ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 18:40
    Още от деня Коментарно предаване
  • 19:45
    Лека нощ, деца! Тип и Тап
  • 20:00
    По света и у нас Информационна емисия
  • 20:45
    Спортни новини
Пълна програма
  • 19:00
    bTV Новините - централна емисия
  • 20:00
    Премиера: "Сега и завинаги" - сериал, с. 2, еп.17
  • 21:00
    "Фермата" - риалити
  • 22:30
    "Шоуто на Слави" - вечерно ток шоу
Пълна програма
  • 19:00
    Новините на NOVA - централна емисия
  • 20:00
    "Откраднат живот: Чуждо тяло" (премиера) - сериен филм, 4 сезон
  • 21:00
    "Подли камериерки" - сериен филм, 4 сезон
  • 22:00
    "София - Ден и Нощ" (премиера) - риалити сериал
Пълна програма
  • 19:00
    Денят ON AIR - новините с коментар с Владимир Сиркаров/Кузман Илиев
  • 20:00
    Любов по другия начин - комедия, Португалия, 2013 г.; режисьор: Винс Офър; в ролите: Роб Шнайдер, Ейдриън Броуди, Линдзи Лоън, Майкъл Кларк Дънкан, Мишел Родригес, Джонатан Спенсър
  • 21:30
    Новините ON AIR
  • 22:10
    Време за кино класика: Любовникът - драма, романтичен, Франция, Великобритания, Виетнам, 1992 г.; режисьор: Жан-Жак Ано; в ролите: Тони Леунг Чу Вай, Жан Марч, Арно Джованинети, Мелвил Пупо, Лиса Фолкнер
Пълна програма
  • 18:00
    В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки/
  • 20:00
    Investbook с Димитър Вучев
  • 20:30
    Светът е бизнес с Ивайло Лаков
  • 21:00
    Бизнес среща с Таня Кръстева
Пълна програма
  • 19:05
    Скрити доказателства; сезон 3, епизод 8, криминален, драма, САЩ, 2013
  • 20:05
    Киберпрестъпления; сезон 1, епизод 9, криминален, драма, САЩ, 2015
  • 21:00
    Медиум; сезон 3, епизод 7, криминален, мистерия, САЩ, 2006
  • 21:55
    Медиум; сезон 3, епизод 8, криминален, мистерия, САЩ, 2006
Пълна програма
  • 18:20
    Най-дивото от Африка: Мадагаскар
  • 19:15
    Котки 101: Донски сфинкс, хайлендър, серенгети, минскин, курилски бобтейл и сококе
  • 20:10
    Шамуари: Сред дивата природа: Епизод 11
  • 20:38
    Шамуари: Сред дивата природа: Епизод 12
Пълна програма
  • 19:00
    Новини
  • 19:30
    Публицистично предаване на телевизия RT
  • 20:00
    "Държавата днес" - информационно - публицистичен блок /п/
  • 20:30
    "На жълтите павета" - публицистично предаване /п/
Пълна програма
  • 19:00
    "Кой знае подобно нещо?" - куиз шоу с Кай Пфлауме
  • 19:50
    Шоу викторина
  • 21:00
    Новини
  • 21:15
    "Die Eifelpraxis: Разбити сърца" - драма, ФРГ, 2017
Пълна програма
  • 17:30
    Hit Mix
  • 20:00
    Balkan Party
Пълна програма
  • 19:00
    Многоликата Япония Сгъваеми ветрила
  • 19:25
    Потребителската кошница
  • 19:30
    България новини
  • 20:00
    5 минути София
Пълна програма
  • 18:59
    The Tom and Jerry Show
  • 19:15
    The Tom and Jerry Show
  • 19:25
    The Tom and Jerry Show
  • 19:45
    Pat the Dog
Пълна програма
  • 19:00
    Премиера: "Кости" - сериал, с.11, еп. 7
  • 20:00
    Премиера: "Смъртоносно оръжие" - сериал, еп. 7
  • 21:00
    bTV Новините - централна емисия
  • 22:00
    "Час пик" - екшън, комедия (САЩ, 1998), режисьор - Брет Ратнер, актьори - Крис Пен, Крис Тъкър, Джаки Чан, Том Уилкинсън, Елизабет Пеня, Джей Стърн, Клифтън Пауъл и др.
Пълна програма
  • 16:45
    "Шантава седмица" - комедия (САЩ, 2014), режисьор - Шон Леви, актьори - Джейсън Бейтман, Тина Фей, Джейн Фонда, Бен Шуарц, Дебра Монк, Дакс Шепард, Тимоти Олифант, Кони Бритън, Кори Стол, Роуз Бърни, Адам Драйвър и др.
  • 19:15
    "Моля, залагайте!" - драма (САЩ, 2013), режисьор - Бронуен Хюз, актьори - Стивън Паскуале, Каролин Давернас, Антъни Керигън, Майкъл Арден, Джанкарло Еспозито, Дженифър Ферин, Майкъл Рисполи, Саша Слоан, Патрик Даро и др.
  • 21:00
    "Пътуване до тайнствения остров" - екшън, приключенски, фентъзи, семеен (САЩ, 2012), режисьор - Брад Пейтън, актьори - Дуейн Джонсън, Джош Хътчерсън, Майкъл Кейн, Ванеса Хъджинс, Луис Гузмън и др.
  • 23:15
    "Ритуалът" - драма, ужаси, трилър (САЩ, 2011), режисьор - Микаел Хафстрьом, актьори - Антъни Хопкинс, Колин О'Донахю, Алис Брага, Крис Маркуит,  Кийрън Хайндс, Тоби Джоунс, Марта Гастини, Рутгер Хауър, Бен Чийтман и др.
Пълна програма
  • 19:00
    "Без пукната пара" - сериал, с.4
  • 20:00
    "Новите съседи" - комедиен сериал
  • 22:00
    "Двама мъже и половина" - комедиен сериал, с.5
  • 23:00
    "Кухня" - комедиен сериал, с.5
Пълна програма
  • 19:00
    "Лекар в планината" - сериал, с.6, еп.3
  • 20:00
    Премиера: "Истинска звезда" - сериал, еп.30
  • 21:00
    "Изкушение" - сериал, еп.6
  • 22:00
    "Сега и завинаги" - сериал
Пълна програма
  • 19:05
    Невероятният свят на Гъмбол
  • 19:16
    Невероятният свят на Гъмбол
  • 19:30
    Невероятният свят на Гъмбол
  • 19:40
    Невероятният свят на Гъмбол
Пълна програма
  • 17:45
    "Лудостта на крал Джордж", драма, Великобритания, 1994; реж. Никълъс Хитнър, с Найджъл Хоуторн, Хелън Мирън, Йън Холм, Рупърт Евърет, Рупърт Грейвс, [12+]
  • 19:35
    "Дейв направи лабиринт", приключенска комедия, САЩ, 2017; реж. Бил Уотърсън, с Ник Тюн, Мийра Рохит Кумбани, Адам Буш, Джеймс Урбаниак, Франк Каети, [15+]
  • 21:00
    "Изстрел в мрака", криминална комедия, Великобритания, 1964; реж. Блейк Едуардс, с Питър Селърс, Елке Сомър, Джордж Сандърс, Хърбърт Лом, Трейси Рийд, [12+]
  • 22:45
    "Пътуване с татко", комедийна драма, Германия, 2016; реж. Анка Мируна Лазареску, с Мануел Клайн, Зузане Борман, Овидиу Шумахер, Разван Енчиу, Александру Маргинеану, [12+]
Пълна програма
  • 17:55
    "Животът е прекрасен", комедийна драма, Италия, 1998; реж. Роберто Бенини, с Роберто Бенини, Николета Браски, Джорджо Кантарини, Джустино Дурано, Мариса Паредес, [12+]
  • 19:50
    "Краят на аферата", романтична драма, Великобритания, 1999; реж. Нийл Джордан, с Ралф Файнс, Джулиан Мур, Стивън Риа, Джейсън Айзъкс, Джеймс Болъм, [12+]
  • 21:30
    "Ще го задържим", романтична драма, Белгия, 2015; реж. Гийом Сьонез, с Кесей Моте Клайн, Галатея Белуги, Катрин Сале, Сам Луик, Летисия Дош, [12+]
  • 23:05
    "Фил Спектър", биографична драма, САЩ, 2013; реж. Дейвид Мамет, с Ал Пачино, Хелън Мирън, Джефри Тамбър, Чиуетел Еджиофор, Джон Пиручело, [12+]
Пълна програма
  • 19:00
    Quest Express
  • 19:30
    Inside Africa
  • 20:00
    Wolf
  • 21:00
    Amanpour
Пълна програма
  • 19:00
    "Сезонът на черешите"- сериен филм, /п/
  • 20:00
    "Ритъмът на мечтите"(премиера) - сериал
  • 21:00
    "Черна любов" (премиера) - сериал, 1 сезон
  • 22:30
    "Моят живот"(премиера) - сериен филм
Пълна програма
  • 19:00
    "Топ Гиър"- предаване за автомобили, сезон 6
  • 20:00
    "Етажна собственост" - сериал, сезон 1
  • 21:00
    "Полицаите от Чикаго" (премиера) - сериал, сезон 4
  • 22:00
    "Надпревара" (премиера) - екшън с уч. на Стефан Джеймс, Джейсън Съдейкис, Карис ван Хоутен, Джеръми Айрънс, Уилям Хърт, Джонатан Хигинс, Аманда Крю, Ели Гори, Шанис Бантън, Дейвид Крос, Тони Къран, и др.
Пълна програма
  • 19:00
    Как се прави...: Кожено палто/Катафалка/ Външна лампа/ Голф площадка
  • 19:30
    Как са го направили?: Печки на дърва, индиго, синтезатор
  • 20:00
    Справедливост в тъмната гора: Кости
  • 21:00
    Създадени за оцеляване
Пълна програма
  • 18:40
    Ловци на митове: След земетресение
  • 19:30
    Как функционира Вселената?: Най-странните извънземни светове
  • 20:20
    Как са го направили?: Епизод 1
  • 20:45
    Фабрика за храна: САЩ: Родени за успех
Пълна програма
  • 19:00
    Къмпиране
  • 19:30
    Кърби Бъкетс
  • 20:00
    Хотел "Трансилвания": Сериалът
  • 20:30
    Аз съм по средата
Пълна програма
  • 19:05
    "Тайната лаборатория на Томас Едисон"
  • 19:30
    "Чудата наука"
  • 20:00
    "Чудата наука"
  • 20:30
    "Доказано от опит"
Пълна програма
  • 19:00
    Най-малкият зоомагазин - анимационен сериал
  • 19:30
    Бакуган - анимационен сериал
  • 20:00
    Клуб Уинкс - анимационен сериал
  • 20:40
    Покемон - анимационен сериал
Пълна програма
  • 19:00
    Шоколад и пипер - 139 еп. - Сериал
  • 20:00
    Седмицата на #Иво - с Иво Божков
  • 21:00
    Военна прокуратура - 15 еп. - Сериал
  • 22:00
    Шпионката на Коко - Скрита камера
Пълна програма
  • 18:30
    Биатлон, Световна купа Ле Гран Борнан: 10 км (мъже)
  • 19:15
    Ски-алпийски дисциплини, Световна купа (мъже) Вал Гардена: Супер-Г
  • 20:00
    Ски-скокове: Световна купа Енгелберг (квалификация)
  • 20:40
    Новини
Пълна програма
  • 13:45
    Снукър: "Шотландия оупън", пряко
  • 20:00
    Футбол, Бундеслига: Обзор на шестнадесетия кръг
  • 21:00
    Футбол: Преди кръга в Бундеслигата
  • 21:30
    Футбол, Бундеслига: Борусия М - Хамбургер, пряко
Пълна програма
  • 18:50
    Крале на боклука, сезон 1, еп. 7
  • 19:45
    Дивото зове, сезон 2, еп. 2
  • 20:30
    Най-трудното оцеляване Аляска, сезон 2, еп. 7
  • 21:15
    Големият див север, сезон 1, еп. 4
Пълна програма
  • 18:55
    Dumball: Idiots In India
  • 19:20
    Dumball: Idiots In India
  • 19:50
    World Of X Games
  • 20:15
    The Exit Point
Пълна програма
  • 17:40
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 20:00
    ЗОНА ЗА ПОЗДРАВИ - LIVE /телевизионно шоу за поздрави - на живо/
Пълна програма
  • 19:00
    Евтин дом на плажа
  • 19:30
    Евтин дом на плажа
  • 20:00
    Разбивачи на дворове
  • 20:30
    Разбивачи на дворове
Пълна програма
  • 18:40
    Сексът и градът - трети сезон, еп. 9
  • 19:20
    Сексът и градът - трети сезон, еп. 10
  • 20:00
    Мама, еп. 4
  • 20:30
    Мама, еп. 5
Пълна програма
  • 19:10
    Полицаите от Чикаго, еп. 19
  • 20:05
    Глейдс - втори сезон, еп. 6
  • 21:05
    Военни престъпления - шести сезон, еп. 1
  • 22:00
    Ченгетата от Пицофалконе - първи сезон, еп. 6
Пълна програма
  • 19:00
    "Момичето от Дания", биографична драма, Великобритания, 2015; реж. Том Хупър, с Еди Редмейн, Алисия Викандер, Амбър Хърд, Матиас Шьонертс, Бен Уишоу, [15+]
  • 21:00
    "Залезът на тамплиерите І, 2 еп.", историческа драма, САЩ, 2017; реж. Дъглас МакКинън, с Том Кълън, Саймън Мерълс, Падрийк Дилейни, Ед Стопард, Оливия Рос, [18+]
  • 21:50
    "Снеговалеж І, 2 еп.", криминална драма, САЩ, 2017; реж. Адил Ел Арби, Билал Фала, с Дамсън Идрис, Картър Хъдсън, Емили Риос, Серджо Перис-Менчета, Хуан Хавиер Карденас, [18+]
  • 22:45
    "Карибски пирати 3: На края на света", фентъзи - комедия, САЩ, 2007; реж. Гор Вербински, с Джони Деп, Орландо Блум, Кийра Найтли, Джефри Ръш, Джак Дейвънпорт, [12+]
Пълна програма
  • 18:30
    Изгубеният град на гладиаторите
  • 19:25
    Митове и чудовища, сезон 1, еп. 2
  • 20:10
    Забранена история, сезон 2, еп. 5
  • 21:00
    Черни операции от далечното минало, сезон 1, еп. 3
Пълна програма
  • 19:00
    На лов за автомобили: Новият разнебитен мустанг, 1-ва част
  • 19:30
    На лов за автомобили: Новият разнебитен мустанг, 2-ра част
  • 20:00
    Изковани в огъня: Меч "пандат"
  • 21:00
    Спецове в заложната къща: Декларация за величие
Пълна програма
  • 19:00
    Рейсинг екстрийм – тв поредица, четвърти сезон, 25 еп.
  • 19:30
    ЗА РИБА – тв поредица, пети сезон, 50 еп.
  • 20:30
    Ловци на мигове – тв поредица, 8 еп.
  • 21:00
    АВТО-МОТО ХОБИ – тв поредица, пети сезон, 57 еп.
Пълна програма
  • 19:05
    "Томас и приятели"
  • 19:35
    "Строителят Боб"
  • 20:00
    "Дот"
  • 20:25
    "Конни"
Пълна програма
  • 19:00
    Патарински Live
  • 19:30
    "Денят на живо"
  • 20:30
    "Спорт в обектива"
  • 21:30
    НОВИНИ
Пълна програма
  • 19:00
    Хартли (фейлетон)
  • 20:00
    Топкласация
  • 21:00
    JDM
  • 21:15
    Риплей
Пълна програма
  • 17:10
    "Тексасвил" - драма/комедия с Джеф Бриджис, Сибил Шепърд.
  • 19:15
    "Кънки с остър връх" - романтичен филм с Д.Б. Суини, Мойра Кели.
  • 20:55
    "Крузо" - приключенски филм / драма с Ейд Сапара, Ейдън Куин, Елвис Пейн.
  • 22:50
    "Лъжи и илюзии" - екшън / трилър с Крисчън Слейтър, Куба Гудинг Джуниър.
Пълна програма
  • 19:00
    Само хитове
  • 20:00
    Game Changer: Шон Мендес
  • 20:30
    MTV моментите на Деми Ловато
  • 21:00
    The Ride: Чарли Екс Си Екс
Пълна програма
  • 19:00
    #WINNING2017: The Year's Best Hits
  • 22:00
    MTV Presents Gibraltar Calling
  • 22:45
    Hot Right Now!
  • 23:00
    MTV World Stage
Пълна програма
  • 19:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 19:40
    The Decade's Biggest Anthems!
  • 21:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 22:00
    Headbangers Ball!
Пълна програма
  • 19:00
    Пингвините - шпиони в стадото, сезон 1, еп. 1
  • 20:00
    Великото преселение, сезон 1, еп. 4
  • 20:50
    Домашни тигри, сезон 1, еп. 4
  • 21:45
    Диви същества с Доминик Монахан, сезон 3, еп. 2
Пълна програма
  • 19:00
    Голям, по-голям, най-голям, еп. 3
  • 20:00
    Геният, еп. 5
  • 21:00
    Роден на пътя, еп. 3
  • 22:00
    Сервиз SOS, еп. 10
Пълна програма
  • 19:00
    Невероятни животни компилации: Тигри и полярни мечки
  • 19:30
    Невероятни животни компилации: Миещи мечки и октоподи
  • 19:48
    Дивите острови на Европа
  • 20:37
    Островът на отровата
Пълна програма
  • 18:05
    Футбол: Пари Сен Жермен - Лил, мач от френската Лига 1, повторение
  • 20:00
    "Пета четвърт", обзор на кръга в испанската баскетболна лига, 10-и епизод, повторение
  • 20:45
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 21:00
    Дартс: Световно първенство 2018, втори ден, директно
Пълна програма
  • 19:00
    "Време"
  • 19:30
    Премиера. "Най-старият от всички!"
  • 20:55
    "Вечерният Ургант"
  • 21:45
    Филм
Пълна програма
  • 19:05
    "Промо" - новите хитове
  • 19:40
    "3 плюс" - инфо бюлетин
  • 20:00
    "Планета Live" - музикална програма
  • 21:00
    "Фен Клуб" - музика по избор на зрителите
Пълна програма
  • 18:30
    "Добра среща " - музика по избор на зрителите
  • 20:30
    "Песните на България" - музикална програма
  • 21:00
    "Гласове от България" - музикална програма
  • 21:30
    "Поздрав от България" - избрана фолклорна програма
Пълна програма
  • 19:05
    "От А до Я" - рецитали
  • 19:30
    "Злзатен хит" - музикална рубрика
  • 19:35
    "Планета Хит" - хитове без край
  • 20:00
    "Хитовете на Планета HD"- нон-стоп музика
Пълна програма
  • 19:10
    "Семейство Симпсън" - анимационен сериал
  • 20:05
    "Галилей" - научен журнал
  • 21:15
    "Карате Кид" - екшън филм, САЩ, 2010
Пълна програма
  • 18:00
    Италия, Серия А: Ювентус - Интер
  • 20:00
    Италия, Серия А - преди кръга
  • 20:30
    УЕФА Шампионска лига - магазинно предаване
  • 21:00
    Жилет световен спорт
Пълна програма
  • 19:00
    "Експлозивно" - журнал
  • 19:30
    "Ексклузивно" - журнал за звездите
  • 19:45
    Новини
  • 20:05
    "Всичко, което се брои" - сериал
Пълна програма
  • 18:30
    Игрален филм
  • 20:05
    Игрален филм
  • 21:40
    Игрален филм
Пълна програма
  • 19:00
    "Така е"
  • 20:00
    Сериал: "Бандитският Петербург"
  • 21:00
    Сериал: "Улиците на разбитите фенери"
  • 22:00
    Сега по света
Пълна програма
  • 19:00
    "Патрулна обиколка: Специалистите" - репортаж
  • 20:00
    "Полицаите от Рур: Die Ruhrpottwache" - криминален сериал
  • 20:55
    Новини
  • 21:15
    "Гениално разминаване: Коледно шоу" - шоу
Пълна програма
  • 18:30
    "Рай или Ад" - с водещ Желяз Турлаков /повторени
  • 19:30
    Новини - централна информационна емисия на ТВ "СКАТ" /на живо/
  • 20:00
    "Дискусионно студио" публицистично предаване /на живо/
  • 21:00
    "Час по България" с водещ Пламен Павлов /на живо/
Пълна програма
  • 19:00
    Обзор на футболната лига
  • 19:30
    Футбол Мундиал
  • 20:00
    Футболна сутрин
  • 21:00
    Висшата лига в аванс
Пълна програма
  • 18:40
    Bugs Bunny & Looney Tunes
  • 19:15
    Weihnachtsmann & Co. KG
  • 20:15
    Tom und Jerry
  • 20:40
    Super Toy Club
Пълна програма
  • 19:00
    Новини
  • 19:40
    Дуелът на вината - комедия, Италия/аржентина, 2015, режисьор Николас карерас, с Чарли Артураола, Лино Пуджия, Лука Гадрини
  • 22:00
    Новини
  • 22:40
    ПРЕМИЕРА: ЗАБРАВЕНИ ОТ БОГА - криминален сериал по истински случаи, Холандия
Пълна програма
  • 19:02
    New 4 U
  • 19:25
    Deja Voice
  • 20:02
    Your Voice
  • 22:00
    Voice Party
Пълна програма
  • 19:00
    Кралят на пекарната: Италианската пекарна на Отери
  • 20:00
    6 дъщери: Едната петзначка остава у дома
  • 21:00
    Бутик за булки с извивки: Рейчъл
  • 21:30
    Бутик за булки с извивки: Трейси
Пълна програма
  • 19:00
    Легендите оживяват - Сливен, с.2 еп.8
  • 19:30
    Зелен свят - Птиците в Черно море
  • 20:00
    Подвигът на капитан Димитър Списаревски
  • 20:30
    21 Старопланински събор "Балкан фолк"
Пълна програма
  • 19:00
    Търсене на дом по света
  • 19:30
    Търсене на дом по света
  • 20:00
    Търсене на дом по света
  • 20:30
    Търсене на дом по света
Пълна програма
  • 19:00
    Търсене на дом по света
  • 19:30
    Търсене на дом по света
  • 20:00
    Търсене на дом по света
  • 20:30
    Търсене на дом по света
Пълна програма
  • 18:00
    Убийствени мадами, САЩ, комедия, с Кирстен Дънст, Дениз Ричардс, 1999
  • 19:35
    Кейт и Леополд, САЩ, комедия/романтичен, с Мег Райън, Хю Джакман, 2001
  • 21:30
    Раздялата, САЩ, комедия/ драма, с Винс Вон и Дженифър Анистън, 2006
  • 23:15
    Дон Джон, САЩ, комедия/драма/романтичен, 2013
Пълна програма
  • 18:20
    "Свободна зона" - публицистично предаване
  • 19:30
    Новини
  • 20:00
    "Денят с Веселин Дремджиев" - предаване за анализи и коментари по актуални теми
  • 21:00
    Новини
Пълна програма
  • 19:00
    Кухня без граници - четвърти сезон, еп. 18
  • 19:30
    Печивата на Марта Стюарт - кулинарно предаване, еп. 1
  • 20:00
    Антъни Бурдейн: Без задръжки - осми сезон, еп. 2
  • 20:50
    Кухня без граници - четвърти сезон, еп. 31
Пълна програма
  • 18:00
    Нека патрито да започне!
  • 21:00
    Подгряване за уикенда!
Пълна програма
  • 18:00
    Колумбиана - Екшън, Криминален, Драма, 2011, Режисьор: Оливие Мегатон, В ролите: Зоуи Салдана, Майкъл Вартан, Джорди Молла, Лени Джеймс, Сам Дъглас
  • 20:00
    Балистик - Екшън, Криминален, Фантастика, 2002, Режисьор: Каос, В ролите: Антонио Бандерас, Луси Лиу, Талиса Сото
  • 22:00
    Българските Хип-Хоп Награди 2016 - Награди, 2016, Режисьор: Мария Бонева, В ролите: -
Пълна програма
  • 19:00
    "Поглед отблизо: Ветеринарната клиника" - доку-поредица
  • 20:00
    "Перфектна вечеря" - доку-поредица
  • 21:00
    "Проминентни личности" - журнал
  • 21:15
    "Закон и ред: Специален отряд за жертвите" - криминален сериал
Пълна програма
  • 19:00
    Престъпления от класа - трети сезон, еп. 11
  • 20:00
    Завинаги - първи сезон, еп. 17
  • 21:00
    Кости - осми сезон, еп. 24
  • 22:00
    Империя - четвърти сезон, еп. 9
Пълна програма
  • 18:00
    Weekend Warm Up!
Пълна програма
  • 19:00
    TOP PHOTOSHOOTS
  • 19:25
    F-PEOPLE
  • 19:30
    TOP PHOTOSHOOTS
  • 19:55
    FASHION WEEK
Пълна програма
  • 18:00
    MTV's Party Hits!
Пълна програма
  • 19:05
    "На косъм" - 11 eп.
  • 19:30
    "Лов на неизрядни платци" - 2-и 3 еп.
  • 20:20
    "Уличен патрул" - 15 еп.
  • 21:10
    "Съдия Джуди" - 109 и 110 еп.
Пълна програма
  • 18:30
    Централна емисия Новини
  • 19:15
    Прогноза за времето
  • 19:20
    Спорт
  • 19:30
    новини
Пълна програма
  • 18:55
    Сомы Европы
  • 19:25
    Оружейный клуб
  • 19:50
    Советы бывалых
  • 20:05
    Технология зимнего клева
Пълна програма
  • 19:00
    "София - Ден и Нощ" - риалити сериал
  • 20:00
    "От местопрестъплението" - сериал, сезон 15
  • 21:00
    "Мумията: Гробницата на Императора Дракон" - приключенски екшън с уч. на Брендън Фрейзър, Джет Ли, Джон Хана, Мария Бело, Мишел Йео и др.
  • 23:15
    "От местопрестъплението" - сериал, сезон 15, /п/
Пълна програма
  • 19:00
    Bakery Boss: Drew's Pastry Place
  • 19:45
    Bakery Boss: Laura's Sweets Specialty Bake Shoppe
  • 20:30
    How the Universe Works: Stars
  • 21:15
    American Loggers: Closing the Golden Road
Пълна програма
  • 19:00
    Режи, Джуниър!
  • 20:00
    Празничен сладкарски шампионат
  • 21:00
    Екстремни сладкарски войни
  • 22:00
    Градски печива с Пол Холивуд
Пълна програма
  • 19:05
    АЛВИННН!!! и катеричоците
  • 19:20
    АЛВИННН!!! и катеричоците
  • 19:35
    Бънсен Звяра
  • 19:55
    Кръстници вълшебници
Пълна програма
  • 18:30
    Биатлон, Световна купа Ле Гран Борнан: 10 км (мъже)
  • 19:15
    Ски-алпийски дисциплини, Световна купа (мъже) Вал Гардена: Супер-Г
  • 20:00
    Ски-скокове: Световна купа Енгелберг (квалификация)
  • 20:40
    Новини
Пълна програма
  • 19:00
    "Момичето от Дания", биографична драма, Великобритания, 2015; реж. Том Хупър, с Еди Редмейн, Алисия Викандер, Амбър Хърд, Матиас Шьонертс, Бен Уишоу, [15+]
  • 21:00
    "Залезът на тамплиерите І, 2 еп.", историческа драма, САЩ, 2017; реж. Дъглас МакКинън, с Том Кълън, Саймън Мерълс, Падрийк Дилейни, Ед Стопард, Оливия Рос, [18+]
  • 21:50
    "Снеговалеж І, 2 еп.", криминална драма, САЩ, 2017; реж. Адил Ел Арби, Билал Фала, с Дамсън Идрис, Картър Хъдсън, Емили Риос, Серджо Перис-Менчета, Хуан Хавиер Карденас, [18+]
  • 22:45
    "Карибски пирати 3: На края на света", фентъзи - комедия, САЩ, 2007; реж. Гор Вербински, с Джони Деп, Орландо Блум, Кийра Найтли, Джефри Ръш, Джак Дейвънпорт, [12+]
Пълна програма
  • 19:00
    Hip-Hop of BG
  • 19:30
    Music of BG
  • 20:00
    STARBOX
  • 20:30
    Music of BG
Пълна програма
  • 19:00
    Sofia The First
  • 19:30
    Mickey And The Roadster Racers
  • 20:00
    The Lion Guard
  • 20:30
    P-King Duckling
Пълна програма
  • 19:05
    АЛВИННН!!! и катеричоците
  • 19:20
    АЛВИННН!!! и катеричоците
  • 19:35
    Бънсен Звяра
  • 19:55
    Кръстници вълшебници
Пълна програма
  • 18:00
    Flashback Fridays
  • 22:00
    Welcome To The Weekend!
Пълна програма
  • 18:20
    I Almost Got Away With It: Got Revenge
  • 19:15
    Web of Lies: Love Goes South
  • 20:10
    I Am Homicide: Two Sides Of Charlotte
  • 21:05
    Murder Calls: Seeing Red
Пълна програма
  • 19:10
    Top: Successors
  • 19:41
    Up Close With: Nicolas Batum
  • 20:06
    Up Close With: Boris Diaw
  • 20:30
    The Burning Issue: Dream Team
Пълна програма
  • 18:55
    Shooting Gallery
  • 19:20
    Shooting Gallery
  • 19:45
    Total Outdoorsmen Challenge
  • 20:10
    Total Outdoorsmen Challenge
Пълна програма
  • 19:00
    На лов за автомобили: Новият разнебитен мустанг, 1-ва част
  • 19:30
    На лов за автомобили: Новият разнебитен мустанг, 2-ра част
  • 20:00
    Изковани в огъня: Меч "пандат"
  • 21:00
    Спецове в заложната къща: Декларация за величие
Пълна програма
  • 19:00
    Геният, еп. 5
  • 20:00
    Роден на пътя, еп. 3
  • 21:00
    Сервиз SOS, еп. 10
  • 22:00
    Корабостроителница, еп. 2
Пълна програма
  • 19:00
    bTV Новините - централна емисия
  • 20:00
    Премиера: "Сега и завинаги" - сериал, с. 2, еп.17
  • 21:00
    "Фермата" - риалити
  • 22:30
    "Шоуто на Слави" - вечерно ток шоу
Пълна програма
  • 18:50
    Тоталкар; сезон 4, епизод 6, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2017
  • 19:25
    Тоталкар; сезон 4, епизод 7, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2017
  • 20:00
    Тоталкар; сезон 4, епизод 8, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2017
  • 20:35
    Тоталкар; сезон 4, епизод 9, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2017
Пълна програма
  • 18:30
    Елементарно, Уотсън!; сезон 5, епизод 22, криминален, драма, САЩ, 2016
  • 19:30
    Медиум; сезон 3, епизод 22, криминален, мистерия, САЩ, 2007
  • 20:30
    Медиум; сезон 4, епизод 2, криминален, мистерия, САЩ, 2007
  • 21:30
    Елементарно, Уотсън!; сезон 5, епизод 23, криминален, драма, САЩ, 2016
Пълна програма
  • 19:00
    Ловецът на убийци: Осъденият на смърт идва
  • 20:00
    Ловецът на убийци: Телефонът замлъкна
  • 21:00
    Неразрешени случаи: Малки изгубени момиченца
  • 22:00
    До живот, за да останеш жив: Глин Дикс
Пълна програма
  • 18:10
    Екстракт
  • 20:00
    ОБЛАКЪТ АТЛАС
  • 23:10
    400 дни
Пълна програма
  • 19:00
    Худ.фильм "Метеоидиот" 16+
  • 20:35
    Док.фильм "Неизвестная планета"
  • 21:00
    Новости RTVi
  • 21:25
    Особое мнение
Пълна програма
  • 19:05
    I Live With Models
  • 19:30
    Instant Mom
  • 20:00
    Punk'd
  • 20:30
    Punk'd
Пълна програма
  • 19:00
    Super Tits (18+)
  • 19:26
    So You Think You Can Twerk, Too? (18+)
  • 19:50
    Cute German Teen Redhead Romance (18+)
  • 20:15
    Festival Girls (18+)
Пълна програма
  • 18:00
    Футбол: Леванте - Атлетик /Б/ (Примера Дивисион, сезон 2017/18 - повторение)
  • 19:50
    Тенис: Наоми Броуди - Петра Квитова (Aegon Classic Birmingham, Бирмингам; WTA Premier 2017, повторение)
  • 21:00
    Футбол: Примера Дивисион - обзор на изминалия кръг
  • 22:00
    Пряко: Футбол: Севиля - Леванте (Примера Дивисион, сезон 2017/18)
Пълна програма
  • 19:10
    Прогноза за времето и агропрогноза
  • 19:15
    Борсова информация
  • 19:20
    Агрокоментар
  • 19:25
    Агротема
Пълна програма
  • 09:00
    Colosseum Tournament - Vikings, Bucharest, Romania
Пълна програма
  • 19:00
    Ловци на митове (11)
  • 19:55
    Майстори на шпионажа (1)
  • 20:40
    Ерусалим: създаването на един свещен град (1)
  • 21:30
    Търсачи на Библията (2)
Пълна програма
  • 19:00
    Магичният свят на Сардиния
  • 19:30
    Приключение край Атон
  • 20:00
    10 интересни факта от българската история, част 2
  • 20:30
    ПРЕМИЕРА Образи от България - Мирково
Пълна програма
  • 18:00
    Le Tour du Monde en 80 minutes by Maurice Bejart, Bejart Ballet Lausanne
  • 19:35
    Lausanne Bejart Ballet at Versailles
  • 20:55
    InterMezzo
  • 21:30
    Great Motets of the Age of Enlightenment in Versailles - Pygmalion
Пълна програма
  • 17:30
    Футбол: Дунав - Левски, четвъртфинален мач за Купата на България, директно
  • 19:25
    Студио "Купа на България", директно
  • 20:00
    "Преди кръга във френската Лига 1" (2017-18), 18-и епизод, повторение
  • 20:30
    Неделен обзор на кръга във френската Лига 1 (2017-18), 16-и епизод, повторение
Пълна програма
  • 19:00
    "Закриляни от любящите машини" - 3 еп., документален филм
  • 20:00
    Футбол: Примера Дивисион - обзор на изминалия кръг
  • 21:00
    Тенис: Дария Касаткина - Медисън Кийс (Western & Southern Open, Синсинати; WTA Premier 5 - повторение)
  • 22:00
    "Древният свят: Република на добродетелта" - 5 еп., документален филм
Пълна програма
  • 18:30
    Волейбол: Монтана - Левски, мач от Суперлигата, директно
  • 20:30
    Студио "Волейбол", директно
  • 21:00
    "Висшата лига в цифри", магазинно предаване, 16-и епизод
  • 21:45
    Футбол: Шефилд Юнайтед - Уулвърхямптън Уондърърс, мач от Чемпиъншип, директно
Пълна програма
  • 18:20
    Почти ми се размина: Отмъщение
  • 19:15
    Мрежа от лъжи: Разрушена любов
  • 20:10
    Детектив Убийство: Двете страни на Шарлот
  • 21:05
    Предсмъртни обаждания: Изгубено самообладание
Пълна програма
  • 19:00
    BIT СПОРТ LIVE
  • 19:30
    "Честно казано" с Люба Кулезич, (п)
  • 20:30
    Стажанта броди, авторско предаване на Сашо Диков
  • 21:30
    Kъсни новини на Би Ай Ти LIVE
Пълна програма
  • 18:15
    "Еволюция", комедия, САЩ, 2001; реж. Айвън Райтман, с Дейвид Духовни, Джулиан Мур, Орландо Джоунс, Шон Уилям Скот, Тед Левин, [12+]
  • 20:00
    "Реформация, първа част", биографична драма, Германия, 2017; реж. Уве Янзон, с Максимилиан Брюкнер, Ян Краутер, Йоханес Клауснер, Йоахим Крол, Армин Рооде, [15+]
  • 21:30
    "Реформация, втора част", биографична драма, Германия, 2017; реж. Уве Янзон, с Максимилиан Брюкнер, Ян Краутер, Йоханес Клауснер, Йоахим Крол, Армин Рооде, [15+]
  • 23:10
    "Другата страна на всичко", документален, Сърбия, 2017; реж. Мила Тураджлик, [15+]
Пълна програма
  • 18:30
    "Любов и приятелство", романтична драма, Ирландия, 2015; реж. Уит Стилман, с Кейт Бекинсейл, Клое Севини, Ксавие Самюъл, Стивън Фрай, Том Бенет, [12+]
  • 20:05
    "Сестра Джаки VII, 11 еп.", комедийна драма, САЩ, 2015; реж. Брендън Уолш, с Иди Фалко, Мерит Уивър, Пол Шулце, Доминик Фумуза, Руби Джеринс, [15+]
  • 20:35
    "Сестра Джаки VII, 12 еп.", комедийна драма, САЩ, 2015; реж. Ейб Силвия, с Иди Фалко, Мерит Уивър, Пол Шулце, Доминик Фумуза, Руби Джеринс, [15+]
  • 21:05
    "Декстър IV, 4 еп.", криминална драма, САЩ, 2009; реж. Джон Дал, с Майкъл Си Хол, Дженифър Карпентър, Си Ес Лий, Дейвид Заяс, Джеймс Ремар, [18+]
Пълна програма
  • 19:00
    Забравените гори (2 част) (документален филм от ФИЛМ ФЕСТ ВИЖ.БГ)
  • 19:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 20:00
    "Евро фолк `2017", Велико Търново (1 част) (образователен филм за арт туризъм и обичаи)
  • 20:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
Пълна програма
  • 19:10
    Paw Patrol
  • 19:35
    Dora the Explorer
  • 20:00
    Nella the Princess Knight
  • 20:20
    Bubble Guppies
Пълна програма

Сериали

EPIC Drama 19:10
Болница на открито, сезон 1, еп. 12, Испания, 2015
AXN Black 19:10
Специален отряд; сезон 1, епизод 21, екшън, приключенски, САЩ, 2017
PRO 7 19:10
"Семейство Симпсън" - анимационен сериал
Viasat History 19:15
Мистериите на нацистките убийства, сезон 1, еп. 5
e-kids 19:30
Бакуган - анимационен сериал

Всички предавания

Спорт

Хоби ТВ 19:30
Спорт и обучение на кучето – тв поредица
Eurosport 2 19:30
Футбол: Бундеслига, Мьонхенгладбах - Нюрнберг, директно
Film Plus 19:30
Тенис: Анжелик Кербер - Слоун Стивънс (BNP Paribas WTA Finals Singapore presented by SC Global, Сингапур; WTA Finals - повторение)
Sky Sports 19:30
Футбол от Азия
MAX Sport 2 19:45
Баскетбол: Евролига Фенербахче - ЦСКА Москва

Всички предавания

Филми

AXN Black 19:10
Специален отряд; сезон 1, епизод 21, екшън, приключенски, САЩ, 2017
HBO 19:15
"Списъкът на мама", драма, Великобритания, 2016; реж. Нийл Джонсън, с Рейф Спол, Емилия Фокс, Илейн Касиди, Уилям Стаг, Матю Стаг, [12+]
HBO HD 19:15
"Списъкът на мама", драма, Великобритания, 2016; реж. Нийл Джонсън, с Рейф Спол, Емилия Фокс, Илейн Касиди, Уилям Стаг, Матю Стаг, [12+]
BNT2 19:20
Ана Каренина 2-сериен игрален филм /копродукция, 2013 г./, режисьор Кристиан Дюге, в ролите: Витория Пучини, Сантяго Кабрера, Бенджамин Сандлър, Лу дьо Лааж, Анхела Молина, Сидни Ром, Пиетро Сермонти, Макс фон Тун и др. /1 част/
MGM 19:25
"Делириум" - комедия / фентъзи с Джон Канди, Мариел Хемингуей.

Всички предавания

Рио-2016

Eurosport 20:00
Златна колекция: Олимпийски игри Нагано 1998, обзор
Eurosport HD 20:00
Златна колекция: Олимпийски игри Нагано 1998, обзор
VOX 21:15
"Вечни герои: Зините олимпийски игри" - документация

Всички предавания

Peyongchang-2018

Eurosport 20:00
Златна колекция: Олимпийски игри Нагано 1998, обзор
Eurosport HD 20:00
Златна колекция: Олимпийски игри Нагано 1998, обзор
VOX 21:15
"Вечни герои: Зините олимпийски игри" - документация

Всички предавания



{START_COUNTER}