ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 01:15
    Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня/п/
  • 01:25
    Денят започва с Култура /п/
  • 03:10
    Туристически маршрути /п/
  • 03:35
    Максимилиан - игра на власт и любов игрален филм /3, последна част/п/(12)
Пълна програма
  • 00:00
    "Къща от карти"- сериал, с.3, еп. 11
  • 01:00
    "Изкушение" /п./- сериал
  • 02:00
    bTV Новините /п./ - късна емисия
  • 02:30
    "Преди обед" /п./ - токшоу
Пълна програма
  • 00:00
    "Часът на Милен Цветков" - предаване на NOVA
  • 01:00
    "Такси: Бруклин" - сериен филм
  • 02:00
    "Чучулигата"- сериен филм
  • 03:00
    "Ритъмът на мечтите" - сериен филм
Пълна програма
  • 00:00
    ОколоСВЕТСКО с Бойка Делиева и Константина Живова /п./
  • 02:00
    България сутрин - важните неща рано сутрин с Лора Инджова и Златимир Йочев /п./
  • 03:40
    Видимо и невидимо - коментарно предаване за измеренията на свободата с Калин Манолов /п./
  • 04:40
    Q&A - отговори на важните въпроси от политиката с Клара Маринова /п./
Пълна програма
  • 00:30
    Светът е бизнес с Николай Кръстев /п./
  • 01:00
    Цитати на деня
  • 01:30
    Повторения
  • 07:00
    Бизнес старт - сутрешен блок с Живка Попатанасова и Димитър Вучев
Пълна програма
  • 00:50
    Морски детективи: Лос Анджелис; сезон 7, епизод 10, криминален, екшън, САЩ, 2015
  • 01:50
    Престъпления без граници; сезон 2, епизод 11, драма, криминален, Франция, 2014
  • 02:50
    Най-добрият тунинг; сезон 2, епизод 10, спорт, риалити, 2012
  • 03:20
    Най-добрият тунинг; сезон 2, епизод 11, спорт, риалити, 2012
Пълна програма
  • 00:45
    Майстори на къщи в клоните на дърветата: Къщичка за Коледа
  • 01:40
    Лошо куче!: Хитри създания и ужасни домашни любимци
  • 02:35
    Братя в блатата: Сламката, която пречупи гърба на камилата
  • 03:00
    Братя в блатата: В блатото с едно гребло
Пълна програма
  • 00:00
    Where Is The Party
  • 06:00
    Tick-Tack
  • 10:00
    Hit Mix
  • 14:00
    Standard MK
Пълна програма
  • 00:30
    Мускетарите 3 сериен тв филм /8 епизод/п/
  • 01:25
    Регионални новини /п/
  • 02:10
    Добро утро с БНТ 2 /п/
  • 03:10
    Америка днес /п/
Пълна програма
  • 00:30
    The Flintstones
  • 01:00
    The Owl & Co
  • 01:06
    The Owl & Co
  • 01:15
    The Jungle Bunch: To the Rescue
Пълна програма
  • 00:00
    "Споон" -  екшън, трилър, фентъзи (САЩ, 1997), режисьор -  Марк А. З. Дипе, актьори - Майкъл Джей Уайт, Джон Легуизамо, Мартин Шийн, Тереза Рандъл, Никол Уилямсън и др.
  • 02:00
    "Монк" - сериал, с.3, еп.1
  • 03:00
    "Стрелата" - сериал, с.2, еп.7
  • 04:00
    "Мъртва точка" - сериал, еп. 16
Пълна програма
  • 01:30
    "Ризоли и Айлс: Криминални досиета" - сериал, с.6, еп.17,18
  • 06:00
    "Ризоли и Айлс: Криминални досиета" - сериал, с.6, еп.15,16
  • 08:00
    "Отново и отново" - сериал, с.1, еп.8
  • 09:15
    "Пърси Джаксън и боговете на Олимп: Морето на чудовищата" - фентъзи,  приключенски, семеен (САЩ,2013), режисьор - Тор Фройдентал, актьори - Логан Лърман, Александра Дадарио, Дъглас Смит, Левин Рамбин, Брандън Т. Джаксън, Джейк Ейбъл, Антъни Хед, Стенли Ту
Пълна програма
  • 00:00
    "Нощ в музея: Тайната на гробницата" -  комедия,  приключенски,  семеен,  фентъзи (САЩ, Великобритания, 2014) ,режисьор - Шон Леви, актьори - Бен Стилър, Робин Уилямс, Оуен Уилсън, Стив Куган, Рики Джарвис,  Дан Стивънс,  Скайлър Джисондо, Патрик Галахар,
  • 02:00
    "Предградие" /п./ - сериал
  • 03:00
    "По средата" /п/- сериал
  • 04:00
    "Кое е това момиче" /п./- сериал
Пълна програма
  • 01:30
    "Сияйна луна" - сериал
  • 02:40
    "Светлината на моя живот" - сериал
  • 04:00
    "Тайните на времето" - сериал
  • 04:40
    "Сияйна луна" - сериал
Пълна програма
  • 00:52
    Кунг фу пилета
  • 01:15
    Невероятният свят на Гъмбол
  • 01:26
    Невероятният свят на Гъмбол
  • 01:40
    Невероятният свят на Гъмбол
Пълна програма
  • 00:50
    "Туин Пийкс: Огън, следвай ме", драма - мистерия, САЩ, 1992; реж. Дейвид Линч, с Шерил Лий, Рей Уайз, Мойра Кели, Кайл МакЛоклън, Дейвид Бауи, [18+]
  • 03:05
    "Белите рицари", драма, Белгия, 2015; реж. Жоаким Лафоше, с Венсан Линдон, Луиз Бургуан, Валери Донзели, Реда Катеб, Бинту Римтобай, [12+]
  • 07:00
    "Огнена любов", комедия, Италия, 2015; реж. Алберто Кавиля, с Давиде Джордано, Анна Феруцо, Бианка Наппи, Омеро Антонути, Виничо Марчиони, [12+]
  • 08:35
    "Софи и изгряващото слънце", романтична драма, САЩ, 2016; реж. Маги Грийнуолд, с Джулиан Никълсън, Такаши Ямагучи, Марго Матиндейл, Даян Лад, Лорейн Тусейнт, [15+]
Пълна програма
  • 01:05
    "Натрупан гняв", драма, Холандия, 2016; реж. Андре Ван Дурен, с Хана Хукстра, Беня Бруйнинг, Хадевич Минис, Гийс Шолтен Ван Ашхат, Франк Ламерс, [18+]
  • 03:00
    "С чисто сърце", екшън - комедия, Унгария, 2016; реж. Атила Тил, със Саболч Туроци, Золтан Фенвеши, Адам Фекете, Моника Балшай, Лидия Даниш, [18+]
  • 04:40
    "Смъртта на търговския пътник", драма, САЩ, 1985; реж. Фолкер Шльондорф, с Дъстин Хофман, Кейт Рийд, Джон Малкович, Стивън Ланг, Чарлз Дърнинг, [12+]
  • 06:20
    "Адолф, художникът", късометражен, Великобритания, 2017; реж. Дан Зеф, с Иуан Рион, Рупърт Гринт, [12+]
Пълна програма
  • 00:30
    World Sport
  • 01:00
    State of America with Kate Bolduan
  • 01:30
    CNN Today (with World Sport)
  • 02:00
    CNN Today
Пълна програма
  • 00:30
    "Моята карма"- сериен филм, /п/
  • 01:30
    "Капризи на съдбата" - теленовела, /п/
  • 02:30
    Еротичен телепазар
  • 06:00
    "Моята карма"- сериен филм
Пълна програма
  • 00:40
    "Хавай 5-0" - сериал, сезон 4, /п/
  • 01:20
    Еротичен телепазар
  • 06:00
    "Мъже на работa" - сериал, сезон 3, /п/
  • 06:30
    "Военни престъпления" - сериал, сезон 8
Пълна програма
  • 00:00
    Космически странности: Епизод 6
  • 01:00
    Опасно за живота: Творци или мошеници
  • 02:00
    Какво може да е това?: Загадка в руините
  • 03:00
    Създадени от разруха: Тромпети, кори за яйца
Пълна програма
  • 00:55
    Фабрика за храна: САЩ: Риба на сухо
  • 01:20
    Изчезнали: На лов за Полет 370
  • 02:10
    Най-откаченото време на планетата: Воден хаос
  • 03:00
    Бъдещето на...: Удоволствието
Пълна програма
  • 00:30
    Мега-чудесата: на калинката и черният котарак
  • 01:00
    Ханк Зипзър
  • 01:25
    Ханк Зипзър
  • 01:50
    Хрониките на Евърмур
Пълна програма
  • 00:45
    "Футурис"
  • 01:00
    "Ловци в небето"
  • 02:00
    "Патилата на совата"
  • 03:00
    "Кадри от "Хъбъл"
Пълна програма
  • 07:00
    Клуб Уинкс - анимационен сериал
  • 07:45
    Приключенията на Чък и приятели - анимационен сериал
  • 08:00
    Кученце в джобче - анимационен сериал
  • 08:30
    Трансформъри: Роботи-спасители - анимационен сериал
Пълна програма
  • 01:30
    Телепазарен прозорец
  • 02:00
    Политика и спорт - с Иван Търпоманов
  • 03:00
    Психологически портрет - с Рени Анастасова
  • 04:00
    Криминални хроники - 10 еп. - Сериал
Пълна програма
  • 07:15
    Спорт
  • 07:22
    Култура 1
  • 07:41
    Анализи
  • 07:46
    Преглед на програмата / Преглед на печата
Пълна програма
  • 00:45
    Ски-бягане, "Тур дьо ски" Обертстдорф: 15 км (мъже)
  • 01:15
    Ски-скокове: "Четирите шанци" Инсбрук
  • 02:00
    Тенис, ATP: Турнир в Бризбън, пряко
  • 04:00
    Тенис, ATP: Турнир в Бризбън, пряко
Пълна програма
  • 00:00
    Ски-скокове: "Четирите шанци" Инсбрук
  • 01:00
    Ски-алпийски дисциплини, Световна купа (мъже) Загреб: Слалом
  • 01:25
    Новини
  • 01:30
    Биатлон, Световна купа Оберхоф: 7.5 км (жени)
Пълна програма
  • 00:15
    Избягай или умри!, сезон 1, еп. 4
  • 06:05
    Каубои в студени води, сезон 2, еп. 3
  • 07:10
    Търсачи на съкровища, сезон 2, еп. 4
  • 07:55
    Избягай или умри!, сезон 1, еп. 4
Пълна програма
  • 00:50
    Sports Adventure
  • 01:20
    World Of X Games
  • 01:50
    World Of X Games
  • 02:15
    Alpine Adventurer Series 3
Пълна програма
  • 00:00
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 01:00
    Зад кулисите /музикално предаване на ФЕН ТВ, повторение/
  • 01:15
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 05:00
    Багрите на България /фолклорна и народна музика/
Пълна програма
  • 00:00
    Експресни ремонти
  • 01:00
    Евтин дом на плажа
  • 01:30
    Живот на остров
  • 02:00
    Карибски живот
Пълна програма
  • 00:55
    Шепот от отвъдното - четвърти сезон, еп. 15
  • 01:45
    Сексът и градът - шести сезон, еп. 6
  • 02:20
    Сексът и градът - шести сезон, еп. 7
  • 02:55
    Сексът и градът - шести сезон, еп. 8
Пълна програма
  • 00:55
    Полицаите от Чикаго - трети сезон, еп. 10
  • 01:50
    Отдел "Разследване" - осми сезон, еп. 8
  • 02:50
    Монк - шести сезон, еп. 12
  • 03:35
    Д-р Розууд - първи сезон, еп. 3
Пълна програма
  • 00:25
    "Коледа по дяволите", драма - фентъзи, САЩ, 2015; реж. Майкъл Доуърти, с Адам Скот, Тони Колет, Дейвид Кохнър, Алисън Толман, Емджей Антъни, [15+]
  • 02:00
    "Хана", екшън - трилър, САЩ, 2011; реж. Джо Райт, със Саоирс Ронан, Ерик Бана, Кейт Бланшет, Том Холандър, Оливия Уилямс, [15+]
  • 03:50
    "Морган (2016)", психотрилър - хорър, САЩ, 2016; реж. Люк Скот, с Кейт Мара, Аня Тейлър-Джой, Тоби Джоунс, Роуз Лесли, Пол Джамати, [18+]
  • 06:30
    "В кадър ХV, 1 еп.", документален, САЩ, 2018, [12+]
Пълна програма
  • 00:40
    Скрити следи: Войната във Виетнам
  • 01:40
    Загадки в музея, сезон 4, еп. 4
  • 02:25
    Страхотни изобретения, сезон 2, еп. 3
  • 02:55
    Страхотни изобретения, сезон 2, еп. 27
Пълна програма
  • 00:00
    Изковани в огъня: Мечове пеперуда
  • 01:00
    Спецове в заложната къща: Щатът на щастливите залози
  • 01:30
    Спецове в заложната къща: Треска по Чъм
  • 02:00
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Френска му работа
Пълна програма
  • 00:30
    Ловци на мигове - тв поредица, 11 еп.
  • 01:00
    Рейсинг екстрийм - тв поредица, четвърти сезон, 28 еп.
  • 01:30
    ЗА РИБА - тв поредица, пети сезон, 18 еп.
  • 02:30
    МОЕТО ХОБИ
Пълна програма
  • 00:50
    "Кипър"
  • 01:10
    "Бож"
  • 01:30
    "Чурулик "
  • 01:55
    "Кайю"
Пълна програма
  • 00:30
    "Всеки следобед с Криси" /п/
  • 01:00
    07:00 - Повторения
  • 06:00
    "Кухнята на Звездев"/п/
  • 06:30
    "Всяка сутрин" - сутрешен блок
Пълна програма
  • 01:00
    Драконова топка Z (анимация)
  • 01:30
    CAUETivi
  • 01:45
    Тюбс
  • 02:30
    JDM
Пълна програма
  • 01:25
    "Пoследнo причaстие" - екшън / криминален филм с Том Беринджър, Дафне Зунига, Чик Венера, Ан Туоми.
  • 03:05
    "Моторизирано ченге" - трилър / екшън с Робърт Блейк, Били Грийн Буш, Джанин Райли, Мичъл Райън.
  • 04:55
    "Най-добрите холивудски режисьори І, еп.10 - Люк Бесон" - поредица
  • 05:20
    "Пoследнo причaстие" - екшън / криминален филм с Том Беринджър, Дафне Зунига, Чик Венера, Ан Туоми.
Пълна програма
  • 00:45
    FORMULA E STREET RACERS
  • 01:15
    THE GREAT HISTORY OF THE 24 HOURS OF LE MANS
  • 01:45
    AFRICA ECO RACE
  • 02:00
    SILK WAY RALLY HIGHLIGHTS
Пълна програма
  • 00:00
    Майки тийнейджърки 2
  • 01:00
    Моите сладки 16 години - реалити шоу
  • 01:30
    Моите сладки 16 години - реалити шоу
  • 02:00
    Promposal
Пълна програма
  • 00:00
    The Chainsmokers' EDM Revolution
  • 01:30
    Taylor Swift Vs The World!
  • 03:00
    MTV Asks Foo Fighters
  • 03:25
    Hot Right Now!
Пълна програма
  • 06:00
    AM Mayhem
  • 09:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 11:00
    Super Massive Rock Stars!
  • 13:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
Пълна програма
  • 00:35
    Пингвините - шпиони в стадото, сезон 1, еп. 3
  • 01:30
    Най-свирепите животни!, сезон 1, еп. 3
  • 02:20
    Най-свирепите животни!, сезон 1, еп. 4
  • 03:10
    72-те най-сладки животни, сезон 1, еп. 7
Пълна програма
  • 00:00
    Наркотици ООД 7, еп. 8
  • 01:00
    Наркотици ООД 7, еп. 10
  • 01:55
    Дългият път към дома, еп. 7
  • 02:40
    Тежки времена, еп. 4
Пълна програма
  • 00:10
    Езерни убийци, еп. 1
  • 01:00
    Дивата Ботсвана: Братството на лъвовете, еп. 1
  • 01:50
    Дивата Канада: Легендите на Севера, еп. 1
  • 02:35
    Завръщането на паякообразните маймуни, еп. 1
Пълна програма
  • 00:15
    Еротичен телепазар
  • 02:15
    Край на програмата
  • 09:00
    Дартс: Световно първенство 2018, дванадесети ден, втора сесия, повторение
  • 12:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
Пълна програма
  • 00:25
    "Шерлок Холмс и доктор Уотсън". Сериен филм
  • 01:40
    "Нека да говорят"
  • 03:05
    "Сребърният бор". Сериен филм
  • 04:00
    Новости
Пълна програма
  • 00:05
    "Планета Хит" - нон-стоп хитове
  • 01:00
    "Златен хит" - най-доброто
  • 01:05
    "Планета Live" - музикална програма
  • 02:00
    "Картини от Света" - музикална импресия
Пълна програма
  • 00:40
    "Пъстра броеница" - фолклорна програма
  • 03:00
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 03:10
    "Звездите на България" - музикален гост
  • 03:30
    "Песните на България" - музикална програма
Пълна програма
  • 00:35
    "От А до Я" - рецитали
  • 01:05
    "Show Time" - музикална програма
  • 01:30
    "Ретро" - музикална програма
  • 02:00
    "Картини от Света" - музикална импресия
Пълна програма
  • 01:30
    Испания, Купа на Краля: Нумансия - Реал Мадрид
  • 03:20
    Италия, Серия А: Рома - Сасуоло
  • 06:00
    Дивата муха
  • 08:00
    Екстремни спортове
Пълна програма
  • 01:00
    Нощни новини
  • 01:35
    "Учителят" - сериал
  • 02:30
    "Тревога за Кобра 11" - екшън сериал
  • 05:40
    "Синята светлина" - доку-поредица
Пълна програма
  • 07:10
    Игрален филм: "Здрав брак"
  • 08:50
    Концерт
  • 11:00
    Вести
  • 11:35
    Игрален филм
Пълна програма
  • 01:00
    "Особено мнение"
  • 02:00
    Сериал: "Ловът на Пепеляшка"
  • 03:00
    Сериал: "Улиците на разбитите фенери"
  • 04:00
    "48 минути"
Пълна програма
  • 00:30
    "Дискусионно студио"/повторение/
  • 02:30
    Юбилеен концерт - 30 години творческа дейност на проф. Илка Попова
  • 04:00
    "Родопа планина и художникът" - док. Филм
  • 04:30
    Милена Славова - Созопол
Пълна програма
  • 02:00
    Футбол от Азия
  • 02:30
    Футбол Мундиал
  • 04:30
    Футбол от Азия
  • 05:00
    Футбол
Пълна програма
  • 00:00
    Hip Hop & RnB
  • 01:00
    We Love Music
  • 06:00
    Snooza
  • 09:00
    21:00 Zoom
Пълна програма
  • 00:00
    Хипохондрици
  • 01:00
    Чудовищата в мен: Мозъчният колонизатор
  • 02:00
    Това е животът: Добрият самарянин и невероятно ДНК разкритие
  • 02:48
    Линейка в Лондон: Епизод 1
Пълна програма
  • 00:30
    Професия турист
  • 01:00
    WWF - Водна детелина във Витоша
  • 01:30
    Института Франклин - Филаделфия
  • 02:00
    Община Лесичово - Художник
Пълна програма
  • 00:00
    Ловци на духове по света
  • 01:00
    Загадки в музея
  • 02:00
    Най-тайните плажове
  • 03:00
    Най-тайните естествени водни басейни за плуване
Пълна програма
  • 00:00
    Ловци на духове по света
  • 01:00
    Загадки в музея
  • 02:00
    Най-тайните плажове
  • 03:00
    Най-тайните естествени водни басейни за плуване
Пълна програма
  • 00:20
    Писък, САЩ, ужаси/мистерии, 1996
  • 02:10
    Трудна свалка, САЩ, комедия/криминален/романтичен, 2003
  • 06:30
    200 цигари, САЩ, комедия/драма/романтичен, 1999
  • 08:15
    Мария Антоанета, САЩ, 2006
Пълна програма
  • 00:00
    "Денят с Веселин Дремджиев" - предаване за анализи и коментари по актуални теми (повторение)
  • 01:00
    "Сапьори" - 1 еп., документален филм
  • 02:00
    "Непознатото лице на... Хайгашод Агасян" - документална поредица
  • 02:30
    "Работно време: Орнитолог" - 24 еп., забавно-информационно предаване
Пълна програма
  • 00:45
    Лесни рецепти - трети сезон, еп. 20
  • 01:10
    Печивата на Марта Стюарт - кулинарно предаване, еп. 2
  • 01:40
    Като по учебник с Кари Озмънд - кулинарно предаване, еп. 47
  • 02:05
    Като по учебник с Кари Озмънд - кулинарно предаване, еп. 48
Пълна програма
  • 01:00
    VH1 микс
  • 07:00
    Стани и засияй с VH1
  • 09:00
    Хитовете не лъжат!
  • 11:00
    Познайте годината!
Пълна програма
  • 00:00
    Венчален шок  - Комедия, Романтичен, 2006, Режисьор: Михаелл Ян Блeк, В ролите: Джейсън Бигс, Исла Фишър, Майкъл Уестън
  • 02:00
    Целуни момичетата - Криминален, Драма, Мистерия, 1997, Режисьор: Гари Фледър, В ролите: Морган Фрийман, Ашли Джъд, Кари Елуис
  • 04:00
    Огън в Кръвта: Високо Напрежение - Екшън, Криминален, Сай-Фай, 2009, Режисьор: Марк Невълдин, Браян Тейлър, В ролите: Клифтън Колинс - мл., Бай Линг, Джейсън Стейтъм, Ейми Смарт, Ефрен Рамирез, Кори Хайм, Дейвид Карадайн, Дуайт Йоаким, Холи Уебър, Дуайт Й
  • 06:00
    Неизживян живот - Драма, 2005, Режисьор: Ласе Халмстриом, В ролите: Джош Лукас, Морган Фрийман, Робърт Редфорд, Дженифър Лопес
Пълна програма
  • 01:30
    "Александър и безкрайно лошият ден" - комедия / семеен филм, САЩ, 2014
  • 02:50
    "Медици детективи: Тайните на съдебната медицина" - криминален сериал
  • 06:10
    "CSI: Ню Йорк" - криминален сериал
  • 06:55
    "CSI: Ню Йорк" - криминален сериал
Пълна програма
  • 00:50
    От местопрестъплението: Маями, еп. 17
  • 01:45
    Сирени - втори сезон, еп. 4
  • 02:05
    Семейният тип - седми сезон, еп. 8
  • 02:30
    Легенди - втори сезон, еп. 4
Пълна програма
  • 00:00
    Club MTV!
  • 06:00
    AM Rush
  • 09:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 09:40
    DJ Duel
Пълна програма
  • 00:55
    F-PARTIES
  • 01:00
    LINGERIE
  • 01:30
    LINGERIE
  • 01:55
    F-PARTIES
Пълна програма
  • 00:40
    Non-Stop Hits
  • 06:00
    Wake Up With Hits!
  • 09:00
    Big Fat Hits
  • 11:00
    Nothing But Hits
Пълна програма
  • 00:30
    "Съпруги с ножове" - 4 еп.
  • 01:25
    "Джигити" - 4 еп.
  • 01:50
    "Денят, в който трябваше да умра" - 4 еп.
  • 02:40
    "Прелюбодейци" - 4 еп.
Пълна програма
  • 00:00
    05.00 Нощен новинарски информационен блок
  • 05:00
    Новини, спорт и времето
  • 06:30
    "Европа сутрин" - сутрешен блок
  • 09:00
    новини
Пълна програма
  • 00:55
    Особенности охоты на Руси
  • 01:25
    Плaнета рыбака
  • 01:50
    Следопыт
  • 02:15
    Первый лед - последний лед
Пълна програма
  • 06:00
    "Джи Ай Джо: Ренегати" - анимационен сериал
  • 06:30
    "Скандал" - сериал, сезон 2
  • 07:30
    "София - Ден и Нощ" - риалити сериал, /п/
  • 08:30
    "Войната на Фойл" - сериен филм, сезон 1
Пълна програма
  • 00:37
    Cake Boss: Chinese Culture and Cannolis
  • 01:00
    How the Universe Works: Milky Way
  • 01:45
    Must Love Cats: Episode 6
  • 02:30
    Moonshiners: Tickle Goes Rogue
Пълна програма
  • 00:00
    Режи!
  • 01:00
    Тиа Маури у дома
  • 01:30
    Тиа Маури у дома
  • 02:00
    Голямата трапеза
Пълна програма
  • 00:50
    Опасният Хенри
  • 01:10
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 01:40
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 02:05
    Костенурките нинджа
Пълна програма
  • 00:45
    Ски-бягане, "Тур дьо ски" Обертстдорф: 15 км (мъже)
  • 01:15
    Ски-скокове: "Четирите шанци" Инсбрук
  • 02:00
    Тенис, ATP: Турнир в Бризбън, пряко
  • 04:00
    Тенис, ATP: Турнир в Бризбън, пряко
Пълна програма
  • 00:25
    "Коледа по дяволите", драма - фентъзи, САЩ, 2015; реж. Майкъл Доуърти, с Адам Скот, Тони Колет, Дейвид Кохнър, Алисън Толман, Емджей Антъни, [15+]
  • 02:00
    "Хана", екшън - трилър, САЩ, 2011; реж. Джо Райт, със Саоирс Ронан, Ерик Бана, Кейт Бланшет, Том Холандър, Оливия Уилямс, [15+]
  • 03:50
    "Морган (2016)", психотрилър - хорър, САЩ, 2016; реж. Люк Скот, с Кейт Мара, Аня Тейлър-Джой, Тоби Джоунс, Роуз Лесли, Пол Джамати, [18+]
  • 06:30
    "В кадър ХV, 1 еп.", документален, САЩ, 2018, [12+]
Пълна програма
  • 00:00
    Soft music
  • 01:00
    Music of BG
  • 05:00
    Lucky 7
  • 05:30
    Fresh morning :)
Пълна програма
  • 00:40
    PJ Masks
  • 01:05
    PJ Masks
  • 01:30
    Art Attack
  • 01:55
    HENRY HUGGLEMONSTER
Пълна програма
  • 00:50
    Опасният Хенри
  • 01:10
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 01:40
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 02:05
    Костенурките нинджа
Пълна програма
  • 00:00
    The Rock Show
  • 01:00
    All Night Long!
  • 07:00
    Wake Me Up Before You Go Go
  • 09:00
    Nothing But Classics
Пълна програма
  • 00:45
    Swamp Murders: A Dark Place To Die
  • 01:40
    Murder By Numbers: Grave Secrets
  • 02:35
    Reasonable Doubt: Failure To Remember
  • 03:30
    Scott Peterson: An American Murder Mystery: Episode 1
Пълна програма
  • 00:30
    Top: Bearded Players
  • 01:01
    Up Close With: Katherine Legge
  • 01:30
    The Truth About...: Michael Schumacher
  • 02:00
    Clubland: Mercedes
Пълна програма
  • 00:45
    Western Extreme
  • 01:10
    Western Extreme
  • 01:35
    Western Extreme
  • 02:00
    Sportsman Afield
Пълна програма
  • 00:00
    Изковани в огъня: Мечове пеперуда
  • 01:00
    Спецове в заложната къща: Щатът на щастливите залози
  • 01:30
    Спецове в заложната къща: Треска по Чъм
  • 02:00
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Френска му работа
Пълна програма
  • 00:55
    Дългият път към дома, еп. 7
  • 01:40
    Тежки времена, еп. 4
  • 02:25
    Уличен Гений, еп. 8
  • 02:50
    Тайнствени досиета 2, еп. 4
Пълна програма
  • 00:00
    "Къща от карти"- сериал, с.3, еп. 11
  • 01:00
    "Изкушение" /п./- сериал
  • 02:00
    bTV Новините /п./ - късна емисия
  • 02:30
    "Преди обед" /п./ - токшоу
Пълна програма
  • 00:50
    Кандис Реноар; сезон 1, епизод 1, комедия, криминален, Франция, 2013
  • 01:50
    Кандис Реноар; сезон 1, епизод 2, комедия, криминален, Франция, 2013
  • 02:45
    Морски детективи: Ню Орлиънс; сезон 3, епизод 17, криминален, драма, САЩ, 2017
  • 03:25
    Морски детективи; сезон 11, епизод 10, криминален, екшън, САЩ, 2013
Пълна програма
  • 00:35
    Ченгета новобранци; сезон 1, епизод 1, криминален, драма, Канада, 2010
  • 01:35
    Медиум; сезон 1, епизод 3, криминален, драма, САЩ, 2005
  • 05:00
    Телешоп
  • 07:00
    Телешоп
Пълна програма
  • 00:00
    Първите 48 часа: Убийство на "Мейдън лейн"
  • 01:00
    Великобритания: Най-страшното табу: Синът ми бе измамен и убит от мъжа, когото обичаше
  • 02:00
    Деца убийци: Епизод 1
  • 04:00
    Първите 48 часа: Убийство на "Мейдън лейн"
Пълна програма
  • 01:40
    Съдният ден
  • 03:25
    Черната маска
  • 05:10
    Престъпно минало
  • 07:05
    Шампионът
Пълна програма
  • 00:00
    Сериал "Исчезнувшие" 16+
  • 01:00
    Новости RTVi
  • 01:25
    Худ.фильм "Учитель музыки" 16+
  • 03:00
    Худ.фильм "Черта" 12+
Пълна програма
  • 00:40
    Drawn Together
  • 01:05
    Ugly Americans
  • 01:30
    Jackass
  • 01:55
    Nitro Circus
Пълна програма
  • 00:35
    Hot And Taught (18+)
  • 01:00
    Gia Paige Meets A Monster Cock (18+)
  • 01:20
    Beat The Heat With A Wet T-Shirt (18+)
  • 01:39
    Save The Tits! (18+)
Пълна програма
  • 00:30
    Тенис: Brisbane International, Бризбън - четвъртфинали (WTA Premier 2018 - повторение)
  • 07:30
    Ветроходство: М32 SERIES - Шенджен, Китай - обзор
  • 08:30
    Пряко: Тенис: Brisbane International, Бризбън - четвъртфинали (WTA Premier 2018)
  • 13:00
    Тенис: Brisbane International, Бризбън (WTA Premier 2018 - повторение)
Пълна програма
  • 05:30
    Късна емисия новини - п.
  • 05:55
    ч.- Прогноза за времето и агропрогноза
  • 06:00
    Новини
  • 06:15
    Прогноза за времето и агропрогноза
Пълна програма
  • 00:00
    История на френските тайни служби
  • 01:00
    Родени полинезийки
  • 02:00
    Тара Оушънс - Големият разцвет
  • 03:00
    Шамже Кола
Пълна програма
  • 00:50
    Bangkok Fight Night
  • 05:25
    Art of Fighting
  • 06:10
    Ultimate FightBox Armageddon
  • 07:00
    Ultimate First League
Пълна програма
  • 00:30
    New Pollution
  • 01:00
    World of X Games 2015
  • 01:30
    Bubba's World
  • 02:00
    Firsthand
Пълна програма
  • 00:25
    Ловци на митове (4)
  • 01:20
    В търсене на изгубения свят на Александър (5)
  • 02:10
    Загадки в музея (13)
  • 03:00
    Инквизиция (2)
Пълна програма
  • 00:30
    Професия турист
  • 01:00
    Легендите оживяват - Калофер, еп.2
  • 01:30
    Мъдростта на историята, част 2
  • 02:00
    JAM - еп.3
Пълна програма
  • 00:30
    Ahmad Jamal in Paris
  • 02:15
    AFRO HARPING: Brandee Younger's Tribute to Dorothy Ashby feat. Mark Whitfield - WINTER JAZZ FEST
  • 02:55
    Andy Bey at Zinc Bar (New York)
  • 03:55
    Tyshawn Sorey Piano Trio at the WINTER JAZZ FEST in New York
Пълна програма
  • 00:15
    Футбол: Локомотив Пловдив - Славия, мач от Първа професионална лига, повторение
  • 02:15
    Край на програмата
  • 08:00
    Футбол: Верея - Дунав, мач от Първа професионална лига, повторение
  • 10:00
    Футбол: Черно море - ЦСКА, мач от Първа професионална лига, повторение
Пълна програма
  • 01:25
    Тенис: Григор Димитров - Хуан Мартин дел Потро (If STOCKHOLM OPEN, Стокхолм; 2017 ATP WORLD TOUR 250 - финал, повторение)
  • 03:00
    Тенис: Brisbane International, Бризбън - четвъртфинали (WTA Premier 2018 - повторение)
  • 07:30
    "Най - странните оръжия на света: Ударна сила от хидро самолети" - 5 еп., документален филм
  • 08:30
    Пряко: Тенис: Brisbane International, Бризбън - четвъртфинали (WTA Premier 2018)
Пълна програма
  • 00:30
    Футбол: Тотнъм Хотспър - Уест Хям Юнайтед, мач от английската Висша лига, повторение
  • 02:30
    Обзор на кръга от сряда в английската Висша лига (2017-18), 3-и епизод, повторение
  • 03:30
    Край на програмата
  • 08:00
    Футбол: Стоук Сити - Нюкасъл Юнайтед, мач от английската Висша лига, повторение
Пълна програма
  • 00:45
    Убийства в тресавището: Смърт на тъмно място
  • 01:40
    Не само едно убийство: Гробовни тайни
  • 02:35
    Спорни убийства: Проблем с паметта
  • 03:30
    Скот Питърсън: Американска криминална мистерия: Епизод 1
Пълна програма
  • 00:30
    "Един прекрасен ден", магазинно предаване с водещ Каролина Братанова, (п)
  • 02:00
    BIT LIVE - най-интересното от преките включвания и излъчвания на Би Ай Ти за деня, (п)
  • 03:00
    "Честно казано" с Люба Кулезич, (п)
  • 04:00
    "Star box", предаване за българския и световния шоу бизнес, (п)
Пълна програма
  • 00:35
    "Мартфюйското чудовище", психотрилър, Унгария, 2016; реж. Арпад Шопшич, с Петер Барнай, Карой Хайдук, Жолт Ангер, Габор Язберени, Жолт Трил, [18+]
  • 02:35
    "Безсънна нощ", комедийна драма, САЩ, 2017; реж. Гавин Уизън, с Дж. К. Симънс, Емил Хърш, Аналей Типтън, Кристен Шаал, Таран Килам, [15+]
  • 04:00
    "Братството (2016)", психологическа драма, САЩ, 2016; реж. Андрю Нийл, с Бен Шнетцър, Ник Джонас, Гъс Халпър, Дани Флахърти, Джеймс Франко, [18+]
  • 05:45
    "Младият папа I, 2 еп.", драма, Италия, 2016; реж. Паоло Сорентино, с Джуд Лоу, Даян Кийтън, Силвио Орландо, Скот Шепърд, Сесил Де Франс, [15+]
Пълна програма
  • 00:00
    "Дедууд I, 10 еп.", уестърн - драма, САЩ, 2004; реж. Даниъл Минахан, с Тимъти Олифант, Иън МакШейн, Моли Паркър, Брад Дуриф, Джон Хоукс, [18+]
  • 01:00
    "Опасни води", хорър - трилър, САЩ, 2016; реж. Жом Колет-Сера, с Блейк Лайвли, Оскар Джаенада, Анджело Жозуе Лозано Корзо, Брет Кълън, Седона Леге, [15+]
  • 02:30
    "Като бяла звезда I, 6 еп.", комедия, САЩ, 2017; реж. Майкъл Леман, с Джей Фараах, Уткарш Амудкар, Джейкъб Минг-Трент, Лони Чавис, Майкъл Рапапорт, [15+]
  • 03:00
    "Свидетелят по обвинението, първа част", криминална драма, Великобритания, 2016; реж. Джулиан Джаролд, с Тоби Джоунс, Андреа Райзбъроу, Ким Катрал, Дейвид Хейг, Били Хоул, [15+]
Пълна програма
  • 00:00
    Футбол: Индийска суперлига
  • 02:00
    Футбол: Барса ТВ
  • 03:00
    Автомобилизъм: Nascar Cup Series
  • 07:00
    Trans World Sport
Пълна програма
  • 00:35
    Баскетбол: Евролига
  • 02:20
    Баскетбол: Евролига
  • 04:00
    Футбол: Барса ТВ
  • 05:00
    Хокей на лед: "Удар със стик"
Пълна програма
  • 00:40
    Shimmer and Shine
  • 01:00
    Max & Ruby
  • 01:25
    Ben & Holly's Little Kingdom
  • 01:35
    Ben & Holly's Little Kingdom
Пълна програма
  • 00:30
    Борджиите, сезон 1, еп. 6, Франция, Германия, Италия, Чехия, политичестки, 2011
  • 01:30
    Блудници, сезон 1, еп. 4, Великобритания, САЩ, политичестки, 2017
  • 02:25
    Ченге, сезон 1, еп. 4, САЩ, екшън/приключенски, 2012
  • 03:30
    Мистериите на Мис Фишър, сезон 1, еп. 13, Австралия, криминален/мистерии, 2013
Пълна програма

Сериали

AXN White 01:00
Киберпрестъпления; сезон 1, епизод 12, криминален, драма, САЩ, 2015
Viasat Nature 01:00
Разговор с животните, сезон 1, еп. 2
Utilisima 01:00
Лесни рецепти - пети сезон, еп. 24
bTV Comedy 01:00
"Приятели" - сериал
EPIC Drama 01:10
Отряд Хикс, сезон 1, еп. 7, Канада, военен, 2015

Всички предавания

Спорт

БНТ САТ 01:00
Футбол: ПАОК - Челси - среща от турнира "Лига Европа"
BNT 3 01:00
Футбол: ПАОК - Челси - среща от турнира "Лига Европа"
Film Plus 01:00
Тенис: St. Petersburg Open, Санкт Петербург - полуфинали (ATP WORLD TOUR 250 - повторение)
Film Plus HD 01:00
Тенис: Toray Pan Pacific Open, Токио - полуфинали (WTA Premier - повторение)
Nova Sport 01:55
Дартс: Шампионска лига, първи ден, втора сесия, запис

Всички предавания

Филми

AXN White 01:00
Киберпрестъпления; сезон 1, епизод 12, криминален, драма, САЩ, 2015
Fen TV 01:00
Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
BNT2 01:00
Гласове от Халоцена документален филм /п/
ORT 01:05
Филм "Брат"
HBO3 01:10
"Историята на прислужницата I, 6 еп.", фантастична драма, САЩ, 2017; реж. Флория Сигизмонди, с Елизабет Мос, Джоузеф Файнс, Ивон Страховски, Самира Уили, Алексис Бледъл, [18+]

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}