ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 04:40
    Още от деня коментарно предаване/п/
  • 05:50
    Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня
  • 06:00
    Денят започва Сутрешен информационен блок с водещи Юлия Наева и Иво Никодимов
  • 09:00
    По света и у нас Информационна емисия
Пълна програма
  • 05:30
    "Лице в лице" /п./ - публицистично предаване
  • 06:00
    "Кунг фу панда: Легенда за страхотния боец" - анимация
  • 06:30
    "Тази сутрин" - информационно предаване
  • 09:30
    "Преди обед" - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
Пълна програма
  • 05:20
    "Часът на Милен Цветков" - предаване на NOVA /п/
  • 06:20
    "Здравей, България" - сутрешен блок
  • 09:30
    "На кафе" - предаване на NOVA
  • 11:30
    "Бон Апети" - предаване
Пълна програма
  • 04:50
    Опорни хора - изповедите на значимите за обществото пред Ганиела Ангелова /п./
  • 05:40
    Денят ON AIR - новините с коментар с Владимир Сиркаров/Кузман Илиев /п./
  • 06:30
    България сутрин - важните неща рано сутрин с Лора Инджова и Златимир Йочев
  • 09:30
    Игри на ума - филм
Пълна програма
  • 01:30
    Повторения
  • 07:00
    Бизнес старт - сутрешен блок с Живка Попатанасова
  • 09:00
    Boom&Bust с Владимир Сиркаров и Кузман Илиев /п./
  • 09:30
    В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки /п./
Пълна програма
  • 04:20
    Медиум; сезон 2, епизод 3, криминален, драма, САЩ, 2005
  • 05:35
    Комисар Рекс: Специален отряд; сезон 1, епизод 12, семеен, екшън, Италия, 2014
  • 07:00
    Най-добрият тунинг; сезон 1, епизод 10, спорт, риалити, Финландия, 2012
  • 07:35
    Красавицата и Звяра; сезон 4, епизод 12, драма, ужаси, САЩ, 2016
Пълна програма
  • 05:02
    Животът на Земята: Нова Праистория: Епизод 2
  • 05:49
    Диви и истински: Конно състезание
  • 06:36
    Запознайте се с пингвините: Епизод 1
  • 07:00
    Запознайте се с пингвините: Епизод 2
Пълна програма
  • 04:00
    Повторения
  • 07:00
    "Добро утро, българи" - сутрешен блок
  • 09:00
    Новини
  • 09:10
    Интервютата на Алфа Тв
Пълна програма
  • 05:10
    "Горещи теми" - булеварден журнал
  • 05:45
    Документация
  • 06:30
    Сутрешен информационно-забавен журнал
  • 10:00
    Новини
Пълна програма
  • 00:00
    Where Is The Party
  • 06:00
    Tick-Tack
  • 10:00
    Hit Mix
  • 14:00
    Standard BIH
Пълна програма
  • 05:20
    България днес информационен блок /п/
  • 06:50
    Потребителската кошница /п/
  • 07:00
    Добро утро с БНТ2 информационен блок
  • 09:00
    Добро утро с БНТ 2 сутрешен блок /БНТ 2 Русе/
Пълна програма
  • 05:21
    The Garfield Show
  • 05:35
    The Owl & Co
  • 05:41
    The Owl & Co
  • 05:50
    The Jungle Bunch: To the Rescue
Пълна програма
  • 05:00
    "Синовете на анархията" - сериал, с.6, еп. 5
  • 06:00
    "Легендата за Кора" - анимация
  • 08:00
    "Монк" - сериал, с.2, еп.4
  • 09:00
    "Готъм" - сериал, с.2, еп. 5
Пълна програма
  • 01:45
    "Вътрешна сигурност" - сериал, с.5, еп.5,6
  • 06:00
    "Вътрешна сигурност" - сериал, с.4, еп.11,12, с.5, еп.1
  • 09:15
    "Отмъщението на бившите" - драма, трилър (Канада, 2016), режисьор - Моника Мичъл, актьори - Елизабет Ром, Тиера Сковбай, Дейвид Люис и др.
  • 11:30
    "Вътрешна сигурност" - сериал, с.5, еп.5,6
Пълна програма
  • 05:00
    "Без пукната пара" /п./ - сериал
  • 06:00
    "Клуб "Веселие" - сериал, с.5
  • 07:00
    "Без пукната пара" - сериал
  • 08:00
    "По средата" - сериал, с.5
Пълна програма
  • 05:00
    "Какво ядем?"
  • 06:00
    "Тайните на времето" - сериал
  • 08:00
    "Страсти в Тоскана" - сериал
  • 09:00
    "Лекар в планината" - сериал
Пълна програма
  • 05:25
    Анджело е върхът
  • 05:35
    Анджело е върхът
  • 05:50
    Невероятният свят на Гъмбол
  • 06:00
    Невероятният свят на Гъмбол
Пълна програма
  • 05:25
    "Ангел унищожител", комедийна драма, Мексико, 1962; реж. Луис Бунюел, със Силвия Пинал, Енрике Рамбал, Жаклин Андере, Енрике Рамбал, Клаудио Брук, [12+]
  • 07:00
    "Двама отстранени", трилър - комедия, Великобритания, 2015; реж. Матю Бътлър, с Алекс Хасъл, Тори Харт, Греъм Бътлър, Фелисити Монтагю, Конлет Хил, [15+]
  • 08:30
    "Кратък разговор", късометражна комедия, Норвегия, 2015; реж. Евен Хафнор, Лиза Брук Хансен, с Марит Лангеланд, Хари Халворсен, Видар Хафнор, Хилде Хафнор, Еспен Густенсен, [12+]
  • 08:50
    "Моос", романтична комедия, Холандия, 2016; реж. Йоб Госхалк, с Йип Смит, Даниел Корнелисен, Мишел Ромейн, Линеке Рийксман, Фредерик Бром, [12+]
Пълна програма
  • 05:25
    "Право в десетката", романтична комедия, Великобритания, 2006; реж. Том Вон, с Джеймс МакАвой, Алис Ив, Ребека Хол, Катрин Тейт, Доминик Купър, [12+]
  • 07:00
    "Без лоши чувства", комедия, САЩ, 2013; реж. Грег Мотола, с Лари Дейвид, Бил Хедър, Филип Бейкър Хол, Джон Хам, Кейт Хъдсън, [12+]
  • 08:40
    "Алойс", драма, Швейцария, 2016; реж. Тобиас Ньоле, с Георг Фридрих, Тилда Фон Овербек, Камил Крейчи, Юфей Ли, Кой Лий, [12+]
  • 10:10
    "Студен фронт", драма - мистерия, Русия, 2016; реж. Роман Волобуев, с Светлана Устинова, Даша Найшулер, Александър Молохников, Татяна Абраменко, Полина Аскери, [12+]
Пълна програма
  • 05:00
    CNN Tonight with Don Lemon
  • 06:00
    Amanpour
  • 07:00
    CNN Newsroom (with World Sport)
  • 08:00
    CNN Newsroom
Пълна програма
  • 04:30
    "Борбата на Пола" - теленовела
  • 06:00
    "Моята карма"- сериен филм
  • 07:00
    "Капризи на съдбата" - теленовела
  • 08:00
    "Сезонът на черешите"- сериен филм, /п/
Пълна програма
  • 01:00
    Еротичен телепазар
  • 06:00
    "Мъже на работa" - сериал, сезон 2, /п/
  • 06:30
    "Ларго Уинч" - сериал, сезон 2
  • 07:30
    "Военни престъпления" - сериал, сезон 10, /п/
Пълна програма
  • 05:00
    Да продадеш колата си: Мини Моук
  • 06:00
    Как са го направили?: Епизод 13
  • 06:30
    Бързи и шумни: Бандитска кола - втора част
  • 07:30
    Как се прави...: Естествени струни, абсент, катарами, ключалки
Пълна програма
  • 05:24
    Х-машини: Ан 225, морско чудовище
  • 06:12
    Космосът на показ: Тайните на черната дупка
  • 07:00
    Как са го направили?: Епизод 2
  • 07:26
    Големи умове: Търси и разрушавай
Пълна програма
  • 05:25
    Псевдокотка
  • 05:45
    Псевдокотка
  • 06:00
    Псевдокотка
  • 06:25
    Мики Маус
Пълна програма
  • 05:00
    "Птицечовка - най-странното животно"
  • 06:00
    "Супер наука"
  • 06:30
    "Супер наука"
  • 07:00
    "Да изобретяваме"
Пълна програма
  • 07:00
    Клуб Уинкс - анимационен сериал
  • 07:45
    Приключенията на Чък и приятели - анимационен сериал
  • 08:00
    Кученце в джобче - анимационен сериал
  • 08:30
    Трансформъри: Роботи-спасители - анимационен сериал
Пълна програма
  • 05:00
    Наследницата - 141 еп. - Сериал
  • 05:45
    Баровки - 32 еп. - Сериал
  • 06:00
    Делници - с Николай Колев
  • 10:00
    Времена и нрави - с проф. Юлиан Вучков
Пълна програма
  • 07:15
    Спорт
  • 07:22
    Култура 1
  • 07:41
    Анализи
  • 07:46
    Преглед на програмата / Преглед на печата
Пълна програма
  • 05:30
    Биатлон, Световна купа Ле Гран Борнан: Масов старт (жени)
  • 06:00
    Снукър: "Шотландия оупън", финал
  • 08:00
    Ски-алпийски дисциплини, Световна купа (мъже) Алта Бадия: Паралелен гигантски слалом
  • 09:00
    Биатлон, Световна купа Ле Гран Борнан: Масов старт (мъже)
Пълна програма
  • 04:30
    Биатлон, Световна купа Ле Гран Борнан: Масов старт (мъже)
  • 06:00
    Ски-алпийски дисциплини, Световна купа (мъже) Алта Бадия: Паралелен гигантски слалом
  • 07:00
    Ски-скокове: Световна купа Енгелберг
  • 08:30
    Биатлон, Световна купа Ле Гран Борнан: Масов старт (жени)
Пълна програма
  • 00:15
    Моят плаващ дом, сезон 1, еп. 2
  • 06:05
    Каубои в студени води, сезон 4, еп. 6
  • 07:15
    Търсачи на съкровища, сезон 2, еп. 6
  • 08:00
    Треска за нефрит, сезон 3, еп. 11
Пълна програма
  • 05:25
    Natural Games
  • 05:55
    Pro Bull Riders
  • 07:00
    Mtb Heroes
  • 07:25
    Mtb Heroes
Пълна програма
  • 05:00
    Багрите на България /фолклорна и народна музика/
  • 07:00
    Утрото /сутрешен музикален блок/
  • 10:00
    Песните на... /половин час с хитовете на изпълнител от ефира на ФЕН ТВ/
  • 10:30
    Утрото /сутрешен музикален блок/
Пълна програма
  • 05:00
    Особени жилища
  • 06:00
    Ловци на къщи
  • 06:30
    Ловци на къщи
  • 07:00
    Ловци на къщи
Пълна програма
  • 05:10
    Чудеса с Хестън - първи сезон, еп. 1
  • 06:00
    Чудеса с Хестън - първи сезон, еп. 2
  • 06:50
    10 години по-млади - четвърти сезон, еп. 18
  • 07:15
    10 години по-млади - четвърти сезон, еп. 19
Пълна програма
  • 05:15
    Военни престъпления - шести сезон, еп. 2
  • 06:00
    Полицаите от Чикаго, еп. 20
  • 06:50
    Глейдс - втори сезон, еп. 7
  • 07:45
    Лас Вегас - четвърти сезон, еп. 13
Пълна програма
  • 03:45
    "Криеница", трилър - мистерия, САЩ, 2005; реж. Джон Полсън, с Робърт Де Ниро, Дакота Фанинг, Фамке Янсен, Елизабет Шу, Ейми Ървинг, [15+]
  • 05:35
    "Танцьор", документален, Великобритания, 2016; реж. Стивън Кантър, със Сергей Полунин, [12+]
  • 07:00
    "Братя Даслер: Вечните съперници - първа част", биографична драма, Германия, 2016; реж. Сирил Бос, Филип Щенерт, с Кристиан Фридел, Хано Кофлер Хана Херцшпрунг, Алина Левшин, Рафаел Гарайзен, [12+]
  • 08:30
    "Братя Даслер: Вечните съперници - втора част", биографична драма, Германия, 2016; реж. Сирил Бос, Филип Щенерт, с Кристиан Фридел, Хано Кофлер Хана Херцшпрунг, Алина Левшин, Рафаел Гарайзен, [12+]
Пълна програма
  • 05:30
    Забранена история, сезон 3, еп. 6
  • 06:15
    Страхотни изобретения, сезон 2, еп. 10
  • 07:00
    Времето, което промени света, сезон 1, еп. 9
  • 07:25
    Забранена история, сезон 2, еп. 5
Пълна програма
  • 04:55
    Изковани в огъня: Меч цвайхандер
  • 05:45
    Спецове в заложната къща: Смърт и препариране
  • 06:10
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Лъва на Ланкастър
  • 06:35
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Големият успех на Мери
Пълна програма
  • 05:00
    Риболовен филм
  • 06:00
    В кухнята на баба - тв поредица, 11 еп.
  • 06:30
    Документален филм
  • 07:30
    Спорт и обучение на кучето – тв поредица
Пълна програма
  • 05:30
    "Строителят Боб"
  • 05:50
    "Пингу"
  • 06:00
    "Барни и приятели"
  • 06:55
    "Пингу"
Пълна програма
  • 05:30
    "Спорт в обектива"/п/
  • 06:30
    "Кухнята на Звездев"/п/
  • 07:00
    "Всяка сутрин" - сутрешен блок
  • 09:00
    "Беновска пита"/п/
Пълна програма
  • 02:45
    JDM
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:30
    Драконова топка Z (анимация)
  • 19:00
    Хартли (фейлетон)
Пълна програма
  • 05:25
    "Смъртоносна комбинация" - екшън / трилър с Лиса Боне, Майкъл Медсън.
  • 07:00
    "Хавай" - драма с Джули Андрюс, Ричард Харис, Макс фон Сидов, Джийн Хекман.
  • 09:25
    "Моите, твоите и нашите" - комедия / семеен с Хенри Фонда, Лусил Бол, Ван Джонсън, Том Босли.
  • 11:25
    "Ски патрул" - комедия с Роджър Роуз, Ивет Нипар, Т.К. Картър, Лесли Джордан.
Пълна програма
  • 05:15
    AUTOSPORT AWARDS REPLAY
  • 07:10
    EUROCUP TRACTOR PULLING, DANEMARK
  • 08:00
    NHRA DRAG RACING CHAMPIONSHIP
  • 08:50
    P1 POWERBOATS SERIES - USA
Пълна програма
  • 03:00
    Само хитове - маратон
  • 07:00
    Само хитове
  • 08:00
    Да създадеш
  • 09:00
    Да разбереш Джейн
Пълна програма
  • 05:00
    Little Mix Vs The World!
  • 06:30
    Justin Bieber: Hitlist
  • 07:00
    Hot Right Now!
  • 09:00
    Tori Kelly's Perfect Pop Songbook
Пълна програма
  • 06:00
    AM Mayhem
  • 09:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 11:00
    Super Massive Rock Stars!
  • 13:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
Пълна програма
  • 05:25
    Най-добрият приятел на кучето, сезон 1, еп. 2
  • 05:50
    72-те най-сладки животни, сезон 1, еп. 3
  • 06:20
    72-те най-сладки животни, сезон 1, еп. 4
  • 06:50
    Животински лудории, сезон 1, еп. 3
Пълна програма
  • 05:15
    Тайнствени досиета, еп. 4
  • 05:35
    Господари на войната, еп. 12
  • 06:00
    Уличен Гений, еп. 4
  • 06:20
    Как да спечелим, еп. 5
Пълна програма
  • 05:26
    Фантастичните животни на Мадагаскар
  • 06:13
    Змии в града: Психо мамба
  • 07:00
    Най-опасните животни на Австралия: Смъртоносна детска площадка
  • 07:24
    Най-опасните животни на Австралия: Вълни убийци
Пълна програма
  • 03:15
    Край на програмата
  • 09:00
    Дартс: Световно първенство 2018, втори ден, повторение
  • 12:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 12:05
    Футбол: Кардиф Сити - Хъл Сити, мач от Чемпиъншип, повторение
Пълна програма
  • 04:00
    Телеканал "Добро утро"
  • 07:00
    Новини
  • 07:15
    Телеканал "Добро утро"
  • 07:30
    "Пробни покупки"
Пълна програма
  • 05:05
    "Планета Хит" - нон-стоп хитове
  • 06:00
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 06:05
    "Планета Фолк" - българска народна музика
  • 06:30
    "Планета Хит" - нон-стоп хитове
Пълна програма
  • 05:30
    "Росна китка" - музика за настроение
  • 06:30
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 06:40
    "Росна китка" - музика за настроение
  • 07:30
    "Златна колекция" - хитовете през годините
Пълна програма
  • 04:05
    "Планета Live" - музикална програма
  • 06:00
    "Промо" - нови видеоклипове
  • 06:05
    "Планета Хит" - хитове без край
  • 07:00
    "Картини от България" - музикална импресия
Пълна програма
  • 05:25
    "Малколм" - сериал
  • 05:45
    "Малколм" - сериал
  • 06:10
    "Как срещнах майка ви" - сериал
  • 06:50
    "Кое е това ново момиче" - комедиен сериал
Пълна програма
  • 03:20
    Италия, Серия А: Торино - Наполи
  • 06:00
    Дивата муха
  • 08:00
    Екстремни спортове
  • 10:00
    Италия, Серия А: Верона - Милан
Пълна програма
  • 05:10
    "Съблазнителни измами" - доку-поредица
  • 05:35
    "В капана на подозренията" - доку-поредица
  • 06:25
    "Ексклузивно" - журнал за звездите
  • 06:35
    "Експлозивно" - журнал
Пълна програма
  • 05:00
    Вести
  • 05:35
    Вести-Москва
  • 05:50
    "За най-важното"
  • 06:45
    "Културният отдих"
Пълна програма
  • 05:00
    Сериал: "Бандитският Петербург"
  • 06:00
    Особено мнение; Икономически новини
  • 07:00
    Анимация
  • 08:00
    "Вечерни новини от Америка"
Пълна програма
  • 02:20
    "По следите на убийците" - документална поредица
  • 05:50
    "Престъпни престъпления" - криминален сериал
  • 06:30
    Сутрешен информационно-забавен журнал и спорт
  • 11:00
    "Клиниката на Зюдринг" - сериал
Пълна програма
  • 05:00
    "Облаче ле бяло" - предаване за българите в чужбина / повторение/
  • 06:15
    "Всички на мегдана" поздравителен концерт/повторение/
  • 07:00
    "Зимният Ботев връх" - док.филм
  • 07:30
    Китка народна музика
Пълна програма
  • 04:30
    Футбол от Азия
  • 06:15
    Футбол
  • 07:45
    Скай спортс класика
  • 08:00
    Приключенски спортове
Пълна програма
  • 01:15
    Infomercials
  • 07:05
    Mike der Ritter
  • 07:15
    Mike der Ritter
  • 07:35
    Noddy, der kleine Detektiv
Пълна програма
  • 04:00
    Световно фолклорно изкуство - музикално предаване
  • 06:30
    Сянката на Елена - ТВ сериал - Бразилия - 30 епизод
  • 07:30
    Детски свят - Маша и мечока - анимация
  • 08:00
    Новини
Пълна програма
  • 01:00
    We Love Music
  • 06:00
    Snooza
  • 09:00
    21:00 Zoom
  • 09:02
    Snooza
Пълна програма
  • 05:12
    Кажете ДА на булчинската рокля - Великобритания: Епизод 16
  • 05:36
    Кажете ДА на булчинската рокля - Великобритания: Епизод 17
  • 06:00
    Кажете ДА на булчинската рокля - Великобритания: Епизод 6
  • 06:30
    Кажете ДА на булчинската рокля - Великобритания: Епизод 7
Пълна програма
  • 05:30
    Древните постройки в Хонджоу
  • 06:00
    Пътеводител на пътешественика - Коста Рика
  • 06:30
    Живата вечност
  • 07:00
    Мездра - Живот от милиони години
Пълна програма
  • 05:30
    Странни храни: вкусни дестинации
  • 06:00
    Загадки в музея
  • 07:00
    Търсене на дом по света
  • 07:30
    Търсене на дом по света
Пълна програма
  • 05:30
    Странни храни: вкусни дестинации
  • 06:00
    Загадки в музея
  • 07:00
    Търсене на дом по света
  • 07:30
    Търсене на дом по света
Пълна програма
  • 02:35
    Копланд, САЩ, криминален/драма, със Силвестър Сталоун, Робърт ДеНиро, Харви Кайтел, Рей Лиота, 1997
  • 06:25
    Приказка за Ела, Ирландия, Великобритания, САЩ, приключенски/ фентъзи, с Ан Хатауей, Хю Данси, 2004
  • 08:00
    В изгнание, Канада,Китай,Франция,САЩ, екшън/приключенски, с Никълъс Кейдж, Хейдън Кристенсен, 2014
  • 09:35
    Полетът на навигатора, САЩ, приключенски/семеен/фантастика, 1986
Пълна програма
  • 05:30
    "Древният свят: Град на хората, град на Бога" - 6 еп., документален филм
  • 06:30
    "Свободна зона" - публицистично предаване (повторение)
  • 07:30
    Новини
  • 08:00
    Новини
Пълна програма
  • 05:10
    Кухня без граници - четвърти сезон, еп. 19
  • 05:35
    Кухня без граници - четвърти сезон, еп. 20
  • 06:00
    Пекарната на Рудолф - четвърти сезон, еп. 7
  • 06:25
    Кухня без граници - четвърти сезон, еп. 19
Пълна програма
  • 01:00
    VH1 микс
  • 07:00
    Стани и засияй с VH1
  • 09:00
    Хитовете не лъжат!
  • 11:00
    Познайте годината!
Пълна програма
  • 04:00
    Калифорния - Криминален, Трилър, 1993, Режисьор: Доминик Сена, В ролите: Брад Пит, Джулиет Луис, Кати Ларсън
  • 06:00
    История с пчели - Анимация, Комедия, 2007, Режисьор: Стив Хикнър, Саймън Дж. Смит, В ролите: Джери Зайнфелд, Рене Зелуегър, Матю Бродерик
  • 08:00
    Омагьосаната къща - Анимация, 2013, Режисьор: Бен Стасен, Джеръми Дегрусон, В ролите: Синда Адамнс, Джордж Баибт
  • 09:30
    Ронал Варварина - Анимация, Приключенски, Комедия, 2011, Режисьор: Филип Айнщайн Липски, Торбьорн Кристоферсен, Крестен Андерсен, В ролите: Андерс Юл, Лаерке Унтер-Андерсен
Пълна програма
  • 01:35
    "Медици детективи: Тайните на съдебната медицина" - криминален сериал
  • 06:10
    "CSI: Ню Йорк" - криминален сериал
  • 06:55
    "CSI: Ню Йорк" - криминален сериал
  • 07:50
    "Джордан: Патоложка с профил" - криминален сериал
Пълна програма
  • 05:00
    Публицистика /п/
  • 06:00
    Eкология
  • 06:30
    Здравословен живот /п/
  • 07:30
    Пътешествия/п/
Пълна програма
  • 05:05
    Отдел "Разследване"- втори сезон, еп. 8
  • 06:00
    От местопрестъплението: Маями - първи сезон, еп. 14
  • 06:45
    От местопрестъплението: Маями - първи сезон, еп. 15
  • 07:35
    Малкълм - шести сезон, еп. 7
Пълна програма
  • 00:00
    Club MTV!
  • 06:00
    AM Rush
  • 09:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 09:40
    DJ Duel
Пълна програма
  • 05:30
    TOP MODELS
  • 05:55
    F-PARTIES
  • 06:00
    SWIMWEAR
  • 06:30
    SWIMWEAR
Пълна програма
  • 00:40
    Non-Stop Hits
  • 06:00
    Wake Up With Hits!
  • 09:00
    Big Fat Hits
  • 11:00
    Nothing But Hits
Пълна програма
  • 05:10
    "Съдия Джуди" - 241-242 еп.
  • 06:00
    "Нерешени случаи с Доналд Макинтаяр" - 1 еп.
  • 07:00
    "Студио за таутировки" - 2 еп.
  • 07:50
    "Кошмарни наематели, бедни хазяи" - 2 еп.
Пълна програма
  • 05:00
    Новини, спорт и времето
  • 06:30
    "Европа сутрин" - сутрешен блок
  • 09:00
    новини
  • 09:15
    Спорт
Пълна програма
  • 05:15
    Рыболов-эксперт
  • 05:40
    Рыбалка в Нижнем Прикамье
  • 06:10
    Планета охотника
  • 06:35
    Прикладная ихтиология
Пълна програма
  • 00:00
    "Пътешествие до края на света" - приключенски с уч. на Бенедикт Къмбърбач, Джаред Харис, Сам Нийл, Джейми Сайвс, Ричард Маккейб, Виктория Хамилтън и др., II част, /п/
  • 06:00
    "Как преобразих дома ти" - риалити, сезон 3
  • 06:30
    "Скандал" - сериал, сезон 2
  • 07:30
    "София - Ден и Нощ" - риалити сериал, /п/
Пълна програма
  • 05:30
    How the Universe Works: Black Holes
  • 06:15
    Kitchen Boss: Italian Rustic
  • 06:37
    Kitchen Boss: Mediterranean Flavours
  • 07:00
    Dogs 101: Rare Breeds
Пълна програма
  • 05:00
    Режи, Джуниър!
  • 06:00
    Надпревара в супермаркета
  • 07:00
    Босата контеса
  • 07:25
    Босата контеса
Пълна програма
  • 05:20
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 05:45
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 06:00
    Дора изследователката
  • 06:20
    Искрица и Сияйница
Пълна програма
  • 05:30
    Биатлон, Световна купа Ле Гран Борнан: Масов старт (жени)
  • 06:00
    Снукър: "Шотландия оупън", финал
  • 08:00
    Ски-алпийски дисциплини, Световна купа (мъже) Алта Бадия: Паралелен гигантски слалом
  • 09:00
    Биатлон, Световна купа Ле Гран Борнан: Масов старт (мъже)
Пълна програма
  • 03:45
    "Криеница", трилър - мистерия, САЩ, 2005; реж. Джон Полсън, с Робърт Де Ниро, Дакота Фанинг, Фамке Янсен, Елизабет Шу, Ейми Ървинг, [15+]
  • 05:35
    "Танцьор", документален, Великобритания, 2016; реж. Стивън Кантър, със Сергей Полунин, [12+]
  • 07:00
    "Братя Даслер: Вечните съперници - първа част", биографична драма, Германия, 2016; реж. Сирил Бос, Филип Щенерт, с Кристиан Фридел, Хано Кофлер Хана Херцшпрунг, Алина Левшин, Рафаел Гарайзен, [12+]
  • 08:30
    "Братя Даслер: Вечните съперници - втора част", биографична драма, Германия, 2016; реж. Сирил Бос, Филип Щенерт, с Кристиан Фридел, Хано Кофлер Хана Херцшпрунг, Алина Левшин, Рафаел Гарайзен, [12+]
Пълна програма
  • 05:30
    Fresh morning :)
  • 06:00
    "Tick-tack"-етно и поп музика
  • 10:00
    "New video" -избрани нови видеоклипове, премиера
  • 10:20
    "Hit mix"-музикален микс от хитови видеоклипове
Пълна програма
  • 05:30
    HENRY HUGGLEMONSTER
  • 05:45
    HENRY HUGGLEMONSTER
  • 06:00
    Art Attack
  • 06:30
    HENRY HUGGLEMONSTER
Пълна програма
  • 05:20
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 05:45
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 06:00
    Дора изследователката
  • 06:20
    Искрица и Сияйница
Пълна програма
  • 01:00
    All Night Long!
  • 07:00
    Wake Me Up Before You Go Go
  • 09:00
    Nothing But Classics
  • 11:00
    Guess The Year
Пълна програма
  • 05:20
    I Almost Got Away With It: Got Remarried
  • 06:10
    American Monster: The Green Monster
  • 07:00
    The Locator: Episode 23
  • 07:25
    Deadline: Crime with Tamron Hall: Payable Upon Death
Пълна програма
  • 05:31
    Up Close With: Stephon Marbury
  • 06:00
    Clubland: Juventus Turin
  • 06:25
    Football Stars: Sir Alex Ferguson
  • 06:55
    Clubland: Bayern Munich
Пълна програма
  • 05:20
    Shawn Michael's MRA
  • 06:00
    Border Battles
  • 06:25
    Border Battles
  • 06:50
    Border Battles
Пълна програма
  • 04:55
    Изковани в огъня: Меч цвайхандер
  • 05:45
    Спецове в заложната къща: Смърт и препариране
  • 06:10
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Лъва на Ланкастър
  • 06:35
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Големият успех на Мери
Пълна програма
  • 05:20
    Как да спечелим, еп. 5
  • 05:45
    Кой, къде, какво яде?, еп. 5
  • 06:05
    Голямата риба, еп. 3
  • 07:00
    Летището в Дубай, еп. 6
Пълна програма
  • 05:30
    "Лице в лице" /п./ - публицистично предаване
  • 06:00
    "Кунг фу панда: Легенда за страхотния боец" - анимация
  • 06:30
    "Тази сутрин" - информационно предаване
  • 09:30
    "Преди обед" - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
Пълна програма
  • 05:00
    Телешоп
  • 07:00
    Телешоп
  • 10:00
    Ханибъл постмортем; сезон 1, епизод 5, криминален, САЩ, 2014
  • 10:10
    Ханибъл постмортем; сезон 1, епизод 6, криминален, САЩ, 2014
Пълна програма
  • 05:00
    Телешоп
  • 07:00
    Телешоп
  • 12:00
    Отмъщението; сезон 2, епизод 10, драма, мистерия, Турция, 2014
  • 13:15
    Телешоп
Пълна програма
  • 05:30
    Какво е нужно за убийство: Ярост и гняв
  • 06:00
    Ловецът на убийци: Куршум с моето име
  • 07:00
    Градски кошмари: Докато смъртта ни раздели
  • 08:00
    Какво е нужно за убийство: Майката познава смъртта
Пълна програма
  • 03:40
    Харесвам работата ти
  • 06:50
    Дивата Америка
  • 08:55
    Островът на яретата
  • 10:50
    Преживей го
Пълна програма
  • 05:00
    Мультфильмы
  • 06:30
    Особое мнение
  • 07:05
    Новости RTVi
  • 07:30
    "Американский ликбез" Американская мечта
Пълна програма
  • 05:30
    "Храмове на българската памет - Странджански реликви" - документален филм
  • 06:00
    "Творчески откровения" - документален филм
  • 06:30
    "Фолклорна дъга": Концерт на ансамбъл "Пирин" - Пазарджик 2014 /2 част
  • 07:00
    "Филм-портрет на Д.Томова" - документален филм
Пълна програма
  • 05:15
    Another Period
  • 05:40
    SpongeBob SquarePants
  • 06:05
    SpongeBob SquarePants
  • 06:30
    SpongeBob SquarePants
Пълна програма
  • 05:26
    Hot On Hot Is Hotter (18+)
  • 05:38
    Screw To Tango (18+)
  • 06:00
    Hotel Hook-Up (18+)
  • 06:16
    Dirty Knives (18+)
Пълна програма
  • 04:20
    Тенис: Анастасия Севастова - Ана Богдан (BRD Bucharest Open, Букурещ; WTA International - III четвъртфинал, повторение)
  • 06:00
    "Дневниците на големите котки" - 2 сезон, 2 еп., документален филм
  • 07:00
    Футбол: Коринтианс - Авай (Бразилско първенство, сезон 2017 - повторение)
  • 09:00
    "Опасни пътища" - 2 еп., документален филм
Пълна програма
  • 05:30
    Късна емисия новини - п.
  • 05:55
    ч.- Прогноза за времето и агропрогноза
  • 06:00
    Говори България - повторение
  • 06:55
    Прогноза за времето и агропрогноза
Пълна програма
  • 05:00
    Мистерията на Атлит Ям
  • 06:00
    За островите и хората: Уалис и Фотуна - островите близнаци
  • 07:00
    На концерт: Серджу Попа
  • 08:00
    Не си забравяйте паспорта
Пълна програма
  • 05:05
    All Japan Pro Wrestling - AJPW
  • 06:00
    Ultimate Ring of Combat
  • 07:15
    Japan Queen Tournament
  • 07:35
    Ultimate First League
Пълна програма
  • 05:30
    The Captain and Casey Show
  • 06:00
    The Captain and Casey Show
  • 06:30
    Ellismania
  • 07:00
    AS+ Special Nazare Big Wave Riders
Пълна програма
  • 05:30
    Загадки в музея (8)
  • 06:15
    Забранена история (2)
  • 06:59
    END
  • 07:05
    Зоопаркът - Дъблин (8)
Пълна програма
  • 05:30
    Да бдим над терасите
  • 06:00
    Сайгон, Банкок - Открийте 10-те разлики, част 2
  • 06:30
    Живата вечност
  • 07:00
    Искам да съм там - Боянската църква
Пълна програма
  • 05:20
    InterMezzo
  • 07:00
    InterMezzo
  • 09:30
    L'Etoile by Chabrier at the DNO Amsterdam
  • 11:25
    Christian Lauba: Broadway Suite
Пълна програма
  • 02:15
    Край на програмата
  • 08:00
    Футбол: Верея - Черно море, мач от Първа професионална лига, повторение
  • 10:00
    Футбол: Витоша - Етър, мач от Първа професионална лига, повторение
  • 12:00
    Футбол: Пирин - Септември, мач от Първа професионална лига, повторение
Пълна програма
  • 03:05
    Тенис: Беноа Пер - Давид Гофен (MOSELLE OPEN, Мец; 2017 ATP WORLD TOUR 250 - III четвъртфинал, повторение)
  • 06:00
    "Е - номерата: Ядливо приключение" - 1 еп., документален филм
  • 07:00
    "Век на авиацията: Епичната история на въздушните победи - Удар от въздуха. Бомбардировки 1914 - 1918 г." - 21 еп., документален филм
  • 08:00
    "Крайната граница? Пътеводител на "Хоризонт" за Вселената" - документален филм
Пълна програма
  • 04:45
    Край на програмата
  • 08:00
    Футбол: АФК Борнемут - Ливърпул, мач от английската Висша лига, повторение
  • 10:00
    Футбол: Лестър Сити - Кристъл Палас, мач от английската Висша лига, повторение
  • 12:00
    Неделен обзор на кръга в английската Висша лига (2017-18), 16-и епизод, повторение
Пълна програма
  • 05:20
    Почти ми се размина: Втори брак
  • 06:10
    Американско чудовище: Зеленото чудовище
  • 07:00
    Намирачът: Епизод 23
  • 07:25
    Престъпления на фокус с Тамрон Хол: Изплаща се в случай на смърт
Пълна програма
  • 04:00
    "Star box", предаване за българския и световния шоу бизнес, (п)
  • 06:00
    Новини, (п)
  • 06:30
    "Код 11-13", информационно - новинарско шоу (п)
  • 08:30
    "Спорно за спорта" с Кирил Веселински, (п) 1 част
Пълна програма
  • 04:20
    "Гадже за лудата Мери", комедийна драма, Ирландия, 2016; реж. Дарън Торнтън, със Сиана Кърслейк, Тара Лий, Чарли Бейли, Денис МакКормак, Барбара Бренан, [15+]
  • 05:40
    "Баба", комедийна драма, САЩ, 2015; реж. Пол Уийтц, с Лили Томлин, Джулия Гарнър, Марша Гей Хардън, Джуди Гриър, Лавърн Кокс, [12+]
  • 07:00
    "Сърцето на дракона 3: Проклятието на магьосника", фентъзи - драма, САЩ, 2015; реж. Колин Тийг, с Джулиан Морис, Тамзин Мърчант, Джаса Ахлувалиа, Джонджо О'Нийл, Доминик Мафам, [12+]
  • 08:35
    "Любов и приятелство", романтична драма, Ирландия, 2015; реж. Уит Стилман, с Кейт Бекинсейл, Клое Севини, Ксавие Самюъл, Стивън Фрай, Том Бенет, [12+]
Пълна програма
  • 04:35
    "Декстър IV, 5 еп.", криминална драма, САЩ, 2009; реж. Кийт Гордън, с Майкъл Си Хол, Дженифър Карпентър, Си Ес Лий, Дейвид Заяс, Джеймс Ремар, [18+]
  • 07:00
    "Вмешателство (2016)", комедийна драма, САЩ, 2016; реж. Клеа Дювал, с Клеа Дювал, Мелани Лински, Наташа Лайон, Винсънт Пиаца, Джейсън Ритър, [15+]
  • 08:30
    "В кадър ХІV, 46 еп.", документален, САЩ, 2017, [12+]
  • 09:00
    "Трите Хикса: Отново в играта", екшън - трилър, САЩ, 2017; реж. Даниел Джон Карузо Джуниър, с Вин Дизел, Дони Йен, Дипика Падуконе, Крис Ву, Руби Роуз, [12+]
Пълна програма
  • 00:00
    Нощна програма на ТВТ (Галерия България)
  • 06:50
    ТВТ представя България - документален филм на ТВТ
  • 07:00
    Свещената планина (образователен филм за културно-исторически туризъм)
  • 07:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
Пълна програма
  • 04:00
    Футбол: Руска Премиер лига
  • 06:00
    Футбол: Барса ТВ
  • 07:00
    Футбол: Холандска Ередивизи
  • 08:00
    Футбол: Индийска суперлига
Пълна програма
  • 05:00
    Хокей на лед: NHL
  • 07:30
    Футбол: Барса ТВ
  • 08:00
    Волейбол: Световно клубно първенство 2017
  • 10:00
    Тенис: "ATP WT Uncovered"
Пълна програма
  • 05:10
    Nella the Princess Knight
  • 05:35
    Shimmer and Shine
  • 06:00
    Wallykazam!
  • 06:20
    Zack and Quack
Пълна програма
  • 05:15
    Бърза обиколка
  • 05:40
    Единичен тест
  • 05:45
    Единичен тест
  • 05:50
    Новини
Пълна програма

Сериали

Fox Life 05:35
Преобрази дома си с Фредерик и Картър - първи сезон, еп. 2
Utilisima 05:35
Лесни рецепти - четвърти сезон, еп. 19
Kino Nova 05:45
"Касъл" - сериал, сезон 7 /п/
Viasat Nature 06:00
Големи бесни риби, сезон 5, еп. 7
National Geographic HD 06:00
След милион години - първи сезон, еп. 4

Всички предавания

Спорт

Eurosport 06:30
Колоездене: Обиколка на Италия, обзор
Eurosport HD 06:30
Колоездене: Обиколка на Италия, обзор
Mtel Sport 2 06:00
Футбол: Италианска Серия А

Всички предавания

Филми

HBO HD 05:40
"Да отведеш Чанс", драма, САЩ, 2009; реж. Рос Кац, с Кевин Бейкън, Пейдж Турко, Сара Томпсън, Том Уопат, Том Олдридж, [12+]
HBO 05:40
"Да отведеш Чанс", драма, САЩ, 2009; реж. Рос Кац, с Кевин Бейкън, Пейдж Турко, Сара Томпсън, Том Уопат, Том Олдридж, [12+]
Diema Family 06:00
"Моята карма" - сериен филм
bTV 06:00
"Трансформърс: Рескю Ботс " - анимация
bTV Action 06:00
"Аватар: Легенда за Анк" - анимация

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}