott Shepherd, David MacLeod, Michael Rosenberg, В ролите: Емили Роуз, Лукас Брайънт, Ерик Балфур
  • 22:00
    Твърде лично - Екшън, Трилър, 2008, Режисьор: Пиер Морел, В ролите: Маги Грейс, Фамке Янсен, Ксандър Бъркли, Лиам Нийсън, Кейти Касиди, Лилънд Орсър, Джон Гриес, Дейвид Уаршовски
Пълна програма
  • 19:00
    "Поглед отблизо: Ветеринарната клиника" - доку-поредица
  • 20:00
    "Перфектна вечеря" - доку-поредица
  • 21:00
    "Проминентни личности" - журнал
  • 21:15
    "6 майки" - толк шоу
Пълна програма
  • 19:00
    Престъпления от класа - трети сезон, еп. 8
  • 20:00
    Завинаги - първи сезон, еп. 14
  • 21:00
    Кости - осми сезон, еп. 21
  • 22:00
    Американците - пети сезон, еп. 6
Пълна програма
  • 19:00
    Club Bangers!
  • 21:00
    Big Tunes!
  • 23:00
    2017's Biggest Tunes
Пълна програма
  • 19:30
    FASHION FILMS
  • 19:55
    FASHION WEEK
  • 20:00
    FTV SPECIAL
  • 20:25
    F-PEOPLE
Пълна програма
  • 19:00
    Can't Stop The Hits
  • 22:00
    Big Fat Hits
Пълна програма
  • 19:30
    "Лов на неизрядни платци" - 22-и 23 еп.
  • 20:20
    "Уличен патрул" - 12 еп.
  • 21:10
    "Съдия Джуди" - 103 и 104 еп.
  • 22:00
    "Написано с кръв" - 2 еп.
Пълна програма
  • 19:30
    новини
  • 19:45
    Спорт
  • 20:00
    Новини
  • 20:10
    Темите - публицистика
Пълна програма
  • 19:20
    На рыбалку вместе с папой
  • 19:50
    Кухня с Сержем Марковичем
  • 20:05
    Сезон охоты
  • 20:30
    Фотоохота с Евгением Полонским
Пълна програма
  • 19:00
    "София - Ден и Нощ" - риалити сериал
  • 20:00
    "От местопрестъплението" - сериал, сезон 15
  • 21:00
    "Мумията" - приключенски екшън с уч. на Брендън Фрейзър, Рейчъл Уайз, Джон Хана, Кевин О'Конър, Арнолд Вослу, Джонатан Хайд, Патриша Веласкес, Одет Фер и др.
  • 23:30
    "От местопрестъплението" - сериал, сезон 15, /п/
Пълна програма
  • 19:00
    Bakery Boss: Friendly Bake Shop
  • 19:45
    Bakery Boss: Violet's Bake Shop
  • 20:30
    How the Earth Works: Asteroid Armageddon
  • 21:15
    American Loggers: The Big Push
Пълна програма
  • 19:00
    Режи, Джуниър!
  • 20:00
    Празничен сладкарски шампионат
  • 21:00
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета
  • 21:30
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета
Пълна програма
  • 19:35
    Бънсен Звяра
  • 19:55
    Кръстници вълшебници
  • 20:25
    Кръстници вълшебници
  • 20:55
    Ники, Рики, Дики и Дона
Пълна програма
  • 19:30
    Конен спорт: Световна купа Ла Коруня
  • 20:25
    Конен спорт: "Ездачен клуб"
  • 20:55
    Новини
  • 21:00
    Фрийстайл ски: Световна купа Ароса, пряко
Пълна програма
  • 19:30
    "Безсънна нощ", комедийна драма, САЩ, 2017; реж. Гавин Уизън, с Дж. К. Симънс, Емил Хърш, Аналей Типтън, Кристен Шаал, Таран Килам, [15+]
  • 21:00
    "Централа Берлин ІІ, 5 еп.", шпионски трилър, САЩ, 2017; реж. Бронуен Хюз, с Ричард Армитидж, Рис Айфънс, Ричард Дженкинс, Лийланд Орсър, Мишел Форбс, [15+]
  • 21:55
    "В сенките II, 4 еп.", драма, Румъния, 2017; реж. Богдан Мирика, с Шербан Павлу, Мария Обретин, Дору Ана, Мадалина Краю, Габриел Хюан, [18+]
  • 22:55
    "Ад (2016)", екшън - крими - трилър, САЩ, 2016; реж. Рон Хауърд, с Том Ханкс, Фелисити Джоунс, Омар Си, Ирфан Хан, Сидсе Бабет Кнудсен, [12+]
Пълна програма
  • 19:30
    Mickey And The Roadster Racers
  • 20:00
    The Lion Guard
  • 20:30
    P-King Duckling
  • 21:00
    Doc McStuffins
Пълна програма
  • 19:35
    Бънсен Звяра
  • 19:55
    Кръстници вълшебници
  • 20:25
    Кръстници вълшебници
  • 20:55
    Ники, Рики, Дики и Дона
Пълна програма
  • 18:00
    Timeless Tuesdays
  • 22:00
    Guess The Year
  • 23:00
    Classic Power Ballads
Пълна програма
  • 19:15
    Web of Lies: Final Sale
  • 20:10
    I Am Homicide: A Promise Kept
  • 21:05
    Murder Chose Me: Friendly Fire
  • 22:00
    Guilty Rich: While You Were Sleeping
Пълна програма
  • 19:40
    Football Stars: Paul Pogba
  • 20:05
    Football Stars: Luis Suarez
  • 20:30
    Football Stars: Manuel Neuer
  • 21:00
    Top: Best Buddies
Пълна програма
  • 19:20
    Realtree Road Trip
  • 19:45
    Western Extreme
  • 20:10
    Western Extreme
  • 20:35
    Western Extreme
Пълна програма
  • 19:30
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Научих се, гледайки теб
  • 20:00
    Изковани в огъня: Копие за лов на глигани
  • 21:00
    Спецове в заложната къща: Наполеонов комплекс
  • 21:30
    Спецове в заложната къща: Залози по войнишки
Пълна програма
  • 19:00
    Геният, еп. 2
  • 20:00
    Братя по оръжие, еп. 4
  • 21:00
    Дългият път към дома, еп. 7
  • 22:00
    На вражеска територия, еп. 4
Пълна програма
  • 19:00
    bTV Новините - централна емисия
  • 20:00
    Премиера: "Сега и завинаги" - сериал, с. 2, еп.14
  • 21:00
    "Фермата" - риалити
  • 22:30
    "Шоуто на Слави" - вечерно ток шоу
Пълна програма
  • 19:25
    Тоталкар; сезон 4, епизод 4, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2017
  • 20:00
    Тоталкар; сезон 4, епизод 5, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2017
  • 20:35
    Тоталкар; сезон 4, епизод 6, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2017
  • 21:10
    Тийн вълк; сезон 6, епизод 9, драма, научна фантастика, САЩ, 2017
Пълна програма
  • 18:45
    Елементарно, Уотсън!; сезон 5, епизод 19, криминален, драма, САЩ, 2016
  • 19:45
    Медиум; сезон 3, епизод 16, криминален, мистерия, САЩ, 2007
  • 20:40
    Медиум; сезон 3, епизод 17, криминален, мистерия, САЩ, 2007
  • 21:40
    Елементарно, Уотсън!; сезон 5, епизод 20, криминален, драма, САЩ, 2016
Пълна програма
  • 19:00
    Първите 48 часа: Другата съпруга
  • 20:00
    Първите 48 часа: На огневата линия/Извън контрол
  • 21:00
    Часовете преди убийство: Епизод 8
  • 22:00
    Първите 48 часа: Убийство на хълма
Пълна програма
  • 18:20
    Имало едно време в Куинс
  • 20:25
    Балибо
  • 22:35
    Елитен отряд 2
Пълна програма
  • 19:00
    Сериал "Мотыльки" 12+
  • 20:00
    Сериал "Исчезнувшие" 16+
  • 21:00
    Новости RTVi
  • 21:25
    Особое мнение
Пълна програма
  • 19:30
    Instant Mom
  • 20:00
    Punk'd
  • 20:30
    Punk'd
  • 21:00
    The King of Queens
Пълна програма
  • 19:42
    A Rumour That Goes Around, Cums Around...On Your Tits (18+)
  • 20:04
    Smokin' Hot Shoplifter Makes A Deal (18+)
  • 20:27
    Foot Job? Cum On (18+)
  • 20:49
    His Wife Squats (On My Dick) (18+)
Пълна програма
  • 18:10
    Футбол: Бразилско първенство, сезон 2017 (повторение)
  • 20:00
    Тенис: Симона Халеп - Анастасия Севастова (Mutua Madrid Open, Мадрид; WTA Premier Mandatory - I полуфинал, повторение)
  • 21:30
    Футбол: Реал /М/ - Севиля (Примера Дивисион, сезон 2017/18 - повторение)
  • 23:30
    "Армада - неразказаната история" - 2 еп., документален филм
Пълна програма
  • 19:40
    Агромаркет
  • 20:00
    Те победиха - повт.
  • 20:30
    Централна емисия новини
  • 21:00
    Прогноза за времето и агропрогноза
Пълна програма
  • 18:40
    King of Kings Heroes Grand Prix
  • 20:05
    Colosseum Tournament - Vikings, Bucharest, Romania
  • 23:25
    Ultimate FightBox Armageddon
Пълна програма
  • 19:00
    Ловци на митове (8)
  • 19:55
    Майстори на шпионажа (4)
  • 20:45
    Тайната история: Тайните на Великата китайска стена
  • 21:40
    Военновременна ферма (5)
Пълна програма
  • 19:30
    WWF - Крайречни гори в Персина
  • 20:00
    Легендите оживяват, с. Ощава, еп.13
  • 20:30
    Иван, талантът и децата
  • 21:00
    Искам да съм там - Боянската църква
Пълна програма
  • 17:30
    Orfeo by Luigi Rossi conducted by Raphael Pichon
  • 20:35
    InterMezzo
  • 21:30
    The Little Mermaid by Jan Kodet, Czech National Ballet
  • 23:20
    Coppelia by the Bordeaux Opera Ballet. Teatro La Fenice
Пълна програма
  • 19:25
    Студио "Купа на България", директно
  • 20:00
    "Головете на кръга", обзорно предаване за Първа професионална лига, 20-и епизод
  • 20:30
    "Златният гейм", обзор на кръга във волейболната Суперлига (2017-18), 11-и епизод, директно
  • 21:30
    Баскетбол: Лос Анджелис Клипърс - Вашингтон Уизардс, мач от НБА, повторение
Пълна програма
  • 19:00
    "Експедиция в облаците" - 2 еп., документален филм
  • 20:00
    Футбол: Бразилско първенство, сезон 2017 (повторение)
  • 22:00
    "Древният свят: Желязната епоха" - 2 еп., документален филм
  • 23:00
    "Век на авиацията: Епичната история на въздушните победи - Спектакълът на полета" - 16 еп., документален филм
Пълна програма
  • 19:00
    "Премиър лийг Токшоу", предаване за английски футбол (2017-18), 15-и епизод
  • 20:00
    "Да скъсаш мрежата" предаване за английски футбол (2017-18), 15-и епизод
  • 20:30
    Неделен обзор на кръга във френската Лига 1 (2017-18), 16-и епизод, повторение
  • 21:30
    Студио "Висша лига", директно
Пълна програма
  • 19:15
    Мрежа от лъжи: Финална разпродажба
  • 20:10
    Детектив Убийство: Спазено обещание
  • 21:05
    Убийствата сами ме избраха: Приятелски огън
  • 22:00
    Престъпленията на богатите: Докато ти спеше
Пълна програма
  • 19:30
    "Честно казано" с Люба Кулезич, (п)
  • 20:30
    "Шоуто на играчите" вечерно ток шоу с Павел и Христо
  • 21:30
    Kъсни новини на Би Ай Ти LIVE
  • 22:00
    BIT LIVE - най-интересното от преките включвания и излъчвания на Би Ай Ти за деня
Пълна програма
  • 18:10
    "Гражданинът", драма, Унгария, 2016; реж. Роланд Враник, с Др. Марцело Кейк-Бали, Агнеш Мар, Аргхаван Шекари, Тибор Гашпар, Тунде Салонтаи, [12+]
  • 20:00
    "Абсолютно съвършени: Филмът", комедия, Великобритания, 2016; реж. Манди Флетчър, с Дженифър Сондърс, Джоана Лъмли, Джулия Соуалха, Джун Уитфийлд, Джейн Хорокс, [15+]
  • 21:30
    "Любов и приятелство", романтична драма, Ирландия, 2015; реж. Уит Стилман, с Кейт Бекинсейл, Клое Севини, Ксавие Самюъл, Стивън Фрай, Том Бенет, [12+]
  • 23:05
    "Берлински Вавилон І, 11 еп.", криминална драма, Германия, 2017; реж. Том Тиквер, Ахим Фон Борис, Хенк Хандлюгтен, с Фолкер Брух, Лив Лиза Фрийс, Леони Бенеш, Валера Каничшеф, Дмитри Александров, [18+]
Пълна програма
  • 18:20
    "Размяната", комедия, САЩ, 2011; реж. Дейвид Добкин, с Райън Рейнолдс, Джейсън Бейтман, Лесли Ман, Оливия Уайлд, Алън Аркин, [15+]
  • 20:10
    "Сестра Джаки VII, 5 еп.", комедийна драма, САЩ, 2015; реж. Брендън Уолш, с Иди Фалко, Мерит Уивър, Пол Шулце, Доминик Фумуза, Руби Джеринс, [15+]
  • 20:35
    "Сестра Джаки VII, 6 еп.", комедийна драма, САЩ, 2015; реж. Адам Бърнстийн, с Иди Фалко, Мерит Уивър, Пол Шулце, Доминик Фумуза, Руби Джеринс, [15+]
  • 21:05
    "Декстър IV, 1 еп.", криминална драма, САЩ, 2009; реж. Маркос Сиега, с Майкъл Си Хол, Дженифър Карпентър, Си Ес Лий, Дейвид Заяс, Джеймс Ремар, [18+]
Пълна програма
  • 19:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 20:00
    В Стара планина: От Ком до Емине (1 част) (документален филм от ФИЛМ ФЕСТ ВИЖ.БГ)
  • 20:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 21:00
    В Стара планина: От Ком до Емине (2 част) (документален филм от ФИЛМ ФЕСТ ВИЖ.БГ)
Пълна програма
  • 19:35
    Dora the Explorer
  • 20:00
    Nella the Princess Knight
  • 20:20
    Bubble Guppies
  • 20:45
    Blaze and the Monster Machines
Пълна програма

Сериали

AXN White 19:40
Отмъщението; сезон 2, епизод 36, драма, мистерия, Турция, 2014
Viasat Nature 19:45
В прегръдка с дивите животни, сезон 1, еп. 2
ARD 1 19:50
"Семейството на доктор Клайст" - сериал
Охота и рыбалка 19:55
Рыбалка в России (Сезон 2)
e-kids 20:00
Клуб Уинкс - анимационен сериал

Всички предавания

Спорт

MAX Sport 2 19:45
Баскетбол: Евролига Фенербахче - ЦСКА Москва
Bloomberg TV Bulgaria 20:00
Индекс спорт с Александър Костадинов и Цветин Филипов
Eurosport 20:00
Златна колекция: Олимпийски игри Нагано 1998, обзор
Eurosport HD 20:00
Златна колекция: Олимпийски игри Нагано 1998, обзор
Sky Sports 20:00
Дартс: Световно първенство в Пърфлийт - пряко

Всички предавания

Филми

HBO 2 20:00
"Батман срещу Супермен: Зората на справедливостта", фентъзи - екшън, САЩ, 2016; реж. Зак Снайдър, с Бен Афлек, Хенри Кавил, Ейми Адамс, Джеси Айзенберг, Даян Лейн, [12+]
TVT 20:00
Голо бърдо (образователен филм за планински туризъм)
bTV 20:00
Празничен мегахит: "Секретна квартира" - екшън, мистери, трилър (Южна Африка, Япония, САЩ, 2012), режисьор - Даниел Еспиноза, актьори - Дензъл Уошингтън, Райън Рейнолдс, Робърт Патрик,  Джоел Кинаман, Вера Фармига, Сам Шепърд и др.
bTV HD 20:00
Празничен мегахит: "Секретна квартира" - екшън, мистери, трилър (Южна Африка, Япония, САЩ, 2012), режисьор - Даниел Еспиноза, актьори - Дензъл Уошингтън, Райън Рейнолдс, Робърт Патрик,  Джоел Кинаман, Вера Фармига, Сам Шепърд и др.
AXN 20:05
Скорпион; сезон 2, епизод 16, екшън, драма, САЩ, 2015

Всички предавания

Рио-2016

Eurosport 20:00
Златна колекция: Олимпийски игри Нагано 1998, обзор
Eurosport HD 20:00
Златна колекция: Олимпийски игри Нагано 1998, обзор
VOX 21:15
"Вечни герои: Зините олимпийски игри" - документация

Всички предавания

Peyongchang-2018

Eurosport 20:00
Златна колекция: Олимпийски игри Нагано 1998, обзор
Eurosport HD 20:00
Златна колекция: Олимпийски игри Нагано 1998, обзор
VOX 21:15
"Вечни герои: Зините олимпийски игри" - документация

Всички предавания



{START_COUNTER}