ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 05:10
    Още от деня коментарно предаване/п/
  • 06:00
    Денят започва Сутрешен информационен блок с водещи Юлия Наева и Иво Никодимов
  • 09:00
    По света и у нас Информационна емисия
  • 09:15
    Денят започва с Култура Информационен културен блок с водещи Анна Ангелова и Димитър Стоянович
Пълна програма
  • 04:30
    "Сърцето на града" /п./- сериал
  • 05:30
    "Лице в лице" /п./ - публицистично предаване
  • 06:00
    "Кунг фу панда: Легенда за страхотния боец" - анимация
  • 06:30
    "Тази сутрин" - информационно предаване
Пълна програма
  • 04:00
    "Ритъмът на мечтите" - сериен филм
  • 05:20
    "Часът на Милен Цветков" - предаване на NOVA /п/
  • 06:20
    "Здравей, България" - сутрешен блок
  • 09:30
    "На кафе" - предаване на NOVA
Пълна програма
  • 04:30
    Брюксел 1 с Милена Милотинова /п./
  • 05:40
    Денят ON AIR - новините с коментар с Владимир Сиркаров/Кузман Илиев /п./
  • 06:30
    България сутрин - важните неща рано сутрин с Лора Инджова и Златимир Йочев
  • 09:20
    Българско военно чудо - филм
Пълна програма
  • 01:30
    Повторения
  • 07:00
    Бизнес старт - сутрешен блок с Иван Нончев и Живка Попатанасова
  • 09:00
    VIB - док. поредица, автор Биляна Митева /п./
  • 09:30
    В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки /п./
Пълна програма
  • 04:35
    Скрити доказателства; сезон 3, епизод 11, криминален, драма, САЩ, 2013
  • 05:30
    Скрити доказателства; сезон 3, епизод 11, криминален, драма, САЩ, 2013
  • 06:15
    Скрити доказателства; сезон 3, епизод 12, криминален, драма, САЩ, 2013
  • 07:00
    Най-добрият тунинг; сезон 1, епизод 7, спорт, риалити, Финландия, 2012
Пълна програма
  • 05:02
    Смъртоносни острови: Най-смъртоносните моменти
  • 05:49
    Диви и истински: Опасните трикове на алигатора
  • 06:36
    Острова на орангутаните: Песимизмът на тийнейджърите
  • 07:00
    Острова на орангутаните: Верижна реакция
Пълна програма
  • 04:00
    Повторения
  • 07:00
    "Добро утро, българи" - сутрешен блок
  • 09:00
    Новини
  • 09:10
    Избрано от "Капиталът" - публицистично предаване
Пълна програма
  • 04:00
    "Човекът минус" - трилър, САЩ, 2009
  • 05:40
    "Горещи теми" - булеварден журнал
  • 06:00
    "Панорама"
  • 06:30
    Сутрешен информационно-забавен журнал
Пълна програма
  • 00:00
    Where Is The Party
  • 06:00
    Tick-Tack
  • 10:00
    Hit Mix
  • 14:00
    Standard SLO
Пълна програма
  • 04:55
    Местно време /БНТ 2 София/п/
  • 05:20
    България днес информационен блок /п/
  • 06:50
    Потребителската кошница /п/
  • 07:00
    Добро утро с БНТ2 информационен блок
Пълна програма
  • 05:10
    The Garfield Show
  • 05:22
    The Garfield Show
  • 05:35
    The Owl & Co
  • 05:41
    The Owl & Co
Пълна програма
  • 04:15
    "Мъртва точка" - сериал, еп. 2
  • 05:15
    "Синовете на анархията" - сериал, с.6, еп. 3
  • 06:00
    "Легендата за Кора" - анимация
  • 08:00
    "Монк" - сериал, с.1, еп.3
Пълна програма
  • 03:15
    "Вътрешна сигурност" - сериал, с.5, еп.1
  • 06:00
    "Ризоли и Айлс: Криминални досиета" - сериал, с.5, еп.18
  • 07:00
    "Вътрешна сигурност" - сериал, с.4, еп.6,7
  • 09:15
    "Пътешествие до центъра на Земята" - екшън, приключенски, семеен (САЩ, 2008), режисьор - Ерик Бревиг, актьори - Джош Хътчерсън, Анита Брием, Брендън Фрейзър и др.
Пълна програма
  • 05:00
    "Без пукната пара" /п./ - сериал
  • 06:00
    "Клуб "Веселие" - сериал, с.5
  • 07:00
    "Без пукната пара" - сериал
  • 08:00
    "По средата" - сериал, с.5
Пълна програма
  • 05:00
    "Пълна промяна: Любовта не отслабва" - шоу
  • 06:00
    "Тайните на времето" - сериал
  • 08:00
    "Страсти в Тоскана" - сериал
  • 09:00
    "Лекар в планината" - сериал
Пълна програма
  • 05:10
    Анджело е върхът
  • 05:25
    Анджело е върхът
  • 05:35
    Анджело е върхът
  • 05:50
    Невероятният свят на Гъмбол
Пълна програма
  • 04:40
    "Театърът представя II - Снодграс", късометражна драма, Великобритания, 2013; реж. Дейвид Блеър, с Иън Харт, Кевин Дойл, Ема Стансфийлд, Хю О'Брайън, Ерик МакНикъл, [12+]
  • 05:20
    "Тристана", драма, Испания, 1970; реж. Луис Бунюел, с Катрин Деньов, Фернандо Рей, Франко Неро, Лола Гаос, Антонио Касас, [12+]
  • 07:00
    "Транспекос", криминален трилър, САЩ, 2016; реж. Грег Куейдър, с Джони Симънс, Гейбриъл Луна, Клифтън Колинс-младши, Дейвид Акорд, Оскар Авила, [15+]
  • 08:25
    "Лудостта на крал Джордж", драма, Великобритания, 1994; реж. Никълъс Хитнър, с Найджъл Хоуторн, Хелън Мирън, Йън Холм, Рупърт Евърет, Рупърт Грейвс, [12+]
Пълна програма
  • 04:15
    "Соларис (1972)", научно-фантастична драма, Русия, 1972; реж. Андрей Тарковски, с Донатас Банионис, Наталия Бондарчук, Юри Ярвет, Анатолий Солоницин, Владислав Дворжетский, [12+]
  • 06:35
    "До скоро", късометражна драма, Германия, 2014; реж. Бенямин Волф, с Гертруд Рол, Хорст Вестфал, Юлия Рихтер, Рикардиа Брамли, Юлиан Меене, [12+]
  • 07:00
    "Плачът на планината", драма, Китай, 2015; реж. Лари Янг, с Юейтинг Ланг, Зий Уанг, Джин Гуо, Тайшенг Чен, Айлей Ю, [15+]
  • 08:45
    "Животът е прекрасен", комедийна драма, Италия, 1998; реж. Роберто Бенини, с Роберто Бенини, Николета Браски, Джорджо Кантарини, Джустино Дурано, Мариса Паредес, [12+]
Пълна програма
  • 05:00
    CNN Tonight with Don Lemon
  • 06:00
    Amanpour
  • 07:00
    CNN Newsroom (with World Sport)
  • 08:00
    CNN Newsroom
Пълна програма
  • 04:30
    "Борбата на Пола" - теленовела
  • 06:00
    "Моята карма"- сериен филм
  • 07:00
    "Капризи на съдбата" - теленовела
  • 08:00
    "Остани с мен" - сериен филм, /п/
Пълна програма
  • 04:20
    Еротичен телепазар
  • 06:00
    "Да се посмеем"
  • 06:30
    "Ларго Уинч" - сериал, сезон 2
  • 07:30
    "Военни престъпления" - сериал, сезон 10, /п/
Пълна програма
  • 05:00
    Да продадеш колата си: Субаро Импреса
  • 06:00
    Как са го направили?: Епизод 11
  • 06:30
    Бързи и шумни: Шелби - втора част
  • 07:30
    Как се прави...: Хилядният продукт
Пълна програма
  • 05:00
    Фабрика за храна: САЩ: Епизод 20
  • 05:24
    Улична наука: Огнено торнадо
  • 05:48
    Улична наука: Летящи чинии
  • 06:12
    Пътешествия в Kосмоса: Готов за работа
Пълна програма
  • 05:05
    Стридок
  • 05:25
    Псевдокотка
  • 05:45
    Псевдокотка
  • 06:00
    Псевдокотка
Пълна програма
  • 05:00
    "Смятащата Ада - компютърна графиня"
  • 06:00
    "В преследване на съня"
  • 06:30
    "В преследване на съня"
  • 07:00
    "Да изобретяваме"
Пълна програма
  • 07:00
    Клуб Уинкс - анимационен сериал
  • 07:45
    Приключенията на Чък и приятели - анимационен сериал
  • 08:00
    Кученце в джобче - анимационен сериал
  • 08:30
    Трансформъри: Роботи-спасители - анимационен сериал
Пълна програма
  • 05:00
    Наследницата - 139 еп. - Сериал
  • 06:00
    Делници - с Николай Колев
  • 10:00
    Светът и всичко в него - със Симеон Идакиев
  • 11:00
    Криминални хроники - 7 еп. - Сериал
Пълна програма
  • 07:15
    Спорт
  • 07:22
    Култура 1
  • 07:41
    Анализи
  • 07:46
    Преглед на програмата / Преглед на печата
Пълна програма
  • 04:00
    Снукър: "Шотландия оупън"
  • 05:30
    Биатлон, Световна купа Ле Гран Борнан: 7.5 км (жени)
  • 06:30
    Сноуборд: Световна купа Вал Торан
  • 07:30
    Ски-скокове: "Камил Стох - На път"
Пълна програма
  • 05:00
    Сноуборд: Световна купа Вал Торан
  • 06:00
    Снукър: "Шотландия оупън"
  • 08:00
    Биатлон, Световна купа Ле Гран Борнан: 7.5 км (жени)
  • 09:00
    Ски-скокове: "Камил Стох - На път"
Пълна програма
  • 00:15
    Кино лаборатория, сезон 2, еп. 3
  • 06:05
    Каубои в студени води, сезон 4, еп. 4
  • 07:15
    Търсачи на съкровища, сезон 2, еп. 4
  • 08:00
    Треска за нефрит, сезон 3, еп. 9
Пълна програма
  • 05:00
    Dumball: Idiots In India
  • 05:25
    Dumball: Idiots In India
  • 05:55
    Pro Bull Riders
  • 07:00
    Dumball: Idiots In India
Пълна програма
  • 05:00
    Багрите на България /фолклорна и народна музика/
  • 07:00
    Утрото /сутрешен музикален блок/
  • 11:00
    Песните на... /половин час с хитовете на изпълнител от ефира на ФЕН ТВ/
  • 11:30
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
Пълна програма
  • 05:00
    Особени жилища
  • 06:00
    Ловци на къщи
  • 06:30
    Ловци на къщи
  • 07:00
    Ловци на къщи
Пълна програма
  • 05:10
    Супер храни за семейството с Джейми - кулинарно предаване, еп. 5
  • 06:00
    Супер храни за семейството с Джейми - кулинарно предаване, еп. 6
  • 06:50
    10 години по-млади - четвърти сезон, еп. 14
  • 07:15
    10 години по-млади - четвърти сезон, еп. 15
Пълна програма
  • 04:25
    Лас Вегас - четвърти сезон, еп. 12
  • 05:15
    Военни престъпления - пети сезон, еп. 19
  • 06:00
    Полицаите от Чикаго, еп. 18
  • 06:50
    Глейдс - втори сезон, еп. 5
Пълна програма
  • 03:25
    "Черен лебед", психотрилър, САЩ, 2010; реж. Дарън Аронофски, с Натали Портман, Мила Кунис, Венсан Касел, Барбара Хърши, Уинона Райдър, [15+]
  • 06:30
    "Филми и звезди ІХ, 49 еп.", документален, Холандия, 2017, [12+]
  • 07:00
    "Нощ в музея 2", комедия - фентъзи, САЩ, 2009; реж. Шон Леви, с Бен Стилър, Ейми Адамс, Оуен Уилсън, Ханк Азария, Робин Уилямс, [12+]
  • 08:45
    "Сайдер с Роузи", драма, Великобритания, 2015; реж. Филипа Лоуторп, с Тимъти Спол, Саманта Мортън, Джорджи Смит, Теди-Роуз Малесън-Алън, Дилън Търланд, [12+]
Пълна програма
  • 05:05
    Американски принцеси за милиони долари, сезон 2, еп. 4
  • 05:55
    Ловци на митове, сезон 3, еп. 4
  • 07:00
    Бойни кораби, сезон 1, еп. 10
  • 07:50
    Подемът на цивилизацията, сезон 2, еп. 3
Пълна програма
  • 04:55
    Изковани в огъня: Иклва на племето зулу
  • 05:45
    Спецове в заложната къща: Залози и малко "Ван Хален" история
  • 06:10
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Мечти за бисквитки със сметана
  • 06:35
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Кой намокри чаршафите?
Пълна програма
  • 05:00
    Риболовен филм
  • 06:00
    С въдица в ръка – тв поредица, втори сезон, 95 еп.
  • 06:30
    МОЕТО ХОБИ
  • 07:00
    Рейсинг екстрийм – тв поредица, четвърти сезон, 25 еп.
Пълна програма
  • 05:00
    "Томас и приятели"
  • 05:30
    "Строителят Боб"
  • 05:50
    "Пингу"
  • 06:00
    "Барни и приятели"
Пълна програма
  • 02:00
    06:30 - Повторения
  • 05:30
    "Спорт в обектива"/п/
  • 06:30
    "Кухнята на Звездев"/п/
  • 07:00
    "Всяка сутрин" - сутрешен блок
Пълна програма
  • 02:45
    JDM
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:30
    Драконова топка Z (анимация)
  • 19:00
    Хартли (фейлетон)
Пълна програма
  • 04:00
    "Дръж се човешки" - комедия с Хауи Мандел, Клорис Лийчман, Ейми Стийл, Кристофър Лойд.
  • 05:30
    "Новите Бони и Клайд" - екшън с Морийн Флениган, Скот Улф.
  • 07:00
    "Хики и Богс" - екшън / криминален с Бил Козби , Робърт Кълп, Та Ронс Алън, Розалинд Кеш.
  • 08:50
    "Капоти" - драма / криминален с Филип Сиймур Хофман, Катрин Кийнър, Клифтън Колинс мл., Боб Балабан.
Пълна програма
  • 04:25
    NHRA DRAG RACING CHAMPIONSHIP
  • 05:40
    BRITISH GT CHAMPIONSHIP
  • 06:30
    DUNLOP SUPER 2 SERIES
  • 07:15
    STOP AND GO
Пълна програма
  • 03:45
    Само хитове - маратон
  • 07:00
    Само хитове
  • 08:00
    Да създадеш
  • 09:00
    Да разбереш Джейн
Пълна програма
  • 05:00
    Powerplay! This Week's MTV Top 20
  • 06:30
    Solo 1D Boys!
  • 07:00
    Hot Right Now!
  • 09:00
    #WINNING2017: Best Boys
Пълна програма
  • 01:00
    All Night Session
  • 06:00
    AM Mayhem
  • 09:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 11:00
    Super Massive Rock Stars!
Пълна програма
  • 05:00
    Най-добрият приятел на кучето, сезон 1, еп. 6
  • 05:25
    Най-добрият приятел на кучето, сезон 1, еп. 7
  • 05:50
    Животните - сирачета на Пол О'Грейди, сезон 2, еп. 3
  • 06:40
    72-те най-сладки животни, сезон 1, еп. 11
Пълна програма
  • 04:55
    Не знаех това, еп. 4
  • 05:15
    Тайнствени досиета, еп. 2
  • 05:35
    Господари на войната, еп. 10
  • 06:00
    Уличен Гений, еп. 3
Пълна програма
  • 04:40
    Борбата на мечките Гризли
  • 05:26
    Последният орангутански рай
  • 06:13
    Царството на маймуните: бойни редици
  • 07:00
    Най-опасните животни на Австралия: Баба срещу крокодил
Пълна програма
  • 03:15
    Край на програмата
  • 10:00
    Футбол: Куинс Парк Рейнджърс - Лийдс Юнайтед, мач от Чемпиъншип, повторение
  • 12:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 12:05
    Баскетбол: Естудиантес - Валенсия, мач от испанската баскетболна лига, повторение
Пълна програма
  • 02:25
    Филм
  • 07:00
    Новини
  • 07:15
    Телеканал "Добро утро"
  • 07:30
    "Пробни покупки"
Пълна програма
  • 05:05
    "Планета Хит" - нон-стоп хитове
  • 06:00
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 06:05
    "Планета Фолк" - българска народна музика
  • 06:30
    "Планета Хит" - нон-стоп хитове
Пълна програма
  • 04:30
    "Фолклорна китка" - избрани песни
  • 05:30
    "Росна китка" - музика за настроение
  • 06:30
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 06:40
    "Росна китка" - музика за настроение
Пълна програма
  • 04:05
    "Планета Live" - музикална програма
  • 06:00
    "Промо" - нови видеоклипове
  • 06:05
    "Планета Хит" - хитове без край
  • 07:00
    "Картини от България" - музикална импресия
Пълна програма
  • 03:00
    "Преследваните" - трилър, Япония, 2013
  • 05:55
    "Малколм" - сериал
  • 06:15
    "Как срещнах майка ви" - сериал
  • 06:55
    "Кое е това ново момиче" - комедиен сериал
Пълна програма
  • 03:20
    Италия, Серия А: Милан - Болоня
  • 06:00
    Дивата муха
  • 08:00
    Екстремни спортове
  • 10:00
    Италия, Серия А: Милан - Болоня
Пълна програма
  • 03:35
    "Момчета срещу момичета" - гейм шоу
  • 06:05
    "Синята светлина" - доку-поредица
  • 06:25
    "Ексклузивно" - журнал за звездите
  • 06:35
    "Експлозивно" - журнал
Пълна програма
  • 05:00
    Вести
  • 05:15
    "Русия, моя любов"
  • 05:45
    "Смехът е разрешен"
  • 08:00
    Вести
Пълна програма
  • 05:00
    Сериал: "Бандитският Петербург"
  • 06:00
    Особено мнение; Икономически новини
  • 07:00
    Анимация
  • 08:00
    Вечерни новини от Америка
Пълна програма
  • 05:10
    "Елементарно" - криминален сериал
  • 05:45
    "Патрулна обиколка" - репортаж
  • 06:30
    Сутрешен информационно-забавен журнал и спорт
  • 11:00
    "Клиниката на Зюдринг" - сериал
Пълна програма
  • 05:00
    "Край Босфора.." - с водещ Любомир Желев /повторение/
  • 06:00
    Документален филм
  • 06:15
    "Всички на мегдана" поздравителен концерт/ повторение/
  • 07:00
    "Читалище "Постоянство" - неугастващ свещник" - док.филм
Пълна програма
  • 05:00
    Мастърс Мундиал
  • 08:00
    Гинес ръгби клуб
  • 09:00
    Обзор на футболната лига
  • 10:00
    Добро утро, спортни фенове!
Пълна програма
  • 01:30
    Infomercials
  • 07:05
    Mike der Ritter
  • 07:30
    Noddy, der kleine Detektiv
  • 07:40
    Noddy, der kleine Detektiv
Пълна програма
  • 03:30
    Избрани предавания на Телемедиа
  • 06:30
    Сянката на Елена- ТВ сериал - Бразилия - 26 епизод
  • 07:30
    Детски свят - Маша и мечока - анимация
  • 08:00
    Новини
Пълна програма
  • 02:00
    We Love Music
  • 06:00
    Snooza
  • 09:00
    21:00 Zoom
  • 09:02
    Snooza
Пълна програма
  • 05:12
    Кажете ДА на булчинската рокля - Великобритания: Епизод 12
  • 05:36
    Кажете ДА на булчинската рокля - Великобритания: Епизод 13
  • 06:00
    Кажете ДА на булчинската рокля - Великобритания: Епизод 2
  • 06:30
    Кажете ДА на булчинската рокля - Великобритания: Епизод 3
Пълна програма
  • 05:00
    Скътани в Родопите
  • 05:30
    Старият град Лижианг
  • 06:00
    Пътеводител на пътешественика - Хаити
  • 06:30
    Професор Тома Върбанов
Пълна програма
  • 05:00
    Оли Смит - по следите на бирата
  • 05:30
    Странни храни: вкусни дестинации
  • 06:00
    Загадки в музея
  • 07:00
    Търсене на дом по света
Пълна програма
  • 05:00
    Оли Смит - по следите на бирата
  • 05:30
    Странни храни: вкусни дестинации
  • 06:00
    Загадки в музея
  • 07:00
    Търсене на дом по света
Пълна програма
  • 02:15
    Изоставени, САЩ, трилър, с Никълъс Кейдж, 2014
  • 05:55
    Фенът, САЩ, екшън/драма/спортен, с Робърт ДеНиро, Уесли Снайпс, 1996
  • 07:50
    Приказка за Ела, Ирландия, Великобритания, САЩ, приключенски/ фентъзи, с Ан Хатауей, Хю Данси, 2004
  • 09:25
    Мария Антоанета, САЩ, с Кирстен Дънст, Джуди Дейвис, Роуз Бърн, 2006
Пълна програма
  • 04:30
    "Изкуството - тогава, сега и завинаги: Александър Терзиев" - 55 еп., предаване за изкуство
  • 05:30
    "Нефертити - потайната царица на Египет" - документален филм
  • 06:30
    "Свободна зона" - публицистично предаване (повторение)
  • 07:30
    Новини
Пълна програма
  • 05:10
    Кухня без граници - четвърти сезон, еп. 15
  • 05:35
    Кухня без граници - четвърти сезон, еп. 16
  • 06:00
    Пекарната на Рудолф - четвърти сезон, еп. 5
  • 06:25
    Кухня без граници - четвърти сезон, еп. 15
Пълна програма
  • 01:00
    VH1 микс
  • 07:00
    Стани и засияй с VH1
  • 09:00
    Хитовете не лъжат!
  • 11:00
    Тор 10 на VH1 от тази седмица
Пълна програма
  • 04:00
    Джакузи машина на времето - Комедия, Сай-Фай, 2010, Режисьор: Стив Пинк, В ролите: Джон Кюсак, Крейг Робинсън, Кларк Дюк, Роб Кордри, Линдзи Фонсека, Лизи Каплан, Криспин Глоувър, Чеви Чейс, Себастиан Стан
  • 06:00
    Бандити - Комедия, Криминален, 2001, Режисьор: Бари Левинсън, В ролите: Брус Уилис, Били Боб Торнтън, Кейт Бланшет
  • 08:00
    Тарзан - Анимация, 2013, Режисьор: Райнхард Клос, В ролите: Келан Луц, Робърт Капрон, Спенсър Лок
  • 09:30
    Капитан Саблезъб и Съкровището от Лама Рама - Екшън, Приключенски, Комедия, 2014, Режисьор: Джон Андерсен, Лиза Гамлем, В ролите: Тува Новотни, Андерс Кристиянсен, Од Уилиамсън, Йон Йойгарден, Хами Белал
Пълна програма
  • 01:20
    "Медици детективи: Тайните на съдебната медицина" - криминален сериал
  • 06:10
    "CSI: Ню Йорк" - криминален сериал
  • 06:55
    "CSI: Ню Йорк" - криминален сериал
  • 07:50
    "Джордан: Патоложка с профил" - криминален сериал
Пълна програма
  • 05:00
    Документален филм /п/
  • 06:00
    Eкология
  • 06:30
    Здравословен живот /п/
  • 07:30
    Пътешествия/п/
Пълна програма
  • 05:05
    Отдел "Разследване"- втори сезон, еп. 6
  • 06:00
    От местопрестъплението: Маями - първи сезон, еп. 10
  • 06:45
    От местопрестъплението: Маями - първи сезон, еп. 11
  • 07:35
    Малкълм - шести сезон, еп. 3
Пълна програма
  • 00:00
    Club MTV!
  • 06:00
    AM Rush
  • 09:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 09:40
    DJ Duel
Пълна програма
  • 05:00
    TOP MODELS
  • 05:30
    TOP MODELS
  • 05:55
    F-PARTIES
  • 06:00
    SWIMWEAR
Пълна програма
  • 00:00
    Non-Stop Hits
  • 06:00
    Wake Up With Hits!
  • 09:00
    Big Fat Hits
  • 11:00
    Nothing But Hits
Пълна програма
  • 05:10
    "Съдия Джуди" - 237-238 еп.
  • 06:00
    "Бърз отклик" - 7 и 8 eп.
  • 07:00
    "Уличен патрул" - 15 еп.
  • 07:50
    "Кошмарни съседи" - 8 еп.
Пълна програма
  • 05:00
    Новини, спорт и времето
  • 06:30
    "Европа сутрин" - сутрешен блок
  • 09:00
    новини
  • 09:15
    Спорт
Пълна програма
  • 04:40
    Мой мир - рыбалка
  • 05:20
    Кухня с Сержем Марковичем
  • 05:35
    Сезон охоты
  • 06:05
    Охота с луком
Пълна програма
  • 00:15
    "Ах, този джаз" - музикален с уч. на Рой Шайдър, Джесика Ланг, Лиланд Палмър, Ан Райнкинг, Клиф Горман, Бен Верин, Майкъл Толан, Макс Райт и др.
  • 06:00
    "Как преобразих дома ти" - риалити, сезон 3
  • 06:30
    "Скандал" - сериал, сезон 1
  • 07:30
    "София - Ден и Нощ" - риалити сериал, /п/
Пълна програма
  • 04:45
    Bakery Boss: Laura's Sweets Specialty Bake Shoppe
  • 05:30
    How the Earth Works: Ice Age or Hell Fire?
  • 06:15
    Kitchen Boss: Take Out Made Fresh
  • 06:37
    Kitchen Boss: Picky Eaters
Пълна програма
  • 05:00
    Режи, Джуниър!
  • 06:00
    Надпревара в супермаркета
  • 07:00
    Босата контеса
  • 07:25
    Босата контеса
Пълна програма
  • 05:00
    Опасният Хенри
  • 05:20
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 05:45
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 06:00
    Дора изследователката
Пълна програма
  • 04:00
    Снукър: "Шотландия оупън"
  • 05:30
    Биатлон, Световна купа Ле Гран Борнан: 7.5 км (жени)
  • 06:30
    Сноуборд: Световна купа Вал Торан
  • 07:30
    Ски-скокове: "Камил Стох - На път"
Пълна програма
  • 03:25
    "Черен лебед", психотрилър, САЩ, 2010; реж. Дарън Аронофски, с Натали Портман, Мила Кунис, Венсан Касел, Барбара Хърши, Уинона Райдър, [15+]
  • 06:30
    "Филми и звезди ІХ, 49 еп.", документален, Холандия, 2017, [12+]
  • 07:00
    "Нощ в музея 2", комедия - фентъзи, САЩ, 2009; реж. Шон Леви, с Бен Стилър, Ейми Адамс, Оуен Уилсън, Ханк Азария, Робин Уилямс, [12+]
  • 08:45
    "Сайдер с Роузи", драма, Великобритания, 2015; реж. Филипа Лоуторп, с Тимъти Спол, Саманта Мортън, Джорджи Смит, Теди-Роуз Малесън-Алън, Дилън Търланд, [12+]
Пълна програма
  • 05:00
    Lucky 7
  • 05:30
    Fresh morning :)
  • 09:00
    Lucky 7
  • 09:30
    Playlist
Пълна програма
  • 05:05
    Art Attack
  • 05:30
    HENRY HUGGLEMONSTER
  • 05:45
    HENRY HUGGLEMONSTER
  • 06:00
    Art Attack
Пълна програма
  • 05:00
    Опасният Хенри
  • 05:20
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 05:45
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 06:00
    Дора изследователката
Пълна програма
  • 01:00
    All Night Long!
  • 07:00
    Wake Me Up Before You Go Go
  • 09:00
    Nothing But Classics
  • 11:00
    Guess The Year
Пълна програма
  • 04:50
    The Locator: Episode 24
  • 05:20
    I Almost Got Away With It: Got 9th Place
  • 06:10
    Web of Lies: Searching For Mr. Wrong
  • 07:00
    The Locator: Episode 19
Пълна програма
  • 05:00
    Top: Successors
  • 05:30
    Up Close With: Louis Saha
  • 06:01
    Up Close With: Nicolas Batum
  • 06:26
    Up Close With: Boris Diaw
Пълна програма
  • 04:55
    Shawn Michael's MRA
  • 05:20
    Shawn Michael's MRA
  • 06:00
    Gridiron Outdoors
  • 06:25
    Gridiron Outdoors
Пълна програма
  • 04:55
    Изковани в огъня: Иклва на племето зулу
  • 05:45
    Спецове в заложната къща: Залози и малко "Ван Хален" история
  • 06:10
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Мечти за бисквитки със сметана
  • 06:35
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Кой намокри чаршафите?
Пълна програма
  • 05:00
    Уличен Гений, еп. 3
  • 05:20
    Как да спечелим, еп. 12
  • 05:45
    Кой, къде, какво яде?, еп. 3
  • 06:05
    Голямата риба, еп. 2
Пълна програма
  • 04:30
    "Сърцето на града" /п./- сериал
  • 05:30
    "Лице в лице" /п./ - публицистично предаване
  • 06:00
    "Кунг фу панда: Легенда за страхотния боец" - анимация
  • 06:30
    "Тази сутрин" - информационно предаване
Пълна програма
  • 05:00
    Телешоп
  • 07:00
    Телешоп
  • 10:00
    Ханибъл постмортем; сезон 1, епизод 1, криминален, САЩ, 2014
  • 10:10
    Ханибъл постмортем; сезон 1, епизод 2, криминален, САЩ, 2014
Пълна програма
  • 05:00
    Телешоп
  • 07:00
    Телешоп
  • 12:00
    Отмъщението; сезон 2, епизод 8, драма, мистерия, Турция, 2014
  • 13:00
    Телешоп
Пълна програма
  • 05:00
    Великобритания: Най-страшното табу: Надпреварата за залавяне на преследвача ми
  • 06:00
    Ловецът на убийци: Телефонът замлъкна
  • 07:00
    Градски кошмари: Окървавени ръце
  • 08:00
    Какво е нужно за убийство: Измами, убийство, отричане
Пълна програма
  • 04:50
    Машината
  • 06:30
    Дивата Америка
  • 08:35
    Омагьосаното царство
  • 10:20
    Хелън
Пълна програма
  • 05:00
    Мультфильмы
  • 06:30
    Особое мнение
  • 07:05
    Новости RTVi
  • 07:30
    "Американский ликбез" Американская мечта
Пълна програма
  • 05:00
    "Зад синора" - документален филм /1 част
  • 05:30
    "Небето на Велека" - фолклорен филм /4 част
  • 06:00
    "Некрополът" - документален филм
  • 06:30
    "Справка" - документален филм /1 част
Пълна програма
  • 04:50
    Nitro Circus
  • 05:15
    Inside Amy Schumer
  • 05:40
    SpongeBob SquarePants
  • 06:05
    SpongeBob SquarePants
Пълна програма
  • 05:02
    Vision in White (18+)
  • 05:25
    Nice 'N' Natural (18+)
  • 05:36
    Hungarian Pussy (18+)
  • 06:00
    You Wreck My Car, I Wreck Your Ass (18+)
Пълна програма
  • 03:35
    Тенис: Хедър Уотсън - Каролин Возняцки (Aegon International Eastbourne, Истборн; WTA Premier - I полуфинал, повторение)
  • 06:00
    "Най - великата битка на Александър Македонски" - документален филм
  • 07:00
    Футбол: Леванте - Атлетик /Б/ (Примера Дивисион, сезон 2017/18 - повторение)
  • 09:00
    "Дневниците на големите котки" - 2 сезон, 1 еп., документален филм
Пълна програма
  • 05:30
    Късна емисия новини - п.
  • 05:55
    ч.- Прогноза за времето и агропрогноза
  • 06:00
    Новини
  • 06:15
    Прогноза за времето и агропрогноза
Пълна програма
  • 05:00
    На концерт: Роз Екосо
  • 06:00
    Народът на Мексико
  • 06:30
    Народът на Мексико
  • 07:00
    Дива култура
Пълна програма
  • 05:05
    CFC - Cage Fighting Championships
  • 07:00
    Japan Queen Tournament
  • 07:15
    Ultimate First League
  • 07:30
    Taekwondo
Пълна програма
  • 04:35
    Ловци на митове (10)
  • 05:30
    Загадки в музея (11)
  • 06:15
    Забранена история (5)
  • 06:59
    END
Пълна програма
  • 05:00
    Професия турист
  • 05:30
    Мездра - Живот от милиони години
  • 06:00
    Импресия - Дяволски водопади
  • 06:30
    Холандия и домът на портокала
Пълна програма
  • 04:10
    L. Subramaniam at Philharmonie de Paris / Raga Night
  • 05:15
    Dhafer Youssef 'Diwan of Beauty and Odd' - Jazz sous les Pommiers
  • 06:25
    InterMezzo
  • 07:00
    InterMezzo
Пълна програма
  • 03:00
    Край на програмата
  • 08:00
    "Златният гейм", обзор на кръга във волейболната Суперлига (2017-18), 11-и епизод, повторение
  • 09:00
    Студио: Обзор на кръга в Първа професионална лига (2017-18), 20-и епизод, повторение
  • 10:00
    Футбол: ЦСКА - Лудогорец, четвъртфинален мач за Купата на България, повторение
Пълна програма
  • 06:00
    "Древният свят: Република на добродетелта" - 5 еп., документален филм
  • 07:00
    "Век на авиацията: Епичната история на въздушните победи - Високо над окопите. Сражение с изтребители 1914 - 1918 г." - 19 еп., документален филм
  • 08:00
    "Закриляни от любящите машини" - 3 еп., документален филм
  • 09:00
    Футбол: Реал /М/ - Севиля (Примера Дивисион, сезон 2017/18 - повторение)
Пълна програма
  • 02:10
    Край на програмата
  • 08:00
    Футбол: Тотнъм Хотспър - Брайтън & Хоув Албиън, мач от английската Висша лига, повторение
  • 10:00
    Футбол: Суонси Сити - Манчестър Сити, мач от английската Висша лига, повторение
  • 12:00
    "НБА Екшън", предаване за баскетбол от НБА (2017-18), 11-и епизод, повторение
Пълна програма
  • 04:50
    Намирачът: Епизод 24
  • 05:20
    Почти ми се размина: Девето място
  • 06:10
    Мрежа от лъжи: В търсене на г-н "Неподходящ"
  • 07:00
    Намирачът: Епизод 19
Пълна програма
  • 05:00
    BIT СПОРТ, (п)
  • 05:30
    "Аз уча английски" с Николая, (п)
  • 06:00
    Новини, (п)
  • 06:30
    "Код 11-13", информационно - новинарско шоу (п)
Пълна програма
  • 03:50
    "Реформация, първа част", биографична драма, Германия, 2017; реж. Уве Янзон, с Максимилиан Брюкнер, Ян Краутер, Йоханес Клауснер, Йоахим Крол, Армин Рооде, [15+]
  • 05:35
    "Гадже за лудата Мери", комедийна драма, Ирландия, 2016; реж. Дарън Торнтън, със Сиана Кърслейк, Тара Лий, Чарли Бейли, Денис МакКормак, Барбара Бренан, [15+]
  • 07:00
    "Берголио, папа Франсиско", биографична драма, Аржентина, 2015; реж. Беда Докампо Фейхоо, с Дарио Грандинети, Силвия Абаскал, Летисия Бредиче, Лаура Новоа, Леонор Мансо, [12+]
  • 08:45
    "Корона за Коледа", романтична комедия, САЩ, 2015; реж. Алекс Зам, с Даника МакКелар, Рупърт Пенри-Джоунс, Ели Ботерил, Павел Дъглас, Алекзандра Евънс, [12+]
Пълна програма
  • 05:00
    "Декстър IV, 3 еп.", криминална драма, САЩ, 2009; реж. Маркос Сиега, с Майкъл Си Хол, Дженифър Карпентър, Си Ес Лий, Дейвид Заяс, Джеймс Ремар, [18+]
  • 05:55
    "Джеръд Кармайкъл: 8", стендъп комедия, САЩ, 2017; реж. Бо Бърнам, с Джеръд Кармайкъл, [15+]
  • 07:00
    "Ловци на духове (2016)", екшън - фентъзи, САЩ, 2016; реж. Пол Фийг, с Кристън Уийг, Мелиса МакKарти, Кейт МакКинън, Лесли Джоунс, Крис Хемсуърт, [12+]
  • 09:00
    "Лудостта да си нормален", биографична драма, Великобритания, 2017; реж. Робърт Мълан, с Дейвид Тенант, Елизабет Мос, Майкъл Гамбън, Гейбриъл Бърн, Дейвид Бамбър, [15+]
Пълна програма
  • 00:00
    Нощна програма на ТВТ (Галерия България)
  • 06:50
    ТВТ представя България - документален филм на ТВТ
  • 07:00
    Моето Старо Стефаново (образователен филм за селски туризъм)
  • 07:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
Пълна програма
  • 04:00
    Футбол: Холандска Ередивизи
  • 06:00
    Футбол: Байерн ТВ
  • 08:00
    Футбол: Холандска Ередивизи
  • 10:00
    Футбол: Барса ТВ
Пълна програма
  • 05:00
    Хокей на лед: NHL
  • 07:30
    Футбол: Барса ТВ
  • 08:00
    Волейбол: Световно клубно първенство 2017
  • 10:00
    Футбол: Барса ТВ
Пълна програма
  • 05:10
    Nella the Princess Knight
  • 05:35
    Shimmer and Shine
  • 06:00
    Wallykazam!
  • 06:20
    Zack and Quack
Пълна програма

Сериали

EPIC Drama 05:15
Криминалните случаи на Мърдок, сезон 1, еп. 3, Канада,Великобритания, криминален/мистерии, 2008
bTV Action 05:15
"Тежки престъпления" - сериал, с.4, еп. 15
Eurocom 05:15
Сладка тайна - 15 еп. - Сериал
Viasat History 05:20
География на убийствата, сезон 2, еп. 4
Nova TV 05:20
"Касъл" - сериен филм, 8 сезон /п/

Всички предавания

Спорт

Eurosport 06:30
Колоездене: Обиколка на Италия, обзор
Eurosport HD 06:30
Колоездене: Обиколка на Италия, обзор
Mtel Sport 2 06:00
Футбол: Италианска Серия А

Всички предавания

Филми

TLC 05:12
Детски конкурси за красота: Сблъсъкът на отборите: Шумотевица в джунглата
Cinemax 2 05:15
"Игра на дама", шпионска комедия, САЩ, 1980; реж. Роналд Нийм, с Уолтър Матау, Гленда Джаксън, Сам Уотърстън, Нед Бийти, Хърбърт Лом, [12+]
MGM 05:15
"Войната на шоколада" - драма с Дани Глоувър, Илан Митчъл-Смит.
Cinemax 05:15
"Ку'дамм 56 - бунтовник без кауза - трета част", драма, Германия, 2016; реж. Свен Бозе, с Клаудия Михелзен, Зоня Герхард, Мария Ерих, Емилия Шуле, Хайно Ферх, [12+]
Nova TV 05:20
"Касъл" - сериен филм, 8 сезон /п/

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}