ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 16:55
    Градчето Сидер Коув тв филм /16 епизод/
  • 17:45
    Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня/п/
  • 17:55
    Зелена светлина
  • 18:00
    По света и у нас Информационна емисия
Пълна програма
  • 17:00
    bTV Новините
  • 17:30
    "Лице в лице" - публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова
  • 17:55
    Спорт тото
  • 18:00
    Премиера: "Сърцето на града" - сериал, с.1, еп. 12
Пълна програма
  • 16:30
    "Завинаги свързани" (премиера) - сериен филм
  • 17:30
    "Господари на ефира"- забавно предаване /п/
  • 17:55
    "Теглене на Лото 5 от 35 - "Златната топка"
  • 18:00
    "Семейни войни" - телевизионна игра, избрано
Пълна програма
  • 16:45
    Хрътката: да надушиш престъпление - криминален сериал
  • 17:30
    Новините ON AIR
  • 17:50
    Директно - вашето мнение на живо в ефир - актуално ток шоу с Димитър Абрашев
  • 18:30
    Новините ON AIR
Пълна програма
  • 17:00
    Водещите новини
  • 17:05
    Очи в очи - документална поредица на Bloomberg
  • 18:00
    В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки
  • 20:00
    Investbook с Димитър Вучев
Пълна програма
  • 10:00
    Временно не се излъчва по решение на СЕМ
Пълна програма
  • 16:05
    Изгубено момиче; сезон 4, епизод 6, научна фантастика, драма, САЩ, 2013
  • 17:05
    Красавицата и Звяра; сезон 4, епизод 12, драма, ужаси, САЩ, 2016
  • 18:05
    Скорпион; сезон 1, епизод 12, екшън, драма, САЩ, 2015
  • 19:05
    Скрити доказателства; сезон 3, епизод 9, криминален, драма, САЩ, 2013
Пълна програма
  • 16:30
    Майстори на къщи в клоните на дърветата: Къща в стил "Дивия запад"
  • 17:25
    Чудовищата в мен: Инфектирано око
  • 18:20
    Чудовищата на Аляска: Голямата стъпка от централна Аляска
  • 19:15
    Котки 101: Котенца
Пълна програма
  • 17:00
    Новини
  • 17:10
    Избрано от "Неделник с Волен Сидеров" - обзорно предаване
  • 18:00
    "Държавата днес" - информационно-публицистичен блок
  • 18:30
    "На жълтите павета" - публицистично предаване
Пълна програма
  • 17:00
    Новини
  • 17:10
    "Луди по морето" - доку поредица
  • 18:00
    Новини
  • 18:15
    "Горещи теми" - булеварден журнал
Пълна програма
  • 17:00
    Standard MNG
  • 17:30
    Hit Mix
  • 20:00
    Balkan Party
Пълна програма
  • 10:00
    Временно не се излъчва по решение на СЕМ
Пълна програма
  • 16:00
    България днес информационен блок
  • 17:30
    Местно време /БНТ 2 Русе/
  • 18:00
    Пътувай с БНТ 2: Етно /БНТ 2 Варна/п/
  • 18:30
    Днес и утре
Пълна програма
  • 16:00
    България днес информационен блок
  • 17:30
    Местно време /БНТ 2 Русе/
  • 18:00
    По света и у нас
  • 18:40
    Още от деня коментарно предаване
Пълна програма
  • 16:55
    Miss Moon
  • 17:05
    Miss Moon
  • 17:25
    Wacky Races
  • 17:36
    Wacky Races
Пълна програма
  • 17:00
    "Стрелата" - сериал, еп.17
  • 18:00
    "Мъртва точка" - сериал, еп. 3
  • 19:00
    Премиера: "Кости" - сериал, с.11, еп. 8
  • 20:00
    Премиера: "Смъртоносно оръжие" - сериал, еп. 8
Пълна програма
  • 17:00
    "Сам вкъщи 3" - комедия, семеен (САЩ, 1997), режисьор -  Раджа Госнел, актьори - Алекс Линц, Олек Крупа, Риа Килстед, Лени фон Долен, Мариан Зелдес, Скарлет Йохансон и др.
  • 19:15
    "Сам вкъщи: Коледен обир" - комедия, криминален (САЩ, Канада, 2012), режисьор - Питър Хюит,актьори - Деби Мазар, Джодел Фърланд, Малкълм Макдауел, Дъг Мюрей, Едуард Ейснър, Еди Степлис, Ели Харви и др.
  • 21:00
    Премиера: "Хорът на момчетата" - драма, музикален (Холандия, САЩ, 2014), режисьор - Франсоа Жирар, а актьори - Дъстин Хофман, Кати Бейтс, Еди Изард, Кевин Макхал, Джош Лукас, Дебра Уингър,  Ерика Пичинини, Ривер Александър и др.
  • 23:00
    "Най-екзотичният хотел Мариголд" - комедия, драма (САЩ, Великобритания, 2012), режисьор - Джон Мадън, актьори - Бил Най, Роналд Пикъп, Силия Имри, Пенелъпи Уилтън, Дев Пател,  Том Уилкинсън, Маги Смит, Джуди Денч и др.
Пълна програма
  • 17:00
    "Домашен арест" - сериал, с.3
  • 18:00
    "Кое е това момиче" - сериал, с.4
  • 19:00
    "Без пукната пара" - сериал, с.4
  • 20:00
    "Новите съседи" - комедиен сериал
Пълна програма
  • 16:00
    "Фермата" - риалити, с.3
  • 17:30
    "Какво ядем?"
  • 18:00
    "Страсти в Тоскана" - сериал, с.1, еп.19
  • 19:00
    "Лекар в планината" - сериал, с.6, еп.4
Пълна програма
  • 16:50
    ОК, Кей О! Да бъдем герои
  • 17:10
    Бен 10
  • 17:20
    Бен 10
  • 17:35
    Малки Титани: В готовност
Пълна програма
  • 16:10
    "Зима", драма, Великобритания, 2015; реж. Хайди Грийнсмит, с Томи Фланаган, Том Пейн, Стейси Мартин, Бил Милнър, Жюдит Годреш, [15+]
  • 17:45
    "Бежанецът с малиновата лодка", комедия, Финландия, 2014; реж. Лейф Линдблум, с Йонас Карлсон, Йозефине Борнебуш, Фрида Халгрен, Ерик Йохансон, Сузане Ройтер, [12+]
  • 19:20
    "Лен и компания", комедийна драма, Канада, 2015; реж. Тим Годсол, с Рис Айфънс, Джуно Темпъл, Джак Килмър, Киър Гилкрист, Катрин Хан, [12+]
  • 21:00
    "Приятелите на Питър", комедия, Великобритания, 1992; реж. Кенет Брана, с Кенет Брана, Ема Томпсън, Рита Ръднър, Стивън Фрай, Хю Лори, [12+]
Пълна програма
  • 16:35
    "Без лоши чувства", комедия, САЩ, 2013; реж. Грег Мотола, с Лари Дейвид, Бил Хедър, Филип Бейкър Хол, Джон Хам, Кейт Хъдсън, [12+]
  • 18:15
    "Очакването", драма, Италия, 2015; реж. Пиеро Месина, с Жулиет Бинош, Лу Де Лаж, Джорджо Коланджели, Доменико Диеле, Антонио Фолето, [15+]
  • 19:55
    "Студен фронт", драма - мистерия, Русия, 2016; реж. Роман Волобуев, с Светлана Устинова, Даша Найшулер, Александър Молохников, Татяна Абраменко, Полина Аскери, [12+]
  • 21:30
    "Флашданс", музикална драма, САЩ, 1983; реж. Ейдриън Лайн, с Дженифър Бийлс, Майкъл Нури, Лилия Скала, Съни Джонсън, Кайл Т. Хефнър, [12+]
Пълна програма
  • 17:00
    Connect the World with Becky Anderson
  • 18:00
    International Desk (with World Sport)
  • 19:00
    Quest Express
  • 19:45
    Marketplace Africa
Пълна програма
  • 17:00
    "Моят живот"- сериен филм, /п/
  • 18:00
    "Пепел от рози" - сериен филм
  • 19:00
    "Сезонът на черешите"- сериен филм
  • 20:00
    "Ритъмът на мечтите"(премиера) - сериал
Пълна програма
  • 15:00
    "Хазарт" - трилър с уч. на Ал Пачино, Матю Макконъхи, Рене Русо, Джеръми Пивън, Арманд Асанте, Джейми Кинг, Кевин Чапмън, Ралф Гарман, Карли Поуп и др., /п/
  • 17:30
    "Мъже на работa" - сериал, сезон 2
  • 18:00
    "Снайперисти" - сериал, сезон 5
  • 19:00
    "Топ Гиър" - предаване за автомобили, сезон 6, /п/
Пълна програма
  • 17:00
    Съкровища в склада: Великобритания: Епизод 4
  • 17:30
    Съкровища в склада: Епизод 22
  • 18:00
    Да продадеш колата си: Мини Моук
  • 19:00
    Как се прави...: Макари за въдици/ Миниатюрни къщи/ Миксери
Пълна програма
  • 17:02
    Пътешествия в Kосмоса: Оцеляване в празнотата
  • 17:50
    Големи умове: Търси и разрушавай
  • 18:40
    Ловци на митове: Рисунки с експлозиви
  • 19:30
    Х-машини: Ан 225, морско чудовище
Пълна програма
  • 17:00
    Приключенията на Рапунцел и разбойника
  • 17:30
    Елена от Авалор
  • 18:00
    Soy Luna S2
  • 19:00
    Къмпиране
Пълна програма
  • 16:45
    "Изследователи: Чудесната планета"
  • 17:10
    "Изследователи: Чудесната планета"
  • 17:35
    "Чудата наука"
  • 18:05
    "Чудата наука"
Пълна програма
  • 16:30
    Клуб Уинкс - анимационен сериал
  • 17:20
    Трансформъри: Роботи-спасители - анимационен сериал
  • 17:40
    Франклин - анимационен сериал
  • 18:10
    Чудовища и пирати - анимационен сериал
Пълна програма
  • 15:00
    Делници - с Николай Колев
  • 18:00
    Новини
  • 18:30
    Делници - с Николай Колев
  • 19:00
    Шоколад и пипер - 140 еп. - Сериал
Пълна програма
  • 16:00
    Ски-скокове: Световна купа Енгелберг
  • 17:30
    "По пътя към Пьончан"
  • 18:00
    Биатлон, Световна купа Ле Гран Борнан: Масов старт (мъже)
  • 18:30
    Биатлон, Световна купа Ле Гран Борнан: Масов старт (жени)
Пълна програма
  • 16:00
    Снукър: "Шотландия оупън", финал
  • 18:00
    Ски-скокове: Световна купа Енгелберг
  • 19:30
    Биатлон, Световна купа Ле Гран Борнан: Масов старт (жени)
  • 20:00
    Биатлон, Световна купа Ле Гран Борнан: Масов старт (мъже)
Пълна програма
  • 16:35
    72 опасни места за живеене, сезон 1, еп. 5
  • 17:20
    Риболовна надпревара, сезон 2, еп. 3
  • 18:10
    Супер конструкция, супер кола, сезон 2, еп. 7
  • 19:00
    Мащабни продажби, сезон 2, еп. 4
Пълна програма
  • 16:10
    X Games - Norway
  • 17:05
    Dew Tour Mountain
  • 18:00
    Nhra Sportsman Series
  • 18:55
    Dumball: Idiots In India
Пълна програма
  • 15:40
    Феномени /на живо/
  • 17:40
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 20:00
    ЗОНА ЗА ПОЗДРАВИ - LIVE /телевизионно шоу за поздрави - на живо/
Пълна програма
  • 17:00
    Разбивачи на дворове
  • 17:30
    Разбивачи на дворове
  • 18:00
    Ловци на острови
  • 18:30
    Ловци на острови
Пълна програма
  • 16:05
    Анатомията на Грей - тринадесети сезон, еп. 18
  • 17:05
    Без пукната пара - първи сезон, еп. 3
  • 17:30
    Без пукната пара - първи сезон, еп. 4
  • 18:00
    Сексът и градът - трети сезон, еп. 11
Пълна програма
  • 16:10
    Лас Вегас - четвърти сезон, еп. 14
  • 17:05
    Веществени доказателства: Рим - втори сезон, еп. 15
  • 18:15
    Престъпни намерения - дванадесети сезон, еп. 4
  • 19:10
    Полицаите от Чикаго, еп. 20
Пълна програма
  • 16:50
    "Край морето", романтична драма, САЩ, 2015; реж. Анджелина Джоли Пит, с Брад Пит, Анджелина Джоли Пит, Мелани Лоран, Мелвил Пупо, Нилс Ареструп, [15+]
  • 18:50
    "Красавицата и звярът (2017)", семеен - фентъзи, САЩ, 2017; реж. Бил Кондон, с Ема Уотсън, Дан Стивънс, Люк Евънс, Джош Гад, Кевин Клайн, [7+]
  • 21:00
    "Берлински Вавилон І, 13 еп.", криминална драма, Германия, 2017; реж. Том Тиквер, Ахим Фон Борис, Хенк Хандлюгтен, с Фолкер Брух, Лив Лиза Фрийс, Леони Бенеш, Валера Каничшеф, Дмитри Александров, [18+]
  • 21:45
    "Берлински Вавилон І, 14 еп.", криминална драма, Германия, 2017; реж. Том Тиквер, Ахим Фон Борис, Хенк Хандлюгтен, с Фолкер Брух, Лив Лиза Фрийс, Леони Бенеш, Валера Каничшеф, Дмитри Александров, [18+]
Пълна програма
  • 16:45
    Скрити следи: Първата световна война (1914-1918 г.)
  • 17:45
    География на убийствата, сезон 1, еп. 1
  • 18:35
    География на убийствата, сезон 1, еп. 2
  • 19:25
    Митове и чудовища, сезон 1, еп. 3
Пълна програма
  • 17:00
    Американски антиквари: Шокиран и пиян
  • 18:00
    Колите, изградили образа на Америка: Епизод 3
  • 20:00
    Изковани в огъня: Японски меч "нагината"
  • 21:00
    Спецове в заложната къща: Смърт и препариране
Пълна програма
  • 17:00
    КОНЕТЕ
  • 18:00
    Рейсинг екстрийм – тв поредица, четвърти сезон, 25 еп. /п/
  • 18:30
    Ловци на акули – тв поредица, Америка, първи сезон, 6 еп.
  • 19:30
    Риболов с Върхара – тв поредица, втори сезон /п/
Пълна програма
  • 17:00
    "Отгатни колко те обичам"
  • 17:35
    "Каква е голямата идея?"
  • 18:00
    "Паленца"
  • 18:45
    "Кипър"
Пълна програма
  • 17:00
    НОВИНИ
  • 17:25
    Телемаркет
  • 17:30
    "Имате думата"
  • 18:00
    НОВИНИ Централна емисия
Пълна програма
  • 02:45
    JDM
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:30
    Драконова топка Z (анимация)
  • 19:00
    Хартли (фейлетон)
Пълна програма
  • 15:15
    "Моите, твоите и нашите" - комедия / семеен с Хенри Фонда, Лусил Бол, Ван Джонсън, Том Босли.
  • 17:05
    "Хавай" - драма с Джули Андрюс, Ричард Харис, Макс фон Сидов, Джийн Хекман.
  • 19:40
    "Нечестни сърца" - драма / романс с Винсънт Д’Онофрио, Дженифър Джейсън Лий, Ноа Уайл, Питър Бърг.
  • 21:30
    "Мостът "Голдън Гейт" - драма / криминален с Мат Дилън, Джоун Чен.
Пълна програма
  • 16:20
    FIM MXGP WORLD CHAMPIONSHIP REPLAY
  • 17:10
    WORLD SUPERBIKE CLASSICS
  • 18:00
    P1 POWERBOAT EUROPEAN SERIES
  • 18:25
    P1 POWERBOATS SERIES - USA
Пълна програма
  • 17:00
    Vidiots
  • 17:30
    Vidiots
  • 18:00
    Vidiots
  • 18:30
    Vidiots
Пълна програма
  • 16:00
    #WINNING2017: American Stars
  • 17:30
    ZAYN: Hitlist
  • 18:00
    Raye's Top 20 Biggest...
  • 19:35
    Hot Right Now!
Пълна програма
  • 17:00
    Rocks Rated!
  • 18:00
    Rock Solid Playlist
  • 19:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 19:40
    The Decade's Biggest Anthems!
Пълна програма
  • 16:40
    Обучение на домашни любимци, сезон 1, еп. 2
  • 17:05
    Топ 10 на най-смъртоносните животни, сезон 1, еп. 1
  • 17:35
    Топ 10 на най-смъртоносните животни, сезон 1, еп. 2
  • 18:05
    Топ 10 на най-смъртоносните животни, сезон 1, еп. 3
Пълна програма
  • 17:00
    Спасителен отряд в ада, еп. 4
  • 18:00
    Машина на времето, еп. 1
  • 19:00
    Панорама на Световното наследство, еп. 8
  • 20:00
    Геният, еп. 6
Пълна програма
  • 16:37
    Най-чудатите твари в света: Чудати създания в небето
  • 17:24
    Най-чудатите твари в света: Чудати създания в океана
  • 18:11
    Най-чудатите твари в света: Почти като хората
  • 19:00
    Змии в града: Психо мамба
Пълна програма
  • 16:00
    Баскетбол: Барселона - Гран Канария, мач от испанската баскетболна лига, повторение
  • 18:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 18:05
    Футбол: Рен - Пари Сен Жермен, мач от френската Лига 1, повторение
  • 20:00
    Обзор на кръга в Чемпиъншип (2017-18), 17-и епизод, повторение
Пълна програма
  • 16:45
    "В действителност"
  • 17:45
    "Нека да говорят"
  • 19:00
    "Време"
  • 19:30
    Премиера. "Сребърният бор". Сериен филм
Пълна програма
  • 17:00
    "Звездите празнуват" - музикална програма
  • 18:00
    "Златен хит" - най-доброто
  • 18:05
    "Планета Хит Микс" - музикална програма
  • 19:00
    "Картини от Света" - музикална импресия
Пълна програма
  • 17:00
    "Традиция и новаторство" - модерен фолк
  • 17:30
    "Звездите на България" - музикален гост
  • 18:00
    "Музикален пъзел" - избрани песни
  • 18:30
    "Добра среща " - музика по избор на зрителите
Пълна програма
  • 17:00
    "Промо" - нови видеоклипове
  • 17:05
    "Show Time" - музикална програма
  • 18:00
    "Звездно" - музикално развлекателно
  • 19:00
    "Промо" - нови видеоклипове
Пълна програма
  • 16:35
    "Теория за големия взрив" - сериал
  • 18:00
    "Тафф" - булеварден журнал
  • 19:00
    Новини
  • 19:10
    "Семейство Симпсън" - анимационен сериал
Пълна програма
  • 16:00
    Италия, Серия А: Верона - Милан
  • 18:00
    Италия, Серия А: Болоня - Ювентус
  • 20:00
    УЕФА Шампионска лига - магазинно предаване
  • 20:30
    Мобил 1
Пълна програма
  • 16:00
    "В капана на подозренията" - доку-поредица
  • 18:00
    "Съблазнителни измами" - доку-поредица
  • 18:30
    "Сред нас" - сериал
  • 19:00
    "Експлозивно" - журнал
Пълна програма
  • 15:00
    Сериал: "Обикновен живот"
  • 18:20
    "Бялата гвардия"
  • 19:50
    "Културната революция"
  • 20:35
    Сериал: "Семеен детектив"
Пълна програма
  • 17:00
    "Особено мнение"
  • 18:00
    "Пълен албац"
  • 19:00
    "Разбор на полетите"
  • 20:00
    Сериал: "Бандитският Петербург"
Пълна програма
  • 17:00
    "Клиниката на Зюдринг" - сериал
  • 18:30
    "Съдба - и изведнъж всичко е различно" - сериал
  • 19:00
    "Патрулна обиколка: Специалистите" - репортаж
  • 20:00
    "Полицаите от Рур: Die Ruhrpottwache" - криминален сериал
Пълна програма
  • 16:15
    "Първото благо"- с водещ проф. Цветан Димитров /повторение/
  • 17:15
    "Завръщане към изворите" - Документален филм
  • 17:30
    Новини - информационна емисия на ТВ "СКАТ" /на живо/
  • 17:45
    "Всички на мегдана" поздравителен концерт /на живо/
Пълна програма
  • 17:00
    Жилет футбол
  • 19:00
    Футбол
  • 21:30
    Спортна програма
  • 22:30
    Футбол
Пълна програма
  • 10:00
    Временно не се излъчва по решение на СЕМ
Пълна програма
  • 16:50
    Grizzy & die Lemminge
  • 17:45
    Zak Storm - Super Pirat
  • 18:10
    Dragons - Die Reiter von Berk
  • 18:40
    Bugs Bunny & Looney Tunes
Пълна програма
  • 17:00
    Сянката на Елена - ТВ сериал - Бразилия - 29епизод
  • 18:00
    Безценна перла - ТВ сериал - Бразилия - 17 епизод
  • 19:00
    Новини
  • 19:30
    Регионите отблизо-предаване на Телемедиа/повторение/
Пълна програма
  • 12:02
    We Love Music
  • 18:02
    1 Artist 3 Hits
  • 18:12
    Top 10
  • 19:02
    New 4 U
Пълна програма
  • 17:00
    Джил и Джеса: С поглед към бъдещето: Епизод 11
  • 18:00
    Кажете ДА на булчинската рокля - Великобритания: Епизод 16
  • 18:30
    Кажете ДА на булчинската рокля - Великобритания: Епизод 17
  • 19:00
    Кралят на пекарната: Пекарната и кафенето на Лидия
Пълна програма
  • 17:00
    Холандия и домът на портокала
  • 17:30
    Да хванеш тен зад Полярния кръг
  • 18:00
    Архитектурно - исторически резерват град Несебър
  • 18:30
    Събор "Света Анна"
Пълна програма
  • 17:00
    Странни храни: вкусни дестинации
  • 17:30
    Странни храни: вкусни дестинации
  • 18:00
    Странни храни с Андрю Цимерн
  • 19:00
    Търсене на дом по света
Пълна програма
  • 17:00
    Странни храни: вкусни дестинации
  • 17:30
    Странни храни: вкусни дестинации
  • 18:00
    Странни храни с Андрю Цимерн
  • 19:00
    Търсене на дом по света
Пълна програма
  • 15:40
    Булката беглец, САЩ, комедия/романтичен, с Джулия Робъртс, 1999
  • 17:30
    Всичко ни е наред, САЩ, приключенски/драма, с Робърт ДеНиро, Дрю Баримор, 2009
  • 19:10
    Подмяната, САЩ, Биография/криминален/драма, с Анджелина Джоли, реж. Клинт Истууд, 2008
  • 21:30
    Момиче за милиони, САЩ, драма/спорт, с Хилъри Суонк, реж. Клинт Истууд, 2004
Пълна програма
  • 17:00
    Новини
  • 17:30
    Новини
  • 17:50
    "Репортажът" - информационно предаване (повторение)
  • 18:20
    "Свободна зона" - публицистично предаване
Пълна програма
  • 16:30
    Антъни Бурдейн: Без задръжки - осми сезон, еп. 2
  • 17:15
    Кухня без граници - четвърти сезон, еп. 12
  • 17:30
    Като по учебник с Кари Озмънд - кулинарно предаване, еп. 21
  • 18:00
    Като по учебник с Кари Озмънд - кулинарно предаване, еп. 22
Пълна програма
  • 17:00
    Ние обичаме 2010 +
  • 18:00
    Музиката никога не е била толкова добра
  • 19:00
    Хитовете не лъжат!
  • 21:00
    Познайте годината!
Пълна програма
  • 16:00
    И още нещо - Комедия, Романтичен, 2003, Режисьор: Уди Алън, В ролите: Уди Алън, Джейсън Бигс, Кристина Ричи, Фишър Стивънс, Дани Де Вито
  • 18:00
    Само през трупа й - Романтичен, Комедия, 2008, Режисьор: Джеф Лоуъл, В ролите: Ева Лонгория, Линдзи Слоун, Пол Ръд, Джейсън Бигс, Лейк Бел, Стивън Рут, Али Хилис
  • 20:00
    Бащата на изобретението - Комедия, 2010, Режисьор: Трент Купър, В ролите: Кевин Спейси, Вирджиния Мадсън, Хедър Греъм, Джак Макгий, Камила Бел, Джони Ноксвил, Майкъл Росенбаум, Ред Уест
  • 22:00
    Късметлиите - Комедия, 2008, Режисьор: Нейл Бъргър, В ролите: Тим Робинс, Рейчъл Макадамс, Майкъл Пеня, Дирк Уитънборн, 
Пълна програма
  • 17:00
    "4 сватби и едно вълшебно пътешествие" - доку-поредица
  • 18:00
    "Между тюл и сълзи" - доку-поредица
  • 19:00
    "Поглед отблизо: Ветеринарната клиника" - доку-поредица
  • 20:00
    "Перфектна вечеря" - доку-поредица
Пълна програма
  • 17:00
    Публицистика
  • 18:00
    Тв сериал/п/
  • 19:00
    "Футболни герои"- документална поредица
  • 19:30
    "Холивудски знаменитости" - документална поредица
Пълна програма
  • 16:40
    Малкълм - шести сезон, еп. 8
  • 17:10
    По-щастливите ни приятели - първи сезон, еп. 11
  • 17:35
    По-щастливите ни приятели - първи сезон, еп. 12
  • 18:05
    Касъл - трети сезон, еп. 11
Пълна програма
  • 17:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 17:40
    DJ Duel
  • 19:00
    Club Bangers!
  • 21:00
    Big Tunes!
Пълна програма
  • 17:00
    TOP MODELS
  • 17:25
    F-PEOPLE
  • 17:30
    TOP MODELS
  • 17:55
    FASHION WEEK
Пълна програма
  • 16:00
    Снукър: "Шотландия оупън", финал
  • 18:00
    Ски-скокове: Световна купа Енгелберг
  • 19:30
    Биатлон, Световна купа Ле Гран Борнан: Масов старт (жени)
  • 20:00
    Биатлон, Световна купа Ле Гран Борнан: Масов старт (мъже)
Пълна програма
  • 17:00
    Pop Superstars
  • 19:00
    Can't Stop The Hits
  • 22:00
    Big Fat Hits
Пълна програма
  • 17:00
    "Майстори на сделките" - 1 еп.
  • 17:50
    "Нерешени случаи с Доналд Макинтаяр" - 1 еп.
  • 18:40
    "Рождени дни" - 2033 еп.
  • 19:05
    "На косъм" - 12 eп.
Пълна програма
  • 17:00
    Новини
  • 17:25
    Прогноза за времето
  • 17:30
    новини
  • 17:35
    Темите - публицистика
Пълна програма
  • 17:00
    Охота без оружия
  • 17:30
    Тропа рыбака
  • 17:55
    Охота в Восточной Пруссии
  • 18:25
    Особенности охоты на Руси
Пълна програма
  • 15:10
    "Спайдърмен 3" - приключенски екшън с уч. на Тоби Магуайър, Кирстен Дънст, Джеймс Франко, Томас Хейдън Чърч, Тофър Грейс, Розмари Харис и др., /п/
  • 18:00
    "От местопрестъплението: Ню Йорк" - сериал, сезон 4
  • 19:00
    "София - Ден и Нощ" - риалити сериал
  • 20:00
    "От местопрестъплението" - сериал, сезон 15
Пълна програма
  • 16:45
    American Loggers: Closing the Golden Road
  • 17:30
    How the Universe Works: Stars
  • 18:15
    Kitchen Boss: Italian Rustic
  • 18:37
    Kitchen Boss: Mediterranean Flavours
Пълна програма
  • 17:00
    WEATHER FORECAST
  • 17:05
    THIS DAY in history
  • 17:15
    GADGET-X
  • 17:30
    3WAYS2
Пълна програма
  • 17:00
    Кухнята
  • 18:00
    Анна Олсън: Сладкарски изделия
  • 18:30
    Анна Олсън: Сладкарски изделия
  • 19:00
    Режи, Джуниър!
Пълна програма
  • 16:45
    Кръстници вълшебници
  • 17:10
    Опасният Хенри
  • 17:40
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 18:10
    Геймърки
Пълна програма
  • 16:00
    Ски-скокове: Световна купа Енгелберг
  • 17:30
    "По пътя към Пьончан"
  • 18:00
    Биатлон, Световна купа Ле Гран Борнан: Масов старт (мъже)
  • 18:30
    Биатлон, Световна купа Ле Гран Борнан: Масов старт (жени)
Пълна програма
  • 16:50
    "Край морето", романтична драма, САЩ, 2015; реж. Анджелина Джоли Пит, с Брад Пит, Анджелина Джоли Пит, Мелани Лоран, Мелвил Пупо, Нилс Ареструп, [15+]
  • 18:50
    "Красавицата и звярът (2017)", семеен - фентъзи, САЩ, 2017; реж. Бил Кондон, с Ема Уотсън, Дан Стивънс, Люк Евънс, Джош Гад, Кевин Клайн, [7+]
  • 21:00
    "Берлински Вавилон І, 13 еп.", криминална драма, Германия, 2017; реж. Том Тиквер, Ахим Фон Борис, Хенк Хандлюгтен, с Фолкер Брух, Лив Лиза Фрийс, Леони Бенеш, Валера Каничшеф, Дмитри Александров, [18+]
  • 21:45
    "Берлински Вавилон І, 14 еп.", криминална драма, Германия, 2017; реж. Том Тиквер, Ахим Фон Борис, Хенк Хандлюгтен, с Фолкер Брух, Лив Лиза Фрийс, Леони Бенеш, Валера Каничшеф, Дмитри Александров, [18+]
Пълна програма
  • 09:30
    Playlist
  • 18:00
    Lucky 7
  • 19:00
    Hip-Hop of BG
  • 19:30
    Music of BG
Пълна програма
  • 17:00
    Doc McStuffins
  • 17:30
    Vampirina
  • 18:00
    Frozen In Time
  • 19:00
    Sofia The First
Пълна програма
  • 16:45
    Кръстници вълшебници
  • 17:10
    Опасният Хенри
  • 17:40
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 18:10
    Геймърки
Пълна програма
  • 17:00
    90s Vs 00s
  • 18:00
    Monday Memories
  • 22:00
    Guess The Year
  • 23:00
    Classic Power Ballads
Пълна програма
  • 16:30
    Deadline: Crime with Tamron Hall: Never Stop Looking
  • 17:25
    The Locator: Episode 25
  • 17:50
    The Locator: Episode 27
  • 18:20
    I Almost Got Away With It: Got Remarried
Пълна програма
  • 16:55
    Clubland: Bayern Munich
  • 17:20
    Football Stars: Arsene Wenger
  • 17:50
    Football Stars: Mourinho at Man U
  • 18:15
    Premiere Football Stars: Episode 7
Пълна програма
  • 16:50
    Madfin Shark Series
  • 17:15
    Modern Fishing With Jared Jeffries
  • 17:40
    Modern Fishing With Jared Jeffries
  • 18:05
    Modern Fishing With Jared Jeffries
Пълна програма
  • 17:00
    Американски антиквари: Шокиран и пиян
  • 18:00
    Колите, изградили образа на Америка: Епизод 3
  • 20:00
    Изковани в огъня: Японски меч "нагината"
  • 21:00
    Спецове в заложната къща: Смърт и препариране
Пълна програма
  • 17:00
    Машина на времето, еп. 1
  • 18:00
    Панорама на Световното наследство, еп. 8
  • 19:00
    Геният, еп. 6
  • 20:00
    Морски вълци: Северът срещу Юга, еп. 4
Пълна програма
  • 17:00
    bTV Новините
  • 17:30
    "Лице в лице" - публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова
  • 17:55
    Спорт тото
  • 18:00
    Премиера: "Сърцето на града" - сериал, с.1, еп. 12
Пълна програма
  • 16:35
    Най-добрият тунинг; сезон 1, епизод 8, спорт, риалити, Финландия, 2012
  • 17:10
    Най-добрият тунинг; сезон 1, епизод 9, спорт, риалити, Финландия, 2012
  • 17:45
    Престъпления без граници; сезон 1, епизод 8, криминален, драма, Франция, 2013
  • 18:50
    Тоталкар; сезон 4, епизод 7, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2017
Пълна програма
  • 16:25
    Отмъщението; сезон 2, епизод 9, драма, мистерия, Турция, 2014
  • 17:35
    Отмъщението; сезон 2, епизод 10, драма, мистерия, Турция, 2014
  • 18:50
    Елементарно, Уотсън!; сезон 5, епизод 23, криминален, драма, САЩ, 2016
  • 19:50
    Медиум; сезон 4, епизод 3, криминален, мистерия, САЩ, 2007
Пълна програма
  • 17:00
    Какво е нужно за убийство: В пламъци
  • 17:30
    Какво е нужно за убийство: Никога няма да открият тялото й
  • 18:00
    ЗЛОТО ОТБЛИЗО: Убийство сред Езерата: Дерик Бърд
  • 19:00
    ЗЛОТО ОТБЛИЗО: Той написа "Убийство"
Пълна програма
  • 16:35
    Обиколка за милиони
  • 18:20
    Войната е опиат
  • 20:50
    Противообществено
  • 22:50
    Патрулката
Пълна програма
  • 17:00
    Новости RTVi
  • 17:10
    Особое мнение
  • 18:00
    Сериал "Странствия и невероятные приключения одной любви" 16+
  • 19:00
    Сериал "Мотыльки" 12+
Пълна програма
  • 17:00
    "Фолклорна дъга": "Какво се хоро люлее" - любими песни от Странджа
  • 17:30
    "Новини" - информационна емисия на ТВ"СКАТ"
  • 17:50
    "Фолклорна дъга": "Това е България" - концерт на НФА"Българе" /2 част
  • 18:30
    "Новини" - информационна емисия на ТВ"СКАТ"
Пълна програма
  • 17:00
    Punk'd
  • 17:25
    Punk'd
  • 17:50
    The King of Queens
  • 18:15
    The King of Queens
Пълна програма
  • 17:00
    Passenger Rides Her Biggest Cock (18+)
  • 17:24
    Massage Time (18+)
  • 17:46
    Mommy Issues: Part 2 (18+)
  • 18:12
    Sexy Minx Tastes Her First Pussy (18+)
Пълна програма
  • 15:40
    Тенис: Карен Качанов - Ернест Гулбис (Skistar Swedish Open, Бостад; 2017 ATP WORLD TOUR 250 - повторение)
  • 18:30
    "Спорт +" спортно обзорно предаване (повторение)
  • 19:30
    "Екстремни серии по ветроходство" - 7 еп., спортно-обзорно предаване
  • 20:00
    "Код Спорт" - спортно обзорно предаване (повторение)
Пълна програма
  • 16:00
    Най-доброто от 2017 г. - Световно първенство по хокей на лед: Канада - Швеция - финал
  • 18:30
    Аз съм…
  • 18:45
    Световно клубно първенство по футбол: финал
  • 21:00
    Арена баскетбол обзорно предаване за баскетбол
Пълна програма
  • 15:45
    Фалшификатори
  • 17:50
    Розата на Натали
  • 19:35
    Париж 36
  • 22:00
    Суини Тод
Пълна програма
  • 17:00
    Новини
  • 17:10
    Прогноза за времето и агропрогноза
  • 17:15
    Борсова информация
  • 17:20
    Агротема
Пълна програма
  • 17:00
    3D Екскурзовод
  • 17:30
    3D Екскурзовод
  • 18:00
    В търсене на дълбочината
  • 19:00
    Преди да стане твърде късно
Пълна програма
  • 16:00
    World Series of Boxing - WSB
Пълна програма
  • 16:10
    Астерикс и викингите
  • 17:30
    Семейство Орхейм
  • 19:10
    Рисковете на любовта
  • 20:35
    Инсп. Мама
Пълна програма
  • 17:00
    Blue Carpet Special 
  • 17:30
    Blue Carpet Special
  • 18:00
    Camp James
  • 18:15
    Camp James
Пълна програма
  • 16:20
    Дивата природа на Нова Зеландия (1)
  • 17:10
    Надежда за дива природа (13)
  • 18:00
    Бебета в зоопарка (1)
  • 18:30
    Бебета в зоопарка (2)
Пълна програма
  • 17:00
    Дълг, чест и храброст
  • 18:00
    София
  • 18:30
    Образи от България - Севлиево
  • 19:00
    Легендите оживяват - Раковски, с.2 еп.2
Пълна програма
  • 16:50
    InterMezzo
  • 17:30
    Philippe Jaroussky Musical Academy Gala
  • 18:25
    Daniel Barenboim plays Schubert's piano sonata D 958
  • 18:55
    Daniel Barenboim plays Schubert's sonata D 959
Пълна програма
  • 16:00
    Волейбол: Монтана - Левски, мач от Суперлигата, повторение
  • 18:00
    Волейбол: Марица - Динамо Казан, мач от Шампионската лига за жени, повторение
  • 20:00
    Футбол: Славия - ЦСКА, мач от Първа професионална лига, повторение
  • 22:00
    Футбол: Левски - Лудогорец, мач от Първа професионална лига, повторение
Пълна програма
  • 16:10
    Тенис: Жил Симон - Петер Гойовчук (MOSELLE OPEN, Мец; 2017 ATP WORLD TOUR 250 - повторение)
  • 17:55
    Тенис: Беноа Пер - Марсел Гранойерс (MOSELLE OPEN, Мец; 2017 ATP WORLD TOUR 250 - повторение)
  • 19:00
    "Павлопетри - градът под вълните" - документален филм
  • 20:00
    Футбол: Коринтианс - Сао Пауло (Бразилско първенство, сезон 2017 - повторение)
Пълна програма
  • 17:00
    Футбол: Стоук Сити - Уест Хям Юнайтед, мач от английската Висша лига, запис
  • 19:00
    Неделен обзор на кръга във френската Лига 1 (2017-18), 17-и епизод
  • 20:00
    Неделен обзор на кръга в английската Висша лига (2017-18), 16-и епизод
  • 21:00
    "Светът на Висшата лига", предаване за английски футбол (2017-18), 24-и епизод, повторение
Пълна програма
  • 16:30
    Престъпления на фокус с Тамрон Хол: Никога не спирай да търсиш
  • 17:25
    Намирачът: Епизод 25
  • 17:50
    Намирачът: Епизод 27
  • 18:20
    Почти ми се размина: Втори брак
Пълна програма
  • 16:30
    еМисия България LIVE
  • 18:30
    Централни Новини на BIT LIVE
  • 19:00
    BIT СПОРТ LIVE
  • 19:30
    "Честно казано" с Люба Кулезич, (п)
Пълна програма
  • 17:00
    the_fishing_tv_show - За шаран с билет за един ден
  • 17:30
    Кухнята на любителите на риба - С Габор Киш
  • 18:00
    MLS OB - Сбъдната мечта
  • 18:30
    Ловна треска - Посока: Отново чудесната Африка 1. част
Пълна програма
  • 15:40
    "Любов и приятелство", романтична драма, Ирландия, 2015; реж. Уит Стилман, с Кейт Бекинсейл, Клое Севини, Ксавие Самюъл, Стивън Фрай, Том Бенет, [12+]
  • 17:15
    "Костенурките нинджа: На светло", анимационна комедия, САЩ, 2016; реж. Дейв Грийн, с Меган Фокс, Уил Арнет, Лора Лини, Стивън Амел, Ноел Фишър, [12+]
  • 19:10
    "Залезът на тамплиерите І, 2 еп.", историческа драма, САЩ, 2017; реж. Дъглас МакКинън, с Том Кълън, Саймън Мерълс, Падрийк Дилейни, Ед Стопард, Оливия Рос, [18+]
  • 20:00
    "Джеси Стоун: Изгубени в Рая", криминална драма, САЩ, 2015; реж. Робърт Хармън, с Том Селек, Лезли Хоуп, Люк Пери, Уилям Дивейн, Глория Рубен, [15+]
Пълна програма
  • 16:35
    "Майкъл Бубле: На живо в ВВС", концерт, Великобритания, 2016, [0+]
  • 17:35
    "Подмазвачи", комедийна драма, Холандия, 2016; реж. Роберт Ян Вестейк, с Лиополд Уит, Тим Линд, Хелън Белбин, Джули МакЛелан, Майлс Джап, [12+]
  • 19:10
    "Трите Хикса: Отново в играта", екшън - трилър, САЩ, 2017; реж. Даниел Джон Карузо Джуниър, с Вин Дизел, Дони Йен, Дипика Падуконе, Крис Ву, Руби Роуз, [12+]
  • 20:55
    "В сенките II, 5 еп.", драма, Румъния, 2017; реж. Богдан Мирика, с Шербан Павлу, Мария Обретин, Дору Ана, Мадалина Краю, Габриел Хюан, [18+]
Пълна програма
  • 17:00
    Spotlight
  • 17:15
    Spotlight
  • 17:30
    Front Row
  • 17:45
    Front Row
Пълна програма
  • 17:00
    От нишката до чергата (образователен документален филм)
  • 17:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 18:00
    Асеновград - Небесният Ерусалим / на английски, с български титри (образователен филм за туристически маршрут)
  • 18:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
Пълна програма
  • 16:00
    Автомобилизъм: Рали крос
  • 18:00
    Баскетбол: Евролига
  • 18:30
    Баскетбол: Еврокупа
  • 19:00
    Футбол: Холандска Ередивизи
Пълна програма
  • 16:30
    MMA: Professional Fighters League
  • 18:00
    Хокей на лед: "Удар със стик"
  • 18:55
    Новини
  • 19:00
    Волейбол: Световно клубно първенство 2017
Пълна програма
  • 16:45
    Max & Ruby
  • 17:05
    The Day Henry Met...
  • 17:10
    Nella the Princess Knight
  • 17:35
    Shimmer and Shine
Пълна програма
  • 17:00
    Световна класа "Дубай"
  • 17:30
    Мигове от катастрофата
  • 18:45
    Rock Stars: Свлачище край Ниагара
  • 19:50
    Световна класа "Мавриций"
Пълна програма
  • 16:35
    Обиколка за милиони
  • 18:20
    Войната е опиат
  • 20:50
    Противообществено
  • 22:50
    Патрулката
Пълна програма
  • 17:00
    Коли - страст или хоби
  • 17:25
    Новини
  • 17:30
    Бърза обиколка
  • 18:00
    Бърза обиколка
Пълна програма

Сериали

bTV Action 17:00
"Стрелата" - сериал, еп.15
bTV Comedy 17:00
"Домашен арест" - сериал, с.3
SAT 1 17:00
"Клиниката на Зюдринг" - сериал
Telekabel 17:00
Сянката на Елена - ТВ сериал - Бразилия -25 епизод
Fox Life 17:05
Уитни- втори сезон, еп. 15

Всички предавания

Спорт

AXN Black 17:10
Най-добрият тунинг; сезон 1, епизод 7, спорт, риалити, Финландия, 2012
Diema Sport 17:30
Футбол: ЦСКА - Лудогорец, четвъртфинален мач за Купата на България, директно
Eurosport 17:30
Сноуборд: Световна купа Вал Торан
Eurosport HD 17:30
Сноуборд: Световна купа Вал Торан
bTV 17:50
Спорт тото

Всички предавания

Филми

TVT 17:00
Бъта - селото на чешитите (образователен филм за селски туризъм)
Diema Family 17:00
"Моят живот"- сериен филм, /п/
Vivacom Arena 17:00
Бандити - Комедия, Криминален, 2001, Режисьор: Бари Левинсън, В ролите: Брус Уилис, Били Боб Торнтън, Кейт Бланшет
VTV 17:00
Документален филм
TV1000 17:05
Песен за Коледа, САЩ, драма, с Бека Тобин, Кендра Тиминс, 2017

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания



{START_COUNTER}