ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 07:00
    Милион и две усмивки Детско предаване
  • 08:00
    По света и у нас Информационна емисия
  • 09:00
    Плюс това Публицистично предаване с водещи Милена Цветанска и Георги Милков
  • 10:00
    Библиотеката Предаване за литература и култура с водещи Георги Ангелов и Андрей Захариев
Пълна програма
  • 07:00
    "Кое е това момиче" - сериал, с.3, еп.3,4
  • 08:00
    "Тази събота и неделя" - предаване с водещи Мариана Векилска, Жени Марчева и Диана Любенова
  • 11:00
    "Cool…T" - лайфстайл предаване с водещ Петя Дикова
  • 12:00
    bTV Новините - обедна емисия
Пълна програма
  • 07:00
    "Пожарникарите от Чикаго" - сериен филм, сезон 4
  • 08:00
    "Събуди се..." - предаване
  • 11:00
    "Съдебен спор" - предаване на NOVA
  • 12:00
    Новините на NOVA
Пълна програма
  • 06:30
    Q&A - отговори на важните въпроси от политиката с Клара Маринова /п./
  • 07:30
    Пес патрул - анимация
  • 08:00
    Клуб Уинкс: Вълшебно приключение - семеен, анимация, Италия, 2010 г.; режисьор: Иджинио Страфи
  • 09:30
    Любов и брак - филм
Пълна програма
  • 07:00
    Tech Stars - док. поредица на Bloomberg
  • 08:00
    Коментари на седмицата
  • 10:00
    Investbook с Димитър Вучев - най-интересното от седмицата
  • 11:00
    Светът е бизнес с Ивайло Лаков - най-интересното от седмицата
Пълна програма
  • 07:00
    Най-добрият тунинг; сезон 1, епизод 8, спорт, риалити, Финландия, 2012
  • 07:35
    Комисар Рекс: Специален отряд; сезон 1, епизод 1, семеен, екшън, Италия, 2014
  • 08:35
    Комисар Рекс: Специален отряд; сезон 1, епизод 2, семеен, екшън, Италия, 2014
  • 09:35
    Комисар Рекс: Специален отряд; сезон 1, епизод 3, семеен, екшън, Италия, 2014
Пълна програма
  • 07:25
    Войната за спасяването на китовете: Призраци в машината
  • 08:15
    Диви и истински: Нападението на южния морски слон
  • 09:10
    Диви и истински: Проблем на пътя
  • 10:05
    Диви и истински: Нападението на черния делфин
Пълна програма
  • 03:00
    Повторения
  • 08:00
    Избрано от "Добро утро, българи" - обзорно предаване
  • 10:00
    Новини
  • 10:10
    "Цивилизацията" - документален филм
Пълна програма
  • 07:20
    "Нилс Холгерсон" - анимационен сериал
  • 08:10
    "Ана и дивите животни" - документална поредица
  • 08:50
    "Чекер Тоби" - шоу
  • 09:25
    "Пиперените зрънца" - сериал
Пълна програма
  • 06:00
    Tick-Tack
  • 10:00
    Hit Mix
  • 14:00
    Standard TR
  • 14:30
    TV Shop
Пълна програма
  • 07:25
    Местно време: Без бариери /БНТ 2 Русе/п/
  • 07:55
    Културни адреси: София, Европа документална поредица /9 епизод/п/
  • 08:15
    Докато мама спи тв новела на Евровизия /п/
  • 08:30
    Пътешествия документална поредица /п/
Пълна програма
  • 07:00
    Избрано от "Добро утро с БНТ 2"
  • 08:00
    По света и у нас
  • 09:00
    Животът е вкусен /п/
  • 10:00
    Рецепта за култура токшоу с Юрий Дачев
Пълна програма
  • 07:25
    Wacky Races
  • 07:35
    Grizzy and the Lemmings
  • 07:41
    Grizzy and the Lemmings
  • 07:55
    Cloudy with a Chance of Meatballs
Пълна програма
  • 06:00
    "Легендата за Кора" - анимация
  • 08:00
    "Тежки престъпления" - сериал, с.3, еп.3,4,5
  • 11:00
    "Херкулес и огненият кръг" - приключенски, екшън, фентъзи (САЩ, 1994), режисьор - Дъг Лефлър, актьори - Кевин Сорбо, Антъни Куин, Стефани Барет и др.
  • 13:00
    "Час пик" - екшън, комедия (САЩ, 1998), режисьор - Брет Ратнер, актьори - Крис Пен, Крис Тъкър, Джаки Чан, Том Уилкинсън, Елизабет Пеня, Джей Стърн, Клифтън Пауъл и др.
Пълна програма
  • 07:15
    "Ритуалът" - драма, ужаси, трилър (САЩ, 2011), режисьор - Микаел Хафстрьом, актьори - Антъни Хопкинс, Колин О'Донахю, Алис Брага, Крис Маркуит,  Кийрън Хайндс, Тоби Джоунс, Марта Гастини, Рутгер Хауър, Бен Чийтман и др.
  • 09:30
    "Моля, залагайте!" - драма (САЩ, 2013), режисьор - Бронуен Хюз, актьори - Стивън Паскуале, Каролин Давернас, Антъни Керигън, Майкъл Арден, Джанкарло Еспозито, Дженифър Ферин, Майкъл Рисполи, Саша Слоан, Патрик Даро и др.
  • 11:15
    "Най-екзотичният хотел Мариголд" - комедия, драма (САЩ, Великобритания, 2012), режисьор - Джон Мадън, актьори - Бил Най, Роналд Пикъп, Силия Имри, Пенелъпи Уилтън, Дев Пател,  Том Уилкинсън, Маги Смит, Джуди Денч и др.
  • 14:00
    "Пътешествие до центъра на Земята" - екшън, приключенски, семеен (САЩ, 2008), режисьор - Ерик Бревиг, актьори - Джош Хътчерсън, Анита Брием, Брендън Фрейзър и др.
Пълна програма
  • 07:00
    "Да отгледаш Хоуп" - сериал, с.4
  • 08:00
    "По средата" - сериал, с.4
  • 09:00
    "Загадките на Лора"- сериал, с.1
  • 10:00
    "Полицейска академия 6" - екшън, комедия, криминален (САЩ, 1989), режисьор - Питър Бонърз, актьори -Джордж Гейнс, Майкъл Уинслоу, Буба Смит, Дейвид Граф, Лесли Иистбрук, Мариън Рамзи и др.
Пълна програма
  • 07:00
    "Светлината на моя живот" /п./ - сериал
  • 09:30
    "С аромат на Свети Валентин" - сериал
  • 10:30
    "Екатерина Велика" - сериал
  • 11:30
    Премиера: "Топмодели" - риалити с водещ Тайра Банкс
Пълна програма
  • 07:15
    Шаолински хроники
  • 07:35
    Малки Титани: В готовност
  • 07:44
    Малки Титани: В готовност
  • 08:00
    Малки Титани: В готовност
Пълна програма
  • 07:00
    "Селският лекар", комедийна драма, Франция, 2016; реж. Тома Лилти, с Франсоа Клузе, Мариан Деникур, Изабел Садоян, Феликс Моати, Кристоф Одон, [12+]
  • 08:40
    "Маргарет (2015)", късометражен, САЩ, 2015; реж. Манан Сингх Катохора, с Ан Стоун, Манодж Тивари, Карлос Макхер, Раул Андерсън, Скот Зейс, [12+]
  • 08:55
    "Прецакването", криминален трилър, САЩ, 2001; реж. Франк Оз, с Робърт Де Ниро, Едуард Нортън, Марлон Брандо, Анджела Басет, Гари Фармър, [12+]
  • 11:00
    "Изстрел в мрака", криминална комедия, Великобритания, 1964; реж. Блейк Едуардс, с Питър Селърс, Елке Сомър, Джордж Сандърс, Хърбърт Лом, Трейси Рийд, [12+]
Пълна програма
  • 07:00
    "Белите рицари", драма, Белгия, 2015; реж. Жоаким Лафоше, с Венсан Линдон, Луиз Бургуан, Валери Донзели, Реда Катеб, Бинту Римтобай, [12+]
  • 08:50
    "Семейно щастие", драма, Унгария, 2016; реж. Саболч Хайду, с Оршоя Торок-Илиш, Ерика Танко, Саболч Хайду, Домокос Сабо, Луйза Хайду, [12+]
  • 10:15
    "Краят на аферата", романтична драма, Великобритания, 1999; реж. Нийл Джордан, с Ралф Файнс, Джулиан Мур, Стивън Риа, Джейсън Айзъкс, Джеймс Болъм, [12+]
  • 11:55
    "Ще го задържим", романтична драма, Белгия, 2015; реж. Гийом Сьонез, с Кесей Моте Клайн, Галатея Белуги, Катрин Сале, Сам Луик, Летисия Дош, [12+]
Пълна програма
  • 07:00
    CNN Newsroom
  • 07:30
    World Sport
  • 08:00
    CNN Newsroom
  • 08:30
    Inside the Middle East
Пълна програма
  • 06:10
    "Малката булка" - сериен филм
  • 09:45
    "Великолепният век" - сериен филм, сезон 1, 2 епизода
  • 11:45
    "Бон апети" - предаване, /п/
  • 12:15
    "Да бъдеш отново на 16" - романтична комедия с уч. на Софи Шут, Анна Хаусбург, Янек Рийке, Елена Улиг и др.
Пълна програма
  • 07:00
    "Без багаж" - предаване за туризъм, /п/
  • 07:30
    "Уокър - тексаският рейнджър " - сериал, сезон 5, 3 епизода
  • 11:00
    "Спри или мама ще стреля" - екшън-комедия с уч. на Силвестър Сталоун, Роджър Рийс, Естел Гети, Джобет Уилямс, Мартин Фереро и др.
  • 13:00
    "Национална лотария" /п/
Пълна програма
  • 06:30
    Ед Стафърд: Загадките от птичи поглед: Специално издание
  • 07:30
    Двойно оцеляване: Повреда в колата... в пустинята
  • 08:30
    Двойно оцеляване: Разделени
  • 09:30
    Как се прави...: Епизод 32
Пълна програма
  • 07:26
    Фабрика за храна: САЩ: Епизод 17
  • 07:50
    Фабрика за храна: САЩ: Епизод 18
  • 08:14
    Фабрика за храна: САЩ: Епизод 19
  • 08:38
    Фабрика за храна: САЩ: Епизод 20
Пълна програма
  • 07:00
    Мики и приятели състезатели
  • 07:30
    Пижамаски
  • 08:00
    Мега-чудесата: на калинката и черният котарак
  • 08:30
    Приключенията на Рапунцел и разбойника
Пълна програма
  • 07:15
    "Спортна лаборатория"
  • 07:30
    "Гастрономи"
  • 07:45
    "Гастрономи"
  • 08:00
    "Въпросите на Мили"
Пълна програма
  • 07:00
    Кученце в джобче - анимационен сериал
  • 07:30
    Покемон - анимационен сериал
  • 08:00
    Клуб Уинкс - анимационен сериал
  • 08:50
    Трансформъри: Роботи-спасители - анимационен сериал
Пълна програма
  • 07:00
    Ekids- Анимация
  • 09:00
    Седмицата на #Иво - с Иво Божков
  • 10:00
    Refresh за здраве - със Силвия Чалъкова
  • 11:00
    Времена и нрави - с проф. Юлиан Вучков
Пълна програма
  • 07:22
    Култура 1
  • 07:41
    Анализи
  • 07:46
    Преглед на програмата / Преглед на печата
  • 07:50
    Етикет Европа
Пълна програма
  • 06:30
    Биатлон, Световна купа Ле Гран Борнан: 10 км (мъже)
  • 07:30
    Фрийстайл ски: Световна купа Монтафон
  • 08:00
    Снукър: "Шотландия оупън"
  • 09:30
    Ски-скокове: Световна купа Енгелберг (квалификация)
Пълна програма
  • 06:00
    Снукър: "Шотландия оупън"
  • 08:00
    Ски-скокове: Световна купа Енгелберг (квалификация)
  • 09:00
    Биатлон, Световна купа Ле Гран Борнан: 10 км (мъже)
  • 10:00
    Фрийстайл ски: Световна купа Монтафон
Пълна програма
  • 07:05
    Треска за дървени къщи, сезон 1, еп. 1
  • 07:55
    Треска за дървени къщи, сезон 1, еп. 2
  • 08:45
    Треска за дървени къщи, сезон 1, еп. 3
  • 09:40
    Най-трудното оцеляване Аляска, сезон 2, еп. 3
Пълна програма
  • 07:25
    Travellers With Skiis
  • 07:55
    Travellers With Skiis
  • 08:20
    Travellers With Skiis
  • 08:50
    Travellers With Skiis
Пълна програма
  • 07:00
    Утрото /сутрешен музикален блок/
  • 11:00
    Зад кулисите /музикално предаване на ФЕН ТВ, повторение/
  • 11:15
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 11:45
    Телепазар
Пълна програма
  • 07:00
    Ловци на къщи
  • 07:30
    Ловци на къщи
  • 08:00
    Джада вкъщи
  • 08:30
    Джада вкъщи
Пълна програма
  • 06:50
    Нереално -втори сезон, еп. 2
  • 07:45
    Борба за живот - първи сезон, еп. 14
  • 08:40
    Борба за живот - първи сезон, еп. 15
  • 09:35
    Осем прости правила - трети сеозн, еп. 12
Пълна програма
  • 06:45
    Безследно изчезнали - втори сезон, еп. 21
  • 07:45
    Спасителен полет - първи сезон, еп. 8
  • 08:15
    Убийства в Мидсъмър - осми сезон, еп. 6
  • 10:15
    Престъпна природа - трети сезон, еп. 6
Пълна програма
  • 07:00
    "Ледена епоха 5: Големият сблъсък", анимация, САЩ, 2016; реж. Майкъл Търмейър, Гален Т. Чу, [0+]
  • 08:35
    "Шимпанзе", документален, САЩ, 2012; реж. Алистър Фодърджил, Марк Линфийлд, [0+]
  • 09:50
    "Хора като нас", комедия, САЩ, 2012; реж. Алекс Курцман, с Крис Пайн, Елизабет Банкс, Майкъл Хол Д'Адарио, Мишел Пфайфър, Оливия Уайлд, [12+]
  • 11:45
    "Разрушение", комедийна драма, САЩ, 2015; реж. Жан-Марк Вале, с Джейк Джилънхол, Наоми Уотс, Крис Купър, Джуда Люис, Си Джей Уилсън, [12+]
Пълна програма
  • 07:00
    Втората световна война: Забравената война в Китай, сезон 1, еп. 2
  • 07:50
    Разследване на самолетни катастрофи от времето на Втората световна война, сезон 1, еп. 4
  • 08:40
    Разследване на самолетни катастрофи от времето на Втората световна война, сезон 1, еп. 5
  • 09:30
    Разследване на самолетни катастрофи от времето на Втората световна война, сезон 1, еп. 6
Пълна програма
  • 07:25
    На лов за автомобили: Корветът на Карл
  • 07:50
    На лов за автомобили: Моето сладко ламборгини
  • 08:15
    Лиипу и Питбула: Кралят кобра
  • 09:05
    Лиипу и Питбула: Американски хром
Пълна програма
  • 07:00
    В кухнята на баба - тв поредица, 11 еп.
  • 07:30
    Риболовни страсти - тв поредица
  • 08:30
    Дестинация България
  • 09:00
    ХОБИ НОВИНИ
Пълна програма
  • 07:00
    "Томас и приятели"
  • 07:35
    "Строителят Боб"
  • 07:55
    "Зоопаркът на Сузи"
  • 08:00
    "Кайю"
Пълна програма
  • 07:00
    "Интервю" с Наделина Анева/п/
  • 08:00
    "Денят на живо"/п/
  • 09:00
    "Пулс" с Гергана Добрева
  • 09:30
    "Всеки следобед с Криси", избрано
Пълна програма
  • 00:00
    Ултра клуб
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:45
    Ултра хип-хоп
  • 20:00
    Топкласация
Пълна програма
  • 07:00
    "Тексасвил" - драма/комедия с Джеф Бриджис, Сибил Шепърд.
  • 09:05
    "Кралица на танца" - екшън / драма с Одри Рейд, Пол Кембъл, Карл Брадшоу, Карл Дейвис.
  • 10:45
    "Крузо" - приключенски филм / драма с Ейд Сапара, Ейдън Куин, Елвис Пейн.
  • 12:20
    "Кънки с остър връх" - романтичен филм с Д.Б. Суини, Мойра Кели.
Пълна програма
  • 07:15
    MOTORSPORT NEWS CIRCUIT RALLY CHAMPIONSHIP
  • 07:45
    STOP AND GO
  • 08:00
    FIM SIDECARCROSS WORLD CHAMPIONSHIP
  • 09:15
    ROAD RACING SERIES
Пълна програма
  • 07:00
    Само хитове
  • 08:00
    Да разбереш Джейн
  • 09:00
    Свикнал съм да бъда дебел - реалити шоу
  • 10:00
    Vidiots
Пълна програма
  • 07:00
    Charlie Puth: In The Zone
  • 08:00
    Powerplay! This Week's MTV Top 20
  • 09:30
    Little Mix Vs The World!
  • 11:00
    #WINNING2017: American Stars
Пълна програма
  • 06:00
    AM Mayhem
  • 09:00
    Weekend Rocks
  • 12:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 12:40
    Biggest! Hottest! Loudest!
Пълна програма
  • 07:00
    Животински лудории, сезон 1, еп. 11
  • 07:30
    Животински лудории, сезон 1, еп. 12
  • 08:05
    Най-свирепите животни!, сезон 1, еп. 1
  • 09:00
    Най-свирепите животни!, сезон 1, еп. 2
Пълна програма
  • 07:05
    С последни сили, еп. 5
  • 08:00
    Експрес за края на света, еп. 1
  • 09:00
    Гранични войни, еп. 2
  • 10:00
    Гранични войни, еп. 3
Пълна програма
  • 07:24
    Най-опасните животни на Австралия: Сърфист срещу Челюсти
  • 07:50
    Дивата Антарктика
  • 08:37
    Дивата Аляска
  • 09:26
    Дивата Намибия
Пълна програма
  • 03:15
    Край на програмата
  • 10:00
    Футбол: Шефилд Уенздей - Уулвърхямптън Уондърърс, мач от Чемпиъншип, повторение
  • 12:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 12:05
    Футбол: Сент Етиен - Монако, мач от френската Лига 1, повторение
Пълна програма
  • 07:00
    "Интелигентни и умни мъже и жени"
  • 07:40
    "Слово на пастора"
  • 08:00
    Новини (със субтитри)
  • 08:20
    Премиера. "Рима Маркова. Слабостите на силната жена"
Пълна програма
  • 07:05
    "Класика в жанра" - хитовете през годините
  • 08:00
    "Златен хит" - най-доброто
  • 08:05
    "Планета Live" - музикална програма
  • 08:40
    "Промо" - новите хитове
Пълна програма
  • 06:40
    "Росна китка" - музика за настроение
  • 07:30
    "Златна колекция" - хитовете през годините
  • 08:30
    "Музикален пъзел" - избрани песни
  • 09:30
    "Картини от България" - музикална импресия
Пълна програма
  • 07:05
    "Show Time" - музикална програма
  • 08:00
    "Планета Live" - музикална програма
  • 09:00
    "Планета Хит" - хитове без край
  • 09:30
    "Ретро" - музикална програма
Пълна програма
  • 07:05
    "2 разорени момичета: Без пукната пара" - сериал
  • 08:00
    "Кое е това ново момиче" - комедиен сериал
  • 08:30
    "Теория за големия взрив" - сериал
  • 09:40
    "Последният мъж на света" - сериал
Пълна програма
  • 06:00
    Дивата муха
  • 08:00
    Екстремни спортове
  • 09:00
    УЕФА Шампионска Лига: Барселона - Ювентус
  • 11:00
    УЕФА Шампионска Лига: Манчестър Юн - Базел
Пълна програма
  • 07:10
    "Синята светлина" - доку-поредица
  • 09:10
    "Горещата точка "Семейни конфликти" - доку-поредица
  • 10:15
    "Проверка на фактите" - журнал
  • 11:00
    "Синята светлина" - доку-поредица
Пълна програма
  • 07:15
    Сериал: "Следствени тайни"
  • 08:00
    Вести
  • 08:25
    Вести-Москва
  • 08:40
    Сериал: "Следствени тайни"
Пълна програма
  • 07:00
    "2012"
  • 08:00
    Вечерни новини от Америка
  • 09:00
    Анимация
  • 10:00
    "Заснето в СССР"
Пълна програма
  • 05:35
    "Адвокатите на пост" - документална поредица
  • 08:05
    "Патрулна обиколка" - репортаж
  • 11:00
    "В името на справедливостта: Ние се борим за Вас!" - поредица
  • 13:00
    "Патрулна обиколка" - репортаж
Пълна програма
  • 07:00
    "Чудото на Букоровския манастир" - Документален филм
  • 07:30
    НОВИНИ - сутрешна емисия
  • 07:45
    Храмове на българската памет
  • 08:00
    Ранни вести / на живо/
Пълна програма
  • 07:00
    Футболна сутрин
  • 08:00
    Жилет световен спорт
  • 08:30
    Висшата лига в аванс
  • 09:00
    Футболна сутрин
Пълна програма
  • 07:05
    Mike der Ritter
  • 07:30
    Noddy, der kleine Detektiv
  • 07:40
    Noddy, der kleine Detektiv
  • 08:30
    Caillou
Пълна програма
  • 07:00
    Детски свят: Уинкс - анимация
  • 07:30
    Детски свят: Маша и мечока - анимация
  • 08:00
    Час пик - предаване на Телекабел ТВ
  • 08:15
    Исторически календар
Пълна програма
  • 06:00
    Snooza
  • 10:00
    New 4 U
  • 10:25
    Deja Voice
  • 11:00
    Airplay Chart
Пълна програма
  • 07:00
    Кажете ДА на булчинската рокля - Великобритания: Епизод 6
  • 07:30
    Кажете ДА на булчинската рокля - Великобритания: Епизод 7
  • 08:00
    Кажете ДА на булчинската рокля - Великобритания: Епизод 8
  • 08:30
    Кажете ДА на булчинската рокля - Великобритания: Епизод 9
Пълна програма
  • 07:00
    Стралджа - Когато хората работят заедно
  • 07:30
    Импресия - Каменни гъби
  • 08:00
    Виж България - Лятното мечтание на една Кралица, Дворецът Балчик
  • 08:30
    Бъди там - България в музика и картини
Пълна програма
  • 07:00
    Търсене на дом по света
  • 07:30
    Търсене на дом по света
  • 08:00
    Търсене на дом по света
  • 08:30
    Търсене на дом по света
Пълна програма
  • 07:00
    Търсене на дом по света
  • 07:30
    Търсене на дом по света
  • 08:00
    Търсене на дом по света
  • 08:30
    Търсене на дом по света
Пълна програма
  • 06:10
    Дами в лилаво, Великобритания, драма/музикален, с Джуди Денч, 2004
  • 07:55
    Чичо Бък, САЩ, комедия, 1989
  • 09:35
    Коледно примирие, Канада, драма, с Крейг Антъни Олейник, Кейт Върнън, 2015
  • 11:10
    Песен за Коледа, САЩ, драма, с Бека Тобин, Кендра Тиминс, 2017
Пълна програма
  • 07:00
    "Белите мечки - шпиони на леда" - 3 еп., документален филм
  • 08:00
    "Изкуството - тогава, сега и завинаги: Никола Колев" - 153 еп., предаване за изкуство
  • 08:30
    "Новото познание: Шарл де Гол - противникът на Америка" - ток шоу за наука, мистика и конспиративни теории
  • 09:00
    "Истински истории в гръцката митология" - 1 еп., документален филм
Пълна програма
  • 07:05
    Менюто днес - четвърти сезон, еп. 10
  • 07:30
    Просто Найджела - кулинарно предаване, еп. 5
  • 08:00
    Просто Найджела - кулинарно предаване, еп. 6
  • 08:30
    Печивата на Марта Стюарт - кулинарно предаване, еп. 10
Пълна програма
  • 07:00
    Стани и засияй с VH1
  • 09:00
    Съботен саундтрак
  • 11:00
    Познайте годината!
  • 12:00
    Тор 10 на VH1 от тази седмица
Пълна програма
  • 06:00
    Подводен риф 2: Висок прилив - Анимация, 2012, Режисьор: Марк А. З. Дипе, В ролите: Анимиран
  • 08:00
    Приключенията на Сами: Бягство от парадайса - Анимация, 2012, Режисьор: Бен Стасен, В ролите: Пат Карол, Карлос Маккулър, Синда Адамс
  • 09:30
    Приключенията на Сами - Анимация, 2010, Режисьор: Бен Стасен, В ролите: Мелани Грифин, Изабел Фюрман
  • 11:00
    Като готвачите - Комедия, 2012, Режисьор: Даниел Коен, В ролите: Жан Рено, Рафаел Агоге, Микаел Юн, Жюлиен Буаселие, Салом Стевенен
Пълна програма
  • 06:45
    "Криминални намерения: Престъпленията във визир" - крими сериал
  • 11:55
    "Между тюл и сълзи" - доку-поредица
  • 13:55
    "Кралица на пазаруването" - доку-поредица
  • 19:00
    "Куче - котка - мишка" - журнал за домашни любимци
Пълна програма
  • 06:00
    Eкология
  • 07:30
    Пътешествия
  • 08:00
    Ретро музика
  • 08:30
    История
Пълна програма
  • 07:10
    Психаротерапия - трети сезон, еп. 22
  • 07:35
    Малкълм - шести сезон, еп. 1
  • 08:00
    Малкълм - шести сезон, еп. 2
  • 08:25
    Куантико - втори сезон, еп. 1
Пълна програма
  • 06:00
    AM Rush
  • 09:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 09:40
    Weekend Warm Up!
  • 13:00
    Big Tunes!
Пълна програма
  • 07:25
    F-PEOPLE
  • 07:30
    TOP PHOTOSHOOTS
  • 07:55
    FASHION WEEK
  • 08:00
    DESIGNERS
Пълна програма
  • 06:00
    Wake Up With Hits!
  • 09:00
    Big Fat Hits
  • 11:00
    MTV's Euro Top 10
  • 11:40
    Pop Superstars
Пълна програма
  • 07:00
    "Съдия Джуди" - 259 и 260 еп.
  • 07:50
    "Лов на неизрядни платци" -15-18 еп.
  • 09:30
    "Студио за таутировки" - 9 еп.
  • 10:20
    "Бебета: особено раждане" - 1 еп.
Пълна програма
  • 05:00
    Новини, спорт и времето
  • 07:30
    "Европа сутрин" - сутрешен блок
  • 10:00
    Новини
  • 10:15
    Телестар
Пълна програма
  • 07:25
    Кодекс охотника
  • 07:40
    На рыбалку вместе с папой
  • 08:05
    Рыболовные путешествия
  • 09:00
    Мастер-класс
Пълна програма
  • 06:40
    "Посрещане и изпращане" - романтичен филм с уч. на Скот Улф, Аманда Детмър, Еди МакКлинток, Рейчъл Лефевр, Роджър Хаскет, Алекс Паунович и др.
  • 09:00
    "Дерби" - семеен филм с уч. на Джон Шнайдер, Джейсън Брукс, Кейт Конър, Марк Ролстън, Дилън Маклафлин, Чейс Елисън, Глория Гифорд и др.
  • 10:50
    "Светци и странници" - исторически с уч. на Рей Стивънсън, Анна Камп, Майкъл Джибсън, Винсънт Картайзър, Рон Ливингстън и др., I част
  • 12:50
    "Разум и чувства" - романтична драма с уч. на Ема Томпсън, Кейт Уинслет, Хю Грант, Алън Рикман, Том Уилкинсън, Емили Франсоа, Хю Лори, Джема Джоунс, Грег Уайз, Джеймс Флинт, Елизабет Спрингс, Хариет Уолтър, Имоджен Стъбс, Робърт Харди и др.
Пълна програма
  • 07:00
    American Loggers: Big Freeze... Big Trouble
  • 07:45
    American Loggers: The Big Push
  • 08:30
    American Loggers: Hammer Down
  • 09:15
    American Loggers: Graveyard Shift
Пълна програма
  • 07:20
    HERE AND THERE
  • 07:30
    PERFECT ENGLISH
  • 07:40
    ENGLISH UP
  • 07:50
    SPEAK UP
Пълна програма
  • 07:25
    Пътешествие с Джи Гарвин
  • 07:50
    Човек, огън, храна
  • 08:15
    Режи!
  • 09:05
    Босата контеса
Пълна програма
  • 07:10
    Искрица и Сияйница
  • 07:40
    Пламъчко и машините
  • 08:10
    Пламъчко и машините
  • 08:35
    Пес патрул
Пълна програма
  • 06:30
    Биатлон, Световна купа Ле Гран Борнан: 10 км (мъже)
  • 07:30
    Фрийстайл ски: Световна купа Монтафон
  • 08:00
    Снукър: "Шотландия оупън"
  • 09:30
    Ски-скокове: Световна купа Енгелберг (квалификация)
Пълна програма
  • 07:00
    "Ледена епоха 5: Големият сблъсък", анимация, САЩ, 2016; реж. Майкъл Търмейър, Гален Т. Чу, [0+]
  • 08:35
    "Шимпанзе", документален, САЩ, 2012; реж. Алистър Фодърджил, Марк Линфийлд, [0+]
  • 09:50
    "Хора като нас", комедия, САЩ, 2012; реж. Алекс Курцман, с Крис Пайн, Елизабет Банкс, Майкъл Хол Д'Адарио, Мишел Пфайфър, Оливия Уайлд, [12+]
  • 11:45
    "Разрушение", комедийна драма, САЩ, 2015; реж. Жан-Марк Вале, с Джейк Джилънхол, Наоми Уотс, Крис Купър, Джуда Люис, Си Джей Уилсън, [12+]
Пълна програма
  • 05:30
    Fresh morning :)
  • 09:00
    Lucky 7
  • 09:30
    Playlist
  • 11:00
    Поп Топ с Мартин Геновски
Пълна програма
  • 07:15
    Calimero
  • 07:30
    Loopdidoo
  • 07:45
    HENRY HUGGLEMONSTER
  • 08:00
    P-King Duckling
Пълна програма
  • 07:10
    Искрица и Сияйница
  • 07:40
    Пламъчко и машините
  • 08:10
    Пламъчко и машините
  • 08:35
    Пес патрул
Пълна програма
  • 07:00
    Nothing But The 00s
  • 13:00
    Nothing But The 00s
  • 19:00
    Nothing But The 00s
Пълна програма
  • 07:25
    I Am Homicide: Stalker Or Lover?
  • 08:15
    I Am Homicide: A Promise Kept
  • 09:10
    I Am Homicide: The Body In The Rug
  • 10:05
    I Am Homicide: Holy Terror
Пълна програма
  • 07:20
    Up Close With: Roberta Mancino
  • 07:50
    Up Close With: Orlando Duque
  • 08:15
    The Burning Issue: Episode 33
  • 08:45
    Top: Champions Politically Involved
Пълна програма
  • 07:15
    Hook & Look
  • 07:40
    Wardens
  • 08:30
    Wardens
  • 09:20
    Trophy Hunters TV
Пълна програма
  • 07:25
    На лов за автомобили: Корветът на Карл
  • 07:50
    На лов за автомобили: Моето сладко ламборгини
  • 08:15
    Лиипу и Питбула: Кралят кобра
  • 09:05
    Лиипу и Питбула: Американски хром
Пълна програма
  • 07:00
    Експрес за края на света, еп. 1
  • 08:00
    Гранични войни, еп. 2
  • 09:00
    Гранични войни, еп. 3
  • 10:00
    Историята на храната, еп. 1
Пълна програма
  • 07:00
    "Кое е това момиче" - сериал, с.3, еп.3,4
  • 08:00
    "Тази събота и неделя" - предаване с водещи Мариана Векилска, Жени Марчева и Диана Любенова
  • 11:00
    "Cool…T" - лайфстайл предаване с водещ Петя Дикова
  • 12:00
    bTV Новините - обедна емисия
Пълна програма
  • 07:00
    Телешоп
  • 10:00
    Най-добрият тунинг; сезон 3, епизод 6, спорт, риалити, Финландия, 2013
  • 10:30
    Най-добрият тунинг; сезон 3, епизод 7, спорт, риалити, Финландия, 2013
  • 11:00
    Най-добрият тунинг; сезон 3, епизод 8, спорт, риалити, Финландия, 2013
Пълна програма
  • 07:00
    Телешоп
  • 12:00
    Царство; сезон 4, епизод 13, драма, научна фантастика, САЩ, 2017
  • 13:00
    Телешоп
  • 13:15
    Царство; сезон 4, епизод 14, драма, научна фантастика, САЩ, 2017
Пълна програма
  • 07:00
    Първите 48 часа: Прострелян полицай
  • 08:00
    Разтърсващи престъпления: Австралия: Дарси Фрийман
  • 09:00
    Какво е нужно за убийство: Г-жа Грешаща
  • 09:30
    Какво е нужно за убийство: Кръв по престилката на готвача
Пълна програма
  • 06:40
    Извънредна ситуация
  • 08:45
    Откакто те няма
  • 10:40
    Нощта, в която не се срещнахме
  • 12:40
    Рецитал на сърцето
Пълна програма
  • 06:45
    Худ.фильм "Очень страшная история" 6+
  • 08:00
    "Тайм-код"
  • 09:00
    Худ.фильм "Долгое прощание" 12+
  • 11:00
    "В Нью-Йорке с В.Топаллером"
Пълна програма
  • 07:00
    "Да раздадеш живота си" - документален филм
  • 07:30
    "Новини" - информационна емисия на ТВ СКАТ
  • 07:45
    "Шарена седянка" - поздравителен концерт /повторение от предния ден/ - 1 част
  • 08:30
    "Новини" - информационна емисия на ТВ СКАТ
Пълна програма
  • 07:00
    SpongeBob SquarePants
  • 07:30
    SpongeBob SquarePants
  • 08:00
    SpongeBob SquarePants
  • 08:30
    SpongeBob SquarePants
Пълна програма
  • 07:22
    What A Fucking Coincidence! 2 (18+)
  • 07:45
    Tour Of London Part Two (18+)
  • 08:09
    Fast Anal Fucking With Petite Minx (18+)
  • 08:33
    Ya Gotta Try Before Ya Buy! (18+)
Пълна програма
  • 06:00
    Тенис: Каролин Возняцки - Каролина Плишкова (Aegon International Eastbourne, Истборн; WTA Premier - финал, повторение)
  • 07:45
    "Климатичните изменения в числа" - 1 еп., документален филм
  • 08:30
    "Климатичните изменения в числа" - 2 еп., документален филм
  • 09:30
    Футбол: Примера Дивисион - обзор на изминалия кръг
Пълна програма
  • 07:00
    Арена спорт обзор на деня
  • 07:30
    Ветроходството отблизо магазинно предаване /11 епизод/
  • 08:00
    Спортувай предаване за масовия спорт
  • 08:30
    Извън играта
Пълна програма
  • 06:35
    Мечо Пух
  • 07:30
    Бандата на Голямата стъпка
  • 09:10
    Бързо момиче
  • 11:05
    Невероятният Андре
Пълна програма
  • 07:20
    Агротема
  • 07:30
    Агрофорум - премиера
  • 08:00
    Акценти
  • 08:15
    Прогноза за времето и агропрогноза
Пълна програма
  • 07:00
    Пазители на елените
  • 08:00
    Не си забравяйте паспорта
  • 09:00
    Пазители на елените
  • 10:00
    Безсмъртните сенки
Пълна програма
  • 07:15
    WUSHU Championship
  • 07:30
    Japan Queen Tournament
  • 07:45
    Ultimate First League
  • 08:10
    Taekwondo
Пълна програма
  • 06:40
    Баща на четири деца: Обратно в природата
  • 08:00
    Променливи басни: Три прасенца и едно бебе
  • 09:15
    Първото куче
  • 10:50
    Призрачната мечка: Историята на Саймън Джаксън
Пълна програма
  • 07:00
    Check 1,2
  • 07:30
    Check 1,2
  • 08:00
    Firsthand
  • 08:30
    Firsthand
Пълна програма
  • 07:15
    Бебета в зоопарка (1)
  • 07:40
    Бебета в зоопарка (2)
  • 08:10
    Животни, които са променили историята (3)
  • 09:05
    Животински лудории (11)
Пълна програма
  • 07:00
    Час за медитация
  • 07:50
    "Събуди се с усмивка"
  • 08:00
    Война на похабяването - с.3, еп.6
  • 08:30
    Бъди там - България в музика и картини
Пълна програма
  • 07:00
    InterMezzo
  • 09:30
    Daniele Gatti conducts Falstaff by Verdi at the Opernhaus Zurich
  • 11:40
    A Christmas Tale with the Huelgas Ensemble and Paul Van Nevel
  • 12:45
    InterMezzo
Пълна програма
  • 04:40
    Край на програмата
  • 08:00
    Волейбол: Монтана - Левски, мач от Суперлигата, повторение
  • 10:00
    Футбол: Дунав - Левски, четвъртфинален мач за Купата на България, повторение
  • 12:00
    Футбол: ЦСКА - Лудогорец, четвъртфинален мач за Купата на България, повторение
Пълна програма
  • 07:00
    Футбол: Примера Дивисион - обзор на изминалия кръг
  • 08:00
    "Дивото приключение на Бил Бейли" - 1 еп., документален филм
  • 09:00
    "Дивото приключение на Бил Бейли" - 2 еп., документален филм
  • 10:00
    Тенис: Петра Квитова - Слоун Стивънс (Western & Southern Open, Синсинати; WTA Premier 5 - повторение)
Пълна програма
  • 04:00
    Край на програмата
  • 08:00
    Футбол: Манчестър Юнайтед - АФК Борнемут, мач от английската Висша лига, повторение
  • 10:00
    "НБА Екшън", предаване за баскетбол от НБА (2017-18), 11-и епизод, повторение
  • 11:00
    "Легендите на бокса", класически боксови мачове, 49-и епизод, повторение
Пълна програма
  • 07:25
    Детектив Убийство: Преследвач или любовник?
  • 08:15
    Детектив Убийство: Спазено обещание
  • 09:10
    Детектив Убийство: Труп в килим
  • 10:05
    Детектив Убийство: Свещен ужас
Пълна програма
  • 07:00
    Горещи срещи" с Венета Райкова, (п
  • 08:00
    "Честно казано" с Люба Кулезич, (п)
  • 09:00
    "Хайд Парк", дискусионно предаване със Силвия Великова и Поли Паунова LIVE
  • 11:00
    "Една различна неделя", магазинно предаване на журналистката Юлия Манолова, (п)
Пълна програма
  • 07:00
    III. Шаранджийска купа Балокс
  • 07:30
    Поколение шарани - Зимният сезон
  • 08:00
    Решенията на Валтер - Шараните от Матйер на фидер
  • 08:30
    Есенни шарани от Балатон
Пълна програма
  • 07:00
    "Завръщане при мама", комедия, Франция, 2016; реж. Ерик Лавен, с Александра Лами, Жозиан Баласко, Матилд Сение, Филип Льофевр, Жером Командор, [12+]
  • 08:30
    "Еволюция", комедия, САЩ, 2001; реж. Айвън Райтман, с Дейвид Духовни, Джулиан Мур, Орландо Джоунс, Шон Уилям Скот, Тед Левин, [12+]
  • 10:10
    "Мадона: Rebel Heart Tour", концерт, САЩ, 2016; реж. Нейтън Рисман, Дани Б. Тъл, с Мадона, [12+]
  • 12:15
    "Бамби", анимация, САЩ, 1942; реж. Дейвид Ханд, [0+]
Пълна програма
  • 07:00
    "Първи контакт", трилър - фантастика, САЩ, 2016; реж. Дени Вилньов, с Ейми Адамс, Джеръми Ренър, Форест Уитакър, Майкъл Стълбарг, Марк О'Брайън, [12+]
  • 08:55
    "Любов и приятелство", романтична драма, Ирландия, 2015; реж. Уит Стилман, с Кейт Бекинсейл, Клое Севини, Ксавие Самюъл, Стивън Фрай, Том Бенет, [12+]
  • 10:30
    "Забрави Париж!", романтична комедия, САЩ, 1995; реж. Били Кристъл, с Били Кристъл, Дебра Уингър, Джо Мантеня, Синтия Стивънсън, Ричард Мазур, [12+]
  • 12:15
    "Секси мамче I, 4 еп.", комедия, САЩ, 2017; реж. Франки Шоу, с Франки Шоу, Роузи О'Донъл, Мигел Гомес, Александра Мери Раймер, Анна Шанел Раймер, [15+]
Пълна програма
  • 07:15
    Weekend Tour
  • 07:30
    Weekend Special
  • 07:45
    After Midnight
  • 08:00
    Fashion Dolls
Пълна програма
  • 07:00
    Асеновград - Небесният Ерусалим / на английски, с български титри (образователен филм за туристически маршрут)
  • 07:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 08:00
    Полски Тръмбеш - 17 км път към бъдещето / с английски титри (образователен филм за туристически маршрут)
  • 08:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
Пълна програма
  • 06:00
    Футбол: Барса ТВ
  • 08:00
    Футбол: Холандска Ередивизи
  • 10:00
    Футбол: Индийска суперлига
  • 11:55
    Новини
Пълна програма
  • 06:00
    Футбол: Украинска Висша лига
  • 08:00
    Хокей на лед: NHL
  • 10:30
    Баскетбол: Евролига
  • 12:15
    Баскетбол: Евролига
Пълна програма
  • 07:25
    Paw Patrol
  • 07:35
    Dora the Explorer
  • 08:00
    Nella the Princess Knight
  • 08:20
    Bubble Guppies
Пълна програма
  • 07:10
    Митове и легенди: Шангри-Ла
  • 08:30
    Състезанието на живота им - сезон 2, еп.7
  • 09:45
    Класически коли
  • 10:30
    Състезанието на живота им - сезон 1, еп.7
Пълна програма

Сериали

Viasat Nature 07:30
72-те най-сладки животни, сезон 1, еп. 11
Diema 07:30
"Уокър - тексаският рейнджър " - сериал, сезон 7, 3 епизода
e-kids 07:30
Покемон - анимационен сериал
bTV Lady 07:30
"Светлината на моя живот" /п./ - сериал
Хоби ТВ 07:30
Риби и такъми - тв поредица, четвърти сезон

Всички предавания

Спорт

Ring.BG 07:30
УЕФА Шампионска лига: Базел - Манчестър Сити
Film Plus 08:00
Тенис: Dubai Duty Free Tennis Championships, Дубай (WTA Premier - финал, повторение)
Mtel Sport 1 08:00
Тенис: ATP 500 Рио 2018
Mtel Sport 2 08:00
Хокей на лед: NHL
MTV 08:00
Зона за приятели

Всички предавания

Филми

HBO 2 07:30
"Замръзналото кралство: Коледа с Олаф", анимация, САЩ, 2017; реж. Кевин Детърс, Стиви Уермърс, [0+]
Bulgaria ON AIR 07:30
Другото лице на Арнолд Шварценегер - филм
Telekabel 07:30
Детски свят: Маша и мечока - анимация
AXN 07:35
Вестителите; сезон 1, епизод 6, научна фантастика, драма, САЩ, 2015
BNT2 07:45
Космически кораб "Догстар" 2 детски тв филм /26, последен епизод/

Всички предавания

Рио-2016

Eurosport 09:45
Олимпийски игри: Фигурно пързаляне, гала, запис
Eurosport 2 08:45
Олимпийски игри: Кърлинг, финал (жени), запис
Eurosport HD 08:45
Олимпийски игри: Ски бягане, 30 км (жени), директно
BNT HD 09:45
Зимни олимпийски игри: Бобслей, четворки мъже, финал

Всички предавания

Peyongchang-2018

Eurosport 09:45
Олимпийски игри: Фигурно пързаляне, гала, запис
Eurosport 2 08:45
Олимпийски игри: Кърлинг, финал (жени), запис
Eurosport HD 08:45
Олимпийски игри: Ски бягане, 30 км (жени), директно
BNT HD 09:45
Зимни олимпийски игри: Бобслей, четворки мъже, финал

Всички предавания



{START_COUNTER}