ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 04:40
    Още от деня коментарно предаване/п/
  • 05:50
    Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня
  • 06:00
    Денят започва Сутрешен информационен блок с водещи Юлия Наева и Иво Никодимов
  • 09:00
    По света и у нас Информационна емисия
Пълна програма
  • 04:30
    "Сърцето на града" /п./- сериал
  • 05:30
    "Лице в лице" /п./ - публицистично предаване
  • 06:00
    "Кунг фу панда: Легенда за страхотния боец" - анимация
  • 06:30
    "Тази сутрин" - информационно предаване
Пълна програма
  • 04:00
    "Непростимо"- сериен филм
  • 05:20
    "Часът на Милен Цветков" - предаване на NOVA /п/
  • 06:20
    "Здравей, България" - сутрешен блок
  • 09:30
    "На кафе" - предаване на NOVA
Пълна програма
  • 04:50
    Необичайните заподозрени с Георги Лозанов /п./
  • 05:40
    Денят ON AIR - новините с коментар с Владимир Сиркаров/Кузман Илиев /п./
  • 06:30
    България сутрин - важните неща рано сутрин с Лора Инджова и Златимир Йочев
  • 09:30
    Игри на ума - филм
Пълна програма
  • 01:30
    Повторения
  • 07:00
    Бизнес старт - сутрешен блок с Иван Нончев и Живка Попатанасова
  • 09:00
    Update - предаване за високите технологии с водещ Бойчо Попов/Елена Кирилова /п./
  • 09:30
    В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки /п./
Пълна програма
  • 04:55
    Скрити доказателства; сезон 3, епизод 9, криминален, драма, САЩ, 2013
  • 05:20
    Скрити доказателства; сезон 3, епизод 7, криминален, драма, САЩ, 2013
  • 06:00
    Скрити доказателства; сезон 3, епизод 8, криминален, драма, САЩ, 2013
  • 07:15
    Най-добрият тунинг; сезон 1, епизод 5, спорт, риалити, Финландия, 2012
Пълна програма
  • 05:02
    Смъртоносни острови: Островът на вулканите
  • 05:49
    Диви и истински: Проблем на пътя
  • 06:36
    Острова на орангутаните: Където има дим...
  • 07:00
    Острова на орангутаните: Нож с две остриета
Пълна програма
  • 04:00
    Повторения
  • 07:00
    "Добро утро, българи" - сутрешен блок
  • 09:00
    Новини
  • 09:10
    Избрано от "Капиталът" - публицистично предаване
Пълна програма
  • 05:05
    "Горещи теми" - булеварден журнал
  • 06:00
    "Факт"
  • 06:30
    Сутрешен информационно-забавен журнал
  • 10:00
    Новини
Пълна програма
  • 00:00
    Where Is The Party
  • 06:00
    Tick-Tack
  • 10:00
    Hit Mix
  • 14:00
    Standard GR
Пълна програма
  • 04:55
    Местно време /БНТ 2 Благоевград/п/
  • 05:20
    България днес информационен блок /п/
  • 06:50
    Потребителската кошница /п/
  • 07:00
    Добро утро с БНТ2 информационен блок
Пълна програма
  • 05:10
    The Garfield Show
  • 05:22
    The Garfield Show
  • 05:35
    The Owl & Co
  • 05:41
    The Owl & Co
Пълна програма
  • 04:00
    "Под наблюдение" - сериал, с.5, еп. 13
  • 05:15
    "Синовете на анархията" - сериал, с.6, еп. 1
  • 06:00
    "Легендата за Кора" - анимация
  • 08:00
    "Монк" - сериал, еп.13
Пълна програма
  • 03:15
    "Ризоли и Айлс: Криминални досиета" - сериал, с.5, еп.16
  • 06:00
    "Ризоли и Айлс: Криминални досиета" - сериал, с.5, еп.16
  • 07:00
    "Вътрешна сигурност" - сериал, с.4, еп.2,3
  • 09:15
    "Шоуто започва" - комедия, екшън (САЩ, 2002), режисьор - Том Дей, актьори - Еди Мърфи, Робърт де Ниро, Франки Фейсън, Рене Русо, Уилям Шатнър и др.
Пълна програма
  • 05:00
    "Без пукната пара" /п./ - сериал
  • 06:00
    "Клуб "Веселие" - сериал, с.5
  • 07:00
    "Без пукната пара" - сериал
  • 08:00
    "По средата" - сериал, с.5
Пълна програма
  • 05:00
    "Пълна промяна: Любовта не отслабва" - шоу
  • 06:00
    "Тайните на времето" - сериал
  • 08:00
    "Страсти в Тоскана" - сериал
  • 09:00
    "Лекар в планината" - сериал
Пълна програма
  • 05:10
    Анджело е върхът
  • 05:25
    Анджело е върхът
  • 05:35
    Анджело е върхът
  • 05:50
    Невероятният свят на Гъмбол
Пълна програма
  • 03:45
    "Пъклен план", трилър - комедия, Мексико, 2015; реж. Адриан Гарсия Болиано, с Франциско Барейро, Даниела Сото Вел, Хорхе Молина, Милена Пеци, Вита Варгас, [18+]
  • 05:30
    "Жив товар", драма, САЩ, 2016; реж. Логан Сандлър, с Дрий Хемингуей, Лейкит Станфийлд, Сам Дилън, Леонард Ърл Хауз, Робърт Уисдъм, [15+]
  • 07:00
    "Кастингът", музикална драма, САЩ, 1985; реж. Ричард Атенбъроу, с Майкъл Дъглас, Алисън Рийд, Терънс Ман, Майкъл Блевинс, Ямил Боргес, [12+]
  • 08:55
    "Вечност", драма, Франция, 2016; реж. Ан Хунг Тран, с Одре Тоту, Беренис Бежо, Мелани Лоран, Жереми Рение, Пиер Деладоншон, [12+]
Пълна програма
  • 05:10
    "Строшек", комедийна драма, Германия, 1977; реж. Вернер Херцог, с Бруно С., Ева Матес, Клеменс Шайтц, Вилхелм фон Хомбург, Буркхард Дрийст, [12+]
  • 07:00
    "Между морето и сушата", драма, Колумбия, 2016; реж. Карлос Дел Кастильо, с Маноло Круз, Вики Ернандес, Вивиана Серна, Хорхе Као, Миле Вергара, [12+]
  • 08:35
    "Сталкер (1979)", научно-фантастична драма, Русия, 1979; реж. Андрей Тарковски, с Александър Кайдановский, Анатолий Солоницин, Алиса Фрейндлих, Николай Гринко, Наталия Абрамова, [12+]
  • 11:20
    "Зарови сърцето ми в Ундид Ний", драма, САЩ, 2007; реж. Ив Симоно, с Ейдън Куин, Адам Бийч, Ана Пакуин, Аугуст Шеленбърг, Дж. К. Симънс, [12+]
Пълна програма
  • 05:00
    CNN Tonight with Don Lemon
  • 06:00
    Amanpour
  • 07:00
    CNN Newsroom (with World Sport)
  • 08:00
    CNN Newsroom
Пълна програма
  • 04:30
    "Борбата на Пола" - теленовела
  • 06:00
    "Моята карма"- сериен филм
  • 07:00
    "Капризи на съдбата" - теленовела
  • 08:00
    "Остани с мен" - сериен филм, /п/
Пълна програма
  • 04:00
    "Национална лотария" /п/
  • 06:00
    "Мъже на работa" - сериал, сезон 2, /п/
  • 06:30
    "Ларго Уинч" - сериал, сезон 2
  • 07:30
    "Военни престъпления" - сериал, сезон 10, /п/
Пълна програма
  • 05:00
    Да продадеш колата си: Лендроувър Дифендър
  • 06:00
    Как са го направили?: Уиски/ Нощно виждане/ Сауна
  • 06:30
    Бързи и шумни: Куул Кингууд
  • 07:30
    Как се прави...: Фризьорски ножици, колела за каруци, сладкиши за тостер, лъкове за цигулка
Пълна програма
  • 05:00
    Фабрика за храна: САЩ: Епизод 18
  • 05:24
    Как се прави...: Дървени часовници, стоманени велосипеди
  • 05:48
    Как се прави...: Термопластични пожарни каски
  • 06:12
    Пътешествия в Kосмоса: В непознатото
Пълна програма
  • 05:05
    Стридок
  • 05:25
    Псевдокотка
  • 05:45
    Псевдокотка
  • 06:00
    Псевдокотка
Пълна програма
  • 05:00
    "Градината на Дарвин"
  • 06:00
    "Търсачи на вкаменелости"
  • 06:30
    "Търсачи на вкаменелости"
  • 07:00
    "Да изобретяваме"
Пълна програма
  • 07:00
    Клуб Уинкс - анимационен сериал
  • 07:45
    Приключенията на Чък и приятели - анимационен сериал
  • 08:00
    Кученце в джобче - анимационен сериал
  • 08:30
    Трансформъри: Роботи-спасители - анимационен сериал
Пълна програма
  • 05:00
    Наследницата - 138 еп. - Сериал
  • 06:00
    Делници - с Николай Колев
  • 09:45
    Темида - цената на истината - с Нина-Никол Хамилтън
  • 10:00
    Refresh за здраве - със Силвия Чалъкова
Пълна програма
  • 07:15
    Спорт
  • 07:22
    Култура 1
  • 07:41
    Анализи
  • 07:46
    Преглед на програмата / Преглед на печата
Пълна програма
  • 04:00
    Снукър: "Шотландия оупън"
  • 05:30
    Колоездене на писта: Световна купа Сантяго
  • 06:30
    Биатлон, Световна купа Хохфилцен: Щафета (жени)
  • 07:15
    Биатлон, Световна купа Хохфилцен: Щафета (мъже)
Пълна програма
  • 05:00
    Биатлон, Световна купа Хохфилцен: Щафета (мъже)
  • 06:00
    Снукър: "Шотландия оупън"
  • 08:00
    "ФИФА футбол мондиал"
  • 08:30
    Фрийстайл ски: Световна купа Ароса
Пълна програма
  • 00:25
    Моят плаващ дом, сезон 1, еп. 12
  • 06:05
    Каубои в студени води, сезон 4, еп. 2
  • 07:15
    Търсачи на съкровища, сезон 2, еп. 2
  • 08:00
    Треска за нефрит, сезон 3, еп. 7
Пълна програма
  • 05:00
    Dumball: Idiots In India
  • 05:25
    Dumball: Idiots In India
  • 05:55
    Pro Bull Riders
  • 07:00
    Dumball: Idiots In India
Пълна програма
  • 05:00
    Багрите на България /фолклорна и народна музика/
  • 07:00
    Утрото /сутрешен музикален блок/
  • 10:00
    Без етикет /лайфстайл предаване на ФЕН ТВ, повторение/
  • 10:15
    Утрото /сутрешен музикален блок/
Пълна програма
  • 05:00
    Особени жилища
  • 06:00
    Ловци на къщи
  • 06:30
    Ловци на къщи
  • 07:00
    Ловци на къщи
Пълна програма
  • 05:10
    Супер храни за семейството с Джейми - кулинарно предаване, еп. 3
  • 06:00
    Супер храни за семейството с Джейми - кулинарно предаване, еп. 4
  • 06:50
    10 години по-млади - четвърти сезон, еп. 10
  • 07:15
    10 години по-млади - четвърти сезон, еп. 11
Пълна програма
  • 04:25
    Лас Вегас - четвърти сезон, еп. 8
  • 05:15
    Военни престъпления - пети сезон, еп. 17
  • 06:00
    Полицаите от Чикаго, еп. 16
  • 06:50
    Глейдс - втори сезон, еп. 3
Пълна програма
  • 04:35
    "Контрабанда", крими - екшън - трилър, САЩ, 2012; реж. Балтазар Кормакър, с Марк Уолбърг, Кейт Бекинсейл, Бен Фостър, Джовани Рибизи, Лукас Хаас, [15+]
  • 05:35
    "Скъпа мъртва мамо", документален, САЩ, 2017; реж. Ерин Лий Кар, [15+]
  • 07:00
    "Джони Инглиш се завръща", комедия, САЩ, 2011; реж. Оливър Паркър, с Роуън Аткинсън, Джилиан Андерсън, Доминик Уест, Розамунд Пайк, Даниъл Калууя, [12+]
  • 08:40
    "Защо точно той?", комедия, САЩ, 2016; реж. Джон Хамбърг, с Джеймс Франко, Брайън Кранстън, Меган Мълали, Зоуи Дойч, Седрик Ди Ентъртейнър, [15+]
Пълна програма
  • 04:25
    Конспирация, сезон 1, еп. 8
  • 05:25
    Тайните на великите британски замъци, сезон 1, еп. 5
  • 06:10
    Забранена история, сезон 3, еп. 6
  • 07:00
    Бойни кораби, сезон 1, еп. 8
Пълна програма
  • 04:55
    Изковани в огъня: Меч "пандат"
  • 05:45
    Спецове в заложната къща: Наполеонов комплекс
  • 06:10
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Най-добрият бизнес е при снеговалеж
  • 06:35
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: От здрач до зори
Пълна програма
  • 05:00
    Традиции и обичаи
  • 06:00
    Киноложка изложба
  • 06:30
    24-ри кадъра – тв поредица
  • 07:30
    НАСЛУКА – тв поредица, пети сезон, 53 еп.
Пълна програма
  • 05:00
    "Томас и приятели"
  • 05:30
    "Строителят Боб"
  • 05:50
    "Пингу"
  • 06:00
    "Барни и приятели"
Пълна програма
  • 02:00
    07:00 - Повторения
  • 06:30
    "Кухнята на Звездев"/п/
  • 07:00
    "Всяка сутрин" - сутрешен блок
  • 11:45
    Топ шоп
Пълна програма
  • 02:45
    JDM
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:30
    Драконова топка Z (анимация)
  • 19:00
    Хартли (фейлетон)
Пълна програма
  • 04:10
    "Д-р Голдфут и машината за бикини" - комедия / фантастика с Винсент Прайс, Франки Авалон, Дуейн Хикман, Фред Кларк.
  • 05:20
    "Кървави игри " - екшън с Грегори Скот Къмингс, Лора Алберт.
  • 07:00
    "Неочаквана плячка" - комедия с Джузеф Кампела, Тери Копли.
  • 08:45
    "Злато" - екшън филм с Роджър Мур, Сузана Йорк.
Пълна програма
  • 04:50
    LMP3 CUP CHAMPIONSHIP
  • 05:15
    BISHOP GARAGE
  • 05:40
    GOODWOOD REVIVAL
  • 06:30
    HUNGARORING CLASSIC
Пълна програма
  • 03:00
    Само хитове - маратон
  • 07:00
    Само хитове
  • 08:00
    Да създадеш
  • 09:00
    Да разбереш Джейн
Пълна програма
  • 05:00
    Rihanna Vs The World!
  • 06:30
    Ed Sheeran: Hitlist
  • 07:00
    Hot Right Now!
  • 09:00
    Powerplay! This Week's MTV Top 20
Пълна програма
  • 06:00
    AM Mayhem
  • 09:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 11:00
    Super Massive Rock Stars!
  • 13:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
Пълна програма
  • 05:00
    Най-добрият приятел на кучето, сезон 1, еп. 2
  • 05:25
    Най-добрият приятел на кучето, сезон 1, еп. 3
  • 05:50
    Животните - сирачета на Пол О'Грейди, сезон 2, еп. 1
  • 06:40
    72-те най-сладки животни, сезон 1, еп. 7
Пълна програма
  • 04:55
    Не знаех това, еп. 2
  • 05:15
    Мигове от катастрофата, еп. 45
  • 05:35
    Господари на войната, еп. 8
  • 06:00
    Уличен Гений, еп. 2
Пълна програма
  • 04:40
    Снежни тигри
  • 05:26
    Кралицата на преследването
  • 06:13
    Малък гигант
  • 07:00
    Светът на дивото: Мадагаскар
Пълна програма
  • 03:15
    Край на програмата
  • 10:00
    Футбол: Норич Сити - Шефилд Уенздей, мач от Чемпиъншип, повторение
  • 12:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 12:05
    Футбол: Пари Сен Жермен - Лил, мач от френската Лига 1, повторение
Пълна програма
  • 04:00
    Телеканал "Добро утро"
  • 07:00
    Новини
  • 07:15
    Телеканал "Добро утро"
  • 07:30
    "Пробни покупки"
Пълна програма
  • 05:05
    "Планета Хит" - нон-стоп хитове
  • 06:00
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 06:05
    "Планета Фолк" - българска народна музика
  • 06:30
    "Планета Хит" - нон-стоп хитове
Пълна програма
  • 04:30
    "Фолклорна китка" - избрани песни
  • 05:30
    "Росна китка" - музика за настроение
  • 06:30
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 06:40
    "Росна китка" - музика за настроение
Пълна програма
  • 04:00
    "Планета Live" - музикална програма
  • 06:00
    "Промо" - нови видеоклипове
  • 06:05
    "Планета Хит" - хитове без край
  • 07:00
    "Картини от България" - музикална импресия
Пълна програма
  • 04:55
    "Малколм" - сериал
  • 05:30
    "Малколм" - сериал
  • 05:50
    "Малколм" - сериал
  • 06:10
    "Как срещнах майка ви" - сериал
Пълна програма
  • 03:20
    Италия, Серия А: Наполи - Фиорентина
  • 06:00
    Дивата муха
  • 08:00
    Екстремни спортове
  • 10:00
    Италия, Серия А: Киево - Рома
Пълна програма
  • 02:25
    "От местопрестъплението: По следите на извършителите" - криминален сериал
  • 05:35
    "В капана на подозренията" - доку-поредица
  • 06:25
    "Ексклузивно" - журнал за звездите
  • 06:35
    "Експлозивно" - журнал
Пълна програма
  • 01:05
    Игрален филм
  • 06:00
    Вести
  • 06:35
    Вести-Москва
  • 06:50
    "За най-важното"
Пълна програма
  • 05:00
    Сериал: "Бандитският Петербург"
  • 06:00
    Особено мнение; Икономически новини
  • 07:00
    Анимация
  • 08:00
    Вечерни новини от Америка
Пълна програма
  • 01:15
    "По следите на убийците" - документална поредица
  • 06:30
    Сутрешен информационно-забавен журнал и спорт
  • 11:00
    "Клиниката на Зюдринг" - сериал
  • 12:00
    "В името на справедливостта: Ние се борим за Вас!" - поредица
Пълна програма
  • 05:00
    "Разбулване" - /повторение/
  • 06:00
    Документален филм
  • 06:15
    "Всички на мегдана" поздравителен концерт/ повторение/
  • 07:00
    "Храмът и дарителите"- док филм
Пълна програма
  • 05:00
    Мастърс футбол
  • 08:00
    Кучетата: новини от надбягванията с хрътки
  • 08:30
    Моторници
  • 09:00
    Футбол от Азия
Пълна програма
  • 01:30
    Infomercials
  • 07:05
    Mike der Ritter
  • 07:30
    Noddy, der kleine Detektiv
  • 07:40
    Noddy, der kleine Detektiv
Пълна програма
  • 04:45
    Избрани предавания на Телемедиа
  • 06:30
    Сянката на Елена - ТВ сериал - Бразилия - 24 епизод
  • 07:30
    Детски свят - Маша и мечока - анимация
  • 08:00
    Новини
Пълна програма
  • 01:00
    We Love Music
  • 06:00
    Snooza
  • 09:00
    21:00 Zoom
  • 09:02
    Snooza
Пълна програма
  • 04:24
    6 дъщери: Петзначките в криза
  • 05:12
    Кажете ДА на булчинската рокля - Великобритания: Епизод 8
  • 05:36
    Кажете ДА на булчинската рокля - Великобритания: Епизод 9
  • 06:00
    Кажете ДА на булчинската рокля - Австралия: За втори път
Пълна програма
  • 05:00
    Белият Пирин, част 3
  • 05:30
    Пещерните храмове в Дазу
  • 06:00
    Холандия и домът на портокала
  • 06:30
    Природата е геометрия
Пълна програма
  • 05:00
    Оли Смит - по следите на бирата
  • 05:30
    Странни храни: вкусни дестинации
  • 06:00
    Загадки в музея
  • 07:00
    Търсене на дом по света
Пълна програма
  • 05:00
    Оли Смит - по следите на бирата
  • 05:30
    Странни храни: вкусни дестинации
  • 06:00
    Загадки в музея
  • 07:00
    Търсене на дом по света
Пълна програма
  • 05:10
    Свежи коне, САЩ, драма, с Виго Мортенсен, 1988
  • 06:50
    Деца шпиони, САЩ, екшън/приключенски/семеен, 2001
  • 08:15
    Дами в лилаво, Великобритания, драма/музикален, с Джуди Денч, 2004
  • 10:00
    Коледна опашка, Канада, семеен, с Чандра Уест, Антонио Купо, 2014
Пълна програма
  • 04:30
    "Най - странните оръжия на света: Ударна сила от хидро самолети" - 5 еп., документален филм
  • 05:30
    "Съкровищата на Древен Египет" - 2 еп., документален филм
  • 06:30
    "Свободна зона" - публицистично предаване (повторение)
  • 07:30
    Новини
Пълна програма
  • 05:10
    Кухня без граници - четвърти сезон, еп. 11
  • 05:35
    Кухня без граници - четвърти сезон, еп. 12
  • 06:00
    Пекарната на Рудолф - четвърти сезон, еп. 3
  • 06:25
    Кухня без граници - четвърти сезон, еп. 11
Пълна програма
  • 01:00
    VH1 микс
  • 07:00
    Стани и засияй с VH1
  • 09:00
    Хитовете не лъжат!
  • 11:00
    Тор 10 на VH1 от тази седмица
Пълна програма
  • 04:00
    Инстинкт - "Колкото толкова") в този провокативен психологически трилър от режисьора на "Феномен" и "Докато ти спеше"!", Anthony Hopkins, Cuba Gooding Jr., Donald Sutherland, Режисьор: Драма, Трилър, В ролите: Джон Търтълтауб
  • 06:00
    Омагьосаната къща - Анимация, 2013, Режисьор: Бен Стасен, Джеръми Дегрусон, В ролите: Синда Адамнс, Джордж Баибт
  • 08:00
    Астерикс: Имението на боговете  - Анимация, 2014, Режисьор: Александър Астие, Луи Клиши, В ролите: Роджър Карел
  • 09:30
    Омагьосаното езеро - Семеен, 2011, Режисьор: Клод Нуридсани, Мари Перену, В ролите: Симон Делан, Линдзи Енок, Жан-Клод Ериняк, Денис Подалид
Пълна програма
  • 00:35
    "Медици детективи: Тайните на съдебната медицина" - криминален сериал
  • 06:10
    "CSI: Ню Йорк" - криминален сериал
  • 06:55
    "CSI: Ню Йорк" - криминален сериал
  • 07:50
    "Джордан: Патоложка с профил" - криминален сериал
Пълна програма
  • 05:00
    Публицистика /п/
  • 06:00
    Eкология
  • 06:30
    Здравословен живот /п/
  • 07:30
    Пътешествия/п/
Пълна програма
  • 05:05
    Отдел "Разследване"- втори сезон, еп. 4
  • 06:00
    От местопрестъплението: Маями - първи сезон, еп. 6
  • 06:45
    От местопрестъплението: Маями - първи сезон, еп. 7
  • 07:35
    Психаротерапия - трети сезон, еп. 21
Пълна програма
  • 00:00
    Club MTV!
  • 06:00
    AM Rush
  • 09:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 09:40
    DJ Duel
Пълна програма
  • 05:00
    TOP MODELS
  • 05:30
    TOP MODELS
  • 05:55
    F-PARTIES
  • 06:00
    SWIMWEAR
Пълна програма
  • 00:40
    Non-Stop Hits
  • 06:00
    Wake Up With Hits!
  • 09:00
    Big Fat Hits
  • 11:00
    Nothing But Hits
Пълна програма
  • 05:10
    "Съдия Джуди" - 233-234 еп.
  • 06:00
    "Бърз отклик" - 3 и 4 eп.
  • 07:00
    "Уличен патрул" - 13 еп.
  • 07:50
    "Кошмарни съседи" - 6 еп.
Пълна програма
  • 05:00
    Новини, спорт и времето
  • 06:30
    "Европа сутрин" - сутрешен блок
  • 09:00
    новини
  • 09:15
    Спорт
Пълна програма
  • 04:50
    Следопыт
  • 05:20
    Советы бывалых
  • 05:35
    Технология зимнего клева
  • 06:05
    Охота с луком
Пълна програма
  • 00:40
    "Убийства в Мидсъмър" - сериен филм, сезон 18, /п/
  • 06:00
    "Как преобразих дома ти" - риалити, сезон 3
  • 06:30
    "Скандал" - сериал, сезон 1
  • 07:30
    "София - Ден и Нощ" - риалити сериал, /п/
Пълна програма
  • 04:45
    Bakery Boss: Oteri's Italian Bakery
  • 05:30
    How the Earth Works: Asteroid Armageddon
  • 06:15
    Kitchen Boss: Cooking With Wine
  • 06:37
    Kitchen Boss: Mardi Gras
Пълна програма
  • 05:00
    Режи, Джуниър!
  • 06:00
    Надпревара в супермаркета
  • 07:00
    Босата контеса
  • 07:25
    Босата контеса
Пълна програма
  • 05:00
    Опасният Хенри
  • 05:20
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 05:45
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 06:00
    Дора изследователката
Пълна програма
  • 04:00
    Снукър: "Шотландия оупън"
  • 05:30
    Колоездене на писта: Световна купа Сантяго
  • 06:30
    Биатлон, Световна купа Хохфилцен: Щафета (жени)
  • 07:15
    Биатлон, Световна купа Хохфилцен: Щафета (мъже)
Пълна програма
  • 04:35
    "Контрабанда", крими - екшън - трилър, САЩ, 2012; реж. Балтазар Кормакър, с Марк Уолбърг, Кейт Бекинсейл, Бен Фостър, Джовани Рибизи, Лукас Хаас, [15+]
  • 05:35
    "Скъпа мъртва мамо", документален, САЩ, 2017; реж. Ерин Лий Кар, [15+]
  • 07:00
    "Джони Инглиш се завръща", комедия, САЩ, 2011; реж. Оливър Паркър, с Роуън Аткинсън, Джилиан Андерсън, Доминик Уест, Розамунд Пайк, Даниъл Калууя, [12+]
  • 08:40
    "Защо точно той?", комедия, САЩ, 2016; реж. Джон Хамбърг, с Джеймс Франко, Брайън Кранстън, Меган Мълали, Зоуи Дойч, Седрик Ди Ентъртейнър, [15+]
Пълна програма
  • 05:00
    Urban TV
  • 05:30
    Fresh morning :)
  • 11:00
    Music of BG
  • 14:00
    Поп Топ с Мартин Геновски
Пълна програма
  • 05:05
    Art Attack
  • 05:30
    HENRY HUGGLEMONSTER
  • 05:45
    HENRY HUGGLEMONSTER
  • 06:00
    Art Attack
Пълна програма
  • 05:00
    Опасният Хенри
  • 05:20
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 05:45
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 06:00
    Дора изследователката
Пълна програма
  • 01:00
    All Night Long!
  • 07:00
    Wake Me Up Before You Go Go
  • 09:00
    Nothing But Classics
  • 11:00
    Guess The Year
Пълна програма
  • 04:50
    The Locator: Episode 20
  • 05:20
    I Almost Got Away With It: Got Shot Above a Deli
  • 06:10
    Web of Lies: Final Sale
  • 07:00
    The Locator: Episode 14
Пълна програма
  • 05:00
    Top: Best Buddies
  • 05:30
    Up Close With: Majlinda Kelmendi
  • 06:00
    The Truth About...: The Boardroom
  • 06:25
    Star Rated: Best Entrepreneurs
Пълна програма
  • 04:55
    Shawn Michael's MRA
  • 05:20
    Field & Stream's The Gun Nuts
  • 06:00
    Gridiron Outdoors
  • 06:25
    Gridiron Outdoors
Пълна програма
  • 04:55
    Изковани в огъня: Меч "пандат"
  • 05:45
    Спецове в заложната къща: Наполеонов комплекс
  • 06:10
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Най-добрият бизнес е при снеговалеж
  • 06:35
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: От здрач до зори
Пълна програма
  • 05:00
    Уличен Гений, еп. 2
  • 05:20
    Как да спечелим, еп. 2
  • 05:45
    Кой, къде, какво яде?, еп. 1
  • 06:05
    Компилация: Да оцелееш в Аляска, еп. 2
Пълна програма
  • 04:30
    "Сърцето на града" /п./- сериал
  • 05:30
    "Лице в лице" /п./ - публицистично предаване
  • 06:00
    "Кунг фу панда: Легенда за страхотния боец" - анимация
  • 06:30
    "Тази сутрин" - информационно предаване
Пълна програма
  • 05:00
    Телешоп
  • 07:00
    Телешоп
  • 10:00
    Ханибъл постмортем; сезон 3, епизод 10, криминален, САЩ, 2015
  • 10:10
    Ханибъл постмортем; сезон 3, епизод 11, криминален, САЩ, 2015
Пълна програма
  • 05:00
    Телешоп
  • 07:00
    Телешоп
  • 12:00
    Отмъщението; сезон 2, епизод 6, драма, мистерия, Турция, 2014
  • 13:10
    Телешоп
Пълна програма
  • 05:00
    Какво е нужно за убийство: Ако стените можеха да говорят
  • 05:30
    Какво е нужно за убийство: Коварен триъгълник
  • 06:00
    Ловецът на убийци: Извън закона
  • 07:00
    Градски кошмари: Дебнещият в интернет
Пълна програма
  • 04:15
    Подземен сблъсък
  • 06:30
    Ото е носорог
  • 08:10
    Бягай, момче, бягай
  • 10:15
    Решаващият миг
Пълна програма
  • 05:00
    Мультфильмы
  • 06:30
    Особое мнение
  • 07:05
    Новости RTVi
  • 07:30
    "Американский ликбез" Американская мечта
Пълна програма
  • 05:00
    "Гласове от Странджа - "Тракийче" - фолклорен филм /2 част
  • 05:30
    "Небето на Велека" - фолклорен филм /2 част
  • 06:00
    "Паметниците на културата в София" - документален филм
  • 06:30
    "Среща с Атон" - документален филм
Пълна програма
  • 04:50
    Nitro Circus
  • 05:15
    Big Time In Hollywood
  • 05:40
    SpongeBob SquarePants
  • 06:05
    SpongeBob SquarePants
Пълна програма
  • 05:11
    Why So Deep? (18+)
  • 05:34
    Full Body Workout (18+)
  • 06:00
    Teen Pussy Packed To The Brim (18+)
  • 06:23
    Stunning Welsh MILF With Hot Body (18+)
Пълна програма
  • 04:40
    Тенис: Каролин Возняцки - Елена Веснина (Aegon International Eastbourne, Истборн; WTA Premier - повторение)
  • 06:00
    "Армада - неразказаната история" - 3 еп., документален филм
  • 07:00
    "Големите любовни истории на XX век: Уна О'нийл и Чарли Чаплин" - 19 еп., документален филм
  • 07:30
    "Код Спорт" - спортно обзорно предаване (повторение)
Пълна програма
  • 05:30
    Късна емисия новини - п.
  • 05:55
    ч.- Прогноза за времето и агропрогноза
  • 06:00
    Новини
  • 06:15
    Прогноза за времето и агропрогноза
Пълна програма
  • 05:00
    На концерт: "Мистики компания"
  • 06:00
    Народът на Мексико
  • 06:30
    Народът на Мексико
  • 07:00
    Сурикатите от Калахари
Пълна програма
  • 05:40
    Cage contender
  • 07:45
    Ultimate First League
  • 08:15
    Taekwondo
  • 08:30
    WUSHU Championship
Пълна програма
  • 04:35
    Ловци на митове (8)
  • 05:30
    Загадки в музея (9)
  • 06:15
    Забранена история (3)
  • 06:59
    END
Пълна програма
  • 05:00
    Неизвървените пътеки на Пирин
  • 05:30
    Янгшоу - глобалното село на Китай
  • 06:00
    Караконджули в Хималаите
  • 06:30
    Витоша, моя любов
Пълна програма
  • 05:00
    Alfredo Rodriguez Trio at the WINTER JAZZ FEST in New York
  • 05:55
    Avishai Cohen 'New York Division' - Jazz a Vienne
  • 07:20
    InterMezzo
  • 09:30
    Monteverdi: Selva Morale e Spirituale, by Vincent Dumestre - Misteria Paschalia
Пълна програма
  • 04:30
    "Домът на футбола", предаване за български футбол (2017-18), 23-и епизод, повторение
  • 08:00
    Футбол: Септември - Черно море, мач от Първа професионална лига, повторение
  • 10:00
    Футбол: Ботев Пловдив - Литекс, четвъртфинален мач за Купата на България, повторение
  • 12:00
    "Златният гейм", обзор на кръга във волейболната Суперлига (2017-18), 11-и епизод, повторение
Пълна програма
  • 04:40
    Тенис: Винъс Уилямс - Елина Свитолина (Roger's Cup presented by National Bank, Торонто; WTA Premier 5 - повторение)
  • 06:00
    "Древният свят: Типично гръцко" - 3 еп., документален филм
  • 07:00
    "Век на авиацията: Епичната история на въздушните победи - Всеки може да лети" - 17 еп., документален филм
  • 08:00
    "Закриляни от любящите машини" - 1 еп., документален филм
Пълна програма
  • 04:30
    Обзор на кръга от вторник в английската Висша лига (2017-18), 2-и епизод, повторение
  • 05:15
    Край на програмата
  • 08:00
    Футбол: Кристъл Палас - Уотфорд, мач от английската Висша лига, повторение
  • 10:00
    Футбол: Хъдърсфийлд Таун - Челси, мач от английската Висша лига, повторение
Пълна програма
  • 04:50
    Намирачът: Епизод 20
  • 05:20
    Почти ми се размина: Прострелян над магазин
  • 06:10
    Мрежа от лъжи: Финална разпродажба
  • 07:00
    Намирачът: Епизод 14
Пълна програма
  • 05:00
    BIT СПОРТ, (п)
  • 05:30
    "Аз уча английски" с Николая
  • 06:00
    Новини, (п)
  • 06:30
    "Код 11-13", информационно - новинарско шоу (п)
Пълна програма
  • 04:30
    "Филми и звезди ІХ, 49 еп.", документален, Холандия, 2017, [12+]
  • 05:20
    "(500) мига от любовта", романтична комедия, САЩ, 2009; реж. Марк Уеб, с Джоузеф Гордън-Левит, Зоуи Дешанел, Джефри Ерънд, Клоу Грейс Мориц, Матю Грей Гъблър, [12+]
  • 07:00
    "Доктор Стрейндж", екшън - фантастика, САЩ, 2016; реж. Скот Дериксън, с Бенедикт Къмбърбач, Чиуетел Еджиофор, Рейчъл МакАдамс, Бенедикт Уонг, Мадс Микелсен, [12+]
  • 08:55
    "Гражданинът", драма, Унгария, 2016; реж. Роланд Враник, с Др. Марцело Кейк-Бали, Агнеш Мар, Аргхаван Шекари, Тибор Гашпар, Тунде Салонтаи, [12+]
Пълна програма
  • 03:50
    "Предизвестена смърт 3", хорър, САЩ, 2017; реж. Ф. Хавиер Гутиерес, с Матилда Луц, Винсънт Д'Онофрио, Джони Галеки, Ейми Тийгардън, Алекс Роу, [15+]
  • 05:35
    "Баба", комедийна драма, САЩ, 2015; реж. Пол Уийтц, с Лили Томлин, Джулия Гарнър, Марша Гей Хардън, Джуди Гриър, Лавърн Кокс, [12+]
  • 07:00
    "Спилбърг", документален, САЩ, 2017; реж. Сюзън Лейси, [All+]
  • 09:25
    "Прегради", драма, САЩ, 2016; реж. Дензъл Уошингтън, с Дензъл Уошингтън, Вайола Дейвис, Стивън МакКинли Хендерсън, Джован Адепо, Ръсел Хорнсби, [12+]
Пълна програма
  • 00:00
    Нощна програма на ТВТ (Галерия България)
  • 06:50
    ТВТ представя България - документален филм на ТВТ
  • 07:00
    Златоустият. Филм за Йоан Екзарх (1 част) (документален филм от ФИЛМ ФЕСТ ВИЖ.БГ)
  • 07:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
Пълна програма
  • 04:00
    Футбол: Холандска Ередивизи
  • 06:00
    Футбол: Руска Премиер лига
  • 08:00
    Футбол: Руска Премиер лига
  • 10:00
    Футбол: Байерн ТВ
Пълна програма
  • 03:45
    Баскетбол: Еврокупа
  • 05:30
    Баскетбол: Евролига
  • 07:30
    Тенис: "ATP WT Uncovered"
  • 08:00
    Волейбол: Световно клубно първенство 2017
Пълна програма
  • 05:10
    Nella the Princess Knight
  • 05:35
    Shimmer y Shine
  • 05:45
    Shimmer y Shine
  • 06:00
    Wallykazam!
Пълна програма

Сериали

EPIC Drama 05:15
Криминалните случаи на Мърдок, сезон 1, еп. 3, Канада,Великобритания, криминален/мистерии, 2008
bTV Action 05:15
"Тежки престъпления" - сериал, с.4, еп. 15
Eurocom 05:15
Сладка тайна - 15 еп. - Сериал
Viasat History 05:20
География на убийствата, сезон 2, еп. 4
Nova TV 05:20
"Касъл" - сериен филм, 8 сезон /п/

Всички предавания

Спорт

Eurosport 06:30
Колоездене: Обиколка на Италия, обзор
Eurosport HD 06:30
Колоездене: Обиколка на Италия, обзор
Mtel Sport 2 06:00
Футбол: Италианска Серия А

Всички предавания

Филми

TLC 05:12
Детски конкурси за красота: Сблъсъкът на отборите: Шумотевица в джунглата
Cinemax 2 05:15
"Игра на дама", шпионска комедия, САЩ, 1980; реж. Роналд Нийм, с Уолтър Матау, Гленда Джаксън, Сам Уотърстън, Нед Бийти, Хърбърт Лом, [12+]
MGM 05:15
"Войната на шоколада" - драма с Дани Глоувър, Илан Митчъл-Смит.
Cinemax 05:15
"Ку'дамм 56 - бунтовник без кауза - трета част", драма, Германия, 2016; реж. Свен Бозе, с Клаудия Михелзен, Зоня Герхард, Мария Ерих, Емилия Шуле, Хайно Ферх, [12+]
Nova TV 05:20
"Касъл" - сериен филм, 8 сезон /п/

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}