ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 17:00
    Непозната земя
  • 17:30
    Спортна треска Обзорно спортно предаване
  • 18:30
    Спорт ТОТО
  • 19:05
    През коридорите на времето документална поредица
Пълна програма
  • 17:00
    "120 минути" - публицистично предаване с водещ Светослав Иванов
  • 17:50
    Спорт тото
  • 18:00
    "120 минути" - публицистично предаване с водещ Светослав Иванов
  • 19:00
    bTV Новините - централна емисия
Пълна програма
  • 17:00
    "Съдби на кръстопът" - предаване на NOVA
  • 17:55
    "Теглене на Лото 5 от 35 - "Златната топка"
  • 18:00
    "Сделка или не" - телевизионна игра, нов сезон
  • 19:00
    Новините на NOVA - централна емисия
Пълна програма
  • 17:00
    Колела - автомобилно предаване с Константин Томов
  • 17:30
    Видимо и невидимо - коментарно предаване за измеренията на свободата с Калин Манолов
  • 18:30
    Новините ON AIR
  • 19:00
    Необичайните заподозрени - недоизказаното за важните факти и събития с Георги Лозанов
Пълна програма
  • 16:30
    В развитие - блок с Вероника Денизова/Делян Петришки/п./
  • 18:00
    Светът е бизнес с Ивайло Лаков - най-интересното от седмицата
  • 18:30
    Бизнес среща с Таня Кръстева - най-интересното от седмицата
  • 19:00
    Светът е бизнес с Николай Кръстев - най-интересното от седмицата
Пълна програма
  • 10:00
    Временно не се излъчва по решение на СЕМ
Пълна програма
  • 16:45
    Комисар Рекс: Специален отряд; сезон 1, епизод 8, семеен, екшън, Италия, 2014
  • 17:45
    Комисар Рекс: Специален отряд; сезон 1, епизод 9, семеен, екшън, Италия, 2014
  • 18:50
    Комисар Рекс: Специален отряд; сезон 1, епизод 10, семеен, екшън, Италия, 2014
  • 19:55
    Комисар Рекс: Специален отряд; сезон 1, епизод 11, семеен, екшън, Италия, 2014
Пълна програма
  • 16:58
    Шамуари: Сред дивата природа: Епизод 12
  • 17:25
    Шамуари: Сред дивата природа: Епизод 3
  • 17:53
    Шамуари: Сред дивата природа: Епизод 4
  • 18:20
    Чудовищата в мен: Скрити убийци
Пълна програма
  • 17:00
    "Неделник" с Волен Сидеров - публицистично предаване
  • 19:00
    "Ритъм" - предаване за спорт и активен начин на живот
  • 19:30
    АТАКА в действие
  • 20:00
    Новини
Пълна програма
  • 16:00
    "Хотелът мечта: Дубай" - забавна поредица, ФРГ, 2007
  • 17:30
    Документация
  • 18:15
    Новини
  • 18:30
    Коледни мелодии
Пълна програма
  • 17:00
    Music Arena
  • 20:00
    Balkan Party
Пълна програма
  • 10:00
    Временно не се излъчва по решение на СЕМ
Пълна програма
  • 16:15
    Най-влиятелните жени в света документален филм /Великобритания, 2015 г./
  • 17:05
    Пътувай с БНТ 2: Етно /БНТ 2 Варна/
  • 17:35
    Рецепта за култура токшоу с Юрий Дачев /п/
  • 18:35
    Америка днес /п/
Пълна програма
  • 16:25
    История.bg Двойна годишнина на Антон Страшимиров /п/
  • 17:25
    Добър ден с БНТ 2
  • 18:30
    Баскетбол /мъже/: Рилски спортист - Лукойл Академик среща от Националната баскетболна лига - пряко предаване от Самоков
  • 20:30
    Национален конкурс "Сграда на годината"
Пълна програма
  • 16:55
    The Mr. Bean Animated Series
  • 17:05
    The Mr. Bean Animated Series
  • 17:25
    Miss Moon
  • 17:36
    Miss Moon
Пълна програма
  • 17:00
    "Дивата муха"- предаване за екстремни спортове
  • 17:30
    "МИСИЯ МОЯТ ДОМ" - предаване за строителство, ремонти, обзавеждане и дизайн
  • 18:00
    "Пета предавка" - автомобилно предаване
  • 19:00
    "Час пик" - екшън, комедия (САЩ, 1998), режисьор - Брет Ратнер, актьори - Крис Пен, Крис Тъкър, Джаки Чан, Том Уилкинсън, Елизабет Пеня, Джей Стърн, Клифтън Пауъл и др.
Пълна програма
  • 16:15
    "След утрешния ден" - екшън, трилър, драма (САЩ, 2004), режисьор - Роланд Емерич, актьори - Денис Куейд, Джейк Гиленхаал, Еми Росум, Села Уорд и др.
  • 18:45
    " Шанхай" - драма, романтичен, трилър  (САЩ, Китай, 2010), режисьор - Микаел Хафстрьом, актьори - Джон Кюсак, Ли Гонг, Кен Уатанабе, Джефри Дийн Морган, Франка Потенте, Дейвид Морс, Юн-Фат Чоу и др.
  • 21:00
    "Дете 44" - драма, трилър (САЩ, Чехия, Великобритания, Румъния, 2015), режисьор - Даниел Еспиноза, актьори - Ксавиер Аткинс, Марк Люис Джоунс, Том Харди, Карел Добри, Нуми Рапас, Агнешка Грошовска, Петр Ванек и др.
  • 23:45
    "Паранормален филм" - комедия, пародия, САЩ, 2013 г., режисьор и сценарист - Крейг Мос, актьори - Катрин Фиоре, Флип Шулц, Оливия Александър, Артуро дел Пуерто, Дани Удбърн, Френч Стюарт, Питър Гилрой, Тайлър Филипс, Стефан Крамер Гликман и др. 
Пълна програма
  • 15:30
    "Столичани в повече" - комедиен сериал, с. 3
  • 18:30
    "Двама мъже и половина" - комедиен сериал
  • 19:30
    "Кухня" - комедиен сериал
  • 20:30
    "Полицейска академия 6" - екшън, комедия, криминален (САЩ, 1989), режисьор - Питър Бонърз, актьори -Джордж Гейнс, Майкъл Уинслоу, Буба Смит, Дейвид Граф, Лесли Иистбрук, Мариън Рамзи и др.
Пълна програма
  • 16:00
    "Фермата" - риалити, с.3
  • 19:00
    "Истински истории" - риалити сериал
  • 20:00
    "Cool…T" - лайфстайл предаване с водеща Петя Дикова
  • 21:00
    "Милост" - сериал, еп. 50
Пълна програма
  • 17:02
    Време за приключения
  • 17:12
    Време за приключения
  • 17:22
    Време за приключения
  • 17:33
    Време за приключения
Пълна програма
  • 17:00
    "Хеди", драма, Тунис, 2016; реж. Мохамед Бен Атия, с Майд Мастура, Рим Бен Месауд, Саба Бузуита, Омния Бен Гали, Хаким Бумсауди, [12+]
  • 18:35
    "Боен кон", военна драма, САЩ, 2011; реж. Стивън Спилбърг, с Джеръми Ървайн, Питър Мълан, Емили Уотсън, Нилс Ареструп, Дейвид Тюлис, [12+]
  • 21:00
    "Под пясъка", военна драма, Дания, 2015; реж. Мартин Зандвлит, с Роланд Мьолер, Луис Хофман, Джоел Басман, Микел Бо Фьолсгаард, Лора Бро, [15+]
  • 22:40
    "Отбой в полунощ", военна драма, САЩ, 1992; реж. Кийт Гордън, с Питър Бърг, Кевин Дилън, Ерай Грос, Итън Хоук, Гари Синийз, [18+]
Пълна програма
  • 16:40
    "РКО 281", биографична драма, САЩ, 1999; реж. Бенджамин Рос, с Лив Шрайбър, Джеймс Кромуел, Мелани Грифит, Джон Малкович, Бренда Блетин, [12+]
  • 18:10
    "Ягодови дни", драма, Швеция, 2017; реж. Виктор Ериксон, с Нели Акселсон, Сташек Цивка, Юлия Киовска, Прземислав Свадовски, Торкел Петерсон, [12+]
  • 19:45
    "3000 нощи", драма, Палестина, 2015; реж. Май Масри, с Майса Абд Елхади, Хюсеин Наклех, Абеер Хадад, Надера Омран, Райда Адон, [15+]
  • 21:30
    "Йонатан", драма, Германия, 2016; реж. Пьотр Дж. Левандовски, с Янис Нивьонер, Андре Хенике, Юлия Кошиц, Томас Сарбахер, Барбара Ауер, [18+]
Пълна програма
  • 17:00
    Connect the World with Becky Anderson
  • 18:00
    Fareed Zakaria GPS
  • 19:00
    World Sport
  • 19:30
    MainSail
Пълна програма
  • 17:00
    "Стая 309" (премиера) - сериал, 3 епизода
  • 20:00
    "Булката каза "Не" (премиера) - романтичен филм с уч. на Адина Ветер, Стефан Лука, Наталиа Белитски, Анджела Рой и др.
  • 22:00
    "Коледно вълшебство в Ню Йорк"- романтичен филм с уч. на Mарек Eрхард, Кристиан Ердман, Ролф Бекер, Арън Карл и др., /п/
Пълна програма
  • 15:30
    "Спри или мама ще стреля" - екшън-комедия с уч. на Силвестър Сталоун, Роджър Рийс, Естел Гети, Джобет Уилямс, Мартин Фереро и др., /п/
  • 17:20
    "Пророчеството" - трилър с уч. на Никълъс Кейдж, Чандлър Кантърбъри, Роуз Бърн, Лара Робинсън, Бен Менделсон и др., /п/
  • 20:00
    "Хазарт" - трилър с уч. на Ал Пачино, Матю Макконъхи, Рене Русо, Джеръми Пивън, Арманд Асанте, Джейми Кинг, Кевин Чапмън, Ралф Гарман, Карли Поуп и др.
  • 22:30
    "Кобра 11: Обади се!" - сериал, сезон 20
Пълна програма
  • 17:00
    Смъртоносен улов: Епизод 15
  • 18:00
    Воини на океана: Привлечи вниманието на врага
  • 19:00
    Дивото семейство от Аляска: Надпревара
  • 20:00
    Строеж сред пущинаците: Епизод 3
Пълна програма
  • 17:02
    Фабрика за храна: САЩ: Родени за успех
  • 17:26
    Как са го направили?: Руски кукли/алое вера/знамена
  • 17:50
    Как са го направили?: Кораби "Chinamax"/Русский стандарт/Перли
  • 18:15
    Как са го направили?: Метрото в Санкт Петербург/Копи Лувак/Чипове
Пълна програма
  • 17:00
    Cloud 9
  • 18:30
    Приключенията на Рапунцел и разбойника
  • 19:00
    Къмпиране
  • 19:30
    Къмпиране
Пълна програма
  • 16:40
    "Въпроси от науката"
  • 17:10
    "Въпроси от науката"
  • 17:40
    "Доказано от опит"
  • 17:55
    "Доказано от опит"
Пълна програма
  • 17:00
    Клуб Уинкс - анимационен сериал
  • 17:50
    Най-малкият зоомагазин - анимационен сериал
  • 18:20
    Ангели и приятели - анимационен сериал
  • 18:45
    Трансформъри: Роботи-спасители - анимационен сериал
Пълна програма
  • 17:00
    Клуб Уинкс - 24 еп.- Анимация
  • 17:30
    Шпионката на Коко - Скрита камера
  • 18:00
    Новини
  • 18:30
    Семеен лекар - 116 еп. - Сериал
Пълна програма
  • 16:45
    Биатлон, Световна купа Ле Гран Борнан: Масов старт (мъже)
  • 17:15
    Биатлон, Световна купа Ле Гран Борнан: Масов старт (жени)
  • 17:45
    Северна комбинация: Световна купа Рамзау
  • 18:15
    Ски-бягане, Световна купа Добиако: 10 км (жени)
Пълна програма
  • 16:30
    Футбол, Бундеслига: Хановер - Байер, пряко
  • 18:30
    "ФИФА футбол мондиал"
  • 19:00
    Футбол, Бундеслига: Лайпциг - Херта, пряко
  • 21:00
    Сноуборд: Световна купа Монтафон
Пълна програма
  • 16:50
    Супер конструкция, супер кола, сезон 2, еп. 4
  • 17:40
    Супер конструкция, супер кола, сезон 2, еп. 5
  • 18:30
    Опасни пътища, сезон 3, еп. 1
  • 19:30
    Опасни пътища, сезон 3, еп. 2
Пълна програма
  • 16:10
    Alpine Adventurer Series 3
  • 17:05
    Mantracker Season 7
  • 18:00
    Crusty Demons: No Borders 5
  • 18:25
    Travellers With Skiis
Пълна програма
  • 15:00
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 19:00
    Зад кулисите /музикално предаване на ФЕН ТВ, премиера/
  • 19:15
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 20:00
    ЗОНА ЗА ПОЗДРАВИ - LIVE /телевизионно шоу за поздрави - на живо/
Пълна програма
  • 17:00
    Преобразяване на двора
  • 17:30
    Преобразяване на двора
  • 18:00
    Телевизионен магазин "Италиана"
  • 18:30
    Джада в Италия
Пълна програма
  • 17:00
    "Коледният пастир" - игрален филм
  • 19:00
    Майка бунтар - трети сезон, еп. 7
  • 19:30
    Майка бунтар - трети сезон, еп. 8
  • 20:00
    Споразумението - първи сезон, еп. 5
Пълна програма
  • 16:20
    Елементарно, Уотсън - втори сезон, еп. 8
  • 17:15
    Елементарно, Уотсън - втори сезон, еп. 9
  • 18:10
    Престъпна природа - трети сезон, еп. 8
  • 19:10
    Безследно изчезнали - втори сезон, еп. 22
Пълна програма
  • 16:35
    "Брат-Природа", комедия, САЩ, 2016; реж. Мат Вилайнс, Османи Родригес, с Таран Килам, Джилиан Джейкъбс, Боби Мойнихан, Сара Бърнс, Бил Пулман, [15+]
  • 18:15
    "В кадър ХІV, 51 еп.", драма, САЩ, 2017, [12+]
  • 18:45
    "Роуг 1: История от Междузвездни войни", екшън - фантастика, САЩ, 2016; реж. Гарет Едуардс, с Фелисити Джоунс, Диего Луна, Бен Менделсън, Риз Ахмед, Дони Йен, [12+]
  • 21:00
    "Норман", драма, САЩ, 2016; реж. Йозеф Седар, с Ричард Гиър, Лиор Ашкенази, Майкъл Шийн, Шарлот Генсбур, Стив Бушеми, [15+]
Пълна програма
  • 16:45
    Тайните на великите британски замъци, сезон 2, еп. 5
  • 17:35
    Тайните на великите британски замъци, сезон 2, еп. 4
  • 18:25
    Тайните на великите британски замъци, сезон 1, еп. 5
  • 19:15
    Изгубеният град на гладиаторите
Пълна програма
  • 17:00
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Стойността на куклите
  • 17:30
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Научих се, гледайки теб
  • 18:00
    На лов за автомобили: Находки и понита
  • 18:30
    На лов за автомобили: Кралски "Камино"
Пълна програма
  • 17:00
    АКТУАЛНО - тв поредица, пети сезон, 57 еп. /п/
  • 18:00
    Документален филм
  • 19:00
    Киноложка изложба
  • 19:30
    Риби и такъми - тв поредица, четвърти сезон
Пълна програма
  • 17:00
    "Отгатни колко те обичам"
  • 17:35
    "Каква е голямата идея?"
  • 18:00
    "Бож: Лагер за приключения"
  • 18:25
    "Анджелина Балерина: Анджелина се отправя на плаване"
Пълна програма
  • 17:00
    "Беновска пита"
  • 19:00
    НОВИНИ
  • 19:30
    "Патарински Live/п/
  • 20:00
    "Интервю" с Наделина Анева
Пълна програма
  • 00:15
    Рок-нощ
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:45
    Риплей
  • 19:00
    CAUETivi
Пълна програма
  • 15:55
    "Томи" - мюзикъл с Роджър Долтри и Оливър Рийд.
  • 17:50
    "Завръщането на Сабата" - уестърн с Джанфранко Паролини, Франк Крамер, Лий Ван Клийф, Райнер Шьоне.
  • 19:35
    "Какви жени!" - комедия / романтичен с Патрик Демпси, Дженифър Конъли.
  • 21:10
    "Греховен живот" - драма с Раул Хулия, Мириъм Колън, Хосе Ферер, Хенри Дароу.
Пълна програма
  • 16:20
    FIA WORLD ENDURANCE CHAMPIONSHIP BEST OF
  • 17:10
    BRITCAR ENDURANCE CHAMPIONSHIP
  • 18:00
    P1 POWERBOATS SERIES - USA
  • 18:50
    P1 POWERBOAT EUROPEAN SERIES
Пълна програма
  • 17:00
    Моите сладки 16 години - реалити шоу
  • 17:30
    Моите сладки 16 години - реалити шоу
  • 18:00
    Моите сладки 16 години - реалити шоу
  • 18:30
    Моите сладки 16 години - реалити шоу
Пълна програма
  • 16:45
    The Vamps: MTV Live Stage
  • 17:10
    Busted: MTV Crashes Plymouth
  • 17:35
    James Arthur Live @ V Festival...
  • 18:00
    Little Mix Vs The World!
Пълна програма
  • 17:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 17:40
    Super Massive Rock Stars!
  • 19:00
    Ultimate Weekend Anthems!
  • 21:00
    Sunday Sessions
Пълна програма
  • 16:10
    Мадагаскар, сезон 1, еп. 1
  • 17:10
    Мадагаскар, сезон 1, еп. 2
  • 18:10
    Мадагаскар, сезон 1, еп. 3
  • 19:10
    Кучета: Невероятно животинско семейство, сезон 1, еп. 3
Пълна програма
  • 17:00
    Без закони, еп. 6
  • 18:00
    Разследване на самолетни катастрофи, еп. 7
  • 19:00
    Изследовател, еп. 9
  • 20:00
    Изследовател, еп. 10
Пълна програма
  • 16:37
    Колекция "Царят на джунглата"
  • 17:24
    Нова вълна воини
  • 18:11
    Животни извън закона
  • 19:00
    Премиера Диво царство: Бунтът: Господството на предателите
Пълна програма
  • 14:30
    Дартс: Световно първенство 2018, четвърти ден, първа сесия, директно
  • 18:30
    Класика от Висшата лига - Уест Бромич Албиън - Манчестър Юнайтед (2008-09), повторение
  • 19:00
    Обзор на кръга в Чемпиъншип (2017-18), 17-и епизод
  • 19:30
    Баскетбол: Обрадойро - Реал Мадрид, мач от испанската баскетболна лига, директно
Пълна програма
  • 15:45
    Премиера. Филипп Киркоров, Григорий Лепс, Кристина Орбакайте и други в музикалното шоу "Той и тя"
  • 17:30
    Премиера. "Най-добър от всички!"
  • 19:00
    Неделно "Време". Информационно-аналитическа програма
  • 20:30
    "Какво? Къде? Кога?" - Зимна серия на игрите
Пълна програма
  • 17:00
    "Бъди звезда" - тв шоу
  • 18:00
    "Златен хит" - най-доброто
  • 18:05
    "Планета Хит Микс" - музикална програма
  • 19:00
    "Картини от Света" - музикална импресия
Пълна програма
  • 16:40
    "Пъстра броеница" - фолклорна програма
  • 17:10
    "Традиция и новаторство" - модерен фолк
  • 18:00
    "Музикален пъзел" - избрани песни
  • 18:30
    "Добра среща " - музика по избор на зрителите
Пълна програма
  • 17:00
    "Промо" - нови видеоклипове
  • 17:05
    "Show Time" - музикална програма
  • 19:00
    "Промо" - новите хитове
  • 19:05
    "От А до Я" - рецитали
Пълна програма
  • 15:00
    "Победи Хенслер" - шоу
  • 19:00
    Новини
  • 19:10
    "Семейство Симпсън" - анимационен сериал
  • 20:05
    "Галилей" - научен журнал
Пълна програма
  • 16:00
    ПРЯКО: Италия, Серия А: Болоня - Ювентус
  • 18:00
    Екстремни спортове 
  • 21:30
    Жилет световен спорт
  • 22:00
    Бойни вечери
Пълна програма
  • 15:00
    "Суперталантът: финалите" - шоу
  • 18:45
    "Ексклузивно - уикенд" - журнал за звездите
  • 19:45
    Новини
  • 20:05
    "Завръщане или отказване завинаги?" - шоу
Пълна програма
  • 15:00
    Сериал: "Обикновен живот"
  • 19:20
    "Енигма. Кристиан Тилеман"
  • 20:10
    Сериал: "Семеен детектив"
  • 22:00
    Токшоу: "Пряко предаване"
Пълна програма
  • 17:00
    "Забранено за тъпаци"
  • 18:00
    "В рамките на седмицата"
  • 19:00
    Документален екран
  • 20:00
    "В Ню Йорк с Виктор Топалер"
Пълна програма
  • 16:15
    "Всяка година отново: На Коледа със семейство Купър" - комедия, САЩ, 2015
  • 18:30
    "Сватба от пръв поглед" - шоу
  • 20:55
    Новини
  • 21:15
    "Гласът на Германия" - музикално шоу
Пълна програма
  • 17:00
    "Той рисува любовта си към България" - док. филм
  • 17:30
    Новини - информационна емисия на ТВ "СКАТ" /на живо/
  • 17:45
    "Джон Лоутън представя Община ..............." - док.поредица
  • 18:15
    "Дневниците на уфолога" с проф.Стамен Стаменов / на живо/
Пълна програма
  • 17:00
    Коледното педаване на Джими Хил
  • 18:30
    Голове в неделя
  • 20:30
    Футболна сутрин: върховите моменти
  • 22:00
    Голове в неделя
Пълна програма
  • 10:00
    Временно не се излъчва по решение на СЕМ
Пълна програма
  • 16:55
    Santa Claus und der Zauberkristall
  • 18:15
    Dragons - Die Reiter von Berk
  • 18:45
    Bugs Bunny & Looney Tunes
  • 19:15
    Weihnachtsmann & Co. KG
Пълна програма
  • 16:30
    Час пик - предаване на Телемедиа
  • 17:05
    Безценна перла - ТВ сериал -11 и 12 епизод
  • 19:00
    Час пик - предаване на Телемедиа
  • 19:20
    Изискана кухня - комедия, романтичен, Франция, 2012, режисьор Кристиан Венсан, с Катрин Фро, Иполит Жирардо, Жан Д’Ормесон, Артур Дюпон, Жан-Марк Руло, Лоран Пуатрено
Пълна програма
  • 15:00
    Your Voice
  • 18:00
    New 4 U
  • 18:25
    Deja Voice
  • 19:00
    Airplay Chart
Пълна програма
  • 17:00
    Кажете ДА на булчинската рокля -Канада: С малко помощ от моите приятели
  • 17:30
    Кажете ДА на булчинската рокля -Канада: Дантела в изобилие
  • 18:00
    Кажете ДА на булчинската рокля: Бенелюкс: Епизод 5
  • 18:30
    Кажете ДА на булчинската рокля: Бенелюкс: Епизод 6
Пълна програма
  • 17:00
    Световно фолклорно изкуство
  • 17:30
    Искам да съм там - Боянската църква
  • 18:00
    Пещерата
  • 18:30
    Професия турист
Пълна програма
  • 17:00
    Строителство със стара дървесина
  • 18:00
    Странни храни с Андрю Цимерн
  • 19:00
    Невъзможен хотел
  • 20:00
    Оли Смит - по следите на бирата
Пълна програма
  • 17:00
    Строителство със стара дървесина
  • 18:00
    Странни храни с Андрю Цимерн
  • 19:00
    Невъзможен хотел
  • 20:00
    Оли Смит - по следите на бирата
Пълна програма
  • 16:35
    Всичко ни е наред, САЩ, приключенски/драма, с Робърт ДеНиро, Дрю Баримор, 2009
  • 18:15
    Като на Коледа, Канада, комедия/романтичен, с Ан Хечи, Саманта Ферис, 2016
  • 19:40
    Прелъстен и изоставен, САЩ, комедия/драма/романтичен, 2008
  • 21:30
    Ще танцуваме ли?, САЩ, комедия/романтичен, 2004
Пълна програма
  • 17:00
    Новини
  • 17:30
    "Спорт +" спортно обзорно предаване
  • 18:30
    Новини
  • 19:00
    Новини
Пълна програма
  • 17:00
    Сладкишите на Хиде - кулинарно предаване, еп. 10
  • 17:30
    Модерна турска кухня с Максут - кулинарно предаване, еп. 20
  • 18:00
    Модерна турска кухня с Максут - кулинарно предаване, еп. 21
  • 18:30
    Кухня без граници - четвърти сезон, еп. 12
Пълна програма
  • 13:00
    Нон стоп парти хитове: Топ 50
  • 18:00
    Вечни хитове
  • 22:00
    Тор 10 на VH1 от тази седмица
  • 23:00
    VH1 Chill
Пълна програма
  • 16:00
    Дрилбит Тейлър - Комедия, 2008, Режисьор:  Steven Brill, В ролите: Оуен Уилсън, Джош Патрик
  • 18:00
    LOL - Комедия, Романтичен, 2012, Режисьор: Лиза Азуелос, В ролите: Майли Сайръс, Дъглас Буут, Ашли Грийн
  • 20:00
    Нещо назаем - Комедия, Драма, Романтичен, 2011, Режисьор: Люк Грийнфилд, В ролите: Кейт Хъдсън, Джон Красински, Ашли Уилямс, Стив Хауей, Дженифър Гудуин, Колин Еглисфилд
  • 22:00
    Съучастникът - Трилър, Екшън, Драма, 2004, Режисьор: Майкъл Ман, В ролите: Том Круз, Джейми Фокс, Джейда Пинкет Смит
Пълна програма
  • 17:00
    "Марш сред развалините" - доку-поредица
  • 18:00
    "авто мобил" - журнал
  • 19:15
    "Нашата къща мечта" - доку-поредица
  • 20:15
    "Хит или боклук" - доку-поредица
Пълна програма
  • 16:30
    Сериен филм/п/
  • 17:30
    "Географски ширини" - док. поредица
  • 18:30
    "Футболни герои"
  • 19:00
    Ретро музика
Пълна програма
  • 16:50
    "Досиетата Х" - сериал, еп. 3
  • 17:40
    Касъл - трети сезон, еп. 9
  • 18:35
    Касъл - трети сезон, еп. 10
  • 19:30
    Зеленият път - игрален филм
Пълна програма
  • 17:00
    Club Bangers!
  • 20:00
    Dance Classics!
  • 23:00
    2017's Biggest Tunes
Пълна програма
  • 17:00
    TOP MODELS
  • 17:25
    F-PEOPLE
  • 17:30
    TOP MODELS
  • 17:55
    FASHION WEEK
Пълна програма
  • 16:30
    Футбол, Бундеслига: Хановер - Байер, пряко
  • 18:30
    "ФИФА футбол мондиал"
  • 19:00
    Футбол, Бундеслига: Лайпциг - Херта, пряко
  • 21:00
    Сноуборд: Световна купа Монтафон
Пълна програма
  • 17:00
    Hot Right Now!
  • 18:00
    Pop Superstars
  • 19:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 19:40
    Nothing But Hits
Пълна програма
  • 17:00
    "Лов на неизрядни платци" - 11-14 еп.
  • 18:40
    "Нерешени случаи с Доналд Макинтаяр" - 6 еп.
  • 19:30
    "Неизлечимо болни" - 1 и 2 еп.
  • 20:20
    "Студио за татуировки" - 10 еп.
Пълна програма
  • 17:00
    Новини
  • 17:25
    Прогноза за времето
  • 17:30
    Hовини
  • 17:45
    Спорт
Пълна програма
  • 16:55
    Подводная охота
  • 17:20
    Рыбалка без границ
  • 17:50
    Охота в Белоруссии
  • 18:20
    Истории охоты от Павла Гусева
Пълна програма
  • 15:20
    "Спайдърмен 2" - приключенски екшън с уч. на Тоби Магуайър, Кирстен Дънст, Джеймс Франко, Алфред Молина, Розмари Харис и и др., /п/
  • 18:00
    "София - Ден и Нощ" - риалити сериал, 3 епизода, /п/
  • 20:00
    "От местопрестъплението" - сериал, сезон 15
  • 21:00
    "Спайдърмен 3" - приключенски екшън с уч. на Тоби Магуайър, Кирстен Дънст, Джеймс Франко, Томас Хейдън Чърч, Тофър Грейс, Розмари Харис и др.
Пълна програма
  • 16:45
    American Loggers: Graveyard Shift
  • 17:30
    American Loggers: Closing the Golden Road
  • 18:15
    Bakery Boss: Baked Euphoria
  • 19:00
    Bakery Boss: Kristi G's Cupcakes & More
Пълна програма
  • 17:00
    WEATHER FORECAST
  • 17:05
    THE LANGUAGE OF BUSINESS
  • 17:20
    3WAYS2
  • 17:35
    CITY GRAMMAR
Пълна програма
  • 17:00
    Гражданка в ранчото
  • 17:30
    Гражданка в ранчото
  • 18:00
    Трапезата на Сиба
  • 18:30
    Трапезата на Сиба
Пълна програма
  • 16:55
    Бънсен Звяра
  • 17:20
    Ники, Рики, Дики и Дона
  • 17:50
    Ники, Рики, Дики и Дона
  • 18:15
    Кръстници вълшебници
Пълна програма
  • 16:45
    Биатлон, Световна купа Ле Гран Борнан: Масов старт (мъже)
  • 17:15
    Биатлон, Световна купа Ле Гран Борнан: Масов старт (жени)
  • 17:45
    Северна комбинация: Световна купа Рамзау
  • 18:15
    Ски-бягане, Световна купа Добиако: 10 км (жени)
Пълна програма
  • 16:35
    "Брат-Природа", комедия, САЩ, 2016; реж. Мат Вилайнс, Османи Родригес, с Таран Килам, Джилиан Джейкъбс, Боби Мойнихан, Сара Бърнс, Бил Пулман, [15+]
  • 18:15
    "В кадър ХІV, 51 еп.", драма, САЩ, 2017, [12+]
  • 18:45
    "Роуг 1: История от Междузвездни войни", екшън - фантастика, САЩ, 2016; реж. Гарет Едуардс, с Фелисити Джоунс, Диего Луна, Бен Менделсън, Риз Ахмед, Дони Йен, [12+]
  • 21:00
    "Норман", драма, САЩ, 2016; реж. Йозеф Седар, с Ричард Гиър, Лиор Ашкенази, Майкъл Шийн, Шарлот Генсбур, Стив Бушеми, [15+]
Пълна програма
  • 14:00
    Поп Топ с Мартин Геновски
  • 22:00
    FIreStage
  • 23:00
    Music of BG
Пълна програма
  • 17:00
    Doc McStuffins
  • 17:30
    Vampirina
  • 18:00
    A Goofy Fairy Tale
  • 19:00
    Sofia The First
Пълна програма
  • 16:55
    Бънсен Звяра
  • 17:20
    Ники, Рики, Дики и Дона
  • 17:50
    Ники, Рики, Дики и Дона
  • 18:15
    Кръстници вълшебници
Пълна програма
  • 13:00
    Nothing But The 00s
  • 19:00
    Nothing But The 00s
Пълна програма
  • 16:30
    I Am Homicide: Stalker Or Lover?
  • 17:25
    I Am Homicide: A Promise Kept
  • 18:20
    I Am Homicide: The Body In The Rug
  • 19:15
    I Am Homicide: Holy Terror
Пълна програма
  • 16:55
    Fight Stars: Angela Lee
  • 17:21
    Up Close With: James Degale
  • 17:50
    Fight Stars: Ovince Saint Preux
  • 18:16
    Up Close With: Roberto Cammarelle
Пълна програма
  • 16:50
    Wardens
  • 17:40
    Wardens
  • 18:30
    American Rifleman
  • 18:55
    American Rifleman
Пълна програма
  • 17:00
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Стойността на куклите
  • 17:30
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Научих се, гледайки теб
  • 18:00
    На лов за автомобили: Находки и понита
  • 18:30
    На лов за автомобили: Кралски "Камино"
Пълна програма
  • 17:00
    Разследване на самолетни катастрофи, еп. 7
  • 18:00
    Изследовател, еп. 9
  • 19:00
    Изследовател, еп. 10
  • 20:00
    Отблизо: Военният кораб на 21-ви век, еп. 1
Пълна програма
  • 17:00
    "120 минути" - публицистично предаване с водещ Светослав Иванов
  • 17:50
    Спорт тото
  • 18:00
    "120 минути" - публицистично предаване с водещ Светослав Иванов
  • 19:00
    bTV Новините - централна емисия
Пълна програма
  • 17:00
    Тийн вълк; сезон 6, епизод 18, драма, научна фантастика, САЩ, 2017
  • 18:00
    Конан; сезон 1, епизод 11, приключенски, научна фантастика, САЩ, 1997
  • 19:00
    Конан; сезон 1, епизод 12, приключенски, научна фантастика, САЩ, 1997
  • 20:00
    Конан; сезон 1, епизод 13, приключенски, научна фантастика, САЩ, 1997
Пълна програма
  • 16:40
    Царство; сезон 4, епизод 13, драма, научна фантастика, САЩ, 2017
  • 17:40
    Царство; сезон 4, епизод 14, драма, научна фантастика, САЩ, 2017
  • 18:40
    Царство; сезон 4, епизод 15, драма, научна фантастика, САЩ, 2017
  • 19:35
    Профилиране; сезон 3, епизод 3, криминален, драма, Франция, 2011
Пълна програма
  • 17:00
    Неразрешени случаи: Прокълнатото семейство
  • 18:00
    Неразрешени случаи: Нощната смяна
  • 19:00
    Часовете преди убийство: Тайни от предградията
  • 20:00
    Часовете преди убийство: Епизод 8
Пълна програма
  • 16:40
    Хелън
  • 19:00
    Семейство Джоунс
  • 20:55
    Противообществено
  • 23:00
    Нещото
Пълна програма
  • 17:00
    Док.фильм "Новый век русского театра" Молодые театры
  • 18:00
    Новости RTVi
  • 18:15
    Особое мнение
  • 19:00
    "В Нью-Йорке с В.Топаллером"
Пълна програма
  • 17:00
    "Фолклорна дъга": МФФ Бургас 2008 - ансамбъл "Славянки" - Полша
  • 17:30
    "Новини" - информационна емисия на ТВ"СКАТ"
  • 17:50
    "Планино, стара планино" - документален филм
  • 18:30
    "Новини" - информационна емисия на ТВ"СКАТ"
Пълна програма
  • 17:00
    The King of Queens
  • 17:25
    Ridiculousness
  • 17:50
    Ridiculousness
  • 18:15
    SpongeBob SquarePants
Пълна програма
  • 17:00
    Head Mistress Goes Rogue (18+)
  • 17:24
    Parole My Hole (18+)
  • 17:42
    Cute German Teen Redhead Romance (18+)
  • 18:07
    Super Tits (18+)
Пълна програма
  • 15:00
    Тенис: Тиаго Монтейро - Алберт Рамос-Винолас (Skistar Swedish Open, Бостад; 2017 ATP WORLD TOUR 250 - повторение)
  • 17:15
    Пряко: Футбол: Селта /Виго/ - Виляреал (Примера Дивисион, сезон 2017/18)
  • 19:15
    Футбол: Витория - Фламенго (Бразилско първенство, сезон 2017 - повторение)
  • 21:15
    Мото: FIA GT World Cup - Гран при на Макао - първо състезание (повторение)
Пълна програма
  • 16:15
    Световно клубно първенство по футбол: финал
  • 18:30
    Баскетбол: Рилски спортист - Лукойл Академик - среща от Националната баскетболна лига пряко предаване от "Арена Самоков"
  • 20:30
    Световна купа по сноуборд: паралелен слалом
  • 21:50
    Арена спорт обзор на деня /хедлайн/
Пълна програма
  • 15:45
    Като син
  • 17:15
    Синът
  • 20:10
    Розата на Натали
  • 22:00
    Джекил и Хайд, еп.7
Пълна програма
  • 17:00
    Акценти
  • 17:10
    Прогноза за времето и агропрогноза
  • 17:15
    Борсова информация
  • 17:20
    Агрокоментар
Пълна програма
  • 17:00
    3D Екскурзовод
  • 17:30
    3D Екскурзовод
  • 18:00
    Номадски нощи
  • 19:00
    Любовниците от езерото Лагу
Пълна програма
  • 11:15
    NEW Extreme IV
Пълна програма
  • 16:30
    В галоп с Торнадо
  • 18:25
    Дни и облаци
  • 20:20
    Да станеш Редууд
  • 22:00
    Касапница
Пълна програма
  • 17:00
    Pull
  • 17:30
    Pull
  • 18:00
    Environmentally Challenged
  • 18:30
    One Less Brick in the Wall
Пълна програма
  • 16:45
    Животински лудории (12)
  • 17:15
    Гепардите от дълбините на океана
  • 18:10
    Тайният живот на езерата (4)
  • 19:00
    Майстори на шпионажа (4)
Пълна програма
  • 17:00
    Абай Кунанбаев
  • 17:30
    Хърватски перли
  • 18:00
    Калиакра
  • 18:30
    Фестивал на занаятите "По Малкотърновски - от извора на Странджа"
Пълна програма
  • 16:10
    Mc Coy Tyner trio 'Echoes with a Friend' - Philharmonie de Paris
  • 17:10
    InterMezzo
  • 17:30
    La Wally by Catalani at the Grand-Theatre de Geneve
  • 19:45
    Trio Tomter, Kam & Ihle Hadland, Bergen Festival
Пълна програма
  • 16:00
    Футбол: Нант - Анже, мач от френската Лига 1, директно
  • 17:55
    Студио "Лига 1", директно
  • 18:00
    Футбол: Ница - Бордо, мач от френската Лига 1, директно
  • 19:55
    Студио "Лига 1", директно
Пълна програма
  • 16:40
    Тенис: Беноа Пер - Стефанос Циципас (MOSELLE OPEN, Мец; 2017 ATP WORLD TOUR 250 - повторение)
  • 17:50
    Тенис: Ришар Гаске - Денис Истомин (MOSELLE OPEN, Мец; 2017 ATP WORLD TOUR 250 - повторение)
  • 19:50
    Тенис: Николас Алмагро - Жулиен Бенето (MOSELLE OPEN, Мец; 2017 ATP WORLD TOUR 250 - повторение)
  • 21:45
    Пряко: Футбол: Барселона - Депортиво /Ла Коруня/ (Примера Дивисион, сезон 2017/18)
Пълна програма
  • 16:15
    Футбол: Уест Бромич Албиън - Манчестър Юнайтед, мач от английската Висша лига, директно
  • 18:10
    Студио "Висша лига", директно
  • 18:30
    Футбол: АФК Борнемут - Ливърпул, мач от английската Висша лига, директно
  • 20:25
    Студио "Висша лига", директно
Пълна програма
  • 16:30
    Детектив Убийство: Преследвач или любовник?
  • 17:25
    Детектив Убийство: Спазено обещание
  • 18:20
    Детектив Убийство: Труп в килим
  • 19:15
    Детектив Убийство: Свещен ужас
Пълна програма
  • 16:30
    най-доброто от "еМисия България" - 2 част
  • 17:30
    "Голямото интервю", знаменити личности пред BiT, (п)
  • 18:30
    БЛИЦ НОВИНИ +++"Просто Диков", авторско предаване на Сашо Диков
  • 22:00
    "Без задръжки" с Наталия Кобилкина
Пълна програма
  • 17:00
    Спининг-академия - Диви пъстърви
  • 17:30
    Чудовищни шарани от Маймунската скала
  • 18:00
    Риболов без граници - Състезание по фидер
  • 18:30
    Решаващ изстрел - По древни земи
Пълна програма
  • 16:25
    "Аз, проклетникът", анимация, САЩ, 2010; реж. Пиер Кофин, Крис Рено, [0+]
  • 18:00
    "Еверест (2015)", драма, Великобритания, 2015; реж. Балтазар Кормакър, с Джейсън Кларк, Джош Бролин, Джон Хоукс, Робин Райт, Майкъл Кели, [12+]
  • 20:00
    "Приятелю, Тед 2", комедия, САЩ, 2015; реж. Сет МакФарлейн, с Марк Уолбърг, Аманда Сайфред, Джесика Барт, Джовани Рибизи, Морган Фрийман, [15+]
  • 21:55
    "Гардън Стейт", драма, САЩ, 2004; реж. Зак Браф, със Зак Браф, Натали Портман, Питър Сарсгаард, Иън Холм, Метод Мен, Джийн Смарт, [15+]
Пълна програма
  • 16:45
    "Сестра Джаки VII, 11 еп.", комедийна драма, САЩ, 2015; реж. Брендън Уолш, с Иди Фалко, Мерит Уивър, Пол Шулце, Доминик Фумуза, Руби Джеринс, [15+]
  • 17:15
    "Сестра Джаки VII, 12 еп.", комедийна драма, САЩ, 2015; реж. Ейб Силвия, с Иди Фалко, Мерит Уивър, Пол Шулце, Доминик Фумуза, Руби Джеринс, [15+]
  • 17:50
    "Дяволът и дълбокото синьо море", драма, САЩ, 2016; реж. Бил Пърпъл, с Джейсън Съдейкис, Мейзи Уилямс, Джесика Бийл, Пол Райзър, Мери Стийнбъргън, [12+]
  • 19:40
    "Залезът на тамплиерите І, 2 еп.", историческа драма, САЩ, 2017; реж. Дъглас МакКинън, с Том Кълън, Саймън Мерълс, Падрийк Дилейни, Ед Стопард, Оливия Рос, [18+]
Пълна програма
  • 17:00
    The In Thing
  • 17:15
    Video Fashion News
  • 17:30
    Video Fashion News
  • 17:45
    Ready-to-Wear
Пълна програма
  • 17:00
    Полски Тръмбеш - 17 км път към бъдещето / с английски титри (образователен филм за туристически маршрут)
  • 17:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 18:00
    Обратен ход (образователен филм за семеен туризъм)
  • 18:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
Пълна програма
  • 15:30
    Футбол: Холандска Ередивизи
  • 17:25
    Студио "Футбол"
  • 18:00
    Футбол: Барса ТВ
  • 20:00
    Футбол: Индийска суперлига
Пълна програма
  • 17:00
    ММА: Класика от UFC
  • 17:55
    Новини
  • 18:15
    Студио "Волейбол"
  • 18:30
    Волейбол: Световно клубно първенство 2017
Пълна програма
  • 16:40
    Shimmer and Shine
  • 17:05
    Nella the Princess Knight
  • 17:25
    Nella the Princess Knight
  • 17:50
    Rusty Rivets
Пълна програма
  • 16:40
    Световна класа "Ботсвана - луксозно сафари"
  • 17:30
    Мигове от катастрофата
  • 18:45
    Исус-Истинската история: Последните дни
  • 20:00
    Омагьосаното царство
Пълна програма
  • 16:40
    Хелън
  • 19:00
    Семейство Джоунс
  • 20:55
    Противообществено
  • 23:00
    Нещото
Пълна програма
  • 16:45
    Бърза обиколка
  • 17:10
    Бърза обиколка
  • 17:40
    С Бентли през зеления ад
  • 18:10
    1886 - Легенди на автомобилната култура: VW
Пълна програма

Сериали

Fox Life 17:05
Уитни- втори сезон, еп. 15
Fox Crime 17:05
Веществени доказателства: Рим - втори сезон, еп. 13
AXN 17:10
Красавицата и Звяра; сезон 4, епизод 10, драма, ужаси, САЩ, 2016
AXN Black 17:10
Най-добрият тунинг; сезон 1, епизод 7, спорт, риалити, Финландия, 2012
Utilisima 17:15
Кухня без граници - четвърти сезон, еп. 10

Всички предавания

Спорт

AXN Black 17:10
Най-добрият тунинг; сезон 1, епизод 7, спорт, риалити, Финландия, 2012
Diema Sport 17:30
Футбол: ЦСКА - Лудогорец, четвъртфинален мач за Купата на България, директно
Eurosport 17:30
Сноуборд: Световна купа Вал Торан
Eurosport HD 17:30
Сноуборд: Световна купа Вал Торан
bTV 17:50
Спорт тото

Всички предавания

Филми

TV1000 17:05
Песен за Коледа, САЩ, драма, с Бека Тобин, Кендра Тиминс, 2017
AXN 17:10
Красавицата и Звяра; сезон 4, епизод 10, драма, ужаси, САЩ, 2016
AXN White 17:25
Отмъщението; сезон 2, епизод 8, драма, мистерия, Турция, 2014
Planeta Folk 17:30
"Звездите на България" - музикален гост
BNT HD 17:30
В кадър: Разговори с дядо документален филм

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания



{START_COUNTER}