ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 05:15
    Бразди /п/
  • 05:45
    Иде нашенската музика /п/
  • 06:45
    Телепазарен прозорец
  • 07:00
    Неделно евангелие
Пълна програма
  • 04:00
    "120 минути" /п./- публицистично предаване
  • 05:30
    "Костенурките Нинджа" - анимация
  • 06:00
    "Костенурките Нинджа" - анимация
  • 07:00
    "Кое е това момиче" - сериал, с.3, еп.5,6
Пълна програма
  • 03:00
    "Мис Пепеляшка" - тв риалити /п/
  • 06:30
    "Иконостас"
  • 07:00
    "Пожарникарите от Чикаго" - сериен филм, сезон 4
  • 08:00
    "Събуди се..." - предаване
Пълна програма
  • 04:40
    Видимо и невидимо - коментарно предаване за измеренията на свободата с Калин Манолов /п./
  • 05:30
    Q&A - отговори на важните въпроси от политиката с Клара Маринова /п./
  • 06:30
    Брюксел 1 - предаване за Европа и гражданите с Милена Милотинова /п./
  • 07:30
    Пес патрул - анимация
Пълна програма
  • 02:00
    Повторения
  • 06:30
    Цитати на седмицата
  • 07:00
    Tech Stars - док. поредица на Bloomberg
  • 08:00
    Коментари на седмицата
Пълна програма
  • 04:45
    Комисар Рекс: Специален отряд; сезон 1, епизод 9, семеен, екшън, Италия, 2014
  • 05:45
    Комисар Рекс: Специален отряд; сезон 1, епизод 6, семеен, екшън, Италия, 2014
  • 07:00
    Морски детективи: Лос Анджелис; сезон 7, епизод 24, криминален, екшън, САЩ, 2016
  • 07:55
    Ченгета новобранци; сезон 1, епизод 1, криминален, драма, Канада, 2010
Пълна програма
  • 05:02
    Котки 101: Колорпойнт късокосместа, американски кърл, сомали, японски бобтейл, бирманска
  • 05:49
    Котки 101: Манчкин, американски рис, девон рекс, ла перм, британска късокосместа
  • 06:36
    Острова на орангутаните: Да не мислиш за последствията
  • 07:00
    Острова на орангутаните: Преместването
Пълна програма
  • 03:30
    Повторения
  • 07:00
    Избрано от "Добро утро, българи" - обзорно предаване
  • 09:00
    "Неделя - Ден Господен" - предаване за православна култура
  • 11:00
    Новини
Пълна програма
  • 04:40
    Журнал Европа
  • 05:55
    "W като Wissen - Знание"
  • 06:10
    "Горещи теми" - булеварден журнал
  • 06:30
    "Вили иска да знае" - детска програма
Пълна програма
  • 00:00
    Where Is The Party
  • 06:00
    Tick-Tack
  • 10:00
    Hit Mix
  • 11:00
    3 IN 1
Пълна програма
  • 04:30
    Пътувай с БНТ 2: Етно /БНТ 2 Варна/п/
  • 05:45
    Часът на зрителите /п/
  • 06:15
    Специалитетите на Бабет кулинарно предаване, Франция /27 епизод/п/
  • 06:40
    Как се прави сериен документален филм /Канада, 2009 г./, 6 сезон, 13 епизод /п/
Пълна програма
  • 05:10
    The Garfield Show
  • 05:21
    The Garfield Show
  • 05:35
    The Owl & Co
  • 05:41
    The Owl & Co
Пълна програма
  • 05:15
    "Дивият свят на Южна Африка - провинция Западен Кейп" - научно-популярен филм
  • 06:00
    "Легендата за Кора" - анимация
  • 08:00
    "Тежки престъпления" - сериал, с.3, еп.6,7,8
  • 11:00
    "Херкулес в подземния свят" - приключенски (САЩ, 1994), режисьор - Бил Нортън, актьори - Кевин Сорбо, Антъни Куин, Тоуни Китаен и др.
Пълна програма
  • 03:45
    "Ризоли и Айлс: Криминални досиета" - сериал, с.6, еп.18
  • 06:00
    "Като на кино" - предаване за кино с водещ Михаил Дюзев
  • 07:15
    "Ваканция с приятели" - комедия, драма (САЩ, 2013), режисьор - Малкълм Д. Лий, актьори - Моника Колхаун, Морис Честнът, Реджина Хол, Мелиса Де Суса, Санаа Латън, Тай Дигс, Ниа Лонг, Харолд Перинео, Терънс Хауърд и др.
  • 09:45
    "Сам вкъщи 3" - комедия, семеен (САЩ, 1997), режисьор -  Раджа Госнел, актьори - Алекс Линц, Олек Крупа, Риа Килстед, Лени фон Долен, Мариан Зелдес, Скарлет Йохансон и др.
Пълна програма
  • 05:00
    "Да отгледаш Хоуп" /п./- сериал
  • 06:00
    "Клуб "Веселие" - сериал, с.5
  • 07:00
    "Да отгледаш Хоуп" - сериал, с.4
  • 08:00
    "По средата" - сериал, с.4
Пълна програма
  • 04:40
    "MasterChef" - с.3
  • 06:00
    "Карибски приключения: Гмуркане сред акули" - научно-популярен филм
  • 07:00
    "Светлината на моя живот" /п./ - сериал
  • 09:30
    "С аромат на Свети Валентин" - сериал
Пълна програма
  • 05:10
    Анджело е върхът
  • 05:25
    Анджело е върхът
  • 05:35
    Анджело е върхът
  • 05:50
    Невероятният свят на Гъмбол
Пълна програма
  • 04:55
    "Стар Трек Х: Възмездие", научно - фантастичен екшън, САЩ, 2002; реж. Стюарт Беърд, с Патрик Стюарт, Джонатан Фрейкс, Брент Спинър, Левар Бъртън, Майкъл Дорн, [12+]
  • 06:30
    "Театърът представя II - Надарен", късометражна драма, Великобритания, 2013; реж. Марк Евънс, с Рис Айфънс, Сара Смарт, Ния Робъртс, Шон Филипс, Найджъл Линдзи, [12+]
  • 07:00
    "Хеди", драма, Тунис, 2016; реж. Мохамед Бен Атия, с Майд Мастура, Рим Бен Месауд, Саба Бузуита, Омния Бен Гали, Хаким Бумсауди, [12+]
  • 08:35
    "Боен кон", военна драма, САЩ, 2011; реж. Стивън Спилбърг, с Джеръми Ървайн, Питър Мълан, Емили Уотсън, Нилс Ареструп, Дейвид Тюлис, [12+]
Пълна програма
  • 05:05
    "Експрес до Маракеш", приключенска комедия, Италия, 1989; реж. Габриел Салваторес, с Диего Абатантуоно, Фабрицио Бентивольо, Кристина Марсилач, Джузепе Чедерна, Джиджо Алберти, [15+]
  • 07:00
    "Ягодови дни", драма, Швеция, 2017; реж. Виктор Ериксон, с Нели Акселсон, Сташек Цивка, Юлия Киовска, Прземислав Свадовски, Торкел Петерсон, [12+]
  • 08:35
    "3000 нощи", драма, Палестина, 2015; реж. Май Масри, с Майса Абд Елхади, Хюсеин Наклех, Абеер Хадад, Надера Омран, Райда Адон, [15+]
  • 10:20
    "Хипопотамът", комедия, Великобритания, 2017; реж. Джон Дженкс, с Роджър Алам, Матю Модин, Фиона Шоу, Тим МакИнърни, Джералдин Съмървил, [12+]
Пълна програма
  • 05:00
    Amanpour
  • 05:30
    African Voices
  • 06:00
    Erin Burnett OutFront (CNNI)
  • 06:30
    Inside Africa
Пълна програма
  • 04:00
    "Булката каза "Не" - романтичен филм с уч. на Адина Ветер, Стефан Лука, Наталиа Белитски, Анджела Рой и др., /п/
  • 06:10
    "Малката булка" - сериен филм
  • 09:45
    "Великолепният век" - сериен филм, сезон 1, 2 епизода
  • 11:45
    "Бон апети" - предаване, /п/
Пълна програма
  • 03:10
    Еротичен телепазар
  • 06:00
    "Перфектната кола" - риалити, сезон 2
  • 06:30
    "Скорпион" - сериал,сезон 1, /п/
  • 07:30
    "Уокър - тексаският рейнджър " - сериал, сезон 5, 2 епизода
Пълна програма
  • 05:00
    Да продадеш колата си: Форд Бронко от 1970
  • 06:00
    Как са го направили?: "Форд транзит", дризабон, осолена риба
  • 06:30
    Мъжете от Юкон: Стомашен преглед
  • 07:30
    С влак през Аляска: Земетресение
Пълна програма
  • 05:00
    Как са го направили?: Кожа/Гран Канал/Флайборд
  • 05:24
    Фабрика за храна: САЩ: Епизод 17
  • 05:48
    Фабрика за храна: САЩ: Епизод 18
  • 06:12
    Фабрика за храна: САЩ: Епизод 19
Пълна програма
  • 05:05
    Стридок
  • 05:25
    Псевдокотка
  • 05:45
    Псевдокотка
  • 06:00
    Псевдокотка
Пълна програма
  • 05:00
    "Свързани"
  • 05:45
    "Футурис"
  • 06:00
    "Великите идеи на Джеймс Мей"
  • 07:00
    "Всичко за децата"
Пълна програма
  • 07:00
    Кученце в джобче - анимационен сериал
  • 07:30
    Покемон - анимационен сериал
  • 08:00
    Клуб Уинкс - анимационен сериал
  • 08:50
    Трансформъри: Роботи-спасители - анимационен сериал
Пълна програма
  • 05:00
    Кардиограма - с проф. Д-р Надка Бояджиева
  • 06:00
    Диви сърца - 13 еп. - Сериал
  • 07:00
    Ekids- Анимация
  • 09:00
    Премълчани истини - с Минчо Христов
Пълна програма
  • 07:15
    Спорт
  • 07:22
    Култура 1
  • 07:41
    Анализи
  • 07:46
    Преглед на програмата / Преглед на печата
Пълна програма
  • 04:00
    Снукър: "Шотландия оупън", финал
  • 05:30
    Ски-скокове: Световна купа Енгелберг
  • 07:00
    Биатлон, Световна купа Ле Гран Борнан: Преследване (жени)
  • 07:30
    "По пътя към Пьончан"
Пълна програма
  • 04:00
    Ски-скокове: Световна купа Енгелберг
  • 05:30
    "По пътя към Пьончан"
  • 06:00
    Снукър: "Шотландия оупън"
  • 08:00
    Ски-скокове: Световна купа Енгелберг
Пълна програма
  • 00:15
    Треска за нефрит, сезон 3, еп. 7
  • 06:05
    Призраци от автоморгата, сезон 5, еп. 7
  • 07:05
    Страхотни изобретения, сезон 2, еп. 26
  • 07:30
    Страхотни изобретения, сезон 2, еп. 27
Пълна програма
  • 05:00
    Alpine Adventurer Series 3
  • 05:55
    Mantracker Season 7
  • 07:00
    Crusty Demons: No Borders 5
  • 07:25
    Travellers With Skiis
Пълна програма
  • 05:15
    Багрите на България /фолклорна и народна музика/
  • 07:00
    Утрото /сутрешен музикален блок/
  • 11:00
    Без етикет /лайфстайл предаване на ФЕН ТВ, повторение/
  • 11:15
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
Пълна програма
  • 05:00
    Особени жилища
  • 06:00
    Ловци на къщи
  • 06:30
    Ловци на къщи
  • 07:00
    Ловци на къщи
Пълна програма
  • 05:10
    Супер храни за семейството с Джейми - кулинарно предаване, еп. 4
  • 06:00
    Супер храни за семейството с Джейми - кулинарно предаване, еп. 5
  • 06:50
    Нереално -втори сезон, еп. 3
  • 07:45
    Борба за живот - първи сезон, еп. 16
Пълна програма
  • 05:05
    Престъпна природа - трети сезон, еп. 7
  • 06:00
    Безследно изчезнали - втори сезон, еп. 22
  • 06:45
    Безследно изчезнали - втори сезон, еп. 23
  • 07:45
    Спасителен полет - първи сезон, еп. 9
Пълна програма
  • 04:55
    "Първа реколта", драма, Франция, 2015; реж. Жером Льо Мер, с Жерар Ланвен, Джалил Леспърт, Алис Талиони, Лора Смет, Ланик Готри, [12+]
  • 05:20
    "Брат-Природа", комедия, САЩ, 2016; реж. Мат Вилайнс, Османи Родригес, с Таран Килам, Джилиан Джейкъбс, Боби Мойнихан, Сара Бърнс, Бил Пулман, [15+]
  • 07:00
    "Смелата Ваяна", анимационна комедия, САЩ, 2016; реж. Рон Клемънтс, Джон Мъскър, [0+]
  • 08:50
    "Филми и звезди ІХ, 50 еп.", документален, Холандия, 2017, [12+]
Пълна програма
  • 05:05
    Втората световна война: цената на империята, сезон 1, еп. 12
  • 06:00
    Забранена история, сезон 4, еп. 3
  • 07:00
    Елизабет I
  • 08:00
    Големите надежди, сезон 1, еп. 1
Пълна програма
  • 04:00
    TBC
  • 05:45
    Спецове в заложната къща: Убийствен залог
  • 06:10
    Спецове в заложната къща: Пари за мегавати
  • 06:35
    Война за доставки: Счупени кукли и лодка за лов на патици в безизходица
Пълна програма
  • 05:00
    АКТУАЛНО - тв поредица, пети сезон, 57 еп. /п/
  • 06:00
    Документален филм
  • 07:00
    Киноложка изложба
  • 07:30
    Риби и такъми - тв поредица, четвърти сезон
Пълна програма
  • 05:00
    "Томас и приятели"
  • 05:30
    "Строителят Боб"
  • 05:50
    "Пингу"
  • 06:00
    "Барни и приятели"
Пълна програма
  • 01:00
    07:00 - Повторения
  • 06:30
    "Кухнята на Звездев"/п/
  • 07:00
    "Офанзива" с Любомир Огнянов/п/
  • 09:00
    "Пулс" с Гергана Добрева
Пълна програма
  • 00:15
    Рок-нощ
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:45
    Риплей
  • 19:00
    CAUETivi
Пълна програма
  • 04:00
    "Мосю Макс" - драма с Жан-Клод Бриали, Доминик Бланк.
  • 07:00
    "Приключенията на Херкулес" - фентъзи с Лу Фериньо, Мили Карлучи.
  • 08:30
    "Лох Нес" - драма / семеен с Тед Дансън, Джоли Ричардсън, Ян Холм, Джеймс Фрейн.
  • 10:10
    "Привиденията не го правят" - комедия / романтичен с Бо Дерек, Дон Мъри.
Пълна програма
  • 05:15
    TCR ASIA SERIES
  • 05:40
    ASIAN LE MANS SERIES
  • 06:30
    FIA WORLD ENDURANCE CHAMPIONSHIP BEST OF
  • 07:20
    STOP AND GO
Пълна програма
  • 03:45
    Само хитове - маратон
  • 07:00
    Само хитове
  • 08:00
    Да разбереш Джейн
  • 09:00
    Свикнал съм да бъда дебел - реалити шоу
Пълна програма
  • 04:00
    #WINNING2017: Best Boys
  • 05:30
    MTV Asks Foo Fighters
  • 06:00
    Justin Bieber: Hitlist
  • 06:30
    ZAYN: Hitlist
Пълна програма
  • 00:00
    All Night Session
  • 06:00
    AM Mayhem
  • 09:00
    Rocks Rated!
  • 12:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
Пълна програма
  • 05:00
    Бебета в зоопарка, сезон 7, еп. 6
  • 05:30
    Бебета в зоопарка, сезон 7, еп. 7
  • 06:00
    Бебета в зоопарка, сезон 7, еп. 8
  • 06:30
    Бебета в зоопарка, сезон 7, еп. 9
Пълна програма
  • 05:15
    Тайнствени досиета, еп. 2
  • 05:35
    Господари на войната, еп. 10
  • 06:00
    Уличен Гений, еп. 1
  • 06:20
    Как да спечелим, еп. 4
Пълна програма
  • 04:40
    Невероятни животни компилации: Тигри и полярни мечки
  • 05:26
    Дивата Аляска
  • 06:13
    Дивата страна на Китай: Магически чудовища
  • 07:00
    Най-опасните животни на Австралия: Кенгуру убиец
Пълна програма
  • 03:15
    Край на програмата
  • 10:00
    Футбол: Каен - Гингам, мач от френската Лига 1, повторение
  • 12:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 12:05
    Футбол: Рен - Пари Сен Жермен, мач от френската Лига 1, повторение
Пълна програма
  • 04:00
    Телеканал "Добро утро"
  • 06:00
    "Смешки. ПИН-код"
  • 06:15
    "Часовият"
  • 06:45
    "Здраве"
Пълна програма
  • 05:05
    "Планета Хит" - нон-стоп хитове
  • 06:00
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 06:05
    "Планета Фолк" - българска народна музика
  • 06:30
    "Планета Хит" - нон-стоп хитове
Пълна програма
  • 04:30
    "Фолклорна китка" - избрани песни
  • 05:30
    "Росна китка" - музика за настроение
  • 06:30
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 06:40
    "Росна китка" - музика за настроение
Пълна програма
  • 04:05
    "Планета Live" - музикална програма
  • 06:00
    "Промо" - нови видеоклипове
  • 06:05
    "Планета Хит" - хитове без край
  • 07:00
    "Картини от България" - музикална импресия
Пълна програма
  • 04:25
    "Пръстенът: Злото никога не заспива" - филм на ужасите, САЩ, 2002
  • 06:30
    "Последният мъж на света" - сериал
  • 07:30
    "Теория за големия взрив" - сериал
  • 09:10
    "Татенце: Баща по неволя" - комедиен сериал
Пълна програма
  • 05:00
    Дивата муха
  • 06:00
    Дивата муха
  • 08:00
    Екстремни спортове
  • 09:30
    Италия, Серия А: Торино - Наполи
Пълна програма
  • 02:20
    "Омразната осморка" - уестърн / екшън филм, САЩ, 2016
  • 06:35
    "Синята светлина" - доку-поредица
  • 07:05
    "Горещата точка "Семейни конфликти" - доку-поредица
  • 09:10
    "Семейство Тровато: Разкрития на измами от детективите" - доку поредица
Пълна програма
  • 05:00
    Вести
  • 05:35
    Вести-Москва
  • 05:50
    "За най-важното"
  • 06:45
    "Културният отдих"
Пълна програма
  • 05:00
    Документален екран
  • 06:00
    "Скенер"
  • 07:00
    Анимация
  • 08:00
    Детски филми
Пълна програма
  • 05:15
    "Възкресение" - психотрилър, САЩ, 1999
  • 07:15
    "Комисарят Рекс" - криминален сериал
  • 08:55
    Неделно токшоу
  • 09:15
    "Гласът на Германия" - музикално шоу
Пълна програма
  • 04:15
    "Кръшно хоро, нашенско" - неделен поздравителен концерт /повторение/
  • 05:30
    "От българско, по- българско" с Галя Асенова /повторение/
  • 10:15
    НОВИНИ - сутрешна емисия
  • 10:30
    "Фронтално" с водещ Стефан Солаков /на живо/
Пълна програма
  • 00:00
    Футбол от Висшата лига
  • 07:30
    Висшата лига в аванс
  • 08:00
    Силови спортове: Серии Юнайтид Стронгман
  • 08:30
    Голове в неделя
Пълна програма
  • 01:35
    Infomercials
  • 07:05
    Mike der Ritter
  • 07:30
    Noddy, der kleine Detektiv
  • 07:40
    Noddy, der kleine Detektiv
Пълна програма
  • 02:30
    Биографии на прочути личности: Аертон Сена
  • 06:00
    Сянката на Елена - ТВ сериал -21епизод
  • 07:00
    Детски свят: Уинкс - анимация
  • 07:30
    Детски свят: Маша и мечока - анимация
Пълна програма
  • 01:00
    We Love Music
  • 06:00
    Snooza
  • 10:00
    New 4 U
  • 10:25
    Deja Voice
Пълна програма
  • 05:12
    Кралят на тортите: Двуметров сандвич, понички и болен Мауро
  • 05:36
    Кралят на тортите: Боя, камуфлаж и денят на кексчетата
  • 06:00
    Кралят на тортите: Ключ за града и торта-китара
  • 06:30
    Кралят на тортите: Бръснари и бикове
Пълна програма
  • 05:00
    Професия турист
  • 05:30
    Костинброд - Гостоприемен и незабравим
  • 06:00
    Импресия - Вода в Рила
  • 06:30
    Дълг, чест и храброст
Пълна програма
  • 05:00
    Загадки в музея
  • 06:00
    Загадки в музея
  • 07:00
    Търсене на дом по света
  • 07:30
    Търсене на дом по света
Пълна програма
  • 05:00
    Загадки в музея
  • 06:00
    Загадки в музея
  • 07:00
    Търсене на дом по света
  • 07:30
    Търсене на дом по света
Пълна програма
  • 03:25
    В кръвта, Великобритания, екшън/криминален/трилър, 2014
  • 06:20
    Правилата на Джорджия, САЩ, комедия/драма, с Джейн Фонда, 2007
  • 08:10
    Седем души, САЩ, драма, с Уил Смит, Росарио Доусън, Уди Харелсън, 2008
  • 10:10
    Да срещнеш Джо Блек, САЩ, фентъзи/мистерия/романтичен, с Брад Пит и Антъни Хопкинс, 1998
Пълна програма
  • 04:00
    "Спорт +" спортно обзорно предаване (повторение)
  • 05:30
    "Хоризонт: Какво ни прави хора?" - документален филм
  • 06:30
    "Историята с... Божидар Димитров" - предаване за история (повторение)
  • 08:30
    "Какво е да си професионален домоуправител?" - забавно-информационно предаване
Пълна програма
  • 05:10
    Лесни рецепти - трети сезон, еп. 49
  • 05:35
    Лесни рецепти - трети сезон, еп. 50
  • 06:00
    Антъни Бурдейн: Без задръжки - осми сезон, еп. 1
  • 06:40
    Менюто днес - четвърти сезон, еп. 11
Пълна програма
  • 01:00
    VH1 микс
  • 07:00
    Стани и засияй с VH1
  • 09:00
    Лениви неделни мелодии
  • 11:00
    Познайте годината!
Пълна програма
  • 04:00
    Съучастникът - Трилър, Екшън, Драма, 2004, Режисьор: Майкъл Ман, В ролите: Том Круз, Джейми Фокс, Джейда Пинкет Смит
  • 06:00
    Приключенията на Сами: Бягство от парадайса - Анимация, 2012, Режисьор: Бен Стасен, В ролите: Пат Карол, Карлос Маккулър, Синда Адамс
  • 08:00
    Пчеличката Мая: Филмът - Анимация, 2014, Режисьор: Алексис Стадерман, Глен Фрейсър, В ролите: Коди Сит Макфии
  • 09:30
    Футболен татко - Комедия, Семеен, Спортен, 2005, Режисьор: Джес Дилън, В ролите: Уил Фарел, Робърт Дювал, Джош Хътчерсън
Пълна програма
  • 01:20
    "Медици детективи: Тайните на съдебната медицина" - криминален сериал
  • 06:20
    "Криминални намерения: Престъпленията във визир" - крими сериал
  • 14:00
    "Между тюл и сълзи" - доку-поредица
  • 16:00
    "Сали пече" - доку-поредица
Пълна програма
  • 05:00
    Сериен филм /п/
  • 06:00
    Eкология
  • 07:30
    Пътешествия
  • 08:00
    Ретро музика
Пълна програма
  • 05:10
    Американски татко - четвърти сезон, еп. 5
  • 05:35
    Семейство Симпсън - двадесети сезон, еп. 7
  • 06:00
    Малкълм - шести сезон, еп. 3
  • 06:25
    Малкълм - шести сезон, еп. 4
Пълна програма
  • 00:00
    Club MTV!
  • 06:00
    AM Rush
  • 09:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 09:40
    Essential Mix
Пълна програма
  • 05:00
    TOP MODELS
  • 05:30
    TOP MODELS
  • 05:55
    F-PARTIES
  • 06:00
    SWIMWEAR
Пълна програма
  • 01:00
    Non-Stop Hits
  • 06:00
    Wake Up With Hits!
  • 09:00
    Big Fat Hits
  • 11:00
    MTV's Euro Top 10
Пълна програма
  • 05:05
    "Медицински сестри" - 16 и 17 еп.
  • 06:00
    "Богата булка, бедна булка" - 5 еп.
  • 07:00
    "Съдия Джуди" - 1 и 95 еп.
  • 07:50
    "Лов на неизрядни платци" - 19-22 еп.
Пълна програма
  • 05:00
    Новини, спорт и времето
  • 07:30
    "Европа сутрин" - сутрешен блок
  • 10:00
    Новини
  • 10:10
    Прогноза за времето
Пълна програма
  • 04:50
    Рыбалка без границ
  • 05:20
    Охота в Белоруссии
  • 05:50
    Истории охоты от Павла Гусева
  • 06:05
    В Индийском океане...
Пълна програма
  • 00:50
    "Светци и странници" - исторически с уч. на Рей Стивънсън, Анна Камп, Майкъл Джибсън, Винсънт Картайзър, Рон Ливингстън и др., II част, /п/
  • 06:00
    "Срещи с известни личности" - токшоу
  • 06:40
    "Дерби" - семеен филм с уч. на Джон Шнайдер, Джейсън Брукс, Кейт Конър, Марк Ролстън, Дилън Маклафлин, Чейс Елисън, Глория Гифорд и др., /п/
  • 09:00
    "Пеещото кутре" - семеен филм с уч. на Джед Рийс, Джордж Нюбърн, Том Евърет Скот, Кейтлин Махер, Дейвид Делуис, Джон Раценбергер и др.
Пълна програма
  • 04:45
    American Loggers: The Big Push
  • 05:30
    Dogs 101: Bernese Mountain Dog, Afghan, Portuguese Water Dog, Cairn Terrier
  • 06:15
    Dogs 101: English Mastiff, Chinese Crested, Italian Greyhound, Border Collie, Lhasa Apso
  • 07:00
    Dogs 101: English Sheepdog, Chow Chow, Toy Fox Terrier, Brittany, Miniature Schnauzer
Пълна програма
  • 05:00
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета
  • 05:30
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета
  • 06:00
    Надпревара в супермаркета
  • 07:00
    Пътешествие с Джи Гарвин
Пълна програма
  • 05:00
    Опасният Хенри
  • 05:20
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 05:40
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 06:00
    Дора изследователката
Пълна програма
  • 04:00
    Снукър: "Шотландия оупън", финал
  • 05:30
    Ски-скокове: Световна купа Енгелберг
  • 07:00
    Биатлон, Световна купа Ле Гран Борнан: Преследване (жени)
  • 07:30
    "По пътя към Пьончан"
Пълна програма
  • 04:55
    "Първа реколта", драма, Франция, 2015; реж. Жером Льо Мер, с Жерар Ланвен, Джалил Леспърт, Алис Талиони, Лора Смет, Ланик Готри, [12+]
  • 05:20
    "Брат-Природа", комедия, САЩ, 2016; реж. Мат Вилайнс, Османи Родригес, с Таран Килам, Джилиан Джейкъбс, Боби Мойнихан, Сара Бърнс, Бил Пулман, [15+]
  • 07:00
    "Смелата Ваяна", анимационна комедия, САЩ, 2016; реж. Рон Клемънтс, Джон Мъскър, [0+]
  • 08:50
    "Филми и звезди ІХ, 50 еп.", документален, Холандия, 2017, [12+]
Пълна програма
  • 05:00
    Urban TV
  • 05:30
    Fresh morning :)
  • 11:00
    Music of BG
  • 14:00
    Поп Топ с Мартин Геновски
Пълна програма
  • 05:05
    Art Attack
  • 05:30
    HENRY HUGGLEMONSTER
  • 05:45
    HENRY HUGGLEMONSTER
  • 06:00
    Art Attack
Пълна програма
  • 05:00
    Опасният Хенри
  • 05:20
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 05:40
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 06:00
    Дора изследователката
Пълна програма
  • 03:00
    All Night Long!
  • 07:00
    Nothing But The 00s
  • 13:00
    Nothing But The 00s
  • 19:00
    Nothing But The 00s
Пълна програма
  • 04:25
    Murder By Numbers: Dog Days Of Murder
  • 05:20
    Murder By Numbers: Dog Days Of Murder
  • 06:10
    Obsession: Dark Desires: High School Reunion
  • 07:00
    The Locator: Episode 20
Пълна програма
  • 05:00
    Top: Nerd Champions
  • 05:31
    Up Close With: Vasyl Lomachenko
  • 06:00
    Special: Oscar Pistorius
  • 06:14
    Spirit of Champions: Roxy Louw
Пълна програма
  • 04:55
    Hunting The Country
  • 05:20
    Hunting The Country
  • 06:00
    Adventures Abroad
  • 06:25
    Adventures Abroad
Пълна програма
  • 04:00
    TBC
  • 05:45
    Спецове в заложната къща: Убийствен залог
  • 06:10
    Спецове в заложната къща: Пари за мегавати
  • 06:35
    Война за доставки: Счупени кукли и лодка за лов на патици в безизходица
Пълна програма
  • 05:00
    Уличен Гений, еп. 1
  • 05:20
    Как да спечелим, еп. 4
  • 05:45
    Жив или Мъртъв, еп. 16
  • 06:05
    Експрес за края на света, еп. 2
Пълна програма
  • 04:00
    "120 минути" /п./- публицистично предаване
  • 05:30
    "Костенурките Нинджа" - анимация
  • 06:00
    "Костенурките Нинджа" - анимация
  • 07:00
    "Кое е това момиче" - сериал, с.3, еп.5,6
Пълна програма
  • 05:00
    Телешоп
  • 07:00
    Телешоп
  • 10:00
    Тийн вълк; сезон 6, епизод 17, драма, научна фантастика, САЩ, 2017
  • 11:00
    Тийн вълк; сезон 6, епизод 18, драма, научна фантастика, САЩ, 2017
Пълна програма
  • 05:00
    Телешоп
  • 07:00
    Телешоп
  • 12:00
    Профилиране; сезон 3, епизод 3, криминален, драма, Франция, 2011
  • 13:00
    Телешоп
Пълна програма
  • 05:00
    Ловецът на убийци: Убиваме тези, които обичаме
  • 06:00
    Първите 48 часа: Прострелян полицай
  • 07:00
    Първите 48 часа: Смъртоносен спор/Сърце до сърце
  • 08:00
    Разтърсващи престъпления: Австралия: Атентатите на ул. "Ръсъл"
Пълна програма
  • 05:10
    Благослови детето
  • 07:20
    Виелица
  • 09:20
    Робинзон Крузо
  • 11:10
    Дъщерята на шефа
Пълна програма
  • 05:10
    "Гении и злодеи"
  • 05:35
    Леонид Марков, Нонна Мордюкова, Людмила Хитяева в фильме "Русское поле"
  • 07:00
    "Смешарики. ПИН-код"
  • 07:15
    "Часовой" (12+)
Пълна програма
  • 05:00
    "Израиль за неделю"
  • 06:00
    Мультфильмы
  • 07:00
    Худ.фильм "В дебрях, где реки бегут..." 12+
  • 08:30
    "Американский ликбез" Нью-Йорк
Пълна програма
  • 05:00
    "Небето на Велека" - фолклорен филм /6 част
  • 05:30
    "Златното око Попово 2014" - Спомен от фестивала
  • 06:00
    "Фолклорна дъга": МФФ Бургас 2009 - Откриване /1 част
  • 06:30
    Класическа музика: Конкурс за немска и австрийска музика "M.A.D.G.I.C." /2 част
Пълна програма
  • 05:00
    Позднее раскаяние. Х/ф
  • 08:15
    Сам себе режиссер
  • 08:55
    Смехопанорама Евгения Петросяна
  • 09:20
    Вести-Москва
Пълна програма
  • 05:15
    Nitro Circus
  • 05:40
    Jackass
  • 06:05
    Jackass
  • 06:30
    SpongeBob SquarePants
Пълна програма
  • 05:10
    The Fucking (18+)
  • 05:33
    Cock Hungry Cook (18+)
  • 06:00
    You Fuck With Her, You Fuck With Me! (18+)
  • 06:22
    The Great Doctor Part One (18+)
Пълна програма
  • 02:30
    Тенис: Пабло Кареньо Буста - Андрей Кузнецов (Skistar Swedish Open, Бостад; 2017 ATP WORLD TOUR 250 - повторение)
  • 05:30
    Тенис: Давид Ферер - Федерико Делбонис (Skistar Swedish Open, Бостад; 2017 ATP WORLD TOUR 250 - повторение)
  • 07:30
    "Експедиция в облаците" - 1 еп., документален филм
  • 08:30
    "Експедиция в облаците" - 2 еп., документален филм
Пълна програма
  • 05:20
    Седмичен обзор - п
  • 05:55
    ч.- Прогноза за времето и агропрогноза
  • 06:00
    Документален филм - повторение
  • 06:40
    Прогноза за времето и агропрогноза
Пълна програма
  • 05:00
    Драконов дом
  • 06:00
    За островите и хората: Уалис и Фотуна - островите близнаци
  • 07:00
    Дива култура
  • 08:00
    Не си забравяйте паспорта
Пълна програма
  • 07:15
    Taekwondo
  • 07:30
    WUSHU Championship
  • 07:45
    Japan Queen Tournament
  • 08:15
    Ultimate First League
Пълна програма
  • 05:00
    Occ-Cast
  • 05:30
    Occ-Cast
  • 06:00
    The Search
  • 06:10
    The Search
Пълна програма
  • 04:00
    Военновременна ферма (8)
  • 05:25
    Разследване на самолетни катастрофи от времето на Втората световна война (3)
  • 06:15
    Загадки в музея (30)
  • 06:59
    END
Пълна програма
  • 05:00
    Слънчева Трявна
  • 05:30
    Рай на края на земята
  • 06:00
    Светлината на Холандия
  • 07:00
    Чепеларе - Смисълът на живота
Пълна програма
  • 04:30
    Kushal Das at Philharmonie de Paris / Raga Night
  • 05:35
    Seun Kuti - SingJazz festival
  • 06:40
    InterMezzo
  • 07:00
    InterMezzo
Пълна програма
  • 02:15
    Край на програмата
  • 08:00
    Футбол: ЦСКА - Лудогорец, четвъртфинален мач за Купата на България, повторение
  • 10:00
    "Головете на кръга", обзорно предаване за Първа професионална лига, 20-и епизод, повторение
  • 10:30
    Баскетбол: Кливланд Кавалиърс - Юта Джаз, мач от НБА, повторение
Пълна програма
  • 05:00
    "Дивото приключение на Бил Бейли" - 2 еп., документален филм
  • 06:00
    Футбол: Атлетико /М/ - Алавес (Примера Дивисион, сезон 2017/18 - повторение)
  • 08:00
    "Белите мечки - шпиони на леда" - 1 еп., документален филм
  • 09:00
    "Белите мечки - шпиони на леда" - 2 еп., документален филм
Пълна програма
  • 03:00
    Футбол: АФК Борнемут - Ливърпул, мач от английската Висша лига, повторение
  • 08:00
    Футбол: Арсенал - Нюкасъл Юнайтед, мач от английската Висша лига, повторение
  • 10:00
    Футбол: Челси - Саутхямптън , мач от английската Висша лига, повторение
  • 12:00
    Футбол: Манчестър Сити - Тотнъм Хотспър, мач от английската Висша лига, повторение
Пълна програма
  • 04:25
    Не само едно убийство: Черните дни на убийството
  • 05:20
    Не само едно убийство: Черните дни на убийството
  • 06:10
    Мрачна обсебеност: Среща със съученик
  • 07:00
    Намирачът: Епизод 20
Пълна програма
  • 05:00
    най-доброто от Спорно за спорта" с Кирил Веселински, 1 част
  • 05:30
    "Аз уча английски" с Николая, (п)
  • 06:00
    "Хайд Парк", дискусионно предаване със Силвия Великова и Поли Паунова, (п)
  • 08:00
    "О!здравей" предаване за здравословен начин на живот с водещ Магдалена Гигова
Пълна програма
  • 05:00
    "Венсан и краят на света", комедийна драма, Белгия, 2016; реж. Кристоф Ван Рампи, с Александра Лами, Спенсър Богарт, Барбара Сарафиан, Герт Ван Рампелберг, Фредерик Епу, [15+]
  • 07:00
    "Новият живот на Пол Снайдер", драма, Франция, 2016; реж. Томас Венсан, с Тиери Лермит, Жералдин Пелас, Пиер Кюрзи, Гийом Сир, Уго Дубе, [12+]
  • 08:55
    "Хрониките на Нарния: Плаването на "Разсъмване"", семеен - фентъзи, САЩ, 2010; реж. Майкъл Аптид, с Джорджи Хенли, Скендър Кийнс, Бен Барнс, Уил Полтър, Гари Суит, [7+]
  • 10:45
    "Натрапница", комедийна драма, САЩ, 2015; реж. Лорен Лорен, със Сюзън Сарандън, Роуз Бърн, Дж. К. Симънс, Джеръд Кармайкъл, Сесили Стронг, [12+]
Пълна програма
  • 05:00
    "Нюйоркска комбина I, 8 еп.", драма, САЩ, 2017; реж. Мишел МакЛарън, с Джеймс Франко, Маги Джилънхол, Гари Кар, Маргарита Левиева, Лорънс Гилиард Джуниър, [18+]
  • 06:10
    "Феръл превзема терена", комедия-документален, САЩ, 2015; реж. Брайън МакГин, с Уил Феръл, [15+]
  • 07:00
    "Продуцентите (2005)", музикална комедия, САЩ, 2005; реж. Сюзън Строман, с Нейтън Лейн, Матю Бродерик, Ума Търман, Уил Феръл, [12+]
  • 09:15
    "Облачно с кюфтета", анимационна комедия, САЩ, 2009; реж. Фил Лорд, Кристофър Милър, [All+]
Пълна програма
  • 00:00
    Нощна програма на ТВТ (Галерия България)
  • 06:50
    ТВТ представя България - документален филм на ТВТ
  • 07:00
    Севлиево - пуритани в Ориента (1 част) на английски, с български титри (образователен филм за туристически маршрут)
  • 07:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
Пълна програма
  • 04:00
    Футбол: Холандска Ередивизи
  • 05:30
    Футбол: Руска Премиер лига
  • 06:00
    Футбол: Барса ТВ
  • 08:00
    Футбол: Холандска Ередивизи
Пълна програма
  • 05:00
    Голф: "Светът на голфа"
  • 06:00
    Баскетбол: Евролига
  • 08:00
    Хокей на лед: NHL
  • 10:30
    Футбол: Руска Премиер лига
Пълна програма
  • 05:05
    Nella the Princess Knight
  • 05:25
    Nella the Princess Knight
  • 05:50
    Rusty Rivets
  • 06:15
    Rusty Rivets
Пълна програма
  • 05:15
    Гаражи - Злато
  • 05:45
    Единичен тест
  • 05:50
    Единичен тест
  • 05:55
    Drift - С 400 к.с. из Германия
Пълна програма

Сериали

Viasat History 05:20
География на убийствата, сезон 2, еп. 4
Nova TV 05:20
"Касъл" - сериен филм, 8 сезон /п/
AXN 05:30
Морски детективи: Лос Анджелис; сезон 7, епизод 23, криминален, екшън, САЩ, 2015
Fox Life 05:35
Преобрази дома си с Фредерик и Картър - първи сезон, еп. 2
Utilisima 05:35
Лесни рецепти - четвърти сезон, еп. 19

Всички предавания

Спорт

Eurosport 06:30
Колоездене: Обиколка на Италия, обзор
Eurosport HD 06:30
Колоездене: Обиколка на Италия, обзор
Mtel Sport 2 06:00
Футбол: Италианска Серия А

Всички предавания

Филми

Nova TV 05:20
"Касъл" - сериен филм, 8 сезон /п/
AXN 05:30
Морски детективи: Лос Анджелис; сезон 7, епизод 23, криминален, екшън, САЩ, 2015
TVPlus 05:30
"Вечната принцеса Даяна" - документален филм
HBO HD 05:40
"Да отведеш Чанс", драма, САЩ, 2009; реж. Рос Кац, с Кевин Бейкън, Пейдж Турко, Сара Томпсън, Том Уопат, Том Олдридж, [12+]
HBO 05:40
"Да отведеш Чанс", драма, САЩ, 2009; реж. Рос Кац, с Кевин Бейкън, Пейдж Турко, Сара Томпсън, Том Уопат, Том Олдридж, [12+]

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}