ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 06:00
    Денят започва Сутрешен информационен блок с водещи Юлия Наева и Иво Никодимов
  • 09:00
    По света и у нас Информационна емисия
  • 09:15
    Денят започва с Култура Информационен културен блок с водещи Анна Ангелова и Димитър Стоянович
  • 11:00
    Здравето отблизо Здравно предаване с водеща Мария Андонова
Пълна програма
  • 06:30
    "Тази сутрин" - информационно предаване
  • 09:30
    "Преди обед" - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
  • 12:00
    bTV Новините - обедна емисия
  • 12:30
    "Шоуто на Слави" /п/- вечерно ток шоу
Пълна програма
  • 06:20
    "Здравей, България" - сутрешен блок
  • 09:30
    "На кафе" - предаване на NOVA
  • 11:30
    "Бон Апети" - предаване
  • 12:00
    Новините на NOVA
Пълна програма
  • 06:30
    България сутрин - важните неща рано сутрин с Лора Инджова и Златимир Йочев
  • 09:30
    Игри на ума - филм
  • 10:30
    ОколоСВЕТСКО с Бойка Делиева и Константина Живова
  • 12:30
    Новините ON AIR
Пълна програма
  • 07:00
    Бизнес старт - сутрешен блок с Иван Нончев и Живка Попатанасова
  • 09:00
    Boom&Bust с Владимир Сиркаров и Кузман Илиев /п./
  • 09:30
    В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки /п./
  • 10:00
    Водещите новини
Пълна програма
  • 07:00
    Най-добрият тунинг; сезон 1, епизод 4, спорт, риалити, Финландия, 2012
  • 07:35
    Красавицата и Звяра; сезон 4, епизод 7, драма, ужаси, САЩ, 2016
  • 08:30
    Скорпион; сезон 1, епизод 7, екшън, драма, САЩ, 2014
  • 09:30
    Скрити доказателства; сезон 3, епизод 2, криминален, драма, САЩ, 2013
Пълна програма
  • 07:25
    Шамуари: Сред дивата природа: Епизод 3
  • 07:50
    Шамуари: Сред дивата природа: Епизод 4
  • 08:15
    Майстори на къщи в клоните на дърветата: Най-страхотната къща в клоните на дърветата, строена някога
  • 09:10
    Котки 101: Колорпойнт късокосместа, американски кърл, сомали, японски бобтейл, бирманска
Пълна програма
  • 07:00
    "Добро утро, българи" - сутрешен блок
  • 09:00
    Новини
  • 09:10
    Интервютата на Алфа Тв
  • 09:40
    Народна музика
Пълна програма
  • 06:30
    Сутрешен информационно-забавен журнал
  • 10:00
    Новини
  • 10:05
    "Червени рози" - сериал
  • 10:55
    "Буря от любов" - сериал
Пълна програма
  • 06:00
    Tick-Tack
  • 10:00
    Hit Mix
  • 14:00
    Standard BIH
  • 14:30
    3 IN 1
Пълна програма
  • 07:00
    Добро утро с БНТ2 информационен блок
  • 09:00
    Добро утро с БНТ 2 сутрешен блок /БНТ 2 Русе/
  • 10:00
    Пътувай с БНТ 2 /БНТ 2 Благоевград/п/
  • 10:30
    Сид - дете на науката анимационен филм
Пълна програма
  • 06:00
    Денят започва сутрешен блок
  • 09:00
    По света и у нас
  • 09:15
    Денят започва с Култура
  • 11:00
    Здравето отблизо
Пълна програма
  • 07:25
    Wacky Races
  • 07:35
    Grizzy and the Lemmings
  • 07:42
    Grizzy and the Lemmings
  • 07:55
    Cloudy with a Chance of Meatballs
Пълна програма
  • 06:00
    "Легендата за Кора" - анимация
  • 08:00
    "Монк" - сериал, еп.12
  • 09:00
    "Готъм" - сериал, еп. 22
  • 10:00
    "Кости" - сериал, с.11, еп. 3
Пълна програма
  • 07:00
    "Вътрешна сигурност" - сериал, с.3, еп.12, с.4, еп.1
  • 09:15
    "Шантава седмица" - комедия (САЩ, 2014), режисьор - Шон Леви, актьори - Джейсън Бейтман, Тина Фей, Джейн Фонда, Бен Шуарц, Дебра Монк, Дакс Шепард, Тимоти Олифант, Кони Бритън, Кори Стол, Роуз Бърни, Адам Драйвър и др.
  • 11:45
    "Вътрешна сигурност" - сериал, с.4, еп.7,8
  • 13:45
    "Престъпления от класа" - сериал, с.6, еп.6
Пълна програма
  • 07:00
    "Без пукната пара" - сериал
  • 08:00
    "По средата" - сериал, с.5
  • 09:00
    "Домашен арест" - сериал
  • 10:00
    "Момиче за един сезон" - комедия, трилър (САЩ, 2005), режисьори - Боби Фарели, Питър Фарели, актьори - Марк Стронг, Дрю Баримор, Джими Фалън, Лени Кларк, Миранда Блек и др.
Пълна програма
  • 06:00
    "Тайните на времето" - сериал
  • 08:00
    "Страсти в Тоскана" - сериал
  • 09:00
    "Лекар в планината" - сериал
  • 10:00
    "Истинска звезда" - сериал
Пълна програма
  • 07:10
    NEXO KNIGHTS
  • 07:35
    Малки Титани: В готовност
  • 07:45
    Малки Титани: В готовност
  • 08:00
    Малки Титани: В готовност
Пълна програма
  • 07:00
    "Дамата, която живее в своя ван", комедийна драма, Великобритания, 2015; реж. Никълъс Хитнър, с Маги Смит, Алекс Дженингс, Доминик Купър, Джеймс Кордън, Джим Броудбенд, [12+]
  • 08:45
    "Стъпка по стъпка", комедия, Канада, 2015; реж. Андрю Кюри, с Еманюел Шрики, Джеймс Бролин, Джейсън Ритър, Кристин Лахти, Кейт Корбет, [12+]
  • 10:25
    "Пряко от Багдад", военна драма, САЩ, 2002; реж. Мик Джaксън, с Майкъл Кийтън, Хелена Бонъм Картър, Лили Тейлър, Брус МакГил, Дейвид Съчет, [12+]
  • 12:20
    "Родени романтици", комедийна драма, Великобритания, 2000; реж. Дейвид Кейн, с Крейг Фъргюсън, Иън Харт, Джейн Хорокс, Ейдриън Лестър, Катрин МакКормък, [12+]
Пълна програма
  • 07:00
    "Планина", драма, Израел, 2015; реж. Яеле Кайам, с Шани Клайн, Авшалом Полак, Хаитам Ибрахем Омари, [12+]
  • 08:25
    "Спящ гигант", драма, Канада, 2015; реж. Андрю Сивидино, с Джаксън Мартин, Ник Сирино, Рийс Мофет, Дейвид Дишър, Ерика Бродски, [15+]
  • 09:55
    "Кентавър", драма, Киргизстан, 2017; реж. Актан Арим Кубат, с Актан Арим Кубат, Болот Тентимишов, Зарема Асаналиева, Илим Калмуратов, Нурали Турсункоджоев, [12+]
  • 11:25
    "Побързай, залез", драма, САЩ, 1967; реж. Ото Премингер, с Майкъл Кейн, Джейн Фонда, Джон Филип Лоу, Дайхан Каръл, Робърт Хукс, [12+]
Пълна програма
  • 07:00
    CNN Newsroom (with World Sport)
  • 08:00
    CNN Newsroom
  • 11:30
    African Voices
  • 12:00
    Amanpour
Пълна програма
  • 07:00
    "Капризи на съдбата" - теленовела
  • 08:00
    "Остани с мен" - сериен филм, /п/
  • 09:30
    "Децата на моята сестра" - романтичен филм с уч. на Пола Шрам, Йоша Кифер, Габриел Рааб, Сузана Улен, Роланд Янковски и др., /п/
  • 11:30
    "Пепел от рози" - сериен филм, /п/
Пълна програма
  • 07:30
    "Военни престъпления" - сериал, сезон 10, /п/
  • 08:45
    "Комисар Рекс" - сериал, сезон 12, /п/
  • 10:00
    "Снайперисти" - сериал, сезон 5, /п/
  • 11:00
    "Уокър - тексаският рейнджър"- сериал, сезон 8, /п/
Пълна програма
  • 07:30
    Как се прави...: Детски колички, заготовки за къщи, дървени флейти, гуми за велосипеди
  • 08:00
    Как се прави...: Пластмасови чаши и прибори/Специални ефекти в грима/Злато/Арфи
  • 08:30
    Как са го направили?: Автомобил с превишена скорост/Воден спектакъл/ Бяла боя
  • 09:00
    Съкровища в склада: Великобритания: Линкълншър
Пълна програма
  • 07:26
    Създай прототип: Автоматизирана доставка на пица
  • 08:14
    Ловци на митове: Битка между половете - втори рунд
  • 09:02
    Космически пионери: Екзо-планета
  • 09:50
    Как са го направили?: Руски кукли/алое вера/знамена
Пълна програма
  • 07:30
    Къмпиране
  • 08:00
    Хотел "Трансилвания": Сериалът
  • 08:30
    Приключенията на Рапунцел и разбойника
  • 09:00
    Мега-чудесата: на калинката и черният котарак
Пълна програма
  • 07:25
    "Да изобретяваме"
  • 07:50
    "Фокуси"
  • 08:05
    "Гастрономи"
  • 08:20
    "Гастрономи"
Пълна програма
  • 07:00
    Клуб Уинкс - анимационен сериал
  • 07:45
    Приключенията на Чък и приятели - анимационен сериал
  • 08:00
    Кученце в джобче - анимационен сериал
  • 08:30
    Трансформъри: Роботи-спасители - анимационен сериал
Пълна програма
  • 06:00
    Делници - с Николай Колев
  • 10:00
    Времена и нрави - с проф. Юлиан Вучков
  • 13:00
    Новини
  • 13:15
    Наследницата - 138 еп. - Сериал
Пълна програма
  • 07:22
    Култура 1
  • 07:41
    Анализи
  • 07:46
    Преглед на програмата / Преглед на печата
  • 07:50
    Етикет Европа
Пълна програма
  • 06:30
    Колоездене на писта: Световна купа Сантяго
  • 08:00
    Снукър: "Шотландия оупън"
  • 09:30
    Фехтовка: "Гран При" серии Доха
  • 10:30
    "По пътя към Пьончан"
Пълна програма
  • 06:00
    Снукър: "Шотландия оупън"
  • 08:00
    Колоездене на писта: Световна купа Сантяго
  • 09:00
    "По пътя към Пьончан"
  • 09:30
    Ски-алпийски дисциплини, Световна купа (жени) Сен Мориц: Супер-Г
Пълна програма
  • 07:15
    Търсачи на съкровища, сезон 2, еп. 1
  • 08:00
    Треска за нефрит, сезон 3, еп. 6
  • 08:20
    Моят плаващ дом, сезон 1, еп. 4
  • 08:45
    Царе на строителството с дървен материал, сезон 4, еп. 10
Пълна програма
  • 07:25
    Dumball: Idiots In India
  • 07:55
    World Of X Games
  • 08:50
    X Games Heroes
  • 09:15
    X Games Heroes
Пълна програма
  • 07:00
    Утрото /сутрешен музикален блок/
  • 10:00
    Песните на... /половин час с хитовете на изпълнител от ефира на ФЕН ТВ/
  • 10:30
    Утрото /сутрешен музикален блок/
  • 11:00
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
Пълна програма
  • 07:30
    Ловци на къщи
  • 08:00
    Карибски живот
  • 08:30
    Карибски живот
  • 09:00
    Живот на остров
Пълна програма
  • 07:15
    10 години по-млади - четвърти сезон, еп. 9
  • 07:45
    Любовни авантюри - четвърти сезон, еп. 11
  • 08:40
    Грозната Бети - трети сезон, еп. 21
  • 09:35
    Уитни- втори сезон, еп. 9
Пълна програма
  • 06:50
    Глейдс - втори сезон, еп. 2
  • 07:45
    Лас Вегас - четвърти сезон, еп. 3
  • 08:35
    Лас Вегас - четвърти сезон, еп. 4
  • 09:30
    Военна прокуратура - трети сезон, еп. 19
Пълна програма
  • 07:00
    "Празнични удоволствия", комедия, САЩ, 2016; реж. Кърк Д'Амико, с Бейли Медисън, Френч Стюарт, Дженифър Робъртсън, Санди Джобин-Беванс, Итан Пюджото, [12+]
  • 08:35
    "Бамби", анимация, САЩ, 1942; реж. Дейвид Ханд, [0+]
  • 09:45
    "Изпечено убийство: Смъртоносна рецепта", детективска драма, САЩ, 2016; реж. Кристофър Табори, с Алисън Суини, Гейбриъл Хогън, Камерън Матисън, Барбара Нивън, Лиза Дюръпт, [12+]
  • 11:10
    "Коралайн", анимация, САЩ, 2009; реж. Хенри Селик, [7+]
Пълна програма
  • 07:10
    Бойни кораби, сезон 1, еп. 7
  • 08:00
    Инките: Господари на небесата, сезон 1, еп. 2
  • 09:00
    Загадки в музея, сезон 4, еп. 8
  • 09:45
    Конспирация, сезон 1, еп. 3
Пълна програма
  • 07:25
    Спецове в заложната къща: Създание на залозите
  • 07:50
    Спецове в заложната къща: Събранието на отмъстителите
  • 08:15
    Ози и Джак около света: Да си спомним Аламо
  • 09:05
    Изковани в огъня: Етиопски извит меч "шотел"
Пълна програма
  • 07:30
    Спорт и обучение на кучето
  • 08:00
    С въдица в ръка – тв поредица, втори сезон, 96 еп.
  • 08:30
    АВТО-МОТО ХОБИ – тв поредица, пети сезон, 56 еп. /п/
  • 09:00
    Риболовни страсти – тв поредица
Пълна програма
  • 07:00
    "Томас и приятели"
  • 07:35
    "Строителят Боб"
  • 07:55
    "Зоопаркът на Сузи"
  • 08:00
    "Кайю"
Пълна програма
  • 07:00
    "Всяка сутрин" - сутрешен блок
  • 09:00
    "Беновска пита"/п/
  • 11:15
    Топ Шоп
  • 11:30
    "Пулс" с Гергана Добрева/п/
Пълна програма
  • 02:45
    JDM
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:30
    Драконова топка Z (анимация)
  • 19:00
    Хартли (фейлетон)
Пълна програма
  • 07:00
    "Уили / Мили" - комедия / фентъзи с Пати Дюк, Джон Глоувър.
  • 08:25
    "Клас" - комедия / романтичен с Жаклин Бисе, Роб Лоуи.
  • 10:00
    "Светлината на блуждаещия огън" - драма / семеен филм с Лесли Нилсън, Типи Хедрен, Фей Грант, Лара Паркър.
  • 11:35
    "В радост и беда" - комедия с Макс Александър, Джонатан Банкс.
Пълна програма
  • 06:50
    FERRARI WORLD FINALS, MUGELLO
  • 08:00
    FORMULA FORD FESTIVAL
  • 08:50
    THE LONDON CUP
  • 09:40
    LOTUS CUP EUROPE
Пълна програма
  • 07:00
    Само хитове
  • 08:00
    Да създадеш
  • 09:00
    Да разбереш Джейн
  • 10:00
    Бременна на 16 - реалити шоу
Пълна програма
  • 07:00
    Hot Right Now!
  • 09:00
    #WINNING2017: The Year's Best Hits
  • 10:30
    Hot Right Now!
  • 12:00
    MTV Crashes Plymouth: The Best...
Пълна програма
  • 06:00
    AM Mayhem
  • 09:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 11:00
    Super Massive Rock Stars!
  • 13:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
Пълна програма
  • 07:10
    72-те най-сладки животни, сезон 1, еп. 6
  • 07:45
    Ветеринарите отблизо, сезон 1, еп. 7
  • 08:45
    Градът на бялата мечка, сезон 1, еп. 7
  • 09:10
    Градът на бялата мечка, сезон 1, еп. 8
Пълна програма
  • 07:05
    Компилация: Да оцелееш в Аляска, еп. 1
  • 08:00
    Летището в Дубай, еп. 1
  • 09:00
    Мегаструктури от Втората Световна, еп. 3
  • 10:00
    Дивата Русия, еп. 3
Пълна програма
  • 07:24
    Светът на дивото: Американски планини
  • 07:50
    Американска пума
  • 08:37
    Кралицата на преследването
  • 09:26
    Оригиналният "Боен клуб"
Пълна програма
  • 02:30
    Край на програмата
  • 10:00
    Футбол: Рединг - Кардиф Сити, мач от Чемпиъншип, повторение
  • 12:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 12:05
    Футбол: Бордо - Страсбург, мач от френската Лига 1, повторение
Пълна програма
  • 07:30
    "Пробни покупки"
  • 08:00
    "Живей здравословно!"
  • 09:00
    "Модна присъда"
  • 10:00
    Новини (със субтитри)
Пълна програма
  • 07:05
    "Класика в жанра" - хитовете през годините
  • 08:00
    "Златен хит" - най-доброто
  • 08:05
    "Планета Live" - музикална програма
  • 08:40
    "Промо" - новите хитове
Пълна програма
  • 07:30
    "Златна колекция" - хитовете през годините
  • 08:30
    "Музикален пъзел" - избрани песни
  • 09:30
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 09:40
    "Традиция и новаторство" - модерен фолк
Пълна програма
  • 07:05
    "Show Time" - музикална програма
  • 08:00
    "Планета Live" - музикална програма
  • 09:00
    "Промо" - нови видеоклипове
  • 09:05
    "Планета Хит" - хитове без край
Пълна програма
  • 07:20
    "Майк и Моли" - комедиен сериал
  • 07:40
    "2 разорени момичета: Без пукната пара" - сериал
  • 08:35
    "Теория за големия взрив" - сериал
  • 09:50
    "Двама мъже и половина" - сериал
Пълна програма
  • 06:00
    Дивата муха
  • 08:00
    Екстремни спортове
  • 10:00
    Италия, Серия А: Милан - Болоня
  • 12:00
    Италия, Серия А: Ювентус - Интер
Пълна програма
  • 07:00
    "Добро утро, Германия" - сутрешен журнал
  • 09:30
    "Добри времена, лоши времена" - сериал
  • 10:00
    "Сред нас" - сериал
  • 10:30
    "Съблазнителни измами" - доку-поредица
Пълна програма
  • 06:50
    "За най-важното"
  • 07:45
    "Културният отдих"
  • 08:15
    Сериал: "Следствени тайни"
  • 09:00
    Вести
Пълна програма
  • 07:00
    Анимация
  • 08:00
    "Вечерни новини от Америка"
  • 09:00
    Сериал: "Ловът на Пепеляшка"
  • 10:00
    Сериал: "Улиците на разбитите фенери"
Пълна програма
  • 06:30
    Сутрешен информационно-забавен журнал и спорт
  • 11:00
    "Клиниката на Зюдринг" - сериал
  • 12:00
    "В името на справедливостта: Ние се борим за Вас!" - поредица
  • 13:00
    "Адвокатите на пост" - поредица
Пълна програма
  • 07:30
    Китка народна музика
  • 07:45
    НОВИНИ - сутрешна емисия
  • 08:00
    Ранни вести /на живо/
  • 10:15
    НОВИНИ - сутрешна емисия
Пълна програма
  • 06:15
    Футбол
  • 07:45
    Скай спортс класика
  • 08:00
    Приключенски спортове
  • 08:30
    Гинес ръгби
Пълна програма
  • 07:30
    Noddy, der kleine Detektiv
  • 07:40
    Noddy, der kleine Detektiv
  • 08:00
    Paw Patrol - Helfer auf vier Pfoten
  • 08:30
    Caillou
Пълна програма
  • 07:30
    Детски свят - Маша и мечока - анимация
  • 08:00
    Новини
  • 08:15
    Исторически календар
  • 08:30
    Безценна перла - ТВ сериал - Бразилия - 13епизод
Пълна програма
  • 06:00
    Snooza
  • 09:00
    21:00 Zoom
  • 09:02
    Snooza
  • 10:02
    1 Artist 3 Hits
Пълна програма
  • 07:00
    Оженени от мама и татко: Ще се срещнем пред олтара
  • 08:00
    Бутик за булки с извивки: Лиса
  • 08:30
    Бутик за булки с извивки: Лейси
  • 09:00
    90 дни до сватбата: Епизод 2
Пълна програма
  • 07:30
    Импресия - Тъмната река
  • 08:00
    Война на похабяването - с.3, еп.10
  • 08:30
    Бъди там - България в музика и картини
  • 09:00
    Спорт и приключения - Луда надпревара, репортаж
Пълна програма
  • 07:30
    Търсене на дом по света
  • 08:00
    Търсене на дом по света
  • 08:30
    Търсене на дом по света
  • 09:00
    Екстремни RV каравани
Пълна програма
  • 07:30
    Търсене на дом по света
  • 08:00
    Търсене на дом по света
  • 08:30
    Търсене на дом по света
  • 09:00
    Екстремни RV каравани
Пълна програма
  • 05:50
    Светлосиньо, САЩ, драма, 2008
  • 07:35
    Мародери, Канада,САЩ, екшън/криминален/мистерия, 2016
  • 09:20
    Джей и мълчаливият Боб отвръщат на удара, САЩ, приключенски/комедия, 2001
  • 11:05
    Песен за Коледа, САЩ, драма, с Бека Тобин, Кендра Тиминс, 2017
Пълна програма
  • 07:30
    Новини
  • 08:00
    Новини
  • 08:30
    Новини
  • 09:00
    Новини
Пълна програма
  • 07:20
    Менюто днес - четвърти сезон, еп. 3
  • 07:50
    Менюто днес - четвърти сезон, еп. 4
  • 08:15
    Модерна турска кухня с Максут - кулинарно предаване, еп. 21
  • 08:40
    Домашна кухня с Джейми Оливър - втори сезон, еп. 10
Пълна програма
  • 07:00
    Стани и засияй с VH1
  • 09:00
    Хитовете не лъжат!
  • 11:00
    Познайте годината!
  • 12:00
    Тор 10 на VH1 от тази седмица
Пълна програма
  • 06:00
    История с пчели - Анимация, Комедия, 2007, Режисьор: Стив Хикнър, Саймън Дж. Смит, В ролите: Джери Зайнфелд, Рене Зелуегър, Матю Бродерик
  • 08:00
    Омагьосаната къща - Анимация, 2013, Режисьор: Бен Стасен, Джеръми Дегрусон, В ролите: Синда Адамнс, Джордж Баибт
  • 09:30
    Ронал Варварина - Анимация, Приключенски, Комедия, 2011, Режисьор: Филип Айнщайн Липски, Торбьорн Кристоферсен, Крестен Андерсен, В ролите: Андерс Юл, Лаерке Унтер-Андерсен
  • 11:00
    What if - Комедия, 2014, Режисьор: Майкъл Доус, В ролите: Даниел Радклиф, Джемима Рупър, Меган Хефърн, Адам Драйвър, Меган Парк, Рейф Спол, Зои Казан, Аманда Крю
Пълна програма
  • 06:55
    "CSI: Ню Йорк" - криминален сериал
  • 07:50
    "Джордан: Патоложка с профил" - криминален сериал
  • 08:45
    "Дай ме под съд" - доку-поредица
  • 11:55
    "4 сватби и едно вълшебно пътешествие" - доку-поредица
Пълна програма
  • 07:30
    Пътешествия/п/
  • 08:30
    Спорт
  • 09:00
    "ТВ меню"
  • 09:30
    "Тяло и душа" - документална поредица
Пълна програма
  • 06:45
    От местопрестъплението: Маями - първи сезон, еп. 5
  • 07:35
    Психаротерапия - трети сезон, еп. 19
  • 08:00
    Психаротерапия - трети сезон, еп. 20
  • 08:25
    Откачалки - първи сезон, еп. 8
Пълна програма
  • 06:00
    AM Rush
  • 09:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 09:40
    DJ Duel
  • 11:00
    Big Tunes!
Пълна програма
  • 07:30
    TOP PHOTOSHOOTS
  • 07:55
    FASHION WEEK
  • 08:00
    DESIGNERS
  • 08:25
    F-PEOPLE
Пълна програма
  • 06:00
    Wake Up With Hits!
  • 09:00
    Big Fat Hits
  • 11:00
    Nothing But Hits
  • 13:00
    MTV's Euro Top 10
Пълна програма
  • 07:00
    "Уличен патрул" - 12 еп.
  • 07:50
    "Кошмарни съседи" - 5 еп.
  • 08:40
    "Лов на неизрядни платци" - 22 и 23 еп.
  • 09:30
    "Джигити" - 1 еп.
Пълна програма
  • 06:30
    "Европа сутрин" - сутрешен блок
  • 09:00
    новини
  • 09:15
    Спорт
  • 09:30
    Новини
Пълна програма
  • 07:25
    Рыбалка сегодня
  • 07:40
    Природа мужской кухни с Сержем Марковичем
  • 07:55
    На рыбалку с охотой
  • 08:25
    Сомы Европы
Пълна програма
  • 07:30
    "София - Ден и Нощ" - риалити сериал, /п/
  • 08:30
    "Убийства в Мидсъмър" - сериен филм, сезон 18
  • 11:00
    "Наследникът" - семеен филм с уч. на Джон Невил, Джеймс Дуън, Кортни Дрейпър, Оливър Муирхад и др., /п/
  • 13:30
    "Любителката на мистерии: В сенките"- мистери с уч. на Кели Мартин, Кейси Сандър, Кларънс Уилямс III и др.
Пълна програма
  • 07:00
    Dogs 101: English Sheepdog, Chow Chow, Toy Fox Terrier, Brittany, Miniature Schnauzer
  • 07:45
    American Loggers: Big Freeze... Big Trouble
  • 08:30
    How the Earth Works: Will Iceland Poison the Skies?
  • 09:15
    Kitchen Boss: Seaside Favourites
Пълна програма
  • 07:30
    HERE AND THERE
  • 07:40
    PERFECT ENGLISH
  • 07:50
    ENGLISH UP
  • 08:00
    WEATHER FORECAST
Пълна програма
  • 07:25
    Босата контеса
  • 07:50
    Анна Олсън: Сладкарски изделия
  • 08:15
    Кухнята
  • 09:05
    Гражданка в ранчото
Пълна програма
  • 07:25
    Пламъчко и машините
  • 07:50
    АЛВИННН!!! и катеричоците
  • 08:05
    АЛВИННН!!! и катеричоците
  • 08:20
    Спонджбоб Квадратни Гащи
Пълна програма
  • 06:30
    Колоездене на писта: Световна купа Сантяго
  • 08:00
    Снукър: "Шотландия оупън"
  • 09:30
    Фехтовка: "Гран При" серии Доха
  • 10:30
    "По пътя към Пьончан"
Пълна програма
  • 07:00
    "Празнични удоволствия", комедия, САЩ, 2016; реж. Кърк Д'Амико, с Бейли Медисън, Френч Стюарт, Дженифър Робъртсън, Санди Джобин-Беванс, Итан Пюджото, [12+]
  • 08:35
    "Бамби", анимация, САЩ, 1942; реж. Дейвид Ханд, [0+]
  • 09:45
    "Изпечено убийство: Смъртоносна рецепта", детективска драма, САЩ, 2016; реж. Кристофър Табори, с Алисън Суини, Гейбриъл Хогън, Камерън Матисън, Барбара Нивън, Лиза Дюръпт, [12+]
  • 11:10
    "Коралайн", анимация, САЩ, 2009; реж. Хенри Селик, [7+]
Пълна програма
  • 06:00
    "Tick-tack"-етно и поп музика
  • 10:00
    "New video" -избрани нови видеоклипове, премиера
  • 10:20
    "Hit mix"-музикален микс от хитови видеоклипове
  • 11:00
    Поп Топ с Мартин Геновски
Пълна програма
  • 07:30
    Loopdidoo
  • 07:45
    HENRY HUGGLEMONSTER
  • 08:00
    P-King Duckling
  • 08:30
    Puppy Dog Pals
Пълна програма
  • 07:25
    Пламъчко и машините
  • 07:50
    АЛВИННН!!! и катеричоците
  • 08:05
    АЛВИННН!!! и катеричоците
  • 08:20
    Спонджбоб Квадратни Гащи
Пълна програма
  • 07:00
    Wake Me Up Before You Go Go
  • 09:00
    Nothing But Classics
  • 11:00
    Guess The Year
  • 12:00
    We Are The 80s
Пълна програма
  • 07:25
    Deadline: Crime with Tamron Hall: Family Secrets
  • 08:15
    The Locator: Episode 14
  • 08:40
    The Locator: Episode 15
  • 09:10
    Swamp Murders: Oasis Of Death
Пълна програма
  • 07:20
    Football Stars: Carli Lloyd
  • 07:50
    Football Stars: Theo Walcott
  • 08:15
    Football Stars: Episode 6
  • 08:45
    Top: Actors
Пълна програма
  • 07:15
    Field & Stream's The Gun Nuts
  • 07:40
    Field & Stream's The Gun Nuts
  • 08:05
    Field & Stream's The Gun Nuts
  • 08:30
    Midway USA's Gun Stories
Пълна програма
  • 07:25
    Спецове в заложната къща: Създание на залозите
  • 07:50
    Спецове в заложната къща: Събранието на отмъстителите
  • 08:15
    Ози и Джак около света: Да си спомним Аламо
  • 09:05
    Изковани в огъня: Етиопски извит меч "шотел"
Пълна програма
  • 07:00
    Летището в Дубай, еп. 1
  • 08:00
    Мегаструктури от Втората Световна, еп. 3
  • 09:00
    Дивата Русия, еп. 3
  • 10:00
    Технически постижения, еп. 6
Пълна програма
  • 06:30
    "Тази сутрин" - информационно предаване
  • 09:30
    "Преди обед" - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
  • 12:00
    bTV Новините - обедна емисия
  • 12:30
    "Шоуто на Слави" /п/- вечерно ток шоу
Пълна програма
  • 07:00
    Телешоп
  • 10:00
    Ханибъл постмортем; сезон 3, епизод 5, криминален, САЩ, 2015
  • 10:10
    Ханибъл постмортем; сезон 3, епизод 6, криминален, САЩ, 2015
  • 10:20
    Престъпления без граници; сезон 1, епизод 3, криминален, драма, Франция, 2013
Пълна програма
  • 07:00
    Телешоп
  • 12:00
    Отмъщението; сезон 2, епизод 5, драма, мистерия, Турция, 2014
  • 13:10
    Телешоп
  • 13:25
    Елементарно, Уотсън!; сезон 5, епизод 19, криминален, драма, САЩ, 2016
Пълна програма
  • 07:00
    Градски кошмари: Добрият самарянин
  • 08:00
    Какво е нужно за убийство: Зелената вдовица
  • 08:30
    Какво е нужно за убийство: Информаторът убиец
  • 09:00
    Ловецът на убийци: Извън закона
Пълна програма
  • 06:50
    Животът ми до тук
  • 08:50
    Далеч от Провидънс
  • 10:45
    Златни години
  • 12:40
    Обери мафията
Пълна програма
  • 07:30
    "Американский ликбез" Американская мечта
  • 08:00
    Сериал "Время любить" 16+
  • 09:00
    Сериал "Мотыльки" 12+
  • 10:00
    Худ.фильм "Любовь под надзором" 16+
Пълна програма
  • 07:30
    "Новини" - информационна емисия на ТВ СКАТ
  • 07:45
    "Шарена седянка" - поздравителен концерт /повторение от предния ден/ - І част
  • 08:30
    "Новини" - информационна емисия на ТВ СКАТ
  • 08:45
    "Шарена седянка" - поздравителен концерт /повторение от предния ден/ - ІІ част
Пълна програма
  • 07:30
    SpongeBob SquarePants
  • 08:00
    SpongeBob SquarePants
  • 08:30
    SpongeBob SquarePants
  • 09:00
    The King of Queens
Пълна програма
  • 07:22
    To The Souls Of Soldiers Past (18+)
  • 07:48
    Euro Cutie Takes a Sexy Survey (18+)
  • 08:11
    Foreva A Fantasy (18+)
  • 08:36
    Sensual Orgasms For Spanish Hottie (18+)
Пълна програма
  • 07:00
    Футбол: Бразилско първенство, сезон 2017 (повторение)
  • 09:00
    "Дневниците на големите мечки" - 1 еп., документален филм
  • 10:00
    Футбол: Реал /М/ - Севиля (Примера Дивисион, сезон 2017/18 - повторение)
  • 12:00
    Тенис: Анджелик Кербер - Южени Бушар (Mutua Madrid Open, Мадрид; WTA Premier Mandatory - повторение)
Пълна програма
  • 07:10
    Арена баскетбол обзорно предаване
  • 08:00
    Ветроходството отблизо магазинно предаване /11 епизод/
  • 08:30
    В кадър: От Сиан до Забранения град документален филм
  • 09:00
    Аз съм…
Пълна програма
  • 06:20
    Някой като Ходър
  • 07:45
    Копнеещи сърца
  • 10:15
    Най-смешните скечове на Абът и Костел 1
  • 12:00
    Най-смешните скечове на Абът и Костел 2
Пълна програма
  • 07:30
    Агрофорум - повт.
  • 08:00
    Документален филм - повторение
  • 08:40
    Прогноза и агропрогноза
  • 08:45
    Агротема
Пълна програма
  • 07:00
    Търсачи на кости
  • 08:00
    Вълшебната планина на Тибет
  • 09:00
    Какво готвят по света?
  • 09:30
    Какво готвят по света?
Пълна програма
  • 07:25
    Ultimate First League
  • 07:40
    Taekwondo
  • 08:15
    WUSHU Championship
  • 08:30
    Japan Queen Tournament
Пълна програма
  • 06:40
    Неговото дело и слава
  • 08:30
    Коледна история
  • 09:50
    Фьоксия - малката вълшебница
  • 11:15
    Многодетен баща: Преимуществото на домакините
Пълна програма
  • 07:05
    Зоопаркът - Дъблин (8)
  • 07:35
    Ветеринарна клиника за дребни животни (11)
  • 08:00
    Ветеринарна клиника за дребни животни (12)
  • 08:30
    Дивата природа на Нова Зеландия (1)
Пълна програма
  • 07:30
    Импресия - Крушунски водопади
  • 08:00
    Война на похабяването - с.3, еп.9
  • 08:30
    Бъди там - България в музика и картини
  • 09:00
    Скравена - езда по пътеките на историята
Пълна програма
  • 07:00
    InterMezzo
  • 09:30
    The Merry Widow by Lehar with Renee Fleming at the Metropolitan Opera
  • 11:50
    Philippe Jaroussky Musical Academy Gala
  • 12:40
    InterMezzo
Пълна програма
  • 03:30
    Край на програмата
  • 08:00
    Футбол: Ботев Пловдив - Етър, мач от Първа професионална лига, повторение
  • 10:00
    Волейбол: Монтана - ЦСКА, мач от Суперлигата, повторение
  • 12:00
    Студио: Обзор на кръга в Първа професионална лига (2017-18), 20-и епизод, повторение
Пълна програма
  • 07:00
    "Век на авиацията: Епичната история на въздушните победи - Спектакълът на полета" - 16 еп., документален филм
  • 08:00
    "Експедиция в облаците" - 2 еп., документален филм
  • 09:00
    Футбол: Бразилско първенство, сезон 2017 (повторение)
  • 11:00
    "Footbrazil" - 29 еп., обзорно предаване
Пълна програма
  • 06:00
    Край на програмата
  • 08:00
    Футбол: Манчестър Юнайтед - Манчестър Сити, мач от английската Висша лига, повторение
  • 10:00
    Футбол: Саутхямптън - Арсенал, мач от английската Висша лига, повторение
  • 12:00
    Неделен обзор на кръга в английската Висша лига (2017-18), 15-и епизод, повторение
Пълна програма
  • 07:25
    Престъпления на фокус с Тамрон Хол: Семейни тайни
  • 08:15
    Намирачът: Епизод 14
  • 08:40
    Намирачът: Епизод 15
  • 09:10
    Убийства в тресавището: Оазисът на смъртта
Пълна програма
  • 06:30
    "Код 11-13", информационно - новинарско шоу (п)
  • 08:30
    "Спорно за спорта" с Кирил Веселински, (п) 1 част
  • 09:00
    "Горещи срещи" с Венета Райкова, избрано
  • 10:00
    "Честно казано" с Люба Кулезич, (п)
Пълна програма
  • 07:30
    Шарански театър - The Red One 2. част
  • 08:00
    Решенията на Валтер - Платики от Венецианското езеро
  • 08:30
    Страстен риболов на едри шарани с Томаш Чьоргьо - пролет
  • 09:00
    Спининг-академия - Риболов от каяк
Пълна програма
  • 07:00
    "Еверест (2015)", драма, Великобритания, 2015; реж. Балтазар Кормакър, с Джейсън Кларк, Джош Бролин, Джон Хоукс, Робин Райт, Майкъл Кели, [12+]
  • 09:05
    "Отбор "Луди глави" - легендата е жива", приключенски - семеен, Германия, 2016; реж. Йоахим Мазанек, с Михаел Зомерер, Аарон Кисьоф, Рон Антони Рензенбринк, Вико Мюке, Бенет Майер, [7+]
  • 10:45
    "Малкият помощник на Дядо Коледа", семейна комедия, Канада, 2015; реж. Джил Джънгър, с Майк "Дъ Миз" Мизанин, Анналин МакКорд, Пейдж, Ерик Кийнлисайд, Катрин Къркпатрик, [7+]
  • 12:15
    "Любов и приятелство", романтична драма, Ирландия, 2015; реж. Уит Стилман, с Кейт Бекинсейл, Клое Севини, Ксавие Самюъл, Стивън Фрай, Том Бенет, [12+]
Пълна програма
  • 07:00
    "Джаспър Джоунс", драма - мистерия, Австралия, 2017; реж. Рейчъл Пъркинс, с Ливай Милър, Тони Колет, Хюго Уийвинг, Ангъри Райс, Мат Нейбъл, [12+]
  • 08:40
    "Шимпанзе", документален, САЩ, 2012; реж. Алистър Фодърджил, Марк Линфийлд, [All+]
  • 09:55
    "Бурлеска", музикална драма, САЩ, 2010; реж. Стив Антин, с Шер, Кристина Агилера, Ерик Дейн, Кам Гигандет, Джулиан Хоф, [12+]
  • 11:55
    "Сестра Джаки VII, 3 еп.", комедийна драма, САЩ, 2015; реж. Брендън Уолш, с Иди Фалко, Мерит Уивър, Пол Шулце, Доминик Фумуза, Руби Джеринс, [15+]
Пълна програма
  • 07:30
    After Midnight
  • 07:45
    After Midnight
  • 08:00
    Front Row
  • 08:15
    Front Row
Пълна програма
  • 07:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 08:00
    Заръката (документален филм от ФИЛМ ФЕСТ ВИЖ.БГ)
  • 08:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 09:00
    Плевен. Вълни по равнината (1 част) (документален филм от ФИЛМ ФЕСТ ВИЖ.БГ)
Пълна програма
  • 06:00
    Футбол: Руска Премиер лига
  • 08:00
    Футбол: Руска Премиер лига
  • 10:00
    Баскетбол: Евролига
  • 10:30
    Баскетбол: Еврокупа
Пълна програма
  • 06:00
    ММА: Ultimate Fighting Championship 2017
  • 08:00
    Баскетбол: Еврокупа
  • 09:45
    Баскетбол: Еврокупа
  • 11:30
    Хокей на лед: NHL
Пълна програма
  • 07:10
    Paw Patrol
  • 07:35
    Dora the Explorer
  • 08:00
    Nella the Princess Knight
  • 08:20
    Bubble Guppies
Пълна програма
  • 06:50
    История на Земята - Назад във времето
  • 08:00
    История на Земята - Дълбини
  • 09:00
    Суперколи в действие
  • 10:00
    Състезанието на живота им - сезон 2, еп.2
Пълна програма

Сериали

Viasat Nature 07:30
72-те най-сладки животни, сезон 1, еп. 11
Diema 07:30
"Уокър - тексаският рейнджър " - сериал, сезон 7, 3 епизода
e-kids 07:30
Покемон - анимационен сериал
bTV Lady 07:30
"Светлината на моя живот" /п./ - сериал
Хоби ТВ 07:30
Риби и такъми - тв поредица, четвърти сезон

Всички предавания

Спорт

Ring.BG 07:30
УЕФА Шампионска лига: Базел - Манчестър Сити
Film Plus 08:00
Тенис: Dubai Duty Free Tennis Championships, Дубай (WTA Premier - финал, повторение)
Mtel Sport 1 08:00
Тенис: ATP 500 Рио 2018
Mtel Sport 2 08:00
Хокей на лед: NHL
MTV 08:00
Зона за приятели

Всички предавания

Филми

HBO 2 07:30
"Замръзналото кралство: Коледа с Олаф", анимация, САЩ, 2017; реж. Кевин Детърс, Стиви Уермърс, [0+]
Bulgaria ON AIR 07:30
Другото лице на Арнолд Шварценегер - филм
Telekabel 07:30
Детски свят: Маша и мечока - анимация
AXN 07:35
Вестителите; сезон 1, епизод 6, научна фантастика, драма, САЩ, 2015
BNT2 07:45
Космически кораб "Догстар" 2 детски тв филм /26, последен епизод/

Всички предавания

Рио-2016

Eurosport 09:45
Олимпийски игри: Фигурно пързаляне, гала, запис
Eurosport 2 08:45
Олимпийски игри: Кърлинг, финал (жени), запис
Eurosport HD 08:45
Олимпийски игри: Ски бягане, 30 км (жени), директно
BNT HD 09:45
Зимни олимпийски игри: Бобслей, четворки мъже, финал

Всички предавания

Peyongchang-2018

Eurosport 09:45
Олимпийски игри: Фигурно пързаляне, гала, запис
Eurosport 2 08:45
Олимпийски игри: Кърлинг, финал (жени), запис
Eurosport HD 08:45
Олимпийски игри: Ски бягане, 30 км (жени), директно
BNT HD 09:45
Зимни олимпийски игри: Бобслей, четворки мъже, финал

Всички предавания



{START_COUNTER}