ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 06:00
    Денят започва Сутрешен информационен блок с водещи Юлия Наева и Иво Никодимов
  • 09:00
    По света и у нас Информационна емисия
  • 09:15
    Денят започва с Култура Информационен културен блок с водещи Александра Гюзелева и Николай Колев
  • 11:00
    Здравето отблизо Здравно предаване с водещ Мария Андонова
Пълна програма
  • 06:30
    "Тази сутрин" - информационно предаване
  • 09:30
    "Преди обед" - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
  • 12:00
    bTV Новините - обедна емисия
  • 12:30
    "Шоуто на Слави" /п/- вечерно ток шоу
Пълна програма
  • 06:20
    "Здравей, България" - сутрешен блок
  • 09:30
    "На кафе" - предаване на NOVA
  • 11:30
    "Бон Апети" - предаване
  • 12:00
    Новините на NOVA
Пълна програма
  • 06:30
    България сутрин - важните неща рано сутрин с Лора Инджова и Златимир Йочев
  • 09:30
    Игри на ума - филм
  • 10:30
    ОколоСВЕТСКО с Бойка Делиева и Константина Живова
  • 12:30
    Новините ON AIR
Пълна програма
  • 07:00
    Бизнес старт - сутрешен блок с Живка Попатанасова
  • 09:00
    Boom&Bust с Владимир Сиркаров и Кузман Илиев /п./
  • 09:30
    В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки /п./
  • 10:00
    Водещите новини
Пълна програма
  • 07:00
    Най-добрият тунинг; сезон 1, епизод 10, спорт, риалити, Финландия, 2012
  • 07:35
    Красавицата и Звяра; сезон 4, епизод 12, драма, ужаси, САЩ, 2016
  • 08:30
    Скорпион; сезон 1, епизод 12, екшън, драма, САЩ, 2015
  • 09:30
    Скрити доказателства; сезон 3, епизод 9, криминален, драма, САЩ, 2013
Пълна програма
  • 07:25
    Шамуари: Сред дивата природа: Епизод 13
  • 07:50
    Шамуари: Сред дивата природа: Епизод 14
  • 08:15
    Майстори на къщи в клоните на дърветата: Къща в стил "Дивия запад"
  • 09:10
    Котки 101: Котенца
Пълна програма
  • 07:00
    "Добро утро, българи" - сутрешен блок
  • 09:00
    Новини
  • 09:10
    Интервютата на Алфа Тв
  • 09:40
    Народна музика
Пълна програма
  • 06:30
    Сутрешен информационно-забавен журнал
  • 10:00
    Новини
  • 10:05
    "Червени рози" - сериал
  • 10:55
    "Буря от любов" - сериал
Пълна програма
  • 06:00
    Tick-Tack
  • 10:00
    Hit Mix
  • 14:00
    Standard BIH
  • 14:30
    3 IN 1
Пълна програма
  • 07:00
    Добро утро с БНТ2 информационен блок
  • 09:00
    Добро утро с БНТ 2 сутрешен блок /БНТ 2 Русе/
  • 10:00
    Пътувай с БНТ 2: Етно /БНТ 2 Варна/п/
  • 10:30
    Сид - дете на науката анимационен филм
Пълна програма
  • 06:00
    Денят започва сутрешен блок
  • 09:00
    По света и у нас
  • 09:15
    Денят започва с Култура
  • 11:00
    Здравето отблизо
Пълна програма
  • 07:25
    Wacky Races
  • 07:35
    Grizzy and the Lemmings
  • 07:41
    Grizzy and the Lemmings
  • 07:55
    Cloudy with a Chance of Meatballs
Пълна програма
  • 06:00
    "Легендата за Кора" - анимация
  • 08:00
    "Монк" - сериал, с.2, еп.4
  • 09:00
    "Готъм" - сериал, с.2, еп. 5
  • 10:00
    "Кости" - сериал, с.11, еп. 8
Пълна програма
  • 06:00
    "Вътрешна сигурност" - сериал, с.4, еп.11,12, с.5, еп.1
  • 09:15
    "Отмъщението на бившите" - драма, трилър (Канада, 2016), режисьор - Моника Мичъл, актьори - Елизабет Ром, Тиера Сковбай, Дейвид Люис и др.
  • 11:30
    "Вътрешна сигурност" - сериал, с.5, еп.5,6
  • 13:30
    "Никита: Отмъщението" - сериал, с.4, еп.5
Пълна програма
  • 07:00
    "Без пукната пара" - сериал
  • 08:00
    "По средата" - сериал, с.5
  • 09:00
    "Домашен арест" - сериал
  • 10:00
    "Кухня в Париж"  - комедия, романтичен (Русия 2014),режисьор - Дмитрий Дьяченко, актьори - Дмитрий Назаров, Дмитрий Нагиев, Елена Подкаминская, Марина Могилевская, Марк Богатырёв, Венсан Перес и др.
Пълна програма
  • 06:00
    "Тайните на времето" - сериал
  • 08:00
    "Страсти в Тоскана" - сериал
  • 09:00
    "Лекар в планината" - сериал
  • 10:00
    "Истинска звезда" - сериал
Пълна програма
  • 07:10
    NEXO KNIGHTS
  • 07:35
    Малки Титани: В готовност
  • 07:44
    Малки Титани: В готовност
  • 08:00
    Малки Титани: В готовност
Пълна програма
  • 07:00
    "Двама отстранени", трилър - комедия, Великобритания, 2015; реж. Матю Бътлър, с Алекс Хасъл, Тори Харт, Греъм Бътлър, Фелисити Монтагю, Конлет Хил, [15+]
  • 08:30
    "Кратък разговор", късометражна комедия, Норвегия, 2015; реж. Евен Хафнор, Лиза Брук Хансен, с Марит Лангеланд, Хари Халворсен, Видар Хафнор, Хилде Хафнор, Еспен Густенсен, [12+]
  • 08:50
    "Моос", романтична комедия, Холандия, 2016; реж. Йоб Госхалк, с Йип Смит, Даниел Корнелисен, Мишел Ромейн, Линеке Рийксман, Фредерик Бром, [12+]
  • 10:30
    "Лен и компания", комедийна драма, Канада, 2015; реж. Тим Годсол, с Рис Айфънс, Джуно Темпъл, Джак Килмър, Киър Гилкрист, Катрин Хан, [12+]
Пълна програма
  • 07:00
    "Без лоши чувства", комедия, САЩ, 2013; реж. Грег Мотола, с Лари Дейвид, Бил Хедър, Филип Бейкър Хол, Джон Хам, Кейт Хъдсън, [12+]
  • 08:40
    "Алойс", драма, Швейцария, 2016; реж. Тобиас Ньоле, с Георг Фридрих, Тилда Фон Овербек, Камил Крейчи, Юфей Ли, Кой Лий, [12+]
  • 10:10
    "Студен фронт", драма - мистерия, Русия, 2016; реж. Роман Волобуев, с Светлана Устинова, Даша Найшулер, Александър Молохников, Татяна Абраменко, Полина Аскери, [12+]
  • 11:40
    "Хей", романтична драма, Германия, 2015; реж. Алекс Джовановски, с Давид Уго Шмитц, Йохана Райндерс, Луиза Кезер, Торстен Мийс, Хаберман Фин, [15+]
Пълна програма
  • 07:00
    CNN Newsroom (with World Sport)
  • 08:00
    CNN Newsroom
  • 11:30
    African Voices
  • 12:00
    Amanpour
Пълна програма
  • 07:00
    "Капризи на съдбата" - теленовела
  • 08:00
    "Сезонът на черешите"- сериен филм, /п/
  • 09:30
    "Моята мечтана роля" - романтична комедия с уч. на Ерик Мабиус, Вирджиния Уилямс, Стефани Пауърс, Мередит Бакстър и др., /п/
  • 11:30
    "Пепел от рози" - сериен филм, /п/
Пълна програма
  • 07:30
    "Военни престъпления" - сериал, сезон 10, /п/
  • 08:45
    "Комисар Рекс" - сериал, сезон 13, /п/
  • 10:00
    "Снайперисти" - сериал, сезон 5, /п/
  • 11:00
    "Топ Гиър" - предаване за автомобили, сезон 6, /п/
Пълна програма
  • 07:30
    Как се прави...: Естествени струни, абсент, катарами, ключалки
  • 08:00
    Как се прави...: Пирони/ Телбод/Предпазни очила/Платове/ Велосипеди
  • 08:30
    Как са го направили?: Защитни жилетки/Роботи/ Парашутисти
  • 09:00
    Съкровища в склада: Великобритания: Епизод 5
Пълна програма
  • 07:26
    Големи умове: Търси и разрушавай
  • 08:14
    Ловци на митове: Рисунки с експлозиви
  • 09:02
    Космосът на показ: Тайните на черната дупка
  • 09:50
    Как са го направили?: Епизод 2
Пълна програма
  • 07:30
    Кей Си под прикритие
  • 08:00
    Хотел "Трансилвания": Сериалът
  • 08:30
    Приключенията на Рапунцел и разбойника
  • 09:00
    Мега-чудесата: на калинката и черният котарак
Пълна програма
  • 07:25
    "Да изобретяваме"
  • 07:50
    "Фокуси"
  • 08:05
    "Гастрономи"
  • 08:20
    "Гастрономи"
Пълна програма
  • 07:00
    Клуб Уинкс - анимационен сериал
  • 07:45
    Приключенията на Чък и приятели - анимационен сериал
  • 08:00
    Кученце в джобче - анимационен сериал
  • 08:30
    Трансформъри: Роботи-спасители - анимационен сериал
Пълна програма
  • 06:00
    Делници - с Николай Колев
  • 10:00
    Времена и нрави - с проф. Юлиан Вучков
  • 13:00
    Новини
  • 13:15
    Наследницата - 142 еп. - Сериал
Пълна програма
  • 07:22
    Култура 1
  • 07:41
    Анализи
  • 07:46
    Преглед на програмата / Преглед на печата
  • 07:50
    Етикет Европа
Пълна програма
  • 06:00
    Снукър: "Шотландия оупън", финал
  • 08:00
    Ски-алпийски дисциплини, Световна купа (мъже) Алта Бадия: Паралелен гигантски слалом
  • 09:00
    Биатлон, Световна купа Ле Гран Борнан: Масов старт (мъже)
  • 09:30
    Фехтовка: "Гран При" серии Мексико
Пълна програма
  • 07:00
    Ски-скокове: Световна купа Енгелберг
  • 08:30
    Биатлон, Световна купа Ле Гран Борнан: Масов старт (жени)
  • 09:00
    Биатлон, Световна купа Ле Гран Борнан: Масов старт (мъже)
  • 09:30
    "ФИФА футбол мондиал"
Пълна програма
  • 07:15
    Търсачи на съкровища, сезон 2, еп. 6
  • 08:00
    Треска за нефрит, сезон 3, еп. 11
  • 08:20
    Моят плаващ дом, сезон 1, еп. 9
  • 08:45
    Царе на строителството с дървен материал, сезон 4, еп. 5
Пълна програма
  • 07:25
    Mtb Heroes
  • 07:55
    Winter X Games - Aspen
  • 08:50
    Simple Session 2013
  • 09:15
    Simple Session 2013
Пълна програма
  • 07:00
    Утрото /сутрешен музикален блок/
  • 10:00
    Песните на... /половин час с хитовете на изпълнител от ефира на ФЕН ТВ/
  • 10:30
    Утрото /сутрешен музикален блок/
  • 11:00
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
Пълна програма
  • 07:30
    Ловци на къщи
  • 08:00
    Карибски живот
  • 08:30
    Карибски живот
  • 09:00
    Живот на остров
Пълна програма
  • 07:15
    10 години по-млади - четвърти сезон, еп. 19
  • 07:45
    Мама, еп. 6
  • 08:10
    Мама, еп. 7
  • 08:40
    Грозната Бети - четвърти сезон, еп. 2
Пълна програма
  • 06:50
    Глейдс - втори сезон, еп. 7
  • 07:45
    Лас Вегас - четвърти сезон, еп. 13
  • 08:35
    Лас Вегас - четвърти сезон, еп. 14
  • 09:30
    Военна прокуратура - трети сезон, еп. 24
Пълна програма
  • 07:00
    "Братя Даслер: Вечните съперници - първа част", биографична драма, Германия, 2016; реж. Сирил Бос, Филип Щенерт, с Кристиан Фридел, Хано Кофлер Хана Херцшпрунг, Алина Левшин, Рафаел Гарайзен, [12+]
  • 08:30
    "Братя Даслер: Вечните съперници - втора част", биографична драма, Германия, 2016; реж. Сирил Бос, Филип Щенерт, с Кристиан Фридел, Хано Кофлер Хана Херцшпрунг, Алина Левшин, Рафаел Гарайзен, [12+]
  • 10:05
    "Красавицата и звярът (2017)", семеен - фентъзи, САЩ, 2017; реж. Бил Кондон, с Ема Уотсън, Дан Стивънс, Люк Евънс, Джош Гад, Кевин Клайн, [7+]
  • 12:15
    "Корона за Коледа", романтична комедия, САЩ, 2015; реж. Алекс Зам, с Даника МакКелар, Рупърт Пенри-Джоунс, Ели Ботерил, Павел Дъглас, Алекзандра Евънс, [12+]
Пълна програма
  • 07:25
    Забранена история, сезон 2, еп. 5
  • 08:10
    Опасна Земя, сезон 1, еп. 2
  • 09:00
    Митове и чудовища, сезон 1, еп. 1
  • 09:50
    Конспирация, сезон 1, еп. 8
Пълна програма
  • 07:25
    Спецове в заложната къща: Лек сблъсък
  • 07:50
    Спецове в заложната къща: Наполеон сред Спецовете
  • 08:15
    Ози и Джак около света: Неидентифициран летящ Ози
  • 09:05
    Изковани в огъня: Любимците на публиката
Пълна програма
  • 07:30
    Спорт и обучение на кучето – тв поредица
  • 08:00
    С въдица в ръка – тв поредица, втори сезон, 96 еп.
  • 08:30
    АВТО-МОТО ХОБИ – тв поредица, пети сезон, 57 еп. /п/
  • 09:00
    Риболовни страсти – тв поредица
Пълна програма
  • 07:00
    "Томас и приятели"
  • 07:35
    "Строителят Боб"
  • 07:55
    "Зоопаркът на Сузи"
  • 08:00
    "Кайю"
Пълна програма
  • 07:00
    "Всяка сутрин" - сутрешен блок
  • 09:00
    "Беновска пита"/п/
  • 11:15
    Топ Шоп
  • 11:30
    "Пулс" с Гергана Добрева/п/
Пълна програма
  • 02:45
    JDM
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:30
    Драконова топка Z (анимация)
  • 19:00
    Хартли (фейлетон)
Пълна програма
  • 07:00
    "Хавай" - драма с Джули Андрюс, Ричард Харис, Макс фон Сидов, Джийн Хекман.
  • 09:25
    "Моите, твоите и нашите" - комедия / семеен с Хенри Фонда, Лусил Бол, Ван Джонсън, Том Босли.
  • 11:25
    "Ски патрул" - комедия с Роджър Роуз, Ивет Нипар, Т.К. Картър, Лесли Джордан.
  • 12:55
    "Мостът "Голдън Гейт" - драма / криминален с Мат Дилън, Джоун Чен.
Пълна програма
  • 07:10
    EUROCUP TRACTOR PULLING, DANEMARK
  • 08:00
    NHRA DRAG RACING CHAMPIONSHIP
  • 08:50
    P1 POWERBOATS SERIES - USA
  • 09:40
    P1 POWERBOAT EUROPEAN SERIES
Пълна програма
  • 07:00
    Само хитове
  • 08:00
    Да създадеш
  • 09:00
    Да разбереш Джейн
  • 10:00
    Бременна на 16 - реалити шоу
Пълна програма
  • 07:00
    Hot Right Now!
  • 09:00
    Tori Kelly's Perfect Pop Songbook
  • 10:30
    Hot Right Now!
  • 12:00
    Shawn Mendes: MTV Unplugged
Пълна програма
  • 06:00
    AM Mayhem
  • 09:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 11:00
    Super Massive Rock Stars!
  • 13:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
Пълна програма
  • 07:25
    Животински лудории, сезон 1, еп. 4
  • 08:00
    Ветеринар на хълма, сезон 1, еп. 2
  • 08:45
    Животинският инстинкт на Крис Хъмфри, сезон 1, еп. 1
  • 09:10
    Животинският инстинкт на Крис Хъмфри, сезон 1, еп. 2
Пълна програма
  • 07:05
    Голямата риба, еп. 3
  • 08:00
    Летището в Дубай, еп. 6
  • 09:00
    Мегаструктури от Втората Световна 2, еп. 3
  • 10:00
    Дивата Русия, еп. 4
Пълна програма
  • 07:24
    Най-опасните животни на Австралия: Вълни убийци
  • 07:50
    Пирът на мечките гризли
  • 08:37
    Империята на мечките гризли
  • 09:26
    Американска пума
Пълна програма
  • 03:15
    Край на програмата
  • 09:00
    Дартс: Световно първенство 2018, втори ден, повторение
  • 12:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 12:05
    Футбол: Кардиф Сити - Хъл Сити, мач от Чемпиъншип, повторение
Пълна програма
  • 07:30
    "Пробни покупки"
  • 08:00
    "Живей здравословно!"
  • 09:00
    "Модна присъда"
  • 10:00
    Новини (със субтитри)
Пълна програма
  • 07:05
    "Класика в жанра" - хитовете през годините
  • 08:00
    "Златен хит" - най-доброто
  • 08:05
    "Планета Live" - музикална програма
  • 08:40
    "Промо" - новите хитове
Пълна програма
  • 07:30
    "Златна колекция" - хитовете през годините
  • 08:30
    "Музикален пъзел" - избрани песни
  • 09:30
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 09:40
    "Традиция и новаторство" - модерен фолк
Пълна програма
  • 07:05
    "Show Time" - музикална програма
  • 08:00
    "Планета Live" - музикална програма
  • 09:00
    "Промо" - нови видеоклипове
  • 09:05
    "Планета Хит" - хитове без край
Пълна програма
  • 07:10
    "Майк и Моли" - комедиен сериал
  • 07:35
    "2 разорени момичета: Без пукната пара" - сериал
  • 08:30
    "Теория за големия взрив" - сериал
  • 09:50
    "Двама мъже и половина" - сериал
Пълна програма
  • 06:00
    Дивата муха
  • 08:00
    Екстремни спортове
  • 10:00
    Италия, Серия А: Верона - Милан
  • 12:00
    Италия, Серия А: Болоня - Ювентус
Пълна програма
  • 07:00
    "Добро утро, Германия" - сутрешен журнал
  • 09:30
    "Добри времена, лоши времена" - сериал
  • 10:00
    "Сред нас" - сериал
  • 10:30
    "Съблазнителни измами" - доку-поредица
Пълна програма
  • 07:15
    Сериал: "Следствени тайни"
  • 08:00
    Вести
  • 08:25
    Вести-Москва
  • 08:40
    Сериал: "Следствени тайни"
Пълна програма
  • 07:00
    Анимация
  • 08:00
    "Вечерни новини от Америка"
  • 09:00
    Сериал: "Ловът на Пепеляшка"
  • 10:00
    Сериал: "Улиците на разбитите фенери"
Пълна програма
  • 06:30
    Сутрешен информационно-забавен журнал и спорт
  • 11:00
    "Клиниката на Зюдринг" - сериал
  • 12:00
    "В името на справедливостта: Ние се борим за Вас!" - поредица
  • 13:00
    "Адвокатите на пост" - поредица
Пълна програма
  • 07:30
    Китка народна музика
  • 07:45
    НОВИНИ - сутрешна емисия
  • 08:00
    Ранни вести /на живо/
  • 10:15
    НОВИНИ - сутрешна емисия
Пълна програма
  • 06:15
    Футбол
  • 07:45
    Скай спортс класика
  • 08:00
    Приключенски спортове
  • 08:30
    Гинес ръгби
Пълна програма
  • 07:15
    Mike der Ritter
  • 07:35
    Noddy, der kleine Detektiv
  • 07:45
    Noddy, der kleine Detektiv
  • 08:00
    Paw Patrol - Helfer auf vier Pfoten
Пълна програма
  • 07:30
    Детски свят - Маша и мечока - анимация
  • 08:00
    Новини
  • 08:15
    Исторически календар
  • 08:30
    Безценна перла - ТВ сериал - Бразилия - 18 епизод
Пълна програма
  • 06:00
    Snooza
  • 09:00
    21:00 Zoom
  • 09:02
    Snooza
  • 10:02
    1 Artist 3 Hits
Пълна програма
  • 07:00
    Оженени от мама и татко: Истината излиза наяве
  • 08:00
    Бутик за булки с извивки: Рейчъл
  • 08:30
    Бутик за булки с извивки: Трейси
  • 09:00
    90 дни до сватбата: Епизод 3
Пълна програма
  • 07:30
    Лейкланд - Ирландия
  • 08:00
    Война на похабяването - с.1, еп.6
  • 08:30
    Бъди там - България в музика и картини
  • 09:00
    Спорт и приключения - Лавинни серии на БАССЕС 3 еп.
Пълна програма
  • 07:30
    Търсене на дом по света
  • 08:00
    Търсене на дом по света
  • 08:30
    Търсене на дом по света
  • 09:00
    Екстремни RV каравани
Пълна програма
  • 07:30
    Търсене на дом по света
  • 08:00
    Търсене на дом по света
  • 08:30
    Търсене на дом по света
  • 09:00
    Екстремни RV каравани
Пълна програма
  • 06:25
    Приказка за Ела, Ирландия, Великобритания, САЩ, приключенски/ фентъзи, с Ан Хатауей, Хю Данси, 2004
  • 08:00
    В изгнание, Канада,Китай,Франция,САЩ, екшън/приключенски, с Никълъс Кейдж, Хейдън Кристенсен, 2014
  • 09:35
    Полетът на навигатора, САЩ, приключенски/семеен/фантастика, 1986
  • 11:05
    Коледно примирие, Канада, драма, с Крейг Антъни Олейник, Кейт Върнън, 2015
Пълна програма
  • 07:30
    Новини
  • 08:00
    Новини
  • 08:30
    Новини
  • 09:00
    Новини
Пълна програма
  • 07:20
    Менюто днес - четвърти сезон, еп. 13
  • 07:50
    Менюто днес - четвърти сезон, еп. 14
  • 08:15
    Модерна турска кухня с Максут - кулинарно предаване, еп. 2
  • 08:40
    Домашна кухня с Джейми Оливър - първи сезон, еп. 7
Пълна програма
  • 07:00
    Стани и засияй с VH1
  • 09:00
    Хитовете не лъжат!
  • 11:00
    Познайте годината!
  • 12:00
    Тор 10 на VH1 от тази седмица
Пълна програма
  • 06:00
    История с пчели - Анимация, Комедия, 2007, Режисьор: Стив Хикнър, Саймън Дж. Смит, В ролите: Джери Зайнфелд, Рене Зелуегър, Матю Бродерик
  • 08:00
    Омагьосаната къща - Анимация, 2013, Режисьор: Бен Стасен, Джеръми Дегрусон, В ролите: Синда Адамнс, Джордж Баибт
  • 09:30
    Ронал Варварина - Анимация, Приключенски, Комедия, 2011, Режисьор: Филип Айнщайн Липски, Торбьорн Кристоферсен, Крестен Андерсен, В ролите: Андерс Юл, Лаерке Унтер-Андерсен
  • 11:00
    What if - Комедия, 2014, Режисьор: Майкъл Доус, В ролите: Даниел Радклиф, Джемима Рупър, Меган Хефърн, Адам Драйвър, Меган Парк, Рейф Спол, Зои Казан, Аманда Крю
Пълна програма
  • 06:55
    "CSI: Ню Йорк" - криминален сериал
  • 07:50
    "Джордан: Патоложка с профил" - криминален сериал
  • 08:45
    "Дай ме под съд" - доку-поредица
  • 11:55
    "4 сватби и едно вълшебно пътешествие" - доку-поредица
Пълна програма
  • 07:30
    Пътешествия/п/
  • 08:30
    Спорт
  • 09:00
    "ТВ меню"
  • 09:30
    "Тяло и душа" - документална поредица
Пълна програма
  • 06:45
    От местопрестъплението: Маями - първи сезон, еп. 15
  • 07:35
    Малкълм - шести сезон, еп. 7
  • 08:00
    Малкълм - шести сезон, еп. 8
  • 08:25
    Откачалки - първи сезон, еп. 13
Пълна програма
  • 06:00
    AM Rush
  • 09:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 09:40
    DJ Duel
  • 11:00
    Big Tunes!
Пълна програма
  • 07:30
    TOP PHOTOSHOOTS
  • 07:55
    FASHION WEEK
  • 08:00
    DESIGNERS
  • 08:25
    F-PEOPLE
Пълна програма
  • 06:00
    Wake Up With Hits!
  • 09:00
    Big Fat Hits
  • 11:00
    Nothing But Hits
  • 13:00
    MTV's Euro Top 10
Пълна програма
  • 07:00
    "Студио за таутировки" - 2 еп.
  • 07:50
    "Кошмарни наематели, бедни хазяи" - 2 еп.
  • 08:40
    "Лов на неизрядни платци" - 6 и 7 еп.
  • 09:30
    "Джигити" - 6 еп.
Пълна програма
  • 06:30
    "Европа сутрин" - сутрешен блок
  • 09:00
    новини
  • 09:15
    Спорт
  • 09:30
    Новини
Пълна програма
  • 07:25
    Рыбалка сегодня
  • 07:40
    Природа мужской кухни с Сержем Марковичем
  • 07:55
    На рыбалку с охотой
  • 08:25
    Сомы Европы
Пълна програма
  • 07:30
    "София - Ден и Нощ" - риалити сериал, /п/
  • 08:40
    "Пътешествие до края на света" - приключенски с уч. на Бенедикт Къмбърбач, Джаред Харис, Сам Нийл, Джейми Сайвс, Ричард Маккейб, Виктория Хамилтън и др., II част
  • 11:00
    "От местопрестъплението: Ню Йорк" - сериал, сезон 4, /п/
  • 12:00
    "Повярвай в любовта" - романтична комедия с уч. Сам Пейдж, Сара Рафърти, Джеръми Гуибалт и др.
Пълна програма
  • 07:00
    Dogs 101: Rare Breeds
  • 07:45
    Moonshiners: Moonshine Season Starts
  • 08:30
    How the Universe Works: Black Holes
  • 09:15
    Kitchen Boss: Italian Rustic
Пълна програма
  • 07:30
    HERE AND THERE
  • 07:40
    PERFECT ENGLISH
  • 07:50
    ENGLISH UP
  • 08:00
    WEATHER FORECAST
Пълна програма
  • 07:25
    Босата контеса
  • 07:50
    Анна Олсън: Сладкарски изделия
  • 08:15
    Кухнята
  • 09:05
    Гражданка в ранчото
Пълна програма
  • 07:25
    Пламъчко и машините
  • 07:50
    АЛВИННН!!! и катеричоците
  • 08:05
    АЛВИННН!!! и катеричоците
  • 08:20
    Спонджбоб Квадратни Гащи
Пълна програма
  • 06:00
    Снукър: "Шотландия оупън", финал
  • 08:00
    Ски-алпийски дисциплини, Световна купа (мъже) Алта Бадия: Паралелен гигантски слалом
  • 09:00
    Биатлон, Световна купа Ле Гран Борнан: Масов старт (мъже)
  • 09:30
    Фехтовка: "Гран При" серии Мексико
Пълна програма
  • 07:00
    "Братя Даслер: Вечните съперници - първа част", биографична драма, Германия, 2016; реж. Сирил Бос, Филип Щенерт, с Кристиан Фридел, Хано Кофлер Хана Херцшпрунг, Алина Левшин, Рафаел Гарайзен, [12+]
  • 08:30
    "Братя Даслер: Вечните съперници - втора част", биографична драма, Германия, 2016; реж. Сирил Бос, Филип Щенерт, с Кристиан Фридел, Хано Кофлер Хана Херцшпрунг, Алина Левшин, Рафаел Гарайзен, [12+]
  • 10:05
    "Красавицата и звярът (2017)", семеен - фентъзи, САЩ, 2017; реж. Бил Кондон, с Ема Уотсън, Дан Стивънс, Люк Евънс, Джош Гад, Кевин Клайн, [7+]
  • 12:15
    "Корона за Коледа", романтична комедия, САЩ, 2015; реж. Алекс Зам, с Даника МакКелар, Рупърт Пенри-Джоунс, Ели Ботерил, Павел Дъглас, Алекзандра Евънс, [12+]
Пълна програма
  • 06:00
    "Tick-tack"-етно и поп музика
  • 10:00
    "New video" -избрани нови видеоклипове, премиера
  • 10:20
    "Hit mix"-музикален микс от хитови видеоклипове
  • 11:00
    Поп Топ с Мартин Геновски
Пълна програма
  • 07:30
    Loopdidoo
  • 07:45
    HENRY HUGGLEMONSTER
  • 08:00
    P-King Duckling
  • 08:30
    Puppy Dog Pals
Пълна програма
  • 07:25
    Пламъчко и машините
  • 07:50
    АЛВИННН!!! и катеричоците
  • 08:05
    АЛВИННН!!! и катеричоците
  • 08:20
    Спонджбоб Квадратни Гащи
Пълна програма
  • 07:00
    Wake Me Up Before You Go Go
  • 09:00
    Nothing But Classics
  • 11:00
    Guess The Year
  • 12:00
    We Are The 80s
Пълна програма
  • 07:25
    Deadline: Crime with Tamron Hall: Payable Upon Death
  • 08:15
    The Locator: Episode 25
  • 08:40
    The Locator: Episode 27
  • 09:10
    Web of Lies: Love Goes South
Пълна програма
  • 07:20
    Football Stars: Arsene Wenger
  • 07:50
    Football Stars: Mourinho at Man U
  • 08:15
    Football Stars: Episode 7
  • 08:45
    Top: Watches Victims
Пълна програма
  • 07:15
    Shawn Michael's MRA
  • 07:40
    Shawn Michael's MRA
  • 08:05
    Shawn Michael's MRA
  • 08:30
    Border Battles
Пълна програма
  • 07:25
    Спецове в заложната къща: Лек сблъсък
  • 07:50
    Спецове в заложната къща: Наполеон сред Спецовете
  • 08:15
    Ози и Джак около света: Неидентифициран летящ Ози
  • 09:05
    Изковани в огъня: Любимците на публиката
Пълна програма
  • 07:00
    Летището в Дубай, еп. 6
  • 08:00
    Мегаструктури от Втората Световна 2, еп. 3
  • 09:00
    Дивата Русия, еп. 4
  • 10:00
    Голям, по-голям, най-голям, еп. 5
Пълна програма
  • 06:30
    "Тази сутрин" - информационно предаване
  • 09:30
    "Преди обед" - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
  • 12:00
    bTV Новините - обедна емисия
  • 12:30
    "Шоуто на Слави" /п/- вечерно ток шоу
Пълна програма
  • 07:00
    Телешоп
  • 10:00
    Ханибъл постмортем; сезон 1, епизод 5, криминален, САЩ, 2014
  • 10:10
    Ханибъл постмортем; сезон 1, епизод 6, криминален, САЩ, 2014
  • 10:20
    Престъпления без граници; сезон 1, епизод 8, криминален, драма, Франция, 2013
Пълна програма
  • 07:00
    Телешоп
  • 12:00
    Отмъщението; сезон 2, епизод 10, драма, мистерия, Турция, 2014
  • 13:15
    Телешоп
  • 13:30
    Елементарно, Уотсън!; сезон 5, епизод 24, криминален, драма, САЩ, 2016
Пълна програма
  • 07:00
    Градски кошмари: Докато смъртта ни раздели
  • 08:00
    Какво е нужно за убийство: Майката познава смъртта
  • 08:30
    Какво е нужно за убийство: Ярост и гняв
  • 09:00
    Ловецът на убийци: Разбит
Пълна програма
  • 06:50
    Дивата Америка
  • 08:55
    Островът на яретата
  • 10:50
    Преживей го
  • 12:35
    Златни години
Пълна програма
  • 07:30
    "Американский ликбез" Американская мечта
  • 08:00
    Сериал "Время любить" 16+
  • 09:00
    Сериал "Мотыльки" 12+
  • 10:00
    Худ.фильм "Любовь под надзором" 16+
Пълна програма
  • 07:30
    "Новини" - информационна емисия на ТВ СКАТ
  • 07:45
    "Шарена седянка" - поздравителен концерт /повторение от предния ден/ - І част
  • 08:30
    "Новини" - информационна емисия на ТВ СКАТ
  • 08:45
    "Шарена седянка" - поздравителен концерт /повторение от предния ден/ - ІІ част
Пълна програма
  • 07:30
    SpongeBob SquarePants
  • 08:00
    SpongeBob SquarePants
  • 08:30
    SpongeBob SquarePants
  • 09:00
    The King of Queens
Пълна програма
  • 07:23
    In The Line Of Boner (18+)
  • 07:48
    Hot Russian Fucks For Money (18+)
  • 08:11
    Teacher Tease (18+)
  • 08:34
    Amirah Adara Gets Face Fucked (18+)
Пълна програма
  • 07:00
    Футбол: Коринтианс - Авай (Бразилско първенство, сезон 2017 - повторение)
  • 09:00
    "Опасни пътища" - 2 еп., документален филм
  • 10:00
    Футбол: Атлетик /Б/ - Реал /Сосиедад/ (Примера Дивисион, сезон 2017/18 - повторение)
  • 12:00
    Тенис: Андрей Кузнецов - Александър Дългополов (Skistar Swedish Open, Бостад; 2017 ATP WORLD TOUR 250 - I полуфинал, повторение)
Пълна програма
  • 07:00
    Арена баскетбол обзорно предаване за баскетбол
  • 07:50
    Формула Е: Пилоти на пътя магазинно предаване /3 епизод/
  • 08:20
    Часът на БНТ HD
  • 08:30
    Адреналин магазинно предаване за екстремни и атрактивни спортове /10 епизод/
Пълна програма
  • 06:50
    Дни и облаци
  • 09:00
    Бандата на Голямата стъпка
  • 10:50
    Тайната на лешникотрошачката
  • 12:40
    Наградата
Пълна програма
  • 07:30
    Агрофорум - повт.
  • 08:00
    Документален филм - повторение
  • 08:40
    Прогноза и агропрогноза
  • 08:45
    Агротема
Пълна програма
  • 07:00
    На концерт: Серджу Попа
  • 08:00
    Не си забравяйте паспорта
  • 09:00
    Мистерията на Атлит Ям
  • 10:00
    Авиатори
Пълна програма
  • 07:15
    Japan Queen Tournament
  • 07:35
    Ultimate First League
  • 07:45
    Taekwondo
  • 08:15
    WUSHU Championship
Пълна програма
  • 07:25
    Да похитиш група
  • 08:55
    Пиу!
  • 10:15
    Кречетало
  • 11:35
    Бележката
Пълна програма
  • 07:00
    AS+ Special Nazare Big Wave Riders
  • 07:37
    AS+ Special Nazare Big Wave Riders
  • 08:00
    Firsthand
  • 08:30
    Firsthand
Пълна програма
  • 07:05
    Зоопаркът - Дъблин (8)
  • 07:35
    Ветеринарна клиника за дребни животни (11)
  • 08:00
    Ветеринарна клиника за дребни животни (12)
  • 08:30
    Дивата природа на Нова Зеландия (1)
Пълна програма
  • 07:30
    Импресия - Крушунски водопади
  • 08:00
    Война на похабяването - с.3, еп.9
  • 08:30
    Бъди там - България в музика и картини
  • 09:00
    Скравена - езда по пътеките на историята
Пълна програма
  • 07:00
    InterMezzo
  • 09:30
    L'Etoile by Chabrier at the DNO Amsterdam
  • 11:25
    Christian Lauba: Broadway Suite
  • 12:40
    InterMezzo
Пълна програма
  • 02:15
    Край на програмата
  • 08:00
    Футбол: Верея - Черно море, мач от Първа професионална лига, повторение
  • 10:00
    Футбол: Витоша - Етър, мач от Първа професионална лига, повторение
  • 12:00
    Футбол: Пирин - Септември, мач от Първа професионална лига, повторение
Пълна програма
  • 07:00
    "Век на авиацията: Епичната история на въздушните победи - Удар от въздуха. Бомбардировки 1914 - 1918 г." - 21 еп., документален филм
  • 08:00
    "Крайната граница? Пътеводител на "Хоризонт" за Вселената" - документален филм
  • 09:00
    Футбол: Атлетико /Паранаенсе/ - Сантос (Бразилско първенство, сезон 2017 - повторение)
  • 11:00
    Ветроходство: М32 SERIES - Марщранд, Швеция - обзор
Пълна програма
  • 04:45
    Край на програмата
  • 08:00
    Футбол: АФК Борнемут - Ливърпул, мач от английската Висша лига, повторение
  • 10:00
    Футбол: Лестър Сити - Кристъл Палас, мач от английската Висша лига, повторение
  • 12:00
    Неделен обзор на кръга в английската Висша лига (2017-18), 16-и епизод, повторение
Пълна програма
  • 07:25
    Престъпления на фокус с Тамрон Хол: Изплаща се в случай на смърт
  • 08:15
    Намирачът: Епизод 25
  • 08:40
    Намирачът: Епизод 27
  • 09:10
    Мрежа от лъжи: Разрушена любов
Пълна програма
  • 06:30
    "Код 11-13", информационно - новинарско шоу (п)
  • 08:30
    "Спорно за спорта" с Кирил Веселински, (п) 1 част
  • 09:00
    "Горещи срещи" с Венета Райкова, избрано
  • 10:00
    "Честно казано" с Люба Кулезич, (п)
Пълна програма
  • 07:30
    Тайните на сините дълбини 2. част
  • 08:00
    Приключения по диви води 26. част - За шаран през есента на Балатон
  • 08:30
    Кухнята на любителите на риба - С Габор Киш
  • 09:00
    the_fishing_tv_show - За шаран с билет за един ден
Пълна програма
  • 07:00
    "Сърцето на дракона 3: Проклятието на магьосника", фентъзи - драма, САЩ, 2015; реж. Колин Тийг, с Джулиан Морис, Тамзин Мърчант, Джаса Ахлувалиа, Джонджо О'Нийл, Доминик Мафам, [12+]
  • 08:35
    "Любов и приятелство", романтична драма, Ирландия, 2015; реж. Уит Стилман, с Кейт Бекинсейл, Клое Севини, Ксавие Самюъл, Стивън Фрай, Том Бенет, [12+]
  • 10:10
    "Жена назаем", романтична комедия, САЩ, 2011; реж. Денис Дюгън, с Адам Сандлър, Дженифър Анистън, Никол Кидман, Ник Суордсън, Бруклин Декър, [12+]
  • 12:05
    "Уолъс и Громит: Прекрасен излет", анимация, Великобритания, 1989; реж. Ник Парк, [0+]
Пълна програма
  • 07:00
    "Вмешателство (2016)", комедийна драма, САЩ, 2016; реж. Клеа Дювал, с Клеа Дювал, Мелани Лински, Наташа Лайон, Винсънт Пиаца, Джейсън Ритър, [15+]
  • 08:30
    "В кадър ХІV, 46 еп.", документален, САЩ, 2017, [12+]
  • 09:00
    "Трите Хикса: Отново в играта", екшън - трилър, САЩ, 2017; реж. Даниел Джон Карузо Джуниър, с Вин Дизел, Дони Йен, Дипика Падуконе, Крис Ву, Руби Роуз, [12+]
  • 10:50
    "Подмазвачи", комедийна драма, Холандия, 2016; реж. Роберт Ян Вестейк, с Лиополд Уит, Тим Линд, Хелън Белбин, Джули МакЛелан, Майлс Джап, [12+]
Пълна програма
  • 07:30
    After Midnight
  • 07:45
    After Midnight
  • 08:00
    Front Row
  • 08:15
    Front Row
Пълна програма
  • 07:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 08:00
    Кюстендил. Древният град (образователен филм за културно-исторически туризъм)
  • 08:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 09:00
    Малко Търново - царство на светлината (1 част) на английски, с български титри (образователен филм за туристически маршрут)
Пълна програма
  • 07:00
    Футбол: Холандска Ередивизи
  • 08:00
    Футбол: Индийска суперлига
  • 10:00
    Футбол: Холандска Ередивизи
  • 11:55
    Новини
Пълна програма
  • 07:30
    Футбол: Барса ТВ
  • 08:00
    Волейбол: Световно клубно първенство 2017
  • 10:00
    Тенис: "ATP WT Uncovered"
  • 10:30
    Голф: Европейски тур
Пълна програма
  • 07:10
    Paw Patrol
  • 07:35
    Dora the Explorer
  • 08:00
    Nella the Princess Knight
  • 08:10
    Kid-e-Cats
Пълна програма
  • 06:50
    Синята планета
  • 08:00
    История на Земята - Ледена епоха
  • 09:10
    Кьолнската катедрала
  • 10:00
    Състезанието на живота им - сезон 2, еп.4
Пълна програма

Сериали

AXN 07:35
Вестителите; сезон 1, епизод 6, научна фантастика, драма, САЩ, 2015
Fox Channel 07:35
Кости - шести сезон, еп. 20
Fox Crime 07:45
Разследванe на пожари - сериал, еп. 9
Fox Life 07:45
Грозната Бети - първи сезон, еп. 23
ARD 1 07:45
"Якари" - сериал

Всички предавания

Спорт

Ring.BG 07:30
УЕФА Шампионска лига: Базел - Манчестър Сити
Film Plus 08:00
Тенис: Dubai Duty Free Tennis Championships, Дубай (WTA Premier - финал, повторение)
Mtel Sport 1 08:00
Тенис: ATP 500 Рио 2018
Mtel Sport 2 08:00
Хокей на лед: NHL
MTV 08:00
Зона за приятели

Всички предавания

Филми

AXN 07:35
Вестителите; сезон 1, епизод 6, научна фантастика, драма, САЩ, 2015
BNT2 07:45
Космически кораб "Догстар" 2 детски тв филм /26, последен епизод/
bTV Cinema 07:45
"Странният случай с Бенджамин Бътън" - драма,  фентъзи,  романтичен (САЩ, 2008), режисьор - Дейвид Финчър,актьори - Брад Пит, Кейт Бланшет, Джулия Ормънд, Елиас Котеас,  Джейсън Флеминг, Тараджи П. Хенсън, Тилда Суинтън и др.
HBO 2 07:55
"Късометражни анимации на Дисни I", анимация, САЩ, 2015, [0+]
PRO 7 07:55
" Tics / Front of the class" - драма, U, 2008

Всички предавания

Рио-2016

Eurosport 09:45
Олимпийски игри: Фигурно пързаляне, гала, запис
Eurosport 2 08:45
Олимпийски игри: Кърлинг, финал (жени), запис
Eurosport HD 08:45
Олимпийски игри: Ски бягане, 30 км (жени), директно
BNT HD 09:45
Зимни олимпийски игри: Бобслей, четворки мъже, финал

Всички предавания

Peyongchang-2018

Eurosport 09:45
Олимпийски игри: Фигурно пързаляне, гала, запис
Eurosport 2 08:45
Олимпийски игри: Кърлинг, финал (жени), запис
Eurosport HD 08:45
Олимпийски игри: Ски бягане, 30 км (жени), директно
BNT HD 09:45
Зимни олимпийски игри: Бобслей, четворки мъже, финал

Всички предавания



{START_COUNTER}