ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 18:40
    Още от деня коментарно предаване
  • 19:45
    Лека нощ, деца! Тип и Тап
  • 20:00
    По света и у нас Информационна емисия
  • 20:45
    Спортни новини
Пълна програма
  • 19:00
    bTV Новините - централна емисия
  • 20:00
    Премиера: "Сега и завинаги" - сериал, с. 2, еп.18
  • 21:00
    "Анна Каренина" - сериал, с.1, еп.1
  • 22:30
    "Шоуто на Слави" - вечерно ток шоу
Пълна програма
  • 19:00
    Новините на NOVA - централна емисия
  • 20:00
    "Откраднат живот: Чуждо тяло" (премиера) - сериен филм, 4 сезон
  • 21:00
    "Подли камериерки" (нов сезон) - сериен филм, 4 сезон
  • 23:00
    "Господари на ефира"- забавно предаване
Пълна програма
  • 19:00
    Денят ON AIR - новините с коментар с Владимир Сиркаров/Кузман Илиев
  • 20:00
    Сага за Форсайтови - сериал, драма
  • 21:30
    Новините ON AIR
  • 22:00
    Гол - спортно шоу с Ники Александров, Борис Касабов и Томислав Русев
Пълна програма
  • 18:00
    В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки
  • 20:00
    Investbook с Димитър Вучев
  • 20:30
    Светът е бизнес с Ивайло Лаков
  • 21:00
    Бизнес среща с Таня Кръстева
Пълна програма
  • 19:05
    Скрити доказателства; сезон 3, епизод 9, криминален, драма, САЩ, 2013
  • 20:05
    Киберпрестъпления; сезон 1, епизод 10, криминален, драма, САЩ, 2015
  • 21:00
    Шерлок Холмс; сезон 4, епизод 2, криминален, драма, Великобритания, 2017
  • 22:55
    Киберпрестъпления; сезон 1, епизод 8, криминален, драма, САЩ, 2015
Пълна програма
  • 18:20
    Чудовищата на Аляска: Голямата стъпка от централна Аляска
  • 19:15
    Котки 101: Котенца
  • 20:10
    Шамуари: Сред дивата природа: Епизод 13
  • 20:38
    Шамуари: Сред дивата природа: Епизод 14
Пълна програма
  • 19:00
    Новини
  • 19:30
    Публицистично предаване на телевизия RT
  • 20:00
    "Държавата днес" - информационно-публицистичен блок /п/
  • 20:30
    "На жълтите павета" - публицистично предаване /п/
Пълна програма
  • 19:00
    "Кой знае подобно нещо?" - куиз шоу с Кай Пфлауме
  • 19:50
    "Полицейският участък в големия град" - сериал
  • 21:00
    Новини
  • 21:15
    "Храните: Проверка от Тим Малцер"
Пълна програма
  • 17:30
    Hit Mix
  • 20:00
    Balkan Party
Пълна програма
  • 19:00
    Културни адреси: София, Европа документална поредица /10, последен епизод/п/
  • 19:20
    Потребителската кошница
  • 19:30
    България новини
  • 20:00
    Стъпка по стъпка
Пълна програма
  • 19:00
    The Tom and Jerry Show
  • 19:15
    The Tom and Jerry Show
  • 19:24
    The Tom and Jerry Show
  • 19:45
    Pat the Dog
Пълна програма
  • 19:00
    Премиера: "Кости" - сериал, с.11, еп. 8
  • 20:00
    Премиера: "Смъртоносно оръжие" - сериал, еп. 8
  • 21:00
    bTV Новините - централна емисия
  • 22:00
    "Ледено бедствие" - екшън, фантастика (САЩ, 2014), режисьор - Джонатан Уинфри, актьори - Виктор Уебстър, Дженифър Спенс, Майк Допъд и др.
Пълна програма
  • 17:00
    "Сам вкъщи 3" - комедия, семеен (САЩ, 1997), режисьор -  Раджа Госнел, актьори - Алекс Линц, Олек Крупа, Риа Килстед, Лени фон Долен, Мариан Зелдес, Скарлет Йохансон и др.
  • 19:15
    "Сам вкъщи: Коледен обир" - комедия, криминален (САЩ, Канада, 2012), режисьор - Питър Хюит,актьори - Деби Мазар, Джодел Фърланд, Малкълм Макдауел, Дъг Мюрей, Едуард Ейснър, Еди Степлис, Ели Харви и др.
  • 21:00
    Премиера: "Хорът на момчетата" - драма, музикален (Холандия, САЩ, 2014), режисьор - Франсоа Жирар, а актьори - Дъстин Хофман, Кати Бейтс, Еди Изард, Кевин Макхал, Джош Лукас, Дебра Уингър,  Ерика Пичинини, Ривер Александър и др.
  • 23:00
    "Най-екзотичният хотел Мариголд" - комедия, драма (САЩ, Великобритания, 2012), режисьор - Джон Мадън, актьори - Бил Най, Роналд Пикъп, Силия Имри, Пенелъпи Уилтън, Дев Пател,  Том Уилкинсън, Маги Смит, Джуди Денч и др.
Пълна програма
  • 19:00
    "Без пукната пара" - сериал, с.4
  • 20:00
    "Новите съседи" - комедиен сериал
  • 22:00
    "Двама мъже и половина" - комедиен сериал, с.5
  • 23:00
    "Кухня" - комедиен сериал, с.5
Пълна програма
  • 19:00
    "Лекар в планината" - сериал, с.6, еп.4
  • 20:00
    Премиера: "Истинска звезда" - сериал, еп.31
  • 21:00
    "Изкушение" - сериал, еп.7
  • 22:00
    "Сега и завинаги" - сериал
Пълна програма
  • 19:05
    Невероятният свят на Гъмбол
  • 19:16
    Невероятният свят на Гъмбол
  • 19:30
    Невероятният свят на Гъмбол
  • 19:40
    Невероятният свят на Гъмбол
Пълна програма
  • 17:45
    "Бежанецът с малиновата лодка", комедия, Финландия, 2014; реж. Лейф Линдблум, с Йонас Карлсон, Йозефине Борнебуш, Фрида Халгрен, Ерик Йохансон, Сузане Ройтер, [12+]
  • 19:20
    "Лен и компания", комедийна драма, Канада, 2015; реж. Тим Годсол, с Рис Айфънс, Джуно Темпъл, Джак Килмър, Киър Гилкрист, Катрин Хан, [12+]
  • 21:00
    "Приятелите на Питър", комедия, Великобритания, 1992; реж. Кенет Брана, с Кенет Брана, Ема Томпсън, Рита Ръднър, Стивън Фрай, Хю Лори, [12+]
  • 22:40
    "Изстрел в мрака", криминална комедия, Великобритания, 1964; реж. Блейк Едуардс, с Питър Селърс, Елке Сомър, Джордж Сандърс, Хърбърт Лом, Трейси Рийд, [12+]
Пълна програма
  • 18:15
    "Очакването", драма, Италия, 2015; реж. Пиеро Месина, с Жулиет Бинош, Лу Де Лаж, Джорджо Коланджели, Доменико Диеле, Антонио Фолето, [15+]
  • 19:55
    "Студен фронт", драма - мистерия, Русия, 2016; реж. Роман Волобуев, с Светлана Устинова, Даша Найшулер, Александър Молохников, Татяна Абраменко, Полина Аскери, [12+]
  • 21:30
    "Флашданс", музикална драма, САЩ, 1983; реж. Ейдриън Лайн, с Дженифър Бийлс, Майкъл Нури, Лилия Скала, Съни Джонсън, Кайл Т. Хефнър, [12+]
  • 23:05
    "Викторианска готика ІІ. 5 еп.", хорър - драма, САЩ, 2015; реж. Деймън Томас, с Джош Хартнет, Ева Грийн, Тимъти Далтън, Хелън МакКрори, Рори Киниър, [18+]
Пълна програма
  • 19:00
    Quest Express
  • 19:45
    Marketplace Africa
  • 20:00
    Wolf
  • 21:00
    Amanpour
Пълна програма
  • 19:00
    "Сезонът на черешите"- сериен филм
  • 20:00
    "Ритъмът на мечтите"(премиера) - сериал
  • 21:00
    "Черна любов" (премиера) - сериал, 1 сезон
  • 22:30
    "Моят живот"(премиера) - сериен филм
Пълна програма
  • 19:00
    "Топ Гиър" - предаване за автомобили, сезон 6, /п/
  • 20:00
    "Етажна собственост" - сериал, сезон 1
  • 21:00
    "Полицаите от Чикаго" (премиера) - сериал, сезон 4
  • 22:00
    "Планината на вещиците" - приключенски екшън с уч. на Дуейн Джонсън, Карла Гуджино, Ана-София Роб, Александър Лудвиг, Киъран Хайндс, Том Еверет Скот, Крис Маркет и др.
Пълна програма
  • 19:00
    Как се прави...: Макари за въдици/ Миниатюрни къщи/ Миксери
  • 19:30
    Как са го направили?: Автомобили "Морган", бамбуков текстил, тоалетни
  • 20:00
    Ед Стафърд: Изоставен: Боливия: Пустинята Атакама
  • 21:00
    Голи и уплашени: Изгубени в морето
Пълна програма
  • 18:40
    Ловци на митове: Рисунки с експлозиви
  • 19:30
    Х-машини: Ан 225, морско чудовище
  • 20:20
    Как са го направили?: Епизод 2
  • 20:45
    Фабрика за храна: САЩ: Златни възможности
Пълна програма
  • 19:00
    Къмпиране
  • 19:30
    Законът на Майло Мърфи
  • 20:00
    Хотел "Трансилвания": Сериалът
  • 20:30
    Аз съм по средата
Пълна програма
  • 19:00
    "История на изкуството"
  • 19:25
    "Тайната лаборатория на Томас Едисон"
  • 19:50
    "Тайната лаборатория на Томас Едисон"
  • 20:15
    "Тайната лаборатория на Томас Едисон"
Пълна програма
  • 19:00
    Най-малкият зоомагазин - анимационен сериал
  • 19:30
    Бакуган - анимационен сериал
  • 20:00
    Клуб Уинкс - анимационен сериал
  • 20:40
    Покемон - анимационен сериал
Пълна програма
  • 19:00
    Шоколад и пипер - 140 еп. - Сериал
  • 20:00
    Резонанс - с Васко Мавриков
  • 21:00
    Ултраспорт - със Станимир Бакалов
  • 22:00
    Военна прокуратура - 15 еп. - Сериал
Пълна програма
  • 19:00
    Ски-алпийски дисциплини, Световна купа (мъже) Алта Бадия: Гигантски слалом
  • 19:25
    Новини
  • 19:30
    Ски-алпийски дисциплини, Световна купа (мъже) Алта Бадия: Паралелен гигантски слалом, пряко
  • 21:00
    Ски-скокове: Световна купа Енгелберг
Пълна програма
  • 18:00
    Ски-скокове: Световна купа Енгелберг
  • 19:30
    Биатлон, Световна купа Ле Гран Борнан: Масов старт (жени)
  • 20:00
    Биатлон, Световна купа Ле Гран Борнан: Масов старт (мъже)
  • 20:25
    Новини
Пълна програма
  • 19:00
    Мащабни продажби, сезон 2, еп. 4
  • 19:20
    Моят плаващ дом, сезон 1, еп. 13
  • 19:45
    Дивото зове, сезон 2, еп. 3
  • 20:30
    Най-трудното оцеляване Аляска, сезон 2, еп. 8
Пълна програма
  • 18:55
    Dumball: Idiots In India
  • 19:20
    Natural Games
  • 19:50
    X Games - Norway
  • 20:45
    Winter X Games - Aspen
Пълна програма
  • 17:40
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 20:00
    ЗОНА ЗА ПОЗДРАВИ - LIVE /телевизионно шоу за поздрави - на живо/
Пълна програма
  • 19:00
    Евтин дом на плажа
  • 19:30
    Евтин дом на плажа
  • 20:00
    Ястията на Дафни
  • 20:30
    Ястията на Дафни
Пълна програма
  • 18:40
    Сексът и градът - трети сезон, еп. 12
  • 19:20
    Сексът и градът - трети сезон, еп. 13
  • 20:00
    Мама, еп. 6
  • 20:30
    Мама, еп. 7
Пълна програма
  • 18:15
    Престъпни намерения - дванадесети сезон, еп. 4
  • 19:10
    Полицаите от Чикаго, еп. 20
  • 20:05
    Глейдс - втори сезон, еп. 7
  • 21:05
    Военни престъпления - шести сезон, еп. 2
Пълна програма
  • 18:50
    "Красавицата и звярът (2017)", семеен - фентъзи, САЩ, 2017; реж. Бил Кондон, с Ема Уотсън, Дан Стивънс, Люк Евънс, Джош Гад, Кевин Клайн, [7+]
  • 21:00
    "Берлински Вавилон І, 13 еп.", криминална драма, Германия, 2017; реж. Том Тиквер, Ахим Фон Борис, Хенк Хандлюгтен, с Фолкер Брух, Лив Лиза Фрийс, Леони Бенеш, Валера Каничшеф, Дмитри Александров, [18+]
  • 21:45
    "Берлински Вавилон І, 14 еп.", криминална драма, Германия, 2017; реж. Том Тиквер, Ахим Фон Борис, Хенк Хандлюгтен, с Фолкер Брух, Лив Лиза Фрийс, Леони Бенеш, Валера Каничшеф, Дмитри Александров, [18+]
  • 22:35
    "Тотем", хорър, САЩ, 2017; реж. Марсел Сармиенто, с Ана О'Райли, Лорънс Пресман, Лиа МакХю, Алисън Каетано, [18+]
Пълна програма
  • 18:35
    География на убийствата, сезон 1, еп. 2
  • 19:25
    Митове и чудовища, сезон 1, еп. 3
  • 20:10
    Забранена история, сезон 3, еп. 6
  • 21:00
    След Холокоста
Пълна програма
  • 18:00
    Колите, изградили образа на Америка: Епизод 3
  • 20:00
    Изковани в огъня: Японски меч "нагината"
  • 21:00
    Спецове в заложната къща: Смърт и препариране
  • 21:30
    Спецове в заложната къща: Каубои и оръдия
Пълна програма
  • 18:30
    Ловци на акули – тв поредица, Америка, първи сезон, 6 еп.
  • 19:30
    Риболов с Върхара – тв поредица, втори сезон /п/
  • 20:30
    Ловци на мигове – тв поредица, 8 еп.
  • 21:00
    НАСЛУКА – тв поредица, пети сезон, 53 еп. /п/
Пълна програма
  • 19:05
    "Томас и приятели"
  • 19:35
    "Строителят Боб"
  • 20:00
    "Дот"
  • 20:25
    "Конни"
Пълна програма
  • 19:00
    Патарински Live
  • 19:30
    "Денят на живо"
  • 20:30
    "Спорт в обектива"
  • 21:30
    НОВИНИ
Пълна програма
  • 19:00
    Хартли (фейлетон)
  • 20:00
    Топкласация
  • 21:00
    JDM
  • 21:15
    Синтез
Пълна програма
  • 17:05
    "Хавай" - драма с Джули Андрюс, Ричард Харис, Макс фон Сидов, Джийн Хекман.
  • 19:40
    "Нечестни сърца" - драма / романс с Винсънт Д’Онофрио, Дженифър Джейсън Лий, Ноа Уайл, Питър Бърг.
  • 21:30
    "Мостът "Голдън Гейт" - драма / криминален с Мат Дилън, Джоун Чен.
  • 23:00
    "Спри и се запали 4.10" - сериал / драма
Пълна програма
  • 19:00
    Само хитове
  • 20:00
    Кетфиш: ТВ шоуто
  • 21:00
    Кетфиш: ТВ шоуто
  • 22:00
    Just Tattoo Of Us
Пълна програма
  • 18:00
    Raye's Top 20 Biggest...
  • 19:35
    Hot Right Now!
  • 22:00
    Shawn Mendes: MTV Unplugged
  • 22:45
    Sean Paul: MTV Live Stage
Пълна програма
  • 19:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 19:40
    The Decade's Biggest Anthems!
  • 21:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 22:00
    Monday Mosh
Пълна програма
  • 18:35
    Топ 10 на най-смъртоносните животни, сезон 1, еп. 4
  • 19:10
    Диви същества с Доминик Монахан, сезон 3, еп. 6
  • 20:00
    Градът на бялата мечка, сезон 2, еп. 2
  • 20:50
    Шокиращи природни прояви, сезон 1, еп. 2
Пълна програма
  • 19:00
    Панорама на Световното наследство, еп. 8
  • 20:00
    Геният, еп. 6
  • 21:00
    Морски вълци: Северът срещу Юга, еп. 4
  • 22:00
    Разследване на самолетни катастрофи, еп. 9
Пълна програма
  • 19:00
    Змии в града: Психо мамба
  • 19:48
    На куката: Риболов на чудовища: Зеленият Голиат
  • 20:37
    На куката: Риболов на чудовища: 270-килограмова златна рибка
  • 21:26
    Змии в града: Психо мамба
Пълна програма
  • 18:05
    Футбол: Рен - Пари Сен Жермен, мач от френската Лига 1, повторение
  • 20:00
    Обзор на кръга в Чемпиъншип (2017-18), 17-и епизод, повторение
  • 20:45
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 21:00
    Дартс: Световно първенство 2018, пети ден, директно
Пълна програма
  • 19:00
    "Време"
  • 19:30
    Премиера. "Сребърният бор". Сериен филм
  • 21:20
    "Вечерният Ургант"
  • 21:50
    "Познер"
Пълна програма
  • 19:05
    "Промо" - новите хитове
  • 19:40
    "3 плюс" - инфо бюлетин
  • 20:00
    "Звездно" - тв шоу
  • 20:40
    "Горещи хитове" - избрани песни
Пълна програма
  • 18:30
    "Добра среща " - музика по избор на зрителите
  • 20:30
    "Митове и легенди" - документална поредица
  • 21:00
    "Гласове от България" - музикална програма
  • 21:30
    "Поздрав от България" - избрана фолклорна програма
Пълна програма
  • 19:05
    "От А до Я" - рецитали
  • 19:35
    "Планета Хит" - хитове без край
  • 20:00
    "Картини от Света" - музикална импресия
  • 20:05
    "Хитовете на Планета HD"- нон-стоп музика
Пълна програма
  • 19:00
    Новини
  • 19:10
    "Семейство Симпсън" - анимационен сериал
  • 20:05
    "Галилей" - научен журнал
  • 21:15
    "Теория за големия взрив" - сериал
Пълна програма
  • 18:00
    Италия, Серия А: Болоня - Ювентус
  • 20:00
    УЕФА Шампионска лига - магазинно предаване
  • 20:30
    Мобил 1
  • 21:00
    Жилет световен спорт
Пълна програма
  • 19:00
    "Експлозивно" - журнал
  • 19:30
    "Ексклузивно" - журнал за звездите
  • 19:45
    Новини
  • 20:05
    "Всичко, което се брои" - сериал
Пълна програма
  • 18:20
    "Бялата гвардия"
  • 19:50
    "Културната революция"
  • 20:35
    Сериал: "Семеен детектив"
  • 21:15
    "Битката за луната"
Пълна програма
  • 19:00
    "Разбор на полетите"
  • 20:00
    Сериал: "Бандитският Петербург"
  • 21:00
    Сериал: "Улиците на разбитите фенери"
  • 22:00
    Сега по света
Пълна програма
  • 19:00
    "Патрулна обиколка: Специалистите" - репортаж
  • 20:00
    "Полицаите от Рур: Die Ruhrpottwache" - криминален сериал
  • 20:55
    Новини
  • 21:15
    "Военни престъпления" - криминален сериал
Пълна програма
  • 18:30
    "Здравословно" с Христо Деянов /на живо/
  • 19:30
    Новини - централна информационна емисия на ТВ "СКАТ" /на живо/
  • 20:00
    "Дискусионно студио" - публицистично предаване /на живо/
  • 21:00
    "Край Босфора..." - с водещ Любомир Желев /на живо/
Пълна програма
  • 19:00
    Футбол
  • 21:30
    Спортна програма
  • 22:30
    Футбол
Пълна програма
  • 18:40
    Bugs Bunny & Looney Tunes
  • 19:15
    Weihnachtsmann & Co. KG
  • 19:45
    Woozle Goozle und die Weltentdecker
  • 20:15
    Tom und Jerry
Пълна програма
  • 19:00
    Новини
  • 19:30
    Регионите отблизо-предаване на Телемедиа/повторение/
  • 20:30
    Биографии на известни личности: Мерелин Монро
  • 22:00
    Новини
Пълна програма
  • 19:02
    New 4 U
  • 19:25
    Deja Voice
  • 20:02
    Your Voice
  • 22:00
    We Love Music
Пълна програма
  • 19:00
    Кралят на пекарната: Пекарната и кафенето на Лидия
  • 20:00
    6 дъщери: Бюджет за пет бебета
  • 21:00
    Къщата на съпрузите: Язди или умри
  • 22:00
    Малки хора - свят голям: Той ще е такъв, какъвто е
Пълна програма
  • 19:00
    Легендите оживяват - Тополовград, с.2 еп.5
  • 19:30
    Зелен свят - Резерват Врачански карст
  • 20:00
    10 забележителни крепости в България
  • 20:30
    Община Дупница - Порта към светове
Пълна програма
  • 19:00
    Търсене на дом по света
  • 19:30
    Търсене на дом по света
  • 20:00
    Търсене на дом по света
  • 20:30
    Търсене на дом по света
Пълна програма
  • 19:00
    Търсене на дом по света
  • 19:30
    Търсене на дом по света
  • 20:00
    Търсене на дом по света
  • 20:30
    Търсене на дом по света
Пълна програма
  • 17:30
    Всичко ни е наред, САЩ, приключенски/драма, с Робърт ДеНиро, Дрю Баримор, 2009
  • 19:10
    Подмяната, САЩ, Биография/криминален/драма, с Анджелина Джоли, реж. Клинт Истууд, 2008
  • 21:30
    Момиче за милиони, САЩ, драма/спорт, с Хилъри Суонк, реж. Клинт Истууд, 2004
  • 23:40
    Човек отвътре, САЩ, криминален/драма/мистерия/трилър, с Клайв Оуен, Дензъл Уошингтън, 2006
Пълна програма
  • 18:20
    "Свободна зона" - публицистично предаване
  • 19:30
    Новини
  • 20:00
    "Денят с Веселин Дремджиев" - предаване за анализи и коментари по актуални теми
  • 21:00
    Новини
Пълна програма
  • 19:00
    Кухня без граници - четвърти сезон, еп. 20
  • 19:30
    Печивата на Марта Стюарт - кулинарно предаване, еп. 2
  • 20:00
    Антъни Бурдейн: Без задръжки - осми сезон, еп. 3
  • 20:50
    Кухня без граници - четвърти сезон, еп. 32
Пълна програма
  • 19:00
    Хитовете не лъжат!
  • 21:00
    Познайте годината!
  • 22:00
    Ние обичаме 2010 +
  • 23:00
    VH1 Chill
Пълна програма
  • 18:00
    Само през трупа й - Романтичен, Комедия, 2008, Режисьор: Джеф Лоуъл, В ролите: Ева Лонгория, Линдзи Слоун, Пол Ръд, Джейсън Бигс, Лейк Бел, Стивън Рут, Али Хилис
  • 20:00
    Бащата на изобретението - Комедия, 2010, Режисьор: Трент Купър, В ролите: Кевин Спейси, Вирджиния Мадсън, Хедър Греъм, Джак Макгий, Камила Бел, Джони Ноксвил, Майкъл Росенбаум, Ред Уест
  • 22:00
    Късметлиите - Комедия, 2008, Режисьор: Нейл Бъргър, В ролите: Тим Робинс, Рейчъл Макадамс, Майкъл Пеня, Дирк Уитънборн, 
Пълна програма
  • 19:00
    "Поглед отблизо: Ветеринарната клиника" - доку-поредица
  • 20:00
    "Перфектна вечеря" - доку-поредица
  • 21:00
    "Проминентни личности" - журнал
  • 21:15
    "Мартин Рутер: Моята година с кучетата" - годишен обзор
Пълна програма
  • 19:00
    Престъпления от класа - трети сезон, еп. 12
  • 20:00
    Завинаги - първи сезон, еп. 18
  • 21:00
    Хавай 5-0 - трети сезон, еп. 1
  • 22:00
    Орвил - първи сезон, еп. 5
Пълна програма
  • 19:00
    Club Bangers!
  • 21:00
    Big Tunes!
  • 23:00
    2017's Biggest Tunes
Пълна програма
  • 19:00
    TOP PHOTOSHOOTS
  • 19:25
    F-PEOPLE
  • 19:30
    TOP PHOTOSHOOTS
  • 19:55
    FASHION WEEK
Пълна програма
  • 19:00
    Can't Stop The Hits
  • 22:00
    Big Fat Hits
Пълна програма
  • 19:05
    "На косъм" - 12 eп.
  • 19:30
    "Лов на неизрядни платци" - 4-и 5 еп.
  • 20:20
    "Студио за татуировки" - 1 еп.
  • 21:10
    "Съдия Джуди" - 111 и 112 еп.
Пълна програма
  • 18:30
    Централна емисия Новини
  • 19:15
    прогноза за времето и спорт
  • 19:30
    новини
  • 19:50
    Спорт
Пълна програма
  • 18:50
    Плaнета рыбака
  • 19:20
    Следопыт
  • 19:45
    Первый лед - последний лед
  • 20:00
    Кодекс охотника
Пълна програма
  • 19:00
    "София - Ден и Нощ" - риалити сериал
  • 20:00
    "От местопрестъплението" - сериал, сезон 15
  • 21:00
    "Часът на чудовището" (премиера) - драма с уч. на Люис Макдугъл, Сигорни Уивър, Фелисити Джоунс, Тоби Кибъл, Лиъм Нийсън, Джералдин Чаплин, Бен Мур, Джеймс Мелвил и др.
  • 23:20
    "От местопрестъплението" - сериал, сезон 15, /п/
Пълна програма
  • 19:00
    America: Facts vs. Fiction: Roads to Freedom
  • 19:23
    America: Facts vs. Fiction: D.C. Decoding
  • 19:45
    Alien Encounters: The Entanglement
  • 20:30
    How the Universe Works: Black Holes
Пълна програма
  • 19:00
    Режи, Джуниър!
  • 20:00
    Празничен сладкарски шампионат
  • 21:00
    Невъзможен ресторант
  • 22:00
    Подставени клиенти
Пълна програма
  • 19:05
    АЛВИННН!!! и катеричоците
  • 19:20
    АЛВИННН!!! и катеричоците
  • 19:35
    Бънсен Звяра
  • 19:55
    Кръстници вълшебници
Пълна програма
  • 19:00
    Ски-алпийски дисциплини, Световна купа (мъже) Алта Бадия: Гигантски слалом
  • 19:25
    Новини
  • 19:30
    Ски-алпийски дисциплини, Световна купа (мъже) Алта Бадия: Паралелен гигантски слалом, пряко
  • 21:00
    Ски-скокове: Световна купа Енгелберг
Пълна програма
  • 18:50
    "Красавицата и звярът (2017)", семеен - фентъзи, САЩ, 2017; реж. Бил Кондон, с Ема Уотсън, Дан Стивънс, Люк Евънс, Джош Гад, Кевин Клайн, [7+]
  • 21:00
    "Берлински Вавилон І, 13 еп.", криминална драма, Германия, 2017; реж. Том Тиквер, Ахим Фон Борис, Хенк Хандлюгтен, с Фолкер Брух, Лив Лиза Фрийс, Леони Бенеш, Валера Каничшеф, Дмитри Александров, [18+]
  • 21:45
    "Берлински Вавилон І, 14 еп.", криминална драма, Германия, 2017; реж. Том Тиквер, Ахим Фон Борис, Хенк Хандлюгтен, с Фолкер Брух, Лив Лиза Фрийс, Леони Бенеш, Валера Каничшеф, Дмитри Александров, [18+]
  • 22:35
    "Тотем", хорър, САЩ, 2017; реж. Марсел Сармиенто, с Ана О'Райли, Лорънс Пресман, Лиа МакХю, Алисън Каетано, [18+]
Пълна програма
  • 19:00
    Hip-Hop of BG
  • 19:30
    Music of BG
Пълна програма
  • 19:00
    Sofia The First
  • 19:30
    Mickey And The Roadster Racers
  • 20:00
    The Lion Guard
  • 20:30
    P-King Duckling
Пълна програма
  • 19:05
    АЛВИННН!!! и катеричоците
  • 19:20
    АЛВИННН!!! и катеричоците
  • 19:35
    Бънсен Звяра
  • 19:55
    Кръстници вълшебници
Пълна програма
  • 18:00
    Monday Memories
  • 22:00
    Guess The Year
  • 23:00
    Classic Power Ballads
Пълна програма
  • 18:20
    I Almost Got Away With It: Got Remarried
  • 19:15
    American Monster: The Green Monster
  • 20:10
    Forbidden: Dying for Love: Lone Star Lust
  • 21:05
    Gone: Missing Michele
Пълна програма
  • 18:46
    Up Close With: Sebastien Bassong
  • 19:10
    Top: Holiday Spots
  • 19:40
    Fight Stars: Manny Pacquiao
  • 20:05
    The Truth About...: Mayweather Jr.
Пълна програма
  • 18:55
    Familiar Waters
  • 19:20
    Familiar Waters
  • 19:45
    Madfin Shark Series
  • 20:10
    Madfin Shark Series
Пълна програма
  • 18:00
    Колите, изградили образа на Америка: Епизод 3
  • 20:00
    Изковани в огъня: Японски меч "нагината"
  • 21:00
    Спецове в заложната къща: Смърт и препариране
  • 21:30
    Спецове в заложната къща: Каубои и оръдия
Пълна програма
  • 19:00
    Геният, еп. 6
  • 20:00
    Морски вълци: Северът срещу Юга, еп. 4
  • 21:00
    Разследване на самолетни катастрофи, еп. 9
  • 22:00
    Арестувани зад граница (компилации), еп. 3
Пълна програма
  • 19:00
    bTV Новините - централна емисия
  • 20:00
    Премиера: "Сега и завинаги" - сериал, с. 2, еп.18
  • 21:00
    "Анна Каренина" - сериал, с.1, еп.1
  • 22:30
    "Шоуто на Слави" - вечерно ток шоу
Пълна програма
  • 18:50
    Тоталкар; сезон 4, епизод 7, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2017
  • 19:25
    Тоталкар; сезон 4, епизод 8, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2017
  • 20:00
    Тоталкар; сезон 4, епизод 9, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2017
  • 20:35
    Тоталкар; сезон 4, епизод 10, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2017
Пълна програма
  • 18:50
    Елементарно, Уотсън!; сезон 5, епизод 23, криминален, драма, САЩ, 2016
  • 19:50
    Медиум; сезон 4, епизод 3, криминален, мистерия, САЩ, 2007
  • 20:45
    Медиум; сезон 4, епизод 4, криминален, мистерия, САЩ, 2007
  • 21:45
    Елементарно, Уотсън!; сезон 5, епизод 24, криминален, драма, САЩ, 2016
Пълна програма
  • 19:00
    ЗЛОТО ОТБЛИЗО: Той написа "Убийство"
  • 20:00
    ЗЛОТО ОТБЛИЗО: Мъжът в черно: Питър Мур
  • 21:00
    Неразрешени случаи: Убийства на Бъдни вечер
  • 22:00
    Премиера Единадесетте: Изгубеният рай
Пълна програма
  • 18:20
    Войната е опиат
  • 20:50
    Противообществено
  • 22:50
    Патрулката
Пълна програма
  • 19:00
    Сериал "Мотыльки" 12+
  • 20:00
    Сериал "Исчезнувшие" 16+
  • 21:00
    Новости RTVi
  • 21:25
    Особое мнение
Пълна програма
  • 19:05
    Stand Up Express
  • 19:30
    Instant Mom
  • 20:00
    Punk'd
  • 20:30
    Punk'd
Пълна програма
  • 18:57
    Juicy Julia (18+)
  • 19:22
    What A Fucking Coincidence! 2 (18+)
  • 19:46
    Tital Wave (18+)
  • 20:09
    Cop Fucks Lucia In Her Tight Arse (18+)
Пълна програма
  • 18:30
    "Спорт +" спортно обзорно предаване (повторение)
  • 19:30
    "Екстремни серии по ветроходство" - 7 еп., спортно-обзорно предаване
  • 20:00
    "Код Спорт" - спортно обзорно предаване (повторение)
  • 21:30
    Футбол: Барселона - Депортиво /Ла Коруня/ (Примера Дивисион, сезон 2017/18 - повторение)
Пълна програма
  • 19:00
    Новини
  • 19:10
    Прогноза за времето и агропрогноза
  • 19:15
    Борсова информация
  • 19:20
    Агрокоментар
Пълна програма
  • 16:00
    World Series of Boxing - WSB
Пълна програма
  • 19:00
    The Kickback
  • 21:00
    AS+ Special Nazare Big Wave Riders
  • 21:37
    AS+ Special Nazare Big Wave Riders
  • 22:00
    Firsthand
Пълна програма
  • 19:00
    Ловци на митове (7)
  • 19:55
    Майстори на шпионажа (3)
  • 20:45
    Келтите: кръв, желязо и жертвоприношения (3)
  • 21:50
    Подемът на цивилизацията (3)
Пълна програма
  • 19:00
    Легендите оживяват - Раковски, с.2 еп.2
  • 19:30
    WWF - Малките чиги в големия Дунав
  • 20:00
    Легендите оживяват - с. Широка лъка, еп.11
  • 20:30
    Слънчева палитра
Пълна програма
  • 18:55
    Daniel Barenboim plays Schubert's sonata D 959
  • 19:35
    Daniel Barenboim plays Schubert's piano sonata D 960
  • 20:20
    InterMezzo
  • 21:30
    Jean Gilles: Messe des morts, by Skip Sempe - Misteria Paschalia
Пълна програма
  • 18:00
    Волейбол: Марица - Динамо Казан, мач от Шампионската лига за жени, повторение
  • 20:00
    Футбол: Славия - ЦСКА, мач от Първа професионална лига, повторение
  • 22:00
    Футбол: Левски - Лудогорец, мач от Първа професионална лига, повторение
Пълна програма
  • 19:00
    "Павлопетри - градът под вълните" - документален филм
  • 20:00
    Футбол: Коринтианс - Сао Пауло (Бразилско първенство, сезон 2017 - повторение)
  • 22:00
    "Древният свят: Град на хората, град на Бога" - 6 еп., документален филм
  • 23:00
    "Век на авиацията: Епичната история на въздушните победи - Криле над морето: Военноморска авиация 1914 - 1918 г." - 20 еп., документален филм
Пълна програма
  • 19:00
    Неделен обзор на кръга във френската Лига 1 (2017-18), 17-и епизод
  • 20:00
    Неделен обзор на кръга в английската Висша лига (2017-18), 16-и епизод
  • 21:00
    "Светът на Висшата лига", предаване за английски футбол (2017-18), 24-и епизод, повторение
  • 21:30
    Студио "Висша лига", директно
Пълна програма
  • 18:20
    Почти ми се размина: Втори брак
  • 19:15
    Американско чудовище: Зеленото чудовище
  • 20:10
    Забранено: Гладни за любов: Страст в Тексас
  • 21:05
    Потънали вдън земя: Изчезналата Мишел
Пълна програма
  • 19:00
    BIT СПОРТ LIVE
  • 19:30
    "Честно казано" с Люба Кулезич, (п)
  • 20:30
    "Спорно за спорта" с Кирил Веселински LIVE
  • 21:30
    Kъсни новини на Би Ай Ти LIVE
Пълна програма
  • 17:15
    "Костенурките нинджа: На светло", анимационна комедия, САЩ, 2016; реж. Дейв Грийн, с Меган Фокс, Уил Арнет, Лора Лини, Стивън Амел, Ноел Фишър, [12+]
  • 19:10
    "Залезът на тамплиерите І, 2 еп.", историческа драма, САЩ, 2017; реж. Дъглас МакКинън, с Том Кълън, Саймън Мерълс, Падрийк Дилейни, Ед Стопард, Оливия Рос, [18+]
  • 20:00
    "Джеси Стоун: Изгубени в Рая", криминална драма, САЩ, 2015; реж. Робърт Хармън, с Том Селек, Лезли Хоуп, Люк Пери, Уилям Дивейн, Глория Рубен, [15+]
  • 21:30
    "Отклонение", крими - психотрилър, Великобритания, 2016; реж. Кристофър Смит, с Тай Шеридан, Емори Коен, Бел Паули, Стивън Мойър, Джаред Ейбрахамсън, [18+]
Пълна програма
  • 17:35
    "Подмазвачи", комедийна драма, Холандия, 2016; реж. Роберт Ян Вестейк, с Лиополд Уит, Тим Линд, Хелън Белбин, Джули МакЛелан, Майлс Джап, [12+]
  • 19:10
    "Трите Хикса: Отново в играта", екшън - трилър, САЩ, 2017; реж. Даниел Джон Карузо Джуниър, с Вин Дизел, Дони Йен, Дипика Падуконе, Крис Ву, Руби Роуз, [12+]
  • 20:55
    "В сенките II, 5 еп.", драма, Румъния, 2017; реж. Богдан Мирика, с Шербан Павлу, Мария Обретин, Дору Ана, Мадалина Краю, Габриел Хюан, [18+]
  • 22:00
    "Берлински Вавилон І, 13 еп.", криминална драма, Германия, 2017; реж. Том Тиквер, Ахим Фон Борис, Хенк Хандлюгтен, с Фолкер Брух, Лив Лиза Фрийс, Леони Бенеш, Валера Каничшеф, Дмитри Александров, [18+]
Пълна програма
  • 19:00
    Полски Тръмбеш - 17 км път към бъдещето / с английски титри (образователен филм за туристически маршрут)
  • 19:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 20:00
    Сухиндол - родина на гъмзата, рай за винарите (образователен филм за познавателен туризъм)
  • 20:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
Пълна програма
  • 19:00
    Rusty Rivets
  • 19:10
    Paw Patrol
  • 19:35
    Dora the Explorer
  • 20:00
    Nella the Princess Knight
Пълна програма
  • 18:55
    Автокино
  • 19:20
    Гаражи - Злато
  • 19:50
    Изпитатели
  • 20:10
    Новини
Пълна програма

Сериали

EPIC Drama 19:10
Болница на открито, сезон 1, еп. 12, Испания, 2015
AXN Black 19:10
Специален отряд; сезон 1, епизод 21, екшън, приключенски, САЩ, 2017
PRO 7 19:10
"Семейство Симпсън" - анимационен сериал
Viasat History 19:15
Мистериите на нацистките убийства, сезон 1, еп. 5
e-kids 19:30
Бакуган - анимационен сериал

Всички предавания

Спорт

Хоби ТВ 19:30
Спорт и обучение на кучето – тв поредица
Eurosport 2 19:30
Футбол: Бундеслига, Мьонхенгладбах - Нюрнберг, директно
Film Plus 19:30
Тенис: Анжелик Кербер - Слоун Стивънс (BNP Paribas WTA Finals Singapore presented by SC Global, Сингапур; WTA Finals - повторение)
Sky Sports 19:30
Футбол от Азия
MAX Sport 2 19:45
Баскетбол: Евролига Фенербахче - ЦСКА Москва

Всички предавания

Филми

AXN Black 19:10
Специален отряд; сезон 1, епизод 21, екшън, приключенски, САЩ, 2017
HBO 19:15
"Списъкът на мама", драма, Великобритания, 2016; реж. Нийл Джонсън, с Рейф Спол, Емилия Фокс, Илейн Касиди, Уилям Стаг, Матю Стаг, [12+]
HBO HD 19:15
"Списъкът на мама", драма, Великобритания, 2016; реж. Нийл Джонсън, с Рейф Спол, Емилия Фокс, Илейн Касиди, Уилям Стаг, Матю Стаг, [12+]
BNT2 19:20
Ана Каренина 2-сериен игрален филм /копродукция, 2013 г./, режисьор Кристиан Дюге, в ролите: Витория Пучини, Сантяго Кабрера, Бенджамин Сандлър, Лу дьо Лааж, Анхела Молина, Сидни Ром, Пиетро Сермонти, Макс фон Тун и др. /1 част/
MGM 19:25
"Делириум" - комедия / фентъзи с Джон Канди, Мариел Хемингуей.

Всички предавания

Рио-2016

Eurosport 20:00
Златна колекция: Олимпийски игри Нагано 1998, обзор
Eurosport HD 20:00
Златна колекция: Олимпийски игри Нагано 1998, обзор
VOX 21:15
"Вечни герои: Зините олимпийски игри" - документация

Всички предавания

Peyongchang-2018

Eurosport 20:00
Златна колекция: Олимпийски игри Нагано 1998, обзор
Eurosport HD 20:00
Златна колекция: Олимпийски игри Нагано 1998, обзор
VOX 21:15
"Вечни герои: Зините олимпийски игри" - документация

Всички предавания



{START_COUNTER}